ESF finale terugblik docu denk ikquote:
Ja, zag het al.quote:Op maandag 27 december 2021 12:09 schreef Redefine het volgende:
[..]
ESF finale terugblik docu denk ik
Klopt, ik zat er klaar voorquote:Op maandag 27 december 2021 12:20 schreef Strani het volgende:
En nu All I Need van Air, en als ik me niet vergis heeft @:Guanabana daar wederom op gestemd?
Ik zit er ook inquote:Op maandag 27 december 2021 10:43 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Docu van Freddy terugkijken van gisteren.
Gelijk heb je.quote:Op maandag 27 december 2021 13:11 schreef Strani het volgende:
Goeiedag, het is 23 graden buiten momenteelIk ga er maar gauw van genieten dan.
Zij ook?quote:Op maandag 27 december 2021 13:23 schreef Momo het volgende:
Zo alle familie verplichtingen weer overleefd.
Oh, dat is raar. Een andere link dan: https://www.ntk.nl/voorstelling/the-kik-hertaalt-eurovisiequote:
Bedankt, gelijk doorgegeven aan mijn broer.quote:Op maandag 27 december 2021 15:42 schreef Greys het volgende:
Ter info: 1980 mag ook afspraak maken vanaf 16.00 uur.
Die valt mij ook elke keer tegen.quote:Op maandag 27 december 2021 13:40 schreef ijs_beer het volgende:
Zo'n coronazelftest is ook niet echt ene pretje.
Daar gaan Almeloërs zich dus niet laten prikkenquote:Op maandag 27 december 2021 16:14 schreef Arizona het volgende:
3 januari mijn boostershotje in het FC Twente stadion, tegelijk met vriend. We kregen gelukkig in éen keer proberen al dezelfde optie
Ik heb even met Hugo afgesproken dat mensen uit Almelo alleen daar terecht kunnenquote:Op maandag 27 december 2021 16:18 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Daar gaan Almeloërs zich dus niet laten prikken
(Oké, ook omdat het gewoon in Almelo kan, maar details!)
Jullie zijn gewoon bang voor Vak P(rik)quote:Op maandag 27 december 2021 16:18 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Daar gaan Almeloërs zich dus niet laten prikken
(Oké, ook omdat het gewoon in Almelo kan, maar details!)
Wij gaan gewoon voor vak Q(R-code), om de hoek van het Erve Asito!quote:Op maandag 27 december 2021 16:31 schreef Arizona het volgende:
[..]
Jullie zijn gewoon bang voor Vak P(rik)
Fijn dat het alsnog de moeite waard was!quote:Op maandag 27 december 2021 16:15 schreef Arizona het volgende:
@:strani we zijn naar de Veluwezoom geweest, bij Beekhuizen gewandeld. Het was een mooie route en we hebben ook nog drie schattige wilde zwijnen gezien![]()
Nu lekker thuis opwarmen.
Jij nog steeds buiten in de zon?quote:Op maandag 27 december 2021 16:39 schreef Strani het volgende:
[..]
Fijn dat het alsnog de moeite waard was!
Net weer thuis! Uiteindelijk is het 25 geworden geloof ik, was heerlijk. Weer even bijgepraat met een paar Nederlanders in m'n stamkroeg en met een Noorse vriendin.quote:Op maandag 27 december 2021 16:44 schreef Redefine het volgende:
[..]
Jij nog steeds buiten in de zon?
quote:OK, ik stuur je betaling per DPD EXPRESS. DPD stuurt een postbode naar je huis met het geld in de envelop, jij geeft de postbode het item en hij stuurt het naar mij, als je het goed vindt? Ja, laat me het nog beter uitleggen, een gespecialiseerde DPD postbode komt bij u thuis om u uw geld contant te overhandigen en vervolgens het pakket op te halen en u hoeft zich geen zorgen te maken over de verpakking, daar zorgt de postbode wel voor.
Boh lekker hoorquote:Op maandag 27 december 2021 16:46 schreef Strani het volgende:
[..]
Net weer thuis! Uiteindelijk is het 25 geworden geloof ik, was heerlijk. Weer even bijgepraat met een paar Nederlanders in m'n stamkroeg en met een Noorse vriendin.
Moest gelijk aan je denken toen ik las dat ze in het Twente stadion gaan boosterenquote:Op maandag 27 december 2021 16:14 schreef Arizona het volgende:
3 januari mijn boostershotje in het FC Twente stadion, tegelijk met vriend. We kregen gelukkig in éen keer proberen al dezelfde optie
Oh dit klinkt echt superveilig en betrouwbaar, ik zou echt METEEN ja zeggenquote:Op maandag 27 december 2021 17:06 schreef AgnesGru het volgende:
Had wat online te koop gezet. krijg ik dit bericht:
[..]![]()
DOEI
Echt hequote:Op maandag 27 december 2021 17:13 schreef Arizona het volgende:
[..]
Oh dit klinkt echt superveilig en betrouwbaar, ik zou echt METEEN ja zeggen
Wat is dit nou weer voor domme naamquote:Op maandag 27 december 2021 16:32 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Wij gaan gewoon voor vak Q(R-code), om de hoek van het Erve Asito!
quote:Op maandag 27 december 2021 17:20 schreef Meke het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer voor domme naamSinds wanneer heet het zo?
quote:Op maandag 27 december 2021 17:22 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Sinds 2019, fans waren er toentertijd ook niet zo heel blij mee:
[ afbeelding ]
Mijn ouders krijgen hun booster trouwens in Almeloquote:Op maandag 27 december 2021 16:32 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Wij gaan gewoon voor vak Q(R-code), om de hoek van het Erve Asito!
Jumboploeg steekt er wel flink bovenuit tot nu toequote:Op maandag 27 december 2021 17:44 schreef Redefine het volgende:
Hein Otterspeer gaat onderuit. Gras is groen.
Eigenlijk staat er 'Er komt een gespecialiseerde DPD postbode om het pakket op te halen. Deze neemt geen geld mee, neemt alleen het pakket in ontvangst. Als u het pakket weigert mee te geven krijgt u een DPD gecertificeerd pak slaag. Ik hoop u bij deze voldoende te hebben geïnformeerd. 'quote:Op maandag 27 december 2021 17:06 schreef AgnesGru het volgende:
Had wat online te koop gezet. krijg ik dit bericht:
[..]![]()
DOEI
Mooi weer dusquote:Op maandag 27 december 2021 16:46 schreef Strani het volgende:
[..]
Net weer thuis! Uiteindelijk is het 25 geworden geloof ik, was heerlijk. Weer even bijgepraat met een paar Nederlanders in m'n stamkroeg en met een Noorse vriendin.
Zekerquote:Op maandag 27 december 2021 17:50 schreef Redefine het volgende:
[..]
Mooi weer dusEn prima vermaakt zie ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |