quote:Debat over historische misser: dit staat de hoofdrolspelers te wachten.
Ex-verkenners Ollongren en Jorritsma gaan woensdag in debat met de Tweede Kamer - en hebben dan een ongekende dubbelrol.
De abrupt onderbroken verkenning leidt tot een nooit eerder vertoonde politieke situatie. Naar verwachting volgt woensdag een uniek debat met de opgestapte verkenners, die zich moeten verantwoorden voor omstreden informatie die per ongeluk uitlekte via een foto.
Annemarie Jorritsma (VVD) en Kajsa Ollongren (D66) zullen in de grote vergaderzaal letterlijk tegenover de andere spelers in de verkenning staan.
Vlak voor het debat zijn namelijk ook demissionair premier en VVD-leider Mark Rutte, vijf ministers en drie staatssecretarissen zelf beëdigd als Tweede Kamerlid.
Net als Rutte zijn twee ministers ook partijleider: Sigrid Kaag (D66) en Wopke Hoekstra (CDA). Net als de veertien andere gekozen lijsttrekkers zaten ze afgelopen week allemaal bij de verkenners aan tafel voor een eerste gesprek.
Deze tijdelijke dubbelrol van demissionair ministers is gebruikelijk en duurt tot een nieuw kabinet is gevormd. Deze bewindspersonen stemmen mee als Tweede Kamerlid en tegelijk moeten zij tegenover diezelfde Kamer hun beleid verdedigen. Normaliter behandelen beide Kamers in deze demissionaire periode dan ook geen politiek gevoelige zaken.
Rel over het noemen van Pieter Omtzigt
Door de geklapte verkenning is dat ditmaal volstrekt anders. Oud-verkenners Jorritsma en Ollongren zitten in het kabinetsvak en zullen op verzoek van de Kamer opheldering geven over hun uitgelekte aantekeningen.
Vooral de opmerking achter de naam van CDA-Kamerlid Pieter Omtzigt - functie elders - leidde tot grote verontwaardiging. Niet duidelijk is wie dit punt heeft ingebracht en waarom. Zowel Rutte, Kaag als Hoekstra ontkent.
Het punt over Omtzigt is pijnlijk, omdat hij momenteel overspannen thuiszit en volgens geruchten spanningen zou hebben met de partijtop van het CDA.
Ook vanuit het kabinet zouden eerder al pogingen zijn gedaan om de kritische Omtzigt "te temperen", meldde NRC-columnist Tom Jan Meeus eerder dit jaar. CDA-ministers Hugo de Jonge en Wopke Hoekstra, die tevens partijleider is, zouden hebben meegedaan aan die gesprekken volgens NRC.
De oude verkenners en hun opvolgers hebben al aangegeven dat het sowieso onjuist was om individuele Kamerleden in een verkenning te betrekken.
De hoofdrolspelers in de mislukte formatieverkenning kruisen komende week hoogstpersoonlijk de degens in de Tweede Kamer. Onder anderen Mark Rutte (VVD), Sigrid Kaag (D66), Wopke Hoekstra (CDA), Lilianne Ploumen (PvdA) en Jesse Klaver (GroenLinks) voeren zelf het woord namens hun partij in het door Geert Wilders (PVV) aangevraagde debat.
Nieuwe verkenners willen eerst het vertrouwen herstellen
Door het echec loopt de vorming van een nieuwe coalitie zeker anderhalve week vertraging op.
De nieuwe verkenners Tamara van Ark (VVD) en Wouter Koolmees (D66) gaan pas ná het debat weer met alle lijsttrekkers om tafel. Ze willen een hele nieuwe start maken, onder meer om het vertrouwen te herstellen.
Terecht punt hoor, anders moeten ze later weer schorsen om die 24 uur uit te zoeken.quote:
Dit komt niet meer goedquote:
Dan is het te hopen dat hij zich nog kan herinneren waar ie woont.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:42 schreef Scrummie het volgende:
Rutte kan beter naar huis gaan als ze gaan schorsen.
Er zijn veel users hier die hebben op Rutte gestemd.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:42 schreef Scrummie het volgende:
Rutte kan beter naar huis gaan als ze gaan schorsen.
Walgelijke mensen zijn dat.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:43 schreef Coco het volgende:
[..]
Er zijn veel users hier die hebben op Rutte gestemd.
Ik noem geen namen maar ze komen ook uit VBL.
Ik zou met een foute Duitse opmerking kunnen komen maar dat doe ik maar nietquote:Op donderdag 1 april 2021 14:44 schreef S95Sedan het volgende:
Kijken of Rutte nu ook komt met 'Ik herinner mij het niet' met wie dat gesprek om Half 8 was.
"Wij gaan je even in je reeeeeeet neuken"quote:
Dat jonge ventje toch?quote:Op donderdag 1 april 2021 14:46 schreef Caland het volgende:
Ik heb de VOLTgoden trouwens nog niet voorbij zien komen vandaag, of wel?
Jawel, tenminste ik welquote:Op donderdag 1 april 2021 14:46 schreef Caland het volgende:
Ik heb de VOLTgoden trouwens nog niet voorbij zien komen vandaag, of wel?
Ik ben een beetje half aan het kijken omdat ik semi aan het werk ben.quote:
Dan mis je wel eens wat ja.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ben een beetje half aan het kijken omdat ik semi aan het werk ben.
Van Dassen, da5 jonge mannetje inderdaad.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:46 schreef Caland het volgende:
Ik heb de VOLTgoden trouwens nog niet voorbij zien komen vandaag, of wel?
Wel gelijk een overweldigend debat voor de nieuwe lijsttrekkers die ook nog eens nieuw zijn in de landelijke politiek.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:46 schreef Caland het volgende:
Ik heb de VOLTgoden trouwens nog niet voorbij zien komen vandaag, of wel?
Door een 'anonieme bron' 'buiten de gemaakte afspraken'quote:Op donderdag 1 april 2021 14:48 schreef Mondkapje het volgende:
Zijn ze nu verontwaardigd omdat de MP wat eerder de verslagen mocht inzien dan de rest?
Dat is het hele punt hè. Het inzien van de stukken verloopt gewoon vanuit zijn rol als kamerlid.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:48 schreef Mondkapje het volgende:
Zijn ze nu verontwaardigd omdat de MP wat eerder de verslagen mocht inzien dan de rest?
Hij is in deze geen MP.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:48 schreef Mondkapje het volgende:
Zijn ze nu verontwaardigd omdat de MP wat eerder de verslagen mocht inzien dan de rest?
Volgens mij vinden vrouwen dat wel een 'lekker ding'....quote:Op donderdag 1 april 2021 14:48 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dan mis je wel eens wat ja.
Maar volgens mij is hij het in elk geval, maar kan er ook wel naast zitten hoor.
[ afbeelding ]
Rutte is nu geen MP, hij is gewoon kamerlid in deze.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:48 schreef Mondkapje het volgende:
Zijn ze nu verontwaardigd omdat de MP wat eerder de verslagen mocht inzien dan de rest?
Enorme verspilling van belastinggeld. Denk ook dat er dan een zeer lage opkomst zal zijn.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:49 schreef Scrummie het volgende:
Nieuwe verkiezingen over 3 maanden, kan er ook gewoon een normale campagne gedaan worden. Lijst Omtzigt grote winnaar.
Dat is niet verboden.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:50 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Volgens mij vinden vrouwen dat wel een 'lekker ding'....
Zou kunnen. Ik denk dat dat wel mee zal vallen.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:51 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Enorme verspilling van belastinggeld. Denk ook dat er dan een zeer lage opkomst zal zijn.
Een groot deel van het electoraat heeft bewust voor deze leugenaar gekozen.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:51 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zou kunnen. Ik denk dat dat wel mee zal vallen.
Op deze voet verder kan ik mij in elk geval absoluut niet voorstellen.
Met Rutte niet nee, maar hij kan ook opstappen of buiten de VVD om formeren.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:51 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zou kunnen. Ik denk dat dat wel mee zal vallen.
Op deze voet verder kan ik mij in elk geval absoluut niet voorstellen.
Ik zit nog steeds met de vraag wie dat bepaalt, als het een meerderheid Tweede Kamer is kan ik me voorstellen dat niet iedereen enthousiast is. VVD en D66 sowieso niet, de nieuwelingen ook niet omdat ze bang zijn hun plek weer kwijt te raken. CDA zal ook niet staan te springen, want ik denk dat Omtzigt voor zichzelf zal beginnenquote:Op donderdag 1 april 2021 14:51 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zou kunnen. Ik denk dat dat wel mee zal vallen.
Op deze voet verder kan ik mij in elk geval absoluut niet voorstellen.
VVD-trol.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:48 schreef Mondkapje het volgende:
Zijn ze nu verontwaardigd omdat de MP wat eerder de verslagen mocht inzien dan de rest?
Ik heb PvdD gestemd maar ik ben erg gevoelig voor hypocrisie en die bespeur ik ten volle bij de TK dit moment.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:55 schreef VanKuikeren het volgende:
[..]
VVD-trol.
Voorspelling: je stelt straks weer dezelfde vraag in net andere woorden zonder in te gaan op reacties.
Yup, maar op de een of andere manier is het nu totaal in het gezicht van Rutte ontploft omdat ie over iets gelogen heeft wat bij nader inzicht helemaal niet zo explosief wasquote:Op donderdag 1 april 2021 14:53 schreef Mondkapje het volgende:
Ik verplaats me nu even in Omzigt. (Misschien ook een idee voor Kamerleden om te doen?) De conclusie is eigenlijk dat het via via van Mark Rutte en het CDA zelf komt, die Omzigt wel het ministerschap gunnen. Vervolgens is het met een kromme zin bij Ollongren terechtgekomen.
Dus geen dubieuze CDA'ers die hem bij het grof vuil willen zetten.
Ik zou heel opgelucht zijn!
Die verdedigingslinie heeft Rutte al opgegeven door te zeggen dat hij niet loog. "Ik vond het niet juist om gesprekken over een ministerschap van een individuele politicus met de media te delen." had hem kunnen redden.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:53 schreef Mondkapje het volgende:
Ik verplaats me nu even in Omzigt. (Misschien ook een idee voor Kamerleden om te doen?) De conclusie is eigenlijk dat het via via van Mark Rutte en het CDA zelf komt, die Omzigt wel het ministerschap gunnen. Vervolgens is het met een kromme zin bij Ollongren terechtgekomen.
Dus geen dubieuze CDA'ers die hem bij het grof vuil willen zetten.
Ik zou heel opgelucht zijn!
Maar het is toch gek dat mijn kleine goede samenvatting, totaal wordt genegeerd? Waar gaat het nu eigenlijk om? Om Pieter Omzigt en of men hem wilde losen of niet, of om het lynchen van Rutte?quote:Op donderdag 1 april 2021 14:56 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Yup, maar op de een of andere manier is het nu totaal in het gezicht van Rutte ontploft omdat ie over iets gelogen heeft wat bij nader inzicht helemaal niet zo explosief was
quote:Op donderdag 1 april 2021 14:57 schreef S95Sedan het volgende:
Dat dit uitgerekend op 1 April gebeurd is nog wel het meest hilarische
Alleen nog wachten op Rutte die straks heel hard roept; GRAPJE, ik wist het wel.
Vooral Kaag ruikt bloed, die zou door dit gestuntel zomaar eens MP kunnen worden. De traditionele oppositiepartijen voeren gewoon oppositie zoals ze dat altijd al zouden doen en Wopke moet natuurlijk wel solidair zijn met zijn partijgenoot.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:53 schreef Mondkapje het volgende:
Ik verplaats me nu even in Omzigt. (Misschien ook een idee voor Kamerleden om te doen?) De conclusie is eigenlijk dat het via via van Mark Rutte en het CDA zelf komt, die Omzigt wel het ministerschap gunnen. Vervolgens is het met een kromme zin bij Ollongren terechtgekomen.
Dus geen dubieuze CDA'ers die hem bij het grof vuil willen zetten.
Ik zou heel opgelucht zijn!
Het gaat nu denk ik puur om het liegen en dat sommigen hun kans schoon zien om hier Rutte eindelijk eens op te pakken.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:57 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Maar het is toch gek dat mijn kleine goede samenvatting, totaal wordt genegeerd? Waar gaat het nu eigenlijk om? Om Pieter Omzigt en of men hem wilde losen of niet, of om het lynchen van Rutte?
Het ging om Omtzigt en zijn positie, maar dat is begrijpelijkerwijs verschoven naar Rutte omdat ie aantoonbaar heeft gelogen, en dat is niet voor het eerst... partijen ruiken bloed en ik denk dat ze beet hebben nu...quote:Op donderdag 1 april 2021 14:57 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Maar het is toch gek dat mijn kleine goede samenvatting, totaal wordt genegeerd? Waar gaat het nu eigenlijk om? Om Pieter Omzigt en of men hem wilde losen of niet, of om het lynchen van Rutte?
Oh wow, je kan wél reageren op anderen. Knap!quote:Op donderdag 1 april 2021 14:57 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Maar het is toch gek dat mijn kleine goede samenvatting, totaal wordt genegeerd? Waar gaat het nu eigenlijk om? Om Pieter Omzigt en of men hem wilde losen of niet, of om het lynchen van Rutte?
*even het aluhoedje op* Heel die actie van Ollongren die 'per ongeluk' dat document lekt is misschien ook wel net iets té toevallig *hoedje weer af*quote:Op donderdag 1 april 2021 14:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral Kaag ruikt bloed, die zou door dit gestuntel zomaar eens MP kunnen worden. De traditionele oppositiepartijen voeren gewoon oppositie zoals ze dat altijd al zouden doen en Wopke moet natuurlijk wel solidair zijn met zijn partijgenoot.
Zijn twee verschillende dingen volgens mij. Ik ben nog wel benieuwd naar de uitleg van Ollongren voor het woordje elders.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:00 schreef bloodymary1 het volgende:
Zelfs dat van die ministerspost geloof ik eigenlijk niet. Ook al is er dan dus al gelogen. Want als het om een ministerspost zou gaan, waarom werd er dan gesproken over functie elders. ? Een ministerspost is niet elders.
Ik zou het echt geniaal getimed vinden, lijkt me niet te doenquote:Op donderdag 1 april 2021 15:02 schreef LTVDK het volgende:
[..]
*even het aluhoedje op* Heel die actie van Ollongren die 'per ongeluk' dat document lekt is misschien ook wel net iets té toevallig *hoedje weer af*
Functie elders komt van een notulist. Dat krijg je als blaadjes met aantekeningen op straat komen te liggen.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:00 schreef bloodymary1 het volgende:
Zelfs dat van die ministerspost geloof ik eigenlijk niet. Ook al is er dan dus al gelogen. Want als het om een ministerspost zou gaan, waarom werd er dan gesproken over functie elders. ? Een ministerspost is niet elders.
Het erom dat Rutte de hele Vaderlandse politiek en dus ook de formatie in een ijzeren greep had, en nu is hij die greep kwijt en dan ruikt iedereen bloed. Dat is de keerzijde van met ijzeren greep regeren, die mensen en partijen zijn ook allemaal jaren gefrustreerd door Rutte in hun ambities de regering te controleren of politiek iets te bereiken.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:57 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Maar het is toch gek dat mijn kleine goede samenvatting, totaal wordt genegeerd? Waar gaat het nu eigenlijk om? Om Pieter Omzigt en of men hem wilde losen of niet, of om het lynchen van Rutte?
Een notulist schrijft alleen op wat er besproken is. Die gaat zelf geen woorden bedenken.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:03 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Functie elders komt van een notulist. Dat krijg je als blaadjes met aantekeningen op straat komen te liggen.
Het hele verschil is in hoe iets wordt opgeschreven. 'Omzigt eventueel ministerschap' staat heel anders dan 'Omzigt functie elders'. Iedereen kan dat aanvoelen.
Haha, je kijkt teveel House of Cards. Zo slinks zijn ze zelfs niet in Den Haag.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:03 schreef verita het volgende:
Heeft iemand hier al eens aan gedacht? Wat nou als Kaag dit opgezet heeft om premier te worden? Kasja mooi met papieren laten slingeren, wetend dat er een ei in het gat van Rutte zit, en dat nu misbruiken om hem te wippen?
Ik zeg niet dat het zo is, maar het komt me nu zo boven![]()
![]()
Dit is wel een gevaar, als je als Kamer niet door dingen heen ziet.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:03 schreef verita het volgende:
Heeft iemand hier al eens aan gedacht? Wat nou als Kaag dit opgezet heeft om premier te worden? Kasja mooi met papieren laten slingeren, wetend dat er een ei in het gat van Rutte zit, en dat nu misbruiken om hem te wippen?
Ik zeg niet dat het zo is, maar het komt me nu zo boven![]()
![]()
Laten we eerlijk zijn, 10 jaar Rutte is toch mooi geweest.. die man heeft veel teveel macht gekregen. Tijd om het stokje over te dragen.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:04 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het erom dat Rutte de hele Vaderlandse politiek en dus ook de formatie in een ijzeren greep had, en nu is hij die greep kwijt en dan ruikt iedereen bloed. Dat is de keerzijde van met ijzeren greep regeren, die mensen en partijen zijn ook allemaal jaren gefrustreerd door Rutte in hun ambities de regering te controleren of politiek iets te bereiken.
Dan heb jij nooit verslagen van vergaderingen gezien.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:04 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Een notulist schrijft alleen op wat er besproken is. Die gaat zelf geen woorden bedenken.
Hoogmoed komt voor de val. Je zag natuurlijk al eerder tekenen dat hij zich door zijn machtspositie verkeek op de politieke en staatsrechtelijke verhoudingen. "Daar gaat niemand uitleg over geven" verraade ook al een gevoel van onaantastbaarheid waarmee hij de staatsrechtelijke verhoudingen ernstig miskenden.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:03 schreef Pleun2011 het volgende:
Het is best wel knullig dat Rutte zich in deze positie heeft weten te krijgen, had dat niet verwacht. Het is niet zo hilarisch als de datsja van Putin, maar wel een opmerkelijke toevoeging aan de politieke annalen van het circus in Den Haag.
Jawel hoor, meters hoog. Zelfs veel gemaakt ook.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:06 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Dan heb jij nooit verslagen van vergaderingen gezien.
Dan hadden ze ook wel door mogen hebben dat Rutte sowieso wel een probleem zou hebben omdat ie aantoonbaar gelogen hadquote:Op donderdag 1 april 2021 15:08 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik denk werkelijk waar dat er gisterenavond iemand bedacht heeft, als we nou zeggen dat het om een ministerschap gaat? Dan komt wel uit dat er gelogen is, maar dat komt toch wel uit, maar dan kunnen we er een positieve draai aan geven. En dat er zo niet voor uit gekomen hoeft te worden dat er over een functie elders (dus buiten de Haagse politiek) is gesproken.
En nooit weer een premier zo machtig te laten worden. Het is echt op een schandalige wijze uit de hand gelopen.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:06 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Laten we eerlijk zijn, 10 jaar Rutte is toch mooi geweest.. die man heeft veel teveel macht gekregen. Tijd om het stokje over te dragen.
Wat een oude foto... is dus blijkbaar al lang aan het Pinoccio-en...quote:
Ik vraag het me af, nu met Rutte in het kabinet stappen straalt altijd slecht op je af...quote:Op donderdag 1 april 2021 15:08 schreef Nielsch het volgende:
Kaag en Hoekstra doen nu natuurlijk even boos maar uiteindelijk gaan ze echt wel "in het landsbelang" formeren met Rutte.
Ik ook, en soms moet je samenvatten en gebruik je andere woorden.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:08 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Jawel hoor, meters hoog. Zelfs veel gemaakt ook.
Ja, én ze gooien mensen niet voor de trein!quote:Op donderdag 1 april 2021 15:05 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Haha, je kijkt teveel House of Cards. Zo slinks zijn ze zelfs niet in Den Haag.
Iedere functie elders voor Omtizgt, dus ook ministerschap, komt Rutte enorm goed uit aangezien Omtzigt bijna eigenhandig (wil Leijten toch ook wel even aanhalen hier) niet alleen abject beleid van Rutte heeft blootgelegd, maar ook zijn gelieg en gebrek aan openheid. En Omtzigt is niet van plan los te laten. Als je Omtzigt een beetje kent heeft hij (vooral nu) helemaal geen behoefte aan ministerschap onder Rutte.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:03 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Functie elders komt van een notulist. Dat krijg je als blaadjes met aantekeningen op straat komen te liggen.
quote:Op donderdag 1 april 2021 15:10 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ja, én ze gooien mensen niet voor de trein!
oh vertel eens, welke formele vormen van macht heeft Rutte die een Balkenende, Kok en Lubbers niet hadden?quote:Op donderdag 1 april 2021 15:09 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
En nooit weer een premier zo machtig te laten worden. Het is echt op een schandalige wijze uit de hand gelopen.
Overmoed, terugvallen op tactieken die in het verleden gewerkt hebben?quote:Op donderdag 1 april 2021 15:08 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik denk werkelijk waar dat er gisterenavond iemand bedacht heeft, als we nou zeggen dat het om een ministerschap gaat? Dan komt wel uit dat er gelogen is, maar dat komt toch wel uit, maar dan kunnen we er een positieve draai aan geven. En dat er zo niet voor uit gekomen hoeft te worden dat er over een functie elders (dus buiten de Haagse politiek) is gesproken.
Synoniemen ja, maar geen woorden die totaal iets anders betekenen. Ministerschap is totaal iets anders dan functie elders. Dat snap je zelf toch ook wel hè?quote:Op donderdag 1 april 2021 15:10 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Ik ook, en soms moet je samenvatten en gebruik je andere woorden.
Hij wilde eerlijk zijn, maar hij wordt niet geloofd. Iemand die de hele dag praat, waar je je bij Rutte iets bij kan voorstellen, weet niet meer precies waar hij wat gezegd heeft.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:56 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Die verdedigingslinie heeft Rutte al opgegeven door te zeggen dat hij niet loog. "Ik vond het niet juist om gesprekken over een ministerschap van een individuele politicus met de media te delen." had hem kunnen redden.
De informele macht is juist het probleem. Formeel zit het behalve het niet informeren van de kamer en de voorzitter die de regering weg laat komen zonder antwoord te geven wel goed.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:11 schreef Nielsch het volgende:
[..]
oh vertel eens, welke formele vormen van macht heeft Rutte die een Balkenende, Kok en Lubbers niet hadden?
Jawel maar je hebt goede en minder goede notulisten.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:12 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Synoniemen ja, maar geen woorden die totaal iets anders betekenen. Ministerschap is totaal iets anders dan functie elders. Dat snap je zelf toch ook wel hè?
Als je niet meer precies weet wat je gezegd hebt en je drukt een journalist op het hart dat je het niet over iemand gehad hebt dan ben je al aan het liegen.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:13 schreef Mondkapje het volgende:
Rutte zegt dat hij goed kan opschieten met Omzigt
[..]
Hij wilde eerlijk zijn, maar hij wordt niet geloofd. Iemand die de hele dag praat, waar je je bij Rutte iets bij kan voorstellen, weet niet meer precies waar hij wat gezegd heeft.
Rutte weet dat heel goed en anders is hij niet geschikt voor zijn functiequote:Op donderdag 1 april 2021 15:13 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Hij wilde eerlijk zijn, maar hij wordt niet geloofd. Iemand die de hele dag praat, waar je je bij Rutte iets bij kan voorstellen, weet niet meer precies waar hij wat gezegd heeft.
Dat is zijn enige fout, zijn stelligheid in beweringen of hij wel of niet iets daar en daar heeft gezegd.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:15 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als je niet meer precies weet wat je gezegd hebt en je drukt een journalist op het hart dat je het niet over iemand gehad hebt dan ben je al aan het liegen.
Dit dus exact, precies zoals die vrouw van PvdD het zei de uitkomst is voor beide gevallen een incompetente minister/premier.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:15 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als je niet meer precies weet wat je gezegd hebt en je drukt een journalist op het hart dat je het niet over iemand gehad hebt dan ben je al aan het liegen.
Natuurlijk gaat ze voor de MP plek, dit is haar kans.quote:Op donderdag 1 april 2021 14:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral Kaag ruikt bloed, die zou door dit gestuntel zomaar eens MP kunnen worden. De traditionele oppositiepartijen voeren gewoon oppositie zoals ze dat altijd al zouden doen en Wopke moet natuurlijk wel solidair zijn met zijn partijgenoot.
Mwah, dat moeten we nog maar zien. Feit blijft dat er nu een debat wordt gevoerd met een MP van de VVD over een kamerlid van het CDA en het lekken van een verkenner van D66. Zowel CDA als D66 hebben er dus wel baat bij om alle ballen op de persoon Rutte te spelen. Het formeren zelf zou natuurlijk ook kunnen met een VVD zonder Rutte?quote:Op donderdag 1 april 2021 15:08 schreef Nielsch het volgende:
Kaag en Hoekstra doen nu natuurlijk even boos maar uiteindelijk gaan ze echt wel "in het landsbelang" formeren met Rutte.
Zin verdraaien, blaadje voor camera houden en Kaag MP. Hoe makkelijk kan het gaan in Nederland. Ik hoop toch van niet.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:16 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Natuurlijk gaat ze voor de MP plek, dit is haar kans.
Kan erica terpstra niet terug?quote:Op donderdag 1 april 2021 15:16 schreef Bocaj het volgende:
Als Rutte gaat dan komen deze partijleden in beeld...
[ afbeelding ]
Dat lijkt me het meest waarschijnlijke scenario nu: Exit Rutte, maar dan is de vraag of Kaag accepteert dat er een andere premierskandidaat komt dan zijzelf. En een coalitie zonder de VVD is met deze uitslag niet te maken...quote:Op donderdag 1 april 2021 15:17 schreef Viltje het volgende:
[..]
Mwah, dat moeten we nog maar zien. Feit blijft dat er nu een debat wordt gevoerd met een MP van de VVD over een kamerlid van het CDA en het lekken van een verkenner van D66. Zowel CDA als D66 hebben er dus wel baat bij om alle ballen op de persoon Rutte te spelen. Het formeren zelf zou natuurlijk ook kunnen met een VVD zonder Rutte?
Straks krijgen we freule Kaag von Lippe Biesterfelt Nassau van Oranje nog als MP. Of dat nou zo'n verbetering is..🧐quote:Op donderdag 1 april 2021 15:18 schreef RipCity het volgende:
[..]
Kan erica terpstra niet terug?
Klaas Dijkhoff was een goede geweest
Als D66 aan de macht komt is ons land verloren en gaan we Amsterdam achterna met debiele regeltjes waar iedereen dan 4 jaar over klaagt. Eigen schuld dikke bult.
Als Rutte had gezegd dat ie het wel over Omtzigt heeft gehad maar dan in de vorm van een ministersfunctie was dat papiertje niet zo explosief meer geweest.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:17 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Zin verdraaien, blaadje voor camera houden en Kaag MP. Hoe makkelijk kan het gaan in Nederland. Ik hoop toch van niet.
"ik zeg niet wie mij heeft gebeld en ik ga er ook geen vragen over beantwoorden"quote:Op donderdag 1 april 2021 15:21 schreef VanKuikeren het volgende:
Shit, net gemist. Wie wat hoe heeft Rutte gezegd?
Gaat het niet prijsgeven.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:21 schreef VanKuikeren het volgende:
Shit, net gemist. Wie wat hoe heeft Rutte gezegd?
Dat was toch X?quote:Op donderdag 1 april 2021 15:22 schreef Pleun2011 het volgende:
Misschien was de bron wel 'the cancer man' uit de X-files. Zo'n beeld krijg ik.
Moet een heeeeeeeeeel belangrijke bron zijn!quote:Op donderdag 1 april 2021 15:22 schreef Pleun2011 het volgende:
Misschien was de bron wel 'the cancer man' uit de X-files. Zo'n beeld krijg ik.
Ja maar , nee maarquote:Op donderdag 1 april 2021 15:25 schreef Nielsch het volgende:
[..]
gedraai? rutte blijft juist bij z'n standpunt om de bron niet prijs te geven...
dat zei Rutte zelfquote:Op donderdag 1 april 2021 15:25 schreef Jemoederniet het volgende:
Hoe wist Baudet dat Rutte eerder informatie kreeg?
Op de groei gekocht.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:25 schreef Nielsch het volgende:
Klaver moet eens jasjes kopen die niet veel te ruim zijn.
vermoedelijk, mogelijk, niet gevraagd telefoontje.....etcquote:
Bizar dat het zo in zijn gezicht is ontploftquote:Op donderdag 1 april 2021 15:27 schreef Predator40 het volgende:
Rutte word geen premier meer.......dat is duidelijk
Lekker ondemocratischquote:Op donderdag 1 april 2021 15:28 schreef Predator40 het volgende:
kunnen we geen regering krijgen zonder de VVD ?
heerlijk !!!quote:Op donderdag 1 april 2021 15:28 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Bizar dat het zo in zijn gezicht is ontploft
Feest!!!quote:Op donderdag 1 april 2021 15:27 schreef Predator40 het volgende:
Rutte word geen premier meer.......dat is duidelijk
Regel nummer 1 in fightclubquote:Op donderdag 1 april 2021 15:30 schreef Bocaj het volgende:
Waarom zou het niet willen vertellen...
En waarom is het nou zo belangrijk voor de kamer?
Zij hebben toch ook de info gehad? Weliswaar wat later...
is het een verkenner ?quote:Op donderdag 1 april 2021 15:29 schreef bloodymary1 het volgende:
Haha, Wie is het.
Is het een man?
Is het een vrouw?
Heeft hij een bril?
nu nog steeds ??????quote:Op donderdag 1 april 2021 15:29 schreef RipCity het volgende:
[..]
Lekker ondemocratischNederland wil de VVD en NL wil Rutte als premier.
Waarom zou er iets veranderd zijn? VVD stemmers gaan echt niet opeens op PVV of FvD stemmen. Hoogstens wat extra JA21 stemmen.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:31 schreef Predator40 het volgende:
[..]
nu nog steeds ??????
ik wil de polls wel eens zien
Omdat de bron dat niet wil. Misschien de AIVD die het gesprek hebben opgenomen.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:32 schreef Pleun2011 het volgende:
Waarom zou hij die bron niet kunnen onthullen? It beats me 🤔
Heeft hij er dan na het schorsen dan wel weer een actieve herinnering aan?quote:Op donderdag 1 april 2021 15:31 schreef Scrummie het volgende:
Dus na het schorsen zijn we weer terug bij 'ik spreek de waarheid'. Ik geloof 'm ook nog.
quote:Op donderdag 1 april 2021 15:32 schreef bloodymary1 het volgende:
Als ik later geheugenverlies/Alzheimer krijg, dan kan ik gelukkig nog in de politiek terecht voor een functie elders. Daar wordt dat als een pluspunt beschouwd.
Omdat die niet bestaat misschien?quote:Op donderdag 1 april 2021 15:32 schreef Pleun2011 het volgende:
Waarom zou hij die bron niet kunnen onthullen? It beats me 🤔
Denk het ook ja... het moet iemand van de VVD zijn.... misschien toch wel nummer 2 van de lijst...quote:Op donderdag 1 april 2021 15:31 schreef Mondkapje het volgende:
Hij wil 'de bron beschermen' dus de bron wil niet bekendgemaakt worden.
quote:Op donderdag 1 april 2021 15:32 schreef bloodymary1 het volgende:
Als ik later geheugenverlies/Alzheimer krijg, dan kan ik gelukkig nog in de politiek terecht voor een functie elders. Daar wordt dat als een pluspunt beschouwd.
Oei...quote:Op donderdag 1 april 2021 15:32 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Omdat de bron dat niet wil. Misschien de AIVD die het gesprek hebben opgenomen.
welke democratie ?quote:Op donderdag 1 april 2021 15:29 schreef RipCity het volgende:
[..]
Lekker ondemocratischNederland wil de VVD en NL wil Rutte als premier.
Hoeveel ministers heeft hij al voor de bus gegooid om zichzelf uit de wind te houden? Geloof er niet zo in dat hij opeens om anderen geeft.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:31 schreef Mondkapje het volgende:
Hij wil 'de bron beschermen' dus de bron wil niet bekendgemaakt worden.
Ik denk AIVD. Hij kan dit alleen maar volhouden als hij zeker weet dat men er niet achter zal komen.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:33 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Denk het ook ja... het moet iemand van de VVD zijn.... misschien toch wel nummer 2 van de lijst...
Nouja, big deal als het zo zou zijn...
Ook een goede vraag. Misschien heeft hij een goede neus voor partijkartelpraktijken. Het laat allemaal wel weer zien dat hij al veel langer een punt had.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:25 schreef Jemoederniet het volgende:
Hoe wist Baudet dat Rutte eerder informatie kreeg?
Wellicht kunnen we dat recordje van onze zuiderburen afpakken.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:32 schreef Tomatenboer het volgende:
Gaat wel lekker zo. Nu zijn de nieuwe verkenners ook al verdacht.
Gaat een lange formatie worden zo.
Dit jaquote:Op donderdag 1 april 2021 15:33 schreef S95Sedan het volgende:
Rutte wil de bron niet geven omdat hij waarschijnlijk dat nog verder in de shit zit. Geef het een paar uur en de bron is boven tafel en het volgende probleem is ook boven tafel
Zullen wel afluisterapparatuur in die kamer hebben.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:34 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Ik denk AIVD. Hij kan dit alleen maar volhouden als hij zeker weet dat men er niet achter zal komen.
Ik had niet verwacht dat ik Kaag irritanter zou vinden dan Simons. Het is een dag vol verrassingen.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:36 schreef Pleun2011 het volgende:
Kaag kruisigt Rutte.. Judas zou trots zijn.
quote:Op donderdag 1 april 2021 15:40 schreef S95Sedan het volgende:
Weet u dat heel zeker![]()
Daar gaan we straks weer.
En is dat kwalijk? AIVD mag veel... zo niet alles..quote:Op donderdag 1 april 2021 15:37 schreef RipCity het volgende:
[..]
Zullen wel afluisterapparatuur in die kamer hebben.
Als dit uitkomt heb je de poppen aan het dansen, vreest men.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:41 schreef Bocaj het volgende:
[..]
En is dat kwalijk? AIVD mag veel... zo niet alles..
Beetje niveau Watergate wordt het dan wel.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:41 schreef Bocaj het volgende:
[..]
En is dat kwalijk? AIVD mag veel... zo niet alles..
Lijkt me niet. De VVD is nog steeds de grootste en de grootste partij levert de MP. Iets anders kan alleen met nieuwe verkiezingen of een kabinet zonder de VVD (succes daarmee).quote:Op donderdag 1 april 2021 15:17 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Zin verdraaien, blaadje voor camera houden en Kaag MP. Hoe makkelijk kan het gaan in Nederland. Ik hoop toch van niet.
Parallele informatieatromen.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:40 schreef tompsv18 het volgende:
2 topics tegelijk? Flopshow
POL / De ontstane situatie in de verkennende fase van de kabinetsformatie #13
Ik vermoed Arib, of Ollongrenquote:
Dat zou wel heel erg sensationeel zijn, maar niet eens zo onwaarschijnlijk.quote:
Dan zou het wel eens exit Arib zijn...quote:Op donderdag 1 april 2021 15:46 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat zou wel heel erg sensationeel zijn, maar niet eens zo onwaarschijnlijk.
Maar als zij het is, dan hoort ze ook te gaan, want dat kan natuurlijk nietquote:Op donderdag 1 april 2021 15:48 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Dan zou het wel eens exit Arib zijn...
Als het de veiligheidsdienst is, pas over 30 jaar ofzo.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:49 schreef Bocaj het volgende:
Maar hoe het ook zij... het komt uit verwacht ik!
Dan moet het 100% einde Arib zijn, dat is verraad van de kamer en werpt ook een nieuw licht op haar rol in de Rutte doctrine.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:48 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Dan zou het wel eens exit Arib zijn...
Zo doet ze altijd tegen hem.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:50 schreef Bocaj het volgende:
Volgens mij is het Arib! (Haar houding tegen Baudet verraad alles...)
Nou... wacht nog maar ff...quote:Op donderdag 1 april 2021 15:50 schreef bloodymary1 het volgende:
Arib zeker niet. Dan zou ze zich wel anders gedragen nu en zij lijkt mij een van de weinige integeren in dat hok.
Haal ook voor de rest van de maand want dit gaat nog wel even duren.quote:Op donderdag 1 april 2021 15:54 schreef Jemoederniet het volgende:
Graag even schorsen dan kan ik nieuwe popcorn halen.
Ik heb nog appeltaart in de koelkast... Die ga ik maar eens soldaat maken!quote:Op donderdag 1 april 2021 15:54 schreef Jemoederniet het volgende:
Graag even schorsen dan kan ik nieuwe popcorn halen.
Lekker hoorquote:Op donderdag 1 april 2021 15:56 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ik heb nog appeltaart in de koelkast... Die ga ik maar eens soldaat maken!
Heb ook nog slagroom!quote:
Nee hoor. Iedereen begrijpt de regels omtrent spreektijd, interrupties e.d omdat het anders chaos wordt. Iedereen behalve Baudet.quote:
Die zijn bekend met de strontkar.quote:
Wat zei ze precies, was even weg?quote:
Laat de bron zich zelf melden als die in de kamer rondloopt.... dan kunnen we verder!quote:
10 punten erbij, Carolinequote:Op donderdag 1 april 2021 16:02 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Laat de bron zich zelf melden als die in de kamer rondloopt.... dan kunnen we verder!
Precies niks. Ze representateert het schreeuwsegment binnen de samenleving. Dat is kennelijk aantrekkelijk voor sommigen. Liever dan Kaag die hem met mooie en koele bewoording hem het stilzwijgen oplegt.quote:
Dit wilde ik ook net zeggen. Het gaat steeds om zijn vergetelheid, maar er is nog niks gezegd over de uitspraak zelf.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:01 schreef Tomatenboer het volgende:
Nu gaat het continu over die bron IPV het punt dat hij het over Omtzigt heeft gehad met een reden.
Mark heeft dit dus gedaan met een reden.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:01 schreef Tomatenboer het volgende:
Nu gaat het continu over die bron IPV het punt dat hij het over Omtzigt heeft gehad met een reden.
Potdorie... tijd rekken dus!quote:Op donderdag 1 april 2021 16:04 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Mark heeft dit dus gedaan met een reden.
Rolex Daytona? Eerste maandsalaris dus ontvangen.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:04 schreef Bocaj het volgende:
Offtopic: Eerdmans heeft wel een mooi klokkie om...
Beste knoeperd iig...quote:Op donderdag 1 april 2021 16:06 schreef Nober het volgende:
[..]
Rolex Daytona? Eerste maandsalaris dus ontvangen.
De regel is dat Bodé niks mag zeggen dat Rutte in gevaar brengt?quote:
De regel is dat Baudet op hetzelfde protocol Rutte mag bevragen als elk ander kamerlid. Baudet wil daar iets teveel van afwijkenquote:Op donderdag 1 april 2021 16:11 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
De regel is dat Bodé niks mag zeggen dat Rutte in gevaar brengt?
Sowieso, als je het niet meer weet dan zeg je toch niet stellig dat het wel of niet zo was. Dan kom je erop terug.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:12 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik begrijp al dat geheugenverlies echt niet. Vond ik al bij dat Toeslagenverhoor, maar nu helemaal, over besprekingen van een week geleden! Ik heb ook dagelijks veel besprekingen, maar weet echt nog wat er besproken is. Zou het niet letterlijk kunnen herhalen, maar als er naar gevraagd wordt "ging het daar en daar over", bijvoorbeeld over ministerschap. Dan herinner je dat echt wel. En niet met drie man niet.
Chanantquote:Op donderdag 1 april 2021 16:14 schreef bloodymary1 het volgende:
Het begint wel heel genant te worden nu. Of was dat al?
Het wordt steeds gênanterquote:Op donderdag 1 april 2021 16:14 schreef bloodymary1 het volgende:
Het begint wel heel genant te worden nu. Of was dat al?
Kan me niet voorstellen dat er een partij zal zijn die motie van wantrouwen niet steuntquote:Op donderdag 1 april 2021 16:18 schreef S95Sedan het volgende:
Rutte denkt nog steeds dat hij kan blijven
quote:Op donderdag 1 april 2021 16:18 schreef S95Sedan het volgende:
Rutte denkt nog steeds dat hij kan blijven
quote:
Ze hadden hem met de toeslagenaffaire eral uit moeten schuppen. Maar neeee...quote:Op donderdag 1 april 2021 16:18 schreef S95Sedan het volgende:
Rutte denkt nog steeds dat hij kan blijven
quote:Op donderdag 1 april 2021 16:19 schreef Mondkapje het volgende:
Het kan heel goed dat een notulist heeft geschreven: er moet iets met Omzigt. Laten ze die ondervragen!
Ik heb niet op hem gestemd en ik heb vaak #cancelrutte hier gepost. Zelfs mij boeit dit niet. Laten we gewoon verder gaan. Denk dat de meeste Rutte stemmers het geen fuck uit maakt dat hij over Omzicht heeft gesproken. Wat maakt het uit. Dachten we nou echt dat dat soort dingen niet al worden besproken? Zijn mensen echt zo naïef?quote:Op donderdag 1 april 2021 16:18 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik mag hopen dat iedere Rutte stemmer nu het schaamrood op de kaken heeft staan en nu eindelijk in wil zien wat voor mafkees het is.
Don't shoot the messenger...quote:Op donderdag 1 april 2021 16:19 schreef Mondkapje het volgende:
Het kan heel goed dat een notulist heeft geschreven: er moet iets met Omzigt. Laten ze die ondervragen!
Zijn zijn eigen woorden hequote:Op donderdag 1 april 2021 16:19 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen dat er een partij zal zijn die motie van wantrouwen niet steunt
Zeker, dat debat met hem met die burger destijds op tv daarover was ook zo genant.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:19 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ze hadden hem met de toeslagenaffaire eral uit moeten schuppen. Maar neeee...
Een punt van orde valt buiten dat protocol. Arib wil er telkens net iets anders van maken dan wat het is, en wat dan Rutte direct of indirect spaart.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:12 schreef Fok-it het volgende:
[..]
De regel is dat Baudet op hetzelfde protocol Rutte mag bevragen als elk ander kamerlid. Baudet wil daar iets teveel van afwijken
Baudetquote:Op donderdag 1 april 2021 16:22 schreef DW457 het volgende:
Maar ja, als Rutte het niet redt, wie moet er dan premier worden? 🤷♂️
Hugo de Jonge is de volgende op het lijstje, als Rutte moet aftreden.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:22 schreef DW457 het volgende:
Maar ja, als Rutte het niet redt, wie moet er dan premier worden? 🤷♂️
Uiteraard. Maar hij gaat natuurlijk niet in 1 keer 180 graden draaien en zeggen ja jullie hebben gelijk en hierbij onthef ik mezelf als MPquote:Op donderdag 1 april 2021 16:22 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Zijn zijn eigen woorden he
[..]
Zeker, dat debat met hem met die burger destijds op tv daarover was ook zo genant.
Ook geen VVD -stemmer hier maar ik zou het goed ziek vinden als hij nu weg moet (na direct mandaat van god weet hoeveel mensen nog geen twee weken geleden) om zoiets onbenulligsquote:Op donderdag 1 april 2021 16:20 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik heb niet op hem gestemd en ik heb vaak #cancelrutte hier gepost. Zelfs mij boeit dit niet. Laten we gewoon verder gaan. Denk dat de meeste Rutte stemmers het geen fuck uit maakt dat hij over Omzicht heeft gesproken. Wat maakt het uit. Dachten we nou echt dat dat soort dingen niet al worden besproken? Zijn mensen echt zo naïef?
Eh, nee.quote:
Mja...Hugo zou logisch zijn. Maar idd, het volgende kabinet...vet onzeker allemaal.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:23 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Hugo de Jonge is de volgende op het lijstje, als Rutte moet aftreden.
In een volgend kabinet, geen idee
Hij gaat daar niet over, dat is juist het probleem. Daarvoor zijn die verkenners, en die horen onpartijdig te blijven.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:20 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik heb niet op hem gestemd en ik heb vaak #cancelrutte hier gepost. Zelfs mij boeit dit niet. Laten we gewoon verder gaan. Denk dat de meeste Rutte stemmers het geen fuck uit maakt dat hij over Omzicht heeft gesproken. Wat maakt het uit. Dachten we nou echt dat dat soort dingen niet al worden besproken? Zijn mensen echt zo naïef?
Daarvoor is het nu ook veel telaatquote:Op donderdag 1 april 2021 16:23 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar hij gaat natuurlijk niet in 1 keer 180 graden draaien en zeggen ja jullie hebben gelijk en hierbij onthef ik mezelf als MP
Jaquote:Op donderdag 1 april 2021 16:25 schreef Bocaj het volgende:
Azarkan denkt op de goede weg te zitten...
Ja die inventariseren en VVD als grootste zegt dat ze openstaan voor een mooie functie voor Omzicht. Dat heeft niks met partijdigheid te maken.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:24 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Hij gaat daar niet over, dat is juist het probleem. Daarvoor zijn die verkenners, en die horen onpartijdig te blijven.
[..]
Daarvoor is het nu ook veel telaat
Rutte heeft niks met Omzigt te maken en zijn positie. Alleen met zijn eigen partij.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:26 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ja die inventariseren en VVD als grootste zegt dat ze openstaan voor een mooie functie voor Omzicht. Dat heeft niks met partijdigheid te maken.
Officieel niet maar achter de schermen blijkbaar wel.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:27 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Rutte heeft niks met Omzigt te maken en zijn positie. Alleen met zijn eigen partij.
Arib laat Rutte alweer wegkomen met het niet volledig beantwoorden van de vraag, zoals altijd doet bij de regering.quote:
Ach hou toch op over die notulisten. Alsof dat hier een rol speelt.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:22 schreef Mondkapje het volgende:
Ik denk dat het heel onverstandig is om van niet-geaccordeerde teksten uit te gaan. Dan geef je notulisten de macht. Een notulist met SP-voorkeuren kan zo heel veel onheil veroorzaken.
Ik ben zelf notulist geweest maar ik wil hier wel voor waarschuwen.
Bedoel je misschien Carolinequote:Op donderdag 1 april 2021 16:28 schreef Fok-it het volgende:
Jezus christus te paard die CarolaKan er voor haar ook een motie van wantrouwen achteraan komen
Dan heeft dat hele proces geen zin.quote:Op donderdag 1 april 2021 16:28 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Officieel niet maar achter de schermen blijkbaar wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |