Lezen is ook een kunst, maar misschien ben je wel dyslectisch. Het gaat niet specifiek om VET, maar ook om tokens op andere chains, zoals ik als voorbeeld op de ETH chain ook noem.quote:Op woensdag 24 februari 2021 10:40 schreef dimmak het volgende:
[..]
BTC / [VET] Vechain #35 - Red Bull geeft je database vleugels
Misschien kun je het in het Vechain topic proberen.
Het antwoord voor mij gaat specifiek wél over VET en je eigen quote is ook op een Vechain post. En aangezien diegene voor mij het niet heel zeker weet verwijs ik je goedbedoeld door naar dat topic zodat je daar misschien een beter antwoord krijg aangezien je hier je antwoord nog niet hebt gevonden. Maar misschien ben je te autistisch om dit te snappen, in dat geval snap ik je aanval richting mij wel. Geen probleem.quote:Op woensdag 24 februari 2021 19:50 schreef Godshand het volgende:
[..]
Lezen is ook een kunst, maar misschien ben je wel dyslectisch. Het gaat niet specifiek om VET, maar ook om tokens op andere chains, zoals ik als voorbeeld op de ETH chain ook noem.
Gelukkig had de fokker voor jou een antwoord dat iets meer wijsheid brengt...
Lekker veel links waaronder een paar dode. Die OP mag wel een update hebbenquote:Op woensdag 24 februari 2021 20:14 schreef dimmak het volgende:
[..]
Het antwoord voor mij gaat specifiek wél over VET en je eigen quote is ook op een Vechain post. En aangezien diegene voor mij het niet heel zeker weet verwijs ik je goedbedoeld door naar dat topic zodat je daar misschien een beter antwoord krijg aangezien je hier je antwoord nog niet hebt gevonden. Maar misschien ben je te autistisch om dit te snappen, in dat geval snap ik je aanval richting mij wel. Geen probleem.
Edit: je vraag is overigens niet heel moeilijk. Misschien als je het lief vraagt dat ik het je dan probeer uit te leggen. Zoek het anders maar lekker uit op het interwebs.
Ik ken Bitvavo niet, maar houdt die site niet gewoon een deel van de stake zelf als vergoeding voor hun diensten?quote:Op zondag 28 februari 2021 07:45 schreef Rezzy het volgende:
Suffe vraag misschien. Ik heb 2000 ada's staan bij Bitvavo, die worden automatisch daar gestaked op 5%. Maar als ik kijk naar de rewards, dan zie ik dagelijks ca 0,19 ada erbij komen, (worden 1x per 5 dagen bijgeschreven). Maar 5% van 2000=100/365=0,27. Het zou dus toch meer moeten zijn dan 0,19?
Dat zou 40% zijn, da’s wel heel veelquote:Op zondag 28 februari 2021 08:29 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik ken Bitvavo niet, maar houdt die site niet gewoon een deel van de stake zelf als vergoeding voor hun diensten?
Ligt eraan wat je bezit, op welke exchange het staat en om wat voor bedragen het gaat. Zijn het geen grote bedragen zou ik het lekker op een exchange laten staan (mits het een grote is). Gaat het om serieuze bedragen kun je kiezen voor een hardware wallet (bijv. Trezor). Ook is Coinomi wel een bekende wallet die verschillende crypto ondersteund. Heb je voornamelijk ERC20 tokens zou ik voor Metamask kiezen. Het belangrijkste is echter dat je je 12/24 woorden seed zo goed en veilig mogelijk bewaart zodat je altijd bij je crypto kan.quote:Op maandag 1 maart 2021 10:10 schreef FlippingCoin het volgende:
Ik lees dat als je de crypto niet gebruikt, je het niet op een exchange moet laten staan; in de OP wordt geschreven over Electrum, maar daar kan je alleen BTC opslaan? Waar zou je andere currency opslaan?
Oke dankjewel, het gaat maar om een paar euro maar ik wil even uitproberen hoe alles werkt en zo.quote:Op maandag 1 maart 2021 10:22 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je bezit, op welke exchange het staat en om wat voor bedragen het gaat. Zijn het geen grote bedragen zou ik het lekker op een exchange laten staan (mits het een grote is). Gaat het om serieuze bedragen kun je kiezen voor een hardware wallet (bijv. Trezor). Ook is Coinomi wel een bekende wallet die verschillende crypto ondersteund. Heb je voornamelijk ERC20 tokens zou ik voor Metamask kiezen. Het belangrijkste is echter dat je je 12/24 woorden seed zo goed en veilig mogelijk bewaart zodat je altijd bij je crypto kan.
ik zou het als noob lekker bij bitcoin houdenquote:Op maandag 1 maart 2021 10:10 schreef FlippingCoin het volgende:
Ik lees dat als je de crypto niet gebruikt, je het niet op een exchange moet laten staan; in de OP wordt geschreven over Electrum, maar daar kan je alleen BTC opslaan? Waar zou je andere currency opslaan?
sowieso inderdaad het zelf opslaan proberen met kleine hoeveelheden. De setup en tests kun je zonder geld doen zelfs, gewoon gratis software waarmee je kunt pielen.quote:Op maandag 1 maart 2021 10:25 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Oke dankjewel, het gaat maar om een paar euro maar ik wil even uitproberen hoe alles werkt en zo.Vanavond even naar kijken.
ja hoorquote:Op zondag 14 maart 2021 21:08 schreef fespo het volgende:
ik wil voor 50-500 euro aan bitcoins kopen, op bitvavo.
het is geld dat ik kan missen.
niet traden, maar gewoon een paar jaar laten staan.
eventueel elke maand nog wat inleggen.
goed idee?
Ja, ja, en jaquote:Op zondag 14 maart 2021 22:58 schreef fespo het volgende:
dan wil ik dit graag nog even goed begrijpen.
als ik voor 500 euro aan bitcoins koop, en elke maand nog eens 30 euro extra koop, kan ik deze dan kwijtraken door een hack van de exchange of als deze stopt? in dit geval bitvavo.
of beheer ik zelf de gekochte bitcoins beter offline?
en als ik deze offline zou willen verkopen, moet ik deze "inladen" in een willekeurige exchange zodat je deze kan verkopen?
Bij Bitvavo heet dit storten en opnemen.quote:Op zondag 14 maart 2021 22:58 schreef fespo het volgende:
of beheer ik zelf de gekochte bitcoins beter offline?
en als ik deze offline bitcoins zou willen verkopen, moet ik deze "inladen" in een willekeurige exchange zodat je deze kan verkopen? (bij bitvavo kan ik niets dat hier op lijkt vinden)
Bij Relai.ch kun je bitcoin kopen en heb je dat in eigen beheer.quote:Op zondag 14 maart 2021 22:58 schreef fespo het volgende:
dan wil ik dit graag nog even goed begrijpen.
als ik voor 500 euro aan bitcoins koop, en elke maand nog eens 30 euro extra koop, kan ik deze dan kwijtraken door een hack van de exchange of als deze stopt? in dit geval bitvavo.
of beheer ik zelf de gekochte bitcoins beter offline?
en als ik deze offline bitcoins zou willen verkopen, moet ik deze "inladen" in een willekeurige exchange zodat je deze kan verkopen? (bij bitvavo kan ik niets dat hier op lijkt vinden)
Houd er wel rekening mee dat je ook elke keer een transactiefee betaalt als je bitcoin verplaatst van een exchange naar een eigen wallet.quote:Op zondag 14 maart 2021 22:58 schreef fespo het volgende:
dan wil ik dit graag nog even goed begrijpen.
als ik voor 500 euro aan bitcoins koop, en elke maand nog eens 30 euro extra koop, kan ik deze dan kwijtraken door een hack van de exchange of als deze stopt? in dit geval bitvavo.
of beheer ik zelf de gekochte bitcoins beter offline?
en als ik deze offline bitcoins zou willen verkopen, moet ik deze "inladen" in een willekeurige exchange zodat je deze kan verkopen? (bij bitvavo kan ik niets dat hier op lijkt vinden)
Veel exchanges batchen transacties, maar vragen wel vaste opnamekosten aan de klant onafhankelijk van de gemiddelde fees. Bij Bitvavo is dat ongeveer ¤ 9,70 (0.0002 BTC) en bij Kraken bijv. ¤ 7,50 (0.00015 BTC). Verder kan het natuurlijk schelen waar je bitcoin koopt. Ik denk dat Bl3p en Kraken hier het best voor zijn doordat je meer satjes voor je fiat krijgt en de opnamekosten relatief laag zijn. Ook hoef niet na elke DCA aankoop je bitcoin op te nemen. Bij Relai.ch krijg je minder satjes voor je fiat, maar heb je je bitcoin wel meteen in een eigen wallet.quote:Op maandag 15 maart 2021 08:53 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Houd er wel rekening mee dat je ook elke keer een transactiefee betaalt als je bitcoin verplaatst van een exchange naar een eigen wallet.
Gemiddelde fee per transactie
Met een fee van 17 usd op het moment van schrijven ben je de helft van je bitcoin al kwijt aan de transactiekosten als je elke maand maar 30 euro bijkoopt en verplaatst naar je wallet.
Dan moet bitcoin dus al verdubbelen in prijs voor je uit de kosten bent.
Misschien.quote:Op maandag 15 maart 2021 10:23 schreef Ciclon het volgende:
Zou BTC (en dus ook de rest) op dit moment bezig zijn met een grote dip?
Neequote:Op maandag 15 maart 2021 10:23 schreef Ciclon het volgende:
Zou BTC (en dus ook de rest) op dit moment bezig zijn met een grote dip?
Ik wilde bijna mijn post verwijderen uit pure schaamte, maar gelukkig, ook op de site staat het in euro's... dus dat is het niet.quote:Op donderdag 18 maart 2021 15:21 schreef Gohf046 het volgende:
Vergis je je nu niet met Euro en Dollar koers? ¤0,50 is ong $0,60.
Dat BTC op Exchange 1 wordt verhandeld tegen 10 euro hoeft niet te betekenen dat BTC op andere exchanges ook 10 euro kost. Soms zit daar kortstondig een paar procent tussen. Arbitrage.quote:Op donderdag 18 maart 2021 13:18 schreef Zwelgje84 het volgende:
Hoi,
Hoe ontstaat het verschil wat je ziet in de koerswaarde van de coins in Bitvavo en op een andere site, zoals bijvoorbeeld coinmarketcap.com?
Net bijvoorbeeld, op de site was de koers 0,613 nogwat. In Bitvavo was op hetzelfde moment de koers 0,521 nogwat. Dat lag bijna 10 cent uit elkaar. Nu zijn we wat uurtjes verder en die waarde van 0,613 van vandaag zie ik helemaal niet terugkomen in Bitvavo (max vandaag is nu ¤ 0,54459). En gek genoeg ook niet meer in de grafiek op de site. Wat weet ik niet over dit soort gekkigheden in de koers? Of wordt ik gek en kan dit gewoon niet?
Sterker nog, Chiliz heeft ergens deze week een koers bereikt van ¤ 0.7491. In Bitvavo heb ik hem niet verder zien stijgen dan ¤ 0,72998. En het valt me vaker op dat er nieuws is over een bepaalde piek van een willekeurige coin, die ik in Bitvavo niet terug zie.
Herkennen jullie dit, en hoe komt het?
Ah, dat zou het kunnen zijn.quote:Op donderdag 18 maart 2021 20:54 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Dat BTC op Exchange 1 wordt verhandeld tegen 10 euro hoeft niet te betekenen dat BTC op andere exchanges ook 10 euro kost. Soms zit daar kortstondig een paar procent tussen. Arbitrage.
Nee, de fees zijn daar over het algemeen al te duur voor. Verhoog je het bedrag en neem je de fees voor lief kun je Binance gebruiken.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:05 schreef DX11 het volgende:
Ik ben helemaal nieuw, 0,0 kennis en weinig tijd.
Welke site is het beste om veel verschillende coins te kopen met zo min mogelijk extra transactie kosten? Stel ik wil bijvoorbeeld 50 euro uitgeven, en wil daarvoor 20 verschillende coins dus van welke coin totaal ¤2,50. En ik wil dit het liefst op 1 site regelen. Kan dat?
Zou leuk zijn.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:12 schreef dimmak het volgende:
[..]
Nee, de fees zijn daar over het algemeen al te duur voor. Verhoog je het bedrag en neem je de fees voor lief kun je Binance gebruiken.
Laat me raden, je hoopt dat er dan tussen die 20 coins 1 moonshot zit?
Misschien dat je bij Bitcoinmeester of Litebit ofzo het wel op deze manier voor elkaar krijgt, maar dan betaal je alsnog indirect die fees omdat ze duurder zijn in hun prijs.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:18 schreef DX11 het volgende:
[..]
Zou leuk zijn.
Dus de fees zijn altijd per coin en kunnen niet per totale transactie zijn?
Ik snap het, maar heb gewoon erg weinig tijd voor onderzoek in welke coin het veiligst is, dus inderdaad koop ik liever heel veel kleine coins, laat het een tijdje staan en zie dan wel wat er gebeurd, weinig riscio, weinig verlies. Maar met een lage investering is dat dus niet de moeite waard begrijp ik, jammer.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:22 schreef dimmak het volgende:
[..]
Misschien dat je bij Bitcoinmeester of Litebit ofzo het wel op deze manier voor elkaar krijgt, maar dan betaal je alsnog indirect die fees omdat ze duurder zijn in hun prijs.
Verder denk ik dat je je tactiek moet herzien.
Bitvavo even gecheckt, moet met de camera een foto maken van mijn paspoort EN een selfie. Dat lijkt me niet normaal, toch?quote:Op woensdag 7 april 2021 14:58 schreef Gremen het volgende:
Bij een exchange als Bitvavo zijn de fees toch een percentage, dus dan maakt bedrag weinig uit?
Jawel, is bij o.a. Binance ook zo, ikzelf moest de camera aanzetten ipv selfie. Paspoort zou ik wel ff alle gegevens weghalen die niet nodig zijn zoals BSN nummer.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:26 schreef DX11 het volgende:
[..]
Bitvavo even gecheckt, moet met de camera een foto maken van mijn paspoort EN een selfie. Dat lijkt me niet normaal, toch?
Hier hebben ze een goede site voor. Unibet.com kies een getal van 0 tot 36 and have fun. Ik denk oprecht meer kans van slagen als jouw bovengenoemde plan.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:26 schreef DX11 het volgende:
[..]
Ik snap het, maar heb gewoon erg weinig tijd voor onderzoek in welke coin het veiligst is, dus inderdaad koop ik liever heel veel kleine coins, laat het een tijdje staan en zie dan wel wat er gebeurd, weinig riscio, weinig verlies. Maar met een lage investering is dat dus niet de moeite waard begrijp ik, jammer.
Bedankt voor de nuttige informatie en hulp! Heb ik echt wat aan!quote:Op woensdag 7 april 2021 23:18 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Hier hebben ze een goede site voor. Unibet.com kies een getal van 0 tot 36 and have fun. Ik denk oprecht meer kans van slagen als jouw bovengenoemde plan.
Bitvavo keert alleen op de maandag staking vergoedingen uit, wellicht ligt het daar aan? Even wachten tot maandag?quote:Op donderdag 8 april 2021 20:43 schreef AQuila360 het volgende:
Ik heb ADA en ARK bij bitvavo staan om te staken en nu had ik ook Icon gekocht en die zou je ook moeten kunnen staken maar ik zie na een paar dagen nog niets pending staan waar kan dat aan liggen?
Dat klopt idd maar je ziet wel elke dag al een bedrag op “pending” staan en dan idd op maandag krijg je het er daadwerkelijk bij (tenminste bij die 2 andere die ik heb) maar bij ICON staat nog steeds niets ook niet pending.quote:Op donderdag 8 april 2021 20:46 schreef Schneider1988 het volgende:
[..]
Bitvavo keert alleen op de maandag staking vergoedingen uit, wellicht ligt het daar aan? Even wachten tot maandag?
Tsja, wat als heb je aan een moonshot op 1 coin als je al 95% van je originele inleg al kwijt bent aan 19 andere coins die niets doen.. Dan moet die ene coin al 2000% gaan om überhaupt winst te pakken.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:26 schreef DX11 het volgende:
[..]
Ik snap het, maar heb gewoon erg weinig tijd voor onderzoek in welke coin het veiligst is, dus inderdaad koop ik liever heel veel kleine coins, laat het een tijdje staan en zie dan wel wat er gebeurd, weinig riscio, weinig verlies. Maar met een lage investering is dat dus niet de moeite waard begrijp ik, jammer.
En wat als ik alleen de 10.000 euro eraf wil halen? Zodat mijn oorspronkelijke geld erin blijft zitten...? Is dat wat zeg maar gebeurt of doen mensen altijd alles eraf en dan opnieuw instappen?quote:Op zaterdag 10 april 2021 11:21 schreef qltel het volgende:
Je moet het niet zien in waarde van je Bitcoin..
Stel: Je koopt 1 bitcoin voor 50.000 euro. Die stijgt naar 60.000 euro. Je verkoopt hem weer. Dan heb je dus 60.000 euro in de pocket, en heb je dus 10.000 euro winst.
Zou de bitcoin weer dalen naar 50.000 (terwijl je geld hebt en geen Bitcoin), dan kun je voor je 60.000 euro weer 1,2 bitcoin kopen. Enzovoort.
Dan hou je 0,83 BTC overquote:Op zaterdag 10 april 2021 11:32 schreef Vissenkom3 het volgende:
[..]
En wat als ik alleen de 10.000 euro eraf wil halen? Zodat mijn oorspronkelijke geld erin blijft zitten...? Is dat wat zeg maar gebeurt of doen mensen altijd alles eraf en dan opnieuw instappen?
Als je 1 BTC die je voor 50k hebt gekocht 60k waard is, en je wilt die 10k winst cashen, dan moet je dus 1/6e van je BTC verkopen. Dan moet je dus 0,16666 BTC verkopen voor 10k, en houd je 0,83333 BTC over, met een waarde van 50k.quote:Op zaterdag 10 april 2021 11:32 schreef Vissenkom3 het volgende:
[..]
En wat als ik alleen de 10.000 euro eraf wil halen? Zodat mijn oorspronkelijke geld erin blijft zitten...? Is dat wat zeg maar gebeurt of doen mensen altijd alles eraf en dan opnieuw instappen?
Heel duidelijk uitgelegd, dank!quote:Op zaterdag 10 april 2021 11:46 schreef wpor het volgende:
[..]
Als je 1 BTC die je voor 50k hebt gekocht 60k waard is, en je wilt die 10k winst cashen, dan moet je dus 1/6e van je BTC verkopen. Dan moet je dus 0,16666 BTC verkopen voor 10k, en houd je 0,83333 BTC over, met een waarde van 50k.
Wat sommige mensen inderdaad doen, is alles verkopen, en op een lagere BTC waarde weer instappen. Dus bijvoorbeeld die 1 BTC voor 60k verkopen, en vervolgens BTC weer kopen wanneer hij 55k is, je koopt dan 60/50 is 1,09 BTC.
ik gebruik Coinbase pro)quote:Op zaterdag 10 april 2021 12:04 schreef Vissenkom3 het volgende:
[..]
Heel duidelijk uitgelegd, dank!
Kan iemand me ook uitleggen dat wanneer ik uitcash, ik dan dat geld in mijn wallet kan behouden, ipv op mijn betaalrekening. dus x bedrag aan euro's uitbetalen (bijv. mijn winstmarge bij een bepaalde coin) zodat het in mijn euro wallet komt; niet op mijn bankrekening
Je 'casht niet uit', je verkoopt jouw BTC (of andere coin) voor Euro's. (of Dollars) Die staan dan dus nog gewoon op Coinbasequote:Op zaterdag 10 april 2021 12:04 schreef Vissenkom3 het volgende:
[..]
Heel duidelijk uitgelegd, dank!
Kan iemand me ook uitleggen dat wanneer ik uitcash, ik dan dat geld in mijn wallet kan behouden, ipv op mijn betaalrekening. dus x bedrag aan euro's uitbetalen (bijv. mijn winstmarge bij een bepaalde coin) zodat het in mijn euro wallet komt; niet op mijn bankrekening
https://konsensus.network/product/de-bitcoin-standaard/quote:Op maandag 12 april 2021 15:24 schreef Rianne84 het volgende:
Wat zijn goede boeken over crypto e.d.?
Bitvavo,quote:Op zondag 14 maart 2021 21:08 schreef fespo het volgende:
ik wil voor 50-500 euro aan bitcoins kopen, op bitvavo.
het is geld dat ik kan missen.
niet traden, maar gewoon een paar jaar laten staan.
eventueel elke maand nog wat inleggen.
goed idee?
Dat klinkt als een volgend plan om nabij break even te spelenquote:Op zaterdag 17 april 2021 11:28 schreef Ciclon het volgende:
Bij mij werkte dat day traden niet. Ik werd gek van het checken, concentratie op werk en privé holde achteruit. Uiteindelijk om en nabij break even gespeeld. Waste of time dus. Nu heb ik al wat meer zicht op hoe alles werkt, en wil ik, nadat de coin een Bull heeft gehad en begint te dalen mijn winst nemen en dan 12/24 uur later weer instappen. Het risico is vrij klein heb in gemerkt, en je hoeft niet de hele dag achter je schermpje te zitten.
huhuhu...quote:Op zaterdag 17 april 2021 11:44 schreef D. het volgende:
[..]
Dat klinkt als een volgend plan om nabij break even te spelen
Punt is dat je natuurlijk nooit weet wanneer een coin zijn bull heeft gehad.quote:Op zaterdag 17 april 2021 11:28 schreef Ciclon het volgende:
Bij mij werkte dat day traden niet. Ik werd gek van het checken, concentratie op werk en privé holde achteruit. Uiteindelijk om en nabij break even gespeeld. Waste of time dus. Nu heb ik al wat meer zicht op hoe alles werkt, en wil ik, nadat de coin een Bull heeft gehad en begint te dalen mijn winst nemen en dan 12/24 uur later weer instappen. Het risico is vrij klein heb in gemerkt, en je hoeft niet de hele dag achter je schermpje te zitten.
Dat klopt. Maar ik houd het nu ook bij de coins met een wat grotere market cap, zoals Vechain, Cardano, Ripplequote:Op zaterdag 17 april 2021 12:05 schreef viceversa het volgende:
[..]
Punt is dat je natuurlijk nooit weet wanneer een coin zijn bull heeft gehad.Dit zou voor Doge het geval kunnen zijn, maar het kan ook volgende maand opnieuw ontploffen.
Ik hoop dat het je lukt hoor, maar het klinkt als (te)veel moeite wat je weinig op gaat leverenquote:
In Binance kan je prijs alerts instellen.quote:Op zaterdag 17 april 2021 17:43 schreef Plots het volgende:
Veel alts, zoals DOGE gister, pompen idd ong 24 á 48 uur tot hun piek. Daarna volgt net zo hard een daling. @:Ciclon bedoelt dat denk ik. Buy low, sell high. Het zou handig zijn als je een alert krijgt - op een beepalde prijs - wanneer de pump is begonnen, zodat je niet continu hoeft te kijken. Mja, wanneer zit iets daarna op zijn high of zijn low? Dat blijft gokken denk ik. Maar op beide scenarios kan je anders met kleine beetjes kopen en verkopen.
Bitvavo ook soort van dmv een alarm.quote:Op zaterdag 17 april 2021 17:51 schreef viceversa het volgende:
[..]
In Binance kan je prijs alerts instellen.
Op basis van de prijs die betaald wordt op de exchangesquote:Op zondag 18 april 2021 12:07 schreef FlippingCoin het volgende:
Wat ik mij afvroeg, hoe weten websites als coinmarketcap wat de prijs van de coins is(en de andere data) en zo?
En die data van alle exchanges is gewoon publiek? Of halen ze dat ergens anders op?quote:Op zondag 18 april 2021 12:13 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Op basis van de prijs die betaald wordt op de exchanges
Binance is de grootste ter wereld, waar Litebit 50+ verschillende coins heeft heeft Binance er 150+quote:Op zondag 18 april 2021 23:48 schreef Enawh het volgende:
Ik zie veel mensen Binance en Bitvavo gebruiken, maar op advies van een kennis gebruik ik Litebit, maar ik lees niemand het gebruiken en ik zie veel weinig crypto/coins waar ik in kan handelen vergeleken met die andere 2 sites.
Klopt dat ?
Kan ik beter binance gebruiken ipv litebit ?
Je vult eerst jouw prijs in, en kiest dan max, dan pakt ie vanzelf het maximum wat je voor jouw geld bij de bitcoinprijs van 44000 kunt kopenquote:Op zondag 18 april 2021 14:57 schreef Vissenkom3 het volgende:
Kan iemand mij uitleggen aan welke knopjes je moet draaien als je een limit buy wilt instellen. Limit sell snap ik wel, maar vind het met buy lastig.
Stel Bitcoin is 50.000 waard en ik wil bitcoin kopen met een limit buy, wanneer bitcoin is gedaald tot 44.000. Ik klik dan op Max (dan rekent ie het aantal bitcoins wat ik kan krijgen voor het Max geld wat ik op mijn wallet heb staan. Laten we zeggen 100 euro) Moet ik dan ook nog het aantal bitcoins aanpassen? Of laat je die juist staan op het aantal wat je kunt krijgen voor de 50.000?
Dan ga ik overstappen naar Binancequote:Op zondag 18 april 2021 23:57 schreef D. het volgende:
[..]
Binance is de grootste ter wereld, waar Litebit 50+ verschillende coins heeft heeft Binance er 150+
Daarnaast handel je bij Binance zelf, bij Litebit koop je van Litebit, en zij moeten er ook aan verdienen
Even gekeken, de Bitcoin is bij Litebit 800 euro duurder dan op Binance
Binance ziet d'r zo professioneel uit met al die grafiekjes enz.quote:Op zondag 18 april 2021 23:57 schreef D. het volgende:
[..]
Binance is de grootste ter wereld, waar Litebit 50+ verschillende coins heeft heeft Binance er 150+
Daarnaast handel je bij Binance zelf, bij Litebit koop je van Litebit, en zij moeten er ook aan verdienen
Even gekeken, de Bitcoin is bij Litebit 800 euro duurder dan op Binance
quote:Op maandag 19 april 2021 00:47 schreef Enawh het volgende:
De benaming is ook ff zoeken bij bijv. Ripple > XRP
Volgens mij heeft Litebit ook bizar hoge fees.quote:Op maandag 19 april 2021 14:23 schreef Oscar. het volgende:
Sinds litebit je geen coins meer kunt verplaatsen naar een andere wallet zonder hun toestemming door middel van foto verificatie, kan ik niemand meer Litebit aanraden.
Alle Nederlandse bedrijven moeten nu Know Your Customer beleid uitvoeren van de overheid, in het kader van terrorisme en witwas bestrijding.quote:Op maandag 19 april 2021 14:23 schreef Oscar. het volgende:
Sinds litebit je geen coins meer kunt verplaatsen naar een andere wallet zonder hun toestemming door middel van foto verificatie, kan ik niemand meer Litebit aanraden.
Dat is prima. Wat niet prima is, is dat als ik mijn coins naar een andere Exchange wil sturen, ik eerst een briefje moet maken met een code, datum en coinbedrag, deze moet uploaden naar Litebit en zij er dan 1 tot 3 werkdagen erover gaan doen om het ontvangst adres goed te keuren.quote:Op maandag 19 april 2021 17:02 schreef Godshand het volgende:
[..]
Alle Nederlandse bedrijven moeten nu Know Your Customer beleid uitvoeren van de overheid, in het kader van terrorisme en witwas bestrijding.
Daar lopen al zaken over.
Nooit last van gehad, kon gewoon naar externe wallets sturen. Moest dan met Google Authenticator dan een code halen en invoeren.quote:Op dinsdag 20 april 2021 12:34 schreef Oscar. het volgende:
[..]
Dat is prima. Wat niet prima is, is dat als ik mijn coins naar een andere Exchange wil sturen, ik eerst een briefje moet maken met een code, datum en coinbedrag, deze moet uploaden naar Litebit en zij er dan 1 tot 3 werkdagen erover gaan doen om het ontvangst adres goed te keuren.
https://www.binance.com/n(...)/withdrawal/fiat/EURquote:Op dinsdag 20 april 2021 07:39 schreef Kickinalfa het volgende:
Ik heb toevallig gisteren een binance geprobeerd, maar wat ik niet helemaal snap is hoe je euros terug kan storten?
Je zou vanuit je fiat money een withdraw kunnen doen, maar daar kan ik verder niks invullen.
Sow dat scheelt nogal.quote:Op zondag 18 april 2021 23:57 schreef D. het volgende:
[..]
Binance is de grootste ter wereld, waar Litebit 50+ verschillende coins heeft heeft Binance er 150+
Daarnaast handel je bij Binance zelf, bij Litebit koop je van Litebit, en zij moeten er ook aan verdienen
Even gekeken, de Bitcoin is bij Litebit 800 euro duurder dan op Binance
Dat heb ik ook. Tegen beter weten in.quote:Op dinsdag 20 april 2021 12:52 schreef Godshand het volgende:
[..]
Nooit last van gehad, kon gewoon naar externe wallets sturen. Moest dan met Google Authenticator dan een code halen en invoeren.
Maar ik heb dan ook KYC procedure doorlopen met Paspoort verificatie ed.
Je moet bij withdrawl bsc smart chain selecteren (bep20). Op safemoon site staat trouwens een prima uitlegquote:Op dinsdag 20 april 2021 16:32 schreef Leonos het volgende:
Gangsters, ik heb nu op Binance 150 euries aan BNB.
Dit wil ik wisselen uiteindelijk voor SAFEMOON.
Ik heb nu MetaMask, maar hoe krijg ik mijn BNB nou in MetaMask en daarvandaan naar SAFEMOON en dan weer terug nar MetaMask?
Edit: BNB withdrawal suspended
Denk dat het hierdoor niet werkt.
Ik heb gewoon waarde in dollars in Metamask?quote:Op woensdag 21 april 2021 10:07 schreef Leonos het volgende:
Hallon![]()
Heb nu SAFEMOON kunnen swappen en staat nu te chillen op mijn metamask wallet, maar hoe hou ik nou bij wat dit waard is? Want er staan geen euro's/dollars in metamask? Is hier een andere app dan voor ofzo?
Je bedoelt dat je BNB wilt kopen, niet verhandelen?quote:Op dinsdag 20 april 2021 21:08 schreef Schneider1988 het volgende:
Is er ook een manier om een kleiner bedrag dan 100 euro aan BNB op Pancakeswap te zetten?
Ik wil ook graag wat tokens kopen op Pancakeswap. Ik heb het eindelijk voor elkaar gekregen om wat ADA in mijn Trust Wallet te zetten wat ik kan gebruiken om op PCS te kopen. Maar nou wil ik wat kopen maar dan moet je een transactie fee betalen in BNB ter waarde van 13 cent.
Ik heb geen BNB tegoed op PCS/Trust Wallet en als ik BNB wil kopen op Binance moet je voor minimaal 100 euro kopen... Vind ik beetje veel terwijl ik maar 13 cent nodig heb..
Is er een andere manier om BNB op PCS te zetten?
Ik gebruik de chrome extensie? Gebruik jij een app ofzo?quote:Op woensdag 21 april 2021 10:16 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ik heb gewoon waarde in dollars in Metamask?
Metamask addon Firefox, maar Safemoon is zeker BSC? Waarom gebruik je dan niet de officiële addon van BSC? Kan best dat het komt omdat BSC niet native is in Metamask.quote:Op woensdag 21 april 2021 10:23 schreef Leonos het volgende:
[..]
Ik gebruik de chrome extensie? Gebruik jij een app ofzo?
Instellingen nagelopen, kan niks vinden
Je zou ook een portfolio kunnen maken in iets als coinmarketcap als je heel je zooitje op een plaats wil zien.quote:Op woensdag 21 april 2021 10:07 schreef Leonos het volgende:
Hallon![]()
Heb nu SAFEMOON kunnen swappen en staat nu te chillen op mijn metamask wallet, maar hoe hou ik nou bij wat dit waard is? Want er staan geen euro's/dollars in metamask? Is hier een andere app dan voor ofzo?
Ik gebruik https://poocoin.app/quote:Op woensdag 21 april 2021 10:23 schreef Leonos het volgende:
[..]
Ik gebruik de chrome extensie? Gebruik jij een app ofzo?
Instellingen nagelopen, kan niks vinden
Ok, stel dat de supply van token XYZ 10x zo groot is als BTC, dus 210 miljoen. Kan/mag je dan stellen dat het dan ook 10 keer zo lang gaat duren voor dat token XYZ de huidige waarde van BTC gaat halen?quote:Op zaterdag 8 mei 2021 12:19 schreef Gremen het volgende:
Ja, er zijn 1000000000000000 van die coins, met een waarde van 0,01 zou de totale waarde vele malen die van btc zijn.
Bij elke transactie worden er wel coins geburned. Dus als er over x jaar veel minder van die coins zouden zijn, zouden ze wel een cent kunnen zijn. (Maar verwacht niet dat het ooit zo ver komt)
Tot 50K zit je goedquote:Op zaterdag 8 mei 2021 14:33 schreef Geerd het volgende:
Hey goedemiddag,
Ik ben klein beetje begonnen voor de lol met crypto..had toevallig ook doge gekocht voor 100,- ooit paar maand terug.
Van de week mooi uitlaten betalen dacht bekijken het maar ! Die 913,- zijn lekker binnen.
Stel nou, ik heb nu totaal iets van 2k erin zitten wat eth bitcoin chainlink cardano en TRX(voor de grap) en je pakt met geluk echt een keer 5/10K ofzo hoe zit dat met de belasting ?
Of zolang je maar onder die 30k spaargeld blijft gaat het wel goed?
De marketcap is het aantal muntjes in omloop maal de prijs. We zeggen 'nooit nooit' maar heel realistisch is het niet. Misschien moet je het vragen waar je het las waar ze het op baserenquote:Op zaterdag 8 mei 2021 12:13 schreef Harveo het volgende:
Even een noob vraagje. Ik las ergens dat safemoon nooit (zeg nooit nooit) naar de 0,01 zal gaan, maar waar baseren ze dit op?
Heeft dit te maken met de market cap ofzo? Heb ze zelf niet trouwens.
Vast niet, maar...quote:Op zaterdag 8 mei 2021 17:37 schreef Geerd het volgende:
[..]
Aah oke top!! Zo een vaart zou het ook wel weer niet lopen met die paar muntjes
quote:
Staat nog niet op coinmarketcap toch?quote:Op zondag 9 mei 2021 15:33 schreef oelalaaa het volgende:
Rock coin (ROCK) schijnt ook een nieuwe hype te gaan worden
Cointracking wellicht?quote:Op zondag 9 mei 2021 18:51 schreef FlippingCoin het volgende:
Bij coin market cap lijk je niet te kunnen filteren op exchange, je kan wel een beperkt exchange overzicht zien; is er een alternatief waar ik per exchange een mooi overzichtje kan zijn met bijvoorbeeld het prijsverloop van de afgelopen 7 dagen per coin wat ook te sorteren valt?
Ah klinkt wel interessant maar niet precies wat ik nu zoek;quote:Op zondag 9 mei 2021 19:04 schreef kree het volgende:
[..]
Cointracking wellicht?
Die importeerd ook van binance welke ik gebruik.
Kan ook via de api maar dan moet je dokken. Export/import is wel gratis.
Doe ook eerst even een test transactie twv een paar USD als je dit voor de eerste keer doetquote:Op maandag 10 mei 2021 20:42 schreef BE het volgende:
Godgloeiende... zit ik me suf te eikelen, inlezen, youtubefilmpjes en whatnot... snap ik het eindelijk... lukt het nog niet om bnb naar metamask te withdrawen omdat het BSC network suspended is.*zucht...
Morgen weer verder maar...
* BE snapt er nog maar weinig van maar wil het wel snappen...
Ja, dat is zeker het plan! Tx!quote:Op maandag 10 mei 2021 21:58 schreef Harveo het volgende:
[..]
Doe ook eerst even een test transactie twv een paar USD als je dit voor de eerste keer doet
Alles kan via Binance. Je hebt geen derde partij nodig.quote:Op dinsdag 11 mei 2021 12:58 schreef de_boswachter het volgende:
Vraagje:
Heb in 2018 op het verkeerde moment wat geld in BTC gestopt, verlies genomen en alles uitbetaald. Dom achteraf want nu was m'n wallet x 5 ofzo geweest.
Maar goed... van fouten leert men. Vorige week op Binance via Ideal (dat kon ineens, huh) paar snippen gestort op mijn account en wat coins gekocht.
Maar hoe zat dat ook alweer: in 2018 kocht ik via een derde partij (bijv. Bitonic) Bitcoins en die stortte ik dan naar Binance. Maar hoe zit het met het uitbetalen? Moet ik dat richting Bitonic account doen of wat was dat ook alweer...... Wie heeft het antwoord......
Ook het uitbetalen naar je bankrekening? Dat was in 2018 toch niet? Waarom zou je dan gebruik maken van de Bitonics van deze wereld?quote:Op dinsdag 11 mei 2021 13:05 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Alles kan via Binance. Je hebt geen derde partij nodig.
Ja, dat kan ook via Binance.quote:Op dinsdag 11 mei 2021 13:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ook het uitbetalen naar je bankrekening? Dat was in 2018 toch niet? Waarom zou je dan gebruik maken van de Bitonics van deze wereld?
Dan mis je wel het PCS Casinoquote:Op dinsdag 11 mei 2021 13:05 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Alles kan via Binance. Je hebt geen derde partij nodig.
Het is ook geen BSC token..quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:57 schreef MyTiredFeet het volgende:
Ik wil graag BitGreen via PancakeSwap toevoegen aan mijn MetaMask account. Ik kan echter nergens de token vinden van deze coin.
Niet vandaag, maar wel gisteren en ook al woensdag weer wat ja.quote:
Pancakeswap wordt in recente fok topics nog maar weinig over geschreven, bij voorkeur door eerst Metamask of Trustwallet te installeren of 1 van de andere 5 opties die ze hier zelf aanraden.quote:
Binance is wel makkelijk, betrouwbaar, of Bitvavo...de nederlandse exchange voor beginners en werkt met ideal ?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 18:25 schreef Extraneus het volgende:
Ik zou graag beginnen met cryptomunten. Geen spectaculaire bedragen, maar het lijkt me leuk om te doen. Kan iemand me zeggen waar ik het beste kan beginnen en weet iemand een betrouwbare site waar cryptomunten worden aangeboden?
Binance is eenvoudig te begrijpen en de grootste exchange. Snel met ideal euro's er op zetten en kopen/traden maar.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 18:25 schreef Extraneus het volgende:
Ik zou graag beginnen met cryptomunten. Geen spectaculaire bedragen, maar het lijkt me leuk om te doen. Kan iemand me zeggen waar ik het beste kan beginnen en weet iemand een betrouwbare site waar cryptomunten worden aangeboden?
Begin eerst met Binance Lite voordat je aan de normale Binance gaat beginnen, zal je een hoop helpen als beginner.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 18:25 schreef Extraneus het volgende:
Ik zou graag beginnen met cryptomunten. Geen spectaculaire bedragen, maar het lijkt me leuk om te doen. Kan iemand me zeggen waar ik het beste kan beginnen en weet iemand een betrouwbare site waar cryptomunten worden aangeboden?
Gooi je wallet adres in de BSC explorer dan zie je ook de dollarwaardequote:Op woensdag 21 april 2021 10:07 schreef Leonos het volgende:
Hallon![]()
Heb nu SAFEMOON kunnen swappen en staat nu te chillen op mijn metamask wallet, maar hoe hou ik nou bij wat dit waard is? Want er staan geen euro's/dollars in metamask? Is hier een andere app dan voor ofzo?
Het is voornamelijk een dex op de bsc met wat andere defi features.quote:
Ik zou niet puur op de RSI traden. Die is ook heel anders op verschillende timeframes. Zoals nu in een bullmarkt kan de RSI ook maar zo weken achter elkaar overbought blijvenquote:Op zaterdag 15 mei 2021 18:58 schreef Lemming22 het volgende:
Ik heb wat instructiefilms zitten kijken over het gebruik van RSI om het goede instapmoment te kiezen (liefst onder de 40). Maar op welke weergave zet je de chart dan? Wekelijkse of dagelijkse? Dat scheelt namelijk aanzienlijk in de cijfers.
neequote:Op zaterdag 15 mei 2021 19:56 schreef Roellie80 het volgende:
Mensen. Koop tenminste wat Bitcoin en/of Eth.
Al die BSC meuk zal voor 99% afsterven. Er komen dagelijks honderden shitcoins bij op de bsc. Het is puur gokken
Ik weet niet of je de chars wel eens hebt uitgezoomd. Al deze shitcoins hebben nog geen 10% van hun bestaan BTC outperformed. Maar ik snap het wel. Zo keek ik er ook tegenaan in de zomer van 2017. BTC is maar saai hèquote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:16 schreef Predator40 het volgende:
[..]
nee![]()
koop dan nog liever cardano, matic, vechain, omi, dot, theta
ach ja...ieder zijn ding tochquote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:56 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Ik weet niet of je de chars wel eens hebt uitgezoomd. Al deze shitcoins hebben nog geen 10% van hun bestaan BTC outperformed. Maar ik snap het wel. Zo keek ik er ook tegenaan in de zomer van 2017. BTC is maar saai hè
Dat is inderdaad ook wat mij opviel, dus vandaar dat ik me afvroeg of ik ergens iets had gemist. Ik vind die technische analyse wel ontzettend interessant, al lijkt het soms alsof de experts maar wat doen om hun gelijk te krijgenquote:Op zaterdag 15 mei 2021 19:53 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Ik zou niet puur op de RSI traden. Die is ook heel anders op verschillende timeframes. Zoals nu in een bullmarkt kan de RSI ook maar zo weken achter elkaar overbought blijven
Ik zou de gratis trading video's van Doopiecash eens kijkenquote:Op zondag 16 mei 2021 07:00 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad ook wat mij opviel, dus vandaar dat ik me afvroeg of ik ergens iets had gemist. Ik vind die technische analyse wel ontzettend interessant, al lijkt het soms alsof de experts maar wat doen om hun gelijk te krijgen
Wallet op Bittrex staat onder ‘holdings’quote:Op vrijdag 21 mei 2021 09:45 schreef greatgonzo het volgende:
Ik heb de OP gevolgd en een account aangemaakt op bittrex.
Stap 2 is je wallet op te zoeken, maar ik heb geen wallet?? (adres is ook global.bittrex.com).
Kijk ik het over het hoofd?
Optie 1. Je wilt met je aangekochte BTC op een exchange andere coins kopen.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 09:58 schreef D. het volgende:
Waarom Bittrex trouwens? Zoek je iets specifieks?
De OP is gemaakt toen Binance nog niet groot was. Bittrex was toen de beste exchange, maar dat is allang niet meer. Ik denk dat je beter een account aan kunt maken op Binance. Dan ga je naar wallet en kiest vervolgens voor spot. Daarna kun je een deposit adres voor je gewenste coin aanmaken om daar naar toe te storten.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 09:45 schreef greatgonzo het volgende:
Ik heb de OP gevolgd en een account aangemaakt op bittrex.
Stap 2 is je wallet op te zoeken, maar ik heb geen wallet?? (adres is ook global.bittrex.com).
Kijk ik het over het hoofd?
Zie mijn editquote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:03 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
Optie 1. Je wilt met je aangekochte BTC op een exchange andere coins kopen.
In dit geval kan je de aangekochte BTC door Bitonic rechtstreeks naar de exchange laten sturen. (Een exchange is zeg maar de markt waar je met je BTC andere coins kunt kopen). Ik koos Bittrex als exchange als beginner, die werd me aangeraden en het is een exchange die goed bekend staat en gemakkelijk in gebruik is.
ok, dank. Bitonic nog wel het beste om aankopen te doen als beginner?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:05 schreef dimmak het volgende:
[..]
De OP is gemaakt toen Binance nog niet groot was. Bittrex was toen de beste exchange, maar dat is allang niet meer. Ik denk dat je beter een account aan kunt maken op Binance. Dan ga je naar wallet en kiest vervolgens voor spot. Daarna kun je een deposit adres voor je gewenste coin aanmaken om daar naar toe te storten.
Was ook al zo toen je het topic opende hequote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:05 schreef dimmak het volgende:
[..]
De OP is gemaakt toen Binance nog niet groot was. Bittrex was toen de beste exchange, maar dat is allang niet meer. Ik denk dat je beter een account aan kunt maken op Binance. Dan ga je naar wallet en kiest vervolgens voor spot. Daarna kun je een deposit adres voor je gewenste coin aanmaken om daar naar toe te storten.
Nee, je kunt gewoon op Binance stortenquote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:08 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
ok, dank. Bitonic nog wel het beste om aankopen te doen als beginner?
Wel de beste Nederlandse broker. Dus wil je Bitcoin kopen om te bewaren zou ik ze zeker aanraden. Maar wil je gaan traden met shitcoins kun je tegenwoordig beter op Binance of Kraken kopen denk ik.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:08 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
ok, dank. Bitonic nog wel het beste om aankopen te doen als beginner?
Actualiseer jij de OP als je een nieuw topic opent? @Greys heeft de OP in begin bullmarket 2017 gemaakt. Toen scharrelde iedereen nog op Bittrex en Poloniex.quote:
Best regelmatig eigelijkquote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:12 schreef dimmak het volgende:
[..]
Actualiseer jij de OP als je een nieuw topic opent? @:Greys heeft de OP in begin bullmarket 2017 gemaakt. Toen scharrelde iedereen nog op Bittrex en Poloniex.
nou, nu het nog laag staat wil ik eens ¤50 kopen om het te proberen. Weet niet of het echt wat voor me is.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:12 schreef dimmak het volgende:
[..]
Wel de beste Nederlandse broker. Dus wil je Bitcoin kopen om te bewaren zou ik ze zeker aanraden. Maar wil je gaan traden met shitcoins kun je tegenwoordig beter op Binance of Kraken kopen denk ik.
[..]
Actualiseer jij de OP als je een nieuw topic opent? @:Greys heeft de OP in begin bullmarket 2017 gemaakt. Toen scharrelde iedereen nog op Bittrex en Poloniex.
Zeker te weten, deze OP is toe aan een update. Zal binnenkort wel eens kijken wat ik er aan kan doen.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:25 schreef D. het volgende:
[..]
Best regelmatig eigelijk
En nee, niet die van de SC, maar bij een topic als dit heeft het, zo blijkt, wel een toegevoegde waarde
Oké, met die bedragen denk ik dat Binance de beste optie voor je is. Is het wel wat voor je en wil je meer investeren in Bitcoin kun je eens na gaan denken om het in eigen beheer op te slaan.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:26 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
nou, nu het nog laag staat wil ik eens ¤50 kopen om het te proberen. Weet niet of het echt wat voor me is.
Stel dat Elon over een paar maanden weer in de bitcoin gaat, en de koers richting de 40k gaat, verkoop ik het misschien wel weer
Ja hoor, dat is geen probleem.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:38 schreef greatgonzo het volgende:
nou, tis gelukt hoor
Mijn eerste 0.002 bitcoin
Stel dat de koers volgende week weer flink omhoog gaat, en met het beetje winst wil ik gaan handelen (na eerst de kosten weer terug te boeken), kun je via binance ook terugboeken naar je lopende rekening?
Houd er wel rekening mee voor je verkoopt met 10 euro winst dat die 50 euro ook 500 euro kunnen wordenquote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:38 schreef greatgonzo het volgende:
nou, tis gelukt hoor
Mijn eerste 0.002 bitcoin
Stel dat de koers volgende week weer flink omhoog gaat, en met het beetje winst wil ik gaan handelen (na eerst de kosten weer terug te boeken), kun je via binance ook terugboeken naar je lopende rekening?
BTC / [BTC Feedback]quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:25 schreef D. het volgende:
[..]
Best regelmatig eigelijk
En nee, niet die van de SC, maar bij een topic als dit heeft het, zo blijkt, wel een toegevoegde waarde
Helemaal goed!quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:37 schreef GGMM het volgende:
OP aangepast nav BTC / [BTC Feedback]
Ik heb de OP als het goed is 'van slot gehaald', dus @:dimmak je zou moeten kunnen editten mochten er op- of aanmerkingen zijn.
Terugboeken? Naar EUR?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:38 schreef greatgonzo het volgende:
nou, tis gelukt hoor
Mijn eerste 0.002 bitcoin
Stel dat de koers volgende week weer flink omhoog gaat, en met het beetje winst wil ik gaan handelen (na eerst de kosten weer terug te boeken), kun je via binance ook terugboeken naar je lopende rekening?
Af en toe wat BTC bijkopen en niet naar omkijken en dan over 15 jaar met pensioen.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:38 schreef greatgonzo het volgende:
nou, tis gelukt hoor
Mijn eerste 0.002 bitcoin
Stel dat de koers volgende week weer flink omhoog gaat, en met het beetje winst wil ik gaan handelen (na eerst de kosten weer terug te boeken), kun je via binance ook terugboeken naar je lopende rekening?
que??quote:Op vrijdag 21 mei 2021 14:05 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Terugboeken? Naar EUR?
Ik zou die shitcoin overslaan. 1 node, unlimited supply. Geen transparant team. Allemaal "red flags"
Ja ja ja ben al bezig. Alles is nu geverifieerd, ik ben al bijna miljardair.quote:
Weet je al wat je met het geld gaat doen?quote:Op zaterdag 22 mei 2021 12:18 schreef shiz het volgende:
Korte antwoord: zie eerste 2 reacties dit topic?
Na drie jaar weer eens kijken of ik weer eens wat met crypto ga doen.
Vroegâh moest je dan eerst bij Coinbase crypto halen en vervolgens naar Binance doorlootsen.
Accounts ff afgestoft.Stonden nog een paar destijds verwaarloosbare coinrestjes op Binance die inmiddels $230 waard waren geworden.
Voordelen: super makkelijk betalen/uitbetalen en tradenquote:Op zaterdag 22 mei 2021 09:53 schreef de_boswachter het volgende:
Iemand ervaring met Bitvavo? Is die fijn voor betalen en uitbetalen? Nadelen?
Ik vond elders ook nog zo'n slordige $100 en bij nog een ander platform $50.quote:Op zaterdag 22 mei 2021 19:55 schreef Extraneus het volgende:
[..]
Weet je al wat je met het geld gaat doen?
quote:Op zondag 23 mei 2021 09:46 schreef Extraneus het volgende:
Ik had gisteravond het idee dat ik heel snel rijk aan het worden was, tot ik zag dat de Binance-app op dollars stond ingesteld in plaats van op euro's.
Dang, dat is toen mijn broer daar jaren geleden over begon. Is dat überhaupt nog een ding?quote:Op zondag 23 mei 2021 09:28 schreef Extraneus het volgende:
Ik las iets over de gulden (als cryptomunt). Klopt het dat die niet op binance staat?
Nou ja, ik zou niet zo snel naar anderen luisteren.quote:Inmiddels heb ik wat bitcoin, ethereum, bnb en nog wat kleintjes. Heeft iemand nog tips voor interessante kleine cryptovaluta die mogelijk in opkomst zijn?
En is bijkopen nu een optie vind jij, of gewoon niets doen?quote:Op zondag 23 mei 2021 10:32 schreef shiz het volgende:
[..]haha. De dip zet voort, dus dat zou knap zijn. Het is hier zo'n -15% ten opzichte van gisteren. Maar nu lekker HODL'en en dan zien we over een paar maanden wel wat het dan waard is.
[..]
Dank je wel.quote:Dang, dat is toen mijn broer daar jaren geleden over begon. Is dat überhaupt nog een ding?
Geloof op Kraken. -- Niet dus, maar zoals ik eerder al tipte: https://coinmarketcap.com/nl/currencies/gulden/markets/
[..]
Ja, maar is het dan eigenlijk niet volkomen willekeurig wat je (in de betekenis van 'men') koopt?quote:Nou ja, ik zou niet zo snel naar anderen luisteren.Crypto is net voetbal. Als de een schreeuwt 'Ajax olé!' de ander 'Mijn Feyenoord!' en de ander 'Opper PSV
' en nog eentje 'FC Knudde
![]()
' dan wil dat niet zeggen dat ze allemaal kampioen worden dat jaar. Zo moet je gewoon een team vinden zeg maar dat bij je past om achter te scharen.
Als je 'm daarop ook installeertquote:Op maandag 24 mei 2021 12:23 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
Beste mede Bitcoin eigenaren, ik heb een vraag als ik met electrum een wallet aanmaak, kan ik deze dan ook op andere computers openen, dan de gene waar ik hem op heb aangemaakt?
Volgens mij kun bij Kraken alleen met een SEPA overboeking geld storten.quote:Op maandag 24 mei 2021 17:44 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Klopt het dat je via Kraken alleen via buitenlandse banken geld kan storten en niet met Ideal bv?
Dat kan wel een paar dagen duren ja. Vaak zijn ze sneller dan 10 dagen.quote:Op maandag 24 mei 2021 11:46 schreef Mansjester het volgende:
Ik heb net een Binance account aangemaakt. Kost het verificatieproces inderdaad 10 dagen zoals ze aangeven? Of mis ik iets en kan het veel sneller?
Als je klaar bent met verifiëren storten ze het daarna naar je wallet.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 23:28 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ik ben ook begonnen. Electrum geïnstalleerd en ingeschreven op bitonic. Maar mijn eerste transactie lukte niet omdat het adres (wallet) niet geverifieerd is. Moet ik nu wachten of opnieuw proberen?
Dat kan, dmv van je seed phrase. Ik raad het echter af om die seed phrase willekeurig op apparaten in te voeren. Het liefst zelfs nog alleen op een USB stick met bijv. Linux distro Tails die je nergens anders voor gebruikt. Dat is niet erg n00b vriendelijk. Maar als je je PC schoon houdt van virussen en andere troep zou ik het daar lekker bij laten.quote:Op maandag 24 mei 2021 12:23 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
Beste mede Bitcoin eigenaren, ik heb een vraag als ik met electrum een wallet aanmaak, kan ik deze dan ook op andere computers openen, dan de gene waar ik hem op heb aangemaakt?
Ja mooi systeem is dat. Je krijgt in totaal iets van 40 euro gratis. En het mooie is dat je de videos niet eens hoeft te kijken.. Je kan de antwoorden zovaak fout doen als je wilt. Dus je begint gewoon bij A en als het fout is probeer je B etcquote:Op vrijdag 16 juli 2021 12:07 schreef shiz het volgende:
Leer op Coinbase over crypto en verdien met quizjes gratis coins. Net zelf gedaan.
[ afbeelding ]
De antwoorden vind je terug in de videos/omschrijving van de videos in deze playlist op YouTube:
› https://www.youtube.com/p(...)Z01IXc7hq5_8b92ovhDW
(Als je nog geen CB account hebt en eventueel $10 bonus wilt (bij top-up van $100), hit me up, maar anders: enjoy your free coins)
Als het desbetreffende ERC20 adres niet van jou is en ze staan niet meer in je wallet ben je ze kwijt inderdaad. Hopelijk was het niet een al te groot bedrag.quote:Op maandag 16 augustus 2021 13:31 schreef begaaierd het volgende:
Een tijdje geleden wilde ik dit sturen naar mijn Chainlink ERC20 trustwallet adres. Maar dit is natuurlijk nooit aangekomen. Ben ik dit nu kwijt?
Ben bang dat het geen adres van mezelf is nee.quote:Op maandag 16 augustus 2021 13:59 schreef dimmak het volgende:
[..]
Als het desbetreffende ERC20 adres niet van jou is en ze staan niet meer in je wallet ben je ze kwijt inderdaad. Hopelijk was het niet een al te groot bedrag.
Je zou verwachten dat je wallet het onderscheid wel zou kunnen maken tussen BEP en ERC. Niet erg klantvriendelijk eigenlijk..quote:Op maandag 16 augustus 2021 15:13 schreef begaaierd het volgende:
[..]
Ben bang dat het geen adres van mezelf is nee.
Gelukkig gaat het maar om een klein bedrag , 100¤ (nu wel in waarde toegenomen).
Het is me ook niet echht om het geld te doen maar meer om de gedachtegang achter deze zending. Inmiddels ben ik er namelijk ook achter gekomen dat het adres uit de transactie ook niet overeenkomt met het ERC20 adres uit mijn Wallet.
Maar goed, had de hoop ook niet echt meer dat dit geld nog terug in mijn Wallet zou komen
Is je BEP20 trust wallet adres niet precies hetzelfde adres als je ERC20 adres? Bij Metamask is dat namelijk wel zo.quote:Op maandag 16 augustus 2021 13:31 schreef begaaierd het volgende:
Ik heb iets stoms gedaan.
Toen ik net begonnen was met crypto heb ik Chainlink gekocht op Binance.
Ik heb dit naar mijn trustwallet gestuurd als BEP20.
Een tijdje geleden wilde ik dit sturen naar mijn Chainlink ERC20 trustwallet adres. Maar dit is natuurlijk nooit aangekomen. Ben ik dit nu kwijt?
Ik heb een adres waar het naar toe is gestuurd maar geen flauw idee hoe ik dit adres kan vinden of waar ik het bedrag kan vinden.
Iemand hier ervaring mee?
Ik beschouw deze fout inmiddels als leergeld, maar misschien dat deze fout toch nog te herstellen is?
Al vast bedankt.
Inderdaad. Als je de private key/seed van je ERC20 adres hebt, kan je met deze key precies hetzelfde adres openen/importeren op Binance Smart Chain (BEP20). Misschien dat daar dan je coins in staan?quote:
Je timing is niet heel sterk. Wat je eigenlijk moet doen is de komende periode elke keer een beetje bijkopen. Zo zal je een gemiddelde inkoopprijs krijgen. Ook kan ik je aanraden je in te lezen over wat deze coins doen, waar ze voor staan. Dat maakt je weerbaar op momenten dat het allemaal in elkaar lijkt te donderenquote:Op dinsdag 17 augustus 2021 09:01 schreef Ynnad_Er het volgende:
Interessant topic, ook ik be ingestapt. Heb voor een X bedrag ETH, Ada en Ripple gekocht. Loopt nog geen vaart. Was wel een gedoe met Litebite en Coinomi maar alles draait nu, nu nog maar wachten tot de koers wat harder stijgt. Als ik de verhalen mag geloven kan je wel lekker verdienen ( maar ook loeihard verliezen natuurlijk) blijft een risicootje.
Dank je wel voor de tip ! Ik heb al wel her en der informatie gevonden, maar nog beter kennis vergaren zal geen kwaad kunnen. Ik ben juist ingestapt omdat mijn broer en een goede vriend het aanraadden. Zij hadden juist kort geleden ( 2 a 3 weken ) lekker verdiend en zagen een stijgende lijn. En om die reden ben ik overstag gegaan.quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 11:21 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Je timing is niet heel sterk. Wat je eigenlijk moet doen is de komende periode elke keer een beetje bijkopen. Zo zal je een gemiddelde inkoopprijs krijgen. Ook kan ik je aanraden je in te lezen over wat deze coins doen, waar ze voor staan. Dat maakt je weerbaar op momenten dat het allemaal in elkaar lijkt te donderen
Het is het standaard verhaal van hoe mensen in deze wereld terecht komen. "x vertelde dat het een goede investering was. En dat bleek ook wel omdat de munt veel omhoog ging". Dus ben ik ook mee gaan doen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2021 11:34 schreef Ynnad_Er het volgende:
[..]
Dank je wel voor de tip ! Ik heb al wel her en der informatie gevonden, maar nog beter kennis vergaren zal geen kwaad kunnen. Ik ben juist ingestapt omdat mijn broer en een goede vriend het aanraadden. Zij hadden juist kort geleden ( 2 a 3 weken ) lekker verdiend en zagen een stijgende lijn. En om die reden ben ik overstag gegaan.
Maar ik snap met name het dikgedrukte gedeelte niet.quote:Binance Resumes ETH and ERC-20 Tokens Deposits and Withdrawals
Binance
2021-08-05 17:21
Fellow Binancians,
Ethereum London Hard Fork has been completed. No new token has been created. Binance has resumed ETH and ERC-20 tokens deposits and withdrawals.
Please note:
[*]ETH and ERC-20 tokens deposits will require 12 Ethereum block confirmations before being credited to user accounts.
• A withdrawal restriction on the equivalent value of ETH and ERC-20 tokens (valued in USD) will be imposed on accounts with pending ETH and ERC-20 tokens deposits, and will be lifted when 12 Ethereum block confirmations are reached.
• Binance will adjust block confirmation requirements based on the Ethereum network stability.
For further information, please refer to the following:
Notice Regarding the Upcoming Ethereum London Hard Fork
Risk warning: Cryptocurrency trading is subject to high market risk. Please make your trades cautiously. Binance will make best efforts to choose high-quality coins, but will not be responsible for your trading losses.
Thanks for your support!
Binance Team
2021-08-05
Het dikgedrukte deel gaat over het storten van ETH en ERC-20 tokens. Pas na 12 bevestigingen op de blockchain zijn ze beschikbaar. Maakt dus verder niet uit voor jou.quote:Op zondag 5 september 2021 10:14 schreef BE het volgende:
Iemand die mij wil adviseren?
Ik heb wat crypto bij binance staan, maar wil het daar eigenlijk weg hebben, want irritant dat ik er niet makkelijk over kan beschikken zeg maar. Gaat om kruimels hoor, maar toch...
Maar dan... ik heb een litebit account, daar ben ik juist ooit vandaan naar binance gegaan, net voor binance de boel op slot donderde. Nu lijkt me terug naar litebit het simpelst, maar dat kan alleen via het ERC20 netwerk en daar staat bij Binance ook nog steeds congested.
Vond wel deze:
[..]
Maar ik snap met name het dikgedrukte gedeelte niet.
Nu twijfel ik over een Bitvavo account openen en de boel daarheen storten.
Jullie mening?
Het gaat om een paar honderd euro, niks schokkends verder.
Ik kan het niet uit laten keren toch, mocht ik op enig moment zeggen 'ik trek het er uit'?quote:Op zondag 5 september 2021 10:47 schreef dimmak het volgende:
[..]
Het dikgedrukte deel gaat over het storten van ETH en ERC-20 tokens. Pas na 12 bevestigingen op de blockchain zijn ze beschikbaar. Maakt dus verder niet uit voor jou.
Maar hoezo kun je er niet makkelijk bij op Binance?
Als het gaat om een paar 100 euro gaan de fees ook al snel in de kosten lopen relatief gezien. Ik zou het lekker laten staan.
Wil je er snel uit: zet het om naar LTC/XRTP/etc en in één keer over naar een NL exchange en laat je uit betalen.quote:Op zondag 5 september 2021 13:31 schreef BE het volgende:
[..]
Ik kan het niet uit laten keren toch, mocht ik op enig moment zeggen 'ik trek het er uit'?
En ik heb ook wel een heel klein beetje ETH dus, daar zou het dan wel voor gelden, maar goed, aan de andere kant wilde ik het eigenlijk toch tot in eeuwigheid laten staan, dus mss maar voorlopig even laten gaan zoals het is... Het loopt niet weg, als het goed is.
Tx iig.
Het ligt eraan voor hoe lang je wil investeren en hoe geduldig je bent.quote:Op maandag 13 september 2021 18:46 schreef Autoscooter het volgende:
Hoi, ik loop al een tijdje met een (noob) vraag, en ben benieuwd of iemand dit kan beantwoorden.
De meeste mensen stoppen geld in cryptovaluta omdat ze er geld mee willen verdienen / rendement mee willen maken.
Toen in december 2017 de eerste grote opleving kwam, hoorde je mensen eigenlijk alleen nog maar over bitcoin, Ethereum, Ripple. Daarna kwamen er nog enorm veel nieuwe valuta / projecten bij. Sommigen meme, sommigen voor pump/dump doeleinden, sommigen met een goed en long-term team erachter, sommigen verdwenen weer net zo snel als ze kwamen.
Hoe dan ook : ik denk wel eens : wil je met een ca. top 10 crypto currency nog rendement maken, moet er wel héél veel geld in de markt komen. En dat geld dat er al in komt, word ook nog eens verdeeld over veel meer munten. In 2017 ging vrijwel iedereen in Ethereum, BTC etcetera. Nu zijn er nog veel meer keuzes met Solana, Avalanche etc.
Dus zul je ook niet meer zo snel hebben dat een munt als BTC nog flink in de plus komt, toch?
De fout die je maakt is dat je 2017 de eerste grote opleving noemt, terwijl dat niet zo is. En ook bij iedere opleving had je mensen die beweerden dat bitcoin aan z'n top zat.quote:Op maandag 13 september 2021 18:46 schreef Autoscooter het volgende:
Hoi, ik loop al een tijdje met een (noob) vraag, en ben benieuwd of iemand dit kan beantwoorden.
De meeste mensen stoppen geld in cryptovaluta omdat ze er geld mee willen verdienen / rendement mee willen maken.
Toen in december 2017 de eerste grote opleving kwam, hoorde je mensen eigenlijk alleen nog maar over bitcoin, Ethereum, Ripple. Daarna kwamen er nog enorm veel nieuwe valuta / projecten bij. Sommigen meme, sommigen voor pump/dump doeleinden, sommigen met een goed en long-term team erachter, sommigen verdwenen weer net zo snel als ze kwamen.
Hoe dan ook : ik denk wel eens : wil je met een ca. top 10 crypto currency nog rendement maken, moet er wel héél veel geld in de markt komen. En dat geld dat er al in komt, word ook nog eens verdeeld over veel meer munten. In 2017 ging vrijwel iedereen in Ethereum, BTC etcetera. Nu zijn er nog veel meer keuzes met Solana, Avalanche etc.
Dus zul je ook niet meer zo snel hebben dat een munt als BTC nog flink in de plus komt, toch?
quote:Op maandag 13 september 2021 18:58 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
De fout die je maakt is dat je 2017 de eerste grote opleving noemt, terwijl dat niet zo is. En ook bij iedere opleving had je mensen die beweerden dat bitcoin aan z'n top zat.
Het kan zo zijn dat we nu aan de top zitten. Je weet het niet, het blijft koffiedik kijken.
Ik denk dat we er nog lang niet zitten, en samen met mij miljoenen andere holders die in bitcoin hebben geïnvesteerd.
Dank voor jullie antwoord, verhelderend.quote:Op maandag 13 september 2021 18:53 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Het ligt eraan voor hoe lang je wil investeren en hoe geduldig je bent.
Kijk naar de coins die eind 2013 en 2017 hot waren en kijk naar de top-100 van nu, en je ontdekt dat er veel coins nu totaal niet meer meespelen.
Maar bitcoin, dat er al was in 2009, voert anno 2021 nog steeds de lijst aan en heeft dit jaar een record gehaald.
Ik zet in op bitcoin, zeker voor de lange termijn.
Voor de "gokjes" op andere coins zal je onderzoek moeten doen, zodat het iig niet 100% gokken is.
En iedereen heeft hier heeft wel een paar favorieten (waarvan een groot deel er over 4 jaar wss niet meer zijn of geen rol meer spelen).
Die verschilt per persoon. Iedereen moet voor zichzelf uitmaken welke doelen hij/zij heeft.quote:Op dinsdag 14 september 2021 15:41 schreef Autoscooter het volgende:
[..]
[..]
Dank voor jullie antwoord, verhelderend.
Ik heb nog een vraag die uit jullie antwoord voortvloeit : wat voor exit-strategie hanteren jullie dan?
Dan heb je een verkeerde indruk gekregen. 99% van de mensen hier heeft die veronderstelling nietquote:Het lijkt soms alsof cryptobeleggers in de veronderstelling leven dat een munt tot in de eeuwigheid zal doorstijgen.
Nou, precies dat dusquote:Hoewel ik zeker in de toepassing van blockchain en daarop draaiende projecten geloof, lijkt het me sterk dat cryptovaluta altijd noemenswaardig in waarde zullen blijven stijgen.
Da's een aanname, de tijd zal het uitwijzenquote:Althans ; naar mate de markt volwassener wordt, zal als het goed is de schommeling afnemen en ergens vermoed ik dan dat zodra de rendementen op de gemiddelde crypto-investering vergelijkbaar worden met laten we zeggen een gemiddeld ETF Fonds (ca. 5-10% op jaarbasis), dat je dan als investeerder toch liever je vermogen in aandelen hebt zitten dan in crypto.
Vaak wel, maar da's meestal korte termijnquote:Immers één aankondiging van de SEC of een andere toezichthouder dat er een verbod komt, en de hele boel stort ineen.
Binance biedt (tijdelijk) die mogelijkheid niet. Enige optie is coins sturen naar een exchange die dat nog wel doet.quote:Op vrijdag 24 september 2021 03:26 schreef knakworst3d het volgende:
Noobvraagje: ik had nog een kleine hoeveelheid coins op Binance staan. Deze heb ik nou gewisseld voor euro en wil het laten uitbetalen zodat ik er ook ¤ voor terug krijg op mijn rekening. Weet iemand hoe dat moet? Bij withdrawel kan ik alleen via VISA card of Advcash kiezen. Dat heb ik beiden niet...
Dat is de enigste manier .quote:Op vrijdag 24 september 2021 07:19 schreef D. het volgende:
Iets omslachtiger; vraag een gratis Binance VISA debet card aan, zet de euro’s daarop, dan kun je het pinnen, en eventueel zelf op de bank storten.
Een goedkope shitcoin kopen en het overzetten naar kraken of Coinbase. Exchanges die wel gewoon normaal uit kunnen betalen..quote:Op vrijdag 24 september 2021 03:26 schreef knakworst3d het volgende:
Noobvraagje: ik had nog een kleine hoeveelheid coins op Binance staan. Deze heb ik nou gewisseld voor euro en wil het laten uitbetalen zodat ik er ook ¤ voor terug krijg op mijn rekening. Weet iemand hoe dat moet? Bij withdrawel kan ik alleen via VISA card of Advcash kiezen. Dat heb ik beiden niet...
Volgens mij is de band tussen Binance en VISA nog als vanouds, dus zie niet in waarom nietquote:Op vrijdag 24 september 2021 15:23 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Dat is de enigste manier .
Vraag is alleen of je die nog krijgt.
Ging via Engeland namelijk.
https://summit.cardano.org/quote:Op zaterdag 25 september 2021 09:46 schreef bruinwerker het volgende:
weet iemand op welk platform de Cardano Summit te bewonderen is?
Ja dat heb ikquote:Op zaterdag 25 september 2021 14:22 schreef shiz het volgende:
Net wat je wil... wil je nergens naar omkijken, dan sure.
Wil je wat actiever blijven zou ik wat diversifien. Bitpanda heeft op basis van VanEck's MVIS analyses verschillende Crypto Index Funds als het ware >>
[ afbeelding ]
Zoiets zou ik dan doen, daarvan wat coins kiezen die je begrijpt en tof vindt, in eigen hand dan op Binance, gecombineerd met Locked Staking. 'Don't put all your eggs in one basket', beetje variatie en met locked stacking genereer je veel meer % APY.
Hmm ja daar zaten wij ook al aan te denken. Maar dan wordt het weer zo’n omweg haha. Dacht misschien is er een handigere manier.quote:Op zaterdag 25 september 2021 22:02 schreef shiz het volgende:
Ik heb eigenlijk nooit EUR gestort op Binance, dus dat kan zomaar zo zijn.
Wat je in ieder geval wel altijd kunt doen is iets, maakt eigenlijk niet uit wat, aan crypto kopen. Dat is dan bepaalde EUR waard. Daarna kun je die crypto op Binance omzetten in/verkopen voor EUR (z.g.a.zelfde bedrag e.g. BNB/EUR pairing).
Je kan ook de Nederlandse bitvavo gebruiken.quote:Op zaterdag 25 september 2021 22:01 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik wil beginnen met crypto. Nu kreeg ik van een vriend de tip voor Binance. Nu had ik zelf het idee om euro’s daar in te zetten en op het moment dat het mij zint wat euro’s om te zetten naar een crypto.
Ik kan alleen met geen mogelijkheid een manier vinden om er euro’s op te zetten.
IDeal is er niet meer. MasterCard wil hij niet hebben. En P2P is niet wat ik zoek omdat ik euro’s voor nu wil plaatsen en niet al meteen crypto wil kopen.
Heeft iemand nog een idee voor mij?
Ja ik dacht dan staat dat daar (want op de bank doet het toch ook niks atm) en als een coin dan op een hoogte staat waarvan ik denk nu wil ik kopen kan ik het meteen vanuit mijn wallet doen.quote:Op zaterdag 25 september 2021 22:12 schreef shiz het volgende:
@:Thinkk-Pinkk Mja, het heeft ook niet superveel zin om er EUR te zetten als je er nog niks mee wilt doen dan nu crypto te kopen en om te zetten naar EUR. Ga dan crypto kopen als je crypto wil kopen. Gek idee, I know.
Ik ga er eens naar kijken. Die Nederlandse lijkt mij wel interessant. Door een andere vriend werd mij coinbase weer afgeraden. Ben de reden even kwijt. Ging over de niet Europese markt geloof ik. Maar daar ben ik niet meer zeker van.quote:Op zaterdag 25 september 2021 22:12 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Je kan ook de Nederlandse bitvavo gebruiken.
De kosten zijn vast kwa transacties .
Makkelijk storten .
Zeker als je voor
Btc
Eth
Ada
Gaat krijg je ook nog rente per week op die coins.
Ik kan het aanraden om daar te starten en in basis in te gaan.
Ja in binance kan je meer maar dat word per land steeds verder afgeknepen.
Wil je alleen kopen en Holden kan je bitvavo ook gebruiken .
Zelf heb ik
Bitvavo , binance en coinbase
Ik kan je ook coinbase aanraden voor de hele simpel iets .
Gratis geld .
Ja op coinbase kan je gratis geld verdienen door de vragen in te vullen van een bepaalde coin.
Als je slim bent doe je dat ook er gewoon bij .
Voor de gratis coins (iets nu totaal bijna 40 dollar )
Dit laat je toch niet liggen ?
Je kan ook de Nederlandse bitvavo gebruiken.quote:Op zaterdag 25 september 2021 22:01 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik wil beginnen met crypto. Nu kreeg ik van een vriend de tip voor Binance. Nu had ik zelf het idee om euro’s daar in te zetten en op het moment dat het mij zint wat euro’s om te zetten naar een crypto.
Ik kan alleen met geen mogelijkheid een manier vinden om er euro’s op te zetten.
IDeal is er niet meer. MasterCard wil hij niet hebben. En P2P is niet wat ik zoek omdat ik euro’s voor nu wil plaatsen en niet al meteen crypto wil kopen.
Heeft iemand nog een idee voor mij?
Handel kosten.quote:Op zaterdag 25 september 2021 22:25 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja ik dacht dan staat dat daar (want op de bank doet het toch ook niks atm) en als een coin dan op een hoogte staat waarvan ik denk nu wil ik kopen kan ik het meteen vanuit mijn wallet doen.
[..]
Ik ga er eens naar kijken. Die Nederlandse lijkt mij wel interessant. Door een andere vriend werd mij coinbase weer afgeraden. Ben de reden even kwijt. Ging over de niet Europese markt geloof ik. Maar daar ben ik niet meer zeker van.
Dankjewel! Ik ga mij er morgen eens in verdiepen.quote:Op zaterdag 25 september 2021 22:34 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Je kan ook de Nederlandse bitvavo gebruiken.
De kosten zijn vast kwa transacties .
Makkelijk storten .
Zeker als je voor
Btc
Eth
Ada
Gaat krijg je ook nog rente per week op die coins.
Ik kan het aanraden om daar te starten en in basis in te gaan.
Ja in binance kan je meer maar dat word per land steeds verder afgeknepen.
Wil je alleen kopen en Holden kan je bitvavo ook gebruiken .
Zelf heb ik
Bitvavo , binance en coinbase
Ik kan je ook coinbase aanraden voor de hele simpel iets .
Gratis geld .
Ja op coinbase kan je gratis geld verdienen door de vragen in te vullen van een bepaalde coin.
Als je slim bent doe je dat ook er gewoon bij .
Voor de gratis coins (iets nu totaal bijna 40 dollar )
Dit laat je toch niet liggen ?
[..]
Handel kosten.
Van koop en verkoop zijn hoog
Verder anderen coins.
Daarom zeg ik ook voor de gratis geld .
Elk maand is er wel wat .
En elke dollar is en dollar .
Zet het gelijk in btc -etc of Ada als er een dip is .
Je kan dai coin gebruiken als stabiel coin en je krijg 2% rente
Bitvavo is altijd terug naar euro .
Dus kopen in euro en verkopen in euro.
Niet zo ramp .
We praten over 0.25% transactie kosten maximaal.
Zelf met 2% verschil kan je al handelen zeg maar
Binance is gratis transactie maar het is zo een omweg dat ik beter voor een beginner bitvavo gebruiken wat een licentie heeft en gebackt word door onze regering zoals bij een bank.
50k bank garantie praten we dus over .
Mog bitvavo kapot gaan.
Alleen bitvavo is beperkt met coins type maar als je toch alleen voor de grote coins gaat dan maak het allemaal niet zo uit.
Hier een lijst welke coins je gratis krijgt bij coinbase
https://www.coinbase.com/earn
Market dump je eth voor bitcoin. Over 3 jaar heb je meer geld.quote:Op zaterdag 25 september 2021 13:36 schreef suijkerbuijk het volgende:
Zit te denken om eth om te gaan zetten naar eth2.0 .
Je krijg dat 5% rente maar je eth staat wel vast tot 2023 .
De rente is 5% apr +/-
Dit geeft coinbase als vergoeding .
Het gaat om 0.3eth aan waarde.
Zal dus in een jaar 0.015 eth krijgen .
Eth heb ik gekocht rond de 2400dollar .
Eth is een longhold voor me zelf en het geld heb ik niet nodig .
Wat vinden de anderen er van .
Graag jullie mening er over.
Eens. Wie wil er nou iets over toegenomen fiat horen voor bitcoinquote:Op zondag 26 september 2021 10:57 schreef Piva het volgende:
[..]
Market dump je eth voor bitcoin. Over 3 jaar heb je meer geld.
Maar dat zal je niet willen horen denk ik.
wat wil je precies kopen?quote:Op maandag 27 september 2021 11:14 schreef manny het volgende:
Waarom geeft Saxo mij 2.000 waarschuwingen voordat ik een ETP wil kopen ? Als ik alles goed heb gelezen is mijn maximale verlies toch mijn inleg ?
1 van de ETP producten van 21shares. Via Saxo.quote:
Tjah, ik kan niet eens een VTI etf kopen. Legacy finance is nu eenmaal kutquote:Op maandag 27 september 2021 11:52 schreef manny het volgende:
[..]
1 van de ETP producten van 21shares. Via Saxo.
Ze hebben een hele lijst:
21Shares Ethereum ETP
21Shares Short Bitcoin ETP
21Shares Ripple XRP ETP
21Shares Crypto Basket Index ETP
21Shares Bitcoin ETP
21Shares Tezos ETP
21Shares Sygnum Platform Winners Index ETP
und so weiter
Maar, zie ik iets over het hoofd, of kan ik alleen mijn inleg verliezen; is dat (plus transactiekosten) het maximale risico of mist ik iets ?quote:Op maandag 27 september 2021 13:35 schreef Piva het volgende:
[..]
Tjah, ik kan niet eens een VTI etf kopen. Legacy finance is nu eenmaal kut
Als je het na al die waarschuwigen kan kopen is het zo slecht nog niet!
Ik ben niet echt bekend met dit product. Dus helaas kan ik daar niet over oordelen. Maar ik denk dat een accountje bij Kraken of Coinbase openen en het direct kopen heel wat goedkoper is. En waarschijnlijk ook minder risico gezien alle waarschuwingen.quote:Op maandag 27 september 2021 14:20 schreef manny het volgende:
[..]
Maar, zie ik iets over het hoofd, of kan ik alleen mijn inleg verliezen; is dat (plus transactiekosten) het maximale risico of mist ik iets ?
Ja hoor.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:26 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Nou ik heb mijn eerste bitcoins gekocht. Dus hoor ik nu bij de club
Gewoon eventjes 70k+ eringepompt? Lekker hoor.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:26 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Nou ik heb mijn eerste bitcoins gekocht. Dus hoor ik nu bij de club
Zo ben ikquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:53 schreef Drxx het volgende:
[..]
Gewoon eventjes 70k+ eringepompt? Lekker hoor.
Eigenlijk niet nee.quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:51 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Ja hoor.
Hopelijk ben je niet gehecht aan je geld.
En welke excange ben je gegaan ?quote:Op dinsdag 28 september 2021 20:26 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Nou ik heb mijn eerste bitcoins gekocht. Dus hoor ik nu bij de club
Bitvavoquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:56 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
En welke excange ben je gegaan ?
Satoshisquote:Op dinsdag 28 september 2021 20:54 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Zo ben ikhoe moet ik het anders noemen. Ik heb een fractie van een bitcoin gekocht
Nog over na gedacht om coinbase en op die manier de gratis coins te verdienen zonder te investeren ?quote:
waarom bieden ze ineens die mogelijkheid niet meer. Is er sprake van dat dit wel nog terug komt?? Lekker omslachtig zo ineens...quote:Op vrijdag 24 september 2021 07:07 schreef D. het volgende:
[..]
Binance biedt (tijdelijk) die mogelijkheid niet. Enige optie is coins sturen naar een exchange die dat nog wel doet.
Ja zeker, ik ben het niet vergetenquote:Op dinsdag 28 september 2021 21:07 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Nog over na gedacht om coinbase en op die manier de gratis coins te verdienen zonder te investeren ?
Wat ik kon vinden komt het wel weer. Maar ze weten nog niet wanneer.quote:Op dinsdag 28 september 2021 21:09 schreef knakworst3d het volgende:
[..]
waarom bieden ze ineens die mogelijkheid niet meer. Is er sprake van dat dit wel nog terug komt?? Lekker omslachtig zo ineens...
De Nederlandse Bank vindt Binance niet lief, dus Binance geeft daar gehoor aanquote:Op dinsdag 28 september 2021 21:09 schreef knakworst3d het volgende:
[..]
waarom bieden ze ineens die mogelijkheid niet meer. Is er sprake van dat dit wel nog terug komt?? Lekker omslachtig zo ineens...
Dat ie omhoog moetquote:Op dinsdag 28 september 2021 21:34 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik twijfel nog een beetje over ada en eth. Weet niet zo goed wat ik van die koers moet vinden.
Dat stukje dus gemist .quote:Op dinsdag 28 september 2021 21:09 schreef knakworst3d het volgende:
[..]
waarom bieden ze ineens die mogelijkheid niet meer. Is er sprake van dat dit wel nog terug komt?? Lekker omslachtig zo ineens...
Beter dan gewoon bij bitcoin houden.quote:Op woensdag 29 september 2021 13:08 schreef Mirandaforyou het volgende:
Dit is de eerste keer dat ik zoiets doe en ik heb verder geen verstand van coins.
Dat dacht ik ook. Dan word het meer een soort van gokken.quote:Op woensdag 29 september 2021 13:52 schreef Piva het volgende:
[..]
Beter dan gewoon bij bitcoin houden.
De kans dat je de market zonder kennis gaat verslaan is vrij klein...
Ik denk dat je richting december winst moet pakkenquote:Op woensdag 29 september 2021 13:08 schreef Mirandaforyou het volgende:
Ik heb voor het eerst coins gekocht:
Bitcoin
Ethereum
Bittorent
Stellar
Holo
Solana
Digibyte
Avalaunch
Ik stond een half uur geleden 1 euro in de min en nu 1 euro in de plus
Dit is de eerste keer dat ik zoiets doe en ik heb verder geen verstand van coins.
Ik zat te denken het zo te laten staan en in december er weer naar te kijken.
Wat denken jullie?
Als je er geen verstand van hebt en er niet dagelijks mee bezig wil zijn is een tijdje aanhouden en over 1 tot 3 maanden nog eens kijken het beste. Het koersverloop is toch nauwelijks te voorspellen. Vooral niet te zenuwachtig worden want prijzen kunnen soms enorm schommelen.quote:Op woensdag 29 september 2021 13:08 schreef Mirandaforyou het volgende:
Ik heb voor het eerst coins gekocht:
Bitcoin
Ethereum
Bittorent
Stellar
Holo
Solana
Digibyte
Avalaunch
Ik stond een half uur geleden 1 euro in de min en nu 1 euro in de plus
Dit is de eerste keer dat ik zoiets doe en ik heb verder geen verstand van coins.
Ik zat te denken het zo te laten staan en in december er weer naar te kijken.
Wat denken jullie?
Bedankt. Ik heb nu ongeveer 10 verschillende munten. Ik ga nu geen nieuwe bijkopen. Ik laat deze voorlopig staan en stort af en toe bij. Ik ben nu op dit moment winst aan het maken dus dat is goed en ik stort vooral veel op de bitcoin, ethereum, liteCoin, Ada en Manero. Bij de andere staat er een tientje op en dat laat ik gewoon zo.quote:Op vrijdag 1 oktober 2021 10:02 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Als je er geen verstand van hebt en er niet dagelijks mee bezig wil zijn is een tijdje aanhouden en over 1 tot 3 maanden nog eens kijken het beste. Het koersverloop is toch nauwelijks te voorspellen. Vooral niet te zenuwachtig worden want prijzen kunnen soms enorm schommelen.
Enige tip die ik zou geven is misschien iets minder verschillende coins tegelijk houden. Je kunt geluk hebben als er eentje 100% over de kop gaat, maar als dat maar 5 % van je totale waarde is dan heb je er alsnog weinig aan. Heb je bijvoorbeeld maar 3 of 4 verschillende coins waarvan er eentje 50% stijgt bijvoorbeeld dan heb je al meer winst. Risico spreiden is goed, maar bij te veel spreiden geeft het je geen rendement maar heffen winst en verlies elkaar meestal redelijk op.