This is true. Ik ben 56 en ik heb nog nooit zo'n jaar meegemaakt als 2020.quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 22:51 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Trump ligt ver achter in de peilingen. Enige kans die ik nog voor hem zie is als Biden nu ook Covid krijgt en er minder makkelijk overheen komt.
Zal me niks verbazen, want de scriptschrijvers van 2020 hebben zich tot nu toe niet ingehouden..
4 jaar de tijd om te studeren en nog maar 77% halen? I am disappointquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 11:03 schreef Idisrom het volgende:
Ach![]()
Tijd om mijn vierjaarlijkse topografische kennis van de 50 staten weer eens te testen.
77% score dit keer.
https://online.seterra.com/en/vgp/3003
Wat je in je jeugd leert, onthoud je bijna voor eeuwig. Al het andere moet je elke vier jaar weer opnieuw naar boven proberen te halen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 15:08 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
4 jaar de tijd om te studeren en nog maar 77% halen? I am disappoint
Ik was toen nog vrijgezel, en ik was al weer wakker om 04:00 uur en heb het daarna gevolgd.quote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
Ik verwacht 3/11 helemaal geen uitslag, dus gaan slapen lijkt me de beste keus. Die uitslag kan dan nog wel weken op zich laten wachten, met zoveel stemmen per post die waarschijnlijk ook nog wel her en der herteld moeten worden.quote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
Yesquote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
Ik was in de VS toen, San Diego, en ik ben niet eens wakker geblevenquote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
Lijkt me heel apart om daar tussen te lopenquote:Op zondag 11 oktober 2020 16:04 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik was in de VS toen, San Diego, en ik ben niet eens wakker gebleven
Was wel een dingetje in de ochtend, ik heb nog nooit een druk hotel zo beduusd gezien en verward![]()
Dat was het ook wel, iedereen ging toch wel naar bed met de gedachte dat Clinton ging winnen en men was nogal geschokt toen de uitslag bekend werd.quote:Op zondag 11 oktober 2020 16:14 schreef Fugue het volgende:
[..]
Lijkt me heel apart om daar tussen te lopen
In San Diego was het al toch al vrij snel in de avond duidelijk, dat Hillary het niet meer ging redden.?quote:Op zondag 11 oktober 2020 16:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat was het ook wel, iedereen ging toch wel naar bed met de gedachte dat Clinton ging winnen en men was nogal geschokt toen de uitslag bekend werd.
Het opvallende was ook dat bij het bedrijf waar mijn vrouw werkt wat altijd heel Republikeins is er ineens niemand het over de uitslag wilde hebben, men leek zich toch wel te generen, eigenlijk.
Niet in mijn herinnering maar we zaten dan ook niet voor de TV die avond, als je in November om 22:00 's avond nog in een T shirt buiten kan zitten dan zijn er belangerijkere dingen dan verkiezingenquote:Op maandag 12 oktober 2020 08:21 schreef Idisrom het volgende:
[..]
In San Diego was het al toch al vrij snel in de avond duidelijk, dat Hillary het niet meer ging redden.?
Ik deed in 2016 de iPad uit net na de uitslag in Florida, toen werd duidelijk dat het spannend ging worden. 5 minuten nadat ik de tv aanzette kondigde Rob Trip aan dat Trump de 270 had gehaald....quote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
Ik wil het wel proberen.quote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
goeie timingquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 15:17 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik deed in 2016 de iPad uit net na de uitslag in Florida, toen werd duidelijk dat het spannend ging worden. 5 minuten nadat ik de tv aanzette kondigde Rob Trip aan dat Trump de 270 had gehaald....
Als het geen enorme landslide wordt voor één van de twee kan het volgens John Oliver gewoon weken duren vanwege corona-bezettingsgraad en het veel grotere aantal stemmen via mail. Hoef je dus niet voor op te blijven, hooguit om de sfeer te proevenquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 15:17 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik deed in 2016 de iPad uit net na de uitslag in Florida, toen werd duidelijk dat het spannend ging worden. 5 minuten nadat ik de tv aanzette kondigde Rob Trip aan dat Trump de 270 had gehaald....
In 2016 werd ik meerdere malen in de nacht even wakker om me bij te laten praten door een vriend die nogal op de hand was van Trump. Kan me nog goed herinneren dat hij steeds enthousiaster werdquote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
Wat bedoel je met "de stand van zaken"?quote:Op woensdag 14 oktober 2020 11:22 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Weet iemand waar een handig overzicht te vinden is van de stand van zaken in de swing states?
https://projects.fivethirtyeight.com/2020-election-forecast/quote:Op woensdag 14 oktober 2020 11:22 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Weet iemand waar een handig overzicht te vinden is van de stand van zaken in de swing states?
De laatste polls.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 11:36 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Wat bedoel je met "de stand van zaken"?
Thx, maar vind dit niet echt overzichtelijk. Moet ik alsnog zelf uitvinden wat de swing states zijn en stuk voor stuk bekijken.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 15:03 schreef L3gend het volgende:
[..]
https://projects.fivethirtyeight.com/2020-election-forecast/
Ik ga het wel proberen of iig even kijken als voor andere zaken mijn bed uit moet. Hopelijk wint hij, niet dat ik Trump nu zo geweldig vind maar het levert gewoon het meeste vermaak als hij Wint en nog 4 jaar door mag. Ik denk dat die amerikanen er ook stom genoeg voor zijn of dat er een heleboel zijn die liegen dat ze Biden gaan stemmen.quote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
M.i. zijn we het vermaak inmiddels wel ruimschoots voorbij.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 17:59 schreef vipergts het volgende:
Ik ga het wel proberen of iig even kijken als voor andere zaken mijn bed uit moet. Hopelijk wint hij, niet dat ik Trump nu zo geweldig vind maar het levert gewoon het meeste vermaak als hij wint en nog 4 jaar door mag. Ik denk dat die amerikanen er ook stom genoeg voor zijn of dat er een heleboel zijn die liegen dat ze Biden gaan stemmen.
Even gelachen toen hij zich kandidaat stelde maar daarna was het snel overquote:Op woensdag 14 oktober 2020 18:29 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
M.i. zijn we het vermaak inmiddels wel ruimschoots voorbij.
Toen was het ook nog leuk met al die ingehuurde acteurs.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 22:05 schreef Fugue het volgende:
[..]
Even gelachen toen hij zich kandidaat stelde maar daarna was het snel over
Mja, maar het probleem daar mee is dat je zelf moet gaan zitten rekenen om een reeel beeld te krijgen over het aantal kiesmannen. Daarnaast is het misschien wat dubieus om staten met een polling gemiddelde van 2 keer een normale polling fout als swingstate te betitelen, zoals Pennsylvania, Michigan, Minnesota, hoewel dat gezien de vorige verkiezing wel verklaarbaar is.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 17:39 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
https://www.google.com/am(...)-states-us-election/
Hier staat wel een handig overzicht.
Voor polls is Wikipedia best een mooie bron:quote:Op woensdag 14 oktober 2020 17:31 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
De laatste polls.
[..]
Thx, maar vind dit niet echt overzichtelijk. Moet ik alsnog zelf uitvinden wat de swing states zijn en stuk voor stuk bekijken.
Zoek meer een eenvoudige tabel ipv fancy infographics. Maar ik zal zelf ook nog even zoeken.
Inmiddels hebben bijna 21,4 miljoen Amerikanen gestemd. Dat is bijna 16% van de opkomst in 2016.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 17:49 schreef Frikandelbroodje het volgende:
https://electproject.github.io/Early-Vote-2020G/index.html
Meer dan 13,8 miljoen Amerikanen hebben inmiddels al gestemd. Bijna 137 miljoen Amerikanen stemde in de verkiezingen van 2016.
Mooi, ik hoop dat men nu eens een keer niet apathisch is, wie er ook wint.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 15:53 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Inmiddels hebben bijna 21,4 miljoen Amerikanen gestemd. Dat is bijna 16% van de opkomst in 2016.
https://electproject.github.io/Early-Vote-2020G/index.html
Ik ook.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 15:58 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mooi, ik hoop dat men nu eens een keer niet apathisch is, wie er ook wint.
Wij in Nederland doen het veel slechter dus, bedankt voor de cijfers. Waar 8000 in Nederland 0.05% besmet is geraakt gisteren, is in Amerika maar 0.019% van bevolking besmet is geraaktquote:Op vrijdag 16 oktober 2020 16:19 schreef Tijger_m het volgende:
En in gidsland VS zit men nu weer op 65.000 nieuwe covid gevallen per dag. Driewerf hoera.
Eh...volgens mij snap jij niet helemaalquote:Op vrijdag 16 oktober 2020 18:01 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Wij in Nederland doen het veel slechter dus, bedankt voor de cijfers. Waar 8000 in Nederland 0.05% besmet is geraakt gisteren, is in Amerika maar 0.019% van bevolking besmet is geraakt
Hadden wij hier Trump maar.
Wij zitten percentueel hoger op dit moment qua besmettingen dan Amerika n.a.v. bevolkingsaantal. Maar hey, succes ermee.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 18:12 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Eh...volgens mij snap jij niet helemaalZe zitten aan 8 miljoen officieele gevallen. 30 miljoen geschat.
Nederland heeft er als je dat in verhouding zet tot bevolkingsaantal 2 miljoen. Maar hey, succes ermee
De VS heeft 4x maal zoveel gevallen als Nederland tot op heden. En stijgt weer veel harder dan Nederland.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 18:15 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Wij zitten percentueel hoger op dit moment qua besmettingen dan Amerika n.a.v. bevolkingsaantal. Maar hey, succes ermee.
Als Nederland zo doorgaat komt het percentueel nog boven Amerika terecht, terwijl Amerika steden heeft zoals New York waar bijna meer inwoners wonen dan in heel Nederland. Number bashing is makkelijk.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 18:19 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
De VS heeft 4x maal zoveel gevallen als Nederland tot op heden. En stijgt weer veel harder dan Nederland.
En ach, de Kleuter-In-Chief heeft ook de ratings gisteren tegen Biden verloren voor de town halls. Zielig hoor, het word allemaal wel heel triest nu.
Maar Nederland gaat niet zo door en de VS wel. 4x zo hoog. Zelfs met 8000 per dag doen we er nog....oh...27 maanden over om de VS bij te halen als de VS stil zou staan. Maar dat doen ze niet.quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 18:33 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Als Nederland zo doorgaat komt het percentueel nog boven Amerika terecht, terwijl Amerika steden heeft zoals New York waar bijna meer inwoners wonen dan in heel Nederland. Number bashing is makkelijk.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 21:30 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Maar Nederland gaat niet zo door en de VS wel. 4x zo hoog. Zelfs met 8000 per dag doen we er nog....oh...27 maanden over om de VS bij te halen als de VS stil zou staan. Maar dat doen ze niet.
Iemand?quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 22:00 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Hoe laat (CET) wordt het uitgezonden? Alvast dank!
In 2016 had de NOS een live uitzending met de uitslagen maar ik kan geen informatie vinden of ze die dit jaar weer hebben.quote:
Ja, die uitzending is er dit jaar ook weer:quote:Op zaterdag 17 oktober 2020 23:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
In 2016 had de NOS een live uitzending met de uitslagen maar ik kan geen informatie vinden of ze die dit jaar weer hebben.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2020 15:53 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Inmiddels hebben bijna 21,4 miljoen Amerikanen gestemd. Dat is bijna 16% van de opkomst in 2016.
https://electproject.github.io/Early-Vote-2020G/index.html
quote:Voters have cast a total of 27,732,584 ballots in the reporting states.
Texas al meer dan 43%quote:Nationally, voters have cast 20% of the total votes counted in the 2016 general election.
Ik neem aan dat je verheugd wakker werd dat zij het toch niet geworden was?quote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
Ja yes eindelijk een misogynist als wereldleider dacht ikquote:Op zondag 18 oktober 2020 21:08 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je verheugd wakker werd dat zij het toch niet geworden was?
Ja, maar alles beter dan Hillary.quote:Op zondag 18 oktober 2020 23:38 schreef Fugue het volgende:
[..]
Ja yes eindelijk een misogynist als wereldleider dacht ik
Mwha. Ik weet niet hoe je er zelf in stond destijds, maar Clinton leek me geen goede kandidaat, echter wel geschikter. Dat Trump er zo'n puinhoop van zou maken had ik ook weer niet verwacht.quote:
Texas heeft altijd lage opkomst, maar nu dat Texas een battleground state is geworden is men nu gemotiveerd om te gaan stemmen. Er is wel iets gaande nu in Texas sinds 2018, maar of dat over 2 weken genoeg is voor de democratenquote:Op zondag 18 oktober 2020 20:19 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
[..]
[..]
Texas al meer dan 43%
De Democraten hoeven Texas niet te winnen maar Trump kan Texas niet verliezen en nog een kans maken.quote:Op maandag 19 oktober 2020 01:30 schreef L3gend het volgende:
[..]
Texas heeft altijd lage opkomst, maar nu dat Texas een battleground state is geworden is men nu gemotiveerd om te gaan stemmen. Er is wel iets gaande nu in Texas sinds 2018, maar of dat over 2 weken genoeg is voor de democraten
Klopt, Biden heeft het totaal niet nodig maar polls wijzen erop dat Biden op schotafstand zit. Echter, zijn er nog andere interessante races in Texas zoals senate en veel huisdistricten die 50-50 lijken te zijn. En misschien zelfs kan de gerrymander in Texas gebroken worden en de Texas House of Representatives in Democratische handen vallen in het beste scenario.quote:Op maandag 19 oktober 2020 01:37 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
De Democraten hoeven Texas niet te winnen maar Trump kan Texas niet verliezen en nog een kans maken.
Het schijnt dat Amerikaanse gevangenissen niet zo happig zijn op contact met de buitenwereld.quote:Op maandag 19 oktober 2020 01:38 schreef Fok-it het volgende:
Verwachten jullie dat Trump nog veel in de media zal verschijnen maanden/jaren na zijn mogelijke verlies of verdwijnt hij in de anonimiteit?
Die gaat dan in een van zijn resorts of kantoren zijn frustratie van zich af twitteren, totdat er een moment komt dat zelfs de meest hardcore republikein hem zat is.quote:Op maandag 19 oktober 2020 01:38 schreef Fok-it het volgende:
Verwachten jullie dat Trump nog veel in de media zal verschijnen maanden/jaren na zijn mogelijke verlies of verdwijnt hij in de anonimiteit?
Ik had de dag erop vroege dienst, dus onderweg naar het werk hoorde ik het goede nieuws.quote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
Die aandacht zoekt hij gewoon zoals hij nu ook doet, Twitterquote:Op maandag 19 oktober 2020 01:38 schreef Fok-it het volgende:
Verwachten jullie dat Trump nog veel in de media zal verschijnen maanden/jaren na zijn mogelijke verlies of verdwijnt hij in de anonimiteit?
Met de verwachte hoeveelheid mail-in ballots lijkt me dat nutteloos; de uitslag zal 3 november nog niet bekend zijn.quote:Op zondag 11 oktober 2020 13:22 schreef Fugue het volgende:
Blijven jullie eigenlijk wakker 3-11? Ik heb in 2016 de grote fout gemaakt naar bed te gaan toen Hillary nog voor stond.
Hij gaat naar het buitenland, toch?quote:Op maandag 19 oktober 2020 01:38 schreef Fok-it het volgende:
Verwachten jullie dat Trump nog veel in de media zal verschijnen maanden/jaren na zijn mogelijke verlies of verdwijnt hij in de anonimiteit?
Waarom zou hij naar het buitenland gaan?quote:Op maandag 19 oktober 2020 09:47 schreef capricia het volgende:
[..]
Hij gaat naar het buitenland, toch?
Een land zonder uitleveringsverdrag..bijv Rusland.
Dat riep hij onlangs ergens.quote:Op maandag 19 oktober 2020 10:03 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Waarom zou hij naar het buitenland gaan?
Om zijn schuldeisers te ontlopen? Hij dreigt failliet te gaan wanneer hij de verkiezingen verliest.quote:Op maandag 19 oktober 2020 10:03 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Waarom zou hij naar het buitenland gaan?
Dat gaat niet echt helpen, denk ik, schuldeisers zijn niet gebonden aan een land.quote:Op maandag 19 oktober 2020 10:29 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Om zijn schuldeisers te ontlopen? Hij dreigt failliet te gaan wanneer hij de verkiezingen verliest.
Vind ik lastig in te schatten. Ik heb geen zicht op zijn financiële situatie en ik denk niemand hier. Ik denk ook niet dat hij het land gaat ontvluchten, hij heeft er weinig reden toe en de VS is een zeer groot land natuurlijk. Die gaat simpelweg in Trump tower zitten en zal nog wat snerende one-liners tweeten, meer niet. Dan hebben de Democraten vier jaar de macht en dan kunnen we over vier jaar zien welke Republikeinse kandidaat er dan in de mainstream media gaat worden gedemoniseerd.quote:Op maandag 19 oktober 2020 10:29 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Om zijn schuldeisers te ontlopen? Hij dreigt failliet te gaan wanneer hij de verkiezingen verliest.
Bush is ook nog steeds een waardeloze president geweest.quote:Op maandag 19 oktober 2020 12:58 schreef Dejannn het volgende:
Vind ik lastig in te schatten. Ik heb geen zicht op zijn financiële situatie en ik denk niemand hier. Ik denk ook niet dat hij het land gaat ontvluchten, hij heeft er weinig reden toe en de VS is een zeer groot land natuurlijk. Die gaat simpelweg in Trump tower zitten en zal nog wat snerende one-liners tweeten, meer niet. Dan hebben de Democraten vier jaar de macht en dan kunnen we over vier jaar zien welke Republikeinse kandidaat er dan in de mainstream media gaat worden gedemoniseerd.
Het zou me niet eens verbazen als de mening over Trump wordt bijgesteld na loop van tijd als hij niet wordt herkozen. Dat was ook zichtbaar bij Bush die in de mainstream media ook nog wel eens zeer negatief werd neergezet. En nu is Bush een sympathieke schilderende opa![]()
.
quote:Op zondag 18 oktober 2020 19:28 schreef freako het volgende:
[..]
Ja, die uitzending is er dit jaar ook weer:
https://over.nos.nl/nieuw(...)erkiezingsnacht-live
Thanks! Weet je toevallig ook hoe laat de eerste stemmen binnenkomen en/of hoe laat het definitief klaar is? In verband met mijn wekker zetten.quote:Op zondag 18 oktober 2020 19:28 schreef freako het volgende:
[..]
Ja, die uitzending is er dit jaar ook weer:
https://over.nos.nl/nieuw(...)erkiezingsnacht-live
Wel in die zin, dat je in Nederland Iemand niet kan vervolgen voor een schuld die in de USA is aangegaan, en andersom.quote:Op maandag 19 oktober 2020 11:13 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat gaat niet echt helpen, denk ik, schuldeisers zijn niet gebonden aan een land.
https://www.nu.nl/coronav(...)ter-dan-gedacht.htmlquote:Sinds het begin van dit jaar zijn in de Verenigde Staten ruim 299.000 meer mensen overleden dan gemiddeld in de vijf voorgaande jaren, meldt het Amerikaanse gezondheidsinstituut CDC dinsdag. De cijfers laten volgens de onderzoekers zien dat de impact van de coronapandemie groter is dan gedacht.
Zal wel meevallen, vermoed ik. Trump is namelijk altijd een lul geweest en zal dat ook blijven.quote:Op maandag 19 oktober 2020 12:58 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Vind ik lastig in te schatten. Ik heb geen zicht op zijn financiële situatie en ik denk niemand hier. Ik denk ook niet dat hij het land gaat ontvluchten, hij heeft er weinig reden toe en de VS is een zeer groot land natuurlijk. Die gaat simpelweg in Trump tower zitten en zal nog wat snerende one-liners tweeten, meer niet. Dan hebben de Democraten vier jaar de macht en dan kunnen we over vier jaar zien welke Republikeinse kandidaat er dan in de mainstream media gaat worden gedemoniseerd.
Het zou me niet eens verbazen als de mening over Trump wordt bijgesteld na loop van tijd als hij niet wordt herkozen. Dat was ook zichtbaar bij Bush die in de mainstream media ook nog wel eens zeer negatief werd neergezet. En nu is Bush een sympathieke schilderende opa![]()
.
quote:Nationally, voters have cast 33.8% of the total votes counted in the 2016 general election.
https://electproject.github.io/Early-Vote-2020G/index.htmlquote:Total Early Votes: 46,591,993 • Mail Ballots: 33,089,771 • In-Person Votes: 13,502,222
Hoe laat start dat hier?quote:Op donderdag 22 oktober 2020 21:46 schreef Fugue het volgende:
Kijkt vannacht nog iemand het debat? De heren worden gemute als de ander aan het woord is.
Nopequote:Op donderdag 22 oktober 2020 21:46 schreef Fugue het volgende:
Kijkt vannacht nog iemand het debat? De heren worden gemute als de ander aan het woord is.
Slechte nacht gehad?quote:Op donderdag 22 oktober 2020 21:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
NopeEn na afgelopen nacht al helemaal niet.
Dan hoop ik wel te slapen. Maar als ik wakker ben, ga ik zeker kijken.quote:Op donderdag 22 oktober 2020 21:49 schreef Fugue het volgende:
[..]
03.00 uur ook weer. De NOS zendt het weer uit
Ik probeer wakker te blijven maar ben bang dat het niet gaat lukkenquote:Op donderdag 22 oktober 2020 21:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Dan hoop ik wel te slapen. Maar als ik wakker ben, ga ik zeker kijken.
Ik kwam net op een weblog deze vraag & antwoord tegen:quote:Op dinsdag 20 oktober 2020 16:10 schreef Jedi_Pimp het volgende:
[..]
[..]
Thanks! Weet je toevallig ook hoe laat de eerste stemmen binnenkomen en/of hoe laat het definitief klaar is? In verband met mijn wekker zetten.
Korte samenvatting: als je niet de hele nacht op wil blijven is 05:00 een mooie tijd om aan te haken.quote:Q: It looks like some swing states may be called very late on Election Day and others may not be called on the same day at all. What do you recommend to European readers such as myself as to their strategy of watching the election results come in? Should I stay up for as long as I can (equivalent to 10 p.m. or so on the East Coast) or would it be better to sleep in and wake up early (around midnight on the East Coast)? Or should I take a day off from work and not care about sleep at all since there will be entertainment throughout? As the Votemaster lives in Europe too, maybe he can share his own plans with us? L.J., The Hague, Netherlands
A: As you may know, George W. Bush's energy policy consisted of extending Daylight Saving Time by a couple of weeks. Europe ends it tomorrow at 2 a.m. but the U.S. gets an extra week. Still, on Election Day, the difference is back to 6 hours to the East Coast again.
CNN Europe will probably switch to the U.S. CNN feed by midnight European time on election night. That will be 6 p.m. in New York City and D.C. The pregame show will have started by then. Anderson Cooper and Wolf Blitzer and the crew will then explain why Ohio is important and Indiana isn't. They will also introduce Sara Gideon and Theresa Greenfield to their viewers, most of whom have never heard of them. They will no doubt have lots of background information on them, like Gideon's father is from India and her mother is an Armenian American. Also, Gideon is quite a dealmaker. When she got married, she made a deal with her husband: He would adopt her surname and she would convert to Judaism. Greenfield also has an interesting story. But if you are a regular reader of this site, you already know precisely who Gideon and Greenfield and Mark Kelly are and exactly what it is that Cal Cunningham seems to have trouble keeping in his pants.
Before 9 p.m. EST, the only election returns will be from the 12 people who live in Dixville Notch, NH. The CNN anchors will jabber on about the weather in Raleigh and the crowd size in Milwaukee, but there won't be any real news. We think North Carolina and Florida will be the bellwethers this year because both states will have counted most of the absentee ballots by 8 p.m. EST, but until a decent fraction of the state has reported on the Nov. 3 in-person voting, probably neither state will be called. The polls in Michigan close at 3 a.m. CET, so nothing will be known there until maybe 5 a.m.
So, if you can manage it, we suggest you go to bed very early (possibly with some melatonin, temazepam, or a shot of whiskey), set the alarm for 5 a.m. and then turn on the TV or computer. You won't have missed a lot. (V) and (Z) will both stay up all night and live blog the whole show. At about 7 p.m. EST, we will switch the date to Nov. 4 and the map will go entirely white (except for New Hampshire, where we will know how Dixville Notch went). By 5 a.m. CET, many states on the East Coast will have colors, but with 8% or 14% of the precincts reporting, it won't mean much. Of course, if you don't want to miss a scrap of information of any kind, you have to stay up all night.
Thanks!quote:Op zaterdag 24 oktober 2020 16:33 schreef freako het volgende:
[..]
Ik kwam net op een weblog deze vraag & antwoord tegen:
[..]
Korte samenvatting: als je niet de hele nacht op wil blijven is 05:00 een mooie tijd om aan te haken.
Bron is overigens https://www.electoral-vote.com
quote:Total Early Votes: 80,061,661
https://electproject.github.io/Early-Vote-2020G/index.htmlquote:Nationally, voters have cast 58.1% of the total votes counted in the 2016 general election.
Ligt er maar net aan hoeveel er op korte termijn in de economie wordt gepompt. En dat ligt zeker aan welke kandidaat wint. Maar er zijn vast users die je dat veel beter kunnen uitleggenquote:Op zondag 1 november 2020 12:38 schreef MikeJoow het volgende:
Wat ik me af vraag als de verkiezingen geweest zijn kan dan de wisselkoers van de $ dollar erg gaan stijgen of dalen?
Ik moet namelijk wat money overmaken naar de VS dus ik ben benieuwd of dat vanuit NL negatieve gevolgen heeft.
Of dat de verkiezingen in de VS totaal geen invloed heeft op de $ koers.
Hangt er vanaf wie wint, maar zal (denk ik) niet een enorm effect gaan geven. Na de uitslag in 2016 werd de dollar sterker, i.e. duurder vanuit ons (EUR) oogpunt:quote:Op zondag 1 november 2020 12:38 schreef MikeJoow het volgende:
Wat ik me af vraag als de verkiezingen geweest zijn kan dan de wisselkoers van de $ dollar erg gaan stijgen of dalen?
Ik moet namelijk wat money overmaken naar de VS dus ik ben benieuwd of dat vanuit NL negatieve gevolgen heeft.
Of dat de verkiezingen in de VS totaal geen invloed heeft op de $ koers.
Laten we hopen dat inderdaad de dollarkoers niet stijgt dus vanuit NL gezien meer waard wordt.quote:Op zondag 1 november 2020 15:00 schreef Jedi_Pimp het volgende:
[..]
Hangt er vanaf wie wint, maar zal (denk ik) niet een enorm effect gaan geven. Na de uitslag in 2016 werd de dollar sterker, i.e. duurder vanuit ons (EUR) oogpunt:
https://www.reuters.com/article/uk-global-forex-idUSKBN1332SK
Ik heb het gevoel dat er sowieso geen grote schommelingen gaan komen en dat bij een win van Biden de dollar minder sterke stijging laat zien dan in het geval van een win van Trump.
https://electproject.github.io/Early-Vote-2020G/index.htmlquote:Nationally, voters have cast 68.4% of the total votes counted in the 2016 general election.
Welke media?quote:Op maandag 2 november 2020 17:51 schreef PzKpfw het volgende:
Ik vind de media wel opvallend 'stil' rondom deze verkiezingen.
Ja zeker. De Nederlandse bedoel je? Dat zal vooral door corona komen. Als dat er niet was, dan zouden ze waarschijnlijk wel weer dagvullende programma's over deze verkiezingen hebben gemaakt.quote:
Ja er wonen 12 mensen die mensen kunnen in 4 jaar volledig van samenstelling veranderd zijn.quote:Op dinsdag 3 november 2020 09:30 schreef Knipoogje het volgende:
De eerste resultaten zijn binnen... In Dixville hebben alle inwoners die gestemd hebben voor Biden gekozen
5-0
Vorige verkiezing was het wat verdeelder...
https://en.wikipedia.org/(...)ral_election_results
Ze krimpen zelfs als ik het zo leesquote:Op dinsdag 3 november 2020 09:33 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Ja er wonen 12 mensen die mensen kunnen in 4 jaar volledig van samenstelling veranderd zijn.
Maar zag ergens dat de laatste keer dat het ook een dergelijke uitslag was (1960), won Nixon met 5-0 van Kennedy, en verloor dus uiteindelijk……quote:Op dinsdag 3 november 2020 09:30 schreef Knipoogje het volgende:
De eerste resultaten zijn binnen... In Dixville hebben alle inwoners die gestemd hebben voor Biden gekozen
5-0
Vorige verkiezing was het wat verdeelder...
https://en.wikipedia.org/(...)ral_election_results
IA-4 is wel een interessant district, de huidige afgevaardigde is Steve King. Zo openlijk racistisch dat ie uiteindelijk ook door de Republikeinse partij uitgekotst is, en zijn primary verloor. Het district is overigens zo conservatief dat Feenstra makkelijk zal winnen.quote:Op dinsdag 3 november 2020 10:55 schreef Knipoogje het volgende:
Hollands avondje
Iowa's 4th district: Feenstra GOP vs Scholten DEM
Dit beeld kom overeen met wat verwacht werd: Republikeinen die meer op verkiezingsdag zelf komen en minder in de early vote kwamen. Verder heb je ook nog dat ouderen geneigd zijn vroeger te stemmen en mensen die moeten werken die dat later op de dag doen.quote:
Wie gaat er winnen? Op wie hoop jequote:Op dinsdag 3 november 2020 20:53 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Damnit, vind het nu al spannend!
Waar volgen jullie het vannacht? Gewoon NPO1?
quote:
Maakt me niet uit wie er wint. Als Trump maar verliest.quote:Op dinsdag 3 november 2020 20:56 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Wie gaat er winnen? Op wie hoop je
Die tafel bij Pauw de day afterquote:Op dinsdag 3 november 2020 20:51 schreef KennyPowers het volgende:
4 jaar, tijd vliegt
boeit me nu een stuk minder.
CNN. NOS doet me iets teveel interviews met zelfbenoemde Amerika-expertsquote:Op dinsdag 3 november 2020 20:53 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Damnit, vind het nu al spannend!
Waar volgen jullie het vannacht? Gewoon NPO1?
Dit gaat verre van spannend worden hoor.quote:Op dinsdag 3 november 2020 20:53 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Damnit, vind het nu al spannend!
Waar volgen jullie het vannacht? Gewoon NPO1?
Dat zei men ook toen Hillary makkelijk ging winnen en Trump ongeveer 0,2% kans maaktequote:Op dinsdag 3 november 2020 21:42 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Dit gaat verre van spannend worden hoor.
#metooquote:
Hoezo niet, eigenlijk?quote:Op dinsdag 3 november 2020 21:42 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Dit gaat verre van spannend worden hoor.
Je denkt toch niet dat Trump nog een serieuze kans maakt met zijn optreden van de afgelopen 4 jaar?quote:
Nou ja, hij heeft wel degelijk kans natuurlijk. Er zijn nogal wat mensen die zijn optreden wel goed vinden namelijk.quote:Op dinsdag 3 november 2020 21:51 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat Trump nog een serieuze kans maakt met zijn optreden van de afgelopen 4 jaar?
Nou ik weet het niet, maar ik vermoed een soort van foto-finish.quote:Op dinsdag 3 november 2020 21:51 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat Trump nog een serieuze kans maakt met zijn optreden van de afgelopen 4 jaar?
De meeste Amerikanen denken nog steeds dat hij het beste economische beleid kan voeren. En dat is toch heel vaak de doorslaggevende factor.quote:Op dinsdag 3 november 2020 21:51 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat Trump nog een serieuze kans maakt met zijn optreden van de afgelopen 4 jaar?
Als hij de hele coronacrisis enigszins goed had aangepakt (lees: wel daadkrachtig en tijdig maatregelen had genomen en het virus niet downplayen) had hij die verkiezingen op z'n sloffen gewonnen. Nu heeft ie het zelf gewoon verneukt.quote:Op dinsdag 3 november 2020 21:53 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Nou ja, hij heeft wel degelijk kans natuurlijk. Er zijn nogal wat mensen die zijn optreden wel goed vinden namelijk.
Er schijnen ook zat polls te zijn waarin Oom Donald wel als algemeen winnaar uit de bus komt. We gaan het zien straks/morgen/volgende week/over 2 maandenquote:Op dinsdag 3 november 2020 21:56 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
De meeste Amerikanen denken nog steeds dat hij het beste economische beleid kan voeren. En dat is toch heel vaak de doorslaggevende factor.
De popular vote zal hij waarschijnlijk niet winnen maar in de swing states kan hij best weer net als 4 jaar geleden verassen.
als ik het ga volgen,quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:01 schreef Faraday01 het volgende:
welke zender(s) volgen jullie vannacht?
En dan nog maakt hij een best wel kans om herkozen te worden. Een grote bek hebben spreekt mensen blijkbaar ook wel aan tegenwoordig.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:00 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Als hij de hele coronacrisis enigszins goed had aangepakt (lees: wel daadkrachtig en tijdig maatregelen had genomen en het virus niet downplayen) had hij die verkiezingen op z'n sloffen gewonnen. Nu heeft ie het zelf gewoon verneukt.
Ja, maar er wonen echt hele rare mensen in Amerika, hoor?quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:00 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Als hij de hele coronacrisis enigszins goed had aangepakt (lees: wel daadkrachtig en tijdig maatregelen had genomen en het virus niet downplayen) had hij die verkiezingen op z'n sloffen gewonnen. Nu heeft ie het zelf gewoon verneukt.
Zet je wekker 04:30u en ga daarna gewoon werken.quote:Op dinsdag 3 november 2020 20:22 schreef Faraday01 het volgende:
In 2016 heb ik tot 6 uur doorgetrokken maar moet morgen werken dus ik twijfel nog. Vooral omdat het onduidelijk is wanneer er iets duidelijk wordt
Ik begin met NPO maar wellicht dat ik gedurende de avond/nacht nog een Amerikaanse er bij aan zet.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:01 schreef Faraday01 het volgende:
welke zender(s) volgen jullie vannacht?
Ik heb ook al heel veel Trump stemmers gezien die aangaven dat ze geen vertrouwen hadden in die mail in votes.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:15 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Ik zou niet verbaasd zijn als veel Trump aanhangers, argwanend als ze zijn naar de media, niet meegedaan hebben aan polls, of geen eerlijke antwoorden in polls hebben gegeven, en dat meer Trump aanhangers zijn gaan stemmen vanwege de geluiden dat Biden meer stemmen kreeg in de mail-in votes.
No shit Sherlock.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:17 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik heb ook al heel veel Trump stemmers gezien die aangaven dat ze geen vertrouwen hadden in die mail in votes.
Ja, dus die gaan allemaal " in het echt" stemmen, dus vandaag.quote:
die poll was vier jaar geleden ook zo betrouwbaar. En met mail voting is het leuk peilenquote:Op dinsdag 3 november 2020 22:25 schreef Confetti het volgende:
Het objectieve en neutrale CNN heeft om 23:00 Nederlandse tijd een 'exit-poll'. Hoe kan dat nou weer terwijl men stemt. Dat is toch gewoon beinvloeding van verkiezingen?
Ze hebben daar meerdere tijdzones. Best mogelijk dat dit kan & schijnbaar is het legaal, daar ze het al jaaaaaaaaren doen. Wss al zolang als ze bestaan.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:25 schreef Confetti het volgende:
Het objectieve en neutrale CNN heeft om 23:00 Nederlandse tijd een 'exit-poll'. Hoe kan dat nou weer terwijl men stemt. Dat is toch gewoon beinvloeding van verkiezingen?
Ze kunnen bij CNN ook gewoon een avond Joe Biden uitzenden, zo objectief zijn zequote:Op dinsdag 3 november 2020 22:25 schreef Confetti het volgende:
Het objectieve en neutrale CNN heeft om 23:00 Nederlandse tijd een 'exit-poll'. Hoe kan dat nou weer terwijl men stemt. Dat is toch gewoon beinvloeding van verkiezingen?
Je kunt mensen niet verbieden om anderen te vertellen op wie ze gestemd hebben.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:25 schreef Confetti het volgende:
Het objectieve en neutrale CNN heeft om 23:00 Nederlandse tijd een 'exit-poll'. Hoe kan dat nou weer terwijl men stemt. Dat is toch gewoon beinvloeding van verkiezingen?
Exit-poll op basis van de stemmen in Rhode Island en Vermont.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:25 schreef Confetti het volgende:
Het objectieve en neutrale CNN heeft om 23:00 Nederlandse tijd een 'exit-poll'. Hoe kan dat nou weer terwijl men stemt. Dat is toch gewoon beinvloeding van verkiezingen?
Ik moet eerlijk zeggen dat ik het niet precies weet.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:55 schreef RvLaak het volgende:
[..]
FF serieus... Mijn vrouw zei dat er een officiële derde keuze was, is dat Kanye?
Hij mocht in ieder geval 1 staat mee doen, in andere staten was die te laat met aanmeldenquote:Op dinsdag 3 november 2020 22:55 schreef RvLaak het volgende:
[..]
FF serieus... Mijn vrouw zei dat er een officiële derde keuze was, is dat Kanye?
Jo Jorgensen staat in alle staten op het stembiljet.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:55 schreef RvLaak het volgende:
[..]
FF serieus... Mijn vrouw zei dat er een officiële derde keuze was, is dat Kanye?
Dankquote:Op dinsdag 3 november 2020 22:59 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Jo Jorgensen staat in alle staten op het stembiljet.
https://en.wikipedia.org/(...)residential_election
Sommige staten hebben wel 20 officiele keuzes volgens mij. Of zelfs meer.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:55 schreef RvLaak het volgende:
[..]
FF serieus... Mijn vrouw zei dat er een officiële derde keuze was, is dat Kanye?
Je zou bijna denken dat het een act is van Joe. Maar helaas..quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:02 schreef RvLaak het volgende:
Wow... En dit moet dan het land leiden? [ twitter ]
Zo denk ik er ook over.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:06 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Je zou bijna denken dat het een act is van Joe. Maar helaas..
Twee zeer matige keuzes voor de kiezers. Voor het klimaat dan maar Biden. Heb ik ook nog wat aan in de toekomst.
Hoe? Hij haalt mogelijk het einde van het jaar niet, laat staan dat hij een toekomst op kan bouwenquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:06 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Je zou bijna denken dat het een act is van Joe. Maar helaas..
Twee zeer matige keuzes voor de kiezers. Voor het klimaat dan maar Biden. Heb ik ook nog wat aan in de toekomst.
Daar heb je een VP voorquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:08 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Hoe? Hij haalt mogelijk het einde van het jaar niet, laat staan dat hij een toekomst op kan bouwen
De rest van de lijst bestaat wel uit typetjes zeg. Allemaal hele aparte figuren.quote:Op dinsdag 3 november 2020 22:59 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Jo Jorgensen staat in alle staten op het stembiljet.
https://en.wikipedia.org/(...)residential_election
Waarom zou je vallen voor zulke overduidelijke manipulatie?quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:02 schreef RvLaak het volgende:
Wow... En dit moet dan het land leiden? [ twitter ]
Wat een bizarre gedachte.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:12 schreef TheVulture het volgende:
De winst voor Biden is in feite natuurlijk een presidentschap van Kamala Harris denk ik
Dude is gewoon dement, accepteer het, neem je verlies (of accepteer Harris als president) en ga verderquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:11 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Waarom zou je vallen voor zulke overduidelijke manipulatie?
Dat is onwaar, dus dat accepteren is nogal dom.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:13 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Dude is gewoon dement, accepteer het
quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:14 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat is onwaar, dus dat accepteren is nogal dom.
Maar gezien de rest van je posts is kritisch denken niet aan je besteed helaas.
Las van de week ergens dat presidenten die een overleden president opvolgden wel redelijk succesvol waren.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:12 schreef TheVulture het volgende:
De winst voor Biden is in feite natuurlijk een presidentschap van Kamala Harris denk ik
Er is gewoon niets betrouwbaar tot de uitslag er is. Ik zou zelfs geen officiele polls bekijken nu.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:18 schreef Oostblokkert het volgende:
In hoeverre zijn die youtube-polls echt betrouwbaar?
Ik hoor dat Trump niet gaat verliezen, op basis waarvan?
Min of meer hetzelfde als de basis van de polls van CNN, et al. Pure stierenpoep en hoop.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:18 schreef Oostblokkert het volgende:
In hoeverre zijn die youtube-polls echt betrouwbaar?
Ik hoor dat Trump niet gaat verliezen, op basis waarvan?
En dan willen bepaalde users dat hij moet winnenquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:08 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Hoe? Hij haalt mogelijk het einde van het jaar niet, laat staan dat hij een toekomst op kan bouwen
Acht die kans extreem klein, tenzij Trump, of Biden, een enorme voorsprong weet te krijgen vannacht/morgenochtend.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:20 schreef beantherio het volgende:
Ik hoop dat er morgenochtend een indruk bestaat van de einduitslag maar ik vermoed van niet.
tussen 2 en 3 geloof ik een aantal belangrijke uitslagen. Als Biden in dat uur flink voorloopt en al die staten wint is het vrij zeker dat hij gaat winnen meen ik.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:21 schreef Salina het volgende:
Hoe laat worden de eerste voorlopige resultaten verwacht vannacht? Begin van de nacht, of eind van de nacht/vroeg in de morgen? Of nog later? Opblijven en een nachtje doorhalen gaat hem niet worden. Morgenochtend weer een paar uur overleg ingepland. waarom eigenlijk
Voor de uitslag: wacht maar een paar wekenquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:21 schreef Salina het volgende:
Hoe laat worden de eerste voorlopige resultaten verwacht vannacht? Begin van de nacht, of eind van de nacht/vroeg in de morgen? Of nog later? Opblijven en een nachtje doorhalen gaat hem niet worden. Morgenochtend weer een paar uur overleg ingepland. waarom eigenlijk
Vorige keer werd pas na 04:30 enigszins duidelijk hoe het er voor stond, dus als je niet een nachtje wil doorhalen kun je beter nu gaan slapen en 's ochtends vroeg kijken.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:21 schreef Salina het volgende:
Hoe laat worden de eerste voorlopige resultaten verwacht vannacht? Begin van de nacht, of eind van de nacht/vroeg in de morgen? Of nog later? Opblijven en een nachtje doorhalen gaat hem niet worden. Morgenochtend weer een paar uur overleg ingepland. waarom eigenlijk
Praktijkervaring + ik heb daar een opleiding voor. Wat zijn jouw credentials?quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:24 schreef MoreDakka het volgende:
Iemand van dementie beschuldigen zonder enige onderbouwing mag gewoon van de mods schijnbaar. Leuk
Trump is dement als wat!
Person woman man camera tvquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:24 schreef MoreDakka het volgende:
Iemand van dementie beschuldigen zonder enige onderbouwing mag gewoon van de mods schijnbaar. Leuk
Trump is dement als wat!
Die context maakt het er (als je dan vervolgens jouw postings gaat bekijken) niet beter op hoor. Ik zou er wat voorzichtiger mee zijn om dingen te gaan roepen over dementie o.b.v. filmpjes op Twitter van iemand die je ongetwijfeld niet kent en nog nooit ontmoet hebt.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:25 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Praktijkervaring + ik heb daar een opleiding voor. Wat zijn jouw credentials?
Beschuldigen van dementie? Alsof het een misdrijf is.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:24 schreef MoreDakka het volgende:
Iemand van dementie beschuldigen zonder enige onderbouwing mag gewoon van de mods schijnbaar. Leuk
Trump is dement als wat!
Ja, dat willen we allemaal wel.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:28 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Zou het bijvoorbeeld goed vinden als de VS Brazilie veel harder op de vingers gaat tikken mbt tot het behoud van het regenwoud.
Jij doet nu de aanname dat ik een conclusie trek op basis van een enkel Twitter filmpje, plus dat jij aannames doet over mij op basis van posts op fucking FOK!quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:28 schreef beantherio het volgende:
[..]
Die context maakt het er (als je dan vervolgens jouw postings gaat bekijken) niet beter op hoor. Ik zou er wat voorzichtiger mee zijn om dingen te gaan roepen over dementie o.b.v. filmpjes op Twitter van iemand die je ongetwijfeld niet kent en nog nooit ontmoet hebt.
Nou, dat denk ik niet eigenlijkquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:31 schreef Muskusboktor57 het volgende:
[..]
Ja, dat willen we allemaal wel.
Biden gaat je niets brengen op de lange termijn, daar is hij te oud & ongezond voor. Maar ik snap dat je, op basis van deze argumenten, voor de democraten bentquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:28 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Sowieso heb ik liever Biden dan Trump ipv met zijn wetenschap ontkenning. (corona, klimaatsverandering, biodiversiteit). Maargoed ik snap dat mensen voor proberen te overleven daar geen boodschap aan hebben. Die willen iemand als Trump die snel dingen voor ze fixt. Maar op de lange termijn is het imo beter om iemand te hebben die wat verder denkt (als in de komende 100 jaar). Nou is Biden daar ook geen held in helaas (liever Bernie dan). Maarja het zij zo.
Zou het bijvoorbeeld goed vinden als de VS Brazilie veel harder op de vingers gaat tikken mbt tot het behoud van het regenwoud.
Je vindt dat vaker in dictaturen, uit zelfbehoud. Immers, het volk (enigszins) tevreden houden zorgt voor minder weerstand, zorgt voor minder mensen die jouw als dictator willen vermoorden.quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:32 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nou, dat denk ik niet eigenlijkVeel mensen zal het een worst wezen die willen liever een baan. Maar dat is een dieper liggend probleem wat zowel Trump als Biden niet gaan fixen. Er is bijna nergens in de wereld een lange termijn visie. Ik denk dat misschien China en Rusland nog het meest voorruit denken paradoxaal genoeg.
T'is dat bier-virus voorbij kwam, maar Oom Donald heeft gezorgd voor veel banen en een enorme inkomens groei onder negers/zwarten/gekleurden/mensen van kleur*quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:35 schreef Pvt.Webster het volgende:
CNN Poll:
41% gaf aan het financieel beter te hebben dan 4 jaar terug, 38% gelijk en 20% slechter.
Valt wel mee eigenlijk.
Tussen 2 en 4, over een paar wekenquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:23 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Vorige keer werd pas na 04:30 enigszins duidelijk hoe het er voor stond, dus als je niet een nachtje wil doorhalen kun je beter nu gaan slapen en 's ochtends vroeg kijken.
2 dingen hierover:quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:35 schreef Pvt.Webster het volgende:
CNN Poll:
41% gaf aan het financieel beter te hebben dan 4 jaar terug, 38% gelijk en 20% slechter.
Valt wel mee eigenlijk. Dacht dat die 20% hoger zou liggen.
Eigenlijk belachelijk dat men weken moet wachten. Daarin geef ik Trump gelijk. Daarmee is er altijd een kans op het wegmoffelen van stemmen. En kom niet met het excuus COVIDquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:41 schreef Salina het volgende:
[..]
Tussen 2 en 4, over een paar wekenof na 4:30. Ja, dan denk ik dat ik voor die laatste optie kies.
Morgen toch een druk werkdagje, en ;s avonds sporten (twee uur gereserveerd). Ergens iets verkeerd gepland denk ik.
Anyway, bedankt ieders!
Op naar een goede, hopelijk toch wel geweldloze verkiezingsdag/nacht. Denk morgenochtend vroeg CNN aanzetten.
T'is dat het tegen de policy van FOK! is, anders had ik daar een mening over gegeven...quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:47 schreef Houtenbeen het volgende:
De eerste relschoppers zijn al aanwezig in Washington DC
[ twitter ]
BLM ook weer man manquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:47 schreef Houtenbeen het volgende:
De eerste relschoppers zijn al aanwezig in Washington DC
[ twitter ]
Voelen ze de bui al hangen of zo ?quote:Op dinsdag 3 november 2020 23:47 schreef Houtenbeen het volgende:
De eerste relschoppers zijn al aanwezig in Washington DC
[ twitter ]
Covfefe is gewoon Trump die naar Blackwater Park heeft geluisterd (op 2 minuut 19)quote:
Waar de MSM bijvoorbeeld weinig tot geen rekening mee heeft gehouden is dat een van de GROOTSTE redenen is om ROOD te stemmen is TAX CUT. Bij Biden gaan mensen gemiddeld 30-35% meer belasting betalenquote:
Ja, zelfde hierquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:59 schreef warp995 het volgende:
Had de wekken gezet om 4:30 maar kan niet slapen omdat ik het te spannend vind :’)
Dan maar nachtje doorhalen
Hoorde net op de stream van Sargon dat Biden/Harris schijnbaar campagne heeft gevoerd met belastingverhogingen... Als dat klopt, lijkt me dat heeeeeeel dom in de VS. Geloof het ook nietquote:Op woensdag 4 november 2020 00:00 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Waar de MSM bijvoorbeeld weinig tot geen rekening mee heeft gehouden is dat een van de GROOTSTE redenen is om ROOD te stemmen is TAX CUT. Bij Biden gaan mensen gemiddeld 30-35% meer belasting betalenDat wil niemand met een modaal salaris me dunkt
Biden is daar heel helder over geweest: Geen belastingverhoging voor mensen die minder dan $400000 per jaar verdienen.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:01 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Hoorde net op de stream van Sargon dat Biden/Harris schijnbaar campagne heeft gevoerd met belastingverhogingen... Als dat klopt, lijkt me dat heeeeeeel dom in de VS. Geloof het ook niet
Economie is ook met +30% gegaan volgens de laatste cijfers. Trump doet dat gewoon extreem goed wat je ook van hem vind als persoon. Geeft mensen financieel meer ademruimte met bijvoorbeeld een klein winkeltje etc. Bij Biden gaan ze juist MEER betalen.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:01 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Hoorde net op de stream van Sargon dat Biden/Harris schijnbaar campagne heeft gevoerd met belastingverhogingen... Als dat klopt, lijkt me dat heeeeeeel dom in de VS. Geloof het ook niet
Fox & Friends: Iedereen moet ieder jaar 400000 dollar belasting betalen als Biden wint.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Biden is daar heel helder over geweest: Geen belastingverhoging voor mensen die minder dan $400000 per jaar verdienen.
Ah, kijk. Nuance. FF een puntje toegevoegd aan je tekstquote:Op woensdag 4 november 2020 00:02 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Biden is daar heel helder over geweest: Geen belastingverhoging voor mensen die minder dan $400.000 per jaar verdienen.
Grappig dat stemde ik vroeger ookquote:Op woensdag 4 november 2020 00:03 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ah, kijk. Nuance. FF een puntje toegevoegd aan je tekst, maakt het duidelijker voor mij. Vin'k een hoog bedrag, maar goed, ik stem SP uit principe
Eh ja, ik twijfelde om dat te doen, maar prima. Vierhonderdduizend dollar per jaar, inderdaad.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:03 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ah, kijk. Nuance. FF een puntje toegevoegd aan je tekst, maakt het duidelijker voor mij. Vin'k een hoog bedrag, maar goed, ik stem SP uit principe
Doe'k al 22 jaar bij de volgende verkiezingen, waarschijnlijk... Als het verkiezingsprogramma weer meer bevalt dan alle anderenquote:Op woensdag 4 november 2020 00:03 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Grappig dat stemde ik vroeger ook
NOS is sinds 2002 al niet meer serieus te nemen. Komt hier ook niet op tvquote:Op woensdag 4 november 2020 00:03 schreef VoMy het volgende:
Hahaha, de NOS gebruikt de peilinggemiddeldes van RCP. Dat kan echt niet
Je wilt zeggen dat je wel nog TV hebt?quote:Op woensdag 4 november 2020 00:04 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
NOS is sinds 2002 al niet meer serieus te nemen. Komt hier ook niet op tv
quote:Op woensdag 4 november 2020 00:04 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Eh ja, ik twijfelde om dat te doen, maar prima. Vierhonderdduizend dollar per jaar, inderdaad.
Verder wil hij het minimumloon verhogen, wat je als SP'er vast zal aanspreken.
Wat ik kijk? Sport en Wie is de Mol en dat is voldoende. Vrouw kijkt nog weleens GTST enzquote:Op woensdag 4 november 2020 00:05 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Je wilt zeggen dat je wel nog TV hebt?Wat kijk je dan? Hart van Nederland ofzo
Opethquote:Op dinsdag 3 november 2020 23:58 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Covfefe is gewoon Trump die naar Blackwater Park heeft geluisterd (op 2 minuut 19)
quote:Op woensdag 4 november 2020 00:04 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Eh ja, ik twijfelde om dat te doen, maar prima. Vierhonderdduizend dollar per jaar, inderdaad.
Verder wil hij het minimumloon verhogen, wat je als SP'er vast zal aanspreken.
Nou ja, tot voorkort kon dat best, maar deze cyclus is het wel serieus wat dubieus wat ze doen.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:03 schreef VoMy het volgende:
Hahaha, de NOS gebruikt de peilinggemiddeldes van RCP. Dat kan echt niet
Een echt 1990 huishoudenquote:Op woensdag 4 november 2020 00:06 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Wat ik kijk? Sport en Wie is de Mol en dat is voldoende. Vrouw kijkt nog weleens GTST enz
Ik heb gemerkt hoe ouder je gaat worden dat je stemgedrag toch veranderdquote:Op woensdag 4 november 2020 00:04 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Doe'k al 22 jaar bij de volgende verkiezingen, waarschijnlijk... Als het verkiezingsprogramma weer meer bevalt dan alle anderen
https://www.nlziet.nl/nl/quote:Op woensdag 4 november 2020 00:06 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Wat ik kijk? Sport en Wie is de Mol en dat is voldoende. Vrouw kijkt nog weleens GTST enz
Ik kijk echt weinig tv ouwe reus. Meer internetquote:Op woensdag 4 november 2020 00:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Een echt 1990 huishoudenZie je niet veel meer
Ah ja. Nou ja, internationaal zou je het als SP'er misschien ook wel enigszins belangrijk vinden dat Biden weer het Parijs akkoord in wil.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:06 schreef RvLaak het volgende:
[..], zeker. Maar ik kijk naar deze verkiezingen niet uit politiek, daar die 0 impact heeft op mijn leven & het leven voor de mensen om mij heen. Ik kijk er puur naar op het vlak van entertainment. Ik ga dus sowieso winnen, maar hou meer van de entertainment die Oom Donald mij levert
Noem je Joe nou een mietje?quote:Op woensdag 4 november 2020 00:08 schreef Tmarus het volgende:
Slapen is voor mietjes. Gewoon kijken.
Biden wil globalisme en Trump wil dat men Amerika niet verloochend. Ik zou ook geen globalisme willen. Daarom ook geen VVD/D66/PVDA hier.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:07 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ah ja. Nou ja, internationaal zou je het als SP'er misschien ook wel enigszins belangrijk vinden dat Biden weer het Parijs akkoord in wil.
Ik snap de entertainment factor wel, maar na 4 jaar elke fucking dag is het mij wat te veel.
Nah...quote:Op woensdag 4 november 2020 00:07 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ah ja. Nou ja, internationaal zou je het als SP'er misschien ook wel enigszins belangrijk vinden dat Biden weer het Parijs akkoord in wil.
Ik snap de entertainment factor wel, maar na 4 jaar elke fucking dag is het mij wat te veel.
Tijdje terug bij m'n ouders geweest en die staarde zo vol naar de TV een heel reclameblok lang. Ik keek echt zo van wtf is deze shit. Hoe kijk je hier naar. Merk echt dat ik het gewoon niet meer vol hou. natuurlijk is er wel eens een advertentie hier en daar online maar 20 achter elkaar.. jezus..quote:Op woensdag 4 november 2020 00:07 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik kijk echt weinig tv ouwe reus. Meer internet
Waarom zou je geen globalisme willen?quote:Op woensdag 4 november 2020 00:08 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Biden wil globalisme en Trump wil dat men Amerika niet verloochend. Ik zou ook geen globalisme willen. Daarom ook geen VVD/D66/PVDA hier.
Netflixquote:Op woensdag 4 november 2020 00:09 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Tijdje terug bij m'n ouders geweest en die staarde zo vol naar de TV een heel reclameblok lang. Ik keek echt zo van wtf is deze shit. Hoe kijk je hier naar. Merk echt dat ik het gewoon niet meer vol hou. natuurlijk is er wel eens een advertentie hier en daar online maar 20 achter elkaar.. jezus..
quote:Op woensdag 4 november 2020 00:09 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Tijdje terug bij m'n ouders geweest en die staarde zo vol naar de TV een heel reclameblok lang. Ik keek echt zo van wtf is deze shit
Omdat je als land uniek bent. Je kunt prima samenwerken zonder je eigen cultuur weg te flikkeren. Complete bs. Zelfde als de uni in Nederland waar men geen Nederlands spreekt, maar Engels. Lekker alle geschiedenisboeken opnieuw herschrijven ten bate van 1 wereldorde. Flikker op met die bs.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:09 schreef Charlies het volgende:
[..]
Waarom zou je geen globalisme willen?
De partij en ik hebben een andere mening over het milieuquote:Op woensdag 4 november 2020 00:07 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ah ja. Nou ja, internationaal zou je het als SP'er misschien ook wel enigszins belangrijk vinden dat Biden weer het Parijs akkoord in wil.
Ik snap de entertainment factor wel, maar na 4 jaar elke fucking dag is het mij wat te veel.
De reclame tettert ook nog eens op extra hoog volume.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:09 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Tijdje terug bij m'n ouders geweest en die staarde zo vol naar de TV een heel reclameblok lang. Ik keek echt zo van wtf is deze shit. Hoe kijk je hier naar. Merk echt dat ik het gewoon niet meer vol hou. natuurlijk is er wel eens een advertentie hier en daar online maar 20 achter elkaar.. jezus..
Datquote:Op woensdag 4 november 2020 00:11 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Omdat je als land uniek bent. Je kunt prima samenwerken zonder je eigen cultuur weg te flikkeren. Complete bs. Zelfde als de uni in Nederland waar men geen Nederlands spreekt, maar Engels. Lekker alle geschiedenisboeken opnieuw herschrijven ten bate van 1 wereldorde. Flikker op met die bs.
Eens en vergeet niet dat achter de milieustandpunten een verschrikkelijk grote lobby gaat. U kent het liedje It's all about the money?quote:Op woensdag 4 november 2020 00:11 schreef RvLaak het volgende:
[..]
De partij en ik hebben een andere mening over het milieu. Mijn mening is: De aarde overleefd het wel & de kans dat het in mijn leven fout gaat is extreem klein.
Trollen? Who knows. Die idioot was voor Trump in 2016.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:08 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Nah...
Overigens... Wat Richard Spencer niet "litterally hitler"? Wat doet hij dan stemmen voor Biden? [ twitter ]
quote:Op woensdag 4 november 2020 00:12 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Eens en vergeet niet dat achter de milieustandpunten een verschrikkelijk grote lobby gaat. U kent het liedje It's all about the money?
Vrij egoïstische mening.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:11 schreef RvLaak het volgende:
[..]
De partij en ik hebben een andere mening over het milieu. Mijn mening is: De aarde overleefd het wel & de kans dat het in mijn leven fout gaat is extreem klein.
*sp van stierenpoep met je bs.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:11 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Omdat je als land uniek bent. Je kunt prima samenwerken zonder je eigen cultuur weg te flikkeren. Complete bs. Zelfde als de uni in Nederland waar men geen Nederlands spreekt, maar Engels. Lekker alle geschiedenisboeken opnieuw herschrijven ten bate van 1 wereldorde. Flikker op met die bs.
Realistisch & nihilistisch. We hebben enkel onze eigen leefomgeving verneukt. Als de mens uitsterft, vind ik dat geen probleem. Ikzelf incluis.quote:
Dat is volgens jou belangrijker dan een sterke economie, ontwikkelingen naar minder armoede, minder armoede en een hoger opleidingsniveau? Om een aantal punten te noemen dat globalisering ook meeneemt.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:11 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Omdat je als land uniek bent. Je kunt prima samenwerken zonder je eigen cultuur weg te flikkeren. Complete bs. Zelfde als de uni in Nederland waar men geen Nederlands spreekt, maar Engels. Lekker alle geschiedenisboeken opnieuw herschrijven ten bate van 1 wereldorde. Flikker op met die bs.
Daarom moeten we gewoon zsm de ruimte in. Op verkenning. Volgens mij is dat trouwens letterlijk de american dream weer, als men gewoon planeten kan koloniseren. Geen oppositie (tenzij aliensquote:Op woensdag 4 november 2020 00:11 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Omdat je als land uniek bent. Je kunt prima samenwerken zonder je eigen cultuur weg te flikkeren. Complete bs. Zelfde als de uni in Nederland waar men geen Nederlands spreekt, maar Engels. Lekker alle geschiedenisboeken opnieuw herschrijven ten bate van 1 wereldorde. Flikker op met die bs.
Daarbij als Nederland of mijn huis in de fik staat dan is een ander ook egoistisch vergeet dat niet. Je bent hier op de wereld 1 x dan mag je hopelijk zelf bepalen HOE je leeft.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:13 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Realistisch & nihilistisch. We hebben enkel onze eigen leefomgeving verneukt. Als de mens uitsterft, vind ik dat geen probleem. Ikzelf incluis.
Natuurlijk vind je dat geen probleem als je er zelf niet meer bent. Lekker makkelijkquote:Op woensdag 4 november 2020 00:13 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Realistisch & nihilistisch. We hebben enkel onze eigen leefomgeving verneukt. Als de mens uitsterft, vind ik dat geen probleem. Ikzelf incluis.
Mijn ouders kijken tv met smartphone in de hand. Krijgen van zowel de tv als van de smartphone niets mee. En dan zeggen ze dat jongeren niet zonder smartphone kunnen.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:09 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Tijdje terug bij m'n ouders geweest en die staarde zo vol naar de TV een heel reclameblok lang. Ik keek echt zo van wtf is deze shit. Hoe kijk je hier naar. Merk echt dat ik het gewoon niet meer vol hou. natuurlijk is er wel eens een advertentie hier en daar online maar 20 achter elkaar.. jezus..
Die sturen elkaar geile berichtjes, lekker man.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:15 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Mijn ouders kijken tv met smartphone in de hand. Krijgen van zowel de tv als van de smartphone niets mee. En dan zeggen ze dat jongeren niet zonder smartphone kunnen.
Tr00, maar ik had deze mening ook toen mijn moeder dood ging en zal deze hebben als anderen in mijn omgeving dood neervallen. Ik ben gewoon van mening dat de aarde gewoon verder gaat zonder ons. Wij hebben 0,0 echte invloed op de planeet.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:14 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Natuurlijk vind je dat geen probleem als je er zelf niet meer bent. Lekker makkelijk
Daarover wil ik best in discussie (is nog leuk ook) via een Discord ofzoquote:Op woensdag 4 november 2020 00:14 schreef Charlies het volgende:
[..]
Dat is volgens jou belangrijker dan een sterke economie, ontwikkelingen naar minder armoede, minder armoede en een hoger opleidingsniveau? Om een aantal punten te noemen dat globalisering ook meeneemt.
Zitten waarschijnlijk ook nog in een verschillende bubbel.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:15 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Die sturen elkaar geile berichtjes, lekker man.
Waarom ook alweer?quote:Op woensdag 4 november 2020 00:06 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Nou ja, tot voorkort kon dat best, maar deze cyclus is het wel serieus wat dubieus wat ze doen.
Waarom niet hier? Eerste uitslagen gaan nog een tijd durenquote:Op woensdag 4 november 2020 00:16 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Daarover wil ik best in discussie (is nog leuk ook) via een Discord ofzo
Maar dit is een andere vorm van "globalisme" dan bv. vrije handel. En, het is wat offtopic hier, maar heeft naziwortels (niet dat dit jou uberhaupt ergens van gaat overtuigen, wat ook niet de bedoeling is).quote:Op woensdag 4 november 2020 00:11 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Omdat je als land uniek bent. Je kunt prima samenwerken zonder je eigen cultuur weg te flikkeren. Complete bs. Zelfde als de uni in Nederland waar men geen Nederlands spreekt, maar Engels. Lekker alle geschiedenisboeken opnieuw herschrijven ten bate van 1 wereldorde. Flikker op met die bs.
Je hebt/wilt geen kinderen zeker?quote:Op woensdag 4 november 2020 00:16 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Tr00, maar ik had deze mening ook toen mijn moeder dood ging en zal deze hebben als anderen in mijn omgeving dood neervallen. Ik ben gewoon van mening dat de aarde gewoon verder gaat zonder ons. Wij hebben 0,0 echte invloed op de planeet.
Ik ga zo naar bed. Morgen uitvaart helaas. Via audio is een discussie makkelijker te voeren dan via een toetsenbord me dunkt.quote:Op woensdag 4 november 2020 00:16 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Waarom niet hier? Eerste uitslagen gaan nog een tijd duren
Gecondoleerd, en dat moet wel een keer mogelijk zijnquote:Op woensdag 4 november 2020 00:17 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik ga zo naar bed. Morgen uitvaart helaas. Via audio is een discussie makkelijker te voeren dan via een toetsenbord me dunkt.
Ja, precies, maar andere mensen die dan leven vinden het waarschijnlijk wel prettig om niet hun land te hoeven verhuizen vanwege een stijgende zeespiegel. Maar goed, dit is niet echt het topic om nu inhoudelijk politiek te bediscussiëren ... dus ik wilde dit even gezegd hebben en dan is het wel klaar voor mijquote:Op woensdag 4 november 2020 00:13 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Realistisch & nihilistisch. We hebben enkel onze eigen leefomgeving verneukt. Als de mens uitsterft, vind ik dat geen probleem. Ikzelf incluis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |