Dat gaat mij wat te ver. Ik hoor wel hoe achterlijk al die mensen gaan zijn.quote:Op dinsdag 22 september 2020 17:41 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Je zou er bijna als een ramptoerist voor naar Jinek gaan kijken.
Nou ja gelukkig kijkt daar normaal geen hond naar, dus dat scheelt.quote:
Hoe slecht heb je het gedaan? Als je niemand hebt geslagen en het gebouw niet in de fik hebt gestoken zal het echt niet van één slechte dag afhangenquote:Op dinsdag 22 september 2020 17:09 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ja maar nee maar ja, maar nee, maar dit is anders. Vind ik.
quote:Op dinsdag 22 september 2020 17:46 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nou ja gelukkig kijkt daar normaal geen hond naar, dus dat scheelt.
Dit soort items scoren omdat het wat sensatie heeft. En tegelijkertijd is er een deel die er net zo over denkt...quote:Op dinsdag 22 september 2020 17:47 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Waarom geeft de Nederlandse media hier zo veel aandacht aan
Diederik Gommers zit er in ieder geval ook zie ik nu. En Aboutaleb. Die zullen vast niet hun mond houden.quote:Op dinsdag 22 september 2020 17:47 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Waarom geeft de Nederlandse media hier zo veel aandacht aan
Geen idee. Ik kijk het zelf nooit. Ik weet alleen dat ze veel te weinig kijkers heeft.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:00 schreef Guanabana het volgende:
Wat is het probleem met Jinek? Ik vind haar/het altijd wel oke. Kijkt er gewoon niemand naar of is het ook echt kut?
Mooiquote:Op dinsdag 22 september 2020 18:00 schreef Em31 het volgende:
[..]
Diederik Gommers zit er in ieder geval ook zie ik nu. En Aboutaleb. Die zullen vast niet hun mond houden.
Hm, ik ga toch wel hatewatchen dan. Dat wordt misschien nog genot.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:00 schreef Em31 het volgende:
[..]
Diederik Gommers zit er in ieder geval ook zie ik nu. En Aboutaleb. Die zullen vast niet hun mond houden.
Het had op de NPO ook veel meer kijkers dan nu bij RTL volgens mij.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:00 schreef Redefine het volgende:
[..]
Geen idee. Ik kijk het zelf nooit. Ik weet alleen dat ze veel te weinig kijkers heeft.
Normaal gesproken praten die twee de anderen met gemak onder tafel. Maar ja hoe krijg je iemand overtuigt die gelooft in alternatieve feiten.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:00 schreef Em31 het volgende:
[..]
Diederik Gommers zit er in ieder geval ook zie ik nu. En Aboutaleb. Die zullen vast niet hun mond houden.
Ik zit er ook aan te denkenquote:Op dinsdag 22 september 2020 18:01 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Hm, ik ga toch wel hatewatchen dan. Dat wordt misschien nog genot.
Klopt.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:02 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Het had op de NPO ook veel meer kijkers dan nu bij RTL volgens mij.
Ligt het dan aan de zender? Want wezenlijk is aan de inhoud van het programma niks veranderd toch?quote:
Dat kan. Misschien willen mensen bij Jinek graag reclames tussendoor. Misschien kijken de mensen die naar Jinek keken niet naar de NPO.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:03 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ligt het dan aan de zender? Want wezenlijk is aan de inhoud van het programma niks veranderd toch?
Nee, juist niet man. Even die kleine haartjes eruit.quote:Op dinsdag 22 september 2020 17:06 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ik vind douchen na de kapper altijd zo zonde haha.
quote:Op dinsdag 22 september 2020 17:08 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Famke Louise, Bizzey, Tim Douwsma, Thomas Berge, Mental Theo, Gers Pardoel, Brace en nog meer
https://nos.nl/artikel/23(...)-bn-ers-precies.html
Ja dat lukt toch niet. Daarom is het sowieso dom dat ze er zit. Eigenlijk zou ik het maar gewoon wat belachelijk maken.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:02 schreef Redefine het volgende:
[..]
Normaal gesproken praten die twee de anderen met gemak onder tafel. Maar ja hoe krijg je iemand overtuigt die gelooft in alternatieve feiten.
Cyan heeft een Kirkorov-kapsel.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:11 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Nee, juist niet man. Even die kleine haartjes eruit.
Tegen “jatochnoudan” zijn maar weinig wetenschappelijke argumenten bestand helaas.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:15 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja dat lukt toch niet. Daarom is het sowieso dom dat ze er zit. Eigenlijk zou ik het maar gewoon wat belachelijk maken.
Ja maar deep state George Soros chips 5G chemtrails lizard people pizzagate dan?quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:17 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Tegen “jatochnoudan” zijn maar weinig wetenschappelijke argumenten bestand helaas.
Je vergeet de grote roerganger Bill Gatesquote:Op dinsdag 22 september 2020 18:27 schreef H_T het volgende:
[..]
Ja maar deep state George Soros chips 5G chemtrails lizard people pizzagate dan?
Niks hoor.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:00 schreef Guanabana het volgende:
Wat is het probleem met Jinek? Ik vind haar/het altijd wel oke. Kijkt er gewoon niemand naar of is het ook echt kut?
Oja die moet ik nog zien.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:40 schreef ijs_beer het volgende:
Maar onlangs weer gekeken toen sjerry er was
Ik mis alleen nog Sven Kockelman.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:00 schreef Em31 het volgende:
[..]
Diederik Gommers zit er in ieder geval ook zie ik nu. En Aboutaleb. Die zullen vast niet hun mond houden.
En er lijken aardig wat mensen te zijn die de tv aanzetten en daarna op 1 laten staan, ongeacht wat er op isquote:Op dinsdag 22 september 2020 18:40 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Niks hoor.voor mezelf sprekende was ik een tijdje Jinek-moe. Maar onlangs weer gekeken toen sjerry er was, en toen was ze toch wel goed.
Over het algemeen heeft de NPO gewoon betere programma's voor de talkshow zitten, dat zal ook wel meehelpen voor de kijkcijfers.
Verwerk de termen “65+’ers” en “in slaap vallen” in je verklaring.quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:41 schreef H_T het volgende:
[..]
En er lijken aardig wat mensen te zijn die de tv aanzetten en daarna op 1 laten staan, ongeacht wat er op is
Laat gaan Summer, laat gaanquote:Op dinsdag 22 september 2020 18:43 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Verwerk de termen “65+’ers” en “in slaap vallen” in je verklaring.
quote:
quote:
Viel me ook op dat er veel rappers in staan. Ook juist van die types die normaal "fock de politie" rappen, geen gezag dus voor iets wat van de overheid komtquote:Op dinsdag 22 september 2020 19:01 schreef Redefine het volgende:
Ik zag net even de volledige lijst van artiesten. En daar staan opvallend veel DJ's tussen. O.a. Hardwell, Paul Elstak. Die vinden het natuurlijk veel belangrijker dat zij weer kunnen draaien voor hun feesten dan dat we nadenken over de volksgezondheid...
Ja die ook. En de derde categorie, volkszangers.quote:Op dinsdag 22 september 2020 19:04 schreef Momo het volgende:
[..]
Viel me ook op dat er veel rappers in staan. Ook juist van die types die normaal "fock de politie" rappen, geen gezag dus voor iets wat van de overheid komt
Van Hardwell valt het me tegen, daar heb ik wel eens interviews van gehoord, die leek me toch redelijk intelligent.quote:Op dinsdag 22 september 2020 19:01 schreef Redefine het volgende:
Ik zag net even de volledige lijst van artiesten. En daar staan opvallend veel DJ's tussen. O.a. Hardwell, Paul Elstak. Die vinden het natuurlijk veel belangrijker dat zij weer kunnen draaien voor hun feesten dan dat we nadenken over de volksgezondheid...
Ik slaap overdag niet maar ik ga 's avonds wel om 10 uur naar bed, een poosje lezen en dan om half 11 het licht uit! Maar ik sta 's ochtends wel al om half 6 - 6 uur op, dus het zijn best wel lange dagen! En vandaag had ik een opruimwoede want alle ramen binnen en buiten gelapt, gordijnen uitgewassen, kasten opgeruimd en spullen weggegooid(heerlijk) en mijn boekenkast op kleur ingedeeld, ja hoe verzin je het, en een sjaal afgebreid! Nou ik ben nu kapot dus ik denk dat ik vanavond de 10 uur niet haal!quote:Op dinsdag 22 september 2020 18:56 schreef Cee het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik heb tegenwoordig ook vaak rond een uur of 7 ‘s avonds dat ik effe moet liggen want ik kan m’n ogen niet meer open houden. Vooral in het weekend. Dan doe ik even een dutje.
Hihi er staat molquote:
Je bent hard op weg om de nieuwe Dave te wordenquote:
quote:Op dinsdag 22 september 2020 19:18 schreef Redefine het volgende:
[..]
Je bent hard op weg om de nieuwe Dave te worden
Ja dat had ik ook. Zelfde eigenlijk een beetje met Tim Douwsma en Thomas Berge. Oke beiden wel wat oppervlakkig, maar ik had ze niet zo achterlijk verwacht.quote:Op dinsdag 22 september 2020 19:13 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Van Hardwell valt het me tegen, daar heb ik wel eens interviews van gehoord, die leek me toch redelijk intelligent.
Met zo'n vage gast zou ik dat ook doen.quote:Op dinsdag 22 september 2020 19:15 schreef Momo het volgende:
Ja hallo in deze videoclip draagt ze gewoon een mondkapje
Dat haar ziet er inderdaad niet gezond uit.quote:Op dinsdag 22 september 2020 19:20 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Met zo'n vage gast zou ik dat ook doen.
FL?quote:Op dinsdag 22 september 2020 19:27 schreef Meridiaan het volgende:
Ik kom weer even kijken, maar ik zie FL
Ze werd eerder ook betaald voor een overheidscampagne m.b.t. coronaquote:Op dinsdag 22 september 2020 19:15 schreef Momo het volgende:
Ja hallo in deze videoclip draagt ze gewoon een mondkapje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |