SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Handige linkjes naar leuke topics:
ESF / Monster-playlist: alle ESF optredens ooit
ESF / Overzicht ESF-LAND VAN DE WEEK topics
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat?
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat? #2
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat? #3
ESF / BEWAARTOPIC - overwinning ESF 2019
Onze top 50 eurovisieliedjes:
De 50 favorieten van het leukste songfestival forum van Nederland!
ESF_FOK Twitter
https://twitter.com/ESF_FOKApart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
Ja dit was pijnlijkquote:Op woensdag 12 augustus 2020 22:52 schreef Em31 het volgende:
Ohh fuck, dit voelt een beetje zoals met Ajax.
Dat wel ja.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:02 schreef BillDauterive het volgende:
Liever PSG dan Olympique Lyon.
Nee.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:02 schreef BillDauterive het volgende:
Liever PSG dan Olympique Lyon.
Ze zijn inderdaad lekker bezig jaquote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:05 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Grr dit was gisteren ookal zo, gewoon reljeugd. En wie zijn de dupe? De mensen waarbij hun kelder overloopt...
Waarom?quote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:02 schreef BillDauterive het volgende:
Liever PSG dan Olympique Lyon.
Vind het raar dat ik zon 2km van dit gedoe gewoon. Rond oud en nieuw is het elke avond raak op die plek ...quote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:09 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ze zijn inderdaad lekker bezig ja
Ja dat is voor volgend seizoen. Het gaat mij om dit seizoen. Als Lyon de CL zou winnen, wat ik mij niet kan voorstellen, dan heeft Ajax pech.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:11 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Dit seizoen wel. Als Lyon uitgeschakeld wordt, weet je zeker dat Ajax in de CL zit.
Omdat de nr 1 van de eredivisie van het afgelopen seizoen dan automatisch naar de groepsfase van de Champions League gaat.quote:
Oh zo haha, dacht een persoonlijke voorkeur ofzoquote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:12 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Omdat de nr 1 van de eredivisie van het afgelopen seizoen dan automatisch naar de groepsfase van de Champions League gaat.
Normaal ben ik vrij neutraal, ik heb weinig met Franse clubs, maar dit is gewoon beter voor Ajax
De UEFA heeft nu zulke rare coronaregels, waardoor de Kosovaarse kampioen ook al uit het kwalificatietoernooi ligt, stel je voor dat dat met Ajax gebeurt. Dat zou wel heel zuur zijn.
Noem je ook een mooi deel van Den Haag opquote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:05 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Grr dit was gisteren ookal zo, gewoon reljeugd. En wie zijn de dupe? De mensen waarbij hun kelder overloopt...
Ik heb er niks van gezien maar ik kan het me levendig voorstellenquote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:16 schreef Redefine het volgende:
Zoals PSG voor Corona speelde, had ik ze nog wel iets gegund. Omdat ze toen echt heel goed speelden en ook nog wel leuk voetbal. Maar vanavond was het niet best. Dan komt de aversie tegen die koopclub toch wel iets te ver naar boven.
Buiten de Nederlandse clubs heb ik weinig persoonlijke voorkeur. Ik vind Atletico Madrid een sympathieke club, maar voor de rest maakt het me weinig uit wie er wint. Het is natuurlijk wel leuk als de underdog wintquote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:13 schreef Em31 het volgende:
[..]
Oh zo haha, dacht een persoonlijke voorkeur ofzo
Waarom dan?quote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:02 schreef BillDauterive het volgende:
Liever PSG dan Olympique Lyon.
quote:
quote:
quote:
Gaat ie Georgequote:
Neequote:
Adem in....adem uit....quote:
Ik reed vanochtend weg uit de rest van Nederland, Brabant welteverstaan, en heb met eigen huid ervaren dat het hier op Ameland net zo schroeiend loeiend heet is als thuis.quote:![]()
Op woensdag 12 augustus 2020 19:02 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Ameland is het koel vergeleken met de rest van Nederland
Van mij ook.quote:
Wij zijn wel de VAR tijdens hun wedstrijdenquote:
quote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:35 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wij zijn wel de VAR tijdens hun wedstrijden
Aldus de VAR bij Juventus - Lyon.quote:
Met een extra drive-through voor de keeper!quote:
Een stop and go penalty komt ook nog weleens voor.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Met een extra drive-through voor de keeper!
Ja bizar man.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 23:53 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Het is nog steeds 26 graden.
Hys speelt hier om de hoek.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 00:06 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Nog een voordeel van ijshockey: het is lekker koel in de stadions
Ik ben alleen nog maar bij de Flyers en Tigers wezen kijkenquote:Op donderdag 13 augustus 2020 00:06 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Hys speelt hier om de hoek.
Ook leuk.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 00:08 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik ben alleen nog maar bij de Flyers en Tigers wezen kijken
Nog steeds 26 graden buiten jaquote:
Ik had het afgelopen nacht heel zwaar. Ik kon maar niet in slaap komen. Nu hopen dat het bij jou (en straks bij mij) beter gaatquote:
quote:
Komt denk ik vooral omdat het al zo lang aanhoudt die warmte, en dan vannacht ook nog eens dat de temperatuur amper zakt.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 01:26 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik had het afgelopen nacht heel zwaar. Ik kon maar niet in slaap komen. Nu hopen dat het bij jou (en straks bij mij) beter gaat
Join the clubquote:Op donderdag 13 augustus 2020 01:20 schreef molloot200 het volgende:
Ik kan ook niet slapenIk draai me weer om
Wordt wel een volle club zo.quote:
Goede naam voor een foute band.quote:
Jaquote:Op donderdag 13 augustus 2020 01:53 schreef Redefine het volgende:
[..]
Goede naam voor een foute band.
Habbiebabbie had ik nog nooit van gehoord.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 06:57 schreef Meke het volgende:
[ afbeelding ]
Een korte omschrijving van mijn nacht
Ja prima, wel kort maar lukt vandaag wel. En jij?quote:Op donderdag 13 augustus 2020 07:18 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Hey Haags, nog wat kunnen slapen?
Wat hazenslaapjes de hele nacht. Lig nog wel in bed, ik ben er nog niet uit of ik nog een poging ga wagen om nog wat te slapen of dat ik maar uit bed zal komen.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 07:20 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ja prima, wel kort maar lukt vandaag wel. En jij?
Het is nu toch al te warm, beter eruit denk ik dan maar.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 07:23 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Wat hazenslaapjes de hele nacht. Lig nog wel in bed, ik ben er nog niet uit of ik nog een poging ga wagen om nog wat te slapen of dat ik maar uit bed zal komen.
Tijdje terug ook gehad hier. Diegene wilde wel maar alarm kwam constant terug binnen halve minuut. Dat was vervelend.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 07:37 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Oh fijn, een of ander alarm gaat er af, en niemand die 'm even uitschakelt.
Oh ja, dat is ook vervelend.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 07:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Tijdje terug ook gehad hier. Diegene wilde wel maar alarm kwam constant terug binnen halve minuut. Dat was vervelend.
Heeft uren geduurd voordat dat probleem verholpen kon wordenquote:Op donderdag 13 augustus 2020 07:39 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Oh ja, dat is ook vervelend.
Daar ben je ook lekker mee dan.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 07:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Heeft uren geduurd voordat dat probleem verholpen kon worden
Dit idd.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 07:47 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
22 graden. Dat mag het wel de hele dag blijven. Het hoeft niet meer warmen te worden.
HAAGSquote:
Ben ik blij om.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 08:31 schreef Aoibhin het volgende:
Ik heb wel lekker geslapen trouwens. Fijn matras hier
Ik heb niet teruggelezen. Waar ben je?quote:Op donderdag 13 augustus 2020 08:31 schreef Aoibhin het volgende:
Ik heb wel lekker geslapen trouwens. Fijn matras hier
Veluwe, zuid-oosten. Het precieze dorpje zet ik even niet online, want het is een klein dorpje met maar 1 hotel, dan weet iedereen gelijk waar ik benquote:Op donderdag 13 augustus 2020 08:42 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik heb niet teruggelezen. Waar ben je?
Niet.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 08:26 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Dit idd.
Hoe laat komen de buien?
Er was eerst een buitje onderweg hierheen, maar uiteindelijk is die ook alweer uit elkaar gespat voordat ie hier zou zijn.quote:
Als het komt moeten we het in de namiddag of avond verwachtenquote:Op donderdag 13 augustus 2020 08:50 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Er was eerst een buitje onderweg hierheen, maar uiteindelijk is die ook alweer uit elkaar gespat voordat ie hier zou zijn.
quote:Op donderdag 13 augustus 2020 08:53 schreef Momo het volgende:
De zwaartepunt ligt nu ook meer richting de randstad, in vergelijking bij de vorige dagen waar vrijwel alleen Brabant en Limburg regen krijgen. Er is een goede kans vandaag in het westen dat je onweer krijgt. Al kan het ook net langs je heen trekken.
Oeh leuk! Jammer dat ik vanavond al wat te doen heb, maar hier wist ik misschien wel een en ander van af. Pixar >>> de rest van Disneyquote:Op donderdag 13 augustus 2020 09:36 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Vanavond Pixar-quiz bij upbeatles
Greysquote:
Maandag hele dag aan infuus gelegen. Dinsdag ook. Woensdag halve dag en vandaag moest dat eigenlijk ook maar we mogen vandaag proberen een dag thuis met de twee soorten antibiotica in pilvorm ipv via infuus! Ben benieuwd. Oorzaak nog onbekend helaas. Gisterochtend stond ze voor het eerst weer zelf op na het slapen dus dat was vooruitgang en vanmorgen stond ze te springen na het slapen dus nog meer vooruitgang! De mysterieuze wonden zien er rustig uit, ze heeft wel nog koorts. Maar maandag dacht ik dat ze de dag niet ging overleven (en de dierenarts was daar ook niet zo zeker van) en net hebben we een klein stukje park gelopen dus ik ben al héél blij dat ze er nog is.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 11:02 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
GreysGoed je weer te zien. Hoe gaat het met Biet?
Ik zag de foto's op twitter vanochtend, en vond haar er al heel wat florissanter uitzien dan de afgelopen dagen.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 11:27 schreef Greys het volgende:
[..]
Maandag hele dag aan infuus gelegen. Dinsdag ook. Woensdag halve dag en vandaag moest dat eigenlijk ook maar we mogen vandaag proberen een dag thuis met de twee soorten antibiotica in pilvorm ipv via infuus! Ben benieuwd. Oorzaak nog onbekend helaas. Gisterochtend stond ze voor het eerst weer zelf op na het slapen dus dat was vooruitgang en vanmorgen stond ze te springen na het slapen dus nog meer vooruitgang! De mysterieuze wonden zien er rustig uit, ze heeft wel nog koorts. Maar maandag dacht ik dat ze de dag niet ging overleven (en de dierenarts was daar ook niet zo zeker van) en net hebben we een klein stukje park gelopen dus ik ben al héél blij dat ze er nog is.
Echt wat een wonder. Ze kon niet eens meer zelf staan en nu stond ze te dansen in de wachtkamer met de assistentes.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 11:32 schreef Dave het volgende:
[..]
Ik zag de foto's op twitter vanochtend, en vond haar er al heel wat florissanter uitzien dan de afgelopen dagen.
Ja, snap dat dat eng is. Het had niet te maken met die krassen die ze van een andere hond had?quote:Op donderdag 13 augustus 2020 11:38 schreef Greys het volgende:
Echt wat een wonder. Ze kon niet eens meer zelf staan en nu stond ze te dansen in de wachtkamer met de assistentes.
Vind het wel eng dat er geen oorzaak is. Kan een bizarre allergie zijn voor een plant, of gestoken door een wesp ofzo, kan ook dat er iets in haar neus of keel is gekomen en dat dat is gaan ontsteken en over hele lijf is uitgebreid. Maar ze kunnen nu niet ver in neus of keel kijken want voor narcose moet ze eerst nog veel aansterken. Maar so far so good!
Wat een heerlijk nieuwsquote:Op donderdag 13 augustus 2020 11:27 schreef Greys het volgende:
[..]
Maandag hele dag aan infuus gelegen. Dinsdag ook. Woensdag halve dag en vandaag moest dat eigenlijk ook maar we mogen vandaag proberen een dag thuis met de twee soorten antibiotica in pilvorm ipv via infuus! Ben benieuwd. Oorzaak nog onbekend helaas. Gisterochtend stond ze voor het eerst weer zelf op na het slapen dus dat was vooruitgang en vanmorgen stond ze te springen na het slapen dus nog meer vooruitgang! De mysterieuze wonden zien er rustig uit, ze heeft wel nog koorts. Maar maandag dacht ik dat ze de dag niet ging overleven (en de dierenarts was daar ook niet zo zeker van) en net hebben we een klein stukje park gelopen dus ik ben al héél blij dat ze er nog is.
Zou ook nog steeds kunnen. Alleen dan vinden ze het gek dat alléén de lymfeklier rechts bij oor/keel heel dik is en verder geen enkele andere lymfeklier dik was. Die zouden ze dan allemaal verwachten.quote:Op donderdag 13 augustus 2020 11:39 schreef Dave het volgende:
[..]
Ja, snap dat dat eng is. Het had niet te maken met die krassen die ze van een andere hond had?
Ohh wat fijnquote:Op donderdag 13 augustus 2020 11:48 schreef Greys het volgende:
[..]
Zou ook nog steeds kunnen. Alleen dan vinden ze het gek dat alléén de lymfeklier rechts bij oor/keel heel dik is en verder geen enkele andere lymfeklier dik was. Die zouden ze dan allemaal verwachten.
Wat heel tof was, was dat ik gebeld ben door Piet Hellemans. Die tv dierenarts. Een vriendin kent hem en had hem verteld over het mysterie en hij wilde graag meedenken en belde dinsdagavond. Half uur alles besproken, super aardige man. Hij was het ook helema eens met de aanpak van mijn dierenarts tot dusver, eerst met een kanon antibiotica gaan schieten want als meer dan een derde van hrt grootste orgaan (huid) is aangetast is dat levensbedreigend. Dus dat moesten we eerst voorkomen.
Hij zei dat als alleen die klier reageert we verder kunnen zoeken als ze wat sterker is en dan onder narcose in de neus, keel laten kijken en foto van de kaak of er niet een wortel van kies ontstoken is. Want het zóu nog kunnen dat die ontsteking door het lichaam is gaan verspreiden en dat het vastliep in kleine haarvaatjes onder de huid en daar dan door ging breken.
Dus echt fijn dat iedereen zo goed en lief meedenkt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |