abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_192438770


Houd minimaal 1.5 meter afstand met anderen buiten je huishouden in alle gevallen.

Vragen over je eigen gezondheid: huisarts of GGD
Andere vragen: 0800-1351 (08:00-22:00)

Helpen?
https://www.extrahandenvoordezorg.nl/
https://www.rodekruis.nl/hulp-in-nederland/ready2help/

Informatie & achtergronden:
Wikipedia
• Dagelijkse updates en analyse door Dr. John Campbell
Dit doet corona met je, als je pech hebt.
Simulaties over waarom social distancing werkt
Video: Wat is exponentiële groei en hoe werkt dat bij uitbraken
Video: Wat is dit coronavirus, wat doet het, wat zijn de maatregelen
Alle artikelen over Covid zijn gratis te lezen op de financial times

Nederland:
RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu - actuele informatie
Besmettingen per gemeente (RIVM-kaartje)
arcgis kaart van NL
Corona-patiënten op de Nederlanders IC's

Internationale organisaties:
ECDC European Centre for Disease Prevention and Control
WHO World Health Organisation

Aantallen & Trackers:
Overzicht JHU
Overzicht Worldometers
Overzicht thebaselab
Overzicht WHO
Overzicht BNO News
Alle gevallen, in een lijst
Spreadsheet met cijfers die user joyvke bijhoudt
Netherlands & Italy compare infected CORONAvirus (COVID-19) infected daily graph/chart

Timelapse:
Flourish

COVID-19 feiten
• vooral hoest- en niesdruppeltjes zorgen voor overdracht
• wie geen symptomen vertoont is onwaarschijnlijk het virus te verspreiden
• de besmetting is meer dan bij seizoensgriep, maar gelukkig minder dan bij mazelen (2 < R0 < 3)
• verreweg de meesten hebben lichte (griepachtige) klachten
• bijna alle sterfgevallen betreffen ouderen of al zieke mensen
Bron

Gedragsregels in dit topic:
• Probeer niet lollig te doen
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet off-topic
• Geen slowchat in dit topic. Hier is het slowchat-topic: COR / [En Don SC #1] HATSJOE
• Let een beetje op elkaar

“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192438789
Het gaat niet goed komen op deze bol als landen spullen van andere landen "stelen".
pi_192438803
Ik zie de paus heel alleen lopen, een leeg plein...
Ik ben totaal niet gelovig maar dit..... zegt wel iets...
pi_192438811
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:30 schreef Momo het volgende:
'Turkije neemt Spaanse beademingsapparatuur in beslag'

Turkije heeft zeker 150 beademingsapparaten in beslag genomen die vanuit China onderweg waren naar Spanje. Dat schrijven meerdere Spaanse media. De apparaten zouden zijn besteld door de Spaanse regio's Castilië-La Mancha en Navarra.

Bij een tussenstop in Ankara werden de spullen vastgehouden. Volgens de krant El Mundo heeft de Spaanse minister van Buitenlandse Zaken meerdere keren gepoogd haar Turkse ambtgenoot te bewegen de apparaten weer vrij te geven. Maar volgens haar wil Turkije de in beslag genomen beademingsmachines gebruiken voor "de behandeling van eigen patiënten".

De Spaanse autoriteiten hebben nog niet officieel gereageerd op de inbeslagname waarover de Spaanse media schrijven. Eergisteren dankte Spanje de Turkse president Erdogan nog voor een vliegtuig vol beschermingsmiddelen zoals mondkapjes en desinfectiemiddelen vanuit Turkije.
Dit kan toch allemaal niet?? 8)7
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192438814
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:31 schreef leolinedance het volgende:

[..]

maar 21 - 64 mag nog overal heen dus :')
Als je naar de supermarkt, apotheek of naar je werk overal vindt, dan ja.
pi_192438823
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:35 schreef -river- het volgende:
Het gaat niet goed komen op deze bol als landen spullen van andere landen "stelen".
Hoe denk je dat Nederland zo rijk is geworden???
Hallo iedereen ik kom eens kijken in deze crisistijd omdat er veel informatie op deze geweldige site te vinden is.
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:37:09 #7
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_192438825
Lijkt erop dat we o.a. op politiek gebied weer in de roaring 20's zijn aanbeland.
pi_192438832
quote:
15s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:36 schreef vosss het volgende:

[..]

Dit kan toch allemaal niet?? 8)7
Tuurlijk kan het wel. Het is ongekend schofterig maar het kan wel.
pi_192438838
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:30 schreef Momo het volgende: 'Turkije neemt Spaanse beademingsapparatuur in beslag' Turkije heeft zeker 150 beademingsapparaten in beslag genomen die vanuit China onderweg waren naar Spanje. Dat schrijven meerdere Spaanse media. De apparaten zouden zijn besteld door de Spaanse regio's Castilië-La Mancha en Navarra. Bij een tussenstop in Ankara werden de spullen vastgehouden. Volgens de krant El Mundo heeft de Spaanse minister van Buitenlandse Zaken meerdere keren gepoogd haar Turkse ambtgenoot te bewegen de apparaten weer vrij te geven. Maar volgens haar wil Turkije de in beslag genomen beademingsmachines gebruiken voor "de behandeling van eigen patiënten". De Spaanse autoriteiten hebben nog niet officieel gereageerd op de inbeslagname waarover de Spaanse media schrijven. Eergisteren dankte Spanje de Turkse president Erdogan nog voor een vliegtuig vol beschermingsmiddelen zoals mondkapjes en desinfectiemiddelen vanuit Turkije.
What the hell
pi_192438842
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:37 schreef HiZ het volgende:

[..]

Tuurlijk kan het wel. Het is ongekend schofterig maar het kan wel.
Totdat een land zegt optiefen, die shit was voor ons, hier een paar bommen. Godverdomme.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192438846
Boeven
pi_192438852
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:35 schreef -river- het volgende:
Het gaat niet goed komen op deze bol als landen spullen van andere landen "stelen".
Dan hebben we niet meer de huidige WO3 met een onbekende vijand maar weer die wij tegen zij en weer niets geleerd.
pi_192438861
"De overheid van Zuid-Korea gebruikt data van beveiligingscamera’s, creditcardtransacties en locatiegegevens uit smartphones om besmettingspatronen te ontdekken, verzamelt zoveel mogelijk details over elke bekende coronapatiënt en publiceert ze. Werkadres, gebruikte openbaarvervoerlijnen, in- en uitstaphaltes, bezochte winkels, restaurants, massagesalons en karaoke-bars, of de drager wel of geen maskertje op had - wat men maar kan achterhalen. Overijverige burgers zoeken de bijbehorende naam , gooien die op internet en een online schervengericht is het resultaat.

China zou China niet zijn als ze daar al niet een straatlengte verder waren. Maak kennis met de Alipay Health Code, inmiddels geïntroduceerd in tweehonderd Chinese steden en gepland voor gebruik in het hele land. Het is een telefoon-app die je gezondheidsstatus bepaalt. Je geeft wat informatie over jezelf, die wordt gecombineerd met andere data die de overheid over je heeft en je krijgt een QR-code toegewezen in een van drie kleuren: groen, geen vrijheidsbeperking; geel, je bent een licht besmettingsgevaar en moet een week thuisblijven; en rood, je bent een groot risico en moet twee weken in quarantaine.

Hoe het systeem je risicocategorie bepaalt is onbekend, de Chinese autoriteiten beweren dat dit gebeurt op grond van big data-analyse. Hoewel de app daar zelf niets over zegt, staat hij in verbinding met servers van de nationale politie, ontdekte The New York Times.

De Chinese staatstelevisie toonde laatst beelden van controles in metrostations, waarbij iedereen de QR-code op zijn telefoon moet tonen voordat hij naar binnen mag. Het gaat razendsnel. Het bezit van een smartphone en het installeren van die app is daarmee de facto verplicht gesteld. In de provincie Zheijan zijn nu 50 miljoen mensen voorzien van dit digitale brandmerk, waarvan 98.2 procent met een groene code. Ongeveer 1 miljoen mensen hebben dus geel of rood."

https://www.ftm.nl/artike(...)UkiFD%2BGElHZKeJw%3D

Dit is echt naar en super creepy mensen.
my ambition is handicapped by my laziness
pi_192438886
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:37 schreef vosss het volgende:

[..]

Totdat een land zegt optiefen, die shit was voor ons, hier een paar bommen. Godverdomme.
Dat zal in dit stadium niet gebeuren. Maar dit, en wat de Amerikanen doen zet wel heel veel kwaad bloed.
pi_192438891
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:38 schreef Chanel5 het volgende:

[..]

Dan hebben we niet meer de huidige WO3 met een onbekende vijand maar weer die wij tegen zij en weer niets geleerd.
Inderdaad.
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:40:23 #16
255257 Flow3r
Forever in my life O(+>
pi_192438893
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 20:41 schreef Markesh het volgende:
Als er niet genoeg intensivecarebedden meer zijn, ontstaat er mogelijk een situatie waarbij niemand op de IC nog gereanimeerd wordt. Als de schaarste nog meer oploopt zullen mensen van 70 jaar en ouder niet meer worden opgenomen.

Dat staat in de aangescherpte richtlijn voor IC-artsen van de Nederlandse Vereniging voor Intensive Care (NVIC). Die is opgesteld voor het moment dat er door het coronavirus niet genoeg IC-bedden meer zijn en er moet worden gekozen wie er nog worden opgenomen en wie niet meer. De aanscherping is toegevoegd aan het al bestaande "draaiboek pandemie".

Nu geldt de zogenoemde fase 2, dat betekent dat er nog voldoende IC-bedden beschikbaar zijn. Er wordt hard aan gewerkt om de IC-capaciteit verder uit te breiden. Door de coronacrisis hebben veel meer patiënten dan normaal een IC-bed nodig. Volgens de NVIC moet de minister van Volksgezondheid besluiten om van fase 2 naar 3 te gaan.

De regels die dan worden gehanteerd zijn dat er geen nieuwe patiënten op de intensive care komen die weinig kans hebben om te overleven of een korte levensverwachting hebben. Het gaat om mensen met en zonder coronabesmetting met deze aandoeningen:

Hartstilstand waar niemand bij was, waardoor (te) veel schade is ontstaan
Ernstig trauma, waarbij de kans op overlijden meer dan 90 procent is
Ernstige brandwonden, waarbij de kans op overlijden meer dan 90 procent is
Ernstige en onherstelbare hersenaandoeningen
Uitgezaaide kanker, inclusief bloedkanker (leukemie) met een lage levensverwachting
Orgaanfalen (zoals hartfalen of longfalen) met een lage levensverwachting
Ziektes van het immuunsysteem met een lage levensverwachting
Mensen die compleet hulpbehoevend zijn voor hun dagelijkse verzorging (CFS-score 7 of hoger)
Terminaal zieken
Alleen als het niet meer opnemen van bovenstaande groepen niet genoeg effect heeft op de IC-capaciteit (en er dus nog steeds bedden te weinig zijn) gaat de selectie nog verder. De volgende mensen met én zonder coronabesmetting kunnen dan niet meer voor een IC-bed in aanmerking komen:

Patiënten die aan bovenstaande criteria voldoen en nu nog op de IC liggen, hun behandeling zal worden gestaakt
Patiënten die een hart-longmachine nodig hebben
Patiënten die een hartstilstand krijgen op IC worden niet meer gereanimeerd
Mensen die niet compleet hulpbehoevend zijn voor hun dagelijkse verzorging, maar duidelijk minder reserves hebben dan anderen, onafhankelijk van hun leeftijd (CFS-score 5 of hoger)
Als ook de bovenstaande criteria niet meer voldoen (lees: er nog steeds te weinig IC-bedden zijn), wordt er overgegaan tot een leeftijdsgrens:

Patiënten van 70 jaar en ouder worden dan niet meer opgenomen.
Tegelijkertijd met de hiervoor genoemde leeftijdsgrens voor IC-opname moeten er ethische principes gaan gelden om te kunnen bepalen wie er nog een bed krijgt. De regels daarvoor bestaan nog niet en de NVIC verwijst daarvoor naar een richtlijn, die binnenkort door Artsenfederatie KNMG zal worden gepubliceerd.

https://nos.nl/artikel/23(...)ij-beddentekort.html
Is dit echt?
En wat als de besmettingen door blijven gaan, wat dan?Dan geen mensen met astma ,overgewicht,reuma of welke beperking dan ook, etc meer helpen, net zo lang tot we alleen nog gezonde jongeren over hebben ? :')
  Moderator vrijdag 3 april 2020 @ 22:40:38 #17
249559 crew  Lavenderr
pi_192438900
quote:
10s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:37 schreef MissionPhailed het volgende:
Lijkt erop dat we o.a. op politiek gebied weer in de roaring 20's zijn aanbeland.
Met alle ellende van dien.
pi_192438902
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:37 schreef mosrednA het volgende:

[..]

What the hell
Het is niet netjes maar als de nood heel heel extreem is, is dit gerechtvaardigd. Eigen volk eerst.

Wel raar want iemand hier postte dst Turkije 42.000 ic bedden met beademing heeft.
pi_192438916
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:39 schreef Sapstengel het volgende:
Gewoon Turkije bij de EU laten en dan kunnen we net als de vluchtelingen nu ook beademingsapparatuur verdelen.

Of een bom er op, kan ook nog.
Dat wordt niet via de EU verdeeld. :?
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  Moderator vrijdag 3 april 2020 @ 22:41:39 #20
236264 crew  capricia
pi_192438925
We produceren gewoon als EU dus te weinig zelf.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_192438944
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:40 schreef Flow3r het volgende:
Is dit echt?
Helaas wel.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:42:33 #22
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192438947
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:36 schreef HiZ het volgende:

[..]

Als je naar de supermarkt, apotheek of naar je werk overal vindt, dan ja.
En dat versta jij onder 'uitgaan'? Doet mij meer denken aan horeca.. :{
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:42:37 #23
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_192438948
Turkije probeert gewoon een beetje te balanceren. Ze leveren mondkapjes en desinfectiemiddelen aan Spanje maar nemen beademingsapparatuur in beslag. Met mijn linkerhand aai ik over je bol en zeg dat ik je altijd zal steunen, maar een seconde later geef ik je een geweldige dreun met mijn rechtervuist :+
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:43:35 #24
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_192438964
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:40 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Met alle ellende van dien.
Denk serieus dat we rare ontwikkelingen gaan zien in o.a. de EU; exit van Griekenland + Italië + Hongarije? Zou zomaar kunnen!
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:43:45 #25
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192438971
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:34 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

Als dit allemaal achter de rug is dan zullen de internationale verhoudingen flink door elkaar geschud zijn.
Welnee man :')
Laten we nou niet net doen alsof we verbaasd zijn of gaan doen dat dit gevolgen zal hebben. Marokko weigert illegale criminelen terug te nemen maar we sturen als EU wel even bijna een half miljard daarna die kant op.
pi_192438973
quote:
10s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:42 schreef MissionPhailed het volgende:
Turkije probeert gewoon een beetje te balanceren. Ze leveren mondkapjes en desinfectiemiddelen aan Spanje maar nemen beademingsapparatuur in beslag. Met mijn linkerhand aai ik over je bol en zeg dat ik je altijd zal steunen, maar een seconde later geef ik je een geweldige dreun met mijn rechtervuist :+
Het gevolg zal zijn dat andere landen hun transacties met Turkije ook in ander licht gaan bezien. Leuk voor ze dat ze enkele apparaten erbij hebben, maar op de iets langere termijn kan ze dat dierbaar kosten.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192438985
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:40 schreef Confetti het volgende:

[..]

Het is niet netjes maar als de nood heel heel extreem is, is dit gerechtvaardigd. Eigen volk eerst.

Wel raar want iemand hier postte dst Turkije 42.000 ic bedden met beademing heeft.
Bizarre gedachte dat stelen nu ineens te verantwoorden is. Om de hypocrisie vanuit het geloof maar niet te benoemen.

Maargoed, aard van t beestje. Ondanks dat we dat niet hardop mogen zeggen natuurlijk.
pi_192439000
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:44 schreef mosrednA het volgende:

[..]

Bizarre gedachte dat stelen nu ineens te verantwoorden is. Om de hypocrisie vanuit het geloof maar niet te benoemen.

Maargoed, aard van t beestje. Ondanks dat we dat niet hardop mogen zeggen natuurlijk.
Jawel, mag wel ze bewijzen het nu immers zelf.
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:46:17 #29
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192439020
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:38 schreef SlugGuts het volgende:
"De overheid van Zuid-Korea gebruikt data van beveiligingscamera’s, creditcardtransacties en locatiegegevens uit smartphones om besmettingspatronen te ontdekken, verzamelt zoveel mogelijk details over elke bekende coronapatiënt en publiceert ze. Werkadres, gebruikte openbaarvervoerlijnen, in- en uitstaphaltes, bezochte winkels, restaurants, massagesalons en karaoke-bars, of de drager wel of geen maskertje op had - wat men maar kan achterhalen. Overijverige burgers zoeken de bijbehorende naam , gooien die op internet en een online schervengericht is het resultaat.

China zou China niet zijn als ze daar al niet een straatlengte verder waren. Maak kennis met de Alipay Health Code, inmiddels geïntroduceerd in tweehonderd Chinese steden en gepland voor gebruik in het hele land. Het is een telefoon-app die je gezondheidsstatus bepaalt. Je geeft wat informatie over jezelf, die wordt gecombineerd met andere data die de overheid over je heeft en je krijgt een QR-code toegewezen in een van drie kleuren: groen, geen vrijheidsbeperking; geel, je bent een licht besmettingsgevaar en moet een week thuisblijven; en rood, je bent een groot risico en moet twee weken in quarantaine.

Hoe het systeem je risicocategorie bepaalt is onbekend, de Chinese autoriteiten beweren dat dit gebeurt op grond van big data-analyse. Hoewel de app daar zelf niets over zegt, staat hij in verbinding met servers van de nationale politie, ontdekte The New York Times.

De Chinese staatstelevisie toonde laatst beelden van controles in metrostations, waarbij iedereen de QR-code op zijn telefoon moet tonen voordat hij naar binnen mag. Het gaat razendsnel. Het bezit van een smartphone en het installeren van die app is daarmee de facto verplicht gesteld. In de provincie Zheijan zijn nu 50 miljoen mensen voorzien van dit digitale brandmerk, waarvan 98.2 procent met een groene code. Ongeveer 1 miljoen mensen hebben dus geel of rood."

https://www.ftm.nl/artike(...)UkiFD%2BGElHZKeJw%3D

Dit is echt naar en super creepy mensen.
Hier tappen ze je telefoon en internet omdat er ergens in de wijk iemand iets verkeerds heeft gedaan. Oplossingspercentage van misdaden van 4% legitimeert dat blijkbaar en de bevolking geeft geen kik
pi_192439024
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:45 schreef -river- het volgende:

[..]

Jawel, mag wel ze bewijzen het nu immers zelf.
Ja eigenlijk wel inderdaad.
  Moderator vrijdag 3 april 2020 @ 22:47:27 #31
249559 crew  Lavenderr
pi_192439042
quote:
3s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:43 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]

Denk serieus dat we rare ontwikkelingen gaan zien in o.a. de EU; exit van Griekenland + Italië + Hongarije? Zou zomaar kunnen!
Ja hoor. Denk dat de hele EU in elkaar stort.
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:48:02 #32
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192439058
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:41 schreef capricia het volgende:
We produceren gewoon als EU dus te weinig zelf.
Hebben we niet nodig, we zijn een kenniseconomie (werd me steeds vertelt) dus ik ben benieuwd wat dat op gaat leveren
  Moderator vrijdag 3 april 2020 @ 22:48:22 #33
249559 crew  Lavenderr
pi_192439067
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:43 schreef the-eye het volgende:

[..]

Welnee man :')
Laten we nou niet net doen alsof we verbaasd zijn of gaan doen dat dit gevolgen zal hebben. Marokko weigert illegale criminelen terug te nemen maar we sturen als EU wel even bijna een half miljard daarna die kant op.
Waarom maakten ze zo bizar veel geld over naar Marokko? Ze zitten niet in de EU, dus waarom???
pi_192439089
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:48 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Waarom maakten ze zo bizar veel geld over naar Marokko? Ze zitten niet in de EU, dus waarom???
Omdat Marokko absoluut onmisbaar is in het behoud van ons welzijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 03-04-2020 22:49:52 ]
pi_192439090
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:43 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Het gevolg zal zijn dat andere landen hun transacties met Turkije ook in ander licht gaan bezien. Leuk voor ze dat ze enkele apparaten erbij hebben, maar op de iets langere termijn kan ze dat dierbaar kosten.
Dit soort schurkenstaten komen al decennia met zulk gedrag richting de EU weg. Enige wat de EU doet is nog meer geld geven in de hoop dat het beter gaat lol
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_192439098
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:48 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Waarom maakten ze zo bizar veel geld over naar Marokko? Ze zitten niet in de EU, dus waarom???
Een paar miljoen aan steun vind je bizar veel? Waarom vraag je eigenlijk aan een willekeurige fok user waarom dat gebeurd is in plaats van het op te zoeken?
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192439099
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:48 schreef the-eye het volgende:

[..]

Hebben we niet nodig, we zijn een kenniseconomie (werd me steeds vertelt) dus ik ben benieuwd wat dat op gaat leveren
Ontwikkeling van vaccin voor Covid19 in Delft.
Hallo iedereen ik kom eens kijken in deze crisistijd omdat er veel informatie op deze geweldige site te vinden is.
pi_192439101
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:48 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Waarom maakten ze zo bizar veel geld over naar Marokko? Ze zitten niet in de EU, dus waarom???
Om die asielzoekers daar te houden dacht ik.
pi_192439113
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:49 schreef Oekelele het volgende:

[..]

Ontwikkeling van vaccin voor Covid19 in Delft.
Een Technische Universiteit die een vaccin ontwikkelt? Bijzonder...
pi_192439117
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:49 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Een paar miljoen aan steun vind je bizar veel? Waarom vraag je eigenlijk aan een willekeurige fok user waarom dat gebeurd is in plaats van het op te zoeken?
Noem ¤450 miljoen maar een paar miljoen.
pi_192439118
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:48 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Waarom maakten ze zo bizar veel geld over naar Marokko? Ze zitten niet in de EU, dus waarom???
Omdat we niet bereid zijn zelf onze grenzen te bewaken betalen we onze buurlanden hiervoor
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_192439145
Ik kan geen bron vinden dat Turkije die beademingsmachines in beslag heeft genomen.
pi_192439149
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:46 schreef the-eye het volgende:

[..]

Hier tappen ze je telefoon en internet omdat er ergens in de wijk iemand iets verkeerds heeft gedaan. Oplossingspercentage van misdaden van 4% legitimeert dat blijkbaar en de bevolking geeft geen kik
We moeten deze ontwikkelingen echt in de gaten houden. Dit is nog enger dan het virus.
my ambition is handicapped by my laziness
pi_192439153
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:51 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Omdat we niet bereid zijn zelf onze grenzen te bewaken betalen we onze buurlanden hiervoor
Die 450 miljoen was puur voor Covid19-bestrijding.
pi_192439157
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:51 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

Noem ¤450 miljoen maar een paar miljoen.
Nou ja, het is vanuit menselijk perspectief een hoop geld, maar op het niveau van staten niet bepaald. Alleen al de Nederlandse begroting voor 2020 was bijna 1000 keer groter.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192439160
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:52 schreef HiZ het volgende:
Ik kan geen bron vinden dat Turkije die beademingsmachines in beslag heeft genomen.
https://www.europapress.e(...)-20200403210814.html
  Moderator vrijdag 3 april 2020 @ 22:54:02 #47
249559 crew  Lavenderr
pi_192439164
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:49 schreef mosrednA het volgende:

[..]

Omdat Marokko absoluut onmisbaar is in het behoud van ons welzijn.
Ik moest lachen :D
pi_192439167
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:49 schreef Oekelele het volgende:

[..]

Ontwikkeling van vaccin voor Covid19 in Delft.
Leiden, denk ik? ;)
pi_192439178
Angst voor 'lakse houding' Italianen

Na weken van quarantaine, gaan steeds meer Italianen weer de straat op. Zeker nu het stralend weer is.

Dat is te zien in winkelstraten in Genua, op boulevards in Livorno, op markten in Rome en op pleinen in Napels. Foto's en video's hiervan gaan rond op sociale media. De gouverneur van de regio Ligurië noemt het in de Italiaanse krant La Stampa "gedrag van idioten".

Hij roept iedereen op om binnen te blijven, zoals de regels voorschrijven. En niet "in de ochtend een krant te kopen en dan 's middags weer de straat op te gaan om een brood te kopen". Dat zijn volgens hem "mensen die de ernst van de situatie niet begrijpen en iedereen in gevaar brengen".

https://nos.nl/liveblog/2(...)lakse-italianen.html
Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.
pi_192439180
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:30 schreef Momo het volgende:
'Turkije neemt Spaanse beademingsapparatuur in beslag'

Turkije heeft zeker 150 beademingsapparaten in beslag genomen die vanuit China onderweg waren naar Spanje. Dat schrijven meerdere Spaanse media. De apparaten zouden zijn besteld door de Spaanse regio's Castilië-La Mancha en Navarra.

Bij een tussenstop in Ankara werden de spullen vastgehouden. Volgens de krant El Mundo heeft de Spaanse minister van Buitenlandse Zaken meerdere keren gepoogd haar Turkse ambtgenoot te bewegen de apparaten weer vrij te geven. Maar volgens haar wil Turkije de in beslag genomen beademingsmachines gebruiken voor "de behandeling van eigen patiënten".

De Spaanse autoriteiten hebben nog niet officieel gereageerd op de inbeslagname waarover de Spaanse media schrijven. Eergisteren dankte Spanje de Turkse president Erdogan nog voor een vliegtuig vol beschermingsmiddelen zoals mondkapjes en desinfectiemiddelen vanuit Turkije.
Smerige actie :r
  Moderator vrijdag 3 april 2020 @ 22:55:17 #51
249559 crew  Lavenderr
pi_192439183
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:49 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Een paar miljoen aan steun vind je bizar veel? Waarom vraag je eigenlijk aan een willekeurige fok user waarom dat gebeurd is in plaats van het op te zoeken?
Omdat dit een discussietopic is en daar wordt gediscussieerd weet je wel? Dat je een vraag hebt en je gesprekspartners naar hun mening vraagt over allerlei dingen.
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:55:56 #52
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192439192
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:49 schreef Oekelele het volgende:

[..]

Ontwikkeling van vaccin voor Covid19 in Delft.
Dus we gaan rijk worden? Een nieuwe gouden eeuw *O*
pi_192439194
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:51 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

Noem ¤450 miljoen maar een paar miljoen.
Daar zitten dan wel weer de doorgesluisde bijstandsuitkeringen en onterecht uitbetaalde kindertoeslagen bij in.

Oh nee toch niet
pi_192439217
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:55 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Omdat dit een discussietopic is en daar wordt gediscussieerd weet je wel? Dat je een vraag hebt en je gesprekspartners naar hun mening vraagt over allerlei dingen.
Ja, is ook zo.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192439240
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:53 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Nou ja, het is vanuit menselijk perspectief een hoop geld, maar op het niveau van staten niet bepaald. Alleen al de Nederlandse begroting voor 2020 was bijna 1000 keer groter.
450 miljoen EU-geld doneren aan een land dat niet bij de EU hoort en 761 besmettingen heeft, is gewoon niet proportioneel. Daar hebben we ontwikkelingshulp-programma's voor.
pi_192439242
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 21:53 schreef Jojoke het volgende:

[..]

Oh, ik begrijp dat er in Brabant geen enkel probleem was? De Brabantse ICs konden het makkelijk aan en dat verhuizen van patiënten was allemaal paniekzaaierij |:)
Je denkt serieus dat we mensen zonder corona niet meer op kunnen nemen op de IC?

Dat als je nu een auto ongeluk krijgt er geen ruimte is op de IC?

Er is een probleem ja, maar doe toch niet zo dom. Natuurlijk is er (nog) ruimte als je ernstig ziek bent.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 03-04-2020 22:58:18 ]
pi_192439248
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:56 schreef mosrednA het volgende:

[..]

Daar zitten dan wel weer de doorgesluisde bijstandsuitkeringen en onterecht uitbetaalde kindertoeslagen bij in.

Oh nee toch niet
En een stukje bijzondere bijstand erbij en de cocktail is compleet.
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:58:31 #58
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_192439253
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:54 schreef PoezeligDing het volgende:
Angst voor 'lakse houding' Italianen

Na weken van quarantaine, gaan steeds meer Italianen weer de straat op. Zeker nu het stralend weer is.

Dat is te zien in winkelstraten in Genua, op boulevards in Livorno, op markten in Rome en op pleinen in Napels. Foto's en video's hiervan gaan rond op sociale media. De gouverneur van de regio Ligurië noemt het in de Italiaanse krant La Stampa "gedrag van idioten".

Hij roept iedereen op om binnen te blijven, zoals de regels voorschrijven. En niet "in de ochtend een krant te kopen en dan 's middags weer de straat op te gaan om een brood te kopen". Dat zijn volgens hem "mensen die de ernst van de situatie niet begrijpen en iedereen in gevaar brengen".

https://nos.nl/liveblog/2(...)lakse-italianen.html
Hmmmm. Het is inderdaad laks maar aan de andere kant ook weer enigszins te begrijpen met het opkomend lenteweer. Vermoedelijk zéker aanstaande zondag dezelfde taferelen hier in NL.
  vrijdag 3 april 2020 @ 22:58:44 #59
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192439260
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:53 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

Die 450 miljoen was puur voor Covid19-bestrijding.
Maar waarom dan zo'n gift. Vraag er dan hash voor }:|
pi_192439269
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:54 schreef PoezeligDing het volgende:
Angst voor 'lakse houding' Italianen

Na weken van quarantaine, gaan steeds meer Italianen weer de straat op. Zeker nu het stralend weer is.

Dat is te zien in winkelstraten in Genua, op boulevards in Livorno, op markten in Rome en op pleinen in Napels. Foto's en video's hiervan gaan rond op sociale media. De gouverneur van de regio Ligurië noemt het in de Italiaanse krant La Stampa "gedrag van idioten".

Hij roept iedereen op om binnen te blijven, zoals de regels voorschrijven. En niet "in de ochtend een krant te kopen en dan 's middags weer de straat op te gaan om een brood te kopen". Dat zijn volgens hem "mensen die de ernst van de situatie niet begrijpen en iedereen in gevaar brengen".

https://nos.nl/liveblog/2(...)lakse-italianen.html
Dit is trouwens helemaal niet nieuw. Weken geleden al genoeg berichten dat het een fictieve lockdown is daar
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_192439278
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:58 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Je denkt serieus dat we mensen zonder corona niet meer op kunnen nemen op de IC?

Dat als je nu een auto ongeluk krijgt er geen ruimte is op de IC?

Er is een probleem ja, maar doe toch niet zo dom. Natuurlijk is er (nog) ruimte als je ernstig ziek bent.
Tenzij we in fase 3 zitten en je +/- pensioengerechtigd bent.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 03-04-2020 23:00:14 ]
pi_192439282
quote:
10s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:42 schreef MissionPhailed het volgende:
Turkije probeert gewoon een beetje te balanceren. Ze leveren mondkapjes en desinfectiemiddelen aan Spanje maar nemen beademingsapparatuur in beslag. Met mijn linkerhand aai ik over je bol en zeg dat ik je altijd zal steunen, maar een seconde later geef ik je een geweldige dreun met mijn rechtervuist :+
Geen tussenlandingen van dergelijke vracht via Turkije, zoveel is wel duidelijk.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:00:14 #63
241690 kibo
Semper Fidelis
pi_192439284
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:55 schreef the-eye het volgende:

[..]

Dus we gaan rijk worden? Een nieuwe gouden eeuw *O*
7 miljard klanten.
Elk jaar weer ! _O_

10 euro per injectie lijkt me een redelijke prijs .....
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:00:36 #64
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_192439294
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:58 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Je denkt serieus dat we mensen zonder corona niet meer op kunnen nemen op de IC?

Dat als je nu een auto ongeluk krijgt er geen ruimte is op de IC?

Er is een probleem ja, maar doe toch niet zo dom. Natuurlijk is er (nog) ruimte als je ernstig ziek bent.
Die ruimte is er nu omdat ziekenhuizen ontzettend hard hebben gewerkt om de capaciteit op te krikken en het aantal nieuwe gevallen gelukkig wat lijkt mee te vallen de laatste dagen. Maar het was vorige week echt wel spannend of we het allemaal zouden redden.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:01:35 #65
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192439316
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:51 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

Noem ¤450 miljoen maar een paar miljoen.
Dat is echt fantastisch.
pi_192439317
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:57 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

450 miljoen EU-geld doneren aan een land dat niet bij de EU hoort en 761 besmettingen heeft, is gewoon niet proportioneel. Daar hebben we ontwikkelingshulp-programma's voor.
Dit is ontwikkelingshulp specifiek gericht op corona. Lange termijn ontwikkelingshulp is niet bepaald doelmatig om dit te bestrijden. Niet dat ik hier nou per se voor of tegen ben, want ik kan dat echt niet goed beoordelen, maar ik vind de verontwaardiging niet proportioneel tov de hoeveelheid geld.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:02:12 #67
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192439327
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:52 schreef HiZ het volgende:
Ik kan geen bron vinden dat Turkije die beademingsmachines in beslag heeft genomen.
https://www.trtworld.com/(...)latest-updates-35015

Hier staat dat ze juist geleverd hebben

The Italian delegation in NATO also took Twitter to thank Turkey.

The Spanish delegation to NATO also expressed gratefulness for Turkey via their official Twitter account.

Edit: Oh wacht, dat waren die mondkapjes enzo...beademingsapparatuur kan ik ook niet vinden.
pi_192439331
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:58 schreef MissionPhailed het volgende:

[..]

Hmmmm. Het is inderdaad laks maar aan de andere kant ook weer enigszins te begrijpen met het opkomend lenteweer. Vermoedelijk zéker aanstaande zondag dezelfde taferelen hier in NL.
Zo zijn mensen nou eenmaal inderdaad. Als het virus nu niet binnen drie maanden verdwijnt zijn mensen het gewoon zat, en zullen er militairen op straat moeten handhaven.
pi_192439356
quote:
2s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:00 schreef Tijn het volgende:

[..]

Die ruimte is er nu omdat ziekenhuizen ontzettend hard hebben gewerkt om de capaciteit op te krikken en het aantal nieuwe gevallen gelukkig wat lijkt mee te vallen de laatste dagen. Maar het was vorige week echt wel spannend of we het allemaal zouden redden.
Ja, maar dat wil niet zeggen dat we geen bedden reserveren voor trauma, wat Jojoke beweert. Alsof er nu op de IC alleen nog maar covid ligt..
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:04:57 #70
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_192439393
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:03 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Ja, maar dat wil niet zeggen dat we geen bedden reserveren voor trauma, wat Jojoke beweert. Alsof er nu op de IC alleen nog maar covid ligt..
Nee, maar als de ruimte beperkt wordt, moeten er op een gegeven moment natuurlijk wel keuzes gemaakt worden. Er is nu al sprake van ziekenhuizen die soms maar een handjevol bedden leeg hebben. Als het dan net slecht loopt, kan het hard gaan.
pi_192439416
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:00 schreef Digi2 het volgende:

[..]

Geen tussenlandingen van dergelijke vracht via Turkije, zoveel is wel duidelijk.
De ernst van de situatie mag duidelijk zijn wanneer je als land 150 beademingsapparaten ter waarde van een paar ton verkiest boven de economische winst die voortkomt uit je goede naam als handelspartner.

A) Is de situatie daar zó nijpend?
B) Geeft men nu al geen fuck meer om geld?
C) Zijn ze echt zo teringdom?
D) Zijn wij zo teringdom?
pi_192439451
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:06 schreef mosrednA het volgende:

[..]

De ernst van de situatie mag duidelijk zijn wanneer je als land 150 beademingsapparaten ter waarde van een paar ton verkiest boven de economische winst die voortkomt uit je goede naam als handelspartner.

A) Is de situatie daar zó nijpend?
B) Geeft men nu al geen fuck meer om geld?
C) Zijn ze echt zo teringdom?
D) Zijn wij zo teringdom?
Misschien moest de kerosine nog betaald worden.
Hallo iedereen ik kom eens kijken in deze crisistijd omdat er veel informatie op deze geweldige site te vinden is.
pi_192439488
Echt de f..., vallen er in je land (Italie) elke dag zo'n 700 doden ga je gewoon vrolijk an mass winkelen...

:{ |:( :N :|W
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_192439494
quote:
2s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:04 schreef Tijn het volgende:

[..]

Nee, maar als de ruimte beperkt wordt, moeten er op een gegeven moment natuurlijk wel keuzes gemaakt worden. Er is nu al sprake van ziekenhuizen die soms maar een handjevol bedden leeg hebben. Als het dan net slecht loopt, kan het hard gaan.
Die keuzes hebben we nooit hoeven maken. Over patiënten die wel of niet opgenomen kunnen worden. Daarom is er ook enorm veel overgeplaatst.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:10:44 #75
241690 kibo
Semper Fidelis
pi_192439524
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:03 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Ja, maar dat wil niet zeggen dat we geen bedden reserveren voor trauma, wat Jojoke beweert. Alsof er nu op de IC alleen nog maar covid ligt..
Je zou toch ook alle bedden in één pool kunnen doen, en als t echt vol is de meest kansloze (volgens de dan geldende criteria) opofferen - Corona of niet....
Zo kun je de totale capaciteit tot 100% benutten.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:11:50 #76
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_192439548
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:09 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Die keuzes hebben we nooit hoeven maken. Over patiënten die wel of niet opgenomen kunnen worden. Daarom is er ook enorm veel overgeplaatst.
Nee, maar het scheelde allemaal weinig, dus dan ga je toch een beetje nadenken over hoe het anders had kunnen lopen, toch?
pi_192439557
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:09 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Die keuzes hebben we nooit hoeven maken. Over patiënten die wel of niet opgenomen kunnen worden. Daarom is er ook enorm veel overgeplaatst.
Maar misschien moeten ze in de volgende weken wel jammerlijk gemaakt worden.
Hallo iedereen ik kom eens kijken in deze crisistijd omdat er veel informatie op deze geweldige site te vinden is.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:14:05 #78
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192439622
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:09 schreef TLC het volgende:
Echt de f..., vallen er in je land (Italie) elke dag zo'n 700 doden ga je gewoon vrolijk an mass winkelen...

:{ |:( :N :|W
Mogen die er gewoon met zijn allen op uit om te shoppen ja?
pi_192439629
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:09 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Die keuzes hebben we nooit hoeven maken. Over patiënten die wel of niet opgenomen kunnen worden. Daarom is er ook enorm veel overgeplaatst.
Het lijkt wel of ze hier drama willen lezen ipv de waarheid, ik ben blij met de waarheid :*
pi_192439682
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:14 schreef -river- het volgende:

[..]

Het lijkt wel of ze hier drama willen lezen ipv de waarheid, ik ben blij met de waarheid :*
Er schijnen vele idioten rond te hangen hier.
Gewoon consult vragen houden ze zich meteen stil.
Hallo iedereen ik kom eens kijken in deze crisistijd omdat er veel informatie op deze geweldige site te vinden is.
pi_192439718
Aantal coronapatiënten op ic blijft stijgen, maar Brabant krijgt weer lucht.

Op de intensivecareafdelingen in Nederlandse ziekenhuizen liggen inmiddels 1273 patiënten met het coronavirus. De lijn blijft hiermee stijgen, maar toch is er iets positiefs te zien in de cijfers. "Brabantse ziekenhuizen hebben weer capaciteit gekregen om anderen te helpen."

Dat maakte Ernst Kuipers, voorzitter van het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS), vanmiddag bekend. In heel Nederland wordt er gewerkt om het aantal ic-bedden uit te breiden tot een aantal van 2400. Dat aantal is niet per direct nodig, maar moet wel bereikt worden omdat er verwacht wordt dat de stijging nog twee weken aanhoudt.

Op dit moment is er plek voor bijna 2100 patiënten. "Er zijn dus nog voldoende bedden vrij op dit moment", verzekert Ernst Kuipers vanmiddag.

Maar wat als de stijging ook na die twee weken aanhoudt? En alle 2400 bedden bezet zijn? "Laten we eerst naar de ontwikkelingen kijken en laat ons rustig de gedachte vormen hoe we dat dan kunnen oplossen. Daar hebben we dus twee weken de tijd voor", zei Kuipers. Er ligt dus nog geen kant en klaar pakket aan maatregelen voor die situatie, maar één mogelijke oplossing is er wel: patiënten vervoeren naar het buitenland.

'Aanbod van Duitse ziekenhuizen stijgt'
Kuipers: "We kijken op dit moment alleen naar Duitse ziekenhuizen, daar is nog capaciteit vrij. We zijn heel blij om te zien dat het aanbod van Duitse ziekenhuizen stijgt. En we stoppen ook niet bij de aanmelding van tien ziekenhuizen, we blijven doorzoeken." Op dit moment liggen er 'een handvol' Nederlanders in Duitsland op de intensive care. Dat aantal hoeft nog niet vergroot te worden, omdat er nu nog capaciteit is in Nederland.

Er is voor het eerst ook weer capaciteit vrij op de Brabantse intensive cares, zei Kuipers. "Brabantse ziekenhuizen waren overlopen, ze hadden te veel patiënten. Op dit moment zijn er veel Brabantse ziekenhuizen die weer capaciteit hebben om anderen te helpen en andere patiënten uit het land op te vangen. Dank aan al die Brabantse collega's die hun capaciteit enorm hebben opgeschaald waardoor dit nu mogelijk is."

https://www.rtlnieuws.nl/(...)ipers-stijgende-lijn
pi_192439737
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 21:36 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Helemaal prima. Maar begrijp ik nog steeds niet waarom veel mensen mondkapjes wel zien zitten en ondertussen het belangrijk vinden om continu aan te stippen dat 1,5 meter afstand niet zaligmakend is
Dat snap ik ook niet.
pi_192439756
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 21:52 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]

Ik denk dat Obama dit toch anders had gedaan. Trump is een smeerdeken eerste klas.
Seriously anno 2020 dit?

CNN much? :W
pi_192439780
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 21:32 schreef AchJa het volgende:

[..]

Nu valt er eens een keer niet te profiteren van je dubbele paspoort... _O-
Echt he _O-
pi_192439828
quote:
10s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:19 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Seriously anno 2020 dit?

CNN much? :W
Als je Trump hoort praten, denk je dan echt dat er iemand praat die weet waar hij het over heeft en bij Obama dat die maar wat lult?
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192439834
De cijfers van Nice geven al de hele dag rond de 1200 bezette IC-bedden aan, dan ziet het er toch goed uit. Eerst maar eens de cijfers van morgen afwachten.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:23:54 #87
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192439835
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:21 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Echt he _O-
Sowieso, figuren die halverwege maart nog even naar Marokko hoppen. Hoe dom kan je zijn? En dan willen ze dat Nederland het even voor ze oplost :')
pi_192439850
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:18 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Dat snap ik ook niet.
Dat is allang uitgelegd in een artikel van de MIT. Omdat als mensen niezen en hoesten de druppels veel verder komen => 8 meter. En bovendien adem je die zooi in als je onbeschermd door zo'n wolk van druppeltjes loopt, die ook nog uren blijft hangen.
pi_192439857
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:10 schreef kibo het volgende:

[..]

Je zou toch ook alle bedden in één pool kunnen doen, en als t echt vol is de meest kansloze (volgens de dan geldende criteria) opofferen - Corona of niet....
Zo kun je de totale capaciteit tot 100% benutten.
In een uiterste noodsituatie misschien wel. Nu gelukkig niet nodig geweest.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:25:12 #90
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192439858
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:09 schreef TLC het volgende:
Echt de f..., vallen er in je land (Italie) elke dag zo'n 700 doden ga je gewoon vrolijk an mass winkelen...

:{ |:( :N :|W
Inmiddels ook wel klaar met dit gekut, en over 3 weken helemaal.

Hoe lang ga je dit volhouden. Kan toch gvd niet een half jaar op de zolderkamer gaan zitten.

2017/2018: ‘Veel mensen, ook binnen de zorgsector, werden ziek en volgens het RIVM overleden er in deze periode 9.500 mensen meer dan normaal. Ook leidde de griep tot een hoge ziektelast, vooral bij kwetsbare ouderen. Verder waren er circa 16.000 extra ziekenhuisopnames.'

https://www.ggdkennemerla(...)-grote-griepepidemie
Haters everywhere but I don't really care.
pi_192439860
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:23 schreef the-eye het volgende:

[..]

Sowieso, figuren die halverwege maart nog even naar Marokko hoppen. Hoe dom kan je zijn?
Anouk helpen misschien?
Hallo iedereen ik kom eens kijken in deze crisistijd omdat er veel informatie op deze geweldige site te vinden is.
pi_192439861
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:23 schreef the-eye het volgende:

[..]

Sowieso, figuren die halverwege maart nog even naar Marokko hoppen. Hoe dom kan je zijn? En dan willen ze dat Nederland het even voor ze oplost :')
Eigen schuld dan.
pi_192439888
Mensen fijne voortzetting ik gaat slapen
Hallo iedereen ik kom eens kijken in deze crisistijd omdat er veel informatie op deze geweldige site te vinden is.
pi_192439894
https://nos.nl/artikel/23(...)het-coronavirus.html

Ik moest bij Hachi al huilen maar nu ook :{ :'( :{ :'(
"You can call me Susan if it makes you happy"
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:27:34 #95
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192439903
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:18 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Dat snap ik ook niet.
Maar zijn het dezelfde mensen die beide dingen vinden? Volgens mij is het meestal één van beide.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:27:39 #96
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_192439908
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:09 schreef TLC het volgende:
Echt de f..., vallen er in je land (Italie) elke dag zo'n 700 doden ga je gewoon vrolijk an mass winkelen...

:{ |:( :N :|W
Wederom een bevestiging dat sommige mensen te dom zijn om te poepen
pi_192439910
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:25 schreef matthijst het volgende:

[..]

Inmiddels ook wel klaar met dit gekut, en over 3 weken helemaal.

Hoe lang ga je dit volhouden. Kan toch gvd niet een half jaar op de zolderkamer gaan zitten.

2017/2018: ‘Veel mensen, ook binnen de zorgsector, werden ziek en volgens het RIVM overleden er in deze periode 9.500 mensen meer dan normaal. Ook leidde de griep tot een hoge ziektelast, vooral bij kwetsbare ouderen. Verder waren er circa 16.000 extra ziekenhuisopnames.'

https://www.ggdkennemerla(...)-grote-griepepidemie
Ach gut. Wat deden ze in de oorlog denk je? De bevolking zal er goedschiks of kwaadschiks aan moeten wennen. De bevoegdheid om ermee te stoppen ligt niet bij het volk.
pi_192439933
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:25 schreef matthijst het volgende:

[..]

Inmiddels ook wel klaar met dit gekut, en over 3 weken helemaal.

Hoe lang ga je dit volhouden. Kan toch gvd niet een half jaar op de zolderkamer gaan zitten.

2017/2018: ‘Veel mensen, ook binnen de zorgsector, werden ziek en volgens het RIVM overleden er in deze periode 9.500 mensen meer dan normaal. Ook leidde de griep tot een hoge ziektelast, vooral bij kwetsbare ouderen. Verder waren er circa 16.000 extra ziekenhuisopnames.'

https://www.ggdkennemerla(...)-grote-griepepidemie
En wat ga je doen dan over 3 weken als de maatregelen nog van kracht zijn?
Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:29:21 #99
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192439936
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:25 schreef matthijst het volgende:

[..]

Inmiddels ook wel klaar met dit gekut, en over 3 weken helemaal.

Hoe lang ga je dit volhouden. Kan toch gvd niet een half jaar op de zolderkamer gaan zitten.

2017/2018: ‘Veel mensen, ook binnen de zorgsector, werden ziek en volgens het RIVM overleden er in deze periode 9.500 mensen meer dan normaal. Ook leidde de griep tot een hoge ziektelast, vooral bij kwetsbare ouderen. Verder waren er circa 16.000 extra ziekenhuisopnames.'

https://www.ggdkennemerla(...)-grote-griepepidemie
Tuurlijk kan dat wel. Je kunt toch wel gewoon verder leven zonder veel met anderen in contact te komen :')
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:29:35 #100
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192439942
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:25 schreef Oekelele het volgende:

[..]

Anouk helpen misschien?
Misschien dat die daar de boel nog een beetje op weet te vrolijken
(wat een sjagerijnig wijf is dat zeg)
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:30:05 #101
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192439949
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:27 schreef Confetti het volgende:

[..]

Ach gut. Wat deden ze in de oorlog denk je? De bevolking zal er goedschiks of kwaadschiks aan moeten wennen. De bevoegdheid om ermee te stoppen ligt niet bij het volk.
Ja bijna hetzelfde als oorlog dit :?
4 miljard mensen maanden thuis laten zitten :O
Haters everywhere but I don't really care.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:30:30 #102
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192439952
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:29 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Tuurlijk kan dat wel. Je kunt toch wel gewoon verder leven zonder veel met anderen in contact te komen :')
Ja, leuk leven man :|W
Haters everywhere but I don't really care.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:31:02 #103
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192439958
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:30 schreef matthijst het volgende:

[..]

Ja bijna hetzelfde als oorlog dit :?
4 miljard mensen maanden thuis laten zitten :O
Als je het thuis niet leuk heb, ben jij degene die daar iets aan moet doen
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:31:23 #104
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192439962
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:29 schreef PoezeligDing het volgende:

[..]

En wat ga je doen dan over 3 weken als de maatregelen nog van kracht zijn?
Je kan niks heh, want alles zit dicht.
Illegale bierfeesten organiseren denk ik *O*
Haters everywhere but I don't really care.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:32:16 #105
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192439978
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:31 schreef the-eye het volgende:

[..]

Als je het thuis niet leuk heb, ben jij degene die daar iets aan moet doen
Vakantie hou ik doorgaans niet thuis, om maar wat te noemen.
Haters everywhere but I don't really care.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:32:23 #106
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192439980
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:30 schreef matthijst het volgende:

[..]

Ja, leuk leven man :|W
Stel je niet zo aan zeg :')
pi_192439987
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:27 schreef TLC het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)het-coronavirus.html

Ik moest bij Hachi al huilen maar nu ook :{ :'( :{ :'(
Ik kan zoiets niet zien zonder te huilen :'(
pi_192439988
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 21:57 schreef Fer het volgende:
Misschien moeten de Europese legers maar alvast trainen. Je weet niet wat die oranje gek gaat doen.
Dat komt vast helemaal goed met die Europese coördinatie. :')

Dat hebben ze in het verleden wel bewezen, vluchtelingencrisis, Eurocrisis, Coronacrisis. _O-
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:33:23 #109
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192439997
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:32 schreef the-eye het volgende:

[..]

Stel je niet zo aan zeg :')
Jij vindt het prima om 6 maanden thuis tegaan zitten?
Haters everywhere but I don't really care.
pi_192440003
Gelukkig hebben we FOK! nog *O* *O* *O*
pi_192440007
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:29 schreef PoezeligDing het volgende:
17/2018: ‘Veel mensen, ook binnen de zorgsector, werden ziek en volgens het RIVM overleden er in deze periode 9.500 mensen meer dan normaal. Ook leidde de griep tot een hoge ziektelast, vooral bij kwetsbare ouderen. Verder waren er circa 16.000 extra ziekenhuisopname
Langer doorgaan heeft dan geen zin, ze gaan het echt wel over 3 weken afbouwen.

Er zijn zat zaken die open kunnen, vakantieparken, campings, misschien zelfs terrassen buiten, restaurants, er zijn zat plekken waar je enig afstand nog wel plezier kan hebben.\

Ik kan me niet voorstellen dat er over 3 weken he-le-maal niks wordt afgebouwd. Desestreus voor de economie, en de gemoedstoestand van mensen.

Ze verzinnen maar wat.
pi_192440010
Wat je nu steeds vaker hoort is het kiezen tussen jong en oud als het om de IC capaciteit gaat. Ik zat daar over na te denken en hoe langer ik hier over nadenk hoe belachelijker ik het idee vind. Stel je voor je bent een man van 70 jaar. Je behoort tot de risicogroep en je krijgt corona. Je word doodziek en je komt op de IC terecht in een periode dat er nog een bed vrij is. Je moet vechten voor je leven en in bij de IC is niks zeker dus ook niet je leven. Wonder boven wonder heb je twee of drie weken overleeft maar echt veel veranderd is er niet aan je situatie. Dan besluit de arts je te laten sterven terwijl je drie weken voor jan lul heb zitten strijden voor je leven. Hier proef ik gewoon een verschrikkelijke onrecht. Daarbij kan ik me ook niet voorstellen dat artsen iemand zomaar laat sterven als je al zoveel energie in iemand steekt om hem beter te krijgen. Soms met succes en soms met falen, maar je hebt het in ieder geval tot het uiterste geprobeerd. De regel zou beter zijn, wie het eerst komt wie het eerst maalt. Het lijkt me ook heel veel verspilde moeite als je constant gaat zitten schuiven tussen patiënten om te beslissen wie mag blijven leven. Heb je daar als arts in crisis wel tijd voor vraag ik me af.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:34:23 #113
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192440015
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:32 schreef -river- het volgende:

[..]

Ik kan zoiets niet zien zonder te huilen :'(
Ik zie liever dat daar geld aan gegeven wordt ipv aan de koning van Marokko
pi_192440020
quote:
5s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:23 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Als je Trump hoort praten, denk je dan echt dat er iemand praat die weet waar hij het over heeft en bij Obama dat die maar wat lult?
Bij beide niet het idee dat ze weten waar ze over lullen.

Alleen Obama kreeg het voordeel van de twijfel, maar op het gebied van mensenrechten was hij ook een vuil spelen aan het spelen.

Alleen deed de media dat niet belichten..

https://www.thebureauinve(...)re-strikes-than-bush
pi_192440022
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:34 schreef the-eye het volgende:

[..]

Ik zie liever dat daar geld aan gegeven wordt ipv aan de koning van Marokko
Ik ook.
pi_192440029
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:24 schreef Nadelspiel het volgende:

[..]

Dat is allang uitgelegd in een artikel van de MIT. Omdat als mensen niezen en hoesten de druppels veel verder komen => 8 meter. En bovendien adem je die zooi in als je onbeschermd door zo'n wolk van druppeltjes loopt, die ook nog uren blijft hangen.
Daar was ik van op de hoogte. ;)
pi_192440037
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:30 schreef matthijst het volgende:

[..]

Ja, leuk leven man :|W
De zolderkamerautisten lachen zich te barsten!

Zoek er 1 op, kan je misschien wat van leren? :P
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:36:19 #118
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_192440039
quote:
2s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:33 schreef skrn het volgende:

[..]

Langer doorgaan heeft dan geen zin, ze gaan het echt wel over 3 weken afbouwen.

Er zijn zat zaken die open kunnen, vakantieparken, campings, misschien zelfs terrassen buiten, restaurants, er zijn zat plekken waar je enig afstand nog wel plezier kan hebben.\

Ik kan me niet voorstellen dat er over 3 weken he-le-maal niks wordt afgebouwd. Desestreus voor de economie, en de gemoedstoestand van mensen.

Ze verzinnen maar wat.
Je hebt volkomen gelijk hoor. Maar we moeten we doorduwen. De gemiddelde burger rekent er op dat er een microbioloog is die met een toverstafje een vaccin in het leven roept.
"Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
  Redactie Frontpage vrijdag 3 april 2020 @ 23:36:28 #119
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_192440042
quote:
2s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:33 schreef skrn het volgende:

[..]

Langer doorgaan heeft dan geen zin, ze gaan het echt wel over 3 weken afbouwen.

Er zijn zat zaken die open kunnen, vakantieparken, campings, misschien zelfs terrassen buiten, restaurants, er zijn zat plekken waar je enig afstand nog wel plezier kan hebben.\

Ik kan me niet voorstellen dat er over 3 weken he-le-maal niks wordt afgebouwd. Desestreus voor de economie, en de gemoedstoestand van mensen.

Ze verzinnen maar wat.
Ik verwacht eerder dat over 3 weken de regels juist worden aangescherpt omdat veel mensen het beu beginnen te raken en zich er niet meer aan gaan houden.
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_192440044
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:25 schreef Oekelele het volgende:

[..]

Anouk helpen misschien?
Wilde ze weer een baby baren? :')
pi_192440056
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:27 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Maar zijn het dezelfde mensen die beide dingen vinden? Volgens mij is het meestal één van beide.
Beide?
pi_192440061
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:35 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Daar was ik van op de hoogte. ;)
Ok :)
pi_192440062
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:25 schreef matthijst het volgende:
Inmiddels ook wel klaar met dit gekut, en over 3 weken helemaal.

Hoe lang ga je dit volhouden. Kan toch gvd niet een half jaar op de zolderkamer gaan zitten.

2017/2018: ‘Veel mensen, ook binnen de zorgsector, werden ziek en volgens het RIVM overleden er in deze periode 9.500 mensen meer dan normaal. Ook leidde de griep tot een hoge ziektelast, vooral bij kwetsbare ouderen. Verder waren er circa 16.000 extra ziekenhuisopnames.'

https://www.ggdkennemerla(...)-grote-griepepidemie
Hier de huidige tabel sterfte cijfers inclusief maatregelen die we nu al nemen. Dit gaat echt heel iets anders zijn dan de griep in 2018.


https://www.rivm.nl/monitoring-sterftecijfers-nederland
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:38:21 #124
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_192440071
quote:
9s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:36 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Ik verwacht eerder dat over 3 weken de regels juist worden aangescherpt omdat veel mensen het beu beginnen te raken en zich er niet meer aan gaan houden.
Waarom aanscherpen als de dalende trend is ingezet?

Waarom toch die hang om de kwaliteit van leven van vele burgers te verkankeren :r :r :r
"Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
pi_192440073
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:34 schreef MakkieR het volgende:
Wat je nu steeds vaker hoort is het kiezen tussen jong en oud als het om de IC capaciteit gaat. Ik zat daar over na te denken en hoe langer ik hier over nadenk hoe belachelijker ik het idee vind. Stel je voor je bent een man van 70 jaar. Je behoort tot de risicogroep en je krijgt corona. Je word doodziek en je komt op de IC terecht in een periode dat er nog een bed vrij is. Je moet vechten voor je leven en in bij de IC is niks zeker dus ook niet je leven. Wonder boven wonder heb je twee of drie weken overleeft maar echt veel veranderd is er niet aan je situatie. Dan besluit de arts je te laten sterven terwijl je drie weken voor jan lul heb zitten strijden voor je leven. Hier proef ik gewoon een verschrikkelijke onrecht. Daarbij kan ik me ook niet voorstellen dat artsen iemand zomaar laat sterven als je al zoveel energie in iemand steekt om hem beter te krijgen. Soms met succes en soms met falen, maar je hebt het in ieder geval tot het uiterste geprobeerd. De regel zou beter zijn, wie het eerst komt wie het eerst maalt. Het lijkt me ook heel veel verspilde moeite als je constant gaat zitten schuiven tussen patiënten om te beslissen wie mag blijven leven. Heb je daar als arts in crisis wel tijd voor vraag ik me af.
Als je drie weken op de IC zit is de kans op overleven in normale gezondheid vrijwel nihil. In zon noodsituatie moet zo iemand gewoon afgeschreven worden.

De beslissing wordt gelukkig niet aan de arts overgelaten, maar er worden protocollen opgesteld. Ze moeten ook nooit de verantwoordelijkheid krijgen voor zulke beslissingen, dat zou onmenselijk zijn.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:38:49 #126
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192440082
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:33 schreef matthijst het volgende:

[..]

Jij vindt het prima om 6 maanden thuis tegaan zitten?
:Y
Regel een inkomen voor me en ik maak er 6 jaar van
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:38:56 #127
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_192440083
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:38 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Waarom aanscherpen als de dalende trend is ingezet?

Waarom toch die hang om de kwaliteit van leven van vele burgers te verkankeren :r :r :r
Zodat we daarna terug kunnen naar kwaliteit van leven die we hiervoor hadden :) in plaats van langer te blijven doorsukkelen.
pi_192440085
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:32 schreef matthijst het volgende:

[..]

Vakantie hou ik doorgaans niet thuis, om maar wat te noemen.
Nou, dan ga je een jaartje niet naar dezelfde camping in Frankrijk.

Oehoeh. :')
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:39:06 #129
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440087
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:37 schreef Elizium het volgende:

[..]

Hier de huidige tabel sterfte cijfers inclusief maatregelen die we nu al nemen. Dit gaat echt heel iets anders zijn dan de griep in 2018.

[ afbeelding ]
https://www.rivm.nl/monitoring-sterftecijfers-nederland
Dat gaan we meemaken natuurlijk :)
9500 zitten we voorlopig nog niet aan.
Haters everywhere but I don't really care.
  Redactie Frontpage vrijdag 3 april 2020 @ 23:39:39 #130
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_192440092
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:38 schreef phpmystyle het volgende:
Waarom aanscherpen als de dalende trend is ingezet?
Nou hierom dus:
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:38 schreef phpmystyle het volgende:
Waarom toch die hang om de kwaliteit van leven van vele burgers te verkankeren :r :r :r
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:39:48 #131
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440096
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:38 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Nou, dan ga je een jaartje niet naar dezelfde camping in Frankrijk.

Oehoeh. :')
Heb geen caravan.
Haters everywhere but I don't really care.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:40:09 #132
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440099
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:37 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Beide?
ja
pi_192440100
quote:
9s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:36 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Ik verwacht eerder dat over 3 weken de regels juist worden aangescherpt omdat veel mensen het beu beginnen te raken en zich er niet meer aan gaan houden.
Te beginnen met dit weekend/volgende week..
pi_192440102
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:39 schreef matthijst het volgende:
Dat gaan we meemaken natuurlijk
9500 zitten we voorlopig nog niet aan.
Jij hebt nooit enige form van wiskunde gehad begrijp ik al wel, als je die grafiek niet snapt. :')
pi_192440103
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:34 schreef MakkieR het volgende:
Wat je nu steeds vaker hoort is het kiezen tussen jong en oud als het om de IC capaciteit gaat. Ik zat daar over na te denken en hoe langer ik hier over nadenk hoe belachelijker ik het idee vind. Stel je voor je bent een man van 70 jaar. Je behoort tot de risicogroep en je krijgt corona. Je word doodziek en je komt op de IC terecht in een periode dat er nog een bed vrij is. Je moet vechten voor je leven en in bij de IC is niks zeker dus ook niet je leven. Wonder boven wonder heb je twee of drie weken overleeft maar echt veel veranderd is er niet aan je situatie. Dan besluit de arts je te laten sterven terwijl je drie weken voor jan lul heb zitten strijden voor je leven. Hier proef ik gewoon een verschrikkelijke onrecht. Daarbij kan ik me ook niet voorstellen dat artsen iemand zomaar laat sterven als je al zoveel energie in iemand steekt om hem beter te krijgen. Soms met succes en soms met falen, maar je hebt het in ieder geval tot het uiterste geprobeerd. De regel zou beter zijn, wie het eerst komt wie het eerst maalt. Het lijkt me ook heel veel verspilde moeite als je constant gaat zitten schuiven tussen patiënten om te beslissen wie mag blijven leven. Heb je daar als arts in crisis wel tijd voor vraag ik me af.
Mwah, het gaat niet zomaar over 'tussen jong en oud'. Meer over de kwaliteit van leven. Die is vaak bij jongeren een stuk hoger dan bij ouderen.

Maar ook dan krijg je misschien een dilemma wanneer het gaat over een 80 jarige hartpatiënt die zijn hele leven heeft gewerkt voor de opbouw en welvaart van dit land t.o.v. van een 30 jarige dikke nietsnut die alleen maar parasiteert op de maatschappij.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:40:34 #136
201761 phpmystyle
Ordinary guy from Moscow
pi_192440108
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:38 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Zodat we daarna terug kunnen naar kwaliteit van leven die we hiervoor hadden :) in plaats van langer te blijven doorsukkelen.
Dat virus is in ons leven gekomen, en zal niet meer verdwijnen.
"Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:41:30 #137
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_192440117
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:40 schreef Elizium het volgende:

[..]

Jij hebt nooit enige form van wiskunde gehad begrijp ik al wel, als je die grafiek niet snapt. :')
Als marketingstudent krijg ik genoeg grafieken te zien dus ik snap dat wel
graag op anoniem
pi_192440127
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:37 schreef Elizium het volgende:

[..]

Hier de huidige tabel sterfte cijfers inclusief maatregelen die we nu al nemen. Dit gaat echt heel iets anders zijn dan de griep in 2018.

[ afbeelding ]
https://www.rivm.nl/monitoring-sterftecijfers-nederland
Klopt, maar we zijn bij lange na nog niet op hetzelfde niveau als de Spaanse griep. Dit is vooralsnog nog maar een kleintje.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:42:16 #139
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440129
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:40 schreef Elizium het volgende:

[..]

Jij hebt nooit enige form van wiskunde gehad begrijp ik al wel, als je die grafiek niet snapt. :')
_O-
Ik zie 1 piek, omdat je schaal zo lekker kut is.
1340 doden nu, nog 8000 te gaan daar verandert je grafiek niks aan.
Haters everywhere but I don't really care.
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:42:42 #140
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_192440134
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:40 schreef phpmystyle het volgende:

[..]

Dat virus is in ons leven gekomen, en zal niet meer verdwijnen.
Als het er niet meer is gaan we het missen en vinden we dit achteraf best een gezellige tijd (zo beschreef mijn oma de oorlog _O- )
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:44:04 #141
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_192440148
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:42 schreef matthijst het volgende:

[..]

_O-
Ik zie 1 piek, omdat je schaal zo lekker kut is.
1340 doden nu, nog 8000 te gaan daar verandert je grafiek niks aan.
Aantal doden is sowieso een grotendeels mank vergelijk aangezien dreigende overbelasting van de gezondheid duidelijk het probleem is. Overigens zou ik ook graag per 28 april versoepeling willen zien van de geldende maatregelen, maar of dat realistisch is .... ?
pi_192440168
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:42 schreef matthijst het volgende:

Ik zie 1 piek, omdat je schaal zo lekker kut is.
1340 doden nu, nog 8000 te gaan daar verandert je grafiek niks aan.
En je ziet echt niet het verschil hoe de 2 pieken van elkaar verschillen? Hoe stijl en plots corona is ten opzichte van 2018.
pi_192440173
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:34 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Bij beide niet het idee dat ze weten waar ze over lullen.

Alleen Obama kreeg het voordeel van de twijfel, maar op het gebied van mensenrechten was hij ook een vuil spelen aan het spelen.

Alleen deed de media dat niet belichten..

https://www.thebureauinve(...)re-strikes-than-bush
Ik heb bij Obama wel degelijk het idee dat hij wist waar hij het over had. Zoals Rutte met ons parlement over dingen kan spreken kon Obama dat ook. Ik snap dus niet goed waarom je dat denkt?! Heb je niet als je beiden hoort praten dat je bij Trump alleen maar nonsensical zinnen hoort en bij Obama volzinnen die op elkaar aansluiten en ergens op slaan?

Voor wat betreft drone strikes: Het kan zijn dat het onderbelicht is gebleven. Weet ik niet. Ik weet wel dat het belicht is en dat het in geen verhouding staat tot Trumps dagelijkse schandalenkermis. Een voorbeeld die hoog bij google stond van een artikel uit de reguliere pers over Obama's drone strikes: Obama's Weak Defense of His Record on Drone Killings (The Atlantic)

Trump heeft bovendien de regel geschrapt dat het aantal burgerslachtoffers gerapporteerd zou moeten worden: Trump revokes Obama rule on reporting drone strike deaths (BBC)

Bovendien worden onder Trump NOG meer drone strikes uitgevoerd: Under Donald Trump, drone strikes far exceed Obama's numbers (Chicago Sun Times)

Sinds wanneer is alleen het aantal drone strikes trouwens maatgevend voor de integriteit van een Amerikaanse president?
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:47:52 #144
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440195
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:45 schreef Elizium het volgende:

[..]

En je ziet echt niet het verschil hoe de 2 pieken van elkaar verschillen? Hoe stijl en plots corona is ten opzichte van 2018.
Zeker wel, maar dat zegt niks over waar het eindigt.
Haters everywhere but I don't really care.
  Redactie Frontpage vrijdag 3 april 2020 @ 23:48:27 #145
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_192440205
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:46 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Ik heb bij Obama wel degelijk het idee dat hij wist waar hij het over had. Zoals Rutte met ons parlement over dingen kan spreken kon Obama dat ook. Ik snap dus niet goed waarom je dat denkt?! Heb je niet als je beiden hoort praten dat je bij Trump alleen maar nonsensical zinnen hoort en bij Obama volzinnen die op elkaar aansluiten en ergens op slaan?

Voor wat betreft drone strikes: Het kan zijn dat het onderbelicht is gebleven. Weet ik niet. Ik weet wel dat het belicht is en dat het in geen verhouding staat tot Trumps dagelijkse schandalenkermis. Een voorbeeld die hoog bij google stond van een artikel uit de reguliere pers over Obama's drone strikes: https://www.theatlantic.c(...)rone-strikes/511454/

Trump heeft bovendien de regel geschrapt dat het aantal burgerslachtoffers gerapporteerd zou moeten worden: https://www.bbc.com/news/world-us-canada-47480207

Bovendien worden onder Trump NOG meer drone strikes uitgevoerd: https://chicago.suntimes.(...)ceed-obama-s-numbers

Sinds wanneer is alleen het aantal drone strikes trouwens maatgevend voor de integriteit van een Amerikaanse president?
Ja ik vind Trump ook maar een misplaatste klapjosti, maar zou je zulk politiek geneuzel daar willen plaatsen waar het meer tot zijn recht komt: POL / [AMV] Amerikaanse politiek #744 Coronavirus
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_192440218
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:47 schreef matthijst het volgende:
Zeker wel, maar dat zegt niks over waar het eindigt.
Dat bewijst dan toch aardig dat maatregelen hierbij zinvol zijn.
pi_192440222
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:48 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Ja ik vind Trump ook maar een misplaatste klapjosti, maar zou je zulk politiek geneuzel daar willen plaatsen waar het meer tot zijn recht komt: POL / [AMV] Amerikaanse politiek #744 Coronavirus
Ja, best. Hoort hier inderdaad wat minder thuis. Ik zal de discussie verder staken.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192440238
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:39 schreef matthijst het volgende:

[..]

Dat gaan we meemaken natuurlijk :)
9500 zitten we voorlopig nog niet aan.
Serieus? :')

Moesten we in tijden van de griep ook ziekenhuizen plat leggen en IC's bijschalen?

Reguliere zorg wegplannen?

Kom je net in dit topic kijken of zit je te trollen?
pi_192440289
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:46 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Ik heb bij Obama wel degelijk het idee dat hij wist waar hij het over had. Zoals Rutte met ons parlement over dingen kan spreken kon Obama dat ook. Ik snap dus niet goed waarom je dat denkt?! Heb je niet als je beiden hoort praten dat je bij Trump alleen maar nonsensical zinnen hoort en bij Obama volzinnen die op elkaar aansluiten en ergens op slaan?

Voor wat betreft drone strikes: Het kan zijn dat het onderbelicht is gebleven. Weet ik niet. Ik weet wel dat het belicht is en dat het in geen verhouding staat tot Trumps dagelijkse schandalenkermis. Een voorbeeld die hoog bij google stond van een artikel uit de reguliere pers over Obama's drone strikes: Obama's Weak Defense of His Record on Drone Killings (The Atlantic)

Trump heeft bovendien de regel geschrapt dat het aantal burgerslachtoffers gerapporteerd zou moeten worden: Trump revokes Obama rule on reporting drone strike deaths (BBC)

Bovendien worden onder Trump NOG meer drone strikes uitgevoerd: Under Donald Trump, drone strikes far exceed Obama's numbers (Chicago Sun Times)

Sinds wanneer is alleen het aantal drone strikes trouwens maatgevend voor de integriteit van een Amerikaanse president?
Jij voert hier nu bronnen en een verhaal op, dat hier in Nederland bijvoorbeeld totaal niet voorbij gekomen is.

Daardoor plaatsen mensen Obama op een voetstuk.

Of ik denk dat Obama meer integer was? Mwoa, ze zijn allebei een pion voor de personen (geldschieters) achter hen.

Ik denk dat elke president van de VS vooral voor het grootkapitaal daar zit en het militair industrieel complex.

Is een beetje zwak om Trump nu aan te vallen want Trump, dat bedoel ik ermee te zeggen.. :)
  vrijdag 3 april 2020 @ 23:59:26 #150
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440312
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:51 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Serieus? :')

Moesten we in tijden van de griep ook ziekenhuizen plat leggen en IC's bijschalen?

Reguliere zorg wegplannen?

Kom je net in dit topic kijken of zit je te trollen?
Ik trol niet chef. En ja: "In de drukste periode lagen ziekenhuizen erg vol. Daardoor konden nog nauwelijks patiënten vanuit de Spoedeisende Eerste Hulp (SEH) doorstromen naar bijvoorbeeld de Intensive Care (IC) of verpleegafdelingen."
Haters everywhere but I don't really care.
pi_192440321
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:57 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Jij voert hier nu bronnen en een verhaal op, dat hier in Nederland bijvoorbeeld totaal niet voorbij gekomen is.

Daardoor plaatsen mensen Obama op een voetstuk.

Of ik denk dat Obama meer integer was? Mwoa, ze zijn allebei een pion voor de personen (geldschieters) achter hen.

Ik denk dat elke president van de VS vooral voor het grootkapitaal daar zit en het militair industrieel complex.

Is een beetje zwak om Trump nu aan te vallen want Trump, dat bedoel ik ermee te zeggen.. :)
Datgene wat mensen verkeerd vinden aan Trump is doorgaans niet iets wat ze mis vinden omdat Trump Trump is, maar omdat datgene wat hij doet daadwerkelijk verkeerd is in hun ogen. Maar goed, de user in deze reactie had gelijk: COR / Het grote SARS-CoV-2 topic #528

Beter om dit hier te staken; het is geen POL.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192440325
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:59 schreef matthijst het volgende:

[..]

Ik trol niet chef. En ja: "In de drukste periode lagen ziekenhuizen erg vol. Daardoor konden nog nauwelijks patiënten vanuit de Spoedeisende Eerste Hulp (SEH) doorstromen naar bijvoorbeeld de Intensive Care (IC) of verpleegafdelingen."
En toen gingen ze ook de IC capaciteit verdriedubbelen?
pi_192440338
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:59 schreef matthijst het volgende:

[..]

Ik trol niet chef. En ja: "In de drukste periode lagen ziekenhuizen erg vol. Daardoor konden nog nauwelijks patiënten vanuit de Spoedeisende Eerste Hulp (SEH) doorstromen naar bijvoorbeeld de Intensive Care (IC) of verpleegafdelingen."
Zucht. Misschien eens stoppen met het vergelijken van een eeuwenoude ziekte waar al zeer veel mensen antilichamen voor hebben met een virus waar nog amper immuniteit voor is en pas een maand in Nederland is.
pi_192440344
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:54 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Daar hoor je nu gelukkig helemaal niets van. Eventjes geen jetsetleven voor haar
Ze probeerde het nog even door te claimen dat ze ook Corona had. :')
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_192440349
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:01 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

Zucht. Misschien eens stoppen met het vergelijken van een eeuwenoude ziekte waar al zeer veel mensen antilichamen voor hebben met een virus waar nog amper immuniteit voor is en pas een maand in Nederland is.
Ik moet er ook gewoon niet meer op ingaan.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:02:33 #156
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440359
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:00 schreef Smack10 het volgende:

[..]

En toen gingen ze ook de IC capaciteit verdriedubbelen?
Nee, dat hadden ze daarna moeten doen, voor de toekomst, dus nu.
Maar ja, bezuinigen in de zorg.
Haters everywhere but I don't really care.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:04:34 #157
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440395
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:01 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

Zucht. Misschien eens stoppen met het vergelijken van een eeuwenoude ziekte waar al zeer veel mensen antilichamen voor hebben met een virus waar nog amper immuniteit voor is en pas een maand in Nederland is.
Ook dat moet nog blijken?
2,5 week zou Sanquin die 10.000 bloed samples onderzocht moeten hebben.
Dan heb je een idee hoeveel mensen al gehad hebben.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_192440516
Ik lees hier af en toe mee en ik volg de ontwikkelingen redelijk tot goed. Mijn vriendin en ik hebben allebei een kantoorbaan en werken dus ca. 3 weken thuis nu. Omdat mijn vriendin redelijk angstig is zijn we het weekend daarvoor al vol voor social distancing gegaan en hebben dus vanaf toen niemand meer gezien. Dat begint nu echt heel kut te worden. Mijn vraag is, zoeken jullie dan toch vrienden op omdat je het sociaal slecht uit houd? Of houd je je strak aan de adviezen? Wij hebben dus nu 3,5 week geen enkel familielid of vriend(in) face to face gezien. Gewoon volhouden?
If you shoot this man, you die next. Repeat. If you shoot this man, you die next.
pi_192440531
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:10 schreef FoolWithMokey het volgende:

[..]

Ja daar dus een expert in is. Net als iemand een expert kan zijn in fietsen of koken.
Je kunt een expert zijn in koken inderdaad, dat is een kunde ... ofwel, je kunt kundig zijn in koken. Je kunt niet een expert zijn in een expert zijn, dat slaat nergens op.

Ik kon hem trouwens een stuk beter pruimen dan eerst Wilders die maar wat loopt te schreeuwen en extremistische standpunten erop nahoudt als het verbieden van de Koran en later Baudet.

Maar kunnen we het hier weer verder hebben over het virus en de ziekte? Het is geen POL hier.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192440540
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:12 schreef Niveath het volgende:
Ik lees hier af en toe mee en ik volg de ontwikkelingen redelijk tot goed. Mijn vriendin en ik hebben allebei een kantoorbaan en werken dus ca. 3 weken thuis nu. Omdat mijn vriendin redelijk angstig is zijn we het weekend daarvoor al vol voor social distancing gegaan en hebben dus vanaf toen niemand meer gezien. Dat begint nu echt heel kut te worden. Mijn vraag is, zoeken jullie dan toch vrienden op omdat je het sociaal slecht uit houd? Of houd je je strak aan de adviezen? Wij hebben dus nu 3,5 week geen enkel familielid of vriend(in) face to face gezien. Gewoon volhouden?
Ben na twee weken thuis gister weer naar kantoor gegaan. Heeft me echt goed gedaan. Maandag gewoon weer
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:15:19 #161
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440556
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:06 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Goed argument. :')

Als je statistiek niet snapt, ga dan niet de discussie aan.
Ik snap je verhaaltje prima, maar schijnbaar wordt hier liefst gehoord dat je prima 6 maanden braaf of je zolderkamertje wilt blijven zitten.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_192440560
‘Avond all.
Ik zag een berichtje hier voorbij komen van in beslag genomen beademingsapparatuur. Ieder voor zich is het wel aan het worden hé :{

Vanmorgen zag ik op het AD ook al dat Amerika toch een beroep doet op dat wetsartikel van de Vietnamoorlog, is dat concreet ook echt in werking gezet of was het grootspraak?
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:15:46 #163
342493 MissionPhailed
EU = Mission Phailed?
pi_192440563

Trump weer in de clinch met de media. Woord 'nasty' viel weer. :+
pi_192440564
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:12 schreef Niveath het volgende:
Mijn vraag is, zoeken jullie dan toch vrienden op omdat je het sociaal slecht uit houd? Of houd je je strak aan de adviezen? Wij hebben dus nu 3,5 week geen enkel familielid of vriend(in) face to face gezien. Gewoon volhouden?
Geen last van, dus nee.
Ja.
Ja.

:)
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192440575
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:14 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Ben na twee weken thuis gister weer naar kantoor gegaan. Heeft me echt goed gedaan. Maandag gewoon weer
Ja ik ben dus op het punt dat ik me te braaf voel en dat ik er dus meer schijt aan begin te krijgen. Maar als iedereen dat doet duurt dit nog veel langer.
If you shoot this man, you die next. Repeat. If you shoot this man, you die next.
pi_192440578
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:15 schreef MissionPhailed het volgende:

Trump weer in de clinch met de media. Woord 'nasty' viel weer. :+
Zitten ook wel veel domme journalisten
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:16:43 #167
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440580
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:14 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Ben na twee weken thuis gister weer naar kantoor gegaan. Heeft me echt goed gedaan. Maandag gewoon weer
Als 't kon zou ik ook gaan, maar bende is gesloten :{
Haters everywhere but I don't really care.
pi_192440581
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:15 schreef Fukushima het volgende:
Vanmorgen zag ik op het AD ook al dat Amerika toch een beroep doet op dat wetsartikel van de Vietnamoorlog, is dat concreet ook echt in werking gezet of was het grootspraak?
Dat is in werking gezet begreep ik. Althans als dat die wet is waarmee men mogelijk die apparaten van Philips in beslag kan nemen.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192440586
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:14 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Ben na twee weken thuis gister weer naar kantoor gegaan. Heeft me echt goed gedaan. Maandag gewoon weer
Same here.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:17:33 #170
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_192440587
LOL, de "federal stockpile" is voor de federal state... :')
are we infinite or am I alone
pi_192440588
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:16 schreef Niveath het volgende:

[..]

Ja ik ben dus op het punt dat ik me te braaf voel en dat ik er dus meer schijt aan begin te krijgen. Maar als iedereen dat doet duurt dit nog veel langer.
Als je gewoon afstand houdt tot anderen kan het prima
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_192440595
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:12 schreef Niveath het volgende:
Ik lees hier af en toe mee en ik volg de ontwikkelingen redelijk tot goed. Mijn vriendin en ik hebben allebei een kantoorbaan en werken dus ca. 3 weken thuis nu. Omdat mijn vriendin redelijk angstig is zijn we het weekend daarvoor al vol voor social distancing gegaan en hebben dus vanaf toen niemand meer gezien. Dat begint nu echt heel kut te worden. Mijn vraag is, zoeken jullie dan toch vrienden op omdat je het sociaal slecht uit houd? Of houd je je strak aan de adviezen? Wij hebben dus nu 3,5 week geen enkel familielid of vriend(in) face to face gezien. Gewoon volhouden?
Hier thuis ook, we zien niemand meer en het is zwaar ja. Alleen de kids spelen nog buiten met de buurtkindjes.
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440596
Het advies is nog altijd zoveel als mogelijk thuiswerken he @Smack10 en @Mortaxx
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192440599
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:16 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Misschien eens tijd om met je vriendin te praten over jullie relatie? :')
Ik bedoelde dus totaal niet dat ik mijn vriendin niet meer aan kan. Wel dat ik sociale dingen mis i.p.v. eindeloos videobellen. Dus nee.
If you shoot this man, you die next. Repeat. If you shoot this man, you die next.
pi_192440600
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:16 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Zitten ook wel veel domme journalisten
They will be tested, like you wouldn't believe :D .
pi_192440604
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:14 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Ben na twee weken thuis gister weer naar kantoor gegaan. Heeft me echt goed gedaan. Maandag gewoon weer
Ik ga volgende week ook, beetje onder de mensen, 3 weken thuis is wel weer lang genoeg.
pi_192440608
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:17 schreef crystal_meth het volgende:
LOL, de "federal stockpile" is voor de federal state... :')
Ernstige bullshit.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192440610
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:16 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Zitten ook wel veel domme journalisten
Lijkt Nederland wel, gewoon 3 keer dezelfde vraag stellen. :')
pi_192440611
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:16 schreef vosss het volgende:

[..]

Dat is in werking gezet begreep ik. Althans als dat die wet is waarmee men mogelijk die apparaten van Philips in beslag kan nemen.
Dus dat kan een zelfde situatie worden als Turkije nu heeft gedaan. Vorige week was het al even aan de orde maar dat zwakte alweer snel af... lastig
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440625
quote:
3s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:18 schreef vosss het volgende:
Het advies is nog altijd zoveel als mogelijk thuiswerken he @:smack10 en @:mortaxx
Doe ik ook, maar soms even alleen(!) op kantoor is ook niet verkeerd.
pi_192440632
quote:
3s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:18 schreef vosss het volgende:
Het advies is nog altijd zoveel als mogelijk thuiswerken he @:smack10 en @:mortaxx
Als iedereen dat verder netjes doet kan ik wel af en toe een dagje valsspelen.
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_192440635
quote:
3s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:18 schreef vosss het volgende:
Het advies is nog altijd zoveel als mogelijk thuiswerken he @:smack10 en @:mortaxx
Ik ben al 3,5 week aan het thuiswerken en beleid van de zaak is tot en met de meivakantie die hier tot 10 mei loopt ofzo pfff
Ben het wel zat hoor
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440641
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:18 schreef Fukushima het volgende:
Hier thuis ook, we zien niemand meer en het is zwaar ja.
Niet dat ik je niet geloof en alles, maar ik vind het reuze meevallen. Misschien ook omdat ik toch al jaren niet meer ieder weekend minstens 4 avonden in de kroeg hang? Verder kan ik me prima mijn tijd volplannen met bij voorkeur zo weinig mogelijk. De auto's heb ik bv nog niet gewassen, want hey, dat zou ik ook morgen kunnen doen. Of volgende week. Om maar een voorbeeldje te geven.

Lekker beetje gamen, netflix, FOK!, ik kmo de dagen wel door, geen enkele moeite mee hoor :)
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192440649
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:19 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Doe ik ook, maar soms even alleen(!) op kantoor is ook niet verkeerd.
Als je maar minimaal die anderhalve meter aanhoudt dan :Y
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192440653
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:20 schreef Fukushima het volgende:

[..]

Ik ben al 3,5 week aan het thuiswerken en beleid van de zaak is tot en met de meivakantie die hier tot 10 mei loopt ofzo pfff
Ben het wel zat hoor
Het was even wennen, maar het bevalt met echt bizar goed. En ik had nota bene maar een reistijd van een kwartier fietsen. Ben ik de enige?
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192440654
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:17 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Als je gewoon afstand houdt tot anderen kan het prima
Ja dat zeggen vrienden dus ook, maar juist omdat zij dan dus elkaar zien ga ik ze niet zien. Het kan er bij mij niet in dat je met 1.5 m afstand alles voorkomt. Als je samen bij iemand thuis wat drinkt deel je ook toilet etc.
If you shoot this man, you die next. Repeat. If you shoot this man, you die next.
pi_192440661
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:20 schreef vosss het volgende:

[..]

Niet dat ik je niet geloof en alles, maar ik vind het reuze meevallen. Misschien ook omdat ik toch al jaren niet meer ieder weekend minstens 4 avonden in de kroeg hang? Verder kan ik me prima mijn tijd volplannen met bij voorkeur zo weinig mogelijk. De auto's heb ik bv nog niet gewassen, want hey, dat zou ik ook morgen kunnen doen. Of volgende week. Om maar een voorbeeldje te geven.

Lekker beetje gamen, netflix, FOK!, ik kmo de dagen wel door, geen enkele moeite mee hoor :)
Moet je niet werken? :D
pi_192440668
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:21 schreef vosss het volgende:

[..]

Als je maar minimaal die anderhalve meter aanhoudt dan :Y
Alleen in een kamer van 30 m2.

Dus dat zit wel goed.
pi_192440671
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:22 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Moet je niet werken? :D
Jawel, helft van de tijd ongeveer. Ik had het over de tijd dat ik niet aan het werk was :)
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:23:39 #190
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440676
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:20 schreef vosss het volgende:

[..]

Niet dat ik je niet geloof en alles, maar ik vind het reuze meevallen. Misschien ook omdat ik toch al jaren niet meer ieder weekend minstens 4 avonden in de kroeg hang? Verder kan ik me prima mijn tijd volplannen met bij voorkeur zo weinig mogelijk. De auto's heb ik bv nog niet gewassen, want hey, dat zou ik ook morgen kunnen doen. Of volgende week. Om maar een voorbeeldje te geven.

Lekker beetje gamen, netflix, FOK!, ik kmo de dagen wel door, geen enkele moeite mee hoor :)
Werk je niet?
Mis inmiddels dom ouwehoeren met collega's wel behoorlijk :)
Haters everywhere but I don't really care.
pi_192440678
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:21 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Het was even wennen, maar het bevalt met echt bizar goed. En ik had nota bene maar een reistijd van een kwartier fietsen. Ben ik de enige?
Nee. Dat thuiswerken gaat prima. Sociale contacten elimineren is echt klote als je gewend bent om 2 a 3 keer in de week familie of vrienden te zien.
If you shoot this man, you die next. Repeat. If you shoot this man, you die next.
pi_192440683
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:20 schreef vosss het volgende:

[..]

Niet dat ik je niet geloof en alles, maar ik vind het reuze meevallen. Misschien ook omdat ik toch al jaren niet meer ieder weekend minstens 4 avonden in de kroeg hang? Verder kan ik me prima mijn tijd volplannen met bij voorkeur zo weinig mogelijk. De auto's heb ik bv nog niet gewassen, want hey, dat zou ik ook morgen kunnen doen. Of volgende week. Om maar een voorbeeldje te geven.

Lekker beetje gamen, netflix, FOK!, ik kmo de dagen wel door, geen enkele moeite mee hoor :)
O ik vermaak mijzelf ook wel hoor, maar ik ging eigenlijk elk weekend wel ff een drankje doen met de jongens in de kroeg of zoiets, verder heb ik een stadia aangeschaft met kerst en dat is ook een goed tijdverdrijf :P
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440685
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:23 schreef matthijst het volgende:
Werk je niet?
Jawel, we zijn afgelopen week en komende week met halve teams aanwezig op het werk. Daarna is nog onduidelijk. Er is weinig meer te doen in elk geval.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192440703
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:24 schreef vosss het volgende:

[..]

Jawel, we zijn afgelopen week en komende week met halve teams aanwezig op het werk. Daarna is nog onduidelijk. Er is weinig meer te doen in elk geval.
Ik krijg het alleen maar drukker nu met E-commerce, iedereen denkt dat men nu massaal online gaat kopen,

Klopt ook, maar niet voor luxe decoratie artikelen. :')
pi_192440709
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:21 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Het was even wennen, maar het bevalt met echt bizar goed. En ik had nota bene maar een reistijd van een kwartier fietsen. Ben ik de enige?
Kwartier met de auto nog geen 10km. Maar ik was minimaal 1 dag in de week bij klanten ergens in de benelux en soms heel Europa door en dat mis ik nu wel. Laatste ritje was Zweden begin februari en nu staat de auto al een maand op dezelfde plek :(
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 00:27:02 #196
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192440720
Aub. kappen met off-topic en trol posts.
pi_192440722
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:26 schreef Fukushima het volgende:

[..]

Kwartier met de auto nog geen 10km. Maar ik was minimaal 1 dag in de week bij klanten ergens in de benelux en soms heel Europa door en dat mis ik nu wel. Laatste ritje was Zweden begin februari en nu staat de auto al een maand op dezelfde plek :(
Dat is balen, was ook graag onderweg in de wagen.

Mis dat ook wel.

Vanaf mei weer naar het werk, wat denk jij?
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:27:19 #198
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440726
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:24 schreef vosss het volgende:

[..]

Jawel, we zijn afgelopen week en komende week met halve teams aanwezig op het werk. Daarna is nog onduidelijk. Er is weinig meer te doen in elk geval.
Ah dat scheelt al :)
Haters everywhere but I don't really care.
pi_192440727
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:21 schreef Niveath het volgende:

[..]

Ja dat zeggen vrienden dus ook, maar juist omdat zij dan dus elkaar zien ga ik ze niet zien. Het kan er bij mij niet in dat je met 1.5 m afstand alles voorkomt. Als je samen bij iemand thuis wat drinkt deel je ook toilet etc.
Nee dat werkt ook niet, kijk maar naar dat onderzoek in China over een bus, daar was de verspreiding tot 4,5 mtr volgens mij
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440730
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:26 schreef Fukushima het volgende:

[..]

Kwartier met de auto nog geen 10km. Maar ik was minimaal 1 dag in de week bij klanten ergens in de benelux en soms heel Europa door en dat mis ik nu wel. Laatste ritje was Zweden begin februari en nu staat de auto al een maand op dezelfde plek :(
Dit heb ik min of meer ook en vind ik veel minder lastig dan je vrienden en familie minder zien. Jij niet?
If you shoot this man, you die next. Repeat. If you shoot this man, you die next.
pi_192440743
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:27 schreef matthijst het volgende:

[..]

Ah dat scheelt al :)
Nouja ik werk sowieso al maar 32 uur per week, 3 volle dagen en 2 halve normaal gesproken, dus ik ben ook wel inmiddels gewend om wat meer thuis te zijn dan voorheen toen ik nog fulltime werkte. Misschien dat dat ook meehelpt dat ik er niet zo een moeite mee heb om meer tijd thuis door te brengen.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192440751
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:27 schreef Fukushima het volgende:

[..]

Nee dat werkt ook niet, kijk maar naar dat onderzoek in China over een bus, daar was de verspreiding tot 4,5 mtr volgens mij
Precies. En dan frustreert het dat sommige vrienden elkaar wel opzoeken en ik dus braaf ben.
If you shoot this man, you die next. Repeat. If you shoot this man, you die next.
pi_192440767
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:15 schreef Fukushima het volgende:
‘Avond all.
Ik zag een berichtje hier voorbij komen van in beslag genomen beademingsapparatuur. Ieder voor zich is het wel aan het worden hé :{

Vanmorgen zag ik op het AD ook al dat Amerika toch een beroep doet op dat wetsartikel van de Vietnamoorlog, is dat concreet ook echt in werking gezet of was het grootspraak?
Dat is in werking gezet. En onze Amerikaanse vrienden hebben nu ook 3M verboden om gezichtsmaskers gefabriceerd in Amerika te verkopen aan Canada en landen in Zuid-Amerika.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 04-04-2020 00:35:46 ]
pi_192440770
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:30 schreef Niveath het volgende:

[..]

Precies. En dan frustreert het dat sommige vrienden elkaar wel opzoeken en ik dus braaf ben.
Niet braaf, eerder verstandig.
pi_192440772
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:27 schreef Niveath het volgende:

[..]

Dit heb ik min of meer ook en vind ik veel minder lastig dan je vrienden en familie minder zien. Jij niet?
Ja beide vind ik lastig. Ik vind het heerlijk om stukken te rijden en dat is zo anders nu opeens. Bedrijven willen gewoon echt geen externals zien. En om daar nog even op in te haken. Een ‘groot’ deel van de klanten begint betalingstermijnen eenzijdig aan te passen van bijvoorbeeld 30 naar 45/60 dagen of zelfs 90 dagen. Dat icm minder orders maakt het toch wel heel lastig hoor. Dit gaat nog flink doorwerken in de economie.

Wat betreft vrienden/familie ja dat is ook heel lastig. Mijn zusje zit in een verbouwing/verhuizing sinds begin maart, maar ik kan haar niet helpen vanwege dit allemaal
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440776
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:33 schreef Fukushima het volgende:

[..]

Ja beide vind ik lastig. Ik vind het heerlijk om stukken te rijden en dat is zo anders nu opeens. Bedrijven willen gewoon echt geen externals zien. En om daar nog even op in te haken. Een ‘groot’ deel van de klanten begint betalingstermijnen eenzijdig aan te passen van bijvoorbeeld 30 naar 45/60 dagen of zelfs 90 dagen. Dat icm minder orders maakt het toch wel heel lastig hoor. Dit gaat nog flink doorwerken in de economie.

Wat betreft vrienden/familie ja dat is ook heel lastig. Mijn zusje zit in een verbouwing/verhuizing sinds begin maart, maar ik kan haar niet helpen vanwege dit allemaal
Die beperking m.b.t. familie, ik hoop dat ze dat als eerste gaan opheffen voor mensen die klachtenvrij zijn..
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:34:29 #207
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_192440777
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:29 schreef vosss het volgende:

[..]

Nouja ik werk sowieso al maar 32 uur per week, 3 volle dagen en 2 halve normaal gesproken, dus ik ben ook wel inmiddels gewend om wat meer thuis te zijn dan voorheen toen ik nog fulltime werkte. Misschien dat dat ook meehelpt dat ik er niet zo een moeite mee heb om meer tijd thuis door te brengen.
Werk normaal 1.5 dag thuis, de andere 3 dagen op kantoor. Gebruiken nu wel Skype/Teams, maar da's toch anders dan ff face to face.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_192440780
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:32 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

Dat is in werking gezet. En onze Amerikaanse vrienden hebben nu ook 3M verboden om gezichtsmaskers gefabriceerd in Amerika te verkopen aan Canada.
Volgens mij nemen ze ook maskers in die in Azië zijn geproduceerd..
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 00:35:19 #209
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192440784
Zo, beetje opgeruimd, stelletje kleuters :D

Had het eerder vandaag een keer gevraagd, maar geen reactie gehad. Iemand enig idee of ze NICE niet meer (goed) bijhouden? Lijken steeds verder achter te lopen met de getallen die ze bij de persconferentie roepen.

Te maken met overschakeling naar ander systeem?
pi_192440787
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:27 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Dat is balen, was ook graag onderweg in de wagen.

Mis dat ook wel.

Vanaf mei weer naar het werk, wat denk jij?
Ik hoop het echt, maar ik heb ergens het gevoel dat het nog wel tot de zomer kan duren... vooral omdat ik alweer signalen zie dat ze in Italië weer naar buiten gaan (wat de boel vast weer slechter maakt) hier zijn ze ook huiverig voor de meivakantie wat een probleem kan worden :{
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440790
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:34 schreef matthijst het volgende:

[..]

Werk normaal 1.5 dag thuis, de andere 3 dagen op kantoor. Gebruiken nu wel Skype/Teams, maar da's toch anders dan ff face to face.
Je mist toch de sociale aspecten van je werk.

Praten over onzinnige dingen, zoals thuis wellicht anders is met je partner..
pi_192440799
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:35 schreef Kyran het volgende:
Zo, beetje opgeruimd, stelletje kleuters :D

Had het eerder vandaag een keer gevraagd, maar geen reactie gehad. Iemand enig idee of ze NICE niet meer (goed) bijhouden? Lijken steeds verder achter te lopen met de getallen die ze bij de persconferentie roepen.

Te maken met overschakeling naar ander systeem?
Is er geen openbare toegang tot 2twnty4 cijfers?
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 00:37:03 #213
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192440801
Ik denk niet dat wij in mei al flinke versoepeling van maatregelen krijgen trouwens. Hooguit kinderdagverblijven en scholen open als onderzoek positief uitvalt.

Aantal patiënten op IC stijgt nog steeds. Eerst dat even afwachten. Je kan echt niet de IC's blijven belasten zoals ze nu belast zijn. Dat trekt niemand.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:37:15 #214
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_192440803
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 22:57 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

450 miljoen EU-geld doneren aan een land dat niet bij de EU hoort en 761 besmettingen heeft, is gewoon niet proportioneel. Daar hebben we ontwikkelingshulp-programma's voor.
koop je een hoop ic bedden voor en personeel
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 00:37:27 #215
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192440807
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:36 schreef Smack10 het volgende:

Niet dat ik heb gevonden.
pi_192440811
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:30 schreef Niveath het volgende:

[..]

Precies. En dan frustreert het dat sommige vrienden elkaar wel opzoeken en ik dus braaf ben.
Is het beste denk ik om er niet in mee te gaan. Ik moet het mijn kinderen ook uitleggen dat ze in principe wel buiten kunnen spelen, maar zolang dit duurt ze niet bij kindjes binnen mogen spelen. Dat frustreert ze soms want een aantal ouders hier in de wijk boeit het het niet en die kinderen spelen dus samen binnen. Gelukkig is het merendeel hier wel verstandig
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440812
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:33 schreef Fukushima het volgende:

[..]

Ja beide vind ik lastig. Ik vind het heerlijk om stukken te rijden en dat is zo anders nu opeens. Bedrijven willen gewoon echt geen externals zien. En om daar nog even op in te haken. Een ‘groot’ deel van de klanten begint betalingstermijnen eenzijdig aan te passen van bijvoorbeeld 30 naar 45/60 dagen of zelfs 90 dagen. Dat icm minder orders maakt het toch wel heel lastig hoor. Dit gaat nog flink doorwerken in de economie.

Wat betreft vrienden/familie ja dat is ook heel lastig. Mijn zusje zit in een verbouwing/verhuizing sinds begin maart, maar ik kan haar niet helpen vanwege dit allemaal
Begrijpelijk, ik heb het nog niet over baanstress gehad omdat dat hier thuis gelukkig totaal niet aan de orde is. Ik sta niet graag in de schoenen van mensen in de nu dirext getroffen sectoren. De overige sectoren komen nog wel aan de beurt.
If you shoot this man, you die next. Repeat. If you shoot this man, you die next.
pi_192440817
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:37 schreef Kyran het volgende:
Ik denk niet dat wij in mei al flinke versoepeling van maatregelen krijgen trouwens. Hooguit kinderdagverblijven en scholen open als onderzoek positief uitvalt.

Aantal patiënten op IC stijgt nog steeds. Eerst dat even afwachten. Je kan echt niet de IC's blijven belasten zoals ze nu belast zijn. Dat trekt niemand.
Van alle IC vpk.. als deze uitvallen door stress/trauma's .. staan er anderen klaar om deze op te vangen?
pi_192440821
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:35 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Je mist toch de sociale aspecten van je werk.

Praten over onzinnige dingen, zoals thuis wellicht anders is met je partner..
Ook gewoon even een andere omgeving dan je eigen huis is wel fijn
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_192440822
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:32 schreef JochemSjakie het volgende:

[..]

Dat is in werking gezet. En onze Amerikaanse vrienden hebben nu ook 3M verboden om gezichtsmaskers gefabriceerd in Amerika te verkopen aan Canada en landen in Zuid-Amerika.
Dat heeft dan wel een flinke impact op ‘onze’ prognose van spullen neem ik aan?
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440832
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:39 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Ook gewoon even een andere omgeving dan je eigen huis is wel fijn
Dit.

Dan kan je er thuis weer beter tegenaan..
pi_192440836
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:37 schreef Kyran het volgende:
Ik denk niet dat wij in mei al flinke versoepeling van maatregelen krijgen trouwens. Hooguit kinderdagverblijven en scholen open als onderzoek positief uitvalt.

Aantal patiënten op IC stijgt nog steeds. Eerst dat even afwachten. Je kan echt niet de IC's blijven belasten zoals ze nu belast zijn. Dat trekt niemand.
Dit. Die zullen bij voorkeur rond de 1100 corona IC's moeten zitten en dan kijken wat het doet als men versoepeld qua maatregelen. En met 1100 is het al druk zat voor die mensen.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192440838
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:35 schreef Kyran het volgende:
Zo, beetje opgeruimd, stelletje kleuters :D

Had het eerder vandaag een keer gevraagd, maar geen reactie gehad. Iemand enig idee of ze NICE niet meer (goed) bijhouden? Lijken steeds verder achter te lopen met de getallen die ze bij de persconferentie roepen.

Te maken met overschakeling naar ander systeem?
Ja dat is heel lastig, de 30e staat nu zelf op 130. Je kan helemaal niets met de data zo
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440839
joshtpm twitterde op zaterdag 04-04-2020 om 00:40:04 Trump slips in a joke about banging a model into his discussion of mass mortality. reageer retweet
pi_192440844
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:39 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Ook gewoon even een andere omgeving dan je eigen huis is wel fijn
Je kan toch gewoon de deur uit voor een flinke wandeling? Zolang je maar niet gaat wandelen waar iedereen dat doet op dat moment. Even een frisse neus halen :)
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:42:08 #226
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440847
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:29 schreef vosss het volgende:

[..]

Nouja ik werk sowieso al maar 32 uur per week, 3 volle dagen en 2 halve normaal gesproken, dus ik ben ook wel inmiddels gewend om wat meer thuis te zijn dan voorheen toen ik nog fulltime werkte. Misschien dat dat ook meehelpt dat ik er niet zo een moeite mee heb om meer tijd thuis door te brengen.
Is toch ook heerlijk. Heb er ook geen enkele moeite mee :)
Vandaag 2 uur gewerkt en de rest met mijn dochter doorgebracht.
pi_192440848
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:37 schreef Kyran het volgende:
Ik denk niet dat wij in mei al flinke versoepeling van maatregelen krijgen trouwens. Hooguit kinderdagverblijven en scholen open als onderzoek positief uitvalt.

Aantal patiënten op IC stijgt nog steeds. Eerst dat even afwachten. Je kan echt niet de IC's blijven belasten zoals ze nu belast zijn. Dat trekt niemand.
Eens. Dit wordt minimaal juni.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_192440849
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:39 schreef Smack10 het volgende:
staan er anderen klaar om deze op te vangen?
Nee.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 00:42:44 #229
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192440851
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:39 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Van alle IC vpk.. als deze uitvallen door stress/trauma's .. staan er anderen klaar om deze op te vangen?
Heb echt geen getallen, maar zou mij verbazen als er genoeg goede vervanging zou zijn. Nederland is uiterest efficiënt qua zorg en daarom kunnen wij relatief goedkoop (voor de burger) zorg aanbieden. Echter betekent dat wel dat je precies genoeg bedden, precies genoeg materiaal, precies genoeg personeel hebt.

Teveel uitval en je hebt een probleem. Als andere afdelingen in ziekenhuizen niet zouden sluiten waren al die opschaal aantallen absoluut niet haalbaar. Er staan nu neurologen, oncologen, operatieassistenten en allerlei verpleegkundigen van andere afdelingen bij te springen op de IC's.
pi_192440854
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 23:38 schreef Confetti het volgende:

[..]

Als je drie weken op de IC zit is de kans op overleven in normale gezondheid vrijwel nihil. In zon noodsituatie moet zo iemand gewoon afgeschreven worden.

De beslissing wordt gelukkig niet aan de arts overgelaten, maar er worden protocollen opgesteld. Ze moeten ook nooit de verantwoordelijkheid krijgen voor zulke beslissingen, dat zou onmenselijk zijn.
Je gaat een beetje voorbij aan de problemen die ik zie. Om te beginnen lijkt mij het niet zo eenvoudig om iemand af te schrijven. Er gaat een hele operatie aan vooraf om zoiets te beslissen en dan hebben we het nog niet eens over het praktische gedeelte waar je blij bent dat iemand veilig op een IC bed is geplaatst met alle slangen, meetapparatuur en zondes juist volgens protocol is toegepast.

Ik denk niet dat dit hetzelfde is als even een zekering in de meterkast verwisselen. Ben geen expert, heb geen medisch achtergrond, maar ik denk dat je niet zomaar een patiënt op het IC hebt getild. Omgeven met beschermkleding, vast aan allerlei protocollen, juridische restricties, Ik denk dat een arts allang blij is dat een IC patiënt veilig op zijn bed is geplaatst en daar blijft zonder dat er maatregelen zijn overschreden.

Bovendien brengt het constant verplaatsen van patiënten ook risico's voor de verzorgers met zich mee waar het mis kan gaan en waar je verantwoordelijk bent voor de gezondheid van de patiënt, de gezondheid van jezelf en voor anderen. En niet te vergeten dit moet allemaal gebeuren in crisistijd onder stressvolle omstandigheden en in loodzware kleding dat je moet dragen.

Zit je als verzorger hier op te wachten. Kun jij je tijd niet beter benutten om te verzorgen in plaats van constant verplaatsen en vervangen van patiënten. Volgens mij loop je dan contant en alleen maar achter de feiten aan waar je dan uiteindelijk veel minder mensen redt. Omdat je focus dan op veel meer patiënten moet richten.
pi_192440855
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:41 schreef vosss het volgende:

[..]

Je kan toch gewoon de deur uit voor een flinke wandeling? Zolang je maar niet gaat wandelen waar iedereen dat doet op dat moment. Even een frisse neus halen :)
Wandelen is echt keisaai
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_192440858
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:41 schreef vosss het volgende:

[..]

Je kan toch gewoon de deur uit voor een flinke wandeling? Zolang je maar niet gaat wandelen waar iedereen dat doet op dat moment. Even een frisse neus halen :)
Ook.

Maar even een andere omgeving is ook lekker...
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:44:40 #233
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_192440864
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:43 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Ook.

Maar even een andere omgeving is ook lekker...
Google earth
pi_192440866
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:42 schreef Montagui het volgende:

[..]

Eens. Dit wordt minimaal juni.
Jep en als het even tegenzit gewoon tot de (school) zomervakantie
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:45:19 #235
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440870
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:30 schreef Niveath het volgende:

[..]

Precies. En dan frustreert het dat sommige vrienden elkaar wel opzoeken en ik dus braaf ben.
Ik doe daar ook niet aan mee. Vrienden van mij gaan wel ieder weekend iets samen doen.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 00:46:57 #236
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192440875
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:41 schreef vosss het volgende:

[..]

Dit. Die zullen bij voorkeur rond de 1100 corona IC's moeten zitten en dan kijken wat het doet als men versoepeld qua maatregelen. En met 1100 is het al druk zat voor die mensen.
Zelfs dan inderdaad.

Als je de mensen dan weer vrijheid geeft gaat het binnen een maand weer naar 2000 en dan is je normale zorg nog steeds een ondergeschoven kindje.

Dat is ook niet haalbaar. Sorry dat ik in herhaling ga vallen, maar juist door te laat op de rem te trappen gaan wij nog veel langer met deze "eerste golf" bezig zijn. Een mogelijke tweede golf kan echt niet meteen achteraan komen, onmenselijk voor de zorgverleners. Die hebben geen tijd om het te verwerken en gaan maar door.

Wat mij trouwens opvalt is dat niemand in Nedelrand (RIVM, OMT, regering etc) niet meer praat over mogelijke effecten van warm weer. Is hier nog iets over gezegd of was dit vals hoop wat ze hadden en hebben wij het er niet meer over?
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:47:18 #237
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440877
Vandaag mail gehad van vakantiebestemming, een Nederlands echtpaar in Frankrijk. Of er (over 2 maanden) toch wel gewoon willen betalen. Mocht de vakantie onverhoopt niet doorgaan kunnen we binnen 24 maanden in voor- of najaar komen met verrekening van prijsverschil. Acceptabel voorstel wat mij betreft, deze mensen hebben hier ook niet voor gekozen.
pi_192440878
Even over NICE he, daar staat al ik weet niet hoe lang het volgende:

quote:
Totaal aantal Nederlandse IC’s met tenminste één bewezen COVID-19 opname op dit moment: 73
Is dat wel interessant om nu te zien? Dat aantal staat al zo lang op 73 dat ik een ernstig vermoeden heb dat wij in Nederland 73 IC's hebben.

Informatief dat dat er in het begin stond, maar nu voegt dat toch niets meer toe? Eventueel zou men het terug kunnen plaatsen als we tegen het einde aan zitten van deze kutzooi, maar voor nu zou ik zeggen laat zo'n zinnetje dan gewoon weg.

Of hebben we nog ergens 1 of 2 IC's verstopt waar nog geen COVID-19 patiënten liggen? :@
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 00:48:29 #239
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192440883
quote:
3s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:47 schreef vosss het volgende:
Even over NICE he, daar staat al ik weet niet hoe lang het volgende:
[..]

Is dat wel interessant om nu te zien? Dat aantal staat al zo lang op 73 dat ik een ernstig vermoeden heb dat wij in Nederland 73 IC's hebben.

Informatief dat dat er in het begin stond, maar nu voegt dat toch niets meer toe? Eventueel zou men het terug kunnen plaatsen als we tegen het einde aan zitten van deze kutzooi, maar voor nu zou ik zeggen laat zo'n zinnetje dan gewoon weg.

Of hebben we nog ergens 1 of 2 IC's verstopt waar nog geen COVID-19 patiënten liggen? :@
En als je dan naar het grafiekje daarvan kijkt zie je dat het nooit op 73 is geweest, maar max 72 :P Er is ergens een rogue IC die doet alsof ze patiënten hebben!

Nee, NICE site is echt bagger eerste klas, vooral nu het niet meer goed bijgehouden wordt.
pi_192440884
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:46 schreef Kyran het volgende:

[..]

Zelfs dan inderdaad.

Als je de mensen dan weer vrijheid geeft gaat het binnen een maand weer naar 2000 en dan is je normale zorg nog steeds een ondergeschoven kindje.

Dat is ook niet haalbaar. Sorry dat ik in herhaling ga vallen, maar juist door te laat op de rem te trappen gaan wij nog veel langer met deze "eerste golf" bezig zijn. Een mogelijke tweede golf kan echt niet meteen achteraan komen, onmenselijk voor de zorgverleners. Die hebben geen tijd om het te verwerken en gaan maar door.

Wat mij trouwens opvalt is dat niemand in Nedelrand (RIVM, OMT, regering etc) niet meer praat over mogelijke effecten van warm weer. Is hier nog iets over gezegd of was dit vals hoop wat ze hadden en hebben wij het er niet meer over?
Eens en mbt dat warme weer, geen idee, daar heb ik ze inderdaad ook al tijden niet meer over gehoord. Denk dat ze het gewoon niet weten en daarom maar laten voor wat het is?
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:49:04 #241
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440885
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:43 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Wandelen is echt keisaai
Nee joh. Heb zelfs binnen 10 km van mijn eigen woning zo veel gezien waar ik geen weet van had :)
pi_192440889
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:47 schreef leolinedance het volgende:
Vandaag mail gehad van vakantiebestemming, een Nederlands echtpaar in Frankrijk. Of er (over 2 maanden) toch wel gewoon willen betalen. Mocht de vakantie onverhoopt niet doorgaan kunnen we binnen 24 maanden in voor- of najaar komen met verrekening van prijsverschil. Acceptabel voorstel wat mij betreft, deze mensen hebben hier ook niet voor gekozen.
Persoonlijk heb ik het niet zo op vouchers, als zo’n toko failliet gaat heb je er niets aan natuurlijk...
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
pi_192440890
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:48 schreef Kyran het volgende:

[..]

En als je dan naar het grafiekje daarvan kijkt zie je dat het nooit op 73 is geweest, maar max 72 :P Er is ergens een rogue IC die doet alsof ze patiënten hebben!

Nee, NICE site is echt bagger eerste klas, vooral nu het niet meer goed bijgehouden wordt.
Huh wtf raar dit. 8)7
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:50:31 #244
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440893
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:33 schreef Fukushima het volgende:

[..]

Ja beide vind ik lastig. Ik vind het heerlijk om stukken te rijden en dat is zo anders nu opeens. Bedrijven willen gewoon echt geen externals zien. En om daar nog even op in te haken. Een ‘groot’ deel van de klanten begint betalingstermijnen eenzijdig aan te passen van bijvoorbeeld 30 naar 45/60 dagen of zelfs 90 dagen. Dat icm minder orders maakt het toch wel heel lastig hoor. Dit gaat nog flink doorwerken in de economie.

Wat betreft vrienden/familie ja dat is ook heel lastig. Mijn zusje zit in een verbouwing/verhuizing sinds begin maart, maar ik kan haar niet helpen vanwege dit allemaal
Daar kiezen jullie zelf voor. Als je je goed aan regels houdt kun je mijns inziens best helpen. Waarom zou je niet een kamer kunnen schilderen waar niemand anders is? Om maar iets te noemen.
pi_192440895
Het komt me inmiddels ook echt de neus uit dat kansloos de hele dag binnen zitten of doelloos wat rondfietsen in de wijk.

Morgen of zondag maar naar een natuurpark of het strand.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:52:03 #246
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_192440901
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:50 schreef Kickinalfa het volgende:
Het komt me inmiddels ook echt de neus uit dat kansloos de hele dag binnen zitten of doelloos wat rondfietsen in de wijk.

Morgen of zondag maar naar een natuurpark of het strand.
Geen echte Fokker, lalalalalalala
pi_192440907
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:50 schreef Kickinalfa het volgende:
Het komt me inmiddels ook echt de neus uit dat kansloos de hele dag binnen zitten of doelloos wat rondfietsen in de wijk.

Morgen of zondag maar naar een natuurpark of het strand.
Als je daar 400 euro boete en het overlijden van je ouders voor over hebt, doen!

(gewoon als perspectief wat zou kunnen gebeuren).
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_192440908
quote:
7s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:48 schreef vosss het volgende:

[..]

Eens en mbt dat warme weer, geen idee, daar heb ik ze inderdaad ook al tijden niet meer over gehoord. Denk dat ze het gewoon niet weten en daarom maar laten voor wat het is?
Volgens mij zijn er genoeg "warme landen" waar het virus ook goed aanwezig is.

Was ijdele hoop..
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 00:54:45 #249
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192440915
UMCU update van de dag :D

Totaal 2946 medewerkers getest, 224 positief. Dit waren allemaal collega's met milde tot ernstige klachten en/of connecties naar risicogebieden en/of contact hadden gehad met besmette patiënten/collega's.

Totaal 45 patiënten op de IC. Als er niks is veranderd zijn er 61 IC-bedden beschikbaar. Er zijn ook nog 17 patiënten opgenomen op de reguliere afdeling.

Verder blijven ze bij UMCU echt van alles regelen voor medewerkers. Nu lees ik weer dat er een boodschappen service komt _O_ Voor 16:00 bestellen is volgende dag na 15:00 je boodschappen geleverd bij het UMCU _O_
pi_192440920
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:53 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Volgens mij zijn er genoeg "warme landen" waar het virus ook goed aanwezig is.

Was ijdele hoop..
Ergens een paar topics terug was er de uitslag van het onderzoek.
Het is een groot verschil tussen -5 en 5 graden, maar bij de 5/6 graden en hoger maakt het niks uit.
pi_192440930
Snap nu trouwens wel dat alcoholisme een groot probleem is in de meest noordelijke landen in de wereld. Als je niets te doen hebt grijp je toch sneller naar een biertje.
pi_192440933
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:55 schreef Kickinalfa het volgende:

[..]

Ergens een paar topics terug was er de uitslag van het onderzoek.
Het is een groot verschil tussen -5 en 5 graden, maar bij de 5/6 graden en hoger maakt het niks uit.
Heb je die link nog? Zou graag lezen :)
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:58:16 #253
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440935
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:57 schreef Simmertje het volgende:
Snap nu trouwens wel dat alcoholisme een groot probleem is in de meest noordelijke landen in de wereld. Als je niets te doen hebt grijp je toch sneller naar een biertje.
Zo zeg dat. Ik ga volgende week in niet-alcohol quarantaine. Ik was er al niet vies van maar nu wordt het wel heel verleidelijk gemaakt.
pi_192440937
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:57 schreef Simmertje het volgende:
Snap nu trouwens wel dat alcoholisme een groot probleem is in de meest noordelijke landen in de wereld. Als je niets te doen hebt grijp je toch sneller naar een biertje.
Proost :+
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192440938
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:57 schreef Simmertje het volgende:
Snap nu trouwens wel dat alcoholisme een groot probleem is in de meest noordelijke landen in de wereld. Als je niets te doen hebt grijp je toch sneller naar een biertje.
Wat is deze? :D
pi_192440941
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:57 schreef Simmertje het volgende:
Snap nu trouwens wel dat alcoholisme een groot probleem is in de meest noordelijke landen in de wereld. Als je niets te doen hebt grijp je toch sneller naar een biertje.
en nootjes....
pi_192440945
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:57 schreef Simmertje het volgende:
Snap nu trouwens wel dat alcoholisme een groot probleem is in de meest noordelijke landen in de wereld. Als je niets te doen hebt grijp je toch sneller naar een biertje.
Ik drink nu bijna dagelijks
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_192440947
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:58 schreef Nadelspiel het volgende:

[..]

en nootjes....
_O_
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192440948
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:55 schreef Kickinalfa het volgende:

[..]

Ergens een paar topics terug was er de uitslag van het onderzoek.
Het is een groot verschil tussen -5 en 5 graden, maar bij de 5/6 graden en hoger maakt het niks uit.
Bron?

Dan maakt het voor Europa niet veel uit,,
  zaterdag 4 april 2020 @ 00:59:42 #260
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440950
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:59 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Ik drink nu bijna dagelijks
Idem.
pi_192440952
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:59 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

Ik drink nu bijna dagelijks
Ik ook, na het posten in dit topic.

Nasdrovje B:)B
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 01:00:40 #262
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192440955
Mensen, geen SC! Beetje off-topic kan, maar hou het een beeeetje binnen de lijntjes aub =)
pi_192440956
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 april 2020 16:37 schreef funnywell het volgende:

[..]

:')

https://www.ad.nl/alphen/(...)het-infuus~a8ef8e31/

En daar zijn legio verhalen van

Dus al dat spul maar voor granted nemen

En dan komen ze met paniek artikelen met zulke koppen

HPV vaccin eng? Kanker is pas eng

Net zo dom als roepen

Anale sex eng? Aids is pas eng
Als er veel mensen gevaccineerd worden, dan wordt er vast wel eens eentje ziek niet lang na een vaccinatie. Dat wilt niet zeggen dat dat door die vaccinatie komt. Encephalitis gebeurd ook zonder vaccinatie, en veel vaker zonder dat er vlak voor een vaccinatie (voor iets anders) is geweest dan wel. Dus het lijkt me nogal een voorbarige conclusie om de encephalitis toe te schrijven aan de HPV-vaccinatie in dit geval.
  zaterdag 4 april 2020 @ 01:00:46 #264
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_192440957
SC
pi_192440958
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:49 schreef Fukushima het volgende:

[..]

Persoonlijk heb ik het niet zo op vouchers, als zo’n toko failliet gaat heb je er niets aan natuurlijk...
Ik heb een paar reizen met KLM staan. Die laat ik staan tot de vlucht geannuleerd wordt en dan herboek ik gewoon een paar maanden later. Op die manier heb ik ook geen gedoe met extra kosten en zo.
  zaterdag 4 april 2020 @ 01:01:58 #266
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440963
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:00 schreef Kyran het volgende:
Mensen, geen SC! Beetje off-topic kan, maar hou het een beeeetje binnen de lijntjes aub =)
Mogen we niet praten over dat er meer alcohol wordt gedronken sinds we in onze intelligente lockdown zitten :'(
pi_192440966
Frontpage van de telegraaf ligt plat :')
  zaterdag 4 april 2020 @ 01:02:47 #268
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_192440968
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:02 schreef Smack10 het volgende:
Frontpage van de telegraaf ligt plat :')
Ja
pi_192440973
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:02 schreef Stray_cat het volgende:

[..]

Ja
Een dronken stagair.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_192440974
quote:
3s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:47 schreef vosss het volgende:
Even over NICE he, daar staat al ik weet niet hoe lang het volgende:
[..]

Is dat wel interessant om nu te zien? Dat aantal staat al zo lang op 73 dat ik een ernstig vermoeden heb dat wij in Nederland 73 IC's hebben.

Informatief dat dat er in het begin stond, maar nu voegt dat toch niets meer toe? Eventueel zou men het terug kunnen plaatsen als we tegen het einde aan zitten van deze kutzooi, maar voor nu zou ik zeggen laat zo'n zinnetje dan gewoon weg.

Of hebben we nog ergens 1 of 2 IC's verstopt waar nog geen COVID-19 patiënten liggen? :@
Ze bedoelen ziekenhuizen met een IC :)
pi_192440978
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 april 2020 00:58 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Wat is deze? :D
Haha nee maar oprecht, pak nu echt sneller een biertje voor achter de pc. Elk weekend hetzelfde, dan zoek je het toch sneller in een drankje.
  zaterdag 4 april 2020 @ 01:04:31 #272
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_192440980
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:03 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Een dronken stagair.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sorry
pi_192440986
realDonaldTrump twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 02:52:35 We hit 3M hard today after seeing what they were doing with their Masks. “P Act” all the way. Big surprise to many in government as to what they were doing - will have a big price to pay! reageer retweet
Over de Act die de VS gebruikt om spullen in beslag te nemen..
  zaterdag 4 april 2020 @ 01:05:23 #274
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440987
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:00 schreef HiZ het volgende:

[..]

Ik heb een paar reizen met KLM staan. Die laat ik staan tot de vlucht geannuleerd wordt en dan herboek ik gewoon een paar maanden later. Op die manier heb ik ook geen gedoe met extra kosten en zo.
Met KLM heb je daarmee weinig risico inderdaad. Weet niet of je zakelijk vliegt of prive? Ons bedrijf heeft bepaalde afspraken over annuleringen met onze travel agency.
pi_192440989
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:05 schreef Smack10 het volgende:
realDonaldTrump twitterde op vrijdag 03-04-2020 om 02:52:35 We hit 3M hard today after seeing what they were doing with their Masks. “P Act” all the way. Big surprise to many in government as to what they were doing - will have a big price to pay! reageer retweet
Over de Act die de VS gebruikt om spullen in beslag te nemen..
Weken nadat de democraten aangaven dat het moest gebeuren.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192440990
No Evidence for Temperature-Dependence of the COVID-19 Epidemic

Let op: preprint, er heeft nog geen peer review plaatsgevonden.
pi_192440994
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:04 schreef Simmertje het volgende:

[..]

Haha nee maar oprecht, pak nu echt sneller een biertje voor achter de pc. Elk weekend hetzelfde, dan zoek je het toch sneller in een drankje.
Het is ook een soort coming together, maar dan online. B:)B
  zaterdag 4 april 2020 @ 01:06:41 #278
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192440995
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:04 schreef Simmertje het volgende:

[..]

Haha nee maar oprecht, pak nu echt sneller een biertje voor achter de pc. Elk weekend hetzelfde, dan zoek je het toch sneller in een drankje.
Ik niet alleen in het weekend. Het is gewoon saai nu. En er is minder werk. Dan kom ik sneller in de verleiding :P
pi_192440998
quote:
9s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:05 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Weken nadat de democraten aangaven dat het moest gebeuren.
Dan hadden wij helemaal geen Philips apparatuur ontvangen?
pi_192441003
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:02 schreef Stray_cat het volgende:

[..]

Ja
Las nog wel iets over een nepdode in India die betrapt was door de politie. Wilde de lockdown omzeilen _O-
  zaterdag 4 april 2020 @ 01:08:28 #281
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_192441004
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:06 schreef MMunkun het volgende:
No Evidence for Temperature-Dependence of the COVID-19 Epidemic

Let op: preprint, er heeft nog geen peer review plaatsgevonden.
Alleen de abstract gelezen. Maar dat is wel klote :{
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 01:08:36 #282
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192441007
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:06 schreef MMunkun het volgende:
No Evidence for Temperature-Dependence of the COVID-19 Epidemic

Let op: preprint, er heeft nog geen peer review plaatsgevonden.
Thanks!
  zaterdag 4 april 2020 @ 01:10:21 #283
478286 Stray_cat
Veni, vidi, vagina
pi_192441012
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:08 schreef Nadelspiel het volgende:

[..]

Las nog wel iets over een nepdode in India die betrapt was door de politie. Wilde de lockdown omzeilen _O-
:D Ow, heel erg :P
pi_192441026
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:06 schreef MMunkun het volgende:
No Evidence for Temperature-Dependence of the COVID-19 Epidemic

Let op: preprint, er heeft nog geen peer review plaatsgevonden.
Interessant: er is een ander artikel dat precies het omgekeerde suggereert (wel afhankelijkheid van temperatuur dus)

Causal empirical estimates suggest COVID-19 transmission rates are highly seasonal
pi_192441032
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:07 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Dan hadden wij helemaal geen Philips apparatuur ontvangen?
Niet dat ik expert ben, maar zo werkt het denk ik niet. Die wet wordt doelgericht ingezet, niet over de gehele industrie oid. Hij wordt onder Trump trouwens heel vaak gebruikt, maar niet tot een paar dagen terug voor helpen met deze crisis. Zie bv dit artikel:

quote:
Wartime Production Law Has Been Used Routinely, but Not With Coronavirus (NY Times)
The Defense Production Act has been invoked hundreds of thousands of times in the Trump years. But with the pandemic, the president sees it as a “break the glass” last resort.

WASHINGTON — Chemicals used to construct military missiles. Materials needed to build drones. Body armor for agents patrolling the southwest border. Equipment for natural disaster response.

A Korean War-era law called the Defense Production Act has been used to place hundreds of thousands of orders by President Trump and his administration to ensure the procurement of vital equipment, according to reports submitted to Congress and interviews with former government officials.

Yet as governors and members of Congress plead with the president to use the law to force the production of ventilators and other medical equipment to combat the coronavirus pandemic, he has for weeks treated it like a “break the glass” last resort, to be invoked only when all else fails.

“You know, we’re a country not based on nationalizing our business,” Mr. Trump said earlier this month. “Call a person over in Venezuela, ask them how did nationalization of their businesses work out? Not too well.”

The Defense Production Act includes a range of authorities including issuing loans to expand a vendor’s capacity, controlling the distribution of a company’s products and the more commonly used power of compelling companies to prioritize the government’s order over those of other clients.

The law’s frequent use, especially by the military to give its contract priority ratings to jump ahead of a vendor’s other clients, has prompted those most familiar with it to question why the administration has been so hesitant to tap it for a public health emergency that as of Tuesday has killed more than 3,600 Americans and sickened 181,000.

“What’s more important? Building an aircraft carrier or a frigate using priority ratings or saving a hundred thousand lives using priorities for ventilators?” said Larry Hall, who retired in August as the director of the Defense Production Act program division at the Federal Emergency Management Agency. “If we used the president’s logic, most of our economy is already nationalized. But it isn’t.”

On Friday, the president said he had finally pressed the law into action to force General Motors to step up efforts to manufacture ventilators. Then the federal authorities raided the home of a hoarder in Brooklyn and his warehouse in New Jersey, invoking the Defense Production Act to recoup tens of thousands of surgical masks.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192441034
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:08 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Alleen de abstract gelezen. Maar dat is wel klote :{
Wacht op de peer review. Mmunkun had dit heel niet moeten posten imo.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192441049
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:14 schreef SnertMetChoco het volgende:
Wacht op de peer review. Mmunkun had dit heel niet moeten posten imo.
Er werd om gevraagd, vandaar dat ik het gedeeld heb. Ik heb wel netjes aangegeven dat de peer review nog niet gebeurd is, want ik vind dat wel een belangrijk punt.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 01:17:49 #288
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192441055
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:12 schreef MMunkun het volgende:

[..]

Interessant: er is een ander artikel dat precies het omgekeerde suggereert (wel afhankelijkheid van temperatuur dus)

Causal empirical estimates suggest COVID-19 transmission rates are highly seasonal
We nd robust statistical evi-
dence that a 1C increase in local temperature reduces transmission by 13%, with a 95% con dence interval of [-21%, -4%]

Dat is wel heel veel lijkt mij ....13% met 1C verschil? Beetje vaag onderzoek waarbij ze wel veel aannames doen als ik het zo lees. Morgen met een wakker hoofd nog een keer lezen :D
pi_192441058
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:16 schreef MMunkun het volgende:

[..]

Er werd om gevraagd, vandaar dat ik het gedeeld heb. Ik heb wel netjes aangegeven dat de peer review nog niet gebeurd is, want ik vind dat wel een belangrijk punt.
Het gevolg is stemmingmakerij. Niet verstandig. Ik begrijp het wel, maar wat zou je zelf zeggen als iemand een niet peer reviewed studie aanhaalt zelfs met disclaimer?
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 01:19:08 #290
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192441059
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:14 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Wacht op de peer review. Mmunkun had dit heel niet moeten posten imo.
Ze gaf duidelijk aan dat het geen peer review had. In deze tijden zijn er bijna geen peer reviewed artikelen, dus alle informatie is welkom. Niet voor anderen bepalen wat ze wel en niet mogen posten.
pi_192441065
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:19 schreef Kyran het volgende:

[..]

Ze gaf duidelijk aan dat het geen peer review had. In deze tijden zijn er bijna geen peer reviewed artikelen, dus alle informatie is welkom. Niet voor anderen bepalen wat ze wel en niet mogen posten.
Nee, niet "alle informatie is welkom". Dat is imo echt onzin en ik begrijp niet dat je dat onderschrijft als je een wetenschappelijke achtergrond hebt. Natuurlijk wel goed dat ze erbij aangaf dat peer review ontbrak.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
pi_192441068
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:19 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Het gevolg is stemmingmakerij. Niet verstandig. Ik begrijp het wel, maar wat zou je zelf zeggen als iemand een niet peer reviewed studie aanhaalt zelfs met disclaimer?
Vrijwel alle sudies zijn niet peer reviewed op dit moment?
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 01:23:38 #293
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192441078
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:20 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]

Nee, niet "alle informatie is welkom". Dat is imo echt onzin en ik begrijp niet dat je dat onderschrijft als je een wetenschappelijke achtergrond hebt. Natuurlijk wel goed dat ze erbij aangaf dat peer review ontbrak.
Op dit moment kan je gewoon niet wachten op peer reviews. Dat kost tijd, tijd die er niet echt is. Tuurlijk moet je voorzichtig zijn, heel voorzichtig zelfs, maar gewoon artikelen posten met duidelijk de mededeling dat het niet peer reviewed is kan gewoon. Voor beide kanten van het verhaal.
pi_192441079
quote:
10s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:02 schreef Stray_cat het volgende:

[..]

Ja
Nog steeds werkt het niet goed..
pi_192441082
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:21 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Vrijwel alle sudies zijn niet peer reviewed op dit moment?
Ik weet niet goed wat je bedoelt. Een studie is geen publicatie.

Misschien stel ik me te strikt op, dat kan. Zou ook niet de eerste keer zijn.
“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 01:26:16 #296
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192441092
That said, bij beide onderzoeken krijg ik niet echt een gevoel van "daar zit wat in". Teveel aannames en teveel onzekerheden.
pi_192441096
Waarschijnlijk zijn er 2x zoveel doden als dat er gemeld wordt.

https://amp.nos.nl/artike(...)t-in-de-cijfers.html
  zaterdag 4 april 2020 @ 01:27:04 #298
374936 RensAjacied
VI Hooligans
pi_192441100
Zelden zoiets gezien als het interview van Jinek met Diederik Gommers. Wat is Gommers toch een lieve man. Legt alles heel rustig en kundig uit.
AFCA!
pi_192441106
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:19 schreef SnertMetChoco het volgende:
Het gevolg is stemmingmakerij. Niet verstandig. Ik begrijp het wel, maar wat zou je zelf zeggen als iemand een niet peer reviewed studie aanhaalt zelfs met disclaimer?
Ik zou het met een kritische, open blik bekijken en daarna zelf oordelen of ik er wel of niets mee kan. Gezien de snelle wetenschappelijke ontwikkelingen vind ik het leuk om deze studies te bekijken, ook al zijn ze niet allemaal even waardevol. Maar dan kan dan gewoon over gediscusseerd worden in dit topic, lijkt me :)
pi_192441110
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:26 schreef Kyran het volgende:
That said, bij beide onderzoeken krijg ik niet echt een gevoel van "daar zit wat in". Teveel aannames en teveel onzekerheden.
Ik heb hetzelfde gevoel. Verder onderzoek maar afwachten dan :s)
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 4 april 2020 @ 01:28:23 #301
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192441112
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 april 2020 01:27 schreef MMunkun het volgende:

[..]

Ik zou het met een kritische, open blik bekijken en daarna zelf oordelen of ik er wel of niets mee kan. Gezien de snelle wetenschappelijke ontwikkelingen vind ik het leuk om deze studies te bekijken, ook al zijn ze niet allemaal even waardevol. Maar dan kan dan gewoon over gediscusseerd worden in dit topic, lijkt me :)
Helemaal mee eens, vooral ook zelf blijven denken en kritisch zijn.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')