SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer uitleg over het mogelijke ziekteverloopOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doden in NederlandOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Richtlijnen in dit topic:
-probeer niet lollig te doen
-bij nieuws graag een bron
-off topic kan zonder opgaaf van reden verwijderd worden. Hier is het Slow Chat topic: COR / [En Don SC #1] HATSJOE
-opruiende berichten zonder bewijs of normale bronnen, kunnen achterwege gelaten worden.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
:Jij gaat niet dood want je bent nog jongquote:Op maandag 16 maart 2020 01:15 schreef liesje1979 het volgende: Bang om dood te gaan heb ik voor mezelf niet, als het zover is, dan is het zo. Ik heb een fantastisch leven gehad dan met vooral prachtige reizen. Ik zou het alleen heel erg vinden voor mijn ouders, Ze hebben al hun enige zoon verloren en als ik dood zou gaan aan dit virus hun enige dochter. En ik ben bang om hen hieraan te verliezen. Verder ben ik gewoon bang omdat het allemaal zo onwerkelijk, nieuw, en beangstigend is. Ik zou met liefde een maand vooruit spoelen.
snap dat het idd beangstigend is wat dit virus kan doen met de oudere mens. Gelukkig is die kans dat het verkeerd afloopt echt heel erg klein, daar moet je je dan maar een beetje aan vastklampen. En hen goed informeren over hoe te handelen als ze daar zelf niet goed van op de hoogte zijn
![]()
Yup.quote:
"Maar de weg daarheen is lang. En daarom vullen wij de tijd met feestelijk gezang."
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.![]()
NBA denkt aan terugkeer midden juni maar dan zonder fans: https://www.instagram.com/p/B9xiuC4hr9c/?igshid=o0664440ztg7
Dan gaan wij al helemaal niet voetballen over een maand.Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Aan ouderdom gaan er jaarlijkse al meer dood.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:07 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
0,01(0,7*17180000)=120260 en dat is vrij optimistisch zonder demografische kwetsbaarheden en maatschappelijke neveneffecten in acht te nemen, bij een besmettingsgraad van slechts 70% en een totale mortaliteit van 1%Ceterum censeo Turciam delendam esse.![]()
We kunnen altijd hopen, maar tot nu toe verloopt het behoorlijk vergelijkbaar met Italiëquote:Op maandag 16 maart 2020 01:14 schreef roos94 het volgende:
Ok toegegeven die juichsmiley is niet gepast excuses. Maar het dodental is nog steeds erg laag in NL. Dus laten we ervan uitgaan dat dit niet extreem uit de spuigaten zal lopen. Zeker nu alles in lockdown gaat.![]()
![]()
https://www.tilastokeskus(...)varasto/mart0473.pdfquote:
Onder andere zelfmoord,
Hoogschalig alcohol gebruik wegens minder vertrouwen in toekomst.
Duidelijk is geloof ik wel dat mensen die werkeloos/dicht bij de armoedegrens zijn ongezonder leven dan mensen die wel een baan hebben?
Economische daling zorgt voor veel indirecte doden is de conclusie.
(Moet er wel bij zeggen dat dit deels on en offtopic is gezien niet volledig zeker is dat er een recessie komt)In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Ik wil weten hoe het over 40 jaar gaat met bepaalde problemen die we nu hebben in de wereld etc. Gaan we naar Mars, verzuipt westelijk Nederland, overleven we de vergrijzing, bestaat zwerfafval nog, neemt Amazon de wereld over, krijgen we geïmplanteerde chips ipv. smartphones etc etc etc.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ik denk dat de wereld na deze virus er heel anders over zal denken, althans dat hoop ik maar.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:13 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Helaas denken landen vaak dat het weinig voorstelt en gaat economische groei dik voorop.![]()
Het werkelijke aantal zal alleen als gevolg van de vergrijzing al dan ook flink hoger liggen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Aan ouderdom gaan er jaarlijkse al meer dood.![]()
We zijn wel laat ingestapt hè.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:20 schreef Tijn het volgende:
[..]
We kunnen altijd hopen, maar tot nu toe verloopt het behoorlijk vergelijkbaar met Italië
[ afbeelding ]|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ik zat nog in het vorige topique.Ik hoop het echt.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:16 schreef -Chakotay- het volgende:
[..]
over een paar maanden lachen we erom en dansen we op straat![]()
(Maar velen dansen dan niet meer mee - niet alleen in NL - en dat is alsnog behoorlijk kut en verdrietig voor die families.)IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
De valkuil is dat de meeste mensen nu denken dat Corona hun leven is en dat is helemaal niet waar. Je hebt je eigen leven en daar heb je macht over en invloed op en Corona is in feite bijzaak. Wel iets om verstandig rekening mee te houden, maar het bepaalt niet jouw leven; dat doe je zelf. Je kunt nog steeds gelukkig zijn binnen de behoorlijke ruimte die je nog steeds hebt.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat is ook echt zo, heb je ook gelijk in. En het merendeel van de tijd ben ik heel kalm hoor want idd, paniek helpt niet. Maar de knop van soms wel wat zorgen en 'als maar niet..' krijg ik niet binnen een paar seconden omgezet vaak. Een leuke serie kijken en heel even doen alsof het niet bestaat helpt dan wel.Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.![]()
Maar de bijstand is sinds dit jaar (toeval ik ben ook bnw mod) ook een stuk minder slecht trouwens. Ik kan zonder restaurants en cafe's en Ajax best met 1400 euro overleven als het moet. Ik begrijp dat gedramatiseer van de zzper niet zo.Groot fan van User Wotte![]()
Hoe zit het nu eigenlijk met de Ja het is maar een griepje.verkoudheidje...zijn daar al statistieken over ..vs coronaIk zwaai naar dieren.![]()
liever nietquote:
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Let wel op dat dit genormaliseerd is aan de inwonersaantallen. Dit grafiek zegt dus niet dat wij in absolute aantallen net zoveel besmettingen als Italië gaan krijgen, maar wel dat wij per 100.000 inwoners ongeveer net zoveel besmettingen kunnen verwachten.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:20 schreef Tijn het volgende:
[..]
We kunnen altijd hopen, maar tot nu toe verloopt het behoorlijk vergelijkbaar met Italië
[ afbeelding ]![]()
Nee, het is idd geen toeval, onwijze indirect verantwoordelijk voor tientallen dode en zieke kinderen. randdebielquote:Het is ook geen toeval dat de stichting Vaccinvrij het stigma heeft gekregen van het ‘verspreiden van nepnieuws’ – en wordt gecensureerd door google, facebook en de reguliere media..
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Nouja, de vegrijzing heeft te maken met de geboortegolf van na de oorlog. Daar hoor ik niet bij.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:22 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Iets zeg me dat als jij tegen die tijd nog leeft je deel zult zijn van een vergrijzing.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Op de IC was van de week meer dan de helft onder de 50 en zelfs een groot deel zonder bekende onderliggende ziektes etc volgens mij.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Aan ouderdom gaan er jaarlijkse al meer dood.IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
spellingsfouten zijn niet belangrijk op FOK 👍quote:Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
ZZP'er leeft zonder subsidies.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:22 schreef Tjacka het volgende:
Maar de bijstand is sinds dit jaar (toeval ik ben ook bnw mod) ook een stuk minder slecht trouwens. Ik kan zonder restaurants en cafe's en Ajax best met 1400 euro overleven als het moet. Ik begrijp dat gedramatiseer van de zzper niet zo.
Net als dat diegene die net boven de grens van subsidies verdient een stuk slechter leeft dan de gene die wel subsidies ontvangt, wat uiteraard oneerlijk is.In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Valt in het niet dus bij het RIVM en de GGD's inzake alleen al SARS-CoV-2.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, het is idd geen toeval, onwijze indirect verantwoordelijk voor tientallen dode en zieke kinderen. randdebiel.
![]()
Wie ga je aansprakelijk stellen en wil je zien branden. ?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:12 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Inzicht verkrijgen kost helemaal geen tijd, er was een perfect model waarop een aanname aangaande carnaval gebaseerd kon worden namelijk Chinees nieuwjaar. Eenieder die dit niet van mijlenver zag aankomen heeft zijn ogen in zijn zak gehad/het niet willen zien.![]()
![]()
Als er al een verantwoordelijkheid is, ligt die primair bij "onszelf " als samenleving.
En ja ook ik hoorde tot de groep die het allemaal al "zag" waarbij je dan wordt overbluft door het enorme ontkenningsgeweld en dan je laat meeslepen.
Dat is nu eenmaal hoe "we" onze maatschappij organiseren, dat indalen van inzicht is zelfs nu nog gaande bij mensen die niet (willen of kunnen) begrijpen wat bedoeld wordt met het doel van maatregelen en die dan letterlijk voor zichzelf anders gaan uitleggen.
Desalniettemin, weet ik zeker dat we over een tijdje zullen kunnen terugkijken dat het zal worden ingedamd. Aan het alternatief wil en kan ik hier geen duiding geven."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Trustequote:Op maandag 16 maart 2020 01:22 schreef MakkieR het volgende:
Ik ga mijn bed maar eens opzoeken, welterusten allemaal.![]()
quote:Op maandag 16 maart 2020 01:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Het komt goed Liebling SchatzIk ben er
Thanks maar zo bedoelde ik het niet, ik ven 40 en ik rook. Maar de vraag was waar je bang voor was. Ik heb los van Corona ook geen angst voor de dood. Als het mijn tijd is ga ik. Maar ik zou het zo erg vinden voor mijn ouders.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:19 schreef roos94 het volgende:
:
[..]
Jij gaat niet dood want je bent nog jongsnap dat het idd beangstigend is wat dit virus kan doen met de oudere mens. Gelukkig is die kans dat het verkeerd afloopt echt heel erg klein, daar moet je je dan maar een beetje aan vastklampen. En hen goed informeren over hoe te handelen als ze daar zelf niet goed van op de hoogte zijn
![]()
Niemand weet hoe lang dit allemaal gaat duren, maar je kunt er wel van uitgaan dat die 6 april niet de echte einddatum gaat zijn.quote:![]()
....en ik ben ook benieuwd hoe het met die jongen van 16 afloopt, maar volgens mij gaat het daar niet zo heel goed mee.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:24 schreef Greys het volgende:
[..]
Op de IC was van de week meer dan de helft onder de 50 en zelfs een groot deel zonder bekende onderliggende ziektes etc volgens mij.Het is pas echt crisis als het bier op is.![]()
Ik ben wat dat betreft wel benieuwd naar het percentage rokers onder de overledenen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:21 schreef PP_Sound het volgende:
Goede longen maken het verschil, de randstad is doomed.![]()
Het is FOK!quote:Op maandag 16 maart 2020 01:24 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
spellingsfouten zijn niet belangrijk op FOK 👍|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
dat is niet waarquote:Op maandag 16 maart 2020 01:24 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
ZZP'er leeft zonder subsidies.
Net als dat diegene die net boven de grens van subsidies verdient een stuk slechter leeft dan de gene die wel subsidies ontvangt, wat uiteraard oneerlijk is.
iedereen heeft recht op bijstand
ook zzpers
ik twijel of ik moet stoppen als zzper of nietGroot fan van User Wotte![]()
Misschien moet je maar eens beginnen met stoppen met roken dan?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:25 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
[..]
Thanks maar zo bedoelde ik het niet, ik ven 40 en ik rook. Maar de vraag was waar je bang voor was. Ik heb los van Corona ook geen angst voor de dood. Als het mijn tijd is ga ik. Maar ik zou het zo erg vinden voor mijn ouders.![]()
Ik wil helemaal niemand aansprakelijk stellen of "zien branden", daar valt ook helemaal niets meer mee te winnen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:24 schreef Vallon het volgende:
[..]
Wie ga je aansprakelijk stellen en wil je zien branden. ?
Als er al een verantwoordelijkheid is, ligt die primair bij "onszelf " als samenleving.
En ja ook ik hoorde tot de groep die het allemaal al "zag" waarbij je dan wordt overbluft door het enorme ontkenningsgeweld en dan je laat meeslepen.
Dat is nu eenmaal hoe "we" onze maatschappij organiseren, dat indalen van inzicht is zelfs nu nog gaande bij mensen die niet (willen of kunnen) begrijpen wat bedoeld wordt het doel van maatregelen en die dan letterlijk voor zichtzelf anders gaan uitleggen.
Desalniettemin, weet ik zeker dat we over een tijdje zullen kunnen terugkijken dat het zal worden ingedamd. Aan het alternatief wil en kan ik hier geen duiding geven.Ik weerspreek slechts de onzin die jij verkondigde.
![]()
![]()
ik snap niet dat wij ons allemaal moeten afzonderen en dat schiphol gewoon open blijft, is dweilen met de kraan open![]()
IC wilt uiteraard niet zeggen dat je sterft. 50+ers hebben een grotere kans te sterven op de IC dan 50-ers.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:24 schreef Greys het volgende:
[..]
Op de IC was van de week meer dan de helft onder de 50 en zelfs een groot deel zonder bekende onderliggende ziektes etc volgens mij.In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Maken die statistieken echt nog uit als er een groot verschil is met wat het nu inmiddels toch wel aantoonbaar aanricht? Door een verkoudheid of griep komen in deze tijd de IC's niet overvol en schreeuwen artsen geen moord en brand om tekorten aan materialen, hoeven geen hele landen in lockdown, storten beurzen niet in etc.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:22 schreef Geerd het volgende:
Hoe zit het nu eigenlijk met de Ja het is maar een griepje.verkoudheidje...zijn daar al statistieken over ..vs coronaIT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Ik durfde het niet aan om zzper te worden, dus nog steeds in loondienst.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:26 schreef Tjacka het volgende:
[..]
dat is niet waar
iedereen heeft recht op bijstand
ook zzpers
ik twijel of ik moet stoppen als zzper of nietCheck it out![]()
quote:Op maandag 16 maart 2020 01:20 schreef Dagoduck het volgende:
Ik wil weten hoe het over 40 jaar gaat met bepaalde problemen die we nu hebben in de wereld etc. Gaan we naar Mars, verzuipt westelijk Nederland, overleven we de vergrijzing, bestaat zwerfafval nog, neemt Amazon de wereld over, krijgen we geïmplanteerde chips ipv. smartphones etc etc etc.Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.![]()
bijna de hele dag naar muziek geluisterd als afleidingquote:Op maandag 16 maart 2020 01:12 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
"Al is de toestand zorgelijk, ik raak niet in paniek. Ik houd de moed erin door middel van de volksmuziek."
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
Ben in deze tijden ook wel blij dat ik voor een grote multinational werk. Biedt toch wel enige zekerheid.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:27 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Ik durfde het niet aan om zzper te worden, dus nog steeds in loondienst.![]()
Absoluut maar aan de andere kant zijn het stressvolle dagen. Maar je hebt gelijk, laten we er niet over in discussie gaanquote:Op maandag 16 maart 2020 01:26 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Misschien moet je maar eens beginnen met stoppen met roken dan?![]()
Boeiend allemaal zeg.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:28 schreef UltraR het volgende:
[..]
[..]
Edit: Hahaha! En jij bent op 3 februari van dit jaar geregistreerd en hebt sindsdien op één post na uitsluitend in het Corona-subforum gepost! Echt meid, houd op hoor. Niet in paniek.![]()
maandag 28 december 2020 20:34 schreef JustinK het volgende: De wereld heeft meer tong80's nodig.![]()
Ja begrijp ik, maar 'aan ouderdom gaan er jaarlijks meer dood' vond ik niet echt vergelijkbaar.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:27 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
IC wilt uiteraard niet zeggen dat je sterft. 50+ers hebben een grotere kans te sterven op de IC dan 50-ers.IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Een groot deel van Nederland is inmiddels kranen geworden. If anything is Schiphol openlaten de rest van de wereld onder laten lopen. Wij zelf zijn door inactie en nodeloze versnelling (carnaval, voorjaarsvakanties, niet testen, geen quarantaines, opereren op basis van onjuiste aannames) tot een gigantische besmettingshaard gemaakt.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:27 schreef THEFXR het volgende:
ik snap niet dat wij ons allemaal moeten afzonderen en dat schiphol gewoon open blijft, is dweilen met de kraan open![]()
Ik hoef er niet over in discussie, je weet zelf ook wel hoe het zit. Ik ben nu 1,5 jaar gestopt na vele pogingen en ben er erg blij mee. Als ik het kan kan iedereen hetquote:Op maandag 16 maart 2020 01:29 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Absoluut maar aan de andere kant zijn het stressvolle dagen. Maar je hebt gelijk, laten we er niet over in discussie gaan![]()
![]()
Ik moes wel toegeven dat ik een beetje bang was toen de Mexicaanse griep uit brakquote:Op maandag 16 maart 2020 01:12 schreef Tengano het volgende:
[..]
Wat ik tot nu toe geleerd heb is dat je problemen gemakkelijker te lijf kunt gaan met een instelling van: I can handle this. Wanhoop en angst maken machteloos en dat zorgt weer voor neerslachtigheid, doemdenken en in het uiterste geval zelfs suicidaliteit.
Ik denk dus dat ik dit virus ga verslaan en als dat niet lukt heb ik me toch onoverwinnelijk gevoeld.en had ook de symptomen behalve koorts
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
Ik snap jou ook. Maar dat nieuwsartikelen zeggen dat er meer 50-ers op de IC liggen dan 50+ers is wellicht een feit maar misleidend.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja begrijp ik, maar 'aan ouderdom gaan er jaarlijks meer dood' vond ik niet echt vergelijkbaar.
Het is namelijk logisch, er wonen in Nederland echter meer mensen onder de 50 dan mensen boven de 50. En de - groep komt vaker in contact met andere mensen zodat ze eerder besmet raken.
Haalt alleen niks van het feit dat +ers een lagere weerstand hebben en dus alsnog in ratio vaker zullen sterven dan -ers.In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Zijn er nu al dan echt bijvoorbeeld 20/40/60% meer doden vanaf ja wanneer begon het ? Dan een normale griep periode vanaf die tijd...quote:Op maandag 16 maart 2020 01:27 schreef Greys het volgende:
[..]
Maken die statistieken echt nog uit als er een groot verschil is met wat het nu inmiddels toch wel aantoonbaar aanricht? Door een verkoudheid of griep komen in deze tijd de IC's niet overvol en schreeuwen artsen geen moord en brand om tekorten aan materialen, hoeven geen hele landen in lockdown, storten beurzen niet in etc.Ik zwaai naar dieren.![]()
Ik snap de paniek wel. Het zijn erg onzekere tijden. Maar dat wc papier snap ik echt niet. De conserven, handzeep en diepvries snap ik wel.Check it out![]()
quote:Op maandag 16 maart 2020 01:32 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Ik snap jou ook. Maar dat nieuwsartikelen zeggen dat er meer 50-ers op de IC liggen dan 50+ers is wellicht een feit maar misleidend.
Het is namelijk logisch, er wonen in Nederland echter meer mensen onder de 50 dan mensen boven de 50. En de - groep komt vaker in contact met andere mensen zodat ze eerder besmet raken.
Haalt alleen niks van het feit dat +ers een lagere weerstand hebben en dus alsnog in ratio vaker zullen sterven dan -ers.In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Beste medicijn.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:28 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
bijna de hele dag naar muziek geluisterd als afleidingDeceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.![]()
Ik zie een markt opkomen met veel ziekenquote:Op maandag 16 maart 2020 01:27 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Ik durfde het niet aan om zzper te worden, dus nog steeds in loondienst.
Maar zonder geen uitschrijving geen bijstandGroot fan van User Wotte![]()
Dit staat over 50 jaar in de geschiedenisboekenquote:Op maandag 16 maart 2020 01:32 schreef hjansen82 het volgende:
Ik snap de paniek wel. Het zijn erg onzekere tijden. Maar dat wc papier snap ik echt niet. De conserven, handzeep en diepvries snap ik wel.![]()
![]()
Jongens kap ajb even met dat persoonlijke gehakketak joh. Zo oninteressant en offtopic over wie welk aantal posts heeft etc. Dank voor uw begrip.IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Ik begrijp handzeep ook nietquote:Op maandag 16 maart 2020 01:32 schreef hjansen82 het volgende:
Ik snap de paniek wel. Het zijn erg onzekere tijden. Maar dat wc papier snap ik echt niet. De conserven, handzeep en diepvries snap ik wel.Groot fan van User Wotte![]()
We hebben in december nog een grapje uitgehaald en voor iemand 60 wc papier rollen gehaald. Vanwege een verjaardag. Gelukkig hebben we dat nu niet hoeven doen.
Check it out![]()
ja grappig hee.....sommigen lui denken nog steeds dat het een grote grap is allemaalquote:Op maandag 16 maart 2020 01:33 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dit staat over 50 jaar in de geschiedenisboekenwoensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
die 2 posts in dit topic heb je het over?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:33 schreef Greys het volgende:
Jongens kap ajb even met dat persoonlijke gehakketak joh. Zo oninteressant en offtopic over wie welk aantal posts heeft etc. Dank voor uw begrip.![]()
![]()
Dat idee heb ik ook nogal...quote:Op maandag 16 maart 2020 01:34 schreef SoS87 het volgende:
Mensen hitsen mekaar op op social media. Het wordt zwaar overdreven.Ik zwaai naar dieren.![]()
Precies, zeg het ze in Wuhan en Lombardije! Ze lijden aan de hype! Als ze gewoon even rustig worden is er niets aan het handje.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:34 schreef SoS87 het volgende:
Mensen hitsen mekaar op op social media. Het wordt zwaar overdreven.![]()
Datgene dat daadwerkelijk effectief is tegen het virus, nee, snap ik ook nietquote:.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
die periode zijn we al voorbij hoor......de landen gaan voor jan lul in lockdown ?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:34 schreef SoS87 het volgende:
Mensen hitsen mekaar op op social media. Het wordt zwaar overdreven.woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Ik heb in die 25 jaar dat ik hier rondscharrel nog niet meegemaakt dat scholen en horeca wekenlang de deuren dichtgooienquote:Op maandag 16 maart 2020 01:34 schreef SoS87 het volgende:
Mensen hitsen mekaar op op social media. Het wordt zwaar overdreven.![]()
Conserven ook niet trouwens. Of zijn mensen al zo ver dat er helemaal geen paprika's en tomaten meer in de supermarkt komen?Groot fan van User Wotte![]()
Misschien zeep drinken als je besmet bent?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:34 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat virus gaat juist dood van zeep.Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.![]()
Jij neemt dat wc papier hamsteren wel serieus?!quote:Op maandag 16 maart 2020 01:34 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ja grappig hee.....sommigen lui denken nog steeds dat het een grote grap is allemaal![]()
![]()
Nee, van tijd. Bijna lentequote:Op maandag 16 maart 2020 01:34 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat virus gaat juist dood van zeep.![]()
Geen idee. Dat zeg ik juist, door de grote impact die dit heeft op de hele samenleving in vergelijking met een normale griep boeien mij persoonlijk die procenten al niet meer. Dus sorry, niet om dwars te zijn dus maar ik weet het echt niet die procenten.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:32 schreef Geerd het volgende:
[..]
Zijn er nu al dan echt bijvoorbeeld 20/40/60% meer doden vanaf ja wanneer begon het ? Dan een normale griep periode vanaf die tijd...IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Ze gaan ook dood van de hype.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:35 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Precies, zeg het ze in Wuhan en Lombardije! Ze lijden aan de hype! Als ze gewoon even rustig worden is er niets aan het handje.Het is pas echt crisis als het bier op is.![]()
Stel je niet aanquote:Op maandag 16 maart 2020 01:34 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ja grappig hee.....sommigen lui denken nog steeds dat het een grote grap is allemaalYou're Fucking Out, I'm Fucking In![]()
Daar is het al op retour.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:35 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Precies, zeg het ze in Wuhan en Lombardije! Ze lijden aan de hype! Als ze gewoon even rustig worden is er niets aan het handje.![]()
Nee snap ik ook niet ff 123 op te zoeken natuurlijk...quote:Op maandag 16 maart 2020 01:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Geen idee. Dat zeg ik juist, door de grote impact die dit heeft op de hele samenleving in vergelijking met een normale griep boeien mij persoonlijk die procenten al niet meer. Dus sorry, niet om dwars te zijn dus maar ik weet het echt niet die procenten.Ik zwaai naar dieren.![]()
Met de oudejaarsconference zal vast als onderwerp gebruikt worden:quote:Op maandag 16 maart 2020 01:35 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Precies, zeg het ze in Wuhan en Lombardije! Ze lijden aan de hype! Als ze gewoon even rustig worden is er niets aan het handje.
Hey wist je nog die hype in maart over corona wat een 1april grap bleekt te zijn?!In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
De buitenkant van een blik is vrij eenvoudig te ontsmetten en de inhoud ervan erg lang houdbaar. Jouw onbegrip zegt eigenlijk alleen iets over jou.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:35 schreef Tjacka het volgende:
Conserven ook niet trouwens. Of zijn mensen al zo ver dat er helemaal geen paprika's en tomaten meer in de supermarkt komen?![]()
🤗👍quote:Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4![]()
Ik doe dat preventiefquote:Op maandag 16 maart 2020 01:35 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Misschien zeep drinken als je besmet bent?
Het is pas echt crisis als het bier op is.![]()
Er zijn een hoop alternatieven. Of ga je mij zeggen dat douchegel minder goed werkt dan normale zeep?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:35 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Datgene dat daadwerkelijk effectief is tegen het virus, nee, snap ik ook niet.
Groot fan van User Wotte![]()
Al die mensen beetje lachen met kiespijn...want allemaal tokkies van de wc rollenquote:Op maandag 16 maart 2020 01:36 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Met de oudejaarsconference zal vast als onderwerp gebruikt worden:
Hey wist je nog die hype in maart over corona wat een 1april grap bleekt te zijn?!![]()
![]()
![]()
![]()
Ik zwaai naar dieren.![]()
Alles dat vet afbreekt maakt het virus inert.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:37 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Er zijn een hoop alternatieven. Of ga je mij zeggen dat douchegel minder goed werkt dan normale zeep?A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Niemand lachen want allemaal dode (groot)ouders en hier en daar een random voorheen gezonde broer/zus/vriend(in).quote:Op maandag 16 maart 2020 01:37 schreef Geerd het volgende:
[..]
Al die mensen beetje lachen met kiespijn...want allemaal tokkies van de wc rollen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja, keer 291 delen vol offtopic geleuter en dan tegelijk gepiep dat de topics elke keer zo snel gaan. Er staat onderaan de OP en in topicpointer een en ander, help gewoon een beetje joh. Dat is heus niet te veel gevraagd.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:34 schreef leolinedance het volgende:
[..]
die 2 posts in dit topic heb je het over?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Ik zal maar niks meer zeggen over het wc papier. Want ik kan alleen flauwe grappen bedenken en dat is niet toegestaan in dit forum.Check it out![]()
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/
Kloppen deze cijfers? Dan zouden 7.3% zijn overleden![]()
![]()
Als het zo gaat als in China zal dat ons bespaard blijven.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:38 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Niemand lachen want allemaal dode (groot)ouders en hier en daar een random voorheen gezonde broer/zus/vriend(in).![]()
Waarom zou je constant je eigen lichaamsverdediging willen afbreken..quote:Op maandag 16 maart 2020 01:37 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Er zijn een hoop alternatieven. Of ga je mij zeggen dat douchegel minder goed werkt dan normale zeep?
Ik zwaai naar dieren.![]()
quote:Op maandag 16 maart 2020 01:36 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
De buitenkant van een blik is vrij eenvoudig te ontsmetten en de inhoud ervan erg lang houdbaar. Jouw onbegrip zegt eigenlijk alleen iets over jou.dus alle verse producten zijn nu besmet?
Groot fan van User Wotte![]()
En als de chinese cijfers juist zijn. Gaan zoals in China zal het hier sowieso niet, daar werden veel verdergaande maatregelen veel sneller ingevoerd. Ik zie het hier niet gebeuren.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:39 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Als het zo gaat als in China zal dat ons bespaard blijven.![]()
Ja, die had ik net ook in een ander grafiekje gezien. Italie gaat echt heel slecht.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:38 schreef mosrednA het volgende:
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/
Kloppen deze cijfers? Dan zouden 7.3% zijn overledenHet is pas echt crisis als het bier op is.![]()
Geen enkel cijfer over dit virus klopt qua mensen die het hebben. Mortality kan je dan ook beter onderzoeken dan uitrekenen door middel van aantal gevallen/doden.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:38 schreef mosrednA het volgende:
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/
Kloppen deze cijfers? Dan zouden 7.3% zijn overledenIn Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Het moge duidelijk zijn dat in Italië veel en veel meer mensen besmet zijn dan uit de cijfers blijkt.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:38 schreef mosrednA het volgende:
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/
Kloppen deze cijfers? Dan zouden 7.3% zijn overleden![]()
sommige mensen weten niet dat NL ongeveer 10 dagen achter ligt op italie......quote:Op maandag 16 maart 2020 01:39 schreef Greys het volgende:
[..]
In Italië op retour met het dagrecord aan doden?
heel het land in lockdown maar nog steeds is het een grap voor sommigen.woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Wie piept er dat de topics zo snel vol gaan dan? Volgens mij zijn er weinig topics zo on-topic als deze.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja, keer 291 delen vol offtopic geleuter en dan tegelijk gepiep dat de topics elke keer zo snel gaan. Er staat onderaan de OP en in topicpointer een en ander, help gewoon een beetje joh. Dat is heus niet te veel gevraagd.![]()
Dat waren dan ook vast niet de mensen die aan het hamsteren waren denk ik...quote:Op maandag 16 maart 2020 01:38 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Niemand lachen want allemaal dode (groot)ouders en hier en daar een random voorheen gezonde broer/zus/vriend(in).Ik zwaai naar dieren.![]()
Klinkt aannemelijk iddquote:Op maandag 16 maart 2020 01:40 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het moge duidelijk zijn dat in Italië veel en veel meer mensen besmet zijn dan uit de cijfers blijkt.![]()
Dat zal vast aardig verschil maken.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik ben wat dat betreft wel benieuwd naar het percentage rokers onder de overledenen.![]()
Risico zal nu nog beperkt zijn, maar over 2 weken zou ik er niet meer van eten uit een supermarkt al zou ik er geld voor krijgen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:39 schreef Tjacka het volgende:
[..]dus alle verse producten zijn nu besmet?
Althans de verse producten die je grondig kookt/verhit nog wel maar de rest - zeker onverpakt- dus echt niet.
![]()
![]()
Ja ik ben mij geregistreerd toen het virus in China uitbrak. Problemen mee?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:28 schreef UltraR het volgende:
[..]
[..]
Edit: Hahaha! En jij bent op 3 februari van dit jaar geregistreerd en hebt sindsdien op één post na uitsluitend in het Corona-subforum gepost! Met een gemiddelde van maar liefst 21 per dag. Echt meid, houd op hoor. "Niet in paniek."![]()
![]()
Of ga je nu werkelijk stellen dat iedereen die hier 6 weken geleden poste in paniek was en is? En degenen die hier nu nog steeds posten allemaal in paniek zijn? Laat je nakijken aub.
Jij bent degene die er tussen valt en aan het janken is.
Je bent overigens behoorlijk geobsedeerd om mij na te trekken.
10 procent van de wereldbevolking loopt met mondkapjes en dan ga je commentaar leveren als ik dat doe in een situatie die best gevaarlijk is met meer dan 100 man in een supermarkt, werkelijk?
Een tip..stop niet langer je tijd in mij, stop je obsessie en ga verder met je leven.![]()
![]()
Veel plekken 0 nieuwe besmettingen. Ja retour.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:39 schreef Greys het volgende:
[..]
In Italië op retour met het dagrecord aan doden?![]()
Ik heb 2 liter aan sterilium geprepped, maar dat werkt ook niet volgens bronnen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:37 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Alles dat vet afbreekt maakt het virus inert.
Al boeit het mij ook geen reet dat ik ziek ga worden. Ik zit toch bij de goede kant wss.Groot fan van User Wotte![]()
of dat in NL niet zo is.....quote:Op maandag 16 maart 2020 01:40 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het moge duidelijk zijn dat in Italië veel en veel meer mensen besmet zijn dan uit de cijfers blijkt.woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Achja zoals je zegt. Laat ze lachen en laat ze 10 dagen wachten.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:40 schreef Predator40 het volgende:
[..]
sommige mensen weten niet dat NL ongeveer 10 dagen achter ligt op italie......
heel het land in lockdown maar nog steeds is het een grap voor sommigen.
Maak je er niet druk om.In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Hebben ze zelfs toegegeven.quote:In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Hopelijk wel genoeg om jezelf te isoleren van de "foute" kant.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:41 schreef Tjacka het volgende:
Al boeit het mij ook geen reet dat ik ziek ga worden. Ik zit toch bij de goede kant wss.![]()
![]()
Bron?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:41 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Risico zal nu nog beperkt zijn, maar over 2 weken zou ik er niet meer van eten uit een supermarkt al zou ik er geld voor krijgen.Althans de verse producten die je grondig kookt/verhit nog wel maar de rest - zeker onverpakt- dus echt niet.
Groot fan van User Wotte![]()
Bier wordt gelukkig nog niet gehamsterd. Owjee kroegen dicht dat wordt stormloopquote:Op maandag 16 maart 2020 01:41 schreef Geerd het volgende:
[..]
Dat waren dan ook vast niet de mensen die aan het hamsteren waren denk ik...![]()
Bananen?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:41 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Risico zal nu nog beperkt zijn, maar over 2 weken zou ik er niet meer van eten uit een supermarkt al zou ik er geld voor krijgen.Althans de verse producten die je grondig kookt/verhit nog wel maar de rest - zeker onverpakt- dus echt niet.
![]()
dus dat heeft 6 weken geduurd na een ECHTE lockdown......en dat is veel eerder gebeurd dan in europa.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:41 schreef SoS87 het volgende:
[..]
Veel plekken 0 nieuwe besmettingen. Ja retour.woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Ik denk dat er hier maar weinig zijn die het als grap zien.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:40 schreef Predator40 het volgende:
[..]
sommige mensen weten niet dat NL ongeveer 10 dagen achter ligt op italie......
heel het land in lockdown maar nog steeds is het een grap voor sommigen.![]()
Daar maak ik mij dan ook zorgen om.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:42 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Hopelijk wel genoeg om jezelf te isoleren van de "foute" kant.
Groot fan van User Wotte![]()
NOG niet......die gaan pas echt omhoog als de IC bedden vol liggenquote:Op maandag 16 maart 2020 01:43 schreef Tijn het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar Nederland laat iig geen sterftecijfers van 5+ procent zien.woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Komt ook omdat mensen ervan uitgaan dat dingen blijven zoals ze zijn. Hoe heette dat ook alweer?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:40 schreef Predator40 het volgende:
[..]
sommige mensen weten niet dat NL ongeveer 10 dagen achter ligt op italie......
heel het land in lockdown maar nog steeds is het een grap voor sommigen.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Echte lockdown? Nee.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:43 schreef Predator40 het volgende:
[..]
dus dat heeft 6 weken geduurd na een ECHTE lockdown......en dat is veel eerder gebeurd dan in europa.![]()
Stuur TR lieverdquote:Op maandag 16 maart 2020 01:43 schreef tesssssssss het volgende:
Wie heeft er hier een blik trollen open getrokken?
Of bedoel je mij?Groot fan van User Wotte![]()
Gaat ook moeilijk als je niet iedereen test.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:43 schreef Tijn het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar Nederland laat iig geen sterftecijfers van 5+ procent zien.In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Normalcy bias!quote:Op maandag 16 maart 2020 01:44 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Komt ook omdat mensen ervan uitgaan dat dingen blijven zoals ze zijn. Hoe heette dat ook alweer?![]()
De nacht.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:43 schreef tesssssssss het volgende:
Wie heeft er hier een blik trollen open getrokken?|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ik zie dit zeker niet als grap. Een situatie zoals dit heb ik nog niet meegemaakt. En dit is erg zorgelijk. Maar dat wc papier hamsteren vind ik zo bizar, dat kan ik niet serieus nemen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:43 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik denk dat er hier maar weinig zijn die het als grap zien.Check it out![]()
Lees alle vorige delen even terug.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:41 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Wie piept er dat de topics zo snel vol gaan dan?
Geloof me nou gewoon ff op m'n woord. En haal af en toe je schouders op als je het een keer niet met me eens bent. Wij doen hier ook maar gewoon ons stinkende best.IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
jij hebt echt geen idee........maargoedquote:woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
ik reageer alleen in de nacht omdat we nu in Australia zitten, sorrywoensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Welja, maar weer eens slapen.
Morgen weer de hele dag hier aanwezig.
Truste mede besmettingen!In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Ik ook niet. Geeft wel weer aan met wat voor soort randdebielen we rekening dienen te houden in onze samenleving. De Henk en Ingrids die vanmiddag in de Hornbach stonden en daarna een bakkie gingen doen in de plaatselijke brasserie hebben waarschijnlijk lint voor 10 jaar opgeslagen...quote:Op maandag 16 maart 2020 01:45 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Ik zie dit zeker niet als grap. Een situatie zoals dit heb ik nog niet meegemaakt. En dit is erg zorgelijk. Maar dat wc papier hamsteren vind ik zo bizar, dat kan ik niet serieus nemen.![]()
Ik heb een trollen-radar.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:46 schreef Tjacka het volgende:
Niet eens gezien.
Ik ben een dramatische mod.Het is pas echt crisis als het bier op is.![]()
Maar dat zal in Italië ook niet gebeurd zijn.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:44 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Gaat ook moeilijk als je niet iedereen test.
Maar naar mijn onbescheiden mening liggen de cijfers die we hier voorgeschoteld krijgen wel heel ver bezijden de waarheid. En ja, dan heb ik 'We testen niet iedereen' ingecalculeerd.Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
Trustonquote:Op maandag 16 maart 2020 01:46 schreef hollandia02 het volgende:
Welja, maar weer eens slapen.
Morgen weer de hele dag hier aanwezig.
Truste mede besmettingen!![]()
Slaap lekker onbesmette.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:46 schreef hollandia02 het volgende:
Welja, maar weer eens slapen.
Morgen weer de hele dag hier aanwezig.
Truste mede besmettingen!
Het is pas echt crisis als het bier op is.![]()
Echt he, was 200 topics terug een stuk gezelligerquote:Op maandag 16 maart 2020 01:43 schreef tesssssssss het volgende:
Wie heeft er hier een blik trollen open getrokken?![]()
Zijn hier natuurlijk ook veel mensen die 24/7 hier zitten en elkaar beetje gek maken...laten leiden door..quote:Op maandag 16 maart 2020 01:43 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik denk dat er hier maar weinig zijn die het als grap zien.Ik zwaai naar dieren.![]()
Maakt niet uit maat. Ik reageerde snachts omdat ik uren wilde maken voor de lockdown.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:46 schreef Predator40 het volgende:
ik reageer alleen in de nacht omdat we nu in Australia zitten, sorryGroot fan van User Wotte![]()
Ik ookquote:Op maandag 16 maart 2020 01:46 schreef hollandia02 het volgende:
Welja, maar weer eens slapen.
Morgen weer de hele dag hier aanwezig.
Truste mede besmettingen!
Morgen maar bezig met schoolopdrachten. Maar de presentaties ervan gaan niet doorDus geen idee wat we nou moeten. En die week van 6 april heb ik eigenlijk tentamenweek
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ho, ik vind het ook top dat jullie dit doen hoor! Maar zag 2 posts over wat offtopic geleuter en toen jouw reactie en die leek me wat overtrokken. Maar so be it. Goed bezigquote:Op maandag 16 maart 2020 01:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Lees alle vorige delen even terug.
Geloof me nou gewoon ff op m'n woord. En haal af en toe je schouders op als je het een keer niet met me eens bent. Wij doen hier ook maar gewoon ons stinkende best.![]()
![]()
Heb jij even geluk!, haha.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:48 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik ook
Morgen maar bezig met schoolopdrachten. Maar de presentaties ervan gaan niet doorDus geen idee wat we nou moeten. En die week van 6 april heb ik eigenlijk tentamenweek
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Wat een tijd om scholier te zijn, kan de langste vakantie van hun leven worden...are we infinite or am I alone![]()
Hoe is de situatie en sfeer in Australie nu?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:46 schreef Predator40 het volgende:
ik reageer alleen in de nacht omdat we nu in Australia zitten, sorry
Ik zie op de kaart van JHU een aantal bolletjes in het zuid-oosten, maar de rest van het land (met name het noorden) lijken de dans voorlopig te ontspringen.![]()
Ik heb alles gevolgd. Maargoed.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:45 schreef Predator40 het volgende:
[..]
jij hebt echt geen idee........maargoed
Stil op straat maar geen totale lockdown.
Ps. Groeten uit Parma.![]()
Ik ben zelf iemand die best houdt van een beetje voorbereid zijn op dingen maar van die enorme bergen pleepapier snap ik niks en volgens mij snappen de kopers het zelf idd ook niet wat ze er nou allemaal mee moeten.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:47 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik ook niet. Geeft wel weer aan met wat voor soort randdebielen we rekening dienen te houden in onze samenleving. De Henk en Ingrids die vanmiddag in Hornbach stonden en daarna een bakkie gingen dien in de plaatselijke brasserie hebben waarschijnlijk lint voor 10 jaar opgeslagen...IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Ik zit hier 48/7quote:Op maandag 16 maart 2020 01:48 schreef Geerd het volgende:
[..]
Zijn hier natuurlijk ook veel mensen die 24/7 hier zitten en elkaar beetje gek maken...laten leiden door..Het is pas echt crisis als het bier op is.![]()
Ja genieten, wekenlang thuis opgesloten zitten.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:49 schreef crystal_meth het volgende:
Wat een tijd om scholier te zijn, kan de langste vakantie van hun leven worden...![]()
Ik ben nog wel van plan om te gaan tuinieren deze week.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:50 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Ja genieten, wekenlang thuis opgesloten zitten.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ja, doeiquote:Op maandag 16 maart 2020 01:49 schreef liesje1979 het volgende:
Ik wens een ieder hier een goede nacht en morgen gezond weer op!![]()
Wel een dingetje dit trouwens hoorquote:Op maandag 16 maart 2020 01:50 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Ja genieten, wekenlang thuis opgesloten zitten.Groot fan van User Wotte![]()
Heerlijk uitslapen, gamen, netflixen. Wat wil je nog meerquote:Op maandag 16 maart 2020 01:50 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Ja genieten, wekenlang thuis opgesloten zitten.![]()
Maandenlang gamen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:50 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Ja genieten, wekenlang thuis opgesloten zitten.are we infinite or am I alone![]()
Ik ook. En een beetje bijslapenquote:Op maandag 16 maart 2020 01:51 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik ben nog wel van plan om te gaan tuinieren deze week.![]()
![]()
Geerd is een " we proberen het bloed onder je nagels uit te halen " troll.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:50 schreef Tjacka het volgende:
[..]
@:geerd is een dramatische troll
Dat zie ik zelfs
#knowyourtrolls
Welterusten
Het is pas echt crisis als het bier op is.![]()
Oké dan heb ik het wellicht gewoon onduidelijk geroepenquote:Op maandag 16 maart 2020 01:49 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ho, ik vind het ook top dat jullie dit doen hoor! Maar zag 2 posts over wat offtopic geleuter en toen jouw reactie en die leek me wat overtrokken. Maar so be it. Goed bezigHet was buiten offtopic ook gewoon ordinair geruzie en gekat en jij dit en jij dat en vecht dat lekker uit via dm. dus hop, weg ermee. Ik ben ook niet op m'n duidelijkst op dit moment. Sorry.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Welterustenquote:Op maandag 16 maart 2020 01:49 schreef liesje1979 het volgende:
Ik wens een ieder hier een goede nacht en morgen gezond weer op!![]()
Dit is natuurlijk weer een aanmoedigingspost om te laten zien wat je allemaal met wc-papier kunt.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:49 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik ben zelf iemand die best houdt van een beetje voorbereid zijn op dingen maar van die enorme bergen pleepapier snap ik niks en volgens mij snappen de kopers het zelf idd ook niet wat ze er nou allemaal mee moeten.![]()
Ik snap het 'hamsteren' van bananen niet. Wat doen mensen daar tegenwoordig mee?
Ik kan ze sinds een halve week amper meer krijgen in de supermarkt.Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
Ik ga mijn familie wel missenquote:Op maandag 16 maart 2020 01:51 schreef roos94 het volgende:
[..]
Heerlijk uitslapen, gamen, netflixen. Wat wil je nog meer
ZGroot fan van User Wotte![]()
Iedereen die niet ziek wordt gaat heerlijk uitgerust zijn na deze periode.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:52 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik ook. En een beetje bijslapen
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Nou, ik kan wel wat bedenken.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:51 schreef roos94 het volgende:
[..]
Heerlijk uitslapen, gamen, netflixen. Wat wil je nog meer![]()
Naja..ik heb gewoon 6 dagen gewerkt...5x sportschool...boodschappen doen huishouden. Ik had niet echt tijd nog om..alles bij te houden...morgen even vrij net thuis van werk natuurlijk ff pilsen. En alles paniek dit dat..quote:Op maandag 16 maart 2020 01:50 schreef Tjacka het volgende:
[..]
@:geerd is een dramatische troll
Dat zie ik zelfsIk zwaai naar dieren.![]()
Trustequote:Op maandag 16 maart 2020 01:52 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Geerd is een " we proberen het bloed onder je nagels uit te halen " troll.
#knowyourtrolls
Welterusten![]()
Uitgerust de vakantieperiode in. Is ook wel eens anders geweestquote:Op maandag 16 maart 2020 01:52 schreef Jane het volgende:
[..]
Iedereen die niet ziek wordt gaat heerlijk uitgerust zijn na deze periode.![]()
![]()
Ah je bent geen vrouw dus.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:54 schreef roos94 het volgende:
[..]
Heb niet te klagenjammer dat Miljuschka niet naast me ligr
![]()
quote:Op maandag 16 maart 2020 01:53 schreef Geerd het volgende:
[..]
Naja..ik heb gewoon 6 dagen gewerkt...5x sportschool...boodschappen doen huishouden. Ik had niet echt tijd nog om..alles bij te houden...morgen even vrij net thuis van werk natuurlijk ff pilsen. En alles paniek dit dat..Groot fan van User Wotte![]()
langzaam komen er meer regels, en ze wachten dus net zoals NL totdat het uit de hand loopt.....niet essentiële bijeenkomsten van meer dan 500 mensen verboden, wel complete chaos in de supermarkten.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:49 schreef MMunkun het volgende:
[..]
Hoe is de situatie en sfeer in Australie nu?
Ik zie op de kaart van JHU een aantal bolletjes in het zuid-oosten, maar de rest van het land (met name het noorden) lijken de dans voorlopig te ontspringen.
heel weinig community spread tot nu toe.mensen worden zich steeds meer bewust dat ze gewoon het land op slot moeten gooien, alle besmettingen worden ingevlogen vanaf andere gebiedenwoensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
In China waren scholieren minder blij, e-learning en zoveel huiswerk dat ze nog minder vrije tijd hadden...are we infinite or am I alone![]()
Je vergeet neuken.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:51 schreef roos94 het volgende:
[..]
Heerlijk uitslapen, gamen, netflixen. Wat wil je nog meerDeceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.![]()
Volgens mij heeft er serieus ergens gestaan dat die zouden helpen tegen het virus. DIT IS DUS NIET ZO (nou ja mij leek het fake maar ik ben geen dokterquote:Op maandag 16 maart 2020 01:52 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk weer een aanmoedigingspost om te laten zien wat je allemaal met wc-papier kunt.![]()
Ik snap het 'hamsteren' van bananen niet. Wat doen mensen daar tegenwoordig mee?
Ik kan ze sinds een halve week amper meer krijgen in de supermarkt.) maar dat dus. Als je ergens nog een pakhuis vol stuiterballen hebt liggen kan je vast mensen wijsmaken dat eentje onder kussen helpt tegen corona.
Ik ga even zoeken naar dat gebeuren met bananen want kwam het ergens tegen.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Uuh nee eigenlijk niet..ik moet gewoon volgende week ook werken..vitaal beroep enzulksquote:Ik zwaai naar dieren.![]()
En die onzin die ik verkondigde is/was dat "inzicht krijgen tijd nodig heeft?" en ik ga nu dan ook persoonlijk worden dat jij het kennelijk allemaal al lang wist..... wat sws onzinnig is omdat jij dan niets gedaan om ons/mij voor de gevolgen te sparen..... of zat je ook maar wat machteloze onzin te verkondigen ?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:27 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Ik wil helemaal niemand aansprakelijk stellen of "zien branden", daar valt ook helemaal niets meer mee te winnen.Ik weerspreek slechts de onzin die jij verkondigde.
Kern wat ik poog(de) duidelijk te maken is dat je dingen nooit 100% kunt voorspellen en je achteraf niet kunt/moet aankomen met zie je wel "heb ik het niet gezegd". Het voegt niets toe in een discussie.
Zelfs nu worden er maatregelen genomen waarvan jij/ik kan zeggen dat zij feitelijk (on)zinnig zijn....... waar we het wel redelijk over eens kunnen zijn is dat er nu een actie/plan is de nood te ledigen.
Het virus is sws niet te stoppen, op geen enkele wijze. Het enige wat we nu (proberen te) doen door de zorgpiek te vermijden zodat ernstig zieken iedereen tenminste mag/kan blijven rekenen op primaire zorg. Iederen zal o.e.o wijze geinfecteerd raken..... dat ik dat maar gezegd heb.
En met die wetenschap is het uiterst zinnig om ons, gelet op die piek, wat in te perken."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Donner-Kruger effect ?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:44 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Komt ook omdat mensen ervan uitgaan dat dingen blijven zoals ze zijn. Hoe heette dat ook alweer?"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Bierbrouwer?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:55 schreef Geerd het volgende:
[..]
Uuh nee eigenlijk niet..ik moet gewoon volgende week ook werken..vitaal beroep enzulksDeceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.![]()
Ik hoop echt dat dit een aanwijzing is dat het toch seasonal is en dat warmer weer gaat helpen de epidemie in te dammen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:55 schreef Predator40 het volgende:
[..]
langzaam komen er meer regels, en ze wachten dus net zoals NL totdat het uit de hand loopt.....niet essentiële bijeenkomsten van meer dan 500 mensen verboden, wel complete chaos in de supermarkten.
heel weinig community spread tot nu toe.mensen worden zich steeds meer bewust dat ze gewoon het land op slot moeten gooien, alle besmettingen worden ingevlogen vanaf andere gebiedenLying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Ah, super, want ik vraag het me echt af.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Volgens mij heeft er serieus ergens gestaan dat die zouden helpen tegen het virus. DIT IS DUS NIET ZO (nou ja mij leek het fake maar ik ben geen dokter) maar dat dus. Als je ergens nog een pakhuis vol stuiterballen hebt liggen kan je vast mensen wijsmaken dat eentje onder kussen helpt tegen corona.
Ik ga even zoeken naar dat gebeuren met bananen want kwam het ergens tegen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
Kan iemand dit bevestigen?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:55 schreef Harlekien het volgende:
Ik las ergens dat vitamine c helpt tegen corona?![]()
Veel vitamine C toch? Of was dat toen nog niet bekend?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Volgens mij heeft er serieus ergens gestaan dat die zouden helpen tegen het virus. DIT IS DUS NIET ZO (nou ja mij leek het fake maar ik ben geen dokter) maar dat dus. Als je ergens nog een pakhuis vol stuiterballen hebt liggen kan je vast mensen wijsmaken dat eentje onder kussen helpt tegen corona.
Ik ga even zoeken naar dat gebeuren met bananen want kwam het ergens tegen.Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.![]()
quote:Op maandag 16 maart 2020 01:57 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ah, super, want ik vraag het me echt af.WtfSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Teveel plas je gewoon uit..quote:Op maandag 16 maart 2020 01:57 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Veel vitamine C toch? Of was dat toen nog niet bekend?Ik zwaai naar dieren.![]()
Gaat snel nu in Amerika zeg.. Opeens allemaal school sluitingen en restaurants en bars sluitingen vanavond.
Net nederland dus.. Alleen nog langer. 8 weken+Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
heel Las vegas gaat dicht ook....quote:Op maandag 16 maart 2020 01:59 schreef RipCity het volgende:
Gaat snel nu in Amerika zeg.. Opeens allemaal school sluitingen en restaurants en bars sluitingen vanavond.
Net nederland dus.. Alleen nog langer. 8 weken+woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Iemand postte het al, maar dat is de normalcy bias. Even met linkje erbij, mooi praktijkvoorbeeld wat we hier nu meemakenquote:Op maandag 16 maart 2020 01:44 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Komt ook omdat mensen ervan uitgaan dat dingen blijven zoals ze zijn. Hoe heette dat ook alweer?
It's okay to be white![]()
Dat zeiden ze vroeger, als je teveel bananen eet krijg je verstopping.quote:
Geen andere rare dingen nu denken.Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
En van te veel koffie drinken krijg je rood haar.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:00 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Dat zeiden ze vroeger, als je teveel bananen eet krijg je verstopping.
Geen andere rare dingen nu denken.
Check it out![]()
Ja nee vitamine C is volgens mij sowieso goed voor je weerstand?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:57 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Veel vitamine C toch? Of was dat toen nog niet bekend?
Maar dit met die bananen was echt zo'n achterlijk verhaal. Dat ze mensen wijsmaakten dat die helpen. En dat in datzelfde land ook foute knakkers bij oudjes langs de deur gingen dat ze ze voor geld konden injecteren met een medicijn dat zogenaamd zou helpen. Het was allemaal heel vaag en uiteraard misleidend. Dus misschien heeft tante Nel dat ook gelezen en op Feesboek gezet dat bananen helpen. Want die worden idd ook gehamsterd hier.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Maar koffie ligt nog in de schappen.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:02 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
En van te veel koffie drinken krijg je rood haar.
Filiaalmanager AH vertelde mij dat producten zoals wijn en chocolade nu minder besteld hoeven worden.Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
Vit C helpt niet tegen Corona specifiek, maar bij ieder virus verbruikt je immuunsysteem heel veel vitamine C, daarom wordt dat vaak in hoge doses aangeraden bij een virusinfectie.quote:![]()
Er was toch een Duitse arts (ik heb het ook maar vluchtig gelezen van iemand die er over schreef, dus heb geen bron) die beweerde dat vit. C en D zouden helpen omdat wanneer je die onder een microscoop legt je ook een kroontje zou zien?quote:Op maandag 16 maart 2020 02:05 schreef dodoria het volgende:
[..]
Vit C helpt niet tegen Corona specifiek, maar bij ieder virus verbruikt je immuunsysteem heel veel vitamine C, daarom wordt dat vaak in hoge doses aangeraden bij een virusinfectie.Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
Echt? Je zou zeggen dat dat juist weer comfort foods zouden zijn!quote:Op maandag 16 maart 2020 02:04 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Maar koffie ligt nog in de schappen.
Filiaalmanager AH vertelde mij dat producten zoals wijn en chocolade nu minder besteld hoeven worden.IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Na een kar vol bruine bonen en schijtpapier is het geld voor de luxe uitgaves op.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Echt? Je zou zeggen dat dat juist weer comfort foods zouden zijn!![]()
Daar zou je idd best gelijk in kunnen hebben.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:09 schreef PP_Sound het volgende:
[..]
Na een kar vol bruine bonen en schijtpapier is het geld voor de luxe uitgaves op.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Morgen maar weer eens even wat boodschappen doen. Het neemt allemaal wel heel erg serieuze vormen aan zo.zie email 27 oktober![]()
Nou, echt niet, comfort foods zijn vlees, kaas etc.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Echt? Je zou zeggen dat dat juist weer comfort foods zouden zijn!
24 kichen bijv.![]()
Schijtpapier had ik al gekocht voor de uitbraak. In elk geval net wezen poepen. En de temperatuur lichaam 36.3. Dus corona vrij.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:09 schreef PP_Sound het volgende:
[..]
Na een kar vol bruine bonen en schijtpapier is het geld voor de luxe uitgaves op.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Ik heb ook net gemeten, ook 36.3. Stom hè, maar voelt wel fijn.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:13 schreef Megumi het volgende:
[..]
Schijtpapier had ik al gekocht voor de uitbraak. In elk geval net wezen poepen. En de temperatuur lichaam 36.3. Dus corona vrij.Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
SCquote:Op maandag 16 maart 2020 02:13 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ik heb ook net gemeten, ook 36.3. Stom hè, maar voelt wel fijn.![]()
![]()
Eigenlijk meet ik vanwege een bacterie. En zit eigenlijk al een tijdje in een vorm van isolatie. Maar ben blij dat het laag is.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:13 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Ik heb ook net gemeten, ook 36.3. Stom hè, maar voelt wel fijn.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
De thermometers waren uitverkocht.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:16 schreef Anton91 het volgende:
Meten jullie je eigen temperatuur constant?![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Ik heb vandaag voor het eerst gemeten omdat ik nu al 24h een drukkend gevoel op mijn borstkas heb. Verder geen klachten en temperatuur was 37.4, dus niks aan het handjequote:Op maandag 16 maart 2020 02:16 schreef Anton91 het volgende:
Meten jullie je eigen temperatuur constant?Pijn lijkt de laatste uren ook wat minder te zijn, dus dat gaat goedkomen
Ben best voorzichtig aangezien ik in de zorg werk met kwetsbare patiënten.
Niet dat ik nou zo bang ben om het te krijgen. Beter nu dan in twee weken ....![]()
Ik heb standaard een thermometer in mijn reet ja.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:16 schreef Anton91 het volgende:
Meten jullie je eigen temperatuur constant?![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Godverquote:Op maandag 16 maart 2020 02:18 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik heb standaard een thermometer in mijn reet ja.![]()
![]()
Dat is geen thermometerquote:Op maandag 16 maart 2020 02:18 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik heb standaard een thermometer in mijn reet ja.![]()
![]()
![]()
Tegenwoordig niet meer nodig.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:18 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik heb standaard een thermometer in mijn reet ja.Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.![]()
Van het merk maxi zeker ...quote:Op maandag 16 maart 2020 02:18 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik heb standaard een thermometer in mijn reet ja.Ik zwaai naar dieren.![]()
Op CNN geven ze al aan dat er eventueel problemen komen met voedsel en medicijn tekorten..
Noem dat morgen 1x op NOS journaal en het hamsteren gaat helemaal beginnen hier.Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
quote:Op maandag 16 maart 2020 02:24 schreef RipCity het volgende:
Op CNN geven ze al aan dat er eventueel problemen komen met voedsel en medicijn tekorten..
Noem dat morgen 1x op NOS journaal en het hamsteren gaat helemaal beginnen hier.![]()
![]()
![]()
Ik zwaai naar dieren.![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Maar verder zijn wij een heel nuchter volkje hoorquote:Op maandag 16 maart 2020 02:24 schreef RipCity het volgende:
Op CNN geven ze al aan dat er eventueel problemen komen met voedsel en medicijn tekorten..
Noem dat morgen 1x op NOS journaal en het hamsteren gaat helemaal beginnen hier.![]()
![]()
Ik heb precies dezelfde temperatuur en klachten!!quote:Op maandag 16 maart 2020 02:18 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik heb vandaag voor het eerst gemeten omdat ik nu al 24h een drukkend gevoel op mijn borstkas heb. Verder geen klachten en temperatuur was 37.4, dus niks aan het handjePijn lijkt de laatste uren ook wat minder te zijn, dus dat gaat goedkomen
Ben best voorzichtig aangezien ik in de zorg werk met kwetsbare patiënten.
Niet dat ik nou zo bang ben om het te krijgen. Beter nu dan in twee weken ....![]()
Gewoon even poepen !quote:Op maandag 16 maart 2020 02:27 schreef Harlekien het volgende:
Het drukkende gevoel houdt me ook wakkerIk zwaai naar dieren.![]()
Morgen maar om 08:00 naar de AH voor een grote boodschapquote:Op maandag 16 maart 2020 02:27 schreef Kyran het volgende:
[..]
Maar verder zijn wij een heel nuchter volkje hoor![]()
De treinen rijden nog gewoon...quote:Op maandag 16 maart 2020 02:38 schreef RensAjacied het volgende:
Mensen die het nu nog niet serieus nemen kan ik wel iets aandoen. Boosmakend.Ik zwaai naar dieren.![]()
Mwah...quote:https://www.ns.nl/uitgelicht/interessant-voor-u/corona.htmlquote:Vanaf vrijdag 13 maart rijden op een beperkt aantal trajecten geen extra spitstreinen.![]()
Ja...weet je hoe weinig treinen dat zijn op de hele dienstregeling ? En nog een beperkt aantal maar !!quote:Op maandag 16 maart 2020 02:41 schreef Tijn het volgende:
[..]
Mwah...
[..]
https://www.ns.nl/uitgelicht/interessant-voor-u/corona.htmlIk zwaai naar dieren.![]()
Ze zijn met de verminderde vervoersvraag immers minder hard nodig, dus best begrijpelijk,quote:Op maandag 16 maart 2020 02:43 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ja...weet je hoe weinig treinen dat zijn op de hele dienstregeling ? En nog een beperkt aantal maar !!![]()
Mja, tijdens de spits zijn waarschijnlijk wel de enige treinen waar überhaupt nog iemand in zitquote:Op maandag 16 maart 2020 02:43 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ja...weet je hoe weinig treinen dat zijn op de hele dienstregeling ? En nog een beperkt aantal maar !!![]()
![]()
quote:Op maandag 16 maart 2020 02:27 schreef Kyran het volgende:
[..]
Maar verder zijn wij een heel nuchter volkje hoor![]()
![]()
Daarom en minder personeel...dat hele virus zit al in het hele land met de trein OV fietsen trams bussen boten huur autos//allesquote:Op maandag 16 maart 2020 02:44 schreef n__n het volgende:
[..]
Ze zijn met de verminderde vervoersvraag immers minder hard nodig, dus best begrijpelijk,Ik zwaai naar dieren.![]()
Nu misschien maar dat is allang te laat toch...hoelang duurde het voordat je klachten kreeg?quote:Op maandag 16 maart 2020 02:45 schreef Tijn het volgende:
[..]
Mja, tijdens de spits zijn waarschijnlijk wel de enige treinen waar überhaupt nog iemand in zit
4 dagen? VOrige week reed alles nog zou je nu al sws code zwart hebbenIk zwaai naar dieren.![]()
Hele cafes zaten nog vol, hoe vaak was jij je handen in de kroeg naar 12 bier en 4 jagermeister...Ik zwaai naar dieren.![]()
Wij staan in de rij voor wiet, Amerikanen voor... nou ja, was te verwachten natuurlijk... (clipje van nieuwsbericht in tweet)twitter:9NewsAUS twitterde op maandag 16-03-2020 om 02:11:25Residents in the US are lining up to buy guns, in response to the coronavirus pandemic. @AmeliaAdams9 #9News https://t.co/YiBWVS3lFV reageer retweet
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Hoevaak heb je boodschappen gedaan en voor dat je je sleutels pakte, je handengewassen..nietIk zwaai naar dieren.![]()
Mensen die dit topic een beetje gevolgd hebben, laten boodschappen natuurlijk al minstens een week bezorgenquote:Op maandag 16 maart 2020 02:54 schreef Geerd het volgende:
Hoevaak heb je boodschappen gedaan en voor dat je je sleutels pakte, je handengewassen..niet![]()
![]()
quote:Op maandag 16 maart 2020 03:04 schreef Tijn het volgende:
[..]
Mensen die dit topic een beetje gevolgd hebben, laten boodschappen natuurlijk al minstens een week bezorgen![]()
Komen dan ook echt niet meer naar buiten tot 1 april zeker
![]()
Ik zwaai naar dieren.![]()
Picnic is voor de hele aankomende week al volgeboekt, godverdomme.quote:Op maandag 16 maart 2020 03:04 schreef Tijn het volgende:
[..]
Mensen die dit topic een beetje gevolgd hebben, laten boodschappen natuurlijk al minstens een week bezorgen![]()
twitter:BNODesk twitterde op zondag 15-03-2020 om 20:53:46Major coronavirus updates so far today:
- Italy: 3,590 new cases, 368 new deaths
- Germany: 1,632 new cases, 4 new deaths
- Spain: 1,452 new cases, 96 new deaths
- Iran: 1,209 new cases, 113 new deaths reageer retweet![]()
Ik heb deze week een slot bij de Jumbo en volgende week een bij de Appiequote:Op maandag 16 maart 2020 03:09 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Picnic is voor de hele aankomende week al volgeboekt, godverdomme.![]()
![]()
Lijkt mij verstandiger om het zelfde aanbod te houden, en omdat het rustiger is de mensen verder van elkaar af te laten zitten. Nu zijn het gewoon wat minder sardineblikjesquote:Op maandag 16 maart 2020 02:44 schreef n__n het volgende:
[..]
Ze zijn met de verminderde vervoersvraag immers minder hard nodig, dus best begrijpelijk,
Als het niet met een hamer te repareren is, is het een elektrisch probleem.![]()
Ze kampen ook met ziek personeel hè.quote:Op maandag 16 maart 2020 04:20 schreef Resistor het volgende:
[..]
Lijkt mij verstandiger om het zelfde aanbod te houden, en omdat het rustiger is de mensen verder van elkaar af te laten zitten. Nu zijn het gewoon wat minder sardineblikjes![]()
![]()
Laten we maar hopen dat deze maatregelen het gewenste effect zullen hebben. Die Italiaanse toestanden zijn niet normaal.
Zonder wrijving geen glans![]()
Bizarre cijfers.quote:Op maandag 16 maart 2020 03:19 schreef THEFXR het volgende:
twitter:BNODesk twitterde op zondag 15-03-2020 om 20:53:46Major coronavirus updates so far today:
- Italy: 3,590 new cases, 368 new deaths
- Germany: 1,632 new cases, 4 new deaths
- Spain: 1,452 new cases, 96 new deaths
- Iran: 1,209 new cases, 113 new deaths reageer retweet![]()
Shit zeg, Iran en Italië allebei zo’n tien procent doden op de aantallen nieuwe gevallen... weet dat je de doden moet bekijken op het aantal gevallen van zeg een week ofzo geleden, maar dat maakt het nog erger..quote:Op maandag 16 maart 2020 03:19 schreef THEFXR het volgende:
twitter:BNODesk twitterde op zondag 15-03-2020 om 20:53:46Major coronavirus updates so far today:
- Italy: 3,590 new cases, 368 new deaths
- Germany: 1,632 new cases, 4 new deaths
- Spain: 1,452 new cases, 96 new deaths
- Iran: 1,209 new cases, 113 new deaths reageer retweetik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw![]()
Maar veel Italianen wonen ook met een gezin inclusief opa en oma samen. Nu hebben ze mensen opgesloten, maar automatisch ook mensen die het virus wellicht al hadden zonder symptomen met opa en oma opgesloten in een huis. Hoop dat dat toch een verschil maakt met landen zoals Nederland in ieder geval.quote:Op maandag 16 maart 2020 04:33 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Laten we maar hopen dat deze maatregelen het gewenste effect zullen hebben. Die Italiaanse toestanden zijn niet normaal.![]()
‘Laat me de verwarring wegnemen: er komt een drama op ons af’: prof UGent schrijft open brief
https://www.demorgen.be/m(...)&utm_source=facebook![]()
Is een drukkend gevoel op de borstkas dan een symptoom? Dat had ik afgelopen week eerlijk gezegd ook. Verder geen andere klachten of koorts.quote:Op maandag 16 maart 2020 02:18 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik heb vandaag voor het eerst gemeten omdat ik nu al 24h een drukkend gevoel op mijn borstkas heb. Verder geen klachten en temperatuur was 37.4, dus niks aan het handjePijn lijkt de laatste uren ook wat minder te zijn, dus dat gaat goedkomen
Ben best voorzichtig aangezien ik in de zorg werk met kwetsbare patiënten.
Niet dat ik nou zo bang ben om het te krijgen. Beter nu dan in twee weken ....
Lijkt me toch geen Corona te zijn.Cindy De Vuyst![]()
Nee je kunt pas achteraf wat zeggenquote:Op maandag 16 maart 2020 04:56 schreef nixxx het volgende:
[..]
Shit zeg, Iran en Italië allebei zo’n tien procent doden op de aantallen nieuwe gevallen... weet dat je de doden moet bekijken op het aantal gevallen van zeg een week ofzo geleden, maar dat maakt het nog erger..![]()
Dat weten ze niet, net als dat de oorsprong van SARS en MERS ook nooit eenduidig zijn vastgesteld. Aannames zijn het en niet andersquote:Op maandag 16 maart 2020 05:44 schreef superniger het volgende:
En dat allemaal vanwege het eten van een vleermuis.![]()
Hij heeft gelijk, mensen in westerse landen zijn gewend het individu boven het collectief te stellen. Maar ga je dat er nu ineens uitkrijgen met zulke brieven? Je kan het natuurlijk proberen maar ik vraag het me af. Dit zit er zó ingebakken.quote:Op maandag 16 maart 2020 05:46 schreef BeriBeri het volgende:
‘Laat me de verwarring wegnemen: er komt een drama op ons af’: prof UGent schrijft open brief
https://www.demorgen.be/m(...)&utm_source=facebook![]()
Nee de symptomen zijn griep, want dat is de verspreider van dit virus, daarna slaat het virus zelf toe en misbruikt die je eigen immuun systeem tegen je. Zoek maar gewoon op SARS en de symptomen dan krijg je veel duidelijkere informatie. Wel op duckduckgo want google is helemaal verpest op t moment.quote:Op maandag 16 maart 2020 05:50 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Is een drukkend gevoel op de borstkas dan een symptoom? Dat had ik afgelopen week eerlijk gezegd ook. Verder geen andere klachten of koorts.
Lijkt me toch geen Corona te zijn.![]()
Dus je krijgt eerst griep, en dan het virus? Dat is nieuw voor me?quote:Op maandag 16 maart 2020 05:53 schreef funnywell het volgende:
[..]
Nee de symptomen zijn griep, want dat is de verspreider van dit virus, daarna slaat het virus zelf toe en misbruikt die je eigen immuun systeem tegen je. Zoek maar gewoon op SARS en de symptomen dan krijg je veel duidelijkere informatie. Wel op duckduckgo want google is helemaal verpest op t moment.
Wat Google betreft (even aluhoedje op) viel me al op dat je altijd wordt doodgegooid met suggesties terwijl je je search in typt, maar als ik corona in typ vult hij dat telkens niet aan. Terwijl dat me momenteel wel de meest voor de hand liggende search lijkt.It's okay to be white![]()
Ben toch benieuwd naar de effecten van deze maatregelen. Heb toch een beetje het idee dat de ernst nog niet helemaal is doorgedrongen gezien de drukte ook gisteren in de plaatselijke winkelstraat. Hoop niet dat men het ziet als een ''paar weekies'' vrij.![]()
Ze hadden m.i. of gelijk alles dicht moeten gooien of niks, nu gaan mensen winkelen dat er niks anders te doen is en verspreidt de meute zich minder.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:07 schreef Lemsterr het volgende:
Ben toch benieuwd naar de effecten van deze maatregelen. Heb toch een beetje het idee dat de ernst nog niet helemaal is doorgedrongen gezien de drukte ook gisteren in de plaatselijke winkelstraat. Hoop niet dat men het ziet als een ''paar weekies'' vrij.![]()
Het is ook moeilijk te begrijpen als ze maandag nog zeggen "even geen handen schudden, mensen", er op donderdag wordt gezegd dat de scholen zeker open blijven en vervolgens op zondag alsnog alles dicht moet.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:07 schreef Lemsterr het volgende:
Ben toch benieuwd naar de effecten van deze maatregelen. Heb toch een beetje het idee dat de ernst nog niet helemaal is doorgedrongen gezien de drukte ook gisteren in de plaatselijke winkelstraat. Hoop niet dat men het ziet als een ''paar weekies'' vrij.
Wat mij betreft werkt die hele communicatiestrategie van downplayen om paniek te voorkomen alleen maar averechts.![]()
Het virus gebruikt de griep om zich makkelijk te verspreiden, dat is het verschil met SARS. Als je eenmaal in het ziekenhuis terecht komt kun je jezelf gewoon als SARS patient beschouwen. SARS was niet airborne en dat is t enige verschil. Ja pas in een heel laat stadia als je longen eenmaal aangetast waren en het virus vrij kwam door je longtissue. Daarom was dat redelijk snel onder controle in verhouding waar me nu mee te dealen hebben.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:00 schreef Chokeme het volgende:
[..]
Dus je krijgt eerst griep, en dan het virus? Dat is nieuw voor me?
Wat Google betreft (even aluhoedje op) viel me al op dat je altijd wordt doodgegooid met suggesties terwijl je je search in typt, maar als ik corona in typ vult hij dat telkens niet aan. Terwijl dat me momenteel wel de meest voor de hand liggende search lijkt.
Dit is echt ons grootste nachtmerrie en daar zijn scenario's op los gelaten en zelfs afgelopen november nog met Event 201. Een Airborne coronavirus wat in Zuid Amerika bij varkens ontstond en uiteindelijk 56 miljoen mensen het leven zou kosten. Ze kregen er geen andere uitkomst uit. Jammer dat het document aangepast is op hun website sinds COVID-19.
http://www.centerforhealt(...)nt201-model-desc.pdf
Document was eerst veel uitgebreider, met zoveel informatie alsof het leek dat je over COVID aan het lezen was.
Nu moet je deze ook nog lezen
http://www.centerforhealt(...)act-sheet-191009.pdf
Maar het deel over de berekening van de aantal doden en dat het 56 miljoen konden zijn en verschillende modellen die ze op los lieten en dat ze geshocked waren over de uitkomst is nu weggelaten in die documenten![]()
Jep in China kwamen ze daar snel genoeg achter, hier helaas niet. En dan zitten we op hun te bashen maar moeten we ook op onszelf doen. Want twitter, google, reddit, allemaal deden ze mee aan dat downplayen en censureren.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:13 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is ook moeilijk te begrijpen als ze maandag nog zeggen "even geen handen schudden, mensen", er op donderdag wordt gezegd dat de scholen zeker open blijven en vervolgens op zondag alsnog alles dicht moet.
Wat mij betreft werkt die hele communicatiestrategie van downplayen om paniek te voorkomen alleen maar averechts.![]()
Mijn puber moet echt thuisblijven en die is echt muchos boos want al zn vrienden gaan wel samen chillen en mogen dat ook van hun ouders. Iedereen roept dat het vakantie is volgens hem en ik ben schijnbaar de enige die roept dat het crisistijd is waar hele klotige maatregelen bijhoren.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:07 schreef Lemsterr het volgende:
Ben toch benieuwd naar de effecten van deze maatregelen. Heb toch een beetje het idee dat de ernst nog niet helemaal is doorgedrongen gezien de drukte ook gisteren in de plaatselijke winkelstraat. Hoop niet dat men het ziet als een ''paar weekies'' vrij.
Ik hoop heel erg dat gewoon iedereen mee gaat werken.
Wij hebben beiden een onderneming en dit raakt ons heel hard. Ga straks met mijn vader naa rhet ziekenhuis die met de chemo moest stoppen omdat hij te ziek werd en ze bang waren dat hij iets onder de leden had.
Al weken heb ik hier zo'n naar gevoel over gehad. Daar waar heel veel mensen hier lacherig deden. Sterker nog, een Remlof die vond dat het lekker opruimde toen ik over mijn vader vertelde. Echt, wat een kut mensen heb je hier op de wereld.
Hopelijk komt er ook iets goeds uit want dat zie en voel ik nu helemaal niet.Go hard or go home![]()
Rutte gaat op persco vnv bekend maken dat het hele land in lockdown gaat.
Volgens een paar journalisten zijn mariniers op paraat gezet vanaf 19.00 vanavond.
Ga er maar vanuit dat dit de laatste dag is in een maand tijd waar de winkels open zijn. Na vandaag alleen supermarkten en apotheken.Een pijnlijke anus is niet fijn
Een geknede kut van marsepein![]()
Bron?quote:Op maandag 16 maart 2020 06:22 schreef Treinhoer het volgende:
Rutte gaat op persco vnv bekend maken dat het hele land in lockdown gaat.
Volgens een paar journalisten zijn mariniers op paraat gezet vanaf 19.00 vanavond.
Ga er maar vanuit dat dit de laatste dag is in een maand tijd waar de winkels open zijn. Na vandaag alleen supermarkten en apotheken.![]()
Is dat perse nodig of zie je dit zelf ook niet een beetje aankomen?quote:
Dat gezeik met die bronnen altijd.![]()
Als ik dan straks naar m'n werk ga, krijg ik dan een pasje om te bewijzen dat ik buiten mag zijn wegens vitaal werkquote:Op maandag 16 maart 2020 06:22 schreef Treinhoer het volgende:
Rutte gaat op persco vnv bekend maken dat het hele land in lockdown gaat.
Volgens een paar journalisten zijn mariniers op paraat gezet vanaf 19.00 vanavond.
Ga er maar vanuit dat dit de laatste dag is in een maand tijd waar de winkels open zijn. Na vandaag alleen supermarkten en apotheken.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.![]()
Lees topic waarschuwing eens. Bronnen graag. Ik zie het namelijk nog wel een weekje duren eer er totale lockdown komt. Zoals we met alles te laat zijn in Nederland tot nu toe.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:25 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Is dat perse nodig of zie je dit zelf ook niet een beetje aankomen?
Dat gezeik met die bronnen altijd.![]()
Er zijn gewoon heel veel mensen die wel moeten, ga zo ook op pad.. benieuwd wat ik aantref op kantoorquote:Op maandag 16 maart 2020 06:27 schreef Vliegbaard het volgende:
Vond het net best druk op de weg trouwens om 6:00. Alsof er niks aan de hand is.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Precies. Genoeg mensen die gewoon gaan werken.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:30 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Er zijn gewoon heel veel mensen die wel moeten, ga zo ook op pad.. benieuwd wat ik aantref op kantoor![]()
Heb ik hier al vanaf het begin geroepen dat men denkt dat het een verkapte vakantie is. Gaat nog veel erger worden dit virus want mensen zijn veel te dom en te makkelijk.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:15 schreef Noek het volgende:
[..]
Mijn puber moet echt thuisblijven en die is echt muchos boos want al zn vrienden gaan wel samen chillen en mogen dat ook van hun ouders. Iedereen roept dat het vakantie is volgens hem en ik ben schijnbaar de enige die roept dat het crisistijd is waar hele klotige maatregelen bijhoren.
Ik hoop heel erg dat gewoon iedereen mee gaat werken.
Wij hebben beiden een onderneming en dit raakt ons heel hard. Ga straks met mijn vader naa rhet ziekenhuis die met de chemo moest stoppen omdat hij te ziek werd en ze bang waren dat hij iets onder de leden had.
Al weken heb ik hier zo'n naar gevoel over gehad. Daar waar heel veel mensen hier lacherig deden. Sterker nog, een Remlof die vond dat het lekker opruimde toen ik over mijn vader vertelde. Echt, wat een kut mensen heb je hier op de wereld.
Hopelijk komt er ook iets goeds uit want dat zie en voel ik nu helemaal niet.![]()
Klopt, snap ook niet dat ouders het allemaal maar zo vrijblijvend brengen bij kinderen. Kinderen waren hier gisteravond allemaal op straat om het te “vieren” dat ze vrij hadden. Wtf. Klote ouders.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:31 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Heb ik hier al vanaf het begin geroepen dat men denkt dat het een verkapte vakantie is. Gaat nog veel erger worden dit virus want mensen zijn veel te dom en te makkelijk.![]()
Dat gevoel heb ik ook maar hij gaat het eerst vrijwillig maken.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:22 schreef Treinhoer het volgende:
Rutte gaat op persco vnv bekend maken dat het hele land in lockdown gaat.
Volgens een paar journalisten zijn mariniers op paraat gezet vanaf 19.00 vanavond.
Ga er maar vanuit dat dit de laatste dag is in een maand tijd waar de winkels open zijn. Na vandaag alleen supermarkten en apotheken.
Dus mensen blijf thuis als u niet in een vital beroep werkt.
Neem uw verantwoordelijkheid bla bla bla
Ik gok een vrijwillige lockdown.
Ze kijken dat gewoon aan hoe dat gaat..N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen![]()
Ik het het vermoeden dat ze het op school ook nogal gebagatelliseerd hebben. Mijn oudste zoon van 11 vindt het nog steeds overdreven allemaal vanwege “een griepje”. En ik roep al twee weken dat het toch veel meer is dan een griepje.
Op school hebben ze zelfs nog smakeloos zitten lachen om de situatie in Wuhan. Nu heb hetzelfde lot is bestempeld gaan die koters wellicht een beetje nadenken. De huidige maatregelen blijken daar echter nog niet streng genoeg voor te zijn.![]()
Dit ja. Terwijl ik hier probeerde de ernst ervan over te brengen hebben leraren het echt weg zitten lachen.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:37 schreef Vliegbaard het volgende:
Ik het het vermoeden dat ze het op school ook nogal gebagatelliseerd hebben. Mijn oudste zoon van 11 vindt het nog steeds overdreven allemaal vanwege “een griepje”. En ik roep al twee weken dat het toch veel meer is dan een griepje.
Op school hebben ze zelfs nog smakeloos zitten lachen om de situatie in Wuhan. Nu heb hetzelfde lot is bestempeld gaan die koters wellicht een beetje nadenken. De huidige maatregelen blijken daar echter nog niet streng genoeg voor te zijn.Go hard or go home![]()
Precies. En die verantwoordelijkheid wordt niet genomen in mijn omgeving. Daardoor zijn we de sjaak als Nederland zijnde met deze houding.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:37 schreef nils7 het volgende:
[..]
Dat gevoel heb ik ook maar hij gaat het eerst vrijwillig maken.
Dus mensen blijf thuis als u niet in een vital beroep werkt.
Neem uw verantwoordelijkheid bla bla bla
Ik gok een vrijwillige lockdown.
Ze kijken dat gewoon aan hoe dat gaat..![]()
Nee je krijgt een patch voor op je jasquote:Op maandag 16 maart 2020 06:25 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Als ik dan straks naar m'n werk ga, krijg ik dan een pasje om te bewijzen dat ik buiten mag zijn wegens vitaal werk![]()
In alle eerlijkheid werd er hier nog geen 2 weken geleden voornamelijk nog een beetje lacherig over gesproken. ''Slechts een griepje, aaah joh valt wel mee.'' Uiteraard kun je je vraagtekens zetten bij de communicatie vanuit de overheid, maar ieder weldenkend mens zal nu toch wel wakker zijn geschud. Zou je denken.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:13 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is ook moeilijk te begrijpen als ze maandag nog zeggen "even geen handen schudden, mensen", er op donderdag wordt gezegd dat de scholen zeker open blijven en vervolgens op zondag alsnog alles dicht moet.
Wat mij betreft werkt die hele communicatiestrategie van downplayen om paniek te voorkomen alleen maar averechts.![]()
Kijk hoe werd omgegaan met dat van het klimaat en hoe studenten/leerlingen daarover deden, zo laconiek en meer als een vrije dag behandelen.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:37 schreef Vliegbaard het volgende:
Ik het het vermoeden dat ze het op school ook nogal gebagatelliseerd hebben. Mijn oudste zoon van 11 vindt het nog steeds overdreven allemaal vanwege “een griepje”. En ik roep al twee weken dat het toch veel meer is dan een griepje.
Op school hebben ze zelfs nog smakeloos zitten lachen om de situatie in Wuhan. Nu heb hetzelfde lot is bestempeld gaan die koters wellicht een beetje nadenken. De huidige maatregelen blijken daar echter nog niet streng genoeg voor te zijn.
Los van de inhoud en het hele klimaat geneuzel is dat al een indicatie dat mensen gewoon niet kunnen omgaan met vrijheden.![]()
Voor veel mensen is dat ook. Lekker binnen blijven 3 weken en beetje gamen, ja toch?quote:Op maandag 16 maart 2020 06:31 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Heb ik hier al vanaf het begin geroepen dat men denkt dat het een verkapte vakantie is. Gaat nog veel erger worden dit virus want mensen zijn veel te dom en te makkelijk.![]()
Men is buiten het hamsteren echt nog niet wakker geschud.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:41 schreef Lemsterr het volgende:
[..]
In alle eerlijkheid werd er hier nog geen 2 weken geleden voornamelijk nog een beetje lacherig over gesproken. ''Slechts een griepje, aaah joh valt wel mee.'' Uiteraard kun je je vraagtekens zetten bij de communicatie vanuit de overheid, maar ieder weldenkend mens zal nu toch wel wakker zijn geschud. Zou je denken.![]()
Sterker nog. De zoon van mijn collega gaf gisteren nog een feestje voor ~75 man. Mijn collega had zoiets van; moet ik hem dat nou verbieden dan? Uhmmm, JA! Jij bent godverdomme zijn vader!quote:Op maandag 16 maart 2020 06:39 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Precies. En die verantwoordelijkheid wordt niet genomen in mijn omgeving. Daardoor zijn we de sjaak als Nederland zijnde met deze houding.![]()
Deed men dat maar en bleef men maar binnen, maar dat is niet het geval. Juist door die vrijheid krijg je dat men elkaar gaat opzoeken en in groepen samenzijn en krijg je (in mijn ogen) meer verspreiding.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:44 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Voor veel mensen is dat ook. Lekker binnen blijven 3 weken en beetje gamen, ja toch?![]()
In Italië krijg je gewoon boetes als je onterecht buiten bent toch?quote:Op maandag 16 maart 2020 06:45 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Deed men dat maar en bleef men maar binnen, maar dat is niet het geval. Juist door die vrijheid krijg je dat men elkaar gaat opzoeken en in groepen samenzijn en krijg je (in mijn ogen) meer verspreiding.
Hopelijk voeren ze dat hier dan ook in.![]()
Mijn ouders vonden het maar erg allemaal want dan konden ze niet in april een weekje op vakantie. Om je dood te schamen.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:45 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Sterker nog. De zoon van mijn collega gaf gisteren nog een feestje voor ~75 man. Mijn collega had zoiets van; moet ik hem dat nou verbieden dan? Uhmmm, JA! Jij bent godverdomme zijn vader!![]()
Voor!!quote:Op maandag 16 maart 2020 06:46 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
In Italië krijg je gewoon boetes als je onterecht buiten bent toch?
Hopelijk voeren ze dat hier dan ook in.![]()
Juist.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:45 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Deed men dat maar en bleef men maar binnen, maar dat is niet het geval. Juist door die vrijheid krijg je dat men elkaar gaat opzoeken en in groepen samenzijn en krijg je (in mijn ogen) meer verspreiding.![]()
Zometeen gaan dus op tig scholen de leerkrachten en onderwijsassistenten bijeen komen om te overleggen. Of dat nou handig is..![]()
Geen idee, maar ik denk dat dat ook geen oplossing is aangezien ze daar de capaciteit niet voor hebben.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:46 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
In Italië krijg je gewoon boetes als je onterecht buiten bent toch?
Hopelijk voeren ze dat hier dan ook in.![]()
Ik geniet van mijn vrijheden (of was het genoot?) en ik zou niet willen ruilen met Noord-Koreanen maar als ik niet beter zou weten dan zou ik zweren bij een dictatorschap. Op lange termijn is dat nooit vol te houden maar dat is wel de effectiefste manier om shit voor elkaar te krijgen.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:42 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Kijk hoe werd omgegaan met dat van het klimaat en hoe studenten/leerlingen daarover deden, zo laconiek en meer als een vrije dag behandelen.
Los van de inhoud en het hele klimaat geneuzel is dat al een indicatie dat mensen gewoon niet kunnen omgaan met vrijheden.![]()
Nouja, beetje controleren kan wel toch? Of zijn ze te druk met handhaving 100km/u op snelweg?quote:Op maandag 16 maart 2020 06:48 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Geen idee, maar ik denk dat dat ook geen oplossing is aangezien ze daar de capaciteit niet voor hebben.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: