Ik heb in de eerste paar dagen wel iets van paniek gehad denk ik, maar ach. Ik kan best goed koken. Ik heb ben nog niet gaan hamsteren (bijvullen) maar misschien moet ik mijn kruiden vooral goed hamsteren lol.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:12 schreef Tengano het volgende:
[..]
Wat ik tot nu toe geleerd heb is dat je problemen gemakkelijker te lijf kunt gaan met een instelling van: I can handle this. Wanhoop en angst maken machteloos en dat zorgt weer voor neerslachtigheid, doemdenken en in het uiterste geval zelfs suicidaliteit.
Ik denk dus dat ik dit virus ga verslaan en als dat niet lukt heb ik me toch onoverwinnelijk gevoeld.
Is zo. Maar dat er economische gevolgen komen is vast te stellen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:14 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Dit wordt er eentje in de lijst hongerwinter/waternoodsramp. Hoe verstrekkend de gevolgen zullen zijn valt nu nog niet te zeggen.
leg eens uit?quote:Op maandag 16 maart 2020 01:12 schreef hollandia02 het volgende:
Het ergste aan dit virus zijn de indirecte gevolgen vermoed ik, met name economisch.
Wat weinig mensen weten is dat veel mensen indirect overlijden bijvoorbeeld door werkeloosheid.
Zeker wel, maar uiteindelijk komt het leven zoals het komt en kun je alleen maar het beste er van maken; en je kunt het helaas niet helemaal precies op maat knippen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:13 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is meer de manier waarop. Voor m'n ouders bv zou ik toch heel hard hopen dat het na een leven lang hard werken en ze nu eindelijk genieten van hun nieuwe huisje het dan niet eindigt met angst en dit enzo. Daar kan je je wel íets bij voorstellen toch, dat mensen dat voelen?
De acties van nu merken we pas over 14 dagen. Ik kan veel gebeuren in 2 weken...quote:Op maandag 16 maart 2020 01:14 schreef roos94 het volgende:
Ok toegegeven die juichsmiley is niet gepast excuses. Maar het dodental is nog steeds erg laag in NL. Dus laten we ervan uitgaan dat dit niet extreem uit de spuigaten zal lopen. Zeker nu alles in lockdown gaat.
weet nietquote:
Laten we hopen dat het inderdaad helpt het virus langzamer te laden verspreiden waar de gezondheidszorg minder belast word.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:14 schreef roos94 het volgende:
Ok toegegeven die juichsmiley is niet gepast excuses. Maar het dodental is nog steeds erg laag in NL. Dus laten we ervan uitgaan dat dit niet extreem uit de spuigaten zal lopen. Zeker nu alles in lockdown gaat.
Ik heb in het begin al lekker ingeslagen toen iedereen mij net als nu voor gek verklaarde.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:15 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ik heb in de eerste paar dagen wel iets van paniek gehad denk ik, maar ach. Ik kan best goed koken. Ik heb ben nog niet gaan hamsteren (bijvullen) maar misschien moet ik mijn kruiden vooral goed hamsteren lol.
Dit is geen doemscenario, dit is de ervaring dat we hebben met onze regering. KLM zal wel geholpen worden, maar reken er maar niet op dat kleine ondernemers ook maar een cent gaan krijgen. Groningen weet hier alles vanaf.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:08 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Doemscenario maar kan ja. Hoop het niet
ik ookquote:Op maandag 16 maart 2020 01:16 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik heb in het begin al lekker ingeslagen toen iedereen mij net als nu voor gek verklaarde.
over een paar maanden lachen we erom en dansen we op straatquote:Op maandag 16 maart 2020 01:12 schreef Tengano het volgende:
[..]
Wat ik tot nu toe geleerd heb is dat je problemen gemakkelijker te lijf kunt gaan met een instelling van: I can handle this. Wanhoop en angst maken machteloos en dat zorgt weer voor neerslachtigheid, doemdenken en in het uiterste geval zelfs suicidaliteit.
Ik denk dus dat ik dit virus ga verslaan en als dat niet lukt heb ik me toch onoverwinnelijk gevoeld.
Het komt goed Liebling Schatzquote:Op maandag 16 maart 2020 01:15 schreef liesje1979 het volgende:
Bang om dood te gaan heb ik voor mezelf niet, als het zover is, dan is het zo. Ik heb een fantastisch leven gehad dan met vooral prachtige reizen. Ik zou het alleen heel erg vinden voor mijn ouders, Ze hebben al hun enige zoon verloren en als ik dood zou gaan aan dit virus hun enige dochter. En ik ben bang om heb hieraan te verliezen.
Verder ben ik gewoon bang omdat jet allemaal zo onwerkelijk, nieuw, en beangstigend is. Ik zou met liefde een maand vooruit spoelen.
althans... dat hoop ik danquote:Op maandag 16 maart 2020 01:16 schreef -Chakotay- het volgende:
[..]
over een paar maanden lachen we erom en dansen we op straat
Die cijfers zijn vooral zo hoog door gebrek aan IC-bedden, wat natuurlijk weer komt door te laat ingrijpen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:00 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat mortality cijfer van Italié is wel iets om op te letten ja Ik verwacht dat dat nog wel naar de 10 % gaat voordat er weer licht aan de horizon gaat gloren. En dan is dat meteen waar landen als Nederland zich op kan gaan vooebereiden.
Maak dat de kat wijs. Je zou je net als ieder ander hondsberoerd voelen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:16 schreef Dagoduck het volgende:
Ik zou het vooral heel saai vinden om dood te gaanIk wil altijd van alles weten hoe het afloopt. Niet dat je dat nog door hebt wanneer je dood bent, maar goed.
Dat is ook echt zo, heb je ook gelijk in. En het merendeel van de tijd ben ik heel kalm hoor want idd, paniek helpt niet. Maar de knop van soms wel wat zorgen en 'als maar niet..' krijg ik niet binnen een paar seconden omgezet vaak. Een leuke serie kijken en heel even doen alsof het niet bestaat helpt dan wel.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:15 schreef Tengano het volgende:
[..]
Zeker wel, maar uiteindelijk komt het leven zoals het komt en kun je alleen maar het beste er van maken; en je kunt het helaas niet helemaal precies op maat knippen.
Ha, nee je voelt je duidelijk helemaal niet gekwetst:quote:Op maandag 16 maart 2020 00:17 schreef Markesh het volgende:
[..]
Ik voel me allerminst gekwetst, bijzondere aanname
quote:Een persoon die iemand belachelijk gaat maken die een mondkapje draagt moet maar voelen.
Je bent één van de extreem weinige mensen in Nederland die een mondkapje draagt. Noem jij het realistisch. Ik noem het in paniek. En dan raar opkijken als mensen er een opmerking over maken. Je valt nou eenmaal nogal op met zo'n ding op je gezicht niet?quote:Je jankt nou wel dat ik in paniek ben wat ik niet ben, alleen realistisch
UltraRquote:maar jij lijkt eerder in paniek.
Ik heb je nooit eerder hier gezien en ineens begin je mee te lezen en te posten..wie is hier nou in paniek grappenmaker
Klopt. Prediker: er is een tijd om te huilen en er is een tijd om te dansen.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:16 schreef -Chakotay- het volgende:
[..]
over een paar maanden lachen we erom en dansen we op straat
Buiten de ziekte om natuurlijk.quote:Op maandag 16 maart 2020 01:17 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Maak dat de kat wijs. Je zou je net als ieder ander hondsberoerd voelen.
I aint clicking thatquote:Op maandag 16 maart 2020 01:17 schreef Logician2.0 het volgende:
Wtf
Werkelijk ontluisterend artikel van Door Frankema, initiatiefneemster van Vaccinvrij, over de huidige corona crisis.
https://lookaside.fbsbx.c(...)q6v-HGpkCahjq5gwLegC
Anyway slaaplekker
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |