abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_183632022
Het Sinterklaasfeest is in Amsterdam blijvend verziekt en aangetast, de letters "I Amsterdam" moesten met grote voorrang worden weggehaald, want "te individualistisch"...

In het gemekker rondom de hetze tegen Zwarte Piet - vaak ten onrechte "discussie" genoemd - heb ik werkelijk tig keer gewaarschuwd: kijk uit voor de precedentwerking. Wat wordt het volgende feest of traditie die aan de beurt is?

Vuurwerk met Oud en Nieuw? Paasvuren? Scholen die net als in de VS geen kerst meer vieren? Of toch wat anders? Welnu: we hebben antwoord: het is de Gay Pride geworden. ^O^

quote:
Is er straks geen Canal Parade meer?
Via een online enquête peilt de gemeente het draagvlak voor de botenparade van de Pride. Er is angst dat het een opmaat is voor beperking van het evenement.

In zeven vragen wordt momenteel onderzocht hoe geënquêteerden aankijken tegen de jaarlijkse botenparade van de Gay Pride. Wethouder Rutger Groot Wassink (Democratisering) laat dat doen, omdat hij rond de laatste editie heeft gemerkt dat er minder draagvlak zou zijn voor de botenparade.

Bij de VVD, bij coalitiepartij D66, maar ook bij de organisator Stichting Pride Amsterdam maakt men zich zorgen over die opvatting en de manier waarop dat draagvlak nu wordt onderzocht. Volgens D66-raadslid Jan-Bert Vroege is de online enquête een 'bij elkaar gefröbeld stagewerkje', dat bovendien via sociale media wordt verspreid. Online zijn veel criticasters van evenementen in de binnenstad actief. Daardoor vreest Vroege dat vooral deze luidruchtige groep de uitkomsten van de enquête zal bepalen.

Not in my backyard
Die vrees is niet geheel onterecht. Wijkcentrum d'Oude Stadt, een vereniging van binnenstadbewoners die zich zorgen maken om de overlast, heeft de achterban al opgeroepen de ­enquête zo snel mogelijk in te vullen. 'Het zou goed zijn als de gemeente door deze enquête anders gaat denken over de Pride en evenementen in het algemeen,' aldus het bestuur van d'Oude Stadt op de website.

(...) In reactie op D66 en VVD haastte Groot Wassink (GroenLinks) zich woensdag te zeggen dat hij de uitkomst van de enquête niet als een representatief onderzoek zal behandelen. Wel liet hij zich ontvallen dat de 'waardering voor Pride aan inflatie onderhevig is'.

(...) Oppositiepartij VVD is bang dat verschillende actiegroepen een gewillig oor zullen vinden bij GroenLinks, de grootste partij in het stadsbestuur. "Ik vrees dat hier, net als met de I amsterdamletters, symboolpolitiek bedreven gaat worden om de GroenLinks-versie van Pride op te leggen aan de stad," zegt duoraadslid Claire Martens (VVD).
Ingekort. Volledig artikel hier: https://s.parool.nl/s-a4611571/

Dit is dus wat voor land je krijgt als je steeds de kop laat hangen naar kleine groepen klagers. Zie de hetze tegen Zwarte Piet, zie nu dit. Ook partijen die voorop liepen in het slopen van Zwarte Piet, zoals D66, zijn nu ineens onaangenaam verrast.

Hate to say I told you so.

Dit land is doodziek.
  zondag 9 december 2018 @ 22:29:33 #2
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_183632193
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:21 schreef Elfletterig het volgende:

Hate to say I told you so.

Nou nou, hate... Volgens mij krijg je een stijve terwijl je het vertelt.

Hoe dan ook, Amsterdam kan wat mij betreft in de grond zakken. Die willen niet bij Nederland horen, dan moeten ze het zelf maar weten.

Daarbij zie ik hier het probleem niet zo. Niemand is aan het onderzoeken of ze de gay pride af moeten schaffen, ze houden enkel een enquete over hoe men er tegenover staat.

Als het overgrote merendeel die rare optocht, waar homo's in gekke pakjes paraderen en politiek correct Nederland voorop staat om ze op die boten om beurten in de mond te nemen om maar te tonen hoe oke ze zijn, liever ziet verdwijnen omdat het voor de gemiddelde amsterdammer meer ellende dan plezier oplevert mag dat best gezegd worden lijkt me.
Laffe huichelaar
  zondag 9 december 2018 @ 22:29:52 #3
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_183632200
Ik heb niets met de Canal Parade, ik vind het te nichterig/sletterig en niet echt iets met homo's te maken hebben. Maar ach, als heel veel mensen er plezier aan beleven. Lekker door laten gaan :) :) :)
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  zondag 9 december 2018 @ 22:31:10 #4
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_183632220
Het enge hieraan is dat zulke discussies er helemaal aan voorbij gaan dat mensen gewoon de vrijheid hebben dingen te mogen doen en organiseren. Ook als anderen dat niet zint.
Zo'n enquête is ook weer zo'n smerig kunstje. Mensen willen niet per se van de pride af, maar als ze gevraagd wordt wat ze ervan vinden zullen velen zeggen dat ze er geen belang bij hebben. Dat wordt dan misbruikt, maar dat gaat helemaal voorbij aan het feit dat ze daar helemaal geen zeggenschap over horen te hebben.

Zelfs als je ergens last van hebt is dat geen reden maar te pleiten voor verboden en dergelijke. Tolerantie heet dat, dat je soms wat slikt van een ander. Het gaat niet alleen om jou en niet alles hoeft 100% aangepast te worden aan jou.
  Moderator zondag 9 december 2018 @ 22:31:19 #5
451823 crew  Plompzakker
HAAAAAAA!
pi_183632225
Ik dacht altijd dat die boten vol zaten met groenlinks stemvee?
Waarom zouden ze die zo aanvallen dan
Deze user is best OK als je hem normaal aanspreekt via DM.
  zondag 9 december 2018 @ 22:31:25 #6
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_183632226
quote:
6s.gif Op zondag 9 december 2018 22:29 schreef Nikonlover het volgende:
Ik heb niets met de Canal Parade, ik vind het te nichterig en niet echt iets met homo's te maken hebben. Maar ach, als heel veel mensen er plezier aan beleven. Lekker door laten gaan :) :) :)
Eens. Maar als nog meer mensen er hinder van ondervinden willen ze het niet lekker door laten gaan. Dus helemaal niet gek dat ze daar eens naar kijken
Laffe huichelaar
pi_183632230
En Groenlinks wil ook alle Joden uit Amsterdam jagen.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
  zondag 9 december 2018 @ 22:33:25 #8
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_183632263
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:31 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Eens. Maar als nog meer mensen er hinder van ondervinden willen ze het niet lekker door laten gaan. Dus helemaal niet gek dat ze daar eens naar kijken
De enige mensen die er hinder van ondervinden zijn de mensen die in het centrum wonen. Die zijn al jaaaarenlang alle overlast die met evenementen, uitgaansavonden en toerisme gepaard gaat zat. Maarja, dan moet je maar niet in centrum gaan wonen denk ik dan.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  Forum Admin zondag 9 december 2018 @ 22:35:27 #9
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_183632293
Ik kan me best voorstellen dat er homo's of lesbiennes zijn die het eigenlijk superkut vinden dat ze zo worden neergezet. Het is toch een vrij groot iets wat de beeldvorming niet echt ten goede komt.. Vind ik dan.

Aan de andere kant denk ik ook, als ze daar lekker gay willen doen voor die ene dag, dan moet dat toch gewoon kunnen? Het probleem zit hem meer in de generalisatie dat alle homo's of lesbiennes queers zijn die halfnaakt op een bootje aan het dansen zijn.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_183632314
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:29 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Nou nou, hate... Volgens mij krijg je een stijve terwijl je het vertelt.

Hoe dan ook, Amsterdam kan wat mij betreft in de grond zakken. Die willen niet bij Nederland horen, dan moeten ze het zelf maar weten.

Daarbij zie ik hier het probleem niet zo. Niemand is aan het onderzoeken of ze de gay pride af moeten schaffen, ze houden enkel een enquete over hoe men er tegenover staat.

Als het overgrote merendeel die rare optocht, waar homo's in gekke pakjes paraderen en politiek correct Nederland voorop staat om ze op die boten om beurten in de mond te nemen om maar te tonen hoe oke ze zijn, liever ziet verdwijnen omdat het voor de gemiddelde amsterdammer meer ellende dan plezier oplevert mag dat best gezegd worden lijkt me.
Ik zie mijn gelijk - helaas - bevestigd. Niet dat je hogere wiskunde moet hebben gestudeerd om in "discussies" over Zwarte Piet verder te kijken dan je neus lang is, natuurlijk. Iedereen met gezond verstand en enig analytisch vermogen kan dat.

Ik deel je analyse dat Amsterdam zich van Nederland vervreemdt en een raar soort Vrijstaat aan het worden is. De recente opmerkingen van burgemeester Halsema over het niet-handhaven van het boerkaverbod zijn daar illustratief voor.

Het geval wil dat de Canal Pride (als prominent onderdeel van Gay Pride) nu eenmaal een landelijk evenement is, dat toevalligerwijs in Amsterdam plaatsvindt. Dat sommige mensen het liever zien verdwijnen, wil natuurlijk niet zeggen dat er gehoor moet worden gegeven aan die mensen. Uiteindelijk gaat zo elk feest of elke traditie naar de knoppen.

Ook nu weer dreigt de discussie te gaan over de wenselijkheid van een druk evenement in de Amsterdamse grachten en de "overlast" die dat veroorzaakt voor mensen die uit eigen vrije wil in het centrum van de hoofdstad wonen. Wat erachter schuilgaat is veel meer dan dat: weg met ons! Weg met alles dat Nederlands is, weg met Nederlandse feesten en tradities. Ruim baan voor alles dat wordt geïmporteerd; van Halloween en Black Friday tot boerka's in het straatbeeld.

Doodeng is het.
  zondag 9 december 2018 @ 22:38:15 #11
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_183632346
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:35 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik kan me best voorstellen dat er homo's of lesbiennes zijn die het eigenlijk superkut vinden dat ze zo worden neergezet. Het is toch een vrij groot iets wat de beeldvorming niet echt ten goede komt.. Vind ik dan.

Aan de andere kant denk ik ook, als ze daar lekker gay willen doen voor die ene dag, dan moet dat toch gewoon kunnen? Het probleem zit hem meer in de generalisatie dat alle homo's of lesbiennes queers zijn die halfnaakt op een bootje aan het dansen zijn.
Dit dus. Ik heb genoeg homo's en lesbiennes in mijn vriendenkring maar die zijn gewoon zichzelf. Gewoon zoals jij en ik, alleen vallen ze op hetzelfde geslacht. Dat extreme gedoe, daar doen ze niet aan mee.

Maarja, blijkbaar zijn er homo's en lesbiennes die zich wel prettig voelen bij dit.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_183632352
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:31 schreef BasEnAad het volgende:
Het enge hieraan is dat zulke discussies er helemaal aan voorbij gaan dat mensen gewoon de vrijheid hebben dingen te mogen doen en organiseren. Ook als anderen dat niet zint.
Zo'n enquête is ook weer zo'n smerig kunstje. Mensen willen niet per se van de pride af, maar als ze gevraagd wordt wat ze ervan vinden zullen velen zeggen dat ze er geen belang bij hebben. Dat wordt dan misbruikt, maar dat gaat helemaal voorbij aan het feit dat ze daar helemaal geen zeggenschap over horen te hebben.

Zelfs als je ergens last van hebt is dat geen reden maar te pleiten voor verboden en dergelijke. Tolerantie heet dat, dat je soms wat slikt van een ander. Het gaat niet alleen om jou en niet alles hoeft 100% aangepast te worden aan jou.
Over Amsterdam zelf kun je nog zeggen: het volk krijgt de leiders die het verdient. Amsterdam wil graag een soort communistische dictatuur; prima, dan krijg je dat. Maar de Amsterdamse moraal wordt nogal aan de rest van Nederland opgedrongen: zie de hetze tegen Zwarte Piet. En het geval wil dat de Canal Pride een landelijk evenement is.

(NB: De titel Gay Pride is eerder al veranderd in Amsterdam Pride, want de oude was niet "inclusief" genoeg...)
  Forum Admin zondag 9 december 2018 @ 22:40:24 #13
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_183632384
quote:
6s.gif Op zondag 9 december 2018 22:38 schreef Nikonlover het volgende:

[..]

Dit dus. Ik heb genoeg homo's en lesbiennes in mijn vriendenkring maar die zijn gewoon zichzelf. Gewoon zoals jij en ik, alleen vallen ze op hetzelfde geslacht. Dat extreme gedoe, daar doen ze niet aan mee.

Maarja, blijkbaar zijn er homo's en lesbiennes die zich wel prettig voelen bij dit.
En dat mogen ze wmb dan ook gewoon doen, maar wees dan ook bereid om kritiek of weerstand te ondervinden. Zoals zij de vrijheid hebben om daar te dansen en te doen, zo hebben anderen de vrijheid daar wat van te vinden. Tolereren is wat anders dan accepteren en dat laatste kun je niet opleggen.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  zondag 9 december 2018 @ 22:42:55 #14
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_183632423
quote:
1s.gif Op zondag 9 december 2018 22:40 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

En dat mogen ze wmb dan ook gewoon doen, maar wees dan ook bereid om kritiek of weerstand te ondervinden. Zoals zij de vrijheid hebben om daar te dansen en te doen, zo hebben anderen de vrijheid daar wat van te vinden. Tolereren is wat anders dan accepteren en dat laatste kun je niet opleggen.
Dat is juist het lastige. Het is of het ene extreme of het andere extreme. Als je kritiek hebt zetten ze je bijvoorbeeld in dit geval gelijk weg als homo-hater.
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  Forum Admin zondag 9 december 2018 @ 22:43:40 #15
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_183632435
quote:
6s.gif Op zondag 9 december 2018 22:42 schreef Nikonlover het volgende:

[..]

Dat is juist het lastige. Het is of het ene extreme of het andere extreme. Als je kritiek hebt zetten ze je bijvoorbeeld in dit geval gelijk weg als homo-hater.
Mwah, dat doen een aantal gekkies, maar die hoef je dan ook niet serieus te nemen. Net als dit onderzoek.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_183632443
Inderdaad, oprotten met hoe andere mensen zich willen uiten! Dat er homo's zijn is nog tot daaraan toe, maar dat ze zich op verschillende manieren uiten is echt stuitend. Beter sluiten ze die tent snel!
  zondag 9 december 2018 @ 22:59:45 #17
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_183632692
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:38 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Over Amsterdam zelf kun je nog zeggen: het volk krijgt de leiders die het verdient. Amsterdam wil graag een soort communistische dictatuur; prima, dan krijg je dat. Maar de Amsterdamse moraal wordt nogal aan de rest van Nederland opgedrongen: zie de hetze tegen Zwarte Piet. En het geval wil dat de Canal Pride een landelijk evenement is.

(NB: De titel Gay Pride is eerder al veranderd in Amsterdam Pride, want de oude was niet "inclusief" genoeg...)
Is het niet wat raar om te zeggen dat Amsterdam een communistische dictatuur is terwijl het zo'n beetje de meest kapitalistische stad van west europa is? Ik bedoel, je moet tegenwoordig behoorlijk goed verdienen wil je in Amsterdam wonen. Groenlinks is helemaal niet zo links meer. Het is rijk links. Heeft niks met communisme te maken. Echt helemaal niets.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_183632774
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:44 schreef MadJackthePirate het volgende:
Inderdaad, oprotten met hoe andere mensen zich willen uiten! Dat er homo's zijn is nog tot daaraan toe, maar dat ze zich op verschillende manieren uiten is echt stuitend. Beter sluiten ze die tent snel!
Welke tent?
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_183632789
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 23:04 schreef Hathor het volgende:

[..]

Welke tent?
Amsterdam
pi_183632868
quote:
2s.gif Op zondag 9 december 2018 22:59 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Is het niet wat raar om te zeggen dat Amsterdam een communistische dictatuur is terwijl het zo'n beetje de meest kapitalistische stad van west europa is? Ik bedoel, je moet tegenwoordig behoorlijk goed verdienen wil je in Amsterdam wonen. Groenlinks is helemaal niet zo links meer. Het is rijk links. Heeft niks met communisme te maken. Echt helemaal niets.
Daar heb je gelijk in. GroenLinks is tegenwoordig van de mensensmokkel en de klimaatzwendel.
Ik ben blank en dus ben ik niet wit.
pi_183632887
Oh, GroenLinks gaat ineens enquêtes houden onder de bevolking om te kijken of er draagvlak is voor bepaalde tradities. Wat leuk. Wanneer keren de zwarte pieten weer terug bij de Amsterdamse intocht?
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  zondag 9 december 2018 @ 23:15:32 #22
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_183632966
Eigenlijk is het krankzinnig dat het voor sommige types nooit goed is. Als je gewoon maar doet wat je wil, zoals met zwarte piet, is het niet goed.

Als je aan de mensen vraagt wat ze willen is het niet goed.

Beetje als die debiele gele hesjes. Slaan alles kort en klein wegens een lastenverzwaring, gaat die lastenverzwaring niet door wegens die bezwaren is het alsnog niet goed
Laffe huichelaar
  zondag 9 december 2018 @ 23:20:59 #23
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_183633048
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 23:09 schreef Oostwoud het volgende:

[..]

Daar heb je gelijk in. GroenLinks is tegenwoordig van de mensensmokkel en de klimaatzwendel.
Welke klimaatzwendel doel je dan op? Dat het klimaat niet veranderd door toedoen van de mens? Of meer subsidies op elektrische auto's enzo en het weren van diesel/oude auto's uit de binnenstad?
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_183633068
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 23:15 schreef timmmmm het volgende:
Eigenlijk is het krankzinnig dat het voor sommige types nooit goed is. Als je gewoon maar doet wat je wil, zoals met zwarte piet, is het niet goed.

Als je aan de mensen vraagt wat ze willen is het niet goed.

Beetje als die debiele gele hesjes. Slaan alles kort en klein wegens een lastenverzwaring, gaat die lastenverzwaring niet door wegens die bezwaren is het alsnog niet goed
Over wie heb je het nu?
En ik denk dat er niet veel users zullen zijn die achter vernielende idioten in gele hesjes zullen staan. De groep die vreedzaam protesterende gele hesjes ondersteund die zal heel wat groter zijn.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  zondag 9 december 2018 @ 23:39:33 #25
168739 Red_85
'echt wel'
pi_183633312
Enquete houden 'wie vindt dat gl zichzelf moet opheffen' in 7 vragen heeft meer effect. Denk ik.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  zondag 9 december 2018 @ 23:44:49 #26
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_183633368
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:44 schreef MadJackthePirate het volgende:
Inderdaad, oprotten met hoe andere mensen zich willen uiten! Dat er homo's zijn is nog tot daaraan toe, maar dat ze zich op verschillende manieren uiten is echt stuitend. Beter sluiten ze die tent snel!
:D
pi_183633512
In de binnenstad van Amsterdam gaan wonen en dan gaan klagen dat het er zo druk is en dat er zoveel evenementen zijn :')
  zondag 9 december 2018 @ 23:57:40 #28
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_183633514
Deze situatie lijkt echt op geen enkele manier op die van zwarte piet, maar als je verblind bent door woede en paranoïa dan is blijkbaar alles onderdeel van hetzelfde complot. Ik vraag me soms af wat jouw rusthartslag is, gezien je blijkbaar altijd in vecht-/vluchtmodus verkeert.

quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:36 schreef Elfletterig het volgende:
Ook nu weer dreigt de discussie te gaan over de wenselijkheid van een druk evenement in de Amsterdamse grachten en de "overlast" die dat veroorzaakt voor mensen die uit eigen vrije wil in het centrum van de hoofdstad wonen. Wat erachter schuilgaat is veel meer dan dat: weg met ons! Weg met alles dat Nederlands is, weg met Nederlandse feesten en tradities. Ruim baan voor alles dat wordt geïmporteerd; van Halloween en Black Friday tot boerka's in het straatbeeld.
De gay pride parade ís een geïmporteerd evenement slimmerik. :')
pi_183633546
Wil je rust, verhuis naar Friesland. Wil je in de binnenstad van de hoofdstad wonen, ook prima. Maar dan niet gaan zeiken.
pi_183634009
quote:
2s.gif Op zondag 9 december 2018 22:59 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Is het niet wat raar om te zeggen dat Amsterdam een communistische dictatuur is terwijl het zo'n beetje de meest kapitalistische stad van west europa is? Ik bedoel, je moet tegenwoordig behoorlijk goed verdienen wil je in Amsterdam wonen. Groenlinks is helemaal niet zo links meer. Het is rijk links. Heeft niks met communisme te maken. Echt helemaal niets.
In Rusland gaan rijkdom en communisme ook prima samen. Want die nepdemocratie die ze daar hebben, is feitelijk gewoon communisme: één partij heeft alle macht, controleert de media en de verkiezingen.

GroenLinks komt op mij behoorlijk extreem-links over.
pi_183634139
quote:
1s.gif Op zondag 9 december 2018 23:57 schreef PiyeReloaded het volgende:
Deze situatie lijkt echt op geen enkele manier op die van zwarte piet, maar als je verblind bent door woede en paranoïa dan is blijkbaar alles onderdeel van hetzelfde complot. Ik vraag me soms af wat jouw rusthartslag is, gezien je blijkbaar altijd in vecht-/vluchtmodus verkeert.

[..]

De gay pride parade ís een geïmporteerd evenement slimmerik. :')
Ik open weinig topics op FOK! Alleen als ik iets nieuwswaardigs zie waarover nog geen topic is, dan neem ik soms de moeite.

De situatie lijkt in alles op Zwarte Piet: niet iedereen is er even blij mee, dus moet het aan banden worden gelegd. De Zwarte Piet-kwestie heeft perfect laten zien dat we in Nederland - Amsterdam en gelieerde media voorop - onze oren laten hangen naar kleine groepjes klagers.

Mijn woede valt mee. Ik vier geen Sinterklaas en geen Gay Pride. Ik kan me hooguit nog opwinden over wat voor een ziek land Nederland aan het worden is. En Amsterdam spant wel de kroon: de totaal onschuldige figuur Zwarte Piet (die aantoonbaar niks met racisme of het koloniale verleden heeft te maken) moest en zou weg. Nu is het de beurt aan de Canal Pride. Maar de burgemeester van dezelfde partij vindt boerka's in het straatbeeld dan wél weer prima.

Overigens is dit een nieuws-discussieforum. Het idee van dit hoekje van FOK! is dat we discussiëren over nieuws en relevante achtergronden. Dat doe ik, dus is het nogal bizar om me dat voor de voeten te werpen.

De Canal Pride als zodanig, onderdeel van de Gay Pride, is een uniek evenement en typerend voor het liberale, progressieve Nederland. Een land dat rond de eeuwwisseling te boek stond als zeer homovriendelijk en als eerste land ter wereld het huwelijk openstelde voor partners van hetzelfde geslacht.

Inmiddels is het klimaat voor homo's zeker in bepaalde delen van Amsterdam stukken onveiliger, kiezen homoseksuele toeristen liever voor andere steden en gaat er nu ook nog worden gemorreld aan de Gay Pride.

NB, gerelateerd leesvoer: MediaOverzicht. Hoe de hardste Derksen HOMOFOOB schreeuwers hun muil hielden

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 10-12-2018 00:44:58 ]
pi_183634178
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 23:10 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Oh, GroenLinks gaat ineens enquêtes houden onder de bevolking om te kijken of er draagvlak is voor bepaalde tradities. Wat leuk. Wanneer keren de zwarte pieten weer terug bij de Amsterdamse intocht?
Eh, waarschijnlijk om de vormgeving nog eens te bekijken.

Grappig hoe zelfhatend Nederland meteen weer in een stuip schiet bij een simpele enquête.
  maandag 10 december 2018 @ 01:02:23 #33
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_183634300
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 00:34 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

In Rusland gaan rijkdom en communisme ook prima samen. Want die nepdemocratie die ze daar hebben, is feitelijk gewoon communisme: één partij heeft alle macht, controleert de media en de verkiezingen.

GroenLinks komt op mij behoorlijk extreem-links over.
Op welk vlak? Vooralsnog is het enige wat ze voor elkaar gekregen hebben de iAmsterdam letters weghalen. De huizenprijzen stijgen, bomen worden gekapt op veel plekken. Steeds minder sociale woningbouw. Wat is volgens jou dan zo extreem aan groen links? Wel punt?
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_183634331
quote:
7s.gif Op maandag 10 december 2018 00:49 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Eh, waarschijnlijk om de vormgeving nog eens te bekijken.

Grappig hoe zelfhatend Nederland meteen weer in een stuip schiet bij een simpele enquête.
Ik voel me niet aangesproken door de term "zelfhatend Nederland" en ik wijs je erop dat zelfs de D66-woordvoerder reageert als door een wesp gestoken:

quote:
Volgens D66-raadslid Jan-Bert Vroege is de online enquête een 'bij elkaar gefröbeld stagewerkje', dat bovendien via sociale media wordt verspreid.
quote:
Ook D66 wil een vinger aan de pols houden. "Door verschillende deelbelangen van tegenstanders zou de parade in gevaar kunnen komen," zegt Vroege.
Het is overigens dezelfde Vroege die zichzelf historisch belachelijk maakte met deze tweet:
jan_bert twitterde op zaterdag 25-11-2017 om 11:21:32 definitieve lijst kent maar 3 witte heteromannen in top 15. en da's ook genoeg 😎 https://t.co/CqKv2jZHap reageer retweet
En ook dezelfde man die geweld van een extreem-linkse Antifa-activist richting een PowNed-verslaggever in de zweem van uitlokking trok:


Maar dat is het soort politici waar jij op stemt, toch? Of wou je beweren dat je iets anders dan D66 of PvdA stemt?
pi_183634549
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 01:06 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Ik voel me niet aangesproken door de term "zelfhatend Nederland"
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 00:44 schreef Elfletterig het volgende:
wat voor een ziek land Nederland aan het worden is
quote:
Een land dat rond de eeuwwisseling te boek stond als zeer homovriendelijk en als eerste land ter wereld het huwelijk openstelde voor partners van hetzelfde geslacht.

Inmiddels is het...
Als dat geen zelfhaat is weet ik het ook niet meer.

En niemand heeft het over verdwijnen. Alleen jij leest dat er in teneinde de grote, verongelijke Calimero uit te kunnen hangen.

Overigens slaat de vergelijking met Zwarte Piet - opnieuw - nergens op.
pi_183634642
quote:
7s.gif Op maandag 10 december 2018 01:33 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

[..]

[..]

Als dat geen zelfhaat is weet ik het ook niet meer.

En niemand heeft het over verdwijnen. Alleen jij leest dat er in teneinde de grote, verongelijke Calimero uit te kunnen hangen.

Overigens slaat de vergelijking met Zwarte Piet - opnieuw - nergens op.
Ah, daar is de selectieve quote weer.

Zelfhatend zijn de mensen die Nederland om zeep helpen met hun "weg met ons"-cultuur. Ik uit slechts mijn zorgen over de kant die het op gaat.

De vergelijking met Zwarte Piet is zeer terecht. Zoals ik in die "discussie" al herhaaldelijk heb gezegd, gaat er een gevaarlijke precedentwerking uit van het aanpassen of verbieden van tradities zonder draagvlak. Ook toen heb ik diverse voorbeelden genoemd - zie OP van dit topic. En we zien het nu dus gewoon gebeuren. Het is zogenaamd een onschuldige enquête, maar onder links bewind kunnen we al wel uitstippelen welke kant het op zal gaan.
pi_183634690
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 01:51 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Ah, daar is de selectieve quote weer.

Zelfhatend zijn de mensen die Nederland om zeep helpen met hun "weg met ons"-cultuur. Ik uit slechts mijn zorgen over de kant die het op gaat.

De vergelijking met Zwarte Piet is zeer terecht. Zoals ik in die "discussie" al herhaaldelijk heb gezegd, gaat er een gevaarlijke precedentwerking uit van het aanpassen of verbieden van tradities zonder draagvlak. Ook toen heb ik diverse voorbeelden genoemd - zie OP van dit topic. En we zien het nu dus gewoon gebeuren. Het is zogenaamd een onschuldige enquête, maar onder links bewind kunnen we al wel uitstippelen welke kant het op zal gaan.
Hier wordt het draagvlak gemeten en een enquête gehouden onder de bewoners. Dat is al meteen waar je vergelijking met Zwarte Piet mank gaat. En verder heeft niemand het over het verdwijnen van dit evenement. Dat verzin je er zelf weer ter plekke bij.
  maandag 10 december 2018 @ 03:43:05 #38
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_183634870
Misschien de bewoners eraan herinneren dat er geen recht op parade, maar wel een recht op betogen bestaat, dat niet beperkt is tot één dag per jaar...
are we infinite or am I alone
  maandag 10 december 2018 @ 07:26:24 #39
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183635239
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:44 schreef MadJackthePirate het volgende:
Inderdaad, oprotten met hoe andere mensen zich willen uiten! Dat er homo's zijn is nog tot daaraan toe, maar dat ze zich op verschillende manieren uiten is echt stuitend. Beter sluiten ze die tent snel!
Een beetje op boten gaan staan dansen. Vuige relnichten. Met je pik.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  maandag 10 december 2018 @ 07:33:03 #40
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_183635263
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 07:26 schreef Copycat het volgende:

[..]

Een beetje op boten gaan staan dansen. Vuige relnichten. Met je pik.
Nou sluit je alle potten weer uit, met hun tetten. Ik verwacht toch meer inclusiviteit van je Cc.
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  maandag 10 december 2018 @ 07:35:50 #41
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183635274
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 07:33 schreef nixxx het volgende:

Nou sluit je alle potten weer uit, met hun tetten. Ik verwacht toch meer inclusiviteit van je Cc.
Potten moeten gewoon eens goed genomen worden, dan piepen ze wel anders.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  maandag 10 december 2018 @ 07:46:03 #42
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_183635328
quote:
14s.gif Op maandag 10 december 2018 07:35 schreef Copycat het volgende:

[..]

Potten moeten gewoon eens goed genomen worden, dan piepen ze wel anders.
*me mompelt dingen over voorbeeldfuncties en voorbind dildos
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
pi_183635439
GroenLinks importeert maar wat graag homohatende volksstammen uit Afrika en het Midden Oosten; kan me wel voorstellen dat ze dan van dit evenement afwillen.
  maandag 10 december 2018 @ 08:45:11 #44
464166 Captain_Jack_Sparrow
Why is all the rum gone?
pi_183635689
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:31 schreef BasEnAad het volgende:
Het enge hieraan is dat zulke discussies er helemaal aan voorbij gaan dat mensen gewoon de vrijheid hebben dingen te mogen doen en organiseren. Ook als anderen dat niet zint.
Nee, hoor. Dit soort zaken zijn echt aan toestemming onderhevig. En als blijkt dat 90% van de stad het niet wil, dan kan dat in de vergunning meegenomen worden.
"This is the day you will always remember as the day you almost caught Captain Jack Sparrow".
  maandag 10 december 2018 @ 08:46:54 #45
464166 Captain_Jack_Sparrow
Why is all the rum gone?
pi_183635695
quote:
7s.gif Op maandag 10 december 2018 03:43 schreef crystal_meth het volgende:
Misschien de bewoners eraan herinneren dat er geen recht op parade, maar wel een recht op betogen bestaat, dat niet beperkt is tot één dag per jaar...
En ook voor betogen moet je een vergunning hebben....
"This is the day you will always remember as the day you almost caught Captain Jack Sparrow".
  maandag 10 december 2018 @ 08:47:52 #46
464166 Captain_Jack_Sparrow
Why is all the rum gone?
pi_183635701
quote:
14s.gif Op maandag 10 december 2018 07:35 schreef Copycat het volgende:

[..]

Potten moeten gewoon eens goed genomen worden, dan piepen ze wel anders.
Door jou? :)
"This is the day you will always remember as the day you almost caught Captain Jack Sparrow".
pi_183635734
Mn jaarlijkse uitje naar Amsterdam met de koelbox vol boterhammen & pakjes sap en klapstoeltjes langs de gracht, wat doen ze :'(
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-
pi_183635770
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 01:51 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Ah, daar is de selectieve quote weer.

Zelfhatend zijn de mensen die Nederland om zeep helpen met hun "weg met ons"-cultuur. Ik uit slechts mijn zorgen over de kant die het op gaat.

De vergelijking met Zwarte Piet is zeer terecht. Zoals ik in die "discussie" al herhaaldelijk heb gezegd, gaat er een gevaarlijke precedentwerking uit van het aanpassen of verbieden van tradities zonder draagvlak. Ook toen heb ik diverse voorbeelden genoemd - zie OP van dit topic. En we zien het nu dus gewoon gebeuren. Het is zogenaamd een onschuldige enquête, maar onder links bewind kunnen we al wel uitstippelen welke kant het op zal gaan.
Nu nog alle linksen in de partij vervangen door moslims, net als bij de PvdA en de islamisering is goed op weg dankzij het voorbereidende werk van GL, goed bezig *O*
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
pi_183635918
Amsterdam :')
"Oh shut up, silly woman," said the reptile with a grin
"You knew damn well I was a snake before you took me in."
pi_183635968
In het belang van onze kinderen is het beter dat dit verdwijnt denk ik.
  maandag 10 december 2018 @ 09:19:37 #51
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183635976
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 09:18 schreef Ali_Kannibali het volgende:
In het belang van onze kinderen is het beter dat dit verdwijnt denk ik.
Ja, ze zouden zomaar eens homo kunnen worden. Of anale seks uitproberen.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  maandag 10 december 2018 @ 09:21:14 #52
148813 Vader_Aardbei
Stem JA21 in maart!
pi_183635986
Rare zet van GroenLinks, had ik eigenlijk totaal niet verwacht. Dus inmiddels staat moslims en hun afkeer voor de 'decadente' parade boven homo's in hun deug-volgorde? :{

Volgens mij is het bij D66 vooralsnog precies andersom, maar daar zitten ook meer homo's in de top natuurlijk, inclusief de lijsttrekker.
  maandag 10 december 2018 @ 09:24:19 #53
148813 Vader_Aardbei
Stem JA21 in maart!
pi_183636014
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 23:15 schreef timmmmm het volgende:
Eigenlijk is het krankzinnig dat het voor sommige types nooit goed is. Als je gewoon maar doet wat je wil, zoals met zwarte piet, is het niet goed.

Als je aan de mensen vraagt wat ze willen is het niet goed.
Nee, het is niet goed wanneer je doet wat je wilt wanneer het blanke mensen raakt, maar heel schijnheilig een enquete organiseert wanneer het om de mening van moslims gaat. Nee. Gelijke monnikken (of Mujtahid) gelijke kappen.

Je kan niet roeptoeteren dat ZP racisme is en tegelijkertijd het symbool van homo-emancipatie maar ff afschaffen vanwege religieuze gevoelens.

Ik ben zelf geen voorstander of fan van de Canal Pride maar hij hoeft van mij echt niet afgeschaft. Laat ze lekker met hun feest.
  maandag 10 december 2018 @ 09:25:03 #54
405781 jajablahblah
bedoelt het goed
pi_183636018
quote:
6s.gif Op zondag 9 december 2018 22:29 schreef Nikonlover het volgende:
Ik heb niets met de Canal Parade, ik vind het te nichterig/sletterig en niet echt iets met homo's te maken hebben. Maar ach, als heel veel mensen er plezier aan beleven. Lekker door laten gaan :) :) :)
Eens. 1000 homo’s/wannabes/bn’ers op een boot, 200.000 hetero’s die komen kijken.
Zeer weinig met homo-emancipatie te maken en heel slecht voor de beeldvorming.

Ik was bij de eerste canal pride, en dat was echt totaal anders. Dat ging nog ergens over.
Der Zauber halt nur eine Nacht lang. Wir tanzen in den Sonnenaufgang, und wir fliegen auf den Mond.
Heute scheint ein Vollmond. Für dich und mich, sicherlich für dich und mich
  maandag 10 december 2018 @ 09:26:41 #55
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183636036
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 09:25 schreef jajablahblah het volgende:

Ik was bij de eerste canal pride, en dat was echt totaal anders. Dat ging nog ergens over.
Grace Jones in concert.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183636058
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 09:21 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Rare zet van GroenLinks, had ik eigenlijk totaal niet verwacht. Dus inmiddels staat moslims en hun afkeer voor de 'decadente' parade boven homo's in hun deug-volgorde? :{

Volgens mij is het bij D66 vooralsnog precies andersom, maar daar zitten ook meer homo's in de top natuurlijk, inclusief de lijsttrekker.
Dus nu een duidelijke stellingname van GL inzake de 3e wet van Croughs?

De 3 wetten:

1. De wet van het abjecte Westen: 'Bij een conflict tussen westers en niet-westers kiest de progressieve intellectueel voor niet-westers.'

2. De wet van de onderdrukte minderheid: 'Bij een conflict tussen een minderheid en een meerderheid kiest de progressieve intellectueel voor de minderheid.'

3. Onderdrukt v. niet-westers: '[G]evallen waar de twee wetten met elkaar in botsing komen, wordt het ingewikkeld. Dit is onder andere het geval wanneer vrouwen of homo's (tweede wet) met vrouw en homovijandige moslims (eerste wet) in conflict komen.'
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_183636081
Tja, dit is toch één van de kernpunten van GL Amsterdam, dus niet raar dat ze daar dan daadwerkelijk mee aan de slag gaan.

En met 'dit' bedoel ik dan het ontzien van de binnenstad en niet het knuffelen met moslims. :')

[ Bericht 45% gewijzigd door nostra op 10-12-2018 09:36:55 ]
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
  maandag 10 december 2018 @ 09:32:43 #58
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183636088
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 09:28 schreef Montagui het volgende:

[..]

Dus nu een duidelijke stellingname van GL inzake de 3e wet van Croughs?

De 3 wetten:

1. De wet van het abjecte Westen: 'Bij een conflict tussen westers en niet-westers kiest de progressieve intellectueel voor niet-westers.'

2. De wet van de onderdrukte minderheid: 'Bij een conflict tussen een minderheid en een meerderheid kiest de progressieve intellectueel voor de minderheid.'

3. Onderdrukt v. niet-westers: '[G]evallen waar de twee wetten met elkaar in botsing komen, wordt het ingewikkeld. Dit is onder andere het geval wanneer vrouwen of homo's (tweede wet) met vrouw en homovijandige moslims (eerste wet) in conflict komen.'
Al die binnenstad bewonende moslims ook!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183636123
De slachtofferrol van extreem rechts begint wel steeds grappiger te worden :D
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
pi_183636259
quote:
9s.gif Op maandag 10 december 2018 09:19 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ja, ze zouden zomaar eens homo kunnen worden. Of anale seks uitproberen.
De meeste Antillianen, negers en moslims denken dat het zo werkt.
  maandag 10 december 2018 @ 09:46:41 #61
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183636277
quote:
99s.gif Op maandag 10 december 2018 09:45 schreef Mr.Ping het volgende:

De meeste Antillianen, negers en moslims denken dat het zo werkt.
Uiteraard.
:')
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183636328
Ja ik dacht wel, na Iamsterdam, wat staat ons nog meer te wachten qua onverwachte ingrijpen. Die Groot Wassink is een grote engerd.
pi_183636382
Ik krijg ernstig de indruk dat TS het artikel niet helemaal goed gelezen heeft voor hij begon te schuimbekken.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_183636398
Complete volksstammen - ook hier op FOK! - hebben een gruwelijke hekel aan Canal Parade en roepen hier dat die 'vieze nichten een beetje normaal moeten doen'.

Maar nu is iedereen weer vriendjes met de homogemeenschap, aangezien ze kan worden gebruikt als stok om GL mee te slaan.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_183636459
Maar goed, die hele enquete bestaat feitelijk maar uit één vraag die daadwerkelijke input aanlevert: 'als u één ding anders zou mogen maken aan de Pride, wat zou dat dan zijn?'.

Verder lijkt me het uitschrijven van zo'n ding zonder zelf te (kunnen) sturen in de respondenten en een harde cap van 2000 reacties hanteren me nou niet echt een reëel beeld opleveren, maar soit.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
pi_183636478
Als het gaat om milieu/co2 of huisvesting aan derde wereld dan gaat GL voor huisvesting boven het milieu. Dat kan de 4e wet worden.
  maandag 10 december 2018 @ 10:08:22 #67
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_183636580
Amsterdam wil gewoon van de toeristen af maar vergeet kennelijk dat dat een vam hun verdienmodellen is.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_183636640
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 09:59 schreef Loekie1 het volgende:
Als het gaat om milieu/co2 of huisvesting aan derde wereld dan gaat GL voor huisvesting boven het milieu. Dat kan de 4e wet worden.
Van Newton?
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
  maandag 10 december 2018 @ 10:21:46 #69
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_183636763
Dan doet GL nog iets goed. Mensen van buiten komen naar de bootjes en naar die gekke nichten kijken, gros van de Amsterdammers heeft helemaal niets met die Pride en laat zich die dagen niet zien in het centrum.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_183636940
Wordt het niet eens tijd het Van Gogh museum naar elders te verplaatsen?
  maandag 10 december 2018 @ 10:34:40 #71
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183636951
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 10:34 schreef Loekie1 het volgende:
Wordt het niet eens tijd het Van Gogh museum naar elders te verplaatsen?
Want?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183636956
quote:
5s.gif Op maandag 10 december 2018 10:34 schreef Copycat het volgende:

[..]

Want?
Het wordt veel te druk met toeristen in het centrum.
  maandag 10 december 2018 @ 10:36:01 #73
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183636975
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 10:34 schreef Loekie1 het volgende:

Het wordt veel te druk met toeristen in het centrum.
Ja, dan zal de verplaatsing van het Van Goghmuseum fikse zoden aan de dijk zetten.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183636990
quote:
14s.gif Op maandag 10 december 2018 10:36 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ja, dan zal de verplaatsing van het Van Goghmuseum fikse zoden aan de dijk zetten.
Als je het Van Goghmuseum nou eens in Nuenen zet, dan heb je daar mooi alles over Van Gogh bij elkaar.
  maandag 10 december 2018 @ 10:37:09 #75
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_183636994
Ik zou dan eerder het Rijksmuseum doen. En het Centraal Station in Amsterdam-Noord zetten zorgt denk ik ook wel voor een stuk minder mensen op het Damrak.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
  maandag 10 december 2018 @ 10:37:35 #76
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183637003
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 10:36 schreef Loekie1 het volgende:

Als je het Van Goghmuseum nou eens in Nuenen zet, dan heb je daar mooi alles over Van Gogh bij elkaar.
Gerwen dan toch.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183637012
quote:
14s.gif Op maandag 10 december 2018 10:36 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ja, dan zal de verplaatsing van het Van Goghmuseum fikse zoden aan de dijk zetten.
Het Van Gogh Museum sluit 2017 af met een nieuw record van 2,26 miljoen bezoekers. Daarmee is het naar eigen zeggen het best bezochte museum van Nederland. Een jaar eerder trok het museum nog bijna 2,1 miljoen bezoekers.
https://www.nu.nl/cultuur(...)van-gogh-museum.html
  maandag 10 december 2018 @ 10:38:43 #78
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183637014
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 10:37 schreef Janneke141 het volgende:
Ik zou dan eerder het Rijksmuseum doen. En het Centraal Station in Amsterdam-Noord zetten zorgt denk ik ook wel voor een stuk minder mensen op het Damrak.
Nu ben ik laatst met de noordzuidlijn naar Noord gegaan vanaf CS. Dat is wel een verbetering zeg!

Ik ben voor.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183637062
Het gebouw kan dan meteen een moskee worden, dat is er nog niet op het museumplein.
pi_183637075
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 10:37 schreef Janneke141 het volgende:
En het Centraal Station in Amsterdam-Noord zetten zorgt denk ik ook wel voor een stuk minder mensen op het Damrak.
CS gewoon naar Groningen verhuizen.
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
  maandag 10 december 2018 @ 10:44:59 #81
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_183637086
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 10:34 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Het wordt veel te druk met toeristen in het centrum.
Misschien moet je niet in een stad als Amsterdam (of Parijs of New York) gaan wonen als je niet met toerisme om kunt gaan.
Ook niet in Garderen of Voorthuizen trouwens, want daar barst het ook van de toeristen, vreselijk asociaal volk ook vaak, meestal uit Amsterdam.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 10 december 2018 @ 10:46:30 #82
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_183637111
quote:
14s.gif Op maandag 10 december 2018 10:38 schreef Copycat het volgende:

[..]

Nu ben ik laatst met de noordzuidlijn naar Noord gegaan vanaf CS. Dat is wel een verbetering zeg!

Ik ben voor.
Ik heb de NZ-lijn pas ook genomen toen ik de intercity naar Centraal gemist had en wel die naar de Zuidas kon halen, aanwinst idd.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_183637168
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 10:36 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Als je het Van Goghmuseum nou eens in Nuenen zet, dan heb je daar mooi alles over Van Gogh bij elkaar.
in de Provence is het nog lekker weer ook :)
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  maandag 10 december 2018 @ 10:49:44 #84
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_183637177
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 10:49 schreef RM-rf het volgende:

[..]

in de Provence is het nog lekker weer ook :)
Oh, dat is helemaal een goed idee!
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 10 december 2018 @ 10:57:32 #85
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_183637302
'tis wat allemaal! _O-

Die vermaledijde communisten ook altijd. O+ Drommels! Drommels en nog eens drommels.

Bovendien heeft Amsterdam de vuurwerk traditie allang om zeep geholpen met vuurwerk vrije zones en strenge regelgeving omtrend het afsteken van vuurwerk. Bijvoorbeeld rond het UMC en verschillende Kinderboerderijen! :o
De gemeneriken.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  maandag 10 december 2018 @ 10:58:19 #86
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183637317
quote:
14s.gif Op maandag 10 december 2018 10:57 schreef SicSicSics het volgende:
'tis wat allemaal! _O-

Die vermaledijde communisten ook altijd. O+ Drommels! Drommels en nog eens drommels.

Bovendien heeft Amsterdam de vuurwerk traditie allang om zeep geholpen met vuurwerk vrije zones en strenge regelgeving omtrend het afsteken van vuurwerk. Bijvoorbeeld rond het UMC en verschillende Kinderboerderijen! :o
De gemeneriken.
Allemaal om te buigen voor die moslims.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  maandag 10 december 2018 @ 11:04:18 #87
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_183637404
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 10:49 schreef RM-rf het volgende:

[..]

in de Provence is het nog lekker weer ook :)
Van Gogh schilderde gele zonnebloemen, geen gele hesjes.
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  maandag 10 december 2018 @ 11:14:33 #88
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_183637572
quote:
9s.gif Op maandag 10 december 2018 10:58 schreef Copycat het volgende:
Allemaal om te buigen voor die moslims.
Uiteraard!

Net als paasvuren. Het is een eeuwenoude traditie om met behulp van graafmachines en ander zwaar materieel een zo hoog mogelijk berg te maken om die vervolgens in de fik te steken. O+

Dat er vervolgens moslims* 'klagen' dat ze een brandlucht ruiken (100 km verderop), is alleen maar om tradities te killen. Zeikerds.

* niet per sé moslims, maar voor het verhaal is het fijn.

Gelukkg is die andere eeuwenoude traditie, spijkers op laag water zoeken, nog springlevend! :D
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_183638060
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 22:31 schreef BasEnAad het volgende:
Tolerantie heet dat, dat je soms wat slikt van een ander.
Hehehe.
pi_183638145
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 09:18 schreef Ali_Kannibali het volgende:
In het belang van onze kinderen is het beter dat dit verdwijnt denk ik.
Jij lijkt mij wel een expert in dit soort zaken he. Nou heb ik vroeger bij het voetballen wel eens een piemel gezien onder de douche, ben ik nu homo? En zo niet, loop ik de kans om later nog geïnfecteerd te raken?
pi_183638303
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 09:53 schreef KoosVogels het volgende:
Complete volksstammen - ook hier op FOK! - hebben een gruwelijke hekel aan Canal Parade en roepen hier dat die 'vieze nichten een beetje normaal moeten doen'.

Maar nu is iedereen weer vriendjes met de homogemeenschap, aangezien ze kan worden gebruikt als stok om GL mee te slaan.
Ik vind de OP sowieso een heel rommelig en warrig verhaal. Alsof er een beetje naar die stok is toegeschreven ten koste van de samenhang. En ja, dat is met name te danken aan het bronartikel, niet per se TS.
  maandag 10 december 2018 @ 12:02:51 #92
148813 Vader_Aardbei
Stem JA21 in maart!
pi_183638484
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 09:53 schreef KoosVogels het volgende:
Complete volksstammen - ook hier op FOK! - hebben een gruwelijke hekel aan Canal Parade en roepen hier dat die 'vieze nichten een beetje normaal moeten doen'.
Ja dat roep je altijd, maar ik heb die ''complete volksstammen'' nog nooit gezien, ook niet hier op Fok!.
pi_183638523
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 11:44 schreef Solstice1 het volgende:

[..]

Jij lijkt mij wel een expert in dit soort zaken he. Nou heb ik vroeger bij het voetballen wel eens een piemel gezien onder de douche, ben ik nu homo? En zo niet, loop ik de kans om later nog geïnfecteerd te raken?
Het spijt me als je het verschil niet begrijpt, maar dan kan ik je verder niet helpen.
  maandag 10 december 2018 @ 12:06:06 #94
467592 Cause_Mayhem
I will eat your soul
pi_183638534
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 10:44 schreef Leandra het volgende:

[..]

Misschien moet je niet in een stad als Amsterdam (of Parijs of New York) gaan wonen als je niet met toerisme om kunt gaan.
Ook niet in Garderen of Voorthuizen trouwens, want daar barst het ook van de toeristen, vreselijk asociaal volk ook vaak, meestal uit Amsterdam.
Nou ja tja, leven met toerisme of midden in een soort van de efteling wonen maar dan anders is nog wel een verschil.

Vele mensen woonde er dan ook al toen Amsterdam nog geen 'pretpark' was, maar een stad met toerisme.

De focus op 1 evenement vind ik wat apart, het gaat niet om dat ene evenement. Maar om de som van alles. En dat is echt wel uit de klauw gelopen.
Our task must be to free ourselves by widening our circle of compassion to embrace all living creatures and the whole of nature and its beauty.
pi_183638545
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:05 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Het spijt me als je het verschil niet begrijpt, maar dan kan ik je verder niet helpen.
Je kunt me het verschil proberen uitleggen?
pi_183638552
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:06 schreef Solstice1 het volgende:

[..]

Je kunt me het verschil proberen uitleggen?
Tussen een collectieve douche en de gay parade? Wat valt daar aan uit te leggen.
  maandag 10 december 2018 @ 12:09:50 #97
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_183638585
Ali is gewoon bang dat als je mensen verteld dat ze mogen zijn wie zijn, ze gemakkelijker durven toe te geven wie ze zijn.

Dat kan bedeigend zijn natuurlijk, want stel je eens voor dat mensen toe gaan geven dat ze zijn wie ze zijn, terwijl jij het als onwenselijk ervaart zoals ze zijn! :o

Kun je mensen beter ongelukkig een hoekje in trappen. O+
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  maandag 10 december 2018 @ 12:11:16 #98
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183638608
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:07 schreef Ali_Kannibali het volgende:

Tussen een collectieve douche en de gay parade? Wat valt daar aan uit te leggen.
Waarom is het ene geen probleem en het andere doodeng voor je?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183638653
quote:
5s.gif Op maandag 10 december 2018 12:11 schreef Copycat het volgende:

[..]

Waarom is het ene geen probleem en het andere doodeng voor je?
Waarom moeten kinderen met de uitspattingen van volwassenen worden geconfronteerd?
  maandag 10 december 2018 @ 12:16:54 #100
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183638703
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:13 schreef Ali_Kannibali het volgende:

Waarom moeten kinderen met de uitspattingen van volwassenen worden geconfronteerd?
Hoe dan?
Je doet net alsof die boten bemand zijn met copulerende mannen. Get a grip.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183638741
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 12:16 schreef Copycat het volgende:

[..]

Hoe dan?
Je doet net alsof die boten bemand zijn met copulerende mannen. Get a grip.
Gelukkig niet.
  maandag 10 december 2018 @ 12:20:01 #102
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183638754
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:19 schreef Ali_Kannibali het volgende:

Gelukkig niet.
Wat loop je dan te janken? Homoseksualiteit is iets natuurlijks, liefde iets moois en seks iets heel lekkers.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183638759
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:13 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Waarom moeten kinderen met de uitspattingen van volwassenen worden geconfronteerd?
Helemaal mee eens. Mensen die hun kinderen niet tot hun achttiende in de kelder opsluiten :')
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
pi_183638821
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:13 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Waarom moeten kinderen met de uitspattingen van volwassenen worden geconfronteerd?
Zoals moslim vrouwen die in een compleet afgesloten gewaad lopen? Of doel je op mannen in jurken?
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_183638932
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:25 schreef raptorix het volgende:

[..]

Zoals moslim vrouwen die in een compleet afgesloten gewaad lopen? Of doel je op mannen in jurken?
Mannen die hand-in-hand lopen :r . Overigens te zien op de gay pride en in Saudi-Arabië, capital of Islam. Wat wordt hier verzwegen?
pi_183639029
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:02 schreef Vader_Aardbei het volgende:

[..]

Ja dat roep je altijd, maar ik heb die ''complete volksstammen'' nog nooit gezien, ook niet hier op Fok!.
Dat jij daar blind voor bent, daar kan ik natuurlijk ook niks aan doen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  maandag 10 december 2018 @ 12:58:18 #107
405781 jajablahblah
bedoelt het goed
pi_183639351
quote:
7s.gif Op maandag 10 december 2018 12:20 schreef Copycat het volgende:

[..]

Wat loop je dan te janken? Homoseksualiteit is iets natuurlijks, liefde iets moois en seks iets heel lekkers.
Eens, maar dat de mensen op de boten nou uitbeelden wat de gemiddelde homo in het dagelijkse leven, of zelf op uitbundige feestjes, doet is ook niet waar. Het is een kleine groep en daarnaast een hele grote groep “volk wat graag aandacht heeft (faghags, bners of combi) en zich graag met die flamboyante wereld associëert”.
Maar goed, 20 boten met provincie potten, daar trek je ook geen volle zalen/kades mee.
Der Zauber halt nur eine Nacht lang. Wir tanzen in den Sonnenaufgang, und wir fliegen auf den Mond.
Heute scheint ein Vollmond. Für dich und mich, sicherlich für dich und mich
pi_183639588
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 12:58 schreef jajablahblah het volgende:

[..]

Eens, maar dat de mensen op de boten nou uitbeelden wat de gemiddelde homo in het dagelijkse leven, of zelf op uitbundige feestjes, doet is ook niet waar. Het is een kleine groep en daarnaast een hele grote groep “volk wat graag aandacht heeft (faghags, bners of combi) en zich graag met die flamboyante wereld associëert”.
Maar goed, 20 boten met provincie potten, daar trek je ook geen volle zalen/kades mee.
Ik zie een leesboot voor me. Jij en ik zitten in een stoel met leeslampje en mopperen af en toe of het wat rustiger kan en lezen Sarah waters :7
ijs_beer fan!
pi_183639632
GroenLinks, de nieuwe NSB.
pi_183639649
quote:
7s.gif Op maandag 10 december 2018 12:20 schreef Copycat het volgende:

[..]

Wat loop je dan te janken? Homoseksualiteit is iets natuurlijks, liefde iets moois en seks iets heel lekkers.
Wat is dan eigenlijk het probleem met copulatie op boten?
pi_183639660
Als je get a grip zegt moet ik natuurlijk wel reageren :P

quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 12:16 schreef Copycat het volgende:

[..]

Hoe dan?
Je doet net alsof die boten bemand zijn met copulerende mannen. Get a grip.
Nou deden ze dat maar, dan was het tenminste nog een echte show. Vroeger stonden ze met enorme dildo's schuim in het publiek te spuiten en was er volledig naakt te zien.
Nu staan ze allemaal in hun witte T-shirtje op hun eigen bedrijfsboot te laten zien hoe ongelooflijk fijn het is om als LGBT'er te werken bij INGay of KPMGay of de brandqeer (spuitgasten hehehe)
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-
  maandag 10 december 2018 @ 13:21:44 #112
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183639756
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 12:58 schreef jajablahblah het volgende:

Eens, maar dat de mensen op de boten nou uitbeelden wat de gemiddelde homo in het dagelijkse leven, of zelf op uitbundige feestjes, doet is ook niet waar.
Dat beweert volgens mij niemand. En inderdaad, tegenwoordig zijn het vooral corporate boten.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183639872
quote:
7s.gif Op maandag 10 december 2018 12:20 schreef Copycat het volgende:

[..]

Wat loop je dan te janken? Homoseksualiteit is iets natuurlijks, liefde iets moois en seks iets heel lekkers.
Heteroseksualiteit ook, maar er is geen parade voor nodig.
pi_183639909
Dat IAmsterdam moest ook al weg. Waarschijnlijk wil Groenlinks er een standbeeld van Groot Zakkewassink voor in de plaats.
  maandag 10 december 2018 @ 13:32:22 #115
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183639912
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 13:29 schreef Ali_Kannibali het volgende:

Heteroseksualiteit ook, maar er is geen parade voor nodig.
:')
Joh!

Prachtig brevet van onvermogen wel.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183639961
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:02 schreef Vader_Aardbei het volgende:

[..]

Ja dat roep je altijd, maar ik heb die ''complete volksstammen'' nog nooit gezien, ook niet hier op Fok!.
FOK!kers over de Canal Pride:

quote:
0s.gif Op zondag 6 augustus 2017 09:11 schreef SeLang het volgende:
Ik gun iedereen een feestje maar volgens mij werkt de Gay Pride juist negatief. We zijn er in Nederland al decennialang achter dat homo's gewone mensen zijn met een andere geaardheid waar niets mis mee is. Zo'n Gay Pride parade bevestigt allerlei stereotypen waar we nu net een beetje vanaf waren.
quote:
1s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 00:13 schreef Mubassie het volgende:

[..]

Dit.

Niets mis met homo's. Maar doe wel gewoon normaal.
Als half tamme verwijfde nichten staan te swingen op een boot is toch nergens voor nodig?
Geloof niet dat dat de acceptatie bevordert.
quote:
0s.gif Op woensdag 9 augustus 2017 11:10 schreef #ANONIEM het volgende:
Het hele LGBT gebeuren wordt gepushed tot en met.

Volgens mij kan het allemaal wel wat minder met dat gepush. Prima dat er wordt gestreden voor gelijke rechten, maar kap met dat overdreven gepush in TV reclames, het journaal, straatreclame, kranten, praatprogramma's en weet ik wat nog meer.
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2016 09:29 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Ik vind het echt bizar hoe homoacceptatie zo makkelijk direct op één lijn wordt gezet met die maffe Canal Parade. Alsof alle homo's van die exhibitionisten zijn. Er wordt daar een heel eenzijdig beeld geschetst van die mensen.

Ik vind homo's prima, ga lekker trouwen en gelukkig zijn, maar ik zal nooit voor mijn plezier een middag naar zoenende nichten gaan zitten loeren, als een of andere hitsige voyeur. Blijkbaar ben je dan gelijk een homofoob, 'conservatief platrechts' fossiel.
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2016 10:31 schreef Loekie1 het volgende:
Van mij mag die botenparade afgeschaft worden en komt er een soort cultureel feest voor in de plaats waar iedereen met de homo's in gesprek kan.
Homo's zijn over het algemeen intelligente mensen en de tijd is nu wel voorbij dat ze zich moeten presenteren op boten en het een soort van aapjes kijken is.
Bovendien gaan ze zich extreem uitdossen op die boten en hou je dat beeld in stand van homo's.
Ik denk niet dat mensen tegen homo's zijn maar ze hebben iets tegen die canal parade.
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 augustus 2016 09:43 schreef Karstman het volgende:
Ik vind die Canal Parade eigenlijk net zo erg als carnaval. Ga ff normaal doen en gewoon zuipen in plaats van je zo debiel te gedragen omdat je zo nodig moet laten zien dat je Homo of Brabo bent...
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2016 10:17 schreef JubaUrbicus het volgende:
Het is goed om te horen dat de Nederlander die canel pride onzin niet accepteert, het is gewoon een oversekste bende die niks te maken heeft met homo emancipatie en het homo zijn op zich. Als hetgeen dat rondloopt daar op die bootjes 'de' Nederlandse homo vertegenwoordigd, dan kan je het mij niet kwalijk nemen dat ik homo's zie als oversekste beesten.
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2016 11:17 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Het moet ook maar eens afgelopen zijn met dat gebedel en gedram om acceptatie. Gewoon je eigen plek in de samenleving opeisen en tolerantie opeisen. Acceptatie en aardig gevonden worden eisen is niet alleen zielig, het is ook gewoon privéterrein waarop je je niet hebt te begeven.
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2016 11:22 schreef Glazenmaker het volgende:
Ik ken de Gay Pride ook voornamelijk van de botentocht en ik vind het een achterlijke manier van je trots laten zien. Ik zie niet in hoe mij dat meteen een homofoob maakt. Als ik Star Trek niet cool vind wil ik ook niet meteen alle nerds genezen of beknoppen in hun levenskeuzes.

Als 80% van de ondervraagden het niet een tof evenement vindt betekend dat volgens mij ook dat niet alleen de boze blanke man uit het dorp er niets mee te maken hoeft te hebben, maar dat is wel het type persoon waar de media geen probleem mee heeft om uit te kotsen. Triest hoe links in 50 jaar is opgeschoven van het verheffen van de arbeider naar het kotsen op alles wat hij is, terwijl veel homofobere en gewelddadigere delen van de bevolking een beschermde status hebben.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  maandag 10 december 2018 @ 13:36:33 #117
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_183639996
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 12:13 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Waarom moeten kinderen met de uitspattingen van volwassenen worden geconfronteerd?
Oh god, die arme kindertjes...
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_183640022
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 13:35 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

FOK!kers over de Canal Pride:

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

Haha, Vader_Aardbei is extreem links :D
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
pi_183640082
quote:
0s.gif Op zondag 9 december 2018 23:39 schreef Red_85 het volgende:
Enquete houden 'wie vindt dat gl zichzelf moet opheffen' in 7 vragen heeft meer effect. Denk ik.
Hier in Grun zijn ze laatst met enorme voorsprong de grootste geworden.
pi_183640123
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 12:39 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dat jij daar blind voor bent, daar kan ik natuurlijk ook niks aan doen.
Ik heb ook nog wel eens gezegd dat ik het maar een raar feest vind. Ik heb niks met zoenende homo's in het openbaar, maar vind hetzelfde van hetero's. Ben ik nu geen nazi meer? Of juist de ultieme nazi die een hekel heeft aan iedereen?
pi_183640167
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 13:36 schreef Leandra het volgende:

[..]

Oh god, die arme kindertjes...
Arme mensen die niet begrijpen wat kinderlijke onschuld is.
pi_183640187
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:43 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Ik heb ook nog wel eens gezegd dat ik het maar een raar feest vind. Ik heb niks met zoenende homo's in het openbaar, maar vind hetzelfde van hetero's. Ben ik nu geen nazi meer? Of juist de ultieme nazi die een hekel heeft aan iedereen?
Zal mij persoonlijk een rotzorg zijn wat jij van homo's of die Canal Pride vindt. Waar het mij om gaat, is dat bepaalde users nu plots enorm verontwaardigd zijn omdat GL in Amsterdam het draagvlak voor het evenement wil meten, terwijl er onder andere omstandigheden gewoon massaal op het feest wordt gekotst, hier op FOK!
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_183640195
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 13:32 schreef Copycat het volgende:

[..]

:')
Joh!

Prachtig brevet van onvermogen wel.
Eten is natuurlijk. Poepen is natuurlijk. Heteroseksualiteit is natuurlijk. Voor al die dingen is geen parade nodig.
  maandag 10 december 2018 @ 13:48:35 #124
405781 jajablahblah
bedoelt het goed
pi_183640227
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 13:12 schreef NanKing het volgende:

[..]

Ik zie een leesboot voor me. Jij en ik zitten in een stoel met leeslampje en mopperen af en toe of het wat rustiger kan en lezen Sarah waters :7
’\
Kopje thee dr bij.
Wel een betere weergave van de werkelijkheid. :D
Der Zauber halt nur eine Nacht lang. Wir tanzen in den Sonnenaufgang, und wir fliegen auf den Mond.
Heute scheint ein Vollmond. Für dich und mich, sicherlich für dich und mich
  maandag 10 december 2018 @ 13:49:51 #125
405781 jajablahblah
bedoelt het goed
pi_183640254
quote:
12s.gif Op maandag 10 december 2018 13:21 schreef Copycat het volgende:

[..]

Dat beweert volgens mij niemand. En inderdaad, tegenwoordig zijn het vooral corporate boten.
Nee, maar dat beeld krijgen Henk en Ingrid wel. En daar moet ik in het dagelijkse leven dan mee dealen.
Der Zauber halt nur eine Nacht lang. Wir tanzen in den Sonnenaufgang, und wir fliegen auf den Mond.
Heute scheint ein Vollmond. Für dich und mich, sicherlich für dich und mich
pi_183640303
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:46 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Zal mij persoonlijk een rotzorg zijn wat jij van homo's of die Canal Pride vindt. Waar het mij om gaat, is dat bepaalde users nu plots enorm verontwaardigd zijn omdat GL in Amsterdam het draagvlak voor het evenement wil meten, terwijl er onder andere omstandigheden gewoon massaal op het feest wordt gekotst, hier op FOK!
Is dat raar dan? Ik kan het een kutfeest vinden waar ik nooit van mijn leven heen zal gaan, maar dan komt niet in mij op dat de gemeente het dan maar moet verbieden.
pi_183640324
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:53 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Is dat raar dan? Ik kan het een kutfeest vinden waar ik nooit van mijn leven heen zal gaan, maar dan komt niet in mij op dat de gemeente het dan maar moet verbieden.
Naar mijn weten wordt nergens voorgesteld het feest te verbieden, ook door GL niet.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_183640374
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:47 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Eten is natuurlijk. Poepen is natuurlijk. Heteroseksualiteit is natuurlijk. Voor al die dingen is geen parade nodig.
Je snapt best dat niemand je gaat aanvallen als je thuis aan het poepen bent en voor homoseksualiteit is dat nog niet zo (heel lang) gewoon. Vergelijk het met de Pegida BBQ's. Eigenlijk zou het heel normaal moeten zijn dat het kan, maar het kan in veel gevallen niet zonder gevaar voor eigen leven. Omdat hersenloze mensen nu eenmaal snel geprovoceerd zijn.
pi_183640387
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 13:29 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Heteroseksualiteit ook, maar er is geen parade voor nodig.
Het is dan ook GEEN gaypride, maar Pride, juist om diversiteit aan te moedigen is er een beleid om zoveel mogelijk diversiteit te hebben, het merendeel op de boten is dan ook gewoon Hetero.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_183640403
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:54 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Naar mijn weten wordt nergens voorgesteld het feest te verbieden, ook door GL niet.
Draagvlak metingen doen ze niet zonder reden.
pi_183640429
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:58 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Draagvlak metingen doen ze niet zonder reden.
Zeker, misschien willen ze de route wel een gracht verleggen ofzo.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_183640439
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:58 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Draagvlak metingen doen ze niet zonder reden.
Wellicht reden om een aanpassing te bepleiten, een andere route, iets andere invulling, etc., maar nergens wordt gesproken over het verdwijnen ervan. Dat verzinnen de zelfhaters er weer zelf bij.
pi_183640460
Waarom zou er trouwens draagvlak moeten zijn? De organisatie is gewoon commercieel, gaan we ook een draagvlak onderzoek doen naar Moskeeen?

[ Bericht 0% gewijzigd door raptorix op 10-12-2018 14:08:02 ]
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_183640478
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:56 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Je snapt best dat niemand je gaat aanvallen als je thuis aan het poepen bent en voor homoseksualiteit is dat nog niet zo (heel lang) gewoon. Vergelijk het met de Pegida BBQ's. Eigenlijk zou het heel normaal moeten zijn dat het kan, maar het kan in veel gevallen niet zonder gevaar voor eigen leven. Omdat hersenloze mensen nu eenmaal snel geprovoceerd zijn.
Ik keur alle geweld af. Maar zo'n parade is voor mij gewelddadig naar kinderen toe. Er zijn dingen die gewoon niet in het openbaar of op straat thuishoren wat mij betreft.
pi_183640492
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:58 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Draagvlak metingen doen ze niet zonder reden.
Een dergelijke meting kan natuurlijk ook reden zijn voor aanpassingen. Is het ergens niet lovenswaardig dat de gemeente omwonenden vraagt of zij zich kunnen vinden in de huidige invulling van het evenement?

Normaal gesproken zou dat worden toegejuicht. Maar ja, als dat gebeurt op initiatief van GL dan moet het wel de grond in worden gestampt, want Halsema is immers een kutwijf en Klaver wil heel Afrika hierheen halen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  maandag 10 december 2018 @ 14:04:55 #136
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183640536
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 13:49 schreef jajablahblah het volgende:

Nee, maar dat beeld krijgen Henk en Ingrid wel. En daar moet ik in het dagelijkse leven dan mee dealen.
Oh, op zo'n manier. True.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183640578
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 13:35 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

FOK!kers over de Canal Pride:

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

Wat doet mijn post daar tussen?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_183640817
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 14:02 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Ik keur alle geweld af. Maar zo'n parade is voor mij gewelddadig naar kinderen toe. Er zijn dingen die gewoon niet in het openbaar of op straat thuishoren wat mij betreft.
Gelukkig is het vrij makkelijk om je kinderen weg te houden van dit. Zelfde kutargument gebruiken engnekken ook tegen ZP, vuurwerk en bijna alles wat leuk is.
quote:
7s.gif Op maandag 10 december 2018 14:00 schreef Xa1pt het volgende:

[..]

Wellicht reden om een aanpassing te bepleiten, een andere route, iets andere invulling, etc., maar nergens wordt gesproken over het verdwijnen ervan. Dat verzinnen de zelfhaters er weer zelf bij.
GL heeft volgens mij nog een behoorlijke populatie gristenen erin, dus is dat sprongetje nou echt zo raar?
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 14:02 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Een dergelijke meting kan natuurlijk ook reden zijn voor aanpassingen. Is het ergens niet lovenswaardig dat de gemeente omwonenden vraagt of zij zich kunnen vinden in de huidige invulling van het evenement?

Normaal gesproken zou dat worden toegejuicht. Maar ja, als dat gebeurt op initiatief van GL dan moet het wel de grond in worden gestampt, want Halsema is immers een kutwijf en Klaver wil heel Afrika hierheen halen.
Deze omwonenden hebben een lange geschiedenis van klagen over drukte, geluid en toeristen terwijl ze zelf in het midden van Amsterdam zijn gaan wonen. Het gezeik en geklaag van deze mensen moet imho net zo hard genegeerd worden als mensen die lekker goedkoop een huis huren of hebben gekocht onder de aanvliegroute van Schiphol.
pi_183641027
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:47 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Eten is natuurlijk. Poepen is natuurlijk. Heteroseksualiteit is natuurlijk. Voor al die dingen is geen parade nodig.
Ben jij nou van mening dat homoseksualiteit natuurlijk is en er derhalve geen parade voor nodig is? Verlicht standpunt wel. Al zijn er natuurlijk ook foodfestivals, datingfeesten e.d. dus zou een gay pride ook moeten kunnen. Een poepfestival vind ik op het randje, maar ieder zijn ding dus waarom ook niet.
  maandag 10 december 2018 @ 14:27:50 #140
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_183641059
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 13:47 schreef Ali_Kannibali het volgende:

Eten is natuurlijk. Poepen is natuurlijk. Heteroseksualiteit is natuurlijk. Voor al die dingen is geen parade nodig.
Oké.
Homoseksualiteit is ook natuurlijk, hoe hard je ook gilt van niet. Als een flamboyante keukenmeid.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_183641121
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 13:49 schreef jajablahblah het volgende:

[..]

Nee, maar dat beeld krijgen Henk en Ingrid wel. En daar moet ik in het dagelijkse leven dan mee dealen.
Daar zou je imo wel 'boven'moeten staan. Ik weet het is makkelijk gezegd maar jij als mens hoef je toch niet te verantwoorden voor wat andere mensen (die toevallig dezelfde geaardheid hebben) doen?

Ik snap je punt wel want ergens wil je je bewijzen ("ik ben niet zo flamboyant als wat op een canalpride tentoongesteld wordt")
Met dát bewijzen ben ik al lang geleden gestopt. Ik werd er zelf heel erg moe van en het werd vaak ook verkeerd begrepen. Want ik ben helemaal niet tegen een canal pride en voor mij mag het allemaal wel wat gedurfder en kan het niet gek genoeg, ik hoef er alleen niet tussen te staan :').
ijs_beer fan!
  maandag 10 december 2018 @ 14:31:26 #142
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_183641132
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 13:35 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

FOK!kers over de Canal Pride:

[..]


[..]


[..]


[..]


[..]


[..]


[..]


[..]


[..]

Deze burn _O_

...en dan nog gaan ze je gelijk niet toegeven natuurlijk. :')
  maandag 10 december 2018 @ 14:33:09 #143
148813 Vader_Aardbei
Stem JA21 in maart!
pi_183641175
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 13:35 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

FOK!kers over de Canal Pride:

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

Precies wat ik al dacht. De meeste van deze posts, ZEKER die van mij, zijn in de verste verte niet homofoob.

Allemaal lekker ingebeeld, Koos. :W Nu weet ik in ieder geval zeker dat ik gelijk heb. Ik dacht al, welke vreselijke haatposts heb ik dan gemist tot nu toe?
pi_183641300
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 14:31 schreef PiyeReloaded het volgende:

[..]

Deze burn _O_

...en dan nog gaan ze je gelijk niet toegeven natuurlijk. :')
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 14:33 schreef Vader_Aardbei het volgende:

[..]

Precies wat ik al dacht. De meeste van deze posts, ZEKER die van mij, zijn in de verste verte niet homofoob.

Allemaal lekker ingebeeld, Koos. :W Nu weet ik in ieder geval zeker dat ik gelijk heb. Ik dacht al, welke vreselijke haatposts heb ik dan gemist tot nu toe?
_O-
pi_183641336
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 14:33 schreef Vader_Aardbei het volgende:

[..]

Precies wat ik al dacht. De meeste van deze posts, ZEKER die van mij, zijn in de verste verte niet homofoob.

Allemaal lekker ingebeeld, Koos. :W Nu weet ik in ieder geval zeker dat ik gelijk heb.
Ik persoonlijk vind je post idd echt niet homofobisch overkomen. Maar je niet homofobisch zijn richt je alleen tegen homo's die meedoen met de maatschappij op een manier die jij verlangt van deze mensen. Zodra ze elkaar zoenen of extravagant gedragen zijn het ineens nichten.
En dat wringt een beetje.
ijs_beer fan!
pi_183641338
quote:
0s.gif Op maandag 10 december 2018 14:33 schreef Vader_Aardbei het volgende:

[..]

Precies wat ik al dacht. De meeste van deze posts, ZEKER die van mij, zijn in de verste verte niet homofoob.

Allemaal lekker ingebeeld, Koos. :W Nu weet ik in ieder geval zeker dat ik gelijk heb. Ik dacht al, welke vreselijke haatposts heb ik dan gemist tot nu toe?
Wie had het over homofoob? Ik schreef dat veel users een 'gruwelijke hekel aan Canal Pride hebben en vinden dat die vieze nichten normaal moeten doen'.

quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 09:53 schreef KoosVogels het volgende:
Complete volksstammen - ook hier op FOK! - hebben een gruwelijke hekel aan Canal Parade en roepen hier dat die 'vieze nichten een beetje normaal moeten doen'.

Maar nu is iedereen weer vriendjes met de homogemeenschap, aangezien ze kan worden gebruikt als stok om GL mee te slaan.
Weliswaar rept niemand letterlijk over 'vieze nichten', al wordt in meerdere reacties wel een zekere mate van walging geuit.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Moderator maandag 10 december 2018 @ 14:44:07 #147
451823 crew  Plompzakker
HAAAAAAA!
pi_183641479
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 14:38 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Wie had het over homofoob? Ik schreef dat veel users een 'gruwelijke hekel aan Canal Pride hebben en vinden dat die vieze nichten normaal moeten doen'.

[..]

Weliswaar rept niemand letterlijk over 'vieze nichten', al wordt in meerdere reacties wel een zekere mate van walging geuit.
En dat over een verzameling posts van meer dan 2 jaar terug. Kon je echt niks beters vinden? :')
Dan zal het vast wel meevallen
Deze user is best OK als je hem normaal aanspreekt via DM.
pi_183641527
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 14:44 schreef Plompzakker het volgende:

[..]

En dat over een verzameling posts van meer dan 2 jaar terug. Kon je echt niks beters vinden? :')
Dan zal het vast wel meevallen
Je weet dat Canal Pride maar een keer per jaar wordt gehouden en er dus niet wekelijks topic over worden volgebaggerd?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Moderator maandag 10 december 2018 @ 14:47:05 #149
451823 crew  Plompzakker
HAAAAAAA!
pi_183641557
quote:
10s.gif Op maandag 10 december 2018 14:45 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Je weet dat Canal Pride maar een keer per jaar wordt gehouden en er dus niet wekelijks topic over worden volgebaggerd?
Is dat zo, geen flauw idee had ik.
Maar dat je in drie jaar nog geen handvol posts hebt kunnen vinden en dat die ook nog wel meevallen zegt wel genoeg lijkt me
Deze user is best OK als je hem normaal aanspreekt via DM.
pi_183641611
quote:
1s.gif Op maandag 10 december 2018 14:47 schreef Plompzakker het volgende:

[..]

Is dat zo, geen flauw idee had ik.
Maar dat je in drie jaar nog geen handvol posts hebt kunnen vinden en dat die ook nog wel meevallen zegt wel genoeg lijkt me
Ik heb twee pagina's van een topic bekeken. Daarna vond ik het wel best.

Vermoed dat als ik wat beter m'n best doen (waar ik geen zin in heb), ik een stuk meer ga aantreffen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')