Da aanwas vanwege de "vluchtelingen" gaat toch wel erg snel dit keer....quote:Op zaterdag 14 mei 2016 14:49 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het geboortecijfer vlakt wereldwijd af, ook onder moslims. In Europa zie je hetzelfde fenomeen maar dan significant sterker. Logisch, want zaken als inkomen en opleidingsniveau hebben veel invloed op de geboortecijfers dus uiteindelijk normaliseert het geboortecijfer ook onder moslims t.o.v. de rest van de bevolking. Dat schrikbeeld wat wordt opgeroepen is al talloze keren onderuit gehaald.
Je kunt dit concept tig keer blijven herhalen, maar dit is compleet nutteloze informatie als de islamitische bevolking al over een paar decennia op hoge levels komt.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 15:39 schreef DuizendGezichten het volgende:
[..]
Jawel. Dat is wat ik bedoelde met demografische transitie. Geboortecijfers gaan, onder invloed van welvaart en betere medische wetenschap, altijd omlaag. Ook voor moslims.
Dit heb je tot nu toe nog nergens mee aangetoond. Je gebrabbel over dat groei over 200 jaar iets is afgenomen neemt niet weg dat een grote kans bestaat dat Engeland in 2100 een islamitische meerderheid heeft.quote:Een islamitische meerderheid in 2100 is daarom flauwekul.
Ja, dat is ook echt een reëel gevaar,jaquote:Op zaterdag 14 mei 2016 15:53 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Eng he, politici die op de echte wereld reageren en niet in lala sprookjesland leven zoals de pvda en sp.
Ik stem PVV omdat ik Nederland niet het volgende islam land wil zien worden.
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:00 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ja, dat is ook echt een reëel gevaar,ja
In lala sprookjesland leven?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:00 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ja, dat is ook echt een reëel gevaar,ja
Ook.quote:
Veel premium girls stemmem GroenLinksquote:Op zaterdag 14 mei 2016 12:42 schreef JimmyDean het volgende:
Waarom vraag je dit trouwens niet over andere partijen? Ik vind het vreemder dat er mensen op GroenLinks stemmen.
Ja aanslagen, islamisering en marokkanen zijn een zeer reeël gevaar en probleem ja.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:00 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ja, dat is ook echt een reëel gevaar,ja
De SGP is haast net zo erg als de PVV. Vooral de achtelijke standpunten over vrouwenrechten en homoseksualiteit.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 12:32 schreef berko13 het volgende:
De elite heeft schijt aan het Europese en Nederlandse volk, daarom steun ik Geertje.![]()
Qua ethische standpunten voel ik me dan meer aangetrokken tot de SGP.
Ga toch fietsen stelen op het Damrak, man. De kans dat Nederland een islamitisch land wordt is ongeveer net zo groot als de kans dat de maan op een dag roze geverfd is en naar marsepein smaakt.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:28 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ja aanslagen, islamisering en marokkanen zijn een zeer reeël gevaar en probleem ja.
Een stuk belangrijker dan dat de gemiddelde uitkering trekker geen 3e flatscreen tv kan betalen of meneer de directeur 10 euro boven een fictieve norm verdiend.
Aanslagen, islamisering en Marrokanen worden enorm overschat. Waren er gisteren aanslagen in de EU? Nee. Eergisteren? Nee. 11 mei? Nee. De EU is gewoon veilig, ja 22 maart en 13 november is er wat gebeurt, maar het zijn gewoon uiterst vervelende incidenten en dit soort incidenten zijn haast niet te voorkomen. En daarvan zijn ruim 99% van de moslims en 100% van de Marrokanen niet de schuld van. 1% van de moslims verziekt het voor de rest. Maar dan hoef je niet iedereen over één kam te scheren.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:28 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ja aanslagen, islamisering en marokkanen zijn een zeer reeël gevaar en probleem ja.
Een stuk belangrijker dan dat de gemiddelde uitkering trekker geen 3e flatscreen tv kan betalen of meneer de directeur 10 euro boven een fictieve norm verdiend.
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:32 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ga toch fietsen stelen op het Damrak, man. De kans dat Nederland een islamitisch land wordt is ongeveer net zo groot als de kans dat de maan op een dag roze geverfd is en naar marsepein smaakt.
1% van de moslimsquote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:33 schreef Berk-24 het volgende:
van de Marrokanen niet de schuld van. 1% van de moslims verziekt het voor de rest. Maar dan hoef je niet iedereen over één
Dat dachten die andere 80 landen die islamitisch geworden zijn ook. Ga zelf fietsen stelen naïeve hippie.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:32 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ga toch fietsen stelen op het Damrak, man. De kans dat Nederland een islamitisch land wordt is ongeveer net zo groot als de kans dat de maan op een dag roze geverfd is en naar marsepein smaakt.
80 landen die islamitische zijn geworden? Zozo!quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:35 schreef Metro2005 het volgende:
Dat dachten die andere 80 landen die islamitisch geworden zijn ook. Ga zelf fietsen stelen naïeve hippie.
Vraag even in iran hoe ongegrond hun angst was 50 jaar geleden.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:35 schreef Janneke141 het volgende:
Er is in ieder geval een overmatige hoeveelheid ongegronde angst in het spel. Gevoed door mensen die elkaar op blijven stoken, en af en toe gooit de Grote Leider zelf nog wat olie op het vuur.
Reacties*quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:35 schreef mcmlxiv het volgende:
Conclusie van dit topic: Bange en wat onzekere mensen stemmen op de PVV.
Gezien de reactie's van de pro PVV'ers kan ik er niets anders van maken.
Je vertoont, zoals ongeveer 90% van de PVV'ers een schokkend gebrek aan inzicht in politieke processen, geschiedenis en staatsrecht.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:35 schreef Metro2005 het volgende:
Dat dachten die andere 80 landen die islamitisch geworden zijn ook. Ga zelf fietsen stelen naïeve hippie.
Dat bedoel ik, angst en onzekerheid.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:37 schreef berko13 het volgende:
[..]
Reacties*
Ik hou van Nederland. Daarom stem ik PVV.
Iran was 50 jaar geleden ook al islamitisch. Zoals ik al zei: Een schokkend gebrek aan kennis over de geschiedenis.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:37 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Vraag even in iran hoe ongegrond hun angst was 50 jaar geleden.
En al die andere landen die islamitsch zijn geworden en nu shitholes zijn.
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:38 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Je vertoont, zoals ongeveer 90% van de PVV'ers een schokkend gebrek aan inzicht in politieke processen, geschiedenis en staatsrecht.
Nogmaals, angst dus. In jouw geval dat de boze moslimmannetjes het jouw lastig gaan maken.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:39 schreef berko13 het volgende:
[..]
Dat maak jij er van.
Als ik in Afrika wilde wonen, verhuisde ik wel naar daar.
Inderdaad, het was namelijk korter geleden.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:39 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Iran was 50 jaar geleden ook al islamitisch. Zoals ik al zei: Een schokkend gebrek aan kennis over de geschiedenis.
Waarom angst? Ik woon liever in Nederland dan in Afrika. Daarom stem ik PVV. Meer moet je er niet achter zoeken.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:42 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Nogmaals, angst dus. In jouw geval dat de boze moslimmannetjes het jouw lastig gaan maken.
quote:
Brazilië, Argentinië en Zuid Afrika zijn de fijnste landen om te wonen?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:40 schreef Metro2005 het volgende:
[..]leer zelf je geschiedenis gek. Europa is al eeuwenlang met de islam in conflict en zo'n beetje alle landen die nu islamitisch zijn zijn geinfiltreerd en langzaam omgebouwd naar islamitisch.
En zoek zelf maar even uit dit lijstje welke landen het fijnst zijn om te wonen. Ik kan je nu al voorspellen dat dat recht evenredig omgekeerd is met het aantal moslims:
https://nl.wikipedia.org/(...)_naar_aantal_moslims
Nee, lijkt me voor je reputatie niet zo bevorderlijk inderdaad.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:43 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Binnenpretje. Laat ik er maar niet op ingaan.
Ik stem geen PVV. Woon ik dan liever in Afrika of zo? Wat een rare redenatie...quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:43 schreef berko13 het volgende:
[..]
Waarom angst? Ik woon liever in Nederland dan in Afrika. Daarom stem ik PVV. Meer moet je er niet achter zoeken.
een stuk fijner dan Somalië of Bahrein.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:44 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Brazilië, Argentinië en Zuid Afrika zijn de fijnste landen om te wonen?
De Balkan was niet Islamitisch en is door invasies van de Ottomanen geislamiseerd.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:39 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Iran was 50 jaar geleden ook al islamitisch. Zoals ik al zei: Een schokkend gebrek aan kennis over de geschiedenis.
Geen idee. Je helpt in ieder geval wel mee met de Afrikanisering van Nederland.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:44 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik stem geen PVV. Woon ik dan liever in Afrika of zo? Wat een rare redenatie...
'bevoordelijk'. Ja, zeer begaan met de Nederlandse cultuur, dat blijkt wel weer.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:44 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Nee, lijkt me voor je reputatie niet zo bevoordelijk inderdaad.
Als de argumenten op zijn kan je altijd nog taalnazi worden.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
'bevoordelijk'. Ja, zeer begaan met de Nederlandse cultuur, dat blijkt wel weer.
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:45 schreef berko13 het volgende:
[..]
Geen idee. Je helpt in ieder geval wel mee met de Afrikanisering van Nederland.
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:45 schreef berko13 het volgende:
[..]
Geen idee. Je helpt in ieder geval wel mee met de Afrikanisering van Nederland.
Uit onderzoek zijn de Scandinavische landen, Zwitserland en Luxemburg de fijnste landen om te wonen. Ik weet niet hoe je bij Brazilië, Argentinië en Zuid-Afrika komt.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:44 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Brazilië, Argentinië en Zuid Afrika zijn de fijnste landen om te wonen?
Waar stem jij eigenlijk op. Ik denk PVDA of SP gezien je enorme naïeviteit.quote:
Dat ben ik allang. En al die PVV idioten die zich zo druk maken over onze cultuur zouden er heel veel goed aan doen, zelf ook wat meer taalnazistische sympathiën te gaan cultiveren. Want hun eigen taal schrijven kunnen ze niet.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:45 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Als de argumenten op zijn kan je altijd nog taalnazi worden.
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:48 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dat ben ik allang. En al die PVV idioten die zich zo druk maken over onze cultuur zouden er heel veel goed aan doen, zelf ook wat meer taalnazistische sympathiën te gaan cultiveren. Want hun eigen taal schrijven kunnen ze niet.
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:48 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dat ben ik allang. En al die PVV idioten die zich zo druk maken over onze cultuur zouden er heel veel goed aan doen, zelf ook wat meer taalnazistische sympathiën te gaan cultiveren. Want hun eigen taal schrijven kunnen ze niet.
Typefouten...quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:48 schreef Metro2005 het volgende:
[..]Ik aanbid je. De enige man op aarde die nooit typefouten maakt
Leer ervan.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:47 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Waar stem jij eigenlijk op. ? Ik denk PVDA of SP gezien je enorme naïeviteit.
Verander je naam in 'Meneer Van Dale'.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:49 schreef DUTCHKO het volgende:
Ik wacht nog steeds op antwoord.
-------------------------------------------------
De Balkan was niet Islamitisch en is door invasies van de Ottomanen geislamiseerd.
Nu praten we uiteraard over 500 jaar terug maar in de jaren 90 explodeerde het geweld wederom omdat diverse groepen met elkaar op de vuist gingen en daar was geloof een van de redenen voor.
In die tijd konden de mensen ook niet geloven dat ze hun buren en zelfs hun familie zouden aanvallen maar het gebeurde toch.
Ik houd wel degelijk rekening met de mogelijkheid/het gevaar dat de Islam de regerende macht kan worden op religieus gebied en als je heel goed om je heen kijkt kan dat niet veel goeds brengen, zeker als de radicalen het voor het zeggen krijgen.
Of ben je het daar ook niet mee eens?
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:51 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Verander je naam in 'Meneer Van Dale'.
Zoals ik al zei: Geen argumenten meer, betrapt op fouten terwijl je anderen beticht van het niet kennen van de geschiedenis dus gooi het op taal en typefouten.quote:
Wat is dit nu voor een slappe lul antwoord?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:51 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Verander je naam in 'Meneer Van Dale'.
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:54 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Wat is dit nu voor een slappe lul antwoord?
Heb je niet eens het fatsoen om een behoorlijke discussie aan te gaan?
Ach ja waarom vergas je gewoon niet de mensen die een andere mening hebben als jou?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:55 schreef Berk-24 het volgende:
Dit topic bewijst mar weer waarom het beter is om bepaalde mensen (liefste alle niet-academisch geschoolden) het stemrecht te ontnemen. Al die PVV'era voelen zich gelijk op hun pik getrapt.
Inderdaad, maar blaas dan niet zo hoog van de toren dat je alles wat PVV is verfoeit, terwijl jij je nu achter die "PVV idealen" verschuilt.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:58 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]Een van de burgervrijheden, waar de PVV toch zo voor is? Zelf mogen bepalen met wie je wel en niet wilt praten?
Het verschil is, dat de PVV die vrijheden wil beperken en ik de vrijheden voor iedereen wil laten gelden. Doe nou niet net of de PVV die vrijheden verzonnen heeft. Vrijheden bestaan al eeuwen en het heeft eeuwen geduurd voordat ze universeel op iedereen van toepassing werden. De PVV wil weer terug naar het verleden en vrijheden beperken. Dat ik het daar niet mee eens ben wil niet zeggen dat ik geen gebruik van die vrijheden mag maken.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:00 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Inderdaad, maar blaas dan niet zo hoog van de toren dat je alles wat PVV is verfoeid, terwijl jij je nu achter die "PVV idealen" verschuilt.
Kijk even hoe vrij ze zijn in (grotendeels) islamitische landen.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:02 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Het verschil is, dat de PVV die vrijheden wil beperken en ik de vrijheden voor iedereen wil laten gelden. Doe nou niet net of de PVV die vrijheden verzonnen heeft. Vrijheden bestaan al eeuwen en het heeft eeuwen geduurd voordat ze universeel op iedereen van toepassing werden. De PVV wil weer terug naar het verleden en vrijheden beperken. Dat ik het daar niet mee eens ben wil niet zeggen dat ik geen gebruik van die vrijheden mag maken.
En het is 'verfoeit'. Persoonsvorm, 3e persoon enkelvoud, stam + t.
En je hebt nog steeds geen antwoord gegeven.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:02 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Het verschil is, dat de PVV die vrijheden wil beperken en ik de vrijheden voor iedereen wil laten gelden. Doe nou niet net of de PVV die vrijheden verzonnen heeft. Vrijheden bestaan al eeuwen en het heeft eeuwen geduurd voordat ze universeel op iedereen van toepassing werden. De PVV wil weer terug naar het verleden en vrijheden beperken. Dat ik het daar niet mee eens ben wil niet zeggen dat ik geen gebruik van die vrijheden mag maken.
En het is 'verfoeit'. Persoonsvorm, 3e persoon enkelvoud, stam + t.
Sorry hoor, maar wat heeft dat te maken met op de PVV stemmen? Ik weet (en vermoedelijk beter dan jij) prima hoe het in islamitische landen is. Het hele geneuzel van jou begon ermee, dat je riep PVV te stemmen omdat je niet wilt dat Nederland islamitisch wordt. De kans daarop is ongeveer even groot als de kans dat ik morgen oog in oog sta met een levende Tyrannosaurus. Dus waarom breng je dit in de discussie in?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:04 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Kijk even hoe vrij ze zijn in (grotendeels) islamitische landen.
Schrijf bv eens een goed kritisch stuk over Erdogan als je in Turkije woont.
Als je het over vrijheden hebt in het westen: Die zijn er álleen maar omdat we de Islam al die eeuwen buiten de deur hebben gehouden.
Over geen historisch besef hebben gesproken
Dat is altijd het probleem met zogenaamde zelf verklaarde intellectuelen: ze miereneuken over een taalfoutje maar zijn zo wereldvreemd als de pip.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:04 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Kijk even hoe vrij ze zijn in (grotendeels) islamitische landen.
Schrijf bv eens een goed kritisch stuk over Erdogan als je in Turkije woont.
Als je het over vrijheden hebt in het westen: Die zijn er álleen maar omdat we de Islam al die eeuwen buiten de deur hebben gehouden.
Over geen historisch besef hebben gesproken
Leuke verklaring maar kun je deze ook onderbouwen?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:08 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar wat heeft dat te maken met op de PVV stemmen? Ik weet (en vermoedelijk beter dan jij) prima hoe het in islamitische landen is. Het hele geneuzel van jou begon ermee, dat je riep PVV te stemmen omdat je niet wilt dat Nederland islamitisch wordt. De kans daarop is ongeveer even groot als de kans dat ik morgen oog in oog sta met een levende Tyrannosaurus. Dus waarom breng je dit in de discussie in?
Zeker. Een T-Rex is al 65 miljoen jaar uitgestorven. Er is er sindsdien nooit meer één levend aangetroffen. De kans dat dat morgen wel gebeurt is dus heel klein.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:10 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Leuke verklaring maar kun je deze ook onderbouwen?
Ook die groei neemt af.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 15:51 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Gaat om relatieve groei. Moslims blijven de snelst groeiende groep.
quote:In their study, Westoff and Frejka sift through the available data to estimate the level and trends in childbearing among European Muslims. They show that although Muslim immigrants do have more children than other Europeans, their fertility tends to decline over time, often faster than among non-Muslims.
In Austria, for example, Muslim women had a total fertility rate (an estimate of lifetime births per woman) of 3.1 children per woman in 1981, well above the 1.7 average for the majority Roman Catholic women. By 2001, the rate for Catholics had fallen to 1.3, but the Muslim rate had fallen to 2.3—leaving a difference of just one child per woman between Muslims and non-Muslims.
The gap narrowed even further in the former West Germany, where the authors relied on data by mother's nationality rather than religion. West Germany recruited a large number of workers from Turkey beginning in the 1960s, giving Germany one of Western Europe's largest Muslim populations. In 1970, Turkish women living in West Germany had more than two more children than German women. By 1996, the difference between these two groups had fallen to one child.
Recent trends in the Netherlands tell a similar story (see figure). The fertility gap between native-born women and women born in predominantly Muslim Morocco and Turkey narrowed considerably between 1990 and 2005.
Zie boven.quote:Sure, maar de vraag is hoe snel dat gebeurt. Als dat niet de komende paar decennia gebeurt dan zitten de meeste West-Europese landen al met een islamitische bevolking van 25%+.
quote:Door wie? Ik heb nog steeds geen enkele betrouwbare bron gezien die treffend aangeeft waarom de groei van de islamitische bevolking ten opzichte van de niet-islamitische bevolking in Europa de komende paar decennia extreem afneemt.
http://www.volkskrant.nl/(...)te-bekennen~a848578/quote:De Nederlandse demograaf Joop de Beer van het Nederlands Interdisciplinair Demografisch Instituut (NIDI), becijfert dat volgens huidige demografische gegevens het percentage moslims in Nederland rond 9% zal uitkomen in 2050. Zelfs dit cijfer acht hij aan de hoge kant vanwege toenemende secularisering onder moslims.
Kijk eens in de spiegel want je durft schijnbaar de discussie niet aan....quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:12 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Zeker. Een T-Rex is al 65 miljoen jaar uitgestorven. Er is er sindsdien nooit meer één levend aangetroffen. De kans dat dat morgen wel gebeurt is dus heel klein.
De "vluchtelingen" vergeten?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:14 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ook die groei neemt af.
[..]
[..]
Zie boven.
[..]
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)te-bekennen~a848578/
Zet het eens af tegen een grafiekje van ontmoetingen met T-Rexen....quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:16 schreef Falco het volgende:
Jongens kom nou eens met degelijke bronnen waaruit blijkt dat Nederland islamiseert. Ik vraag er telkens om en telkens krijg ik alleen maar wat dom gebrabbel te horen. Vervolgens post ik weer wat grafiekjes en cijfers van het CBS en dan blijft het weer angstvallig stil...
Kom eens van je zolderkamer af en ga eens rondlopen in de schilderswijk, assen of utrecht.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:16 schreef Falco het volgende:
Jongens kom nou eens met degelijke bronnen waaruit blijkt dat Nederland islamiseert. Ik vraag er telkens om en telkens krijg ik alleen maar wat dom gebrabbel te horen. Vervolgens post ik weer wat grafiekjes en cijfers van het CBS en dan blijft het weer angstvallig stil...
Dit is een zeer langzaam proces, zeker in een land waar er overwegend een andere godsdienst of godsdiensten te scepter zwaaien.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:16 schreef Falco het volgende:
Jongens kom nou eens met degelijke bronnen waaruit blijkt dat Nederland islamiseert. Ik vraag er telkens om en telkens krijg ik alleen maar wat dom gebrabbel te horen. Vervolgens post ik weer wat grafiekjes en cijfers van het CBS en dan blijft het weer angstvallig stil...
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:18 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Kom eens van je zolderkamer af en ga eens rondlopen in de schilderswijk, assen of utrecht.
Bij voorkeur verkleed als homo.
Of kijk gewoon eens rond in bv Schiedam hoeveel Nederlandse medewerkers je daar ziet bij de supermarkt. (hint: niet 1)
Daar is je islamisering.
Nog steeds geen bronnenquote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:20 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Dit is een zeer langzaam proces, zeker in een land waar er overwegend een andere godsdienst of godsdiensten te scepter zwaaien.
Maar je kunt uiteraard legio landen als voorbeeld nemen, niet alleen Islamitische maar ook Zuid Amerikaanse landen die "verchristelijkt" werden.
Voor Nederlanders komt het allemaal wat vreemd over omdat Nederland een van de meest vrijdenkende landen op religieus gebied is en men zich er allemaal niet zo druk om maakt.
Helaas is dit in 95% van de overige wereld landen kompleet anders.
Dan moet je juist niet op de PVV stemmen.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 15:53 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Eng he, politici die op de echte wereld reageren en niet in lala sprookjesland leven zoals de pvda en sp.
Ik stem PVV omdat ik Nederland niet het volgende islam land wil zien worden. Ik wil het hier graag een beetje leuk houden in dit land en niet zo'n verkankerde shithole zoals elk islamitisch land.
Ik woon in een van de grootste Turkensteden van Nederland en heb op werk met hen en allerlei andere mensen vanuit alle hoeken uit het Midden Oosten te maken. Toch ben ik van mening dat we niet islamiseren.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:18 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Kom eens van je zolderkamer af en ga eens rondlopen in de schilderswijk, assen of utrecht.
Bij voorkeur verkleed als homo.
Of kijk gewoon eens rond in bv Schiedam hoeveel Nederlandse medewerkers je daar ziet bij de supermarkt. (hint: niet 1)
Daar is je islamisering.
Heb je betrouwbare bronnen waaruit dit doemscenario voor NL geschetst wordt?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:20 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Dit is een zeer langzaam proces, zeker in een land waar er overwegend een andere godsdienst of godsdiensten te scepter zwaaien.
Maar je kunt uiteraard legio landen als voorbeeld nemen, niet alleen Islamitische maar ook Zuid Amerikaanse landen die "verchristelijkt" werden.
Voor Nederlanders komt het allemaal wat vreemd over omdat Nederland een van de meest vrijdenkende landen op religieus gebied is en men zich er allemaal niet zo druk om maakt.
Helaas is dit in 95% van de overige wereld landen kompleet anders.
Open maar je geschiedenis boeken dan kun je lezen hoe snel het ging met Zuid Amerika bijvoorbeeld, nu een die hard christen continent.quote:
Is het niet wat vreemd om zo'n statement meteen te laten volgen door een grafiekje?quote:Mensen die zich vastklampen aan grafiekjes en daar de waarheid in denken te kunnen vinden zijn toch een beetje wereldvreemd.
Dat dachten de mensen in Bosnie ook, ZELFS de Islamieten die daar woonden totdat de DIE hard radicalen (die op dat moment de Regering vormden) zo nodig de Islamitische staat Bosnie wensten uit te roepen en toen was het gedaan met de gezelligheid.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:31 schreef Falco het volgende:
[..]
Ik woon in een van de grootste Turkensteden van Nederland en heb op werk met hen en allerlei andere mensen vanuit alle hoeken uit het Midden Oosten te maken. Toch ben ik van mening dat we niet islamiseren.
Waarom maak jij je zorgen om over iets wat in 2167 gaat gebeuren? Dat is het moment dat 50% van NL bevolkt wordt door moslimsquote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:35 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Open maar je geschiedenis boeken dan kun je lezen hoe snel het ging met Zuid Amerika bijvoorbeeld, nu een die hard christen continent.
Mensen die zich vastklampen aan grafiekjes en daar de waarheid in denken te kunnen vinden zijn toch een beetje wereldvreemd.
Voorbeeld: http://sargasso.nl/gc-wanneer-is-nederland-20-procent-moslim/
[ afbeelding ]
Resultaten
Als we deze getallen in een excel-sheet gooien krijgen we de volgende uitslagen:
Nederland voor 20% moslim: 2064
Nederland voor 30% moslim: 2098
Nederland voor 40% moslim: 2131
Nederland voor 50% moslim: 2167
----------------------------------------------------------
Bovenstaand voorbeeld is genomen op basis van immigratie/emigratie en geboortcijfers qua gemiddelden en BEKENDE cijfers.
Maar om hier een keiharde conclusie uit te trekken is gewoon onzinnig.
Neem nu de Syrie crisis: meer dan een miljoen moslims stromen de EU in en er gaan er nog veel meer volgen.
Dit soort "extraatjes" zijn dus niet echt meegeteld om de simpele reden dat ze onvoorzien zijn.
Maar er is 1 bron die gewoon weg niet liegt: de geschiedenis.
En ga daar maar eens goed kijken wat er gebeurd met landen waar godsdiensten met elkaar botsten en waar godsdiensten de scepter zwaaien op dit moment, zoals bijvoorbeeld de Islam die vaak tot de hoogste regionen zijn invloed heeft. (Sharia, rechtbanken, rechters en de komplete levenswijze van een land)
Nee, ik laat dit juist als voorbeeld zien dat grafiekjes volgen vaak niet klopt, begrijp je wel?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:37 schreef ems. het volgende:
[..]
Is het niet wat vreemd om zo'n statement meteen te laten volgen door een grafiekje?
En kom nu eens met degelijke bronnen. Heb je zelf de grafiek überhaupt wel gezien?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:35 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Open maar je geschiedenis boeken dan kun je lezen hoe snel het ging met Zuid Amerika bijvoorbeeld, nu een die hard christen continent.
Mensen die zich vastklampen aan grafiekjes en daar de waarheid in denken te kunnen vinden zijn toch een beetje wereldvreemd.
Voorbeeld: http://sargasso.nl/gc-wanneer-is-nederland-20-procent-moslim/
[ afbeelding ]
Resultaten
Als we deze getallen in een excel-sheet gooien krijgen we de volgende uitslagen:
Nederland voor 20% moslim: 2064
Nederland voor 30% moslim: 2098
Nederland voor 40% moslim: 2131
Nederland voor 50% moslim: 2167
----------------------------------------------------------
Bovenstaand voorbeeld is genomen op basis van immigratie/emigratie en geboortcijfers qua gemiddelden en BEKENDE cijfers.
Maar om hier een keiharde conclusie uit te trekken is gewoon onzinnig.
Neem nu de Syrie crisis: meer dan een miljoen moslims stromen de EU in en er gaan er nog veel meer volgen.
Dit soort "extraatjes" zijn dus niet echt meegeteld om de simpele reden dat ze onvoorzien zijn.
Maar er is 1 bron die gewoon weg niet liegt: de geschiedenis.
En ga daar maar eens goed kijken wat er gebeurd met landen waar godsdiensten met elkaar botsten en waar godsdiensten de scepter zwaaien op dit moment, zoals bijvoorbeeld de Islam die vaak tot de hoogste regionen zijn invloed heeft. (Sharia, rechtbanken, rechters en de komplete levenswijze van een land)
Ja, een verovering in de 16e eeuw van een stel indianen met stokken en pijlen door een groep mensen met meer technologie en ziektekiemen is natuurlijk ook volledig te vergelijken met Nederland in de 21e eeuw.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:35 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Open maar je geschiedenis boeken dan kun je lezen hoe snel het ging met Zuid Amerika bijvoorbeeld, nu een die hard christen continent.
Mensen die zich vastklampen aan grafiekjes en daar de waarheid in denken te kunnen vinden zijn toch een beetje wereldvreemd.
Voorbeeld: http://sargasso.nl/gc-wanneer-is-nederland-20-procent-moslim/
[ afbeelding ]
Resultaten
Als we deze getallen in een excel-sheet gooien krijgen we de volgende uitslagen:
Nederland voor 20% moslim: 2064
Nederland voor 30% moslim: 2098
Nederland voor 40% moslim: 2131
Nederland voor 50% moslim: 2167
----------------------------------------------------------
Bovenstaand voorbeeld is genomen op basis van immigratie/emigratie en geboortcijfers qua gemiddelden en BEKENDE cijfers.
Maar om hier een keiharde conclusie uit te trekken is gewoon onzinnig.
Neem nu de Syrie crisis: meer dan een miljoen moslims stromen de EU in en er gaan er nog veel meer volgen.
Dit soort "extraatjes" zijn dus niet echt meegeteld om de simpele reden dat ze onvoorzien zijn.
Maar er is 1 bron die gewoon weg niet liegt: de geschiedenis.
En ga daar maar eens goed kijken wat er gebeurd met landen waar godsdiensten met elkaar botsten en waar godsdiensten de scepter zwaaien op dit moment, zoals bijvoorbeeld de Islam die vaak tot de hoogste regionen zijn invloed heeft. (Sharia, rechtbanken, rechters en de komplete levenswijze van een land)
Politiek wordt doorgaans nu eenmaal bedreven op basis van inhoudelijke bronnen, en niet op basis van een of ander onderbuikgevoel. Alhoewel er wel politici zijn aan te wijzen die een uitzondering vormen op deze stelregel.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:38 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Dat dachten de mensen in Bosnie ook, ZELFS de Islamieten die daar woonden totdat de DIE hard radicalen (die op dat moment de Regering vormden) zo nodig de Islamitische staat Bosnie wensten uit te roepen en toen was het gedaan met de gezelligheid.
Zinnen zoals: "ja maar bij mij in de straat en op het werk is het zoooooooo gezellig" zijn echt de meest sukklelige dooddoeners die ik heb gezien.
En dan verderop ijskoud vragen om harde bewijzen wat ik stel....
Hij heeft niet door dat het van Sargasso.nl komt, de stumpert.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
En kom nu eens met degelijke bronnen. Heb je zelf de grafiek überhaupt wel gezien?
quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
En kom nu eens met degelijke bronnen. Heb je zelf de grafiek überhaupt wel gezien?
Hebben jullie uberhaupt wel gelezen wat voor een conclusies ik getrokken heb aangaande dit stuk?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
En kom nu eens met degelijke bronnen. Heb je zelf de grafiek überhaupt wel gezien?
In hoeverre lijkt Bosnië 1992 op Nederland 2016? Heb je je uberhaupt verdiept in geschiedenis?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:38 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Dat dachten de mensen in Bosnie ook, ZELFS de Islamieten die daar woonden totdat de DIE hard radicalen (die op dat moment de Regering vormden) zo nodig de Islamitische staat Bosnie wensten uit te roepen en toen was het gedaan met de gezelligheid.
Zinnen zoals: "ja maar bij mij in de straat en op het werk is het zoooooooo gezellig" zijn echt de meest sukklelige dooddoeners die ik heb gezien.
En dan verderop ijskoud vragen om harde bewijzen wat ik stel....
Met moeite. Ik had teveel tranen in mijn ogen van het lachen. En tegelijk maak ik me dan zorgen. Er zijn dus mensen die op basis van dit soort quasi-wetenschappelijke prietpraat hun stemgedrag bepalen.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:40 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
[..]
Hebben jullie uberhaupt wel gelezen wat voor een conclusies ik getrokken heb aangaande dit stuk?
Ik denk zomaar dat de politiek nu een beetje ongemakkelijk in zijn velletje zit......quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:40 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Politiek wordt doorgaans nu eenmaal bedreven op basis van inhoudelijke bronnen, en niet op basis van een of ander onderbuikgevoel. Alhoewel er wel politici zijn aan te wijzen die een uitzondering vormen op deze stelregel.
Jij hebt geen kinderen?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:39 schreef Falco het volgende:
[..]
Waarom maak jij je zorgen om over iets wat in 2167 gaat gebeuren? Dat is het moment dat 50% van NL bevolkt wordt door moslims!! Of ben je van plan 180 jaar ofzo te worden?
Maar eh, kom nu eens met een normaal grafiekje met een iets kortere tijdspanne, wat niet doet aan stompzinnige extrapolatie en ohja, ook niet afkomstig van een of andere linkse website als Sargasso.nl...
Grappig, dit stuk geeft JOU namelijk gelijk.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:42 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Met moeite. Ik had teveel tranen in mijn ogen van het lachen. En tegelijk maak ik me dan zorgen. Er zijn dus mensen die op basis van dit soort quasi-wetenschappelijke prietpraat hun stemgedrag bepalen.
Die gaan ook geen 150 jaar worden met de huidige medische stand van zaken.quote:
Een totalitaire ideologie doet meer dan vertellen welke religie men moet aanhangen. Denk bijvoorbeeld aan de sharia, waarin overigens geen vrijheid van godsdienst is. Dat vertelt wat voor rechtssysteem men moet aanhangen.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 13:42 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Omdat je net doet alsof de islam geen religie is.
Wat bedoel je nou allemaal? Je post wat gegevens van een linkse website, die met een of ander lollermodel de ridiculiteit van Geerts angstbeeld probeert te onderbouwen in een excelsheetje. Vervolgens post je dit doodserieus hier, maar nu zit je de boel te trollen ofzo omdat je door hebt dat je iets stoms hebt gezegdquote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:43 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Grappig, dit stuk geeft JOU namelijk gelijk.
Ik bestrijd de conclusie en de grafiek die het opleverde.
Of omdat men juist niet op de PVV stemt omdat men totaal geen verstand heeft van islam en verder geen moeite doet om te kijken waar de PVV nog meer voor staat.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:45 schreef Tem het volgende:
Aangezien dit weer een moslim-topic lijkt te worden ziet het ernaar uit dat men vooral op de PVV stemt omdat ze geen moslims in de buurt willen hebben.
Niet dus.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 14:00 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Kan wel wezen, het blijft nog steeds een religie.
Oh je snapt niet eens wat ik bedoel en je antwoord maar quasi lollig.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:50 schreef Falco het volgende:
[..]
Wat bedoel je nou allemaal? Je post wat gegevens van een linkse website, die met een of ander lollermodel de ridiculiteit van Geerts angstbeeld probeert te onderbouwen in een excelsheetje. Vervolgens post je dit doodserieus hier, maar nu zit je de boel te trollen ofzo omdat je door hebt dat je iets stoms hebt gezegd
Dat zou kunnen daarom vind ik het eigenlijk veel interessanter om te lezen wat buiten dit geijkte punt men nog meer als reden ziet om op de PVV te stemmen. Die moslim-discussie wordt al in 100.000.000 topics gevoerdquote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:50 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Of omdat men juist niet op de PVV stemt omdat men totaal geen verstand heeft van islam en verder geen moeite doet om te kijken waar de PVV nog meer voor staat.
Ik stem absoluut geen PVV omdat die gasten mij te neurotisch zijn maar de gevaren van een uitbreiding van de Islam over de EU onderken ik wel degelijk....en kijk nu maar eens wat er gebeurd met Turkije.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:50 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Of omdat men juist niet op de PVV stemt omdat men totaal geen verstand heeft van islam en verder geen moeite doet om te kijken waar de PVV nog meer voor staat.
- Niet al te veel bemoeienis van de (super)staat.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 14:06 schreef Chai het volgende:
[..]
Kun je wat verder uitweiden over wat burgerlijke vrijheden voor jou inhouden?
Wow, wat een teletubbievisie.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:32 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ga toch fietsen stelen op het Damrak, man. De kans dat Nederland een islamitisch land wordt is ongeveer net zo groot als de kans dat de maan op een dag roze geverfd is en naar marsepein smaakt.
Jij weet echt niks.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:33 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Aanslagen, islamisering en Marrokanen worden enorm overschat. Waren er gisteren aanslagen in de EU? Nee. Eergisteren? Nee. 11 mei? Nee. De EU is gewoon veilig, ja 22 maart en 13 november is er wat gebeurt, maar het zijn gewoon uiterst vervelende incidenten en dit soort incidenten zijn haast niet te voorkomen. En daarvan zijn ruim 99% van de moslims en 100% van de Marrokanen niet de schuld van. 1% van de moslims verziekt het voor de rest. Maar dan hoef je niet iedereen over één kam te scheren.
Dat is jouw onwetendheid en gebrek aan studie.quote:Op zaterdag 14 mei 2016 16:35 schreef mcmlxiv het volgende:
Conclusie van dit topic: Bange en wat onzekere mensen stemmen op de PVV.
Gezien de reactie's van de pro PVV'ers kan ik er niets anders van maken.
Tuurlijk joh. Brrrr, ik zal vanavond even heel bang gaan liggen wezen in mijn bedje, goed?quote:Op zaterdag 14 mei 2016 17:59 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Wow, wat een teletubbievisie.
Nou, ik zou willen dat je gelijk hebt, maar helaas. De kans is vele malen groter dan je denkt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |