Hahaquote:Op woensdag 6 april 2016 16:10 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Referendum om diefstal te verbieden.
Nice! Was gister de wedstrijen vergeten.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:10 schreef Reya het volgende:
Vanavond lekker voetbal kijken. PSG - Man City, mooi affiche.
Prima en voor iedereen die niet bij die groep hoort een valide excuus om er niet erg enthousiast over te zijn.quote:Op woensdag 6 april 2016 15:58 schreef Perrin het volgende:
[..]
Omdat een referendum per definitie wordt aangevraagd door een bepaalde politieke belangengroep. Er zal altijd bij een referendum een bepaalde groep in de samenleving zijn die zich geroepen voelt om voor het organiseren ervan campagne te voeren.
En had heel FOK! en GS om het hardste geroepen de boel te boycotten. Zou jij dan ook zo gaan piepen of was je bij de boycotroepers aangeschoven...quote:Als het een campagne voor een referendum over een wet over het toestaan van de plofkip was geweest, waren het overwegens mensen uit de GroenLinkse hoek en die van Dierenpoes geweest.
Als het een campagne voor een referendum over een wet voor het afschaffen van thuiszorg was geweest dan waren het mensen uit de 50+hoek geweest.
Allicht, daarom is het hiermee ook overduidelijk geworden dat deze methodiek nogal wat lacunes vertoont. Dat is voor mij een belangrijker reden om niet te stemmen dan de belangengroep die dit referendum hebben gekaapt voor zichzelf. En bepaald niet voor Nederland of Oekraïne.quote:Het zullen zelden mensen zijn die precies in je politieke straatje vallen die een referendum bijeen sprokkelen.
Idiote rode kaart van Torres. Atletico in één keer zijn kansen zo goed als vergooid.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:11 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nice! Was gister de wedstrijen vergeten.
Krouwel, die ook directeur van het Kieskompas is, denkt dat dat percentage (van 30%) tussen 15.00 en 16.00 uur kan worden gehaald en mogelijk zelfs al eerder.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:08 schreef Reya het volgende:
[..]
Klinkt als een econoom. "Mijn model klopt niet, dus de mensen doen het verkeerd".
Wel vermakelijkquote:Op woensdag 6 april 2016 16:12 schreef Kaas- het volgende:
Perrin zit altijd te zeiken op de democratie omdat die al die buitenlanders binnen haalt en nu hij tegen de buitenlanders kan stemmen is het plotseling een feestje van de democratie waar we allen aan mee moeten doen. Tsja.
Stelde ik vanmiddag nog voor. Belasting afschaffen.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:10 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Referendum om diefstal te verbieden.
Dikke fail, wel. Hopelijk houdt hij nu even een tijdje zijn bek, maar dat zal wel niet.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:12 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Krouwel, die ook directeur van het Kieskompas is, denkt dat dat percentage tussen 15.00 en 16.00 uur kan worden gehaald en mogelijk zelfs al eerder.
In de realiteit was de opkomst om 15:30 uur 16,35%
Nja wel kut als hij ongelijk heeft over Maurice, want dan staat Geert wel 40 zetels.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:12 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Krouwel, die ook directeur van het Kieskompas is, denkt dat dat percentage (van 30%) tussen 15.00 en 16.00 uur kan worden gehaald en mogelijk zelfs al eerder.
In de realiteit was de opkomst om 15:30 uur 16,35%
Volgens VI was het gewoon heel dom van hemzelf.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:12 schreef Reya het volgende:
[..]
Idiote rode kaart van Torres. Atletico in één keer zijn kansen zo goed als vergooid.
Dat bedoelde ik ookquote:Op woensdag 6 april 2016 16:13 schreef Tchock het volgende:
[..]
Volgens VI was het gewoon heel dom van hemzelf.
D66 is altijd voor referenda, behalve als het ze niet uitkomt.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:12 schreef Kaas- het volgende:
Perrin zit altijd te zeiken op de democratie omdat die al die buitenlanders binnen haalt en nu hij tegen de buitenlanders kan stemmen is het plotseling een feestje van de democratie waar we allen aan mee moeten doen. Tsja.
Een ding is zeker. Hij zal er weer als een mongool bij staan schaterlachen.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:10 schreef Kaas- het volgende:
Hoeveel verschillende speeches zullen er klaar liggen voor Rutte? Ik schat zeker 5.
Domme actie van Torres.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:12 schreef Reya het volgende:
[..]
Idiote rode kaart van Torres. Atletico in één keer zijn kansen zo goed als vergooid.
Ah, zo! Hijzelf vond het idiote arbitrage, vandaarquote:Op woensdag 6 april 2016 16:13 schreef Reya het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik ookVolledig onnodige overtreding, beide keren.
Suarez kroop weer door het oog van de naald.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:12 schreef Reya het volgende:
[..]
Idiote rode kaart van Torres. Atletico in één keer zijn kansen zo goed als vergooid.
Nee, jij vult vooral een hoop voor mij in eigenlijk....quote:Op woensdag 6 april 2016 15:55 schreef Perrin het volgende:
[..]
Bedenk dan maar ff Jan Roos dan ipv waar ik Geenstijl zei
En jij vult dus voor alle handtekeningenzetters in dat ze hun handtekening hebben gezet omdat Jan Roos hen dit zei. Geen van hen heeft interesse in een democratisch referendum over het associatieverdrag. Iedereen die naar het stembureau gaat, speelt alleen maar die nare Jan Roos in de kaart of ze het nu beseffen of niet.
Ik vind dat een erg vreemde gedachtengang. Waarom maak je die Jan Roos zo belangrijk? Waarom beschouw je al die lui als hersenloze drones die achter hem aanlopen?
Heel veel van zulk soort beroepen werken zo. Beursanalist lijkt me wat dat betreft ook een mooie baan.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:14 schreef Tchock het volgende:
Ik word ook opiniepeiler denk ik. Het enige beroep dat ik tot nu toe heb ontdekt waar je keer op keer je werk waardeloos kunt doen en toch steeds weer aandacht krijgt. Weten jullie nog hoe ver De Hond er naast zat bij de laatste Kamerverkiezingen? Iedereen alweer vergeten.
Dat zou ik ook zeggen, alles beter dan het toegeven van je eigen domheid.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:14 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ah, zo! Hijzelf vond het idiote arbitrage, vandaar
Klopt, maar dan kom je niet voor elke scheet in de krant. En dat lijkt me toch wel leuk.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:15 schreef Reya het volgende:
[..]
Heel veel van zulk soort beroepen werken zo. Beursanalist lijkt me wat dat betreft ook een mooie baan.
Het voorkamp is niet erg goed in argumenten.quote:Op woensdag 6 april 2016 15:44 schreef Kaas- het volgende:
Tegenstemmers verdienen het om op hun bek geramd te worden. Laten we er niet omheen draaien.
Dit is gewoon stompzinnig gelul, want het is hun eigen initiatiefwet.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:13 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
D66 is altijd voor referenda, behalve als het ze niet uitkomt.
Dan maar Midden-Oostendeskundige worden.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Klopt, maar dan kom je niet voor elke scheet in de krant. En dat lijkt me toch wel leuk.
Beide kampen zijn dat niet.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:16 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Het voorkamp is niet erg goed in argumenten.
Jij moet ook nodig keer goed in je reet geneukt worden.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:16 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Het voorkamp is niet erg goed in argumenten.
Leek een aparte beslissing inderdaad. Óf je ziet de slaande beweging en geeft direct rood, óf je ziet hem niet. Zeggen dat je het wel zag, maar er dan geel voor geven is vreemd.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:14 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Suarez kroop weer door het oog van de naald.
Ik moest hardop lachen.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij moet ook nodig keer goed in je reet geneukt worden.
Vrolijke kerel als premier, mooi toch.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:13 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Een ding is zeker. Hij zal er weer als een mongool bij staan schaterlachen.
Riskante tactiek, ditquote:Op woensdag 6 april 2016 16:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij moet ook nodig keer goed in je reet geneukt worden.
quote:Op woensdag 6 april 2016 16:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij moet ook nodig keer goed in je reet geneukt worden.
Ik heb nog steeds medelijden met de Oost-Europadeskundigen van weleer.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:16 schreef Reya het volgende:
[..]
Dan maar Midden-Oostendeskundige worden.
Oh? Bij welke partij moet ik Jan Roos eigenlijk plaatsen?quote:Op woensdag 6 april 2016 15:59 schreef Perrin het volgende:
[..]
Lekker boeiend toch? Hij is een van de vele stemmen in het politieke landschap.
Klopt, maar nog steeds geen argumentquote:Op woensdag 6 april 2016 16:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij moet ook nodig keer goed in je reet geneukt worden.
Daar had ze iets eerder mee moeten zijn. De eerste 8 weken na het aannemen van de wet bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 6 april 2016 15:29 schreef Friek_ het volgende:
Sympathiek idee van Ellen Deckwitz in de NRC: een correctief referendum houden over de Wet raadgevend referendum.
Daarom Churandy Martina als volgende premier.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:17 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Vrolijke kerel als premier, mooi toch.
Tegen heeft duidelijk betere steekhoudende argumenten.quote:
Jan Roos (GeenStijl) ‘gevraagd als kandidaat-Kamerlid VVD’quote:Op woensdag 6 april 2016 16:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh? Bij welke partij moet ik Jan Roos eigenlijk plaatsen?
Hij schijnt gevraagd te zijn voor VVD en VNL, zelf zegt hij wel de politiek in te gaan. Ben benieuwd.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh? Bij welke partij moet ik Jan Roos eigenlijk plaatsen?
quote:Op woensdag 6 april 2016 16:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh? Bij welke partij moet ik Jan Roos eigenlijk plaatsen?
Nou nou. Weer zuurtjes gesnoept vandaag?quote:Op woensdag 6 april 2016 16:13 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Een ding is zeker. Hij zal er weer als een mongool bij staan schaterlachen.
Het was een duw. Op het hoofd. Met de vuist.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:16 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Leek een aparte beslissing inderdaad. Óf je ziet de slaande beweging en geeft direct rood, óf je ziet hem niet. Zeggen dat je het wel zag, maar er dan geel voor geven is vreemd.
Je bent gewoon een selectief citerende pisnicht. Ik maak een topic met een OP met 101 argumenten om voor te stemmen en je leest het niet, ik maak een grapje in de SC en het is plotseling het grote bewijs dat ik geen argumenten heb. Ouwe kanalenveger.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:18 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Klopt, maar nog steeds geen argument
VVD heeft hem gevraagd? Lijkt mij heel sterk.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:19 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hij schijnt gevraagd te zijn voor VVD en VNL, zelf zegt hij wel de politiek in te gaan. Ben benieuwd.
Alsof dat bij jouw piemeltje wat uitmaakt.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:18 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Zonder glijmiddel, ff terecht zetten voor al die zurigheid en cynisme. Hehe.
Ja. Ik vond het erg lastig allerlei bepalingen te beoordelen. Ik merk dat dezelfde argumenten door verschillende personen totaal anders uitgelegd worden. Zowel het voor- als tegenkamp bedient zich bijna helemaal van sentiment en drogredenen.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:19 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Tegen heeft duidelijk betere steekhoudende argumenten.
Heb je het verdrag gelezen?
Uw partij. Jawel.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:21 schreef Ryon het volgende:
[..]
VVD heeft hem gevraagd? Lijkt mij heel sterk.
Ik zeg ook maar wat ik lees.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:21 schreef Ryon het volgende:
[..]
VVD heeft hem gevraagd? Lijkt mij heel sterk.
Jaaaaaaquote:Op woensdag 6 april 2016 16:19 schreef Reya het volgende:
[..]
Daarom Churandy Martina als volgende premier.
Schuimbekkend kwaad worden is een teken van zwakte.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:20 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Je bent gewoon een selectief citerende pisnicht. Ik maak een topic met een OP met 101 argumenten om voor te stemmen en je leest het niet, ik maak een grapje in de SC en het is plotseling het grote bewijs dat ik geen argumenten heb. Ouwe kanalenveger.
Mwah, klinkt als een vrijblijvend gesprekje tussen een of andere knakker met Jan Roos. 'Ja ik ben gevraagd om presidentskandidaat van de VS te worden', is snel gezegd en niet te controleren.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik zeg ook maar wat ik lees.
http://www.bnr.nl/nieuws/(...)ndidaat-kamerlid-vvd
Vandaar dat ik "schijnt" er bij zeg en een link geef. Ter uwer beoordeling. Het zou mij van de VVD niet veel meer verbazen. Tegelijk lijkt hij het op veel punten nogal met ze oneens.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:22 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Mwah, klinkt als een vrijblijvend gesprekje tussen een of andere knakker met Jan Roos. 'Ja ik ben gevraagd om presidentskandidaat van de VS te worden', is snel gezegd en niet te controleren.
Oke, ik neem VVD vanaf nu -nooit- meer serieus. Dit komt niet meer goed.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:19 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Jan Roos (GeenStijl) ‘gevraagd als kandidaat-Kamerlid VVD’
Maar VNL wil 'm ook wel hebben
Ja, de bron van die bewering is Jan Roos zelf. De reden waarom het bijzonder is, is omdat de partij nog helemaal niet bevoegd is om iemand te vragen. Leden kunnen zichzelf (of elkaar) kandideren, maar pas na de zomer hoor je of je gevraagd kan worden voor een positie.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik zeg ook maar wat ik lees.
http://www.bnr.nl/nieuws/(...)ndidaat-kamerlid-vvd
Lijkt mij een uitstekende reden tegen te stemmenquote:Op woensdag 6 april 2016 16:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja. Ik vond het erg lastig allerlei bepalingen te beoordelen. Ik merk dat dezelfde argumenten door verschillende personen totaal anders uitgelegd worden.
Jij nam de VVD hiervoor serieus?quote:Op woensdag 6 april 2016 16:23 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Oke, ik neem VVD vanaf nu -nooit- meer serieus. Dit komt niet meer goed.
Nee. Die conclusie heb ik bij Balkenende I al getrokken.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:23 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Oke, ik neem VVD vanaf nu -nooit- meer serieus. Dit komt niet meer goed.
Ik kreeg een folder van GeenPeil in de bus met zúlke slechte argumenten, en dat van de initiatiefnemers, dat ik niet tegen wil stemmen.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:23 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Lijkt mij een uitstekende reden tegen te stemmen
Kan het niet dat hij bedoelt dat hij gekandideerd is? Vast door Van der Steur.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:23 schreef Ryon het volgende:
[..]
Ja, de bron van die bewering is Jan Roos zelf. De reden waarom het bijzonder is, is omdat de partij nog helemaal niet bevoegd is om iemand te vragen. Leden kunnen zichzelf (of elkaar) kandideren, maar pas na de zomer hoor je of je gevraagd kan worden voor een positie.
Dit is trouwens ook min of meer het antwoord van de woordvoerder. BNR zit er de laatste weken trouwens steeds naast als het gaat om kandidatennieuws.
Niet zo tegenstribbelen. Jan Roos is een VVD-er; dat wordt vanaf heden als axiomatisch beschouwd.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:23 schreef Ryon het volgende:
[..]
Ja, de bron van die bewering is Jan Roos zelf. De reden waarom het bijzonder is, is omdat de partij nog helemaal niet bevoegd is om iemand te vragen. Leden kunnen zichzelf (of elkaar) kandideren, maar pas na de zomer hoor je of je gevraagd kan worden voor een positie.
Dit is trouwens ook min of meer het antwoord van de woordvoerder. BNR zit er de laatste weken trouwens steeds naast als het gaat om kandidatennieuws.
Ik vermoed dat ze 'm uiteindelijk als Minister van Justitie willen inzettenquote:Op woensdag 6 april 2016 16:25 schreef Kaas- het volgende:
Ryon is dus lid van een partij die Jan Roos in de Tweede Kamer wil hebben.
Haha.
Hahaha.
Hahahahahahahahaha
Dan snijdt het dus helemaal geen hout dat ik tegen het referendum ben vanwege de politieke positie van Jan Roos....quote:Op woensdag 6 april 2016 16:19 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Jan Roos (GeenStijl) ‘gevraagd als kandidaat-Kamerlid VVD’
Maar VNL wil 'm ook wel hebben
Een VVD-socioloog?quote:Op woensdag 6 april 2016 16:25 schreef Kaas- het volgende:
Ryon is dus lid van een partij die Jan Roos in de Tweede Kamer wil hebben.
Haha.
Hahaha.
Hahahahahahahahaha
Zijn moeder kan hem hebben aangemeld ja. Maar het aantal aanmeldingen voor de lijst loopt al snel op tegen de 1000+.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
Kan het niet dat hij bedoelt dat hij gekandideerd is? Vast door Van der Steur.
Hallo. Stem tegen. Stop de EUSSR.quote:
zo zie je maar weer dat mensen om de vreemdste redenen voor, tegen of niet gaan stemmen.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:24 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik kreeg een folder van GeenPeil in de bus met zúlke slechte argumenten, en dat van de initiatiefnemers, dat ik niet tegen wil stemmen.
quote:Op woensdag 6 april 2016 16:30 schreef Ryon het volgende:
Even het partijbestuur mailen met het verzoek om publiekelijk te distantiëren van die malloot.
"Ik kan helaas alleen maar procedureel antwoorden", zegt de woordvoerder van de partijvoorzitter. "Het antwoord ligt besloten in de lijst zoals we die te zijner tijd presenteren."quote:Op woensdag 6 april 2016 16:30 schreef Ryon het volgende:
Even het partijbestuur mailen met het verzoek om publiekelijk te distantiëren van die malloot.
Dit is totaal anders dan verkiezingen in mijn ogen, omdat het onderwerp waarover besloten wordt absoluut zinloos is.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:30 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
zo zie je maar weer dat mensen om de vreemdste redenen voor, tegen of niet gaan stemmen.
Weer anderen laten de emoties zo hoog er over oplopen dat ze schelden en met geweld dreigen.
Bij verkiezingen is dat niet anders.
quote:Journalist Jan Roos, die onlangs is vertrokken bij de rechtse omroep PowNed, is gevraagd om een rol te vervullen in de nieuwe politieke partij van Bram Moszkowicz. “Ja, dat klopt. VNL heeft wel een mooi partijprogramma“, vertelt hij in de AT5-show De Zwoele Stad. Roos wil in elk geval rechtse politiek bedrijven. “Ik zit rechts. Dan heb je weinig mogelijkheden meer, want er zijn niet zo veel rechtse partijen. De VVD is helemaal niet rechts. Dat is gewoon een hele linkse partij.”
Ook het CDA ziet Roos niet zitten. “Ik kies niet voor het CDA, en ook niet links. Per definitie niet links.”
Jan Roos keert zich de afgelopen jaren consequent tegen de regenten van de VVD, denk je nu echt dat hij op de lijst komt? Je weet beter.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:31 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
"Ik kan helaas alleen maar procedureel antwoorden", zegt de woordvoerder van de partijvoorzitter. "Het antwoord ligt besloten in de lijst zoals we die te zijner tijd presenteren."
Rechts willen zijn om het rechts willen zijn is wel een beetje triest natuurlijkquote:
Wel geschikt als fall guy.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:32 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Jan Roos keert zich de afgelopen jaren consequent tegen de regenten van de VVD, denk je nu echt dat hij op de lijst komt? Je weet beter.
Rechts is stoer. Met borsthaar.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:33 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Rechts willen zijn om het rechts willen zijn is wel een beetje triest natuurlijk
Dan snap ik niet waarom de VVD het niet gewoon ontkent.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:32 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Jan Roos keert zich de afgelopen jaren consequent tegen de regenten van de VVD, denk je nu echt dat hij op de lijst komt? Je weet beter.
quote:https://jalta.nl/binnenla(...)t-list-van-jan-roos/
In welke periode van de geschiedenis zou je een dag willen leven?
‘Ik zou wel een dag in bezet Nederland willen rondkijken. Ik heb echt een ongelofelijke hoeveelheid boeken gelezen over de Tweede Wereldoorlog. Het was een absurde periode die ik graag eens van dichtbij zou willen bekijken. Want: na de oorlog hadden we meer verzetsstrijders dan collaborateurs, maar het was natuurlijk omgekeerd. Het verzet stelde in Nederland geen flikker voor. Iedereen werkte voor de moffen.’
‘Ik neem in Nederland een glijdende schaal van feminisering waar – en dan heb ik het niet over vrouwen aan de top, want dat is prima. Maar de Nederlandse man is een slappe, natte washand die stoer PVV stemt maar niet de dertienjarige Marokkaantjes voor zijn huis durft weg te schoppen. Met hun sjaaltjes en tofu. Nederlanders zijn bang en laf en dat hebben ze in de Tweede Wereldoorlog prachtig laten zien. Nee, de bezetting vonden ze niet leuk, maar daar bleef het ook wel bij.’
Omdat je niet de spelletjes van die lui mee moet spelen.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:33 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Dan snap ik niet waarom de VVD het niet gewoon ontkent.
Maar de VVD doet wel vaker rare dingen, dus dit kan er ook nog wel bij
Aha.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:34 schreef Heilwasser het volgende:
de Nederlandse man is een slappe, natte washand die stoer PVV stemt
twitter:CorVerbree twitterde op woensdag 06-04-2016 om 16:29:41Henk Krol feliciteert @GeenPeil met de uitslag van het referendum #oekrainereferendum reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |