Geenpeil. Een briljant exposé over de disfunctie in de Nederlandse democratie.quote:Op dinsdag 5 april 2016 19:57 schreef KoosVogels het volgende:
Noem eens wat voorbeelden van uitmuntende journalistiek die is bedreven door Geenstijl en/of PowNed.
Gisteren ook weer een mooi pareltje van RT:quote:Op dinsdag 5 april 2016 19:21 schreef 99.999 het volgende:
Mooi nieuw dieptepuntje Bram, het vol verdedigen van RT
Dat is niet zo vreemd want Putin staat niet op die PP lijstquote:Op dinsdag 5 april 2016 20:05 schreef J.B. het volgende:
Gisteren ook weer een mooi pareltje van RT:
‘Goebbels had less-biased articles’: Public slams MSM for Putin focus after Panama papers leak
https://www.rt.com/news/338338-panama-papers-putin-outrage/
In Ijsland moet de minister-president opstappen en in Oekraïne wordt onder meer Poroshenko met de grond gelijk gemaakt, maar in Rusland.....
Alsof iedereen die tegenstemt dat doet omdat Putin al dan niet graag heeft dat je tegen stemt. Kom op Kaas, dit is iets wat uit het 'voor'-kamp komt, de meeste mensen die tegen gaan stemmen zijn er helemaal niet mee bezig wat Putin graag wil. Mij zal het worst wezen wat Putin en Rusland willen, bij de afweging om nee te stemmen heeft dat 0,00...00% meegespeeld. De dierenrechten, de economische consequenties voor de beide landen, de corruptie, de betrouwbaarheid van Oekraïne (samenhangend met die corruptie), geopolitieke gevolgen, dat soort zaken betrek je erbij. Toch niet of dat Rusland het al dan niet leuk vindt dat je tegen/voor stemt.quote:Op dinsdag 5 april 2016 10:37 schreef Kaas- het volgende:
Tegenstemmers zijn laffe takkels, een beetje je hoofd buigen voor de man die de MH-17 vol met onze landgenoten uit de lucht heeft geschoten.
Bij normale verkiezingen zit het er zo uit:quote:Op dinsdag 5 april 2016 18:36 schreef SeLang het volgende:
Ik durf te wedden dat een hoop mensen het fout gaan doen. En niet alleen maar mongolen maar ook mensen die slecht hebben geslapen, haast hebben, etc. Maar we zullen het wel gaan zien in de statistieken van uitgebrachte ongeldige stemmen.
[ afbeelding ]
Btw: een normaal stemformulier ziet er ongeveer zo uit:
[ afbeelding ]
Ik vind het onvergeeflijk dat de verantwoordelijke minister daar zo onverschillig over doet. Als straks blijkt dat er echt veel ongeldige stemmen zijn dan vind ik dat hij moet worden ontslagen.
Nee, maar deze persoonlijke vriend toevallig wel:quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:08 schreef TomLuny het volgende:
[..]
Dat is niet zo vreemd want Putin staat niet op die PP lijst
Het is dan ook erg bewerkelijk om met het potlood heel het hokje in te kleuren. Als je daarvoor biljetten ongeldig zou verklaren dan kan je meer dan 90% van de biljetten afkeuren.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:11 schreef J.B. het volgende:
[..]
Bij normale verkiezingen zit het er zo uit:
[ afbeelding ]
Daar hoor ik nooit iemand zeuren dat het hele hokje niet hoeft te worden ingekleurd
Nee! Het speelt mee in de afweging om tegen te stemmen, het is dus een van de redenen waarom ik tegen stem. Waarom? Omdat de export van dat vlees naar Nederland fors is toegenomen ten gevolge van dat verdrag en verder zal toenemen indien wij het verdrag ondertekenen. Vorige week nog werd hier verwezen naar een krantenartikel waarin hier uitvoerig over is geschreven.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:15 schreef KoosVogels het volgende:
Dus je stemt tegen omdat dieren slecht worden behandeld in Oekraine?
Nee, maar dat geldt waarschijnlijk ook als we wel het verdrag tekenen. Corruptie en zo. Waar het om gaat is dat wij niet meer gaan importeren als dat verdrag niet wordt ondertekend en hopelijk de import weer aan banden leggen aangezien de toegenomen export enkel mocht omdat er vooruit werd gelopen op dit verdrag.quote:Want als dat verdrag er niet door komt, zal de situatie voor dieren in dat land aanzienlijk verbeteren?
Voor mij niet, rood is vrijwel onmogelijk uit te gummen en bij het tellen is rood een heel opvallende kleur. Een donkere kleur op het stembiljet valt niet genoeg op.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:15 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het is dan ook erg bewerkelijk om met het potlood heel het hokje in te kleuren. Als je daarvoor biljetten ongeldig zou verklaren dan kan je meer dan 90% van de biljetten afkeuren.
Practisch gezien gaat het erom dat er geen misverstand mogelijk is, indien de wetgeving adequaat is dan zou een biljet enkel afgekeurd moeten worden als het niet duidelijk is dat het de intentie was om het hokje in te kleuren (slechts een heel dun stipje of 1 kras in plaats van het grotendeels ingekleurd zijn) of wanneer meerdere hokjes zijn ingekleurd (waarbij je dus niet zeurt als er ergens een stipje of een krasje staat als een ander hokje wel duidelijk grotendeels rood is gemaakt).
Je zou natuurlijk ook voor een pen kunnen kiezen en mensen een kruisje kunnen laten zetten of zo, het is voor mij altijd een raadsel geweest waarom we moeilijk doen met een roodkleurig potlood.
Gelukkig hadden we tot voor kort geen USA-toestanden met het stemmen op de ouderwetse manier (helaas wel hartstikke onveilige stemcomputers, overheid en ICT), hopelijk gaan we daar niet nu mee beginnen. De USA is het verkeerde voorbeeld om te volgen voor verreweg de meeste kwesties en wij doen dat al veel te veel.
Je weet dat ik niet ongekleurd ben in deze, maar heb gisteren de Nos gevolgd en zag er een post over.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:15 schreef J.B. het volgende:
Nee, maar deze persoonlijke vriend toevallig wel:
PORTRET. De cellist die Poetins offshoreportefeuille beheert
http://www.standaard.be/cnt/dmf20160404_02218508
Met het quotum wat verhoogd wordt naar nog geen 0,3% van de totale Europese kippenvleesproductie? Het is momenteel 32000 ton en het wordt 36000, het is maar wat je een forse toename noemtquote:Op dinsdag 5 april 2016 20:18 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee! Het speelt mee in de afweging om tegen te stemmen, het is dus een van de redenen waarom ik tegen stem. Waarom? Omdat de export van dat vlees naar Nederland fors is toegenomen ten gevolge van dat verdrag en verder zal toenemen indien wij het verdrag ondertekenen. Vorige week nog werd hier verwezen naar een krantenartikel waarin hier uitvoerig over is geschreven.
Maar als je de banden aanhaalt met Oekraine, is de kans stukken groter dat op dat terrein resultaten worden geboekt. Anders blijft het land gewoon op die voet doorgaan.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:18 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee! Het speelt mee in de afweging om tegen te stemmen, het is dus een van de redenen waarom ik tegen stem. Waarom? Omdat de export van dat vlees naar Nederland fors is toegenomen ten gevolge van dat verdrag en verder zal toenemen indien wij het verdrag ondertekenen. Vorige week nog werd hier verwezen naar een krantenartikel waarin hier uitvoerig over is geschreven.
Fair enough maar dan nog lijkt het mij gemakkelijker om bijv. met een gekleurde pen een kruisje te zetten.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:18 schreef J.B. het volgende:
[..]
Voor mij niet, rood is vrijwel onmogelijk uit te gummen en bij het tellen is rood een heel opvallende kleur. Een donkere kleur op het stembiljet valt niet op.
Ik geloof er niet in dat Oekraïne minder corrupt zal worden doordat wij de banden aanhalen, daarvoor is cultuur veel te hardnekkig. Waarom niet de wortel voor hun neus houden dat als zij veranderen, en pas dan, dat we dan de banden aanhalen in plaats van het andersom te doen? Laat hen eerst maar zien dat zij willen veranderen. Laat hen bijvoorbeeld allerlei ethische kwesties verbeteren (dat gaat veel verder dan enkel dierenrechten) en de corruptie hard bestrijden.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar als je de banden aanhaalt met Oekraine, is de kans stukken groter dat op dat terrein resultaten worden geboekt. Anders blijft het land gewoon op die voet doorgaan.
Lees nu dat artikel waar wij eerder naar hebben verwezen, dan praten we daarna verder.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:19 schreef J.B. het volgende:
[..]
Met het quotum wat verhoogd wordt naar nog geen 0,3% van de totale Europese kippenvleesproductie? Het is momenteel 32000 ton en het wordt 36000, het is maar wat je een forse toename noemt
http://www.nrc.nl/next/20(...)ense-plofkip-1598963quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Lees nu dat artikel waar wij eerder naar hebben verwezen, dan praten we daarna verder.
Al eens van de varkenscyclus gehoord? Of evenwicht van vraag en aanbod? De sector produceert nu al te veel en dan gaan ze ook nog eens lopen zeiken over Oekraïne, terwijl het al meer dan twee jaar bekend is dat de verhoging van het quotum er er gaat komen.quote:We zitten in Europa met een zelfvoorzieningsgraad van meer dan 100 procent. Dus alles wat erbij komt, bederft de prijs.” Op de totale productie van kippenvlees in de EU (12,9 miljoen ton) is 36.000 ton niet veel: 0,3 procent.
Wat mij vooral stoort is de selectieve verontwaardiging. We hebben met veel meer andere landen dergelijke verdragen afgesloten. En die voldoen lang niet allemaal aan de standaarden van de EU. Of denk je dat Egypte dierenrechten hoog in het vaandel heeft staan?quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:22 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik geloof er niet in dat Oekraïne minder corrupt zal worden doordat wij de banden aanhalen, daarvoor is cultuur veel te hardnekkig. Waarom niet de wortel voor hun neus houden dat als zij veranderen, en pas dan, dat we dan de banden aanhalen in plaats van het andersom te doen? Laat hen eerst maar zien dat zij willen veranderen. Laat hen bijvoorbeeld allerlei ethische kwesties verbeteren (dat gaat veel verder dan enkel dierenrechten) en de corruptie hard bestrijden.
Dat een bestaand verdrag met Egypte misschien geen goed idee is geweest, is natuurlijk op geen enkele manier een argument om een verdrag met Oekraïne te sluiten.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:28 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat mij vooral stoort is de selectieve verontwaardiging. We hebben met veel meer andere landen dergelijke verdragen afgesloten. En die voldoen lang niet allemaal aan de standaarden van de EU. Of denk je dat Egypte dierenrechten hoog in het vaandel heeft staan?
Maar goed, ik ga morgen toch niet stemmen.
Kom op, wat is er met die VOC-mentaliteit gebeurd? Wat kan ons het nou rotten hoe andere landen hun dieren en onderdanen behandelen. Handel gaat voor.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:32 schreef Igen het volgende:
[..]
Dat een bestaand verdrag met Egypte misschien geen goed idee is geweest, is natuurlijk op geen enkele manier een argument om een verdrag met Oekraïne te sluiten.
Het zou heel redelijk zijn om een flinke importheffing te heffen op producten waarvan de productie is ge-outsourced omdat het in een ander land onder erbarmelijke omstandigheden goedkoper kan.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:34 schreef KoosVogels het volgende:
Als we echt principieel zijn, schorten we gelijk de handel met de halve wereld op. En die hervatten we pas als ze netjes volgens onze regels spelen.
De helft maar? Als je een kwart van de landen over houdt is het al veelquote:Op dinsdag 5 april 2016 20:34 schreef KoosVogels het volgende:
Als we echt principieel zijn, schorten we gelijk de handel met de halve wereld op. En die hervatten we pas als ze netjes volgens onze regels spelen.
Zullen we anders ook alle handelsbetrekkingen verbreken met Saudi-Arabië? Dat land is nog vele malen gestoorder dan Oekraine.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:37 schreef Igen het volgende:
[..]
Het zou heel redelijk zijn om een flinke importheffing te heffen op producten waarvan de productie is ge-outsourced omdat het in een ander land onder erbarmelijke omstandigheden goedkoper kan.
Dat lijkt me een uitstekend idee. Zij gebruiken ons geld toch immers weer om bij ons moskeeën, bijles-instituten enzo op te zetten waar radicaal islamitisch gedachtegoed wordt verspreid?quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zullen we anders ook alle handelsbetrekkingen verbreken met Saudi-Arabië?
Nou ja, mijn punt is dat als we consequent zijn, nogal wat Nederlandse bedrijven ofwel hun omzet flink zien dalen of zelfs het hoofd niet langer boven water kunnen houden.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:45 schreef Igen het volgende:
[..]
Dat lijkt me een uitstekend idee. Zij gebruiken ons geld toch immers weer om bij ons moskeeën, bijles-instituten enzo op te zetten waar radicaal islamitisch gedachtegoed wordt verspreid?
Nogmaals, ik zie nog steeds niet in hoe je hier een argument vóór intensieve samenwerking en vrijhandel met Oekraïne uit kan construeren.
Handel met China verbieden zou waarschijnlijk nog een veel interessanter resultaat opleveren.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nou ja, mijn punt is dat als we consequent zijn, nogal wat Nederlandse bedrijven ofwel hun omzet flink zien dalen of zelfs het hoofd niet langer boven water kunnen houden.
Toevallig ken ik een bedrijf dat zijn voortbestaan heeft te denken aan orders die afkomstig zijn uit Saudi-Arabië. Principes zijn leuk, maar ik weet niet hoeveel schik we daar nog van hebben als mensen hun baan verliezen.
En dat zou wel een logisch gevolg zijn van onze nieuwe, principiële koers.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:51 schreef J.B. het volgende:
[..]
Handel met China verbieden zou waarschijnlijk nog een veel interessanter resultaat opleveren.
Ik had het over een importheffing.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:52 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En dat zou wel een logisch gevolg zijn van onze nieuwe, principiële koers.
Dus je 'straft' landen die schijt hebben aan mensenrechten door handelsbarrières op te werpen?quote:
Internalisatie van externe kosten.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dus je 'straft' landen die schijt hebben aan mensenrechten door handelsbarrières op te werpen?
Nou nou.
Vandaar dat er een heffingsvrij importquotum beperkt wordt verhoogd in plaats van een totale vrijgave van de handel. Overigens zal dat uberhaupt nooit gebeuren aangezien landbouw een nogal bijzondere behandeling heeft in internationale handel, in GATT staat er ook nauwelijks wat over.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:57 schreef Igen het volgende:
[..]
Internalisatie van externe kosten.
Van mij mag er best Oekraïense kip hier verkocht worden, maar gooi er dan maar lekker een zodanige importheffing overheen dat het net zo veel kost als een vrije-uitloop-kip bij ons. Totdat in Oekraïne de standaarden en controles ook allemaal op orde zijn.
quote:Op dinsdag 5 april 2016 19:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kopspijkers bestaat niet meer omdat Spijkerman dacht flink te kunnen verdienen bij de commerciële omroep. Waarom Koefnoen verdwenen is, weet ik niet. Op een gegeven moment was de koek waarschijnlijk op. En 'Dit was het nieuws' was allang over zijn houdbaarheid heen. Bovendien was Edens er zelf ook klaar mee.
http://www.koefnoen.nl/quote:Vanaf najaar 2016 is Koefnoen weer terug! Met types, imitaties, sketches en persiflages over de actualiteit.
Bezoek tot die tijd ons Youtube kanaal om fragmenten uit onze voorgaande seizoenen te bekijken.
In het najaar zijn we terug bij AVROTROS op NPO1.
Er staat 2x 'zou' in 1 alinea :quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:15 schreef J.B. het volgende:
Nee, maar deze persoonlijke vriend toevallig wel:
PORTRET. De cellist die Poetins offshoreportefeuille beheert
http://www.standaard.be/cnt/dmf20160404_02218508
Noem een voorstander die vindt dat het verdrag een eerste stap richting EU-lidmaatschap moet zijn?quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:45 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Beelden van een gevecht in het Oekraïense parlement. Nu ligt het niveua in ons parlement ook niet altijd hoog, om het zachtjes uit te drukken, maar dit is toch wel van een andere orde. Zijn zij klaar om zich bij de EU aan te sluiten? Daar gaat het AV niet over (of toch wel?
Balls & Brawls: Big fight in Ukraine parliament after opposition MP goes for PM Yatsenyuk’s crotch) maar het zijn de voorstanders die roepen dat dit een opzet naar aansluiting bij de EU zou moeten zijn.
Het volk van Oekraine ziet dat als een opstap.quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Noem een voorstander die vindt dat het verdrag een eerste stap richting EU-lidmaatschap moet zijn?
Overigens gaan politici in Japan ook wel eens met elkaar op de vuist.
Dat zal best.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:00 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Het volk van Oekraine ziet dat als een opstap.
Ik heb die boodschap regelmatig uit het voor-kamp gehoord.quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Noem een voorstander die vindt dat het verdrag een eerste stap richting EU-lidmaatschap moet zijn?
Het zal daar vast wel eens zijn gebeurd maar hoe vaak komt dit voor in staten die lid zijn van de EU? Wij hebben best grote verschillen tussen al die staten, te groot voor 1 unie, maar dit past toch echt niet in de Europese cultuur.quote:Overigens gaan politici in Japan ook wel eens met elkaar op de vuist.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
Aan hen is door de EU niet duidelijk gemaakt dat ze de komende 30 jaar niet bij de EU zullen mogen. Oftewel, de EU laat dus wel degelijk een kier open.quote:
Over Farage gesproken, hij zou toch een toespraak houden of iets dergelijks? Eens even zoeken.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:01 schreef TomLuny het volgende:
En die arme Nigel Farage is al 2x bijna vermoord dus zelfs in bruxelles ben je je leven niet zeker
uit de echte standaard
http://www.dagelijksestan(...)jn-auto-saboteerden/
Lekker belangrijk, ze zijn nog lang geen kandidaat lidstaat en daarbij kan iedere afzonderlijke lidstaat toch een veto uitspreken over toetreding.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:02 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Aan hen is door de EU niet duidelijk gemaakt dat ze de komende 30 jaar niet bij de EU zullen mogen. Oftewel, de EU laat dus wel degelijk een kier open.
Vorige week lieten vijf lidstaten afzonderlijk van elkaar weten dat lidmaatschap de komende decennia niet aan de orde is. En al deze landen kunnen de toetreding van Oekraine blokkeren met een veto.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:02 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Aan hen is door de EU niet duidelijk gemaakt dat ze de komende 30 jaar niet bij de EU zullen mogen. Oftewel, de EU laat dus wel degelijk een kier open.
Vreemd. Ik nog niet een keer. Sterker, het ja-kamp is vooral druk met tegenspreken dat dit een opstap is naar toetreding tot de EU.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:02 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik heb die boodschap regelmatig uit het voor-kamp gehoord.
quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:02 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik heb die boodschap regelmatig uit het voor-kamp gehoord.
[..]
Het zal daar vast wel eens zijn gebeurd maar hoe vaak komt dit voor in staten die lid zijn van de EU? Wij hebben best grote verschillen tussen al die staten, te groot voor 1 unie, maar dit past toch echt niet in de Europese cultuur.Hoe vaak komt het voor in Oekraïne dan? Dat filmpje is onderhand ook weer een kleine 5 maanden oud, dus het is nou niet bepaald schering en inslag.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier overigens een filmpje uit Japan: http://deredactie.be/cm/v(...)buitenland/1.2443560
[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 05-04-2016 22:09:25 ]
Dus het Oekrainische volk schiet geen donder op met dit verdrag, de eerste 100 jaar kunnen ze toetreding vergeten bij de Eu en ondertussen komen de multinationals de Oekraine binnen en slurpen deze helemaal leeg zij aan zij met de corrupte Poroshenko's!quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:05 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vorige week lieten vijf lidstaten afzonderlijk van elkaar weten dat lidmaatschap de komende decennia niet aan de orde is. En al deze landen kunnen de toetreding van Oekraine blokkeren met een veto.
Dus 'het volk' van alles vinden, maar dat zal niets uithalen.
Dat laatste wordt wat lastig, daar Oekrainse jongeren niet in de EU mogen werken.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:22 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Dus het Oekrainische volk schiet geen donder op met dit verdrag, de eerste 100 jaar kunnen ze toetreding vergeten bij de Eu en ondertussen komen de multinationals de Oekraine binnen en slurpen deze helemaal leeg zij aan zij met de corrupte Poroshenko's!
Wat een geweeeeeeldig uitzicht voor de Oekrainische jeugd.
Weet je wat er gaat gebeuren?
Een diaspora van Oekrainische (jonge) intellectuelen naar het Westen en nog meer druk op de Westerse arbeidsmarkt terwijl de Oekrainie ge-braindrained word.
Toppie!
De parlamentariers en de militie groepen.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat laatste wordt wat lastig, daar Oekrainse jongeren niet in de EU mogen werken.
Verder klaagde je vanmiddag nog dat Oekraïners corrupte nazi's zijn, en nu heb je plots medelijden.
Ik. Wat een waanzin dit referendum.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:21 schreef Postbus100 het volgende:
Ik denk dat ik morgen niet ga stemmen. Voel me ontzettend burgerlijk ongehoorzaam, maar ik ben het gewoon oneens met dat dit in stemming wordt gebracht. Plus dat ik geen idee heb waarom ik wel zou moeten stemmen. Zijn er veel mensen hier die uit overtuiging niet gaan stemmen?
En als we dat verdrag niet ondertekenen, dan lossen die corrupte nazi's in het niets op? Of heeft het overige deel van het volk dan het slechtste van twee werelden?quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:26 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
De parlamentariers en de militie groepen.
Maar dat weet jij donders goed.....
Mooi! Ben nu met een vriend aan het appen die het ook niet weet, maar die nee stemt vanuit een conservatisme (liever oude situatie dan nieuwe situatie). Is ook nog een overweging, maar nog liever geef ik een protest-niet-stem.quote:
Ik wilde tot afgelopen week 'voor' gaan stemmen, maar nadat de initiatiefnemers zo brutaal zijn geweest om te zeggen dat het referendum volgens hun helemaal niet om Oekraïne gaat is mijn motivatie totaal verdwenen. Ik ben tot nu toe altijd gaan stemmen, zelfs voor de waterschapsverkiezingen, maar morgen ga ik denkelijk niet. Desalniettemin voel ik me er op de een of andere manier niet prettig bij, dus de kans bestaat dat ik morgen alsnog ga.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:21 schreef Postbus100 het volgende:
Ik denk dat ik morgen niet ga stemmen. Voel me ontzettend burgerlijk ongehoorzaam, maar ik ben het gewoon oneens met dat dit in stemming wordt gebracht. Plus dat ik geen idee heb waarom ik wel zou moeten stemmen. Zijn er veel mensen hier die uit overtuiging niet gaan stemmen?
Nee.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:31 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En als we dat verdrag niet ondertekenen, dan lossen die corrupte nazi's in het niets op? Of heeft het overige deel van het volk dan het slechtste van twee werelden?
Eens hoor.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:36 schreef J.B. het volgende:
[..]
Ik wilde tot afgelopen week 'voor' gaan stemmen, maar nadat de initiatiefnemers zo brutaal zijn geweest om te zeggen dat het referendum volgens hun helemaal niet om Oekraïne gaat is mijn motivatie totaal verdwenen. Ik ben tot nu toe altijd gaan stemmen, zelfs voor de waterschapsverkiezingen, maar morgen ga ik denkelijk niet. Desalniettemin voel ik me er op de een of andere manier niet prettig bij, dus de kans bestaat dat ik morgen alsnog ga.
Nou als we dan "nee stemmen" dan zal het problematiek kinderarbeid en dierenmishandeling, waar wij zooo mee begaan zijn, vast en zeker wel verbeteren. Ow wacht, we geven daar geen ene KUT om behalve als we het als argument kunnen aanhalen om vooral tegen Oekraïne te stemmen... Hmzquote:Op dinsdag 5 april 2016 22:36 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Nee.
Zoals Jort Kelder al vertelde: ga eens goed kijken wat je precies met dit verdrag wil en zet er een aantal punten in die een begin kan maken aan deze idioterie.
Het is toch fucking waanzin dat er in Nederland schilderijen worden gestolen en notabene word er losgeld geeist door mensen die daar in de regering zitten!!!
Zet er ook meteen even in dat de ORGINELE bandopnames van de MH17 moeten worden overhandigd want die worden nog steeds achtergehouden!! Goh WAAROM zou je denken?
En zet er strenge regels in ten gunste van kinderarbeid en dierenmishandeling.
Maar weet je: ik denk dat de Europese zakenman en politiek geen zak geeft om deze zaken!!
Je doet je naam eer aan. Wat 'n gezever in de ruimte zeg....quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:47 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nou als we dan "nee stemmen" dan zal het problematiek kinderarbeid en dierenmishandeling, waar wij zooo mee begaan zijn, vast en zeker wel verbeteren. Ow wacht, we dont care.
En als ik jou gechargeerde stijl aanhoudt, dan is het gek dat wij net bewust kiezen dat de moordenaars van MH17 niet worden berecht, dat wij onze grote vijand (Poetin) sterker in het zadel willen hebben, dat wij Rusland fysiek dichter bij willen hebben, dat wij nee tegen Oekraïne zeggen terwijl wij "nee Europa vinden", dat wij achter mannen staan die er prat op gaan geen woord van het associatieverdrag gelezen te hebben gelezen maar toch wel tegen zijn.
Gek hoor, voor Poetin zijn
Precies, lees je eigen posting eens.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:48 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Je doet je naam eer aan. Wat 'n gezever in de ruimte zeg....![]()
Ga je morgen stemmen?quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:50 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Precies, lees je eigen posting eens.
Deze vraag zag ik niet aankomen.quote:
Waar komt toch die behoefte van nee-stemmers vandaan om columnisten en cartoonisten die het wagen hun mening te uiten te willen beperken in hun vrijheid van meningsuiting?quote:Op dinsdag 5 april 2016 16:57 schreef SeLang het volgende:
Blinde paniek bij de eurfielen van de Volkskrant
[ afbeelding ]
Ja. En ik weet ook heel goed waarom het een NEE word.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:54 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Deze vraag zag ik niet aankomen.
Ja ik ga stemmen maar ik weet nog niet op wat.
Bij jou al wel duidelijk volgens mij maar ga je stemmen?
Zit jij niet meer in Canada?quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:01 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Ja. En ik weet ook heel goed waarom het een NEE word.
Ik heb al teveel gezien in het oostblok hoe het er aan toegaat en waar het naar toe gaat.
Eerst verneukt door de Russen en nu dubbel genomen door de politici en het Westen.
Bah!
Maar je stemt dus onder andere nee vanwege de kinderarbeid en dierenmishandeling? Toch?quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:01 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Ja. En ik weet ook heel goed waarom het een NEE word.
Ik heb al teveel gezien in het oostblok hoe het er aan toegaat en waar het naar toe gaat.
Eerst verneukt door de Russen en nu dubbel genomen door de politici en het Westen.
Bah!
Bijna niet meer.quote:
Heb je mijn vorige stuk nu gelezen of niet????quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:07 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Maar je stemt dus onder andere nee vanwege de kinderarbeid en dierenmishandeling? Toch?
Dat argument fascineert mij wel een beetje. Is behoorlijk populair aan het worden de afgelopen dagen en ik heb geen idee hoe een nee stem de boel gaat verbeteren maar dat lijkt niet het onderwerp te zijn
Hoe wordt die columnist precies in zijn vrijheid van meningsuiting beperkt als iemand op het internet aangeeft het niet met hem eens te zijnquote:Op dinsdag 5 april 2016 22:59 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Waar komt toch die behoefte van nee-stemmers vandaan om columnisten en cartoonisten die het wagen hun mening te uiten te willen beperken in hun vrijheid van meningsuiting?
Ok duidelijk, strengere regels. Thanks, fijne avond nogquote:Op dinsdag 5 april 2016 23:11 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Heb je mijn vorige stuk nu gelezen of niet????
Eerder al werd door sommigen hier de beslissing van Metro om de column van Koelman niet te plaatsen toegejuicht, werd de FNV kwalijk genomen een cartoon geplaatst te hebben in hun tijdschrift en nu wordt de Volkskrant weer blinde paniek verweten omdat ze een cartoonist zijn mening laten uiten...quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:11 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Hoe wordt die columnist precies in zijn vrijheid van meningsuiting beperkt als iemand op het internet aangeeft het niet met hem eens te zijn?
Vooral door zijn werkgever die weigert een column te publiceren.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:11 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Hoe wordt die columnist precies in zijn vrijheid van meningsuiting beperkt als iemand op het internet aangeeft het niet met hem eens te zijn?
Of naar Rusland, dat past ze ook wel.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:13 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Eerder al werd door sommigen hier de beslissing van Metro om de column van Koelman niet te plaatsen toegejuicht, werd de FNV verweten een cartoon geplaatst te hebben in hun tijdschrift en nu wordt de Volkskrant weer blinde paniek verweten omdat ze een cartoonist hun mening laten uiten...
Sommige mensen zouden wellicht beter naar Turkije of Noord-Korea kunnen verhuizen.
Alsof het handelsverdrag met de Oekraíne morgen kan worden weggestemd. We kunnen maximaal stemmen over wat intentie-verklaringen over de toekomst van de Oekraïne op het punt van behoorlijk bestuur. En op dat punt zal het die Oekraïners waarschijnlijk aan hun reet roesten wat een paar Nederlanders vinden over op welke manier zij hun staat kunnen hervormen. Als zij willen hervormen doen ze dit zonder dat verdrag ook wel, en als ze het niet echt willen dan kan dit hele verdrag daar geen enkele verandering in brengen.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:10 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Bijna niet meer.
Vorig jaar nog een paar jaar in NL geweest.
ik heb genoeg gezien en meegemaakt om vreselijk wantrouwig te staan tegenover dit soort verdragen die puur ten voordele van de multinatonals en de handel worden gemaakt.
En ik heb gezien wat er gebeurt met een land als het "democratische" Westen binnen komt....
Ja want hoe denk je anders om daar wat te veranderen?quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:13 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ok duidelijk, strengere regels. Thanks, fijne avond nog
Kennelijk is het hebben van een mening die afwijkt van 'nee' dat je in paniek raakt.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:11 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Hoe wordt die columnist precies in zijn vrijheid van meningsuiting beperkt als iemand op het internet aangeeft het niet met hem eens te zijn?
En dat is best wel zorgelijk, want voor een deel is het motief daarvan dat de democratie ingeperkt moet worden/blijven en dat voorkomen moet worden dat in de toekomst de bevolking een beslissing van "verstandige mensen" kan overrulen. Dat is een frontale aanval op de volkssoevereiniteit (die we in Nederland trouwens helaas nooit expliciet hebben vastgelegd).quote:Op dinsdag 5 april 2016 17:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De prent in de Volkskrant sluit gewoon aan bij de actualiteit. Meer dan ooit gaan mensen uit principe namelijk niet stemmen.
Canada is ook wel een VS-light ja. Trudeau lijkt mij wel een positieve verandering ten opzichte van Harper, maar hij erft niet echt een fijne economische situatie. Maar goed, dit is nogal off-topic.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:10 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Bijna niet meer.
Vorig jaar nog een paar jaar in NL geweest.
ik heb genoeg gezien en meegemaakt om vreselijk wantrouwig te staan tegenover dit soort verdragen die puur ten voordele van de multinatonals en de handel worden gemaakt.
En ik heb gezien wat er gebeurt met een land als het "democratische" Westen binnen komt....
Mooi. Laat ze dan lekker het uitvechten met hun eigen bevolking en Rusland.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:15 schreef HiZ het volgende:
[..]
Alsof het handelsverdrag met de Oekraíne morgen kan worden weggestemd. We kunnen maximaal stemmen over wat intentie-verklaringen over de toekomst van de Oekraïne op het punt van behoorlijk bestuur. En op dat punt zal het die Oekraïners waarschijnlijk aan hun reet roesten wat een paar Nederlanders vinden over op welke manier zij hun staat kunnen hervormen. Als zij willen hervormen doen ze dit zonder dat verdrag ook wel, en als ze het niet echt willen dan kan dit hele verdrag daar geen enkele verandering in brengen.
Leuk dat je in ieder geval wat van Canada af weet.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:17 schreef J.B. het volgende:
[..]
Canada is ook wel een VS-light ja. Trudeau lijkt mij wel een positieve verandering ten opzichte van Harper, maar hij erft niet echt een fijne economische situatie. Maar goed, dit is nogal off-topic.
Het enige zorgelijke is dat een stelletje politieke hooligans een referendum over een onderwerp dat ze totaal niet interesseert kan afdwingen. Gewoon als lolletje om een beetje reuring te veroorzaken.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:16 schreef Igen het volgende:
[..]
En dat is best wel zorgelijk, want voor een deel is het motief daarvan dat de democratie ingeperkt moet worden/blijven en dat voorkomen moet worden dat in de toekomst de bevolking een beslissing van "verstandige mensen" kan overrulen. Dat is een frontale aanval op de volkssoevereiniteit (die we in Nederland trouwens helaas nooit expliciet hebben vastgelegd).
De bezwaren die, zeer terecht, tegen dit type referendum kunnen worden ingebracht maken het niet bepaald een aanval op de volkssoevereiniteit. Het is niet meer dan een raadgevend referendum met weeffouten die het vrij logisch maken dat of de voor of de tegenstanders niet gaan stemmen.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:16 schreef Igen het volgende:
[..]
En dat is best wel zorgelijk, want voor een deel is het motief daarvan dat de democratie ingeperkt moet worden/blijven en dat voorkomen moet worden dat in de toekomst de bevolking een beslissing van "verstandige mensen" kan overrulen. Dat is een frontale aanval op de volkssoevereiniteit (die we in Nederland trouwens helaas nooit expliciet hebben vastgelegd).
Waarom hebben wij een referendum over zo'n bullshit onderwerp. Verklaar dat maar eens, in plaats van onzin te zitten roepen over hoe belangrijk het wel niet is om dat verdrag 'weg te stemmen'.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:17 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Mooi. Laat ze dan lekker het uitvechten met hun eigen bevolking en Rusland.
Brand je handen dan niet aan die klote zooi...
Omdat "onze" politici een verdrag er door heen proberen te drukken slimpie....quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:19 schreef HiZ het volgende:
[..]
Waarom hebben wij een referendum over zo'n bullshit onderwerp. Verklaar dat maar eens, in plaats van onzin te zitten roepen over hoe belangrijk het wel niet is om dat verdrag 'weg te stemmen'.
Het maakt ook geen bal uit omdat het overgrote deel (ongeveer 96%) van het verdrag tot de exclusieve bevoegdheid van de EU behoort. Dat deel komt er dus hoe dan ook. Sterker nog, het is al ingevoerd; daar verandert de uitslag morgen niets aan.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De bezwaren die, zeer terecht, tegen dit type referendum kunnen worden ingebracht maken het niet bepaald een aanval op de volkssoevereiniteit. Het is niet meer dan een raadgevend referendum met weeffouten die het vrij logisch maken dat of de voor of de tegenstanders niet gaan stemmen.
Dit is precies wat ik bedoel. Er is een procedure vastgesteld en daar is aan voldaan. Het is ondemocratisch om dat te negeren met dat soort bewoordingen.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:18 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het enige zorgelijke is dat een stelletje politieke hooligans een referendum over een onderwerp dat ze totaal niet interesseert kan afdwingen. Gewoon als lolletje om een beetje reuring te veroorzaken.
Over onzin roepen gesproken....quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:21 schreef HiZ het volgende:
De enige reden waarom ik morgen mogelijk besluit om een stem uit te brengen is dat ik de hooligans achter dit referendum niet het genoegen wil doen dat ze de chaos (in Nederland) die ze willen ook krijgen.
Hebben ze jou dat verteld of heb je dat zelf verzonnen?quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:16 schreef Igen het volgende:
[..]
En dat is best wel zorgelijk, want voor een deel is het motief daarvan dat de democratie ingeperkt moet worden/blijven en dat voorkomen moet worden dat in de toekomst de bevolking een beslissing van "verstandige mensen" kan overrulen.
Je zit dom uit je nek te zwetsen. Het handelsverdrag is al gesloten, daarvoor is geen ratificatie van Nederland nodig. Voor de rest is wat 'ze er doorheen proberen te drukken' niet meer dan wat mooie verklaringen over hoe Oekraïne behoorlijk bestuur kan krijgen.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:20 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Omdat "onze" politici een verdrag er door heen proberen te drukken slimpie....
Jaquote:Op dinsdag 5 april 2016 23:22 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Hebben ze jou dat verteld of heb je dat zelf verzonnen?
Het is volstrekt niet ondemocratisch om niet mee te doen aan hooliganisme. Voor mij gaat dit referendum net zo hard over de inmiddels niet zo geheime redenen achter dit referendum.quote:Op dinsdag 5 april 2016 23:22 schreef Igen het volgende:
[..]
Dit is precies wat ik bedoel. Er is een procedure vastgesteld en daar is aan voldaan. Het is ondemocratisch om dat te negeren met dat soort bewoordingen.
We gaan immers ook geen karaktermoord op D66 en GroenLinks plegen ook al weet ik zeker dat een hoop van de stemmers op die partijen nooit het partijprogramma grondig doorgelezen hebben. Het is een argument dat er niet toe doet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |