SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Sets & RepsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroïdenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VersiebeheerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doelstellingen van de leden voor 31-12-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Powerlifting Goals 31-12-2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor mensen die in de 2015 doelstellingen willen worden toegevoegd kunnen tot 30 maart Snakey DM-enOp donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Succes!quote:Op donderdag 31 maart 2016 13:53 schreef Artoo het volgende:
Ik ga morgen voor het eerst ooit mijn bench maxen en ik vind het maar spannend![]()
Hoeveel gaat je poging zijn?![]()
Ik koop eigenlijk altijd bij B&F. Vind de service daar heel goed, door die Wheygate wel mijn twijfels gekregen maar dacht eigenlijk dat ze daar wel iets mee gedaan hadden. XXL lijkt me ook wel prima, misschien toch maar eens overstappen dan.![]()
B&F is met verschillende supplementen door de mand gevallen. Beetje een politiek van 'alles om de laagste prijs te kunnen bieden'. Nu heeft niemand wat tegen een lage prijs uiteraard, maar dat mag niet ten koste gaan van het product dat je verkoopt. En dat doen ze nou juist wel.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:26 schreef ZuidGrens het volgende:
Ik koop eigenlijk altijd bij B&F. Vind de service daar heel goed, door die Wheygate wel mijn twijfels gekregen maar dacht eigenlijk dat ze daar wel iets mee gedaan hadden. XXL lijkt me ook wel prima, misschien toch maar eens overstappen dan.
De service van XXL is net zo goed als die van B&F.![]()
Dank u. Komt vast goed. Heb er ook wel zin in en zal het toch moeten leren, dus better make the best of it.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:02 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Komt wel goed, broertje. Gewoon geen kleine bitch zijn en even doorpakken. Juiste mindset, en je bent er zo.Bedanktquote:Op donderdag 31 maart 2016 14:13 schreef Snakey het volgende:
[..]
Succes!
Hoeveel gaat je poging zijn?Ik wil voor 57,5 gaan en als dat ok voelt probeer ik 60kg er achteraan. Wil het in principe doen in 3 pogingen, te beginnen met 55, dan 57,5 en dan 60 (in juni wil ik 60 halen op de kwalificatie).
Fear is the path to the Dark Side.![]()
Precies , ik ben ook overgestapt daarvoor.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:32 schreef Snakey het volgende:
[..]
B&F is met verschillende supplementen door de mand gevallen. Beetje een politiek van 'alles om de laagste prijs te kunnen bieden'. Nu heeft niemand wat tegen een lage prijs uiteraard, maar dat mag niet ten koste gaan van het product dat je verkoopt. En dat doen ze nou juist wel.
De service van XXL is net zo goed als die van B&F.
En wanneer ik bij XXL een 4 kg zak whey koop, is die aardig goedkoop.
ik heb het niet uitgerekend, maarvolgens mij relatief goedkoper als de 2.2 kg potten van B&F.
Ik gooi het wel weer over in de oude pot van B&F , dat dan wel weer![]()
![]()
Pot >> zak, ook i.v.m. afsluitbaarheid.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:35 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Precies , ik ben ook overgestapt daarvoor.
En wanneer ik bij XXL een 4 kg zak whey koop, is die aardig goedkoop.
ik heb het niet uitgerekend, maarvolgens mij relatief goedkoper als de 2.2 kg potten van B&F.
Ik gooi het wel weer over in de oude pot van B&F , dat dan wel weerOp donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Interessante linksquote:Op donderdag 31 maart 2016 13:21 schreef Eleiko het volgende:
[..]
http://www.bodybuilding.c(...)-ultimate-guide.html
https://www.t-nation.com/(...)-steady-state-cardio
Mijn suggestie:
3x per week full-body KT en op de andere dagen cardio: HIIT gevolgd door steady-state.![]()
Feitelijk dus een combi van beide. We gaan het vanmiddag meteen eens in de praktijk brengen.![]()
Na de Wheygate ben ik direct overgestapt. En ik moet zeggen geen seconde spijt. Wat Snakey al zegt, service bij XXL is uitstekend.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:26 schreef ZuidGrens het volgende:
Ik koop eigenlijk altijd bij B&F. Vind de service daar heel goed, door die Wheygate wel mijn twijfels gekregen maar dacht eigenlijk dat ze daar wel iets mee gedaan hadden. XXL lijkt me ook wel prima, misschien toch maar eens overstappen dan.![]()
Hier ook ja. Ben ook meteen overgestapt. Service bij XXL is inderdaad prima.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:46 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Na de Wheygate ben ik direct overgestapt. En ik moet zeggen geen seconde spijt. Wat Snakey al zegt, service bij XXL is uitstekend.Vincent zag het koren,
Einstein het getal,
Zeppelin de zeppelin,
en Johan zag de bal.![]()
Ik haal m'n whey en dergelijke zelf ook bij XXL of MyProtein. Bij beide goede ervaringen. Body&Shit vind ik zelf door die onjuiste productinformatie niet ok.Fear is the path to the Dark Side.![]()
Mijn ervaring met een max poging, en als dat goed voelt nog een iets zwaardere poging is wisselend. Als je eerste poging goed en snel omhoog gaat zou ik zeker voor de 60 gaan, als het niet zo makkelijk gaat zou ik het bij de 57,5 houden. Dit om jezelf vooral metaal sterk te houden. Ook al lukt je 57,5, als je 60 niet lukt loop je toch de gym uit met die mislukte poging in je hoofd.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:32 schreef Artoo het volgende:
BedanktIk wil voor 57,5 gaan en als dat ok voelt probeer ik 60kg er achteraan. Wil het in principe doen in 3 pogingen, te beginnen met 55, dan 57,5 en dan 60 (in juni wil ik 60 halen op de kwalificatie).
Dat is mijn ervaring though.
De andere kant is dat ik altijd veel leer van een fail. Je bereidt je helemaal goed voor op je lift, als het dan niet lukt voel je, als je goed oplet, waar het misgaat, daar kan je dan vervolgens weer aan werken.![]()
Ik heb laatst nog een nieuw PR gehaald met benchpress.
Kwam uit op 115kg x 2.
Als je bedenkt dat ik maar 1,60m ben bij 60kg is dat volgens mij geen slechte scoreNu ongeveer 2 jaar bezig waarvan het laatste jaar ook een passend voedingsschema.
![]()
Hoe gaat het trainen bij jou eigenlijk? Ik kan me de laatste foto van een paar jaar(?) geleden nog herinneren. Als je consequent bent geweest moet je nu wel een redelijk beest zijn.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:35 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Precies , ik ben ook overgestapt daarvoor.
En wanneer ik bij XXL een 4 kg zak whey koop, is die aardig goedkoop.
ik heb het niet uitgerekend, maarvolgens mij relatief goedkoper als de 2.2 kg potten van B&F.
Ik gooi het wel weer over in de oude pot van B&F , dat dan wel weer![]()
![]()
Dat is erg goed. Er zitten nogal wat variabelen in dus het volgende is niet helemaal waar. Maar je benched dan bijna 2x BW. Ik ben dan met mijn 100 kilo en een bench van 140 niet zo sterk als jij.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:55 schreef sandertjuh het volgende:
Ik heb laatst nog een nieuw PR gehaald met benchpress.
Kwam uit op 115kg x 2.
Als je bedenkt dat ik maar 1,60m ben bij 60kg is dat volgens mij geen slechte scoreNu ongeveer 2 jaar bezig waarvan het laatste jaar ook een passend voedingsschema.
![]()
![]()
Voor mij ook nooit B&F meer. Die whey ga je vast niet dood van, tenzij je allergisch voor suikerspinnen bent.
Maar ik heb daar in het verleden ook multivitamine gekocht, en die barsten na een paar weken uit elkaar. En ik vertrouw dat inhoud daar ook voor geen meter meer van. Voor hetzelfde geld zit je allemaal onbekende rommel in je lichaam te duwen. Ik heb in die periode wel een vreselijke prostaatontsteking gehad. Nu zeg ik niet dat het daar door komt maar ik wil het liever uit kunnen sluiten.![]()
Ik verras ook regelmatig mede sporters, mede door mijn geringe lengte natuurlijk. Ben ook niet overdreven groot of extreem breed. Wil ik ook niet want de verhoudingen zijn nogal snel scheef. Vind het niet mooi staan als je 2 turven hoog bent maar wel 2 meter breedquote:Op donderdag 31 maart 2016 14:59 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat is erg goed. Er zitten nogal wat variabelen in dus het volgende is niet helemaal waar. Maar je benched dan bijna 2x BW. Ik ben dan met mijn 100 kilo en een bench van 140 niet zo sterk als jij.Is natuurlijk een persoonlijke mening en smaak.
Nu op naar de 120kg. Gaat wel even duren, week ziek geweest en met 40 graden koorts op bed gelegen. 4kg kwijt![]()
![]()
quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:59 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat is erg goed. Er zitten nogal wat variabelen in dus het volgende is niet helemaal waar. Maar je benched dan bijna 2x BW. Ik ben dan met mijn 100 kilo en een bench van 140 niet zo sterk als jij.
Ik bench met mijn 100kg met moeite 50kg. Borst is niet aan mij besteed op de 1 of andere manier. Goed, ik begeef mij nog niet zolang in de sportschool en focus me meer op vetverbranding momenteel en zit in de cut. Ik hoop dat ik na de zomer in de bulk toch wel gains ga maken met BP.![]()
![]()
Veel van je gewichtverlies is vocht. Veel water drinken, en weer goed gaan eten, ben je met een paar weken weer op je oude niveau.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:03 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Ik verras ook regelmatig mede sporters, mede door mijn geringe lengte natuurlijk. Ben ook niet overdreven groot of extreem breed. Wil ik ook niet want de verhoudingen zijn nogal snel scheef. Vind het niet mooi staan als je 2 turven hoog bent maar wel 2 meter breedIs natuurlijk een persoonlijke mening en smaak.
Nu op naar de 120kg. Gaat wel even duren, week ziek geweest en met 40 graden koorts op bed gelegen. 4kg kwijt![]()
Dat zijn twee dingen die je van een zwaardere bench afhouden, de cut, en de gedachte dat borst niet aan je is besteed. Je borst kan je sterker maken, dat hoeft niet speciaal met de BP, er zijn legio manieren om je borst sterker te maken.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:03 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik bench met mijn 100kg met moeite 50kg. Borst is niet aan mij besteed op de 1 of andere manier. Goed, ik begeef mij nog niet zolang in de sportschool en focus me meer op vetverbranding momenteel en zit in de cut. Ik hoop dat ik na de zomer in de bulk toch wel gains ga maken met BP.![]()
Dat klopt. Er zijn ook legio andere oefeningen die ik graag uitvoer. Alleen met de BP ben ik gestopt omdat ik er voor mijn gevoel niet over dat dooie punt heen kom. Maargoed, wellicht is dat ook wat voorbarig daar ik nog niet zo lang zo actief ben in de sportschoolquote:Op donderdag 31 maart 2016 15:10 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat zijn twee dingen die je van een zwaardere bench afhouden, de cut, en de gedachte dat borst niet aan je is besteed. Je borst kan je sterker maken, dat hoeft niet speciaal met de BP, er zijn legio manieren om je borst sterker te maken.![]()
![]()
Helaas moet ik je wat teleurstellen Snakey.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:57 schreef Snakey het volgende:
[..]
Hoe gaat het trainen bij jou eigenlijk? Ik kan me de laatste foto van een paar jaar(?) geleden nog herinneren. Als je consequent bent geweest moet je nu wel een redelijk beest zijn.
Met mijn trainingen ben ik aardig stabiel, die blijf ik goed uitvoeren.
ook met de voeding/eiwitinname zit het wel goed, door de week dan.
Maar in het weekend verval ik vaak in een patroon van slechte voeding, en ook regematig alcohol.
Ik merk dat dit het goede leefpatroon en trainingen deels verziekt.
Maar al met al gaat het best voor een 42 jarige
En jij ? jij zal ondertussen flink zijn gegroeid ?![]()
![]()
Ga een tijdje werken met losse dumbbels, dan zul je zien dat je vanzelf weer progressie gaat maken met benchpressenquote:Op donderdag 31 maart 2016 15:14 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat klopt. Er zijn ook legio andere oefeningen die ik graag uitvoer. Alleen met de BP ben ik gestopt omdat ik er voor mijn gevoel niet over dat dooie punt heen kom. Maargoed, wellicht is dat ook wat voorbarig daar ik nog niet zo lang zo actief ben in de sportschool![]()
Ah okee. Het leven moet ook geleefd worden uiteraard.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:15 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Helaas moet ik je wat teleurstellen Snakey.
Met mijn trainingen ben ik aardig stabiel, die blijf ik goed uitvoeren.
ook met de voeding/eiwitinname zit het wel goed, door de week dan.
Maar in het weekend verval ik vaak in een patroon van slechte voeding, en ook regematig alcohol.
Ik merk dat dit het goede leefpatroon en trainingen deels verziekt.
Maar al met al gaat het best voor een 42 jarige
En jij ? jij zal ondertussen flink zijn gegroeid ?![]()
Ik ben op hetzelfde gewicht gebleven, ~ 100 kilo, maar zie er nu door een hoop vetverlies een stuk groter uit dan ooit. Ik win nog steeds in kracht, beetje trager dan voorheen, maar het gaat omhoog.
Ik ben 50, nog een paar jaar en dan krijg je je second wind en ben je net als ik niet uit de gym te slaan.![]()
![]()
Haha, ik hoop het Snakey.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:22 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ah okee. Het leven moet ook geleefd worden uiteraard.![]()
Ik ben op hetzelfde gewicht gebleven, ~ 100 kilo, maar zie er nu door een hoop vetverlies een stuk groter uit dan ooit. Ik win nog steeds in kracht, beetje trager dan voorheen, maar het gaat omhoog.
Ik ben 50, nog een paar jaar en dan krijg je je second wind en ben je net als ik niet uit de gym te slaan.
Mijn gewicht loopt wel langzaam op, terwijl mijn vetpercentage hetzelfde blijft.
Ik zit nu op de 108 kilo, ooit begonnen met 90 kilo dus dat zit wel aardig.
Wat mij echter niet lukt is om mijn vertpercentage omlaag te krijgen, maar dat komt door de redenen eerder genoemd.
Zoals je al zei het leven moet inderdaad geleefd worden.![]()
Ja, als 57,5 met veel pijn en moeite gaat ben ik van plan het daar bij te laten. Ik heb geen amrap sets gedaan de afgelopen periode dus die 57,5/60 is een beetje een nattevingerwerk. Ik heb vorige week nog 50 gebencht voor 6 reps, maar dit was na 9x3 werksets (met 47,5). Hoe dan ook, we gaan 't zien. Op naar de 300 Wilksquote:Op donderdag 31 maart 2016 14:54 schreef Snakey het volgende:
[..]
Mijn ervaring met een max poging, en als dat goed voelt nog een iets zwaardere poging is wisselend. Als je eerste poging goed en snel omhoog gaat zou ik zeker voor de 60 gaan, als het niet zo makkelijk gaat zou ik het bij de 57,5 houden. Dit om jezelf vooral metaal sterk te houden. Ook al lukt je 57,5, als je 60 niet lukt loop je toch de gym uit met die mislukte poging in je hoofd.
Dat is mijn ervaring though.
De andere kant is dat ik altijd veel leer van een fail. Je bereidt je helemaal goed voor op je lift, als het dan niet lukt voel je, als je goed oplet, waar het misgaat, daar kan je dan vervolgens weer aan werken.
Fear is the path to the Dark Side.![]()
Als er een goede balans is tussen trainen en 'het leven' en dat bevalt je, niks aan veranderen.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:34 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Haha, ik hoop het Snakey.
Mijn gewicht loopt wel langzaam op, terwijl mijn vetpercentage hetzelfde blijft.
Ik zit nu op de 108 kilo, ooit begonnen met 90 kilo dus dat zit wel aardig.
Wat mij echter niet lukt is om mijn vertpercentage omlaag te krijgen, maar dat komt door de redenen eerder genoemd.
Zoals je al zei het leven moet inderdaad geleefd worden.![]()
We hoeven natuurlijk niet allemaal mister olympia of Andy Bolton te worden.![]()
Ben benieuwd.quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:48 schreef Artoo het volgende:
[..]
Ja, als 57,5 met veel pijn en moeite gaat ben ik van plan het daar bij te laten. Ik heb geen amrap sets gedaan de afgelopen periode dus die 57,5/60 is een beetje een nattevingerwerk. Ik heb vorige week nog 50 gebencht voor 6 reps, maar dit was na 9x3 werksets (met 47,5). Hoe dan ook, we gaan 't zien. Op naar de 300 Wilks![]()
Wat er in gaat zou ik je precies kunnen vertellen idd, maar B&F bepaalt de dosering. Uiteraard maken wij het precies met de doseringen die aangegeven wordenquote:Op donderdag 31 maart 2016 12:52 schreef Snakey het volgende:
[..]
Weet je dan ook wat er in gaat en of dat de juiste doseringen zijn?Op zaterdag 17 mei 2014 13:15 schreef stinkie het volgende:
zodra ik een echt gespierde en droge pt'r tegenkom, ga ik ik mijn blote reet deadliften bij een gays 'r us gym![]()
Hoeveel dagen rust heb je genomen voor je 1RM poging?quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:48 schreef Artoo het volgende:
[..]
Ja, als 57,5 met veel pijn en moeite gaat ben ik van plan het daar bij te laten. Ik heb geen amrap sets gedaan de afgelopen periode dus die 57,5/60 is een beetje een nattevingerwerk. Ik heb vorige week nog 50 gebencht voor 6 reps, maar dit was na 9x3 werksets (met 47,5). Hoe dan ook, we gaan 't zien. Op naar de 300 WilksOp donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Daar zit hem nou juist het euvel, de dosering.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:00 schreef Champy het volgende:
[..]
Wat er in gaat zou ik je precies kunnen vertellen idd, maar B&F bepaalt de dosering. Uiteraard maken wij het precies met de doseringen die aangegeven worden![]()
Ik denk niet dat B&F met opzet te hoog doseert, als je iets met de dosering zou doen dan juist omlaag zodat je minder dure grondstoffen in je tablet of capsule hebtquote:Op donderdag 31 maart 2016 16:06 schreef Snakey het volgende:
[..]
Daar zit hem nou juist het euvel, de dosering.Op zaterdag 17 mei 2014 13:15 schreef stinkie het volgende:
zodra ik een echt gespierde en droge pt'r tegenkom, ga ik ik mijn blote reet deadliften bij een gays 'r us gym![]()
of het met opzet is of niet maakt weinig uit. Het feit dat je gewoon niet zeker kan zijn dat wat er op het label staat klopt is voor mij genoeg reden om niet meer bij hen te kopen. Je zou denken dat ze van whey-gate geleerd hebben.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:12 schreef Champy het volgende:
[..]
Ik denk niet dat B&F met opzet te hoog doseert, als je iets met de dosering zou doen dan juist omlaag zodat je minder dure grondstoffen in je tablet of capsule hebtI just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Oh zeker, en verder koop ik ook niet meer bij B&F na dat schandaal, op verschillende niveau's is (was) de kwaliteitscontrole daar ruk.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:14 schreef Drinky het volgende:
[..]
of het met opzet is of niet maakt weinig uit. Het feit dat je gewoon niet zeker kan zijn dat wat er op het label staat klopt is voor mij genoeg reden om niet meer bij hen te kopen. Je zou denken dat ze van whey-gate geleerd hebben.Op zaterdag 17 mei 2014 13:15 schreef stinkie het volgende:
zodra ik een echt gespierde en droge pt'r tegenkom, ga ik ik mijn blote reet deadliften bij een gays 'r us gym![]()
Sure, maar kijk maar op DBB, dan zal je zien dat diverse supps afwijken van wat ze zouden moeten zijn. Omhoog of omlaag is dan niet zo relevant, het moet gewoon kloppen. Het is raar dat de vitD van XXL een te verwaarlozen afwijking heeft, en B&F er enorm naast zit.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:12 schreef Champy het volgende:
[..]
Ik denk niet dat B&F met opzet te hoog doseert, als je iets met de dosering zou doen dan juist omlaag zodat je minder dure grondstoffen in je tablet of capsule hebt![]()
Dinsdag heb ik voor het laatst gebencht, 3x3 op 75% als semi deload. Vandaag heb ik wel gewoon squat training voltooid, maar dus bench achterwege gelaten.quote:Op donderdag 31 maart 2016 16:03 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Hoeveel dagen rust heb je genomen voor je 1RM poging?Fear is the path to the Dark Side.![]()
Spannend! Ik ga duimen! De wedstrijd in juni, dat is die in Tilburg?quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:48 schreef Artoo het volgende:
[..]
Ja, als 57,5 met veel pijn en moeite gaat ben ik van plan het daar bij te laten. Ik heb geen amrap sets gedaan de afgelopen periode dus die 57,5/60 is een beetje een nattevingerwerk. Ik heb vorige week nog 50 gebencht voor 6 reps, maar dit was na 9x3 werksets (met 47,5). Hoe dan ook, we gaan 't zien. Op naar de 300 WilksGarlic cheese! Double death to you, you lactose intolerant vamp man!![]()
Had ze al gelezen, maar die eerste is af en toe cringeworthy met zijn populistische argumenten om een punt te maken wat er niet is...quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:05 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Brotip: lees de links in mijn post hierboven.Komt dus niet door de sprint trainingen dat ze zo gespierd zijn, maar door het gewichtheffen wat ze doen naast de sprint-specifieke en technische trainingen. En hardlopers zijn verre van skinny-fat, alleen het skinny gedeelte klopt.quote:Have you ever compared the physique of a world-class distance runner with that of a world-class sprinter? The sprinter's body resembles that of a Greek Adonis, with chiseled arms and powerful quads, while the skinny-fat distance runner makes Richard Simmons look like a Mr. Olympia contender.
These different body compositions point to the fact that not all cardio is created equal, which is why it's important to choose a form of cardio that meets your goals.
De eerste studie die hij aanhaalt is een interval voor vrouwen met overgewicht waarbij de interval groep stevig moet hardlopen terwijl de steady state groep dit doet met wandel tempo. Dan verwacht je ook wel verschil in lichaamscompositie als ze op een hypocalorisch dieet zitten.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Ja die!quote:Op donderdag 31 maart 2016 17:10 schreef -Peach het volgende:
[..]
Spannend! Ik ga duimen! De wedstrijd in juni, dat is die in Tilburg?En thanks!
Fear is the path to the Dark Side.![]()
Een 2x BW benchpress is verre van een slechte score. Ik zit op 93 kilo bij 1.83 en kom niet veel verder dan jij. Ik kan mij geen wereld voorstellen waarin ik ooit 2x BW ga drukken.quote:Op donderdag 31 maart 2016 14:55 schreef sandertjuh het volgende:
Ik heb laatst nog een nieuw PR gehaald met benchpress.
Kwam uit op 115kg x 2.
Als je bedenkt dat ik maar 1,60m ben bij 60kg is dat volgens mij geen slechte scoreNu ongeveer 2 jaar bezig waarvan het laatste jaar ook een passend voedingsschema.
Iemand uit mijn gym is een MMA klim aapje die ongeveer hetzelfde weegt, geloof 65 kilo dat hij vertelde en het is maar moeilijk voor te stellen dat iemand met dat gewicht/fysiek zoveel gewicht kan wegdrukken. Knap hoor![]()
Ik ben nog hard onderweg om überhaupt 1x BW te benchen. So far away...
Fear is the path to the Dark Side.![]()
Zo begint iedereen en voor je het weet doe je meer dan 100. Als je een beetje serieus traint dan zit je daar al relatief snel aanquote:Op donderdag 31 maart 2016 21:28 schreef Artoo het volgende:
Ik ben nog hard onderweg om überhaupt 1x BW te benchen. So far away...![]()
Heh, meer dan 100quote:Op donderdag 31 maart 2016 21:43 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Zo begint iedereen en voor je het weet doe je meer dan 100. Als je een beetje serieus traint dan zit je daar al relatief snel aanLater als ik groot ben, wellicht? Ik denk dat het vrouw-zijn niet erg helpt qua (bench) gains, maar goed, ik doe dit ook pas een half jaar, dus die 1x BW komt nog wel. Doel is om dit jaar in ieder geval over die 60 kg te gaan qua bench max en dan is BW niet meer zo ver weg.
Fear is the path to the Dark Side.![]()
Oh, je bent een vrouw, dat wist ik niet haha. Zonder dat ik daar verder wat mee bedoel.quote:Op donderdag 31 maart 2016 21:52 schreef Artoo het volgende:
[..]
Heh, meer dan 100Later als ik groot ben, wellicht? Ik denk dat het vrouw-zijn niet erg helpt qua (bench) gains, maar goed, ik doe dit ook pas een half jaar, dus die 1x BW komt nog wel. Doel is om dit jaar in ieder geval over die 60 kg te gaan qua bench max en dan is BW niet meer zo ver weg.
Meeste vrouwen in mijn sportschool doen alleen maar oefeningen voor de core en benen. Ironisch eigenlijk, mannen vaak alleen het bovenlichaam en vrouwen vaak alleen het onderlichaam. Al hoor je mij niet klagen![]()
![]()
Booty gains ftwquote:Op donderdag 31 maart 2016 23:02 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Oh, je bent een vrouw, dat wist ik niet haha. Zonder dat ik daar verder wat mee bedoel.
Meeste vrouwen in mijn sportschool doen alleen maar oefeningen voor de core en benen. Ironisch eigenlijk, mannen vaak alleen het bovenlichaam en vrouwen vaak alleen het onderlichaam. Al hoor je mij niet klagen![]()
Moet toch zeggen dat ik in mijn gym ook wel veel meiden het bovenlichaam zie trainen. Voornamelijk in de vorm van lat pulldowns en shoulder presses met de roze dumbells, but hey, it's something.Fear is the path to the Dark Side.![]()
Met werksetjes zit ik nu ongeveer op zo'n 4x6 85-90kg, voor de griep van 2 weken geleden dan. Merk dat ik nog niet helemaal fit ben en dat mijn lichaam nog niet op het oude niveau zit van voor die griep.quote:Op donderdag 31 maart 2016 21:10 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Een 2x BW benchpress is verre van een slechte score. Ik zit op 93 kilo bij 1.83 en kom niet veel verder dan jij. Ik kan mij geen wereld voorstellen waarin ik ooit 2x BW ga drukken.
Iemand uit mijn gym is een MMA klim aapje die ongeveer hetzelfde weegt, geloof 65 kilo dat hij vertelde en het is maar moeilijk voor te stellen dat iemand met dat gewicht/fysiek zoveel gewicht kan wegdrukken. Knap hoor
Wil binnenkort, wanneer ik op het oude niveau zit best een poging laten filmen als er genoeg interesse is. Niet omdat ik denk dat jullie het niet geloven hoorMisschien dat jullie ook wel reuze benieuwd zijn naar hoe dat er uit ziet
![]()
![]()
Ik vind het aardig een anders gewicht voor een dame en je lengte. Aangezien jij ook niet echt de grootste bentquote:Op donderdag 31 maart 2016 21:52 schreef Artoo het volgende:
[..]
Heh, meer dan 100Later als ik groot ben, wellicht? Ik denk dat het vrouw-zijn niet erg helpt qua (bench) gains, maar goed, ik doe dit ook pas een half jaar, dus die 1x BW komt nog wel. Doel is om dit jaar in ieder geval over die 60 kg te gaan qua bench max en dan is BW niet meer zo ver weg.
![]()
![]()
Gisteren maar meteen even in de praktijk gegooid, HIIT i.c.m. SSC.quote:Op donderdag 31 maart 2016 13:21 schreef Eleiko het volgende:
[..]
http://www.bodybuilding.c(...)-ultimate-guide.html
https://www.t-nation.com/(...)-steady-state-cardio
Mijn suggestie:
3x per week full-body KT en op de andere dagen cardio: HIIT gevolgd door steady-state.
Ik moet zeggen dat het me redelijk goed afging, ondanks een redelijk zware krachtsessie rug/biceps voelde het goed. Ik ga hier verder mee![]()
![]()
Echt klein ben ik ook niet hoor. 2 cm boven het landelijk gemiddelde zelfsquote:Op vrijdag 1 april 2016 09:10 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Ik vind het aardig een anders gewicht voor een dame en je lengte. Aangezien jij ook niet echt de grootste bentDie 60kg wil ik op korte termijn wel echt gaan halen (liefst voor juni) in verband met de kwalificatie. Om 300 Wilks te halen schat ik dat ik dat het best kan verdelen met een bench van 60, een squat van 100 of 105 en een deadlift van 140.
Fear is the path to the Dark Side.![]()
Update: bench max vandaag = 60kg. En vrij soepel ook nog. Daarna samen met trainer besloten om #yolo ook 65 te proberen, maar dat zat er niet in.De 62,5 daarna kwam wel van de borst af maar failde wel. Had misschien beter eerst 62,5 kunnen doen, maar vooruit, achteraf gelul. Die is voor de volgende keer
In ieder geval blij met hoe het ging.Fear is the path to the Dark Side.![]()
Heb ik ook vaker gehad, je gaat voor een 1rm en die lukt best makkelijk en vervolgens faal je keihard op een paar kilo meer. Maar lekker dat het gelukt is en dan kun je binnenkort voor de 65 gaan![]()
![]()
Great, well done.quote:Op vrijdag 1 april 2016 12:55 schreef Artoo het volgende:
Update: bench max vandaag = 60kg. En vrij soepel ook nog. Daarna samen met trainer besloten om #yolo ook 65 te proberen, maar dat zat er niet in.De 62,5 daarna kwam wel van de borst af maar failde wel. Had misschien beter eerst 62,5 kunnen doen, maar vooruit, achteraf gelul. Die is voor de volgende keer
In ieder geval blij met hoe het ging.![]()
![]()
OHP is altijd vreselijk ga je 2,5 kilo omhoog en je komt niet verder dan je neus.quote:Op vrijdag 1 april 2016 13:02 schreef Questular het volgende:
Heb ik ook vaker gehad, je gaat voor een 1rm en die lukt best makkelijk en vervolgens faal je keihard op een paar kilo meer. Maar lekker dat het gelukt is en dan kun je binnenkort voor de 65 gaan![]()
![]()
Inderdaad ja. Ga 'm dalijk weer eens proberen. Om gek van te worden soms, moet haast wel tussen je oren zitten.quote:Op vrijdag 1 april 2016 15:23 schreef Snakey het volgende:
[..]
OHP is altijd vreselijk ga je 2,5 kilo omhoog en je komt niet verder dan je neus.![]()
Thanksquote:Oh ja horriblequote:Op vrijdag 1 april 2016 15:23 schreef Snakey het volgende:
[..]
OHP is altijd vreselijk ga je 2,5 kilo omhoog en je komt niet verder dan je neus.Stom dat dat zo'n verschil kan maken soms.
Fear is the path to the Dark Side.![]()
Long read, maar wel een goeie als je niet van dat eigenwijze ver afkomt.
10 Sneaky Things Making You Fat
Time to Get Lean and Actually Stay That Way
by Dani Shugart
You work out. You're trying to improve your diet. And you're still too damn fat. What's going on? Check out this list of tricky body-comp saboteurs.
https://www.t-nation.com/(...)campaign=article4001![]()
Drag It, Stretch It, Shorten It, Meet It, Smash It-5 Tips for a Bigger Bench
I am going to give you the tips that we give you our lifters, our new clients and anyone who wants to bench. I like to make it simple and I think this will help you to understand how to bench a lot better. http://bit.ly/1VVqf8c![]()
Ja dat is zo hatelijk altijd. Met C&J precies hetzelfde, 2,5kg meer en opeens lukt het niet meer terwijl het vorige gewicht "makkelijk" omhoog gingquote:Op vrijdag 1 april 2016 15:23 schreef Snakey het volgende:
[..]
OHP is altijd vreselijk ga je 2,5 kilo omhoog en je komt niet verder dan je neus..
I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Maken jullie in de cut onderscheid tussen rust- en trainingsdagen qua kcal die je eet? Dus dat je op trainingsdagen iets meer eet. Stik soms van de honger als ik ga trainen, soms train je daar overheen, soms niet. Dus ben aan het overwegen om dan iets meer te eten voor de training.![]()
Voorheen wel, at ik zo'n 200~300kcal meer op trainingsdagen, tegenwoordig niet meer aangezien ik echt van mijn vet af moet, maar gezien dat nu best goed gaat denk ik erover om het weer op te pakken.quote:Op vrijdag 1 april 2016 22:11 schreef ZuidGrens het volgende:
Maken jullie in de cut onderscheid tussen rust- en trainingsdagen qua kcal die je eet? Dus dat je op trainingsdagen iets meer eet. Stik soms van de honger als ik ga trainen, soms train je daar overheen, soms niet. Dus ben aan het overwegen om dan iets meer te eten voor de training.I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Mannen, hebben jullie nog goede tips voor mij?
Ik wil thuis een sportkamer hebben. Maar wat is een betrouwbare site waar ik goede dumbell óf barbell sets kan kopen? Dumbel t/m 40kg volstaat. Kan niet echt erg wijs worden van het wereldwijde web.![]()
Ik zou eerst een kostenplastje maken. Goedkope dumbbells van 40 kilo zijn al zo'n 140 euro, en die zou ik niet te vaak op de grond laten kletteren. Een beetje barbell is ook niet echt goedkoop, wn platen ook niet. Tenzij je voor echt het goedkoopste gaat, maar dat is vaak vrij snel kapot.quote:Op zaterdag 2 april 2016 23:47 schreef RickoKun het volgende:
Mannen, hebben jullie nog goede tips voor mij?
Ik wil thuis een sportkamer hebben. Maar wat is een betrouwbare site waar ik goede dumbell óf barbell sets kan kopen? Dumbel t/m 40kg volstaat. Kan niet echt erg wijs worden van het wereldwijde web.
Maar goed, ik weet niet wat je re besteden hebt uiteraard.![]()
vaak wel goedkoper 2ehands te vinden. Ijzer is een investering maar redelijk waardevast en daarnaast heb je het er vaak in een jaar of 2 wel uit vergeleken met een sportschool abo.quote:Op zondag 3 april 2016 00:01 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ik zou eerst een kostenplastje maken. Goedkope dumbbells van 40 kilo zijn al zo'n 140 euro, en die zou ik niet te vaak op de grond laten kletteren. Een beetje barbell is ook niet echt goedkoop, wn platen ook niet. Tenzij je voor echt het goedkoopste gaat, maar dat is vaak vrij snel kapot.
Maar goed, ik weet niet wat je re besteden hebt uiteraard.I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Hoeeel ik wel eens zoek ik zeggen dat ik nog nooit echt serieus gezocht heb. Maar ik heb nog nooit een set platen van bij elkaar 180 gevonden. En dumbbells met een beetje normaal gewicht ook niet.quote:Op zondag 3 april 2016 00:05 schreef Drinky het volgende:
[..]
vaak wel goedkoper 2ehands te vinden. Ijzer is een investering maar redelijk waardevast en daarnaast heb je het er vaak in een jaar of 2 wel uit vergeleken met een sportschool abo.![]()
40 kg per stuk 140 euro??!quote:Op zondag 3 april 2016 00:01 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ik zou eerst een kostenplastje maken. Goedkope dumbbells van 40 kilo zijn al zo'n 140 euro, en die zou ik niet te vaak op de grond laten kletteren. Een beetje barbell is ook niet echt goedkoop, wn platen ook niet. Tenzij je voor echt het goedkoopste gaat, maar dat is vaak vrij snel kapot.
Maar goed, ik weet niet wat je re besteden hebt uiteraard.
Holy fuck.
Ik dacht met een eurootje of 500 zit ik wel op een complete set tm 30kg ofzo![]()
![]()
Ik heb ze wel eens goedkoop gevonden, uit china. P10 heten ze vilgens mij, die niet eens ban slechte kwaliteit zijn. Mijn vorige gym had ze, heel moeilijk kapot te krijgen. Probleem is dat je in bulk moet kopen.quote:Op zondag 3 april 2016 10:46 schreef RickoKun het volgende:
[..]
40 kg per stuk 140 euro??!
Holy fuck.
Ik dacht met een eurootje of 500 zit ik wel op een complete set tm 30kg ofzo![]()
![]()
Hier kan je die P10's per set kopen, je moet ze wel om de prijs vragen, die staan er niet bij.quote:Op zondag 3 april 2016 10:46 schreef RickoKun het volgende:
[..]
40 kg per stuk 140 euro??!
Holy fuck.
Ik dacht met een eurootje of 500 zit ik wel op een complete set tm 30kg ofzo
http://m.alibaba.com/prod(...)es-Dumbbell-P10.html![]()
Mehh, gisteren voor het eerst sinds lange tijd bier gedronken en ook een vet cheatmeal gehad. Spijt, spijt en nog eens spijt.![]()
Maar goed, eigen schuld en vanaf morgen weer terug de discipline in![]()
![]()
Voordeel wel van DBs is dat ze eenvoudig verkoopbaar zijn. Ik vind het persoonlijk een beetje nutteloos om elke gewichtsstap te moeten hebben. Voor DB bench en DB press heb je misschien 2 verschillende setjes nodig, dan nog voor laterals en curls. Begrijp niet waarom mensen thuis soms een heel rek van 30 verschillende gewichtsstapjes hebben, ga dan naar de sportschool ofzo.quote:Op zondag 3 april 2016 10:46 schreef RickoKun het volgende:
[..]
40 kg per stuk 140 euro??!
Holy fuck.
Ik dacht met een eurootje of 500 zit ik wel op een complete set tm 30kg ofzo![]()
![]()
Ik heb gewoon van die losse dumbells waar ik gewichten op kan zetten. En een shitload aan gewichten die ik erop kan zetten.quote:Op zondag 3 april 2016 13:07 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Voordeel wel van DBs is dat ze eenvoudig verkoopbaar zijn. Ik vind het persoonlijk een beetje nutteloos om elke gewichtsstap te moeten hebben. Voor DB bench en DB press heb je misschien 2 verschillende setjes nodig, dan nog voor laterals en curls. Begrijp niet waarom mensen thuis soms een heel rek van 30 verschillende gewichtsstapjes hebben, ga dan naar de sportschool ofzo.
40 kilo dumbells zijn ook al snel niet genoeg meer als je gaat bench pressen.Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Ik heb 4 extreme cheatdays gehad op rij, denk wel zo'n 5000kcal per dag toen, 2500 boven onderhoud dusquote:Op zondag 3 april 2016 12:37 schreef ZuidGrens het volgende:
Mehh, gisteren voor het eerst sinds lange tijd bier gedronken en ook een vet cheatmeal gehad. Spijt, spijt en nog eens spijt.![]()
Maar goed, eigen schuld en vanaf morgen weer terug de discipline inPuur suiker, verzadigd vet etc.
Maar nu, lifts worden sterker. Waar ik vorige week moeite had met een 3x5 OHP 50kg, drukte ik het gister weg met gemak, en zit ook alweer onder m'n gewicht dat ik voor de cheatdays had![]()
![]()
Een keer een cheatday hebben is echt zo slecht nog niet hoorquote:Op zondag 3 april 2016 12:37 schreef ZuidGrens het volgende:
Mehh, gisteren voor het eerst sinds lange tijd bier gedronken en ook een vet cheatmeal gehad. Spijt, spijt en nog eens spijt.![]()
Maar goed, eigen schuld en vanaf morgen weer terug de discipline inOp zaterdag 17 mei 2014 13:15 schreef stinkie het volgende:
zodra ik een echt gespierde en droge pt'r tegenkom, ga ik ik mijn blote reet deadliften bij een gays 'r us gym![]()
Dat zeg je alleen maar omdat je zelf pizza en chocolony eetquote:Op zondag 3 april 2016 14:55 schreef Champy het volgende:
[..]
Een keer een cheatday hebben is echt zo slecht nog niet hoor
I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
IIFYM ja tog broeder, gewoon lekker eten en gainen.quote:Op zondag 3 april 2016 14:51 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Ik heb 4 extreme cheatdays gehad op rij, denk wel zo'n 5000kcal per dag toen, 2500 boven onderhoud dusPuur suiker, verzadigd vet etc.
Maar nu, lifts worden sterker. Waar ik vorige week moeite had met een 3x5 OHP 50kg, drukte ik het gister weg met gemak, en zit ook alweer onder m'n gewicht dat ik voor de cheatdays had![]()
Dumbbells: bowflex.quote:Op zaterdag 2 april 2016 23:47 schreef RickoKun het volgende:
Mannen, hebben jullie nog goede tips voor mij?
Ik wil thuis een sportkamer hebben. Maar wat is een betrouwbare site waar ik goede dumbell óf barbell sets kan kopen? Dumbel t/m 40kg volstaat. Kan niet echt erg wijs worden van het wereldwijde web.
Verder: kijk eens bij fitnessseller en op marktplaats. Pas bij MP wel op dat je geen troep koopt.
En op bodybuilding.nl biedt men ook wel eens wat anders te koop aan dan AAS.Op donderdag 6 maart 2014 15:35 schreef dreamerbulk het volgende:
ik zuig nog liever een paardenpenis leeg dan dat ik so-called "superfoods" moet gaan kopen/eten![]()
Is er iemand bekend met roid rage? Heb het vermoeden dat een jongen die ik ken door gebruik door is gedraaid; hij heeft ineens een echtscheiding in gang gezet, is er van overtuigd dat zijn vriendin hem 's nachts probeert te wurgen, upload foto's van blanke kinderen op Facebook terwijl hij, z'n vriendin en zoontje Turks zijn, et cetera.
Stel dat het inderdaad door een kuur komt: een kuur duurt maximaal 6 weken ofzo toch?![]()
Dat klinkt eerder als een psychose, als dat echt zo is heeft die gast een flink groot probleemWFPB!![]()
Jep, getriggerd door gebruik waarschijnlijk. Ik ga het verhaal morgen voorleggen aan een psychiater, maar stel dat er op korte termijn niets gedaan kan worden dan zal de psychose wellicht wat inzakken als z'n kuur is gestopt. En een kuur duurt hoelang gemiddeld?quote:Op zondag 3 april 2016 21:42 schreef Dizorn het volgende:
Dat klinkt eerder als een psychose, als dat echt zo is heeft die gast een flink groot probleem![]()
Mijn ouders zijn ook gescheiden omdat mijn moeder teveel anabolen gebruikte, komt vaker voor. Niks aan te doen.![]()
Ik snap de grap even niet.quote:Op zondag 3 april 2016 22:09 schreef Agentperry het volgende:
Mijn ouders zijn ook gescheiden omdat mijn moeder teveel anabolen gebruikte, komt vaker voor. Niks aan te doen.![]()
De vrouw die hier als eerste lift traint nog niet zo gek lang, dit is haar eerste meet. Traint bij ons in de gym. Soms trainen we samen omdat er maar 1 power rack beschikbaar is.![]()
![]()
![]()
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/![]()
Volgens mij komen de meeste gains in een kuur pas rond de 6 tot 8 weken.quote:Op zondag 3 april 2016 21:36 schreef Xa1pt het volgende:
Is er iemand bekend met roid rage? Heb het vermoeden dat een jongen die ik ken door gebruik door is gedraaid; hij heeft ineens een echtscheiding in gang gezet, is er van overtuigd dat zijn vriendin hem 's nachts probeert te wurgen, upload foto's van blanke kinderen op Facebook terwijl hij, z'n vriendin en zoontje Turks zijn, et cetera.
Stel dat het inderdaad door een kuur komt: een kuur duurt maximaal 6 weken ofzo toch?![]()
Roid rage begint vaak pas na een kuur. Zodra je van de Test afkomt ga je je wat minder goed voelen.quote:Op zondag 3 april 2016 21:36 schreef Xa1pt het volgende:
Is er iemand bekend met roid rage? Heb het vermoeden dat een jongen die ik ken door gebruik door is gedraaid; hij heeft ineens een echtscheiding in gang gezet, is er van overtuigd dat zijn vriendin hem 's nachts probeert te wurgen, upload foto's van blanke kinderen op Facebook terwijl hij, z'n vriendin en zoontje Turks zijn, et cetera.
Stel dat het inderdaad door een kuur komt: een kuur duurt maximaal 6 weken ofzo toch?
Het is onwaarschijnlijk dat hij een psychose heeft heeft door de AAS. Misschien hielp het een beetje, maar er zat al iets mis voor hij zijn kuur begon. Hij kan per direct stoppen, afhankelijk van wat voor AAS met welke ester hij gebruikt heeft kan het 2 tot 3 weken actief blijven in zijn lijf, hoewel dat per dag minder wordt.![]()
3e of 4e week kicked het meestal in. Meestal 4e week dat je het goed gaat merken. Ook afhankelijk van wat je gebruikt. D-Bol is erg snel, Test enanthate duurt wel een paar weken.quote:Op maandag 4 april 2016 12:41 schreef seto het volgende:
[..]
Volgens mij komen de meeste gains in een kuur pas rond de 6 tot 8 weken.![]()
De kuur zal vermoedelijk niet de oorzaak zijn maar kan het wel getriggerd hebben. Psychische hulp zoeken lijkt me voor hem het beste idee...quote:Op zondag 3 april 2016 21:36 schreef Xa1pt het volgende:
Is er iemand bekend met roid rage? Heb het vermoeden dat een jongen die ik ken door gebruik door is gedraaid; hij heeft ineens een echtscheiding in gang gezet, is er van overtuigd dat zijn vriendin hem 's nachts probeert te wurgen, upload foto's van blanke kinderen op Facebook terwijl hij, z'n vriendin en zoontje Turks zijn, et cetera.
Stel dat het inderdaad door een kuur komt: een kuur duurt maximaal 6 weken ofzo toch?Fear is the path to the Dark Side.![]()
Overigens, shit son, grip variaties bij benchHeb vandaag 3x3x3 gebencht, dus 3 sets en binnen iedere set 3 reps voor smalle grip, normale grip en wijde grip. Op 80%. Beter bench ik wel 62,5-65 kg over 6 weken
[ Bericht 0% gewijzigd door Artoo op 04-04-2016 14:33:35 ]Fear is the path to the Dark Side.![]()
Met een goed schema en niet overdreven zwaar benchen (niet boven de 90%) moet dat lukken.quote:Op maandag 4 april 2016 14:11 schreef Artoo het volgende:
Overigens, shit son, grip variaties bij benchHeb vandaag 3x3x3 gebencht, dus 3 sets en binnen iedere set 3 reps voor smalle grip, normale grip en wijde grip. Op 80%. Beter bench ik wel 62,5-65 kg over 6 weken
![]()
quote:Op zondag 3 april 2016 21:36 schreef Xa1pt het volgende:
Is er iemand bekend met roid rage? Heb het vermoeden dat een jongen die ik ken door gebruik door is gedraaid; hij heeft ineens een echtscheiding in gang gezet, is er van overtuigd dat zijn vriendin hem 's nachts probeert te wurgen, upload foto's van blanke kinderen op Facebook terwijl hij, z'n vriendin en zoontje Turks zijn, et cetera.
Stel dat het inderdaad door een kuur komt: een kuur duurt maximaal 6 weken ofzo toch?
Deathlift or Die.![]()
Kwartier met m'n hoofd tussen m'n benen op de bench gezeten, werd ineens kotsmisselijkwtf man
Oh naja laatmaar, tis er al uit... Bah
[ Bericht 11% gewijzigd door BredeBroeder op 04-04-2016 19:15:18 ]![]()
Ik zal nog eventjes foto's posten @ 4400 kcal per dag. Ben nu ongeveer 1.5 ~ 2 maanden 'serieus' aan het trainen. Ben al behoorlijk wat kilo's aangekomen. Vetpercentage blijft onderhand gelijk.
Before foto's heb ik niet, maar woog 63k @ 1.78 = ecto
Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Wat een advies. Ik zou sowieso nooit een kuur pakken, omdat je naturel ook veel kan behalen.quote:Op maandag 4 april 2016 19:47 schreef Ethanolic het volgende:
kuurtje pakken
ben je een beest binnen no time
en ff trimmen
Trimmen boeit me niks. Laat het lekker staan zo
Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Srs, waarom zou je zo'n laag shag over je lichaam laten groeien terwijl je overduidelijk traint om er beter uit te zien
Deathlift or Die.![]()
Haha nicequote:Op maandag 4 april 2016 20:02 schreef Deuce92 het volgende:
Er zijn mensen die dat mooi vinden vriend.
Ik heb tegenwoordig ook een oerwoudje op m'n borstjes.
Beter dan zo'n rode borst met stoppels en ingegroeide haren
Maar wel interessant dat iedereen over mijn 'shag' begint
Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Ik heb het gevoel dat ik niet de massa heb die bij mijn krachtniveau hoort. Als ik in de gym kijk naar gasten die vergelijkbare gewichten drukken zien ze er een stuk groter uit. Kan dit komen door een redelijk ecto botstructuur of zou ik me minder op kracht moeten focussen en meer op volume?
Dit is een foto van een paar weken terug:
Lijkt naar mijn idee niet echt of ik een jaar train, terwijl ik 5*92.5kg bench 5*165kg deadlift en 5*65kg overhead press.
Anyway, maak er er verder ook niet te druk om, en eerste keer een progress pic hier.![]()
Voor een jaar trainen zijn dat best nette stats. Ik druk voor mijn gewicht ook net zoveel of meer dan de grote jongens hier. Enerzijds denk ik met voeding te maken, anderzijds met genetics en/of roidgebruik. Ik vind het alleen maar een voordeel, hoef je minder onnodig gewicht mee te zeulen maar als je echt voor aesthetics gaat zal het idd tegenvallen. Ik train al langer en ik til/druk niet de gewichten die jij hier post ( heeft ook een klein beetje te maken met chronische blessuresquote:Op maandag 4 april 2016 22:51 schreef Agentperry het volgende:
Ik heb het gevoel dat ik niet de massa heb die bij mijn krachtniveau hoort. Als ik in de gym kijk naar gasten die vergelijkbare gewichten drukken zien ze er een stuk groter uit. Kan dit komen door een redelijk ecto botstructuur of zou ik me minder op kracht moeten focussen en meer op volume?
Dit is een foto van een paar weken terug:
[ afbeelding ]
Lijkt naar mijn idee niet echt of ik een jaar train, terwijl ik 5*92.5kg bench 5*165kg deadlift en 5*65kg overhead press.
Anyway, maak er er verder ook niet te druk om, en eerste keer een progress pic hier.). Kom over 3~4 jaar maar eens terug en kijk dan waar je staat, als je op ditzelfde niveau doorgaat zul je vanzelf groot worden
I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Trainen op kracht en massa zijn twee verschillende dingen.
En veel van je kracht komt vanuit je CNS. De hoeveelheid spiervezels die je aan kan spreken en de verhouding slow-twitch en fast-twitch vezels. En zo zijn er nog wel meer factoren op invloed van je kracht versus massaverhouding.
Het is niet zo dat als spiermassa = 70 kg dan deadlift=250 kg.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
Forum Opties Forumhop: Hop naar: