Die elementen komen later vandaag nog aan de orde, maar toch bedankt voor je zorgen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 08:34 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Als jij een betere houding had, dan was je nu gewoon aan het werk, lag je je vriendin te neuken of ontwikkelde je in een bepaald talent, zoals acteren, muziek maken of wetenschap bedrijven, in plaats van je tijd te besteden aan niet zo heel bijdehante kut opmerkingen.
Allebei. Als ik weer zo'n happy koppeltje zie of een meid die tóch bezet blijkt denk ik: 'dat wil ik ook!'. En ik zie alleen de leuke factoren van de buitenkant op dat moment, ik ben er niet bij wanneer ze samen thuis zitten en akkefietjes hebben. Maar toch. Mijn ouders hadden op mijn leeftijd al 3 jaar met elkaar en dat herhalen ze ook steedsquote:Op donderdag 21 januari 2016 00:32 schreef yats het volgende:
[..]
Nogmaals mijn vraag deezer, wat wil je nu? Wil je seks en een beetje aanklooien of wil je een serieuze relatie? Je wisselt namelijk regelmatig van wat je wil...
Verder is het onzin wat je zegt. Sommige mensen hebben inderdaad zo'n funfase en anderen niet of pas veel later. Wat ik je eerder al zei, ik heb tot mijn 27e ook 'maar' met twee vrouwen het bed gedeeld en toch is het daarna redelijk rechtgetrokken. En waarom? Omdat ik toen besefte dat ik iets moest doen om ding en te bereiken. In mijn geval was dat meer dan alleen die gezellige aardige kletskous zijn die met iedereen babbelde, in jouw geval zou dat denk ik moeten zijn om überhaupt sociale gesprekken met mensen te voeren en een vriendenkring op te bouwen. Ja, ik weet dat je een relatie wil en je zegt Heel mooi dat je ook blij bent als die maar kort zou duren, maar geloof me, als er relatie voorbij gaat ben je erg blij dat he vriend en hebt, zelfs als het een korte relatie is...
Nou 1 mee valler voor je, waar je vroeger op je 21ste trouwde is dat vandaag de dag rond de 30ste en dat zelfde is van kracht als het om kinderen krijgen gaat.quote:Op donderdag 21 januari 2016 08:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Allebei. Als ik weer zo'n happy koppeltje zie of een meid die tóch bezet blijkt denk ik: 'dat wil ik ook!'. En ik zie alleen de leuke factoren van de buitenkant op dat moment, ik ben er niet bij wanneer ze samen thuis zitten en akkefietjes hebben. Maar toch. Mijn ouders hadden op mijn leeftijd al 3 jaar met elkaar en dat herhalen ze ook steeds(nu bijna 25 jaar samen..)
Wat is nu je eerste stap om dat ook voor elkaar te krijgen?quote:Op donderdag 21 januari 2016 08:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Allebei. Als ik weer zo'n happy koppeltje zie of een meid die tóch bezet blijkt denk ik: 'dat wil ik ook!'. En ik zie alleen de leuke factoren van de buitenkant op dat moment, ik ben er niet bij wanneer ze samen thuis zitten en akkefietjes hebben. Maar toch. Mijn ouders hadden op mijn leeftijd al 3 jaar met elkaar en dat herhalen ze ook steeds(nu bijna 25 jaar samen..)
Datingapp/site of contact maken met mensen in real life.quote:Op donderdag 21 januari 2016 09:56 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Wat is nu je eerste stap om dat ook voor elkaar te krijgen?
Dat eerste werkt duidelijk niet voor je dus hou je vooral bezig met dat laatstequote:Op donderdag 21 januari 2016 10:27 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Datingapp/site of contact maken met mensen in real life.
Ik heb er gesprekken op van een paar dagen tot paar weken. Maar echte dates rollen er niet echt uit nee. Ze halen af of zijn 'druk'. Nu 1tje lopen waarvan ze serieus mijn type is en benieuwd naar ben.quote:Op donderdag 21 januari 2016 10:28 schreef rival het volgende:
[..]
Dat eerste werkt duidelijk niet voor je dus hou je vooral bezig met dat laatste
Stel ze wilt je ontmoeten? Wat dan, wat zeg of doe je dan.quote:Op donderdag 21 januari 2016 10:43 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik heb er gesprekken op van een paar dagen tot paar weken. Maar echte dates rollen er niet echt uit nee. Ze halen af of zijn 'druk'. Nu 1tje lopen waarvan ze serieus mijn type is en benieuwd naar ben.
Doe niet zo eigenwijs. Het werkt niet. Richt je op dat andere.quote:Op donderdag 21 januari 2016 10:43 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik heb er gesprekken op van een paar dagen tot paar weken. Maar echte dates rollen er niet echt uit nee. Ze halen af of zijn 'druk'. Nu 1tje lopen waarvan ze serieus mijn type is en benieuwd naar ben.
Gaan natuurlijk. Gewoon drankje drinken en gesprek gaat vanzelf, mede door voorgesprekken op de app. Mijn dates duren altijd wel vrij lang dus dat gaat mij goed af.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:10 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Stel ze wilt je ontmoeten? Wat dan, wat zeg of doe je dan.
Stel jij het voor of moet zij met een voorstel komen? En je geeft altijd aan dat gesprekken moeilijk voor je zijn. Waarom gaat nou juist dat geen volgens jou je zo goed af op een date? En niet heel lullig bedoeld, maar als net echt zo goed gaat als dat jij zegt. Waarom is daar dan nooit wat uitgekomen? Kan het niet zijn dat jij het romantiseert voor je zelf?quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:16 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Gaan natuurlijk. Gewoon drankje drinken en gesprek gaat vanzelf, mede door voorgesprekken op de app. Mijn dates duren altijd wel vrij lang dus dat gaat mij goed af.
Ik stel het voor. Nu 2x gedaan en ze geeft aan tot na haar tentamens te verwachten. Gesprekken gaan goed, maar misschien kom ik niet zo expressief over.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:18 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Stel jij het voor of moet zij met een voorstel komen? En je geeft altijd aan dat gesprekken moeilijk voor je zijn. Waarom gaat nou juist dat geen volgens jou je zo goed af op een date? En niet heel lullig bedoeld, maar als net echt zo goed gaat als dat jij zegt. Waarom is daar dan nooit wat uitgekomen? Kan het niet zijn dat jij het romantiseert voor je zelf?
Maar na zo'n gezellige date, hoe gaat het dan in het algemeen verder? Het bloedt dood, er wordt aangegeven het hierbij te laten? En krijg of vraag je dan ook feedback?quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:21 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik stel het voor. Nu 2x gedaan en ze geeft aan tot na haar tentamens te verwachten. Gesprekken gaan goed, maar misschien kom ik niet zo expressief over.
Ze wilt niet weg met je, jij bent enkel opvulling om mee te praten meer niet. Als er straks iemand anders langs komt die ze echt leuk vind heeft ze wel opeens tijd. Ze houd je aan het lijntje.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:21 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik stel het voor. Nu 2x gedaan en ze geeft aan tot na haar tentamens te verwachten. Gesprekken gaan goed, maar misschien kom ik niet zo expressief over.
Of niet en ze is nu echt even druk met haar tentamens.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:30 schreef ook_gek het volgende:
Ze wilt niet weg met je, jij bent enkel opvulling om mee te praten meer niet. Als er straks iemand anders langs komt die ze echt leuk vind heeft ze wel opeens tijd. Ze houd je aan het lijntje.
Doe mij ook eens zo'n glazen bol.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:30 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ze wilt niet weg met je, jij bent enkel opvulling om mee te praten meer niet. Als er straks iemand anders langs komt die ze echt leuk vind heeft ze wel opeens tijd. Ze houd je aan het lijntje.
Dat dus. Het is ook echt tentamenweek volgende week.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:31 schreef Copycat het volgende:
[..]
Of niet en ze is nu echt even druk met haar tentamens.
Ook als jij contact opneemt? Dan zou ik toch eens kritischer kijken of die dates daadwerkelijk zo positief verlopen zoals jij vindt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:35 schreef Deezertje het volgende:
Maar inderdaad na dates hoor ik niks meer, negeren etc.
Wat Copycat zegt, en tevens: vraag feedback.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:35 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat dus. Het is ook echt tentamenweek volgende week.
Maar inderdaad na dates hoor ik niks meer, negeren etc.
Hebben ze zin in als ze je negeren of aan het lijntje houden..quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:37 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ook als jij contact opneemt? Dan zou ik toch eens kritischer kijken of die dates daadwerkelijk zo positief verlopen zoals jij vindt.
NEE HEE, het ligt niet aan hun. Leer/Durf nu eens een keertje kritisch naar jezelf te kijken. Mensen hebben daar geen zin in. Het is voor hun de makkelijkste weg, maar de reden waarom ze die weg kiezen ligt aan iets tijdens die date.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:58 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hebben ze zin in als ze je negeren of aan het lijntje houden..
Nee, kritischer en eerlijker naar de date en jouw inbreng daarin kijken ipv zeggen dat ze goed gaan als het resultaat het tegendeel bewijst.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:58 schreef Deezertje het volgende:
Hebben ze zin in als ze je negeren of aan het lijntje houden..
quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:58 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hebben ze zin in als ze je negeren of aan het lijntje houden..
Doe dat nou eens!quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:55 schreef gebakken-koekje het volgende:
Als er nooit iets verder uit gekomen is dan een eerste date dan wil dat toch zeggen dat iets in die date niet is wat ze er van hadden verwacht.
En dan geen berichtjes sturen als 'en toen was het stillllllll....' 'waarom negeer je mij???' Maar gewoon vragen van goh jammer dat ik niets meer van je hoor, blijkbaar was er niet de klik die wij op de app wel hadden, zou jij mij willen vertellen waar dat aan ligt? Ik heb ook wel eens dates gehad die mij na de date zoiets stuurden en ik heb ze altijd normaal antwoord gegeven.
Dit dus. Kijk eens objectief naar je eigen gedrag tijdens een date. Over het algemeen kan ik bij mijn gefaalde dates best goed van mezelf inschatten hoe ik overkwam. Daarnaast kan het natuurlijk altijd zijn dat je gewoon d'r type niet bent.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:02 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee, kritischer en eerlijker naar de date en jouw inbreng daarin kijken ipv zeggen dat ze goed gaan als het resultaat het tegendeel bewijst.
Ik merk zelf altijd duidelijk of er een klik is of niet. Dat staat dus los van of het gezellig was, maar ik heb het idee dat niet iedereen dat goed ziet.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:07 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dit dus. Kijk eens objectief naar je eigen gedrag tijdens een date. Over het algemeen kan ik bij mijn gefaalde dates best goed van mezelf inschatten hoe ik overkwam. Daarnaast kan het natuurlijk altijd zijn dat je gewoon d'r type niet bent.
1 van de meest gebruikte smoesjes om niet te hoeven date, druk, tentame of geen tijd.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:31 schreef Copycat het volgende:
[..]
Of niet en ze is nu echt even druk met haar tentamens.
Dan gaat de date anders dan jij zegt goed en soepel en romantiseer je het heel erg voor je zelf. Jij bent dus het probleem, kut voor je maae je faalt in het date kennelijk. Wel fijn om dit te weten want dat geeft een optie om het op te lossen ipv afhankelijk zijn van een ander.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:35 schreef Deezertje het volgende:
Maar inderdaad na dates hoor ik niks meer, negeren etc.
Niet doorslaan in het negatieve.. Soms is het wel gewoon te druk om te daten, zeker als iemand ook nog eens een eind weg woont.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:12 schreef ook_gek het volgende:
[..]
1 van de meest gebruikte smoesjes om niet te hoeven date, druk, tentame of geen tijd.
Inderdaad. Deezer zegt dat ze op bijna 2 uur reizen woont, dus zelfs als je er tussenin gaat afspraken, is het nog altijd een uur. Ik kan me voorstellen dat als je je tentamens serieus wil nemen, je geen halve dag bezig wilt zijn voor een eerste korte date.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:14 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Niet doorslaan in het negatieve.. Soms is het wel gewoon te druk om te daten, zeker als iemand ook nog eens een eind weg woont.
Dat hoeft niet te betekenen dat dat ALTIJD!!! zo is. Ik had ook nooit tijd tijdens mijn tentamenweken. Kwam omdat ik daartussen vrij weinig uitvoerde.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:12 schreef ook_gek het volgende:
1 van de meest gebruikte smoesjes om niet te hoeven date, druk, tentame of geen tijd.
En ook als ze een keer een avond vrij heeft in de komende twee weken hoeft ze die niet meteen op te geven aan een date. Alsof alles gelijk moet wijken.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Inderdaad. Deezer zegt dat ze op bijna 2 uur reizen woont, dus zelfs als je er tussenin gaat afspraken, is het nog altijd een uur. Ik kan me voorstellen dat als je je tentamens serieus wil nemen, je geen halve dag bezig wilt zijn voor een eerste korte date.
Ik was vandaag bewust stil en ze nam gewoon contact op net. Dus interesse is er nog zeker dan. En verder is ze vrij open. In de voorjaarsvakantie gaat ze week weg dus het zal iig geen stormloop zijn de eerste weken.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Inderdaad. Deezer zegt dat ze op bijna 2 uur reizen woont, dus zelfs als je er tussenin gaat afspraken, is het nog altijd een uur. Ik kan me voorstellen dat als je je tentamens serieus wil nemen, je geen halve dag bezig wilt zijn voor een eerste korte date.
Dan praat je over waar je nu in het leven staat, waar je graag naar toe wilt in je leven, hoe je daar nu aan werkt, wat je doet in je vrije tijd, waar zij graag mee bezig is en of ze ook graag hardloopt en zo ja, wat haar 5 kilometer tijd is en dat ze zoveel geluk heeft met dat mooie steile haar, omdat jij vanochtend nog met je krullen aan het worstelen was en je bang was dat je er daardoor niet uit zou zien vandaag en we zitten al een uur op dit bankje in de zon te praten wil ze niet even wat gaan eten en en en...dan is de dag weer om en het ging allemaal zo snel, het zou leuk zijn als we elkaar binnenkort weer zouden zien, dan praten we verder, elkaar ongemakkelijk in de ogend kijkend en dan misschien toch nog even een knuffel of een kus voor de trein fluit. En dat allemaal zonder een sociaal leven te hebben en met last van de nodige frustraties.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:14 schreef gebakken-koekje het volgende:
Ik vraag me echt af waar je het dan over hebt tijdens een date want dingen als dat je zo graag een relatie wil, dat je je ergert aan zoenende stelletjes, dat je eigenlijk geen vrienden hebt om leuke dingen mee te doen en dat je nog thuis woont en ook niet echt de behoefte hebt om dat te veranderen zouden voor mij wel een afknapper zijn.
Ja en daarom zit ze ook op een dating site, omdat ze geen tijd heeft? Het is algemeen bekend dat veel vrouwen de aandacht leuk vinden en menig man aan het lijntje houden met smoesjes als geen tijd. En als er dan iemand anders voorbij komt is we wel opeens tijd en is het echt niet zijn schuld maar die van haar.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:14 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Niet doorslaan in het negatieve.. Soms is het wel gewoon te druk om te daten, zeker als iemand ook nog eens een eind weg woont.
Vergeet niet, tegen een vreemde is het altijd makkelijker praten dan tegen een bekende. Daar kan je makkelijk een emmer stront dumpen omdat je die persoon toch niet kent.quote:
Nou als ik lees over de ontmoeting met Deezer en Brocoli zit ik er niet ver naastquote:Op donderdag 21 januari 2016 12:40 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Dan praat je over waar je nu in het leven staat, waar je graag naar toe wilt in je leven, hoe je daar nu aan werkt, wat je doet in je vrije tijd, waar zij graag mee bezig is en of ze ook graag hardloopt en zo ja, wat haar 5 kilometer tijd is en dat ze zoveel geluk heeft met dat mooie steile haar, omdat jij vanochtend nog met je krullen aan het worstelen was en je bang was dat je er daardoor niet uit zou zien vandaag en we zitten al een uur op dit bankje in de zon te praten wil ze niet even wat gaan eten en en en...dan is de dag weer om en het ging allemaal zo snel, het zou leuk zijn als we elkaar binnenkort weer zouden zien, dan praten we verder, elkaar ongemakkelijk in de ogend kijkend en dan misschien toch nog even een knuffel of een kus voor de trein fluit. En dat allemaal zonder een sociaal leven te hebben en met last van de nodige frustraties.
Maar ik schat in dat jij een beeld hebt van een of ander sip figuur, dat als de klokkenluider van Note Dame voorover gebogen waggelend, schuw voor zich uitkijkend 'hoi' zegt, met een stemgeluid waar zelfs een robot op af zou knappen, alleen maar omdat je wat deprimerende berichten leest uit de donkerste krochten van iemands hart.
Hou je aversie jegens deezertje hier even buiten. Je weet zelf ook wel dat het soms gewoon niet past. Ik heb het zelf ook van beide kanten meegemaakt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:41 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ja en daarom zit ze ook op een dating site, omdat ze geen tijd heeft? Het is algemeen bekend dat veel vrouwen de aandacht leuk vinden en menig man aan het lijntje houden met smoesjes als geen tijd. En als er dan iemand anders voorbij komt is we wel opeens tijd en is het echt niet zijn schuld maar die van haar.
Als ik lees over Brocoli is ze bezig met het halve forum te daten, is niemand goed genoeg voor haar, levert ze veel kritiek op anderen, maar lijkt ze zelf ook de nodige autistische neigingen te hebben.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:45 schreef gebakken-koekje het volgende:
[..]
Nou als ik lees over de ontmoeting met Deezer en Brocoli zit ik er niet ver naast
Het enige wat ik zo kan bedenken is als de ander een grap maakt dat ik er gevatter terug op wil reageren maar dat ik het daarmee juist verpest, niet passende opmerking ofzo. Dan moet ik half verantwoorden en uitleggen wat ik eigenlijk bedoelde.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:39 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wat Copycat zegt, en tevens: vraag feedback.
quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:48 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Hou je aversie jegens deezertje hier even buiten. Je weet zelf ook wel dat het soms gewoon niet past. Ik heb het zelf ook van beide kanten meegemaakt.
Waar gaat het dan zoal over tijdens een date? Want vertellen dat je nogal hard op zoek bent en thuis woont is voor veel meiden nogal een afknapper.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:50 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het enige wat ik zo kan bedenken is als de ander een grap maakt dat ik er gevatter terug op wil reageren maar dat ik het daarmee juist verpest, niet passende opmerking ofzo. Dan moet ik half verantwoorden en uitleggen wat ik eigenlijk bedoelde.
het gaat er om wat er fout zou kunnen gaan tijdens een date. En daarom vraag ik mij gewoon af hoe een gesprek dan gaat, waar ze het WEL over hebben want je moet toch al snel een paar uur vol praten en als je zo druk bezig bent met een relatie krijgen en je afkeer tegen stelletjes is het logisch dat dat op een gegeven moment ter sprake komt en ik zeg gewoon dat zoiets er wel voor kan zorgen dat iemand afknaptquote:Op donderdag 21 januari 2016 12:48 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Als ik lees over Brocoli is ze bezig met het halve forum te daten, is niemand goed genoeg voor haar, levert ze veel kritiek op anderen, maar lijkt ze zelf ook de nodige autistische neigingen te hebben.
Ik zou het allemaal met een korrel zout nemen wat je hier leest.
Maar ga eens inhoudelijk in op de rest van m'n post. Lekker makkelijk om hier te zitten ageren tegen een stel waar het allemaal niet zo lekker loopt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:51 schreef ook_gek het volgende:
[..]aversie jegens deezertje
beste jongen als jij ipv deezertje was geweest had ik exact het zelfde gezegt. Sterker nog, welke user dan ook. Haal je nou niks geks in je hoofd.
Vooringenomen arrogantie straalt er weer vanaf.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:48 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Als ik lees over Brocoli is ze bezig met het halve forum te daten, is niemand goed genoeg voor haar, levert ze veel kritiek op anderen, maar lijkt ze zelf ook de nodige autistische neigingen te hebben.
Ik zou het allemaal met een korrel zout nemen wat je hier leest.
Het punt is dat dat het enige is dat JIJ kunt bedenken, maar dat je dus niet weet of dat ook het punt is bij de ander. Om te weten waar de schoen echt wringt, moet je dat dus, op de manier zoals hierboven aangegeven zonder aanvallend en verongelijkt te doen, navragen. Dan hoef je niets te bedenken, dan weet je en kun je kijken of je daar iets mee kunt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:50 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het enige wat ik zo kan bedenken is als de ander een grap maakt dat ik er gevatter terug op wil reageren maar dat ik het daarmee juist verpest, niet passende opmerking ofzo. Dan moet ik half verantwoorden en uitleggen wat ik eigenlijk bedoelde.
Dat zeg je toch ook niet lol? En vaak weten ze dat thuiswonen vooraf al of ze vragen het op de date zelf. En mochten ze zelf niet thuiswonen kijken ze wel even verbaasd maar ik geef aan dat het niet te lang meer duurt en de schaarste is gewoon waar dus hebben ze begrip voor.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:53 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Waar gaat het dan zoal over tijdens een date? Want vertellen dat je nogal hard op zoek bent en thuis woont is voor veel meiden nogal een afknapper.
Oke dat is duidelijk dan. Maar als je dat niet zegt/ze hebben er begrip voor, wat zeg je dan wel?quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:57 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat zeg je toch ook niet lol? En vaak weten ze dat thuiswonen vooraf al of ze vragen het op de date zelf. En mochten ze zelf niet thuiswonen kijken ze wel even verbaasd maar ik geef aan dat het niet te lang meer duurt en de schaarste is gewoon waar dus hebben ze begrip voor.
En ik zeg dat wat hier allemaal geschreven wordt en wat er iemands hoofd speelt helemaal niet tot uiting hoeft te komen in een gesprek of hoe de persoon overkomt. Als je een paar uur 'moet' volpraten, dan weet ik niet waar je mee bezig bent. Je merkt in tien minuten of minder wel of je goed kunt opschieten met een ander en zo niet, dan bedank je elkaar toch gewoon voor de tijd en de moeite en ga je je energie aan iets beters besteden?quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:54 schreef gebakken-koekje het volgende:
[..]
het gaat er om wat er fout zou kunnen gaan tijdens een date. En daarom vraag ik mij gewoon af hoe een gesprek dan gaat, waar ze het WEL over hebben want je moet toch al snel een paar uur vol praten en als je zo druk bezig bent met een relatie krijgen en je afkeer tegen stelletjes is het logisch dat dat op een gegeven moment ter sprake komt en ik zeg gewoon dat zoiets er wel voor kan zorgen dat iemand afknapt
Aan de reacties op die opmerkingen maak ik vaak wel op dat het raar of ongepast overkomt. Over het randje mening/humor.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:57 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het punt is dat dat het enige is dat JIJ kunt bedenken, maar dat je dus niet weet of dat ook het punt is bij de ander. Om te weten waar de schoen echt wringt, moet je dat dus, op de manier zoals hierboven aangegeven zonder aanvallend en verongelijkt te doen, navragen. Dan hoef je niets te bedenken, dan weet je en kun je kijken of je daar iets mee kunt.
Familie, hobby's, nieuws, reizen etc. En de ander veel laten praten werkt ook. Mensen praten graag over zichzelf.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:58 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Oke dat is duidelijk dan. Maar als je dat niet zegt/ze hebben er begrip voor, wat zeg je dan wel?
Maar alleen daarop hoeft het niet afgeketst te worden, lijkt me. Eén verkeerde opmerking maakt een date nog niet zo ernstig dat er geen vervolg is.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:59 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Aan de reacties op die opmerkingen maak ik vaak wel op dat het raar of ongepast overkomt. Over het randje mening/humor.
Ligt eraan hoe verkeerd die opmerking is, uiteraard. Als iemand duidelijk racistisch is of iets anders waar ik niets mee heb, dan is het vrij snel einde verhaal.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Maar alleen daarop hoeft het niet afgeketst te worden, lijkt me. Eén verkeerde opmerking maakt een date nog niet zo ernstig dat er geen vervolg is.
Dan ben ik wel benieuwd wat je dan zegt. Want 'over het randje' hoeft niet per se slecht te zijn, ten zij je, zoals hierboven aangegeven, racistisch bent of op een andere manier kwetsend. Daar is niet iedereen van gediend. Misschien even mee wachten totdat je haar wat beter kan peilen/weet of ze dat waardeert.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:59 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Aan de reacties op die opmerkingen maak ik vaak wel op dat het raar of ongepast overkomt. Over het randje mening/humor.
Dus iemand heeft geen tijd maar is wel actief of een datingsite wetende sat daar iets uit kan komen. Vreemd vind je niet? Ze moet leren, dat kan ook makkelijk in de trein. Als je iemand echt leuk vind is dat ook helemaal geen probleem.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:55 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Maar ga eens inhoudelijk in op de rest van m'n post. Lekker makkelijk om hier te zitten ageren tegen een stel waar het allemaal niet zo lekker loopt.
Inderdaad. als je iemand echt leuk vindt ga je er dingen voor verzetten / annuleren, maar we hebben het nu over een EERSTE date. Met iemand die je niet kent. Die twee uur verder op woont.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:14 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Dus iemand heeft geen tijd maar is wel actief of een datingsite wetende sat daar iets uit kan komen. Vreemd vind je niet? Ze moet leren, dat kan ook makkelijk in de trein. Als je iemand echt leuk vind is dat ook helemaal geen probleem.
Meerdere keren al aanegeven, besproken en bevestigt dat veel vrouwen om de aandacht op een dating site zitten. Zelfde als dat "geen tijd" de perfecte manier is om de boot af te houden. Teven is ze "open" volgens Deezertje. Nog een teken van aandacht. En hij is zelf de perfecte persoon om aan het lijntje te houden. Hij zal altijd reageren, hij zal haar alles bevestigen wat zij zegt want dat zoekt ze net als zijn begrip en lieve gesprekken.
Nou ja, ik zou wel vrij flexibel zijn in het proberen te vinden van een al dan niet korte eerste afspraak voor een kop koffie ergens tussendoor ofzo, want tijden met iemand praten via sms/email is ook gewoon niets. Zoals ik eerder al zei zou ik voorstellen om ergens een keer even een uurtje een kopje koffie te gaan drinken. Dat heeft ook niet meteen de hele lading van een eerste echte date waar je plant enkele uren met elkaar door te brengen, en kun je meteen zien of er op z'n minst een kleine klik is die je wel verder wilt verkennen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:17 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Inderdaad. als je iemand echt leuk vindt ga je er dingen voor verzetten / annuleren, maar we hebben het nu over een EERSTE date. Met iemand die je niet kent. Die twee uur verder op woont.
Voor een eerste date zet ik (en andere dates die ik heb gehad) niet alles in mijn leven opzij. Werk, afspraken met vrienden, sportavonden gaan bij mij allemaal voor een afspraakje met iemand die ik nog nooit gezien heb.
Je bent zo ongelofelijk veel negatief aan het invullen.
Of jij bent erg naïef, en ik realisaties dat kan ook. Wie zal het zeggen. Laten we het rustig afwachten.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:17 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Inderdaad. als je iemand echt leuk vindt ga je er dingen voor verzetten / annuleren, maar we hebben het nu over een EERSTE date. Met iemand die je niet kent. Die twee uur verder op woont.
Voor een eerste date zet ik (en andere dates die ik heb gehad) niet alles in mijn leven opzij. Werk, afspraken met vrienden, sportavonden gaan bij mij allemaal voor een afspraakje met iemand die ik nog nooit gezien heb. Het is meerdere keren voorgekomen dat een eerste date pas na twee weken gepland kon worden en toch gingen ze door.
Je bent zo ongelofelijk veel negatief aan het invullen.
Erg naief? Ik spreek uit ervaring.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:20 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Of jij bent erg naïef, en ik realisaties dat kan ook. Wie zal het zeggen. Laten we het rustig afwachten.
Heb je wel eens gebeld met haar, voorgesteld?quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:20 schreef Deezertje het volgende:
En ik wil niet negatief doen maar de week nadat de eerste date kan plaatsvinden gaat ze dus alweer op vakantie. Ben je zo 2/3 weken veder na die eerste date. Ik moet er inderdaad niet te veel van verwachten...
Eerste date kan over 1,5 week pas, daarna vakantie en zit je zo op half februari voordat er, als het nog klikt, wat meer regelmaat in zit. Op een of andere manier tref iknalfijd ik altijd meiden die daten als ze het niet rustig hebben..quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:20 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nou ja, ik zou wel vrij flexibel zijn in het proberen te vinden van een al dan niet korte eerste afspraak voor een kop koffie ergens tussendoor ofzo, want tijden met iemand praten via sms/email is ook gewoon niets. Zoals ik eerder al zei zou ik voorstellen om ergens een keer even een uurtje een kopje koffie te gaan drinken. Dat heeft ook niet meteen de hele lading van een eerste echte date waar je plant enkele uren met elkaar door te brengen, en kun je meteen zien of er op z'n minst een kleine klik is die je wel verder wilt verkennen.
Dat deed ik toen ik nog dates deed ook: even 's avonds ergens een kop koffie drinken.
Dat kan ook, als je bij elkaar in de buurt woont. In Deezertje zijn geval is het 2 uur reizen, zelfs als je in het midden afspreekt zit je dan aan een uur reistijd. Het is maar waar je zin in hebt voor een kop koffie.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:20 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nou ja, ik zou wel vrij flexibel zijn in het proberen te vinden van een al dan niet korte eerste afspraak voor een kop koffie ergens tussendoor ofzo, want tijden met iemand praten via sms/email is ook gewoon niets. Zoals ik eerder al zei zou ik voorstellen om ergens een keer even een uurtje een kopje koffie te gaan drinken. Dat heeft ook niet meteen de hele lading van een eerste echte date waar je plant enkele uren met elkaar door te brengen, en kun je meteen zien of er op z'n minst een kleine klik is die je wel verder wilt verkennen.
Dat deed ik toen ik nog dates deed ook: even 's avonds ergens een kop koffie drinken.
Nee dat lijkt me na amper een week contact te vroeg.. Bovendien ben ik benieuwd naar haar zelf in levemde lijven. Skype is ook pas na eerste dates meer van waarde.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:22 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Heb je wel eens gebeld met haar, voorgesteld?
Dat kan je ook proberen. Een gesprek is heel anders dan alleen tekst naar elkaar sturen.
Ik heb voorgesteld naar haar te komen maar 'dat wou ze me niet aandoen'. En al die tijd dat ze zit te appen met me kon ze ook in een afspraak steken, maar goed.. Interesse is er van haar kant nog wel alleen de tijd niet.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:25 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dat kan ook, als je bij elkaar in de buurt woont. In Deezertje zijn geval is het 2 uur reizen, zelfs als je in het midden afspreekt zit je dan aan een uur reistijd. Het is maar waar je zin in hebt voor een kop koffie.
Als een eerste date lastig si door afstand en drukte , lijkt het me niets raars om voor te stellen om te telefoneren/skypen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:26 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee dat lijkt me na amper een week contact te vroeg.. Bovendien ben ik benieuwd naar haar zelf in levemde lijven. Skype is ook pas na eerste dates meer van waarde.
wel nee is helemaal niet te vroeg, gewoon voorstellen. Onthoud dat een gesprek via whatsapp super leuk kan zijn maar als je elkaar aan de telefoon spreek het opeens heel anders kan zijn en totaal niet leuk en gezellig net als elkaar zien heel erg tegen kan vallen qua gesprek.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:26 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Nee dat lijkt me na amper een week contact te vroeg.. Bovendien ben ik benieuwd naar haar zelf in levemde lijven. Skype is ook pas na eerste dates meer van waarde.
Ach, ik zou dat niet zo erg vinden als ik serieus interesse zou hebben maar wel even de kat uit de boom wil kijken voor ik meer energie in zo iemand ga steken.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:25 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dat kan ook, als je bij elkaar in de buurt woont. In Deezertje zijn geval is het 2 uur reizen, zelfs als je in het midden afspreekt zit je dan aan een uur reistijd. Het is maar waar je zin in hebt voor een kop koffie.
Ik vrees dat de waarheid wat anders ligt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:24 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Eerste date kan over 1,5 week pas, daarna vakantie en zit je zo op half februari voordat er, als het nog klikt, wat meer regelmaat in zit. Op een of andere manier tref iknalfijd ik altijd meiden die daten als ze het niet rustig hebben..
Exact, het is de wel bekende afschuif excuus en over een paar dagen verwatert het contact en toedeloe weg is ze. Of ze heeft opeens een andere date.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:31 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ik vrees dat de waarheid wat anders ligt.
Ik had zowaar twee gesprekken gister en vandaag. Een dronkaard op 't station en iemand die mij iets wou aansmeren maar nadat hij doorhad dat er niks te verkopen viel hadden we 't juist over wat ie zelf van zijn product vondquote:Op donderdag 21 januari 2016 13:34 schreef motorbloempje het volgende:
maargoed, dit is niet het verkrijgen van dates, dit is socialiseren en vrienschappen, dus laten we 't daar bij proberen te houden, al is het (merk ik ook zelf) lastig om die dingen gescheiden te houden: laten we het toch proberen. Dus misschien weer terug naar de discussie over wat zeg je wel/niet tegen mensen in welke situatie dan ook. Wat is awkward, raar, afknappers, doet mensen wegrennen in welke capaciteit (vrienden/date/etc/) dan ook.
En bedankt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:48 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Als ik lees over Brocoli is ze bezig met het halve forum te daten, is niemand goed genoeg voor haar, levert ze veel kritiek op anderen, maar lijkt ze zelf ook de nodige autistische neigingen te hebben.
Ik zou het allemaal met een korrel zout nemen wat je hier leest.
Dat zijn geen gesprekken (die er toe doen).quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:43 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik had zowaar twee gesprekken gister en vandaag. Een dronkaard op 't station en iemand die mij iets wou aansmeren maar nadat hij doorhad dat er niks te verkopen viel hadden we 't juist over wat ie zelf van zijn product vond(niet geschikt voor zijn beroep dus lol)
Ja, uiteraard.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:02 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe verkeerd die opmerking is, uiteraard. Als iemand duidelijk racistisch is of iets anders waar ik niets mee heb, dan is het vrij snel einde verhaal.
Zij spreken mij aan, ik geef antwoord en kap niet meteen af.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:44 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Dat zijn geen gesprekken (die er toe doen).
Je snapt toch wel dat je dit niet kan kwalificeren als een gesprek?quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:45 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Zij spreken mij aan, ik geef antwoord en kap niet meteen af.
Lol nee, maar ik klap ook niet dichtquote:Op donderdag 21 januari 2016 13:55 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Je snapt toch wel dat je dit niet kan kwalificeren als een gesprek?
Anders hang je er gelijk zo'n zwaar gewicht aan.quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:02 schreef Bananenpap het volgende:
Hoewel ik het er mee eens ben dat niet alles perse negatief ingevuld moet worden vind ik ook dat er een wezenlijk verschil zit tussen 'geen tijd hebben' en 'geen tijd willen vrij maken'. Maar goed, je kent haar niet, ze hoeft geen verantwoording naar jou af te leggen en jij moet geen overhaaste conclusies trekken. Misschien vindt ze het gewoon eng om de overstap te maken van online contact naar een echte date, dat zou namelijk ook buiten mijn comfortzone liggen. Misschien kun je bij het eerstvolgende langdurige Whatsappgesprek vragen van: 'goh, in al die tijd dat we aan het appen zijn hadden we beter eens een date kunnen houden' wat af kunnen spreken.
Ik vond het een mooi verhaal. Kudos!quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:07 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ondanks dat ik wist dat m'n hele verhaal niet echt nut zou hebben of over zou komen, vind ik dat toch jammer
Bij mij is het wel blijven hangen hoorquote:Op donderdag 21 januari 2016 14:07 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ondanks dat ik wist dat m'n hele verhaal niet echt nut zou hebben of over zou komen, vind ik dat toch jammer
ik doelde ook meer op deezer bv.quote:Op donderdag 21 januari 2016 15:41 schreef CRW het volgende:
[..]
Bij mij is het wel blijven hangen hoorIk heb er echt wat van opgestoken.
Nog even wat anders: als je een date hebt maar geen van beide lukt het om het gesprek goed gaande te houden, betekent dat dan dat er per definitie geen klik is?
Ik word vaak nogal gespannen van de gedwongen sfeer op een date en weet dan maar weinig te zeggen. Als de andere persoon hetzelfde heeft dan valt het gesprek dus al gauw stil. Sommige mensen zeggen wel dat je daar geen last van hebt als je écht de goede persoon hebt getroffen maar ik betwijfel het.
Gewoon wat biertjes drinken werkt ook naar dat gaat dus vaak niet omdat ik met de auto ben
Ga gewoon wat drinken en van uit daar zie je wel verder. Ga er blanco in en verwacht er niks van. Wie weet helpt dat je zenuwen wat tegen te gaan. Je kan ook prima zeggen dat je bloed nerveus bent, is iets menselijk toch. Je kan er ook een grapje over maken om het ijs te breken.quote:Op donderdag 21 januari 2016 15:41 schreef CRW het volgende:
[..]
Bij mij is het wel blijven hangen hoorIk heb er echt wat van opgestoken.
Nog even wat anders: als je een date hebt maar geen van beide lukt het om het gesprek goed gaande te houden, betekent dat dan dat er per definitie geen klik is?
Ik word vaak nogal gespannen van de gedwongen sfeer op een date en weet dan maar weinig te zeggen. Als de andere persoon hetzelfde heeft dan valt het gesprek dus al gauw stil. Sommige mensen zeggen wel dat je daar geen last van hebt als je écht de goede persoon hebt getroffen maar ik betwijfel het.
Gewoon wat biertjes drinken werkt ook naar dat gaat dus vaak niet omdat ik met de auto ben
Misschien verwacht je daar ook wel teveel.quote:Op donderdag 21 januari 2016 15:46 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ik doelde ook meer op deezer bv.
Nah, gestaag vooruit.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:04 schreef Detroit het volgende:
[..]
Misschien verwacht je daar ook wel teveel..
Waar heb jij dan gestaag vooruitgang geboekt vind jij?quote:
Herkennen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:08 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Waar heb jij dan gestaag vooruitgang geboekt vind jij?
Erg jammer, je hebt denk o wel de kern van het probleem blootgesteld. Totale desinteresse in een ander.quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:07 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ondanks dat ik wist dat m'n hele verhaal niet echt nut zou hebben of over zou komen, vind ik dat toch jammer
Dus je hoeft niet aan jezelf te werken?quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:16 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Herkennen.
Ik moet af van het meisjes zijn eng gebeuren. Dag in dag uit bevindt ik me tussen leeftijdgenoten 18-25j waarvan 85% aantrekkelijk is... En een groot deel is naast bloed aantrekkelijk ook nog vrijgezel.
En aanhaken op de anderhalve sidenote in een verhaal, wat mogelijk aansluit op een eigen warped wereldbeeld. De rest, wat niet in het straatje past, maar wel de hoofdboodschap bevat, compleet negeren.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:17 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Erg jammer, je hebt denk o wel de kern van het probleem blootgesteld. Totale desinteresse in een ander.
Je kan van tevoren nadenken waar je eventueel over wil praten.quote:Op donderdag 21 januari 2016 15:41 schreef CRW het volgende:
Nog even wat anders: als je een date hebt maar geen van beide lukt het om het gesprek goed gaande te houden, betekent dat dan dat er per definitie geen klik is?
Ik word vaak nogal gespannen van de gedwongen sfeer op een date en weet dan maar weinig te zeggen. Als de andere persoon hetzelfde heeft dan valt het gesprek dus al gauw stil. Sommige mensen zeggen wel dat je daar geen last van hebt als je écht de goede persoon hebt getroffen maar ik betwijfel het.
Je zou bij een eerste date kunnen gaan poolen of bowlen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 15:41 schreef CRW het volgende:
[..]
Bij mij is het wel blijven hangen hoorIk heb er echt wat van opgestoken.
Nog even wat anders: als je een date hebt maar geen van beide lukt het om het gesprek goed gaande te houden, betekent dat dan dat er per definitie geen klik is?
Ik word vaak nogal gespannen van de gedwongen sfeer op een date en weet dan maar weinig te zeggen. Als de andere persoon hetzelfde heeft dan valt het gesprek dus al gauw stil. Sommige mensen zeggen wel dat je daar geen last van hebt als je écht de goede persoon hebt getroffen maar ik betwijfel het.
Gewoon wat biertjes drinken werkt ook naar dat gaat dus vaak niet omdat ik met de auto ben
Wat herkennen?quote:
Dat is inderdaad geinig om te doen ja.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:46 schreef K44S het volgende:
Ook heb ik ooit eens glow in the dark midgetgolf gedaan... ook grappig en eens wat anders.
Bij mezelf. De valkuilen. Zonder gesprek ontstaat er nooit wat. En 85% van de dames is in mijn ogen mooi, zeker op de uni hier. En omdat ik alle punten van flirten/interesse nu wel ken vanaf een zijlijntje... Ik wil zélf actie meemaken.quote:Op donderdag 21 januari 2016 17:12 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wat herkennen?
[..]
Dat is inderdaad geinig om te doen ja.
Goeie tips, bedankt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:46 schreef K44S het volgende:
[..]
Je zou bij een eerste date kunnen gaan poolen of bowlen.
Dan heb je iets omhanden en kan je ondertussen best babbelen, duurt niet lang(bowlen duurt maximaal een uurtje en dan kan je samen een drankje in de buurt of aan de bar gaan doen.) en poolen kan je wat langer over treuzelen (in de zin dat je daar wat langer over kan doen en minder tijd gebonden bent zoals bij bowlen).
Ook heb ik ooit eens glow in the dark midgetgolf gedaan... ook grappig en eens wat anders.
Doe normaal manquote:Op donderdag 21 januari 2016 16:46 schreef K44S het volgende:
[..]
Je zou bij een eerste date kunnen gaan poolen of bowlen.
Dan heb je iets omhanden en kan je ondertussen best babbelen, duurt niet lang(bowlen duurt maximaal een uurtje en dan kan je samen een drankje in de buurt of aan de bar gaan doen.) en poolen kan je wat langer over treuzelen (in de zin dat je daar wat langer over kan doen en minder tijd gebonden bent zoals bij bowlen).
Ook heb ik ooit eens glow in the dark midgetgolf gedaan... ook grappig en eens wat anders.
ik ben 35 en vind dat ook leukquote:Op donderdag 21 januari 2016 19:14 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Doe normaal manHij is toch geen zestien
Jij hebt echt geen zelfinzicht.quote:Op donderdag 21 januari 2016 18:52 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Bij mezelf. De valkuilen. Zonder gesprek ontstaat er nooit wat. En 85% van de dames is in mijn ogen mooi, zeker op de uni hier. En omdat ik alle punten van flirten/interesse nu wel ken vanaf een zijlijntje... Ik wil zélf actie meemaken.
Wat is daar niet goed aan dan? Als je betere suggesties hebt, laat maar horen!quote:Op donderdag 21 januari 2016 19:14 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Doe normaal manHij is toch geen zestien
ik ook. Zou het kei tof vinden als iemand eens wat anders deedquote:Op donderdag 21 januari 2016 19:21 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ik ben 35 en vind dat ook leuk
Lijkt me wel pijnlijk.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:59 schreef ook_gek het volgende:
Ik zie ook niet zo in wat er mis is met glow in de darm golf.
quote:
quote:
Het probleem is dan niet "een drankje doen" het probleem is dan dat je een suffe doos date.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 16:33 schreef K44S het volgende:
Ik heb zelfs 'hekel' aan passief een drankje doen.
Ik bedoel, ik ben dan wel een babbelaar... maar om nou continue met open vragen aan te komen en bij haar alles er uit te trekken.... mwuah neh.
Ik ben toevallig heel goed met een keu....quote:Op donderdag 21 januari 2016 19:21 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ik ben 35 en vind dat ook leuk
Ik date(te) suffe dozenquote:Op vrijdag 22 januari 2016 23:04 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Het probleem is dan niet "een drankje doen" het probleem is dan dat je een suffe doos date.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:03 schreef syndroom het volgende:
Ik ben wel benieuwd wat je concreet gevraagd/gedaan hebt om een reactie als "opkankeren" te ontvangen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:03 schreef syndroom het volgende:
Daarom is er ook meerdere keren gepost dat het geen zin heeft om vanuit het niets naar een stad te gaan, denkende dat je die nacht gaat neuken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kleine stapjes. Niet ineens de marathon proberen te rennen.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:08 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd wat je concreet gevraagd/gedaan hebt om een reactie als "opkankeren" te ontvangen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Na 5 rondjes te hebben gelopen ben ik ook maar weggegaan omdat al die uitsmijters ook zoiets hadden van 'wat loopt die gast hier steeds te doen'.
Achteraf had ik ook tegen de vangrail kunnen rijden, maar op dat moment zat ik vol woede en frustratie dat ik soms ook wel domme dingen doe, gelukkig wel heel thuisgekomen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alhoewel je door dit soort gebeurtenissen lekker met je neus op de feiten gedrukt wordt voelt het wel zwaar om als enige nergens bij te horen, vind het dan ook knap van deezer dat hij wel met succes alleen uit durft te gaan, want als eenling word je toch met de nek aangekeken.
.
[ Bericht 4% gewijzigd door motorbloempje op 23-01-2016 14:50:10 (Stop eens met het goedpraten van die malloten) ]
Ik kan me goed voorstellen dat een welgemeende 'hoi' al voldoende is om zo'n reactie te krijgen in het uitgaansleven...quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:08 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd wat je concreet gevraagd/gedaan hebt om een reactie als "opkankeren" te ontvangen.
Daar heb je gelijk in. Vrienden zijn met vrienden, vriendinnen met vriendinnen, kom je daar als enige is het bijna niet te doen om (zeker als je ook introvert bent) je daar geforceerd tussen te komen. Als je daar tussen staat, je ziet iedereen met elkaar communiceren, het gezellig hebben doet dat echt wel pijn als je daar als eenling buitenstaat. Nergens bij horen, gevoel genegeerd te worden en niet de vaardigheden hebben om succesvol jezelf in een groepje aan te sluiten is erg frustrerend.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:25 schreef Deezertje het volgende:
Balen man. Daarom duik ik ook niet zomaar op een vrijdag of zaterdag een café in. Iedereen is al met iemand. Ik zou eerder naar een feest gaan waar de muziek centraal staat. Daar kan je makkelijker mensen aanspreken. Café is gewoon sociaal en als je in j uppie bent valt het niet mee als je een meid treft die met haar vriendinnen op stap is.
Het is in dit geval zeker geen welgemeende hoi alleen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:40 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ik kan me goed voorstellen dat een welgemeende 'hoi' al voldoende is om zo'n reactie te krijgen in het uitgaansleven...
^quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:33 schreef JaniesBrownie het volgende:
Waarom zouden anderen je ergens bij betrekken?
Dat moet je zelf doen en dat kost tijd en energie en moeite.
Nee, zo te lezen zei hij nog niet eens iets...quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:43 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
Het is in dit geval zeker geen welgemeende hoi alleen.
Wat was je doel toen je ging? Iemand die rondjes door een uitgaansstraat loopt en mensen met een vaag verhaal aanspreekt, zou ik ook mijden als de pest, iemand die alleen uitgaat, om het uitgaan, lekker binnen geniet van een drankje en muziek,quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:42 schreef syndroom het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in. Vrienden zijn met vrienden, vriendinnen met vriendinnen, kom je daar als enige is het bijna niet te doen om (zeker als je ook introvert bent) je daar geforceerd tussen te komen. Als je daar tussen staat, je ziet iedereen met elkaar communiceren, het gezellig hebben doet dat echt wel pijn als je daar als eenling buitenstaat. Nergens bij horen, gevoel genegeerd te worden en niet de vaardigheden hebben om succesvol jezelf in een groepje aan te sluiten is erg frustrerend.
Dat ik zomaar uitgescholden ben komt denk ik ook meer omdat ik van nature een onzekere lichaamshouding aannam waardoor mensen kennelijk ruimte zien om me als een stuk vuil te behandelen.
Het enige leuke tot nu toe was het bekijken van de vrouwen die door de straten liepen maar dat was het wel zo'n beetje. Ik heb het tenminste geprobeerd, kan er hier ook niet meer geklaagd worden dat ik niet van die zolderkamer afkom.
Alleen een kroeg binnenstappen zie ik mezelf niet doen, dat zou een echte afgang zijn. Wel had ik op dat moment denk ik meer meiden op straat (met een vaag verhaal) aan kunnen spreken maar als je vol stress zit en je hebt gefaald heb je gewoon niet meer voldoende zelfvertrouwen om ook dat nog te doen. Ik moet zulke dingen eerst even verwerken.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:03 schreef syndroom het volgende:
Wel gedurfd dat je het toch gedaan hebt! Ik heb je al vaker het plan zien posten, maar ik dacht dat het bij plannen bleef.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar het is natuurlijk wel zo dat mensen met huisgenoten uitgaan, of met mensen van studie- en of studentenvereniging of van studentensportclub of weet ik veel waar van kennen. Daarnaast was bij mij in huis dat mensen nog langer bleven hangen na het uitgaan. Maar met een vreemde zoals jij wordt dat toch ongemakkelijk, vermoed ik. Anderen ken je via via, maar een onbekende zou ook kunnen worden opgevat als iemand die op spullen uit is om te stelen oid. (dit is dan een worst case scenario)
Ik ben trouwens nooit veel uit geweest als student, maar je moet toch heel vaak je studentenpas tonen?
Als je een groepje doorgesnoven bomberjacks aanspreekt, ja.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:40 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ik kan me goed voorstellen dat een welgemeende 'hoi' al voldoende is om zo'n reactie te krijgen in het uitgaansleven...
Als je niet uitgaat ben je al snel aangewezen op de datingapps/sites maar dat kan eeuwen duren voordat je er wat uitsleept, of juist lang lult zonder concrete date in het vooruitzicht.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:45 schreef Faxie het volgende:
Maar Syndroom, vind je uitgaan wel leuk/lijkt het je leuk? Of ga je puur omdat anderen zeggen dat je het moet doen? ...
Uitgaansleven in NL is ook gewoon kut. Ik zou zelf ook niet in m'n eentje uitgaan.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:40 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ik kan me goed voorstellen dat een welgemeende 'hoi' al voldoende is om zo'n reactie te krijgen in het uitgaansleven...
Een groepje prinsesjes net zo goed. Of een groepje ballen. En zelfs mensen waar je het totaal niet van zou verwachten... uitgaanslevenquote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:46 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Als je een groepje doorgesnoven bomberjacks aanspreekt, ja.
Je moet nooit dingen doen die je niet leuk lijken in zo'n situatie....quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:46 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als je niet uitgaat ben je al snel aangewezen op de datingapps/sites maar dat kan eeuwen duren voordat je er wat uitsleept, of juist lang lult zonder concrete date in het vooruitzicht.
Hij zou gewoon eens naar wat optredens moeten gaan oid.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:48 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Uitgaansleven in NL is ook gewoon kut. Ik zou zelf ook niet in m'n eentje uitgaan.
De stap van nooit uitgaan naar in je eentje uitgaan is veel en veel te groot. Als je regelmatig uitgaat en geen problemen hebt met contact leggen kan ik me er iets bij voorstellen. Maar in syndroom zijn geval was dit ongeveer de slechtste keuze die je kan maken.
Begin verdomme gewoon bij normaal sociaal contact. Probeer vrienden te maken met soortgelijke interesses en ga eens wat met ze drinken. Spring niet gelijk in het diepe.
Of "iets" om het doen van dat "iets". Zorgen dat hij dingen doet die hij leuk vindt, om het doen van de dingen ie hij leuk vindt. Niet omdat het een kapstok is om in iemands broekje te komen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:50 schreef Faxie het volgende:
[..]
Hij zou gewoon eens naar wat optredens moeten gaan oid.
Afgaande op eerdere posts is de enige reden voor het uitgaan een ONS regelen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:45 schreef Faxie het volgende:
Maar Syndroom, vind je uitgaan wel leuk/lijkt het je leuk? Of ga je puur omdat anderen zeggen dat je het moet doen? ...
Ik denk dat dat deels te maken heeft met je eigen start houding. Iemand die mij niet agressief benadert, heeft nog nooit zo'n reactie gehad. Ik zelf ook nog nooit overigens. Iemand die bij mij en mijn vrienden komt staan en alleen hoi zegt, hoeft niet te verwachten dat ik een heel gesprek ga starten. Iemand die geïnteresseerde vragen stelt: " ik ben hier nog nooit geweest, is het hier leuk, waar vind ik live muziek" krijgt gewoon antwoord. Dat is volgens mij meer regel dan uitzondering, of ik (en al mijn vrienden) tref het toevallig.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:48 schreef Faxie het volgende:
[..]
Een groepje prinsesjes net zo goed. Of een groepje ballen. En zelfs mensen waar je het totaal niet van zou verwachten... uitgaansleven
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:03 schreef syndroom het volgende:
Gast.... ZuchtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nouja gelukkig is er drank....quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:53 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Afgaande op eerdere posts is de enige reden voor het uitgaan een ONS regelen.
Doel was om primair oefenen in contact met mensen te leggen, had vooraf vol goede moed verwacht dat er maximaal wel een zoen in zou zitten.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:44 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Wat was je doel toen je ging? Iemand die rondjes door een uitgaansstraat loopt en mensen met een vaag verhaal aanspreekt, zou ik ook mijden als de pest, iemand die alleen uitgaat, om het uitgaan, lekker binnen geniet van een drankje en muziek,.
Jullie geven zelf aan als tip dat ik naar een kroeg zou moeten gaan, nou dat heb ik gedaan en helaas heeft dat 0 resultaat opgeleverd.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:45 schreef Faxie het volgende:
Maar Syndroom, vind je uitgaan wel leuk/lijkt het je leuk? Of ga je puur omdat anderen zeggen dat je het moet doen? ...
Het alleen bezoeken van een kroeg of club heb ik misschien onderschat, maar aan de andere kant wil je ook niet afhankelijk van anderen zijn om een kroeg binnen te stappen, moeilijk.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:46 schreef krulbrullie het volgende:
[..]
Wel gedurfd dat je het toch gedaan hebt! Ik heb je al vaker het plan zien posten, maar ik dacht dat het bij plannen bleef.
Maar het is natuurlijk wel zo dat mensen met huisgenoten uitgaan, of met mensen van studie- en of studentenvereniging of van studentensportclub of weet ik veel waar van kennen. Daarnaast was bij mij in huis dat mensen nog langer bleven hangen na het uitgaan. Maar met een vreemde zoals jij wordt dat toch ongemakkelijk, vermoed ik. Anderen ken je via via, maar een onbekende zou ook kunnen worden opgevat als iemand die op spullen uit is om te stelen oid. (dit is dan een worst case scenario)
Ik ben trouwens nooit veel uit geweest als student, maar je moet toch heel vaak je studentenpas tonen?
Wel jammer, want er waren een hoop aantrekkelijke meiden, was zelfs een overschot dat ik meer jonge vrouwen dan mannen gespot heb dus dat is wel een groot verschil met online waar het gros aan beschikbare mannen vele malen hoger is (maar daar hadden we het eerder al over gehadquote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:46 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als je niet uitgaat ben je al snel aangewezen op de datingapps/sites maar dat kan eeuwen duren voordat je er wat uitsleept, of juist lang lult zonder concrete date in het vooruitzicht.
En als 'een vreemde schuchtere kerel' het zou vragen? Jij reageert dan misschien normaal, maar heel veel ook niet...quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:53 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Ik denk dat dat deels te maken heeft met je eigen start houding. Iemand die mij niet agressief benadert, heeft nog nooit zo'n reactie gehad. Ik zelf ook nog nooit overigens. Iemand die bij mij en mijn vrienden komt staan en alleen hoi zegt, hoeft niet te verwachten dat ik een heel gesprek ga starten. Iemand die geïnteresseerde vragen stelt: " ik ben hier nog nooit geweest, is het hier leuk, waar vind ik live muziek" krijgt gewoon antwoord. Dat is volgens mij meer regel dan uitzondering, of ik (en al mijn vrienden) tref het toevallig.
Nou, ik krijg dus altijd shit over me heen omdat ik het daar totaal niet mee eens benquote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:10 schreef syndroom het volgende:
[..]
[..]
Jullie geven zelf aan als tip dat ik naar een kroeg zou moeten gaan, nou dat heb ik gedaan en helaas heeft dat 0 resultaat opgeleverd.
[..]
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:03 schreef syndroom het volgende:
Wat jammer dat het niet goed is afgelopen. Ik vind wel dat je lef hebt getoond. Dit is echter een te grote stap. Volgende keer ergens naar binnen stappen en aan de bar gaan zitten in een niet al te luide kroeg. Paar uur rondkijken, drankje drinken, even de barman aanspreken. Dat lijkt me beter voor jou. Het gaat komen, absoluut!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
Ik doe mijn best. Maar als ik niets doe met de aangeboden tips krijg ik een hoop kritiek over me heen, volg ik de tips netjes op, is het weer niet goed.quote:
Dit was geen uitgaan. Dit was een beetje rondlopen in een stad en naast een groepje mensen gaan staan.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:23 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik doe mijn best. Maar als ik niets doe met de aangeboden tips krijg ik een hoop kritiek over me heen, volg ik de tips netjes op, is het weer niet goed.
Echt, waarom gaat dit bij ons zo moeizaam en lastig terwijl anderen met gemak contact leggen en bij wijze elke week een meisje zouden kunnen scoren.
Inderdaad, ik geef toe dat de stap van nooit uitgaan en daar ook helemaal geen ervaring mee hebben dat deze stap misschien te groot is. Wat moet ik dan doen?
Het leven is geen film waar je van de barman naar 'die leuke dame langs je' op de barkruk gaat.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:18 schreef Andromache het volgende:
[..]
Wat jammer dat het niet goed is afgelopen. Ik vind wel dat je lef hebt getoond. Dit is echter een te grote stap. Volgende keer ergens naar binnen stappen en aan de bar gaan zitten in een niet al te luide kroeg. Paar uur rondkijken, drankje drinken, even de barman aanspreken. Dat lijkt me beter voor jou. Het gaat komen, absoluut!
Wat Andro zegt. Wat belangrijker is, is dat je voornamelijk zelf zorgt dat je een leuke tijd hebt. Ga aan een bar zitten, geniet van je drankje en de muziek en de sfeer, of, als je bijvoorbeeld van techno oid houdt, ga naar een feest met een goede line-up en dans op de muziek. In een mensenmassa valt dat niet op. Als er een band is die je leuk vindt, ga daar eens naar een optreden. VOORAL dus om iets te DOEN dat je zelf leuk vindt. Dan heb je een leuke avond, wordt je leven leuker.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:23 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik doe mijn best. Maar als ik niets doe met de aangeboden tips krijg ik een hoop kritiek over me heen, volg ik de tips netjes op, is het weer niet goed.
Echt, waarom gaat dit bij ons zo moeizaam en lastig terwijl anderen met gemak contact leggen en bij wijze elke week een meisje zouden kunnen scoren.
Inderdaad, ik geef toe dat de stap van nooit uitgaan en daar ook helemaal geen ervaring mee hebben dat deze stap misschien te groot is. Wat moet ik dan doen?
Beetje holle kreten.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:30 schreef syndroom het volgende:
Ik vind het knap van deezer dat hij zijn positie accepteert en zich maar beperkt tot de datingapps.
Ik zit wat dat betreft vol vechtlust en wil deze strijd aangaan, ik zie het als een berg dat beklommen moet worden. Ik weiger te accepteren dat ik de rest van mijn leven maar aan moet zien hoe ik buitengesloten wordt en wat dames betreft alleen maar afhankelijk ben van een schermpje om daar dames vanaf te plukken.
Achja, je doet in ieder geval wel iets, dat scheelt. Het zal ook steeds makkelijker gaan door de gewenningquote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:23 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik doe mijn best. Maar als ik niets doe met de aangeboden tips krijg ik een hoop kritiek over me heen, volg ik de tips netjes op, is het weer niet goed.
Echt, waarom gaat dit bij ons zo moeizaam en lastig terwijl anderen met gemak contact leggen en bij wijze elke week een meisje zouden kunnen scoren.
Inderdaad, ik geef toe dat de stap van nooit uitgaan en daar ook helemaal geen ervaring mee hebben dat deze stap misschien te groot is. Wat moet ik dan doen?
Accepteer? Ik wil niet liever, maar ik hou makkelijker een gesprek op gang online dan offline. Waar heb je het in vredesnaam over, hoe de stap maken van naam, nummer vragen. En wat als ze ineens verder wilt? Kan haar moeilijk mee naar huis sleuren naar mijn ouders... Online daten is makkelijker. Bovendien weet ik dat ze op kamers woont dus is al makkelijker qua move maken, ook voor haar. Mijn ouders zijn echte huismussen dus de kans dat we intiem kunnen zijn zonder dat ze er zijn is 0,01%. Dat lijkt me voor een 16-jarige misschien minder uit te maken, maar iemand van 20+ zal het niet meer op prijs stellen als ik haar meesleur naar mijn kamertje en smorgens aan de ontbijttafel zit met mijn ouders. (1-persoonsbed helpt ook niet meequote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:30 schreef syndroom het volgende:
Ik vind het knap van deezer dat hij zijn positie accepteert en zich maar beperkt tot de datingapps.
Ik zit wat dat betreft vol vechtlust en wil deze strijd aangaan, ik zie het als een berg dat beklommen moet worden. Ik weiger te accepteren dat ik de rest van mijn leven maar aan moet zien hoe ik buitengesloten wordt en wat dames betreft alleen maar afhankelijk ben van een schermpje om daar dames vanaf te plukken.
Je snapt ook dat je daar bijna alleen maar de successen ziet he? En dat die gasten maanden, zo niet jaren, meerdere malen per week uitgaan om hun methodes te perfectioneren / aan te passen?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:10 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zoals je in veel PUA videos ziet LIJKT het simpel maar is de werkelijkheid echt stukken moeilijker. Daar vergissen mensen zich weleens in.
Ik neem aan dat je ook weleens buitenkomt? Dan kom je buiten vast ook een hoop knappe dames tegen. Zou het niet fijn zijn om ook bij deze mensen kans te maken en jezelf niet alleen te beperken tot datingapps? Dan heb je die nadelen niet die je online hebt.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:35 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Accepteer? Ik wil niet liever, maar ik hou makkelijker een gesprek op gang online dan offline. Waar heb je het in vredesnaam over, hoe de stap maken van naam, nummer vragen. En wat als ze ineens verder wilt? Kan haar moeilijk mee naar huis sleuren naar mijn ouders... Online daten is makkelijker. Bovendien weet ik dat ze op kamers woont dus is al makkelijker qua move maken, ook voor haar. Mijn ouders zijn echte huismussen dus de kans dat we intiem kunnen zijn zonder dat ze er zijn is 0,01%
Begin dan maar eens met de aanloop naar die berg toe. In plaats van direct met een helikopter bij de top afgedropt te willen worden.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:30 schreef syndroom het volgende:
Ik zit wat dat betreft vol vechtlust en wil deze strijd aangaan, ik zie het als een berg dat beklommen moet worden. Ik weiger te accepteren dat ik de rest van mijn leven maar aan moet zien hoe ik buitengesloten wordt en wat dames betreft alleen maar afhankelijk ben van een schermpje om daar dames vanaf te plukken.
Had laatst uitzending van 3onderzoekt gepost, over hetzelfde. En vrouwen in Polen zijn heel makkelijk te versieren in een club. En ik durf te stellen dat ik er beter uitzie dan sommige van die gasten die mee waren die avond. Nederlandse meisjes zijn best verwend in dat op zicht. Russische meisjes zijn veel volgzamer, trouw. Daar behandelen de meeste mannen hun vriendinnen niet echt netjes en zien er zelf ook niet lekker uit, maar dat boeit ze niksquote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:41 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Je snapt ook dat je daar bijna alleen maar de successen ziet he? En dat die gasten maanden, zo niet jaren, meerdere malen per week uitgaan om hun methodes te perfectioneren / aan te passen?
Zoals laatst gepost: ik kom héél veel mooie meiden tegen. Zit vaak zelfs tussen een overschot in...quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:42 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je ook weleens buitenkomt? Dan kom je buiten vast ook een hoop knappe dames tegen. Zou het niet fijn zijn om ook bij deze mensen kans te maken en jezelf niet alleen te beperken tot datingapps? Dan heb je die nadelen niet die je online hebt.
Ik ben het wel met je eens dat online daten lekker makkelijk is maar dat heeft wel als nadeel dat je situaties krijgt die je eerder opnoemde terwijl als je iemand aan de bar ontmoet dingen een stuk spontaner en sneller zouden kunnen verlopen. Daarnaast is het aanbod in real vele malen groter.
Maar als je 25 bent wil je ook wel flinke stappen zetten. Dat ik een te grote stap heb gezet is ook omdat ik me teveel onder druk zet om eens met vooruitgang te komen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:43 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Begin dan maar eens met de aanloop naar die berg toe. In plaats van direct met een helikopter bij de top afgedropt te willen worden.
Op de een of andere manier wordt er meer van je verwacht dan dat je 17 was.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:46 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar als je 25 bent wil je ook wel flinke stappen zetten. Dat ik een te grote stap heb gezet is ook omdat ik me teveel onder druk zet om eens met vooruitgang te komen.
Dat komt omdat je er geen ene reet aan doet, en dan ineens verwacht dat het opgelost is.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:46 schreef syndroom het volgende:
[..]
Maar als je 25 bent wil je ook wel flinke stappen zetten. Dat ik een te grote stap heb gezet is ook omdat ik me teveel onder druk zet om eens met vooruitgang te komen.
Zie eerst maar een club in te komen en je de juiste houding weten te geven, want anders zullen ze net als de Nederlandse dames je links laten liggen en voor die pua man gaan.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Had laatst uitzending van 3onderzoekt gepost, over hetzelfde. En vrouwen in Polen zijn heel makkelijk te versieren in een club. En ik durf te stellen dat ik er beter uitzie dan sommige van die gasten die mee waren die avond. Nederlandse meisjes zijn best verwend in dat op zicht. Russische meisjes zijn veel volgzamer, trouw. Daar behandelen de meeste mannen hun vriendinnen niet echt netjes en zien er zelf ook niet lekker uit, maar dat boeit ze niks
http://www.npo.nl/3onderzoekt/14-10-2015/VPWON_1239872
Verhuis naar Polen. Opgelost.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Had laatst uitzending van 3onderzoekt gepost, over hetzelfde. En vrouwen in Polen zijn heel makkelijk te versieren in een club. En ik durf te stellen dat ik er beter uitzie dan sommige van die gasten die mee waren die avond. Nederlandse meisjes zijn best verwend in dat op zicht. Russische meisjes zijn veel volgzamer, trouw. Daar behandelen de meeste mannen hun vriendinnen niet echt netjes en zien er zelf ook niet lekker uit, maar dat boeit ze niks
http://www.npo.nl/3onderzoekt/14-10-2015/VPWON_1239872
Nee, hèhè, niet binnen 1 uur nee. Dit vergt maanden, zo niet jaren.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:28 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het leven is geen film waar je van de barman naar 'die leuke dame langs je' op de barkruk gaat.
Waar ben je nou mee bezig? Je hebt net een zeer frustrerende en mislukte poging tot uitgaan achter de rug en nou denk je een ander de les te moeten lezen?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:42 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je ook weleens buitenkomt? Dan kom je buiten vast ook een hoop knappe dames tegen. Zou het niet fijn zijn om ook bij deze mensen kans te maken en jezelf niet alleen te beperken tot datingapps? Dan heb je die nadelen niet die je online hebt.
Ik ben het wel met je eens dat online daten lekker makkelijk is maar dat heeft wel als nadeel dat je situaties krijgt die je eerder opnoemde terwijl als je iemand aan de bar ontmoet dingen een stuk spontaner en sneller zouden kunnen verlopen. Daarnaast is het aanbod in real vele malen groter.
Heb je wel gekeken? Ze zijn (in die club iig) helemaal niet makkelijker hoor.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Had laatst uitzending van 3onderzoekt gepost, over hetzelfde. En vrouwen in Polen zijn heel makkelijk te versieren in een club. En ik durf te stellen dat ik er beter uitzie dan sommige van die gasten die mee waren die avond. Nederlandse meisjes zijn best verwend in dat op zicht. Russische meisjes zijn veel volgzamer, trouw. Daar behandelen de meeste mannen hun vriendinnen niet echt netjes en zien er zelf ook niet lekker uit, maar dat boeit ze niks
http://www.npo.nl/3onderzoekt/14-10-2015/VPWON_1239872
Ik probeer hem maar te helpen. Hij zou er voordeel bij hebben dat zijn vijvertje flink vergroot wordt.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:07 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waar ben je nou mee bezig? Je hebt net een zeer frustrerende en mislukte poging tot uitgaan achter de rug en nou denk je een ander de les te moeten lezen?
Ik vind dat geen helpen, om online dating zo af te kraken. Als je op die manier in contact kunt komen met vrouwen en kunt daten, ben je ook bezig om goede stappen te zetten.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:14 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik probeer hem maar te helpen. Hij zou er voordeel bij hebben dat zijn vijvertje flink vergroot wordt.
In mijn geval is de actie van gisternacht een mislukkeling geweest, denk dat op het niveau van smalltalk deezer nog beter is.
Ben wel nog 1 keer aangesproken door een man, vroeg of er geen betaalautomaat was op de derde verdieping van de parkeergarage. Dat was het.
Begin eerst eens met gewone sociale contacten. Ga een keer naar een fokmeet oid, er is die 25+ jarigen meet eens in de zoveel tijd.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:21 schreef syndroom het volgende:
Wat moet ik nu doen? Nog een keer met alcohol proberen? Of eerst stapvrienden zien te regelen die mij hierin kunnen begeleiden?
Zoiets?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:43 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Begin dan maar eens met de aanloop naar die berg toe. In plaats van direct met een helikopter bij de top afgedropt te willen worden.
In principe zou je toch ook alleen naar een cafe kunnen gaan? Dat ik vannacht niet naar binnen ben gegaan was ook omdat de grote mensenmassa binnen mij intimideerde en ik de gebruiken niet ken waardoor ik ben afgehaakt.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:25 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Begin eerst eens met gewone sociale contacten. Ga een keer naar een fokmeet oid, er is die 25+ jarigen meet eens in de zoveel tijd.
Het is denk ik niet de ideale manier om contact te gaan leggen. Zoals je zei staat de muziek hard en mensen komen vaak samen. Een club zou misschien nog kunnen maar ook daar kun je elkaar toch niet verstaan dus de vraag is echt wat voor contact je dan maakt.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:41 schreef syndroom het volgende:
[..]
In principe zou je toch ook alleen naar een cafe kunnen gaan? Dat ik vannacht niet naar binnen ben gegaan was ook omdat de mensenmassa binnen mij intimideerde en ik de gebruiken niet ken waardoor ik ben afgehaakt.
In die pua video's genoeg momenten waar de mannen alleen uitgaan.
Ik vraag me nog steeds af hoe je in godsnaam een fatsoenlijk gesprek kunt voeren in een rumoerig cafe met al die alcohol, muziek en drukte. Stel ik loop een druk cafe binnen, wat moet ik doen om op de juiste wijze contact met mensen te maken?
En hoe gaat bijv. het bestellen van drankjes (bier) in zijn werk, moet je direct afrekenen (pinnen), echt beginnersvragen die ik op locatie wil voorkomen omdat ik dan nog meer af ga.
Waarom reageer je nou niet op het deel van mijn post wat je vooruit zou helpen?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:41 schreef syndroom het volgende:
[..]
In principe zou je toch ook alleen naar een cafe kunnen gaan? Dat ik vannacht niet naar binnen ben gegaan was ook omdat de grote mensenmassa binnen mij intimideerde en ik de gebruiken niet ken waardoor ik ben afgehaakt.
In die pua video's genoeg momenten waar de mannen alleen uitgaan.
Ik vraag me nog steeds af hoe je in godsnaam een fatsoenlijk gesprek kunt voeren in een rumoerig cafe met al die alcohol, muziek en drukte. Stel ik loop een druk cafe binnen, wat moet ik doen om op de juiste wijze contact met mensen te maken?
En hoe gaat bijv. het bestellen van drankjes (bier) in zijn werk, moet je direct afrekenen (pinnen), echt beginnersvragen die ik op locatie wil voorkomen omdat ik dan nog meer af ga.
Zorgt dat ervoor dat ik ontmaagd wordt? Nee, denk het niet. Dan kan het nog jaren duren voordat ik de ideale vrienden heb gevonden die het leuk zouden vinden mij op sleeptouw te nemen om te gaan stappen. Zeker als ik die aantrekkelijke dames zie zou ik het liefst sneller resultaat willen boeken in het sociale contact voordat ik 30 ben en het eigenlijk te laat is.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:47 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Waarom reageer je nou niet op het deel van mijn post wat je vooruit zou helpen?
Dan betaal je er voor. Druk van de ketel. Je voelt je er te goed voor, maar beggars can't be choosers.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:52 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zorgt dat ervoor dat ik ontmaagd wordt? Nee, denk het niet. Dan kan het nog jaren duren voordat ik de ideale vrienden heb gevonden die het leuk zouden vinden mij op sleeptouw te nemen om te gaan stappen. Zeker als ik die aantrekkelijke dames zie zou ik het liefst snel resultaat willen boeken in het sociale contact voordat ik 30 ben en het eigenlijk te laat is.
Hopeloos.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:52 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zorgt dat ervoor dat ik ontmaagd wordt? Nee, denk het niet. Dan kan het nog jaren duren voordat ik de ideale vrienden heb gevonden die het leuk zouden vinden mij op sleeptouw te nemen om te gaan stappen. Zeker als ik die aantrekkelijke dames zie zou ik het liefst sneller resultaat willen boeken in het sociale contact voordat ik 30 ben en het eigenlijk te laat is.
Hoe spreek je die mensen dan aan? Wat zeg je? Op straat lurken en controleren of de mooie vrouwen echt zo mooi zijn, is raar. Echt raar.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:10 schreef syndroom het volgende:
[..]
Doel was om primair oefenen in contact met mensen te leggen, had vooraf vol goede moed verwacht dat er maximaal wel een zoen in zou zitten.![]()
Zoals je in veel PUA videos ziet LIJKT het simpel maar is de werkelijkheid echt stukken moeilijker. Daar vergissen mensen zich weleens in.
Andere reden was het met eigen ogen controleren of de meiden echt zo lekker zijn als op de youtube videos die je ziet wanneer ze in zo'n uitgaansstraat filmen. Ik kan bevestigen dat dit klopt. Zelfs een overschot aan dames.
[..]
Jullie geven zelf aan als tip dat ik naar een kroeg zou moeten gaan, nou dat heb ik gedaan en helaas heeft dat 0 resultaat opgeleverd.
[..]
Het alleen bezoeken van een kroeg of club heb ik misschien onderschat, maar aan de andere kant wil je ook niet afhankelijk van anderen zijn om een kroeg binnen te stappen, moeilijk.
[..]
Wel jammer, want er waren een hoop aantrekkelijke meiden, was zelfs een overschot dat ik meer jonge vrouwen dan mannen gespot heb dus dat is wel een groot verschil met online waar het gros aan beschikbare mannen vele malen hoger is (maar daar hadden we het eerder al over gehad).
Niet doen. Zonde van je geld. Geef eens antwoord op mijn vraag hierbovenquote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:06 schreef syndroom het volgende:
Wat ik ook kan doen is een pua inhuren die als gids mij door het uitgaansleven loodst? Kost helaas wel een paar honderd euro. Maar als ik niemand kan vinden die mij zou willen helpen heb ik geen andere mogelijkheid.
Dit dus! En ga een beetje aan het begin van de avond. Rond uurtje of half 9. Dan komen er ook veel mensen effe alleen een biertje drinken. Het hey waar kom je vandaan is al snel gevraagd aan je en je knoopt daar een rustig praatje aan. Wat is hier leuk, waar kan ik nog meer heen gaan enz enz enz. De barman heeft ook meer tijd voor je. En geloof me, die hebben echt wel gekkere mensen mee gemaakt dan jouquote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:05 schreef Andromache het volgende:
En vanavond: ga aan de bar zitten, rondkijken, vriendelijk lachen, heb plezier aan je drankje. Verder even niks. En praatje met de barman maken. Dat is echt voldoende voor vandaag. Alles wat er nog meer komt aan contact, is mooi meegenomen.
Niet te verwarren met de ik-wacht-op-een-vriend-maar-geneer-me-niet-in-mijn-eentje-vast-een-wijntje-te-pakken-types.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:18 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Dit dus! En ga een beetje aan het begin van de avond. Rond uurtje of half 9. Dan komen er ook veel mensen effe alleen een biertje drinken. Het hey waar kom je vandaan is al snel gevraagd aan je en je knoopt daar een rustig praatje aan. Wat is hier leuk, waar kan ik nog meer heen gaan enz enz enz. De barman heeft ook meer tijd voor je. En geloof me, die hebben echt wel gekkere mensen mee gemaakt dan jou
Begin van de avond heb je altijd de alleenstande aan de bar of de ik haat m'n wijf type mensen.
Ach als je met zo iemand al contact hebt is het vrij snel zo dat je met persoon 2 ook zo contact hebt. Maar goed een halve autist die uit z'n ogen kijkt als een konijn die de koplampen van een auto vlak voor z'n dood kijkt kan je het schudden. Dan ben je al snel een freak.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Niet te verwarren met de ik-wacht-op-een-vriend-maar-geneer-me-niet-in-mijn-eentje-vast-een-wijntje-te-pakken-types.
Zo raar is dat toch niet? Wat had ik anders moeten doen? Ik heb inderdaad rondjes gelopen en alleen maar op straat rondgehangen. ik heb wel een beetje van de sfeer kunnen proeven. Had best binnen een drankje willen doen maar dat is makkelijk praten om in de drukte tussen allemaal vreemde mensen die al met elkaar bezig zijn om dan in te breken.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:07 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Niet doen. Zonde van je geld. Geef eens antwoord op mijn vraag hierboven
Door jullie zelf wordt er meer verwacht.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:47 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Op de een of andere manier wordt er meer van je verwacht dan dat je 17 was.
Maar dat inbreken doe je op straat ook. Daar zijn mensen onderweg naar binnen, koud, onbehaaglijk, slechte plek om te praten. Maar nogmaals, wat zei je dan gister op straat?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:46 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zo raar is dat toch niet? Wat had ik anders moeten doen? Ik heb inderdaad rondjes gelopen en alleen maar op straat rondgehangen. ik heb wel een beetje van de sfeer kunnen proeven. Had best binnen een drankje willen doen maar dat is makkelijk praten om in de drukte tussen allemaal vreemde mensen die al met elkaar bezig zijn om dan in te breken.
Ik had zelf het idee om een biertje te bestellen en om dan vanzelf ergens bij betrokken te worden, maar helaas is de praktijk vaker zo dat je gewoon genegeerd wordt..
Toch is het zo! Misschien was dat de reden dat de politie na enige tijd mij nog aansprak en vroeg om een legitimatie.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:48 schreef j1nxnl het volgende:
Syndroom mocht het je beter laten voelen... Ik pis zo wat in mijn broek van het lachen.
Man man man..... Serieus vermakelijke shit dit.
Ze zouden een verhalen bundel moeten maken met deze shit.
5 keer door een uitgaans straat lopen, volledig opgefokt van de zenuwen om dan op straat uiteindelijk iemand aan te spreken terwijl je daar toch echt hoort te zijn om naar binnen te gaan. Ik zie het echt zo voor me.
Zoals iemand al terecht zei; zucht....
Hou op! Nu is het gebeurt, kan ik mijn broek vervangen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:53 schreef syndroom het volgende:
[..]
Toch is het zo! Misschien was dat de reden dat de politie na enige tijd mij nog aansprak en vroeg om een legitimatie.
hihihi! in ieder geval een mooie anekdote op zak voor op feesten en partijen in de toekomst.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:53 schreef syndroom het volgende:
[..]
Toch is het zo! Misschien was dat de reden dat de politie na enige tijd mij nog aansprak en vroeg om een legitimatie.
het is toch ook niet realistisch dat je er zo spontaan ineens bij betrokken zou worden? Waarom zouden mensen dat doen? Zij willen niks van jou, jij wil iets van hen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:46 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zo raar is dat toch niet? Wat had ik anders moeten doen? Ik heb inderdaad rondjes gelopen en alleen maar op straat rondgehangen. ik heb wel een beetje van de sfeer kunnen proeven. Had best binnen een drankje willen doen maar dat is makkelijk praten om in de drukte tussen allemaal vreemde mensen die al met elkaar bezig zijn om dan in te breken.
Ik had zelf het idee om een biertje te bestellen en om dan vanzelf ergens bij betrokken te worden, maar helaas is de praktijk vaker zo dat je gewoon genegeerd wordt..
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:53 schreef syndroom het volgende:
[..]
Toch is het zo! Misschien was dat de reden dat de politie na enige tijd mij nog aansprak en vroeg om een legitimatie.
Cultiveer dit. Echt te grappig. Lach om jezelf.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:04 schreef syndroom het volgende:
Je voelt toch wel even de grond onder je voeten vandaan zakken als de politie je als enige om je id vraagt, dat terwijl groepjes metgezicht stonden toe te kijken. De mensen die buiten de bar stonden zullen vast ook wel gezien hebben dat ik 5 keer door de straat ben gelopen.
Snap ik.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:04 schreef syndroom het volgende:
Je voelt toch wel even de grond onder je voeten vandaan zakken als de politie je als enige om je id vraagt, dat terwijl groepjes metgezicht stonden toe te kijken. De mensen die buiten de bar stonden zullen vast ook wel gezien hebben dat ik 5 keer door de straat ben gelopen.
Weinig, alleen 'hey alles goed?', en een fictieve vraag en zo een gesprek hopen aan te knopen. Zover is het niet eens gekomen. Ik heb niet eens de kans gehad. Je wordt genegeerd, ze reageren kortaf, of je wordt uitgescholden. Achteraf evaluerend had ik beter meer mensen kunnen aanspreken, op basis van gissen en missen hopend een gesprek aan te knopen en bereid zijn mij op sleeptouw nemen, maar dat is allemaal wel gemakkelijk te schrijven op een forum maar als je daar op locatie staat heb ik echt wel moeite om zomaar mensen aan te spreken.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:06 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Snap ik.
Maar wat zei je nog tegen de mensen die je aansprak??!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:33 schreef syndroom het volgende:
[..]
Weinig, alleen 'hey alles goed?', en een fictieve vraag en zo een gesprek hopen aan te knopen. Zover is het niet eens gekomen. Ik heb niet eens de kans gehad. Je wordt genegeerd, ze reageren kortaf, of je wordt uitgescholden. Achteraf evaluerend had ik beter meer mensen kunnen aanspreken, hopend een gesprek aan te knopen en mij op sleeptouw nemen, maar dat is allemaal wel gemakkelijk te schrijven op een forum maar als je daar op locatie staat heb ik echt wel moeite om mensen aan te spreken.Op straat mensen aanspreken is al apart. Tel daar nog eens bij op dat je niet op je gemak bent en realiseer je eens hoe dat overkomt. Als je mensen aanspreekt, doe dat dan binnen met een biertje in je hand.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mensen gaan over het algemeen uit met vrienden om een leuke avond te hebben met elkaar. Meestal hebben ze geen behoefte om andere mensen te leren kennen, behalve als het een knappe vrouw is. Je gaat hier echt bar weinig succes mee behalen op deze manier en alleen jezelf frustreren.
Hoe verklaar jij dan dat het onder de pua gemeenschap, bars en clubs eigenlijk de standaard locaties zijn om een dame te regelen? Dat geeft mij het idee dat mensen, dames en heren opzoek zijn naar contact, met elkaar.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:37 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Op straat mensen aanspreken is al apart. Tel daar nog eens bij op dat je niet op je gemak bent en realiseer je eens hoe dat overkomt. Als je mensen aanspreekt, doe dat dan binnen met een biertje in je hand.
Mensen gaan over het algemeen uit met vrienden om een leuke avond te hebben met elkaar. Meestal hebben ze geen behoefte om andere mensen te leren kennen, behalve als het een knappe vrouw is. Je gaat hier echt bar weinig succes mee behalen op deze manier en alleen jezelf frustreren.
ja, als ze goed zijn in contact maken, gesprekken voeren en niet sociaal awkward zijn, kan dat best werken jaquote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:39 schreef syndroom het volgende:
[..]
Hoe verklaar jij dan dat het onder de pua gemeenschap, bars en clubs eigenlijk de standaard locaties zijn om een dame te regelen? Dat geeft mij het idee dat mensen, dames en heren opzoek zijn naar contact, met elkaar.
Jij neemt dit dan weer heel negatief op als genegeerd worden, maar die anderen die kennen je niet, weten niets van je, hoeven niets van je, en hebben je dus niet genegeerd, maar niet eens echt opgemerkt. Dat is niet persoonlijk, en zo moet je dat ook niet oppakken.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 17:46 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zo raar is dat toch niet? Wat had ik anders moeten doen? Ik heb inderdaad rondjes gelopen en alleen maar op straat rondgehangen. ik heb wel een beetje van de sfeer kunnen proeven. Had best binnen een drankje willen doen maar dat is makkelijk praten om in de drukte tussen allemaal vreemde mensen die al met elkaar bezig zijn om dan in te breken.
Ik had zelf het idee om een biertje te bestellen en om dan vanzelf ergens bij betrokken te worden, maar helaas is de praktijk vaker zo dat je gewoon genegeerd wordt..
Verenigingen, sport, supermarkt, hobbyclub, internet..quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:39 schreef syndroom het volgende:
Andere opties die ik mij kan bedenken die nog overblijven zijn school en of werk?
Vergelijk jezelf nou maar niet met een 'pua'. Die zijn door (heel vaak) vallen en opstaan sociaal vaardig genoeg om zich staande te houden als ze al alleen uitgaan. Waarom denk je dat er zovaak gesproken wordt over een 'wingman'? Juist, omdat ze ook niet alleen uit willen gaan.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:39 schreef syndroom het volgende:
[..]
Hoe verklaar jij dan dat het onder de pua gemeenschap, bars en clubs eigenlijk de standaard locaties zijn om een dame te regelen? Dat geeft mij het idee dat mensen, dames en heren opzoek zijn naar contact, met elkaar.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:33 schreef syndroom het volgende:
[..]
Weinig, alleen 'hey alles goed?', en een fictieve vraag en zo een gesprek hopen aan te knopen. Zover is het niet eens gekomen. Ik heb niet eens de kans gehad. Je wordt genegeerd, ze reageren kortaf, of je wordt uitgescholden. Achteraf evaluerend had ik beter meer mensen kunnen aanspreken, op basis van gissen en missen hopend een gesprek aan te knopen en bereid zijn mij op sleeptouw nemen, maar dat is allemaal wel gemakkelijk te schrijven op een forum maar als je daar op locatie staat heb ik echt wel moeite om zomaar mensen aan te spreken.Je bent loerend naar mooie vrouwen vijf keer langs gelopen. Natuurlijk vond met je een opvallende en wellicht bedreigende aanwezigheid.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
Juist door vallen en opstaan, ik ben ook bereid om op m'n bek te gaan. Boeit mij echt geen ene flikken meer dat mensen mij uitlachen of belachelijk maken omdat ik achterloop en onervaren ben in zaken als uitgaan of relaties.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:43 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Vergelijk jezelf nou maar niet met een 'pua'. Die zijn door (heel vaak) vallen en opstaan sociaal vaardig genoeg om zich staande te houden als ze al alleen uitgaan. Waarom denk je dat er zovaak gesproken wordt over een 'wingman'? Juist, omdat ze ook niet alleen uit willen gaan.
Denk je soms dat deze gasten van de één op de andere avond van hun zolderkamer af zijn gekomen en vrouwen kunnen versieren?
Er zijn genoeg PUA forums te vinden.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 18:47 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zoals ik zei wil ik mezelf in het diepe gooien om er het maximale uit te halen, maar hoe kom ik in een korte termijn aan een wingman als ik nauwelijks vrienden heb?
Twee kneuzen maken één grote?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:10 schreef R-K het volgende:
Ik wou eigenlijk niet meer posten op dit forum, maar ik voel me vanwege de actuele ontwikkelingen in dit topic toch genoodzaakt tot posten.
Allereerst vindt ik het aan de ene kant positief dat hij (syndroom) het uitgaan toch geprobeerd heeft en dus via proefondervindelijk leren geleerd dat het niet werkt, maar ik zou hem dringend AFRADEN om vanavond weer te proberen. Ik zou eerst gaan reflecteren en dan begin maart het opnieuw proberen (carnaval is dan allang achter de rug, de tentamenweken zijn dan nog niet in zicht).
Wat syndroom verkeerd doet is het forceren van dingen. Een mens kan moeilijk van 0 naar 100 of van 100 naar 0, het moet met geleidelijke tussenstappen. Ja, ik kan het weten, ik heb ook wel eens dingen proberen te forceren en dan werkt het juist niet. Ik zou aan syndroom adviseren om in real life contact op te nemen met Deezertje en dan samen dingen te gaan ondernemen, ik weet niet of dat mogelijk is, maar samen sta je eenmaal sterker.
Uitgaan is niet voor iedereen weggelegd. Sommigen hebben geen band met de muziek of de massale alcoholconsumptie waardoor je buiten de boot valt en je ongemakkelijk gaat voelen. Daardoor wordt je juist teleurgesteld. Het uitgaansleven wordt ook te veel geromantiseerd, zoals een keer in het topic over jongeren die moeite hebben met contact zoeken het advies geven: "ga naar de kroeg", voor de één kan het werken, voor de ander niet.
Daarnaast zijn er buiten het internet en buiten het uitgaansleven ook genoeg meiden te vinden, er is hier op dit forum niet zo lang geleden een topic geopend over "saaie meiden", maar een echt eenduidig antwoord is daar niet gegeven. Een zogenaamde "saaie meid" kan wellicht de oplossing zijn voor Deezertje en syndroom, al denk ik niet in termen van seks of relaties, maar meer basale vriendschappen. Ik heb vroeger op het vwo ook wel vriendschappelijk contact gehad met de zogenaamde "saaie meiden", tegenwoordig zit ik op het hbo en is het contact met vrouwen een stuk minder.
Beetje lang verhaal, maar ik hoop één en ander verduidelijkt te hebben. Ik straf syndroom niet af voor zijn daden, maar hij moet zich niet voor de tweede keer aan dezelfde steen stoten.
Als er nog vragen zijn, quote mij gerust.
Jou probleem is dat je geobserdeerd bent door stelletjes en relaties en dat je jezelf heb aangepraat dat je nu een relatie moet. Je obsessies gaan zo ver dat je scriptie eronder lijdt. Zou eerst gaan werken om van die obsessie af te komen, voordat je weer verder kan.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:22 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Twee kneuzen maken één grote?
En bij mij is het niet eens het sociaal niet kunnen functioneren.
Ik werk graag en moeiteloos samen met het andere geslacht. Alleen zodra de situatie onvoorspelbaar (!!!) ook maar iets 'uitdagend' (romantisch) word klap ik dicht omdat ik weinig zelfvertrouwen heb of ik moet er zelf voor gekozen hebben door op date gaan e.d.. Spontaniteit nekt mij want als iets niet gaat zoals gepland ben ik van mijn spreekwoordelijke padje af.
Niet alleen nu, al een paar jaar. En zolang doe ik gelukkig niet over mijn scriptie. Het zat er eigenlijk wel aan te komen in het derde studiejaar toen ik nog wel (!) lekker in mijn vel zat.. merendeel van de klas had toen een relatie en toekomstbeeld en ik nog steeds niet en niemand was eigenlijk verbaasd. Best lullig, maar toen werd wel duidelijk dat het nog een lange tijd zou duren.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:27 schreef R-K het volgende:
[..]
Jou probleem is dat je geobserdeerd bent door stelletjes en relaties en dat je jezelf heb aangepraat dat je nu een relatie moet. Je obsessies gaan zo ver dat je scriptie eronder lijdt. Zou eerst gaan werken om van die obsessie af te komen, voordat je weer verder kan.
Dit dus! Dit is dus exact de kern van het probleem. Begin daar met oplossen! Eerst de fundering, dan pas verder bouwen.quote:
Je ziet het ook vaak andersom, mensen die zonder problemen een grote zaal met honderde mensen kan toespreken maar gigantisch falen bij een 1 op 1 gesprek of in kleine groepjes praten.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:35 schreef DoubleDip het volgende:
ik heb dit zelf ook wel eens gedaan en er zaten ook leuke, op zichzelf sociale, mensen tussen. Alleen wisten die mensen zich soms niet helemaal te redden of voelden ze zich onzeker, waardoor de cursus net weer dat beetje zelfvertrouwen gaf wat ze nodig hadden.
Je hebt gelijk, ik heb het idee om vanavond weer te gaan maar even in de ijskast gezet, kost mij uren rijden, en weer van een koude kermis thuiskomen heb ik ook geen zin in. Eerst rustig evalueren, plannen aanpassen en zal ik over 2 maanden een nieuwe datum prikken.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:10 schreef R-K het volgende:
Ik wou eigenlijk niet meer posten op dit forum, maar ik voel me vanwege de actuele ontwikkelingen in dit topic toch genoodzaakt tot posten.
Allereerst vindt ik het aan de ene kant positief dat hij (syndroom) het uitgaan toch geprobeerd heeft en dus via proefondervindelijk leren geleerd dat het niet werkt, maar ik zou hem dringend AFRADEN om vanavond weer te proberen. Ik zou eerst gaan reflecteren en dan begin maart het opnieuw proberen (carnaval is dan allang achter de rug, de tentamenweken zijn dan nog niet in zicht).
Wat syndroom verkeerd doet is het forceren van dingen. Een mens kan moeilijk van 0 naar 100 of van 100 naar 0, het moet met geleidelijke tussenstappen. Ja, ik kan het weten, ik heb ook wel eens dingen proberen te forceren en dan werkt het juist niet. Ik zou aan syndroom adviseren om in real life contact op te nemen met Deezertje en dan samen dingen te gaan ondernemen, ik weet niet of dat mogelijk is, maar samen sta je eenmaal sterker.
Uitgaan is niet voor iedereen weggelegd. Sommigen hebben geen band met de muziek of de massale alcoholconsumptie waardoor je buiten de boot valt en je ongemakkelijk gaat voelen. Daardoor wordt je juist teleurgesteld. Het uitgaansleven wordt ook te veel geromantiseerd, zoals een keer in het topic over jongeren die moeite hebben met contact zoeken het advies geven: "ga naar de kroeg", voor de één kan het werken, voor de ander niet.
Beetje lang verhaal, maar ik hoop één en ander verduidelijkt te hebben. Ik straf syndroom niet af voor zijn daden, maar hij moet zich niet voor de tweede keer aan dezelfde steen stoten.
Als er nog vragen zijn, quote mij gerust.
Ik kan me voorstellen dit dit het gevoel, gemis eigenlijk alleen maar verder versterkt. Probeer te relativeren maar als je na jaren zonder significante verbetering in dezelfde situatie zit is dat wel wat moeilijker. Wat jij met relaties hebt, heb ik meer met het kunnen krijgen van vrouwen in t ruimste zin van het woord. Jij blijft er nog vrij kalm over, ik raak meer in paniek en ga te grote stappen nemen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:32 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Niet alleen nu, al een paar jaar. En zolang doe ik gelukkig niet over mijn scriptie. Het zat er eigenlijk wel aan te komen in het derde studiejaar toen ik nog wel (!) lekker in mijn vel zat.. merendeel van de klas had toen een relatie en toekomstbeeld en ik nog steeds niet en niemand was eigenlijk verbaasd. Best lullig, maar toen werd wel duidelijk dat het nog een lange tijd zou duren.
Dan nog. Dat doe je toch niet zomaar even als je best niet sociaal bent? Het is veel effectiever om in een andere setting mensen te leren kennen en om ermee te communiceren. Mensen die ook echt mensen willen leren kennen, die ervoor openstaan om echt te communiceren.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 20:35 schreef Andromache het volgende:
syndroom, buiten op straat mensen lastigvallen is iets heel anders dan met een biertje in de hand, relaxed binnen in de kroeg contact proberen te make. Buiten op straat is niet het uitgaansleven.
Dat wil syndroom niet.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 20:42 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Dan nog. Dat doe je toch niet zomaar even als je best niet sociaal bent? Het is veel effectiever om in een andere setting mensen te leren kennen en om ermee te communiceren. Mensen die ook echt mensen willen leren kennen, die ervoor openstaan om echt te communiceren.
Wij ontmoeten blijkbaar de verkeerde meiden. Ken er een die heeft in vijf jaar tijd al vijf relaties gehad en dus 5 verschillende mannen, vijf mannen hebben 't geluk gehad met haar door te brengen en bij ons lukt het gewoon niet om verder te komen dan een eerste date.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 21:46 schreef ook_gek het volgende:
De vraag is wat syndroom nou echt serieus wil? Hij zegt wel sociaal willen worden, maar de schreeuw om sex schemerd er constant door heen.
Dus Syndroom wat staat er op nummer 1 wat je het aller liefste wil?
Ik vind het juist makkelijker om contact te leggen zonder mijn vrienden in de buurt. Dan is er minder druk en is een praatje zo gemaakt. Dat mensen daar niet op zitten te wachten is onzin. Als je echt wat te vertellen hebt en een leuk persoon bent is dat echt geen probleem.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:25 schreef Deezertje het volgende:
Balen man. Daarom duik ik ook niet zomaar op een vrijdag of zaterdag een café in. Iedereen is al met iemand. Ik zou eerder naar een feest gaan waar de muziek centraal staat. Daar kan je makkelijker mensen aanspreken. Café is gewoon sociaal en als je in j uppie bent valt het niet mee als je een meid treft die met haar vriendinnen op stap is.
Nee, je zoekt op de verkeerde plek. Niet letterlijk, maar het probleem zit 'm niet in het niet tegenkomen van vrouwen of in het tegenkomen van de 'verkeerde vrouwen'.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 22:05 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Wij ontmoeten blijkbaar de verkeerde meiden.
Je kent er één...quote:Op zaterdag 23 januari 2016 22:05 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Wij ontmoeten blijkbaar de verkeerde meiden. Ken er een die heeft in vijf jaar tijd al vijf relaties gehad en dus 5 verschillende mannen, vijf mannen hebben 't geluk gehad met haar door te brengen en bij ons lukt het gewoon niet om verder te komen dan een eerste date.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 22:09 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, je zoekt op de verkeerde plek. Niet letterlijk, maar het probleem zit 'm niet in het niet tegenkomen van vrouwen of in het tegenkomen van de 'verkeerde vrouwen'.
Jij en syndroom zijn te afhankelijk van een vrouw. willen te graag/ alleen maar seks. Dat straal je uit, met als gevolg dat vrouwen bij voorbaat al geen interesse hebben. Zorg eerst eens dat je de rest van je leven op orde hebt en niet continu bezig bent met het zoeken naar kansen om de opvulling van je leven te ontmoeten. Dan komt de rest vanzelf wel. Dit beïnvloed je denken en doen. Over het algemeen gesproken hebben mensen geen zin in niet oprecht contact, maar respectvol gedrag. De eerste woorden en de blik kunnen het al verraden, je hoeft niet eens iets gezegd te hebben. Verwachten dat vrouwen zomaar met iedereen het bed induikenDat is een belediging, het gedrag wat indiceert dat je een hoer bent. Dat ze dan lelijk doen, negeren, etc. Dat heet karma.
Hij was gewoon niet zo tactvol. Over het algemeen gesproken willen mensen op straat in de late avond tot na middernacht helemaal niet aangesproken worden i.v.m. mensen die geen goede bedoelingen hebben. Ik woon en ben werkzaam in diverse grote steden en wanneer het buiten donker wordt, word ik alleen maar lastig gevallen. Vrijwel iedereen die naar mij toe komt of tegen mij praat, wil geld van mij, randt mij aan of achtervolgt mij tot mijn deur. Dit is niet zo zeldzaam als men denkt. En nee, het zijn geen allochtonen of vluchtelingen. Het zijn gewoon uitziende Hollandse jonge mannen t/m ~27 jaar. Zelfs wanneer iemand geen nare ervaringen heeft op dit gebied, hebben ze toch wel een zelf beschermingsmechanisme.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 22:26 schreef GOLDFIN9ER het volgende:
Raar hoor, naar een stad toe rijden, een aantal keer door een uitgaansstraat heen en weer lopen en dan denken dat je een serieuze poging hebt gewaagd.
Ook erg opmerkelijk dat er wordt verteld dat je moet opk*nkeren en dat je voor je moet kijken. Ik denk toch echt dat je je bijzonder vreemd hebt gedragen en daarom mensen dit tegen je zeiden. Als je ook nog gecontroleerd werd door de politie, kan het haast niet anders dat je verdacht/raar hebt gedaan. Gezien je berichten op FOK! verbaast het me ook niet.
Ik ga al 17 jaar lang uit en dit heb ik eigenlijk nog nooit meegemaakt. Ik ben ook weleens uitgescholden tijdens het uitgaan overigens, maar dat was dan omdat ik me ook als een verrekte mongo gedroeg.
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:03 schreef syndroom het volgende:
Ik vind het wel dapper van je hoor, het is natuurlijk niet het juiste ding om te doen als je niks gewend bent op dit gebied maar toch props voor je poging en je wil om iets te bereiken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik weet niet precies waar je woont in Nederland maar je mag altijd DM'en als je eens wat meer informatie wil delen over je lokatie en wat je allemaal van plan bent de komende tijd. Ik wil je graag veder helpen waar ik kan.
Een half jaar geleden werd het nog volop aangeraden om eens een kroeg binnen te stappen en contact te maken.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 20:36 schreef Wimperkruller het volgende:
Je gaat toch niet serieus als tip aan iemand die al moeilijk contact maakt met mensen, dat hij maar alleen het uitgaansleven in moet duiken, terwijl de meeste mensen toch met groepen zijn, dronken zijn en euhm. Ik ben echt een klein beetje verbaasd eigenlijk!!
Beide. Je weet net zo goed als ik dat sociaal zijn de sleutel is om seks te kunnen hebben, daarbij wil ik sociaal kunnen zijn in de zin dat ik geaccepteerd wordt en deel uitmaak van de groep. Helemaal nergens bij horen zoals op dit moment, dan ben je toch weer die low status loner waar niemand mee om wil gaan.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 21:46 schreef ook_gek het volgende:
De vraag is wat syndroom nou echt serieus wil? Hij zegt wel sociaal willen worden, maar de schreeuw om sex schemerd er constant door heen.
Dus Syndroom wat staat er op nummer 1 wat je het aller liefste wil?
Ik geef ook toe dat het geen schoonheidsprijs verdient, het had beter gekund maar door ook in de praktijk te simuleren voel ik beter aan waar het verkeerd is gegaan en waar aan gewerkt moet worden. Dus zo vreemd is het toch niet? Dat ik boos met 200 km/u ben teruggereden is wel iets waar ik spijt van heb. Had gewoon chill moeten blijven. Met een beetje pech zat ik hier niet meer. Als je geconfronteerd wordt met je falen, nergens bij horen en de loser zijn maakt dat mij ontzettend gefrustreerd omdat ik ook bij niemand mijn verhaal kwijt kan, dan doe je soms wel domme dingen om de gebeurtenissen te verwerken.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 22:26 schreef GOLDFIN9ER het volgende:
Raar hoor, naar een stad toe rijden, een aantal keer door een uitgaansstraat heen en weer lopen en dan denken dat je een serieuze poging hebt gewaagd.
Ook erg opmerkelijk dat er wordt verteld dat je moet opk*nkeren en dat je voor je moet kijken. Ik denk toch echt dat je je bijzonder vreemd hebt gedragen en daarom mensen dit tegen je zeiden. Als je ook nog gecontroleerd werd door de politie, kan het haast niet anders dat je verdacht/raar hebt gedaan. Gezien je berichten op FOK! verbaast het me ook niet.
Ik ga al 17 jaar lang uit en dit heb ik eigenlijk nog nooit meegemaakt. Ik ben ook weleens uitgescholden tijdens het uitgaan overigens, maar dat was dan omdat ik me ook als een verrekte mongo gedroeg.
Tja welkom op Fokquote:Op zondag 24 januari 2016 16:21 schreef syndroom het volgende:
[..]
Een half jaar geleden werd het nog volop aangeraden om eens een kroeg binnen te stappen en contact te maken.Nu is het ineens de verkeerde setting en moet ik ergens anders maar meiden vandaan halen.
[..]
Beide. Je weet net zo goed als ik dat sociaal zijn de sleutel is om seks te kunnen hebben, daarbij wil ik sociaal kunnen zijn in de zin dat ik geaccepteerd wordt en deel uitmaak van de groep. Helemaal nergens bij horen zoals op dit moment, dan ben je toch weer die low status loner waar niemand mee om wil gaan.
[..]
Ik geef ook toe dat het geen schoonheidsprijs verdient, het had beter gekund maar door ook in de praktijk te simuleren voel ik beter aan waar het verkeerd is gegaan en waar aan gewerkt moet worden. Dus zo vreemd is het toch niet? Dat ik boos met 200 km/u ben teruggereden is wel iets waar ik spijt van heb. Had gewoon chill moeten blijven. Met een beetje pech zat ik hier niet meer. Als je geconfronteerd wordt met je falen, nergens bij horen en de loser zijn maakt dat mij ontzettend gefrustreerd omdat ik ook bij niemand mijn verhaal kwijt kan, dan doe je soms wel domme dingen om de gebeurtenissen te verwerken.
Nu nog hopen dat er komende weken geen dikke verkeersboete op de mat valt, dat zou echt zuur zijn. Fingers crossed.
Als dit de insteek is geweest kan ik me wel voorstellen dat mensen tegen je zeiden dat je moest opkankeren eigenlijk.quote:Op zondag 24 januari 2016 16:21 schreef syndroom het volgende:
[..]
Een half jaar geleden werd het nog volop aangeraden om eens een kroeg binnen te stappen en contact te maken.Nu is het ineens de verkeerde setting en moet ik ergens anders maar meiden vandaan halen.
vrienden maken moet je niet doen in t uitgaansleven. Of t moet in de buurtkroeg zijn waar je elke vrijdagavond dezelfde mensen tegenkomt.quote:Op zondag 24 januari 2016 16:37 schreef syndroom het volgende:
Ik heb helemaal geen slechte bedoelingen. Ik kom hier misschien wel een beetje apathisch over maar in werkelijkheid is dat gewoon een stukje machteloosheid dat ik ook vrienden wil en ergens bij wil horen. Als je me in real zou ontmoeten ben ik heel anders, vooral die rustige jongen die niemand kwaad doet.
Ach het avond nieuws staat vol met "maar hij was zo een rustige jongen die niemand kwaad deed" drama items...quote:Op zondag 24 januari 2016 16:37 schreef syndroom het volgende:
Ik heb helemaal geen slechte bedoelingen. Ik kom hier misschien wel een beetje apathisch over maar in werkelijkheid is dat gewoon een stukje machteloosheid dat ik ook vrienden wil en ergens bij wil horen. Als je me in real zou ontmoeten ben ik heel anders, vooral die rustige jongen die niemand kwaad doet.
Ik kan dit alleen aan, met hulp van dit topic. Binnen een jaar ben ik ontmaagd, althans dat is wel volgens plan.quote:Op zondag 24 januari 2016 17:34 schreef j1nxnl het volgende:
[..]
Ach het avond nieuws staat vol met "maar hij was zo een rustige jongen die niemand kwaad deed" drama items...
Ga naar een proffesional. Neem al je threads alhier mee en vraag om hulp.
Dan over een jaar spreken we elkaar weer hier. Afgesproken?
Je weet dat je niet alles kan plannen he?quote:Op zondag 24 januari 2016 17:37 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik kan dit alleen aan. Binnen een jaar ben ik ontmaagd, althans dat is wel volgens plan.
Wir schaffen das.quote:Op zondag 24 januari 2016 17:39 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Je weet dat je niet alles kan plannen he?
Zelfoverschatting mijn beste man.quote:Op zondag 24 januari 2016 17:37 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik kan dit alleen aan, met hulp van dit topic. Binnen een jaar ben ik ontmaagd, althans dat is wel volgens plan.
Je hoeft ook geen slechte bedoelingen te hebben om toch door vaak op teleurstellingen te stuiten, jezelf minderwaardig (en daarmee ook superieur) ten opzichte van de rest te zien en het idee hebben dat je overal buiten valt toch een keer iets te doen waar je zelf op dat moment niet de hand in lijkt te hebben.quote:Op zondag 24 januari 2016 16:37 schreef syndroom het volgende:
Ik heb helemaal geen slechte bedoelingen. Ik kom hier misschien wel een beetje apathisch over maar in werkelijkheid is dat gewoon een stukje machteloosheid dat ik ook vrienden wil en ergens bij wil horen. Als je me in real zou ontmoeten ben ik heel anders, vooral die rustige jongen die niemand kwaad doet.
Vind het eigenlijk best wel dapper wat je gedaan hebt. Gaat volgens mij nu niet meer zo zeer wat je gedaan hebt maar hoe?quote:Op zondag 24 januari 2016 16:37 schreef syndroom het volgende:
Ik heb helemaal geen slechte bedoelingen. Ik kom hier misschien wel een beetje apathisch over maar in werkelijkheid is dat gewoon een stukje machteloosheid dat ik ook vrienden wil en ergens bij wil horen. Als je me in real zou ontmoeten ben ik heel anders, vooral die rustige jongen die niemand kwaad doet.
Nu nog iets proberen wat niet bij voorbaat gedoemd is.quote:Op zondag 24 januari 2016 18:02 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
Nou ja, wel top dat je in elk geval wat geprobeerd hebt syndroom.
Je moet je leven echt grondig gaan wijzigen voordat je überhaupt een ontmaagding kan "schaffen". Ik gok dat je als je op de huidige tour doorgaat op 1 januari 2020 nog steeds maagd bent. Accept or change it?quote:
Kan je niet ergens als vrijwilliger achter de bar gaan staan? Dan sta je aan de veilige kant en zie je vanzelf hoe allerlei zaken gaan.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:41 schreef syndroom het volgende:
[..]
In principe zou je toch ook alleen naar een cafe kunnen gaan? Dat ik vannacht niet naar binnen ben gegaan was ook omdat de grote mensenmassa binnen mij intimideerde en ik de gebruiken niet ken waardoor ik ben afgehaakt.
In die pua video's genoeg momenten waar de mannen alleen uitgaan.
Ik vraag me nog steeds af hoe je in godsnaam een fatsoenlijk gesprek kunt voeren in een rumoerig cafe met al die alcohol, muziek en drukte. Stel ik loop een druk cafe binnen, wat moet ik doen om op de juiste wijze contact met mensen te maken?
En hoe gaat bijv. het bestellen van drankjes (bier) in zijn werk, moet je direct afrekenen (pinnen), echt beginnersvragen die ik op locatie wil voorkomen omdat ik dan nog meer af ga.
Zo kun je jezelf inderdaad ook voor de gek houden.quote:Op zondag 24 januari 2016 19:50 schreef Deezertje het volgende:
Nee, zo slecht hebben wij 't nog nietGeeft ook aan dat we niet alles pakken wat we kunnen pakken, toch?
Misschien, maar niet álles wat uit een relatie komt is positief he. En dat relaties steeds korter worden en er bij elke ex een ander kind rondloopt is helaas wel waar. In de straat te merken, maar ook binnen mijn eigen familie zijn er veel scheidingen geweest bij de huidige generatie... relaties zoals bij mijn ouders van 20-30 jaar samen maak je niet snel meer mee bij onze huidige inruilmaatschappij. Als je maar zorgt dat je nog geen kinderen neemt valt de 'schade' wel mee.quote:Op zondag 24 januari 2016 19:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zo kun je jezelf inderdaad ook voor de gek houden.
Wat precies kun jij te pakken krijgen?quote:Op zondag 24 januari 2016 19:50 schreef Deezertje het volgende:
En deels accepteren dat we gewoon (te) laat zijn en geen 18-jarige meiden meer kunnen scoren. We moeten wat ouder zoeken en die hebben zelf ook meer eisen, ervaring of verwachtingen van een man/relatie en zullen dingen minder snel pikken. En aan de andere kant blij zijn dat we niet bij het deel van de bevolking horen dat op hun 18e al meisjes zwanger maken en je hele leven al is ingevuld op die leeftijd.. of op je 22ste samenwonen, trouwen en met 25 je eerste kind opvoeden zonder dat je zelf echt geleefd hebt. Of dat je relatie na een kind krijgen stukloopt en je altijd met je ex loopt te klooien zoals onderhand de nieuwe standaard is, relaties duren steeds korter en bij iedere ex loopt een ander kind rond.
Nee, zo slecht hebben wij 't nog nietGeeft ook aan dat we niet alles pakken wat we kunnen pakken, toch?
Wat wil je nu? Enerzijds loop je al tijden te klagen over het gebrek aan een relatie en affectie en nu ga je jezelf opeens op de borst kloppen omdat je niet alles pakt wat je pakken kunt ...quote:Op zondag 24 januari 2016 19:55 schreef Deezertje het volgende:
Misschien, maar niet álles wat uit een relatie komt is positief he. En dat relaties steeds korter worden en er bij elke ex een ander kind rondloopt is helaas wel waar. In de straat te merken, maar ook binnen mijn eigen familie zijn er veel scheidingen geweest bij de huidige generatie... relaties zoals bij mijn ouders van 20-30 jaar samen maak je niet snel meer mee bij onze huidige inruilmaatschappij.
Omdat ik niet weet of ik uberhaupt wel een type ben voor een relatiequote:Op zondag 24 januari 2016 19:57 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat wil je nu? Enerzijds loop je al tijden te klagen over het gebrek aan een relatie en affectie en nu ga je jezelf opeens op de borst kloppen omdat je niet alles pakt wat je pakken kunt ...
Wat is dat alles, sowieso? Get real.
Is dit niet eerder een geval van 'mezelf beter laten voelen door de relatie die ik zo graag wil, nu negatief te bejegenen?quote:Op zondag 24 januari 2016 20:02 schreef Deezertje het volgende:
Omdat ik niet weet of ik uberhaupt wel een type ben voor een relatie
Nee. Ik ben vrijgezel. Al jaren. Bewust. Ik ben erg gesteld op mijn vrijheden en erg allergisch voor verantwoordelijkheden. En misschien ook te egocentrischquote:Heb jij er trouwens een? Wat brengt 't je?
En blijkbaar weten de mensen waarmee je date/aanklooit dat ook? Waarom accepteren ze dat?quote:Op zondag 24 januari 2016 20:08 schreef Copycat het volgende:
[..]
Is dit niet eerder een geval van 'mezelf beter laten voelen door de relatie die ik zo graag wil, nu negatief te bejegenen?
[..]
Nee. Ik ben vrijgezel. Al jaren. Bewust. Ik ben erg gesteld op mijn vrijheden en erg allergisch voor verantwoordelijkheden. En misschien ook te egocentrisch.
Daarom heb ik ook leenhonden, leenauto's en fwb's. Wel de lusten, niet de lasten is mijn credo.
Maar de meeste relaties die ik heb gehad, brachten wel mooie herinneringen en nog steeds voortdurende vriendschappen.
Waarom niet? We zijn allemaal volwassenen, we zijn vrienden. Ze weten hoe ik in het leven sta.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:13 schreef Deezertje het volgende:
En blijkbaar weten de mensen waarmee je date/aanklooit dat ook? Waarom accepteren ze dat?
Tja, wat kun je anders doen dan zenuwachtig ijsberen? Naar binnen gaan durfde ik niet, te druk, geen idee wat de werkwijze is. Dan ook nog al die enge portiers die mij aankeken alsof ik een randdebiel wasquote:Op zondag 24 januari 2016 18:51 schreef Copycat het volgende:
Uitgaan is natuurlijk wat anders dan een beetje ongemakkelijk een uitgaanstraat op en neer te lopen. En op straat nog ongemakkelijker te dicht bij anderen te gaan staan, in de hoop op.
Uitgaan doe je -paradoxaal- binnen. In de kroeg.
Dat scheelt al een slok op een borrel.
Dus als ik niet weet of ik (goed) relatiemateriaal ben moet ik op zoek naar gelijkgestemden die ook alleen maar de lusten willen?quote:Op zondag 24 januari 2016 20:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Waarom niet? We zijn allemaal volwassenen, we zijn vrienden. Ze weten hoe ik in het leven sta.
Nee, als je geen behoefte hebt aan een relatie kan je daar naar op zoek. Zoek de verschillen.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:15 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dus als ik niet weet of ik (goed) relatiemateriaal ben moet ik op zoek naar gelijkgestemden die ook alleen maar de lusten willen?
Je moet letterlijk de drempel over en wel naar binnen gaan. Buiten rondsjokken is gewoon niet logisch, laat staan dat dat succesvol wordt. En vooral niet al van tevoren je negatieve kijk botvieren dat mensen je belachelijk gaan maken. Setting yourself up for disaster and drama, zo'n mindset.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:14 schreef syndroom het volgende:
Tja, wat kun je anders doen dan zenuwachtig ijsberen? Naar binnen gaan durfde ik niet, te druk, geen idee wat de werkwijze is. Dan ook nog al die enge portiers die mij aankeken alsof ik een randdebiel wasmaakte het er ook niet gemakkelijker op. Ondanks dat heb ik wel genoeg zelfvertrouwen om het over een paar maanden opnieuw te proberen en nu echt naar binnen te gaan en lak te hebben aan de mensen die me belachelijk zullen maken.
Ik zie dit als een strijd die ik moet winnen.
Nu wil je dus opeens ook alleen de lusten?quote:Op zondag 24 januari 2016 20:15 schreef Deezertje het volgende:
Dus als ik niet weet of ik (goed) relatiemateriaal ben moet ik op zoek naar gelijkgestemden die ook alleen maar de lusten willen?
Eigenlijk gewoon een relatie, maar dan ben je dus soort beste maatje van je geliefde en ik weet niet of daar op zit te wachten of alleen maar omdat het sociaal geaccepteerd is.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nu wil je dus opeens ook alleen de lusten?
Ik snap je echt niet meer. Wekenlang loop je te huilen dat je geen vrienden wil, maar een relatie die dan ook direct je beste vriend is. En nu is dat juist weer de bottleneck?quote:Op zondag 24 januari 2016 20:19 schreef Deezertje het volgende:
Eigenlijk gewoon een relatie, maar dan ben je dus soort beste maatje van je geliefde en ik weet niet of daar op zit te wachten of alleen maar omdat het sociaal geaccepteerd is.
Misschien komt het te dichtbij? Als het goed is heb ik snel een date, maar dan kom je weer in die hele sociale cirkel en keuringsproces. met de kans op afgewezen te worden of het niet klikt met haar vriendengroep.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik snap je echt niet meer. Wekenlang loop je te huilen dat je geen vrienden wil, maar een relatie die dan ook direct je beste vriend is. En nu is dat juist weer de bottleneck?
Angst. Altijd de beste raadgever ...quote:Op zondag 24 januari 2016 20:24 schreef Deezertje het volgende:
Misschien komt het te dichtbij? Als het goed is heb ik snel een date, maar dan kom je weer in die hele sociale cirkel en keuringsproces. met de kans op afgewezen te worden of het niet klikt met haar vriendengroep.
Lekker belangrijk wat haar vrienden er van vinden. Je wilt een relatie met haar, niet met haar vrienden.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:24 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Misschien komt het te dichtbij? Als het goed is heb ik snel een date, maar dan kom je weer in die hele sociale cirkel en keuringsproces. met de kans op afgewezen te worden of het niet klikt met haar vriendengroep.
Dat lot weiger ik te accepteren. Wees eerlijk deezer, wie wil er nou niet een 18 jarige meid dat er nog lekker onschuldig, vers en strak uitziet.quote:Op zondag 24 januari 2016 19:50 schreef Deezertje het volgende:
En deels accepteren dat we gewoon (te) laat zijn en geen 18-jarige meiden meer kunnen scoren. We moeten wat ouder zoeken en die hebben zelf ook meer eisen, ervaring of verwachtingen van een man/relatie en zullen dingen minder snel pikken. En aan de andere kant blij zijn dat we niet bij het deel van de bevolking horen dat op hun 18e al meisjes zwanger maken en je hele leven al is ingevuld op die leeftijd.. of op je 22ste samenwonen, trouwen en met 25 je eerste kind opvoeden zonder dat je zelf echt geleefd hebt. Of dat je relatie na een kind krijgen stukloopt en je altijd met je ex loopt te klooien zoals onderhand de nieuwe standaard is, relaties duren steeds korter en bij iedere ex loopt een ander kind rond.
Nee, zo slecht hebben wij 't nog nietGeeft ook aan dat we niet alles pakken wat we kunnen pakken, toch?
Eens, maar veel mensen laten het oordeel wel deels afhangen van anderen in plaats van naar zichzelf te luisteren...quote:Op zondag 24 januari 2016 20:26 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Lekker belangrijk wat haar vrienden er van vinden. Je wilt een relatie met haar, niet met haar vrienden.
Man, man.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:27 schreef syndroom het volgende:
Dat lot weiger ik te accepteren. Wees eerlijk deezer, wie wil er nou niet een 18 jarige meid dat er nog lekker onschuldig, vers en strak uitziet.Vanaf 25 jaar begin je echt te zien dat de boel begint in te zakken en dat vrouwen minder aantrekkelijk worden. Ook mentaal, vrouwen hebben baggage van hun vorige vriendjes en zullen er anders naar kijken dan wanneer ze 18 waren.
Niet echt respectvol om haar van tevoren al in dat hokje te duwen nietwaar? Ga vooral niet voor haar denken. Gun haar het voordeel van jouw twijfel.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:27 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Eens, maar veel mensen laten het oordeel wel deels afhangen van anderen in plaats van naar zichzelf te luisteren...
Of de lange teentjes van een 25+ vrouwquote:Op zondag 24 januari 2016 20:30 schreef Copycat het volgende:
[..]
Man, man.
De arrogantie van een ongemakkelijke maagd.
Het is simpelweg lachwekkend dat syndroom zich zo'n arrogantie denkt te kunnen veroorloven.quote:
Een stuk volwassener ja. Precies de reden dat ze zich niet in zullen laten met mensen die kansloos pubergedrag vertonenquote:Op zondag 24 januari 2016 20:27 schreef syndroom het volgende:
[..]
Dat lot weiger ik te accepteren. Wees eerlijk deezer, wie wil er nou niet een 18 jarige meid dat er nog lekker onschuldig, vers en strak uitziet.Vanaf 25 jaar begin je echt te zien dat de boel begint in te zakken en dat vrouwen minder aantrekkelijk worden. Ook mentaal, vrouwen hebben baggage van hun vorige vriendjes en zullen er anders naar nieuwe relaties kijken dan wanneer ze 18 waren en op het begin van hun seksuele carrière zaten.
Ook oudere maagden willen de beste kwaliteit. Feit dat ik maagd ben doet er niet onder dat ik ook de meest aantrekkelijkste dames in mijn bed wil hebben. Alsof je dan als minderwaardige man alleen beperkt ben uit een kleine rest selectie minder aantrekkelijke dames. De restjes, kruimels omdat de andere (dominante) mannen de aantrekkelijkste al veroverd hebben. Dat weiger ik te accepteren.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:30 schreef Copycat het volgende:
[..]
Man, man.
De arrogantie van een ongemakkelijke maagd.
Succes met je eeuwige maagdenstatus.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:34 schreef syndroom het volgende:
Ook oudere maagden willen de beste kwaliteit. Feit dat ik maagd ben doet er niet onder dat ik ook de meest aantrekkelijk dames in mijn bed wil hebben. Alsof je dan als minderwaardige man alleen beperkt ben uit een kleine rest selectie minder aantrekkelijke dames. De restjes, kruimels omdat de andere (dominante) mannen de aantrekkelijkste al veroverd hebben. Dat weiger ik te accepteren.
Waar wil je het liefst aan wennen? Voor altijd maagd zijn of misschien concessies doen?quote:Op zondag 24 januari 2016 20:34 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ook oudere maagden willen de beste kwaliteit. Feit dat ik maagd ben doet er niet onder dat ik ook de meest aantrekkelijk dames in mijn bed wil hebben. Alsof je dan als minderwaardige man alleen beperkt ben uit een kleine rest selectie minder aantrekkelijke dames. De restjes, kruimels omdat de andere (dominante) mannen de aantrekkelijkste al veroverd hebben. Dat weiger ik te accepteren.
Tuurlijk, dat is absoluut jouw goed recht! Go get'em tiger!quote:Op zondag 24 januari 2016 20:34 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ook oudere maagden willen de beste kwaliteit. Feit dat ik maagd ben doet er niet onder dat ik ook de meest aantrekkelijkste dames in mijn bed wil hebben. Alsof je dan als minderwaardige man alleen beperkt ben uit een kleine rest selectie minder aantrekkelijke dames. De restjes, kruimels omdat de andere (dominante) mannen de aantrekkelijkste al veroverd hebben. Dat weiger ik te accepteren.
Nooit meer werken en iedere dag een ander Victoria Secret model graag. Ik weiger anders te accepteren.quote:
Voor jou ook!quote:Op zondag 24 januari 2016 20:40 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Voor jou is dat (iedere avond) binnen handbereik
0 concessies. Je moet het zien als een slagveld waar je alleen met zwaar geschut, hard werken de beste kunt krijgen. Waar anderen hun minderwaardige positie accepteren ga ik frontaal in de aanval, waarom zou ik het moeten pikken dat ik niet de dames kan krijgen die ik zou willen?quote:Op zondag 24 januari 2016 20:35 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Waar wil je het liefst aan wennen? Voor altijd maagd zijn of misschien concessies doen?
Wat zijn de plannen, hoe ga jij 'frontaal in de aanval'?quote:Op zondag 24 januari 2016 20:44 schreef syndroom het volgende:
[..]
0 concessies. Je moet het zien als een slagveld waar je alleen met zwaar geschut, hard werken de beste kunt krijgen. Waar anderen hun minderwaardige positie accepteren ga ik frontaal in de aanval, waarom zou ik het moeten pikken dat ik niet de dames kan krijgen die ik zou willen?
Ja, ik denk dat dat echt op Copycat van toepassing isquote:Op zondag 24 januari 2016 20:30 schreef Faxie het volgende:
[..]
Of de lange teentjes van een 25+ vrouw
Waar moet een meid voor jou aan voldoen dan? Wat is je type? Pics van je droommeisje?quote:Op zondag 24 januari 2016 20:44 schreef syndroom het volgende:
[..]
0 concessies. Je moet het zien als een slagveld waar je alleen met zwaar geschut, hard werken de beste kunt krijgen. Waar anderen hun minderwaardige positie accepteren ga ik frontaal in de aanval, waarom zou ik het moeten pikken dat ik niet de dames kan krijgen die ik zou willen?
Omdat het geen eenrichtingsverkeer is, en jij wel van alles kunt willen, maar een ander jou ook nog moet willen. Dat ontbreekt er nogal aan.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:44 schreef syndroom het volgende:
[..]
0 concessies. Je moet het zien als een slagveld waar je alleen met zwaar geschut, hard werken de beste kunt krijgen. Waar anderen hun minderwaardige positie accepteren ga ik frontaal in de aanval, waarom zou ik het moeten pikken dat ik niet de dames kan krijgen die ik zou willen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |