Die elementen komen later vandaag nog aan de orde, maar toch bedankt voor je zorgen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 08:34 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Als jij een betere houding had, dan was je nu gewoon aan het werk, lag je je vriendin te neuken of ontwikkelde je in een bepaald talent, zoals acteren, muziek maken of wetenschap bedrijven, in plaats van je tijd te besteden aan niet zo heel bijdehante kut opmerkingen.
Allebei. Als ik weer zo'n happy koppeltje zie of een meid die tóch bezet blijkt denk ik: 'dat wil ik ook!'. En ik zie alleen de leuke factoren van de buitenkant op dat moment, ik ben er niet bij wanneer ze samen thuis zitten en akkefietjes hebben. Maar toch. Mijn ouders hadden op mijn leeftijd al 3 jaar met elkaar en dat herhalen ze ook steedsquote:Op donderdag 21 januari 2016 00:32 schreef yats het volgende:
[..]
Nogmaals mijn vraag deezer, wat wil je nu? Wil je seks en een beetje aanklooien of wil je een serieuze relatie? Je wisselt namelijk regelmatig van wat je wil...
Verder is het onzin wat je zegt. Sommige mensen hebben inderdaad zo'n funfase en anderen niet of pas veel later. Wat ik je eerder al zei, ik heb tot mijn 27e ook 'maar' met twee vrouwen het bed gedeeld en toch is het daarna redelijk rechtgetrokken. En waarom? Omdat ik toen besefte dat ik iets moest doen om ding en te bereiken. In mijn geval was dat meer dan alleen die gezellige aardige kletskous zijn die met iedereen babbelde, in jouw geval zou dat denk ik moeten zijn om überhaupt sociale gesprekken met mensen te voeren en een vriendenkring op te bouwen. Ja, ik weet dat je een relatie wil en je zegt Heel mooi dat je ook blij bent als die maar kort zou duren, maar geloof me, als er relatie voorbij gaat ben je erg blij dat he vriend en hebt, zelfs als het een korte relatie is...
Nou 1 mee valler voor je, waar je vroeger op je 21ste trouwde is dat vandaag de dag rond de 30ste en dat zelfde is van kracht als het om kinderen krijgen gaat.quote:Op donderdag 21 januari 2016 08:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Allebei. Als ik weer zo'n happy koppeltje zie of een meid die tóch bezet blijkt denk ik: 'dat wil ik ook!'. En ik zie alleen de leuke factoren van de buitenkant op dat moment, ik ben er niet bij wanneer ze samen thuis zitten en akkefietjes hebben. Maar toch. Mijn ouders hadden op mijn leeftijd al 3 jaar met elkaar en dat herhalen ze ook steeds(nu bijna 25 jaar samen..)
Wat is nu je eerste stap om dat ook voor elkaar te krijgen?quote:Op donderdag 21 januari 2016 08:54 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Allebei. Als ik weer zo'n happy koppeltje zie of een meid die tóch bezet blijkt denk ik: 'dat wil ik ook!'. En ik zie alleen de leuke factoren van de buitenkant op dat moment, ik ben er niet bij wanneer ze samen thuis zitten en akkefietjes hebben. Maar toch. Mijn ouders hadden op mijn leeftijd al 3 jaar met elkaar en dat herhalen ze ook steeds(nu bijna 25 jaar samen..)
Datingapp/site of contact maken met mensen in real life.quote:Op donderdag 21 januari 2016 09:56 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Wat is nu je eerste stap om dat ook voor elkaar te krijgen?
Dat eerste werkt duidelijk niet voor je dus hou je vooral bezig met dat laatstequote:Op donderdag 21 januari 2016 10:27 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Datingapp/site of contact maken met mensen in real life.
Ik heb er gesprekken op van een paar dagen tot paar weken. Maar echte dates rollen er niet echt uit nee. Ze halen af of zijn 'druk'. Nu 1tje lopen waarvan ze serieus mijn type is en benieuwd naar ben.quote:Op donderdag 21 januari 2016 10:28 schreef rival het volgende:
[..]
Dat eerste werkt duidelijk niet voor je dus hou je vooral bezig met dat laatste
Stel ze wilt je ontmoeten? Wat dan, wat zeg of doe je dan.quote:Op donderdag 21 januari 2016 10:43 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik heb er gesprekken op van een paar dagen tot paar weken. Maar echte dates rollen er niet echt uit nee. Ze halen af of zijn 'druk'. Nu 1tje lopen waarvan ze serieus mijn type is en benieuwd naar ben.
Doe niet zo eigenwijs. Het werkt niet. Richt je op dat andere.quote:Op donderdag 21 januari 2016 10:43 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik heb er gesprekken op van een paar dagen tot paar weken. Maar echte dates rollen er niet echt uit nee. Ze halen af of zijn 'druk'. Nu 1tje lopen waarvan ze serieus mijn type is en benieuwd naar ben.
Gaan natuurlijk. Gewoon drankje drinken en gesprek gaat vanzelf, mede door voorgesprekken op de app. Mijn dates duren altijd wel vrij lang dus dat gaat mij goed af.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:10 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Stel ze wilt je ontmoeten? Wat dan, wat zeg of doe je dan.
Stel jij het voor of moet zij met een voorstel komen? En je geeft altijd aan dat gesprekken moeilijk voor je zijn. Waarom gaat nou juist dat geen volgens jou je zo goed af op een date? En niet heel lullig bedoeld, maar als net echt zo goed gaat als dat jij zegt. Waarom is daar dan nooit wat uitgekomen? Kan het niet zijn dat jij het romantiseert voor je zelf?quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:16 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Gaan natuurlijk. Gewoon drankje drinken en gesprek gaat vanzelf, mede door voorgesprekken op de app. Mijn dates duren altijd wel vrij lang dus dat gaat mij goed af.
Ik stel het voor. Nu 2x gedaan en ze geeft aan tot na haar tentamens te verwachten. Gesprekken gaan goed, maar misschien kom ik niet zo expressief over.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:18 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Stel jij het voor of moet zij met een voorstel komen? En je geeft altijd aan dat gesprekken moeilijk voor je zijn. Waarom gaat nou juist dat geen volgens jou je zo goed af op een date? En niet heel lullig bedoeld, maar als net echt zo goed gaat als dat jij zegt. Waarom is daar dan nooit wat uitgekomen? Kan het niet zijn dat jij het romantiseert voor je zelf?
Maar na zo'n gezellige date, hoe gaat het dan in het algemeen verder? Het bloedt dood, er wordt aangegeven het hierbij te laten? En krijg of vraag je dan ook feedback?quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:21 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik stel het voor. Nu 2x gedaan en ze geeft aan tot na haar tentamens te verwachten. Gesprekken gaan goed, maar misschien kom ik niet zo expressief over.
Ze wilt niet weg met je, jij bent enkel opvulling om mee te praten meer niet. Als er straks iemand anders langs komt die ze echt leuk vind heeft ze wel opeens tijd. Ze houd je aan het lijntje.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:21 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik stel het voor. Nu 2x gedaan en ze geeft aan tot na haar tentamens te verwachten. Gesprekken gaan goed, maar misschien kom ik niet zo expressief over.
Of niet en ze is nu echt even druk met haar tentamens.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:30 schreef ook_gek het volgende:
Ze wilt niet weg met je, jij bent enkel opvulling om mee te praten meer niet. Als er straks iemand anders langs komt die ze echt leuk vind heeft ze wel opeens tijd. Ze houd je aan het lijntje.
Doe mij ook eens zo'n glazen bol.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:30 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ze wilt niet weg met je, jij bent enkel opvulling om mee te praten meer niet. Als er straks iemand anders langs komt die ze echt leuk vind heeft ze wel opeens tijd. Ze houd je aan het lijntje.
Dat dus. Het is ook echt tentamenweek volgende week.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:31 schreef Copycat het volgende:
[..]
Of niet en ze is nu echt even druk met haar tentamens.
Ook als jij contact opneemt? Dan zou ik toch eens kritischer kijken of die dates daadwerkelijk zo positief verlopen zoals jij vindt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:35 schreef Deezertje het volgende:
Maar inderdaad na dates hoor ik niks meer, negeren etc.
Wat Copycat zegt, en tevens: vraag feedback.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:35 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat dus. Het is ook echt tentamenweek volgende week.
Maar inderdaad na dates hoor ik niks meer, negeren etc.
Hebben ze zin in als ze je negeren of aan het lijntje houden..quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:37 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ook als jij contact opneemt? Dan zou ik toch eens kritischer kijken of die dates daadwerkelijk zo positief verlopen zoals jij vindt.
NEE HEE, het ligt niet aan hun. Leer/Durf nu eens een keertje kritisch naar jezelf te kijken. Mensen hebben daar geen zin in. Het is voor hun de makkelijkste weg, maar de reden waarom ze die weg kiezen ligt aan iets tijdens die date.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:58 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Hebben ze zin in als ze je negeren of aan het lijntje houden..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |