Nou, een keer zei ze wel dat ik het vaker wil doen dan haar, het i voor haar nog nieuw en ze wilt het rustig aan doen zeg maar. Dat begrijp ik verder ook gewoon. Het voelt gewoon niet fair als mn verleden tegen me wordt gebruikt, terwijl het verder goed gaat.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:00 schreef Robuustheid het volgende:
Meerdere bedpartners hebben is tegenwoordig vrij normaal. Je staat in je gelijk en je vriendin doet moeilijk.
Kennelijk heeft ze minder zin in seks dan jij, en kan je verleden dan als argument aangrijpen. Who knows. Maar je kunt dat beter beoordelen dan wij.
Waar doel je precies opquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:03 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Het komt niet vaak voor hier in R&P, maar het lijkt alsof je alles precies goed doet.Heeft zij een 'oplossing' voor dit probleem?
Dat er geregeld mensen zijn hier in R&P die alles geheel verkeerd aanpakken en de verkeerde dingen zeggen. Jij doet dat dus niet.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:04 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Waar doel je precies op?
Ze moet het proberen los te laten zegt zij zelf, maar dat is mij al een aantal keer verteld door haar.
Kan ik ook el begrijpen, maar misschien een drogreden: ik ben wat ouder en heb een wat vrijere jeugd gehad zeg maar. De dingen die mij zijn gezegd raken mij, omdat er voor mijn gevoel wordt gezegd dat haar eerste x achteraf gezien liever net met mij was. Daarnaast vind ik het toch hypocriet, maagd of niet, je hebt toch ook sexuele ervaring opgedaan? zelf zegt ze daarop dat er wel een grens is en ik daarboven zit.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:06 schreef Angel-Joy het volgende:
Heel makkelijk, of ze zet zich er overheen, of het is klaar tussen jullie. Dat moet ze toch echt zelf doen, kan overigens wel beetje begrijpen dat ze ermee zit aangezien je haar eerste bent.
En heb je dit ook al tegen haar gezegd?quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:10 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Kan ik ook el begrijpen, maar misschien een drogreden: ik ben wat ouder en heb een wat vrijere jeugd gehad zeg maar. De dingen die mij zijn gezegd raken mij, omdat er voor mijn gevoel wordt gezegd dat haar eerste x achteraf gezien liever net met mij was. Daarnaast vind ik het toch hypocriet, maagd of niet, je hebt toch ook sexuele ervaring opgedaan? zelf zegt ze daarop dat er wel een grens is en ik daarboven zit.
Ja, ze zei dat ze het niet zo bedoelde. En wat betreft haar seksuele ervaring; Ja, maar dat is toch anders. Het voelt bijna alsof zij zichzelf neerzet als "heilig boontje", en ik een viezerik benquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:12 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
En heb je dit ook al tegen haar gezegd?
Klopt helemaal. De dag na ons gesprek (vorige week) kreeg ze opeens een droom dat ik haar bedrogen had en ze mij betrapte met iemand anders. Hier zat ze toen ook de hele dag mee. Ik voel me echt de boeman.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:18 schreef Fera het volgende:
Eerlijk gezegd vind ik dat je vriendin zich ontzettend aanstelt. Ze is 24. Op die leeftijd vind ik het wel raar om hier nog moeilijk over te doen, ondanks dat je haar eerste was. Maar goed, daar ben je verder niet mee geholpen natuurlijk.
Het is iets waar jij verder weinig aan kunt doen natuurlijk. Dat boetekleed vind ik ook helemaal niet nodig, jij hoeft je niet voor je verleden te verantwoorden. Uiteindelijk zou zoiets ook helemaal geen prioriteit moeten zijn binnen jullie relatie. Het is belangrijker dat jullie het fijn met elkaar hebben, ondanks de verschillen. Dat de seks gewoon voor beide partijen prettig is en dat het hebben van meerdere sekspartners het echt niet minder speciaal voor jou maakt. Tenminste, dat neem ik even aan.
Ik vind dat je niks verkeerds hebt gedaan. Maar waar zijn je ballen gebleven dan? Jij kan haar niet helpen, ze moet het zelf doen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:15 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ja, ze zei dat ze het niet zo bedoelde. En wat betreft haar seksuele ervaring; Ja, maar dat is toch anders. Het voelt bijna alsof zij zichzelf neerzet als "heilig boontje", en ik een viezerik ben
Ik heb verteld dat ik een beetje klaar ben met het steeds op mijn verleden te worden gewezen door iemand die er eigenlijk niks mee te maken heeft. Ze moet het echt zien los te laten zei ze, maar dat was eerder ook al het gevalquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:20 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Ik vind dat je niks verkeerds hebt gedaan. Maar waar zijn je ballen gebleven dan? Jij kan haar niet helpen, ze moet het zelf doen.
Misschien kan ze haar focus eens verleggen naar de persoon die ze na 7/8 maanden goed genoeg vond om door ontmaagd te worden. Dat is haar eigen beslissing geweest op basis van wie jij bent en daar is je verleden nou eenmaal een onderdeel van.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 22:58 schreef Judgement13 het volgende:
Ze had misschien diep van binnen liever iemand die het minder vaak had gedaan of zelf ook nog maagd was. Ze heeft soms spijt dat het al na 7/8 maanden is gebeurd en ze het niet zo snel zo ver had laten komen als ze mijn verleden eerder tot zich had genomen.
Of ze zou zich speciaal kunnen voelen dat jullie niet voor jan met de korte achternaam al anderhalf jaar een relatie hebben. Dat je iets meer weet wat de mogelijkheden zijn en (toch?) voor haar kiest zou toch ook iets moeten zeggen naast een persoonlijkheid waar ze dus wel een relatie mee aan blijft gaan min of meer. Voel jij je nog wel speciaal als zij meer met jouw verleden bezig lijkt te zijn dan met wie je nu bent en nu voor haar betekent?quote:Ze probeert het los te laten maar weet niet hoe. Ook heeft ze het gevoel dat het voor mij allemaal geen zak meer voorstelt terwijl het voor haar nog wel speciaal is.
Onterecht lijkt me, want je bent goed genoeg om in een relatie mee te zitten al die tijd, dus je bent een goede partner voor haar kennelijk. Het is dom van haar om te vragen naar dingen waar ze niet mee om kan gaan. Kan best dat het haar meer doet dan verwacht, maar die bal ligt bij haar. Haar beeld van jou is kennelijk wat verandert, niet jijzelf.quote:Door de bovenstaande uitingen, heb ik een gevoel van minderwaardigheid gekregen..
Je verleden heeft je gemaakt tot wie je bent, dus helemaal niks mee te maken lijkt me niet. Maar ze lijkt je wel te veroordelen en dat is een beetje jammer, want darmee lijkt ze aan te geven dat ze nu niet meer helemaal achter haar beslissing staat om voor jou te gaan. Shit happens, maar zij nam die beslissing en dat is haar verantwoordelijkheid. Niet de jouwe. Als je eerst wel goed genoeg was, maar nu niet dan verdien je imo iemand die je wel waardeert voor je wie bent..quote:Het voelt ook alsof ik een boetekleed draag omdat ik voor haar heb geleefd. Het gaat daarnaast om zaken die nu al voor het laatst 7 jaar geleden hebben plaatsgevonden. Ik voel mij veroordeeld vanwege mijn verleden terwijl zij daar bot gezegd helemaal niks mee te maken heeft.
Het is geen wedstrijdje toch? Als je er samen uit wil komen, dan zul jullie nog eens moeten praten over hoe een en ander weer beter zou kunnen gaan. Jouw verleden kun en moet je niet uit willen wissen denk ik, dus dan kun je beter in gesprek gaan hoe je samen weer een en ander speciaal kan laten voelen..quote:Heb haar ook verteld dat ik het enigszins hypocriet aan het vinden ben, er wordt een probleem van gemaakt terwijl zij voor mij ook orale ex heeft gehad. Ik weet niet zo goed wat ik hiermee aan moet eerlijk gezegd. Ik voel me oneerlijk bejegend.
Dat moet je niet doen. Dit is haar probleem en zij wil nu van haar probleem, jouw probleem maken. Probeer dat eens duidelijk te maken. Zij is de gene die hiermee zit, dus zij moet een manier vinden om daarmee om te gaan.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:20 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Klopt helemaal. De dag na ons gesprek (vorige week) kreeg ze opeens een droom dat ik haar bedrogen had en ze mij betrapte met iemand anders. Hier zat ze toen ook de hele dag mee. Ik voel me echt de boeman.
quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:24 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Misschien kan ze haar focus eens verleggen naar de persoon die ze na 7/8 maanden goed genoeg vond om door ontmaagd te worden. Dat is haar eigen beslissing geweest op basis van wie jij bent en daar is je verleden nou eenmaal een onderdeel van.
[..]
Of ze zou zich speciaal kunnen voelen dat jullie niet voor jan met de korte achternaam al anderhalf jaar een relatie hebben. Dat je iets meer weet wat de mogelijkheden zijn en (toch?) voor haar kiest zou toch ook iets moeten zeggen naast een persoonlijkheid waar ze dus wel een relatie mee aan blijft gaan min of meer. Voel jij je nog wel speciaal als zij meer met jouw verleden bezig lijkt te zijn dan met wie je nu bent en nu voor haar betekent?
Hoe kunnen jullie er samen voor zorgen dat het voor jullie beide als speciaal voelt?
We doen vaak leuke dingen en ook verras ik haar met een bonbons.. de kleine romantische dingetjes zeg maar. Verder probeer ik vooral te praten, maar daar ben je ook een keer klaar mee.
[..]
Onterecht lijkt me, want je bent goed genoeg om in een relatie mee te zitten al die tijd, dus je bent een goede partner voor haar kennelijk. Het is dom van haar om te vragen naar dingen waar ze niet mee om kan gaan. Kan best dat het haar meer doet dan verwacht, maar die bal ligt bij haar. Haar beeld van jou is kennelijk wat verandert, niet jijzelf.
[..]
Je verleden heeft je gemaakt tot wie je bent, dus helemaal niks mee te maken lijkt me niet. Maar ze lijkt je wel te veroordelen en dat is een beetje jammer, want darmee lijkt ze aan te geven dat ze nu niet meer helemaal achter haar beslissing staat om voor jou te gaan. Shit happens, maar zij nam die beslissing en dat is haar verantwoordelijkheid. Niet de jouwe. Als je eerst wel goed genoeg was, maar nu niet dan verdien je imo iemand die je wel waardeert voor je wie bent..
[..]
Het is geen wedstrijdje toch? Als je er samen uit wil komen, dan zul jullie nog eens moeten praten over hoe een en ander weer beter zou kunnen gaan. Jouw verleden kun en moet je niet uit willen wissen denk ik, dus dan kun je beter in gesprek gaan hoe je samen weer een en ander speciaal kan laten voelen..
Dit is wat jullie doen en kennelijk werkt het niet (voldoende), dus dan zul je toch eens samen over de effectiviteit gaan praten als je dit wil laten werken..quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:30 schreef Judgement13 het volgende:
We doen vaak leuke dingen en ook verras ik haar met een bonbons.. de kleine romantische dingetjes zeg maar. Verder probeer ik vooral te praten, maar daar ben je ook een keer klaar mee.
Daar lijkt het inderdaad op, maar het voelt toch dubbel.. Desondanks wordt ik "gestraft" vanwege mijn leven voor haarquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:34 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Dit is wat jullie doen en kennelijk werkt het niet (voldoende), dus dan zul je toch eens samen over de effectiviteit gaan praten als je dit wil laten werken..
Het is ook dubbel, want jullie voelen je beide niet speciaal cq goed genoeg. Dat jij je gestraft voelt lijkt me daar wel tekenend voor. Vandaar het advies om erover te praten als je er samen uit wil komen, want zij is geen slachtoffer en jij hebt ook gevoelens enzo.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:38 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Daar lijkt het inderdaad op, maar het voelt toch dubbel.. Desondanks wordt ik "gestraft" vanwege mijn leven voor haar
Je wordt niet gestraft. Zij heeft het ergens moeilijk mee en dat is emotioneel, niet altijd rationeel. Dat is haar probleem, maak er niet het jouwe van. Maar haar probleem is wel een probleem wat ook jij wilt oplossen (als je seks wilt, tenminste, en wilt dat ze gelukkig is). Daarom een keer een goed constructief gesprek aangaan over wat zij nu precies van je verwacht. Aangeven dat je niks kunt veranderen aan het verleden (of je dat zou willen, zou ik wijselijk in het midden laten), maar wel aan de toekomst.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:38 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Daar lijkt het inderdaad op, maar het voelt toch dubbel.. Desondanks wordt ik "gestraft" vanwege mijn leven voor haar
Klopt wel wat je zegt. Maar ergens denk ik ook, zoals je zelf al aangeeft, waarom moet ik het oplossen. Gedane zaken nemen geen keer, en denk soms ook van dat ze er zelf maar aan moet werken. Het probleem wordt op ons geprojecteerd, het is zijn geen zaken die in onze relatie hebben plaatsgevonden.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:42 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Je wordt niet gestraft. Zij heeft het ergens moeilijk mee en dat is emotioneel, niet altijd rationeel. Dat is haar probleem, maak er niet het jouwe van. Maar haar probleem is wel een probleem wat ook jij wilt oplossen (als je seks wilt, tenminste, en wilt dat ze gelukkig is). Daarom een keer een goed constructief gesprek aangaan over wat zij nu precies van je verwacht. Aangeven dat je niks kunt veranderen aan het verleden (of je dat zou willen, zou ik wijselijk in het midden laten), maar wel aan de toekomst.
quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:47 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Klopt wel wat je zegt. Maar ergens denk ik ook, zoals je zelf al aangeeft, waarom moet ik het oplossen. Gedane zaken nemen geen keer, en denk soms ook van dat ze er zelf maar aan moet werken. Het probleem wordt op ons geprojecteerd, het is zijn geen zaken die in onze relatie hebben plaatsgevonden. Soms denkt ze ook dat ik mijn verleden mis..
Ze zegt ook wel dat het verleden bij me hoort en bij de persoon waar ze van houd.. Maar Dan weer de dag erna die droom over vreemdgaan.. Wat moet ik daar dan op zeggen denk ik dan. Ze ervoer droom als eng en was er dele dag down door.
Ik zeg niet dat jij het moet oplossen, maar dat jullie het moeten oplossen. Ja, het is in principe haar probleem en niet het jouwe, maar het staat jullie relatie in de weg. Daarmee is het dus ook een gezamelijke verantwoordelijkheid ermee te dealen. Je kunt het niet negeren en verwachten dat ze dit zelf even oplost, dan had ze dat al wel gedaan. Ze heeft iets nodig van jou en de vraag is alleen nog wat en of jij haar dat kan geven.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:47 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Klopt wel wat je zegt. Maar ergens denk ik ook, zoals je zelf al aangeeft, waarom moet ik het oplossen. Gedane zaken nemen geen keer, en denk soms ook van dat ze er zelf maar aan moet werken. Het probleem wordt op ons geprojecteerd, het is zijn geen zaken die in onze relatie hebben plaatsgevonden.
Ze zegt ook wel dat het verleden bij me hoort en bij de persoon waar ze van houd.. Maar Dan weer de dag erna die droom over vreemdgaan.. Wat moet ik daar dan op zeggen denk ik dan. Ze ervoer droom als eng en was er dele dag down door.
Waarom zei je het eigenlijk niet gewoon wel meteen?quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 22:58 schreef Judgement13 het volgende:
Nadat ik had aangekaart dat ik het niet relevant vond om het daar over te hebben
De ene is hier wat sneller in dan de ander.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 23:18 schreef Fera het volgende:
Eerlijk gezegd vind ik dat je vriendin zich ontzettend aanstelt. Ze is 24. Op die leeftijd vind ik het wel raar om hier nog moeilijk over te doen, ondanks dat je haar eerste was. Maar goed, daar ben je verder niet mee geholpen natuurlijk.
Jawel, maar TS's probleem is waarschijnlijk ook opgelost als z'n vriendin ophoudt met miepen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:03 schreef Scary_Mary het volgende:
Nou ja, hij heeft ook iets nodig van haar lijkt me en niet alleen zij van hem. Het is niet alsof het hem niet in de koude kleren is gaan zitten.
TS, als je geen zin meer hebt om te praten kun je ook eens een weekje afstand overwegen. Even los van elkaar nadenken over hoe en wat. Misschien moet ze even wakker geschud worden wat ze mist en kan een beetje afstand verhelderend werken.
quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:00 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Waarom zei je het eigenlijk niet gewoon wel meteen?
Het is toch je vriendin die dit vroeg? Zeker als je daarbij optelt dat je weet dat ze op dat moment nog maagd is, weet je toch dat dit belangrijker voor haar is?
[b]We hadden toen al seks gehad. Ik reageerde niet omdat ik er de relevantie er niet van in zie. Ze heeft haar zaken uit haarzelf verteld, waarop ik zei dat ik dat soort dingen niet hoef te weten.[\b]
[..]
De ene is hier wat sneller in dan de ander.
TS wist wsl vrij snel waar hij op seksueel gebied aan toe was toen hij wat met haar kreeg (en dat zelfde geldt toch ook voor eventuele andere eigenschappen van die vrouw?).
.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:06 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Jawel, maar TS's probleem is waarschijnlijk ook opgelost als z'n vriendin ophoudt met miepen.
Als ze overigens oprecht het gevoel heeft spijt te hebben van de seks, kun je wellicht nog overwegen een stap terug te doen. Daarmee dus opnieuw opbouwen naar een volgende eerste keer seks. Maar daar moet je ook maar net zin in hebben.
Heb een beetje geprobeerd je quote te fixen, zo moet ie ongeveer kloppen denk ikquote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:09 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
We hadden toen al seks gehad. Ik reageerde niet omdat ik er de relevantie er niet van in zie. Ze heeft haar zaken uit haarzelf verteld, waarop ik zei dat ik dat soort dingen niet hoef te weten.
Ophouden met erover miepen is niet hetzelfde als enigszins met het gevoel in het reine komen. Daarnaast is het, ondanks enige kwetsendheid, niet zo handig om dit soort emotionele deuren als het ware dicht te slaan. Je kan immers niet aan dingen werken als je niet weet wat er speelt. Neemt niet weg dat ik die vriendin ook wel vindt miepen, zonder dat ze eraan lijkt te werken..quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:06 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Jawel, maar TS's probleem is waarschijnlijk ook opgelost als z'n vriendin ophoudt met miepen.
Waarom zou dit moeten werken?quote:Als ze overigens oprecht het gevoel heeft spijt te hebben van de seks, kun je wellicht nog overwegen een stap terug te doen. Daarmee dus opnieuw opbouwen naar een volgende eerste keer seks. Maar daar moet je ook maar net zin in hebben.
Kan idd zo zijn, uitendelijk heeft ze haar zin gekregen. Maar als je dan antwoorden krijgt die je niet aankan en er naar vaak naar refereert, is het voor mij oneerlijk zeg maar. Ik wordt een beetje als een afgelikte boterham neergezet heb ik het gevoel..quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:13 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Heb een beetje geprobeerd je quote te fixen, zo moet ie ongeveer kloppen denk ik
Oké, dat dat na de seks was, heb ik dan gemist.
Maar dan nog, als mijn partner me daarover vragen zou stellen, zou ik gewoon antwoorden. Zij vindt het blijkbaar wel relevant, dat is een beetje het punt dat ik probeerde over te brengen.
Jij doet dingen natuurlijk anders dan ik. Misschien dat het gedrag van je vriendin hiermee te maken heeft? (met dat je er zo vaag over deed)
Het moet helemaal niet werken. Maar ik kan me inbeelden dat TS' vriendin zich niet speciaal voelt en een beetje bedonderd omdat ze wellicht dacht dat hij niet zoveel partners gehad heeft. Dat daardoor met terugwerkende kracht haar eerste keer met TS ook niet meer bijzonder was voor haar gevoel, en ze daar spijt van heeft. Wellicht dat het dan kan helpen om een 'tweede eerste keer' te maken, die voor hen allebei speciaal is (en vooral voor haar speciaal voelt), als dat is wat ze nodig heeft. Een 'eerste keer' met alle informatie die zij wel relevant vindt.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:14 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Ophouden met erover miepen is niet hetzelfde als enigszins met het gevoel in het reine komen. Daarnaast is het, ondanks enige kwetsendheid, niet zo handig om dit soort emotionele deuren als het ware dicht te slaan. Je kan immers niet aan dingen werken als je niet weet wat er speelt. Neemt niet weg dat ik die vriendin ook wel vindt miepen, zonder dat ze eraan lijkt te werken..
[..]
Waarom zou dit moeten werken?
Dan stel je zulke vragen voor je aan de seks begint lijkt mij. Het is gewoon zonde dat het verleden meekijkt over haar schouders. Je bedonderd voelen, lijkt me een beetje verkeerd. Ze hoopte miss dat het er minder waren, maar dat is slechts hoop. Het bedonderd voelen zou ik meer begrijpen, als bijv had gelogen dat ik ook nog maagd was, wat dan niet zo zou zijnquote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:17 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Het moet helemaal niet werken. Maar ik kan me inbeelden dat TS' vriendin zich niet speciaal voelt en een beetje bedonderd omdat ze wellicht dacht dat hij niet zoveel partners gehad heeft. Dat daardoor met terugwerkende kracht haar eerste keer met TS ook niet meer bijzonder was voor haar gevoel, en ze daar spijt van heeft. Wellicht dat het dan kan helpen om een 'tweede eerste keer' te maken, die voor hen allebei speciaal is (en vooral voor haar speciaal voelt), als dat is wat ze nodig heeft. Een 'eerste keer' met alle informatie die zij wel relevant vindt.
Overigens vind ik niet dat alle informatie van voor haar per se irrelevant is voor je relatie. Al die dingen hebben geholpen TS te vormen als persoon en zijn derhalve relevant voor je relatie. Je hele jou is relevant voor je relatie, daarbij zijn geen delen uitgezonderd.
Ja, dat kan ze nu toch niet meer doen. Die fout heeft ze gemaakt, dat is dan jammer maar daar is niks meer aan te veranderen, en er is desondanks nog steeds een probleem wat opgelost moet worden. Waarom verwacht je enkel van haar dat ze zich hier maar gewoon overheen zet en lijk jij haar daar verder helemaal niet bij te willen helpen? Als zij je had verteld dat ze als kind haar broertje had vermoord, had je dan dat verleden argument ook zelf net zo stug gebruikt?quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:20 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Dan stel je zulke vragen voor je aan de seks begint lijkt mij. Het is gewoon zonde dat het verleden meekijkt over haar schouders
Persoonlijk zou ik toch eerder vasthouden aan het moment zelf en toen koos ze ervoor om dat met TS te doen, was het kennelijk allemaal fijn tot haar beeld van zijn verleden veranderde. Daar zit het probleem, niet bij haar en hun eerste keer samen lijkt me.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:17 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Het moet helemaal niet werken. Maar ik kan me inbeelden dat TS' vriendin zich niet speciaal voelt en een beetje bedonderd omdat ze wellicht dacht dat hij niet zoveel partners gehad heeft. Dat daardoor met terugwerkende kracht haar eerste keer met TS ook niet meer bijzonder was voor haar gevoel, en ze daar spijt van heeft.
Dus TS moet zich na anderhalf jaar gaan bewijzen door geen seks meer te hebben met zijn geliefde tot zij zich weer speciaal voelt? Het verandert toch geen kut aan wie hij is en hoe hun relatie was. Daarnaast is de balans scheef, want zij komt hem dus nergens tegemoet in zijn gevoelens en hij moet daar maar op gaan zitten wachten ofzo..quote:Wellicht dat het dan kan helpen om een 'tweede eerste keer' te maken, die voor hen allebei speciaal is (en vooral voor haar speciaal voelt), als dat is wat ze nodig heeft. Een 'eerste keer' met alle informatie die zij wel relevant vindt.
Inderdaad ja en daar mag TS ook wel in tegemoet worden gekomen, want zij is niet de enige die zich nu niet meer speciaal voelt zo..quote:Overigens vind ik niet dat alle informatie van voor haar per se irrelevant is voor je relatie. Al die dingen hebben geholpen TS te vormen als persoon en zijn derhalve relevant voor je relatie. Je hele jou is relevant voor je relatie, daarbij zijn geen delen uitgezonderd.
Het lijkt zo alsof die verwijten beide kanten opgaan btw.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:17 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Kan idd zo zijn, uitendelijk heeft ze haar zin gekregen. Maar als je dan antwoorden krijgt die je niet aankan en er naar vaak naar refereert, is het voor mij oneerlijk zeg maar. Ik wordt een beetje als een afgelikte boterham neergezet heb ik het gevoel..
Zij stelde deze vragen blijkbaar pas na afloop...nou en? Blijkbaar ziet zij dit anders dan jij, dan is dat toch niet per definitie meteen fout ofzo?quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:20 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Dan stel je zulke vragen voor je aan de seks begint lijkt mij. Het is gewoon zonde dat het verleden meekijkt over haar schouders
We hebben het hier al vaker over gehad. Hoe zou ik verder moeten helpen? Wat is gebeurd kan ik niet veranderen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:22 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Ja, dat kan ze nu toch niet meer doen. Die fout heeft ze gemaakt, dat is dan jammer maar daar is niks meer aan te veranderen, en er is desondanks nog steeds een probleem wat opgelost moet worden. Waarom verwacht je enkel van haar dat ze zich hier maar gewoon overheen zet en lijk jij haar daar verder helemaal niet bij te willen helpen? Als zij je had verteld dat ze als kind haar broertje had vermoord, had je dan dat verleden argument ook zelf net zo stug gebruikt?
Ditquote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:26 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik voelde me ooit ook ongeveer als je vriendin. Onzeker over verleden van vriend, gezien het mijn eerste relatie was/eerste keer seks was en voor hem niet. Ik weet eigenlijk niet waar dat precies vandaan kwam, maar ik weet wel dat het op den duur uit zichzelf weer wegging. Hoe ging het weg? Ik had een partner die het niet erg vond dat ik er af en toe mee zat. Dat helpt enorm. We konden erover praten. Jij kan dat blijkbaar niet en zij heeft er moeite mee, dus dan wordt het lastig. Daarnaast helpt het niet om heel vaag te doen over je verleden. Helemaal verkeerd aangepakt to be honest..;) Geef haar eens een luisterend oor en geef haar alle informatie waar ze om vraagt. Jullie zitten (zoals je zelf al zei!) in een relatie, dus dan mag er eerlijkheid zijn. Dan zul je vanzelf zien dat het minder word bij haar.
Ik maak er een punt van omdat het tegen mij wordt gebruikt en ik daarnaast met exen wordt vergeleken die veel minder bedpartners hadden.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:24 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Het lijkt zo alsof die verwijten beide kanten opgaan btw.
Wat vind je eigenlijk zo leuk aan haar?
[..]
Zij stelde deze vragen blijkbaar pas na afloop...nou en? Blijkbaar ziet zij dit anders dan jij, dan is dat toch niet per definitie meteen fout ofzo?
Je zegt dat zij er een punt van maakte, maar jij maakt er zelf ook een punt van.
Verder weet ik niet hoe de vork precies in de steel zit, misschien dat er nog andere users zijn die weer op andere ideeën kunnen komen
Ik begrijp wat je bedoeld. Echter, hoe is het als alle info tegen je wordt gebruikt. Wanneer ik erover wil praten, doet ze kort en klapt ze dicht.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:26 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik voelde me ooit ook ongeveer als je vriendin. Onzeker over verleden van vriend, gezien het mijn eerste relatie was/eerste keer seks was en voor hem niet. Ik weet eigenlijk niet waar dat precies vandaan kwam, maar ik weet wel dat het op den duur uit zichzelf weer wegging. Hoe ging het weg? Ik had een partner die het niet erg vond dat ik er af en toe mee zat. Dat helpt enorm. We konden erover praten. Jij kan dat blijkbaar niet en zij heeft er moeite mee, dus dan wordt het lastig. Daarnaast helpt het niet om heel vaag te doen over je verleden. Helemaal verkeerd aangepakt to be honest..;) Geef haar eens een luisterend oor en geef haar alle informatie waar ze om vraagt. Jullie zitten (zoals je zelf al zei!) in een relatie, dus dan mag er eerlijkheid zijn. Dan zul je vanzelf zien dat het minder word bij haar.
Is dat zo? Kan zij jou niet accepteren voor wie jij bent?quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:30 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ik maak er een punt van omdat het tegen mij wordt gebruikt en ik daarnaast met exen wordt vergeleken die veel minder bedpartners hadden.
Is dat de reden dat je hier een topic op fok! over haar komt maken?quote:Ze maakt mij gelukkig en compleet. Ik kan werkelijk geen dag zonder haar en we hebben ook oa dezelfde humor
Bedankt, dit is echt wat ik voel..quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:23 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Persoonlijk zou ik toch eerder vasthouden aan het moment zelf en toen koos ze ervoor om dat met TS te doen, was het kennelijk allemaal fijn tot haar beeld van zijn verleden veranderde. Daar zit het probleem, niet bij haar en hun eerste keer samen lijkt me.
[..]
Dus TS moet zich na anderhalf jaar gaan bewijzen door geen seks meer te hebben met zijn geliefde tot zij zich weer speciaal voelt? Het verandert toch geen kut aan wie hij is en hoe hun relatie was. Daarnaast is de balans scheef, want zij komt hem dus nergens tegemoet in zijn gevoelens en hij moet daar maar op gaan zitten wachten ofzo..
[..]
Inderdaad ja en daar mag TS ook wel in tegemoet worden gekomen, want zij is niet de enige die zich nu niet meer speciaal voelt zo..
quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:35 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Is dat zo? Kan zij jou niet accepteren voor wie jij bent?
Maar dan nog, het was niet zo handig die vraag van haar af te poeieren. Ik weet niet of zij voor jou überhaubt al een andere partner had gehad, maar je moet ook niet vergeten dat er een behoorlijk verschil bestaat in ervaring, houd daar ook rekening mee.
Wat jij doet, werkt misschien prima voor een vrouw met evenveel ervaring, maar hier gaat het duidelijk mis
[..]
Ja, al ook al meerdere relaties gehad. Het is raar om met exen vergeleken te worden.
Is dat de reden dat je hier een topic op fok! over haar komt maken?
De dingen die jij noemt, ik snap best dat het -ergens- wrikt, maar ik denk dat je dit soort dingen beter met je vriendin kunt bespreken. Blijkbaar frustreert het jou, maar beter communiceer je terwijl je minder snel elkaar dingen gaat verwijten. Je hebt het belang van de vraag van je vriendin niet goed opgepakt, dus kwa communicatie is er nog wel verbetering mogelijk
quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:35 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Is dat zo? Kan zij jou niet accepteren voor wie jij bent?
Maar dan nog, het was niet zo handig die vraag van haar af te poeieren. Ik weet niet of zij voor jou überhaubt al een andere partner had gehad, maar je moet ook niet vergeten dat er een behoorlijk verschil bestaat in ervaring, houd daar ook rekening mee.
Wat jij doet, werkt misschien prima voor een vrouw met evenveel ervaring, maar hier gaat het duidelijk mis
[..]
Is dat de reden dat je hier een topic op fok! over haar komt maken?
De dingen die jij noemt, ik snap best dat het -ergens- wrikt, maar ik denk dat je dit soort dingen beter met je vriendin kunt bespreken. Blijkbaar frustreert het jou, maar beter communiceer je terwijl je minder snel elkaar dingen gaat verwijten. Je hebt het belang van de vraag van je vriendin niet goed opgepakt, dus kwa communicatie is er nog wel verbetering mogelijk
Valt me wel op dat je steeds de dingen weer afbuigt naar "maar kijk dan even hoe -ik- me hierbij voel!".quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:33 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ik begrijp wat je bedoeld. Echter, hoe is het als alle info tegen je wordt gebruikt. Wanneer ik erover wil praten, doet ze kort en klapt ze dicht.
Als we bijv een film kijken waarin een trio voorkomt (normale fil).. vraagt ze me of ik dat ook heb gedaan, ook of ik vroeger een player was..
quote:
Misschien moet ik Danny maar eens gaan vragen wat er mis is met mijn postsquote:
Maak het dan concreter en vraag haar of die twijfels door je verleden of door jullie relatie in het hier en nu komen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:38 schreef Judgement13 het volgende:
Doir dit zeg maar heeft ze in het verleden weleens getwijfeld aan ons
Door mijn verleden zei ze destijdsquote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:40 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Maak het dan concreter en vraag haar of die twijfels door je verleden of door jullie relatie in het hier en nu komen.
En dan? Hoe gaat het gesprek verder?quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:44 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Door mijn verleden zei ze destijds
Nou, in beginsel 'verweet' zij mij van dingen, zoals flirterig doen tegen anderen en twijfelde of ze wel 'goed genoeg was'. Pas midden in het gesprek gaf ze aan wat het werkelijke probleem was: mijn verleden waar ze weleens aan denkt.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:48 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
En dan? Hoe gaat het gesprek verder?
Is het voornamelijk uiten hoe kut ze dat alles vindt of komt er ook nog iets uit waar je mee kan werken?
Hoe kan ik het zien, ipv als nieuwsgierigheid?quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 06:43 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Het was dus niet zomaar nieuwsgierigheid. Dat kun je ook afleiden uit het feit dat ze erg aandrong. En ook dat het haar beeld van jou niet zou beïnvloeden is niet waar. In feite is ze dus niet erg eerlijk geweest.
Ze zou moeten kijken naar wat het betekent dat TS pas na zeven maanden seks met haar had. Dan kun je toch wel spreken van iemand die serieus geïnteresseerd is, ipv te zeveren over dingen die jaren geleden zijn gebeurd.
Je kunt het zien als totale onzekerheid, denk ik.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 06:52 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Hoe kan ik het zien, ipv als nieuwsgierigheid?
Heb haar ook gezegd dat als ik mijn verleden daadwerkelijk zou missen ik: er allang vandoor was gegaan boor onze eerste keer, ik er ook vandoor kon gaan na de eerste keer, omdat we het niet al te vaak doen, want ze wilt het rustig aan doen op sexueel gebied. Maar ik heb er respect voor en wil haar alle tijd geven die ze nodig heeft.
Dan krijg ik te horen: 'ja jij bent dan zo en zou dat zo laten merken, maar niet iedereen is zo'. Waarom 'iedereen' erbij halen, het haat tussen ons. Het komt erop neer dat iemand die het misschien niet meende, niet gelijk weg zou hoeven te gaan na de 1e x zoal ik zei
Dus haar onzekerheid en in het hier en nu kunnen leven lijken de grootste struikelpunten nu.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 06:15 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Nou, in beginsel 'verweet' zij mij van dingen, zoals flirterig doen tegen anderen en twijfelde of ze wel 'goed genoeg was'. Pas midden in het gesprek gaf ze aan wat het werkelijke probleem was: mijn verleden waar ze weleens aan denkt.
Lijkt me een goede reactie van jou, die gaat over het hier en nu. Dan zit je nog met haar onzekerheid en ondanks dat jij daar verder niet zoveel aan kan doen, is dat wel een gesprek waard. Waarom is zo onzeker? Wat heeft ze nodig om zich beter over zichzelf te kunnen voelen?quote:Hierop heb ik haar geprobeerd gerust te stellen en de bevestiging proberen te geven, door haar te vertellen dat ik mijn verleden helemaal niet mis, en we nu samen zijn. Vertelde haar ook dat mijn verleden, mijn verleden is en dat zij mijn toekomst is en wij ons op het heden moeten richten. Het is zonde om onze tijd samen te laten beinvloeden door dingen die in een hele andere fase van mijn leven hebben plaatsgevonden.
Ze zei dat ik gelijk had en dat ze zich niet kon voorstellen dat wij niet meer samen waren. Ze heeft me ook verteld dat ze best onzeker is over haarzelf.
Begrijpelijk dat je het beu bent om het erover te hebben, maar als het daar niet van weg gaat en je wil er wel samen uit komen, dan zul je toch in gesprek moeten blijven met elkaar. Afspreken dat je verder gaat, betekent in jullie geval kennelijk niet dat het zo maar over gaat. Het valt niet weg te stoppen. Waar jouw winst gaat zitten is denk een andere manier van erover praten zien te vinden, zodat zij wat rationeler denkt en meer in het hier en nu komt en blijft, zonder dat het voornamelijk om haar draait. Het gaat om jullie immers..quote:Dit gesprek heeft 3 maanden geleden plaats gevonden en over het algemeen gaat het goed en hebben we het leuk.
Zelf ben ik gaan twijfelen aan datgene wat ze mij toen en laatst heeft verteld.. Ik krijg toch iets anders te zien en op een gegeven moment wil ik het ook niet meer over hebben. We hebben besloten destijds verder te gaan, gebruik mn verleden dan niet meer tegen mij.
Misstappen? Misschien helpt het als je dergelijke waarde-oordelen niet zo uitspreekt, er van uitgaande dat dit niet een strafblad betreft ofzo. Haar reactie klinkt als met twee maten meten, maar is gezien haar onzekerheid ook weer niet zo onverwacht. Wil je echt nog een stukje verwerken of is het stiekem toch een tactiek om haar te laten voelen dat ze ook geen engeltje was? In het laatste geval wordt het tijd om te kappen en de focus te verleggen naar het hier en nu..quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 06:25 schreef Judgement13 het volgende:
Punt is ook: toen ik voorheen weleens misstappen van haar wilde bespreken, die al besrpoken waren en voordat mij bekend was dat mijn verleden haar dwars zat, was het van haar kant:
'Zit je er nog steeds mee, we hebben het toch al besproken' , 'wat doe je nog met me als het je zo dwars zit'
Eerder een beetje dom, want ze lijkt vooral verkeerd te hebben ingeschat wat het effect op haar zou zijn. Shit happens.. Als ze niet eerlijk was geweest over wat het met haar deed, dan had TS mogen gissen waar ze nou echt aan moeten werken..quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 06:43 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Het was dus niet zomaar nieuwsgierigheid. Dat kun je ook afleiden uit het feit dat ze erg aandrong. En ook dat het haar beeld van jou niet zou beïnvloeden is niet waar. In feite is ze dus niet erg eerlijk geweest.
Oneens, want zij heeft zelf die beslissing genomen om na zeven maanden dat met hem te delen. Dat deed ze op basis van het hier en nu en die is niet verandert, alleen haar beeld van hem. Daar moet ze aan werken en verantwoordelijkheid nemen voor de beslissingen die ze zelf heeft gemaakt. TS heeft zich al bewezen, anders was het nooit zo ver gekomen en gewoon uit.quote:Ze zou moeten kijken naar wat het betekent dat TS pas na zeven maanden seks met haar had. Dan kun je toch wel spreken van iemand die serieus geïnteresseerd is, ipv te zeveren over dingen die jaren geleden zijn gebeurd.
Wat bedoelt ze daarmee?quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 06:52 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Hoe kan ik het zien, ipv als nieuwsgierigheid?
Heb haar ook gezegd dat als ik mijn verleden daadwerkelijk zou missen ik: er allang vandoor was gegaan boor onze eerste keer, ik er ook vandoor kon gaan na de eerste keer, omdat we het niet al te vaak doen, want ze wilt het rustig aan doen op sexueel gebied. Maar ik heb er respect voor en wil haar alle tijd geven die ze nodig heeft.
Dan krijg ik te horen: 'ja jij bent dan zo en zou dat zo laten merken, maar niet iedereen is zo'. Waarom 'iedereen' erbij halen, het haat tussen ons. Het komt erop neer dat iemand die het misschien niet meende, niet gelijk weg zou hoeven te gaan na de 1e x zoal ik zei
Oneens, haar onzekerheid is immers aangewakkerd door haar gevraag naar zijn verleden en niet door de relatie in het hier en nu van de afgelopen anderhalf jaar. Ze heeft die bevestiging al, want TS is er nog, ze vond hem goed genoeg om ermee naar bed te gaan, al die tijd ermee in een relatie te blijven en ze wil het niet uitmaken. Als dat niet voldoende is, wat kan TS dan nog meer doen naast haar issues serieus nemen? Dit gaat om haar onzekerheid in het algemeen en niet onzekerheid met betrekking tot TS in het bijzonder. Het lijkt me oneerlijk en onrealistisch dat zij haar eigenwaarde wil (her?)vinden door TS iets te laten bewijzen alsof de anderhalf jaar nauwelijks iets betekent hebben. Beter werkt ze aan haar eigenliefde. Daar kan TS mee helpen, maar het is haar pakkie an..quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 07:29 schreef I-care het volgende:
Heeft inderdaad met onzekerheid te maken.
Ze ziet graag bevestiging nu van jou liefde voor haar, geef het de tijd, en ben er nu gewoon voor haar.
Perceptiedingetje dit hoor, want niet de relatie zelf, wat de basis legde voor haar beslissing om om een volledige relatie, inclusief seks met TS aan te gaan, maar haar beeld van zijn verleden is veranderd..quote:Ook al ben je in principe geen uitleg en alles verschuldigd, maar haar hele 'sprookje' is in diggelen gevallen..
TS moet niets bewijzen, dat zeg ik juist. Maar zulke problemen moeten de tijd krijgen om weer weg te ebben, dat is alles. Schuld willen bepalen en gelijken halen heeft weinig zin en staat straks alleen maar in de weg naar een oplossing.quote:Oneens, haar onzekerheid is immers aangewakkerd door haar gevraag naar zijn verleden en niet door de relatie in het hier en nu van de afgelopen anderhalf jaar. Ze heeft die bevestiging al, want TS is er nog, ze vond hem goed genoeg om ermee naar bed te gaan, al die tijd ermee in een relatie te blijven en ze wil het niet uitmaken. Als dat niet voldoende is, wat kan TS dan nog meer doen naast haar issues serieus nemen? Dit gaat om haar onzekerheid in het algemeen en niet onzekerheid met betrekking tot TS in het bijzonder. Het lijkt me oneerlijk en onrealistisch dat zij haar eigenwaarde wil (her?)vinden door TS iets te laten bewijzen alsof de anderhalf jaar nauwelijks iets betekent hebben. Beter werkt ze aan haar eigenliefde. Daar kan TS mee helpen, maar het is haar pakkie an..
Jammer dat ik dan weer niet teruglees, want er staat dat TS er gewoon voor haar moet zijn. Verder eens, behalve dat er wel meer nodig is dan wat tijd en aandacht alleen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 08:18 schreef I-care het volgende:
[..]
TS moet niets bewijzen, dat zeg ik juist. Maar zulke problemen moeten de tijd krijgen om weer weg te ebben, dat is alles. Schuld willen bepalen en gelijken halen heeft weinig zin en staat straks alleen maar in de weg naar een oplossing.
Dat het deze keer bij haar ligt klopt ook wel, alleen schiet je er weinig mee op om dat uit te spelen, gevoelens zijn nu de obstakels, en elkaar weer vinden de oplossing.
Werken aan issues klinkt allemaal alsof er even een nieuw laagje verf opgebracht moet worden, maar zo simpel is het allemaal niet.. Dit heeft tijd en aandacht voor elkaar nodig.
In een relatie moet je er altijd voor elkaar zijn, en zeker als er moeilijkheden zijn, of die nu al dan niet terecht en realistisch zouden zijn maakt in principe geen verschil.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 08:21 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Jammer dat ik dan weer niet teruglees, want er staat dat TS er gewoon voor haar moet zijn. Verder eens, behalve dat er wel meer nodig is dan wat tijd en aandacht alleen.
Dat zal ook best, maar hij lijkt wel diegene die het allemaal wil aanpakken en door wil gaan?quote:
Je kunt daar toch ook niets anders mee dan het voor kennisgeving aannemen. Veranderen kun je je verleden niet. Zij zou er wel iets mee kunnen. Eroverheen stappen, bijvoorbeeld. Ophouden met dat kinderachtige gedrag. Of de consequentie onder ogen zien: deal with it or leave it.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 09:58 schreef Judgement13 het volgende:
Hoi, ben ik weer .
Mijn ego is wel degelijk gekrenkt. Vanmorgen appte ze mij dat ze voor de tweede nacht op rij heeft gedroom dat het uit was omdat ik vreemd ging.
Ik weet niet wat ik hiermee aan moet. Sorry voor de korte reacties, ik zit op het werk.
Ik droom soms ook zulke shit, dan vertel ik het aan mijn vriend, zeg hij awhh, en we gaan weer verder met ons dag. Hoezo moet je hierdoor shit voelen? Iedereen kan zo iets wel dromenquote:Op zaterdag 3 oktober 2015 09:58 schreef Judgement13 het volgende:
Hoi, ben ik weer .
Mijn ego is wel degelijk gekrenkt. Vanmorgen appte ze mij dat ze voor de tweede nacht op rij heeft gedroom dat het uit was omdat ik vreemd ging.
Ik weet niet wat ik hiermee aan moet. Sorry voor de korte reacties, ik zit op het werk.
"Vervelend schat, zo een nachtmerrie. Hopelijk droom je vannacht over ons. X"quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 09:58 schreef Judgement13 het volgende:
Hoi, ben ik weer .
Mijn ego is wel degelijk gekrenkt. Vanmorgen appte ze mij dat ze voor de tweede nacht op rij heeft gedroom dat het uit was omdat ik vreemd ging.
Ik weet niet wat ik hiermee aan moet. Sorry voor de korte reacties, ik zit op het werk.
Dit. Iedereen droomt ook op een eigen manier, de ene misschien dingen die directer gelinkt zijn met wat die persoon overdag bezighoudt, bij een ander kan het allemaal wat cryptischer zijn of gewoon nergens op slaan somsquote:Op zaterdag 3 oktober 2015 10:16 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Ik droom soms ook zulke shit, dan vertel ik het aan mijn vriend, zeg hij awhh, en we gaan weer verder met ons dag. Hoezo moet je hierdoor shit voelen? Iedereen kan zo iets wel dromen
Wat is de toon van zo'n appje dan? Iets als: "Schat, ik heb naar gedroomd en ik moet het even aan je kwijt" of meer verwijtend omdat ze nog steeds met dat hele issue rondloopt? Want op zich is het logisch dat ze daarover droomt, het is namelijk iets wat ze niet goed los kan laten. Maar het moet natuurlijk niet zo zijn dat ze bij elk klein dingetje met de vinger naar jou wijst.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 09:58 schreef Judgement13 het volgende:
Hoi, ben ik weer .
Mijn ego is wel degelijk gekrenkt. Vanmorgen appte ze mij dat ze voor de tweede nacht op rij heeft gedroom dat het uit was omdat ik vreemd ging.
Ik weet niet wat ik hiermee aan moet. Sorry voor de korte reacties, ik zit op het werk.
Het is vrij duidelijk dat je het vanaf het begin niet goed hebt aangepakt. Toen ze naar je verleden vroeg deed je geheimzinnig. Daarna gaf je toch antwoord, maar je bent eigenlijk onbereid om je in haar te verplaatsen. Ik snap dat je het lastig vind (want je verleden is je verleden en daar hoef je geen excuses voor te maken), maar je kunt twee dingen doen:quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:33 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ik begrijp wat je bedoeld. Echter, hoe is het als alle info tegen je wordt gebruikt. Wanneer ik erover wil praten, doet ze kort en klapt ze dicht.
Als we bijv een film kijken waarin een trio voorkomt (normale fil).. vraagt ze me of ik dat ook heb gedaan, ook of ik vroeger een player was..
Met zijn allen??? Laat mij daar lekker buiten.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 13:08 schreef Puntenjager het volgende:
Anders zouden vrouwen niet met zijn allen per se met kerels als Johnny de Mol of Jeroen Pauw naar bed willen...
Wat voor betekenis geeft zij aan haar dromen dan? Denkt ze dat het een raad is van haar onderbewuste?quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 09:58 schreef Judgement13 het volgende:
Hoi, ben ik weer .
Mijn ego is wel degelijk gekrenkt. Vanmorgen appte ze mij dat ze voor de tweede nacht op rij heeft gedroom dat het uit was omdat ik vreemd ging.
Ik weet niet wat ik hiermee aan moet. Sorry voor de korte reacties, ik zit op het werk.
Ze denkt dat ze onbewust aan zaken denkt die dan in haar dromen terugkomen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 15:02 schreef Chai het volgende:
[..]
Wat voor betekenis geeft zij aan haar dromen dan? Denkt ze dat het een raad is van haar onderbewuste?
Verder klinkt het alsof ze emotioneel een stuk minder ontwikkeld is dan jij. Is dat ook de reden dat je haar eerste bent?
Nee, daar waak ik idd ook voor. Ze zei me vandaag zelf dat ze weet dat ik de dingen in haar droom haar niet zou flikkenquote:Op zaterdag 3 oktober 2015 16:24 schreef finsdefis het volgende:
Kijk maar uit, straks gaat ze dit nog als excuus gebruiken om aandacht van anderen te zoeken. Omdat je in haar dromen vreemd bent gegaan. Erg raar dat dit zolang speelt en al helemaal op deze leeftijd. Dan is het idee dat ze emotioneel wat minder ontwikkeld is nog niet eens zo gek.
Ik vind ook dat ze van haar probleem jouw probleem maakt. Het lijkt zelfs alsof ze jou iets verwijt, soms.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 09:58 schreef Judgement13 het volgende:
Hoi, ben ik weer .
Mijn ego is wel degelijk gekrenkt. Vanmorgen appte ze mij dat ze voor de tweede nacht op rij heeft gedroom dat het uit was omdat ik vreemd ging.
Ik weet niet wat ik hiermee aan moet. Sorry voor de korte reacties, ik zit op het werk.
Dan praat ze het natuurlijk recht tegenover jou, maar ik vraag me af of daarmee voor haar de kous af is (lees: ik weet vrijwel zeker van niet, aangezien het toch gaat spoken). Ik denk dat het echt met haar zelfbeeld te maken heeft. Ik ken meiden die gewoon daaroverheen gegroeid zijn en sommigen die pas na therapie ermee om kunnen gaan.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 16:28 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Nee, daar waak ik idd ook voor. Ze zei me vandaag zelf dat ze weet dat ik de dingen in haar droom haar niet zou flikken
Dat is ook wat ik zelf voel.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 16:28 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ik vind ook dat ze van haar probleem jouw probleem maakt. Het lijkt zelfs alsof ze jou iets verwijt, soms.
Het valt ook op dat ze pas laat begonnen is en nu mondjesmaat seks wil en het langzaam wil opbouwen, alsof het een hele onderneming is.
zij heeft duidelijk issues. En daar zal ze wat mee moeten. Jouw verleden is alleen maar projectie en daar zit dus ook niet de oplossing. ook dat vind ik niet eerlijk van haar.
Nou net als vandaag, we gaan later samen wat eten. Dus vroeg ik of ze of ze weer een lijntje bij haar ogen wilde maken, cleopatra idee zeg maar. (We vragen elkaar weleens, wat wil je dat ik op doe qua luchtje enzo) antwoord: je moet het met dit saaie hoofd doen.. ze zei het wel lachend maar alsnog.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 16:30 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Dan praat ze het natuurlijk recht tegenover jou, maar ik vraag me af of daarmee voor haar de kous af is (lees: ik weet vrijwel zeker van niet, aangezien het toch gaat spoken). Ik denk dat het echt met haar zelfbeeld te maken heeft. Ik ken meiden die gewoon daaroverheen gegroeid zijn en sommigen die pas na therapie ermee om kunnen gaan.
Heeft ze ook nog andere zaken waar ze wel eens mee zit?
Het zou fijn zijn als ze eens over haar probleem - het werkelijke probleem tussen jullie - ging praten. Ze is zo angstig. Hoe komt dat? Heeft ze een misbruikverleden of zoiets? Ze heeft iig een flink complex en daar zal ze mee aan de gang moeten. Niet met jouw verleden, want dat gaat haar niks aan, is niet jouw probleem, is in wezen niet haar probleem en je hebt niks fout gedaan.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 16:31 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Dat is ook wat ik zelf voel.
'Toevallig' ging de droom mn verleden, dat ik het op de gekste plek deed welke ik haar ooit heb verteld nadat ze dit vroeg.
Ze vraagt ook altijd door naar afkomst e.d.
wat eerder werd gezegd in dit topic is waar. Haar droombeeld is in duigen gevallen. En iemand moet nog het bord voor haar hoofd weg halen en haar vertellen dat de werkelijk niet gelijk slecht is maar anders dan zij het had voorgesteld . Ze heeft een te grote betekenis aan seks gegeven in haar hoofd. Dat je meerdere sekspartners gehad hebt betekent niet dat je ze tegelijkertijd wilt en vreemd gaat , een relatie draait daarnaast ook vooral om de persoon met wie je samen wil zijn en niet puur om seks . Mss helpt het als ze het ook van anderen hoort. door zo door te gaan maakt ze wat jullie hebben zelf stuk.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 16:37 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Nou net als vandaag, we gaan later samen wat eten. Dus vroeg ik of ze of ze weer een lijntje bij haar ogen wilde maken, cleopatra idee zeg maar. (We vragen elkaar weleens, wat wil je dat ik op doe qua luchtje enzo) antwoord: je moet het met dit saaie hoofd doen.. ze zei het wel lachend maar alsnog.
Daarnaast ben ik haar oudste vriend tot nu toe en zij mijn jongste vriendin. Dit weten we van elkaar
Dat is maar te hopen, haar vriendinnen kijken nogal selectief naar zaken. Het hangt er natuurlijk ook vanaf wat ze zelf verteld.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 16:57 schreef madeliefff het volgende:
[..]
wat eerder werd gezegd in dit topic is waar. Haar droombeeld is in duigen gevallen. En iemand moet nog het bord voor haar hoofd weg halen en haar vertellen dat de werkelijk niet gelijk slecht is maar anders dan zij het had voorgesteld . Ze heeft een te grote betekenis aan seks gegeven in haar hoofd. Dat je meerdere sekspartners gehad hebt betekent niet dat je ze tegelijkertijd wilt en vreemd gaat , een relatie draait daarnaast ook vooral om de persoon met wie je samen wil zijn en niet puur om seks . Mss helpt het als ze het ook van anderen hoort. door zo door te gaan maakt ze wat jullie hebben zelf stuk.
Ik had haar direct gedumpt, heb een bloedhekel aan wijven die in die fase van een relatie zo moeilijk doen om zoiets banaals als seks. Echt, flikker opquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 22:58 schreef Judgement13 het volgende:
Ze had misschien diep van binnen liever iemand die het minder vaak had gedaan of zelf ook nog maagd was. Ze heeft soms spijt dat het al na 7/8 maanden is gebeurd en ze het niet zo snel zo ver had laten komen als ze mijn verleden eerder tot zich had genomen. Ze probeert het los te laten maar weet niet hoe. Ook heeft ze het gevoel dat het voor mij allemaal geen zak meer voorstelt terwijl het voor haar nog wel speciaal is.
Dus zij doet moeilijk en het wordt NB jóu verweten als je er alleen al wat van zegt?quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 17:29 schreef Judgement13 het volgende:
Toen ik haar een keer kenbaar maakte hoe de dingen die ze zei op me overkwamen was het van: je weet toch dat ik het zo niet bedoel.. je kent me beter dan dit.
Dat ik ermee zat/zit leek voor haar een 'payback actie' omdat zij met bepaalde dingen over mijn verleden zit
Heb een x letterlijk gevraagd:
Zou je je eerste keer liever gehad hebben met iemand die het minder heeft gedaan?
Hierop zei ze: 'misschien'.
Ik had het misschien liever niet gedaan met 'iemand' die het al zo vaak heeft gedaan.
Dit raakte mij eerlijk gezegd best hard. Je wordt een soort van gedecimeerd.
Een paar uur later zei ze dat ze geen spijt had dat haar eerste x met mij was en dat als ze het opnieuw kon doen ik alsbog degene was.
Vraag mezelf af of ze dit ook zelf gelooft.
Door de dingen die zijn gezegd ben ik heel voorzichtig geworden met het intiem zijn. Heb er soms geneens zin in.. Ik voel me een soort van weggezet als smeerlap.
Bedankt voor de constructieve post. Het is op een gegeven moment gewoon genoeg geweest. Mijn verleden is mijn verleden. Dit speelt al een pasr maanden, maar komt alleen naar boven als ik vraag wat er is.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 18:13 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dus zij doet moeilijk en het wordt NB jóu verweten als je er alleen al wat van zegt?
En dat nadat je alle begrip hebt getoond voor haar geremdheid?
Ze is wel manipulatief he?
En jij laat je piepelen. Ik zou haar voorstellen spijkers met koppen te gaan slaan: of ze lost HAAR problemen op - eventueel graag met jouw hulp, als dat nuttig mocht zijn - of de relatie gaat er vroeg of laat aan kapot. Zij mag het zeggen. Je toont al zoveel begrip man..
En laat je vooral niet wegzetten als smeerlap. Je deed niks verkeerd. En ook niks waar zij ook maar iets mee te maken heeft.
Wat is dat voor een onzin dan?quote:Op zondag 4 oktober 2015 11:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
Enige wat ik lees is 'ikke ikke ikke en wat ik voel en hoe lastig het voor mij is'. Je doet geen enkele poging om haar alle tijd te geven en om je serieus in haar te verplaatsen. Ik snap dat het lastig is voor jou, omdat je verleden niet iets is waar je sorry voor zou hoeven te zeggen, maar je kan je op z'n minst in haar gaan verplaatsen. Logisch dat ze minder seks wil, want zij merkt dat jij er niet voor haar bent en eigenlijk alleen maar baalt dat je te weinig seks krijgt.
Pardon? Je bekijkt het probleem eenzijdig en zoek hier naar een oplossing. Waar klaag ik over te weinig seks?quote:Op zondag 4 oktober 2015 11:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
Enige wat ik lees is 'ikke ikke ikke en wat ik voel en hoe lastig het voor mij is'. Je doet geen enkele poging om haar alle tijd te geven en om je serieus in haar te verplaatsen. Ik snap dat het lastig is voor jou, omdat je verleden niet iets is waar je sorry voor zou hoeven te zeggen, maar je kan je op z'n minst in haar gaan verplaatsen. Logisch dat ze minder seks wil, want zij merkt dat jij er niet voor haar bent en eigenlijk alleen maar baalt dat je te weinig seks krijgt.
Wat een onzinquote:Op zondag 4 oktober 2015 11:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
Enige wat ik lees is 'ikke ikke ikke en wat ik voel en hoe lastig het voor mij is'. Je doet geen enkele poging om haar alle tijd te geven en om je serieus in haar te verplaatsen. Ik snap dat het lastig is voor jou, omdat je verleden niet iets is waar je sorry voor zou hoeven te zeggen, maar je kan je op z'n minst in haar gaan verplaatsen. Logisch dat ze minder seks wil, want zij merkt dat jij er niet voor haar bent en eigenlijk alleen maar baalt dat je te weinig seks krijgt.
Favorite TV Shows: Gilmore Girls | Grey's Anatomy | The Good Wife | One Tree Hill | Everwood | Brothers & Sisters | Bones | The Closer | Damages | Desperate Housewives | Veronica Marsquote:
In het verleden al gebeurd. Ze heeft me gisteren verteld dat ze zich steeds afvraagt of de mensen in mijn verleden knapper/beter waren.quote:Op zondag 4 oktober 2015 12:06 schreef probeer het volgende:
Als de vriendin van TS wat hoognodig zelfvertrouwen zou willen, zal ze dat waarschijnlijk zelf moeten doen. Leren omgaan met de emoties van haar irrationele gedachtes, en uiteindelijk ook beseffen dat ze dus daadwerkelijk irrationeel zijn en ze er geen ene fuck mee op schiet.
Maar dat gaat niet lukken wanneer TS haar weer in alles tegemoet komt, naar de mond praat en steeds maar weer gerust mag stellen. Dan blijft ze zo'n onzeker typje dat steeds bevestiging van een ander nodig heeft, omdat ze er zelf niet op een normale manier mee om kan gaan.
Helaas lijkt dat dus nogal conflicterend .. wat het beste voor de vriendin van TS is (zelfvertrouwen krijgen en niet de hele tijd ontdaan door gevoelens of dromen) lijkt echter waarschijnlijk niet het beste voor hun relatie (want daarin wil je toch zoveel mogelijk met elkaar praten, elkaar ondersteunen en meer van dat). Maarja, daarmee geeft TS het hele gedoe wel meer aandacht, wat de kans kleiner maakt dat zij zelf leert hoe ze hier mee om moet gaan zonder dat ze daarvoor een ander nodig heeft.
Dan zou ik dus gaan voor de gulden middenweg. Natuurlijk moet zij de ruimte hebben om over haar gevoelens en al dat soort, te kunnen praten. En natuurlijk is het dan aan TS om daadwerkelijk te luisteren en te erkennen dat haar gevoelens bestaan. Maar ik zou er toch absoluut niet te veel op in gaan, en haar dus steeds tegemoet komen door haar irrationele onzekerheid te sussen. Wel erkennen, maar niet in mee gaan. Want hoe vaak TS haar ook gerust stelt, ze zal toch echt zelf moeten leren inzien dat het gewoon onzin is. Anders blijf je bezig, en creëer je denk ik een afhankelijkheid die je niet in een gezonde relatie wilt hebben. Daarbij, als het goed is laat het gedrag van TS al heel duidelijk zien dat hij van haar houdt en voor haar kiest.
Risico hierbij is wel dus dat zij dat waarschijnlijk weer gaat zien als een 'ow kijk, ik kan deze gevoelens minder bij hem kwijt, dus hij wil niet meer bij me zijn, dus ik had toch gelijk!' en dan krijg je weer hetzelfde slachtoffer gedoe.
Wat voor jullie relatie op de korte termijn het beste is (veel praten, dialoog, elkaar begrijpen en meer van dat soort relatie communicatie gedoe) conflicteert met wat voor haar op de lange termijn het beste is (zelfvertrouwen, om kunnen gaan met irrationele emoties).
Ik zou dan ook bijna zeggen dat wellicht het beste is dat jullie een poosje afstand nemen, en zij leert om op haar eigen benen te staan / volwassen te zijn / zelfvertrouwen te hebben. Toegegeven, dat is misschien voor nu al een erg rigoureuze stap. Maar die bom gaat toch wel een keer barsten, wanneer zij vanuit haar onzekerheid weer iets irrationeels aangrijpt en daar een enorm ding van maakt. Dat TS er 10 minuten te lang over doet om van zijn werk naar huis te gaan, of dat hij in haar ogen net iets te vriendelijk doet tegen de buurvrouw Of zoiets stoms.
En daarom wil ik dus geen relatie met iemand die zo verdomde onzeker is. Gruwelijk irritant en funest voor elke relatie.
In vrij veel van je posts komt de boodschap naar boven (tussen neus en lippen) dat ze je vrij weinig seks geeft...;) Ik herkende de situatie van je vriendin gewoon, dus wou je advies geven. Blijkbaar zoek je geen advies om haar te helpen en jullie relatie te helpen, maar enkel advies om jezelf te helpen. Helemaal verkeerd gelezenquote:Op zondag 4 oktober 2015 12:18 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Pardon? Je bekijkt het probleem eenzijdig en zoek hier naar een oplossing. Waar klaag ik over te weinig seks?
Je hebt al een hele tijd heel veel geduld met haar, nog voordat dit gezever begon.quote:Op zondag 4 oktober 2015 12:24 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
In het verleden al gebeurd. Ze heeft me gisteren verteld dat ze zich steeds afvraagt of de mensen in mijn verleden knapper/beter waren.
Ik reageer later wat uitgebreider ivm werk
Mijn argumenten zijn prima. Heb volgens mij mijn verhaal aardig onderbouwt.quote:Op zondag 4 oktober 2015 12:47 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
In vrij veel van je posts komt de boodschap naar boven (tussen neus en lippen) dat ze je vrij weinig seks geeft...;) Ik herkende de situatie van je vriendin gewoon, dus wou je advies geven. Blijkbaar zoek je geen advies om haar te helpen en jullie relatie te helpen, maar enkel advies om jezelf te helpen. Helemaal verkeerd gelezen
En altijd leuk als mensen het persoonlijk maken. Zo stoer! (ja, ik kijk naar jou probeer) Geen goede argumenten hebben, dus het dan maar moeten hebben van dat soort uitspraken. Wauw.
Zoals je kon lezen reageerde ik enkel op jouw één zin reactie op mijn post. Favoriete series erbij halen is gewoon flauw en dat besef je hopelijk zelf ook wel (je had ook kunnen benoemen waarom mijn post onzin was maar dat deed je niet). Maar prima dat je mijn post onzin vind (y) Agree to disagreequote:Op zondag 4 oktober 2015 13:19 schreef probeer het volgende:
[..]
Mijn argumenten zijn prima. Heb volgens mij mijn verhaal aardig onderbouwt.
Jij daarentegen leest één zin (dat hij meer seks wil dan zij), focust je daar op en negeert het hele probleem.
En ja, wat maak ik het weer persoonlijk. Poeh hej, nou want een intense belediging van je favoriete chick-shows. Had je liever gehad dat ik gewoon duidelijk was geweest en je advies direct als belachelijk bestempel?
Bij deze dan .. ik vind je advies compleet belachelijk. Mag ik dat zeggen, of voel je je nu weer persoonlijk aangevallen? En als je mijn post #105 leest weet je hopelijk ook waarom.
Klopt, was inderdaad flauw van me. Mea culpa.quote:Op zondag 4 oktober 2015 13:34 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zoals je kon lezen reageerde ik enkel op jouw één zin reactie op mijn post. Favoriete series erbij halen is gewoon flauw en dat besef je hopelijk zelf ook wel (je had ook kunnen benoemen waarom mijn post onzin was maar dat deed je niet). Maar prima dat je mijn post onzin vind (y) Agree to disagree
Haar onzekerheid moet ze zelf zien te verbeteren, jij kan dat niet voor haar wegnemen. Zeker niet aaangezien je er al anderhalf jaar trouw voor d'r bent. Je kan er wel bij helpen, maar let dan wel op wat ook daadwerkelijk werkt en dat is je huidige aanpak nog niet optimaal. Zij ervaart jouw aandacht kennelijk niet als bevestiging. Jij kan een aantal blijven zeggen, maar dat verandert haar gedachtengang vooralsnog niet.quote:Op zondag 4 oktober 2015 15:13 schreef Judgement13 het volgende:
Haar onzekerheid probeer ik weg te nemen door er voor haar te zijn en haar de aandacht te geven die ze nodig heeft. Ik had voor hetzelfde geld er allang de brei aan kunnen geven, maar dat heb ik niet gedaan omdat ik van haar hou.
Begrijpelijk dat je het zo opvat, maar bedenk je ook dat je niet van haar kan verwachten dat zij het loslaat als jij dat ook niet kan hè. Zie het als een verwerkingsfase in plaats van een persoonlijke aanval en probeer die negatieve spiraal te doorbreken door het naar iets positiefs in het hier en nu om te buigen.quote:Toch voelt het als een soort verwijten wanneer het verleden op tafel wordt gelegd. Alsof ik ben vreemd gegaan. Ze ziet mij in gedachten seks hebben met anderen, wordt missellijk en dan liggen we daar, naast elkaar weer over het verleden te praten
En vooral: die anderen zijn exen. Zij niet. (Ondanks dat ze zich tamelijk onmogelijk gedraagt.)quote:Op zondag 4 oktober 2015 21:00 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Haar onzekerheid moet ze zelf zien te verbeteren, jij kan dat niet voor haar wegnemen. Zeker niet aaangezien je er al anderhalf jaar trouw voor d'r bent. Je kan er wel bij helpen, maar let dan wel op wat ook daadwerkelijk werkt en dat is je huidige aanpak nog niet optimaal. Zij ervaart jouw aandacht kennelijk niet als bevestiging. Jij kan een aantal blijven zeggen, maar dat verandert haar gedachtengang vooralsnog niet.
Als ik jou was zou ik haar de ruimte geven voor die onzekerheid door door te blijven vragen. Wat maakt het uit als je nu in alle overtuiging voor haar kiest, hoe haar voorgangsters eruit zagen? Waarom zouden die anderen beter kunnen zijn als je nu bij haar bent en wil blijven? Waarom kan zij dat niet geloven en als een compliment opvatten? Waarom blijft ze zo bezig met je exen, als jij erover heen bent? Wat denkt ze dat er moet gebeuren voor ze meer vertrouwen in haarzelf en dus ook in jullie relatie krijgt? Etc..
[..]
Begrijpelijk dat je het zo opvat, maar bedenk je ook dat je niet van haar kan verwachten dat zij het loslaat als jij dat ook niet kan hè. Zie het als een verwerkingsfase in plaats van een persoonlijke aanval en probeer die negatieve spiraal te doorbreken door het naar iets positiefs in het hier en nu om te buigen.
Jij bent echt de grootste troll vam r&p wtf zegquote:Op zondag 4 oktober 2015 11:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
Enige wat ik lees is 'ikke ikke ikke en wat ik voel en hoe lastig het voor mij is'. Je doet geen enkele poging om haar alle tijd te geven en om je serieus in haar te verplaatsen. Ik snap dat het lastig is voor jou, omdat je verleden niet iets is waar je sorry voor zou hoeven te zeggen, maar je kan je op z'n minst in haar gaan verplaatsen. Logisch dat ze minder seks wil, want zij merkt dat jij er niet voor haar bent en eigenlijk alleen maar baalt dat je te weinig seks krijgt.
Ja, ik ben echt de allergrootste troll..poe..hoe durf ik voor te stellen dat het handig kan zijn om zich in z'n vriendin te verplaatsen en haar alle tijd te geven. Manier van TS werkt blijkbaar niet (wat gezegd is door meerdere mensen) en ik geef advies omdat ik de situatie herkende. Aan hem de keuze of hij er wat mee doet. Het is dan niet aan types als jou om het persoonlijk te maken, puur omdat het kan. Je hoeft het niet met me eens te zijn, maar ik mag nog altijd mijn mening geven. Als ik ergens niet mee eens ben probeer ik mezelf uit te leggen..als dat niet lukt..prima. Ieder zo z'n mening en iedereen probeert te helpen. Ik ga dan niet mensen persoonlijk aanvallen. Maarja..als het jou blij maakt hèquote:Op maandag 5 oktober 2015 08:13 schreef Seamonkey- het volgende:
[..]
Jij bent echt de grootste troll vam r&p wtf zeg
Jij bent echt de grootste overdrijf-kunstenaar van R&P zeg...o wachtquote:Op maandag 5 oktober 2015 08:13 schreef Seamonkey- het volgende:
[..]
Jij bent echt de grootste troll vam r&p wtf zeg
waarom eindig je hier?quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 22:58 schreef Judgement13 het volgende:
Heb haar ook verteld dat ik het enigszins hypocriet aan het vinden ben, er wordt een probleem van gemaakt terwijl zij voor mij ook orale ex heeft gehad. Ik weet niet zo goed wat ik hiermee aan moet eerlijk gezegd. Ik voel me oneerlijk bejegend.
Ze zei hierop dat het 'toch anders' is en niet had verwacht dat ik zo een rijk verleden ken zeg maar. Ze voelt zich soms nummertje zoveel, wat voor haar nieuw is ken ik al.quote:Op maandag 5 oktober 2015 10:28 schreef RM-rf het volgende:
[..]
waarom eindig je hier?
het zou erg interssant zijn om daar te weten wat haar antwoord daarop is.
Ik vind je houding heel juist, het is heel ergerlijk en irritant als je partner je gaat aanvallen op zaken uit je verleden, die je nooit meer kunt verhinderen en daaraan allemaal vooroordelen koppelt ('dat het voor jou niet speciaal zou zijn'), die behoorlijk beledigend zijn...
Ik zou haar heel duidelijk maakt dat ze wat uit te leggen heeft als ze je zo aanvalt en veroordeelt, wegens je verleden.. Wat wil ze bv daarmee bereiken?
En heeft ze door dat haar uitlatingen jou diepst beledigen?quote:Op maandag 5 oktober 2015 11:52 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ze zei hierop dat het 'toch anders' is en niet had verwacht dat ik zo een rijk verleden ken zeg maar. Ze voelt zich soms nummertje zoveel, wat voor haar nieuw is ken ik al.
Ze is anders dan die anderen, dus het niet een één op één ervaring, alsof jij niets nieuws met haar zou kunnen ervaren. Hoe zou zij dat nummertjesgevoel kwijt kunnen raken denkt ze?quote:Op maandag 5 oktober 2015 11:52 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ze zei hierop dat het 'toch anders' is en niet had verwacht dat ik zo een rijk verleden ken zeg maar. Ze voelt zich soms nummertje zoveel, wat voor haar nieuw is ken ik al.
Ik mag volgens mij ook mijn mening geven. En mijn mening is niet alleen gebaseerd op dit topic. In dat topic van die gozer die met een vriend naar Afrika wilt oid gaf je ook al hilarisch commentaar. En volgens mij heeft TS genoeg voor haar gedaan. 7 maanden gewacht. Vaak geprobeerd te praten. En word nu afgerekend op een verleden wat niet relevant is voor de relatie waar ie nu in zit. En dan moet ie zich ook nog eens bijna gaan verantwoorden voor wat zij droomt. Het is duidelijk dat zijn gewoon ontzettend onzeker is en een probleem heeft. En met iemand zal moeten gaan praten naast hem. Maar hij heeft er iig alles aan gedaan en als zij zo blijft doorgaan zou ik voor mezelf kiezen in zo'n situatie en een andere partner zoeken want dit werkt niet.quote:Op maandag 5 oktober 2015 09:29 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ja, ik ben echt de allergrootste troll..poe..hoe durf ik voor te stellen dat het handig kan zijn om zich in z'n vriendin te verplaatsen en haar alle tijd te geven. Manier van TS werkt blijkbaar niet (wat gezegd is door meerdere mensen) en ik geef advies omdat ik de situatie herkende. Aan hem de keuze of hij er wat mee doet. Het is dan niet aan types als jou om het persoonlijk te maken, puur omdat het kan. Je hoeft het niet met me eens te zijn, maar ik mag nog altijd mijn mening geven. Als ik ergens niet mee eens ben probeer ik mezelf uit te leggen..als dat niet lukt..prima. Ieder zo z'n mening en iedereen probeert te helpen. Ik ga dan niet mensen persoonlijk aanvallen. Maarja..als het jou blij maakt hèschijt aan andermans gevoelens.
Top dat je een mening hebt. Maar dat geeft je niet het recht om mij persoonlijk aan te vallen. Je post nu je mening en dat is prima. Het persoonlijk maken en mij een troll noemen, puur omdat je het niet met me eens bent...dat is niet prima. Ik val jou ook niet aan en ik noem jou ook geen troll, puur omdat ik het niet met je eens ben. Uiteindelijk willen we allemaal ons advies geven en TS + vriendin helpen, toch?quote:Op maandag 5 oktober 2015 18:50 schreef Seamonkey- het volgende:
[..]
Ik mag volgens mij ook mijn mening geven. En mijn mening is niet alleen gebaseerd op dit topic. In dat topic van die gozer die met een vriend naar Afrika wilt oid gaf je ook al hilarisch commentaar. En volgens mij heeft TS genoeg voor haar gedaan. 7 maanden gewacht. Vaak geprobeerd te praten. En word nu afgerekend op een verleden wat niet relevant is voor de relatie waar ie nu in zit. En dan moet ie zich ook nog eens bijna gaan verantwoorden voor wat zij droomt. Het is duidelijk dat zijn gewoon ontzettend onzeker is en een probleem heeft. En met iemand zal moeten gaan praten naast hem. Maar hij heeft er iig alles aan gedaan en als zij zo blijft doorgaan zou ik voor mezelf kiezen in zo'n situatie en een andere partner zoeken want dit werkt niet.
Ik zou er dan ook echt niet mee zitten mocht je mij zo noemen maar ok prima dat is idd wat we willen.quote:Op maandag 5 oktober 2015 19:42 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Top dat je een mening hebt. Maar dat geeft je niet het recht om mij persoonlijk aan te vallen. Je post nu je mening en dat is prima. Het persoonlijk maken en mij een troll noemen, puur omdat je het niet met me eens bent...dat is niet prima. Ik val jou ook niet aan en ik noem jou ook geen troll, puur omdat ik het niet met je eens ben. Uiteindelijk willen we allemaal ons advies geven en TS + vriendin helpen, toch?
Jammer en onnodig.. maar ja, als zij daar een issue mee heeft..quote:Op maandag 5 oktober 2015 21:45 schreef Judgement13 het volgende:
UPDATE,,
We hebben weer hrt eea besproken en ze gaf aan af en toe een gevoel van afkeer te hebben, vanwege het denken aan mn verleden. Een gevoel van raak me niet aan..
Denk het uit te maken
En dan ook nog aan zo'n walgelijke vent als jij, met je <10 bedpartners. Echt, wat een drama queen.quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:22 schreef Judgement13 het volgende:
Ook relaiseert ze zich dat ze haar maagdelijkheid vrij snel heeft weggegeven de laatste paar maanden..
Voor zover ik weet niet..quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:27 schreef Scary_Mary het volgende:
Is er in haar verleden ooit iets naars gebeurt ofzo?
En heeft ze wel enig inlevingsvermogen naar jou toe, hoe een en ander overkomt enzo?
Wat jij beschrijft, zo voel ik me naderhand..quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:27 schreef Copycat het volgende:
[..]
En dan ook nog aan zo'n walgelijke vent als jij, met je <10 bedpartners. Echt, wat een drama queen.
Ja, en dat is dus nergens voor nodig. Het zijn haar issues waarmee ze veel kapot aan het maken is.quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:31 schreef Judgement13 het volgende:
Wat jij beschrijft, zo voel ik me naderhand..
Dat denk ik ook. Als een zwaard van Damocles dat af en toe van het draad wordt gehaald om manipulatief tegen je gebruikt te worden.quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:33 schreef MrGuma het volgende:
Dit komt nooit meer goed. Dit is iets wat voor de rest van je relatie boven je hoofd zal hangen. Hoe moeilijk ook, tijd om af te haken.
Dat ze dicht klapt kan ook erop wijzen dat ze het moeilijk vindt dat het jou ook raakt en dat ze daar ook niet zo best mee overweg kan. Jij kan dat als éénrichtingsverkeer ervaren, maar zeker weten of het zo is is een tweede.quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:30 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Voor zover ik weet niet..
Qua inlevingsvermogen... Tja zodra ik vertel hoe ik me voel klapt ze dicht..
Hier hebben we het over gehad maar er is niks hokr ik steeds. Het gevoel van afkeer heeft ze in eerdere relaties nog nooit ervarenquote:Op maandag 5 oktober 2015 22:38 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Dat ze dicht klapt kan ook erop wijzen dat ze het moeilijk vindt dat het jou ook raakt en dat ze daar ook niet zo best mee overweg kan. Jij kan dat als éénrichtingsverkeer ervaren, maar zeker weten of het zo is is een tweede.
Voor je het eventueel uitmaakt is het misschien wel een idee om proberen te checken of dit niet meer een symptoom is van iets onverwerkts uit het verleden ofzo..
Je bent niet minderwaardig, dan had ze het vast al wel uitgemaakt. Wat doet ze eraan om een en ander makkelijker te kunnen loslaten, behalve jou vertellen over haar dromen?quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:33 schreef Judgement13 het volgende:
Voel me radeloos en enigzins minderwaardig..
Hoe moet ik me voelen als de kans aanwezig is dat dromen onze toekomst kunnen bepalen zeg maar.
Ook vertelde ze me dat het loslaten makkelijk is om te zeggen dan om te doen.
Het voelt alsof er 'ik' niet word gezien zeg maar..
In eerdere relaties is ze ook niet zo ver in bed gegaan..quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:39 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Hier hebben we het over gehad maar er is niks hokr ik steeds. Het gevoel van afkeer heeft ze in eerdere relaties nog nooit ervaren
Vraag haar dat dan eens, hoe jij kan merken wat ze wil en leuk en lekker vindt? Neemt ze überhaupt wel initiatief?quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:42 schreef Judgement13 het volgende:
Dit is al een aantal maanden waarbij ik dan ga denken, als we bijv zoenen meen/wil je het dan wel?
Heb weleens gevraagd of ze wel wilt zoenen en het niet voor mij doet:quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:43 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Vraag haar dat dan eens, hoe jij kan merken wat ze wil en leuk en lekker vindt? Neemt ze überhaupt wel initiatief?
Zij doet erg kinderachtig vind ikquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 22:58 schreef Judgement13 het volgende:
Goedenavond iedereen :-)
Ik heb momenteel al ruim anderhalf jaar een relatie met mijn vriendin. Over het algemeen gaat het wel goed tussen ons. Toch is er een punt waar ik zelf geen raad mee heb..
Zij is door mij ontmaagd toen we 7 maanden een relatie hadden. Enige periode na onze eerste keer samen vroeg zij mij naar mijn seksuele verleden. Nadat ik had aangekaart dat ik het niet relevant vond om het daar over te hebben, drong zij er steeds op aan dat het gewoon uit nieuwsgierigheid was en ik het haar gewoon kon vertellen. Hierna zij ik nogmaals dat ik daar voorzichtig mee ben, omdat niet iedereen de dingen die hij of zij dan hoort,als leuk ervaart. Hierop antwoordde ze dat het haar beeld jegens mij niet zou doen veranderen maar dat ze gewoon erg benieuwd was.
Nou, uiteindelijk heb ik haar dus verteld dat mijn eerste keer plaatsvond toen ik 16 jaar was en tot nu toe ongeveer 13 bedpartners heb gehad. Ik ben momenteel 28 jaar en bij de bedpartners zijn ook mijn vaste relaties meegerekend, om precies te zijn 6 ( al waren sommigen slechts 'kalverenliefde'. Hier schrok zij een beetje van en daarna is er niet meer over gesproken.
De laatste paar maanden is het zo, dat op het moment dat we op het punt staan sex te hebben, zij een soort van afhaakt. Er is iets wat haar dan tegenhoudt in haar hoofd.. Hier hebben we het gisteren over gehad, en het blijk dus zo te zijn dat ze vaak terugdenkt aan mijn verleden, in de vorm van dat ze mij bezig ziet met anderen, op het moment dat we intiem worden. Ze heeft verteld dat dit ook al een paar maanden speelt maar niet constant, soms hebben we wel gewoon seks.
Dat wat haar dwars zit is al enige keren ter sprake gekomen, maar we zijn er ook al een paar keer op teruggekomen. Echter zijn mij vorige week dingen tijdens ons gesprek gezegd, die mij wel hebben geraakt..
Ze had misschien diep van binnen liever iemand die het minder vaak had gedaan of zelf ook nog maagd was. Ze heeft soms spijt dat het al na 7/8 maanden is gebeurd en ze het niet zo snel zo ver had laten komen als ze mijn verleden eerder tot zich had genomen. Ze probeert het los te laten maar weet niet hoe. Ook heeft ze het gevoel dat het voor mij allemaal geen zak meer voorstelt terwijl het voor haar nog wel speciaal is.
Door de bovenstaande uitingen, heb ik een gevoel van minderwaardigheid gekregen.. Het voelt ook alsof ik een boetekleed draag omdat ik voor haar heb geleefd. Het gaat daarnaast om zaken die nu al voor het laatst 7 jaar geleden hebben plaatsgevonden. Ik voel mij veroordeeld vanwege mijn verleden terwijl zij daar bot gezegd helemaal niks mee te maken heeft.
Heb haar ook verteld dat ik het enigszins hypocriet aan het vinden ben, er wordt een probleem van gemaakt terwijl zij voor mij ook orale ex heeft gehad. Ik weet niet zo goed wat ik hiermee aan moet eerlijk gezegd. Ik voel me oneerlijk bejegend.
Ook een beetje mijm gevoel.. zoals ik al eerder zei voelt het ook alsof ik boet. Daarnaast toon ik ook begrip, maar tot hoe ver ga je hier in?quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:50 schreef hoechst het volgende:
[..]
Zij doet erg kinderachtig vind ik
jij moet boeten omdat zij geen leuke jeugd heeft gehad.
ik vertel lachend aan mn GF dat ik er meer dan 40 heb gehad en zij zegt, oke is prima!!
Er niet aan proberen te denken zegt zequote:Op maandag 5 oktober 2015 22:40 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Je bent niet minderwaardig, dan had ze het vast al wel uitgemaakt. Wat doet ze eraan om een en ander makkelijker te kunnen loslaten, behalve jou vertellen over haar dromen?
En daarna slaakt ze een diepe, melodramatische zucht en staart ze met natte ogen in de verte?quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:57 schreef Judgement13 het volgende:
Er niet aan proberen te denken zegt ze
Ik heb er vanaf het eerste moment niet voorzichtig over gedaan en haar niet de indruk gegeven dat ik zielig moet lopen doen over het feit dat ik zoveel seks heb gehad.quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:52 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ook een beetje mijm gevoel.. zoals ik al eerder zei voelt het ook alsof ik boet. Daarnaast toon ik ook begrip, maar tot hoe ver ga je hier in?
Hoe kan ze ermee om leren gaan als ze het onsuccesvol probeert weg te stoppen?quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:57 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Er niet aan proberen te denken zegt ze
Haha, nee dat niet (denk ik) maar je gaat zelf wel twijfelen aan je partner (ik dan). Vooral dat van afkeer en dat dromen wellicht kunnen zorgen dat gevoel veranderd ( iets wat je niet kan beheersen ). Elke x als we praten komt er weer iets bij , zoals bovenstaande.quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:58 schreef Copycat het volgende:
[..]
En daarna slaakt ze een diepe, melodramatische zucht en staart ze met natte ogen in de verte?
Niet zo raar, aangezien zij ook twijfels laat overheersen. Dromen kunnen onderdeel van een verwerking zijn, maar het lijkt hier meer een soort excuus te worden. Het stapelt zich op, omdat ze er niet mee om leert gaan..quote:Op maandag 5 oktober 2015 23:02 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Haha, nee dat niet (denk ik) maar je gaat zelf wel twijfelen aan je partner (ik dan). Vooral dat van afkeer en dat dromen wellicht kunnen zorgen dat gevoel veranderd ( iets wat je niet kan beheersen ). Elke x als we praten komt er weer iets bij , zoals bovenstaande.
Ja precies.. ik weet eerlijk gezegd ook niet hoe ik hiermee moet omgaan. Ik heb er geen controle over denk ik..quote:Op maandag 5 oktober 2015 23:04 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Niet zo raar, aangezien zij ook twijfels laat overheersen. Dromen kunnen onderdeel van een verwerking zijn, maar het lijkt hier meer een soort excuus te worden. Het stapelt zich op, omdat ze er niet mee om leert gaan..
Nee, nogal wiedes dat je geen controle hebt over andermans gevoelens, maar hey. Zij voelt zich waarschijnlijk ook kut en ideeloos hoe hiermee om te gaan..quote:Op maandag 5 oktober 2015 23:11 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ja precies.. ik weet eerlijk gezegd ook niet hoe ik hiermee moet omgaan. Ik heb er geen controle over denk ik..
Dat begrijp ik ook helemaal.. maar ik weet echt niet wat ik verder kan doen. Telkens komen er 'nieuwigheden'quote:Op maandag 5 oktober 2015 23:15 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Nee, nogal wiedes dat je geen controle hebt over andermans gevoelens, maar hey. Zij voelt zich waarschijnlijk ook kut en ideeloos hoe hiermee om te gaan..
Heb je haar al ronduit gezegd dat wat ze doet en zegt erg kwetsend is? Dat ze het wel tegen hetzelfde mens als daarvoor heeft?quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:22 schreef Judgement13 het volgende:
Ben er weer.
Het bovenstaande zou dus zo nu en dan naar boven komen. Bijv een sexcene in een film.. het gevoel van raak me niet aan. Ik word dan bezig gezien in gedachten. Ook relaiseert ze zich dat ze haar maagdelijkheid vrij snel heeft weggegeven de laatste paar maanden..
Daarnaast: de dromen zouden er ook voor kunnen zorgen dat het gevoel kan veranderen, dit is niet het geval is mij gezegd maar ik begin zeer ernstig te twijfelen..
Als het ware kan iets oncontroleerbaars voor een verandering zorgen in hoe ik irl wordt gezien.
Dit is voor mij niet te bevatten, in hoeverre moet ik nog begrip tonen.
Het voelt zeer op de man af en oneerlijk
Ze wil het beeld in d'r hoofd compleet maken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 06:35 schreef Judgement13 het volgende:
Wat ik ook niet kan befrijpen is dat ze alsnog vragen stelt als heb je dit of dat ook gedaan?
Je moet me allws gewoon eerlijk kunnen vertellen.
Nou zolang de focus op hem blijft liggen, is het misschien niet zo confronterend dat zij ook zo is. Zij heeft immers zelf ook de keuze gemaakt om aan seks te gaan doen met TS, maar dat lijkt minder belangrijk..quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 07:49 schreef silliegirl het volgende:
Ze maakt seks hebben iets "slechts" en jij bent zo geweest, dus ook slecht. Waar komt dat absurde idee vandaan?
Ze doet zelf ook geen enkele poging om jou te begrijpen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 01:40 schreef Judgement13 het volgende:
Nou, het lijkt erop dat ik de knoop door moet hakken.. als ik mijn kant toelicht 'begrijp ik haar niet' ik moet hoor steeds 'je bent toch zo geweest' en dat het een teleurstelling is. Ik hoor van de andere kant ook geen idee van hoe het een buiten ons gelaten kan worden
Nee dat voel ik ook. Ik krijg bijna het gevoel alsof ze het NIET achter zich wilt laten. En ook dat dromen het gevoel/beeld naar mij kunnen doen veranderen is zorgwekkendquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 08:32 schreef Chai het volgende:
[..]
Ze doet zelf ook geen enkele poging om jou te begrijpen.
Geloof in geen seks voor get huwelijk. Maar als og denk ik dan, er is voor mij niet helemaal niets gebeurd zeg maar.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 07:49 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Ze wil het beeld in d'r hoofd compleet maken.
Ik vind eerlijk gezegd dat ze er nogal zwaar aan tilt. Ze maakt seks hebben iets "slechts" en jij bent zo geweest, dus ook slecht. Waar komt dat absurde idee vandaan?
Voelt zij zich nu minder speciaal voor jou oid?
Heb je haar ook gevraagd zich eens in jou te verplaatsen?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 08:59 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Nee dat voel ik ook. Ik krijg bijna het gevoel alsof ze het NIET achter zich wilt laten. En ook dat dromen het gevoel/beeld naar mij kunnen doen veranderen is zorgwekkend
Nee idd,dat is het niet. Het lijkt alsof iets waar ze niks mee te maken heeft alles overschaduwd. Het idee van geen seks voor het huwelijk komt van thuis maar denk dan soms als we het erover hebben: doe nou niet alsof je nog nooit zelf iets hebt gedaan, want dat is niet zoquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:06 schreef Chai het volgende:
[..]
Heb je haar ook gevraagd zich eens in jou te verplaatsen?
Ik vind het ook niet fair om jou als persoon in het verleden zo te demoniseren met dat 'je bent toch zo geweest'. Zoals ik het hier lees sta je ook nog steeds achter de keuzes die je in het verleden hebt gemaakt (dus niet bijv. spijt doordat je religieus geworden bent).
Ik weet niet hoe hiermee om te gaan eerlijk gezegd. Hoe zou ik dit kunnen doen? Straks hoor je dat je geen rekening houdt met de andere haar gevoelens, hoewel ik durf te zeggen dat ik dat wel doequote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:08 schreef Harmankardon het volgende:
Dit gaat pas stoppen wanneer jij de grens aangeeft en voor de meeste mensen was die allang gepasseerd.
Ik ben er niet trots op, tot daar aan toe.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:06 schreef Chai het volgende:
[..]
Heb je haar ook gevraagd zich eens in jou te verplaatsen?
Ik vind het ook niet fair om jou als persoon in het verleden zo te demoniseren met dat 'je bent toch zo geweest'. Zoals ik het hier lees sta je ook nog steeds achter de keuzes die je in het verleden hebt gemaakt (dus niet bijv. spijt doordat je religieus geworden bent).
Man, je hebt minder dan tien seksuele contacten gehad voor haar. Waar hebben we het in hemelsnaam over? Jij bent hier niet degene die fout zit. Het enig wat je nu fout doet is haar continu blijven proberen te begrijpen. Daarmee moet je kappen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:11 schreef Judgement13 het volgende:
Ik ben er niet trots op, tot daar aan toe.
Je kunt er niets meer aan veranderen en zij ook niet. Dat zij zo blijft drammen op iets uit het verleden legt een onevenredig zware hypotheek op jullie toekomst. In deze situatie zou ik standvastig zijn en het nog eenmaal met haar bespreken, dan mag ze je alles vragen en jij geeft eerlijk antwoord op alles. In principe heb je het er daarna niet meer over, dat is alleen nog maar herhalen van zetten met als doel haar frustratie te voeden. Als zij dat niet kan dan zou ik persoonlijk mijn conclusie trekken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:10 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe hiermee om te gaan eerlijk gezegd. Hoe zou ik dit kunnen doen? Straks hoor je dat je geen rekening houdt met de andere haar gevoelens, hoewel ik durf te zeggen dat ik dat wel doe
Ik heb daar in dit geval geen vertrouwen in. Maakt het afsluiten van deze relatie alleen maar extra lastig.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:16 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
Je kunt er niets meer aan veranderen en zij ook niet. Dat zij zo blijft drammen op iets uit het verleden legt een onevenredig zware hypotheek op jullie toekomst. In deze situatie zou ik standvastig zijn en het nog eenmaal met haar bespreken, dan mag ze je alles vragen en jij geeft eerlijk antwoord op alles. In principe heb je het er daarna niet meer over, dat is alleen nog maar herhalen van zetten met als doel haar frustratie te voeden. Als zij dat niet kan dan zou ik persoonlijk mijn conclusie trekken.
Jij denkt dat het sws einde oefening is?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:20 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik heb daar in dit geval geen vertrouwen in. Maakt het afsluiten van deze relatie alleen maar extra lastig.
Jij bent voor háár ook jezelf geweest. Inc. intimiteit met anderen. Dat maakt dat jouw overtuiging anders is (wel seks voor huwelijk), maar dat maakt jou niet "minder" of "slechter" dan haar. Bovendien heeft zij dat "geloof" zelf laten varen, dat heb jij niet voor haar gedaan.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:10 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe hiermee om te gaan eerlijk gezegd. Hoe zou ik dit kunnen doen? Straks hoor je dat je geen rekening houdt met de andere haar gevoelens, hoewel ik durf te zeggen dat ik dat wel doe
Ja klopt, ik probeerde haar gewoon te begrijpen. Maar ik ga er nu niks meer over zeggen. Is dat een goed idee? Ik vroeg dit ook omdat ik het idee had dat ze dingen opkropt zeg maarquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:48 schreef Copycat het volgende:
Daar moet je sowieso mee kappen, haar voeden met 'hoe voelt het nu?', en aanverwante vragen.
Lijkt me wel. Want anders blijf jij het ook oprakelen en maak je het ook groter dan het is. Als zij dingen opkropt, is dat ook niet jouw probleem. Dat is een beetje de rode draad hier: zij maakt van haar probleem het jouwe en jij gaat er nog in mee ook.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:50 schreef Judgement13 het volgende:
Ja klopt, ik probeerde haar gewoon te begrijpen. Maar ik ga er nu niks meer over zeggen. Is dat een goed idee? Ik vroeg dit ook omdat ik het idee had dat ze dingen opkropt zeg maar
Dus jij toont alle begrip voor haar en zij helemaal niet voor jou? Verder is ze ook nogal ontoegankelijk, geloof ik. Ze vraagt je het hemd van het lijf over jouw verleden, maar zelf 'klapt ze dicht' als je haar wat vraagt. Het zou me niet verbazen als ze zeker wel een trauma heeft. Ze pojecteert iig haar probleem op jou.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 01:40 schreef Judgement13 het volgende:
Nou, het lijkt erop dat ik de knoop door moet hakken.. als ik mijn kant toelicht 'begrijp ik haar niet' ik moet hoor steeds 'je bent toch zo geweest' en dat het een teleurstelling is. Ik hoor van de andere kant ook geen idee van hoe het een buiten ons gelaten kan worden
De volgende keer als je weer werkloos naast haar ligt moet je haar idd zeggen dat je er niet meer over wilt praten en een slecht boek pakken, 50 shades of Gray, ofzo.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:50 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ja klopt, ik probeerde haar gewoon te begrijpen. Maar ik ga er nu niks meer over zeggen. Is dat een goed idee? Ik vroeg dit ook omdat ik het idee had dat ze dingen opkropt zeg maar
Heb niet de illusie dat als dit ooit ophoudt, het probleem opgelost is. Dat is nl van haar en zolang ze dat niet inziet zal ze ongetwijfeld wel wat anders vinden om moeilijk over te doen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:06 schreef Judgement13 het volgende:
Ook nog:
' ik weet ook niet wat er is gebeurd voor de periode waar je me over verteld'
Het verleden kan toch niet meer verandert worden en zij kan er overduidelijk niet mee om gaan, dus wat gaat het haar helpen om nog meer te weten? Is dat interessanter dan in het hier en nu weer nader tot elkaar kunnen komen? Hoe jij nu bent en hoe jij je nu voelt, vraag dat eens..quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:06 schreef Judgement13 het volgende:
Ook nog:
' ik weet ook niet wat er is gebeurd voor de periode waar je me over verteld'
Maar je staat wel achter de keuzes die je hebt gemaakt, hoop ik?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:11 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ik ben er niet trots op, tot daar aan toe.
En dat toont ze door zulk éénrichtingsverkeer te tonen en jouw gevoelens die haar emoties oproepen maar niet te willen bespreken?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:16 schreef Judgement13 het volgende:
Zij heeft mij zelf gezegd dat het verleden bij mij hoort en dat het me heeft gemaakt tot de persoon waar ze op is gevallen en van houd.
Het zit niet goed, dat is duidelijk. Ik denk niet dat dit soort dingen weg te stoppen valt, maar je maakt het niet groter door er niet meer in mee te gaan. Of, als ze erover wil praten, tweerichtingsverkeer aanhouden. Als zij dingen wil weten of kwijt wil, dan zou dat omgekeerd ook voor jou moeten gelden..quote:Wat dagen later komt hrt weer ter sprake omdat mij opeens vragen worden gesteld of ik erover begin omdat je wilt dat het gewoon goed zit.
Hier ga ik mee stoppen, de bovenstaande reacties hebben het eea duidelijk gemaakt
Ik ga daar niet over beginnen, zoals ik haar nu ken zal ik dan horen: 'denk je de dat ik gek ben'quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:35 schreef AlwaysHappy het volgende:
Is het misschien niet een idee dat ze eens in therapie gaat als het haar dwars blijft zitten? Jij doet blijkbaar je best (zoals het hoort), maar als ze alleen maar achteruit gaat..
Zo'n onzekerheid verwerken gaat nooit snel, maar als je zeker weet dat ze niet vooruit gaat en als je zeker bent dat je alles goed hebt gedaan, dan is therapie wel nodig. Het is voor haar waarschijnlijk nog kutter dan het voor jou is, dus hou dat ook in gedachten. Jij voelt je kut...zij ook. Therapie is echt nodig als ze zo extreem is.
Oh, en je weet dat je je Posts kunt editen he? Meerdere Posts achter elkaar hoeft dus niet
Succes in ieder geval!
Ze is gek als ze blijft constateren dat ze hier niet mee om kan gaan, haar geliefde erdoor gekwetst raakt en ze behalve wegstoppen verder geen kut onderneemt om een en ander te verwerken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:41 schreef Judgement13 het volgende:
Ik ga daar niet over beginnen, zoals ik haar nu ken zal ik dan horen: 'denk je de dat ik gek ben'
Maar als zij erover begint, wat doe je dan?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:58 schreef Judgement13 het volgende:
We zien elkaar morgen weer.. als we elkaar zien wil ik het er niet meer over hebben, omdat voor mijn gevoel is gezegd wat er te zeggen viel. Ik mik op een leuke dag samen, en wil haar laten zien hoe het ook kan zeg maar.
Is dit juist?
Ik bedoel dat ik niks ga vragen.
Er tot een bepaald punt over praten, maar ook aangeven dat het op een bepaald punt genoeg is want het praten lijkt niet te helpen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:02 schreef Fera het volgende:
[..]
Maar als zij erover begint, wat doe je dan?
Dat zou ik dus niet doen. Zo blijf je zelf ook dat ridicule cirkeltje in stand houden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:08 schreef Judgement13 het volgende:
Er tot een bepaald punt over praten, maar ook aangeven dat het op een bepaald punt genoeg is want het praten lijkt niet te helpen.
Lijkt me een goede visie, precies wat ik denk en wilquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat zou ik dus niet doen. Zo blijf je zelf ook dat ridicule cirkeltje in stand houden.
Laten we het vandaag leuk hebben, zonder weer die ouwe koeien uit de sloot te trekken.
Rationeel van een afstandje bekeken zullen inderdaad weinig vrouwen stellen dat ze een mannelijke slet aantrekkelijk vinden, maar als puntje bij paaltje komt (letterlijk en figuurlijk), dan vinden de meeste vrouwen het onweerstaanbaar. Anders zouden zulke mannen op een gegeven moment nauwelijks meer aan nieuw neukmateriaal komen (een soort wet van de remmende voorsprong waar hier beslist geen sprake van is).quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 13:57 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Met zijn allen??? Laat mij daar lekker buiten.![]()
Brr nee bedankt.
Boeit mij niet of het een slet is of niet.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 11:25 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Rationeel van een afstandje bekeken zullen inderdaad weinig vrouwen stellen dat ze een mannelijke slet aantrekkelijk vinden, maar als puntje bij paaltje komt (letterlijk en figuurlijk), dan vinden de meeste vrouwen het onweerstaanbaar. Anders zouden zulke mannen op een gegeven moment nauwelijks meer aan nieuw neukmateriaal komen (een soort wet van de remmende voorsprong waar hier beslist geen sprake van is).
Vooral Johnny de mol is verre van knap als je het mij vraagt.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 11:53 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Boeit mij niet of het een slet is of niet.
Pauw ziet er bijna altijd uit alsof hij zo zijn nest is uitgetrokken dus die mag eerst langs de kapper en en paar nachten minder doorhalen.
En De Mol zou eerst een zware make-over mogen krijgen van mij. En dan nog zou ik het niet weten.
Dank je maar ik scheel helaas maar 11 jaar met Jeroen Pauw.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 12:35 schreef Puntenjager het volgende:
Dat je Jeroen Pauw niet zo super vindt, ligt natuurlijk ook aan het feit dat hij ws 30 jaar ouder is dan jij
Dat je de stap niet zet omdat je niet durft of omdat je geen slet wilt zijn, zegt natuurlijk weinig over het mechanisme.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 12:55 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Dank je maar ik scheel helaas maar 11 jaar met Jeroen Pauw.
Maar in de rest van het mechanisme herken ik me ook niet. Ik ben irl verlegen en onzeker.
Ik zou eerder in een hoekje mijn wonden likken. Mits ik de persoon leuk genoeg vond uiteraard. Anders haal ik gewoon mijn schouders op.
Dan wil ze dus niet weten dat het probleem bij haar ligt? Of ze wil iig niet serieus stappen zetten om zichzelf te verbeteren? Dan blijft het dweilen met de kraan open, vrees ik.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:41 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ik ga daar niet over beginnen, zoals ik haar nu ken zal ik dan horen: 'denk je de dat ik gek ben'
Haha ja sorry, mijn fout
Misschien goed om nog een keer over te praten misschien? Waarschijnlijk voelt ze zich erg onzeker, en weet zich daarom geen raad en gaat jou dingen verwijten. Ze is misschien bang dat ze te onervaren is en jouw geen goed gevoel kan geven (en dat die andere dames dat wel konden). Misschien moet je gewoon meer benadrukken dat ze er zelf ook wat van kan (sorry komt een beetje plat over), miss dat het 'nare' gevoel bij haar dan weggaat.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 22:58 schreef Judgement13 het volgende:
Nou, uiteindelijk heb ik haar dus verteld dat mijn eerste keer plaatsvond toen ik 16 jaar was en tot nu toe ongeveer 13 bedpartners heb gehad. Ik ben momenteel 28 jaar en bij de bedpartners zijn ook mijn vaste relaties meegerekend, om precies te zijn 6 ( al waren sommigen slechts 'kalverenliefde'. Hier schrok zij een beetje van en daarna is er niet meer over gesproken.
Professionele hulp wil ze niet aan?quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 11:59 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen, ik was er een tijd niet ivm drukte.
We hebben het er nog een x over gehad afgelopen week. Twee dagen later zegt ze: ik dacht dat het goed zat maar ik heb weer gedroomd.
Vervolgens doet ze dat kort tegen mij. Ook twijfelt ze nu door de terugkerende dromen. Hierdoor denk ik dat ik de stekker er maar uit ga trekken.
Als we over haar dromen enzo praten zegt ze dat ze niet het gevoel heeft dat ik haar begrijp. Als ik vraag waar dat door komt: ik weet het niet. Daar kan ik dus niks mee.
Toen ik haar gisteren zei dat we ons op het hier en nu moeten richten, klonk het voor haar alsof ik zei dat ze er niet meer over mocht praten.
Kortom: ik weet me hier geen raad meer mee
De dromen komen ook doordat ze het niet probeert/wilt verwerken als ze wakker is. Mijn vriendin had soortgelijke dromen totdat ze voor zichzelf besloot om het los te laten en toen stopten de dromen ook.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 11:59 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen, ik was er een tijd niet ivm drukte.
We hebben het er nog een x over gehad afgelopen week. Twee dagen later zegt ze: ik dacht dat het goed zat maar ik heb weer gedroomd.
Vervolgens doet ze dat kort tegen mij. Ook twijfelt ze nu door de terugkerende dromen. Hierdoor denk ik dat ik de stekker er maar uit ga trekken.
Als we over haar dromen enzo praten zegt ze dat ze niet het gevoel heeft dat ik haar begrijp. Als ik vraag waar dat door komt: ik weet het niet. Daar kan ik dus niks mee.
Toen ik haar gisteren zei dat we ons op het hier en nu moeten richten, klonk het voor haar alsof ik zei dat ze er niet meer over mocht praten.
Kortom: ik weet me hier geen raad meer mee
Dit zal vast eerder verteld zijn maar hoe oud is je vriendin? Ze komt in ieder geval niet heel (emotioneel) volwassen over.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 12:12 schreef Judgement13 het volgende:
Hulp heb ik het nog niet over gehad. Ik bedoel maar van als ik vraag om ons op het nu te richten en dat al verkeerd wordt begrepen dan wil daar nieteens over beginnen.
Wat ik nu ook krijg:
Ik zeg bijvorbeeld, je hebt een mooie trui aan.. antwoord: ja die heb ik al 'voor' jou.
Een foto die ik op de app zag, en al een x eerder had gezien..
Zeg ik, ohh die foto vind ik echt leuk, lang niet gezien!
Antwoord:
Haha dank je, die foto is van voor dat wij iets hadden.
Het voelt als een soort van uitlokken ofzo. Ik reageer er niet echt op.
Het komt me voor dat je haar beter de ervaringen kunt geven die jij vóór haar gehad hebt ipv naast haar te liggen en over haar dromen te praten. Dat zou haar zelfvertrouwen moeten geven. Je hebt in 12 jr tijd 6 vriendinnetjes gehad. Dat is toch echt niet veel. Dat zij tot haar 24ste maagd blijft vind ik veel abnormaler. En dat is nog één ding, maar als ze tegelijk zoveel problemen heeft met je toch vrij normale verleden, dan is er iets met haar hoor. Vreselijk gebrek aan zelfvertrouwen of misbruik oid.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 12:12 schreef Judgement13 het volgende:
Hulp heb ik het nog niet over gehad. Ik bedoel maar van als ik vraag om ons op het nu te richten en dat al verkeerd wordt begrepen dan wil daar nieteens over beginnen.
Wat ik nu ook krijg:
Ik zeg bijvorbeeld, je hebt een mooie trui aan.. antwoord: ja die heb ik al 'voor' jou.
Een foto die ik op de app zag, en al een x eerder had gezien..
Zeg ik, ohh die foto vind ik echt leuk, lang niet gezien!
Antwoord:
Haha dank je, die foto is van voor dat wij iets hadden.
Het voelt als een soort van uitlokken ofzo. Ik reageer er niet echt op.
24 jaar.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 12:24 schreef Kompart het volgende:
[..]
Dit zal vast eerder verteld zijn maar hoe oud is je vriendin? Ze komt in ieder geval niet heel (emotioneel) volwassen over.
Dat zou wel erg kinderachtig zijn zeg. Jezus.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 12:12 schreef Judgement13 het volgende:
Hulp heb ik het nog niet over gehad. Ik bedoel maar van als ik vraag om ons op het nu te richten en dat al verkeerd wordt begrepen dan wil daar nieteens over beginnen.
Wat ik nu ook krijg:
Ik zeg bijvorbeeld, je hebt een mooie trui aan.. antwoord: ja die heb ik al 'voor' jou.
Een foto die ik op de app zag, en al een x eerder had gezien..
Zeg ik, ohh die foto vind ik echt leuk, lang niet gezien!
Antwoord:
Haha dank je, die foto is van voor dat wij iets hadden.
Het voelt als een soort van uitlokken ofzo. Ik reageer er niet echt op.
Klinkt frustrerend, maar als zij over haar dingen wil praten, dan zal ze op z'n minst ook open moeten staan voor jouw kant. Want ze is niet de enige die het gevoel heeft niet begrepen te worden..quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 11:59 schreef Judgement13 het volgende:
Als we over haar dromen enzo praten zegt ze dat ze niet het gevoel heeft dat ik haar begrijp. Als ik vraag waar dat door komt: ik weet het niet. Daar kan ik dus niks mee.
Toen ik haar gisteren zei dat we ons op het hier en nu moeten richten, klonk het voor haar alsof ik zei dat ze er niet meer over mocht praten.
Nou idd. Ik denk dat als ts hier mee doorgaat hij dit elke keer als er maar iets dwars zit bij haar het op zijn bordje krijgt.quote:
Serieus? Afgelikte boterhamquote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:35 schreef MariMiep het volgende:
Als ze zelf niet bewust is van haar dramaqueen gedrag, dan zal ze er ook niet aan werken en zit je nog jaren lang met dit gezeik als je er geen eind aan maakt.
Ik begrijp haar wel een beetje, maar ze lijkt niet bereid te zijn het proberen te verwerken en dan kun jij er ook niks mee.
En laat dit ook een les zijn voor mannen, dat vrouwen ook kunnen afknappen op een afgelikte boterham 😄
Dat is wel een gemiddelde van twee per jaar hoor, dat is toch schandalig!!!quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:49 schreef Copycat het volgende:
Een afgelikte boterham na 12 bedpartners in 6 jaar.
Is dit het nieuw conservatisme?
Herstel: het gaat om 13 partners in 12 jaar. Gemiddelde van 1, zoveel per jaar dus. Waar je nachtmerries van kan krijgen....quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:49 schreef Copycat het volgende:
Een afgelikte boterham na 12 bedpartners in 6 jaar.
Is dit het nieuw conservatisme?
Twee per jaar? Als daar een aantal relaties tussenzitten heeft meneer gewoon soms misschien wel vier per jaar gehad. Zo iemand kun je toch niet vertrouwen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:52 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dat is wel een gemiddelde van twee per jaar hoor, dat is toch schandalig!!!
Een streep eronder lijkt me een zeer verstandige keuze. Op deze manier blijf je maar doormodderen en daar wordt niemand denk ik gelukkig van.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:48 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen,
Ik sta dan op het punt om er een streep doorheen te zetten.
Vanmiddag vertelde ze me dat ze weer naar had gedroomd, als ik vraag wat er is zegt ze niet het gevoel te hebben dat ze me alles kan vertellen. Waarom ze dat gevoel zelf niet heeft komt doordat ik een x zei dat we al genoeg over een ander onderwerp hadden gesproken.
Als ik vraag te vertellen wat er precies is zegt ze dus dat ze het gevoel heeft me niet alles te kunnen zeggen, en het is toch niks, laat maar gaan. Ze krijgt het geveol dat ik vind dat ze zeurt terwijl ik juist open sta voor wat er aan de hand is. Dit vraag ik juist meermaals, maar ik kan dit niet meer, klinkt misschien stom maar ik ben zo een beetje mentaal uitgeput.
Ze wil jou niet alles vertellen, nadat ze je het hemd van het lijf heeft gevraagd. En ik denk dat ze goed aanvoelt dat je er zo langzamerhand genoeg van hebt.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:48 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen,
Ik sta dan op het punt om er een streep doorheen te zetten.
Vanmiddag vertelde ze me dat ze weer naar had gedroomd, als ik vraag wat er is zegt ze niet het gevoel te hebben dat ze me alles kan vertellen. Waarom ze dat gevoel zelf niet heeft komt doordat ik een x zei dat we al genoeg over een ander onderwerp hadden gesproken.
Als ik vraag te vertellen wat er precies is zegt ze dus dat ze het gevoel heeft me niet alles te kunnen zeggen, en het is toch niks, laat maar gaan. Ze krijgt het geveol dat ik vind dat ze zeurt terwijl ik juist open sta voor wat er aan de hand is. Dit vraag ik juist meermaals, maar ik kan dit niet meer, klinkt misschien stom maar ik ben zo een beetje mentaal uitgeput.
Tja, maar diep van binnen ben je haar gezeur toch ook zat? Ik begrijp je wel hoor, maar je hebt aangegeven naar haar toe dat ze het er te vaak over heeft en jij dat niet waardeert. Dan is het toch logisch dat ze niet het gevoel heeft dat ze met je kan praten?quote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:48 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen,
Ik sta dan op het punt om er een streep doorheen te zetten.
Vanmiddag vertelde ze me dat ze weer naar had gedroomd, als ik vraag wat er is zegt ze niet het gevoel te hebben dat ze me alles kan vertellen. Waarom ze dat gevoel zelf niet heeft komt doordat ik een x zei dat we al genoeg over een ander onderwerp hadden gesproken.
Als ik vraag te vertellen wat er precies is zegt ze dus dat ze het gevoel heeft me niet alles te kunnen zeggen, en het is toch niks, laat maar gaan. Ze krijgt het geveol dat ik vind dat ze zeurt terwijl ik juist open sta voor wat er aan de hand is. Dit vraag ik juist meermaals, maar ik kan dit niet meer, klinkt misschien stom maar ik ben zo een beetje mentaal uitgeput.
Dit is ook wat ik zo een beetje in mijn hoofd heb. Vraag me niet waarom, maar zoals een andere user al aangaf denk ik soms weleens van: heb je soms dingen te verbergen? Was je misschien geen maagd meer? Dat soort rare gedachten. Ook dacht ik soms dar ze vindt dat ik 'voor' sta qua ervaringen en dat als oneerlijk ziet. Maar het me het niet waard km over dit soort zaken na te gaan denken. Wek tegen mij zeggen dat ik gewoon alles moet vertellen, maar het zelf niet doen. Heek frusterend, die energie kan ik in andere zaken steken.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 21:08 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ze wil jou niet alles vertellen, nadat ze je het hemd van het lijf heeft gevraagd. En ik denk dat ze goed aanvoelt dat je er zo langzamerhand genoeg van hebt.
Ik vind haar ook nog steeds niet eerlijk. Ze wijst je af maar laat je ook niet los. Als zij geen professionele hulp wil zoeken omdat ze niet wil weten dat haar ernstig wat mankeert en het bij jou neerlegt zonder uitzicht op een oplossing, kun je niet anders. Hoe jammer ook.
Wel zonde. Het was onnodig.
Het is nogal kinderachtig om opeens bij allerhande zaken te zeggen: 'ja dat was voor jou/ons'. Een andere reactie die ik mij kan bedenken is een normale 'dankjewel'. Al helemaal als je zelf met iemands verleden zit..quote:Op woensdag 14 oktober 2015 22:07 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Tja, maar diep van binnen ben je haar gezeur toch ook zat? Ik begrijp je wel hoor, maar je hebt aangegeven naar haar toe dat ze het er te vaak over heeft en jij dat niet waardeert. Dan is het toch logisch dat ze niet het gevoel heeft dat ze met je kan praten?[\b]
[b]Wat je vriendin doet is niet eerlijk, maar je laat het zelf ook niet los. Je haalt erbij dat ze het vast als een aanval bedoelde wanneer ze zei dat een foto van haar voor jullie relatie was of dat ze een truitje al had voor jou. What the hell? Hoe zie je dat als aanval?
En als je het zat bent..en je er vaak genoeg over gepraat hebt in jouw mening...maak het dan ook gewoon uit. Je hebt al verschillende malen laten vallen dat je het uit wilt maken. Doe het dan ook. Wij kunnen je vriendin niet veranderen en dat kan jij ook niet. Als je er niet mee samen kan leven..maak het uit. Is niet leuk, maar hier schiet ook niemand wat mee op. Zij is waarschijnlijk ook gelukkiger met iemand anders. Win win.
Nee, dat is niet kinderachtig als het ook zo is. Dat jij het als aanval op pakt snap ik niet helemaal. Ik leg ook wel eens uit waar ik dingen gehaald heb, of waar foto's gemaakt zijn als ik een compliment krijg. Doen zoveel mensen.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 22:15 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Het is nogal kinderachtig om opeens bij allerhande zaken te zeggen: 'ja dat was voor jou/ons'.
Het is geen kwestie van geen zin hebben. Zodra ik wil helpen of een luisterend oor wil zijn, zegt ze niks. Daarnaast heeft ze dan het goevoel dat ze zeurt. Ik ben verre van perfect,probeer enkel te helpen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 03:04 schreef Fripsel het volgende:
TS, als je echt overal zo perfect en goed op reageert als je hier voor doet komen heeft ze teveel issues met zichzelf om nu een goede relatie te kunnen hebben. En aangezien je daar duidelijk geen zin in hebt kun je het imo beter eindigen.
Of je beheerst niet over het vermogen om voldoende te reflecteren op je eigen gedrag en ondermijnt daarmee haar gevoel. In dat geval kun je de relatie ook beter beëindigen.
Dat mag dan zo zijn, ben benieuwd of het ook normaal is om dat de meerdere keren in een week te horen, de meest normale dingen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 04:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
[b]Nee, dat is niet kinderachtig als het ook zo is. Dat jij het als aanval op pakt snap ik niet helemaal. Ik leg ook wel eens uit waar ik dingen gehaald heb, of waar foto's gemaakt zijn als ik een compliment krijg. Doen zoveel mensen[\b]
En je zei eerder in het topic nog dat je meerdere malen hebt laten weten dat je het er liever niet meer over wou hebben. En denk je dat zij niet op pakt aan jouw gedrag dat je het er niet meer over wilt hebben?
Anyway, kern van het hele verhaal..zij heeft hulp nodig. En ik denk dat jullie beter af zonder elkaar. Zij veranderd echt niet als ze er niet over kan praten.
Daar kan je niks meer op zeggen. Het enige wat je doet met reageren op haar gemekker is beloning geven voor haar gedrag. Trek een streep en geef aan dat het tot daar en niet verder gaat.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 08:10 schreef Judgement13 het volgende:
Dat wil ik ergens ook doen, maar toen ik al een x zei dat we ons op ons en nu moeten richten, zag ze dat al als een indirecte opmerking van mij dat ze zeurt en er niet meer over moet praten. Dan wil ik nieteens denken aan haar reactie als ik zo een voorstel doe.
Wat ik op 3x dezelfde droom moet zeggen, weet ik ook niet meer
Maar niet voordat je je vriend even een schuldgevoel aangepraat hebt. Serieus, wat is dit voor compleet gestoord gedrag.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:02 schreef Vanillesnoepje het volgende:
Ik werd toen een tijdje beetje afstandelijk, deed gemeen tegen hem en veroordeelde hem om zijn verleden en losbandigheid. Ik had het gevoel alsof hij was vreemgegaan en dat vertelde ik hem ook. Hij begon te huilen en zei dat hij spijt had van bepaalde dingen in zijn leven, maar dat hij echt hield van mij. Hij kon zijn verleden niet meer veranderen en hoopte dat ik eroverheen kon komen om samen een mooie toekomst op te kunnen bouwen. Dat ik zelf moest beslissen wat ik wilde doen, hij kom tenslotte niets meer veranderen.
Het is dus goed gekomen, ik liet het los en nu zijn we ondertussen drie jaar verder.
Nadat hij tegenover jou 'moest' toegeven dat hij spijt had van iets waar je absoluut geen spijt over zou hoeven hebben? Nadat hij moest doen alsof zijn verleden iets slechts was?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:02 schreef Vanillesnoepje het volgende:
Een soortgelijke situatie hebben mijn vriend en ik ook meegemaakt. Ik was maagd (21 jaar toen) en hij had al een hele lange relatie achter de rug (27 jaar toen).
Op een gegeven moment vroeg ik naar zijn aantal bedpartners en het bleek meer te zijn dan ik had gedacht. Nadat het uit ging met zijn ex, heeft hij met meerdere vrouwen sex gehad om de hele situatie te vergeten.
Ik werd toen een tijdje beetje afstandelijk, deed gemeen tegen hem en veroordeelde hem om zijn verleden en losbandigheid. Ik had het gevoel alsof hij was vreemgegaan en dat vertelde ik hem ook. Hij begon te huilen en zei dat hij spijt had van bepaalde dingen in zijn leven, maar dat hij echt hield van mij. Hij kon zijn verleden niet meer veranderen en hoopte dat ik eroverheen kon komen om samen een mooie toekomst op te kunnen bouwen. Dat ik zelf moest beslissen wat ik wilde doen, hij kom tenslotte niets meer veranderen.
Het is dus goed gekomen, ik liet het los en nu zijn we ondertussen drie jaar verder.
Daar heb ik natuurlijk wel spijt van, maar zo voelde het wel voor mij. Hij had in het begin zijn verleden zo vertelt alsof het leek dat hij maar 1 bedpartner had gehad (zijn ex), maar het bleek dus veel meer te zijn uiteindelijk.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:06 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Maar niet voordat je je vriend even een schuldgevoel aangepraat hebt. Serieus, wat is dit voor compleet gestoord gedrag.
En wat boeit het? Is hij ineens een ander persoon omdat hij met meerdere vrouwen heeft geslapen? Wat is dit voor preuts geneuzel.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:11 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Daar heb ik natuurlijk wel spijt van, maar zo voelde het wel voor mij. Hij had in het begin zijn verleden zo vertelt alsof het leek dat hij maar 1 bedpartner had gehad (zijn ex), maar het bleek dus veel meer te zijn uiteindelijk.
Misschien is het trouwens ook belangrijk om erbij te vermelden dat mijn vriend en ik gelovig zijn en ons'jes echt niet door de beugel kunnen. Sex met je vriend eigenlijk ook niet, maar dat is tenminste wel een relatie dan.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:06 schreef probeer het volgende:
[..]
Nadat hij tegenover jou 'moest' toegeven dat hij spijt had van iets waar je absoluut geen spijt over zou hoeven hebben? Nadat hij moest doen alsof zijn verleden iets slechts was?
Dát is serieus je advies? Ga door het stof en misschien voelt ze zich dan weer belangrijk genoeg?
Ow en gefeliciteerd met je relatie gebaseerd op irrationele emotionele chantage.
Projecteer je eigen religieuze standaarden dan even niet op andere mensen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:15 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Misschien is het trouwens ook belangrijk om erbij te vermelden dat mijn vriend en ik gelovig zijn en ons'jes echt niet door de beugel kunnen. Sex met je vriend eigenlijk ook niet, maar dat is tenminste wel een relatie dan.
Natuurlijk werd ik onzeker omdat hij vergelijkingsmateriaal had. Op een gegeven moment zei hij een beetje voor de grap dat zijn vorige partners op een opgeblazen pop leken in bed (dus beetje bewegingloos) en dat hij verbaasd was over hoe ik was.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:13 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
En wat boeit het? Is hij ineens een ander persoon omdat hij met meerdere vrouwen heeft geslapen? Wat is dit voor preuts geneuzel.Of werd je er onzeker van dat hij vergelijkingsmateriaal had?
Ooow, jullie zijn gelovig. Ja, dan klopt dat irrationele en manipulatieve gedrag wel. Doe net alsof ik niets gezegd heb en wees blij met je dogmatische sprookje.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:15 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Misschien is het trouwens ook belangrijk om erbij te vermelden dat mijn vriend en ik gelovig zijn en ons'jes echt niet door de beugel kunnen. Sex met je vriend eigenlijk ook niet, maar dat is tenminste wel een relatie dan.
Misschien is de vriendin van ts ook gelovig. Er zijn niet veel niet gelovige vrouwen die nog maagd zijn op die leeftijd..quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:17 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Projecteer je eigen religieuze standaarden dan even niet op andere mensen.
Zo natuurlijk vind ik het eerlijk gezegd niet, want kiest hij niet juist nog meer voor jou?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:18 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Natuurlijk werd ik onzeker omdat hij vergelijkingsmateriaal had.
Er staan een aantal zaken in de bijbel die in deze tijd niet meer helemaal mogelijk zijn. In die tijd trouwde je op je 18/20e en kon je best even wachten met sex met je partner. Tegenwoordig richten we ons op onze studies en carrière en trouwen we op latere leeftijd. Ik zie niet veel verschil tussen getrouwd zijn of niet getrouwd zijn, maar wel in een stabiele vaste relatie zitten.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:18 schreef probeer het volgende:
[..]
Ooow, jullie zijn gelovig. Ja, dan klopt dat irrationele en manipulatieve gedrag wel. Doe net alsof ik niets gezegd heb en wees blij met je dogmatische sprookje.
Of was dat niet helemaal wat je bedoelde?
(en toch fijn dat je met die laatste zin eventjes de hypocrisie laat zien. God's wetten zijn super belangrijk, behalve als het toch even niet zo goed uitkomt)
Je hoeft niet per se gelovig te zijn om seks als iets exclusiefs te zien, dat je bewaart voor een speciaal iemand en wat je alleen doet binnen een langdurige serieuze relatie. Als de ander daar dan (ooit) anders over heeft gedacht en veel losser is geweest daarmee dan kan ik me voorstellen dat dat lastig is. Maar goed dat is iets wat je dan beter van tevoren al kunt bespreken.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:23 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Misschien is de vriendin van ts ook gelovig. Er zijn niet veel niet gelovige vrouwen die nog maagd zijn op die leeftijd..
Daar heb je ook totaal gelijk in. Objectief gezien is het niet het probleem van de partner dat zijn huidige vriendin problemen heeft met zijn verleden. Er zijn dingen die in het verleden zijn gebeurd, daar kan niets aan gedaan worden.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 10:29 schreef Judgement13 het volgende:
Vanillesnoepje,
Allereerst ook bedankt voor jouw input. Alleen is het bij mij zo dat mijn vriendin ook een bepaald verleden heeft, tot aan oraal dan. Maar goed, het voelt als emotionele chantage zoals eerder vermeld. Is het raar als ik zeg dat je als partner een minderwaardigheidsgeveol kan krijgen?
Spijt betuigen? Op je knieen gaan? Dat gaat mij bruggen te ver, sorry.
Tenminste als je mij kan uitleggen wat het 'spijt betuigen' omtrent het verleden heeft gedaan? Is zijn verleden veranderd?
Er kan alleen wat aan het heden en de toekomst gedaan worden, maar dat lijkt hier wat eenzijdig benadert te worden..quote:Op donderdag 15 oktober 2015 11:41 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Daar heb je ook totaal gelijk in. Objectief gezien is het niet het probleem van de partner dat zijn huidige vriendin problemen heeft met zijn verleden. Er zijn dingen die in het verleden zijn gebeurd, daar kan niets aan gedaan worden.
Dat heeft hij al gedaan en hij is nota bene na die anderen juist niet voor niets al die tijd nu bij haar. Laten we dat eens omkeren: wat doet zij om hem speciaal te laten voelen?quote:Het is alleen wel zo dat als je weet dat zij daar problemen mee heeft en erdoor onzeker is geworden, jij haar wel kan helpen om erdoorheen te komen door aan te geven dat zij speciaal voor je is.
Hij heeft zijn verleden al afgesloten, hij is immers bij haar en zij is degene die zijn verleden op blijft rakelen..quote:Dat jij je verleden hebt afgesloten en je wil richten op je toekomst met haar. Dat jij veel van haar houdt en dat dat het belangrijkste is voor jou. Dat kan haar helpen om het verleden los te laten.
Misschien is het helemaal niet zo verkeerd als ze weet dat dit gedrag gewoon niet gewaardeerd wordt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 08:10 schreef Judgement13 het volgende:
Dat wil ik ergens ook doen, maar toen ik al een x zei dat we ons op ons en nu moeten richten, zag ze dat al als een indirecte opmerking van mij dat ze zeurt en er niet meer over moet praten. Dan wil ik nieteens denken aan haar reactie als ik zo een voorstel doe.
Wat ik op 3x dezelfde droom moet zeggen, weet ik ook niet meer
Je haalt er nu dingen bij in je hoofd die waarschijnlijk niks met haar probleem te maken hebben. Weet je wat helpt? Communiceren.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 07:25 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Dat mag dan zo zijn, ben benieuwd of het ook normaal is om dat de meerdere keren in een week te horen, de meest normale dingen.
Eergisteren zei ik: ' wat zit je haar leuk' zei: 'zo deed ik het al voor ons'.. Ja sorry hoor dan mag ik raar zijn, maar dit ken ik niet.
Waar ik het niet meer zozeer over wilde hebben is MIJN verleden. Ik heb alles al verteld, dus zag ik niet in waarom dat onderwerp elke week op tafel moest komen.
Het frustreerde mij heel erg dat mij het hemd van het lijf werd gevraagd waarbij werd gezegd : ' vertel het gewoon ik ga niet raar denken', wat vervolgens wel gebeurd. Zodra ik dan iets vraag, is het van, moeten we het daar echt over hebben, sommige dingen hou ik liever voor mezelf en ik praat er niet makkelijk over.
Toen ik aangaf bepaalde zaken voor mezelf te houden, was het van je moet me alles kunnen vertellen bla bla bla.
Vannacht weer een berichtje gehad.. 3e x op rij dezelfde droom over mij, ik weet niet meer wat ik kan doen behalve geruststellen en luisteren. Dat maakt mij mentaal ook op.
Ja, kom nou. Als de communicatie nu al zo stroef verloopt en ze zich zo vreselijk aanstelt over dingen die geen zak met haar en jullie relatie te maken hebben, dan kun je er vergif op innemen dat dit op de lange termijn zeker niet gaat werken. Al helemaal als ze zo kinderachtig gaat lopen doen met die opmerkingen en 'vreemdgaan in dromen'quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 11:59 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen, ik was er een tijd niet ivm drukte.
We hebben het er nog een x over gehad afgelopen week. Twee dagen later zegt ze: ik dacht dat het goed zat maar ik heb weer gedroomd.
Vervolgens doet ze dat kort tegen mij. Ook twijfelt ze nu door de terugkerende dromen. Hierdoor denk ik dat ik de stekker er maar uit ga trekken.
Als we over haar dromen enzo praten zegt ze dat ze niet het gevoel heeft dat ik haar begrijp. Als ik vraag waar dat door komt: ik weet het niet. Daar kan ik dus niks mee.
Toen ik haar gisteren zei dat we ons op het hier en nu moeten richten, klonk het voor haar alsof ik zei dat ze er niet meer over mocht praten.
Kortom: ik weet me hier geen raad meer mee
Jezus, en ze is 24?quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 12:12 schreef Judgement13 het volgende:
Hulp heb ik het nog niet over gehad. Ik bedoel maar van als ik vraag om ons op het nu te richten en dat al verkeerd wordt begrepen dan wil daar nieteens over beginnen.
Wat ik nu ook krijg:
Ik zeg bijvorbeeld, je hebt een mooie trui aan.. antwoord: ja die heb ik al 'voor' jou.
Een foto die ik op de app zag, en al een x eerder had gezien..
Zeg ik, ohh die foto vind ik echt leuk, lang niet gezien!
Antwoord:
Haha dank je, die foto is van voor dat wij iets hadden.
Het voelt als een soort van uitlokken ofzo. Ik reageer er niet echt op.
Ik geef je echt groot gelijk. Zij lijkt ook niet te snappen dat het 100% bij háár ligt. Hier kun je gewoon écht niks mee.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:48 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen,
Ik sta dan op het punt om er een streep doorheen te zetten.
Vanmiddag vertelde ze me dat ze weer naar had gedroomd, als ik vraag wat er is zegt ze niet het gevoel te hebben dat ze me alles kan vertellen. Waarom ze dat gevoel zelf niet heeft komt doordat ik een x zei dat we al genoeg over een ander onderwerp hadden gesproken.
Als ik vraag te vertellen wat er precies is zegt ze dus dat ze het gevoel heeft me niet alles te kunnen zeggen, en het is toch niks, laat maar gaan. Ze krijgt het geveol dat ik vind dat ze zeurt terwijl ik juist open sta voor wat er aan de hand is. Dit vraag ik juist meermaals, maar ik kan dit niet meer, klinkt misschien stom maar ik ben zo een beetje mentaal uitgeput.
Jezus christusquote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:15 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Misschien is het trouwens ook belangrijk om erbij te vermelden dat mijn vriend en ik gelovig zijn en ons'jes echt niet door de beugel kunnen. Sex met je vriend eigenlijk ook niet, maar dat is tenminste wel een relatie dan.
Nou, als ze er anderhalf jaar geen probleem mee heeft gehad kan ik me voorstellen dat TS dat niet meer verwachtte. Zij had dat zelf gewoon al veel eerder moeten aangeven.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 14:34 schreef Yiwei het volgende:
Kies iemand van je eigen soort, als je 13 bedpartners heb gehad. Kies dan voor een vrouw die ook 13+ bedpartners heeft gehad.
Het valt toch te verwachten dat de maagd partner hier moeilijk mee kan hebben.
Ik had gelezen dat de vriendin vanaf het begin van zijn eerlijkheid al problemen mee had, dit was half jaar terug gestart ofzo.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 14:44 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nou, als ze er anderhalf jaar geen probleem mee heeft gehad kan ik me voorstellen dat TS dat niet meer verwachtte. Zij had dat zelf gewoon al veel eerder moeten aangeven.
Mja, toen hadden ze dus al een jaar een relatie en ook al een half jaar seks.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 14:52 schreef Yiwei het volgende:
[..]
Ik had gelezen dat de vriendin vanaf het begin van zijn eerlijkheid al problemen mee had, dit was half jaar terug gestart ofzo.
Van zijn eerlijkheid waar ze al direct over zei dat ze het gewoon wilde weten, zonder verdere bedoelingen? Deze hypocriete dame, met haar orale sekspartijtjes?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 14:52 schreef Yiwei het volgende:
Ik had gelezen dat de vriendin vanaf het begin van zijn eerlijkheid al problemen mee had, dit was half jaar terug gestart ofzo.
Hier ben ik het roerend mee eens. Je bent veel te lief man, die meid komt overal mee weg. De grens is inmiddels toch gewoon bereikt? Geef dat eens man, slappe dweil. Die meid van jou heeft zichzelf nou wel lang genoeg heul erg zielig gevonden. Nou moet ze kappen met dat gejank.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:15 schreef erodome het volgende:
[..]
Misschien is het helemaal niet zo verkeerd als ze weet dat dit gedrag gewoon niet gewaardeerd wordt.
Jij loopt nu met ernstige twijfels of je wel door moet samen, maar tegen haar durf je amper tegengas te geven.
Als je wil dat deze relatie nog een kans heeft zal je je voet neer moeten zetten, zal je moeten zeggen of je komt hier erg snel overheen en we gaan alleen nog maar bezig met de toekomst ipv het verleden, of ik stap uit deze relatie.
Natuurlijk mag je dat best wat tactvoller inkleden, maar die boodschap moet wel gewoon duidelijk zijn.
Wat jij doet is ook niet geheel en al eerlijk, zelf nu met zoveel twijfels zitten en je rot voelen, maar dat niet duidelijk communiceren tegenover haar. Haar met fluwelen handschoentjes aan blijven pakken gaat niets oplossen, je voedt het gedrag eerder met dit bezorgde gezoem rond haar hoofd ipv een keertje te zeggen dat het nu echt over moet zijn met die aanstellerij.
Dit, en haar vermeende recht om hem het hemd van zijn lijf te vragen, maar oh wee als hij dingen aan haar vraagt: 'Moeten we het daar echt over hebben?'quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 14:54 schreef Copycat het volgende:
[..]
Van zijn eerlijkheid waar ze al direct over zei dat ze het gewoon wilde weten, zonder verdere bedoelingen? Deze hypocriete dame, met haar orale sekspartijtjes?
kom nou zeg... doe dit alsjeblieft jezelf niet aan en zoek gewoon eentje wiens brein wel normaal functioneert.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:24 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen, de afgelopen tijd ging het redelijk.. Van haat kant gaf ze toe jaloers te zijn op mijn verleden.. zelf gaf ze ook aan er overheen te moeten komen want het was voor ons..
So far so good..tot aan afgelopen zondag.. we stonden op het punt het te gaan doen waarbij het volgende gebeurde:
Ze zei dat ze niet zo een zin had, waarop ik direct van haar afging, omdat ik gelijk dacht dat ze aan bepaalde dingen dacht en aanraken misschien niet fijn is.
Ik vroeg haar wat er was en toen zei ze dat ze weer beelden zag van mij met anderen, en dat het haar liet schrikken dat ik gelijk van haar afging, toen heb ik ook gezegd waarom ik dat deed.
Hieropvolgend wilde ik haar vastpakken en bij me houden en schreeuwde ze dat ik haar niet aan moet raken, ze werd misselijk van me.
Ik ben hier erg van geschrokken en heb aangegeven dat het mij kwetst en ik er onzeker van wordt als mij dat wordt gezegd. Na even uit elkaar te hebben gelegen zei ze dat ze het niet zo bedoelde en zei omdat ze boos was dat ik niet bij haar bleef ipv gelijk van haar af te gaan.
Ik vertelde toen dat ik denk dat ze me niet wilt en dat het me pijn doet dat ze zoiets heeft gezegd, waarop zij zegt dat ik niet zo moet denken want zo bedoelde ze het niet. Toen ik hierop zei dat ze ook niet aan de 'beelden' moet denken omdat ze niet echt zijn, zei ze dat dat nakkelijker is gezegd dan gedaan en vervolgens wilde ze weer even niet dat ik nader tot haar kwam.
De volgende ochtend zei ze dat het hasr spijt, maar dat ze het idee kreeg dat het bij mij alleen om mijn zin kreeg doordat ik gelijk stopte zeg maar.
Wat dit is weet ik niet. Ik durf haar niet meer aan te raken en ben erg aan mezelf gaan twijfelen nu. Ik heb constant het gevoel dat ze daadwerkelijk misselijk van mij wordt.
Daarom moet je er vanaf. Ze sleept je alleen maar mee de diepte in. En waarom? Omdat je sekspartners hebt gehad vóór haar?quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:38 schreef Judgement13 het volgende:
Ja, ik weet niet wat dit precies is. Ik denk steeds terug aan dat wat ze me heeft gezegd, waardoor ik niet 123 stappen durf te zetten zeg maar. De woorden beheersen mijn gemoedstoestand
En dat laatste bevestigt dus eigenlijk dat ze je al helemaal kapot heeft gemaakt. Letterlijk NERGENS voor nodig.. Dat je jezelf dit laat aandoen door haar is mij wel een raadsel hoor. Het is echt ontzettend ongezond voor jou, en al helemaal dat ze zo ontzettend overdrijft en aangeeft dat het niet op korte termijn weggaat. Please bescherm jezelf en kies je eigen geluk.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:50 schreef Judgement13 het volgende:
Dat klopt, dit is deels ook op mijn conto. Het klinkt misschien overdreven, maar ik hoor steeds hoe ze schreeuwde dat ik haar niet aan moet raken en neee. Alsof ik haar wilde.. wil het woord nieteens typen. Ook zei ze dat ze niet zeker weet of dat gevoel wat al een tijd heerst op korte termijn weggaat. Het komt naar boven zodra we verder zijn dan voorspel. Ik ben misschien heel vreemd als ik dit zeg, maar ik voel me een raper, smerig en walg ook van mijzelf.
Tsja, niet zo raar hè als je er nauwelijks over communiceert. Jullie anticiperen beide op aannames en reageren dan op elkaars onbegrip. Reageer nou eens direct op een knelpunt en vat die koe bij de horens. Als zij zegt geen zin te hebben, vraag dan wat ze nu wil in plaats van te reageren op wat je denkt dat ze zou willen. Omgekeerd moet jij ook duidelijk blijven en niet teveel mee gaan, want jij bent ook een mens met behoeftes en gevoelens enzo. Alleen als jullie die samen in kaart brengen en houden gaat dit nog werken, maar dan moet je wel daadwerkelijk voor elkaar openstaan enzo..quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:38 schreef Judgement13 het volgende:
Ja, ik weet niet wat dit precies is. Ik denk steeds terug aan dat wat ze me heeft gezegd, waardoor ik niet 123 stappen durf te zetten zeg maar. De woorden beheersen mijn gemoedstoestand
Je bent zeker geen raper, je bent niet smerig en je hoeft zeker niet te walgen van jezelf met jouw geduld voor zo een kutsituatie.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:50 schreef Judgement13 het volgende:
Dat klopt, dit is deels ook op mijn conto. Het klinkt misschien overdreven, maar ik hoor steeds hoe ze schreeuwde dat ik haar niet aan moet raken en neee. Alsof ik haar wilde.. wil het woord nieteens typen. Ook zei ze dat ze niet zeker weet of dat gevoel wat al een tijd heerst op korte termijn weggaat. Het komt naar boven zodra we verder zijn dan voorspel. Ik ben misschien heel vreemd als ik dit zeg, maar ik voel me een raper, smerig en walg ook van mijzelf.
Zolang zij geen onderzoek wil doen naar waar deze shit vandaan komt en ze zowel zichzelf als jou niet begrijpt, gaat het weinig opschieten ja. Ze kan niet verwachten dat jij haar shit kan fixen, dat is haar pakkie an.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 19:09 schreef Judgement13 het volgende:
Ik weet niet of ze die angst heeft, daar ze ook zei dat ze soms niet weet wat ze wilt door het gevoel wat soms omhoog komt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |