Het verleden kan toch niet meer verandert worden en zij kan er overduidelijk niet mee om gaan, dus wat gaat het haar helpen om nog meer te weten? Is dat interessanter dan in het hier en nu weer nader tot elkaar kunnen komen? Hoe jij nu bent en hoe jij je nu voelt, vraag dat eens..quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:06 schreef Judgement13 het volgende:
Ook nog:
' ik weet ook niet wat er is gebeurd voor de periode waar je me over verteld'
Maar je staat wel achter de keuzes die je hebt gemaakt, hoop ik?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 09:11 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ik ben er niet trots op, tot daar aan toe.
En dat toont ze door zulk éénrichtingsverkeer te tonen en jouw gevoelens die haar emoties oproepen maar niet te willen bespreken?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:16 schreef Judgement13 het volgende:
Zij heeft mij zelf gezegd dat het verleden bij mij hoort en dat het me heeft gemaakt tot de persoon waar ze op is gevallen en van houd.
Het zit niet goed, dat is duidelijk. Ik denk niet dat dit soort dingen weg te stoppen valt, maar je maakt het niet groter door er niet meer in mee te gaan. Of, als ze erover wil praten, tweerichtingsverkeer aanhouden. Als zij dingen wil weten of kwijt wil, dan zou dat omgekeerd ook voor jou moeten gelden..quote:Wat dagen later komt hrt weer ter sprake omdat mij opeens vragen worden gesteld of ik erover begin omdat je wilt dat het gewoon goed zit.
Hier ga ik mee stoppen, de bovenstaande reacties hebben het eea duidelijk gemaakt
Ik ga daar niet over beginnen, zoals ik haar nu ken zal ik dan horen: 'denk je de dat ik gek ben'quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:35 schreef AlwaysHappy het volgende:
Is het misschien niet een idee dat ze eens in therapie gaat als het haar dwars blijft zitten? Jij doet blijkbaar je best (zoals het hoort), maar als ze alleen maar achteruit gaat..
Zo'n onzekerheid verwerken gaat nooit snel, maar als je zeker weet dat ze niet vooruit gaat en als je zeker bent dat je alles goed hebt gedaan, dan is therapie wel nodig. Het is voor haar waarschijnlijk nog kutter dan het voor jou is, dus hou dat ook in gedachten. Jij voelt je kut...zij ook. Therapie is echt nodig als ze zo extreem is.
Oh, en je weet dat je je Posts kunt editen he? Meerdere Posts achter elkaar hoeft dus niet
Succes in ieder geval!
Ze is gek als ze blijft constateren dat ze hier niet mee om kan gaan, haar geliefde erdoor gekwetst raakt en ze behalve wegstoppen verder geen kut onderneemt om een en ander te verwerken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:41 schreef Judgement13 het volgende:
Ik ga daar niet over beginnen, zoals ik haar nu ken zal ik dan horen: 'denk je de dat ik gek ben'
Maar als zij erover begint, wat doe je dan?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:58 schreef Judgement13 het volgende:
We zien elkaar morgen weer.. als we elkaar zien wil ik het er niet meer over hebben, omdat voor mijn gevoel is gezegd wat er te zeggen viel. Ik mik op een leuke dag samen, en wil haar laten zien hoe het ook kan zeg maar.
Is dit juist?
Ik bedoel dat ik niks ga vragen.
Er tot een bepaald punt over praten, maar ook aangeven dat het op een bepaald punt genoeg is want het praten lijkt niet te helpen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:02 schreef Fera het volgende:
[..]
Maar als zij erover begint, wat doe je dan?
Dat zou ik dus niet doen. Zo blijf je zelf ook dat ridicule cirkeltje in stand houden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:08 schreef Judgement13 het volgende:
Er tot een bepaald punt over praten, maar ook aangeven dat het op een bepaald punt genoeg is want het praten lijkt niet te helpen.
Lijkt me een goede visie, precies wat ik denk en wilquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 11:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat zou ik dus niet doen. Zo blijf je zelf ook dat ridicule cirkeltje in stand houden.
Laten we het vandaag leuk hebben, zonder weer die ouwe koeien uit de sloot te trekken.
Rationeel van een afstandje bekeken zullen inderdaad weinig vrouwen stellen dat ze een mannelijke slet aantrekkelijk vinden, maar als puntje bij paaltje komt (letterlijk en figuurlijk), dan vinden de meeste vrouwen het onweerstaanbaar. Anders zouden zulke mannen op een gegeven moment nauwelijks meer aan nieuw neukmateriaal komen (een soort wet van de remmende voorsprong waar hier beslist geen sprake van is).quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 13:57 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Met zijn allen??? Laat mij daar lekker buiten.![]()
Brr nee bedankt.
Boeit mij niet of het een slet is of niet.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 11:25 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Rationeel van een afstandje bekeken zullen inderdaad weinig vrouwen stellen dat ze een mannelijke slet aantrekkelijk vinden, maar als puntje bij paaltje komt (letterlijk en figuurlijk), dan vinden de meeste vrouwen het onweerstaanbaar. Anders zouden zulke mannen op een gegeven moment nauwelijks meer aan nieuw neukmateriaal komen (een soort wet van de remmende voorsprong waar hier beslist geen sprake van is).
Vooral Johnny de mol is verre van knap als je het mij vraagt.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 11:53 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Boeit mij niet of het een slet is of niet.
Pauw ziet er bijna altijd uit alsof hij zo zijn nest is uitgetrokken dus die mag eerst langs de kapper en en paar nachten minder doorhalen.
En De Mol zou eerst een zware make-over mogen krijgen van mij. En dan nog zou ik het niet weten.
Dank je maar ik scheel helaas maar 11 jaar met Jeroen Pauw.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 12:35 schreef Puntenjager het volgende:
Dat je Jeroen Pauw niet zo super vindt, ligt natuurlijk ook aan het feit dat hij ws 30 jaar ouder is dan jij
Dat je de stap niet zet omdat je niet durft of omdat je geen slet wilt zijn, zegt natuurlijk weinig over het mechanisme.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 12:55 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Dank je maar ik scheel helaas maar 11 jaar met Jeroen Pauw.
Maar in de rest van het mechanisme herken ik me ook niet. Ik ben irl verlegen en onzeker.
Ik zou eerder in een hoekje mijn wonden likken. Mits ik de persoon leuk genoeg vond uiteraard. Anders haal ik gewoon mijn schouders op.
Dan wil ze dus niet weten dat het probleem bij haar ligt? Of ze wil iig niet serieus stappen zetten om zichzelf te verbeteren? Dan blijft het dweilen met de kraan open, vrees ik.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:41 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Ik ga daar niet over beginnen, zoals ik haar nu ken zal ik dan horen: 'denk je de dat ik gek ben'
Haha ja sorry, mijn fout
Misschien goed om nog een keer over te praten misschien? Waarschijnlijk voelt ze zich erg onzeker, en weet zich daarom geen raad en gaat jou dingen verwijten. Ze is misschien bang dat ze te onervaren is en jouw geen goed gevoel kan geven (en dat die andere dames dat wel konden). Misschien moet je gewoon meer benadrukken dat ze er zelf ook wat van kan (sorry komt een beetje plat over), miss dat het 'nare' gevoel bij haar dan weggaat.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 22:58 schreef Judgement13 het volgende:
Nou, uiteindelijk heb ik haar dus verteld dat mijn eerste keer plaatsvond toen ik 16 jaar was en tot nu toe ongeveer 13 bedpartners heb gehad. Ik ben momenteel 28 jaar en bij de bedpartners zijn ook mijn vaste relaties meegerekend, om precies te zijn 6 ( al waren sommigen slechts 'kalverenliefde'. Hier schrok zij een beetje van en daarna is er niet meer over gesproken.
Professionele hulp wil ze niet aan?quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 11:59 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen, ik was er een tijd niet ivm drukte.
We hebben het er nog een x over gehad afgelopen week. Twee dagen later zegt ze: ik dacht dat het goed zat maar ik heb weer gedroomd.
Vervolgens doet ze dat kort tegen mij. Ook twijfelt ze nu door de terugkerende dromen. Hierdoor denk ik dat ik de stekker er maar uit ga trekken.
Als we over haar dromen enzo praten zegt ze dat ze niet het gevoel heeft dat ik haar begrijp. Als ik vraag waar dat door komt: ik weet het niet. Daar kan ik dus niks mee.
Toen ik haar gisteren zei dat we ons op het hier en nu moeten richten, klonk het voor haar alsof ik zei dat ze er niet meer over mocht praten.
Kortom: ik weet me hier geen raad meer mee
De dromen komen ook doordat ze het niet probeert/wilt verwerken als ze wakker is. Mijn vriendin had soortgelijke dromen totdat ze voor zichzelf besloot om het los te laten en toen stopten de dromen ook.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 11:59 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen, ik was er een tijd niet ivm drukte.
We hebben het er nog een x over gehad afgelopen week. Twee dagen later zegt ze: ik dacht dat het goed zat maar ik heb weer gedroomd.
Vervolgens doet ze dat kort tegen mij. Ook twijfelt ze nu door de terugkerende dromen. Hierdoor denk ik dat ik de stekker er maar uit ga trekken.
Als we over haar dromen enzo praten zegt ze dat ze niet het gevoel heeft dat ik haar begrijp. Als ik vraag waar dat door komt: ik weet het niet. Daar kan ik dus niks mee.
Toen ik haar gisteren zei dat we ons op het hier en nu moeten richten, klonk het voor haar alsof ik zei dat ze er niet meer over mocht praten.
Kortom: ik weet me hier geen raad meer mee
Dit zal vast eerder verteld zijn maar hoe oud is je vriendin? Ze komt in ieder geval niet heel (emotioneel) volwassen over.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 12:12 schreef Judgement13 het volgende:
Hulp heb ik het nog niet over gehad. Ik bedoel maar van als ik vraag om ons op het nu te richten en dat al verkeerd wordt begrepen dan wil daar nieteens over beginnen.
Wat ik nu ook krijg:
Ik zeg bijvorbeeld, je hebt een mooie trui aan.. antwoord: ja die heb ik al 'voor' jou.
Een foto die ik op de app zag, en al een x eerder had gezien..
Zeg ik, ohh die foto vind ik echt leuk, lang niet gezien!
Antwoord:
Haha dank je, die foto is van voor dat wij iets hadden.
Het voelt als een soort van uitlokken ofzo. Ik reageer er niet echt op.
Het komt me voor dat je haar beter de ervaringen kunt geven die jij vóór haar gehad hebt ipv naast haar te liggen en over haar dromen te praten. Dat zou haar zelfvertrouwen moeten geven. Je hebt in 12 jr tijd 6 vriendinnetjes gehad. Dat is toch echt niet veel. Dat zij tot haar 24ste maagd blijft vind ik veel abnormaler. En dat is nog één ding, maar als ze tegelijk zoveel problemen heeft met je toch vrij normale verleden, dan is er iets met haar hoor. Vreselijk gebrek aan zelfvertrouwen of misbruik oid.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 12:12 schreef Judgement13 het volgende:
Hulp heb ik het nog niet over gehad. Ik bedoel maar van als ik vraag om ons op het nu te richten en dat al verkeerd wordt begrepen dan wil daar nieteens over beginnen.
Wat ik nu ook krijg:
Ik zeg bijvorbeeld, je hebt een mooie trui aan.. antwoord: ja die heb ik al 'voor' jou.
Een foto die ik op de app zag, en al een x eerder had gezien..
Zeg ik, ohh die foto vind ik echt leuk, lang niet gezien!
Antwoord:
Haha dank je, die foto is van voor dat wij iets hadden.
Het voelt als een soort van uitlokken ofzo. Ik reageer er niet echt op.
24 jaar.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 12:24 schreef Kompart het volgende:
[..]
Dit zal vast eerder verteld zijn maar hoe oud is je vriendin? Ze komt in ieder geval niet heel (emotioneel) volwassen over.
Dat zou wel erg kinderachtig zijn zeg. Jezus.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 12:12 schreef Judgement13 het volgende:
Hulp heb ik het nog niet over gehad. Ik bedoel maar van als ik vraag om ons op het nu te richten en dat al verkeerd wordt begrepen dan wil daar nieteens over beginnen.
Wat ik nu ook krijg:
Ik zeg bijvorbeeld, je hebt een mooie trui aan.. antwoord: ja die heb ik al 'voor' jou.
Een foto die ik op de app zag, en al een x eerder had gezien..
Zeg ik, ohh die foto vind ik echt leuk, lang niet gezien!
Antwoord:
Haha dank je, die foto is van voor dat wij iets hadden.
Het voelt als een soort van uitlokken ofzo. Ik reageer er niet echt op.
Klinkt frustrerend, maar als zij over haar dingen wil praten, dan zal ze op z'n minst ook open moeten staan voor jouw kant. Want ze is niet de enige die het gevoel heeft niet begrepen te worden..quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 11:59 schreef Judgement13 het volgende:
Als we over haar dromen enzo praten zegt ze dat ze niet het gevoel heeft dat ik haar begrijp. Als ik vraag waar dat door komt: ik weet het niet. Daar kan ik dus niks mee.
Toen ik haar gisteren zei dat we ons op het hier en nu moeten richten, klonk het voor haar alsof ik zei dat ze er niet meer over mocht praten.
Nou idd. Ik denk dat als ts hier mee doorgaat hij dit elke keer als er maar iets dwars zit bij haar het op zijn bordje krijgt.quote:
Serieus? Afgelikte boterhamquote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:35 schreef MariMiep het volgende:
Als ze zelf niet bewust is van haar dramaqueen gedrag, dan zal ze er ook niet aan werken en zit je nog jaren lang met dit gezeik als je er geen eind aan maakt.
Ik begrijp haar wel een beetje, maar ze lijkt niet bereid te zijn het proberen te verwerken en dan kun jij er ook niks mee.
En laat dit ook een les zijn voor mannen, dat vrouwen ook kunnen afknappen op een afgelikte boterham 😄
Dat is wel een gemiddelde van twee per jaar hoor, dat is toch schandalig!!!quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:49 schreef Copycat het volgende:
Een afgelikte boterham na 12 bedpartners in 6 jaar.
Is dit het nieuw conservatisme?
Herstel: het gaat om 13 partners in 12 jaar. Gemiddelde van 1, zoveel per jaar dus. Waar je nachtmerries van kan krijgen....quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:49 schreef Copycat het volgende:
Een afgelikte boterham na 12 bedpartners in 6 jaar.
Is dit het nieuw conservatisme?
Twee per jaar? Als daar een aantal relaties tussenzitten heeft meneer gewoon soms misschien wel vier per jaar gehad. Zo iemand kun je toch niet vertrouwen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:52 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dat is wel een gemiddelde van twee per jaar hoor, dat is toch schandalig!!!
Een streep eronder lijkt me een zeer verstandige keuze. Op deze manier blijf je maar doormodderen en daar wordt niemand denk ik gelukkig van.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:48 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen,
Ik sta dan op het punt om er een streep doorheen te zetten.
Vanmiddag vertelde ze me dat ze weer naar had gedroomd, als ik vraag wat er is zegt ze niet het gevoel te hebben dat ze me alles kan vertellen. Waarom ze dat gevoel zelf niet heeft komt doordat ik een x zei dat we al genoeg over een ander onderwerp hadden gesproken.
Als ik vraag te vertellen wat er precies is zegt ze dus dat ze het gevoel heeft me niet alles te kunnen zeggen, en het is toch niks, laat maar gaan. Ze krijgt het geveol dat ik vind dat ze zeurt terwijl ik juist open sta voor wat er aan de hand is. Dit vraag ik juist meermaals, maar ik kan dit niet meer, klinkt misschien stom maar ik ben zo een beetje mentaal uitgeput.
Ze wil jou niet alles vertellen, nadat ze je het hemd van het lijf heeft gevraagd. En ik denk dat ze goed aanvoelt dat je er zo langzamerhand genoeg van hebt.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:48 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen,
Ik sta dan op het punt om er een streep doorheen te zetten.
Vanmiddag vertelde ze me dat ze weer naar had gedroomd, als ik vraag wat er is zegt ze niet het gevoel te hebben dat ze me alles kan vertellen. Waarom ze dat gevoel zelf niet heeft komt doordat ik een x zei dat we al genoeg over een ander onderwerp hadden gesproken.
Als ik vraag te vertellen wat er precies is zegt ze dus dat ze het gevoel heeft me niet alles te kunnen zeggen, en het is toch niks, laat maar gaan. Ze krijgt het geveol dat ik vind dat ze zeurt terwijl ik juist open sta voor wat er aan de hand is. Dit vraag ik juist meermaals, maar ik kan dit niet meer, klinkt misschien stom maar ik ben zo een beetje mentaal uitgeput.
Tja, maar diep van binnen ben je haar gezeur toch ook zat? Ik begrijp je wel hoor, maar je hebt aangegeven naar haar toe dat ze het er te vaak over heeft en jij dat niet waardeert. Dan is het toch logisch dat ze niet het gevoel heeft dat ze met je kan praten?quote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:48 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen,
Ik sta dan op het punt om er een streep doorheen te zetten.
Vanmiddag vertelde ze me dat ze weer naar had gedroomd, als ik vraag wat er is zegt ze niet het gevoel te hebben dat ze me alles kan vertellen. Waarom ze dat gevoel zelf niet heeft komt doordat ik een x zei dat we al genoeg over een ander onderwerp hadden gesproken.
Als ik vraag te vertellen wat er precies is zegt ze dus dat ze het gevoel heeft me niet alles te kunnen zeggen, en het is toch niks, laat maar gaan. Ze krijgt het geveol dat ik vind dat ze zeurt terwijl ik juist open sta voor wat er aan de hand is. Dit vraag ik juist meermaals, maar ik kan dit niet meer, klinkt misschien stom maar ik ben zo een beetje mentaal uitgeput.
Dit is ook wat ik zo een beetje in mijn hoofd heb. Vraag me niet waarom, maar zoals een andere user al aangaf denk ik soms weleens van: heb je soms dingen te verbergen? Was je misschien geen maagd meer? Dat soort rare gedachten. Ook dacht ik soms dar ze vindt dat ik 'voor' sta qua ervaringen en dat als oneerlijk ziet. Maar het me het niet waard km over dit soort zaken na te gaan denken. Wek tegen mij zeggen dat ik gewoon alles moet vertellen, maar het zelf niet doen. Heek frusterend, die energie kan ik in andere zaken steken.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 21:08 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ze wil jou niet alles vertellen, nadat ze je het hemd van het lijf heeft gevraagd. En ik denk dat ze goed aanvoelt dat je er zo langzamerhand genoeg van hebt.
Ik vind haar ook nog steeds niet eerlijk. Ze wijst je af maar laat je ook niet los. Als zij geen professionele hulp wil zoeken omdat ze niet wil weten dat haar ernstig wat mankeert en het bij jou neerlegt zonder uitzicht op een oplossing, kun je niet anders. Hoe jammer ook.
Wel zonde. Het was onnodig.
Het is nogal kinderachtig om opeens bij allerhande zaken te zeggen: 'ja dat was voor jou/ons'. Een andere reactie die ik mij kan bedenken is een normale 'dankjewel'. Al helemaal als je zelf met iemands verleden zit..quote:Op woensdag 14 oktober 2015 22:07 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Tja, maar diep van binnen ben je haar gezeur toch ook zat? Ik begrijp je wel hoor, maar je hebt aangegeven naar haar toe dat ze het er te vaak over heeft en jij dat niet waardeert. Dan is het toch logisch dat ze niet het gevoel heeft dat ze met je kan praten?[\b]
[b]Wat je vriendin doet is niet eerlijk, maar je laat het zelf ook niet los. Je haalt erbij dat ze het vast als een aanval bedoelde wanneer ze zei dat een foto van haar voor jullie relatie was of dat ze een truitje al had voor jou. What the hell? Hoe zie je dat als aanval?
En als je het zat bent..en je er vaak genoeg over gepraat hebt in jouw mening...maak het dan ook gewoon uit. Je hebt al verschillende malen laten vallen dat je het uit wilt maken. Doe het dan ook. Wij kunnen je vriendin niet veranderen en dat kan jij ook niet. Als je er niet mee samen kan leven..maak het uit. Is niet leuk, maar hier schiet ook niemand wat mee op. Zij is waarschijnlijk ook gelukkiger met iemand anders. Win win.
Nee, dat is niet kinderachtig als het ook zo is. Dat jij het als aanval op pakt snap ik niet helemaal. Ik leg ook wel eens uit waar ik dingen gehaald heb, of waar foto's gemaakt zijn als ik een compliment krijg. Doen zoveel mensen.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 22:15 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Het is nogal kinderachtig om opeens bij allerhande zaken te zeggen: 'ja dat was voor jou/ons'.
Het is geen kwestie van geen zin hebben. Zodra ik wil helpen of een luisterend oor wil zijn, zegt ze niks. Daarnaast heeft ze dan het goevoel dat ze zeurt. Ik ben verre van perfect,probeer enkel te helpen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 03:04 schreef Fripsel het volgende:
TS, als je echt overal zo perfect en goed op reageert als je hier voor doet komen heeft ze teveel issues met zichzelf om nu een goede relatie te kunnen hebben. En aangezien je daar duidelijk geen zin in hebt kun je het imo beter eindigen.
Of je beheerst niet over het vermogen om voldoende te reflecteren op je eigen gedrag en ondermijnt daarmee haar gevoel. In dat geval kun je de relatie ook beter beëindigen.
Dat mag dan zo zijn, ben benieuwd of het ook normaal is om dat de meerdere keren in een week te horen, de meest normale dingen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 04:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
[b]Nee, dat is niet kinderachtig als het ook zo is. Dat jij het als aanval op pakt snap ik niet helemaal. Ik leg ook wel eens uit waar ik dingen gehaald heb, of waar foto's gemaakt zijn als ik een compliment krijg. Doen zoveel mensen[\b]
En je zei eerder in het topic nog dat je meerdere malen hebt laten weten dat je het er liever niet meer over wou hebben. En denk je dat zij niet op pakt aan jouw gedrag dat je het er niet meer over wilt hebben?
Anyway, kern van het hele verhaal..zij heeft hulp nodig. En ik denk dat jullie beter af zonder elkaar. Zij veranderd echt niet als ze er niet over kan praten.
Daar kan je niks meer op zeggen. Het enige wat je doet met reageren op haar gemekker is beloning geven voor haar gedrag. Trek een streep en geef aan dat het tot daar en niet verder gaat.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 08:10 schreef Judgement13 het volgende:
Dat wil ik ergens ook doen, maar toen ik al een x zei dat we ons op ons en nu moeten richten, zag ze dat al als een indirecte opmerking van mij dat ze zeurt en er niet meer over moet praten. Dan wil ik nieteens denken aan haar reactie als ik zo een voorstel doe.
Wat ik op 3x dezelfde droom moet zeggen, weet ik ook niet meer
Maar niet voordat je je vriend even een schuldgevoel aangepraat hebt. Serieus, wat is dit voor compleet gestoord gedrag.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:02 schreef Vanillesnoepje het volgende:
Ik werd toen een tijdje beetje afstandelijk, deed gemeen tegen hem en veroordeelde hem om zijn verleden en losbandigheid. Ik had het gevoel alsof hij was vreemgegaan en dat vertelde ik hem ook. Hij begon te huilen en zei dat hij spijt had van bepaalde dingen in zijn leven, maar dat hij echt hield van mij. Hij kon zijn verleden niet meer veranderen en hoopte dat ik eroverheen kon komen om samen een mooie toekomst op te kunnen bouwen. Dat ik zelf moest beslissen wat ik wilde doen, hij kom tenslotte niets meer veranderen.
Het is dus goed gekomen, ik liet het los en nu zijn we ondertussen drie jaar verder.
Nadat hij tegenover jou 'moest' toegeven dat hij spijt had van iets waar je absoluut geen spijt over zou hoeven hebben? Nadat hij moest doen alsof zijn verleden iets slechts was?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:02 schreef Vanillesnoepje het volgende:
Een soortgelijke situatie hebben mijn vriend en ik ook meegemaakt. Ik was maagd (21 jaar toen) en hij had al een hele lange relatie achter de rug (27 jaar toen).
Op een gegeven moment vroeg ik naar zijn aantal bedpartners en het bleek meer te zijn dan ik had gedacht. Nadat het uit ging met zijn ex, heeft hij met meerdere vrouwen sex gehad om de hele situatie te vergeten.
Ik werd toen een tijdje beetje afstandelijk, deed gemeen tegen hem en veroordeelde hem om zijn verleden en losbandigheid. Ik had het gevoel alsof hij was vreemgegaan en dat vertelde ik hem ook. Hij begon te huilen en zei dat hij spijt had van bepaalde dingen in zijn leven, maar dat hij echt hield van mij. Hij kon zijn verleden niet meer veranderen en hoopte dat ik eroverheen kon komen om samen een mooie toekomst op te kunnen bouwen. Dat ik zelf moest beslissen wat ik wilde doen, hij kom tenslotte niets meer veranderen.
Het is dus goed gekomen, ik liet het los en nu zijn we ondertussen drie jaar verder.
Daar heb ik natuurlijk wel spijt van, maar zo voelde het wel voor mij. Hij had in het begin zijn verleden zo vertelt alsof het leek dat hij maar 1 bedpartner had gehad (zijn ex), maar het bleek dus veel meer te zijn uiteindelijk.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:06 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Maar niet voordat je je vriend even een schuldgevoel aangepraat hebt. Serieus, wat is dit voor compleet gestoord gedrag.
En wat boeit het? Is hij ineens een ander persoon omdat hij met meerdere vrouwen heeft geslapen? Wat is dit voor preuts geneuzel.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:11 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Daar heb ik natuurlijk wel spijt van, maar zo voelde het wel voor mij. Hij had in het begin zijn verleden zo vertelt alsof het leek dat hij maar 1 bedpartner had gehad (zijn ex), maar het bleek dus veel meer te zijn uiteindelijk.
Misschien is het trouwens ook belangrijk om erbij te vermelden dat mijn vriend en ik gelovig zijn en ons'jes echt niet door de beugel kunnen. Sex met je vriend eigenlijk ook niet, maar dat is tenminste wel een relatie dan.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:06 schreef probeer het volgende:
[..]
Nadat hij tegenover jou 'moest' toegeven dat hij spijt had van iets waar je absoluut geen spijt over zou hoeven hebben? Nadat hij moest doen alsof zijn verleden iets slechts was?
Dát is serieus je advies? Ga door het stof en misschien voelt ze zich dan weer belangrijk genoeg?
Ow en gefeliciteerd met je relatie gebaseerd op irrationele emotionele chantage.
Projecteer je eigen religieuze standaarden dan even niet op andere mensen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:15 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Misschien is het trouwens ook belangrijk om erbij te vermelden dat mijn vriend en ik gelovig zijn en ons'jes echt niet door de beugel kunnen. Sex met je vriend eigenlijk ook niet, maar dat is tenminste wel een relatie dan.
Natuurlijk werd ik onzeker omdat hij vergelijkingsmateriaal had. Op een gegeven moment zei hij een beetje voor de grap dat zijn vorige partners op een opgeblazen pop leken in bed (dus beetje bewegingloos) en dat hij verbaasd was over hoe ik was.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:13 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
En wat boeit het? Is hij ineens een ander persoon omdat hij met meerdere vrouwen heeft geslapen? Wat is dit voor preuts geneuzel.Of werd je er onzeker van dat hij vergelijkingsmateriaal had?
Ooow, jullie zijn gelovig. Ja, dan klopt dat irrationele en manipulatieve gedrag wel. Doe net alsof ik niets gezegd heb en wees blij met je dogmatische sprookje.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:15 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Misschien is het trouwens ook belangrijk om erbij te vermelden dat mijn vriend en ik gelovig zijn en ons'jes echt niet door de beugel kunnen. Sex met je vriend eigenlijk ook niet, maar dat is tenminste wel een relatie dan.
Misschien is de vriendin van ts ook gelovig. Er zijn niet veel niet gelovige vrouwen die nog maagd zijn op die leeftijd..quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:17 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Projecteer je eigen religieuze standaarden dan even niet op andere mensen.
Zo natuurlijk vind ik het eerlijk gezegd niet, want kiest hij niet juist nog meer voor jou?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:18 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Natuurlijk werd ik onzeker omdat hij vergelijkingsmateriaal had.
Er staan een aantal zaken in de bijbel die in deze tijd niet meer helemaal mogelijk zijn. In die tijd trouwde je op je 18/20e en kon je best even wachten met sex met je partner. Tegenwoordig richten we ons op onze studies en carrière en trouwen we op latere leeftijd. Ik zie niet veel verschil tussen getrouwd zijn of niet getrouwd zijn, maar wel in een stabiele vaste relatie zitten.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:18 schreef probeer het volgende:
[..]
Ooow, jullie zijn gelovig. Ja, dan klopt dat irrationele en manipulatieve gedrag wel. Doe net alsof ik niets gezegd heb en wees blij met je dogmatische sprookje.
Of was dat niet helemaal wat je bedoelde?
(en toch fijn dat je met die laatste zin eventjes de hypocrisie laat zien. God's wetten zijn super belangrijk, behalve als het toch even niet zo goed uitkomt)
Je hoeft niet per se gelovig te zijn om seks als iets exclusiefs te zien, dat je bewaart voor een speciaal iemand en wat je alleen doet binnen een langdurige serieuze relatie. Als de ander daar dan (ooit) anders over heeft gedacht en veel losser is geweest daarmee dan kan ik me voorstellen dat dat lastig is. Maar goed dat is iets wat je dan beter van tevoren al kunt bespreken.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:23 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Misschien is de vriendin van ts ook gelovig. Er zijn niet veel niet gelovige vrouwen die nog maagd zijn op die leeftijd..
Daar heb je ook totaal gelijk in. Objectief gezien is het niet het probleem van de partner dat zijn huidige vriendin problemen heeft met zijn verleden. Er zijn dingen die in het verleden zijn gebeurd, daar kan niets aan gedaan worden.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 10:29 schreef Judgement13 het volgende:
Vanillesnoepje,
Allereerst ook bedankt voor jouw input. Alleen is het bij mij zo dat mijn vriendin ook een bepaald verleden heeft, tot aan oraal dan. Maar goed, het voelt als emotionele chantage zoals eerder vermeld. Is het raar als ik zeg dat je als partner een minderwaardigheidsgeveol kan krijgen?
Spijt betuigen? Op je knieen gaan? Dat gaat mij bruggen te ver, sorry.
Tenminste als je mij kan uitleggen wat het 'spijt betuigen' omtrent het verleden heeft gedaan? Is zijn verleden veranderd?
Er kan alleen wat aan het heden en de toekomst gedaan worden, maar dat lijkt hier wat eenzijdig benadert te worden..quote:Op donderdag 15 oktober 2015 11:41 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Daar heb je ook totaal gelijk in. Objectief gezien is het niet het probleem van de partner dat zijn huidige vriendin problemen heeft met zijn verleden. Er zijn dingen die in het verleden zijn gebeurd, daar kan niets aan gedaan worden.
Dat heeft hij al gedaan en hij is nota bene na die anderen juist niet voor niets al die tijd nu bij haar. Laten we dat eens omkeren: wat doet zij om hem speciaal te laten voelen?quote:Het is alleen wel zo dat als je weet dat zij daar problemen mee heeft en erdoor onzeker is geworden, jij haar wel kan helpen om erdoorheen te komen door aan te geven dat zij speciaal voor je is.
Hij heeft zijn verleden al afgesloten, hij is immers bij haar en zij is degene die zijn verleden op blijft rakelen..quote:Dat jij je verleden hebt afgesloten en je wil richten op je toekomst met haar. Dat jij veel van haar houdt en dat dat het belangrijkste is voor jou. Dat kan haar helpen om het verleden los te laten.
Misschien is het helemaal niet zo verkeerd als ze weet dat dit gedrag gewoon niet gewaardeerd wordt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 08:10 schreef Judgement13 het volgende:
Dat wil ik ergens ook doen, maar toen ik al een x zei dat we ons op ons en nu moeten richten, zag ze dat al als een indirecte opmerking van mij dat ze zeurt en er niet meer over moet praten. Dan wil ik nieteens denken aan haar reactie als ik zo een voorstel doe.
Wat ik op 3x dezelfde droom moet zeggen, weet ik ook niet meer
Je haalt er nu dingen bij in je hoofd die waarschijnlijk niks met haar probleem te maken hebben. Weet je wat helpt? Communiceren.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 07:25 schreef Judgement13 het volgende:
[..]
Dat mag dan zo zijn, ben benieuwd of het ook normaal is om dat de meerdere keren in een week te horen, de meest normale dingen.
Eergisteren zei ik: ' wat zit je haar leuk' zei: 'zo deed ik het al voor ons'.. Ja sorry hoor dan mag ik raar zijn, maar dit ken ik niet.
Waar ik het niet meer zozeer over wilde hebben is MIJN verleden. Ik heb alles al verteld, dus zag ik niet in waarom dat onderwerp elke week op tafel moest komen.
Het frustreerde mij heel erg dat mij het hemd van het lijf werd gevraagd waarbij werd gezegd : ' vertel het gewoon ik ga niet raar denken', wat vervolgens wel gebeurd. Zodra ik dan iets vraag, is het van, moeten we het daar echt over hebben, sommige dingen hou ik liever voor mezelf en ik praat er niet makkelijk over.
Toen ik aangaf bepaalde zaken voor mezelf te houden, was het van je moet me alles kunnen vertellen bla bla bla.
Vannacht weer een berichtje gehad.. 3e x op rij dezelfde droom over mij, ik weet niet meer wat ik kan doen behalve geruststellen en luisteren. Dat maakt mij mentaal ook op.
Ja, kom nou. Als de communicatie nu al zo stroef verloopt en ze zich zo vreselijk aanstelt over dingen die geen zak met haar en jullie relatie te maken hebben, dan kun je er vergif op innemen dat dit op de lange termijn zeker niet gaat werken. Al helemaal als ze zo kinderachtig gaat lopen doen met die opmerkingen en 'vreemdgaan in dromen'quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 11:59 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen, ik was er een tijd niet ivm drukte.
We hebben het er nog een x over gehad afgelopen week. Twee dagen later zegt ze: ik dacht dat het goed zat maar ik heb weer gedroomd.
Vervolgens doet ze dat kort tegen mij. Ook twijfelt ze nu door de terugkerende dromen. Hierdoor denk ik dat ik de stekker er maar uit ga trekken.
Als we over haar dromen enzo praten zegt ze dat ze niet het gevoel heeft dat ik haar begrijp. Als ik vraag waar dat door komt: ik weet het niet. Daar kan ik dus niks mee.
Toen ik haar gisteren zei dat we ons op het hier en nu moeten richten, klonk het voor haar alsof ik zei dat ze er niet meer over mocht praten.
Kortom: ik weet me hier geen raad meer mee
Jezus, en ze is 24?quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 12:12 schreef Judgement13 het volgende:
Hulp heb ik het nog niet over gehad. Ik bedoel maar van als ik vraag om ons op het nu te richten en dat al verkeerd wordt begrepen dan wil daar nieteens over beginnen.
Wat ik nu ook krijg:
Ik zeg bijvorbeeld, je hebt een mooie trui aan.. antwoord: ja die heb ik al 'voor' jou.
Een foto die ik op de app zag, en al een x eerder had gezien..
Zeg ik, ohh die foto vind ik echt leuk, lang niet gezien!
Antwoord:
Haha dank je, die foto is van voor dat wij iets hadden.
Het voelt als een soort van uitlokken ofzo. Ik reageer er niet echt op.
Ik geef je echt groot gelijk. Zij lijkt ook niet te snappen dat het 100% bij háár ligt. Hier kun je gewoon écht niks mee.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:48 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen,
Ik sta dan op het punt om er een streep doorheen te zetten.
Vanmiddag vertelde ze me dat ze weer naar had gedroomd, als ik vraag wat er is zegt ze niet het gevoel te hebben dat ze me alles kan vertellen. Waarom ze dat gevoel zelf niet heeft komt doordat ik een x zei dat we al genoeg over een ander onderwerp hadden gesproken.
Als ik vraag te vertellen wat er precies is zegt ze dus dat ze het gevoel heeft me niet alles te kunnen zeggen, en het is toch niks, laat maar gaan. Ze krijgt het geveol dat ik vind dat ze zeurt terwijl ik juist open sta voor wat er aan de hand is. Dit vraag ik juist meermaals, maar ik kan dit niet meer, klinkt misschien stom maar ik ben zo een beetje mentaal uitgeput.
Jezus christusquote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:15 schreef Vanillesnoepje het volgende:
[..]
Misschien is het trouwens ook belangrijk om erbij te vermelden dat mijn vriend en ik gelovig zijn en ons'jes echt niet door de beugel kunnen. Sex met je vriend eigenlijk ook niet, maar dat is tenminste wel een relatie dan.
Nou, als ze er anderhalf jaar geen probleem mee heeft gehad kan ik me voorstellen dat TS dat niet meer verwachtte. Zij had dat zelf gewoon al veel eerder moeten aangeven.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 14:34 schreef Yiwei het volgende:
Kies iemand van je eigen soort, als je 13 bedpartners heb gehad. Kies dan voor een vrouw die ook 13+ bedpartners heeft gehad.
Het valt toch te verwachten dat de maagd partner hier moeilijk mee kan hebben.
Ik had gelezen dat de vriendin vanaf het begin van zijn eerlijkheid al problemen mee had, dit was half jaar terug gestart ofzo.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 14:44 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nou, als ze er anderhalf jaar geen probleem mee heeft gehad kan ik me voorstellen dat TS dat niet meer verwachtte. Zij had dat zelf gewoon al veel eerder moeten aangeven.
Mja, toen hadden ze dus al een jaar een relatie en ook al een half jaar seks.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 14:52 schreef Yiwei het volgende:
[..]
Ik had gelezen dat de vriendin vanaf het begin van zijn eerlijkheid al problemen mee had, dit was half jaar terug gestart ofzo.
Van zijn eerlijkheid waar ze al direct over zei dat ze het gewoon wilde weten, zonder verdere bedoelingen? Deze hypocriete dame, met haar orale sekspartijtjes?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 14:52 schreef Yiwei het volgende:
Ik had gelezen dat de vriendin vanaf het begin van zijn eerlijkheid al problemen mee had, dit was half jaar terug gestart ofzo.
Hier ben ik het roerend mee eens. Je bent veel te lief man, die meid komt overal mee weg. De grens is inmiddels toch gewoon bereikt? Geef dat eens man, slappe dweil. Die meid van jou heeft zichzelf nou wel lang genoeg heul erg zielig gevonden. Nou moet ze kappen met dat gejank.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:15 schreef erodome het volgende:
[..]
Misschien is het helemaal niet zo verkeerd als ze weet dat dit gedrag gewoon niet gewaardeerd wordt.
Jij loopt nu met ernstige twijfels of je wel door moet samen, maar tegen haar durf je amper tegengas te geven.
Als je wil dat deze relatie nog een kans heeft zal je je voet neer moeten zetten, zal je moeten zeggen of je komt hier erg snel overheen en we gaan alleen nog maar bezig met de toekomst ipv het verleden, of ik stap uit deze relatie.
Natuurlijk mag je dat best wat tactvoller inkleden, maar die boodschap moet wel gewoon duidelijk zijn.
Wat jij doet is ook niet geheel en al eerlijk, zelf nu met zoveel twijfels zitten en je rot voelen, maar dat niet duidelijk communiceren tegenover haar. Haar met fluwelen handschoentjes aan blijven pakken gaat niets oplossen, je voedt het gedrag eerder met dit bezorgde gezoem rond haar hoofd ipv een keertje te zeggen dat het nu echt over moet zijn met die aanstellerij.
Dit, en haar vermeende recht om hem het hemd van zijn lijf te vragen, maar oh wee als hij dingen aan haar vraagt: 'Moeten we het daar echt over hebben?'quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 14:54 schreef Copycat het volgende:
[..]
Van zijn eerlijkheid waar ze al direct over zei dat ze het gewoon wilde weten, zonder verdere bedoelingen? Deze hypocriete dame, met haar orale sekspartijtjes?
kom nou zeg... doe dit alsjeblieft jezelf niet aan en zoek gewoon eentje wiens brein wel normaal functioneert.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:24 schreef Judgement13 het volgende:
Hallo iedereen, de afgelopen tijd ging het redelijk.. Van haat kant gaf ze toe jaloers te zijn op mijn verleden.. zelf gaf ze ook aan er overheen te moeten komen want het was voor ons..
So far so good..tot aan afgelopen zondag.. we stonden op het punt het te gaan doen waarbij het volgende gebeurde:
Ze zei dat ze niet zo een zin had, waarop ik direct van haar afging, omdat ik gelijk dacht dat ze aan bepaalde dingen dacht en aanraken misschien niet fijn is.
Ik vroeg haar wat er was en toen zei ze dat ze weer beelden zag van mij met anderen, en dat het haar liet schrikken dat ik gelijk van haar afging, toen heb ik ook gezegd waarom ik dat deed.
Hieropvolgend wilde ik haar vastpakken en bij me houden en schreeuwde ze dat ik haar niet aan moet raken, ze werd misselijk van me.
Ik ben hier erg van geschrokken en heb aangegeven dat het mij kwetst en ik er onzeker van wordt als mij dat wordt gezegd. Na even uit elkaar te hebben gelegen zei ze dat ze het niet zo bedoelde en zei omdat ze boos was dat ik niet bij haar bleef ipv gelijk van haar af te gaan.
Ik vertelde toen dat ik denk dat ze me niet wilt en dat het me pijn doet dat ze zoiets heeft gezegd, waarop zij zegt dat ik niet zo moet denken want zo bedoelde ze het niet. Toen ik hierop zei dat ze ook niet aan de 'beelden' moet denken omdat ze niet echt zijn, zei ze dat dat nakkelijker is gezegd dan gedaan en vervolgens wilde ze weer even niet dat ik nader tot haar kwam.
De volgende ochtend zei ze dat het hasr spijt, maar dat ze het idee kreeg dat het bij mij alleen om mijn zin kreeg doordat ik gelijk stopte zeg maar.
Wat dit is weet ik niet. Ik durf haar niet meer aan te raken en ben erg aan mezelf gaan twijfelen nu. Ik heb constant het gevoel dat ze daadwerkelijk misselijk van mij wordt.
Daarom moet je er vanaf. Ze sleept je alleen maar mee de diepte in. En waarom? Omdat je sekspartners hebt gehad vóór haar?quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:38 schreef Judgement13 het volgende:
Ja, ik weet niet wat dit precies is. Ik denk steeds terug aan dat wat ze me heeft gezegd, waardoor ik niet 123 stappen durf te zetten zeg maar. De woorden beheersen mijn gemoedstoestand
En dat laatste bevestigt dus eigenlijk dat ze je al helemaal kapot heeft gemaakt. Letterlijk NERGENS voor nodig.. Dat je jezelf dit laat aandoen door haar is mij wel een raadsel hoor. Het is echt ontzettend ongezond voor jou, en al helemaal dat ze zo ontzettend overdrijft en aangeeft dat het niet op korte termijn weggaat. Please bescherm jezelf en kies je eigen geluk.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:50 schreef Judgement13 het volgende:
Dat klopt, dit is deels ook op mijn conto. Het klinkt misschien overdreven, maar ik hoor steeds hoe ze schreeuwde dat ik haar niet aan moet raken en neee. Alsof ik haar wilde.. wil het woord nieteens typen. Ook zei ze dat ze niet zeker weet of dat gevoel wat al een tijd heerst op korte termijn weggaat. Het komt naar boven zodra we verder zijn dan voorspel. Ik ben misschien heel vreemd als ik dit zeg, maar ik voel me een raper, smerig en walg ook van mijzelf.
Tsja, niet zo raar hè als je er nauwelijks over communiceert. Jullie anticiperen beide op aannames en reageren dan op elkaars onbegrip. Reageer nou eens direct op een knelpunt en vat die koe bij de horens. Als zij zegt geen zin te hebben, vraag dan wat ze nu wil in plaats van te reageren op wat je denkt dat ze zou willen. Omgekeerd moet jij ook duidelijk blijven en niet teveel mee gaan, want jij bent ook een mens met behoeftes en gevoelens enzo. Alleen als jullie die samen in kaart brengen en houden gaat dit nog werken, maar dan moet je wel daadwerkelijk voor elkaar openstaan enzo..quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:38 schreef Judgement13 het volgende:
Ja, ik weet niet wat dit precies is. Ik denk steeds terug aan dat wat ze me heeft gezegd, waardoor ik niet 123 stappen durf te zetten zeg maar. De woorden beheersen mijn gemoedstoestand
Je bent zeker geen raper, je bent niet smerig en je hoeft zeker niet te walgen van jezelf met jouw geduld voor zo een kutsituatie.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:50 schreef Judgement13 het volgende:
Dat klopt, dit is deels ook op mijn conto. Het klinkt misschien overdreven, maar ik hoor steeds hoe ze schreeuwde dat ik haar niet aan moet raken en neee. Alsof ik haar wilde.. wil het woord nieteens typen. Ook zei ze dat ze niet zeker weet of dat gevoel wat al een tijd heerst op korte termijn weggaat. Het komt naar boven zodra we verder zijn dan voorspel. Ik ben misschien heel vreemd als ik dit zeg, maar ik voel me een raper, smerig en walg ook van mijzelf.
Zolang zij geen onderzoek wil doen naar waar deze shit vandaan komt en ze zowel zichzelf als jou niet begrijpt, gaat het weinig opschieten ja. Ze kan niet verwachten dat jij haar shit kan fixen, dat is haar pakkie an.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 19:09 schreef Judgement13 het volgende:
Ik weet niet of ze die angst heeft, daar ze ook zei dat ze soms niet weet wat ze wilt door het gevoel wat soms omhoog komt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |