Volgens mij zegt hij dat hij blij is dat hij bij de fanclub hoort, niet dat hij dat heeft weggehaald.quote:
Volgens mij reageert ie op deze postquote:Op zaterdag 19 september 2015 12:14 schreef Specularium het volgende:
[..]
Volgens mij zegt hij dat hij blij is dat hij bij de fanclub hoort, niet dat hij dat heeft weggehaald.
Tuuk, en als er had gestaan "ik vind dat kul" had ik hem kunnen vertellen dat ie recht op zijn mening heeft.quote:Op zaterdag 19 september 2015 13:31 schreef Frutsel het volgende:
En voor de rest, hij mag dat kul vinden.
Ok.quote:Ga d'r aub niet zo over door.
NWS / IS trainingskampen geen doelwit van de VSquote:Op zaterdag 19 september 2015 16:06 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
Crap.
In een van de topics had ik een echt gigantische shitload aan linkjes en video's gezet over het ontstaan van alqaida en ISIS.
Iemand van jullie heeft die toen heel behulpzaam in spoilers gezet.
Nu kan ik het topic, de video's en de linkjes niet meer vinden.
Zou heel blij worden als iemand van jullie het nog weet, en het topic ff kan posten hier.
Dank.
quote:Op zaterdag 19 september 2015 16:16 schreef Specularium het volgende:
[..]
NWS / IS trainingskampen geen doelwit van de VS
Vent.. je moet jezelf laten nakijken. Met 'de eer valt deze keer aan mij' bedoel ik dat ik nu eens niet wist waar het over gaat. Een dubieuze eer die jij elke keer opstrijkt kijkende naar je posts en topics. Je maakt jezelf belachelijk. Laatste wat ik erover kwijt wil.quote:Op zaterdag 19 september 2015 10:57 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
Bijgaand een stukje dat ik eerder aan de blauwen heb gevraagd, ik vond hem hier ook wel passen.
Zou je zo lief willen zijn om als je posts uit normale (non-FB) topics verwijderd, de reactie te laten staan en dan leegmaken met een edit met een hint naar de reden erbij zoals "gebruikelijk" ?
[ afbeelding ]
Als ik daarna braaf naar FB kom omdat ik pottedikkie antwoorden wil, en me vreselijk zorgen maak of het forum kapot is gegaan omdat ik mijn posts steeds op mysterieuze manier zie verdwijnen zonder aanwijsbare reden (met als gevolg dat ik ze braaf terugzet), wil je dan svp niet de halve discussie verwijderen, zelfs niet als je me vervelend vind?
[ afbeelding ]
Het is dan namelijk voor mij een stuk makkelijker om je stap-voor-stap mee te lokken naar het punt waar ik je hebben wil, en je daarna genadeloos om je oren te meppen met de tegenstrijdigheid van je eigen woorden.
[ afbeelding ]
Je kan natuurlijk als blauwe ergens iets roepen, en daarna mijn, en alle andere reacties erop verwijderen, maar dat lijkt een beetje op dictatoriaal gedrag, iets dat users niet prettig vinden, en waar ze tegen in opstand kunnen en zullen komen.
Aangezien wij als duizenden users, jullie als paar blauwen, met een grote meerderheid kunnen verpletteren als het erop aankomt is het welicht geen goed idee om die strijd aan te willen gaan.
Er stonden leuke en volkomen terechte reacties onder jouw onzin, ontopic en niet op de man, en dit is nog steeds een discussieforum, een waarbij de NWS mods aardig in staat lijken om de grenzen te bewaken, Als jij vind dat je daartussen moet gaan staan en vanaf een muur omlaag mag pissen, weet dan wat je je op je hals haalt, en kijk even links en rechts naast je naar wat hier de goede gewoonten en gebruiken zijn, daarmee kun je voorkomen dat dingen onnodig escaleren, met alle gevolgen van dien.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 19 september 2015 17:47 schreef Pumatje het volgende:
[..]
Vent.. je moet jezelf laten nakijken. Met 'de eer valt deze keer aan mij' bedoel ik dat ik nu eens niets wist waar het over gaat. Een dubieuze eer die jij blijkbaar wlke kwwe oostrijkt kijkende naar je posts. Je maakt jezelf belachelijk.
Kom gezellig naar DEF, kletsen we daar verder.quote:
als het topic daar gesloten is moet je het niet hier openen en vragen of ik het daarnaar toe wil verplaatsen want dit soort onzin heb ik echt totaal geen behoefte aanquote:Op zaterdag 19 september 2015 21:39 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
DEF / Dood door eigen troepen, en afgeslachte Burgers en Journalisten #2
Oops verkeerde forum.
--> DEF
Waar is de bron?quote:Op zondag 20 september 2015 02:08 schreef Ryan3 het volgende:
NWS / Angela Merkel genomineerd voor Nobelprijs voor de vrede van 2015!
Schrijffoutje in topictitel -m, thx..
Nee, deel 1 ging al compleet de verkeerde kant op.quote:Op zondag 20 september 2015 12:09 schreef Arcee het volgende:
NWS / Kan een regering dit zomaar doen?
NWS / Kan een regering dit zomaar doen?
Reeks en #2 graag.
Heb het hele topic niet gevolgd, maar dat kan idd natuurlijk ook.quote:Op zondag 20 september 2015 12:44 schreef Specularium het volgende:
Nee, deel 1 ging al compleet de verkeerde kant op.
Welnee, het ging juist lekker.quote:Op zondag 20 september 2015 12:44 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nee, deel 1 ging al compleet de verkeerde kant op.
NWS / PVV spint garen bij onvrede migrantenstroomquote:Op zondag 20 september 2015 13:02 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Welnee, het ging juist lekker.
Ik heb nog 3 reacties klaarstaan voor die topicreeks!
Oké. Bedankt!quote:Op zondag 20 september 2015 13:04 schreef Specularium het volgende:
[..]
NWS / PVV spint garen bij onvrede migrantenstroom
Kan gewoon hier, is bijna hetzelfde topic.
Shit, dat heb ik helemaal gemist.quote:Op zondag 20 september 2015 13:07 schreef Barbusse het volgende:
NWS / EU wil asielzoeker verdelen #8 Waar een huis zonder wc ook een huis is
Kan dit ondertussen niet naar entertainment verplaatst worden? Het gaat echt nergens meer over daar...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |