Denemarken was ook eerst favoriet, maar hun hebben de uitkering gehalveerd voor vluchtelingen, dus ze willen nu allemaal opeens naar zweden.quote:Op zondag 20 september 2015 10:57 schreef FANN het volgende:
[..]
De rijke Golfstaten verdommen het gewoon om vluchtelingen op te nemen, de kampen
van de buurtlanden zitten vól, gewoon vól, dus gaan ze verder en ja ook hier in Nederland,
maar nog veel meer gaan en willen ook naar Duitsland of Zweden.
In Zweden mogen ze meteen gaan werken.
Precies, de regering kan zich zo heerlijk altijd verschuilen. Het is als God voor het Binnenhof. We regelen iets waar we ons altijd achter verschuilen, en als het politieke leven voorbij is, kunnen we naar de hemel ergo een nog beter betaalde baan in Brussel. Niet doen wat de EU wil is de hel als je politieke leven voorbij is, ergo geen dikbetaalde baan.quote:
Ik heb niet gezegd dat holocaust een negatieve benaming is, dat maak jij er van.quote:Op zondag 20 september 2015 10:59 schreef Igen het volgende:
[..]
"Negatieve benaming"
Ja ik vind het als in Duitsland woonachtig persoon ook zo vervelend dat er van die "negatieve benamingen" zoals "Holocaust" zijn waardoor de geschiedenis van dit land een beetje ongunstig "overkomt".
Echt.![]()
![]()
Klopt. Jij maakt van alle enge nationalistische dingen die in Japan spelen slechts een "negatieve benaming".quote:Op zondag 20 september 2015 12:04 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Ik heb niet gezegd dat holocaust een negatieve benaming is, dat maak jij er van.
Ja. En het feit dat iedereen die niet van plan is om een nieuwe Berlijnse Muur op te richten, een linkse gutmensch is die zijn kop in het zand steekt en/of liever boten heen en weer stuurt om zoveel mogelijk moslims hierheen te halen.quote:Op zondag 20 september 2015 12:03 schreef Ringo het volgende:
Is dit trouwens het topic waar men de Wil van het Volk bespreekt?
Ja.quote:Op zondag 20 september 2015 12:02 schreef Ringo het volgende:
Wat wou je doen dan? Aan de grens staan en iedere arriverende vluchteling naar de buren sturen of doodschieten oppakken en vastzetten vanwege illegale grensoverschrijding?
Dat kan, dat valt namelijk onder de taakstelling van het COA.quote:Op zondag 20 september 2015 12:00 schreef Odaiba het volgende:
In geen enkel partijprogram stond dat de regering, mocht het zo uitkomen, honderddduizenden asielzoekers zou toelaten. En nu gebeurt het zonder slag of stoot zonder dat op enige manier de bevolking wordt geraadpleegd.
Ik vraag me af of dat zomaar kan.
quote:Op zondag 20 september 2015 12:11 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ja, leuk, gaan we gevangenissen ipv opvangcentra bouwen. In jouw achtertuin, want het was jouw idee.
Correct, maar de zaken die gesloopt werden, werden gesloopt om een begrotingstekort binnen de perken te houden. Dat mensen die het toch al zwaar hebben extra getroffen werden, en dat 'rechtse hobby's' meer ontzien werden, ben ik met je eens.quote:Op zondag 20 september 2015 11:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Die zaken werden door dit kabinet al gesloopt voordat er sprake was van vluchtelingen. Mijn mening is dan ook niet veranderd het laatste jaar, in tegenstelling tot de mensen die een jaar geleden hosanna riepen over het kabinet, omdat het de 'werkloze uitvretende uitkeringstrekkers' (om maar een voorbeeld te noemen) aan
Waarom weigeren mensen zich toch te verdiepen in nationale en Europese politiek?quote:
Gelukkig kunnen de belastingen op papier zo opgeschroefd worden tot 200 procent.quote:Op zondag 20 september 2015 12:13 schreef Ludd het volgende:
[..]
Correct, maar de zaken die gesloopt werden, werden gesloopt om een begrotingstekort binnen de perken te houden. Dat mensen die het toch al zwaar hebben extra getroffen werden, en dat 'rechtse hobby's' meer ontzien werden, ben ik met je eens.
Heb je echter enig idee welke kosten er op lange termijn verbonden zijn aan het binnenhalen van massa's vluchtelingen? Ik denk dat je dat onderschat.
En dat geld moet toch ergens vandaan komen. Dus zullen er nog meer sociale voorzieningen etc. gesloopt worden.
Beetje onzinnig dit.quote:Op zondag 20 september 2015 12:11 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ja, leuk, gaan we gevangenissen ipv opvangcentra bouwen. In jouw achtertuin, want het was jouw idee.
Dat valt te bezien.quote:Op zondag 20 september 2015 12:15 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Beetje onzinnig dit.
Een paar gevangenissen zijn genoeg, zodra je flink aanpakt zal er niemand meer komen.
Dat is geen ramp.quote:Op zondag 20 september 2015 12:16 schreef Odaiba het volgende:
Het zou toch wat zijn dat Europa uiteen valt, niet door de euro, maar de vluchtelingencrisis![]()
Geen noord/zuid verdeling, maar een west-oost verdeling.
Nou ja, ik had eerlijk gezegd wel gehoopt dat 25 jaar na de val van het IJzeren Gordijn de sociale ontwikkeling in Oost-Europa wat verder voortgeschreden zou zijn.quote:
Ach, in Polen gaat redelijk de goede kant op. En Hongarije is het andere uiterste. Wat dat betreft had die uitbreiding naar het oosten wel in wat rustiger tempo gemogen.quote:Op zondag 20 september 2015 12:28 schreef Igen het volgende:
[..]
Nou ja, ik had eerlijk gezegd wel gehoopt dat 25 jaar na de val van het IJzeren Gordijn de sociale ontwikkeling in Oost-Europa wat verder voortgeschreden zou zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |