Na, die regeringen hebben ze zelf gekozen.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:00 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
"De Grieken" mogen boeten voor de enorme puinhoop die politici, banken en zelfs de Duitse en Franse wapenindustrie veroorzaakt hebben...
Welke hebben wij gekozen dan?quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:02 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Na, die regeringen hebben ze zelf gekozen.
Juist en daarom moet of zal de economie weer moeten draaien of niet?quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:01 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Alleen zo jammer dat banken niet enkel privekapitaal van enkele dikke mannetjes zijn. Dat schijnt bij velen niet echt door te dringen.
Je hebt gelijk, alleen een kleine nuance. de EU is niet gebaseerd op de banken maar een consequentie van het monetaire systeem wat wordt ingezet als controlerend machtsmiddel.quote:Op donderdag 16 juli 2015 16:15 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Is het ook europese solidariteit om zo snel mogelijk EU landen erbij te halen, wetende dat ze niet stabiel zijn, en daarna de bevolking aan haar lot over te laten?
Man man man, die hele EU is gebaseerd op de banken en de handel van de grote jongens. De rest kan barsten....
Voor een niet onbelangrijk deel wel. Bovendien moet de beslissing die banken te redden ten bate van bijvoorbeeld Duitse beleggers en spaarders ook zoveel mogelijk voor rekening komen van die Duitsers en in tweede instantie voor rekening van alle Duitsers, maar niet voor rekening van de Grieken.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:01 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Alleen zo jammer dat banken niet enkel privekapitaal van enkele dikke mannetjes zijn. Dat schijnt bij velen niet echt door te dringen.
Gezien de rentes die ze berekend krijgen en de hoeveelheden cash die de ECB er weer heen stuurt, het niet werkelijk hervormen kan ik niet echt zeggen dat de Grieken de rekening betalen.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:22 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Voor een niet onbelangrijk deel wel. Bovendien moet de beslissing die banken te redden ten bate van bijvoorbeeld Duitse beleggers en spaarders ook zoveel mogelijk voor rekening komen van die Duitsers en in tweede instantie voor rekening van alle Duitsers, maar niet voor rekening van de Grieken.
Als je de SC had gelezen wist je dat dit weer een gevalletje heet opgediende soep isquote:Op donderdag 16 juli 2015 16:36 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Zoals haar zijn er velen. Velen die slachtoffer zijn of gaan worden van deportaties.
En dat zal ook nooit volledig gebeuren, dat wil het IMF helemaal niet.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Gezien de rentes die ze berekend krijgen en de hoeveelheden cash die de ECB er weer heen stuurt, het niet werkelijk hervormen kan ik niet echt zeggen dat de Grieken de rekening betalen.
Het is dus gewoon een plaspauze in het pokerspel waarbij de inzet weer met 80 miljard (ja daar zijn ook terugbetalingen van oude schulden bij OK) is verhoogd.quote:Op donderdag 16 juli 2015 16:54 schreef Pietverdriet het volgende:
Er zijn zoals het er nu uitziet in de Herfst weer verkiezingen in Griekenland.
Ik doe een gok, iemand als Varoufakis wint de verkiezingen en ziet alle afspraken als ongeldig en wil weer meer gratis geld zonder daar wat voor te hoeven doen. De nieuwe regeringspartij benoemt haar eigen mensen op alle topposities die er vrij komen en die ze vrij maken. Ze beloven gouden bergen, vergelijken de EU met nazis en doen verder niets aan de hervormingen van de griekse economie of aan het bestrijden van corruptie.
Mensen die dit naar BNW verwijzen, moeten zich maar eens verdiepen in de regelementen van het ESM http://deutsch.taxpayers-europe.com/infos/aktuell/39/162-esm-stoppen-die-eu-buerger-zahlen-die-zeche.htmlquote:Op donderdag 16 juli 2015 17:15 schreef Vallon het volgende:
Mooie samenvatting van onze politieke leiders, "we zijn er klaar mee".
Rutte en Dijsselbloem bedanken de voorzitter.
Draghi heeft na bezoek Lew in Frankfurt, Griekenland ¤900 miljoen toegezegd om de week door te komen.
Eind goed al goed.... toch ?
[..]
Je hebt gelijk, alleen een kleine nuance. de EU is niet gebaseerd op de banken maar een consequentie van het monetaire systeem wat wordt ingezet als controlerend machtsmiddel.
De grote "jongens", zijn respectabele families zoals de Rothschild's, Onassis's, Capetian's, Genovese's, Li's, Tata's, etc.etc. die zo al eeuwenlang hun manier van denken en doen, uitvoeren om daarmee het klassesysteem in stand houden.
Totale topgroep zal iets van 6.000 tot 12.000 man zijn die overigens niet opzettelijk conspireren maar hun "opvoeding" van denken en doen simpelweg navolgen. De gelieerde familiegroep daaronder is maar iets 70 miljoen mensen die de rest van 7 miljard mensen bestuurt.
Ze kunnen niet anders dan dat ze zijn en hebben feitelijk geen flauw benul noch wil, hun systeem te veranderen. Ik durf zelfs te beweren dat de (top)groep en hun trouw volgend volk; de rest meer ziet als een noodzakelijk aanwezige bacterievorm dan als zelfstandig wezens met met talent en gelijke rechten op zelfverwezenlijking.
Soms valt er één uit de elite wieg. Die, in licht van de dood, in een soort van schijnheilig schuldgevoel, ineens liefdadig wordt. Dan nog, is de actie gericht om de regie na de dood, voort te zetten.
PS. Spaar mij de BNW of Aluhoedje reacties. Het volstaat wanneer je geprikkeld kan worden om patronen eens zelf op eigen kracht te relateren aan de EU cq. Griekse situaties met wat zich zo al voordoet. Kan zijn dat je dat niet wil, kan of durft. Ook goed, want het komt goed.
Je kan kiezen tot je een ons weegt, uiteindelijk maakt het totaal niets uit welk vakje je rood kleurt. Bovendien zitten veel topambtenaren op plaatsen waar niet voor gestemd wordt en dat bovendien jarenlang.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:02 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Na, die regeringen hebben ze zelf gekozen.
Was dat niet ondernemerslatijn vergelijkbaar met visserslatijn (bv dat je longfoto's en een drol moet inleveren).quote:Op donderdag 16 juli 2015 18:21 schreef Ryan3 het volgende:
Hoeveel zand zit er nu eigenlijk in die economische motor van Griekenland?
Ik las een artikeltje, weet niet meer waar, van iemand die alleen maar werd tegengewerkt toen hij een olijfolie-export handeltje wilde opzetten. Zijn daar nog meer voorbeelden van?
Want dat zijn natuurlijk dingen die je niet gauw te weten komt, maar die wel een heel erg negatieve invloed hebben op de economie hè.
Ja, zoiets idd, ze hadden longfoto's nodig en drollen van alle aandeelhouders.quote:Op donderdag 16 juli 2015 18:23 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Was dat niet ondernemerslatijn vergelijkbaar met visserslatijn (bv dat je longfoto's en een drol moet inleveren).
Om zand in de motor te hebben moet je eerst een motor hebben zeg maar.quote:Op donderdag 16 juli 2015 18:21 schreef Ryan3 het volgende:
Hoeveel zand zit er nu eigenlijk in die economische motor van Griekenland?
Ik las een artikeltje, weet niet meer waar, van iemand die alleen maar werd tegengewerkt toen hij een olijfolie-export handeltje wilde opzetten. Zijn daar nog meer voorbeelden van?
Want dat zijn natuurlijk dingen die je niet gauw te weten komt, maar die wel een heel erg negatieve invloed hebben op de economie hè.
De bureaucratie en corruptie zijn er gewoon erg groot.quote:Op donderdag 16 juli 2015 18:21 schreef Ryan3 het volgende:
Hoeveel zand zit er nu eigenlijk in die economische motor van Griekenland?
Ik las een artikeltje, weet niet meer waar, van iemand die alleen maar werd tegengewerkt toen hij een olijfolie-export handeltje wilde opzetten. Zijn daar nog meer voorbeelden van?
Want dat zijn natuurlijk dingen die je niet gauw te weten komt, maar die wel een heel erg negatieve invloed hebben op de economie hè.
In deze tijd zou ik in die zin naïef zetten.quote:Op donderdag 16 juli 2015 18:02 schreef Oud_student het volgende:
"Wat een geluk voor de machthebbers van de wereld dat de mensen zo dom zijn"
Off topic: update in ander topic NWS / Achterhoekse gemeenten verdienen aan werk met behoud van uitkering #5quote:Op donderdag 16 juli 2015 18:38 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De bureaucratie en corruptie zijn er gewoon erg groot.
Toeristenindustrie draait volop hoor.quote:Op donderdag 16 juli 2015 18:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Om zand in de motor te hebben moet je eerst een motor hebben zeg maar.
Dacht meer aan apathisch, ook via de MSM is info aan de schapen gevoerd.quote:Op donderdag 16 juli 2015 18:42 schreef john2406 het volgende:
[..]
In deze tijd zou ik in die zin naïef zetten.
Yep, wij gaan volgende maand ook weer een paar duizend euro in die sector pompen.quote:Op donderdag 16 juli 2015 18:54 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Toeristenindustrie draait volop hoor.
Ik kan dat youtube filmpje niet zien hier hoe kan dat?quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:04 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Dacht meer aan apathisch, ook via de MSM is info aan de schapen gevoerd.
Zolang de schoorsteen rookt blijft het bij blaten.
De video kan alleen direct op Youtube bekeken worden, en niet via Fok. Is een optie die de uploader kan instellen (niet specifiek voor Fok natuurlijk, wel voor elke website die geen Youtube is)quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:09 schreef john2406 het volgende:
[..]
Ik kan dat youtube filmpje niet zien hier hoe kan dat?
wat is de foutmelding? "this plugin has security vulnerabilities"?quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:09 schreef john2406 het volgende:
[..]
Ik kan dat youtube filmpje niet zien hier hoe kan dat?
Nee joh die is de laatste dagen wel vier keer geupdate die flash, ben benieuwd hoe lang het nou duurt.quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:13 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
wat is de foutmelding? "this plugin has security vulnerabilities"?
Die paar duizend Euro ? Als 11 miljoen Grieken jaarlijks voor "1000 ¤" in 't zwart uitgeven (en daar zit je snel aan , paar keer op café of restaurant dat niks aangeeft, een loodgieter cash betalen, je garagist zo betalen, ... ) zit je al met 11 miljard ¤ dat niet belast werd ...quote:Op donderdag 16 juli 2015 14:18 schreef Vallon het volgende:
Daarom moet ook het fiscale controlesysteem ingevoegd worden.
Denk maar 's, hoeveel mogelijkheden heb je nu werkelijk om nog iets zwarts te doen ? De enige manier om je zwarte-geld nog te kunnen gebruiken is door het wit te wassen, wat ook al heel moeilijk (en erg risicovol vanwege criminaliteit) is. Dat je wat zwart bijwerkt of klust, die paar duizend euro, is peanuts en niet het doe van ons fiscale systeem. Het gaat om het "grotere" geld tot. Het "echt" grote geld (Miljoenen) heeft overigens weer "eigen" maniertjes om hun geld weg te sluizen wat steeds lastiger wordt.
Hoe gaan kinderen van 2 jaar oud ¤1000 uitgeven?quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:43 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Die paar duizend Euro ? Als 11 miljoen Grieken jaarlijks voor "1000 ¤" in 't zwart uitgeven (en daar zit je snel aan , paar keer op café of restaurant dat niks aangeeft, een loodgieter cash betalen, je garagist zo betalen, ... ) zit je al met 11 miljard ¤ dat niet belast werd ...
Nou die kosten wel meer dan dat bedrag per jaar, zelf geen kinderen ?quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:45 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hoe gaan kinderen van 2 jaar oud ¤1000 uitgeven?
Dat doen de ouders toch dan voor ze!quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:45 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hoe gaan kinderen van 2 jaar oud ¤1000 uitgeven?
Kan je de conclusie samenvatten svpquote:Op donderdag 16 juli 2015 19:45 schreef john2406 het volgende:
Deze dus dan, vrij heftig dus als het klopt, denk wel dat het kan kloppen trouwens?
Denk dat ik een verkeede link gegeven heb deze is maar 12 minuten.quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:48 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Kan je de conclusie samenvatten svp
Tellen de scheepsmotoren van al die Griekse rederijen daar ook in mee?quote:Op donderdag 16 juli 2015 18:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Om zand in de motor te hebben moet je eerst een motor hebben zeg maar.
Dat was het punt niet.quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:46 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Nou die kosten wel meer dan dat bedrag per jaar, zelf geen kinderen ?
https://www.washingtonpos(...)4ba982ed4_story.htmlquote:A divided Germany rose from the ashes of the Nazi defeat in World War II, weathering the Cold War to transform into one of the good guys. Modern Germany quickly molded itself into the standard-bearer of global pacifism, a hotbed of youth culture and the tree-hugging Lorax of nations in the fight against climate change.
But, just like that, the image of the “cruel German” is back.
Germany — more specifically, its chancellor, Angela Merkel — has faced years of derision for driving a hard bargain with financially broken Greece, which has received billions in bailouts since 2010. But for both Germany and Merkel, the concessions extracted this week to open fresh rescue talks with Athens appears to have struck a global nerve. By insisting on years more of tough cuts and making other demands that critics have billed as humiliating, Berlin is wiping out decades of hard-won goodwill.
In the aftermath of the deal with Greece, the hashtag #Boycottgermany — calling on users not to buy German products — has started trending on Twitter. Referencing Hannibal Lecter, the cannibal from “Silence of the Lambs,” Europeans are sharing caricatures depicting Merkel as a Greece-eating “Angela Lecter.” A cartoon portraying Wolfgang Schäuble — Merkel’s even-harder-line finance minister — as a knife-wielding killer from the Islamic State militant group has gone viral.
Germany was one of more than a dozen nations that insisted on a tough deal with Greece. But Britain’s Daily Mail singled out Germany, saying Greece had surrendered to austerity “with a German gun at his head.”
In the United States, New York Times columnist Paul Krugman this week noted the hate mail he had received from Germany for repeatedly criticizing its tough line on fiscal reforms. The Germans, he wrote, had suggested that as a Jew, he should know “the dangers of demonizing a people.” To that, Krugman responded with sarcasm: “Because criticizing a nation’s economic ideology is just like declaring its people subhuman.”
Wauw, die Amerikanen snappen er dus echt helemaal niks van. Wat een onderbuikartikel. Die hashtag #boycottgermany zal ook wel iets zijn wat alleen Amerikanen en Grieken gebruiken?quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:16 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
https://www.washingtonpos(...)4ba982ed4_story.html
Wat eigenlijk iedereen weet want zo gaat het al decennia.quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:48 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Kan je de conclusie samenvatten svp
"Ik vind het artikel lastig te begrijpen. Zelf vind ik het ook lastig om de situatie te bevatten, dus is het artikel slecht. Waarom zeg ik niet, want dat toont aan dat ik daar geen redenen voor heb."quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:19 schreef Belabor het volgende:
[..]
Wauw, die Amerikanen snappen er dus echt helemaal niks van. Wat een onderbuikartikel. Die hashtag #boycottgermany zal ook wel iets zijn wat alleen Amerikanen en Grieken gebruiken?
Doe niet zo denigrerend. Ik begrijp het artikel prima, ik beheers Engels op B2-niveau, dus daar zal het niet aan liggen.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:29 schreef robin007bond het volgende:
[..]
"Ik vind het artikel lastig te begrijpen. Zelf vind ik het ook lastig om de situatie te bevatten, dus is het opinieartikel slecht. Waarom zeg ik niet, want dat toont aan dat ik daar geen redenen voor heb."
Xx Belabor
Overigens wordt in het artikel zelf juist een Duitser als voorbeeld gegeven die de hashtag gebruikt.
Je bedoelt die Paul Krugman? Dan moet je dat stukje nog maar eens lezen...quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:29 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Overigens wordt in het artikel zelf juist een Duitser als voorbeeld gegeven die de hashtag gebruikt.
Als je dit eerder zo zei dan had ik die reactie niet gegeven, maar dat je mistte dat die hashtag juist is gebruikt door een Duitser vind ik wel opmerkelijk.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:36 schreef Belabor het volgende:
[..]
Doe niet zo denigrerend. Ik begrijp het artikel prima, ik beheers Engels op B2-niveau, dus daar zal het niet aan liggen.
Het opinieartikel is slecht omdat het niet gebaseerd is op feiten, maar op losse vergelijkingen met nazi-Duitsland en horror-films. Het is een gigantische hyperbool die totaal geen nieuwswaarde, noch een goede kern van waarheid heeft.
quote:. One German user on Twitter dared the rest of the world to boycott German products: “Go ahead. Boycott all german goods. cars, aspirin, beer, chip cards, printed media and antibiotics. Have fun.”
Er worden twee Duitsers genoemd die niet dezelfde mening hebben als de gemiddelde Duitser, maar dat moet dan de benchmark zijn over hoe de Duitsers hierover denken.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:37 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Je bedoelt die Paul Krugman? Dan moet je dat stukje nog maar eens lezen...
De Duitser gebruikt de hashtag niet, hij spoort mensen aan de producten te boycotten. Dat is wat anders.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:40 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Als je dit eerder zo zei dan had ik die reactie niet gegeven, maar dat je mistte dat die hashtag juist is gebruikt door een Duitser vind ik wel opmerkelijk.
[..]
Nee, die bedoel ik niet. En Paul Krugman is geen Duitser...quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:37 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Je bedoelt die Paul Krugman? Dan moet je dat stukje nog maar eens lezen...
Probeer maar een krant te vinden die niet zulke vergelijkingen maakt.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:36 schreef Belabor het volgende:
[..]
Doe niet zo denigrerend. Ik begrijp het artikel prima, ik beheers Engels op B2-niveau, dus daar zal het niet aan liggen.
Het opinieartikel is slecht omdat het niet gebaseerd is op feiten, maar op losse vergelijkingen met nazi-Duitsland en horror-films. Het is een gigantische hyperbool die totaal geen nieuwswaarde, noch een goede kern van waarheid heeft.
Oké, maar hij staat wel achter het principe van de hashtag. Mijn punt is: er zijn ook Duitsers die er zo over denken.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:40 schreef Belabor het volgende:
[..]
De Duitser gebruikt de hashtag niet, hij spoort mensen aan de producten te boycotten. Dat is wat anders.
Ach ja, ze moeten toch wat mensen naar hun website lokken, lekker clickbaiten. Dan is goedkoop met zaken als de Tweede Wereldoorlog gooien makkelijk cashen. Maakt de journalistiek er alleen niet beter op.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:41 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Probeer maar een krant te vinden die niet zulke vergelijkingen maakt.
The Versailles terms imposed on Germany in 1919 were vindictive and narrow-minded, but not beyond reach. Greece is being told to do the impossible
http://www.telegraph.co.u(...)a-velvet-Grexit.html
quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:45 schreef Belabor het volgende:
[..]
Ach ja, ze moeten toch wat mensen naar hun website lokken, lekker clickbaiten. Dan is goedkoop met zaken als de Tweede Wereldoorlog gooien makkelijk cashen. Maakt de journalistiek er alleen niet beter op.
quote:#ThisIsACoup – ‘Dit is een staatsgreep’. Het was gisteren een van de meest populaire hashtags op Twitter. Al zeker nadat Paul Krugman, gewezen Nobelprijswinnaar Economie, zich in zijn blog vierkant achter die stelling had geschaard. ‘Natuurlijk is dit een staatsgreep. Hoe kun je dit anders noemen?’, zegt ook professor Paul De Grauwe.
‘Dit lijkt wel de overwinnaar die na een oorlog een land bezet en eenzijdig zijn eisenpakket oplegt aan de overwonnenen. Stel je voor dat Europa dat met ons zou doen; wij zouden ons ook vernederd voelen.’
Hoe denk je dat kranten anders hun geld verdienen tegenwoordig, zeker de tabloids? Grote koppen met woorden die veel ge-Google'd worden, zo werkt die industrie gewoon. Goeie journalistiek is veel moeilijker te vinden, daar heb je meer dan twee of drie woorden voor nodig.quote:
Right, "tabloids" zoals The Guardian, The Independent, The New York Times, The Washington Post, De Standaard...quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:48 schreef Belabor het volgende:
[..]
Hoe denk je dat kranten anders hun geld verdienen tegenwoordig, zeker de tabloids? Grote koppen met woorden die veel ge-Google'd worden, zo werkt die industrie gewoon. Goeie journalistiek is veel moeilijker te vinden, daar heb je meer dan twee of drie woorden voor nodig.
Ik vind de vergelijking met het verdrag van Versailles anders behoorlijk legitiem; Duitsland werd immers vrijwel als enige vernederd en buitensporig gestraft voor een oorlog die effectief door Oostenrijk-Hongarije gestart werd. Bovendien was de eerste wereldoorlog er hoe dan ook gekomen; het toenmalige Europa stond immers bol van de spanningen en tegenstellingen. Duitsland was indertijd waarschijnlijk de grootste en belangrijkste industrienatie ter wereld, maar werd belemmerd in die rol door het verenigd koninkrijk dat zelfs wou voorkomen dat Duitsland wereldwijd handelsposten en/of kolenbunkerposten kon openen. Vandaar dat er dan ook al jarenlang een wapenwedloop gaande was tussen Duitsland en het VK op marine gebied.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:41 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Probeer maar een krant te vinden die niet zulke vergelijkingen maakt.
The Versailles terms imposed on Germany in 1919 were vindictive and narrow-minded, but not beyond reach. Greece is being told to do the impossible
http://www.telegraph.co.u(...)a-velvet-Grexit.html
De andere kant is niet beter hoor. Simpele marktlogica klinkt in de oren van sommige al snel heel gewichtig, serieus en verantwoordelijk, maar blijkt vaak ook een gedachteloos nakletsen van ideologische waarheden.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:48 schreef Belabor het volgende:
[..]
Hoe denk je dat kranten anders hun geld verdienen tegenwoordig, zeker de tabloids? Grote koppen met woorden die veel ge-Google'd worden, zo werkt die industrie gewoon. Goeie journalistiek is veel moeilijker te vinden, daar heb je meer dan twee of drie woorden voor nodig.
Ik houd er wel over op, het gaat toch off-topic. Lees de jaarverslagen van de uitgevers maar en vergelijk eens hoeveel meer inkomsten zij in 2014 uit online sales hadden vergeleken met 2012 of 2013.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:51 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Right, "tabloids" zoals The Guardian, The Independent, The New York Times, The Washington Post, De Standaard...
Ik heb een abonnement op De Groene. Die halen hun inkomsten uit abonnementen en hebben dus niet veel te winnen van Click Bait.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:53 schreef Belabor het volgende:
[..]
Ik houd er wel over op, het gaat toch off-topic. Lees de jaarverslagen van de uitgevers maar en vergelijk eens hoeveel meer inkomsten zij in 2014 uit online sales hadden vergeleken met 2012 of 2013.
Ik negeer verder de opinie wel, tenzij het daadwerkelijk nieuwswaarde heeft. Hebben jullie geen last meer van me.
De Groene is dan ook 'first en foremost' een opiniekrant, en geen algemene krant. Opiniebladen hebben een veel specifiekere doelgroep.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:58 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ik heb een abonnement op De Groene. Die halen hun inkomsten uit abonnementen en hebben dus niet veel te winnen van Click Bait.
Toch worden er ook artikelen geschreven met die strekking.
Die komen er ook open en bloot voor uit dat ze een opinieblad zijn, dat scheelt nogal.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:58 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ik heb een abonnement op De Groene. Die halen hun inkomsten uit abonnementen en hebben dus niet veel te winnen van Click Bait.
Toch worden er ook artikelen geschreven met die strekking.
Hint 1: Er zijn ca 5 miljoen grieken die een vorm van een vast inkomen hebben,quote:Op donderdag 16 juli 2015 19:43 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Die paar duizend Euro ? Als 11 miljoen Grieken jaarlijks voor "1000 ¤" in 't zwart uitgeven (en daar zit je snel aan , paar keer op café of restaurant dat niks aangeeft, een loodgieter cash betalen, je garagist zo betalen, ... ) zit je al met 11 miljard ¤ dat niet belast werd ...
24% van GDP, tegenover 13.3% in Duitsland.quote:Op donderdag 16 juli 2015 21:22 schreef Pietverdriet het volgende:
De zwart geld economie is Griekenland is net zo groot, zo niet groter dan de witte
Piet zijn overdrijving ook echt: "Zo niet groter dan de witte"quote:Op donderdag 16 juli 2015 21:32 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
24% van GDP, tegenover 13.3% in Duitsland.
Baltische staten, Polen, Malta en Cyprus scoren nog hoger. Volgens één bron tenminste. Wat betreft "undeclared work, % of labour force betreft scoren ze dan weer een stuk hoger dan de rest.quote:Op donderdag 16 juli 2015 21:34 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Piet zijn overdrijving ook echt: "Zo niet groter dan de witte"
Een kwart is wel veel, desalniettemin.
Greichenlandkrise wird zur Koalitionskrise...twitter:JaapJansen twitterde op donderdag 16-07-2015 om 21:40:07Dijsselbloem en EP-vz @MartinSchulz woonden vanavond fractievergadering SPD Bondsdag bij - problemen in D. coalitie http://t.co/gfnOQl9MBy reageer retweet
quote:Op donderdag 16 juli 2015 21:57 schreef Ryan3 het volgende:
Greichenlandkrise wird zur Koalitionskrise...twitter:JaapJansen twitterde op donderdag 16-07-2015 om 21:40:07Dijsselbloem en EP-vz @MartinSchulz woonden vanavond fractievergadering SPD Bondsdag bij - problemen in D. coalitie http://t.co/gfnOQl9MBy reageer retweet
.
Hmm, wie geloven we, de man die ooit ontkende 100.000 DM van een wapenhandelaar gekregen te hebben, of Sigmar Gabriel waarvan ik niet meteen grote leugens bij de hand heb?quote:Entgegen einer ersten Äußerung von SPD-Chef Gabriel war dieses Papier seinen Worten zufolge nicht mit ihm oder anderen Sozialdemokraten abgestimmt. Schäuble stellt das explizit anders dar.
Hangt ervan af wie zo'n rapport laat opstellen en door wie het is opgesteld.quote:Op donderdag 16 juli 2015 21:34 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Piet zijn overdrijving ook echt: "Zo niet groter dan de witte"
Een kwart is wel veel, desalniettemin.
Als ik iemand help met zijn verhuizing is dat ook undeclared work?quote:Op donderdag 16 juli 2015 21:43 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Baltische staten, Polen, Malta en Cyprus scoren nog hoger. Volgens één bron tenminste. Wat betreft "undeclared work, % of labour force betreft scoren ze dan weer een stuk hoger dan de rest.
http://ec.europa.eu/europe2020/pdf/themes/07_shadow_economy.pdf
Hear, hear.quote:Op donderdag 16 juli 2015 16:08 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Sterker nog, ze hebben hogere rendementen behaald omdat Griekenland minder kredietwaardig was. Zelfs de speculanten die voor een prikje effecten hebben opgekocht krijgen 'al hun geld' (aanzienlijk meer dan dat ze ervoor betaald hebben) terug van de Europese belastingbetaler die het nu weer verhaalt op de Griekse belastingbetaler. Dat moeten die lidstaten dan maar uitzoeken met dat volk.
Ga maar naar de kiezer met de mededeling dat dat geen hulp voor de Grieken zoals eerder beweerd, maar hulp voor de financiele instellingen. Kijken of ze dan nog zo horig zijn aan hun heren.
Als je er geld mee verdient wel denk ik.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als ik iemand help met zijn verhuizing is dat ook undeclared work?
Ook dat is een grijs gebied.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als ik iemand help met zijn verhuizing is dat ook undeclared work?
Het is dan ook populistisch geleuter.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:16 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Toch jammer dat velen dat niet inzien.
Maar als je een tegenprestatie ontvangt in de vorm van een andere dienstverlening?quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:15 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Als je er geld mee verdient wel denk ik.
De Noord-Europese landen zitten echter vrijwel altijd ongeveer in hetzelfde vaarwater, daarmee kan je prima een stabiele muntunie vormen. Als er eens een keer eentje een beetje afglijdt dan is die solidariteit er wel om het op te vangen aangezien er geen sprake zou zijn van structurele problemen zoals nu het geval is en de culturele verschillen kleiner zijn.quote:Op donderdag 16 juli 2015 16:15 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Landen bij elkaar zoeken die net zo sterk staan als jezelf en landen weren die dat niveau niet halen. Dat is geen basis voor een muntunie. Je zult zien dat naar verloop van tijd een lid afglijd, terwijl van de afkeurde landen er een is die een ster geworden is. Dan sta je voor hetzelfde probleem en zou je het afgegleden land eruit moeten knikkeren en de rijzende ster moeten opnemen. Zo werken bedrijven bijvoorbeeld met personeel. Maar voor een muntunie kan dat niet.
Op dit forum blijken veel mensen het wel in te zien, de politici hebben helaas hun eigen agenda. De kans is groot dat ook in Nederland ambtenaren actief zijn op sociale media om te trachten de mening van de andere bezoekers te sturen. Iets om in je achterhoofd te houden bij een dergelijke discussie hier. Mensen die enkel roepen dat wij gek zijn neem je beter niet serieus, laat hen maar met argumenten komen waarom de huidige samenwerkingsvormen de beste zouden zijn, die argumenten moeten heel wat meer substantie hebben dan "anders krijgen we weer oorlog".quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:16 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Toch jammer dat velen dat niet inzien.
Het lijkt me van niet, ervan uitgaande dat jij geen andere tegenprestatie verwacht dan dat hij jou helpt met iets vergelijkbaars wanneer het mogelijk is.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als ik iemand help met zijn verhuizing is dat ook undeclared work?
Grijs gebied. Zal ook erg van de schaal afhangen waarop je het doet lijkt mequote:Op donderdag 16 juli 2015 22:17 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Maar als je een tegenprestatie ontvangt in de vorm van een andere dienstverlening?
Je ontduikt dan ook nog eens het hoge BTW tarief
Zo informeel kan het er in Griekenland met het bouwen van een huis natuurlijk ook aan toegaan, plus dan laten ze de bovenste verdieping in de steigers staan en dan betalen ze ook geen OZB.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:23 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het lijkt me van niet, ervan uitgaande dat jij geen andere tegenprestatie verwacht dan dat hij jou helpt met iets vergelijkbaars wanneer het mogelijk is.
Goede inderdaad.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:21 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Op dit forum blijken veel mensen het wel in te zien, de politici hebben helaas hun eigen agenda. De kans is groot dat ook in Nederland ambtenaren actief zijn op sociale media om te trachten de mening van de andere bezoekers te sturen. Iets om in je achterhoofd te houden bij een dergelijke discussie hier. Mensen die enkel roepen dat wij gek zijn neem je beter niet serieus, laat hen maar met argumenten komen waarom de huidige samenwerkingsvormen de beste zouden zijn, die argumenten moeten heel wat meer substantie hebben dan "anders krijgen we weer oorlog".
quote:Greece, with a population of just 11 million, is the largest importer of conventional weapons in Europe—and ranks fifth in the world behind China, India, the United Arab Emirates and South Korea. Its military spending is the highest in the European Union as a percentage of gross domestic product. That spending was one of the factors behind Greece's stratospheric national debt.
http://www.wsj.com/articl(...)04575352991108208712
http://eureferendum.com/blogview.aspx?blogno=85671quote:Consequently, despite cuts amounting up to 30% since 2010 and the economy having shrunk by 25%, Greece’s defense budget is still one of the highest among NATO countries (European NATO members averaging at 1.6%)
http://securityobserver.o(...)he-view-from-greece/
Duitser moeten wel stemmen voordat kan worden doorgegaan anders dan TK, kan nog spannend worden dan kennelijk...twitter:wierdduk twitterde op donderdag 16-07-2015 om 22:29:29Fractie van Merkels @cducsubt al 4 uur bijeen in beraad over GR-stemming morgen in Bondsdag. Veel afgevaardigden zijn tegen de deal. reageer retweet
Goed punt. Als je niet achter het systeem staat dan ben je een idioot. Het geeft hun dan tevens het recht hun eigen agenda te voeren want jij bent te stom om daar een mening over te hebben.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:21 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Op dit forum blijken veel mensen het wel in te zien, de politici hebben helaas hun eigen agenda. De kans is groot dat ook in Nederland ambtenaren actief zijn op sociale media om te trachten de mening van de andere bezoekers te sturen. Iets om in je achterhoofd te houden bij een dergelijke discussie hier. Mensen die enkel roepen dat wij gek zijn neem je beter niet serieus, laat hen maar met argumenten komen waarom de huidige samenwerkingsvormen de beste zouden zijn, die argumenten moeten heel wat meer substantie hebben dan "anders krijgen we weer oorlog".
Geen BNW, iedereen die een beetje de situatie in de USA kent weet dat je daar inderdaad een veel te innige vervlechting hebt van grote bedrijven en rijke mensen enerzijds en de politieke partijen anderzijds. Heb je als politieke partij/kandidaat niet hun steun dan verlies je de verkiezingscampagne(s). De interessante vraag is hoe sterk dit fenomeen in Nederland speelt. Het is duidelijk dat je in Nederland veel ziet dat oud-politici ondanks het feit dat ze hier geen CV voor hebben hoge baantjes krijgen bij banken, de luchthaven en dergelijke. Ik begin er niet aan om dat te duiden maar het is een interessante start om te onderzoeken hoe sterk dit fenomeen in Nederland speelt.quote:Op donderdag 16 juli 2015 20:23 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Wat eigenlijk iedereen weet want zo gaat het al decennia.
De Grieken zijn in de val gelokt.
Bnw zal de Fok!er zeggen, maar als je " confessions of an economic hitman " hebt gelezen heb je imo een aardige basis om de rest van de poppetjes erbij te vinden.
https://nl.m.wikipedia.or(...)ische_huurmoordenaar
Lang interview met de auteur John Perkins , maar dan heb je ook wat, nogmaals decennia lang hetzelfde principe.
Het pijnlijke is dat zelfs als ze wel kloppen, wat je inderdaad meestal niet kan verifiëren, dat je dan nog gemakkelijk kan liegen met grafiekjes en spreadsheets door aan datapicking (minstens twee vormen) te doen.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:35 schreef Cherna het volgende:
[..]
Goed punt. Als je niet achter het systeem staat dan ben je een idioot. Het geeft hun dan tevens het recht hun eigen agenda te voeren want jij bent te stom om daar een mening over te hebben.
Helaas word heden ten dage alles met grafieken en spreadsheets bepaald. Maar wie maakt ze en kloppen ze wel. Dat is de vraag.
Dit zegt eigenlijk alles. Dat was meer dan genoeg. Maar helaas is een weg terug niet meer mogelijk.quote:Op donderdag 16 juli 2015 14:59 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Eens, dus samenwerken op basis van vrijwilligheid, in handel en andere zaken, zoals de EEG deed.
(en op die wijze een blok vormen tegen China en de VS)
Dat weet denk ik niemand meer. Tenzij?quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:35 schreef Cherna het volgende:
[..]
Goed punt. Als je niet achter het systeem staat dan ben je een idioot. Het geeft hun dan tevens het recht hun eigen agenda te voeren want jij bent te stom om daar een mening over te hebben.
Helaas word heden ten dage alles met grafieken en spreadsheets bepaald. Maar wie maakt ze en kloppen ze wel. Dat is de vraag.
Niet veel goeds in ieder geval, maar ja dat zal de rest van de EU een zorg zijn, ze zijn jarenlang gevoed door de media dat het allemaal hun eigen schuld is. Velen haten de Grieken nu al. Was dat voor 2010 ook zo? Dacht het niet.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:32 schreef Resonancer het volgende:
5 jaar later. In de vergetelheid.
[..]
[..]
http://eureferendum.com/blogview.aspx?blogno=85671
En toen kwamen de " incassobureaus "? Mogen (moeten?) ze de volgende lening ook (veel) uitgeven aan defensie?
Dat is wel slap, heb weinig kijk op wat " het akkoord " inhoudt. Tuurlijk de hoofdlijnen wel,maar wat het voor de Grieken gaat betekenen?
Dit zijn toch redelijk bekende historische feitjes voor iedereen die wat meer media gebruikt dan enkel wat Nederlandse krantjes en CNN of zo.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:43 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Dat weet denk ik niemand meer. Tenzij?
BNW?
Nws?
W&T / Revealed – the capitalist network that runs the world
Best interessant, wat duiding over Cuba en de huidige toenadering.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:43 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Dat weet denk ik niemand meer. Tenzij?
BNW?
Nws?
W&T / Revealed – the capitalist network that runs the world
Dat speelt hier ook. Bekijk even de Griekse reders. nooit een cent belasting betaalt. Daar word niets tegen ondernomen. Nu krijgt het klootjes volk de schuld omdat ze altijd gestemd hebben. Maar waar je ook op stemde het volk kon het systeem niet veranderen. De reders hebben het land voor het grootste gedeelte naar de knoppen geholpen want zij bepaalden en de politiek stond gewoon in dienst van de reders.. Niet de bakker.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:36 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Geen BNW, iedereen die een beetje de situatie in de USA kent weet dat je daar inderdaad een veel te innige vervlechting hebt van grote bedrijven en rijke mensen enerzijds en de politieke partijen anderzijds. Heb je als politieke partij/kandidaat niet hun steun dan verlies je de verkiezingscampagne(s). De interessante vraag is hoe sterk dit fenomeen in Nederland speelt. Het is duidelijk dat je in Nederland veel ziet dat oud-politici ondanks het feit dat ze hier geen CV voor hebben hoge baantjes krijgen bij banken, de luchthaven en dergelijke. Ik begin er niet aan om dat te duiden maar het is een interessante start om te onderzoeken hoe sterk dit fenomeen in Nederland speelt.
Interessant.quote:Op donderdag 16 juli 2015 22:49 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nu ik toch bezig ben, kijk ook even naar deze: New York University zit achter het 'redden' van deze boeken.
Bron: http://www.ft.com/cms/s/0(...)a.html#axzz3fnRBkFa7quote:Mr Tusk said he was concerned about the far left, which he believes is advocating “this radical leftist illusion that you can build some alternative” to the current EU economic model. He argued those far-left leaders were pushing to cast aside traditional European values like “frugality” and liberal, market-based principles that have served the EU in good stead.
Die zijn er wel meer hoor. Maar wel een schatje ja.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 11:26 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Interessant.
By the way, leuk om eens een presentatrice te zien die gewoon een neuspiercing durft te dragen.
Een bankenknechtje dat spaarzaamheid propageert, telkens als je denkt dat het niet gekker kan....quote:Op vrijdag 17 juli 2015 11:41 schreef Breekfast het volgende:
En Tusk bevestigt maar weer eens in een interview dat er in Europa geen ruimte is voor een ander economisch beleid dan het neoliberalisme:
[..]
Bron: http://www.ft.com/cms/s/0(...)a.html#axzz3fnRBkFa7
Die man is natuurlijk ook in communistisch Polen opgegroeid. Die zal wat andere ervaring hebben met far-left dan de meeste West Europeanen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 11:41 schreef Breekfast het volgende:
En Tusk bevestigt maar weer eens in een interview dat er in Europa geen ruimte is voor een ander economisch beleid dan het neoliberalisme:
[..]
Bron: http://www.ft.com/cms/s/0(...)a.html#axzz3fnRBkFa7
RT heeft het bij mij verbruid met hun propaganda mbt Oekraine. Ze stoken, maken deel uit van een machtsspel en kun je niet vertrouwen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 11:26 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Interessant.
By the way, leuk om eens een presentatrice te zien die gewoon een neuspiercing durft te dragen.
Dat is inderdaad waar. Met het nieuws omtrent Oekraïne en Rusland kun je ze geen moment vertrouwen. Wat ik wel leuk vind is dat af en toe wat mensen komen die niet veel gehoor krijgen in andere Amerikaanse media, ook bijvoorbeeld Aaron Swartz kwam vaak in uitzendingen dingen vertellen over surveillance en privacy.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 12:46 schreef deelnemer het volgende:
[..]
RT heeft het bij mij verbruid met hun propaganda mbt Oekraine. Ze stoken, maken deel uit van een machtsspel en kun je niet vertrouwen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |