FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Boeing MH17 uit Amsterdam neergeschoten boven Oekrane #51
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 11:52
article-2696389-1FBC333B00000578-256_634x448.jpg

De slachtoffers krijgen een gezicht

Actueel:
Spoedbijeenkomst VN Veiligheidsraad: http://webtv.un.org/
Livestream NPO 1 (NOS): http://www.npo.nl/live


Situatie vlucht MH17:
Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.

Slachtoffers:
Nationaliteiten slachtoffers vlucht MH17
193 Nederland
44 Maleisi
27 Australi
12 Indonesi
10 Verenigd Koninkrijk
4 Belgi
4 Duitsland
3 Filippijnen
1 Canada
1 Nieuw-Zeeland
Totaal: 298

Uitgelekte passagierslijst

Belangrijk LET OP!!!
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorien kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.

Samenvatting:

• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid.
• Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond
• Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekrane
• Rusland legt de schuld bij de Oekraense overheid
• Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden.
• Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng
• OVSE experts zijn gearriveerd
• Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers
• Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald

Overige feiten/speculaties

• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.

• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO

• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Bovendien zal MA eventueel vervoer van en naar de crashsite in Oekrane als daar voldoende vraag naar is

• Onder de slachtoffers bevonden zich ongeveer 100 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is n van de slachtoffers

Uitspraak Rutte in de middag van 18 juli
SPOILER
[quote]http://nos.nl/artikel/676517-rutte-onderste-steen-moet-boven.html

Rutte: onderste steen moet boven

Nederland zal niet rusten voor de daders van de mogelijke aanslag op het vliegtuig MH17 zijn opgespoord. Dit zei premier Rutte op een persconferentie over het neergestorte vliegtuig van Malaysia Airlines.

In de persconferentie gaven Rutte en minister Timmermans van Buitenlandse Zaken de laatste stand van zaken. Timmermans reist vanavond met een onderzoekersteam mee naar de regio.

Niet rusten

Het kabinet weet nog niet helemaal zeker of er sprake is van een aanslag. "Maar een ding moet glashelder zijn. De onderste steen moet boven. Als het een aanslag is moeten de daders worden opgespoord en hun gerechte straf krijgen. Eerder zullen we niet rusten. Daar hebben de slachtoffers en hun nabestaanden recht op," aldus Rutte.

Onafhankelijk onderzoek

Het kabinet eist een volledig onafhankelijk onderzoek. De premier heeft met de Russische president Poetin gesproken en die heeft Nederland beloofd dat er er zo'n onderzoek komt.

Rutte wil niet nu al zeggen dat hij er vertrouwen in heeft dat zo'n volledig onafhankelijk onderzoek er ook komt. "Dat vertrouwen moet groeien. Het moet blijken of de betrokken partijen in de regio mee gaan werken."

Niet speculeren

Hij weerspreekt dat Nederland te voorzichtig is. Andere landen, zoals Australi en de Verenigde Staten spreken nu al over de verantwoordelijkheid van Rusland. "Ik wil niet speculeren en vinger wijzen. Ik wil dat de feiten boven komen en zo is de kans groter dat zo'n onderzoek er komt.

Rutte zei verder dat het drama een "steeds tragischer verschijning" krijgt. "We horen steeds meer verhalen van individuele reizigers die niets vermoedend aan boord gingen, hun kansloze lot tegemoet". Hij zei dat heel Nederland intens meeleeft. "Nu blijkt weer hoe nauw een klein land verbonden is."
[/quote]
Nieuwsberichten omtrent slachtoffers:
SPOILER
[quote]Dodental Nederlanders op 189

Het aantal Nederlandse slachtoffers bij de vliegramp met vlucht MH17 van Malaysia Airlines is weer naar boven bijgesteld. Er zijn ten minste 189 Nederlanders onder de passagiers van de vliegramp in Oekrane, meldt Malaysia Airlines op de website.

Van vier van de 298 mensen die aan boord waren, is de identiteit nog niet vastgesteld.

Behalve Nederland heeft ook Maleisi veel slachtoffers te betreuren. Volgens de laatste gegevens van Malaysia Airlines zijn er ten minste 44 Maleisische passagiers onder de doden. Dat is inclusief de bemanning van 15 personen. Verder kwamen de slachtoffers voornamelijk uit Australi (27) en Indonesi (12).

Berging
Op de plek waar gisteren vlucht MH17 neerstortte zijn tot nu toe 181 lichamen geborgen. Dat hebben de Oekraense autoriteiten bekendgemaakt tijdens een persconferentie. De berging verloopt moeizaam.

Lichamen en brokstukken liggen verspreid in een straal van 5 kilometer rond de plek van de crash. Lichamen liggen onder meer in tuinen van mensen. Mijnwerkers, hulpdiensten en burgers zoeken naar slachtoffers. De rampplek wordt bewaakt door bewapende separatisten.[/quote]

[q]Slachtoffers krijgen een gezicht

Heel langzaam wordt er iets meer duidelijk over de identiteit van de Nederlandse inzittenden van de verongelukte vlucht MH17 van Malaysia Airlines.

In diverse gemeenten doen namen de ronde van mensen die hoogstwaarschijnlijk aan boord waren.

De Amsterdamse aidsonderzoeker Joep Lange zat vrijwel zeker aan boord, samen met een aantal collega's. Ze waren op weg naar een conferentie in Australi.

"Een nachtmerrie"
De Naardense burgemeester heeft bevestigd dat een moeder met haar drie jonge kinderen in het verongelukte vliegtuig zat. "Het is een nachtmerrie", zegt burgemeester Joyce Sylvester.

De gemeente Cuijk maakt bekend dat waarschijnlijk een gezin van vier personen uit de gemeente aan boord zat. Burgemeester Wim Hillenaar schrijft: "Een gezin van vier, waarvan twee gewaardeerde medewerkers van de gemeente, zat ook aan boord van het toestel. Het nieuws is nauwelijks te bevatten en vervult ons, gemeentebestuur en alle collega's, met groot verdriet. Wij wensen alle familieleden, vrienden en andere naasten van dit gezin veel sterkte bij het verwerken van het verlies."

Vlaggen halfstok
In Neerkant hangen vlaggen halfstok. Het kleine dorp rouwt om het verlies van het gezin Wals. Vader, moeder en hun vier kinderen zaten donderdag in het neergestorte vliegtuig. Een beestje, een bloemetje, een kaart en een kaars bij de voordeur van hun woning bevestigen in stilte het trieste nieuws. De jongste van het gezin zat op de basisschool. De klasgenoten van het meisje worden op school opgevangen om samen te zijn.

Volendam rouwt om het overlijden van twee inwoners. Burgemeester Willem van Beek bevestigt het verlies op Twitter. Hij schrijft: "Ik heb even radiostilte (aandacht voor familie en collega's). Veel kracht gewenst."

Leerlingen
Ook in Woerden wordt getreurd. Drie leerlingen van het Minkema College zaten aan boord van MH17. Twee van hen zouden mogelijk in het gezelschap zijn van hun grootouders. Het Minkema College schrijft op Facebook: "Ouders hebben ons bevestigd dat drie van onze leerlingen aan boord zaten van vlucht MH17. Het betreft Robert-Jan en Frederique van Zijtveld (5 en 6 vwo) en Robin Hemelrijk (4 havo). Met grote verslagenheid hebben wij dit bericht ontvangen."

Op de website condoleance.nl zijn al ruim 5000 berichten binnengekomen waarin mensen hun medeleven betuigen aan nabestaanden van de slachtoffers van de vliegramp met vlucht MH17.[/q]

[quote][upd] PvdA onthutst door omkomen senator


Onder de 173 Nederlandse slachtoffers van de vliegramp in Oekrane, is ook een politicus.

Prof. dr. W.J. Witteveen, senator voor de PvdA in de Eerste Kamer, bleek n van de passagiers van vlucht MH17 te zijn, zo staat op de site van de Eerste Kamer te lezen.[/quote]
Gegevens van FlightRadar24
Signal from #MH17 was lost over Ukraine just before Russian border , Signal was lost around 13:21 UTC at 33,000 feet.

Video Persconferentie 17 juli 22.30 uur
NOS Video Persco: Zeker 154 Nederlanders aan boord neergestort vliegtuig

Video speech Obama omtrent MH17

Video's VN Veiligheidsraad spoedbijeenkomst
SPOILER
Verklaringen Malaysia Airlines:
Friday, July 18, 08:20 PM GMT +0800 Media Statement 4 : MH17 Incident

Video's
SPOILER


[ Bericht 1% gewijzigd door Inaithnir op 19-07-2014 12:25:42 ]
Geraltzaterdag 19 juli 2014 @ 11:52
quote:
9s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:49 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Welnee, het is net zoiets als de KNVBbeker van PEC Zwolle verliezen.

Welke gebeurtenis komt in dodental qua onschuldige burgers dichtbij in de afgelopen 25 jaar in Europa? Breivik hooguit. En Atocha 2004.
Net had je het over de grootste massamoord in de geschiedenis.

Nu heb je het over in europa en de laatste 25 jaar.

Dat is nogal een verschil.

:)
supernigerzaterdag 19 juli 2014 @ 11:52
Kofi. _O_
Immerdebestebobzaterdag 19 juli 2014 @ 11:53
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:50 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ja, we worden alom geprezen om onze lafheid daar.
En ook daar konden we niet veel aan doen toen het gebeurde. Ze hadden te weinig mandaat, doordat ze het gevaar onderschat hadden en ze werden te weinig gesteund toen het mis ging. Daar kan je echt weinig aan doen op het moment. Dat Karremans niet de meest charismatische leider was doet daar weinig aan af.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 11:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:52 schreef superniger het volgende:
Kofi. _O_
Max23zaterdag 19 juli 2014 @ 11:53
Koffiekan in beeld
wisezaterdag 19 juli 2014 @ 11:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:52 schreef superniger het volgende:
Kofi. _O_
koofie of koffie
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 11:54
Later deze dag in NL ook een persco M.A.
Kingstownzaterdag 19 juli 2014 @ 11:54
quote:
9s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:49 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Welnee, het is net zoiets als de KNVBbeker van PEC Zwolle verliezen.

Welke gebeurtenis komt in dodental qua onschuldige burgers dichtbij in de afgelopen 25 jaar in Europa? Breivik hooguit. En Atocha 2004.
Srebrenica. Gewoon wat fotorolletjes wegmoffelen. Niets mis mee.
El_Matadorzaterdag 19 juli 2014 @ 11:55
quote:
3s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:52 schreef Geralt het volgende:

[..]

Net had je het over de grootste massamoord in de geschiedenis.
welnee, dat schreef ik niet.
quote:
Nu heb je het over in europa en de laatste 25 jaar.

Dat is nogal een verschil.

:)
zit jij dieze vreselijke ramp nu een beetje te downplayen?

"och, een burgervliegtuig met 298 mensen aan boord dat uit de lucht geknald wordt en de lijken die in foute handen vallen, dat gebeurt dagelijks en och, zo'n ramp is het ook weer niet"

:')
PirEzaterdag 19 juli 2014 @ 11:55
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

quote:
MOSCOW – A top pro-Russia rebel commander in eastern Ukraine has given a bizarre version of events surrounding the Malaysian jetliner crash - suggesting many of the victims may have died days before the plane took off.

The pro-rebel website Russkaya Vesna on Friday quoted Igor Girkin as saying he was told by people at the crash site that “a significant number of the bodies weren’t fresh,” adding that he was told they were drained of blood and reeked of decomposition.
:N
Zipportalzaterdag 19 juli 2014 @ 11:55
chernobyl-img.jpg

"Niks aan de hand doorlopen."
supernigerzaterdag 19 juli 2014 @ 11:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef PirE het volgende:
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

[..]

:N
:')
Gtaboy107zaterdag 19 juli 2014 @ 11:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef PirE het volgende:
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

[..]

:N
Jemig zeg. :') :') :')
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 11:56
Ze hebben niks gezegd over dat de rebellen lichamen hadden gejat oid. Zelfde journaal als vanochtend.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 11:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef PirE het volgende:
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

[..]

:N
BNW
ClapClapYourHandszaterdag 19 juli 2014 @ 11:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef PirE het volgende:
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

[..]

:N
Die zat al vroeg aan de vodka
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 11:56
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:50 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ja, we worden alom geprezen om onze lafheid daar.
Lafheid? Ga eens naar het MRC in Doorn, daar lopen nog een paar mensen rond die daar hebben gezeten. Pak met die mensen en een bak koffie en hoor hun verhaal aan. Wat ben jij een ongelofelijke mongool zeg.
wisezaterdag 19 juli 2014 @ 11:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef PirE het volgende:
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

[..]

:N
pro-russians zeggen zoveel, en dat zelfde geldt ook voor pro-urkainers.

Misschien waren het wel lijken voor de aids-conferentie.
Of er is aanboord iets afgegaan met gif.
El_Matadorzaterdag 19 juli 2014 @ 11:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef PirE het volgende:
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

[..]

:N
Igor Girkin voert het onderzoek uit. En laf FOK! knikt keurig als ware het een enclave moslimmannen. :r
ClapClapYourHandszaterdag 19 juli 2014 @ 11:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:57 schreef wise het volgende:
Misschien waren het wel lijken voor de aids-conferentie.
:')
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 11:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef PirE het volgende:
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

[..]

:N
Zo hee, het staat in de westerse media, dan moet het wel waar zijn!!!!
wisezaterdag 19 juli 2014 @ 11:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:56 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ze hebben niks gezegd over dat de rebellen lichamen hadden gejat oid. Zelfde journaal als vanochtend.
propaganda en zwartmaking.
Pakspulzaterdag 19 juli 2014 @ 11:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef PirE het volgende:
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

[..]

:N
ous nieuws, het is al bevestigd dat het een false flag operatie is. De CIA zit hierachter, deze heeft laatst dagen veel graven van Nederlands geplunderd om de illusie te geven dat het hier om echt mensen gaat.
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 11:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef PirE het volgende:
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

[..]

:N
Eat een hersengespoeld volk is het. Goh, als je dagen in de zon ligt ga je inderdaad rotten ja..
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 11:58
quote:
9s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:57 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Igor Girkin voert het onderzoek uit. En laf FOK! knikt keurig als ware het een enclave moslimmannen. :r
Gast waar heb je een probleem mee..? Open daar dan een topic over
El_Matadorzaterdag 19 juli 2014 @ 11:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]

"Niks aan de hand doorlopen."
Dat was wel een echt ongeluk, hoewel met grote verwijtbaarheid van de Sovjets natuurlijk.

Prachtige plek dat Pripyat trouwens. Zie fobo.
ClapClapYourHandszaterdag 19 juli 2014 @ 11:58
Ik moet trouwens wel zeggen dat er ongewoon veel mensen heir kwamen melden dat ze x persoon kende.

CIA, NSA, dit, dat, alles
Andromachezaterdag 19 juli 2014 @ 11:59
wat een klapmongool die commandant! de lijken hadden zsm naar een mortuarium gebracht moeten worden. ik hoop zo dat de doverblijfselen naar huis komen, waarom duurt het zo fokking lang en horen we niet waar iedereen is, althans, hetgeen dat nog herkenbaar is?
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 11:59
wat is er volgens jullie gebeurd?
ik las net dit:
http://niburu.co/index.ph(...)et-complot&Itemid=33
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:59 schreef Andromache het volgende:
wat een klapmongool die commandant! de lijken hadden zsm naar een mortuarium gebracht moeten worden. ik hoop zo dat de doverblijfselen naar huis komen, waarom duurt het zo fokking lang en horen we niet waar iedereen is, althans, hetgeen dat nog herkenbaar is?
Omdat je daar niet even aan kan bellen en binnen kan lopen blijkbaar...
Het is nu te zorgen dat dat wel kan..
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 12:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:59 schreef Andromache het volgende:
wat een klapmongool die commandant! de lijken hadden zsm naar een mortuarium gebracht moeten worden. ik hoop zo dat de doverblijfselen naar huis komen, waarom duurt het zo fokking lang en horen we niet waar iedereen is, althans, hetgeen dat nog herkenbaar is?
:') En vervolgens staat het westen op hun achterste poten en roeptoeteren dat de mensen daar bwijzen wegmoffelen. Sowieso zie eens een mortuarium te vinden waar ze even vlug 300 man kunnen bergen.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:59 schreef madeliefff het volgende:
wat is er volgens jullie gebeurd?
ik las net dit:
http://niburu.co/index.php?option=com_content&view=article&id=8152%3Amysterie-van-neergeschoten-vlucht-mh17-in-1-dag-opgelost&catid=20%3Ahet-complot&Itemid=33
:')

Niet gelezen dus.. :W
Naar BNW
Jano9zaterdag 19 juli 2014 @ 12:01
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:00 schreef Snowballed het volgende:

[..]

:')

Niet gelezen dus.. :W
Niburu :')
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:00 schreef betyar het volgende:

[..]

:') En vervolgens staat het westen op hun achterste poten en roeptoeteren dat de mensen daar bwijzen wegmoffelen. Sowieso zie eens een mortuarium te vinden waar ze even vlug 300 man kunnen bergen.
Als je onderzoekers en hulpverleners toelaat dan kan dat allemaal worden geregeld he.
ClapClapYourHandszaterdag 19 juli 2014 @ 12:02
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:01 schreef Jano9 het volgende:

[..]

Niburu :')
Mensen die niet geloven dat Hillary Clinton de antichrist is :')
OPEN JE OGEN MENSEN
PicoMMPzaterdag 19 juli 2014 @ 12:02
Mensen denken bij een wereldoorlog al gauw aan massa's soldaten en loopgraven :')

In feite zijn we al wereldwijd met oorlogen bezig, allemaal clusteroorlogjes. Die gaan allemaal om stukken land, macht of geld. Verder hebben grote machten gewoon massavernietigingswapens en raketten, die paraat staan. (Koude oorlog).

Ook heeft men gewoon de macht over de financin (banken bv) en economisch sterke landen hebben hun eigen bank nu (BRICS bank). Met de technologie van tegenwoordig kun je oorlog voeren via je PC (hacken) om belangrijke zaken plat te leggen of te beinvloeden.

Je kunt de wereld tegenwoordig indelen in clusters. EU/VS, Rusland/non-EU, etc.. Maar we gaan echt niet met een miljoen soldaten tegen elkaar vechten met onze AK-47's. Dat wordt gedaan in lokale gebieden, maar wereldwijd zijn andere sancties werkzaam.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:03
ChristopherJM twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 11:45:01 So these masked men just showed up at crash site in an emergency services vehicle from Khartsyzk. http://t.co/n4zEhtlnKg reageer retweet
http://nos.nl/liveblog/67(...)kraine-dag-drie.html
Ermanonzaterdag 19 juli 2014 @ 12:03
Wat we niet moeten vergeten als NL is dat er uiteindelijk 298 mensen vermoord of gestorven zijn, waarvan het grootste deel Nederlander is.
Dit houdt dus in dat een onderzoek en bergingsactie samen georganiseerd moet worden worden met de andere betrokken landen en het geeft Nederland dus niet het recht om daar even schoon schip te maken, want "Ja de meeste doden zijn van ons dus wij hebben recht van spreken!!!"

Onzin.

Los van het hypocriete gedoe dat Nederland nu ineens diep moet treuren en rouwen, terwijl ervoor en hierna het Nederland aan de rest zal roesten wat er verder allemaal gebeurt op deze aardkloot met mensenlevens.

Verder zijn wij altijd het braafste jongetje van de klas, dus Poetin en mogelijke anderen weten dus ook wel dat Nederland eerst 33 keer met iedereen overlegt, 35 keer lieft komt vragen of iemand het niet meer wil doen want NL vindt dat niet lief en pas dan sturen we mogelijk een keer politie-agenten of militairen die dan weer niet mogen schieten :') . Nee, men is echt bang voor Nederland als die gaat dreigen met sancties :')
Andromachezaterdag 19 juli 2014 @ 12:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:00 schreef betyar het volgende:

[..]

:') En vervolgens staat het westen op hun achterste poten en roeptoeteren dat de mensen daar bwijzen wegmoffelen. Sowieso zie eens een mortuarium te vinden waar ze even vlug 300 man kunnen bergen.
zeker hierom vind ik het helemaal niet vreemd als je nu met je tanden op elkaar lief doet tegen Rusland en mortuariumcapaciteit aldaar beschikbaar krijgt. eerst de mensen en zo mogelijk bezittingen naar huis, dan de fik in het Kremlin

disclaimer: opbouwende woede
hmmmzzaterdag 19 juli 2014 @ 12:04
Mensen hier die over oorlog gaan denken :'). Er zijn meer gevallen van commercile vliegtuigen die per ongeluk uit de lucht zijn geschoten. Dit zal ook wel loslopen, misschien wat halve economische sancties. Over twee maanden gaat het in de media weer ergens anders over.
Silver_Sharkzaterdag 19 juli 2014 @ 12:04
Ach, Rutte gaat toch het liefst over de knie bij Poetin. :r
b_engeltjezaterdag 19 juli 2014 @ 12:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:04 schreef hmmmz het volgende:
Mensen hier die over oorlog gaan denken :'). Er zijn meer gevallen van commercile vliegtuigen die per ongeluk uit de lucht zijn geschoten. Dit zal ook wel loslopen, misschien wat halve economische sancties. Over twee maanden gaat het in de media weer ergens anders over.
ja alleen werd er daar geen hinder bij het bergen ondervonden
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:03 schreef Ermanon het volgende:
Nee, men is echt bang voor Nederland als die gaat dreigen met sancties
Nee.. NL dreigt dan ook niet met sancties..
De rest wel... en dan laat Putin niet toe.. daarom zal hij meewerken..
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 12:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:02 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Als je onderzoekers en hulpverleners toelaat dan kan dat allemaal worden geregeld he.
Die zijn er niet eens, gisteren moest Nederland nog het forensisch team samen stellen.
Nintexzaterdag 19 juli 2014 @ 12:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:04 schreef hmmmz het volgende:
Mensen hier die over oorlog gaan denken :'). Er zijn meer gevallen van commercile vliegtuigen die per ongeluk uit de lucht zijn geschoten. Dit zal ook wel loslopen, misschien wat halve economische sancties. Over twee maanden gaat het in de media weer ergens anders over.
Hierna is 1 ding duidelijk voor terroristen. Knal Europese vliegtuigen maar uit de lucht, want Europa doet toch niks terug.
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 12:06
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:00 schreef Snowballed het volgende:

[..]

:')

Niet gelezen dus.. :W
Naar BNW
oke, maar ik las op meerdere sites dat ze expres zijn neergeschoten om de steun van Europa te krijgen om Putin te stoppen. los van de bron, klinkt t op zich wel als iets dat zou kunnen.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-07-2014 12:07:36 ]
PirEzaterdag 19 juli 2014 @ 12:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:03 schreef Ermanon het volgende:
Verder zijn wij altijd het braafste jongetje van de klas, dus Poetin en mogelijke anderen weten dus ook wel dat Nederland eerst 33 keer met iedereen overlegt, 35 keer lieft komt vragen of iemand het niet meer wil doen want NL vindt dat niet lief en pas dan sturen we mogelijk een keer politie-agenten of militairen die dan weer niet mogen schieten :') . Nee, men is echt bang voor Nederland als die gaat dreigen met sancties :')
Dat dus. Ik stel voor dat we de schuldigen een gratis vakantie aanbieden en alle mogelijke hulp geven om dit te verwerken :D.
Andromachezaterdag 19 juli 2014 @ 12:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:05 schreef Nintex het volgende:

[..]

Hierna is 1 ding duidelijk voor terroristen. Knal Europese vliegtuigen maar uit de lucht, want Europa doet toch niks terug.
onverteerbaar idd
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:05 schreef betyar het volgende:

[..]

Die zijn er niet eens, gisteren moest Nederland nog het forensisch team samen stellen.
Niet per se alleen Nederlandse hulpverleners.. er zijn vaak genoeg grote rampen geweest en uiteindelijk kwam het hele hulpverleningscircus, inclusief bergen van slachtoffers op gang, hoe zwaar de omstandigheden ook waren. Je kan heel rationeel blijven en zeggen: andere cultuur dit, andere cultuur dat, maar ik kan gewoon niet begrijpen dat die achterlijke debielen daar niet kunnen redeneren vanuit hun menselijkheid en hulpverleners en onderzoekers toelaten.
Wespensteekzaterdag 19 juli 2014 @ 12:09
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:05 schreef b_engeltje het volgende:

[..]

ja alleen werd er daar geen hinder bij het bergen ondervonden
Jawel hoor, bij Korean air 007 ging het ook zo. Politieke belangen wegen vaak zwaarder dan de waarheid, men wil de eigen waarheid.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:06 schreef madeliefff het volgende:

[..]

oke, maar ik las op meerdere sites dat ze expres zijn neergeschoten om de steun van Europa te krijgen om Putin te stoppen. los van de bron, klinkt t op zich wel als iets dat zou kunnen.
BNW

Niet hier dus..
Geraltzaterdag 19 juli 2014 @ 12:09
quote:
10s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef El_Matador het volgende:

[..]

welnee, dat schreef ik niet.

Inderdaad, je schreef gruwelijkste. Ook daar komt deze niet bij in de buurt.
quote:
zit jij dieze vreselijke ramp nu een beetje te downplayen?

"och, een burgervliegtuig met 298 mensen aan boord dat uit de lucht geknald wordt en de lijken die in foute handen vallen, dat gebeurt dagelijks en och, zo'n ramp is het ook weer niet"

:')
Ik downplay niks. Ik geef alleen maar aan dat je ongelijk hebt. :)
Jordonyzaterdag 19 juli 2014 @ 12:09
Ik snap niet dat de internationale gemeenschap nauwelijks actie onderneemt tegen de separatisten vanwege het feit dat ze het onderzoek verhinderen en bewijsmateriaal zouden vernietigen. Kom op zeg, handen uit de mouwen en platwalsen dat schorem.
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 12:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:08 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Niet per se alleen Nederlandse hulpverleners.. er zijn vaak genoeg grote rampen geweest en uiteindelijk kwam het hele hulpverleningscircus, inclusief bergen van slachtoffers op gang, hoe zwaar de omstandigheden ook waren. Je kan heel rationeel blijven en zeggen: andere cultuur dit, andere cultuur dat, maar ik kan gewoon niet begrijpen dat die achterlijke debielen daar niet kunnen redeneren vanuit hun menselijkheid en hulpverleners en onderzoekers toelaten.
Die worden gewoon toegelaten, moeten ze er wel eerst komen he.
hmmmzzaterdag 19 juli 2014 @ 12:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:05 schreef Nintex het volgende:

[..]

Hierna is 1 ding duidelijk voor terroristen. Knal Europese vliegtuigen maar uit de lucht, want Europa doet toch niks terug.
Je gelooft toch niet dat ze bewust een commercieel vliegtuig uit de lucht schieten. Ze dachten waarschijnlijk dat ze een militair vliegtuig van Oekrane raakten. Een ongeluk dus, net als bij soortgelijke gevallen.
Messinazaterdag 19 juli 2014 @ 12:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:05 schreef Nintex het volgende:

[..]

Hierna is 1 ding duidelijk voor terroristen. Knal Europese vliegtuigen maar uit de lucht, want Europa doet toch niks terug.
En daar winnen ze wat precies mee?
groenenzaterdag 19 juli 2014 @ 12:10
edit: Verkeerd topic
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 12:11
OP (deels) opgeschoond en geupdate. Ben net wakker, dus heb niet alle feiten die de afgelopen ~12 uur langsgekomen zijn
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 12:11
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:09 schreef Snowballed het volgende:

[..]

BNW

Niet hier dus..
Oeh een andere mening, vlug verwijzen naar BNW.
Kikopuzzaterdag 19 juli 2014 @ 12:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:09 schreef Jordony het volgende:
Ik snap niet dat de internationale gemeenschap nauwelijks actie onderneemt tegen de separatisten vanwege het feit dat ze het onderzoek verhinderen en bewijsmateriaal zouden vernietigen. Kom op zeg, handen uit de mouwen en platwalsen dat schorem.
Eens.
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 12:12
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:10 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Je gelooft toch niet dat ze bewust een commercieel vliegtuig uit de lucht schieten. Ze dachten waarschijnlijk dat ze een militair vliegtuig van Oekrane raakten. Een ongeluk dus, net als bij soortgelijke gevallen.
Of Oekrane dacht dat het een Russisch militair vliegtuig was......
Tukker87zaterdag 19 juli 2014 @ 12:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:57 schreef betyar het volgende:

[..]

Zo hee, het staat in de westerse media, dan moet het wel waar zijn!!!!
Zo hee, het staat in de westerse media, dan moet het wel een leugen zijn!!!!
tim-elzingazaterdag 19 juli 2014 @ 12:12
Kan iemand mij (goed) uitleggen waarom het onmogelijk is dat hier een oorlog uit voortvloeit? Ik denk zelf niet dat die er komt, maar ik snap niet waarom dit door sommigen compleet wordt uitgesloten.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:09 schreef Jordony het volgende:
Ik snap niet dat de internationale gemeenschap nauwelijks actie onderneemt tegen de separatisten vanwege het feit dat ze het onderzoek verhinderen en bewijsmateriaal zouden vernietigen. Kom op zeg, handen uit de mouwen en platwalsen dat schorem.
Wie zegt dat daar op dit moment niet aan gewerkt word..?

Gister werd nog gezegd dat ze vrij baan zouden krijgen... nu blijkt anders...
Ze hebben wel even tijd nodig..
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:11 schreef Kikopuz het volgende:

[..]

Eens.
wat wil je dan.. een compleet leger erheen sturen en alla Vietnam landen met helicopters.? dan heb je de poppetjes helemaal aan het dansen..

dit is gewoon een "kijk ons nou eens stoer doen" van de separatisten..
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:13
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:10 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Je gelooft toch niet dat ze bewust een commercieel vliegtuig uit de lucht schieten. Ze dachten waarschijnlijk dat ze een militair vliegtuig van Oekrane raakten. Een ongeluk dus, net als bij soortgelijke gevallen.
Opzet geloof ik ook niet in.. wel dat het een stel cowboys zijn die niet weten waar ze mee bezig zijn. Als je niet zeker bent waar je op mikt, hoe kan je dan in godsnaam zo dom zijn om een trekker over te halen.
Tukker87zaterdag 19 juli 2014 @ 12:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:12 schreef betyar het volgende:

[..]

Of Oekrane dacht dat het een Russisch militair vliegtuig was......
Ik denk dat het Isral was zodat er minder focus op hun acties in Gaza liggen.
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 12:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:12 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Zo hee, het staat in de westerse media, dan moet het wel een leugen zijn!!!!
Nee, gewoon nog alle opties open houden in plaats van als een stel makke lammeren berichten volgen terwijl er nog niks bekend is.
TLCzaterdag 19 juli 2014 @ 12:13
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:10 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Je gelooft toch niet dat ze bewust een commercieel vliegtuig uit de lucht schieten. Ze dachten waarschijnlijk dat ze een militair vliegtuig van Oekrane raakten. Een ongeluk dus, net als bij soortgelijke gevallen.
Die seperatisten zijn bepaald geen Einsteins in spe, waarom zouden ze niet willen en wetens een verkeersvliegtuig uit de lucht hebben gehaald ?
Kikopuzzaterdag 19 juli 2014 @ 12:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:12 schreef Parzival het volgende:

[..]

wat wil je dan.. een compleet leger erheen sturen en alla Vietnam landen met helicopters.? dan heb je de poppetjes helemaal aan het dansen..

dit is gewoon een "kijk ons nou eens stoer doen" van de separatisten..
Niet met heli's. Die worden uit de lucht geknald.
speknekzaterdag 19 juli 2014 @ 12:13
Die Girkin was overigens dezelfde commandant die zat te pochen dat ze een Buk systeem hadden. Dat ze een vliegtuig hadden neergehaald en dat de lucht hun bezit was. En daarna snel al zn tweets ging wissen.
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 12:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:13 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Ik denk dat het Isral was zodat er minder focus op hun acties in Gaza liggen.
_O_ _O_ _O_
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:13 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Ik denk dat het Isral was zodat er minder focus op hun acties in Gaza liggen.
in het middenoosten en de rest van de wereld is de berichtgeving van MH en Gaza ongeveer 1:1.. alleen in NL gaat het nieuws 20 minuten over MH..
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:12 schreef betyar het volgende:

[..]

Of Oekrane dacht dat het een Russisch militair vliegtuig was......
De rebellen hebben geen vliegtuigen en Rusland is officieel geen partij in het conflict. Oekrane had er dus geen enkel belang bij om een vliegtuig uit de lucht te knallen.
koekiizaterdag 19 juli 2014 @ 12:14
Nog iets nieuws bekend?
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 12:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:14 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

De rebellen hebben geen vliegtuigen en Rusland is officieel geen partij in het conflict. Oekrane had er dus geen enkel belang bij om een vliegtuig uit de lucht te knallen.
Iedereen "weet" dat Rusland de rebellen steunt, ook met materieel, waarom zou dat niet kunnen?
Pakspulzaterdag 19 juli 2014 @ 12:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:05 schreef Nintex het volgende:

[..]

Hierna is 1 ding duidelijk voor terroristen. Knal Europese vliegtuigen maar uit de lucht, want Europa doet toch niks terug.
idd, we hadden allang Iran moeten binnen vallen!
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 12:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:08 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Niet per se alleen Nederlandse hulpverleners.. er zijn vaak genoeg grote rampen geweest en uiteindelijk kwam het hele hulpverleningscircus, inclusief bergen van slachtoffers op gang, hoe zwaar de omstandigheden ook waren. Je kan heel rationeel blijven en zeggen: andere cultuur dit, andere cultuur dat, maar ik kan gewoon niet begrijpen dat die achterlijke debielen daar niet kunnen redeneren vanuit hun menselijkheid en hulpverleners en onderzoekers toelaten.
Als je leest waar bijv. die Igor Girkin ('Strelkov') allemaal aan heeft meegewerkt:
- Oorlog in Transnistri
- Oorlog in Bosni
- Eerste oorlog in Tsjetsjeni
- Tweede oorlog in Tsjetsjeni

Dan lijkt mij dat die Russische 'vrijwilligers' geen mensen meer zijn, maar een soort oorlogsgetraumatiseerde monsters zoals je in de James Bond-films van vroeger wel ziet.
beantheriozaterdag 19 juli 2014 @ 12:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:12 schreef betyar het volgende:

[..]

Of Oekrane dacht dat het een Russisch militair vliegtuig was......
Oekrane doet dit hele conflict al niets anders dan te proberen Rusland buiten de deur te houden. Ja dan is het heel logisch om te proberen om fictieve Russische vliegtuigen neer te halen.
Jordonyzaterdag 19 juli 2014 @ 12:15
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:12 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Wie zegt dat daar op dit moment niet aan gewerkt word..?

Gister werd nog gezegd dat ze vrij baan zouden krijgen... nu blijkt anders...
Ze hebben wel even tijd nodig..
Die separatisten zijn dus op geen enkele manier te vertrouwen in wat ze beweren en beloven.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:12 schreef tim-elzinga het volgende:
Kan iemand mij (goed) uitleggen waarom het onmogelijk is dat hier een oorlog uit voortvloeit? Ik denk zelf niet dat die er komt, maar ik snap niet waarom dit door sommigen compleet wordt uitgesloten.
Omdat dat niet aan de orde is.. het gaat om humaniteit..
De rest is niet belangrijk...
Dus er word niet verder ingegrepen.. de locatie moet veilig zijn.. daar is iedereen het blijkbaar over eens..
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 12:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:14 schreef koekii het volgende:
Nog iets nieuws bekend?
We hebben sinds vanmorgen Omroep Brabant hier in Hongarije.
El_jefe07zaterdag 19 juli 2014 @ 12:16
Meanwhile in Moscow..

Bs2gIvoIIAAR0If.jpg:large
RVerzaterdag 19 juli 2014 @ 12:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:59 schreef madeliefff het volgende:
wat is er volgens jullie gebeurd?
ik las net dit:
http://niburu.co/index.ph(...)et-complot&Itemid=33
Ik stopte na de 1e zin al met lezen :')

Het totale misselijkmakende complot wordt in n keer duidelijk als je luistert naar de woorden van de waarschijnlijk volgende president van Amerika, Hillary Clinton, bijgenaamd de Antichrist. :')
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:14 schreef koekii het volgende:
Nog iets nieuws bekend?
http://nos.nl/liveblog/67(...)kraine-dag-drie.html
hmmmzzaterdag 19 juli 2014 @ 12:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:13 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Opzet geloof ik ook niet in.. wel dat het een stel cowboys zijn die niet weten waar ze mee bezig zijn. Als je niet zeker bent waar je op mikt, hoe kan je dan in godsnaam zo dom zijn om een trekker over te halen.
Ja, dat schijnt te kunnen gebeuren, zelfs bij getrainde legers. De US in 88 en Oekrane in 2001 bijvoorbeeld.
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:15 schreef beantherio het volgende:

[..]

Oekrane doet dit hele conflict al niets anders dan te proberen Rusland buiten de deur te houden. Ja dan is het heel logisch om te proberen om fictieve Russische vliegtuigen neer te halen.
Dit dus. Alles wijst op het (pro) Russische tuig
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 12:17
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:09 schreef Snowballed het volgende:

[..]

BNW

Niet hier dus..
oke maar bij nsw kun je toch discussiren over wat er gebeurd is? Dat ik toevallig een samenzwering als mogelijkheid opper ( ik zeg niet dat het zois ggegaan) moet dan ook kunnen .
BoefB2zaterdag 19 juli 2014 @ 12:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:03 schreef Ermanon het volgende:
Verder zijn wij altijd het braafste jongetje van de klas, dus Poetin en mogelijke anderen weten dus ook wel dat Nederland eerst 33 keer met iedereen overlegt, 35 keer lieft komt vragen of iemand het niet meer wil doen want NL vindt dat niet lief en pas dan sturen we mogelijk een keer politie-agenten of militairen die dan weer niet mogen schieten :') . Nee, men is echt bang voor Nederland als die gaat dreigen met sancties :')
:D
koekiizaterdag 19 juli 2014 @ 12:18
quote:
Ah fijn bedankt :)
hmmmzzaterdag 19 juli 2014 @ 12:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:13 schreef TLC het volgende:

[..]

Die seperatisten zijn bepaald geen Einsteins in spe, waarom zouden ze niet willen en wetens een verkeersvliegtuig uit de lucht hebben gehaald ?
Omdat het geen enkel belang dient voor hun. Het is het stomste wat je kan doen.
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:19
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:17 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Ja, dat schijnt te kunnen gebeuren, zelfs bij getrainde legers. De US in 88 en Oekrane in 2001 bijvoorbeeld.
Klopt ja.. dat met de Vincennes vind ik eigenlijk nog kwalijker omdat het professionals waren die even een burgervliegtuig uit de lucht knalden. Het verlangen om dood en verderf te zaaien won het van het verstand helaas.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:19
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:17 schreef madeliefff het volgende:

[..]

oke maar bij nsw kun je toch discussiren over wat er gebeurd is? Dat ik toevallig een samenzwering als mogelijkheid opper ( ik zeg niet dat het zois ggegaan) moet dan ook kunnen .
De OP:
samenzweringstheorien kunnen naar TRU/BNW
Happelzaterdag 19 juli 2014 @ 12:20
Dit al langs geweest?


Grafische beelden, dus opgelet.
tim-elzingazaterdag 19 juli 2014 @ 12:20
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:15 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Omdat dat niet aan de orde is.. het gaat om humaniteit..
De rest is niet belangrijk...
Dus er word niet verder ingegrepen.. de locatie moet veilig zijn.. daar is iedereen het blijkbaar over eens..
Waar denk ik ook iedereen het over eens is, is dat de daders gestraft zullen worden. De daders/verantwoordelijken zullen dan eerst opgepakt moeten worden. Zal Poetin (die misschien star zal blijven beweren dat het de Oekraners zijn) deze mensen niet in bescherming nemen? En dan?
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 12:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:16 schreef RVer het volgende:

[..]

Ik stopte na de 1e zin al met lezen :')

Het totale misselijkmakende complot wordt in n keer duidelijk als je luistert naar de woorden van de waarschijnlijk volgende president van Amerika, Hillary Clinton, bijgenaamd de Antichrist. :')
ik lees alleen het complot gedeelte en bedenk dan zelf of ik dat aannemelijk vind, de rest boeit dan niet. zelfs al zou Britney spears degene zijn die het zegt en staan er dingen in over Hillary.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-07-2014 12:22:03 ]
Kingstownzaterdag 19 juli 2014 @ 12:21
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:19 schreef Snowballed het volgende:

[..]

De OP:
samenzweringstheorien kunnen naar TRU/BNW
In de OP staat ook "geen persoonsgegevens", dus die OP is niet echt serieus te nemen.
Ringozaterdag 19 juli 2014 @ 12:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:14 schreef Igen het volgende:

Als je leest waar bijv. die Igor Girkin ('Strelkov') allemaal aan heeft meegewerkt:
- Oorlog in Transnistri
- Oorlog in Bosni
- Eerste oorlog in Tsjetsjeni
- Tweede oorlog in Tsjetsjeni

Dan lijkt mij dat die Russische 'vrijwilligers' geen mensen meer zijn, maar een soort oorlogsgetraumatiseerde monsters zoals je in de James Bond-films van vroeger wel ziet.
Dat klopt, en die ontmenselijking van het krijgsapparaat is een bewuste strategie van Poetin en zijn verkankerde KGB-kliek. Deze man gaat over stapels lijken om zijn doel te bereiken: herstel van het Groot-Russische Rijk. Ik zei het al eerder: Poetin is de Tumor van Europa.
betyarzaterdag 19 juli 2014 @ 12:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:15 schreef beantherio het volgende:

[..]

Oekrane doet dit hele conflict al niets anders dan te proberen Rusland buiten de deur te houden. Ja dan is het heel logisch om te proberen om fictieve Russische vliegtuigen neer te halen.
Correct, doch houd ik die extremisten in Kiev ook in staat om hiermee de separatisten in kwaad daglicht te willen zetten. die mafkezen hebben ook aangedrongen op niet al te vriendelijke demonstraties in Kiev en omgeving.
LXIVzaterdag 19 juli 2014 @ 12:22
Qua timing komt dit slecht uit als we een oorlog willen beginnen. Na jarenlange bezuinigingen kunnen we niet stellen dat het Nederlandse leger nu in een toestand van paraatheid is.
Beter bouwen we het leger eerst helemaal op, inclusief (veel) tanks, voordat we een incident gaan gebruiken om een oorlog te starten.

Verder is het altijd de grote fout geweest om Rusland te onderschatten (Napoleon, Hitler). Het land is zo groot en de Rus is tot zulke offers bereid dat je nog niks bereikt hebt als je in Moskou staat:
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:21 schreef Kingstown het volgende:

[..]

In de OP staat ook "geen persoonsgegevens", dus die OP is niet echt serieus te nemen.
Dit is nieuws...

Klaar..

;)
hmmmzzaterdag 19 juli 2014 @ 12:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:19 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Klopt ja.. dat met de Vincennes vind ik eigenlijk nog kwalijker omdat het professionals waren die even een burgervliegtuig uit de lucht knalden. Het verlangen om dood en verderf te zaaien won het van het verstand helaas.
Een menselijke fout met tragische gevolgen. Dat lijkt me ook hier het geval.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:20 schreef tim-elzinga het volgende:

[..]

Waar denk ik ook iedereen het over eens is, is dat de daders gestraft zullen worden. De daders/verantwoordelijken zullen dan eerst opgepakt moeten worden. Zal Poetin (die misschien star zal blijven beweren dat het de Oekraners zijn) deze mensen niet in bescherming nemen? En dan?
Dat doet ie niet... die werkt mee.. anders heeft hij een probleem voor nu en in de toekomst
Zipportalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:23
quote:
Het verhaal achter de foto met de knuffel

De foto van de man die op de rampplek van de MH17 een knuffel in de lucht hield, heeft wereldwijd voor verontwaardiging gezorgd. Maar het verhaal blijkt iets anders in elkaar te steken dan op het eerste gezicht lijkt.


Vooral op Twitter werd met afschuw gereageerd op de foto's van separatisten die tussen de wrakstukken persoonlijke eigendommen van de omgekomen passagiers ophielden. 'Ziekmakend en walgelijk, alsof het trofeen zijn', zo was een veelgehoorde reactie.
De video van de man met het aapje laat echter meer zien dan de foto. Zo is te zien dat de man inderdaad de knuffel van een van de slachtoffers omhoog houdt. Maar vervolgens neemt hij zijn pet af en slaat een kruisje.
De knuffelaap is overigens niet zomaar een knuffel. Het is Muco, mascotte voor de ongeneeslijke en dodelijke ziekte Cystic Fibrosis, ofwel taaislijmziekte.
http://www.telegraaf.nl/b(...)et_de_knuffel__.html

Nu komt alles goed. *O* *O*
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:22 schreef LXIV het volgende:
Qua timing komt dit slecht uit als we een oorlog willen beginnen. Na jarenlange bezuinigingen kunnen we niet stellen dat het Nederlandse leger nu in een toestand van paraatheid is.
Beter bouwen we het leger eerst helemaal op, inclusief (veel) tanks, voordat we een incident gaan gebruiken om een oorlog te starten.

Verder is het altijd de grote fout geweest om Rusland te onderschatten (Napoleon, Hitler). Het land is zo groot en de Rus is tot zulke offers bereid dat je nog niks bereikt hebt als je in Moskou staat:
denk ook niet dat het verstandig is enig militaire actie te laten zien.. stel dat er 1 NL'se soldaat omkomt.. oef..
TLCzaterdag 19 juli 2014 @ 12:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:19 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Omdat het geen enkel belang dient voor hun. Het is het stomste wat je kan doen.
Ja, maar het is de vraag of ze dat zelf wel weten, nogmaals het zijn niet de slimste mensen ter wereld
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 12:24
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:19 schreef Snowballed het volgende:

[..]

De OP:
samenzweringstheorien kunnen naar TRU/BNW
ah oke! Waarom is dat? Ik zou alle theorien bij elkaar willen zien maarja
LXIVzaterdag 19 juli 2014 @ 12:24
quote:
2s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:21 schreef Ringo het volgende:

[..]

Dat klopt, en die ontmenselijking van het krijgsapparaat is een bewuste strategie van Poetin en zijn verkankerde KGB-kliek. Deze man gaat over stapels lijken om zijn doel te bereiken: herstel van het Groot-Russische Rijk. Ik zei het al eerder: Poetin is de Tumor van Europa.
Als je het invloedsgebied van Rusland (voorheen de USSR) ziet de afgelopen 25 jaar, dan zie je ook dat van dit "groot-Russische rijk" iedere 5 jaar een stuk wordt afgenomen. In 1989 liep het nog van de Elbe tot aan Kamtschaka, nu is daar zeker 30% vanaf.
Als het de doelstelling is van Rusland om een Groot Russisch rijk te creeren dan falen ze daar compleet in.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:25
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:22 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Een menselijke fout met tragische gevolgen. Dat lijkt me ook hier het geval.
Dit is niet gewoon een oorlogsmisdaad, maar een terroristische actie. Een kleine 9/11 actie. Waarom pikken we dit? Een NAVO land is tot op het bot aangevallen en niemand doet iets? Hup naar Oekrane en afrekenen met die pro-Russische idioten. En als het even kan, ook met Rusland. Als hier geen militaire vergelding op volgt is de NAVO niets waard en kunnen we er net zo goed uit stappen.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:25
quote:
7s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:24 schreef madeliefff het volgende:

[..]

ah oke! Waarom is dat? Ik zou alle theorien bij elkaar willen zien maarja
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:22 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Dit is nieuws...

Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:25 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Dit is niet gewoon een oorlogsmisdaad, maar een terroristische actie. Een kleine 9/11 actie. Waarom pikken we dit? Een NAVO land is tot op het bot aangevallen en niemand doet iets? Hup naar Oekrane en afrekenen met die pro-Russische idioten. En als het even kan, ook met Rusland. Als hier geen militaire vergelding op volgt is de NAVO niets waard en kunnen we er net zo goed uit stappen.
en als je dat doet.. is de kans op enige vergaring van bewijs verkeken
LXIVzaterdag 19 juli 2014 @ 12:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:23 schreef Parzival het volgende:

[..]

denk ook niet dat het verstandig is enig militaire actie te laten zien.. stel dat er 1 NL'se soldaat omkomt.. oef..
Als we naar het Oostfront gaan dan moeten we rekenen met miljoenen. Niet enkel Nederlanders natuurlijk.
Kw4Kjezaterdag 19 juli 2014 @ 12:26
De knuffelaap is overigens niet zomaar een knuffel. Het is Muco, mascotte voor de ongeneeslijke en dodelijke ziekte Cystic Fibrosis, ofwel taaislijmziekte.

;(
LXIVzaterdag 19 juli 2014 @ 12:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:25 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Dit is niet gewoon een oorlogsmisdaad, maar een terroristische actie. Een kleine 9/11 actie. Waarom pikken we dit? Een NAVO land is tot op het bot aangevallen en niemand doet iets? Hup naar Oekrane en afrekenen met die pro-Russische idioten. En als het even kan, ook met Rusland. Als hier geen militaire vergelding op volgt is de NAVO niets waard en kunnen we er net zo goed uit stappen.
Waarmee gaan we naar de Oekrane dan? Van onze 1000+ tanks zijn er 0 over. De Russen hebben er nog 20.000. Je kunt geen groot land aanvallen zonder tanks.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:25 schreef Parzival het volgende:

[..]

en als je dat doet.. is de kans op enige vergaring van bewijs verkeken
Welk bewijs moet je hebben jongen, doe niet zo naef. Denk je werkelijk dat een paar pro-Russische gasten publiekelijk aan de wereld gaan zeggen: "Tja, we hebben per ongeluk een burgervliegtuig van Nederland neergehaald" :')
hmmmzzaterdag 19 juli 2014 @ 12:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:25 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Dit is niet gewoon een oorlogsmisdaad, maar een terroristische actie. Een kleine 9/11 actie. Waarom pikken we dit? Een NAVO land is tot op het bot aangevallen en niemand doet iets? Hup naar Oekrane en afrekenen met die pro-Russische idioten. En als het even kan, ook met Rusland. Als hier geen militaire vergelding op volgt is de NAVO niets waard en kunnen we er net zo goed uit stappen.
:')
Nee het is een ongeluk net als in andere soortgelijke gevallen.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:26 schreef LXIV het volgende:

[..]

Waarmee gaan we naar de Oekrane dan? Van onze 1000+ tanks zijn er 0 over. De Russen hebben er nog 20.000. Je kunt geen groot land aanvallen zonder tanks.
Goed lezen. Ik heb het over de NAVO. Zo werkt dat verdrag. Als een NAVO land wordt aangevallen moet de rest bijspringen. Er is berekend dat Duitsland+Turkije+Engeland een leger hebben dat qua wapens, tanks, materiaal, technologie en manschappen even sterk is als Rusland.
Maar daar kom de VS, Frankrijk, Canada, Scandanvi en Benelux dus bij. Win je makkelijk dus.
tim-elzingazaterdag 19 juli 2014 @ 12:27
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:23 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Dat doet ie niet... die werkt mee.. anders heeft hij een probleem voor nu en in de toekomst
(Vraag uit interesse) Hoe weet je dat hij meewerkt? Op dit moment heb ik niet het gevoel dat hij tegenwerkt, maar ik ben benieuwd of hij - als dat uit het onderzoek blijkt - zal toegeven dat het pro-Russische seperatisten zijn geweest.
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:26 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Welk bewijs moet je hebben jongen, doe niet zo naef. Denk je werkelijk dat een paar pro-Russische gasten publiekelijk aan de wereld gaan zeggen: "Tja, we hebben per ongeluk een burgervliegtuig van Nederland neergehaald" :')
nee .. alle lichamen moeten geborgen worden, DNA onderzoeken.. wie zat waar, wie stond waar, wie is er waardoor overleden (granaatinslag, zuurstof tekort, explosieve decompressie, of grondinslag).. tsja.. dat willen onderzoekers nou eenmaal weten..
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:28
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:27 schreef hmmmz het volgende:

[..]

:')
Nee het is een ongeluk net als in andere soortgelijke gevallen.
Nou dan vliegen we even over moskou, laten 'per ongeluk' wat bommen vallen en zeggen tegen Poetin: '''Ja, foutje bedankt''
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:28
12:15 uur
Kees van der Staaij


SGP-fractievoorzitter prijst regering.
keesvdstaaij twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 11:57:42 Parlementaire terughoudendheid kort na vliegramp is goede zaak. Regering is goed bezig internationaal onderzoek voor elkaar te krijgen. reageer retweet
12:25 uur
Geen persconferentie op Schiphol

Malaysia Airlines maakt bekend dat het geen persconferentie geeft op Schiphol. Het vrijgeven van de passagierslijst gebeurt door Buitenlandse Zaken.

http://nos.nl/liveblog/67(...)kraine-dag-drie.html
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 12:28
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:25 schreef Snowballed het volgende:

[..]


[..]

als hier alleen nieuws geplaatst mag worden dienen er een boel posts verwijderd te worden.
speknekzaterdag 19 juli 2014 @ 12:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:59 schreef madeliefff het volgende:
wat is er volgens jullie gebeurd?
ik las net dit:
http://niburu.co/index.ph(...)et-complot&Itemid=33
Wat een slechte conspiracy. Iedereen weet dat Strelkov een reptilian is die ingeschakeld is door Big pharma om dat vliegtuig vol aids wetenschappers neer te schieten.

(Of was aids een hoax van big pharma?)
gretverzaterdag 19 juli 2014 @ 12:29
evidence003.jpg
Messinazaterdag 19 juli 2014 @ 12:29
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:20 schreef Happel het volgende:
Dit al langs geweest?


Grafische beelden, dus opgelet.
Er lag een bloem bij dat kinderlichaampje. ;(
groenenzaterdag 19 juli 2014 @ 12:29
Kees van der Staaij :')
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:28 schreef Parzival het volgende:

[..]

nee .. alle lichamen moeten geborgen worden, DNA onderzoeken.. wie zat waar, wie stond waar, wie is er waardoor overleden (granaatinslag, zuurstof tekort, explosieve decompressie, of grondinslag).. tsja.. dat willen onderzoekers nou eenmaal weten..
Ok prima, zolang na afloop van dat onderzoek er maar militair hard wordt ingegrepen. En die zogenaamde angst voor Rusland moet maar eens over zijn. Ze hebben ons al een slag toegebracht, moeten we wachten tot ze gebouwen in Amsterdam gaan opblazen voor we ons realiseren dat we in oorlog zijn met Rusland?
RVerzaterdag 19 juli 2014 @ 12:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:29 schreef groenen het volgende:
Kees van der Staaij :')
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:27 schreef tim-elzinga het volgende:

[..]

(Vraag uit interesse) Hoe weet je dat hij meewerkt? Op dit moment heb ik niet het gevoel dat hij tegenwerkt, maar ik ben benieuwd of hij - als dat uit het onderzoek blijkt - zal toegeven dat het pro-Russische seperatisten zijn geweest.
Dat heeft hij al een poos geleden duidelijk gemaakt..
Het is ook niet bevorderlijk voor Rusland als hij gaat tegenwerken..
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:29 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Ok prima, zolang na afloop van dat onderzoek er maar militair hard wordt ingegrepen. En die zogenaamde angst voor Rusland moet maar eens over zijn. Ze hebben ons al een slag toegebracht, moeten we wachten tot ze gebouwen in Amsterdam gaan opblazen voor we ons realiseren dat we in oorlog zijn met Rusland?
begrijp me niet verkeerd.. ik snap ook niet dat er nog steeds gemaskerde mannen rondlopen daar met wapens.. ik ben ook voor een grote troepenmacht die gewoon in de nacht land en die 15km2 inneemt met grooooots machtvertoon...
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 12:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:29 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Ok prima, zolang na afloop van dat onderzoek er maar militair hard wordt ingegrepen. En die zogenaamde angst voor Rusland moet maar eens over zijn. Ze hebben ons al een slag toegebracht, moeten we wachten tot ze gebouwen in Amsterdam gaan opblazen voor we ons realiseren dat we in oorlog zijn met Rusland?
Vriend, ga nou eens nadenken wat 'totaler krieg' met Rusland zou betekenen. Er is een reden dat we, via de VN, altijd naar diplomatieke oplossingen zoeken ipv duizenden, zoniet honderduizenden, militairen en burgers de dood insturen.
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:22 schreef betyar het volgende:

[..]

Correct, doch houd ik die extremisten in Kiev ook in staat om hiermee de separatisten in kwaad daglicht te willen zetten. die mafkezen hebben ook aangedrongen op niet al te vriendelijke demonstraties in Kiev en omgeving.
Dat is toch een idiote gedachte man.. Net of ze daar echt zouden denken: 'hmm, hoe kunnen we die separatisten pakken.. o, wacht, we halen gewoon een burgervliegtuig neer!'

Je doet voorkomen of je objectief en rationeel redeneert, maar volgens mij ben je gewoon op de hand van die pleuris Russen
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:31
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:28 schreef madeliefff het volgende:

[..]

als hier alleen nieuws geplaatst mag worden dienen er een boel posts verwijderd te worden.
Daar is de TR knop voor dus vermaak je wat.. ;)
LXIVzaterdag 19 juli 2014 @ 12:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:27 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Goed lezen. Ik heb het over de NAVO. Zo werkt dat verdrag. Als een NAVO land wordt aangevallen moet de rest bijspringen. Er is berekend dat Duitsland+Turkije+Engeland een leger hebben dat qua wapens, tanks, materiaal, technologie en manschappen even sterk is als Rusland.
Maar daar kom de VS, Frankrijk, Canada, Scandanvi en Benelux dus bij. Win je makkelijk dus.
Dat hebben er meer gedacht.
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:22 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Een menselijke fout met tragische gevolgen. Dat lijkt me ook hier het geval.
Nee, geen menselijke fout.. normale mensen zouden nooit geschoten hebben, alleen mensen die er geen probleem mee hebben om dood en verderf te zaaien. Veel militaire acties zijn in mijn ogen volstrekt nutteloos en slechts dom apengedrag waarbij men het heerlijk vindt om anderen af te knallen
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:30 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Vriend, ga nou eens nadenken wat 'totaler krieg' met Rusland zou betekenen. Er is een reden dat we, via de VN, altijd naar diplomatieke oplossingen zoeken ipv duizenden, zoniet honderduizenden, militairen en burgers de dood insturen.
Er is al sprake van een oorlog van Rusland tegenover het Westen. Alleen Rusland weet dat en wij houden ons van de domme. Zij gaan meer van dit soort acties plegen tegen NAVO landen. Straks is het een trein uit Duitsland of gebouw in Polen. En elke keer moeten accepteren dat het een zogenaamde fout is? Wat een gelul. Niemand is uit op oorlog, ook niet Rusland, maar als zij ons provoceren, burgerslachtoffers maken en dit soort acties plegen moet je hard terug slaan. Daar is de NAVO voor.
Ringozaterdag 19 juli 2014 @ 12:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:24 schreef LXIV het volgende:

Als je het invloedsgebied van Rusland (voorheen de USSR) ziet de afgelopen 25 jaar, dan zie je ook dat van dit "groot-Russische rijk" iedere 5 jaar een stuk wordt afgenomen. In 1989 liep het nog van de Elbe tot aan Kamtschaka, nu is daar zeker 30% vanaf.
Als het de doelstelling is van Rusland om een Groot Russisch rijk te creeren dan falen ze daar compleet in.
Ze willen allereerst de gebieden terug die "historisch" Russisch bezit zijn en waar genoeg etnische Russen wonen die zich misschien wel bij Moedertje Rossija willen aansluiten, zoals Oekrane. Wie weet welke plannen ze hebben met de Baltische staten, die tot EU behoren.
Met Wit-Rusland hebben ze al een boevenpact, dus die status quo wordt voorlopig gehandhaafd.
AchJazaterdag 19 juli 2014 @ 12:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:27 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Goed lezen. Ik heb het over de NAVO. Zo werkt dat verdrag. Als een NAVO land wordt aangevallen moet de rest bijspringen. Er is berekend dat Duitsland+Turkije+Engeland een leger hebben dat qua wapens, tanks, materiaal, technologie en manschappen even sterk is als Rusland.
Maar daar kom de VS, Frankrijk, Canada, Scandanvi en Benelux dus bij. Win je makkelijk dus.
Ik weet niet of je het nieuws een beetje gevolgd hebt, maar de hele NAVO heeft keihard op defensie lopen bezuinigen. Ik geloof dat alleen Polen nog een beetje in de buurt komt van de 2% norm.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:32 schreef LXIV het volgende:

[..]

Dat hebben er meer gedacht.
In een hele hele andere tijd dan nu. Dus een domme opmerking. Tegenwoordig is de wereld ''veel kleiner''. Je kan overal communiceren, satellieten kunnen praktisch alles zien, vervoersmiddelen zijn veel sneller, etc. Het is niet meer zo dat je met paard en wagen 3000 kilometer in de Siberische kou moet vechten. Bovendien, gewoon alles tot Moskou veroveren, de rest mogen de Russen houden.
hmmmzzaterdag 19 juli 2014 @ 12:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:28 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Nou dan vliegen we even over moskou, laten 'per ongeluk' wat bommen vallen en zeggen tegen Poetin: '''Ja, foutje bedankt''
:')
Dat is opzet. Ik neem aan dat je het verschil begrijpt. Met jou manier van redeneren had Iran in 88 de VS aangevallen en Rusland in 2001 Oekrane bezet. Dit soort ongelukken gebeuren af en toe en de geschiedenis wijst uit dat er weinig gevolg aan zal worden gegeven. Wanneer er sprake is van opzet is het uiteraard heel anders.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:34 schreef AchJa het volgende:

[..]

Ik weet niet of je het nieuws een beetje gevolgd hebt, maar de hele NAVO heeft keihard op defensie lopen bezuinigen. Ik geloof dat alleen Polen nog een beetje in de buurt komt van de 2% norm.
Ik denk dat je onderschat hoe enorm sterk Duitsland en Turkije zijn. Dan heb ik het nog niet eens over de VS, UK en Frankrijk.
RVerzaterdag 19 juli 2014 @ 12:35
Hadden de BRIC landen niet een bijeenkomst een paar dagen voor de vliegramp? Om een soort alternatief voor het IMF op te richten? En opeens stort er een vliegtuig neer en krijgt Rusland gelijk de schuld
#BNW
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 12:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:34 schreef Shreyas het volgende:

[..]

In een hele hele andere tijd dan nu. Dus een domme opmerking. Tegenwoordig is de wereld ''veel kleiner''. Je kan overal communiceren, satellieten kunnen praktisch alles zien, vervoersmiddelen zijn veel sneller, etc. Het is niet meer zo dat je met paard en wagen 3000 kilometer in de Siberische kou moet vechten. Bovendien, gewoon alles tot Moskou veroveren, de rest mogen de Russen houden.
Ok, stel, we verklaren totale oorlog aan Rusland (als NAVO). Nou, Rusland heeft de beschikking over het op n na grootste arsenaal aan kernwapens. Wat dacht je dat ze daarmee gingen doen?
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:35
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:34 schreef hmmmz het volgende:

[..]

:')
Dat is opzet. Ik neem aan dat je het verschil begrijpt. Met jou manier van redeneren had Iran in 88 de VS aangevallen en Rusland in 2001 Oekrane bezet. Dit soort ongelukken gebeuren af en toe en de geschiedenis wijst uit dat er weinig gevolg aan zal worden gegeven. Wanneer er sprake is van opzet is het uiteraard heel anders.
dit gaat idd in de boeken.. ongeluk boven conflict zone.. wellicht dat we nog wat lijken vinden aan boompjes opgehangen.. maar zelfs die kans is klein.. ik vermoed niet dat er iemand hiervoor een cel gaat zien
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:36
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:34 schreef hmmmz het volgende:

[..]

:')
Dat is opzet. Ik neem aan dat je het verschil begrijpt. Met jou manier van redeneren had Iran in 88 de VS aangevallen en Rusland in 2001 Oekrane bezet. Dit soort ongelukken gebeuren af en toe en de geschiedenis wijst uit dat er weinig gevolg aan zal worden gegeven. Wanneer er sprake is van opzet is het uiteraard heel anders.
Het enige verschil met Iran destijds was dat zij er geen probleem mee hadden om na de Vincennes Amerika terug te pakken met terreuracties. Volgens mij was Lockerbie een gevolg daarvan, maar weet het niet zeker.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:36
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:34 schreef hmmmz het volgende:

[..]

:')
Dat is opzet. Ik neem aan dat je het verschil begrijpt. Met jou manier van redeneren had Iran in 88 de VS aangevallen en Rusland in 2001 Oekrane bezet. Dit soort ongelukken gebeuren af en toe en de geschiedenis wijst uit dat er weinig gevolg aan zal worden gegeven. Wanneer er sprake is van opzet is het uiteraard heel anders.
En hoe weet je dat? Omdat Poetin straks gaat zeggen dat hij er niets meer te maken heeft en een pro-Russische Oekraner zegt dat het per ongeluk was? Wat een naviteit weer :')
dotKoenzaterdag 19 juli 2014 @ 12:36
quote:
The Dutch passion for travel is as old as the country, with its low-lying, swampy areas unfit for agriculture and its small size forcing ambitious Dutch to look beyond their borders. “This small nation is used to getting its impulses from abroad,” said Geert Mak, a prominent Dutch author and historian.

http://www.nytimes.com/20(...)-ties-to-russia.html
New York Times :')
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:35 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Ok, stel, we verklaren totale oorlog aan Rusland (als NAVO). Nou, Rusland heeft de beschikking over het op n na grootste arsenaal aan kernwapens. Wat dacht je dat ze daarmee gingen doen?
Helemaal niets. Het gaat niet aankomen op een kernoorlog. Dan zal Rusland zelf te veel schade oplopen.
MagicIsland1zaterdag 19 juli 2014 @ 12:37
Nederlanders willen graag de bitch zijn van een paar Russische hooligan rebellen :')

Eisen van de rebellen en Putin dat de lichamen z.s.m. naar Nederland worden gebracht is wel het minste wat er gedaan kan worden.

maar nee hoor, lekker toekijken hoe lichamen geplunderd worden en in een weiland al 2 dagen aan het verrotten zijn.
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 12:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:37 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Helemaal niets. Het gaat niet aankomen op een kernoorlog. Dan zal Rusland zelf te veel schade oplopen.
Waarom niet? Oorlog is oorlog, dan gaan alle remmen los hoor. Het is niet zo van "Ja, het is nu oorlog, maar wel lief spelen he?"
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:37 schreef MagicIsland1 het volgende:
Nederlanders willen graag de bitch zijn van een paar Russische hooligan rebellen :')

Eisen van de rebellen en Putin dat de lichamen z.s.m. naar Nederland worden gebracht is wel het minste wat er gedaan kan worden.

maar nee hoor, lekker toekijken hoe lichamen geplunderd worden en in een weiland al 2 dagen aan het verrotten zijn.
omdat we het liefste willen dat niemand eraan komt
AchJazaterdag 19 juli 2014 @ 12:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:35 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Ik denk dat je onderschat hoe enorm sterk Duitsland en Turkije zijn.
Geloof me, Duitsland is nog geen schim van wat het 15 jaar geleden was op defensie gebied.

quote:
Dan heb ik het nog niet eens over de VS, UK en Frankrijk.
De VS hebben al gezegd dat we onze eigen boontjes moeten doppen in dit geval. En ook de UK en Frankrijk hebben gigantisch lopen bezuinigen op defensie/ zijn daar mee bezig.
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:38
quote:
And while the disaster has touched so many here, the government is also mindful that Russia is the country’s third-largest trade partner and that business is growing, especially natural gas.
Altijd maar weer die economische belangen he ;(
LXIVzaterdag 19 juli 2014 @ 12:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:34 schreef Shreyas het volgende:

[..]

In een hele hele andere tijd dan nu. Dus een domme opmerking. Tegenwoordig is de wereld ''veel kleiner''. Je kan overal communiceren, satellieten kunnen praktisch alles zien, vervoersmiddelen zijn veel sneller, etc. Het is niet meer zo dat je met paard en wagen 3000 kilometer in de Siberische kou moet vechten. Bovendien, gewoon alles tot Moskou veroveren, de rest mogen de Russen houden.
Als de Russische modderperiode aanbreekt lopen ook moderne voertuigen vast. Bovendien is alleen het oppervlakte van West-Rusland tot aan de lijn Leningrad, Moskau, Wolgograd zo groot dat je die gebieden nooit onder controle kunt krijgen. De Russische wapenindustrie zit in de Oeral.

Dan zit je met de situatie dat je vastzit in Moskou, je logistieke lijnen voortdurend aangevallen worden en dat je 80% van Rusland nog steeds niet in handen hebt. Kijk eens hoeveel moeite het de NAVO kostte om Servi aan te vallen. En dan heb je het over een klein landje dat vanuit Itali te bombarderen is! Rusland is totaal andere koek.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:37 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Waarom niet? Oorlog is oorlog, dan gaan alle remmen los hoor. Het is niet zo van "Ja, het is nu oorlog, maar wel lief spelen he?"
Heeft Amerika dan kernbommen in Vietnam gebruikt? Heeft Rusland kernbommen in Afghanistan gebruikt. Werden en in de golfoorlog kernwapens gebruikt? Heeft Isral gedurende de zes-daagse oorlog kernwapens gebruikt? Jongen doe niet zo dom.
LXIVzaterdag 19 juli 2014 @ 12:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:35 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Ik denk dat je onderschat hoe enorm sterk Duitsland en Turkije zijn. Dan heb ik het nog niet eens over de VS, UK en Frankrijk.
Ik ken het Duitse leger erg goed en dat is beslist niet enorm sterk. Bovendien bestaat er onder het Duitse publiek een sterke aversie om tegen Rusland op te marcheren.
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:39 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Heeft Amerika dan kernbommen in Vietnam gebruikt? Heeft Rusland kernbommen in Afghanistan gebruikt. Werden en in de golfoorlog kernwapens gebruikt? Heeft Isral gedurende de zes-daagse oorlog kernwapens gebruikt? Jongen doe niet zo dom.
Geen kernbommen maar ook geen madeliefjes.. napalm, fosforbommen, agent Orange etc.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:39 schreef LXIV het volgende:

[..]

Ik ken het Duitse leger erg goed en dat is beslist niet enorm sterk. Bovendien bestaat er onder het Duitse publiek een sterke aversie om tegen Rusland op te marcheren.
http://www.alletop10lijstjes.nl/10-sterkste-legers/ Ok man :')
Bovendien Duitsland vecht niet namens zichzelf maar namens de NAVO. En de Duitse mentaliteit is zo sterk, daar geen Rus zich mee meten.
Panzermauszaterdag 19 juli 2014 @ 12:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:37 schreef MagicIsland1 het volgende:
Nederlanders willen graag de bitch zijn van een paar Russische hooligan rebellen :')

Eisen van de rebellen en Putin dat de lichamen z.s.m. naar Nederland worden gebracht is wel het minste wat er gedaan kan worden.

maar nee hoor, lekker toekijken hoe lichamen geplunderd worden en in een weiland al 2 dagen aan het verrotten zijn.
Deze zit nog in zijn stoel. Te rotten. In de zomerzon bij een landklimaat.

SPOILER
[dan niet]
Die lichamen moeten hier weg en wel meteen. Ongeacht de schuldige, schuldvraag of verdere technische toedracht, ongeluk, false flag, black ops, het doet er niet toe.
Idanuezaterdag 19 juli 2014 @ 12:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:40 schreef Shreyas het volgende:

[..]

http://www.alletop10lijstjes.nl/10-sterkste-legers/ Ok man :')
Bovendien Duitsland vecht niet namens zichzelf maar namens de NAVO. En de Duitse mentaliteit is zo sterk, daar geen Rus zich mee meten.
"Let op deze lijst is gemaakt in 2010."
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:40 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Geen kernbommen maar ook geen madeliefjes.. napalm, fosforbommen, agent Orange etc.
We hadden het over kernwapens, dus haal geen andere dingen erbij. Zoals eerder gezegd, er zijn na de Tweede Wereldoorlog tientallen oorlogen uitgevochten door landen mt kernwapens en die hebben ze niet gebruikt. Wat snap je daar niet aan?
Surveillance-Fietszaterdag 19 juli 2014 @ 12:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:36 schreef dotKoen het volgende:

[..]

New York Times :')
Inderdaad totaal ongeschikt voor landbouw. :')

quote:
Nederland is wereldspeler op landbouwgebied en na de VS de grootste exporteur van agrarische producten in de wereld.
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 12:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:40 schreef Shreyas het volgende:

[..]

http://www.alletop10lijstjes.nl/10-sterkste-legers/ Ok man :')
Bovendien Duitsland vecht niet namens zichzelf maar namens de NAVO. En de Duitse mentaliteit is zo sterk, daar geen Rus zich mee meten.
Als China op 2 staat zou het lijstje niet te serieus nemen.
Infectionzaterdag 19 juli 2014 @ 12:42
Mensen die denken dat dit een oorlog met Rusland wordt... :')

USA en de EU zijn veel te bang voor Rusland. EN er is te weinig aanleiding hiervoor omdat er geen 'hard' bewijs is. Alleen wat speculaties en beelden waarvan Rusland ontkent dat het hun soldaten zijn.
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:43
quote:
15s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:42 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Deze zit nog in zijn stoel. Te rotten. In de zomerzon bij een landklimaat.

SPOILER
Die lichamen moeten hier weg en wel meteen. Ongeacht de schuldige, schuldvraag of verdere technische toedracht, ongeluk, false flag, black ops, het doet er niet toe.
Dit mag je niet posten
Pietverdrietzaterdag 19 juli 2014 @ 12:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:36 schreef dotKoen het volgende:

[..]

New York Times :')
Dat is correct, veengronden zijn niet geschikt voor landbouw, daar staat gras en koeien op. Dit is ook de reden waarom we van oudsher zoveel kaas maken.
Je kan niet veel anders met veengrond
hmmmzzaterdag 19 juli 2014 @ 12:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:36 schreef Shreyas het volgende:

[..]

En hoe weet je dat? Omdat Poetin straks gaat zeggen dat hij er niets meer te maken heeft en een pro-Russische Oekraner zegt dat het per ongeluk was? Wat een naviteit weer :')
Niemand is zo stom om lukraak commercile vliegtuigen uit de lucht te gaan schieten. Daar heeft niemand belang bij.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:42 schreef DeJori het volgende:

[..]

Als China op 2 staat zou het lijstje niet te serieus nemen.
China heeft een fantastisch leger. Niet alleen qua mankracht sterk maar ook qua technologie en wapens.
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 12:43
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:43 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Dat is correct, veengronden zijn niet geschikt voor landbouw, daar staat gras en koeien op. Dit is ook de reden waarom we van oudsher zoveel kaas maken.
Je kan niet veel anders met veengrond
Opsteken en gebruiken om whisky mee te stoken.
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 12:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:40 schreef Shreyas het volgende:

[..]

http://www.alletop10lijstjes.nl/10-sterkste-legers/ Ok man :')
Bovendien Duitsland vecht niet namens zichzelf maar namens de NAVO. En de Duitse mentaliteit is zo sterk, daar geen Rus zich mee meten.
Goeie bron...
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:39 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Heeft Amerika dan kernbommen in Vietnam gebruikt? Heeft Rusland kernbommen in Afghanistan gebruikt. Werden en in de golfoorlog kernwapens gebruikt? Heeft Isral gedurende de zes-daagse oorlog kernwapens gebruikt? Jongen doe niet zo dom.
Vriend, als jij graag wil dat WW3 uitbreekt en je het risico wil lopen dat jouw land straks een radioactieve woestijn is, ga je gang, maar doe het wel ergens anders. De vorige keer dat we in een dergelijke situatie zaten (Koude Oorlog), is het ook nooit uitgelopen op een daadwerkelijke oorlog, en daar was maar 1 goede reden voor.
LXIVzaterdag 19 juli 2014 @ 12:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:40 schreef Shreyas het volgende:

[..]

http://www.alletop10lijstjes.nl/10-sterkste-legers/ Ok man :')
Bovendien Duitsland vecht niet namens zichzelf maar namens de NAVO. En de Duitse mentaliteit is zo sterk, daar geen Rus zich mee meten.
De kracht van Rusland zit in het terrein. Die hebben in dat opzicht niet eens zo'n sterk leger nodig.

Maar als iedereen graag wil, laten we dan vooral onvoorbereid opmarcheren richting Moskou. Dat schijnt iedere 60 jaar een keer nodig te zijn.
Ik vind het prima om Rusland aan te vallen, alleen al voor de olie en de graanvelden. Maar ga je dan eerst 10 jaar voorbereiden. Nu is het kansloos.
Panzermauszaterdag 19 juli 2014 @ 12:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:43 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Dit mag je niet posten
Ik zie het. Staat zelfs in een spoiler, maar goed, dan niet. Slappe tent is dit geworden zeg.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:44
quote:
15s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:42 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Deze zit nog in zijn stoel. Te rotten. In de zomerzon bij een landklimaat.

SPOILER
Die lichamen moeten hier weg en wel meteen. Ongeacht de schuldige, schuldvraag of verdere technische toedracht, ongeluk, false flag, black ops, het doet er niet toe.
Geen lijken.. zie topicpointer...
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:42 schreef Shreyas het volgende:

[..]

We hadden het over kernwapens, dus haal geen andere dingen erbij. Zoals eerder gezegd, er zijn na de Tweede Wereldoorlog tientallen oorlogen uitgevochten door landen mt kernwapens en die hebben ze niet gebruikt. Wat snap je daar niet aan?
Kernwapens zullen nooit worden gebruikt en Duitsland is sinds WO II zeer huiverig voor deelname aan militaire acties. Meer kan je er niet over zeggen denk ik..
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:44
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:43 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Niemand is zo stom om lukraak commercile vliegtuigen uit de lucht te gaan schieten. Daar heeft niemand belang bij.
Onder normale omstandigheden niet. Maar nogmaals, we bevinden ons niet meer onder normale omstandigheden. En voor dat de trage regeringen dat doorhebben is het wellicht al te laat
H4ppyzaterdag 19 juli 2014 @ 12:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:29 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Ok prima, zolang na afloop van dat onderzoek er maar militair hard wordt ingegrepen. En die zogenaamde angst voor Rusland moet maar eens over zijn. Ze hebben ons al een slag toegebracht, moeten we wachten tot ze gebouwen in Amsterdam gaan opblazen voor we ons realiseren dat we in oorlog zijn met Rusland?
Het valt me op dat de meeste mensen die onzin uit lopen te kramen een voetbal gerelateerde avatar afbeelding hebben.
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 12:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:43 schreef Shreyas het volgende:

[..]

China heeft een fantastisch leger. Niet alleen qua mankracht sterk maar ook qua technologie en wapens.
Daarom varen ze ook rond met oude sovjet schepen (http://nos.nl/artikel/263(...)-china-te-water.html). Het zijn er wel veel, dat klopt.
Idanuezaterdag 19 juli 2014 @ 12:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:44 schreef H4ppy het volgende:

[..]

Het valt me op dat de meeste mensen die onzin uit lopen te kramen een voetbal gerelateerde avatar afbeelding hebben.
Was mij ook al opgevallen. :D
Zipportalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:44 schreef H4ppy het volgende:

[..]

Het valt me op dat de meeste mensen die onzin uit lopen te kramen een voetbal gerelateerde avatar afbeelding hebben.
Ja, en ze zijn voor Ajax. :') Dat gaat dubbel op.
123hopsaflopszaterdag 19 juli 2014 @ 12:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:44 schreef H4ppy het volgende:

[..]

Het valt me op dat de meeste mensen die onzin uit lopen te kramen een voetbal gerelateerde avatar afbeelding hebben.
:D
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:46
quote:
15s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:44 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Ik zie het. Staat zelfs in een spoiler, maar goed, dan niet. Slappe tent is dit geworden zeg.
Is met name bedacht omdat er behoorlijk ingezoomd werd.. ;)
Pleun2011zaterdag 19 juli 2014 @ 12:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:44 schreef H4ppy het volgende:

[..]

Het valt me op dat de meeste mensen die onzin uit lopen te kramen een voetbal gerelateerde avatar afbeelding hebben.
Dat is toeval.. sommigen hebben een panda als plaatje of zijn simpelweg vrouw
Tukker87zaterdag 19 juli 2014 @ 12:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:44 schreef H4ppy het volgende:

[..]

Het valt me op dat de meeste mensen die onzin uit lopen te kramen een voetbal gerelateerde avatar afbeelding hebben.
Generaliseren is een goede eigenschap. ^O^
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 12:46
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:46 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Is met name bedacht omdat er behoorlijk ingezoomd werd.. ;)
Ik denk vooral omdat er hier nabestaanden op het forum zijn (mijzelf incluis), die denk ik liever niet dat soort foto's van bekenden willen zien.
Donnie-Brascozaterdag 19 juli 2014 @ 12:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:30 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Vriend, ga nou eens nadenken wat 'totaler krieg' met Rusland zou betekenen. Er is een reden dat we, via de VN, altijd naar diplomatieke oplossingen zoeken ipv duizenden, zoniet honderduizenden, militairen en burgers de dood insturen.
Beetje indamming van wereldpopulatie kan geen kwaad :P
Messinazaterdag 19 juli 2014 @ 12:46
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:46 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Is met name bedacht omdat er behoorlijk ingezoomd werd.. ;)
Mensen hielden zich niet aan de spoiler. En niet n of twee keer, maar echt op elke pagina. :N
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 12:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:46 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Dat is toeval.. sommigen hebben een panda als plaatje of zijn simpelweg vrouw
_O- Daar dacht ik ook meteen aan.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:47
quote:
15s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:42 schreef Infection het volgende:
Mensen die denken dat dit een oorlog met Rusland wordt... :')

USA en de EU zijn veel te bang voor Rusland.
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:44 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Duitsland is sinds WO II zeer huiverig voor deelname aan militaire acties. Meer kan je er niet over zeggen denk ik..
Dat is inderdaad het grote probleem. En je ziet het hier al. Mensen zijn doodsbang voor Rusland. Daarom zal het geen oorlog worden, maar erger nog, daarom zal Poetin zijn gang blijven gaan en steeds verder gaan. Niemand durft hem tot de orde te roepen. Omdat Poetin weet dat het Westen bang is. Terwijl Rusland 101 meer redenen heeft om vl banger te zijn voor het Westen.
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 12:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:46 schreef Donnie-Brasco het volgende:

[..]

Beetje indamming van wereldpopulatie kan geen kwaad :P
Alleen gaat met oorlog de verkeerde generatie. Je kunt beter een virus hebben dat babyboomers doet overlijden :P
Pietverdrietzaterdag 19 juli 2014 @ 12:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:43 schreef DeJori het volgende:

[..]

Opsteken en gebruiken om whisky mee te stoken.
Dat kan je maar 1 keer doen.
Tukker87zaterdag 19 juli 2014 @ 12:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:46 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Dat is toeval.. sommigen hebben een panda als plaatje of zijn simpelweg vrouw
Hij is wel berucht hier :D
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:46 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Ik denk vooral omdat er hier nabestaanden op het forum zijn (mijzelf incluis), die denk ik liever niet dat soort foto's van bekenden willen zien.
Dat ook idd.. maakte ik me ook al hard voor...
(mensen die het op FB plaatsten en toen reacties van familie kregen die ze herkenden.. |:( )
AchJazaterdag 19 juli 2014 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:40 schreef Shreyas het volgende:

[..]

http://www.alletop10lijstjes.nl/10-sterkste-legers/ Ok man :')
Bovendien Duitsland vecht niet namens zichzelf maar namens de NAVO. En de Duitse mentaliteit is zo sterk, daar geen Rus zich mee meten.
Een lijstje gebasseerd op personele sterkte inclusief de toen nog geldende dienstplicht in Duitsland, ondertussen al afgeschaft...

Ennu:

quote:
De Bundeswehr is thans verwikkeld in een zeer grote reorganisatie om de strijdkrachten mobieler en meer expeditionair te maken in het licht van 11 september 2001.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Bundeswehr

Net zoals bij ons gebeurd is dus.
Panzermauszaterdag 19 juli 2014 @ 12:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:46 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Ik denk vooral omdat er hier nabestaanden op het forum zijn (mijzelf incluis), die denk ik liever niet dat soort foto's van bekenden willen zien.
Dusdanig herkenbare foto's zou ik niet posten. Kwam deze tegen in een fotoserie van een Franse fotograaf. Ook een foto van een lijk in een bijkeuken ofzo, gat in het dak. Opeens was het er.

Ik vraag me af waar Rutte en zijn maatjes de hele dag naar zitten te kijken. Waarschijnlijk zijn het handelscontracten.
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:49
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:49 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Dusdanig herkenbare foto's zou ik niet posten. Kwam deze tegen in een fotoserie van een Franse fotograaf. Ook een foto van een lijk in een bijkeuken ofzo, gat in het dak. Opeens was het er.

Ik vraag me af waar Rutte en zijn maatjes de hele dag naar zitten te kijken. Waarschijnlijk zijn het handelscontracten.
links mogen wel in een spoiler volgens mij
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:50
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:49 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Dusdanig herkenbare foto's zou ik niet posten. Kwam deze tegen in een fotoserie van een Franse fotograaf. Ook een foto van een lijk in een bijkeuken ofzo, gat in het dak. Opeens was het er.

Ik vraag me af waar Rutte en zijn maatjes de hele dag naar zitten te kijken. Waarschijnlijk zijn het handelscontracten.
denk dat die andere zorgen heeft hoor
RVerzaterdag 19 juli 2014 @ 12:50
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:43 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Niemand is zo stom om lukraak commercile vliegtuigen uit de lucht te gaan schieten. Daar heeft niemand belang bij.
ehhm
Reminder: U.S. Plotted to Provoke Shoot Down of Airliner to Create Pretext for War
http://www.prisonplanet.c(...)pretext-for-war.html
Panzermauszaterdag 19 juli 2014 @ 12:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:49 schreef Parzival het volgende:

[..]

links mogen wel in een spoiler volgens mij
SPOILER
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:51
overigens: tov van de foto's: http://www.geenstijl.nl/m(...)ocial_media_fuc.html
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 12:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:50 schreef RVer het volgende:

[..]

ehhm
Reminder: U.S. Plotted to Provoke Shoot Down of Airliner to Create Pretext for War
http://www.prisonplanet.c(...)pretext-for-war.html
Alex Jones? Gaan we die tour op?
RVerzaterdag 19 juli 2014 @ 12:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:51 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Alex Jones? Gaan we die tour op?
Nee, Paul Joseph Watson
Maar het gaat om die memo
http://www.independent.co(...)un-plane-465436.html
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:52
quote:
En dan het liefst een NSFW melding erbij... ;)
Nintexzaterdag 19 juli 2014 @ 12:52
OSCE is weer weggejaagd door die Russische rasmongolen

ChristopherJM twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 12:07:03 OSCE team stopped 100 meters from site. DNR guys flicked safeties off on AKs and brought out heavier machine guns. OSCE teams back in cars. reageer retweet
60 lijken weggehaald, niemand zegt waarheen.
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:51 schreef RVer het volgende:

[..]

Nee, Paul Joseph Watson
Volgens mij heb je de hele grote banner aan de top van de pagina gemist...
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 12:52
Olaf Koens is ter plekke en geeft een beschrijving van de scene op zijn twitter:
https://twitter.com/obk?o(...)w=490431918307954688
Panzermauszaterdag 19 juli 2014 @ 12:52
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:43 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Niemand is zo stom om lukraak commercile vliegtuigen uit de lucht te gaan schieten. Daar heeft niemand belang bij.
Godverdomme zeg, wereldvreemde & naieve ploert die je bent. Succes ermee.

quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:51 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Alex Jones? Gaan we die tour op?
Dat is dan weer het andere uiterste. Waarom kan men hier nooit gewoon gezond kritisch zijn zonder meteen naar extrema te duiken?
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:48 schreef AchJa het volgende:

[..]

Een lijstje gebasseerd op personele sterkte inclusief de toen nog geldende dienstplicht in Duitsland, ondertussen al afgeschaft...

Ennu:

[..]

http://nl.wikipedia.org/wiki/Bundeswehr

Net zoals bij ons gebeurd is dus.
En dan? Duitsland vecht niet in z'n eentje tegen Rusland. De hele NAVO vecht mee. Die angst die sommige mensen hier hebben voor Rusland is lachwekkend. Hoeveel vliegtuigen moeten ze nog neerhalen voor dat jij ook begrijpt dat het oorlog is?
speknekzaterdag 19 juli 2014 @ 12:53
quote:
10s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:42 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

Inderdaad totaal ongeschikt voor landbouw. :')

[..]

Dat komt door onze kassen (en melk), niet de landbouw zelf.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:52 schreef Nintex het volgende:
OSCE is weer weggejaagd door die Russische rasmongolen

ChristopherJM twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 12:07:03 OSCE team stopped 100 meters from site. DNR guys flicked safeties off on AKs and brought out heavier machine guns. OSCE teams back in cars. reageer retweet
60 lijken weggehaald, niemand zegt waarheen.
Dat was te verwachten...
Tijd om een corridor op te werpen
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 12:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:52 schreef Nintex het volgende:
OSCE is weer weggejaagd door die Russische rasmongolen

ChristopherJM twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 12:07:03 OSCE team stopped 100 meters from site. DNR guys flicked safeties off on AKs and brought out heavier machine guns. OSCE teams back in cars. reageer retweet
60 lijken weggehaald, niemand zegt waarheen.
Ongelooflijk. Wat zou de reactie van Rusland zijn als je daar een aantal NAVO helicopters zou laten landen om de boel tijdelijk af te zetten en de OVSE waarnemers de ruimte te geven?
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 12:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:52 schreef Shreyas het volgende:

[..]

En dan? Duitsland vecht niet in z'n eentje tegen Rusland. De hele NAVO vecht mee. Die angst die sommige mensen hier hebben voor Rusland is lachwekkend. Hoeveel vliegtuigen moeten ze nog neerhalen voor dat jij ook begrijpt dat het oorlog is?
Mag ik vragen wat jou (evt. militaire) opleiding is dat jij zo goed kan stellen dat de NAVO-landen zoveel meer strijdkracht zouden hebben dan Rusland? Serieuze vraag.
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:54 schreef DeJori het volgende:

[..]

Ongelooflijk. Wat zou de reactie van Rusland zijn als je daar een aantal NAVO helicopters zou laten landen om de boel tijdelijk af te zetten en de OVSE waarnemers de ruimte te geven?
denk niet dat die veel zouden doen.. die zitten in een hoek nu
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:54 schreef DeJori het volgende:

[..]

Ongelooflijk. Wat zou de reactie van Rusland zijn als je daar een aantal NAVO helicopters zou laten landen om de boel tijdelijk af te zetten en de OVSE waarnemers de ruimte te geven?
Geen reactie.. we zijn vrij om dat te doen volgens Putin
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:55
t zal je maar gebeuren.. komt er ineens 80kg met 200km/h door je dak.... je mag hopen dat de meeste idd al overleden waren door de klap op 10km hoogte
Panzermauszaterdag 19 juli 2014 @ 12:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:54 schreef DeJori het volgende:

[..]

Ongelooflijk. Wat zou de reactie van Rusland zijn als je daar een aantal NAVO helicopters zou laten landen om de boel tijdelijk af te zetten en de OVSE waarnemers de ruimte te geven?
Dat vraag ik me ook af. Lijkt me geen verkeerd idee nu. Gewoon vreedzaam landen en mensen zo snel en goed mogelijk hun werk laten doen. Gezond verstand enzo. Wanneer er dan geschoten wordt is het terecht oorlog.
Dekatriazaterdag 19 juli 2014 @ 12:55
Rusland heeft al gezegd dat het het probleem van Oekraine is he.
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 12:56
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:55 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Geen reactie.. we zijn vrij om dat te doen volgens Putin
Waar wachten we op dan?
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:56 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Waar wachten we op dan?
diplomatie
senestazaterdag 19 juli 2014 @ 12:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:54 schreef DeJori het volgende:

[..]

Ongelooflijk. Wat zou de reactie van Rusland zijn als je daar een aantal NAVO helicopters zou laten landen om de boel tijdelijk af te zetten en de OVSE waarnemers de ruimte te geven?
Ik word al woest van dit soort berichten hoe moet dat dan in vredesnaam zijn voor de nabestaanden. Vreselijk.
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 12:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:56 schreef Parzival het volgende:

[..]

diplomatie
fuck dat.
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 12:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:56 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Waar wachten we op dan?
Dat vraag ik me ook af. Ik ben niet een van degene die hier roept dat we Moskou moeten bombarderen of iets in de richting, maar dit lijkt me niet meer dan redelijk.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:56 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Waar wachten we op dan?
Dat weet ik ook niet precies.. maar het kan niet binnen een paar uur...
Nintexzaterdag 19 juli 2014 @ 12:56
ChristopherJM twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 12:47:56 At least another 60 bodies bagged and placed at side of the road here. Nobody will say where they are going. #MH17 http://t.co/Vo4mB9Ez0m reageer retweet
:N
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 12:57
Ik word hier echt woest van. Zelden gehad als het om iets ging wat Nederlanders betrof. Maar nu wel.
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 12:57
Mag ik mensen er wel op wijzen dat, hoewel gesteund door Rusland, de separatisten in principe onafhankelijk opereren? Dus wat Rusland zegt (dat de VN hun gang mogen gaan, etc.) niet spreekt voor de separatisten?
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:56 schreef Nintex het volgende:
ChristopherJM twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 12:47:56 At least another 60 bodies bagged and placed at side of the road here. Nobody will say where they are going. #MH17 http://t.co/Vo4mB9Ez0m reageer retweet
:N
wellicht proberen die separatisten te laten zien.. kijk wij kunnen ook echt wel wat.. ofzo
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:56 schreef Scrummie het volgende:

[..]

fuck dat.
Alsjeblieft niet....
Diplomatie is super belangrijk in deze situatie
RVerzaterdag 19 juli 2014 @ 12:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:56 schreef Nintex het volgende:
ChristopherJM twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 12:47:56 At least another 60 bodies bagged and placed at side of the road here. Nobody will say where they are going. #MH17 http://t.co/Vo4mB9Ez0m reageer retweet
:N
Daar gaat al het bewijs materiaal
De helft zal daar ook al wel weggeroofd zijn
TLCzaterdag 19 juli 2014 @ 12:58
Als Rusland er toch niks mee te maken heeft vind putin het vast niet erg als er door Europa militair ingegrepen gaat worden op die crashsite, om het gebied veilig te stellen zodat onderzoekers daar hun werk kunnen doen, waar heb je trouwens anders een leger voor ? toch niet om de hele tijd in de kazarne te zitten pingpongen
KoosVogelszaterdag 19 juli 2014 @ 12:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:50 schreef RVer het volgende:

[..]

ehhm
Reminder: U.S. Plotted to Provoke Shoot Down of Airliner to Create Pretext for War
http://www.prisonplanet.c(...)pretext-for-war.html
Prison Planet :')
Alex Jones :')
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 12:59
quote:
15s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:58 schreef RVer het volgende:

[..]

Daar gaat al het bewijs materiaal
De helft zal daar ook al wel weggeroofd zijn
je zag op tv beelden al dat de ruim bagage en goederen al in een dump container werden gegooid..
Falcozaterdag 19 juli 2014 @ 12:59
Mensen die oorlog willen met Rusland :'). Het zal ook wel door de hitte komen dat de emoties zo hoog oplopen, maar met een beetje nuchter redeneren is niemand gebaat bij oorlog. Hoe wrang het ook is, ik denk en hoop dat Putin afstand gaat nemen van die separatistische tokkies en een toontje lager gaat zingen met dat gekut in Oost Oekrane. Diplomatiek zou het zo vanuit het westen gespeeld moeten worden.
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 12:59
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:58 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Alsjeblieft niet....
Diplomatie is super belangrijk in deze situatie
Nee, wat superbelangrijk is, is dat de nabestaanden hun familie/vrienden respect kunnen betuigen, hun dagboeken mee krijgen, hun laatste priv bezittingen. Diplomatie belangrijk... Pfff, ja, na de tijd. Roep dan maar sorry als er wat gebeurt is wat niet kon, maar dat geld nu niet. Wat mij betreft dan.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 12:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:57 schreef Scrummie het volgende:
Ik word hier echt woest van. Zelden gehad als het om iets ging wat Nederlanders betrof. Maar nu wel.
Niet doen.. het help geen donder en het is te warm om je op te winden...

Ja het kan niet.. ja er word wel ingegrepen.. maar niet van de ene op de andere minuut..
Panzermauszaterdag 19 juli 2014 @ 12:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:55 schreef Parzival het volgende:
t zal je maar gebeuren.. komt er ineens 80kg met 200km/h door je dak.... je mag hopen dat de meeste idd al overleden waren door de klap op 10km hoogte
Las gisteren dat er bij Lockerbie schijnbaar nog overlevenden waren. Explosie op kilometers hoogte, uit het vliegtuig geslingerd, bewusteloos door drukverschil. Minuutje vrije val en vanaf daar kan je alweer ademen & bij bewustzijn komen. Een enkeling had haar klauwen vol zand nadat ze nog had liggen wroeten in de grond ofzo.

Genoeg over geschreven.
AchJazaterdag 19 juli 2014 @ 12:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:52 schreef Shreyas het volgende:

[..]

En dan? Duitsland vecht niet in z'n eentje tegen Rusland. De hele NAVO vecht mee. Die angst die sommige mensen hier hebben voor Rusland is lachwekkend. Hoeveel vliegtuigen moeten ze nog neerhalen voor dat jij ook begrijpt dat het oorlog is?
Ik ben militair en ik ken de erbarmelijke staat van de verschillende NATO krijgsmachten maar al te goed, met Nederland voorop. Maar ja, tante Annie in het verzorgingstehuis was natuurlijk belangrijker dan het investeren in defensie, nee daar kon gerust nog wel een zak geld van afgepakt worden en doe die veel te dure tanks ook maar weg want die stomme dingen hebben we toch nooit meer nodig...

Het keert zich vanzelf een keer tegen je.
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:59 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Nee, wat superbelangrijk is, is dat de nabestaanden hun familie/vrienden respect kunnen betuigen, hun dagboeken mee krijgen, hun laatste priv bezittingen. Diplomatie belangrijk... Pfff, ja, na de tijd. Roep dan maar sorry als er wat gebeurt is wat niet kon, maar dat geld nu niet. Wat mij betreft dan.
je wilt alleen niet dat er nog meer nabestaanden komen door militair ingrijpen
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:57 schreef Inaithnir het volgende:
Mag ik mensen er wel op wijzen dat, hoewel gesteund door Rusland, de separatisten in principe onafhankelijk opereren? Dus wat Rusland zegt (dat de VN hun gang mogen gaan, etc.) niet spreekt voor de separatisten?
Als wij troepen naar dit gebied sturen, al is het tijdelijk, staan die op de grens met Rusland. In principe kun je dan nogal een stekelige reactie uit het Kremlin verwachten.

Maar als de Russen echt zo heilig zouden zijn als ze zelf doen voorkomen, hadden ze eigenlijk militaire bescherming moeten bieden aan de OVSE waarnemers.

Die separatisten zijn inderdaad een groep kleuters met zware wapens maar ik vraag me af hoe groot de weerstand is als je daar met voldoende machtsvertoon binnen komt.

Shock and awe :9
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 13:00
http://nos.nl/nieuws/live/journaal24/
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:00 schreef Parzival het volgende:

[..]

je wilt alleen niet dat er nog meer nabestaanden komen door militair ingrijpen
Dat hoeft toch ook niet? Wat iemand hierboven zei, zorg dat het 'ramp gebied' afgezet word, wij doen ons werk, en daarna mogen ze elkaar weer afmaken.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:54 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Mag ik vragen wat jou (evt. militaire) opleiding is dat jij zo goed kan stellen dat de NAVO-landen zoveel meer strijdkracht zouden hebben dan Rusland? Serieuze vraag.
De VS alleen al heeft meer strijdkracht dan Rusland. Daar komen nog zes landen met een strijdkracht gelijkwaardig aan 50% van Rusland. Nou stel je definieert de Russische strijdkracht als 10. De VS als 11. En die 6 landen als 5 ieder. 6 x 5 = 30 + 11 = 41. De NAVO is ongeveer vier keer sterker dan Rusland.

Bovendien, Rusland zal een oorlog met de NAVO nooit riskeren. Poetin gaat alleen maar zijn boekje te buiten omdat hij weet veel mensen in het Westen (waaronder jij) doodsbang zijn voor Rusland. Terwijl als je naar de feiten kijkt, Rusland juist degene zou zijn met de angst. Het Westen moet gewoon terugslaan. Dat is voldoende en dan houdt dat gesodemieter wel op.

We hoeven Rusland niet eens aan te vallen, pak gewoon de Krim terug en verdedig Oekrane. Reken kundig af met pro-Russisch tuig. Wie zich verzet wordt krijgsgevangene. Dan zal Rusland zien dat het Westen niet zo makkelijk te pakken is en bindt hij wel in.
Breekfastzaterdag 19 juli 2014 @ 13:01
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:58 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Alsjeblieft niet....
Diplomatie is super belangrijk in deze situatie
Maar die diplomatie moet nu wel een keer gaan werken. Terwijl Rutte aan het bellen is met zijn internationale collega's worden de stoffelijke overschotten van de slachtoffers weggevoerd en hebben de rebellen alle tijd om sporen te wissen.
Infectionzaterdag 19 juli 2014 @ 13:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:59 schreef Falco het volgende:
Mensen die oorlog willen met Rusland :'). Het zal ook wel door de hitte komen dat de emoties zo hoog oplopen, maar met een beetje nuchter redeneren is niemand gebaat bij oorlog. Hoe wrang het ook is, ik denk en hoop dat Putin afstand gaat nemen van die separatistische tokkies en een toontje lager gaat zingen met dat gekut in Oost Oekrane. Diplomatiek zou het zo vanuit het westen gespeeld moeten worden.
Die 'separatisten' waar jij het over hebt zijn ook gewoon Russen in opdracht van Putin hoor. Ik dacht dat iedereen dat ondertussen al wel wist. :')
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 13:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:59 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Nee, wat superbelangrijk is, is dat de nabestaanden hun familie/vrienden respect kunnen betuigen, hun dagboeken mee krijgen, hun laatste priv bezittingen. Diplomatie belangrijk... Pfff, ja, na de tijd. Roep dan maar sorry als er wat gebeurt is wat niet kon, maar dat geld nu niet. Wat mij betreft dan.
We zijn geen USA (gelukkig)
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 13:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:00 schreef DeJori het volgende:

[..]

Als wij troepen naar dit gebied sturen, al is het tijdelijk, staan die op de grens met Rusland. In principe kun je dan nogal een stekelige reactie uit het Kremlin verwachten.

Maar als de Russen echt zo heilig zouden zijn als ze zelf doen voorkomen, hadden ze eigenlijk militaire bescherming moeten bieden aan de OVSE waarnemers.

Die separatisten zijn inderdaad een groep kleuters met zware wapens maar ik vraag me af hoe groot de weerstand is als je daar met voldoende machtsvertoon binnen komt.

Shock and awe :9
probleem is dat als je een NAVO troepenmacht wil deployen.. ze eerst 4 dagen moeten vergaderen.. en dat hebben die separatisten ook wel door daar...
KoosVogelszaterdag 19 juli 2014 @ 13:01
Beetje gek dat die separatisten niet eens een beetje respect kunnen tonen.
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 13:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:00 schreef Shreyas het volgende:

[..]

De VS alleen al heeft meer strijdkracht dan Rusland. Daar komen nog zes landen met een strijdkracht gelijkwaardig aan 50% van Rusland. Nou stel je definieert de Russische strijdkracht als 10. De VS als 11. En die 6 landen als 5 ieder. 6 x 5 = 30 + 11 = 41. De NAVO is ongeveer vier keer sterker dan Rusland.

Bovendien, Rusland zal een oorlog met de NAVO nooit riskeren. Poetin gaat alleen maar zijn boekje te buiten omdat hij weet veel mensen in het Westen (waaronder jij) doodsbang zijn voor Rusland. Terwijl als je naar de feiten kijkt, Rusland juist degene zou zijn met de angst. Het Westen moet gewoon terugslaan. Dat is voldoende en dat houdt dat gesodemieter wel op.

We hoeven Rusland niet eens aan te vallen, pak gewoon de Krim terug en verdedig Oekrane. Reken kundig af met pro-Russisch tuig. Wie zich verzet wordt krijgsgevangene. Dan zal Rusland zijn dat het Westen niet zo makkelijk te pakken is en bindt hij wel in.
Je gaf geen antwoord op mijn vraag, dus nogmaals: wat is jouw (evt.) militaire opleiding dat jij, onderbouwd, zulke claims kan maken?
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 13:02
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:01 schreef Snowballed het volgende:

[..]

We zijn geen USA (gelukkig)
Nou, wat gelukkig zeg. Op sommige gebieden is het doodzonde dat 'wij' niet meer als 'hun' zijn.
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 13:02
quote:
15s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
Beetje gek dat die separatisten niet eens een beetje respect kunnen tonen.
dat doen ze wel hoor.. alles opruimen
Dekatriazaterdag 19 juli 2014 @ 13:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:59 schreef Falco het volgende:
Mensen die oorlog willen met Rusland :'). Het zal ook wel door de hitte komen dat de emoties zo hoog oplopen, maar met een beetje nuchter redeneren is niemand gebaat bij oorlog. Hoe wrang het ook is, ik denk en hoop dat Putin afstand gaat nemen van die separatistische tokkies en een toontje lager gaat zingen met dat gekut in Oost Oekrane. Diplomatiek zou het zo vanuit het westen gespeeld moeten worden.
Dat lijkt me wel aardig evident nu, ja. Hij vond het leuk toen hij die cowboys nog wat wapentjes kon geven, maar nu dat er 1 mongool op het verkeerde knopje heeft gedrukt is het uit met de pret.

Als er 1 ding wel duidelijk is geworden is dat dat zgn. 'leger' van die volksrepubliek bestaat uit bezopen warmongers die een onderzoek frustreren puur omdat ze een geweer hebben. Dwarsliggen om het dwarsliggen.
Nintexzaterdag 19 juli 2014 @ 13:02
quote:
15s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
Beetje gek dat die separatisten niet eens een beetje respect kunnen tonen.
De Russische staats TV maakt hen wijs dat Oekraine schuldig is en / of dat het een aanslag was op Putin.
Cracka-asszaterdag 19 juli 2014 @ 13:02
quote:
15s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:01 schreef KoosVogels het volgende:
Beetje gek dat die separatisten niet eens een beetje respect kunnen tonen.
:')
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 13:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:00 schreef DeJori het volgende:
Maar als de Russen echt zo heilig zouden zijn als ze zelf doen voorkomen, hadden ze eigenlijk militaire bescherming moeten bieden aan de OVSE waarnemers.
Nee ze zeggen dat het niet hun zaak is... Oftewel: ga je gang
Mr.Noodlezaterdag 19 juli 2014 @ 13:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 11:55 schreef PirE het volgende:
Zal wel een repost zijn maar ik ben net thuis.

[..]

:N
Daar loopt patint zero rond die de eerste Zombie-Apocalypse veroorzaakt. #bnw

Better work on my cardio..
Zipportalzaterdag 19 juli 2014 @ 13:03
NOS Journaal. :O :r
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 13:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:02 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Je gaf geen antwoord op mijn vraag, dus nogmaals: wat is jouw (evt.) militaire opleiding dat jij, onderbouwd, zulke claims kan maken?
Je hoeft geen militaire opleiding te hebben om dat te berekenen. Dacht jij dat iedereen op het ministerie van defensie in het leger heeft gezeten?
Cracka-asszaterdag 19 juli 2014 @ 13:04
Waar is Klitschko nu?
KoosVogelszaterdag 19 juli 2014 @ 13:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:02 schreef Nintex het volgende:

[..]

De Russische staats TV maakt hen wijs dat Oekraine schuldig is en / of dat het een aanslag was op Putin.
Dat die mensen geen hersens hebben is nog reden om zich zo te gedragen.

Ik zeg bom op die inteelt-boertjes.
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 13:04
quote:
Russia spotted editing Wikipedia page about downed Malaysia Airlines jet

A Twitter bot that keeps watch on Wikipedia pages edited by those inside the Russian government spotted major changes to an entry about yesterday's crash of Malaysia Airlines Flight 17, which killed all 298 people on board. The Telegraph reports that a Russian language page about Boeing 777 accidents that mentioned flight MH17 initially included language pointing to "terrorists" before being changed to "Ukrainian soldiers." Before the edit, the entry read:

The plane [flight MH17] was shot down by terrorists of the self-proclaimed Donetsk People's Republic with Buk system missiles, which the terrorists received from the Russian Federation
And after the edit — which occurred about an hour later — it simply said:

The plane [flight MH17] was shot down by Ukrainian soldiers.

The bot that spotted the change is RuGovEdits. Launched just this past weekend, it sends out a tweet when it detects Wikipedia edits made by people using Russian government IP addresses. Similar tools recently launched for the UK Parliament IP block (@parliamentedits), and for the US Congress (@congressedits). None of those can tell you who exactly made the edit, or protect from people using internet proxies, but they work autonomously and at all hours of the day. In this case, the edit has been linked back to someone in Kiev at VGTRK, Russia's state-run TV and radio network.

[..]
Breekfastzaterdag 19 juli 2014 @ 13:04
Gaat Rutte vandaag nog een persconferentie geven?
dotKoenzaterdag 19 juli 2014 @ 13:04
Ook bij een vliegramp in Nederland (zeker in als het hoogzomer is) worden lichamen geborgen voordat het onderzoek echt start. Ik snap uiteraard dat we door de oorlogssituatie in het gebied het veel te onzeker is waar de lichamen naartoe worden gebracht, maar in de zon in iemands achtertuin laten liggen is niet per definitie de juiste optie.
Tukker87zaterdag 19 juli 2014 @ 13:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:10 schreef betyar het volgende:

[..]

Die worden gewoon toegelaten, moeten ze er wel eerst komen he.
Ze kunnen er alleen niet echt komen.

"OSCE team stopped 100 meters from site. DNR guys flicked safeties off on AKs and brought out heavier machine guns. OSCE teams back in cars."
Falcozaterdag 19 juli 2014 @ 13:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:00 schreef Shreyas het volgende:

[..]

De VS alleen al heeft meer strijdkracht dan Rusland. Daar komen nog zes landen met een strijdkracht gelijkwaardig aan 50% van Rusland. Nou stel je definieert de Russische strijdkracht als 10. De VS als 11. En die 6 landen als 5 ieder. 6 x 5 = 30 + 11 = 41. De NAVO is ongeveer vier keer sterker dan Rusland.

Bovendien, Rusland zal een oorlog met de NAVO nooit riskeren. Poetin gaat alleen maar zijn boekje te buiten omdat hij weet veel mensen in het Westen (waaronder jij) doodsbang zijn voor Rusland. Terwijl als je naar de feiten kijkt, Rusland juist degene zou zijn met de angst. Het Westen moet gewoon terugslaan. Dat is voldoende en dan houdt dat gesodemieter wel op.

We hoeven Rusland niet eens aan te vallen, pak gewoon de Krim terug en verdedig Oekrane. Reken kundig af met pro-Russisch tuig. Wie zich verzet wordt krijgsgevangene. Dan zal Rusland zien dat het Westen niet zo makkelijk te pakken is en bindt hij wel in.
Epic sadness...

Zelfs 9/11 leidde niet tot dit soort totale oorlogen en we weten allemaal hoe de oorlogen zijn verlopen n.a.v. die aanslagen :')
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 13:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:04 schreef Breekfast het volgende:
Gaat Rutte vandaag nog een persconferentie geven?
Alleen als de politieke situatie veranderd of er nieuw bewijs naar boven komt.
AchJazaterdag 19 juli 2014 @ 13:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:04 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Je hoeft geen militaire opleiding te hebben om dat te berekenen. Dacht jij dat iedereen op het ministerie van defensie in het leger heeft gezeten?
Oh, vertel me eens wat voor troepenverhouding je nodig hebt om het aanvallend gevecht aan te gaan? Wat is de tooth to tail ratio van de VS?
hmmmzzaterdag 19 juli 2014 @ 13:05
quote:
15s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 12:52 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Godverdomme zeg, wereldvreemde & naieve ploert die je bent. Succes ermee.

Tussen al die figuren hier die het hebben over een derde wereldoorlog en allerlei andere militaire acties ben ik volgens mij een van de meest realistische. Een ongeluk waarbij een commercieel vliegtuig uit de lucht in geschoten. Eerdere soortgelijke gevallen wijzen uit dat er weinig gevolg aan zal worden gegeven. Tragisch ongeluk met nu als top prio om de lijken terug te halen.
Messinazaterdag 19 juli 2014 @ 13:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:04 schreef dotKoen het volgende:
Ook bij een vliegramp in Nederland (zeker in als het hoogzomer is) worden lichamen geborgen voordat het onderzoek echt start. Ik snap uiteraard dat we door de oorlogssituatie in het gebied het veel te onzeker is waar de lichamen naartoe worden gebracht, maar in de zon in iemands achtertuin laten liggen is niet per definitie de juiste optie.
De lichamen zelf zullen ook niet veel kunnen vertellen neem ik aan. En ls ze wat kunnen vertellen, kunnen ze aan de hand van identiteit het stoelnummer etc wel weer achterhalen.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 13:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:01 schreef Breekfast het volgende:

[..]

Maar die diplomatie moet nu wel een keer gaan werken. Terwijl Rutte aan het bellen is met zijn internationale collega's worden de stoffelijke overschotten van de slachtoffers weggevoerd en hebben de rebellen alle tijd om sporen te wissen.
Ja maar dat is nog maar kort bekend...
Ingrijpen, JA
Diplomatieke weg, JA

Maar het kost wel tijd..
(Er waren al snel geruchten.. maar niet officieel.. daarom lijkt het alsof het (te) lang duurt, in misschien is dat ook wel zo, maar dat is achteraf)
Messinazaterdag 19 juli 2014 @ 13:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:04 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Ze kunnen er alleen niet echt komen.

"OSCE team stopped 100 meters from site. DNR guys flicked safeties off on AKs and brought out heavier machine guns. OSCE teams back in cars."
Op het NOS stonden ze er anders bij. ;)
Panzermauszaterdag 19 juli 2014 @ 13:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:04 schreef dotKoen het volgende:
Ook bij een vliegramp in Nederland (zeker in als het hoogzomer is) worden lichamen geborgen voordat het onderzoek echt start. Ik snap uiteraard dat we door de oorlogssituatie in het gebied het veel te onzeker is waar de lichamen naartoe worden gebracht, maar in de zon in iemands achtertuin laten liggen is niet per definitie de juiste optie.
Echt alles gaat fout hier. Wat een blamage ook voor de nabestaanden. Trots op Nederland.
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 13:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:05 schreef Messina het volgende:

[..]

Op het NOS stonden ze er anders bij. ;)
En werden ze weg gestuurd.

Die vent zei "Maak maar een nieuwe afspraak met de commandant."

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 19-07-2014 13:06:35 ]
Messinazaterdag 19 juli 2014 @ 13:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:06 schreef Scrummie het volgende:

[..]

En werden ze weg gestuurd.
Omdat ze orders niet opvolgden.
DeJorizaterdag 19 juli 2014 @ 13:06
obk twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 13:04:17 Terug op de plek waar ik vannacht was. Tientallen gewapende separatisten, een half dozijn OVSE waarnemers. reageer retweet
Inaithnirzaterdag 19 juli 2014 @ 13:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:04 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Je hoeft geen militaire opleiding te hebben om dat te berekenen. Dacht jij dat iedereen op het ministerie van defensie in het leger heeft gezeten?
Nee, maar het team adviseurs van de minister van defensie hebben dat wel (of op z'n minst een relevante opleiding).
Breekfastzaterdag 19 juli 2014 @ 13:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:04 schreef dotKoen het volgende:
Ook bij een vliegramp in Nederland (zeker in als het hoogzomer is) worden lichamen geborgen voordat het onderzoek echt start. Ik snap uiteraard dat we door de oorlogssituatie in het gebied het veel te onzeker is waar de lichamen naartoe worden gebracht, maar in de zon in iemands achtertuin laten liggen is niet per definitie de juiste optie.
Als die klootzakken gewoon het forensisch team van Nederland toelaten tot het gebied dan konden die lichamen op de juiste manier worden geborgen.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 13:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:02 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Nou, wat gelukkig zeg. Op sommige gebieden is het doodzonde dat 'wij' niet meer als 'hun' zijn.
Met alle gevolgen van dien.... Dan zijn we geen klap meer waard door 30 keer zoveel onschuldige slachtoffers te maken..
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 13:07
quote:
9s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:06 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Echt alles gaat fout hier. Wat een blamage ook voor de nabestaanden. Trots op Nederland.
nee hoor.. lichamen bergen gaat over het algemeen erg snel.. en dat die de morgue ingaan is ook wel duidelijk.. alleen in NL weten we precies waar dat is.. omdat we draaiboeken hebben.. dit is een achterlandje ergens zonder directe autoriteit en leiding.. dus dan gaat dat wat lastiger..
Falcozaterdag 19 juli 2014 @ 13:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:01 schreef Infection het volgende:

[..]

Die 'separatisten' waar jij het over hebt zijn ook gewoon Russen in opdracht van Putin hoor. Ik dacht dat iedereen dat ondertussen al wel wist. :')
Het ligt er maar aan hoe het Putin uitkomt of ze gelieerd zijn aan Rusland of op eigen houtje handelende sjappies. Ondanks alles lijkt Putin me nog redelijk intelligent en streetwise en vindt ie ze nu een stel idioten, waar ie niet mee geassocieerd wil worden.
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 13:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:06 schreef Messina het volgende:

[..]

Omdat ze orders niet opvolgden.
Gek he.
Shreyaszaterdag 19 juli 2014 @ 13:07
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:04 schreef Falco het volgende:

[..]

Epic sadness...

Zelfs 9/11 leidde niet tot dit soort totale oorlogen en we weten allemaal hoe de oorlogen zijn verlopen n.a.v. die aanslagen :')
Als de Russische tanks bij Arnhem zijn roep jij wellicht ook nog: "Dit hoeft allemaal niet tot oorlog te leiden'' Nou, begin maar vast met Russisch leren dan ^O^
Messinazaterdag 19 juli 2014 @ 13:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:07 schreef Parzival het volgende:

[..]

nee hoor.. lichamen bergen gaat over het algemeen erg snel.. en dat die de morgue ingaan is ook wel duidelijk.. alleen in NL weten we precies waar dat is.. omdat we draaiboeken hebben.. dit is een achterlandje ergens zonder directe autoriteit en leiding.. dus dan gaat dat wat lastiger..
Ik vrees dat een gemiddelde morgue daar niet meer is dan een betegelde zaal waar de lichamen worden opgestapeld. :X
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 13:08
denk dat er ook wel wat satelliet foto's beschikbaar zijn al hoor...
Andromachezaterdag 19 juli 2014 @ 13:08
ik kijk nu NOS Journaal. wat denkt die arrogante lamlul van een separatist wel niet? 'je kunt een nieuwe afspraak maken' er liggen mensen in dat weiland!!! Absoluut geen vertrouwen meer in de medemenselijkheid.... :'(
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 13:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:08 schreef Andromache het volgende:
ik kijk nu NOS Journaal. wat denkt die arrogante lamlul van een separatist wel niet? 'je kunt een nieuwe afspraak maken' er liggen mensen in dat weiland!!! Absoluut geen vertrouwen meer in de medemenselijkheid.... :'(
Dit dus.
Messinazaterdag 19 juli 2014 @ 13:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:07 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Gek he.
Ja, om eerlijk te zijn, dat vind ik vrij gek, als je weet dat je wordt weggestuurd als je het wl doet.
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 13:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:08 schreef Messina het volgende:

[..]

Ik vrees dat een gemiddelde morgue daar niet meer is dan een betegelde zaal waar de lichamen worden opgestapeld. :X
wat vaker het geval is bij vliegtuig ongelukken.. soms is het een ziekenhuis, soms een koelcel van een fabriek..
Andromachezaterdag 19 juli 2014 @ 13:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:08 schreef Messina het volgende:

[..]

Ik vrees dat een gemiddelde morgue daar niet meer is dan een betegelde zaal waar de lichamen worden opgestapeld. :X
ik ben al blij als er iets van koeling is
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 13:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:09 schreef Messina het volgende:

[..]

Ja, om eerlijk te zijn, dat vind ik vrij gek, als je weet dat je wordt weggestuurd als je het wl doet.
Neem jij ook orders van mij aan dan?
Panzermauszaterdag 19 juli 2014 @ 13:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:05 schreef Messina het volgende:

[..]

Op het NOS stonden ze er anders bij. ;)
Inmiddels zijn ze weer weggejaagd. Die gasten hebben vreedzame militaire begeleiding nodig. Waar hebben we in godsnaam nu een leger voor. :') Eindeloos oefenen, ceremonieel doen en islamitische kastanjes uit het vuur halen. Mooie boel.

Zodra er honderden burgers dood in een veld liggen laten we ze lekker rotten en kaalplunderen. Ik kan die tronies op televisie niet meer zien. Eerst die lichamen bergen, dan feitelijk onderzoek. Nu.
Messinazaterdag 19 juli 2014 @ 13:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:09 schreef Parzival het volgende:

[..]

wat vaker het geval is bij vliegtuig ongelukken.. soms is het een ziekenhuis, soms een koelcel van een fabriek..
Yup.

quote:
1s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:09 schreef Andromache het volgende:

[..]

ik ben al blij als er iets van koeling is
Waarom? Nabestaanden kunnen hun familieleden zr waarschijnlijk toch al niet meer zien. ;(
nils7zaterdag 19 juli 2014 @ 13:10
Die OVSE moet ballen tonen en gewoon door zetten... als er 1 van hen afgeknald wordt dan snijden ze zichzelf wel behoorlijk in die vingers die Semi-Russen.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 13:10
13:01 uur
Toch geen passagierslijst

Buitenlandse Zaken meldt dat de passagierslijst pas wordt gepubliceerd als alle nabestaanden zijn genformeerd. Dat is momenteel nog niet het geval. Het informeren gebeurt door familierechercheurs. De verwachting is dat het niet vandaag of morgen zal zijn afgerond.

http://nos.nl/liveblog/67(...)kraine-dag-drie.html
Messinazaterdag 19 juli 2014 @ 13:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:09 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Neem jij ook orders van mij aan dan?
Ja, dat is echt precies hetzelfde. Goede vergelijking. 10/10.

:')
Parzivalzaterdag 19 juli 2014 @ 13:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:10 schreef Messina het volgende:

[..]

Yup.

[..]

Waarom? Nabestaanden kunnen hun familieleden zr waarschijnlijk toch al niet meer zien. ;(
nee dat gaan dichte kisten worden hoor
ClapClapYourHandszaterdag 19 juli 2014 @ 13:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:10 schreef nils7 het volgende:
Die OVSE moet ballen tonen en gewoon door zetten... als er 1 van hen afgeknald wordt dan snijden ze zichzelf wel behoorlijk in die vingers die Semi-Russen.
Stoere praatjes achter je pc :') "Als er 1 van hen afgeknald wordt"

Het is geen potje call of doetie hoor
#ANONIEMzaterdag 19 juli 2014 @ 13:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:10 schreef Messina het volgende:

[..]

Ja, dat is echt precies hetzelfde. Goede vergelijking. 10/10.

:')
:'). Rot op zeg.
Snowballedzaterdag 19 juli 2014 @ 13:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 juli 2014 13:10 schreef nils7 het volgende:
Die OVSE moet ballen tonen en gewoon door zetten... als er 1 van hen afgeknald wordt dan snijden ze zichzelf wel behoorlijk in die vingers die Semi-Russen.
Dat vond ik ook al een beetje inderdaad.. gewoon doorlopen.. hij schiet je niet direct door je kop...