Bedoel je deze?quote:Op zondag 15 juni 2014 17:50 schreef Trollscience het volgende:
wat is die 'suburbs'-film van arcade fire kut trouwens
Voetbal > Muziek?quote:Op zondag 15 juni 2014 18:58 schreef Kerftminister het volgende:
Muziek komt hier ff op de tweede plaats in deze met sport overladen tijden.
WK Voetbal, NBA Finals, UFC etc.
Time fliesquote:Op zondag 15 juni 2014 18:14 schreef cafca het volgende:
Deze TT is al geweest:
MUZ / Lift Your Indie Fists (Indie Central V)
Edit: ik bedenk me ineens dat dat alweer bijna 10 jaar geleden is!
die vind ik leuk, dat zijn scenes van de film. Maar de film zelf, 'scenes from the suburbs', is erg matig. Vond alleen de korte dialoog van Win als politieagent met de hoofdpersoon wel leuk.quote:
Alleen tijdens het WK en wedstrijden van Feyenoord, voor de rest volg ik het amper.quote:
Zelfs bij het WK val ik soms in slaap.quote:Op zondag 15 juni 2014 19:49 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Alleen tijdens het WK en wedstrijden van Feyenoord, voor de rest volg ik het amper.
Hmm, ik ken de hele film niet eens, zet 'm op m'n lijstje.quote:Op zondag 15 juni 2014 19:15 schreef Trollscience het volgende:
[..]
die vind ik leuk, dat zijn scenes van de film. Maar de film zelf, 'scenes from the suburbs', is erg matig. Vond alleen de korte dialoog van Win als politieagent met de hoofdpersoon wel leuk.
Vind je het gewoon saai? Of ligt dat aan de tijden dat de wedstrijden zijn? Ik denk dat er weinig nederlanders naar bijvoorbeeld Ivoorkust - Japan hebben gekeken vannacht om 3u.quote:Op zondag 15 juni 2014 19:49 schreef sperzieboontjes het volgende:
[..]
Zelfs bij het WK val ik soms in slaap.
Niet kijken een optie?quote:Op zondag 15 juni 2014 20:05 schreef sperzieboontjes het volgende:
Ja, nou, vrijdag viel ik niet in slaap omdat er veel gebeurde. Maar ik kan me nog herinneren van het EK dat ik zo ontzettend vaak in slaap ben gevallen (ik kijk alleen als Nederland speelt).
Volgens mij sinds eind vorige week pasquote:Op zondag 15 juni 2014 20:51 schreef kciR het volgende:
Wow, ik zit nu pas voor het eerst in een flinke tijd op mn laptop op fok. Zie dat alle usernamen oranje zijn (is vast al een tijd).
Dat is even gek..
hier alvast een gif-setjequote:Op zondag 15 juni 2014 19:57 schreef neohu het volgende:
[..]
Hmm, ik ken de hele film niet eens, zet 'm op m'n lijstje.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 27% gewijzigd door #ANONIEM op 15-06-2014 22:14:45 ]
Tennisquote:Op zondag 15 juni 2014 20:00 schreef Norrage het volgende:
Voetbal
Maar vrijdag was het leukDe wedstrijden van Nederland (en Belgie) zal ik wel kijken, de rest...nee. Zeker als straks Wimbledon
![]()
![]()
begint.
Als je vrijdag al vond dat er niet veel gebeurde kan je beter sowieso geen voetbal kijken meer.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:05 schreef sperzieboontjes het volgende:
Ja, nou, vrijdag viel ik niet in slaap omdat er veel gebeurde. Maar ik kan me nog herinneren van het EK dat ik zo ontzettend vaak in slaap ben gevallen (ik kijk alleen als Nederland speelt).
Allebei echt verschrikkelijkquote:Op maandag 16 juni 2014 08:37 schreef ranja het volgende:
Tja, waarom zou Beyonce wel en Mariah Carey niet kunnen?
quote:Op maandag 16 juni 2014 09:29 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Allebei echt verschrikkelijk![]()
Ik wordt echt moe van die drukke pasjes van Beyoncé altijd![]()
en die vocale acrobatiek![]()
van ooo-woo-hoo WEEE-HEE-HEEEE! wordt een nummer niet beter
En Mariah met haar irritante stem die steeds wisselt tussen zeikerig zuchten en harde uithalenbrr
en dan steeds dat handje erbij alsof ze een denkbeeldige grote kat aan het aaien is
quote:
quote:Op maandag 16 juni 2014 09:40 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik kan nu denk ik niet meer naar idols etc kijken zonder denkbeeldige grote katten te zien
Jaquote:
Tjaquote:Op maandag 16 juni 2014 09:29 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Allebei echt verschrikkelijk![]()
Ik wordt echt moe van die drukke pasjes van Beyoncé altijd![]()
en die vocale acrobatiek![]()
van ooo-woo-hoo WEEE-HEE-HEEEE! wordt een nummer niet beter
En Mariah met haar irritante stem die steeds wisselt tussen zeikerig zuchten en harde uithalenbrr
en dan steeds dat handje erbij alsof ze een denkbeeldige grote kat aan het aaien is
Heb van dr oudere werk nog bijna niks gehad. :pquote:Op maandag 16 juni 2014 11:18 schreef Gehenna het volgende:
Ben nu naar DE hipsterteef St. Vincent aan het luisteren
Kende eigenlijk alleen haar debuut hiervoor, maar die klonk nogal weinig uitgewerkt qua ideeën. Maar deze nieuwe barst er juist weer vanNiet iets wat ik heel vaak ga luisteren denk ik, maar toch is wel duidelijk te horen dat ze gegroeid is
De eerste vier nummers van Strange Mercyquote:Op maandag 16 juni 2014 15:33 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Heb van dr oudere werk nog bijna niks gehad. :p
Meningen over die albums verschillen wel enorm overigens per persoon.
Oh, wat klinkt dit ontzettend goed.quote:
Zo bedacht die muziek/stijl, en daarom onluisterbaar voor mij.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 10:34 schreef Gehenna het volgende:
Net de nieuwe Lana Del Ray geluisterd, ergens issie vreselijk, maar toch ook wel weer erg aandoenlijkIk hou het voor nu wel op 'aardig tof'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |