anderhalf nummer, klaar, nextquote:Op woensdag 4 juni 2014 22:20 schreef Kerftminister het volgende:
Zit echt aan een slaapverwekkend album zeg, van Kahimi Karie, had veel goeds over haar gehoord, maar het is echt geen flikker aan, gebeurt helemaal niks.
Vind ik oneerlijk tegenover de makers van het album, is niet zonder reden zo gemaakt.quote:
Ja, stel dat het vanaf nummer 8 ineens een briljant album blijkt te wordenquote:Op woensdag 4 juni 2014 22:23 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Vind ik oneerlijk tegenover de makers van het album, is niet zonder reden zo gemaakt.
je weet dat het orgineel een Bruce Springsteen song is? en bekend gemaakt door Patti Smith?quote:Op woensdag 4 juni 2014 22:24 schreef kciR het volgende:
Ik kende eigenlijk alleen die Jan Wayne versie
Jaquote:Op woensdag 4 juni 2014 22:26 schreef ranja het volgende:
[..]
je weet dat het orgineel een Bruce Springsteen song is? en bekend gemaakt door Patti Smith?
Okquote:
Nee maar anderhalf nummer is ook weer zo kort. Stel dat je al die lange nummers van Tago Mago mist als je Paperhouse niks vindt.quote:Op woensdag 4 juni 2014 22:24 schreef ranja het volgende:
[..]
Ja, stel dat het vanaf nummer 8 ineens een briljant album blijkt te worden
en als die makers nou gewoon niet zo'n zeikalbum hadden gemaakt, eigen schuld
Nee, die postte ik meer omdat het over Natalie Merchant gingquote:Op woensdag 4 juni 2014 22:28 schreef ranja het volgende:
[..]
Okdat je niet denkt dat het orgineel van hun is want volgens mij is het wel tig keer gecoverd
Die laatste is volgens mij al eens langs gekomenquote:Op woensdag 4 juni 2014 22:31 schreef On het volgende:
Wat voorstellen voor nieuwe TT:
Indie! Orchestra
I Am the Last of All the Indie That Fell (A Channel)
Fuck Off Get Free We Pour Indie on Everything
Ben Frostquote:Op woensdag 4 juni 2014 22:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat is dat? De nieuwe My Bloody Valentine of zo?
Gelukkig zijn er nog 2 mooie kandidaten.quote:Op woensdag 4 juni 2014 22:32 schreef kciR het volgende:
[..]
Die laatste is volgens mij al eens langs gekomen
Edit: Ja
A U R O R A? Edit: ja dus.quote:Op woensdag 4 juni 2014 22:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat is dat? De nieuwe My Bloody Valentine of zo?
quote:
Dat is Psytrance.quote:Op woensdag 4 juni 2014 22:46 schreef Kerftminister het volgende:
Overigens mag ik dan weinig verstand van Electro hebben, maar ik weet wel dat Shpongle geniaal is, heerlijke muziek.
Psybient om precies te zijn.quote:
quote:
quote:Psybient, short for psychedelic ambient, (also known as ambient goa, psychill, psydub), is a style of electronic music that contains the elements of psychedelic trance, ambient, downtempo, dub, ethnic music, "new age" music.[30] It is 2 times slower than psytrance (generally under 110 BPM), usually with a less defined rhythm. It often has a slow rhythmic base and may use ambient elements, filtered and reworked with many effects, to achieve a particular psychedelic sound.
Wiki copypasten is niet echt uitleggen Kerft. Mijn punt is dat elektronische genres altijd vaag zijn en dat je eeuwig kunt zeuren waar iets in past, zeker als je het over sub-sub-subgenres als psybient hebt.quote:
Is twee keer zo traag staat er, dat lijkt me wel een duidelijk verschil.quote:Op woensdag 4 juni 2014 23:14 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wiki copypasten is niet echt uitleggen Kerft. Mijn punt is dat elektronische genres altijd vaag zijn en dat je eeuwig kunt zeuren waar iets in past, zeker als je het over sub-sub-subgenres als psybient hebt.
Het is ook niet twee keer zo traag. Dan zou trance 220 bpm zijn, dat is dit:quote:Op woensdag 4 juni 2014 23:15 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Is twee keer zo traag staat er, dat lijkt me wel een duidelijk verschil.
Word gewoon voorgelogen. :Squote:Op woensdag 4 juni 2014 23:16 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het is ook niet twee keer zo traag. Dan zou trance 220 bpm zijn, dat is dit:
Hardcoretempo
Untrue heeft een BPM van ongeveer 135:quote:Op woensdag 4 juni 2014 23:18 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Word gewoon voorgelogen. :S
Nee maar heb er zelf weinig verstand van hoor. Zo zou bijvoorbeeld Untrue van Burial een hoge BPM horen te hebben maar dat hoor ik er echt niet in.
Ja die is goedquote:
Ja dat hoor ik er niet in, het klinkt zo rustig en traag, zou echt niet zeggen dat er zon hoog tempo inzit.quote:Op woensdag 4 juni 2014 23:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
Untrue heeft een BPM van ongeveer 135:
Maar Burial is wat lastig. 2step heeft sowieso al een raar ritme om mee te tellen en Burial is wat dat betreft nog erger omdat zijn beats heel onregelmatig zijn. Voor een deel is dat stijl en voor een deel komt het omdat hij zijn muziek maakt zonder vast schema (zoals in Fruityloops bijvoorbeeld zit) door de clicks en beats gewoon naar hartelust op zijn plek te slepen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |