Wel een beetje ambitieus zijn hè, FC Emmen moet ook wel kunnenquote:Op zondag 18 mei 2014 20:51 schreef Edensnator het volgende:
Als je vanaf nu voetbal centraal stelt in je leven kun je misschien een paar minuutjes maken voor Almere City.
Hij zegt C, 3e klassequote:Op zondag 18 mei 2014 20:55 schreef Lindgren. het volgende:
Als je echt talent had, zat je nu wel hoger dan de C3 van een plaatselijke VV.
Ja dat klopt, maar heb laatste jaren veel meegemaakt. Moeder overleden uit huis dus ge plaats even on topic: kunnen jullie sirieus erop antwoorden dankjewel alvast, en mij maakt het niks uit of ik bij top Oss, Emmen, Almere ofzo speel.. ik wil mij nog gewoon hier op gaan richten, en ja als hetnniet lukt pech.. proberen waardquote:Op zondag 18 mei 2014 20:55 schreef Lindgren. het volgende:
Als je echt talent had, zat je nu wel hoger dan de C3 van een plaatselijke VV.
Ah, op die manier.quote:
Maar vooral dit. Je zult echt elke dag keihard moeten werken en zelfs dan is de kans nog klein.quote:Op zondag 18 mei 2014 20:57 schreef Edensnator het volgende:
Ik heb Gertjan Verbeek ooit horen zeggen dat hij in zijn bescheiden carrière veel spelers heeft zien komen, maar nog meer heeft zien vertrekken die technisch beter waren dan hij. Hij zei dat betaald voetbal in principe voor iedereen mogelijk is als je maar de juiste mindset hebt.
Ja je hebt gelijk, maar het is geen probleem als je het probeert.. je krijgt er in ieder geval wel door zetting vermogen en mentaliteit vanquote:Op zondag 18 mei 2014 20:59 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Ah, op die manier.
[..]
Maar vooral dit. Je zult echt elke dag keihard moeten werken en zelfs dan is de kans nog klein.
berijkenquote:Op zondag 18 mei 2014 20:47 schreef afcathebest14 het volgende:
hallo allemaal,
ik ben 15, en speel bij een amateur team c 3e klasse, mijn vraag is kan ik prof worden. ik heb klein beetje overgewicht (wil ik aan werken) krachtraining enz ik ben een spits best technisch, niet zo snel conditie is wel aardig. mijn vraag is hoe kan ik mijn droom het beste berijken. en heb wel wat talent, kan wel voetballen
Jij kan ook nergens sirieus op reaggerenquote:Op zondag 18 mei 2014 21:19 schreef KoningPils het volgende:
En bij welke profclub wil je beginnen?
Real Madrid? Bayern? Inter Milaan?
Welquote:Op zondag 18 mei 2014 21:27 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Jij kan ook nergens sirieus op reaggeren
Ja ik ga er hard voor trainen, elke ochtendquote:Op zondag 18 mei 2014 21:24 schreef hottentot het volgende:
Flink pezen op het veld, en volop inzet, inzicht en creativiteit tonen, dan als je boven de rest van je team uitstijgt zelf proberen de boel warm te krijgen bij betere clubs, Zondag amateurs o.i.d. als je daar uitmuntend speelt word je wel gespot voor betaald voetbal.
Vriend ik meen dit, weet ik veel waar ik wil beginnen, ik wil gewoon zo hoog mogelijkkomen !!!quote:Op zondag 18 mei 2014 21:28 schreef KoningPils het volgende:
[..]
Wel
Maar bij welke club wil je beginnen?
Oké.quote:Op zondag 18 mei 2014 21:30 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Vriend ik meen dit, weet ik veel waar ik wil beginnen, ik wil gewoon zo hoog mogelijkkomen !!!
Goede instelling.quote:Op zondag 18 mei 2014 21:30 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Vriend ik meen dit, weet ik veel waar ik wil beginnen, ik wil gewoon zo hoog mogelijkkomen !!!
Nee, om jullie beetje beeld te geven, heb ong zelfde speelstijl als Bojan. Natuurlijk ben ik niet zo goed en snelquote:Op zondag 18 mei 2014 21:28 schreef JeffreyH93 het volgende:
Die Buikhari bij Sparta kan het, dus jij vast ook!
Oke, nou heeft Bojan het uiteindelijk ook alleen maar goed gedaan in de jeugd.quote:Op zondag 18 mei 2014 21:32 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Nee, om jullie beetje beeld te geven, heb ong zelfde speelstijl als Bojan. Natuurlijk ben ik niet zo goed en snel
Roeier gespotquote:En oja, ik heb in en andere sport dicht tegen prof aangezeten, maar ik vond het de moeite niet waard. Ook geen sport waar enorm veel geld wordt verdiend, voldoende voor een inkomen, maar neit als met voetbal. je moet het wel heel leuk vinden, aangezien je bijna al je vrije tijd met voetbal bezig zult zijn.
Nah, Met voetbal kun je nog wat, maar zelfs tennis is al lastig! Alleen een paar vechtsporters doen het ook goed verder zijn alle sporters in Nederland redelijk arm, op absolute wereldtoppers na.quote:
Golfers doen het aardig, honkballers, maar ja, dat zijn niet echt Nederlandse sporten. Denk dat je met wielrennen of schaatsen nog meeste kans maakt verder.quote:Op zondag 18 mei 2014 22:01 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Nah, Met voetbal kun je nog wat, maar zelfs tennis is al lastig! Alleen een paar vechtsporters doen het ook goed verder zijn alle sporters in Nederland redelijk arm, op absolute wereldtoppers na.
Hoeveel honkballers in Nederland zijn goed genoeg om wat te verdienen? Alleen in voetbal is elke eredivisiespeler goed voor 80k+ bij ajax 500k. Wielrenners, ja, dat gaat weer wat beter, schaatsen ook, maar ook daar, slechts plek voor enige tientallen die er hun geld mee verdienen. En Sven Kramer wordt wel rijk, maar die gast op de zesde plek niet hoor.quote:Op zondag 18 mei 2014 22:03 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Golfers doen het aardig, honkballers, maar ja, dat zijn niet echt Nederlandse sporten. Denk dat je met wielrennen of schaatsen nog meeste kans maakt verder.
Denk dat je als knecht a la Addy Engels een prima loon krijgt, zonder extra talenten, maar gewoon redelijk mee kunnen komen.quote:Op zondag 18 mei 2014 22:09 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Hoeveel honkballers in Nederland zijn goed genoeg om wat te verdienen? Alleen in voetbal is elke eredivisiespeler goed voor 80k+ bij ajax 500k. Wielrenners, ja, dat gaat weer wat beter, schaatsen ook, maar ook daar, slechts plek voor enige tientallen die er hun geld mee verdienen. En Sven Kramer wordt wel rijk, maar die gast op de zesde plek niet hoor.
quote:Op zondag 18 mei 2014 20:47 schreef afcathebest14 het volgende:
hallo allemaal,
ik ben 15, en speel bij een amateur team c 3e klasse, mijn vraag is kan ik prof worden. ik heb klein beetje overgewicht (wil ik aan werken) krachtraining enz ik ben een spits best technisch, niet zo snel conditie is wel aardig. mijn vraag is hoe kan ik mijn droom het beste berijken. en heb wel wat talent, kan wel voetballen
Jawel, maar hij is een van de 20 beste Nederlandse wielrenners ofzo. Dun gezaaid hoor, gekld verdienen met je sport.quote:Op zondag 18 mei 2014 22:10 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Denk dat je als knecht a la Addy Engels een prima loon krijgt, zonder extra talenten, maar gewoon redelijk mee kunnen komen.
http://www.cqranking.com/men/asp/gen/cqRankingRider.aspquote:Op zondag 18 mei 2014 22:13 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Jawel, maar hij is een van de 20 beste Nederlandse wielrenners ofzo. Dun gezaaid hoor, gekld verdienen met je sport.
Ik ben 1,66 en weeg 69 kg dus iets te zwaar..quote:Op zondag 18 mei 2014 22:17 schreef Lindgren. het volgende:
Wat zijn je lengte en gewicht, TS? Ik heb ook altijd een bovengemiddelde techniek gehad en heb ook weleens op een scoutingslijstje gestaan, maar ben echt (te) laat begonnen met groeien. Je bouw scheelt ook ongelofelijk veel. Als je voetballend 3 jaar hoger mee kunt komen, maar fysiek achterblijft kun je het ook wel vergeten.
Nee, speel liever bij Liverpoolquote:Op zondag 18 mei 2014 22:30 schreef Vasion het volgende:
Ik zal Manchester city wel even op de hoogte brengen hierover.
Ze zullen echter een video willen zien voordat ze scouts naar je vv sturen.
Kun je die even maken? En meteen foto's van jezelf?
Hij is wel goedkoop, dus ik sluit niet helemaal uit dat hij gehaald wordt.quote:Op maandag 19 mei 2014 09:09 schreef JanCees het volgende:
Stuur even een mail naar overmars@ajax.nl
Groetjes Marc
quote:Op zondag 18 mei 2014 21:23 schreef Evertjan het volgende:
heb je 2 goede handen en kan je een bal vasthouden? dan zou ik als ik jouw was me richten op een carrière als keeper aangezien er geen enkele redelijke keeper aanwezig is in de Eredivisie
Nou wel 4 aardige keepers bij 18 clubs.quote:Op maandag 19 mei 2014 09:59 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]![]()
Namen als Cillessen, Zoet, Boer en Ruiter zeggen je niks?
Kunnen jullie niet normaal reaggeren, waar ik iets aan heb? En ik heb vertrouwen dat het me lukt.. anders hoef ik er ook niet aan te beginnen, het eerste wat ik doe ik al naar een wat grotere club.quote:Op maandag 19 mei 2014 10:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
Overigens is hij 1.66, dus hij kan alleen bij Feyenoord op doel staan.
Ik denk dat je Raiola als zaakwaarnemer moet vragen. Binnen een week heb je een dik contract bij AC Milan.quote:Op maandag 19 mei 2014 10:13 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Kunnen jullie niet normaal reaggeren, waar ik iets aan heb? En ik heb vertrouwen dat het me lukt.. anders hoef ik er ook niet aan te beginnen, het eerste wat ik doe ik al naar een wat grotere club.
Laten we vurig hopen dat hij succesvol wordt als voetballer.quote:
Hij zegt: "geen enkele redelijke keeper". Ik noem 4 minimaal goede keepers. Lijkt me overtuigend genoeg.quote:Op maandag 19 mei 2014 10:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nou wel 4 aardige keepers bij 18 clubs.
Daar heb je hem even goed weten te overtuigen.
Dan nog mag je niet eens de schoenveters van de echte talentjes strikken. Het zit er gewoon niet in voor je, hoe jammer dat ook is.quote:Op maandag 19 mei 2014 11:07 schreef afcathebest14 het volgende:
Nee, ben beste van mijn team, was bal controle,techniek, schot en pass alleen weinig snelheid en conditie...
Neuh. Zo werkt het niet echt.quote:Op maandag 19 mei 2014 12:40 schreef afcathebest14 het volgende:
Dacht hier advies op te doen, let op paar jaartjes speel ik JL.. als je je er voor geeft en je gelooft lukt het.
Uhm nee. Mentaliteit en inzet zijn mooi meegenomen (Helaas ontbreekt dat bij jou ook gezien het overgewicht) maar uiteindelijk draait het om de kwaliteiten. Genoeg spelers met bijzonder veel kwaliteit die het schoppen tot prof met een kut mentaliteit, andersom zijn er een stuk minder voorbeelden.quote:Op maandag 19 mei 2014 12:40 schreef afcathebest14 het volgende:
Dacht hier advies op te doen, let op paar jaartjes speel ik JL.. als je je er voor geeft en je gelooft lukt het.
Ja zo werkt het wel, als je kan voetballen, en dat kan ik lukt het.. in de f heb ik al een mee getraind met fortuna f+e en dat lukte, alleen toen heb ik een moeielijke tijd gehad... en ging ook alles moeizaam:(quote:
Knap dat jij weet wat er bij mij ontbreekquote:Op maandag 19 mei 2014 12:46 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Uhm nee. Mentaliteit en inzet zijn mooi meegenomen (Helaas ontbreekt dat bij jou ook gezien het overgewicht) maar uiteindelijk draait het om de kwaliteiten. Genoeg spelers met bijzonder veel kwaliteit die het schoppen tot prof met een kut mentaliteit, andersom zijn er een stuk minder voorbeelden.
Hoe dan ook, niets mis met het amateurvoetbal en ook daar kun je een aardig centje verdienen trouwens. Ga er gewoon voor, train veel en zie waar je uiteindelijk terecht komt en dat je de Eredivisie nastreeft is heel aandoenlijk.
Volgens mij wordt er prima advies gegeven. Ga bij een serieuze amateurclub spelen en kijk of je daar ook de beste bent (minstens hoofdklasse maar liever hoger). Als dat zo is dan moet je keihard werken en zeer gedisciplineerd zijn en wellicht maak je dan een kansje om op bij Fortuna ofzo bij de jeugd op stage te mogen. De kans dat het je lukt is gewoon verwaarloosbaar kleinquote:Op maandag 19 mei 2014 12:40 schreef afcathebest14 het volgende:
Dacht hier advies op te doen, let op paar jaartjes speel ik JL.. als je je er voor geeft en je gelooft lukt het.
Je plaatst het zelf hoor. Een 15 jarig opdondertje met een BMI van 25 (overgewicht) dat in de spits speelt met een beperkte conditie, slecht leef- en eetpatroon die niet de snelste is maar technisch wat kan goedmaken maar het ondertussen niet verder heeft geschopt dan de 3e klasse C-tjes.quote:Op maandag 19 mei 2014 12:50 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Knap dat jij weet wat er bij mij ontbreek
Prima, maar het niveau JL lijkt mij niet zo hoog, maar hier in de buurt is niet echt een heel goede club, weten jullie misschien goede teams omstreken Roermond..quote:Op maandag 19 mei 2014 12:50 schreef WJMW het volgende:
[..]
Volgens mij wordt er prima advies gegeven. Ga bij een serieuze amateurclub spelen en kijk of je daar ook de beste bent (minstens hoofdklasse maar liever hoger). Als dat zo is dan moet je keihard werken en zeer gedisciplineerd zijn en wellicht maak je dan een kansje om op bij Fortuna ofzo bij de jeugd op stage te mogen. De kans dat het je lukt is gewoon verwaarloosbaar klein
Wedden dat ik meer conditie heb dan jou en je er helemaal uit speel.. en volgens mij had ik gezegd dat ik daar hard aan ga werken dombo.. en ja ga iemand anders lastig vallen zoals je moeder of vader..quote:Op maandag 19 mei 2014 12:57 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Je plaatst het zelf hoor. Een 15 jarig opdondertje met een BMI van 25 (overgewicht) dat in de spits speelt met een beperkte conditie, slecht leef- en eetpatroon die niet de snelste is maar technisch wat kan goedmaken maar het ondertussen niet verder heeft geschopt dan de 3e klasse C-tjes.
Tuurlijk, komt helemaal goed.
Jongen, je speelt op je 15e met je vetpens in een toekomstig bierelftal tegen jochies die net aan hun schoenveters kunnen strikken en blij mogen zijn als ze de bal recht vooruit kunnen schieten. Vervolgens gebruik je het feit dat je daar aardig voetbalt als maatstaf om een opstap te maken naar een niveau dat niet 3, 4 of 5 maar toch zeker wel een keer of 20 zo hoog ligt. Dat gaat je gewoonweg niet lukken.quote:Op maandag 19 mei 2014 12:49 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Ja zo werkt het wel, als je kan voetballen, en dat kan ik lukt het.. in de f heb ik al een mee getraind met fortuna f+e en dat lukte, alleen toen heb ik een moeielijke tijd gehad... en ging ook alles moeizaam:(
Er is in Roermond geen voetbalclub met jeugdteams die regionaal of tenminste hoofdklasse spelen?quote:Op maandag 19 mei 2014 12:57 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Prima, maar het niveau JL lijkt mij niet zo hoog, maar hier in de buurt is niet echt een heel goede club, weten jullie misschien goede teams omstreken Roermond..
quote:Op maandag 19 mei 2014 12:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Jongen, je speelt op je 15e met je vetpens in een toekomstig bierelftal tegen jochies die net aan hun schoenveters kunnen strikken en blij mogen zijn als ze de bal recht vooruit kunnen schieten. Vervolgens gebruik je het feit dat je daar aardig voetbalt als maatstaf om een opstap te maken naar een niveau dat niet 3, 4 of 5 maar toch zeker wel een keer of 20 zo hoog ligt. Dat gaat je gewoonweg niet lukken.
Aan jullie kan ik net zo goed niets vragen..quote:Op maandag 19 mei 2014 12:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Jongen, je speelt op je 15e met je vetpens in een toekomstig bierelftal tegen jochies die net aan hun schoenveters kunnen strikken en blij mogen zijn als ze de bal recht vooruit kunnen schieten. Vervolgens gebruik je het feit dat je daar aardig voetbalt als maatstaf om een opstap te maken naar een niveau dat niet 3, 4 of 5 maar toch zeker wel een keer of 20 zo hoog ligt. Dat gaat je gewoonweg niet lukken.
Weddenschap staat, wanneer gaan we even een duurloopje doen?quote:Op maandag 19 mei 2014 12:59 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Wedden dat ik meer conditie heb dan jou.
Kijk, en met je mentaliteit is het ook al ruk gesteld. Lets face it; je hebt niks in je om het te schoppen tot profvoetballer. Toornstra kon nog bogen op inzet en mentaliteit waardoor hij op latere leeftijd het nog tot prof schopte, jij hebt gewoon niks in je behalve een semi gesloten aanname.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:03 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Aan jullie kan ik net zo goed niets vragen..
Haha mafkees.. waarom iemand omlaag halen om je zelf beter te voelen ofsoo.
In je kontje gepakt door je vader miss??
Probeer eens een keer mee te trainen met een C-team dat bijvoorbeeld eerste divisie speelt. Ik denk dat je daarna huilend om je moeder vraagt. Wilde gokquote:Op maandag 19 mei 2014 13:05 schreef afcathebest14 het volgende:
Miss vraag ik jullie gewoon niks meer, dat jullie niet het maximale eruit hebben gehaald is niet mijn probleem.. of zijn jullie gewoon allemaal Ajax haters?
Het niveau van de JL is altijd nog veel hoger dan derde klasse. Ja de echte topteams in het amateurvoetbal kunnen daar nog wel eens per ongeluk van winnen, maar echt geen derdeklasser.quote:Op maandag 19 mei 2014 12:57 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Prima, maar het niveau JL lijkt mij niet zo hoog, maar hier in de buurt is niet echt een heel goede club, weten jullie misschien goede teams omstreken Roermond..
Ik ben zelf een Ajacied, knuppel van de bovenste plank dat je er bent. En ik kan wel zeggen dat ik het maximale uit mijn korte voetbalcarrière heb gehaald, hoogste was divisie niveau, daarna hield het op.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:05 schreef afcathebest14 het volgende:
Miss vraag ik jullie gewoon niks meer, dat jullie niet het maximale eruit hebben gehaald is niet mijn probleem.. of zijn jullie gewoon allemaal Ajax haters?
Die lweft niet meer mafkeesquote:Op maandag 19 mei 2014 13:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Probeer eens een keer mee te trainen met een C-team dat bijvoorbeeld eerste divisie speelt. Ik denk dat je daarna huilend om je moeder vraagt. Wilde gok
Lol die markt is idd grootquote:Op maandag 19 mei 2014 13:00 schreef silverhill het volgende:
[..]
En als je eenmaal JL-niveau bereikt hebt, is er in Limburg iig keuze te over.
Klopt.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:07 schreef WJMW het volgende:
[..]
Het niveau van de JL is altijd nog veel hoger dan derde klasse. Ja de echte topteams in het amateurvoetbal kunnen daar nog wel eens per ongeluk van winnen, maar echt geen derdeklasser.
Vergeet zijn gebrek aan intelligentie en spelinzicht niet. Het is een wonder dat TS weet wat buitenspel is.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:10 schreef inslagenreuring het volgende:
Laten we wel zijn. Met jouw frikandellenpens en schrijnend gebrek aan kwaliteit ga je het nooit tot een profbestaan schoppen natuurlijk. Je speelt nu in één of ander G- team in de 4e klasse en bent al 15 jaar met nooit enige vorm van techniektraining o.i.d. achter de kiezen. Je bent gewoon ongeschikt, niet-competent en hebt last van morbide obesitas.
Kies maar een andere hobby.
Niet om lullig te doen, maar ik vrees dat jij ook al aan je plafond zit hoor als je op je 15e met je overgewicht en grote bek in de derde klasse rondhangt. Maar zoek eens een club in de buurt die hoger speelt en train daar een paar keer mee, weet je direct dat je veel tekort komt voor het niveau dat je stiekem nastreeft.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:05 schreef afcathebest14 het volgende:
Miss vraag ik jullie gewoon niks meer, dat jullie niet het maximale eruit hebben gehaald is niet mijn probleem.
Wel grappig dat hij juist die uitzonderingen op de regel als strohalm gebruikt. Terwijl ik zo op het eerste gezicht, TS meer capabel acht om in de rust een lekker broodje frikandel mayo achterover te stouwen.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:10 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Vergeet zijn gebrek aan intelligentie en spelinzicht niet. Het is een wonder dat TS weet wat buitenspel is.
Das wel het enige wat ik mis aan voetbal, ik was zo ripped als maar zijn kon op mijn 20e.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:11 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Niet om lullig te doen, maar ik vrees dat jij ook al aan je plafond zit hoor als je op je 15e met je overgewicht en grote bek in de derde klasse rondhangt. Maar zoek eens een club in de buurt die hoger speelt en train daar een paar keer mee, weet je direct dat je veel tekort komt voor het niveau dat je stiekem nastreeft.
Als je op het veld net zo'n kut karakter hebt zie ik je enkel nog verder afdalen trouwens, niveautje 3 kroket voor de wedstrijd en een biertje in de rust, past ook beter bij je omvang trouwens.
TS zou echt zo`n 'balvast aanspeelpunt' zijn in de 7e klasse reserve zeg maar; van dei gasten van 120kg+ die op randje 16 beetje balletjes staan af te wachten.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:13 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Wel grappig dat hij juist die uitzonderingen op de regel als strohalm gebruikt. Terwijl ik zo op het eerste gezicht, TS meer capabel acht om in de rust een lekker broodje frikandel mayo achterover te stouwen.
Ik denk daarnaast dat intelligentie en spelinzicht nog niet eens de eerste dwarsbomen zijn in TS' z'n pad naar het profbestaan
Waar is de tijd gebleven, hehe.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:13 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Das wel het enige wat ik mis aan voetbal, ik was zo ripped als maar zijn kon op mijn 20e.
Keihard zwoegen en iedere dag bij het hek staan van je lokale BVO en dan roepen dat je goed kunt kiepen.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:22 schreef Kreator het volgende:
Om even op dit topic in te haken:
Mijn naam is Krea. Ik wil graag weten wat ik nog kan berijken? Ik ben 35 maar mijn bmi is 21. Ik ben 1.94m en ik heb 7 jaar gekeept bij DZC (Doetinchemse Zaterdags Club) en daar ben ik tijdens een toernooi een keer gescout door een jeugdtrainer van de Graafschap. Ik heb daar toen nooit meer wat van gehoord.
Ik keep nu sinds een jaar of 22 niet meer maar ik heb het gevoel nog wel. Ik denk dat het nog wel kan, want keepers kunnen best oud zijn en nog spelen.
Advies ofso?
Groetjes,
K.
Ik ken wel een voetballer. Die zei toen ik mijn wens vertelde 'haha, kneus. Je weet maar nooit hè. De wonderen zijn de wereld nog niet uit."quote:Op maandag 19 mei 2014 13:25 schreef inslagenreuring het volgende:
Keihard zwoegen en iedere dag bij het hek staan van je lokale BVO en dan roepen dat je goed kunt kiepen.
1.94 lange slungel.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:22 schreef Kreator het volgende:
Om even op dit topic in te haken:
Mijn naam is Krea. Ik wil graag weten wat ik nog kan berijken? Ik ben 35 maar mijn bmi is 21. Ik ben 1.94m en ik heb 7 jaar gekeept bij DZC (Doetinchemse Zaterdags Club) en daar ben ik tijdens een toernooi een keer gescout door een jeugdtrainer van de Graafschap. Ik heb daar toen nooit meer wat van gehoord.
Ik keep nu sinds een jaar of 22 niet meer maar ik heb het gevoel nog wel. Ik denk dat het nog wel kan, want keepers kunnen best oud zijn en nog spelen.
Advies ofso?
Groetjes,
K.
Ik had gewoon prof kunnen zijn.quote:
quote:Op maandag 19 mei 2014 13:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Probeer eens een keer mee te trainen met een C-team dat bijvoorbeeld eerste divisie speelt. Ik denk dat je daarna huilend om je moeder vraagt. Wilde gok
Geloof in jezelf dan komt het allemaal goed!quote:Op maandag 19 mei 2014 14:38 schreef afcathebest14 het volgende:
Ik ga we voor knokken. Mijn gewicht is er zo af ik zit in de groei spurt.. en men genoeg beweging( en ik sport al veel) gaat dat eraf dat wil ik eerst, en dan wil ik zien hoe goed ik echt ben..
Dank je, zo'n reacties doen me goedquote:Op maandag 19 mei 2014 14:48 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Geloof in jezelf dan komt het allemaal goed!
Aan je mentaliteit ligt het niet.
Kuijt, Daley en Dany Blind, Frank en Ronald de Boer Aron Winter en Van der Vaart gingen je voor allemaal puur op mentaliteit prof geworden bij een topclub. Die spits van Ado Tuinstra ofzo is ook een recent voorbeeld.quote:Op maandag 19 mei 2014 14:49 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Dank je, zo'n reacties doen me goed
Nee, dat kan niet.quote:Op zondag 18 mei 2014 20:47 schreef afcathebest14 het volgende:
hallo allemaal,
mijn vraag is kan ik prof worden.
Kunnen er 2 0letjes vanaf hahaquote:Op maandag 19 mei 2014 15:12 schreef Dr.Mikey het volgende:
Heb je al een zaakwaarnemer ? voor drie duizend euro per maand wil ik je rechten wel verdedigen en zulks.
24/7? Wat ga ja 'S nachts doen dan, je vriendinnetje d'r voet ballen?quote:Op maandag 19 mei 2014 15:56 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Kunnen er 2 0letjes vanaf haha
Jullie horen wel of het lukt.. hoop van wel ik ga niet zeggen dat het niet lukt, ik ga mar er voor zetten en 24/7 met voetbal bezig zijn
Al eens laten testen op autisme?quote:Op maandag 19 mei 2014 16:07 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
24/7? Wat ga ja 'S nachts doen dan, je vriendinnetje d'r voet ballen?
Ik denk niet dat TS talent heeft voor denksporten.quote:Op maandag 19 mei 2014 15:50 schreef Rugdopey het volgende:
als je prof wil worden en een goeie club wil krijge moet je peter r de vries inschaken
quequote:Op maandag 19 mei 2014 14:51 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Van der Vaart gingen je voor allemaal puur op mentaliteit prof geworden bij een topclub.
daar word weleens een bal tegen aangeschoten idd voor de rest spelen er alleen grabbelaars in de EDquote:Op maandag 19 mei 2014 09:59 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]![]()
Namen als Cillessen, Zoet, Boer en Ruiter zeggen je niks?
Niet?!quote:Op maandag 19 mei 2014 17:53 schreef afcathebest14 het volgende:
Zal ik ook meegaan in jullie onzin, heb net een belletje gekregen van José enriqeu dat hij mij graag als vervanger wil hebben ipv messi
Daar kan je aan af zien dat hij zijn frikandellenpens pas een maandje of 2 kwijt is. Hoopvolle situatie voor de TSquote:Op maandag 19 mei 2014 17:59 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Vergelijk jezelf met Hachim Mastour, die is ook 15 jaar en speelde ook bij een amateurclub. Als je 10% kan van wat hij kan maak je misschien kans om in de topklasse te spelen.
En wat deed de scheidsquote:Op maandag 19 mei 2014 17:31 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ach, het is altijd nog beter om niet in de buurt te komen dan op het laatste moment af te moeten haken. Speelde van m'n achtste tot m'n vijftiende in de jeugd van Feyenoord. Toen kreeg ik een verschrikkelijke blessure, dat wil je niet weten joh. M'n knie helemaal verrot. Ik weet het nog als de dag van gisteren. We moesten uit naar PSV en ik stond rechtsbuiten. Eerste half uur gebeurde er echt geen reet, kreeg een paar keer een bal om te kaatsen maar dat was het. Daarna was er echter een steekbal vanaf het middenveld, perfect op maat voor mij dacht ik, dus ik ren en tik de bal binnendoor bij de linksachter van hun. En die teringlijer he, die pakt zo zijn pijl en boog en schiet me zo in m'n knie.
Dus, het is dat je het weet.
Vriend heb al schema,quote:Op maandag 19 mei 2014 18:25 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Daar kan je aan af zien dat hij zijn frikandellenpens pas een maandje of 2 kwijt is. Hoopvolle situatie voor de TS
Neej, hoef al die onzin niet ;pquote:Op maandag 19 mei 2014 20:18 schreef RamboDirk het volgende:
heb je al twitter en instagram? dat zijn ook must haves om het te maken als prof.
Nee, ik vind niveau onder JL ook goed..quote:
Mafkees, ik woon in het geboorteland van Messi, dus dat is een beetje te ver. Geef het anders aan Messi mee, dan kan hij het me op het WK geven. Beter nog, geef hem 2 handtekeningen, dan kan hij er zelf eentje houdenquote:
Nee idd, ga niet heel ABN op een forum typen.. ik doe gewoon VMBO T hoorquote:Op maandag 19 mei 2014 20:23 schreef Tinos85 het volgende:
Ik snap wel waarom TS profvoetballer wil worden, examens halen met dit taalgebruik gaat 'm natuurlijk nooit worden.
Sarcasme!quote:Op maandag 19 mei 2014 19:39 schreef Vasion het volgende:
[..]
Manchester City nu al te min voor je_____!
ja, jij komt er wel hoor[ afbeelding ]
De beste sporters winnen hun wedstrijden 's nachts. Ja, door goed te slapen. Veel halen het niet door de verleidingen, vrouwen, feestjes, alcohol en drugs.quote:Op maandag 19 mei 2014 16:07 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
24/7? Wat ga ja 'S nachts doen dan, je vriendinnetje d'r voet ballen?
Vriend, het is heel simpel; je schrijft je in bij een bekende amateurclub waar regelmatig scouts komen, dus geen kleine club in een boerendorp. Dan krijg je al snel te horen of je talent hebt of niet, dan kun je natuurlijk het een en ander verbeteren, maar je kunt nooit forceren om profvoetballer te worden alleen maar door keihard te trainen. Je hebt 't of je hebt 't niet.quote:Op maandag 19 mei 2014 20:18 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Vriend heb al schema,
Elke ochtend opstaan 50 sit ups op drukken en nog meer, uit school ga ik op voetbal veld techniek oefenen en bal controle S'avonds jog ik nog 7 km
En zo elke dag door, en met mijn linker tegen muurtje trappen
Oké, ik ga het gewoon proberen.. ik ga volgend seizoen naar een wat grotere club, dat ook grote toernooien organiseerd.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 04:31 schreef SuperHarregarre het volgende:
Daar wil ik nog aan toevoegen dat een mentaliteit a la "niveau onder JL is ook goed" niet gaat werken. Je moet de lat voor jezelf hoog leggen, dan haal je misschien een keer het eerste van je amateurclub.
Dat gezegd hebbende ben je op je 15e gewoon te oud. Simpel. Met heel veel mazzel als je op je 15e in het hoogste vertegenwoordigende jeugdelftal van je amateurclub op een zeer gewilde positie speelt en een keer de mazzel hebt dat je tegen een elftal speelt waar wel scouts kijken, dan heel misschien krijg je een kans die je waarschijnlijk verprutst.
Of je moet keeper zijn. Dan heb je altijd nog een kans bij Sparta.
quote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:02 schreef Tyron het volgende:
Kees Luijckx werd op zijn tiende al gescout door AZ, dat zegt genoeg over jouw voetbalkwaliteiten.
Jouw moeder is genomen door kees,quote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:02 schreef Tyron het volgende:
Kees Luijckx werd op zijn tiende al gescout door AZ, dat zegt genoeg over jouw voetbalkwaliteiten.
Toevallig heet mijn vader Jordi cruijffquote:Op dinsdag 20 mei 2014 17:00 schreef Doublepain het volgende:
Als je vader niet Gullit of vBasten heet schat ik je kansen vrij laag in.
Dan gaat het sowieso niets worden.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 17:19 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Toevallig heet mijn vader Jordi cruijff
Cruijff? Nee sorry, alleen die 2 zijn legendarisch in Nederland.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 17:19 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Toevallig heet mijn vader Jordi cruijff
Ah, de puber kan niet tegen kritiek. Nou dan ga je helemaal niks bereiken in je leven.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 16:35 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Jouw moeder is genomen door kees,
Zegt genoeg over jouw. MAFKEES
We gaan zien...quote:Op dinsdag 20 mei 2014 18:28 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ah, de puber kan niet tegen kritiek. Nou dan ga je helemaal niks bereiken in je leven.
Leve Feyenoord 1quote:
hoezo heb je überhaupt een topic gemaakt als je zo zeker ervan bent dat je gaat slagenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:50 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Pff..
Geen feyenooit teksten meer AUB
quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:44 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Leve Feyenoord 1![]()
Altijd al gedacht dat je een eckte Feyenoordert was
Haha, ik doe zeker iets met kritiek.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 21:11 schreef HansVaak het volgende:
Hand in hand kameraden, jij gaat falen! Als je prof wilt worden moet je goed tegen kritiek kunnen en hier gelijk wat mee doen, maar dat kan je niet. Dus heb ik een hard hoofd in het verloop van de rest van je leven...
Vooral die j0rdiiii en Tyron zijn echte ajax-haters, onbegrijpelijk dat het CIDI nog niet tegen ze heeft opgetredenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 21:17 schreef afcathebest14 het volgende:
Sluit maar, ik ga er heel hard voor werken, en dan zie ik wel wat er uitkomt. Jullie zijn Ajax haters he
Daar is dit topic een uitstekend voorbeeld van inderdaad!quote:Op dinsdag 20 mei 2014 21:18 schreef afcathebest14 het volgende:
[..]
Haha, ik doe zeker iets met kritiek.
Ik wil graagquote:Op woensdag 21 mei 2014 00:26 schreef Santello het volgende:
Mijn vader is president van de Marokkaanse Botola competitie.
Laat me weten of ik wat voor je kan regelen.
ja kloptquote:Op dinsdag 20 mei 2014 21:17 schreef afcathebest14 het volgende:
Sluit maar, ik ga er heel hard voor werken, en dan zie ik wel wat er uitkomt. Jullie zijn Ajax haters he
Ja, regel maar watquote:Op woensdag 21 mei 2014 00:26 schreef Santello het volgende:
Mijn vader is president van de Marokkaanse Botola competitie.
Laat me weten of ik wat voor je kan regelen.
Wat een onzin, alsof profs daartegen kunnen, zijn de grootste huilbaby's die er zijn als je van mening bent dat ze slecht zijn/spelen.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 21:11 schreef HansVaak het volgende:
Hand in hand kameraden, jij gaat falen! Als je prof wilt worden moet je goed tegen kritiek kunnen en hier gelijk wat mee doen, maar dat kan je niet. Dus heb ik een hard hoofd in het verloop van de rest van je leven...
Op het moment dat ze eindelijk wat bereikt hebben ja. In de jeugd worden ze echt wel gehard hoor. Jeugdspeler uit Scandinavië werd gewoon dusdanig op de proef gesteld door teamgenoten die de buitenstaander zagen als bedreiging dat ze hem gewoon onder piste tijdens het douchen. Die redde het dan uiteindelijk ook niet.quote:Op woensdag 21 mei 2014 08:11 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Wat een onzin, alsof profs daartegen kunnen, zijn de grootste huilbaby's die er zijn als je van mening bent dat ze slecht zijn/spelen.
Jeppe Curth was die jeugdspeler toch?quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:11 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Op het moment dat ze eindelijk wat bereikt hebben ja. In de jeugd worden ze echt wel gehard hoor. Jeugdspeler uit Scandinavië werd gewoon dusdanig op de proef gesteld door teamgenoten die de buitenstaander zagen als bedreiging dat ze hem gewoon onder piste tijdens het douchen. Die redde het dan uiteindelijk ook niet.![]()
M.a.w, die jongeren gaan echt ver om prof te worden, zien iedere ploeggenoot als dreiging en degene die het redden zijn mentaal én fysiek bijzonder sterk hoor. Die krijgen bakken kritiek en opmerkingen naar hun hoofd gegooid en dan hoef je echt niet zo bijdehand te reageren als TS, dan sta je met je voetbaltas al buiten de poort voor je je zin heb afgemaakt.
Misschien kan je de beste met FIFA 14 worden. Overgewicht en lousy conditie? geen probleem!quote:Op maandag 19 mei 2014 13:05 schreef afcathebest14 het volgende:
Miss vraag ik jullie gewoon niks meer, dat jullie niet het maximale eruit hebben gehaald is niet mijn probleem.. of zijn jullie gewoon allemaal Ajax haters?
Ik heb ook een vriend die dankzij goede connecties toegelaten werd bij de AZ jeugd, uiteindelijk altijd gespeeld in de c2 of c3, daarna a2, a3 en nu toch weer bij een amateurclub. Je hebt talent of je hebt 't niet, en dat hebben de scouts/experts al heel snel door.quote:Op woensdag 21 mei 2014 08:26 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Gezien het postuur van TS, voorzie ik voor hem een grote carriere als darter.
Maar TS, leuk dat je het probeert, geef nooit je dromen op. Maar ben wel realistisch, het is al moeilijk om door te breken, en jij hebt de droom die elke voetballer heeft, doorbreken op het hoogste niveau. Ik ken genoeg jongens die al vanaf hun 8e of 9e in de jeugdopleiding van een club zitten. Deze jongens hebben ook vaker de steun van hun ouders mee, een oud schoonbroertje van mij had zijn vader die hem zeer veel steunde, overal met hem naartoe ging etc. hij heeft vorig seizoen zijn debuut gemaakt in het eerste elftal van een Jupiler League club, maar deze jongen was er wel al veel eerder mee bezig. Het kan wel, maar op deze leeftijd moet je veel talent hebben om dan nog door te breken.
Succes
quote:Op woensdag 21 mei 2014 21:11 schreef afcathebest14 het volgende:
Net na de training te horen gekregen, dat ik volgend seizoen B1 kom 2e klasse
Misschien kan je Lexie wel vervangen.. Klinischer ben je waarschijnlijk zekerquote:Op zondag 18 mei 2014 20:47 schreef afcathebest14 het volgende:
hallo allemaal,
ik ben 15, en speel bij een amateur team c 3e klasse, mijn vraag is kan ik prof worden. ik heb klein beetje overgewicht (wil ik aan werken) krachtraining enz ik ben een spits best technisch, niet zo snel conditie is wel aardig. mijn vraag is hoe kan ik mijn droom het beste berijken. en heb wel wat talent, kan wel voetballen
Zonde. Daar lopen sowieso geen scouts.quote:Op woensdag 21 mei 2014 21:11 schreef afcathebest14 het volgende:
Net na de training te horen gekregen, dat ik volgend seizoen B1 kom 2e klasse
zaterdag of zondag?quote:Op woensdag 21 mei 2014 23:01 schreef JanCees het volgende:
Ik speel 8ste klasse reserve
Kan ik nog prof worden?
Ben ik het wel mee eens. Als je de instelling van Kuijt hebt en je begint van jongs af aan met heel veel extra trainen, dan kun je echt wel Jupiler League halen.quote:Op zondag 18 mei 2014 20:57 schreef Edensnator het volgende:
Ik heb Gertjan Verbeek ooit horen zeggen dat hij in zijn bescheiden carrière veel spelers heeft zien komen, maar nog meer heeft zien vertrekken die technisch beter waren dan hij. Hij zei dat betaald voetbal in principe voor iedereen mogelijk is als je maar de juiste mindset hebt.
Ja, dan waarschijnlijk wel. Weinig spelers met een ouderwets zondagsschot tegenwoordig, dus ik denk dat je 70% kans maakt op een profcarrière.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |