Er word niets vernield, gewoon keurig de planken los gehaaldquote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:38 schreef Jordy-B het volgende:
Nee, als je toen in overleg de schutting samen op de erfscheiding geplaatst hebt, kan je niet nu op eigen houtje de helft van de planken meenemen en zo de schutting vernielen.
Je kunt wel nagaan dat de buurvrouw niet akkoord gaat met een halve schutting, dus zelfs als er overleg mogelijk zou zijn, zal dat je niet veel verder helpen..
Dan hou je toch een halve schutting over? En een halve schutting is toch geen schutting?quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:40 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Er word niets vernield, gewoon keurig de planken los gehaald
Dat klopt, niet want mocht gewoon mijn andere hekken meenemen, die staan al klaar voor verhuizingquote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:41 schreef El_Maestro het volgende:
nee de schutting is eigendom van beiden, staat immers op de erfscheiding. Stond ie op eigen grond dan mag je hem ook niet meenemen want dan geldt dat ie aard en nagelvast gemonteerd is.
Geloof me heb er alles voor over om dat verzuurde gezicht te zien als ze de schutting zo ziet, tja mijn andere grens afscheidingen kon ik gewoon meenemen, de verhuurder knikte alleen van ja wat jij wilquote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:44 schreef blikzem het volgende:
dan heeft de buurvrouw een schutting met gaten?
ik vind dit eigenlijk eerder lachwekkend.. ik zie me zo die schutting al voor me![]()
volgens mij mag dat gewoon niet als het een grensafscheiding is.
Jaja, voor dit soort kwesties is Mr. Visser uitermate geschikt.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:46 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Binnenkort maakt TS haar TV debuut.
[ afbeelding ]
dat gezicht zou ik dan ook wel voor me willen zien... owh verzuurde buurvrouw.. ik heb er al 2 voorbij zien komen in de rijdende rechter..quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:46 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Geloof me heb er alles voor over om dat verzuurde gezicht te zien als ze de schutting zo ziet, tja mijn andere grens afscheidingen kon ik gewoon meenemen, de verhuurde knikte alleen van ja wat jij wil
Het zijn alleen de planken, die worden hier weer gebruikt voor bij de overkappingquote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:49 schreef padlarf het volgende:
Wat was je eigenlijk van plan om te doen met een halve schutting?
Het is belangrijk of de erfgrens grenst aan een ander erf (zoals dat van de buurvrouw) of aan de openbare weg. Als de hekken op de erfgrens stonden tussen jullie en je buren, had je ze niet zonder overleg met die buren mee mogen nemen. Ik betwijfel of de mening van de verhuurder daar een rol in speelt.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:43 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Dat klopt, niet want mocht gewoon mijn andere hekken meenemen, die staan al klaar voor verhuizing
Nee alleen mijn planken de rest is van haar de schroefjes doe ik keurig in een zakje en in haar brievenbus,quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:49 schreef blikzem het volgende:
[..]
dat gezicht zou ik dan ook wel voor me willen zien... owh verzuurde buurvrouw.. ik heb er al 2 voorbij zien komen in de rijdende rechter..
als je het wil doen neem je ze toch mee.. moet je het alleen doen als ze natuurlijk niet thuis is..
blijven erdan gaten in de schutting, is zeker geen dubbele planken rij..
neem je dan ook de helft van de palen mee waar de planken aan hangen.. en de helft van de schroeven?![]()
![]()
De hele schutting is dus van jullie beiden en je hebt niet het recht om eigenhandig "jouw" helft te verwijderen.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:52 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Nee alleen mijn planken de rest is van haar de schroefjes doe ik keurig in een zakje en in haar brievenbus,
Maken ze in Afrika dan ook ruzie over recht van overpad? Hoe zou dat gaan? Stamhoofd vs stamhoofd?quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:46 schreef Holenbeer het volgende:
ik ben nu de rijdende rechter aan het kijken, past deze vraag prima in.
vooral het gedeelte: "O ja overleggen met de buurvrouw is er niet bij, wij kunnen elkaars bloed wel drinken." is een terugkerende motivatie voor dit soort third world problems
kalasjnikov vs kalasjnikovquote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:55 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Maken ze in Afrika dan ook ruzie over recht van overpad? Hoe zou dat gaan? Stamhoofd vs stamhoofd?
Dan is er toch geen probleem?quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:46 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Geloof me heb er alles voor over om dat verzuurde gezicht te zien als ze de schutting zo ziet, tja mijn andere grens afscheidingen kon ik gewoon meenemen, de verhuurder knikte alleen van ja wat jij wil
scherpquote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:55 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Maken ze in Afrika dan ook ruzie over recht van overpad? Hoe zou dat gaan? Stamhoofd vs stamhoofd?
Verder idd gewoon doen TS en foto's van de halve schutting aub.![]()
quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:57 schreef padlarf het volgende:
Jammer dat er geen muurtje stond. Dan had TS al haar stenen mee kunnen nemen en de restjes cement bij de buurvrouw door de brievenbus kunnen doen.
ik vind het echt een sneue tokkie mentaliteit van TSquote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:53 schreef blikzem het volgende:
wil je hier een foto neerzetten als je het daadwerkelijk gaat doen van die schutting.. hilarisch!
quote:Titel 5. Mandeligheid
Artikel 60
Mandeligheid ontstaat, wanneer een onroerende zaak gemeenschappelijk eigendom is van de eigenaars van twee of meer erven en door hen tot gemeenschappelijk nut van die erven wordt bestemd bij een tussen hun opgemaakte notariële akte, gevolgd door inschrijving daarvan in de openbare registers.
Artikel 61
1. Mandeligheid die is ontstaan ingevolge het vorige artikel, eindigt:
a. wanneer de gemeenschap eindigt;
b. wanneer de bestemming van de zaak tot gemeenschappelijk nut van de erven wordt opgeheven bij een tussen de mede-eigenaars opgemaakte notariële akte, gevolgd door inschrijving daarvan in de openbare registers;
c. zodra het nut van de zaak voor elk van de erven is geëindigd.
2. Het feit dat het nut van de zaak voor elk van de erven is geëindigd, kan in de openbare registers worden ingeschreven.
Artikel 62
1. Een vrijstaande scheidsmuur, een hek of een heg is gemeenschappelijk eigendom en mandelig, indien de grens van twee erven die aan verschillende eigenaars toebehoren, er in de lengterichting onderdoor loopt.
2. De scheidsmuur die twee gebouwen of werken, welke aan verschillende eigenaars toebehoren, gemeen hebben, is eveneens gemeenschappelijk eigendom en mandelig.
Artikel 63
1. Het recht op een mandelige zaak kan niet worden gescheiden van de eigendom der erven.
2. Een vordering tot verdeling van een mandelige zaak is uitgesloten.
Artikel 64
Mandeligheid brengt mede dat ieder mede-eigenaar aan de overige mede-eigenaars toegang tot de mandelige zaak moet geven.
Artikel 65
Mandelige zaken moeten op kosten van alle mede-eigenaars worden onderhouden, gereinigd en, indien nodig, vernieuwd.
Artikel 66
1. Een mede-eigenaar van een mandelige zaak kan zijn aandeel in die zaak ook afzonderlijk van zijn erf aan de overige mede-eigenaars overdragen.
2. Indien een mede-eigenaar hiertoe op zijn kosten wil overgaan uit hoofde van de lasten van onderhoud, reiniging en vernieuwing in de toekomst, zijn de overige mede-eigenaars gehouden tot die overdracht mede te werken, mits hij hun zo nodig een recht van opstal of erfdienstbaarheid verleent, waardoor zij met betrekking tot de zaak hun rechten kunnen blijven uitoefenen.
3. De vorige leden zijn niet van toepassing op een muur die twee gebouwen of werken gemeen hebben, noch op een muur, hek of heg waardoor twee erven in een aaneengebouwd gedeelte van een gemeente van elkaar worden gescheiden.
Artikel 67
1. Iedere mede-eigenaar mag tegen de mandelige scheidsmuur aanbouwen en daarin tot op de helft der dikte balken, ribben, ankers en andere werken aanbrengen, mits hij aan de muur en aan de door de muur bevoegdelijk daarmee verbonden werken geen nadeel toebrengt.
2. Behalve in noodgevallen kan een mede-eigenaar vorderen dat, vóór de andere mede-eigenaar begint met aanbrengen van het werk, deskundigen zullen vaststellen op welke wijze dit kan geschieden zonder nadeel voor de muur of voor bevoegd aangebrachte werken van de eerst vermelde eigenaar.
Artikel 68
Iedere mede-eigenaar mag op de mandelige scheidsmuur tot op de helft der dikte een goot aanleggen, mits het water niet op het erf van de andere mede-eigenaar uitloost.
Artikel 69
De artikelen 64, 65, 66 lid 2, 67 en 68 vinden geen toepassing voorzover een overeenkomstig artikel 168 van boek 3 getroffen regeling anders bepaalt.
maar met toestemming is de motivatie voor TS er snel af.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:59 schreef Tchock het volgende:
Zoals al heel vaak gezegd in dit topic is de schutting van jullie beiden en dus heb je toestemming van je buurvrouw nodig om de schutting of een deel er van weg te halen.
ze heeft het nog niet gedaan. ik denk niet dat het inderdaad dat iedereen dit op prijs stelt. ik kan er zo de lol er nog wel van inzien.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:00 schreef computergirl het volgende:
[..]
ik vind het echt een sneue tokkie mentaliteit van TS
Geloof mij, ik heb mij maanden heel rustig gehouden, heb de modderklodders bij mij tegen het raam, vond het vuilnis over mijn auto en ik heb niets gedaan, heb zelfs politie bij mij voor de deur gehad vanwege enorme klachten van de buurvrouw, was gezellig hoor, die vroegen zich namelijk ook al af wat ze kwamen doen.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:00 schreef computergirl het volgende:
[..]
ik vind het echt een sneue tokkie mentaliteit van TS
Ik denk dat het beter is als je je burenruzie hier buiten houdt als je niet wil dat het topic over vanalles gaat behalve je schutting.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:04 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Geloof mij, ik heb mij maanden heel rustig gehouden, heb de modderklodders bij mij tegen het raam, vond het vuilnis over mijn auto en ik heb niets gedaan, heb zelfs politie bij mij voor de deur gehad vanwege enorme klachten van de buurvrouw, was gezellig hoor, die vroegen zich namelijk ook al af wat ze kwamen doen.
En dan gooi jij op het laatste moment nog even olie op het vuur, handig hoor.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:04 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Geloof mij, ik heb mij maanden heel rustig gehouden, heb de modderklodders bij mij tegen het raam, vond het vuilnis over mijn auto en ik heb niets gedaan, heb zelfs politie bij mij voor de deur gehad vanwege enorme klachten van de buurvrouw, was gezellig hoor, die vroegen zich namelijk ook al af wat ze kwamen doen.
Ze gaat toch weg dus dan maakt het niks meer uit.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:05 schreef trovey het volgende:
[..]
En dan gooi jij op het laatste moment nog even olie op het vuur, handig hoor.
Behalve als ze een dikke rekening krijgt na afloop.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:09 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Ze gaat toch weg dus dan maakt het niks meer uit.
kijk dan wel uit dat ze je nieuwe adres niet hebben vind je nog de rommel over je auto..quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:04 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Geloof mij, ik heb mij maanden heel rustig gehouden, heb de modderklodders bij mij tegen het raam, vond het vuilnis over mijn auto en ik heb niets gedaan, heb zelfs politie bij mij voor de deur gehad vanwege enorme klachten van de buurvrouw, was gezellig hoor, die vroegen zich namelijk ook al af wat ze kwamen doen.
Dan krijgen we weer 'n topic hier + misschien wel 'n RRaflevering hoewel ik nog wacht op FusionFreaks eerste optreden bij dat programma.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:10 schreef trovey het volgende:
[..]
Behalve als ze een dikke rekening krijgt na afloop.
quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:13 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Dan krijgen we weer 'n topic hier + misschien wel 'n RRaflevering hoewel ik nog wacht op FusionFreaks eerste optreden bij dat programma.
Dan is het fijn voor je dat je gaat verhuizen.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:04 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Geloof mij, ik heb mij maanden heel rustig gehouden, heb de modderklodders bij mij tegen het raam, vond het vuilnis over mijn auto en ik heb niets gedaan, heb zelfs politie bij mij voor de deur gehad vanwege enorme klachten van de buurvrouw, was gezellig hoor, die vroegen zich namelijk ook al af wat ze kwamen doen.
Tja die planken hebben we gewoon nodig, maar dat ik haar daarmee nog een loer kan draaien, ja hoor, zal morgen de verhuurder eens bellen, zal dat eens tactisch brengen.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:34 schreef blikzem het volgende:
ik vind het hilarisch, en wacht ook de foto af.
maar ik denk niet dat de buurvrouw het opprijs stelt, en dat dit vaak gebeurd omdat met de planken willen gebruiken.. eerder om de buurvrouw nog ff een loer te draaien.
quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:31 schreef LittleLady het volgende:
Maar nu de grote vraag, verleden jaar heb ik met de buurvrouw een schutting gezet, nu wil ik mijn planken meenemen, kan dit?
Mens, ga slapen, je praat poep en je bent dom bezig.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:39 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Tja die planken hebben we gewoon nodig, maar dat ik haar daarmee nog een loer kan draaien, ja hoor, zal morgen de verhuurder eens bellen, zal dat eens tactisch brengen.
Ik denk dat de verhuurder gillend van de lach de telefoon neerlegt.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:39 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Tja die planken hebben we gewoon nodig, maar dat ik haar daarmee nog een loer kan draaien, ja hoor, zal morgen de verhuurder eens bellen, zal dat eens tactisch brengen.
Shit... heb ik een beetje serieus zitten reageren op een trollquote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:39 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Tja die planken hebben we gewoon nodig, maar dat ik haar daarmee nog een loer kan draaien, ja hoor, zal morgen de verhuurder eens bellen, zal dat eens tactisch brengen.
ik denk dat sommige fokkers hier al dubbel liggen alleen al van die eerste openingspost : Maar nu de grote vraag, verleden jaar heb ik met de buurvrouw een schutting gezet, nu wil ik mijn planken meenemen, kan dit?quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:46 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik denk dat de verhuurder gillend van de lach de telefoon neerlegt.
Ik kon bij de OP eenquote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:48 schreef blikzem het volgende:
[..]
ik denk dat sommige fokkers hier al dubbel liggen alleen al van die eerste openingspost : Maar nu de grote vraag, verleden jaar heb ik met de buurvrouw een schutting gezet, nu wil ik mijn planken meenemen, kan dit?
ik wel in elk geval.. hoe kom je er ook op![]()
iemand die de boom terug wil die ze jaren terug hebben geplant bij het huis waar ze 10 jaar terug gewoond hebben..quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:43 schreef hottentot het volgende:
[..]![]()
Januari is nog niet voorbij en nu hebben we al de stomste TS van dit jaar. Hoe kan dit nog overtroffen worden?
Of de verrotte druiven die in de tuin van de buurvrouw zijn gevallen.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:49 schreef blikzem het volgende:
[..]
iemand de boom mee wil die ze jaren terug hebben geplant in het huis waar ze 10 jaar terug gewoond hebben..
Kon de OP ook haast niet geloven.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:20 schreef motorbloempje het volgende:
Dit moet een troll zijn. Toch? Niemand is toch zó debiel kansloos.. Toch?
Volwassen ook!quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:05 schreef trovey het volgende:
[..]
En dan gooi jij op het laatste moment nog even olie op het vuur, handig hoor.
Dat alzo.quote:
Ja, en als ik de motor en deuren uit jouw auto haal is het ook geen vernieling ?quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:40 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Er word niets vernield, gewoon keurig de planken los gehaald
Natuurlijk kan dit. Je pakt simpelweg een schroevendraaier of een schroefmachine (wat qua snelheid wel aan te raden is) en je draait de schroeven er 1 voor 1 uit. Pak je plankjes op een aanhanger en je hebt voor elkaar wat je graag wil.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:31 schreef LittleLady het volgende:
Maar nu de grote vraag, verleden jaar heb ik met de buurvrouw een schutting gezet, nu wil ik mijn planken meenemen, kan dit?O ja overleggen met de buurvrouw is er niet bij, wij kunnen elkaars bloed wel drinken.
Kan zomaar zijn dat ze de camera rectaal bij TS inbrengt ...quote:Op woensdag 29 januari 2014 02:33 schreef itastar het volgende:
Doe ons wel een plezier en maak aub foto´s van de schutting en het gezicht van je (ex)buurvrouw als ze de schutting voor het eerst ziet.![]()
![]()
Wat wil ze doen, ook de verf van de deuren krabben? Die heeft ze immers ook betaald/geinvesteerdquote:Op woensdag 29 januari 2014 09:34 schreef roberthoman het volgende:
Hoewel ik de logica in de basis wel begrijp (een jaar geleden de helft betaald, dat geld zie je niet weer)
Excuus, ik bedoel eigenlijk dat ik háár logica wel begrijp. Maar logisch is het allerminst, dat is wel duidelijk!!!quote:Op woensdag 29 januari 2014 09:39 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Wat wil ze doen, ook de verf van de deuren krabben? Die heeft ze immers ook betaald/geinvesteerd![]()
In een huis doe je nu eenmaal investeringen die je er bij verhuizen/verkoop niet weer 'uithaalt'
TS is vast zo'n beroepstokkie. Zou d'r vriend ook duiven melken?quote:Op woensdag 29 januari 2014 09:44 schreef Lienekien het volgende:
Ik krijg een beetje medelijden met de nieuwe buren, vooral gezien die kennel van bouwhekken.
Ze wil haar soon to be ex buurvrouw sarren.quote:Op woensdag 29 januari 2014 09:58 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Wat voor verhaal is dit? Al die moeite voor een paar planken, dan koop je toch een paar nieuwe bij de bouwmarkt?
Dat is toch een stuk minder leuk?quote:Op woensdag 29 januari 2014 09:58 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Wat voor verhaal is dit? Al die moeite voor een paar planken, dan koop je toch een paar nieuwe bij de bouwmarkt?
Daar zijn wel betere manieren voor dan wat planken losschroeven, dunkt me.quote:Op woensdag 29 januari 2014 09:59 schreef Lienekien het volgende:
Ze wil haar soon to be ex buurvrouw sarren.
Breng haar op ideeën!quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:01 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Daar zijn wel betere manieren voor dan wat planken losschroeven, dunkt me.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOK! verstandig, lees een P.I.
Je buuf en nieuwe bewoners op deze manier een loer draaien is natuurlijk wel erg humorvol..quote:Op woensdag 29 januari 2014 10:00 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Dat is toch een stuk minder leuk?snap dat dan..
Daar zullen je nieuwe buren blij mee zijn, van die lawaaibeesten in de tuin.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:31 schreef LittleLady het volgende:
mijn 4 bouwhekken staan al klaar, zodat we een hondenkennel kunnen bouwen
quote:Maar nu de grote vraag, verleden jaar heb ik met de buurvrouw een schutting gezet, nu wil ik mijn planken meenemen, kan dit?
Omdat ze last had van je honden?quote:O ja overleggen met de buurvrouw is er niet bij, wij kunnen elkaars bloed wel drinken.
Het scheelt dat dit nu de ex-buurvrouw wordt; dus daar hoeft hij zich niet meer mee bezig te houdenquote:Op woensdag 29 januari 2014 16:24 schreef hulkhogan het volgende:
Waarom kunnen jullie elkaars bloed wel drinken? Daar ligt het euvel..dit gaat volgens mij niet over een paar houten planken...??
ik zie FusionFreak nog wel eens Hakuna aanklagenquote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:13 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Dan krijgen we weer 'n topic hier + misschien wel 'n RRaflevering hoewel ik nog wacht op FusionFreaks eerste optreden bij dat programma.
Op het moment is hij bezig met zijn onderbuurvrouw.quote:Op woensdag 29 januari 2014 18:30 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
ik zie FusionFreak nog wel eens Hakuna aanklagen
Ik zou hem wel eens bij zo'n programma op tv willen zienquote:Op woensdag 29 januari 2014 21:47 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Op het moment is hij bezig met zijn onderbuurvrouw.
quote:Op woensdag 29 januari 2014 21:51 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Ik zou hem wel eens bij zo'n programma op tv willen zien
Zou TS de honden ook op de arm getatoeerd hebben?quote:Op woensdag 29 januari 2014 16:23 schreef noutie het volgende:
De nieuwe buren zijn blij met je.
• Hondenkennel
• Foeilelijke overkapping van oude schuttingplanken willen maken.
Waarom wraak willen nemen? Je bent er nu toch van verlost?
Maar even over die planken, je staat VOLLEDIG in je recht! gewoon losschoeven en meenemen die schutting. Dat hoef je niet met je verhuurder te overleggen. De planken zijn door jou gekocht en dus van jou! Dat is HELDER!
quote:Op woensdag 29 januari 2014 21:47 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Op het moment is hij bezig met zijn onderbuurvrouw.
Niet. En het is niet eerlijk....quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:43 schreef hottentot het volgende:
![]()
Januari is nog niet voorbij en nu hebben we al de stomste TS van dit jaar. Hoe kan dit nog overtroffen worden?
Waarom vraag je het hier als je toch al vastberaden bent om het te gaan doen?quote:Op dinsdag 28 januari 2014 23:04 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Geloof mij, ik heb mij maanden heel rustig gehouden, heb de modderklodders bij mij tegen het raam, vond het vuilnis over mijn auto en ik heb niets gedaan, heb zelfs politie bij mij voor de deur gehad vanwege enorme klachten van de buurvrouw, was gezellig hoor, die vroegen zich namelijk ook al af wat ze kwamen doen.
Ik herinner me dat vooral van een uitgebreide topicreeks op FOK!quote:
En het akkefietje met het mes wordt uiteraard verzwegen daarquote:Op woensdag 29 januari 2014 22:22 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik herinner me dat vooral van een uitgebreide topicreeks op FOK!Dat 'af en toe op de muren bonken' was structureel en bedoeld om haar te pesten.
Een mes?? Waar refereer jij naar? Zie er niks over staan...of was dat een andere topic...?quote:Op woensdag 29 januari 2014 23:18 schreef VixenFromHell het volgende:
[..]
En het akkefietje met het mes wordt uiteraard verzwegen daar
In dat geval; schopje [KPD].quote:Op woensdag 29 januari 2014 05:18 schreef r_one het volgende:
Kan zomaar zijn dat ze de camera rectaal bij TS inbrengt ...
Nee dat gaat niet over TS maar FusionFreak, die in dit conflict eens een mes heeft meegenomen naar gesprek bij wbv over overlastquote:Op donderdag 30 januari 2014 16:00 schreef hulkhogan het volgende:
[..]
Een mes?? Waar refereer jij naar? Zie er niks over staan...of was dat een andere topic...?
Alleen om te zieken dan? Tweedehands plankjes hergebruiken is niet echt jouw stijlquote:Op donderdag 30 januari 2014 18:43 schreef Poesopstokje het volgende:
Ben ik dan de enige die precies hetzelfde zou doen?
Ja dus
Om te zieken inderdaad, niets meer niets minder.quote:Op donderdag 30 januari 2014 19:17 schreef computergirl het volgende:
[..]
Alleen om te zieken dan? Tweedehands plankjes hergebruiken is niet echt jouw stijl
Ja moar, mien plank'n en de buuv das iene hoerequote:Op donderdag 30 januari 2014 20:18 schreef Luxuria het volgende:
Dat is echt ontzettend kinderachtig.
Waarom sta je daar niet gewoon boven en gedraag je je als een volwassene.
Je gaat toch weg daar, laat het rusten.
En bedankt, dat zie ik nu dus letterlijk voor me hequote:Op donderdag 30 januari 2014 21:23 schreef hottentot het volgende:
[..]
Ja moar, mien plank'n en de buuv das iene hoere
En dat dan met een schril stemgeluid met 110DB tegen de wijkagent die polshoogte komt nemen.
Doar mot je nait om lach'n want die hoere heb mien plank'n en doar heb ik veur betoald en dei plank'n nem ik mit. En als joe mie tegenhol'n willen dan voorspel ik joe een oorlog in dizze stroat.quote:Op donderdag 30 januari 2014 21:27 schreef MPG het volgende:
[..]
En bedankt, dat zie ik nu dus letterlijk voor me he![]()
.
Hé hé geen schuttingtaal, dat gaat te ver.quote:Op donderdag 30 januari 2014 21:23 schreef hottentot het volgende:
Ja moar, mien plank'n en de buuv das iene hoere
Die hoere sloat zelf de plank'n mis.quote:Op donderdag 30 januari 2014 21:36 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Hé hé geen schuttingtaal, dat gaat te ver.
*badum* *tsss*quote:
Deze post heeft enorme potentie.quote:Op donderdag 30 januari 2014 21:47 schreef Mammietje het volgende:
Hé, TS... Loopt er eigenlijk ook een regenpijp tussen jullie huizen in langs de muur?
TS heeft het even te druk met haar helft van de bakstenen.quote:Op donderdag 30 januari 2014 21:47 schreef Mammietje het volgende:
Hé, TS... Loopt er eigenlijk ook een regenpijp tussen jullie huizen in langs de muur?
Zelf palen zetten en er zelf planken tegenaan schroeven is de normaalste zaak ter wereld.quote:Op donderdag 30 januari 2014 22:14 schreef Leandra het volgende:
Overigens vraag ik me wel af of het inderdaad zou "mogen", je koopt de schuttingdelen immers compleet als een geheel, ik ga er tenminste vanuit dat ze hem niet zelf gemaakt hebben.... Dat ze per schuttingdeel uit 3 palen en een voorraad planken bestaan doet daar niet aan af.
Als je de helft van de planken weghaalt dan verniel je dus de schutting, en dat is iets anders dan dat je "jouw helft" van de schutting meeneemt.
Al even afgezien van de vraagstelling die imho compleet absurd is.
quote:Op donderdag 30 januari 2014 22:20 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
TS heeft het even te druk met haar helft van de bakstenen.
dan kan ze dus complete schuttingdelen er tussenuit halenquote:Op donderdag 30 januari 2014 22:14 schreef Leandra het volgende:
Overigens vraag ik me wel af of het inderdaad zou "mogen", je koopt de schuttingdelen immers compleet als een geheel, ik ga er tenminste vanuit dat ze hem niet zelf gemaakt hebben.... Dat ze per schuttingdeel uit 3 palen en een voorraad planken bestaan doet daar niet aan af.
Als je de helft van de planken weghaalt dan verniel je dus de schutting, en dat is iets anders dan dat je "jouw helft" van de schutting meeneemt.
Al even afgezien van de vraagstelling die imho compleet absurd is.
WGR / Huurcontract opgezegd wegen blijvende burenoverlastquote:Op vrijdag 31 januari 2014 10:35 schreef Duderinnetje het volgende:
Wat is dat verhaal met FusionFreak? Heeft iemand een linkje?
quote:Op dinsdag 17 december 2013 23:51 schreef r_one het volgende:
Leesvoer:
WGR / Huurcontract opgezegd wegen blijvende burenoverlast
WGR / Huurcontract opgezegd wegen blijvende burenoverlast deel 2
WGR / Huurcontract opgezegd wegen blijvende burenoverlast deel 3
WGR / Hoe nu verder? In afwachting reactie woningbouwvereniging
Lijkt me echt materiaal voor 'n topaflevering van Rijdende Rechter want die buurvrouw is volgens mij ook niet de makkelijkste.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 11:09 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
WGR / Huurcontract opgezegd wegen blijvende burenoverlast
WGR / Huurcontract opgezegd wegen blijvende burenoverlast deel 2
WGR / Huurcontract opgezegd wegen blijvende burenoverlast deel 3
WGR / Hoe nu verder? In afwachting reactie woningbouwvereniging
Ik zie de RR er ook wel voor aan om een aflevering aan Hakuna/Fusionfreak te wijden. Puur voor de kijkcijfersquote:Op vrijdag 31 januari 2014 12:59 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Lijkt me echt materiaal voor 'n topaflevering van Rijdende Rechter want die buurvrouw is volgens mij ook niet de makkelijkste.
Ja, zo leuk, de ellende van een ander!quote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:46 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik zie de RR er ook wel voor aan om een aflevering aan Hakuna/Fusionfreak te wijden. Puur voor de kijkcijfers
De helft van de Nederlandse televisie bestaat tegenwoordig uit ellende van een anderquote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:56 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, zo leuk, de ellende van een ander!
Maar of je dan psychiatrisch patiënten in een programma als de Rijdende Rechter moet gaan opvoeren. Iemand die op het randje handelingsbekwaam is?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:13 schreef bijdehand het volgende:
[..]
De helft van de Nederlandse televisie bestaat tegenwoordig uit ellende van een ander
"Even" zei je toch?quote:
Zo iemand heeft toch al eens eerder haar debuut gemaakt in de RR?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:16 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar of je dan psychiatrisch patiënten in een programma als de Rijdende Rechter moet gaan opvoeren. Iemand die op het randje handelingsbekwaam is?
Ik weet niet wie je bedoelt.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:19 schreef r_one het volgende:
[..]
Zo iemand heeft toch al eens eerder haar debuut gemaakt in de RR?
Die muts met die tuin, die bijna d'r buurvrouw op d'r muil sloeg idd..quote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:19 schreef r_one het volgende:
[..]
Zo iemand heeft toch al eens eerder haar debuut gemaakt in de RR?
Ik lees de commentaren. Hopelijk heeft de NCRV nog een beetje integriteit.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:22 schreef r_one het volgende:
[..]
http://www.eerstehulpbijr(...)d-gelopen-burenruzie
Als je bij RTL met je problemen op tv wil komen ben je wat mij betreft al handelingsonbekwaamquote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:16 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar of je dan psychiatrisch patiënten in een programma als de Rijdende Rechter moet gaan opvoeren. Iemand die op het randje handelingsbekwaam is?
Beetje catch 22...quote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:25 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Als je bij RTL met je problemen op tv wil komen ben je wat mij betreft al handelingsonbekwaam
Geen idee, daar ging ook nog best veel aan vooraf. Heb je dat wel gelezen? Het is gewoon een boekwerk.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:26 schreef Duderinnetje het volgende:
Jezus christus!![]()
![]()
Hoe kon ik dit missen.
Hoog tijd om een vakantie in te lassen, merk ik.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Geen idee, daar ging ook nog best veel aan vooraf. Heb je dat wel gelezen? Het is gewoon een boekwerk.
Van Fusionfreak dan, niet van FFquote:Op vrijdag 31 januari 2014 16:15 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Hoog tijd om een vakantie in te lassen, merk ik.![]()
Ik heb wel eens vaaaaaaag iets meegekregen van FF, maar niet de volledige geschiedenis nee.
Je bent verwarrendquote:Op vrijdag 31 januari 2014 23:08 schreef FF het volgende:
Van Fusionfreak dan, niet van FF
Het blijft bijzonder dat ze mijn nick gebruiken als zijn afkorting...
Heb niet heel het topic gelezen, maar mij is niet duidelijk geworden dat het überhaupt om een 'erf'scheiding gaat.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:41 schreef El_Maestro het volgende:
nee de schutting is eigendom van beiden, staat immers op de erfscheiding.
Baseren we de erfscheiding tegenwoordig dan niet op het kadaster maar op de eigenaar van de gebouwen?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 00:52 schreef Zelva het volgende:
[..]
Heb niet heel het topic gelezen, maar mij is niet duidelijk geworden dat het überhaupt om een 'erf'scheiding gaat.
Als de complexen van TS en de buurvrouw van dezelfde verhuurder zijn, dan is het één erf.
Het ene sluit het andere niet uit; het zal kadastraal één groot ongesplitst perceel zijn.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 01:28 schreef hottentot het volgende:
[..]
Baseren we de erfscheiding tegenwoordig dan niet op het kadaster maar op de eigenaar van de gebouwen?
'Dan is de kans groot dat het één erf is', was beter geweest ja.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 01:28 schreef hottentot het volgende:
[..]
Baseren we de erfscheiding tegenwoordig dan niet op het kadaster maar op de eigenaar van de gebouwen?
Ja dat begrijp ik wel.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 01:34 schreef r_one het volgende:
[..]
Het ene sluit het andere niet uit; het zal kadastraal één groot ongesplitst perceel zijn.
Neemt niet weg dat de schutting gezamenlijk eigendom is dus mandelig.
Eigenaarschap en kadastrale tekening geven in dit geval, hoogstwaarschijnlijk, hetzelfde resultaat.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 01:41 schreef hottentot het volgende:
[..]
Ja dat begrijp ik wel.
Ik begreep gewoon het idee niet van dat we erfscheiding zouden baseren op eigenaarschap en niet op kadastrale tekeningen.
Heb volgens mij ook nog nergens gelezen dat TS in een wooncomplex woonde.
(kan ik gemist hebben natuurlijk)
Gemeenten maken bestemmingsplannen. Daar kan dus op voorhand zijn bepaald dat bijvoorbeeld een heel blok is bedoeld voor de woningbouwvereniging omdat de gemeente meer sociale huurwoningen wil en de woningstichting als projectontwikkelaar nog wat centjes over heeft om het plan mee te helpen realiseren, en die gaat daar dan de huizen neerzetten. Zo'n blok wordt dan kadastraal ingetekend als één perceel.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 01:41 schreef hottentot het volgende:
[..]
Ja dat begrijp ik wel.
Ik begreep gewoon het idee niet van dat we erfscheiding zouden baseren op eigenaarschap en niet op kadastrale tekeningen.
Heb volgens mij ook nog nergens gelezen dat TS in een wooncomplex woonde.
(kan ik gemist hebben natuurlijk)
Ja o.k dat weet ik, ik begreep jou waarschijnlijk op een manier zoals je het niet bedoelde.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 01:46 schreef Zelva het volgende:
[..]
Gemeenten maken bestemmingsplannen. Daar kan dus op voorhand zijn bepaald dat bijvoorbeeld een heel blok is bedoeld voor de woningbouwvereniging omdat de gemeente meer sociale huurwoningen wil en de woningstichting als projectontwikkelaar nog wat centjes over heeft om het plan mee te helpen realiseren, en die gaat daar dan de huizen neerzetten. Zo'n blok wordt dan kadastraal ingetekend als één perceel.
En toch is er gewoon sprake van een erfscheiding, alleen de eigenaar (verhuurder) bepaalt waar die ligt.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 00:52 schreef Zelva het volgende:
[..]
Heb niet heel het topic gelezen, maar mij is niet duidelijk geworden dat het überhaupt om een 'erf'scheiding gaat.
Als de complexen van TS en de buurvrouw van dezelfde verhuurder zijn, dan is het één erf.
Architectonisch gezien heb je ongelijk.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 10:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
En toch is er gewoon sprake van een erfscheiding, alleen de eigenaar (verhuurder) bepaalt waar die ligt.
Wat heeft de architect er nou weer mee te maken?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 13:15 schreef hottentot het volgende:
[..]
Architectonisch gezien heb je ongelijk.
Verder ben ik het helemaal met je ééns.
Meer dat we de betekenis van erf in die context moeten zien. En aldus gaat het gewoon om kadastrale lijnen.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:55 schreef r_one het volgende:
[..]
Wat heeft de architect er nou weer mee te maken?
Wat is de context van een architect dan?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:01 schreef hottentot het volgende:
[..]
Meer dat we de betekenis van erf in die context moeten zien. En aldus gaat het gewoon om kadastrale lijnen.
Erfafscheidingquote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:02 schreef r_one het volgende:
[..]
Wat is de context van een architect dan?
architectenweb.nlquote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:27 schreef hottentot het volgende:
[..]
Erfafscheiding
[ architectonische termen] De term erfafscheiding staat voor de fysieke begrenzing van een erf of perceel van een ernaast gelegen erf of van de openbare ruimte.
Nee. Dat gaat over een erfafscheidingquote:Je doet het er maar mee.
Dan toch niet, care....quote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:33 schreef r_one het volgende:
[..]
architectenweb.nl
[..]
Nee. Dat gaat over een erfafscheiding
Care lessquote:
Neuh, in dit geval niet nee.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:45 schreef r_one het volgende:
[..]
Care less![]()
Als je nou eens stopte met zomaar wat te roeptoeteren ...![]()
Daar staat een architect in elk geval buiten.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:46 schreef hottentot het volgende:
[..]
Neuh, in dit geval niet nee.
Geven jullie eerst maar ééns aan dan dat TS uit een complex komt.
Ja, hottentot haalt erfscheiding en erfafscheiding door elkaar; dat zijn 2 verschillende dingen.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:55 schreef Wespensteek het volgende:
Ik vind de discussie tamelijk complex, weten jullie wel waarover jullie het niet eens zijn?
De afscheiding staat op de scheiding, wat is je punt nu eigenlijk?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:57 schreef r_one het volgende:
[..]
Ja, hottentot haalt erfscheiding en erfafscheiding door elkaar; dat zijn 2 verschillende dingen.
Was het maar in één keer.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:27 schreef hottentot het volgende:
Goed... zucht..
Hoe komt iedereen er in één keer bij dat het om een complex zou gaan zonder kadastrale scheidingen?
Lachwekkend? Wat ben jij een ontzettend triest persoon zeg...quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:57 schreef LittleLady het volgende:
Zoo daar was ik weer, huisje is opgeleverd was keurig in orde en nee heb de schuttingplanken niet meegenomen, heb alleen gezien en gehoord dat de buurvrouw vakantie dagen had opgenomen om de schutting goed in de gaten te houden, ach dat is eigenlijk nog lachwekkender, zit je winterdag de gehele dag de schutting te controleren of de buurvrouw niet snel de planken eraf schroeft.
Weet je wat triest is, gaan klagen over honden die de gehele nacht zouden hebben geblaft die 6 km verderop bij mijn vader logeren en niet eens thuis warenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:58 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Lachwekkend? Wat ben jij een ontzettend triest persoon zeg...
Misschien heeft de buurvrouw wel tinnitus gekregen van die honden van jequote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:59 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Weet je wat triest is, gaan klagen over honden die de gehele nacht zouden hebben geblaft die 6 km verderop bij mijn vader logeren en niet eens thuis waren
Nooit de hand in eigen boezem steken, hoor. Stel je voor.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:59 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Weet je wat triest is, gaan klagen over honden die de gehele nacht zouden hebben geblaft die 6 km verderop bij mijn vader logeren en niet eens thuis waren
Ooooooh het ligt nooit aan jou natuurlijk. Logisch...quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:59 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Weet je wat triest is, gaan klagen over honden die de gehele nacht zouden hebben geblaft die 6 km verderop bij mijn vader logeren en niet eens thuis waren
Of het is triest dat het nodig is, gezien het topic kan ik me de reactie van buurvrouw voorstellen.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:58 schreef Bartjebart het volgende:
ach dat is eigenlijk nog lachwekkender
Zit je nou mijn quote aan te passen zodat het lijkt alsof ik dat heb gezegd?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 21:14 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Of het is triest dat het nodig is, gezien het topic kan ik me de reactie van buurvrouw voorstellen.
Even alles terzijde.........quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:59 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Weet je wat triest is, gaan klagen over honden die de gehele nacht zouden hebben geblaft die 6 km verderop bij mijn vader logeren en niet eens thuis waren
Misschien stonden de palen er al.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 21:26 schreef No.name.for.me het volgende:
[..]
Even alles terzijde.........
Zou je misschien willen uitleggen hoe de buurvrouw en jij de schutting hebben geregeld?
In een van je eerdere berichten schreef je dat de palen van haar waren. De helft van de planken van de buurvrouw en de andere helft van jou.
Ik weet namelijk niet beter dat je een schutting 50/50 koopt, tenminste zo ging het bij mij.
Ja dat kan ook, dat ze beide alleen planken hebben geplaatst, om en om?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 21:27 schreef Messina het volgende:
[..]
Misschien stonden de palen er al.
quote:Op zaterdag 1 februari 2014 21:32 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Dit topic doet mij denken aan
I want half.
TS is de bush bitch with a attitudequote:
Ik ben eerder benieuwd wie het schrikdraad heeft geregeld en of ze de stroomrekening deelden.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 21:26 schreef No.name.for.me het volgende:
[..]
Even alles terzijde.........
Zou je misschien willen uitleggen hoe de buurvrouw en jij de schutting hebben geregeld?
In een van je eerdere berichten schreef je dat de palen van haar waren. De helft van de planken van de buurvrouw en de andere helft van jou.
Ik weet namelijk niet beter dat je een schutting 50/50 koopt, tenminste zo ging het bij mij.
Ik heb idd ff vakantie genomen omdat ik dit topic helemaal doorgelezen heb.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:57 schreef LittleLady het volgende:
Zoo daar was ik weer, huisje is opgeleverd was keurig in orde en nee heb de schuttingplanken niet meegenomen, heb alleen gezien en gehoord dat de buurvrouw vakantie dagen had opgenomen om de schutting goed in de gaten te houden, ach dat is eigenlijk nog lachwekkender, zit je winterdag de gehele dag de schutting te controleren of de buurvrouw niet snel de planken eraf schroeft.
Doen wel meer mensen, zo raar is dat niet sterker nog, het zelfde principe kan je nu gewoon kopen en zijn de hekken zwart gespotenquote:Op zondag 2 februari 2014 01:16 schreef RichardHammond het volgende:
Een hondenkennel van bouwhekken, wtf.
Erg maf topic.
Nee ik had al een hele partij planken, de schutting die er stond was mij verder best maar de buurvrouw, wou hem hoger hebben omdat ze bang was dat mijn suffige oude hond met kapotte heupen over de schutting van 1.80 zou springen, dus zij heeft zelf langere palen gehaald.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 21:26 schreef No.name.for.me het volgende:
[..]
Even alles terzijde.........
Zou je misschien willen uitleggen hoe de buurvrouw en jij de schutting hebben geregeld?
In een van je eerdere berichten schreef je dat de palen van haar waren. De helft van de planken van de buurvrouw en de andere helft van jou.
Ik weet namelijk niet beter dat je een schutting 50/50 koopt, tenminste zo ging het bij mij.
Gelukkig kom jij niet lachwekkend over.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:57 schreef LittleLady het volgende:
Zoo daar was ik weer, huisje is opgeleverd was keurig in orde en nee heb de schuttingplanken niet meegenomen, heb alleen gezien en gehoord dat de buurvrouw vakantie dagen had opgenomen om de schutting goed in de gaten te houden, ach dat is eigenlijk nog lachwekkender, zit je winterdag de gehele dag de schutting te controleren of de buurvrouw niet snel de planken eraf schroeft.
Ik heb mijn buurman gevraagd of hij mijn honden hoorde, of hij mijn dochter door de kamer hoorde rennen, of hij ooit wel eens heeft gehoord dat ik om 3 uur's nachts mijn motor startte,of ik de muziek wel eens keihard aan had staan, het enige wat mijn buurman ooit heeft gehoord was dat ik 3 gaten in een muur heb geboord overdag omdat ik de gitaren wou ophangen, voor de rest hoorde of merkte hij helemaal niets van ons.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 21:10 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ooooooh het ligt nooit aan jou natuurlijk. Logisch...
Ik denk eerder dat de buurvrouw jouw suffige oude kop niet meer over de schutting wou zien.... Ppfff zag je foto bij je profiel 😂😂😂 .... En aan al je sexadviezen op FF te lezen heb je zelf versleten oude heupen.... Bbbrrrrr.. Koude rillingen krijg ik van jou!! Zou het dan toch aan jou liggen en niet aan je buurvrouw???? Woehaha. Ben benieuwd naar je ervaringen in je nieuwe buurt 😏quote:Op zondag 2 februari 2014 07:53 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Nee ik had al een hele partij planken, de schutting die er stond was mij verder best maar de buurvrouw, wou hem hoger hebben omdat ze bang was dat mijn suffige oude hond met kapotte heupen over de schutting van 1.80 zou springen, dus zij heeft zelf langere palen gehaald.
Hiermee weerleg jij je eigen posten, een oude hond met kapotte heupen zet je niet in een kennel.quote:Op zondag 2 februari 2014 07:50 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Doen wel meer mensen, zo raar is dat niet sterker nog, het zelfde principe kan je nu gewoon kopen en zijn de hekken zwart gespoten
Bedankt, was nieuwsgierig.quote:Op zondag 2 februari 2014 07:53 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Nee ik had al een hele partij planken, de schutting die er stond was mij verder best maar de buurvrouw, wou hem hoger hebben omdat ze bang was dat mijn suffige oude hond met kapotte heupen over de schutting van 1.80 zou springen, dus zij heeft zelf langere palen gehaald.
Waarschijnlijk had ze gewoon om een andere reden vrij genomen, en heeft iemand erbij verzonnen dat het voor de schutting was.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:57 schreef LittleLady het volgende:
Zoo daar was ik weer, huisje is opgeleverd was keurig in orde en nee heb de schuttingplanken niet meegenomen, heb alleen gezien en gehoord dat de buurvrouw vakantie dagen had opgenomen om de schutting goed in de gaten te houden, ach dat is eigenlijk nog lachwekkender, zit je winterdag de gehele dag de schutting te controleren of de buurvrouw niet snel de planken eraf schroeft.
Dan heeft ze dus andere honden horen blaffen, en omdat jouw honden blijkbaar constant overlast geven, ging ze er logischerwijs vanuit dat het wéér jouw honden waren.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:59 schreef LittleLady het volgende:
Weet je wat triest is, gaan klagen over honden die de gehele nacht zouden hebben geblaft die 6 km verderop bij mijn vader logeren en niet eens thuis waren
Dat iemand jouw herrie niet hoort, wil nog niet zeggen dat niemand die hoort.quote:Op zondag 2 februari 2014 07:59 schreef LittleLady het volgende:
Ik heb mijn buurman gevraagd of hij mijn honden hoorde, of hij mijn dochter door de kamer hoorde rennen, of hij ooit wel eens heeft gehoord dat ik om 3 uur's nachts mijn motor startte,of ik de muziek wel eens keihard aan had staan, het enige wat mijn buurman ooit heeft gehoord was dat ik 3 gaten in een muur heb geboord overdag omdat ik de gitaren wou ophangen, voor de rest hoorde of merkte hij helemaal niets van ons.
Sluit mij helemaal bij jou aan!! 👍👍👍quote:Op zondag 2 februari 2014 16:08 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Waarschijnlijk had ze gewoon om een andere reden vrij genomen, en heeft iemand erbij verzonnen dat het voor de schutting was.
[..]
Dan heeft ze dus andere honden horen blaffen, en omdat jouw honden blijkbaar constant overlast geven, ging ze er logischerwijs vanuit dat het wéér jouw honden waren.
[..]
Dat iemand jouw herrie niet hoort, wil nog niet zeggen dat niemand die hoort.
De treurigheidquote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:57 schreef LittleLady het volgende:
Zoo daar was ik weer, huisje is opgeleverd was keurig in orde en nee heb de schuttingplanken niet meegenomen, heb alleen gezien en gehoord dat de buurvrouw vakantie dagen had opgenomen om de schutting goed in de gaten te houden, ach dat is eigenlijk nog lachwekkender, zit je winterdag de gehele dag de schutting te controleren of de buurvrouw niet snel de planken eraf schroeft.
Heb je het linkje naar dat topic? Want als dat inderdaad zo is, vind ik het echt helemaal niet zo raar dat haar ex-buurvrouw haar niet zo aardig vindt.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:21 schreef hulkhogan het volgende:
Zielig en ziek hoopje mens met alleen virtuele "vrienden"...zelfs dat niet eens hahaha... Zag dat ze ook een topic ooit had over urine/stankoverlast in haar tuin van haar honden... We weten genoeg! 😏. Tis een psycho zeikwijf....😯
F&F / Hondengeur terrasquote:Op maandag 3 februari 2014 10:25 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Heb je het linkje naar dat topic?
Oke, nu begrijp ik het probleem.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:21 schreef hulkhogan het volgende:
Zielig en ziek hoopje mens met alleen virtuele "vrienden"...zelfs dat niet eens hahaha... Zag dat ze ook een topic ooit had over urine/stankoverlast in haar tuin van haar honden... We weten genoeg! 😏. Tis een psycho zeikwijf....😯
Duidelijk......quote:Op maandag 3 februari 2014 13:26 schreef Messina het volgende:
[..]
F&F / Hondengeur terras
Uit zo'n hond komt overigens geen "plasje", die zeikt zo een liter weg.
[ afbeelding ]
Foto uit dit topic.
Beetje sneu om TS zo achterna te gaan op het forum, hoe stom dit ook mag zijn.quote:Op maandag 3 februari 2014 19:02 schreef hulkhogan het volgende:
F&F / Zooooo schattig!!!
Ach wat leuk... Little Lady wil ook nog wat kippen in de voortuin in het voorjaar... Leuk zo bij 2 mega grote kangal honden en 5 katten.... Gezellig voor de buurt 👍
[ afbeelding ]
Toch even kijken of ze echt het slachtoffer is of de dader in deze "SchuttingPlankDrama"...... I rest my case! 🐔🐔🐔🐶🐶🐶🐱🐱🐱🐴🐑🐘🐮🐗quote:Op maandag 3 februari 2014 19:03 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
Beetje sneu om TS zo achterna te gaan op het forum, hoe stom dit ook mag zijn.
Dit dus, je zou bijna denken dat hij zich er voor aangemeld heeft...quote:Op maandag 3 februari 2014 19:03 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
Beetje sneu om TS zo achterna te gaan op het forum, hoe stom dit ook mag zijn.
Nee, je mag de schutting niet afbreken, hij is namelijk niet meer van jou. Hetzelfde geldt voor de kersenboom en alle andere beplanting, behalve als je daar afspraken over hebt gemaakt met je verhuurder. Het is namelijk zo dat alles wat je in je grond zet, of daaraan vastzet, zoals een schutting natrekt met de grond en dus eigendom wordt van de eigenaar van de grond. Een huis valt daar zelfs ook onder, al kan dat wel weer gesplitst worden.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 22:31 schreef LittleLady het volgende:
Eens kijken of hier iemand er verstand van heeft, sinds 13 Januari ben ik aan het verhuizen, inmiddels is de huurwoning helemaal leeg, morgen nog even poetsen en dan staat hij klaar.
Uiteraard worden ook dingen uit de tuin meegenomen, mijn 4 bouwhekken staan al klaar, zodat we een hondenkennel kunnen bouwen, de kersenboom staat hier al in een mooie bak in de tuin, en de kleine metalen hekjes hangen hier al onder de overkapping.
Maar nu de grote vraag, verleden jaar heb ik met de buurvrouw een schutting gezet, nu wil ik mijn planken meenemen, kan dit?
O ja overleggen met de buurvrouw is er niet bij, wij kunnen elkaars bloed wel drinken.
Ben ik even blij dat het nu eindelijk duidelijk is.quote:Op maandag 3 februari 2014 19:57 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Nee, je mag de schutting niet afbreken, hij is namelijk niet meer van jou. Hetzelfde geldt voor de kersenboom en alle andere beplanting, behalve als je daar afspraken over hebt gemaakt met je verhuurder. Het is namelijk zo dat alles wat je in je grond zet, of daaraan vastzet, zoals een schutting natrekt met de grond en dus eigendom wordt van de eigenaar van de grond. Een huis valt daar zelfs ook onder, al kan dat wel weer gesplitst worden.
Wel kun je mogelijk het deel dat jij betaald hebt terugkrijgen van je verhuurder, omdat hij natuurlijk verrijkt wordt doordat jij die schutting hebt geplaatst. Zie het als het aanbrengen van een verbetering in je huurhuis, als dit meerwaarde oplevert kun je dit als je aan specifieke eisen voldoet ook aangeven en daarvoor een vergoeding krijgen.
Beetje laat, sorryquote:Op maandag 3 februari 2014 20:01 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ben ik even blij dat het nu eindelijk duidelijk is.
Ga een hobby zoeken..?quote:Op maandag 3 februari 2014 19:08 schreef hulkhogan het volgende:
[..]
Toch even kijken of ze echt het slachtoffer is of de dader in deze "SchuttingPlankDrama"...... I rest my case! 🐔🐔🐔🐶🐶🐶🐱🐱🐱🐴🐑🐘🐮🐗
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |