abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_133716659
Dit is hét topic voor iedereen die bezig is met zwanger raken. Als het wat moeilijker gaat of als je al in de Medische Molen zit ben je eventueel ook van harte welkom in het topic met de naam 'Als zwanger worden/blijven niet zo gemakkelijk gaat'.

Aanpassingen van je NOD (de dag waarop je niet ongesteld wil worden) gaarne dikgedrukt in je post plaatsen.

NOD:
Ggirl 12 november
DevilsAndDust 18 november
Tennisballetje 20 november
OzBunyip 21 november
IsabellaMariaAnna 30 november
Kwakz0r 6 december
Mrs. Peel 7 december
Dottey 7 december
Gewoonmezelf87 9 december
Dyre 13 december
MevrouwCactus 15 december
Cholula 19 december
Risu 27 december
Blob87 28 december

Users: (bezig sinds XX/20XX)
Blob87 (08-2013)
DagenNachtdromer (08-2013)
DevilsAndDust (10-2013)
Dottey (04-2013)
Dyre (12-2012)
Fee-nix (06-2013)
Gewoonmezelf87 (05-2013)
Ggirl (03-2013)
IsabellaMariaAnna (07-2013)
Kwakz0r (10-2013)
Little_Miss_Naughty (09-2013)
LuDann (09-2013)
Marel88 (06-2013)
MevrouwCactus (11-2013)
Mrs.Peel: (01-2013)
NotTheSame (05-2013)
Naena (08-2012)
Ongeduldig (06-2013)
Risu (04-2013)
Rana83 ( 05-2013)
Skittles (07-2012)

(Lijstjes worden alleen aangepast als er een duidelijke nieuwe NOD aangegeven wordt. Soms zijn er mensen die posten dat ze ongesteld zijn, maar nog geen NOD erbij. Die gegevens passen we dan niet gelijk aan, anders blijven we editten en schuiven. Wil je een wijziging in de lijst, geef dan even een datum door, of een verzoek naar de onderste lijst. Maar dat laatste ook liever niet om de 2 dagen en dan weer terug omhoog. Mochten we over een verzoekje heen lezen, stuur dan even een PM'etje. )

Handige links:
Foliumzuur
Menstruele cyclus
Vruchtbaarheid
Vragen en antwoorden over zwanger worden
Freya, patientvereniging voor vruchtbaarheidsproblematiek
Online zwangerschapstest (voor de gein)

[ Bericht 0% gewijzigd door MevrouwCactus op 29-11-2013 09:31:11 ]
pi_133716671
Oeh is het gelukt?
  donderdag 28 november 2013 @ 18:42:02 #3
53814 dobbey
donorkind.wordpress.com
pi_133716704
Yup hij doet het *O* hoe is het met je?

Oh ships.... Nu weet ik niet hoe je moet quoten uit het andere topic :D
  donderdag 28 november 2013 @ 18:43:37 #4
53814 dobbey
donorkind.wordpress.com
pi_133716744
Dan maar ff zo....

De overige eicellen worden in de vriezer gedaan en hopelijk blijven ze daar zitten voor een eventuele 2e ;)
Mocht het zover zijn dan kunnen ze een voor een ontdooid worden en als ze het ontdooi proces door staan dan kunnen ze worden teruggeplaatst. Helaas gaat het ontdooien niet altijd goed.
pi_133717166
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 18:42 schreef dobbey het volgende:
Yup hij doet het *O* hoe is het met je?

Oh ships.... Nu weet ik niet hoe je moet quoten uit het andere topic :D
Ik heb wat steken onderin mijn buik, maar dat lijkt me niet gek. Net een beetje bloed in mijn inlegkruisje, maar dat is ook niet gek. Het fijne is dat ik vandaag de afwas niet hoef te doen, want dat mag niet van de dokter ;)

De cryo's worden bewaard voor een tweede poging, een tweede kind hoeven we niet ;) Daar hebben we de ruimte niet voor, zowel in huis als in ons leven.
pi_133717380
nieuwe NOD 27 december
Kerstkadootje graag.

Even teruglezen..
  donderdag 28 november 2013 @ 19:05:06 #7
53814 dobbey
donorkind.wordpress.com
pi_133717421
quote:
1s.gif Op donderdag 28 november 2013 18:58 schreef MevrouwCactus het volgende:

[..]

Ik heb wat steken onderin mijn buik, maar dat lijkt me niet gek. Net een beetje bloed in mijn inlegkruisje, maar dat is ook niet gek. Het fijne is dat ik vandaag de afwas niet hoef te doen, want dat mag niet van de dokter ;)

De cryo's worden bewaard voor een tweede poging, een tweede kind hoeven we niet ;) Daar hebben we de ruimte niet voor, zowel in huis als in ons leven.
Oh sorry... Ik denk ik breng het positief :@
Probeer veel (water) te drinken daar mee voorkom je een eventuele overstimulatie en helpt de eierstokken weer tot rust te komen. Vandaag en morgen lekker rustig aan doen en ik duim voor een goede cel deling ^O^
pi_133717568
Ik ben al een stuk wijzer geworden, dank jullie.
En SQ de reden dat ik misschien een weekje door wil testen is de onregelmatigheid in mijn cycli. Ik had ook niet verwacht zo 'vroeg' een eisprong te hebben ( rond dag 21). Dat zou dus ook betekenen dat mijn nod een week eerder zou zijn.
pi_133718288
Nou, heb een hele discussie gemist zag ik. Daar ben ik niet zo rouwig om eerlijk gezegd.
De hele reden waarom ik verdrietig word als er weer iemand zwanger is, komt gewoon doordat ik geconfronteerd word met mijn eigen 'falen' als het ware. 8 maanden is geen eeuwigheid, maar dat lijkt het wel. En anderen mogen best zwanger worden hoor. :)

Goed nieuws bij cactus zag ik. Vervelend dat je er last van hebt, maar gelukkig is het nu weer voorbij en kan je lekker de afwas aan een ander overlaten.
pi_133718359
quote:
1s.gif Op donderdag 28 november 2013 18:58 schreef MevrouwCactus het volgende:

[..]

Ik heb wat steken onderin mijn buik, maar dat lijkt me niet gek. Net een beetje bloed in mijn inlegkruisje, maar dat is ook niet gek. Het fijne is dat ik vandaag de afwas niet hoef te doen, want dat mag niet van de dokter ;)

De cryo's worden bewaard voor een tweede poging, een tweede kind hoeven we niet ;) Daar hebben we de ruimte niet voor, zowel in huis als in ons leven.
Ik vind dat jij vandaag lekker vertroeteld moet worden! ;)
S. 2014
J. 2016
pi_133730993
Echt hoor, als je in dit topic al niet eens meer mag hopen (en dus soms hypochonderen en symptomen zien die er niet zijn) en niet verdrietig of stiekem jaloers mag zijn als het niet lukt of lang duurt, wat mag je hier dan nog wel zeggen? Daar is het topic toch voor? Anders hoef je alleen maar je NOD te komen melden en of je wel of niet ongesteld danwel zwanger bent geworden, meer valt er dan niet te bespreken. Ik vind al dat gedoe eromheen juist leuk!

MevrouwCactus, ik hoop dat je personeel hebt dat de afwas voor je kan doen? ;)
pi_133733441
Kak! Net helemaal in het moment vergeten om beschermd te ehh... gymnastieken :@ Even erover gesproken later.. Vriend is heel casual ("nou, dan kun je deze maand al zwanger worden, wat dan nog?!") en ik ben gelijk in tweestrijd, want slik nog maar kort foliumzuur en heb nog zeker 3 feestjes gepland staan waar wijn gedronken wordt :X Nou ja, eerst slapen. Truste dames :*

Trouwens, Mevrouw Cactus, even alle respect voor je mooie oogst en voor je donor-eitjes en natuurlijk voor jou!
pi_133733866
Cactus.. wat een prachtige score! En wat fijn dat je ook donor bent. Hoop dat je snel weer honderd bent en de boel goed kunt ontvangen.
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133733891
Betreft alles, niets of een beetje posten..

Het topic is er voor ieder en daar zijn gewoon verschillende behoeftes in mbt tot uiten, van je af schrijven en lezen..

Zelf lees ik als ik er geen behoefte aan heb alle posts uitvoerig en soms echt letter voor letter, waar ik meeleef met de ander zijn dagelijkse innerlijke gevechten of gekke humoristische hypochonderen.

Het gek maken, daar heb ik niemand voor nodig, dat kan ik al prima zelf.
Het kalm en nuchter en redelijk nadenken gaat ook prima zelf alleen wat minder snel...

Momenteel heb ik voor mijzelf gekozen niet te veel ermee proberen bezig te zijn...dat viel niet mee, maar nu wel goed onder controle. Manlief wilt zelfs even een pauze om alles op een rij te krijgen en weer te genieten.. want dat gedoe van alles bijhouden en staafjes plassen weegt toch stiekem zwaar.

Het gevoel van oooohhhh nee zij zwanger! Heb ik soms.. ik ben oprecht blij voor vriendinnetjes als ze twee streepjes hebben geplast, maar ergens steekt het ook. Niet omdat ik het ze niet gun.. maar omdat de faalangst en de zorgen of het allemaal wel goed zal gaan en daarna dan doorsijpelen.

Ach.. we komen er wel allemaal :*
Ieder op zijn eigen tempo ;)
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
  vrijdag 29 november 2013 @ 07:52:24 #15
149959 SQ
snelle trees
pi_133734459
Lieverds, er is nergens gezegd dat men niet mag hypochonderen of mag hopen.
Sowieso is mogen niet aan de orde. Omdat een aantal mensen aangeven daar soms wat moeite mee te hebben?

Maar goed. Ben zelf eigenlijk ook wel klaar met het onderwerp.
disclaimer
pi_133734788
Mag mijn NOD op 28 dec?
pi_133735804
Dan weer ontopic ;)

Gisteravond weer best veel last van m'n liezen, zeurt nu ook een beetje. En vanochtend af en toe gemene steken in mijn onderbuik. Verder niks geks eigenlijk. Eerst het weekend maar afwachten, heb de nod in mijn app nu op maandag.
  vrijdag 29 november 2013 @ 09:53:18 #18
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_133736006
Ok, ontopic dan maar weer :). Ik probeer weer een beetje aan te haken.

Stand van zaken :+. 9 september gestopt met de pil, daarna een keurige cyclus met duidelijke eisprong (33 dagen), vervolgens een iets minder nette cyclus, zit nu op dag 48 maar, op dag 42 heb ik weer een duidelijke eisprong gehad. Ik voel 'm en je ziet het in m'n temperatuur goed terug. Dit ei is ook benut :+ dus nu ben ik in afwachting van wat komen gaat. Mijn NOD (al wil ik die niet in de OP en hou ik me daar ook niet aan vast) is 3 december.

Zoals ik al zei, ik hou niet van hypochonderen maar ik voel me toch een beetje gek. M'n buik rommelt en doet van alles en ik ben behoorlijk moe. Waarschijnlijk een griepje dus :') ;).

[ Bericht 0% gewijzigd door Tante_Soesa op 29-11-2013 09:59:27 ]
pi_133736585
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 23:47 schreef Ongeduldig het volgende:
Echt hoor, als je in dit topic al niet eens meer mag hopen (en dus soms hypochonderen en symptomen zien die er niet zijn) en niet verdrietig of stiekem jaloers mag zijn als het niet lukt of lang duurt, wat mag je hier dan nog wel zeggen? Daar is het topic toch voor? Anders hoef je alleen maar je NOD te komen melden en of je wel of niet ongesteld danwel zwanger bent geworden, meer valt er dan niet te bespreken. Ik vind al dat gedoe eromheen juist leuk!

MevrouwCactus, ik hoop dat je personeel hebt dat de afwas voor je kan doen? ;)
Tuurlijk, maar ik mag toch in dit topic ook wel gewoon zeggen dat ik afgunst een nare emotie vind en het niet begrijp? Ik zeg nergens dat je het niet mag posten, of zelfs maar dat je niet jaloers mag zijn, maar ik had het gevoel dat ik begrip moest tonen voor iets wat ik niet begrijp en dat niet kon uitleggen zonder een shitstorm te veroorzaken :@.

Verder is dit topic juist voor al die dingen die jij zegt, ga er vooral mee door, ik doe het zelf ook (zo had ik gisteren ineens buikpijn maar moet pas over een week ongesteld worden en ik had vanmorgen ineens een kin vol puistjes die ik nooit heb normaal gesproken)...
Kwak
pi_133736621
Ja eh ik had nog niet verder gelezen. Sorry.
Kwak
  vrijdag 29 november 2013 @ 10:24:29 #21
149959 SQ
snelle trees
pi_133736678
hehehe, toch is het wel fascinerend om te zien wat er gebeurt als je veel vrouwen in een kleine ruimte zet. _O-
disclaimer
pi_133739522
Nou de innerlijke storm is hier gelukkig weer gaan liggen. Ik zou met liefde nu mijn NOD toevoegen aan de lijst, maar ik heb nog altijd geen idee ;) Daarnaast zou het (en ik en mijn eieren) wel erg sterk zijn als het in 1 x raak zou zijn zo vlak na het stoppen met de pil. Pfoe :@
pi_133742367
quote:
99s.gif Op vrijdag 29 november 2013 10:24 schreef Stormqueen het volgende:
hehehe, toch is het wel fascinerend om te zien wat er gebeurt als je veel vrouwen in een kleine ruimte zet. _O-
Alle vrouwen zijn draken! })

Eerlijk is eerlijk... ik ook hoor ;)
pi_133742497
Ik ben eigenlijk een beetje bang om te hypochonderen nu, juist omdat ik me precies hetzelfde voel als vorige maand. En ik ben zo bang dat ik mezelf loop gek te maken.
Maar ik vind ze wel leuk om ze van anderen te lezen, soms denkend ja hoor das wel heel vergezocht. En soms ook mee spannend vinden van whoooo zou het? :Y
  vrijdag 29 november 2013 @ 14:37:55 #25
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133742831
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 02:12 schreef Bloesem. het volgende:
Kak! Net helemaal in het moment vergeten om beschermd te ehh... gymnastieken :@ batsen. Even erover gesproken later.. Vriend is heel casual ("nou, dan kun je deze maand al zwanger worden, wat dan nog?!") en ik ben gelijk in tweestrijd, want slik nog maar kort foliumzuur en heb nog zeker 3 feestjes gepland staan waar wijn gedronken wordt :X Nou ja, eerst slapen. Truste dames :*

Fixed that for ya :P. En maak je het toch ff een beetje spannend deze maand, haha. Maar t zou wel knap zijn idd, zwanger van 1x onbeschermde sex terwijl je geen idee hebt wanneer je eisprong is. Maar t zou kunnen ;).

En IMA, Soesa, Kwakz0r en DND lekker aan t hypochonderen ;). Spannend, hoor dames! Ik hoop t voor jullie allemaal! En Soesa, fijn dat jullie het ei weer goed hebben benut!

Hier komt manlief weer bijna (zondag) thuis, wiehoe! Week in Amerika geweest dan. Dat wordt welkom-terug-ik-heb-je-zo-gemist-laten-we-een-baby-maken-sex :+ .
  vrijdag 29 november 2013 @ 14:43:54 #26
149959 SQ
snelle trees
pi_133742984
batsen :9
disclaimer
pi_133743419
quote:
99s.gif Op vrijdag 29 november 2013 14:43 schreef Stormqueen het volgende:
batsen :9
Ik denk dat het maar goed is dat daar geen smiley van is! :@
pi_133743530
Hier weer een keurige cyclus van 25. :)
Op naar ronde 6. *O*
  vrijdag 29 november 2013 @ 15:03:34 #29
149959 SQ
snelle trees
pi_133743565
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 november 2013 14:59 schreef DagenNachtdromer het volgende:

[..]

Ik denk dat het maar goed is dat daar geen smiley van is! :@
ik ging zoeken maar dat was geen goed idee :')
disclaimer
pi_133743650
quote:
99s.gif Op vrijdag 29 november 2013 15:03 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

ik ging zoeken maar dat was geen goed idee :')
_O-
pi_133744203
quote:
99s.gif Op vrijdag 29 november 2013 15:03 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

ik ging zoeken maar dat was geen goed idee :')
Hihi! Misschien die voetjes van kijkwijzer ;)
pi_133745578
Zojuist gebeld en ik heb 3 embryo's liggen. Van de zes waren er 4 goed genoeg om te bevruchten en daarvan zijn er 3 daadwerkelijk bevrucht. Mooie score denk ik zo.
pi_133745725
*O* *O* *O* voor de drie embryo's van mevrouw cactus!
pi_133745886
Oh, wat spannend!! Wanneer is de terugplaatsing? Weet je dat al? (Misschien heb je het ook wel al verteld)
pi_133745950
Drie embryo's voor mevrouwcactus *O*
Spannend!
pi_133746628
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 16:25 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Oh, wat spannend!! Wanneer is de terugplaatsing? Weet je dat al? (Misschien heb je het ook wel al verteld)
Na het weekend.

Stom, ergens ben ik teleurgesteld. Ik had er 20, toen 12 en nu maar 3. Natuurlijk zijn er 6 gedoneerd, maar toch is het bijna een teleurstelling.

Ach, wie weet heb ik er maar eentje nodig!
  vrijdag 29 november 2013 @ 16:55:48 #37
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133746687
*O* jay mevr_cactus!
Ik kan me je soort teleurstelling wel voorstellen, hoor. Maar idd, misschien heb je er maar eentje nodig!! Ik duim hard voor je :).
pi_133747017
Plaatsen ze 1 of meerdere tegelijk terug?
pi_133747181
3 embryo's voor cactus!! *O*

Ik snap je teleurstelling wel hoor, maar zoals je zelf al zegt, er is er maar 1 nodig :)

Idd ook wel benieuwd of ze die 3 tegelijk terugplaatsen, en je dus theoretisch kans hebt op een meerling?
S. 2014
J. 2016
  vrijdag 29 november 2013 @ 17:23:13 #40
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133747358
3 tegelijk doen ze nooit, 2 willen ze bij een "allerlaatste poging" nog wel eens doen, maar niet standaard geloof ik.

Cactus, kennen jullie de 'vader' ook, of is dat een anonieme donor?
KuikenGuppy
pi_133747749
Wat spannend, MevrouwCactus! Drie is het heilige getal, dat moet toch iets goeds betekenen?

Als ik de eerste vier dagen niet mee mag tellen duurt m'n menstruatie nog maar vijf dagen. Klinkt toch heel anders. :+. Het was wel anders dan anders: heb eigenlijk maar een paar vegen helderrood bloed gehad, verder alleen oud bloed. Hebben jullie dat ook wel eens?
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_133747837
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 17:23 schreef Burdie het volgende:
3 tegelijk doen ze nooit, 2 willen ze bij een "allerlaatste poging" nog wel eens doen, maar niet standaard geloof ik.

Cactus, kennen jullie de 'vader' ook, of is dat een anonieme donor?
1 embryo tegelijk. Pas als je boven de 35 jaar oud bent, doen ze er twee tegelijk.

De donor is onbekend maar niet anoniem. Ons kind kan op zijn 16e de gegevens van de donor opvragen. Wij mogen dat niet.
pi_133747890
En ik beweerde hier laatst dat m'n cyclus regelmatig is. Aanschouw m'n laatste cycli:

28-14-21-28-40-30-32-36.

Uhuh. :').
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_133748009
1 van die 3 embryo's wordt gewoon een hele toffe baby Mevrouw Cactus 8-)
pi_133748498
DaD, weet het eigenlijk niet, wat normaal de verhouding oud/nieuw bloed is. Valt niet zo op met tampons.
En is dit dat je cyclus sinds je bent gestopt met AC?
pi_133749223
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 november 2013 18:07 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
DaD, weet het eigenlijk niet, wat normaal de verhouding oud/nieuw bloed is. Valt niet zo op met tampons.
En is dit dat je cyclus sinds je bent gestopt met AC?
Het viel me zelfs met tampons op!

Ik gebruik al jaren geen hormonale anticonceptie meer, dus het is 'gewoon' hoe mijn lijf werkt.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_133749520
Dat is wel lastig dan, ben benieuwd hoe de ovulatietesten je gaan bevallen. Kan wel heel nuttig zijn dus!
  vrijdag 29 november 2013 @ 20:11:21 #48
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_133752788
Ik hoor hier eigenlijk niet meer thuis, maar goed:

Ik vind je laatste 3 cyclusmaanden nog best netjes DaD, ik heb de mijne er eens bijgehaald, wij zijn in januari 2013 'begonnen':

30-31-27-27-26-30-raak!
Ik was echt flabbergasted :o
Wir müssen leben, bis wir sterben!
pi_133753423
Ik vraag me toch af of er de eerste maand dat we het probeerden iets was, waardoor mijn cyclus op de hobbel was. Tot nu toe:
29-27-26-26-26-26-26-28-31-35-28-27
pi_133768762
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_133768776
Oh, dat is wel even omschakelen ja. Het is wel bijzonder denk ik, maar ook zwaar.
  zaterdag 30 november 2013 @ 10:05:16 #52
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133769030
IMA nog geen bloed?
KuikenGuppy
pi_133769119
Nee, rustig nog hier. Vandaag d27. Vorige maand begon het in de loop van d27 een beetje en op de dag daarna echt. Dus ben benieuwd! Maar een eventuele test pas later in de week hoor. Wordt liever gewoon ongesteld als het niet zo is, dus geef het nog wel een paar dagen mocht dat nodig zijn. Kan ook nog zo zijn dat er iets gaande is/was wat nog/nu mislukt natuurlijk, dus ga niet te vroeg testen. Vandaag nog geen steken ook, gisteren de hele dag wel af en toe.
  zaterdag 30 november 2013 @ 10:20:49 #54
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133769169
Je maakt het spannend!
KuikenGuppy
pi_133770086
Wie weet! Heb dan wel weer last van mijn (onder)rug vandaag, dus wat dat betreft verwacht ik niet zo veel meer.
pi_133770370
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2013 09:33 schreef Risu het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat zei ik ook altijd tot mijn beste vriendin een tweeling kreeg, ik vind het nu heel leuk! En zou dat stiekem zelf ook heel tof vinden :@
S. 2014
J. 2016
pi_133770897
Mijn vriend zou ook graag meteen een tweeling willen haha. We grappen er wel eens om, maar als het ooit zover komt zou ik het stiekem ook écht best leuk vinden denk ik :D

(tot het echt zover is en ik midden in de nacht met 2 poepluiers en 2 krijsende baby's in mijn armen sta :P)
pi_133770962
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2013 12:15 schreef Dyre het volgende:
(tot het echt zover is en ik midden in de nacht met 2 poepluiers en 2 krijsende baby's in mijn armen sta )
En ook dat went ;)
pi_133771039
We wachten af en duimen, IMA.

Baard wil ook graag een tweeling. De familie aan z'n vaders kant is zo'n beetje één grote tweeling.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_133771434
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 november 2013 12:18 schreef Kyara het volgende:

[..
En ook dat went ;)
En jouw foto's maken helemaal dat ik O+ O+ O+ O+ O+ van tweelingen!

Mn schoonma is de helft van een tweeling; maar ik geloof dat dit voor onze kansen niks toevoegt
S. 2014
J. 2016
pi_133771549
Nope, wat erfelijk is zijn twee-eiige tweelingen en die ontstaan door een dubbele ei-sprong. Dat moet dus van de kant van de vrouw komen. (het kan wel van jouw vaders kant komen, die kan dat ook doorgeven).

Toch zijn er ook best veel families waar veel een-eiige tweelingen voorkomen/
pi_133771557
Daar groei je gewoon in.
Net als dat bij een 2e ze ook wel eens allebei moeten overgeven, poepen, huilen etc.
pi_133771618
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 november 2013 12:44 schreef Kyara het volgende:
Nope, wat erfelijk is zijn twee-eiige tweelingen en die ontstaan door een dubbele ei-sprong. Dat moet dus van de kant van de vrouw komen. (het kan wel van jouw vaders kant komen, die kan dat ook doorgeven).

Toch zijn er ook best veel families waar veel een-eiige tweelingen voorkomen/
Ach we zien wel, of en hoeveel kinderen er komen...
S. 2014
J. 2016
pi_133771646
Succes met afwachten. Ennuh, O+ voor de eerste regel van je vorige post :*
pi_133771716
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 november 2013 12:48 schreef Kyara het volgende:
Succes met afwachten. Ennuh, O+ voor de eerste regel van je vorige post :*
:*

Ik ben erg fan van M en de meiden, denk ook dat M zeker een favoriet is bij zijn juffen op het kdv :+
S. 2014
J. 2016
pi_133772733
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 november 2013 12:44 schreef Kyara het volgende:
Nope, wat erfelijk is zijn twee-eiige tweelingen en die ontstaan door een dubbele ei-sprong. Dat moet dus van de kant van de vrouw komen. (het kan wel van jouw vaders kant komen, die kan dat ook doorgeven).

Toch zijn er ook best veel families waar veel een-eiige tweelingen voorkomen/
Hm. Zit hier ook in de familie. Of het dubbele eisprong was weet ik niet.

Overigens: tegenwoordig ben je voorbereid op een tweeling. Dat helpt al.
Bij mijn oma werd baby 1 geboren en zeiden ze: 'nou mevrouw, blijft u maar even liggen.. Er komt er nog eentje' :X
pi_133772800
Als het 2-eiig is, komt het door een dubbele eisprong. 1-eiig is een deelfoutje zeg maar.

Scheelt inderdaad hoor. Moet er niet aan denken dat er bij de geboorte nog eentje extra komt. Dan kan je niet eens naar huis met je ene maxi cosi.
pi_133772826
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 november 2013 13:36 schreef Kyara het volgende:
Als het 2-eiig is, komt het door een dubbele eisprong. 1-eiig is een deelfoutje zeg maar.

Scheelt inderdaad hoor. Moet er niet aan denken dat er bij de geboorte nog eentje extra komt. Dan kan je niet eens naar huis met je ene maxi cosi.
Ohja, god, snugger bezig :+
pi_133775961
Gaat 'm weer niet worden deze maand :(
  zaterdag 30 november 2013 @ 16:15:52 #70
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133776025
Ah shit, jammer IMA! Het klonk zo hoopvol :( .
pi_133776972
IMA jammer weer -O-

Dikke knuffel!

Ik probeer mezelf altijd weer een beetje op te beuren met de gedachte: als het volgende maand lukt is dit al dag 1 van mijn zwangerschap O+
pi_133776974
Quote ipv edit :@
pi_133777649
:)
Morgen dan denk ik. Nu nog geen bloed, maar zie al iets verkleuren en dat zal dan morgen of zo wel doorzetten.
pi_133780660
Mijn vader is er ook een van een twee-eiige tweeling. Oma wist het ook pas bij de geboorte geloof ik...
Kwak
pi_133780752
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 november 2013 19:31 schreef kwakz0r het volgende:
Mijn vader is er ook een van een twee-eiige tweeling. Oma wist het ook pas bij de geboorte geloof ik...
Bizar idee toch? Dat je dat in die tijd gewoon niet wist.
pi_133780832
Verdorie, IMA.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_133789336
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 november 2013 12:44 schreef Kyara het volgende:
Nope, wat erfelijk is zijn twee-eiige tweelingen en die ontstaan door een dubbele ei-sprong. Dat moet dus van de kant van de vrouw komen. (het kan wel van jouw vaders kant komen, die kan dat ook doorgeven).

Toch zijn er ook best veel families waar veel een-eiige tweelingen voorkomen/
vaders kant tweeeige tweeling check. Generatie ervoor ook.
Moeders kant tweeeige tweeling check.. zelf tweeeige tweeling gehad en haar zussen ook. Ik geloof de generatie van mijn oma ook....


Dat beloofd wat!
Scared!
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133795527
Nou Dottey, dan weet je wat je kunt verwachten he ;)
  zondag 1 december 2013 @ 19:12:27 #79
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133814603
Niet weten van een tweeling lijkt me echt bizar!! En in het begin ook best onhandig :P.

Dottey wat veel tweelingen in de familie :o . Ik zou alvast op zoek gaan naar een duowagen :P . Of misschien kan je tzt die van Kyara overnemen ;). Hehehe.

Hier zijn mijn vruchtbare dagen hopelijke gearriveerd (als m'n cyclus meteen weer op de rit is). En manlief is weer thuis!! *O* O+ ~O> *O*
pi_133816713
quote:
0s.gif Op zondag 1 december 2013 19:12 schreef Fee-nix het volgende:
Niet weten van een tweeling lijkt me echt bizar!! En in het begin ook best onhandig :P.

Dottey wat veel tweelingen in de familie :o . Ik zou alvast op zoek gaan naar een duowagen :P . Of misschien kan je tzt die van Kyara overnemen ;). Hehehe.

Hier zijn mijn vruchtbare dagen hopelijke gearriveerd (als m'n cyclus meteen weer op de rit is). En manlief is weer thuis!! *O* O+ ~O> *O*
wij wilde eigenlijk geen wagen.. maar gaan dragen :D
dat duodragen maar tegen de tijd eens onderzoeken..
Voorlopig gaat er nog niets gebeuren
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133818946
Nou, ik wil wel graag twee kindjes, maar toch lijkt het me leuker met zo'n twee jaar verschil ertussen. Anders heb je alles maar 1 keer, en dan in tweevoud.
De tweeling waar ik het over had, is zeker weten een-eiig, want maar 1 teruggeplaatst eitje. Dus twee meisjes, of twee jongetjes. Er komen bij ons in de families volgens mij geen tweelingen voor. Maar dat zegt niks natuurlijk.
  zondag 1 december 2013 @ 20:56:12 #82
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133819470
Goed idee, Dottey, dragen is heerlijk! :) Duo dragen heb ik dan weer geen ervaring mee ;).
Als de volgende bij ons een tweeling zou zijn, zou ik overigens best schrikken, maar t ook heel tof vinden! Vier kindjes lijkt me leuk, maar vier keer zwanger weet ik dan zo net niet ;). Maargoed, niet op de feiten vooruit lopen. Eerst moet t maar weer lukken :).
pi_133819985
quote:
0s.gif Op zondag 1 december 2013 20:56 schreef Fee-nix het volgende:
Goed idee, Dottey, dragen is heerlijk! :) Duo dragen heb ik dan weer geen ervaring mee ;).
Als de volgende bij ons een tweeling zou zijn, zou ik overigens best schrikken, maar t ook heel tof vinden! Vier kindjes lijkt me leuk, maar vier keer zwanger weet ik dan zo net niet ;). Maargoed, niet op de feiten vooruit lopen. Eerst moet t maar weer lukken :).
Manlief vind een tweeling prima.. ik eerlijk gezegd niet zo.. Mijn zussen waren tweeling en ik vond dat persoonlijk nooit zo... Alles dubbel aanschaffen en de aandacht zo enorm verdelen en gehannes en veel luierwerk en weet ik het wat

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat wel rete grappig was is dat ze een eigen taaltje hadden _O- niemand snapte er wat van.. en dan wilde ze iets uitspoken dan hoorde je "balarataada tada"en de ander knikte dan heftig "JAja" en floep weg waren ze .. beide een andere kant uit en iets uitspoken en schateren.. omdat je er zo achteraan moest hollen }:|
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133835821
quote:
0s.gif Op donderdag 28 november 2013 18:40 schreef MevrouwCactus het volgende:
Oeh is het gelukt?
Kun jij de OP nog wijzigen, trouwens? Mag mijn NOD dan op 27 december?

Vriendlief en ik waren gisteren wat aan het praten, en nu hebben we al een naam voor als we ooit een meisje krijgen! O+.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_133839158
quote:
0s.gif Op maandag 2 december 2013 10:48 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Kun jij de OP nog wijzigen, trouwens? Mag mijn NOD dan op 27 december?

Vriendlief en ik waren gisteren wat aan het praten, en nu hebben we al een naam voor als we ooit een meisje krijgen! O+.
Volgens mij wel. Doe ik vanavond!

Ik kreeg een telefoontje dat 1 embryo zich niet goed deelt. Nog maar 2 over dus. Daarnaast heb ik morgen een echo om te kijken of ik overstimulatie heb. Als dat zo is, wordt er niets terug geplaatst. Anders is morgen de terugplaatsing.
Ik vond het allemaal goed gaan, maar nu valt het toch tegen. Vanmorgen bijna zitten janken (en ik huil niet snel). Bah.

Maar ja, 1 embryo kan genoeg zijn!!
pi_133839400
:* MevrouwCactus!
Duim voor je de komende dagen!
pi_133839425
Het is ook onwijs spannend allemaal, MevrouwCactus. Het beroerde is dat je er geen invloed op hebt en maar moet afwachten wat er allemaal deelt en overstimuleert en weet ik veel wat. Ik hoop dat er morgen gewoon een terugplaatsing kan plaatsvinden!
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_133839668
Het is ook niet niks Cactus! Maar dat ene embryootje wordt jullie kindje! Mijn duimen draaien voor je.
pi_133842404
het is ook zo spannend!
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133842922
Succes Cactus!

Mijn voornemen om er niet mee bezig te zijn lukt niet zo goed; ben sinds gisteren regelmatig duizelig, voel me niet zo lekker en soort ongesteldheidsgevoel in mijn onderbuik. Ben eigenlijk nooit ziek of niet lekker, tenzij na te veel drank. Ik probeer het te negeren, dit is pas mijn eerste cyclus na stoppen met de pil. Als cyclus meteen weer zo zijn als vroeger dan is donderdag mijn NOD. Kan me niet voorstellen dat het meteen raak is, maar ik voel me zo onbestemd.
  maandag 2 december 2013 @ 15:01:30 #91
149959 SQ
snelle trees
pi_133842938
Cactus, ik duim ook heel hard!
disclaimer
pi_133845884
:* kusje voor Cactus
Kwak
  maandag 2 december 2013 @ 16:47:04 #93
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133846371
Mevr_Cactus wat een spanning! Ik hoop dat 1 van die twee embryo's uit gaat groeien tot jullie mooie zoon of dochter!

Minarosa klinkt ook spannend! Afwachten dan maar he... veel meer kun je niet doen ;).
pi_133846446
Spannend Cactus! Ik duim voor je.

Hier 5 dagen voor NOD, en ik heb er geen goed gevoel over. Te weinig activiteit geweest door allerlei redenen. Nu bijna een jaar bezig, en ik vind dat toch wel lastig, ik had toen we begonnen gedacht nu of zwanger te zijn of een kindje te hebben gekregen. Gelukkig heeft mijn man nog alle vertrouwen erin, dat helpt mij ook wel.
pi_133847417
quote:
0s.gif Op maandag 2 december 2013 15:00 schreef Minarosa het volgende:
Succes Cactus!

Mijn voornemen om er niet mee bezig te zijn lukt niet zo goed; ben sinds gisteren regelmatig duizelig, voel me niet zo lekker en soort ongesteldheidsgevoel in mijn onderbuik. Ben eigenlijk nooit ziek of niet lekker, tenzij na te veel drank. Ik probeer het te negeren, dit is pas mijn eerste cyclus na stoppen met de pil. Als cyclus meteen weer zo zijn als vroeger dan is donderdag mijn NOD. Kan me niet voorstellen dat het meteen raak is, maar ik voel me zo onbestemd.
Ik heb precies hetzelfde, Ging gisteren op het station bijna van mijn stokkie, Gelukkig was mijn man erbij, Maar sindsdien voel ik mij niet echt lekker, En ik kan nu heel erg gaan hypochonderen omdat mn tepels zeer doen, maar ik denk dat het gewoon een griepje is...
S. 2014
J. 2016
pi_133847608
Ik kom me hier ook maar eens melden want gestopt met de pil en het plan om dit jaar nog te 'gaan beginnen', jeej *O* Mijn voornemen om hier helemaal niet te posten maar weer overboord gegooid, want sinds we een datum hebben kan ik niet ophouden met alles mee te lezen. Hoort dat er ook bij, zo je meteen er in vastbijten? :P
Ik las terug over geen alcohol drinken. Ik ben echt niet zo'n alcoholist, maar het valt wel op als ik straks met de feestdagen opeens geen druppel drink. Ik ga er maar vanuit dat als je nog niet eens zwanger bent, het niet zoveel kwaad kan. Toch.

*duimt voor Cactus*
pi_133847775
Hey kan direct vanaf bevruchting schade aanrichten en het is slecht voor de vruchtbaarheid.

quote:
Er bestaat een wijdverbreid en gevaarlijk misverstand dat een vrouw in de eerste weken van de zwangerschap veilig kan drinken omdat de placenta dan nog niet gevormd is, waardoor zij dus geen alcohol kan doorgeven aan haar kind. Dit wordt door veel vrouwen als vrijbrief gezien om in de eerste weken wél te drinken.
Maar dat er in de eerste weken nog geen placenta is, wil niet zeggen dat de alcohol dan niet bij het kind terechtkomt. Alcohol wordt na inname namelijk door al het lichaamsvocht opgenomen, niet alleen door het bloed. Op die manier komt er ook alcohol in het vruchtwater terecht. En wat een foetus uitscheidt, ‘drinkt’ hij ook weer op. Zo wordt die alcohol rondgepompt in zijn systeem. Zelfs in de dooierzak krijgt een foetus alcohol in het systeem door het vocht dat hem omringt. Want ook de dooierzak staat in verbinding met het lichaamsvocht van de moeder. - Inge van Balkom, oprichter FAS-poli
http://www.fasproject.nl/project/feiten/
pi_133848215
Ik zie het knopje voor het bewerken van de OP niet meer, dus ik kan je NOD niet aanpassen DaD :(
pi_133848297
Welkom heliotrope :)


Ik snap nooit zo goed waarom mensen zich moeten verklaren voor niet drinken.. je kunt soms toch ook gewoon geen zin hebben in alcohol :@

Misschien komt het omdat ik zelf helemaal niet drink maar ik begrijp t niet.. :?
S. 2014
J. 2016
pi_133848517
Dankjewel!

Hm ja misschien is 'geen zin' ook wel voldoende antwoord soms. Bij andere vrouwen met kindjeskrijgleeftijd kijk ik ook niet de hele tijd wat voor drankje ze wel of niet nemen :P hoewel nu wel meer dan toen ik er zelf ook helemaal niet mee bezig was.
En op die site klinkt het wel heel ernstig! Ik weet niet zeker of het wel zo bewezen is. Maar goed, hoe voorzichtiger hoe beter wel.
pi_133848588
quote:
1s.gif Op maandag 2 december 2013 17:55 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Welkom heliotrope :)


Ik snap nooit zo goed waarom mensen zich moeten verklaren voor niet drinken.. je kunt soms toch ook gewoon geen zin hebben in alcohol :@

Misschien komt het omdat ik zelf helemaal niet drink maar ik begrijp t niet.. :?
Ik drink ook zelden. Vind het niet zo lekker, moet meestal rijden en vind het zonde van de kcal :@

Eigenlijk vind ik drinken alleen leuk als het doel is om een avond beschonken/aangeschoten te zijn. Maar die tijd is wel een beetje voorbij.

Ik zeg niet dat er iets mis is met met drinken hoor, maar bij mij valt niet drinken niet op.
Kwak
pi_133848593
quote:
0s.gif Op maandag 2 december 2013 17:51 schreef MevrouwCactus het volgende:
Ik zie het knopje voor het bewerken van de OP niet meer, dus ik kan je NOD niet aanpassen DaD :(
Dan komt dat in het volgende topic wel. Bedankt dat je bent gekeken!
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_133849170
quote:
0s.gif Op maandag 2 december 2013 18:02 schreef Heliotrope het volgende:
En op die site klinkt het wel heel ernstig! Ik weet niet zeker of het wel zo bewezen is. Maar goed, hoe voorzichtiger hoe beter wel.
Het is gewoon een feit dat Fas al voor kan komen zonder dat je een dronkenlap bent.
Er zijn zeker wel links naar dergelijke onderzoeken.
Ik zou de FAS kinderen even bekijken en dan kijken hoe serieus je het wil nemen ;)
pi_133850374
Vandaag voor het eerst testen gekocht. Geen idee dat die krengen zo duur waren...
pi_133850890
quote:
0s.gif Op maandag 2 december 2013 18:59 schreef lunapuella het volgende:
Vandaag voor het eerst testen gekocht. Geen idee dat die krengen zo duur waren...
kruidvat verkoopt er 2 voor 5 euro en via eBay zijn ze nog goedkoper verkrijgbaar
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_133851073
quote:
1s.gif Op maandag 2 december 2013 19:13 schreef Skoap het volgende:

[..]

kruidvat verkoopt er 2 voor 5 euro en via eBay zijn ze nog goedkoper verkrijgbaar
Ja, die heb ik nu. Vind ik nog steeds prijzig eigenlijk, maar in elk geval niet zo belachelijk als 10+ euro voor één test.
pi_133851180
Kuch, Sensitest, O+ sluipt weg
pi_133851754
Oei dubbel
pi_133851854
Pvoesss: ja, je hebt gelijk. Ik doelde meer op nog voor of net rond je bevruchting.
Ik zou liefst alles willen mijden, maar zoveel waar je ook geen invloed op hebt.

Denken jullie na over wat voor zwangere je zou zijn? Ontspannen en shiny, of je bezorgd maken over vanalles wat wel of niet mag? Lijkt me niet eens zo voorspelbaar met al die hormoonveranderingen ineens.

En meer dan 10 euro stuk? Hm. Stil topic zou dit worden als ze nog 10x zo duur zouden zijn. ;)
pi_133851989
quote:
0s.gif Op maandag 2 december 2013 18:59 schreef lunapuella het volgende:
Vandaag voor het eerst testen gekocht. Geen idee dat die krengen zo duur waren...
Ebay.. 30 stuks voor 8 euro inclusief verzenden.. http://www.ebay.nl/usr/klackstar
pi_133853117
quote:
1s.gif Op maandag 2 december 2013 19:36 schreef Heliotrope het volgende:

Denken jullie na over wat voor zwangere je zou zijn? Ontspannen en shiny, of je bezorgd maken over vanalles wat wel of niet mag? Lijkt me niet eens zo voorspelbaar met al die hormoonveranderingen ineens.

Ik wilde wel ontspannen en shiny maar ik weet van mezelf dat dat niet meer gaat lukken. Qua wat wel en niet mag ben ik gelijk mee begonnen, je weet maar nooit! Ik dacht eerst ook dat je zolang er geen placenta is, je wel een wijntje kan drinken maar ik ben nu blij dat ik het er toch niet op gegokt heb! Het kost me geen enkele moeite, misschien alleen een zacht eitje :9~ :'(
pi_133855678
Ik hoop dat ik heel ontspannen en shiny zwanger zal zijn, maar hormonen en ik zijn O-) + }) en onbezorgd??.. Wasda?

Ik vind.het niet erg om dingen te laten, drinken doe ik al niet en sinds 11 weken rook ik ook niet meer, en het eten, halen.we wel weer in :Y)
S. 2014
J. 2016
pi_133867572
Ontspanning is een hoax, ik heb al meer stress gehad in de afgelopen week dan ik normaal gesproken in een jaar heb _O-
pi_133867671
quote:
1s.gif Op maandag 2 december 2013 20:03 schreef DagenNachtdromer het volgende:

[..]

Ik wilde wel ontspannen en shiny maar ik weet van mezelf dat dat niet meer gaat lukken. Qua wat wel en niet mag ben ik gelijk mee begonnen, je weet maar nooit! Ik dacht eerst ook dat je zolang er geen placenta is, je wel een wijntje kan drinken maar ik ben nu blij dat ik het er toch niet op gegokt heb! Het kost me geen enkele moeite, misschien alleen een zacht eitje :9~ :'(
Qua eten is het volgens mij wel echt onzin. Dat werkt heel anders dan alcohol, en volgens mij is er voor parasieten e.d. wél en bloedband nodig.
Kwak
pi_133868923
Nee eigenlijk redelijk hetzelfde.

Als de moeder vlak voor of tijdens de zwangerschap toxoplasmose heeft, kan het kind de infectie krijgen via de placenta.

En met listeriose ebt het ook lang na in het lichaam.. :)
Zelfs na de bevalling is het nog een gevaar. http://www.rivm.nl/Onderw(...)iose_en_zwangerschap

[ Bericht 53% gewijzigd door Pvoesss op 03-12-2013 09:58:40 ]
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:10:30 #116
149959 SQ
snelle trees
pi_133869306
Sorry, maar ik vind dit weer zo'n onnodige bangmakerij en ergens ook nog een ondertoon met een vingertje.
Ja, alles kan. Maar de kans is nog steeds minimaal. En zelfs als je als de Meest Perfecte Moeder leeft kàn er iets gebeuren. Maar af en toe krijg ik hier zo'n vieze smaak van in mijn mond. Alsof je bewust het leven van je kind op het spel zit en niet waardig bent als moeder als je tussen je eisprong en je NOD een glas wijn drinkt :')
disclaimer
pi_133869417
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:10 schreef Stormqueen het volgende:
Sorry, maar ik vind dit weer zo'n onnodige bangmakerij en ergens ook nog een ondertoon met een vingertje.
Ja, alles kan. Maar de kans is nog steeds minimaal. En zelfs als je als de Meest Perfecte Moeder leeft kàn er iets gebeuren. Maar af en toe krijg ik hier zo'n vieze smaak van in mijn mond. Alsof je bewust het leven van je kind op het spel zit en niet waardig bent als moeder als je tussen je eisprong en je NOD een glas wijn drinkt :')
Dit dus.. Vanaf het moment dat je weet dat je zwanger bent neem je alle nodige maatregelen ( ga ik tenminste van uit) maar ik.vind ook dat je niet als non hoeft te leven tot het zover is.
Vrouwen die onverwacht/ongepland zwanger raken hebben ws ook wel een wijntje gedronken, biefstuk gegeten of de kattenbak verschoont en hebben een goede zwangerschap.
S. 2014
J. 2016
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:16:29 #118
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133869443
quote:
1s.gif Op maandag 2 december 2013 19:36 schreef Heliotrope het volgende:
Denken jullie na over wat voor zwangere je zou zijn? Ontspannen en shiny, of je bezorgd maken over vanalles wat wel of niet mag? Lijkt me niet eens zo voorspelbaar met al die hormoonveranderingen ineens.
Je kunt er toch niks zinnigs over zeggen. Van te voren leek het me heerlijk, en ik wilde absoluut genieten, mooie positiekleren dragen, en hoopte heel erg op die prachtige 'zwangerschapsglow' waar men het wel eens over heeft.
Maar in de praktijk is het toch anders, fysiek vind ik het veel zwaarder dan verwacht en ik slaap zoveel op een dag dat ik al blij ben als ik iets aangetrokken heb waarin ik het warm heb en niet al te veel voor gek loop :'). En ik kan de weken wel voorbij kijken :@.
KuikenGuppy
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:17:29 #119
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133869462
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:15 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Dit dus.. Vanaf het moment dat je weet dat je zwanger bent neem je alle nodige maatregelen ( ga ik tenminste van uit) maar ik.vind ook dat je niet als non hoeft te leven tot het zover is.
Vrouwen die onverwacht/ongepland zwanger raken hebben ws ook wel een wijntje gedronken, biefstuk gegeten of de kattenbak verschoont en hebben een goede zwangerschap.
Wat dacht je dan van babies die verwekt zijn in een dronken bui na het stappen? ;).
KuikenGuppy
pi_133869473
Agreed hoor :D ik zou ook niet dingen laten staan als milkshake.
Maar als mensen dat nou wel doen en de risico's (hoe klein ook) het waard vinden dan is dat toch aan hun. ?
pi_133869508
maar als die mensen van een brug afspringen, zou je...
zou je echt het risico lopen? het risico om iets ontzettend moois te beschadigen? voor een wijntje of een broodje filet american... omdat mensen die het niet wisten het ook gedaan hadden?

iedereen zijn eigen ding, en ik zou er niemand raar op aankijken. maar ik heb voor mezelf de keuze gemaakt. en ik heb echt niet het gevoel dat ik iets opgeef. kinderen krijgen gaat wel meer over opgeven toch? ;)
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:19:49 #122
149959 SQ
snelle trees
pi_133869515
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:17 schreef Burdie het volgende:

[..]

Wat dacht je dan van babies die verwekt zijn in een dronken bui na het stappen? ;).
Mijn bff was zo teleurgesteld dat ze wèèr ongesteld was geworden dat ze zich een delerium is gaan drinken in de kroeg en daarna nog extravagant uit eten is geweest met vrijwel uitsluitend rauwe dieren op d'r bord. Later bleek dat een innestelingsbloeding te zijn geweest. Tsja, het had mis kunnen gaan, maar in 99,9% van de gevallen heeft het geen invloed.
disclaimer
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:21:06 #123
149959 SQ
snelle trees
pi_133869546
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:19 schreef DagenNachtdromer het volgende:
maar als die mensen van een brug afspringen, zou je...
zou je echt het risico lopen? het risico om iets ontzettend moois te beschadigen? voor een wijntje of een broodje filet american... omdat mensen die het niet wisten het ook gedaan hadden?

iedereen zijn eigen ding, en ik zou er niemand raar op aankijken. maar ik heb voor mezelf de keuze gemaakt. en ik heb echt niet het gevoel dat ik iets opgeef. kinderen krijgen gaat wel meer over opgeven toch? ;)
Ja hoor. Want de kans dat het daardoor mis gaat is 3000 keer kleiner dan de kans dat het überhaupt mis zou gaan.
Maar het is inderdaad ieder voor zich. Alleen soms wordt er een toon aangeslagen alsof mensen die na hun eisprong een wijntje drinken / broodje filet eten een soort bàbymoordenaars zijn. Dat gaat me echt kilometers boven mijn pet.
(niet persé hier hoor, maar all over the interwebz)
disclaimer
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:23:43 #124
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133869597
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:19 schreef DagenNachtdromer het volgende:
maar als die mensen van een brug afspringen, zou je...
zou je echt het risico lopen? het risico om iets ontzettend moois te beschadigen? voor een wijntje of een broodje filet american... omdat mensen die het niet wisten het ook gedaan hadden?

iedereen zijn eigen ding, en ik zou er niemand raar op aankijken. maar ik heb voor mezelf de keuze gemaakt. en ik heb echt niet het gevoel dat ik iets opgeef. kinderen krijgen gaat wel meer over opgeven toch? ;)
Deze discussie komt elke paar maanden terug ;).

Als jij je er zo beter bij voelt, is dat prima toch? Ik voelde me er zelf beter bij om mijn leven op die punten niet 'op pauze' te zetten zolang daar geen concrete reden toe was. Wat voor de een werkt, werkt voor een ander misschien weer anders :).
KuikenGuppy
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:26:24 #125
149959 SQ
snelle trees
pi_133869649
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:23 schreef Burdie het volgende:

[..]

Deze discussie komt elke paar maanden terug ;).

Als jij je er zo beter bij voelt, is dat prima toch? Ik voelde me er zelf beter bij om mijn leven op die punten niet 'op pauze' te zetten zolang daar geen concrete reden toe was. Wat voor de een werkt, werkt voor een ander misschien weer anders :).
Ja, wat deze vrouw zegt, eigenlijk. O+
disclaimer
pi_133869650
gemene sq... je hebt wat geedit! en ik ben te duf om het te hebben onthouden!

dat met die babymoordenaars ben ik helemaal met je eens, maar de mens wordt toch al hysterischer met de dag.

burdie, had je echt het gevoel dat je alles op pauze moest doen? was je zo'n wilde dan ;)
voor mij is er eigenlijk helemaal niks veranderd behalve dat ik alleen nog maar aan een biertje ruik maar het niet opdrink ;)
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:28:02 #127
149959 SQ
snelle trees
pi_133869689
nou, ik drink elk weekend alcohol ja. Gezellig spelletjes doen met familie en een biertje er bij.
En nee, ik ben geen alcoholist. Vind verder dat ik me juist prima gedraag naar mijn kinderwens: gestopt met roken, gestopt met antidepressiva en 15 kilo afgevallen.

Ik heb overigens niks ge-edit volgens mij? Althans niet eens belangrijk genoeg voor mezelf om te onthouden na drie minuten :')
disclaimer
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:28:36 #128
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133869700
Ja ik hou ook aan: vanaf de positieve test 'netjes' eten. Dus geen gerookte zalm uit de supermarkt meer ;( . En geen gebakken eitje met hele dooier :'( . (Hoewel ik van die laatste niet echt zeker ben of dat echt nodig is...)

Alcohol drink ik sowieso niet, dat is toch viesssss jonghuh :{w :6 .

SQ je bff! :o 8)7 :D . Gelukkig no harm done!

En verder eens met Burdie ;).
pi_133869769
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:28 schreef Fee-nix het volgende:
En geen gebakken eitje met hele dooier . (Hoewel ik van die laatste niet echt zeker ben of dat echt nodig is...)
dat is voor jezelf zelf slecht, de kans op salmonella is tegenwoordig erg hoog. maar voor mezelf wilde ik mijn leven op die manier wel spannend maken. een lekker zacht eitje eten en dan kijken wat ik de drie dagen er na ga doen ;)
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:28 schreef Stormqueen het volgende:
Gezellig spelletjes doen met familie en een biertje er bij.
oh dat mis ik!!! die gezellige avonden, maar we zijn uit de buurt gaan wonen :'(
moet ik met de kerst maar weer even inhalen!
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:34:39 #130
149959 SQ
snelle trees
pi_133869807
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:32 schreef DagenNachtdromer het volgende:

[..]

dat is voor jezelf zelf slecht, de kans op salmonella is tegenwoordig erg hoog. maar voor mezelf wilde ik mijn leven op die manier wel spannend maken. een lekker zacht eitje eten en dan kijken wat ik de drie dagen er na ga doen ;)

[..]

oh dat mis ik!!! die gezellige avonden, maar we zijn uit de buurt gaan wonen :'(
moet ik met de kerst maar weer even inhalen!
Da's wel jammer!
Overigens was het zonder alcohol ook gewoon gezellig, alleen ging ik mezelf wel een stuk sneller ergeren aan mijn echtgenoot :')
En naar Lowlands gaan als je 6 weken zwanger bent is ook een afrader :')
disclaimer
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:34:41 #131
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133869811
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:26 schreef DagenNachtdromer het volgende:
burdie, had je echt het gevoel dat je alles op pauze moest doen?
Ja, voor mij is uit eten gaan een heerlijke manier van ontspannen en genieten. En goed uit eten gaan houdt voor mij vaak ook een mooi bijpassend wijn-arrangement in. Bovendien houd ik erg van martini of een lekker (speciaal)biertje, en ik kan daar nu ook echt naar uitkijken.
Mezelf die dingen ontzeggen, zou voor mij ook voelen als er te veel mee bezig zijn. Maar wat ik al zei, dat kan voor een ander net zo goed weer heel anders liggen :).
KuikenGuppy
pi_133869878
even hypotetisch hoor dames maarre. jullie weten dit vast wel. als je zwanger bent dan heb je toch ook menstruatieachtige krampen? blijft dat nou doorgaan hoe verder je gaat?of als je nar een bepaald punt komt en je krampt nog steeds ga je het verliezen?
pi_133869896
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:34 schreef Burdie het volgende:
En goed uit eten gaan houdt voor mij vaak ook een mooi bijpassend wijn-arrangement in.
dat gaan mijn man en ik ook doen wanneer ik weer wil/kan drinken, jumjum!
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:41:57 #134
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133869969
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:38 schreef DagenNachtdromer het volgende:
even hypotetisch hoor dames maarre. jullie weten dit vast wel. als je zwanger bent dan heb je toch ook menstruatieachtige krampen? blijft dat nou doorgaan hoe verder je gaat?of als je nar een bepaald punt komt en je krampt nog steeds ga je het verliezen?
Dat verschilt per persoon, je kunt bijvoorbeeld bandenpijn hebben of voelen dat je baarmoeder groeit, en dat voelt hetzelfde als menstruatiekramp. Kramp hoeft dus helemaal niks te zeggen.
KuikenGuppy
pi_133870060
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:41 schreef Burdie het volgende:

[..]

Dat verschilt per persoon, je kunt bijvoorbeeld bandenpijn hebben of voelen dat je baarmoeder groeit, en dat voelt hetzelfde als menstruatiekramp. Kramp hoeft dus helemaal niks te zeggen.
thanks. mooi zenuwezooitje dus dat zwanger zijn!
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:47:37 #136
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133870079
Yep :+.
KuikenGuppy
  dinsdag 3 december 2013 @ 10:48:43 #137
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133870104
Uiteindelijk begint de bevalling overigens ook vaak met een soort menstruatiekramp. Volgens mij is dat het enige gevoel wat je bm kent, kramp of geen kramp :').
KuikenGuppy
pi_133870112
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:46 schreef DagenNachtdromer het volgende:

[..]

thanks. mooi zenuwezooitje dus dat zwanger zijn!
jup. :')
pi_133870248
nog een kramperige dame, hoe is het met jou tb! trek je het nog wel een beetje? k leef hier helemaal met je mee.

pfff toch eigenlijk stom dat gekramp, doe eens duidelijk. voor ongesteld... kramp. als je zwanger bent een lief kerstbelletje ofzo! ding ding ding je krijgt een baby!
pi_133870275
De kramp is eigenlijk vrijwel weg!
Ik denk echt dat het mijn darmen waren die op het meest ongelukkige moment aller tijden besloten dwars te gaan liggen.
Ik heb besloten dat ik er niet meer over ga nadenken. Het levert niks op.
pi_133870323
dat je dat kan, wauw! nou ik blijf voor je duimen hoor!
pi_133870544
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 10:59 schreef DagenNachtdromer het volgende:
dat je dat kan, wauw! nou ik blijf voor je duimen hoor!
het moet zich nog bewijzen hoor!
tnx O+ :*
  dinsdag 3 december 2013 @ 11:20:26 #143
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_133870750
Oh hai! Ik kom ook weer es binnen vallen. Vandaag NOD volgens WomanLog, maar niks te zien/voelen en m'n humeur is ook nog best goed ;) .

Wel misselijk, pijnlijke en exploderende tit'n en een donker gekleurd tepelhof... Precies de symptomen bij de zwangerschap van Draak.
Straks of morgen maar eens retourtje apotheek doen denk ik.
Ik denk dat mijn lijf een loopje met me neemt want er is amper gebatst door ziekte, en al heulemaal niet rond de goeie dagen.
Mjah beter testen dan wachten zullen we maar zeggen O-)
pi_133870907
Dat klinkt veelbelovend NTS!!
Ik duim ondertussen ook hard voor MevrouwCactus!
  dinsdag 3 december 2013 @ 12:16:45 #145
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_133871961
quote:
1s.gif Op maandag 2 december 2013 19:18 schreef lunapuella het volgende:

[..]

Ja, die heb ik nu. Vind ik nog steeds prijzig eigenlijk, maar in elk geval niet zo belachelijk als 10+ euro voor één test.
Ik heb nog heeeeeeeel veel zwangerschapstesten en ovutesten thuis liggen die ik op ebay had gekocht. Was iets mis gegaan met bestellen dus toen had ik 100 zwangerschapstesten voor een paar euro :')

Ik zal vanavond even tellen, wie interesse heeft in wat ovu en zwangerschapstesten mag me pmen. Tegen verzendkosten mogen ze weg.

of ophalen in Zoetermeer of Den Haag
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  dinsdag 3 december 2013 @ 15:56:01 #146
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_133878182
Getest en Omo wit dus m'n lijf houd me voor de gek.
Nu dan maar braaf wachten op de menstruatie en op naar een september of oktoberkindje!
pi_133878397
september kindjes zijn leuk hoor.
  dinsdag 3 december 2013 @ 16:05:21 #148
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_133878497
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 16:02 schreef ferrari_rood het volgende:
september kindjes zijn leuk hoor.
Die van jou zijn allebei leuk O+ !
(Ik heb trouwens nog aapies voor je liggen O-) )
  dinsdag 3 december 2013 @ 16:19:42 #149
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_133878913
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 12:16 schreef Chanty het volgende:

[..]

Ik heb nog heeeeeeeel veel zwangerschapstesten en ovutesten thuis liggen die ik op ebay had gekocht. Was iets mis gegaan met bestellen dus toen had ik 100 zwangerschapstesten voor een paar euro :')

Ik zal vanavond even tellen, wie interesse heeft in wat ovu en zwangerschapstesten mag me pmen. Tegen verzendkosten mogen ze weg.

of ophalen in Zoetermeer of Den Haag
Chanty, ik heb wel interesse in zwangerschapstesten :)
  dinsdag 3 december 2013 @ 16:41:40 #150
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_133879644
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 16:19 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Chanty, ik heb wel interesse in zwangerschapstesten :)
ok ik PM je vanavond even hoeveel ik er heb, moet je maar zien of je ze allemaal wilt :+

Zijn trouwens gewoon van die dipsticks, niks fancy's dus. Maar wel behoorlijk gevoelig naar mijn idee :Y
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  dinsdag 3 december 2013 @ 16:48:21 #151
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133879873
NTS jammer van de witte test... Klonk veelbelovend!

Tennisballetje, krampen weer weg. Ik lees&leef met je mee. Duim voor je dat het toch goed zit!

En wat voor zwangere je gaat zijn...is niet te voorspellen :). Maar ik denk dat je eigen instelling wel een wereld van verschil kan maken. Ik dacht bij m'n eerste dat ik het allemaal geweldig zou vinden, maar dat viel me best tegen. Met de duizeligheid, moeheid, last van m'n bekken etc. Ik vond zwanger zijn niet echt leuk toen. Bij mijn tweede heb ik gemerkt dat je ondanks allerlei kwaaltjes toch erg kunt genieten van je zwangerschap en dat heb ik ook gedaan! De kwaaltjes waren echt niet minder, het was misschien zelfs ook zwaarder allemaal, omdat ik al een kindje had rondlopen, maar ik heb het totaal anders ervaren omdat mijn instelling anders was. Ik koos ervoor om te focussen op het feit dat ik nog een keer zwanger mocht zijn, dat mijn lijf weer een kindje aan het maken was en de liefde die ik toen al voelde voor mijn kindje. O+ (Ik volgde de cursus hypnobirthing en heb daar veel aan gehad qua hoe ik mijn zwangerschap beleefde).
Maar dan nog... als je zo'n zwangere bent die 9 maanden lang alleen maar kan overgeven, of die bijna niet meer kan lopen van de bekkenpijn, dan snap ik heel goed dat je je niet meer op het goede/mooie kunt focussen. Het zal dus deels aan de omstandigheden en deels aan je eigen instelling liggen :).
pi_133880856
Ik denk heel veel aan je instelling. En aan wat je kan hebben.
Maar het is duidelijk dat sommige door hormonen heel erg in de war raken :D
Ik zal maar niet vertellen hoe ik mij voel op dit moment dat schrikt af :')
pi_133880946
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 12:16 schreef Chanty het volgende:

[..]

Ik heb nog heeeeeeeel veel zwangerschapstesten en ovutesten thuis liggen die ik op ebay had gekocht. Was iets mis gegaan met bestellen dus toen had ik 100 zwangerschapstesten voor een paar euro :')

Ik zal vanavond even tellen, wie interesse heeft in wat ovu en zwangerschapstesten mag me pmen. Tegen verzendkosten mogen ze weg.

of ophalen in Zoetermeer of Den Haag
Ik zou ook graag wel een paar zwangerschaps testen willen als je ze niet al allemaal vergeven hebt.
pi_133880979
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 december 2013 17:20 schreef Pvoesss het volgende:
Ik denk heel veel aan je instelling. En aan wat je kan hebben.
Maar het is duidelijk dat sommige door hormonen heel erg in de war raken :D
Ik zal maar niet vertellen hoe ik mij voel op dit moment dat schrikt af :')
:* voor jou!
pi_133880984
ik heb er anders misschien ook nog wel een paar, aangezien ik een testverbod heb gekregen :D
pi_133883205
NTS wat jammer! Maar misschien zijn over twee dagen wel streepjes?
MevrCactus heb je nog nieuws?

Ik hoop zo dat ik zo'n leuke, vrolijke, van gezondheid blakende zwangere zal zijn, maar ik moet nog maar afwachten of dat ook echt zo is.
Ik zit in mijn wachtdagen, dat is als de vage strepen van vorige week mijn eisprong aangaven. Normaal gesproken krijg ik een week voor mijn menstruatie een enorme puist op mijn kin, maar die is tot nog toe niet gesignaleerd.
Om te voorkomen dat ik mezelf gek maak, ben ik aan de slag gegaan met de voorbereidingen van ons huwelijk. Komt dat ook een keer af :)

[ Bericht 26% gewijzigd door Cholula op 03-12-2013 19:03:52 (toch maar niet) ]
  dinsdag 3 december 2013 @ 19:05:32 #157
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_133884114
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 december 2013 17:22 schreef DagenNachtdromer het volgende:

[..]

Ik zou ook graag wel een paar zwangerschaps testen willen als je ze niet al allemaal vergeven hebt.
Ik heb er 46 dus daar is vast wel uit te komen :)

En ook nog 78 ovutesten voor wie interesse heeft.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_133884680
Ik kom even binnenvallen met een vraagje, zijn er hier mensen met ervaring met de predictor early test? Ik lees namelijk veel negatieve verhalen op internet hier over..
  dinsdag 3 december 2013 @ 19:27:07 #159
149959 SQ
snelle trees
pi_133884902
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 19:05 schreef Chanty het volgende:

[..]

Ik heb er 46 dus daar is vast wel uit te komen :)

En ook nog 78 ovutesten voor wie interesse heeft.
kun je niet beter een handel beginnen? :D O+
disclaimer
pi_133885172
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 19:05 schreef Chanty het volgende:

[..]

Ik heb er 46 dus daar is vast wel uit te komen :)

En ook nog 78 ovutesten voor wie interesse heeft.
Sodeju! Haha! Ik wil van allebei wel een paar als dat ok is :)
pi_133886104
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 19:05 schreef Chanty het volgende:

[..]

Ik heb er 46 dus daar is vast wel uit te komen :)

En ook nog 78 ovutesten voor wie interesse heeft.
Dan heb ik wel interesse idd. :)
  dinsdag 3 december 2013 @ 20:35:07 #162
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_133887599
quote:
99s.gif Op dinsdag 3 december 2013 19:27 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

kun je niet beter een handel beginnen? :D O+
Hahaha ze gaan als zoete broodjes ja :D

Zwangerschapstesten zijn iig op :P
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_133888021
Overigens heb ik nu, 2 weken na m'n laatste pil, rugpijn, koud/warm-aanvallen en moodswings dus ik vrees dat ik in de overgang ben :X ;)
pi_133889012
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 december 2013 19:20 schreef -ik86- het volgende:
Ik kom even binnenvallen met een vraagje, zijn er hier mensen met ervaring met de predictor early test? Ik lees namelijk veel negatieve verhalen op internet hier over..
Ik vind het een prima test vanaf nod. :)
  dinsdag 3 december 2013 @ 22:00:46 #165
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_133890841
Even ter info: ovutesten zijn ook op :)
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_133892713
Ik vind t toch best spannend deze maand... Meer dan anders. Kan niet verklaren waarom. Donderdag is mn NOD.
Kwak
pi_133892956
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 22:39 schreef kwakz0r het volgende:
Ik vind t toch best spannend deze maand... Meer dan anders. Kan niet verklaren waarom. Donderdag is mn NOD.
Misschien omdat het de laatste mogelijkheid van 2013 is?

Dat realiseerde ik mij vanmiddag ineens..
S. 2014
J. 2016
pi_133894983
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 20:45 schreef Bloesem. het volgende:
Overigens heb ik nu, 2 weken na m'n laatste pil, rugpijn, koud/warm-aanvallen en moodswings dus ik vrees dat ik in de overgang ben :X ;)
Dan ben ik al sinds de puberteit in de overgang. ;(

Gisteren een echo gehad. In eerste instantie om te kijken of die restant al een stuk geslonken is, maar er zat nog steeds een groot zwart iets van 16 mm. Onduidelijk of het een eiblaasje was of de gekrompen restant, dus vandaag weer een echo gehad. En was gegroeid naar 17 mm (driedubbel gechecked)! Dat zou kunnen betekenen dat ik een eisprong helemaal zelf zonder medicatie krijg *O*

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_133895995
Vandaag eerst de echo gehad, alles was prima en ik mocht door voor de terugplaatsing. Daar hoorde ik dat een tweede embryo het ook niet heeft overleefd en dat we er dus maar eentje over hebben. Weer een teleurstelling dus, van 20 naar 1 is wel heel karig. Maar ja, je hebt er maar eentje nodig! Om iets voor 14.00u is die bij me ingebracht en ik ben nu heel erg aan het vasthouden! Ik hoop dat het lekker comfortabel en warm is daarbinnen! Op 15 december mag ik testen.
pi_133896202
Ik ga in duimstand voor jullie mevr cactus!!
S. 2014
J. 2016
  dinsdag 3 december 2013 @ 23:58:00 #171
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133896400
Spannend Mw Cactus :) Heb je nog 'leefregels' meegekregen of tips om emmie zich lekker op zijn/haar gemakje te laten voelen bij je? ;)
KuikenGuppy
pi_133896556
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 23:58 schreef Burdie het volgende:
Spannend Mw Cactus :) Heb je nog 'leefregels' meegekregen of tips om emmie zich lekker op zijn/haar gemakje te laten voelen bij je? ;)
Nee, eigenlijk helemaal niet. Heb ook nog steeds last van mijn eierstokken, dus ik doe het toch rustig aan.
pi_133899306
Hou vast mevrouw cactus! Dit was natuurlijk toch de mooiste!
pi_133899474
Dames, ik meld me met twee streepjes :@ . Ik durf nog niet blij te zijn (ivm vorige keer mk) en zal ook nog een tijdje proberen een beetje afstand te houden. Maar wilde het jullie wel laten weten.

Cactus, ik duim voor je, spannend!
En ik hoop dat velen me zullen volgen :*
pi_133899505
*O* *O*
S. 2014
J. 2016
pi_133899520
quote:
0s.gif Op woensdag 4 december 2013 07:54 schreef marel88 het volgende:
Dames, ik meld me met twee streepjes :@ . Ik durf nog niet blij te zijn (ivm vorige keer mk) en zal ook nog een tijdje proberen een beetje afstand te houden. Maar wilde het jullie wel laten weten.

Cactus, ik duim voor je, spannend!
En ik hoop dat velen me zullen volgen :*
Marel, deze nieuwe streepjes...nu nog zo moeilijk voor je om te kunnen plaatsen. Ik hoop dat vertrouwen en de groei van het kindje gelijk op kunnen gaan :*
pi_133899558
quote:
0s.gif Op woensdag 4 december 2013 07:54 schreef marel88 het volgende:
Dames, ik meld me met twee streepjes :@ . Ik durf nog niet blij te zijn (ivm vorige keer mk) en zal ook nog een tijdje proberen een beetje afstand te houden. Maar wilde het jullie wel laten weten.

Cactus, ik duim voor je, spannend!
En ik hoop dat velen me zullen volgen :*
marel, hoera voor de twee streepjes! *O*

Wat kursor ook al zei: hopelijk groeit je vertrouwen met de dag. :*
pi_133899702
Marel fijn zo snel alweer. Ja t is onzeker in t begin. Hopelijk gaat de tijd snel en worden de streepjes steeds duidelijker.
In elk geval.. Gefeliciteeeeeerd!!!!
  woensdag 4 december 2013 @ 08:30:27 #179
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133899755
Cactus, dit embryo is een overlever! Ik duim! :*

Marel, gefeliciteerd! Super nieuws! Hoop ook dat je er met de tijd steeds meer vertrouwen in gaat krijgen. :*
pi_133899808
Cactus, ik kan me de teleurstelling heel goed voorstellen, maar ga maar goed broeden nu!

Marel, wat goed, gefeliciteerd! *O*
pi_133899958
Spannend Cactus!
Gefeliciteer Marel! Ik duim voor jullie beiden dat ze blijven plakken!
pi_133899959
Marel, gefeliciteerd! Je hoeft nog niet uitzinnig van vreugde te zijn, dat komt met de tijd wel.

Dames, bedankt voor de steun!
pi_133900606
Gefeliciteerd marel *O*

Spannend Cactus! Ik snap de domper vanwege 'maar' 1 embryo, maar je hebt maar 1 plakker nodig natuurlijk. Sterkte met afwachten tot 15 december.
  woensdag 4 december 2013 @ 09:44:47 #184
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_133900768
Jompel voor marel *O*
KuikenGuppy
pi_133901159
quote:
0s.gif Op woensdag 4 december 2013 07:54 schreef marel88 het volgende:
Dames, ik meld me met twee streepjes :@ . Ik durf nog niet blij te zijn (ivm vorige keer mk) en zal ook nog een tijdje proberen een beetje afstand te houden. Maar wilde het jullie wel laten weten.

En ik hoop dat velen me zullen volgen :*
Jij geeft het goeie voorbeeld Marel! Gefeliciteerd! Ik ga heel hard voor je duimen voor een plakker! *O*
pi_133901243
Gefeliciteerd Marel! *O*
pi_133903113
Marel! Jippiejajee.. Snap de onzekerheid, hoop op een mooi plakkertje! :*

MevrouwCactus ook al zo spannend! Jeetje ook voor jou een mooi plakkertje hoor! :*
  woensdag 4 december 2013 @ 12:29:47 #188
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_133904827
Gefeliciteerd Marel88!!!!
pi_133904927
Gefeli Marel! En hoop dat het allemaal goed blijft gaan!
pi_133905283
Gefeliciteerd Marel!
pi_133905963
Gefeliciteerd Marel!

En hopelijk 15 december ook twee streepjes voor jou mevrouwcactus :)
  woensdag 4 december 2013 @ 13:16:28 #192
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_133906097
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 23:26 schreef Skittles het volgende:

[..]

Dan ben ik al sinds de puberteit in de overgang. ;(

Gisteren een echo gehad. In eerste instantie om te kijken of die restant al een stuk geslonken is, maar er zat nog steeds een groot zwart iets van 16 mm. Onduidelijk of het een eiblaasje was of de gekrompen restant, dus vandaag weer een echo gehad. En was gegroeid naar 17 mm (driedubbel gechecked)! Dat zou kunnen betekenen dat ik een eisprong helemaal zelf zonder medicatie krijg *O*

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Skittles wat spannend, hopelijk doet je lichaam het gewoon zelf vanaf nu. Net als bij mij toen. Soms denk ik dat bepaalde mensen gewoon even een hormoonboost nodig hebben om de boel op gang te krijgen. Ik duim ^O^

Mevrouwcactus ook spannend dus ook voor jou aan het duimen!

En Marel gefeliciteerd :) Hopen op een plakkert.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_133907679
Dank voor de felicitaties!
  woensdag 4 december 2013 @ 14:19:00 #194
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133908123
O Skittles, ik had t wel gelezen, maar vergeten te reageren. Wat goed dat je lijf zelf een ei laat springen *O* . Met 1x sex is 'ie ook benut, vind ik ;). Hoop dat je of meteen een plakkert hebt, of dat je lijf lekker zo doorgaat met mooie eieren lanceren ;).
pi_133915812
quote:
1s.gif Op maandag 2 december 2013 16:49 schreef Mrs.Peel het volgende:
Spannend Cactus! Ik duim voor je.

Hier 5 dagen voor NOD, en ik heb er geen goed gevoel over. Te weinig activiteit geweest door allerlei redenen. Nu bijna een jaar bezig, en ik vind dat toch wel lastig, ik had toen we begonnen gedacht nu of zwanger te zijn of een kindje te hebben gekregen. Gelukkig heeft mijn man nog alle vertrouwen erin, dat helpt mij ook wel.
Ik kan me heel erg voorstellen dat het anders gaat dan dat jullie hadden gedacht! Wat fijn dat je man zo een steun voor je is! Dikke knuf! :*

quote:
0s.gif Op dinsdag 3 december 2013 23:47 schreef MevrouwCactus het volgende:
Vandaag eerst de echo gehad, alles was prima en ik mocht door voor de terugplaatsing. Daar hoorde ik dat een tweede embryo het ook niet heeft overleefd en dat we er dus maar eentje over hebben. Weer een teleurstelling dus, van 20 naar 1 is wel heel karig. Maar ja, je hebt er maar eentje nodig! Om iets voor 14.00u is die bij me ingebracht en ik ben nu heel erg aan het vasthouden! Ik hoop dat het lekker comfortabel en warm is daarbinnen! Op 15 december mag ik testen.
Wat spannend!

quote:
0s.gif Op woensdag 4 december 2013 07:54 schreef marel88 het volgende:
Dames, ik meld me met twee streepjes :@ . Ik durf nog niet blij te zijn (ivm vorige keer mk) en zal ook nog een tijdje proberen een beetje afstand te houden. Maar wilde het jullie wel laten weten.

Cactus, ik duim voor je, spannend!
En ik hoop dat velen me zullen volgen :*
Ik hoop zo erg op een plakker voor je! Alvast gefeliciteerd met de eerste stap "twee streepjes" :*
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133915833
skittels, wat fijn zonder medicatie!
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133915872
Ik duim voor plakkers bij jullie cactus en marel! :*
Kwak
pi_133915882
Hier is mijn dag van de NOD voorbij.. ondanks krampjes en eens geen zere borsten :9 nog geen bloed gespot.

Zal wel soon komen.. niet getest voor ovulatie en niet echt tellende batsgedoe dus het lijkt me sterk.
Bovendien had manlief toch graag even een minipauze.. dus dan zou het wel heeeeeeeeul gek lopen ineens..
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133917136
Marel wat fijn!

En spannend voor Cactus en voor Skittles ook. Ik duim voor jullie!

Hier al een paar dagen kramp in m'n buik, maar geen bloed. Van mij mag die menstruatie wel eens komen, ik zit alweer op dag 42 ofzo.
pi_133918868
Gefeliciteerd marel *O*
pi_133920721
quote:
0s.gif Op woensdag 4 december 2013 18:11 schreef Dottey het volgende:

[..]

Ik kan me heel erg voorstellen dat het anders gaat dan dat jullie hadden gedacht! Wat fijn dat je man zo een steun voor je is! Dikke knuf! :*
Bedankt :)


===========


Voor jou dus spannend, maar eigenlijk niet echt. En tóch heb je dan hoop, ook al is de kans nog zo klein dat het raak is. Tenminste, zo werkt dat bij mij. Ik duim toch een beetje voor je :Y
pi_133949817
quote:
1s.gif Op woensdag 4 december 2013 20:20 schreef Mrs.Peel het volgende:

[..]

Bedankt :)

===========

Voor jou dus spannend, maar eigenlijk niet echt. En tóch heb je dan hoop, ook al is de kans nog zo klein dat het raak is. Tenminste, zo werkt dat bij mij. Ik duim toch een beetje voor je :Y
Nee niet echt spannend hier hoor. Ik geloof niet dat ik zwanger ben..
Wel gek was dat ik twee keer deze maand ongeveer twee dagen (met minstens een week ertussen) van die afscheiding had... wat kan duiden op een eisprong die eraan zit te komen..
maar omdat ik geen staafjes zou plassen deze en komende maanden om het in de gaten te houden is het gissen. Mocht het zo zijn dat het twee eisprongen waren... dan zijn ze overigens beide niet benut.. :') want manlief heeft er een pauze in gelast.. en druk en en en.. dus het komt er amper van :(

Twee dagen over mijn NOD maar ik maak mij geen zorgen nog. Mocht het over een week nog niet zover zijn dan kijken we wel weer verder.
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133950144
quote:
0s.gif Op donderdag 5 december 2013 17:10 schreef Dottey het volgende:

Ow zo. Nou, dan maar hopen dat je snel ongesteld mag worden dus. Uit nieuwsgierigheid: waarom lassen jullie een pauze in? Als het te privé is, moet je dat wel zeggen, hoor!
pi_133955205
Gefeliciteerd Marel *O*
pi_133962054
quote:
1s.gif Op donderdag 5 december 2013 17:21 schreef Mrs.Peel het volgende:

[..]

Ow zo. Nou, dan maar hopen dat je snel ongesteld mag worden dus. Uit nieuwsgierigheid: waarom lassen jullie een pauze in? Als het te privé is, moet je dat wel zeggen, hoor!
We merkte dat we er gewoon ongezond teveel mee bezig waren. Mijn man voelde zich daar niet meer gelukkig onder.. dus die wilde een maand of twee "pauze" van het er bovenop zitten en na die kleine pauze hebben we weer een gesprekje over "wat gaan we doen.. verder chillen en relaxen (en ik mijn nagels opeten) of gaan we weer "pogen" raak te knallen..

Daarnaast is er veel in de prive gaande waardoor het niet geheel onverstandig is om gewoon chill aan te doen en er weer redelijk denkwerk mogelijk is :) We komen er wel aan uit hoor.
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133962578
quote:
0s.gif Op donderdag 5 december 2013 22:20 schreef Dottey het volgende:

[..]

We merkte dat we er gewoon ongezond teveel mee bezig waren. Mijn man voelde zich daar niet meer gelukkig onder.. dus die wilde een maand of twee "pauze" van het er bovenop zitten en na die kleine pauze hebben we weer een gesprekje over "wat gaan we doen.. verder chillen en relaxen (en ik mijn nagels opeten) of gaan we weer "pogen" raak te knallen..

Daarnaast is er veel in de prive gaande waardoor het niet geheel onverstandig is om gewoon chill aan te doen en er weer redelijk denkwerk mogelijk is :) We komen er wel aan uit hoor.
Bedankt voor je uitleg. Verstandig om een pauze in te lassen als je merkt dat het zo dus niet goed gaat. Ik hoop dat jullie over twee maanden samen tot een goede oplossing komen! Eentje die voor jullie allebei bevredigend is. Blijf je nog wel gezellig meelezen en -posten?
pi_133971172
Hier nog niks te zien op dag 31. Ben zo stom geweest om gisteren te testen. Omo-wit natuurlijk. Nu mag ik pas als ik echt overtijd ben.

Afgelopen cycli waren 29-31-29 dus ik verwacht echt vandaag wel actie.

Reden dat ik gisteren tesyte was omdat ik ontzettend hormonaal en jankerig ben en ik hoopte dat dat aan iets anders lag dan aan te hoge werkdruk :P
Kwak
pi_133972873
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 december 2013 08:04 schreef kwakz0r het volgende:
Hier nog niks te zien op dag 31. Ben zo stom geweest om gisteren te testen. Omo-wit natuurlijk. Nu mag ik pas als ik echt overtijd ben.

Afgelopen cycli waren 29-31-29 dus ik verwacht echt vandaag wel actie.

Reden dat ik gisteren tesyte was omdat ik ontzettend hormonaal en jankerig ben en ik hoopte dat dat aan iets anders lag dan aan te hoge werkdruk :P
Lastig is het hè? Geduld hebben.... pfff ook niet mijn ding!
Ik hoop op geen actie voor je meid!
  vrijdag 6 december 2013 @ 10:33:38 #209
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_133973122
Kwakz0r, ik zit momenteel in hetzelfde schuitje als jij. Normale cycli van 30 dagen ongeveer. Op dag 33 getest, Omo-wit en nu op 37 nog steeds niks. Wel wat ongikrampen maar niks roods. Sinds een paar dagen ook wat last van m'n ks-litteken, dat heb ik dus nog nooit gehad?!
Fee, herken jij dat toevallig?
  vrijdag 6 december 2013 @ 11:15:50 #210
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133973956
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 december 2013 10:33 schreef NotTheSame het volgende:
Kwakz0r, ik zit momenteel in hetzelfde schuitje als jij. Normale cycli van 30 dagen ongeveer. Op dag 33 getest, Omo-wit en nu op 37 nog steeds niks. Wel wat ongikrampen maar niks roods. Sinds een paar dagen ook wat last van m'n ks-litteken, dat heb ik dus nog nooit gehad?!
Fee, herken jij dat toevallig?
Toevallig lees ik weer mee ;). En ja, ik herken het wel van de zwangerschap van S :Y . Spannend hoor!!

Sowieso weer spannend voor een paar meiden hier, ik duim!
pi_133976542
Al dat hypochondrieën he... Ik begrijp het nu zo! Wat een drama zeg, die wachtweken.
  vrijdag 6 december 2013 @ 13:12:45 #212
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_133976748
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 december 2013 11:15 schreef Fee-nix het volgende:

[..]

Toevallig lees ik weer mee ;). En ja, ik herken het wel van de zwangerschap van S :Y . Spannend hoor!!

Sowieso weer spannend voor een paar meiden hier, ik duim!
Thanx voor je snelle reply! Als ik dit weekend nog niet ongi ben geweest zal ik nog es testen ;).
pi_133977170
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 december 2013 13:03 schreef MevrouwCactus het volgende:
Al dat hypochondrieën he... Ik begrijp het nu zo! Wat een drama zeg, die wachtweken.
Ah op je eerste wachtbankje? Ook al een ongeduldig typje dus? Ik duim voor je hoor meid!
pi_133980397
quote:
1s.gif Op donderdag 5 december 2013 22:32 schreef Mrs.Peel het volgende:

[..]

Bedankt voor je uitleg. Verstandig om een pauze in te lassen als je merkt dat het zo dus niet goed gaat. Ik hoop dat jullie over twee maanden samen tot een goede oplossing komen! Eentje die voor jullie allebei bevredigend is. Blijf je nog wel gezellig meelezen en -posten?
Jawel, maar al veel minder dan voorgaande maanden. Ik lees wel geregeld alles eventjes bij ^^,
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_133990747
*O* voor Marel! En mevr. Cactus wat onwijs spannend zeg na de terugplaatsing! Wachtweken zijn echt vreselijk... Iedereen kent het gevoel hier! Ik lees en post ook minder fanatiek om het meer los te laten. Forum is toch een trigger dan die ik niet altijd op wil roepen. Zit hier op dag 17, dus moet zeker even gebatst worden dit weekend. Maar ben gekapt met temperaturen en andere dingen waardoor ik er teveel mee bezig kan zijn. Stom dat dat de eerste twee weken altijd perfect lukt en ik tijdens de wachtweken verander in een ongeduldig monster!!! ;-) Sterkte voor alle meiden op de wachtbank!!
  vrijdag 6 december 2013 @ 19:19:49 #216
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_133991604
Vanmiddag toch maar telefoonrondje huisarts->biometrie gebeld ivm overtijd.
Mocht ik na het weekend weer negatief testen krijg ik de doorverwijzing voor een echo en van daar uit word bekeken hoe we verder gaan. Misschien dus toch weer Provera en Clomid helaas ;( .
  vrijdag 6 december 2013 @ 20:23:02 #217
409579 LuDann
All the way
pi_133994630
Gefeliciteerd Marel en Mevrouw Cactus! Wat een hoop zwangere dames hier inmiddels zeg, ik vind het eerlijk gezegd moeilijk bij te houden. :D Ik ben echt heel erg blij voor jullie, het begin is er!

Zelf een terugslag gehad hier in de vorm van een epileptische aanval (vandaar ook dat ik een tijdje niet gepost heb, problemen met concentratie en geheugen etc.) Het was een heftige aanval, ik dacht dus toen ik bijkwam dat het 2009 was en herkende mijn verloofde niet. We zijn er erg van geschrokken en ik ga nu een traject in bij SEIN (een instelling die gespecialiseerd is in epilepsie). De wachttijd is enkele maanden, hoewel de kans redelijk groot is dat ik voorrang krijg aangezien ik even gestopt ben met ademen.

De kans zit er dik in dat weer aan de medicatie moet met alle risico's van dien. Ik voel me vreselijk, zit erg in de knoop met de combo epilepsie en kinderwens. Mijn hoofd stopt niet met malen. Nooit gedacht dat ik dit zou zeggen maar ik ben even dolblij dat er geen kans is dat ik nu zwanger ben. We staan voor een erg moeilijke beslissing. Ben ik wel geschikt als moeder? De epilepsie is niet erfelijk, maar wat als ik tijdens een aanval mijn kind laat vallen? Wat als ik aan de medicatie moet en mijn kind daardoor geboren wordt met een handicap? Wat als ik na een aanval zo in de war ben dat ik mijn eigen kind niet herken? Wat als dit, wat als dat?

Sorry voor de lange (wellicht wat te intieme) post, ik moest dit even van me afschrijven. Het voelt alsof mijn hele leven op zijn kop staat en alles wat recht was, krom is en omgekeerd. Ik weet niet waar ik het moet zoeken. Misschien dat ik deze post later weer weghaal.

Ik heb niet alles bij gelezen, het wil even niet lukken. Mijn geheugen speelt me parten en ik heb nog wat moeite ieders verhaallijn uit elkaar te houden.
  vrijdag 6 december 2013 @ 20:23:45 #218
409579 LuDann
All the way
pi_133994653
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 december 2013 19:19 schreef NotTheSame het volgende:
Vanmiddag toch maar telefoonrondje huisarts->biometrie gebeld ivm overtijd.
Mocht ik na het weekend weer negatief testen krijg ik de doorverwijzing voor een echo en van daar uit word bekeken hoe we verder gaan. Misschien dus toch weer Provera en Clomid helaas ;( .
Wat rot meid! :{
pi_133996124
LuDann wat heftig meis, en wat een overpeinzingen.
Hoop dat je de kracht en wijsheid vinden gaat de komende periode.
Mijn enige tip is richt je nu op je 'herstel' en het instellen plus omgaan met de epilepsie.
Komt tijd komt raad, ik weet zeker dat er meer moeders zijn met epilepsie,en wie weet kan je via SEIN hiermee in contact komen.

Hele dikke knuffel voor jou :*
pi_133996472
LuDann wat een achtbaan! Het lijkt me een ontzettend moeilijke keuze, maar ik denk ook dat de specialisten je kunnen helpen hierbij.
Ik hoop dat je snel terecht kunt!
:*
NTS heb je voor je vorige zwangerschap ook al clomid ed gehad? Sorry als het al een keer voorbij is gekomen. Vervelend die onzekerheid. Dus ook voor jou :*
pi_133996798
Jeetje LUdann wat een achtbaan meid! Concentreer je eerst maar op je herstel, 1 ding tegelijk.
Ik ken een moeder met epilepsie, dus het kan wel, maar jij bent nu toch even het belangrijkste!!
S. 2014
J. 2016
  vrijdag 6 december 2013 @ 21:32:00 #222
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_133998173
LuDann, jeutje, dat is wel even schrikken zeg! wat gewoonmezelf zegt, eerst herstellen, dan naar het volgende kijken!

Cholula, ik heb inderdaad voor mijn zwangerschap van Draakje ook Clomid gehad. Na 2 rondes was het toen raak. En vragen staat vrij hoor, tis geen geheim en ik vertel het liever 10x teveel dan 1x te weinig ;).

Nu ik mijn post lees lijkt het allemaal wel dramatischer dan dat het voor mij is hoor. Ik weet dat ik er met medicatie waarschijnlijk wel zal komen, ik baal er alleen een beetje van dat mijn lijf het misschien toch weer niet alleen kan, terwijl het me een jaar lang de hoop gegeven heeft.
Maar goed, het weekend is nog niet voorbij, geen bloed geeft nog een beetje moed en we zien het maandag wel. Aan de ene kant mag er bloed vloeien, dan is mijn cyclus gewoon even in de war geweest, aan de andere kant, blijf maar uit en pies ik maandag gewoon een tweede streepje ;).

Maar ik tel mijn zegeningen (waarvan er eentje boven ligt te slapen) en mocht ons een tweede niet gegund zijn, so be it.
  vrijdag 6 december 2013 @ 21:37:17 #223
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_133998398
LuDann wat heftig! Logisch dat jullie erg geschrokken en in de war zijn. Verder helemaal eens met BlueEyes. Veel sterkte!

NTS ah dat zou balen zijn, zeg! Ik hoop toch nog op een positieve test... En anders op een zeer voorspoedig traject. :*
  vrijdag 6 december 2013 @ 22:23:09 #224
409579 LuDann
All the way
pi_134000611
Bedankt voor jullie reacties, dat doet me erg goed. :) Bij het SEIN hebben ze ook een maatschappelijk werker, ik zal daar vast ook hulp van kunnen krijgen.
pi_134000982
Wat naar LuDann... Sterkte en rustig aan!!
pi_134002774
Ludann hele dikke :* voor jou meid!
pi_134003272
Jee LuDann, wat erg en eng zo'n aanval! Dat lijkt me ook echt schrikken. Ik snap je gevoelens en twijfels, maar je moet jezelf nu even voorrang geven en van daaruit kijken hoe verder te gaan. :*

NTS, vervelend dat je misschien aan de Provera en Clomid moet. Het is ook geen pretje allemaal.
pi_134004276
Jeetje LuDann, heftig! Sterkte.

Hier zit ik mezelf lekker gek te maken. Afgelopen maandag was mijn NOD en ik ben nog niet ongesteld en ook niets wat er op lijkt. Maandag en woensdag getest maar die waren negatief, ik ga er dus ook vanuit dat mijn lichaam de weg kwijt is, maar er blijft in mijn achterhoofd toch ook een hoopvol stemmetje aanwezig...
pi_134005062
Ik ben met een halve dag overtijd al helemaal in de zenuwen. :')

Sterke LuDann, nu eerst maar even met jezelf bezig zijn. Vriendin van mij heeft ook moeder met epilepsie dus het kan idd zeker alleen kan ik me voorstellen dat het na zo'n aanval wel heel heftig is.

Ook even een hart onder de riem voor NTS.
Kwak
  zaterdag 7 december 2013 @ 00:00:21 #230
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_134005085
Volgens mij is momenteel de helft van ons in de cyclus de weg kwijt _O- :* !
Rare lichamen ook allemaal...

Hopelijk hebben we allemaal snel duidelijkheid.

:*
pi_134015239
Twee weken geleden...:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een paar dagen geleden...:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vandaag...:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_134015253
Kwakz0r ik was al in de zenuwen voor ik overtijd was. Maar de 2 negatieve hebben er wel voor gezorgd dat ik weer wat realistischer ben.
Nu ben ik vooral chagrijnig dat ik nog niet ongesteld ben en mijn lichaam me zo voor de gek houdt.
pi_134015311
Heeee gefeliciteerd ongeduldig!!!!
pi_134015692
Proficiat ongeduldig! Je doet je naam wel geen eer aan als je zolang kunt wachten om te testen, je zou beter geduldig heten ;)
  zaterdag 7 december 2013 @ 14:43:58 #235
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_134016231
*O* Gefeliciteeeeeerd Ongeduldig! *O* Supermooie strepen, zeg!
pi_134016338
Proficiat Ongeduldig!!!!!
*O* *O*
Op dinsdag 9 november 2010 17:06 schreef DevilsWhore het volgende:
hehehe, LMN is raarder dan ik :D
pi_134016344
Gefeliciteerd!!! Wat een duidelijke strepen! *O*
pi_134016925
Ongeduldig, gefeliciteerd!
pi_134017249
Gefeliciteerd Ongeduldig *O*
pi_134017296
Dank voor jullie felicitaties! O+ Ik was zo verbaasd :@ Met die hele lange cyclussen had ik echt geen idee waar ik zat, en ik verwachtte vanochtend gewoon een omo-witte test. Na de twee streepjes op de dipstick ook maar snel nog wat luxere testen gaan halen als extra bevestiging, en die gaven toch wel onmiskenbare duidelijkheid :D

En ik hoop echt vanuit het puntje van m'n tenen dat voor alle andere wachtenden in deze reeks ook zo snel mogelijk twee streepjes mogen verschijnen!
pi_134018060
Jaaaaaa Ongeduldig!!! Gefeliciteeeeerd!!!
pi_134018692
Gefeliciteerd ongeduldig *O*
pi_134019005
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 13:58 schreef Ongeduldig het volgende:
Twee weken geleden...:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een paar dagen geleden...:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vandaag...:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
*O* jaaaaaa wat fijn! Feli! Had je nog niet eerder getest?
Kwak
  zaterdag 7 december 2013 @ 16:33:13 #244
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_134019392
Gefeliciteerd ongeduldig!!!!

Hier ook duidelijkheid, alleen dan richting de andere kant helaas.
Bloed en kramp dus op naar de volgende ronde!
pi_134019522
Ik wacht nog steeds. Vanmorgen weer Omo wit. Ik loop dus rond met noodspul op zak en denk er niet te veel aan. Vandaag en morgen concert en heel veel nakijkwerk. Genoeg afleiding dus.
Kwak
pi_134019843
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 december 2013 19:19 schreef NotTheSame het volgende:
Vanmiddag toch maar telefoonrondje huisarts->biometrie gebeld ivm overtijd.
Mocht ik na het weekend weer negatief testen krijg ik de doorverwijzing voor een echo en van daar uit word bekeken hoe we verder gaan. Misschien dus toch weer Provera en Clomid helaas ;( .
:{

:*
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_134019879
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 december 2013 20:23 schreef LuDann het volgende:
Gefeliciteerd Marel en Mevrouw Cactus! Wat een hoop zwangere dames hier inmiddels zeg, ik vind het eerlijk gezegd moeilijk bij te houden. :D Ik ben echt heel erg blij voor jullie, het begin is er!

Zelf een terugslag gehad hier in de vorm van een epileptische aanval (vandaar ook dat ik een tijdje niet gepost heb, problemen met concentratie en geheugen etc.) Het was een heftige aanval, ik dacht dus toen ik bijkwam dat het 2009 was en herkende mijn verloofde niet. We zijn er erg van geschrokken en ik ga nu een traject in bij SEIN (een instelling die gespecialiseerd is in epilepsie). De wachttijd is enkele maanden, hoewel de kans redelijk groot is dat ik voorrang krijg aangezien ik even gestopt ben met ademen.

De kans zit er dik in dat weer aan de medicatie moet met alle risico's van dien. Ik voel me vreselijk, zit erg in de knoop met de combo epilepsie en kinderwens. Mijn hoofd stopt niet met malen. Nooit gedacht dat ik dit zou zeggen maar ik ben even dolblij dat er geen kans is dat ik nu zwanger ben. We staan voor een erg moeilijke beslissing. Ben ik wel geschikt als moeder? De epilepsie is niet erfelijk, maar wat als ik tijdens een aanval mijn kind laat vallen? Wat als ik aan de medicatie moet en mijn kind daardoor geboren wordt met een handicap? Wat als ik na een aanval zo in de war ben dat ik mijn eigen kind niet herken? Wat als dit, wat als dat?

Sorry voor de lange (wellicht wat te intieme) post, ik moest dit even van me afschrijven. Het voelt alsof mijn hele leven op zijn kop staat en alles wat recht was, krom is en omgekeerd. Ik weet niet waar ik het moet zoeken. Misschien dat ik deze post later weer weghaal.

Ik heb niet alles bij gelezen, het wil even niet lukken. Mijn geheugen speelt me parten en ik heb nog wat moeite ieders verhaallijn uit elkaar te houden.
oh meis, wat moet dat een moeilijke worstel innerlijke strijd zijn. Ik hoop dat je snel duidelijkheid hebt om bij te sturen of bij te stellen in je plannen waar je je fijn bij voelt.

:*
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_134019929
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 13:58 schreef Ongeduldig het volgende:
Twee weken geleden...:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een paar dagen geleden...:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vandaag...:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
*O*

hoera!!!! wat fijn!!!
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
  zaterdag 7 december 2013 @ 18:29:22 #249
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_134022266
NTS jammer :(.
pi_134022940
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 13:58 schreef Ongeduldig het volgende:
Twee weken geleden...:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een paar dagen geleden...:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vandaag...:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gefeliciteerd meid! Dat zijn wel een heleboel streepjes! *O*
  zaterdag 7 december 2013 @ 20:02:17 #251
409579 LuDann
All the way
pi_134024940
Oh wat fijn Ongeduldig! Gefeliciteerd! *O* Wat een fijn decembercadeautje zeg. Het zijn ook nog eens hele mooie duidelijke strepen!
@ Kwakz0r: Sterkte met wachten, moeilijk zeg. Laten we hopen dat je je noodspul niet hoeft te gebruiken!
@ NTS: Jammer meid, ik duim voor je dat de volgende ronde wel raak is.

Verder: dank jullie wel voor het medeleven meiden, het doet me goed want ik ben erg emo op het moment. Ik had medisch gezien groen licht van alle kanten gehad en mijn medicatie succesvol afgebouwd dus het voelt echt gewoon k*t. Dezelfde artsen die mijn zorgen maanden terug wegwuifden kijken me nu meewarig aan. Tijdens gesprekken met mijn huisarts zijn het mijn arts en vriend die overleggen, ik zit er maar een beetje bij omdat ik veel gewoon niet meer weet. Dat is logisch en ik begrijp het ook, maar ik voel me net een klein kind af en toe... Schoonmoeder heeft per ongeluk verklapt dat ze me rijlessen zouden gaan geven voor mijn verjaardag, iets wat ik erg graag wilde. Jammer dat dat ook niet meer doorgaat. Maar goed, er zijn ergere dingen, dit is niet het einde van de wereld en we gaan er gewoon uitkomen. :Y

Ik moet een beetje opletten niet te gaan zitten zwelgen in zelfmedelijden merk ik. Ik ga dus maar wat aanrommelen met kerstspulletjes die ik kennelijk gekocht heb op een kerstmarkt die ik me niet meer kan herinneren. Das dan wel weer positief aan het geheugenverlies: het is alsof iemand allemaal cadeautjes voor me gekocht heeft die precies mijn smaak zijn. :P

Wat erg fijn is om te lezen is dat er veel van jullie zijn die moeders kennen met epilepsie. Ik ga actief op zoek naar lotgenoten, dat contact lijkt me erg fijn.

Nogmaals bedankt voor de digitale steun meiden! En sorry voor deze redelijk offtopic monsterpost. :@
pi_134025864
Gefeliciteerd Ongeduldig! *O* *O*
pi_134029023
Wauw, ongeduldig, wat fijn!

En NTS, jammer. Betekent dit wel dat je lijf nu zelf een cyclus "regelt"?
  zaterdag 7 december 2013 @ 21:42:03 #254
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_134029655
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 december 2013 21:28 schreef marel88 het volgende:
Wauw, ongeduldig, wat fijn!

En NTS, jammer. Betekent dit wel dat je lijf nu zelf een cyclus "regelt"?
Ik denk het wel. Afgelopen maand de griep gehad en nog wat stress, dus dat mijn cyclus daar misschien wat langer door zou worden was niet ondenkbaar.
Maar het kan ook nog zijn dat mijn lijf wel een mooie cyclus regelt, maar geen mooie eicellen maakt en ik alsnog aangewezen ben op Clomid. We proberen het voorlopig nog zelfstandig, word het niks voor mei 2014 dan gaan we weer de MM in en kan ik bij de gyn terecht voor een recept + bijbehorende echo's.
pi_134030278
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 december 2013 21:42 schreef NotTheSame het volgende:

[..]

Ik denk het wel. Afgelopen maand de griep gehad en nog wat stress, dus dat mijn cyclus daar misschien wat langer door zou worden was niet ondenkbaar.
Maar het kan ook nog zijn dat mijn lijf wel een mooie cyclus regelt, maar geen mooie eicellen maakt en ik alsnog aangewezen ben op Clomid. We proberen het voorlopig nog zelfstandig, word het niks voor mei 2014 dan gaan we weer de MM in en kan ik bij de gyn terecht voor een recept + bijbehorende echo's.
Oké, wel goed om een ruime tijd te nemen om het zelf te proberen! Hopelijk lukt het.
  zaterdag 7 december 2013 @ 22:22:03 #256
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_134031135
Ongeduldig, gefeliciteerd *O*
KuikenGuppy
pi_134041328
vanmorgen ging ik een CB digital doen want die had ik nog liggen en was alleen deze maand nog bruikbaar, dus weggooien moest ik m toch want zwanger ben ik deze maand zeker niet.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
S. 2014
J. 2016
  zondag 8 december 2013 @ 09:49:10 #258
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_134041355
quote:
1s.gif Op zondag 8 december 2013 09:45 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
vanmorgen ging ik een CB digital doen want die had ik nog liggen en was alleen deze maand nog bruikbaar, dus weggooien moest ik m toch want zwanger ben ik deze maand zeker niet.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goed dat je t zegt. Maakt die houdbaarheid iets uit? Want mijn twee negatieve testen waren op zich wel een half jaar over de datum :@

Ik eet ook altijd gewoon houdbare spullen na de tht datum dus heb er helemaal niet bij stilgestaan...

EDIT het plaatjr deed niks eerst dus had het niet gezien! GEFELICITEERD!
Kwak
pi_134041373
GM, gefeliciteerd!!!!
  zondag 8 december 2013 @ 09:51:22 #260
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_134041377
GM :o :D O+ :'( *O* :*!!!
Je bent zwanger :D! Begin het maar te geloven, gefeliciteerd *O*
KuikenGuppy
pi_134041391
Waaaa GM! Gefeliciteerd! Wat gaaf!!
pi_134041404
Gefeliciteerd gm! *O*
  zondag 8 december 2013 @ 09:55:04 #263
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_134041406
Hoppa, daar is de streepjesregen weer!!! Gefeliciteerd Gewoonmezelf87! !!!
  zondag 8 december 2013 @ 09:59:21 #264
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_134041444
GM!! Gefeliciteerd!! *O*

En ongeduldig ook!
  zondag 8 december 2013 @ 09:59:42 #265
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_134041447
GM! Wat enorm tof joh! En zie: goed werk heeft tijd nodig ;) Ik vind het echt héél leuk voor je, zit gewoon te glimlachen op de bank O+

En Ongeduldig ook nog van harte!
pi_134041451
Proficiat GM!!!
*O* *O*
Op dinsdag 9 november 2010 17:06 schreef DevilsWhore het volgende:
hehehe, LMN is raarder dan ik :D
pi_134041475
bedankt dames!! man en ik kunnen t gewoon niet geloven!! heb ook krampjes enz dus maakt onzeker! maar n baby O+ O+ O+
S. 2014
J. 2016
pi_134041486
Zo, ik kom weer even op het goede moment binnenvallen, zie ik!

Van harte gefeliciteerd met alle streepjes, marel, Ongeduldig en gm! *O*.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_134041599
Oooooh gm! Wat gaaf! Gefeliciteerd! *O*
pi_134041610
Streepjesregen! *O* *O*
Van harte meiden!
pi_134041626
Gefeliciteerd GM *O*
  zondag 8 december 2013 @ 10:39:54 #272
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_134041843
GM!!! Wat goed!! Ooh!! *O*
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_134041902
*O* *O* Ongeduldig en GM wat tof! Gefeliciteerd!!! *O* *O*
pi_134041969
GM wat goed! Gefeliciteerd! O+ *O*
  zondag 8 december 2013 @ 10:50:49 #275
286844 Kimpossible
Van lurker tot poster.
pi_134041997
Streepjes! *O* Van harte ongeduldig en gm'etje!
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
  zondag 8 december 2013 @ 10:58:25 #276
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_134042101
*O* GM gefeliciteeeeerd! *O* (En niet onzeker worden van krampjes. Die horen er ook bij. :) )
pi_134042114
GM O+ Wat goehooeed!!! *O* Gefeliciteerd! Je wordt mama O+
pi_134042166
Streepjesregen! *O*
Gefeliciteerd marel *O*
Gefeliciteerd ongeduldig *O*
Gefeliciteerd GM *O*

Ludan, wat kut allemaal zeg. Hoop dat je er snel weer bovenop bent en duidelijkheid hebt enzo. :*
Nts, ook al stom. Voor jou ook liever een paar streepjes dan weer aan de medicatie. Maar als het moet, dan weet je iig alvast dat het helpt. :*

Ik heb zelf helemaal niks te melden. Maar ik blijf ook gewoon hoop hebben. Komende week, batsweek.
pi_134042192
Jahoooooooor *O*
StreepjesParade!!!!

Ongeduldig en gm gefeliciteerd!!! *O*
pi_134042260


t is geen foutje O+ :@

zet m.voort die strepenregen!!
S. 2014
J. 2016
pi_134042276
Gefeliciteerd Ongeduldig en GM!! Super!
pi_134042286
oh en voor degene op fb: mondje dicht ajb
S. 2014
J. 2016
  zondag 8 december 2013 @ 11:11:06 #283
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_134042290
quote:
1s.gif Op zondag 8 december 2013 09:45 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
vanmorgen ging ik een CB digital doen want die had ik nog liggen en was alleen deze maand nog bruikbaar, dus weggooien moest ik m toch want zwanger ben ik deze maand zeker niet.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jaaaaaaa! !! Gefeliciteerd mijn lieve Secret Santa! O+
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_134042295
Geweldig hoevaak na 1 zo'n test er dan toch nog 1 (of 2 of 3) tegenaan gegooid worden voor de zekerheid.

Heeeeeel herkenbaar ;)
pi_134042316
quote:
1s.gif Op zondag 8 december 2013 11:11 schreef BlueEyes het volgende:
Geweldig hoevaak na 1 zo'n test er dan toch nog 1 (of 2 of 3) tegenaan gegooid worden voor de zekerheid.

Heeeeeel herkenbaar ;)
Inderdaad!
pi_134042376
*O* voor ongeduldig &
*O* voor GM

Gefeliciteerd meiden!!
pi_134042392
Gm gefeliciteerd! *O* *O*
  zondag 8 december 2013 @ 11:27:37 #288
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_134042575
quote:
1s.gif Op zondag 8 december 2013 09:45 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
vanmorgen ging ik een CB digital doen want die had ik nog liggen en was alleen deze maand nog bruikbaar, dus weggooien moest ik m toch want zwanger ben ik deze maand zeker niet.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoeraaaaaaaaaa! *O* *O* *O*
pi_134042842
Wauw, wat goed, GM!
pi_134043073
Hoera streepjes! *O*

Heel stiekem kom ik me hier ook een beetje melden. Ik heb op 14 november mijn laatste pil voor voorlopig geslikt. Als ik uit ga van een cyclus van 27 dagen (dat was m'n cyclus bij Ow, maar dat was wel meteen raak) zou 16 december m'n eerste nod zijn.
Ik verwacht nog niets hoor, dat zou wel erg snel zijn.

Ik hoef nog niet in de op. Probeer er nu nog niet teveel mee bezig te zijn. Dus meer dan m'n cyclus bijhouden doe ik nog niet. En heel veel reageren zal ik ook nog niet doen...
Maar wou het toch ff delen :)
pi_134043172
GM wat gooooooeeeeeed!! Gefeliciteerd *O*
pi_134043379
GM gefeliciteerd!
pi_134043402
Gefeliciteerd alle 3! *O*
  zondag 8 december 2013 @ 12:22:05 #294
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_134043565
Jaaaa gm wat goed *O* mijn mond viel gewoon open bij het lezen van je post :D ongeduldig ook gefeliciteerd *O*
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_134043772
quote:
0s.gif Op zondag 8 december 2013 12:22 schreef Chanty het volgende:
Jaaaa gm wat goed *O* mijn mond viel gewoon open bij het lezen van je post :D ongeduldig ook gefeliciteerd *O*
haha dat had ik bij het zien van de testuitslag :D
S. 2014
J. 2016
pi_134044045
Ahhh daar is de streepjesregen weer! Gefeliciteerd ladies!
pi_134044562
Streepjesregen en weer in december!!! Vandaag een jaar geleden pieste ik ze ook! *O*
  zondag 8 december 2013 @ 13:07:46 #298
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_134044835
Loj wat leuk en spannend! Succes ;). En welkom :)
pi_134046119
Wauw, wat een streepjes! Gefeliciteerd! *O*
pi_134046405
Welkom Loj! Goed dat je je aansluit want na deze strepenregen kunnen we wel weer wat nieuw gezelschap gebruiken in dit topic!!! :)
  zondag 8 december 2013 @ 14:04:03 #301
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_134046530
quote:
0s.gif Op zondag 8 december 2013 11:09 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[ afbeelding ]

t is geen foutje O+ :@

zet m.voort die strepenregen!!
Duidelijke strepen hoor *O*

Gefeliciteerd! :*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')