Och meiske tochquote:Op vrijdag 3 oktober 2025 16:53 schreef Synoniempje het volgende:
Vandaag flinke stolsels verloren, ik wist niet dat ik het zo erg kon verwachten.
Gruwelijk, paniekaanval op mijn werk op de wc![]()
Hopelijk gaat het nu een beetje stoppen met bloeden.
Ah ja dat is idd wel ff timen.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 16:55 schreef Synoniempje het volgende:
[..]
Jaa je hebt gelijk, ik wou dat ik zeker kon weten hoeveel tijd ik nog hadMaar het zal wel goedkomen.
Deze keer was écht heel snel bij jou inderdaad haha!
De bruiloft is in september, ik was nu in mei uitgerekend en zou dan met zo'n 3 maanden wel weer in de jurk passen. Denk dat het nu slim is om even te wachten zodat ik niet hoogzwanger ben met de bruiloft
Jaa dat is ook niet ideaal met borstvoeding hahaha. Ik had m al wel een maatje groter gekocht.quote:Op zaterdag 4 oktober 2025 01:28 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Ah ja dat is idd wel ff timen.
Maar misschien is dit een geluk bij een ongelukhad je met die jurk rekening gehouden met je zwangerschap qua maat?
Want 3 maanden na mijn bevallingen liep ik nog met al mn zwangerschapskilos haha. En die borstvoeding. Dan zou je telkens op de dag zelf moeten kolven. Ik geloof niet dat ik m’n trouwjurk had aangekund toen ik 3 maanden na mn bevalling was lol. Ik was toen zwaarder dan met 6mnd zwangerschap
Als je met de jurk rekening houdt met evt zwangerschap hoef je de kinderwens maybe niet zo lang te parkeren (misschien 6mnd ipv 1 jaar?)
quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 18:09 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Heel simpel gesteld is dat, zolang je nog echt bloedverlies hebt, je nog niet alles kwijt bent.. dus kruip vooral lekker onder een dekentje op de bank, laat je vertroetelen, neemt even rust en vrij van alles.
Ik ben misschien iets te streng geweest voor mijzelf met doorwerken na het zien van jullie reacties. Had het gevoel dat het na zo'n korte zwangerschap van 6 weken meer een menstruatie zou zijn. De afleiding is gelukkig ook wel lekker geweest van werk..quote:Op zaterdag 4 oktober 2025 01:22 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Och meiske toch
Je zou niet moeten werken tot alles voorbij is hoor.
Beetje lief voor jezelf, thuis onder dekentje met pijnstillers en kopje thee
Ja ik vond het ook tegenvallen, het doet ook pijn inderdaad.quote:Op maandag 6 oktober 2025 20:23 schreef Lokasenna het volgende:
Bij mij ging het nog voor de 5 weken mis maar het viel me toch ook lichamelijk wel tegen de eerste dagen bloedverlies. Vond het veel pijnlijker dan een gewone menstruatie, het kwam in elk geval nog dwars door de ibuprofen en paracetamol heen.
Kan me beiden wel voorstellen, thuis blijven of toch werken voor de afleiding.
Nu weer ongesteld, morgen weer aan de letrozol, en dan hopelijk na de miskraam en daarna 2 maanden voor niks naar het zkh nu weer een keer een normale cyclus.
Sterkte (en succes!!) voor jou ❤quote:Op maandag 6 oktober 2025 20:23 schreef Lokasenna het volgende:
Bij mij ging het nog voor de 5 weken mis maar het viel me toch ook lichamelijk wel tegen de eerste dagen bloedverlies. Vond het veel pijnlijker dan een gewone menstruatie, het kwam in elk geval nog dwars door de ibuprofen en paracetamol heen.
Kan me beiden wel voorstellen, thuis blijven of toch werken voor de afleiding.
Nu weer ongesteld, morgen weer aan de letrozol, en dan hopelijk na de miskraam en daarna 2 maanden voor niks naar het zkh nu weer een keer een normale cyclus.
Whaaaaaaaaa!quote:Op donderdag 9 oktober 2025 10:10 schreef Saboo het volgende:
Nou, snel gegaan, maar hier een tweede streepje. Heeeeel licht wel, maar 4 dagen te vroeg getest (had klachten) en had net een kop thee op (dus urine was al verdund), dus denk wel dat het echt is.
Durf me nog niet echt te hechten aan het idee tot ik niet ongesteld word.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |