Zoals al eerder aangegeven kan je meer eten op je rust dagen. Om een kilo lichaamsvet af te vallen moet je ~9×900gr afvallen. Omdat ongeveer 10% water en andere cellulaire mechanismes is reken ik met 100gr minder. Oftewel 8100kcal i.p.v 9000kcal die jij neemt.quote:Op zondag 29 september 2013 15:58 schreef star_gazer het volgende:
Hier is mijn IF cutting voedingsplan. Start morgen.
Trainingsdag
[ afbeelding ]
Rustdag
[ afbeelding ]
Dit. Gewoon doorgaan tot ze eraf vallen.quote:Op zondag 29 september 2013 22:01 schreef Beach het volgende:
[..]
Ja maar dat hoort erbij. Als je je knieën voelt met squatten of je onderrug met deadliften gewoon doorgaan.
No pain no gain.
Indeed, af en toe krijg last van 'pijntjes' of blessures. Als dit jou niet over komt dan train je waarschijnlijk niet hard genoeg. Elke serieuze atleet krijgt hier mee te maken.quote:Op maandag 30 september 2013 00:23 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Dit. Gewoon doorgaan tot ze eraf vallen.
Mijn berekeningen zijn al aangepast op 7700 kcal per kilo lichaamsvet. Zat eerst op 1700 kcal rustdagen, nu op 1850quote:Op zondag 29 september 2013 23:29 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Zoals al eerder aangegeven kan je meer eten op je rust dagen. Om een kilo lichaamsvet af te vallen moet je ~9×900gr afvallen. Omdat ongeveer 10% water en andere cellulaire mechanismes is reken ik met 100gr minder. Oftewel 8100kcal i.p.v 9000kcal die jij neemt.
Voor een pond(454gr) is dit dus 3628kcal. Om dit te versimpelen zeggen de meeste dat een pond lichaamsvet 3500kcal bedraagt.
Oh lol, zat op mobiel dacht dat er 1650 stond.quote:Op maandag 30 september 2013 01:33 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Mijn berekeningen zijn al aangepast op 7700 kcal per kilo lichaamsvet. Zat eerst op 1700 kcal rustdagen, nu op 1850
quote:Op maandag 30 september 2013 01:51 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Oh lol, zat op mobiel dacht dat er 1650 stond.
Cool! Gaat het al een beetje? Wat zijn je lifts?quote:Op vrijdag 27 september 2013 16:49 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Miika Antti-Roiko, 2012 Oly 19e
http://www.olympic.org/ol(...)weightlifting/94kg-m
Heeft mij afgelopen zomervakantie overgehaald om te beginnen met liften. Toffe gozer.
Er is een verschil tussen pijntjes, en echt scherpe steken. Dat laatste hoort niet nee.quote:Op zondag 29 september 2013 21:00 schreef Dimachaerus het volgende:
Is het normaal dat je zo nu en dan last hebt van wat pijntjes? Knie en rug bijvoorbeeld.
Dit. Al merk ik wel dat af en toe een yoga sessie echt een enorm verschil kan maken.quote:Op maandag 30 september 2013 12:53 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Maar er zal geen 1 powerlifter zijn die zwaar traint die zonder pijntjes in zijn lijf iedere ochtend wakker wordt. Part of the game.
zekers, ik probeer nu zelf ook meer religieus te foamrollen.quote:Op maandag 30 september 2013 12:54 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Dit. Al merk ik wel dat af en toe een yoga sessie echt een enorm verschil kan maken.
Hoe heet die kerel die vijfde is geworden?quote:Op vrijdag 27 september 2013 16:49 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Miika Antti-Roiko, 2012 Oly 19e
http://www.olympic.org/ol(...)weightlifting/94kg-m
Heeft mij afgelopen zomervakantie overgehaald om te beginnen met liften. Toffe gozer.
Ik heb zo'n kleine deep tissue bal gekocht. Soort tennisbal, maar dan wat zwaarder. Tegen de muur staan, bal tussen de rug en de muur en rollen maar. Vooral lekker om de rhomboids wat los te gooien; die krengen staan bij mij altijd op tilt (postuur is kut).quote:Op maandag 30 september 2013 12:55 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
zekers, ik probeer nu zelf ook meer religieus te foamrollen.
yoga zit ik ook serieus over na te denken.
waarom haal je niet de variety box? kan je alle smaken zelf testenquote:Op maandag 30 september 2013 12:58 schreef no1uknow het volgende:
Er was toch een user die een hele rits whey smaken had geprobeerd van B&F? Fathank? Ik kan het niet meer terugvinden, heeft iemand dat nog?
Volgens mij was dat Yuri_Boyka.quote:Op maandag 30 september 2013 12:58 schreef no1uknow het volgende:
Er was toch een user die een hele rits whey smaken had geprobeerd van B&F? Fathank? Ik kan het niet meer terugvinden, heeft iemand dat nog?
Gratz brah!quote:Op maandag 30 september 2013 12:50 schreef star_gazer het volgende:
Yeah! Vandaag eindelijk 3x5x100kg gesquat!! Met pijn en moeite, maar de mijlpaal is binnen!
De squat is voor mij een moeilijke oefening, dus hier ben ik echt heel blij mee. Het is overigens maar de vraag of ik dit tijdens mijn cut ga volhouden. Ik ben na iedere SS sessie echt helemaal leeg... Is SS wel geschikt voor een cut of is het beter om over te stappen op een schema dat minder zwaar is voor het CNS?
Zonde van 't geld als iemand anders het al getest heeft.quote:Op maandag 30 september 2013 13:00 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
waarom haal je niet de variety box? kan je alle smaken zelf testen
lolwut? not sure if retarded...quote:Op maandag 30 september 2013 13:02 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Zonde van 't geld als iemand anders het al getest heeft.
lol dat impliceert toch niet dat ik mijn keuze niet op zijn beoordelingsvermogen kan baseren?quote:Op maandag 30 september 2013 13:03 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Hoe weet hij nou wat jij lekker vind?
quote:lolwut? not sure if retarded...
Maar het gaat om smaak toch?quote:Op maandag 30 september 2013 13:06 schreef no1uknow het volgende:
[..]
lol dat impliceert toch niet dat ik mijn keuze niet op zijn beoordelingsvermogen kan baseren?
[..]
Kip vind ik te mals, heb liever taai vlees. En melk is te romig, drink liever ranja wat ook wat zoeter is.quote:Op maandag 30 september 2013 13:06 schreef no1uknow het volgende:
[..]
lol dat impliceert toch niet dat ik mijn keuze niet op zijn beoordelingsvermogen kan baseren?
[..]
Volgens mij Yuri of Levolution.quote:Op maandag 30 september 2013 12:58 schreef no1uknow het volgende:
Er was toch een user die een hele rits whey smaken had geprobeerd van B&F? Fathank? Ik kan het niet meer terugvinden, heeft iemand dat nog?
nice!quote:Op maandag 30 september 2013 13:42 schreef Champy het volgende:
Leuke vergelijkingsfoto van de nummer 1 en 2:
[ afbeelding ]
Kai heeft beduidend betere biceps hier. Echt een mooie dubbele head. Phil heeft weer wat meer definitie in zijn benen.quote:Op maandag 30 september 2013 13:42 schreef Champy het volgende:
Leuke vergelijkingsfoto van de nummer 1 en 2:
[ afbeelding ]
levo. Alleen ijskoffie is te zuipen. Rest fucking zoet.quote:Op maandag 30 september 2013 12:58 schreef no1uknow het volgende:
Er was toch een user die een hele rits whey smaken had geprobeerd van B&F? Fathank? Ik kan het niet meer terugvinden, heeft iemand dat nog?
Niet doen. Ik kreeg vijf soorten chocola ofzo. Strawberry en Berryblast (bosvruchten) zijn wel lekker.quote:Op maandag 30 september 2013 12:58 schreef no1uknow het volgende:
Er was toch een user die een hele rits whey smaken had geprobeerd van B&F? Fathank? Ik kan het niet meer terugvinden, heeft iemand dat nog?
Ik heb zelf 2 potten Strawberry/Kiwi gehad. Heb ook de variety box gehaald, allemaal geprobeerd en opgeschreven wat ik er van vond per smaak. Ik vond alle smaken goed, dwz dat de smaak ook smaakte naar de naam van het product, maar niet alles vond ik even lekker.quote:Op maandag 30 september 2013 12:58 schreef no1uknow het volgende:
Er was toch een user die een hele rits whey smaken had geprobeerd van B&F? Fathank? Ik kan het niet meer terugvinden, heeft iemand dat nog?
L 193 cmquote:Op maandag 30 september 2013 10:27 schreef 1517 het volgende:
[..]
Cool! Gaat het al een beetje? Wat zijn je lifts?
Ik merk bij OHP dat de breedte van mijn grip heel belangrijk is. Vandaag kreeg ik mijn tweede set niet afgemaakt omdat mijn grip iets te breed was, waardoor de belasting niet juist valt. Derde set met een iets nauwere grip ging een stuk beter en daarmee haalde ik gewoon de 5 reps (@50kg).quote:Op maandag 30 september 2013 15:25 schreef Faeroer het volgende:
[..]
L 193 cm
GW 93 kg
DL 1x5x125
SQ 3x5x92
BP 3x5x61
OHP 3x5x32 (zwakke bureauschouders + arm uit de kom paar jaar terug)
PC 5x3x33,5 (sinds 1 week toegevoegd)
Starting Strength sinds 7 weken en verder nog nooit aan sport gedaan buiten schoolgym, dus nog niet heel hoog. Ben al lang blij dat ik van ecto naar normaal gewicht ben gegaan.Ik stop een weekje met squatten, want ik heb denk ik een knieblessure opgelopen door het squatten met hardloopschoenen met wiebelende gel kussentjes.
Knieën + pijn werken meer dan mijn hamstrings, wat volgens mij niet echt de bedoeling is. Gelukkig wel beneden parallel, maar het blijft een beetje vaag. Moet ook echt is normale schoenen kopen.
Denk dat ik ook wat extra core oefeningen toevoeg zoals leg lift, scissors, crunches en ab wheel. Met name bij de OHP merk ik dat die spieren ontzettend belangrijk zijn om goed aan te spannen.
Even in navolging op mijn eerdere post. Hier legt iemand alles voor je uit zodat je zelf een weloverwogen beslissing kan maken:quote:Op zondag 22 september 2013 11:22 schreef Faeroer het volgende:
Lichte knieblessure door teveel inwaarts te keren met de knietjes. Full Squat (ass to grass) blijft moeilijk qua de hoek waarmee de voeten uiteen staan. Vrij lastig om met mijn knieën richting mijn voeten te gaan. Niet een constante pijn, maar wel een beetje als ik nu trappen loop. Zucht.
quote:After my guys started developing their third-world squat technique, they started to notice something: Their performance in the weight room was improving. Deadlifting off the floor with a neutral spine and squatting deep suddenly felt like second nature. Lower back pain diminished. The guys started feeling soreness in their glutes and hamstrings after workouts that previously would've only really affected their quads.
standaard Yoga oefening. Eentje die ik wel als beste van de class kan in tegenstelling tot alle andere oefeningenquote:Op maandag 30 september 2013 15:51 schreef seto het volgende:
Mensen hier die continu in squat-positie kunnen blijven zitten? Ik kan het nu ongeveer een minuut maar doel is wel om voor langere tijd zo te kunnen blijven zitten
http://www.t-nation.com/f(...)the_thirdworld_squat
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Haha, ik ben op vakantie geweest naar Azie en zag echt veel mensen daar zo wachten op de bus oid. Ze hebben daar trouwens ook toiletten waar je moet squatten, poept echt goddelijk. Zo floep en alles eruit, wellicht dat ik er later zelf ook 1 neemquote:Op maandag 30 september 2013 15:51 schreef seto het volgende:
Mensen hier die continu in squat-positie kunnen blijven zitten? Ik kan het nu ongeveer een minuut maar doel is wel om voor langere tijd zo te kunnen blijven zitten
http://www.t-nation.com/f(...)the_thirdworld_squat
[..]
Nou, ik kan je vertellen dat als je aan de racekak bent, die toilletten alles behalve handig zijnquote:Op maandag 30 september 2013 16:12 schreef Klokov het volgende:
[..]
Haha, ik ben op vakantie geweest naar Azie en zag echt veel mensen daar zo wachten op de bus oid. Ze hebben daar trouwens ook toiletten waar je moet squatten, poept echt goddelijk. Zo floep en alles eruit, wellicht dat ik er later zelf ook 1 neem
Edit: iets anders toilet nog als die van Raymond, meer een wat langere streep zodat je niet bijzonder accuraat hoeft te richten
Klopt ja, zag het in Japan ook heel vaak. Gewoon even met vrienden een sigaret roken in squat-positie etc.quote:Op maandag 30 september 2013 16:12 schreef Klokov het volgende:
[..]
Haha, ik ben op vakantie geweest naar Azie en zag echt veel mensen daar zo wachten op de bus oid. Ze hebben daar trouwens ook toiletten waar je moet squatten, poept echt goddelijk. Zo floep en alles eruit, wellicht dat ik er later zelf ook 1 neem
Edit: iets anders toilet nog als die van Raymond, meer een wat langere streep zodat je niet bijzonder accuraat hoeft te richten
Kut postuur at your service! Ik ga dit denk ik ook maar aanleren. Vroeger kon ik uren in deze positie zitten om te knikkeren.quote:Op maandag 30 september 2013 16:23 schreef star_gazer het volgende:
Ze noemen m hier de "Asian squat". Mensen met een kantoorbaan kunnen m vaak niet vanwege korte hip flexors, stijve enkels en een algeheel kut postuur. Ik probeer aan het eind van iedere workout een paar minuten in deze squat te zitten om het mezelf weer aan te leren (het is een natuurlijke positie due van kinds af aan kunnen). Doet verdomd pijn in m'n schenen af en toe (stijve enkels, korte achillespees), maar ik word al beter!
Hoor wel vaker dat mensen korte hip flexors ergens de schuld van geven in de squat. Maar dit werkt alleen maar in het voordeel van een squat welke een grote heupflexie vereist.quote:Op maandag 30 september 2013 16:23 schreef star_gazer het volgende:
Ze noemen m hier de "Asian squat". Mensen met een kantoorbaan kunnen m vaak niet vanwege korte hip flexors, stijve enkels en een algeheel kut postuur. Ik probeer aan het eind van iedere workout een paar minuten in deze squat te zitten om het mezelf weer aan te leren (het is een natuurlijke positie due van kinds af aan kunnen). Doet verdomd pijn in m'n schenen af en toe (stijve enkels, korte achillespees), maar ik word al beter!
Oh jammer dacht dat je het echte werk deed, olympisch gewichtheffen.quote:Op maandag 30 september 2013 15:25 schreef Faeroer het volgende:
[..]
L 193 cm
GW 93 kg
DL 1x5x125
SQ 3x5x92
BP 3x5x61
OHP 3x5x32 (zwakke bureauschouders + arm uit de kom paar jaar terug)
PC 5x3x33,5 (sinds 1 week toegevoegd)
Starting Strength sinds 7 weken en verder nog nooit aan sport gedaan buiten schoolgym, dus nog niet heel hoog. Ben al lang blij dat ik van ecto naar normaal gewicht ben gegaan.Ik stop een weekje met squatten, want ik heb denk ik een knieblessure opgelopen door het squatten met hardloopschoenen met wiebelende gel kussentjes.
Knieën + pijn werken meer dan mijn hamstrings, wat volgens mij niet echt de bedoeling is. Gelukkig wel beneden parallel, maar het blijft een beetje vaag. Moet ook echt is normale schoenen kopen.
Denk dat ik ook wat extra core oefeningen toevoeg zoals leg lift, scissors, crunches en ab wheel. Met name bij de OHP merk ik dat die spieren ontzettend belangrijk zijn om goed aan te spannen.
Roguefitnessquote:Op maandag 30 september 2013 16:56 schreef Snakey het volgende:
Weet iemand waar ik een barbell van 220, 20 kilo maar met een 28,5mm stang kan krijgen?
Ja maar dan kan iemands beoordeling toch nog steeds een indicatie geven?quote:Op maandag 30 september 2013 13:07 schreef dreamerbulk het volgende:
[..]
Maar het gaat om smaak toch?
i can confirm ... i was his taste buds
k in ranja zitten ook genoeg eiwitten toch? moet wel 3 x lichaamsgewicht blijven halen natuurlijkquote:Op maandag 30 september 2013 13:12 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Kip vind ik te mals, heb liever taai vlees. En melk is te romig, drink liever ranja wat ook wat zoeter is.
Hopelijk heb je hier wat aan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |