Waarom wordt het waarschijnlijk een abortus?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:20 schreef zara05 het volgende:
Heeft de man dan het recht om het te weten of is het beter om te verzwijgen omdat het waarschijnlijk een abortus wordt?
De kans voor jouw kind is even groot als die van een ander kind, maar je bedoelt waarschijnlijk "gelukkig opgroeien".quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:20 schreef zara05 het volgende:
Wat zijn de kansen voor een kind om zo op te groeien zonder een fijn gezin en eventueel vader?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No Guts, No Glory
Ik wou het een beetje algemeen houden, maar ik zit momenteel in mijn verplichte 5 dagen bedenktijd voor abortus. Weet ook nog niet wat ik wil.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:23 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Waarom wordt het waarschijnlijk een abortus?
Ik denk niet dat je iets van de baby mag houden...quote:
Wie weten het tot nu toe dan allemaal? Ik neem aan alleen jij?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:28 schreef zara05 het volgende:
[..]
Ik wou het een beetje algemeen houden, maar ik zit momenteel in mijn verplichte 5 dagen bedenktijd voor abortus. Weet ook nog niet wat ik wil.
quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:25 schreef nuget het volgende:
Die keus is natuurlijk aan jezelf, en is een moreel vraagstuk.Ik had gehoopt op eventuele ervaringen van anderen. Wat de redenen zijn geweest voor hun of anderen die zij kennen om het kind te houden of die abortus te doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eens.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:27 schreef MrMonkeyman het volgende:
Speel ik wel advocaat van de duivel: gewoon abortus doen als je er niet voor kan zorgen. Anders verneuk je niet alleen je eigen leven maar ook die van de vader en je kind.
Ik, iemand die ik vertrouw en het fiom weten het. Verder niemand. Maar het is wel moeilijk om het voor mij te moeten houden en niet weten wat ik echt wil. Hoe langer ik nadenk over de hele situatie hoe liever ik het wil houden, maar ik kan het geen toekomst bieden denk ik. Of in ieder geval nu niet.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:28 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je iets van de baby mag houden...
[..]
Wie weten het tot nu toe dan allemaal? Ik neem aan alleen jij?
Ik ken zelf ook een meisje die bevallen was van een kind terwijl zij nog op de middelbare school zat. Uiteindelijk allemaal wel goed gekomen, heeft nu ook weer een vriend, maar die periode ervoor was een regelrechte nachtmerrie voor haar en haar familie. Je moet echt ontzettend sterk in je schoenen staan en ook een hele goede relatie hebben met je familie als je toch besluit om het kind te houden. Ik kan je nu al bijna 100% garanderen dat de vader van het kind er hélémaal niet op zit te wachten.
Ik denk dat ik het als man liever nu te horen zou krijgen dan dat er over jaar of 16 als ik al lang en breed lekker burgerlijk met huisje boompje beestje, kindjes alles voorelkaar denk te hebben er opeens een puber van jaar of 15 voor de deur staat (met camera team van SBS6) die mij wijs wil maken dat ik toch echt zijn vader ben.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:35 schreef Life2.0 het volgende:
ik denk dat ik het als man liever niet eens zou willen weten
Hoe ver ben je al met je studie dan? 6 weken is nog niet echt bepaald lang... Misschien cru maar je kan later altijd nog een kind nemen, als je nu bevalt kun je het moeilijk weer terug doen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:47 schreef zara05 het volgende:
[..]
Ik, iemand die ik vertrouw en het fiom weten het. Verder niemand. Maar het is wel moeilijk om het voor mij te moeten houden en niet weten wat ik echt wil. Hoe langer ik nadenk over de hele situatie hoe liever ik het wil houden, maar ik kan het geen toekomst bieden denk ik. Of in ieder geval nu niet.
Adoptie is ook nog mogelijk alhoewel me dat ook niet makkelijk lijkt.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:47 schreef zara05 het volgende:
[..]
Ik, iemand die ik vertrouw en het fiom weten het. Verder niemand. Maar het is wel moeilijk om het voor mij te moeten houden en niet weten wat ik echt wil. Hoe langer ik nadenk over de hele situatie hoe liever ik het wil houden, maar ik kan het geen toekomst bieden denk ik. Of in ieder geval nu niet.
Ook niet als je kind wel ter wereld komt en er eventueel afstand ter adoptie wordt gedaan?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:35 schreef Life2.0 het volgende:
ik denk dat ik het als man liever niet eens zou willen weten
Nog een jaar. Ik ben bang dat ik spijt van de abortus ga krijgen. Het is niet zo makkelijk van: abortus en mond houden.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:50 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Hoe ver ben je al met je studie dan? 6 weken is nog niet echt bepaald lang... Misschien cru maar je kan later altijd nog een kind nemen, als je nu bevalt kun je het moeilijk weer terug doen.
Adoptie heb ik overna gedacht en ik zou het wel willen zodat het kind een kans heeft. Maar 100% afstand doen kan ik echt niet, dan voed ik het liever alleen op.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:52 schreef trovey het volgende:
[..]
Adoptie is ook nog mogelijk alhoewel me dat ook niet makkelijk lijkt.
Waarom? Als het ook een liefdevolle moeder én vader kan hebben, met een fatsoenlijk inkomen ook nog.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:03 schreef zara05 het volgende:
[..]
Adoptie heb ik overna gedacht en ik zou het wel willen zodat het kind een kans heeft. Maar 100% afstand doen kan ik echt niet, dan voed ik het liever alleen op.
waarschijnlijk niet, het zijn dan zaken die in je hoofd blijven zitten maar waar je geen enkele invloed over kan hebben, ik zou dan gaan voor ignorance is blissquote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:52 schreef zara05 het volgende:
[..]
Ook niet als je kind wel ter wereld komt en er eventueel afstand ter adoptie wordt gedaan?
Jij denkt dat iemand gemakkelijk afstand kan doen van een kind dat ze 9 maanden onder haar hart gedragen heeft??? En dat een "rationele" beslissing alles makkelijk maakt?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:05 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Waarom? Als het ook een liefdevolle moeder én vader kan hebben, met een fatsoenlijk inkomen ook nog.
dat, je bent moeder maar heb geen kind (met diezelfde gedacht zou ik het als vader niet willen weten)quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Jij denkt dat iemand gemakkelijk afstand kan doen van een kind dat ze 9 maanden onder haar hart gedragen heeft??? En dat een "rationele" beslissing alles makkelijk maakt?
Een kind afstaan lijkt mij één van de moeilijkste dingen die een vrouw kan meemaken. Véél moeilijker dan een abortus, en die gaat de meeste vrouwen al niet in de kouwe kleren zitten...
Wat voor een opleiding? Besef heel goed dat als je je kind krijgt je het eerste aantal jaren je handen vol hebt... Je moet dan ook nog eens op zoek gaan naar werk om niet alleen jezelf maar ook je kind te onderhouden.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:03 schreef zara05 het volgende:
[..]
Nog een jaar. Ik ben bang dat ik spijt van de abortus ga krijgen. Het is niet zo makkelijk van: abortus en mond houden.
[..]
Adoptie heb ik overna gedacht en ik zou het wel willen zodat het kind een kans heeft. Maar 100% afstand doen kan ik echt niet, dan voed ik het liever alleen op.
SOA test stond ik ook niet bij stil totdat de HA het aandrong. Ik ben ontzettend dom en naïef geweest en keihard gestraft. Er komt ontzettend veel op je af als vrouw. Hij (de vader) zit waarschijnlijk iets te doen en heeft totaal geen idee wat voor keuzes ik nu allemaal alleen moet nemen. Een soatest denk je dan niet eens bij na.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:56 schreef glasmetwater het volgende:
Om te beginnen, beschermd de pil gelukkig ook tegen soa's ><.
Maar even on-topic, je moet er echt wel heel erg zeker van zijn dat je dat kindje alleen kunt opvoeden. Want je kan je kind er goed mee beschadigen als je je over een paar jaar bedenkt dat het toch maar lastig is en je je jeugd/leven terug wil/wil inhalen.
En ondanks dat ik absoluut niet voor abortus ben als voorbehoedsmiddel, en dat ik vind dat als je oud genoeg bent om sex te hebben je oud en wijs genoeg zou moeten zijn om een kind op te voeden. Denk ik dat je toch echt in het belang van het kindje moet denken. En ik kan me heel goed voorstellen dat je hormonen zeggen dat je het graag wil houden, maar denk er goed over na of het ook het beste is voor je kindje.
Want een onstabiele thuis situatie is funest voor ieder kind, en als je er niet 100% van overtuigd bent dat je er goed voor kunt zorgen moet je je afvragen of abortus of adoptie niet beter is.
Als ze nu 6 weken zwanger is zal ze halverwege het college/studiejaar bevallen als ze besluit het kind te houden. Studie afmaken lijkt me dan érg moeilijk.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:09 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Wat voor een opleiding? Besef heel goed dat als je je kind krijgt je het eerste aantal jaren je handen vol hebt... Je moet dan ook nog eens op zoek gaan naar werk om niet alleen jezelf maar ook je kind te onderhouden.
Daarvoor zul je al enkele maanden met een zwangere buik je studie moeten afronden. Ik ben hier nu zelf momenteel mee bezig en weet hoeveel tijd het kost en stress oplevert. Je zal het ook met je familie en je vrienden bespreken. Dit zal als een lopend vuurtje rondgaan en zo zal de vader er denk ik ook wel snel achterkomen.
Ik kan me zelf moeilijk inschatten hoe lastig de stituatie is waarin jij verkeert, maar ik zou voor abortus gaan. 6 weken is nog héél vroeg en hoe langer je wacht des te minder opties je zal hebben.
Je hoeft niet zo verontwaardigd te doen, vroeg me gewoon af waarom dan toch maar liever alleen opvoeden terwijl TS "het beste voor het kind wil" en zich afvraagt of het wel gelukkig wordt zonder vader etc.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Jij denkt dat iemand gemakkelijk afstand kan doen van een kind dat ze 9 maanden onder haar hart gedragen heeft??? En dat een "rationele" beslissing alles makkelijk maakt?
Een kind afstaan lijkt mij één van de moeilijkste dingen die een vrouw kan meemaken. Véél moeilijker dan een abortus, en die gaat de meeste vrouwen al niet in de kouwe kleren zitten...
Omdat het mijn kindje is die kan dan niet meer kan of mag zien. En die ik graag met mijn eigen liefde wil opvoeden.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:05 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Waarom? Als het ook een liefdevolle moeder én vader kan hebben, met een fatsoenlijk inkomen ook nog.
Er zijn genoeg moeders die hun kinderen opvoeden zonder vader/moeder(lesbi).quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:11 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Je hoeft niet zo verontwaardigd te doen, vroeg me gewoon af waarom dan toch maar liever alleen opvoeden terwijl TS "het beste voor het kind wil" en zich afvraagt of het wel gelukkig wordt zonder vader etc.
Omdat jij doet alsof het één of andere "makkelijke" rationele beslissing is.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:11 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Je hoeft niet zo verontwaardigd te doen, vroeg me gewoon af waarom dan toch maar liever alleen opvoeden terwijl TS "het beste voor het kind wil" en zich afvraagt of het wel gelukkig wordt zonder vader etc.
Eens. Ondanks wat veel mensen denken is abortus óók zeer emotioneel ingrijpend voor de meeste vrouwen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:13 schreef erodome het volgende:
In het geval van abortus zou ik het niet vertellen aan die gast, wel aan iemand die me erg na is zodat ik niet alleen sta erin. In het geval van willen houden zou ik het wel vertellen, het is immers ook zijn kind dan, ook al hoef ik geen steun. Dan kan hij zelf kiezen of hij deel wil uitmaken van het leven van dat kind of niet en staat hij niet met zijn mond vol tanden als het kind als puber ineens besluit dat hij wil weten wie zijn vader is.
Neem het volgende in goede beschouwing:quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:03 schreef zara05 het volgende:
[..]
Nog een jaar. Ik ben bang dat ik spijt van de abortus ga krijgen. Het is niet zo makkelijk van: abortus en mond houden.
[..]
Adoptie heb ik overna gedacht en ik zou het wel willen zodat het kind een kans heeft. Maar 100% afstand doen kan ik echt niet, dan voed ik het liever alleen op.
Als TS alleen maar emotionele reacties had gewild had ze beter in OUD kunnen posten denk ik. Hier zitten nou eenmaal ook mensen die zich gewoon zaken afvragen zonder er al te emotioneel over te doen. En blijkbaar vindt ze dat niet erg want ze geeft gewoon normaal antwoordquote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Omdat jij doet alsof het één of andere "makkelijke" rationele beslissing is.
Het is een tussenoplossing als je abortus uiteindelijk niet kunt doen maar het kind ook niet kan opvoeden door omstandigheden, voor het kind dan de beste oplossing als het er toch is.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Jij denkt dat iemand gemakkelijk afstand kan doen van een kind dat ze 9 maanden onder haar hart gedragen heeft??? En dat een "rationele" beslissing alles makkelijk maakt?
Een kind afstaan lijkt mij één van de moeilijkste dingen die een vrouw kan meemaken. Véél moeilijker dan een abortus, en die gaat de meeste vrouwen al niet in de kouwe kleren zitten...
Dan zou ik gewoon helemaal niks meer zeggen. Beetje lullig om het hem naderhand nog te gaan vertellen, wanneer ie er totaal niks meer aan heeft/mee kan.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:15 schreef Xeanor het volgende:
En je kan het best delen met een beste vriendin, maar ik zou niks zeggen tegen die vent. Als je dat wel wil doe dat dan pas na de abortus.
Anders gaat hij misschien lastig doen en wordt de beslissing alleen nog maar moeilijker.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:19 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Dan zou ik gewoon helemaal niks meer zeggen. Beetje lullig om het hem naderhand nog te gaan vertellen, wanneer ie er totaal niks meer aan heeft/mee kan.
Het is een oplossing, maar niet één die ik aan zou kunnen denk ik.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:18 schreef trovey het volgende:
[..]
Het is een tussenoplossing als je abortus uiteindelijk niet kunt doen maar het kind ook niet kan opvoeden door omstandigheden, voor het kind dan de beste oplossing als het er toch is.
Ik zeg ook niet dat het een makkelijke is, alle drie zijn het moeilijke beslissingen met allemaal hun mogelijke gevolgen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het is een oplossing, maar niet één die ik aan zou kunnen denk ik.
Het is aan TS. Die zal er ongetwijfeld heel erg goed over nadenken, en dan haar uiteindelijke keuze maken. Hoe dan ook gaat het niet gemakkelijk zijn voor haar denk ik, wat ze ook uiteindelijk besluit.
Snap ik, maar ik zou: of helemaal niks zeggen, of het van tevoren zeggen zodat hij z'n mening ook nog kan geven. Maar niet hem naderhand nog even mededelen: "o ja....."quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:19 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Anders gaat hij misschien lastig doen en wordt de beslissing alleen nog maar moeilijker.
Een hbo opleiding. Ik zeg liever niet welke opleiding. Maar mijn kansen voor een baan zijn wel goed en bovendien kan ik altijd nog onder mijn niveau werken.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:09 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Wat voor een opleiding? Besef heel goed dat als je je kind krijgt je het eerste aantal jaren je handen vol hebt... Je moet dan ook nog eens op zoek gaan naar werk om niet alleen jezelf maar ook je kind te onderhouden.
Daarvoor zul je al enkele maanden met een zwangere buik je studie moeten afronden. Ik ben hier nu zelf momenteel mee bezig en weet hoeveel tijd het kost en stress oplevert. Je zal het ook met je familie en je vrienden bespreken. Dit zal als een lopend vuurtje rondgaan en zo zal de vader er denk ik ook wel snel achterkomen.
Ik kan me zelf moeilijk inschatten hoe lastig de stituatie is waarin jij verkeert, maar ik zou voor abortus gaan. 6 weken is nog héél vroeg en hoe langer je wacht des te minder opties je zal hebben.
Klopt, daar zijn we het dus iig over eensquote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:20 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het een makkelijke is, alle drie zijn het moeilijke beslissingen met allemaal hun mogelijke gevolgen.
Je kansen zijn nu misschien goed omdat je alleenstaand bent en dus ook veel tijd aan je werk kan besteden...quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:23 schreef zara05 het volgende:
[..]
Een hbo opleiding. Ik zeg liever niet welke opleiding. Maar mijn kansen voor een baan zijn wel goed en bovendien kan ik altijd nog onder mijn niveau werken.
Met zes weken kan ik nog voor de abortuspil gaan, maar die keuze is hetzelfde als voor een afgrond staan en je moet naar beneden springen alles gaat tegen je eigen logica en gevoel in.
Zeker, een abortus op zichzelf lijkt me ook een moeilijke beslissing hoe men er ook over denkt of een foetus een kind is en wanneer er echt sprake van baby. Zou het zelf ook niet zo weten als het me zou overkomen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Klopt, daar zijn we het dus iig over eens.
Maar ik denk dat heel veel mensen (zowel mannen als vrouwen) de emotionele impact van een abortus onderschatten. Ook dat is geen "makkelijke" oplossing. Veel vrouwen komer er na de abortus achter dat die ingreep meer impact op ze had dan ze ervoor dachten.
Voorbeeldje (maar heeel veel over te vinden op internet):
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)ionele-ingreep.dhtml
Omdat dit niet iets is waarvan je wil dat iedereen het weet en als hij het weet, weet iedereen het. Alles wat je doet heeft consequenties of het nou de abortus is, houden is, adoptie is of degenen aan wie je het vertelt.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:22 schreef Cliff_Hanger het volgende:
Ik vind eigenlijk wel dat de "vader" het recht heeft om te weten dat hij "vader" kan worden.
Bedoel het recht van mannen betreft kinderen wordt steeds minder.
En begin me ook steeds meer af te vragen waarom hij geen recht heeft om het te weten?
Of waarom je zóiets überhaupt eigenlijk zou willen verzwijgen. Ook hij was erbij hoor toen jij je benen wijd lag en hij men zen leuter derin douwde.
Beetje lomp gezegd maar ik vind zeer zeker wel dat hij het moet weten, en dan is aan hem de keus wat hij er mee wil of wat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
Dat kan ik wel snappen,quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:31 schreef zara05 het volgende:
[..]
Omdat dit niet iets is waarvan je wil dat iedereen het weet en als hij het weet, weet iedereen het. Alles wat je doet heeft consequenties of het nou de abortus is, houden is, adoptie is of degenen aan wie je het vertelt.
Toen ik de test deed en zwanger bleek te zijn ging ik kapot van binnen dat ik zwanger ben en voelde totaal geen geluk. Wel enorm veel schaamte en schaamte om het iemand te vertellen. En waarom weet ik ook niet.
Ik geef normaal antwoord omdat ik gewoon geen keuze zelf zie om te maken. Het liefst zou ik weer in bed gaan liggen totdat er weer een dag voorbij is, maar als ik dat blijf doen voel ik mij nog kutter dan ik mij nu al voel en schiet ik niks op. En die keuze laat niet op zich wachten. Tot acht weken is het makkelijkst.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:16 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Als TS alleen maar emotionele reacties had gewild had ze beter in OUD kunnen posten denk ik. Hier zitten nou eenmaal ook mensen die zich gewoon zaken afvragen zonder er al te emotioneel over te doen. En blijkbaar vindt ze dat niet erg want ze geeft gewoon normaal antwoord
Het is zijn beslissing niet.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:34 schreef Cliff_Hanger het volgende:
[..]
Dat kan ik wel snappen,
Maar hoezo per definitie als hij het weet, weet iedereen het?
Ik vind dat je mannen iets te oppervlakkig in schat. Ook sommige mannen kunnen er ook getraumatiseerd van raken als ze achteraf te horen krijgen dat hij vader had kunnen zijn.
Ook is het zijn vlees en bloed ongeacht in welke situatie het gewekt is.
En vind zeer zeker niet dat je het hem recht mag ontnemen om te beslissen wat hij wil ongeacht je het weg laat halen of je het wil houden.
Want?quote:
Natuurlijk, maar jij zult degene zijn die uiteindelijk beslist, laten we niet doen alsof dat niet zo isquote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:37 schreef zara05 het volgende:
[..]
Nouja het is uiteindelijk mijn lichaam dus mijn keuze, maar hij mag wel een mening hebben.
Het is jouw lichaam, maar wat er nu in je groeit is van jullie allebei...quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:37 schreef zara05 het volgende:
[..]
Nouja het is uiteindelijk mijn lichaam dus mijn keuze, maar hij mag wel een mening hebben.
Nee, omdat het kind in haar lijf groeit, en eea voor haar de grootste impact heeft.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:37 schreef Cliff_Hanger het volgende:
[..]
Want?
Omdat je een vrouw bent mag je alles maar beslissen ook al wil de vader er wel wat van weten?
Ik vind dat daar echt zo oppervlakkig over gedacht wordt
Daar ben ik het ook mee eens. Als je zo volwassen bent om samen een kind te maken moet je ook maar zo volwassen zijn om samen de vervolgkeuze te maken.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:38 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Het is jouw lichaam, maar wat er nu in je groeit is van jullie allebei...
Als de dame in kwestie tot abortus zou overgaan zou ik het als man niet willen weten in dit geval (bij zwangerschap binnen een relatie zou dat anders kunnen liggen).quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:41 schreef Cliff_Hanger het volgende:
Sorry hoor, als je de rollen nu eens omdraait en jij was de man in kwestie?
Had je dan ook helemaal niks willen weten?
En had je dan ook niet enigszins een mening willen geven?
Der zijn ook mannen die het kind dan zelf wel opvoeden zonder vrouwen,
gebeurd niet vaak maar die zijn er wel
Nee absoluut niet maar zoiets doe je samen, ook al is de verstandshouding niet optimaal.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, omdat het kind in haar lijf groeit, en eea voor haar de grootste impact heeft.
Maar jij bent van mening dat de vader de moeder zou moeten kunnen dwingen abortus te ondergaan, het kind te houden of tot een adoptie over te gaan?
Moet je wel de vrouw zo ver krijgen dat ze de zwangerschap niet afbreekt, dat is helaas het nadeel van de man in het geheel.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:41 schreef Cliff_Hanger het volgende:
Sorry hoor, als je de rollen nu eens omdraait en jij was de man in kwestie?
Had je dan ook helemaal niks willen weten?
En had je dan ook niet enigszins een mening willen geven?
Der zijn ook mannen die het kind dan zelf wel opvoeden zonder vrouwen,
gebeurd niet vaak maar die zijn er wel
We hebben geen contact meer, al ruim een maand. Liever zou ik ook het kind alleen opvoeden dan met hem.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:40 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Daar ben ik het ook mee eens. Als je zo volwassen bent om samen een kind te maken moet je ook maar zo volwassen zijn om samen de vervolgkeuze te maken.
Ligt eraan. Ik zou het wel willen weten, maar dan vooral om haar te steunen en er ook voor te zorgen dat de abortus zou doorgaan. Zou ze liever het kind willen houden dan zou ik er echt héél goed over na moeten denken.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:42 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Als de dame in kwestie tot abortus zou overgaan zou ik het als man niet willen weten in dit geval (bij zwangerschap binnen een relatie zou dat anders kunnen liggen).
Als ze besluit het kind te krijgen en daarna te houden of te willen laten adopteren zou ik het wel graag willen weten.
En hoe wil je dit dan later aan je kind verklaren?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:43 schreef zara05 het volgende:
[..]
We hebben geen contact meer, al ruim een maand. Liever zou ik ook het kind alleen opvoeden dan met hem.
Dat kan toch ook? Je hoeft niet te gaan samenwonen ofzo.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:43 schreef zara05 het volgende:
[..]
We hebben geen contact meer, al ruim een maand. Liever zou ik ook het kind alleen opvoeden dan met hem.
Als je het houdt kan je het naar mijn mening niet maken om het niet te vertellen of hem buiten het leven van dat kind te houden als hij er wel deel van uit wil maken. Wel kan je zeggen dat je geen steun verwacht in de opvoeding en hem dan ook niet als erkende vader zal aanmelden en dus ook geen geld wil.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:43 schreef zara05 het volgende:
[..]
We hebben geen contact meer, al ruim een maand. Liever zou ik ook het kind alleen opvoeden dan met hem.
Ik weet al precies hoe het gaat. TS wil in eerste instantie de papa niet betrekken bij de opvoeding maar ontdekt dan dat ze papa wel kan laten dokken.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:46 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat kan toch ook? Je hoeft niet te gaan samenwonen ofzo.
Hij heeft alleen wel rechten (en plichten) als hij het kind erkent meen ik (met succes gezag aanvragen kun jij wél blokkeren geloof ik).
Of bedoel je: hem overal buiten laten? Dat zou ik niet doen. Is ook niet eerlijk richting het kind.
1. Dat verschilt per man (zie dit topic), per "relatie" (wel of geen relatie bijv een one night stand) en verschilt ook per "beslissing" (denk dat veel mannen het wel willen weten als het kind er daadwerkelijk komt, en minder mannen als het toch een abortus wordt)quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:44 schreef n00b13 het volgende:
Ik zou het graag willen weten en op zijn minst het gevoel willen hebben een stem te krijgen in het hele gebeuren. Het is tenslotte ook mijn kind dat daar binnen in jou groeit...
Dat vrouwen dat niet begrijpen baart me echt zorgen.
Ik zou het hem wel vertellen, dat hij een kind heeft. Maar ik wil het kind alleen opvoeden zonder hem. Misschien in ruil voor geen geld want dat wil ik toch niet hebben, ik doe het dan helemaal alleen. Nouja helemaal alleen misschien niet, maar zonder hem.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:47 schreef erodome het volgende:
[..]
Als je het houdt kan je het naar mijn mening niet maken om het niet te vertellen of hem buiten het leven van dat kind te houden als hij er wel deel van uit wil maken. Wel kan je zeggen dat je geen steun verwacht in de opvoeding en hem dan ook niet als erkende vader zal aanmelden en dus ook geen geld wil.
Jaa dat kan idd per man verschillen maar hoe komt zij daarachter dan? Of hij het nou wel of niet wil weten? Dat weet je niet, weet TS ook niet.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
1. Dat verschilt per man (zie dit topic), per "relatie" (wel of geen relatie bijv een one night stand) en verschilt ook per "beslissing" (denk dat veel mannen het wel willen weten als het kind er daadwerkelijk komt, en minder mannen als het toch een abortus wordt)
2. Ik begrijp het best, maar echte zeggenschap zul je sowieso niet hebben. je kunt de vrouw niet dwingen tot aborteren of houden. Je kunt wél beslissen wat je wil als het kind er uiteindelijk wel komt.
En let wel: zoals ik het lees was er geen sprake van een relatie in dit geval (of een hele korte).
1. Hoe is het een verschil? Er groeit iets in haar buik wat *ook van mij* is. Ik voel ook weinig voor een sms'je: "Gefeliciteerd! Je was vader, het kind wordt morgen geaborteerd.", maar dat liever dan dat ik niks weet. (2.) En ik hoef toch niemand te dwingen? Je kunt toch een fatsoenlijk gesprek voeren. Kijken wat de bezwaren zijn en of die niet zijn weg te nemen op de een of andere manier? Vrouw kiest, maar een man zou op zijn minst zijn mening moeten kunnen geven.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
1. Dat verschilt per man (zie dit topic), per "relatie" (wel of geen relatie bijv een one night stand) en verschilt ook per "beslissing" (denk dat veel mannen het wel willen weten als het kind er daadwerkelijk komt, en minder mannen als het toch een abortus wordt)
2. Ik begrijp het best, maar echte zeggenschap zul je sowieso niet hebben. je kunt de vrouw niet dwingen tot aborteren of houden. Je kunt wél beslissen wat je wil als het kind er uiteindelijk wel komt.
En let wel: zoals ik het lees was er geen sprake van een relatie in dit geval (of een hele korte).
quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:56 schreef n00b13 het volgende:
[..]
1. Hoe is het een verschil? Er groeit iets in haar buik wat *ook van mij* is. Ik voel ook weinig voor een sms'je: "Gefeliciteerd! Je was vader, het kind wordt morgen geaborteerd.", maar dat liever dan dat ik niks weet. (2.) En ik hoef toch niemand te dwingen? Je kunt toch een fatsoenlijk gesprek voeren. Kijken wat de bezwaren zijn en of die niet zijn weg te nemen op de een of andere manier? Vrouw kiest, maar een man zou op zijn minst zijn mening moeten kunnen geven.
Het voelt ook als mijn kind en niet ons kind. Misschien komt dat omdat hij er ook niks vanaf weet. Als ik het zo bekijk ga ik ook alleen lichamelijk veranderen 9 maanden lang en niet hij. Voor hem is het net zo makkelijk om mij te verlaten en alleen achter te laten met een kind als zeggenschap willen hebben. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou die keuze niet hebben.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:44 schreef n00b13 het volgende:
Ik zou het graag willen weten en op zijn minst het gevoel willen hebben een stem te krijgen in het hele gebeuren. Het is tenslotte ook mijn kind dat daar binnen in jou groeit...
Dat vrouwen dat niet begrijpen baart me echt zorgen.
VOOR JOU!!!! En voor hem? Denk je dat het hem geen malle moer interesseert?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:57 schreef zara05 het volgende:
[..]
Het voelt ook als mijn kind en niet ons kind. Misschien komt dat omdat hij er ook niks vanaf weet. Als ik het zo bekijk ga ik ook alleen lichamelijk veranderen 9 maanden lang en niet hij. Voor hem is het net zo makkelijk om mij te verlaten en alleen achter te laten met een kind als zeggenschap willen hebben. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou die keuze niet hebben.
Dat kun je m.i. dus niet maken. Je kunt niet zijn kind krijgen en het vervolgens - tegen zijn wil - helemaal van hem weghouden.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:53 schreef zara05 het volgende:
[..]
Ik zou het hem wel vertellen, dat hij een kind heeft. Maar ik wil het kind alleen opvoeden zonder hem. Misschien in ruil voor geen geld want dat wil ik toch niet hebben, ik doe het dan helemaal alleen. Nouja helemaal alleen misschien niet, maar zonder hem.
Dat heb ik ook niet gezegd.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:55 schreef Cliff_Hanger het volgende:
[..]
Jaa dat kan idd per man verschillen maar hoe komt zij daarachter dan? Of hij het nou wel of niet wil weten? Dat weet je niet, weet TS ook niet.
En een abortus kan ook een heftige impact hebben voor een man het is ook zijn vlees en bloed wat weggehaald wordt.
En daarbij zeg ik ook niet dat hij nu ineens kan gaan beslissen.
Maar je kunt wel samen om tafel gaan zitten (hoe volwassen, zoals het hoort!) En dan aan elkaar kenbaar maken wat je wilt hoe je het wilt.
Natuurlijk kan hij het niet afdwingen maar ik vind wel dat de man net zo goed zijn mening in de buitenwereld mag brengen hoe hij erover denkt.
En ik vind zeer zeker niet dat je iemand zen mening hierover mag afpakken omdat het een man is en het niet in zijn lichaam groeit.
Vind ik echt belachelijk
Ook daar ben ik het niet met je eens. Ook een man kan ineens 180 graden draaien, en dat is in dit geval niet zo maar hij kan ook voor een relatie willen gaan puur en alleen voor een kind.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat heb ik ook niet gezegd.
Maar ik denk dat het de meeste mannen niet schaadt (eerder baat) ze niet te vertellen dat je zwanger bent las je al hééél zeker weet dat je een abortus zult ondergaan. Het heeft dan geen toegevoegde waarde. Het kan juist een extra last zijn die die man dan met zich mee moet dragen, terwijl die noodzaak er niet is. Ignorance is bliss sometimes..
Ken je die van hans teeuwen over vrouwen? Die komt nu mijn hoofd binnenvliegen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat heb ik ook niet gezegd.
Maar ik denk dat het de meeste mannen niet schaadt (eerder baat) ze niet te vertellen dat je zwanger bent las je al hééél zeker weet dat je een abortus zult ondergaan. Het heeft dan geen toegevoegde waarde. Het kan juist een extra last zijn die die man dan met zich mee moet dragen, terwijl die noodzaak er niet is. Ignorance is bliss sometimes..
En misschien laat hij jou dat kind wel alleen opvoeden. Maar hij heeft het recht om te weten dat hij evt vader kan worden, en daar kunnen/moeten jullie samen over beslissen. Uiteindelijk kan hij jou niet dwingen om een abortus te laten plegen, maar dat neemt niet weg dat hij geen stem in dezen heeft.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:53 schreef zara05 het volgende:
[..]
Ik zou het hem wel vertellen, dat hij een kind heeft. Maar ik wil het kind alleen opvoeden zonder hem. Misschien in ruil voor geen geld want dat wil ik toch niet hebben, ik doe het dan helemaal alleen. Nouja helemaal alleen misschien niet, maar zonder hem.
Wat mij betreft mag een man zeker zijn mening geven.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:56 schreef n00b13 het volgende:
[..]
1. Hoe is het een verschil? Er groeit iets in haar buik wat *ook van mij* is. Ik voel ook weinig voor een sms'je: "Gefeliciteerd! Je was vader, het kind wordt morgen geaborteerd.", maar dat liever dan dat ik niks weet. (2.) En ik hoef toch niemand te dwingen? Je kunt toch een fatsoenlijk gesprek voeren. Kijken wat de bezwaren zijn en of die niet zijn weg te nemen op de een of andere manier? Vrouw kiest, maar een man zou op zijn minst zijn mening moeten kunnen geven.
Maar het is niet alleen jouw kind, het is ook zijn kind. Als hij deel wil uitmaken van het leven van dat kind is dat zijn recht. En niet alleen dat, het is ook het recht van het kind en dat recht gaat ver voorbij wat jij zou willen zelf.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:53 schreef zara05 het volgende:
[..]
Ik zou het hem wel vertellen, dat hij een kind heeft. Maar ik wil het kind alleen opvoeden zonder hem. Misschien in ruil voor geen geld want dat wil ik toch niet hebben, ik doe het dan helemaal alleen. Nouja helemaal alleen misschien niet, maar zonder hem.
Je bent geen man. Dus je weet niet hoe een man zich erbij zou voelen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wat mij betreft mag een man zeker zijn mening geven.
Maar als IK een man was, en ik had een one night stand die uitmondde in een zwangerschap en een een abortus zou ik het niet hoeven weten. Kan er niks aan doen, en het zou een extra last voor me kunnen zijn als ik het wel wist. Dan maar liever onwetend; ik had er toch niks aan kunnen veranderen.
Bij een zwangerschap die uitgedragen wordt zou ik het wel altijd willen weten.
Maar goed, dat verschilt dus per mens
Hij kan zo veel willen. Maar als de vrouw dat niet wil houdt het op. De beslissing ligt in ultimo nou eenmaal bij haar. En gelukkig maar, want een vrouw (laten) dwingen tot abortus of voldragen, al dan niet met de adoptie-optie, vind ik écht niet kunnen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:03 schreef Cliff_Hanger het volgende:
[..]
Ook daar ben ik het niet met je eens. Ook een man kan ineens 180 graden draaien, en dat is in dit geval niet zo maar hij kan ook voor een relatie willen gaan puur en alleen voor een kind.
Ik vind echt dat mannen hierin minderwaardig worden geschat puur en alleen om het feit omdat het niet in hun lichaam groeit.
Gelukkig niet, en ik denk ook niet dat ik het wil wetenquote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:03 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ken je die van hans teeuwen over vrouwen? Die komt nu mijn hoofd binnenvliegen.
Ik ben wel een man en kan me er wel in vinden hoor.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:08 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Je bent geen man. Dus je weet niet hoe een man zich erbij zou voelen.
Als ik TS was:quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:04 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
En misschien laat hij jou dat kind wel alleen opvoeden. Maar hij heeft het recht om te weten dat hij evt vader kan worden, en daar kunnen/moeten jullie samen over beslissen. Uiteindelijk kan hij jou niet dwingen om een abortus te laten plegen, maar dat neemt niet weg dat hij geen stem in dezen heeft.
Denk eraan dat je kind later ook nieuwsgierig wordt naar zijn biologische vader. En die vragen komen er, en dan kan jij niet blijven doen alsof je neus bloedt. Stel je voor hoe je (evt) kind zich dan voelt, net als de vader in kwestie, als hij hoort dat hij al die tijd een kind had.
Vertel het hem gewoon, vertel hem desnoods er meteen bij dat je geen abortus gaat nemen en dat je aan hem de keuze geeft om een rol te spelen in het kind zijn leven, maar hij heeft het recht om het te weten. En hij heeft zeker het recht om hier een stem in te hebben.
Ik zeg ook dat ik het zou willen. Of het mogelijk is weet ik niet. Kan hem ook niet inschatten als het om dit gaat. Maar ik praat ook al over mijn kind terwijl het nog niet eens zo ver is en dat bedoelde ik ook met het vergelijk tussen abortus en voor en afgrond staan en je moet naar beneden springen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:58 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat kun je m.i. dus niet maken. Je kunt niet zijn kind krijgen en het vervolgens - tegen zijn wil - helemaal van hem weghouden.
Als hij daarmee akkoord gaat is het een ander verhaal natuurlijk, maar daar zou ik maar niet op rekenen..
Echt? Jij zou liever van niks willen weten?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:10 schreef BRooster het volgende:
[..]
Ik ben wel een man en kan me er wel in vinden hoor.
Nou zo kom je wel over, met het feit dat het puur en alleen haar mening is of haar wil is wet.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hij kan zo veel willen. Maar als de vrouw dat niet wil houdt het op. De beslissing ligt in ultimo nou eenmaal bij haar. En gelukkig maar, want een vrouw (laten) dwingen tot abortus of voldragen, al dan niet met de adoptie-optie, vind ik écht niet kunnen.
En ik beschouw mannen helemaal niet als minderwaardig.
Precies.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:11 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Als ik TS was:
Ik zou hem allereerst vertellen dat je zwanger bent. Zonder te vertellen dat je een abortus wilt. Vertel hem dat je erover nadenkt en wat hij daarvan vindt. Vraag hem daarna (ongeacht het antwoord op de vorige vraag) of hij een rol zou willen spelen in het leven van het kind, mocht het geboren worden.
Het is nu aan hem om te laten merken wat hij wil en hoe hij betrokken wil worden bij jouw beslissing.
Volgens heb je mij niet begrepen of het niet goed gelezen. Stel we hadden een relatie, verlaat mij en erkent het kind niet. Dan laat hij mij toch ook zonder keuze achter met een kind. Is dat dan wel eerlijk?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:58 schreef n00b13 het volgende:
[..]
VOOR JOU!!!! En voor hem? Denk je dat het hem geen malle moer interesseert?
Dus nee, ik begrijp niet wat je bedoelt.
Welke beslissing je ook neemt: het zal zwaar zijn. Er is geen "makkelijke" keuze of een "uitweg".quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:11 schreef zara05 het volgende:
[..]
Ik zeg ook dat ik het zou willen. Of het mogelijk is weet ik niet. Kan hem ook niet inschatten als het om dit gaat. Maar ik praat ook al over mijn kind terwijl het nog niet eens zo ver is en dat bedoelde ik ook met het vergelijk tussen abortus en voor en afgrond staan en je moet naar beneden springen.
Als de beslissing voor abortus al door haar is gemaakt of de abortus al is gepleegd denk ik dat ik het inderdaad liever niet zou willen weten.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:11 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Echt? Jij zou liever van niks willen weten?
Wie zegt dat dat gebeurt? En jij doet nu precies hetzelfde als je hem niks vertelt: je laat hem zonder keuze achter zonder kind, terwijl hij er wel één heeft (op dit moment).quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:14 schreef zara05 het volgende:
[..]
Volgens heb je mij niet begrepen of het niet goed gelezen. Stel we hadden een relatie, verlaat mij en erkent het kind niet. Dan laat hij mij toch ook zonder keuze achter met een kind. Is dat dan wel eerlijk?
Bedankt!quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:14 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Welke beslissing je ook neemt: het zal zwaar zijn. Er is geen "makkelijke" keuze of een "uitweg".
Heel veel sterkte met je beslissing![]()
Dan is het net zo goed een klootzak.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:14 schreef zara05 het volgende:
[..]
Volgens heb je mij niet begrepen of het niet goed gelezen. Stel we hadden een relatie, verlaat mij en erkent het kind niet. Dan laat hij mij toch ook zonder keuze achter met een kind. Is dat dan wel eerlijk?
Maar dat is niet gebeurd. Dus raap je vrouwelijke ballen bij elkaar en doe het juiste.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:14 schreef zara05 het volgende:
[..]
Volgens heb je mij niet begrepen of het niet goed gelezen. Stel we hadden een relatie, verlaat mij en erkent het kind niet. Dan laat hij mij toch ook zonder keuze achter met een kind. Is dat dan wel eerlijk?
Omdat dat nou eenmaal de realiteit is. De beslissing ligt uiteindelijk bij de vrouw. Hoe je het ook wendt of keert. Dat kun je leuk vinden of niet, maar het is gewoon zo.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:12 schreef Cliff_Hanger het volgende:
[..]
Nou zo kom je wel over, met het feit dat het puur en alleen haar mening is of haar wil is wet.
Ik kan me hier zo over opwinden dat vrouwen over het algemeen hier zo laconiek over kunnen doen, het is verdikke ook zijn vlees en bloed. Je weet niet van te voren of een man het wél wil weten of niet wil weten en daar kom je alleen achter door het te vertellen.
En als je volwassen genoeg bent(denkt) om sex te kunnen hebben, vind ik ook dat ik ook zeer zeker die verantwoordelijkheid moet nemen om met elkaar om tafel te gaan zitten zodat zowel man als vrouw hier zijn mening over mag geven. En dan kan je als vrouw dat meenemen in je beslissing!!
Zie ik het nu goed of???quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:14 schreef zara05 het volgende:
[..]
Volgens heb je mij niet begrepen of het niet goed gelezen. Stel we hadden een relatie, verlaat mij en erkent het kind niet. Dan laat hij mij toch ook zonder keuze achter met een kind. Is dat dan wel eerlijk?
"Maar jij bent geen vrouw, dus jij weet niet hoe TS zich daar onder zou voelen"quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:11 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Als ik TS was:
Ik zou hem allereerst vertellen dat je zwanger bent. Zonder te vertellen dat je een abortus wilt. Vertel hem dat je erover nadenkt en wat hij daarvan vindt. Vraag hem daarna (ongeacht het antwoord op de vorige vraag) of hij een rol zou willen spelen in het leven van het kind, mocht het geboren worden.
Het is nu aan hem om te laten merken wat hij wil en hoe hij betrokken wil worden bij jouw beslissing.
Oh, ja. Allicht overbodig, maar gezien mijn perceptie van het niveau van dit topic: Dit alles face-to-face. En nee, Facetime of Skype valt daar niet onder.
Dus omdat het de realiteit is moet je daar maar in mee gaan en iemand zijn (nogmaals) MENING afpakken? Omdat iedereen het maar doet? Snap je überhaupt wel wat ik zeg?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Omdat dat nou eenmaal de realiteit is. De beslissing ligt uiteindelijk bij de vrouw. Hoe je het ook wendt of keert. Dat kun je leuk vinden of niet, maar het is gewoon zo.
En het is "seks" ipv "sex"
Compleet waar. Dit is dan ook geschreven van hoe ik als man het graag zou zien. Afwegende TS haar post over 'het allicht niet geinteresseerd zijn van de vader'quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
"Maar jij bent geen vrouw, dus jij weet niet hoe TS zich daar onder zou voelen"
Daar heb ik ook moeite mee: wat is het juiste en wie bepaalt dat. Als dat zo makkelijk was stond ik ook niet voor een keuze die mijn toekomst gaat beïnvloeden.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:16 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Maar dat is niet gebeurd. Dus raap je vrouwelijke ballen bij elkaar en doe het juiste.
Dat de beslissing inderdaad uiteindelijk bij de vrouw kan liggen, betekent nog steeds niet dat je het recht van de man hoeft af te nemen om hem er niet van op de hoogte te brengenquote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Omdat dat nou eenmaal de realiteit is. De beslissing ligt uiteindelijk bij de vrouw. Hoe je het ook wendt of keert. Dat kun je leuk vinden of niet, maar het is gewoon zo.
En het is "seks" ipv "sex"
Hier is maar één juist antwoord op: voorbehoedsmiddelen gebruiken, erg makkelijk m.i.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:22 schreef zara05 het volgende:
[..]
Daar heb ik ook moeite mee: wat is het juiste en wie bepaalt dat. Als dat zo makkelijk was stond ik ook niet voor een keuze die mijn toekomst gaat beïnvloeden.
Het juiste is om die jongen in te lichten. Dan hoef je alsnog geen relatie oid met hem aan te gaan. Maar je laat hem iniedergeval weten dat je zwanger bent van hem.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:22 schreef zara05 het volgende:
[..]
Daar heb ik ook moeite mee: wat is het juiste en wie bepaalt dat. Als dat zo makkelijk was stond ik ook niet voor een keuze die mijn toekomst gaat beïnvloeden.
quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:11 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Als ik TS was:
Ik zou hem allereerst vertellen dat je zwanger bent. Zonder te vertellen dat je een abortus wilt. Vertel hem dat je erover nadenkt en wat hij daarvan vindt. Vraag hem daarna (ongeacht het antwoord op de vorige vraag) of hij een rol zou willen spelen in het leven van het kind, mocht het geboren worden.
Het is nu aan hem om te laten merken wat hij wil en hoe hij betrokken wil worden bij jouw beslissing.
Oh, ja. Allicht overbodig, maar gezien mijn perceptie van het niveau van dit topic: Dit alles face-to-face. En nee, Facetime of Skype valt daar niet onder.
Kom nou....quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:44 schreef n00b13 het volgende:
Ik zou het graag willen weten en op zijn minst het gevoel willen hebben een stem te krijgen in het hele gebeuren. Het is tenslotte ook mijn kind dat daar binnen in jou groeit...
Dat vrouwen dat niet begrijpen baart me echt zorgen.
Een date waar je een paar keer seks mee hebt gehad en al 4 weken geen contact meer mee hebt gehad. Als je nou in een relatie zit met iemand dan is het iets anders.quote:een paar keer seks gehad met een date, je bent zo dom geweest om het zonder condoom te doen omdat je de pil slikt en ondanks dat je de pil slikt toch zwanger wordt. Hier kom je 4 weken nadat je geen contact meer hebt gehad achter. Een zwangerschapstest laat zien dat je op 6 weken zit.
Ik snap prima wat je zegt. Ik ben het er alleen niet mee eens.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:19 schreef Cliff_Hanger het volgende:
[..]
Dus omdat het de realiteit is moet je daar maar in mee gaan en iemand zijn (nogmaals) MENING afpakken? Omdat iedereen het maar doet? Snap je überhaupt wel wat ik zeg?
Ik heb juist de woorden in men vorige post dik gedrukt, want je mening uiten is wat anders dan een beslissing nemen.
En "seks en sex" kunnen tegenwoordig allebei
Daar ben ik het niet mee eens, te meer omdat ik het in dat geval ook niet zou willen weten.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:24 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Hier is maar één juist antwoord op: voorbehoedsmiddelen gebruiken, erg makkelijk m.i.
Maar goed het juiste is in ieder geval de man in kwestie vóór een abortus informeren, gewoonweg omdat het ook zijn kind is.
Dan hebben we kennelijk allebei een ander standpunt over deze topicquote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik snap prima wat je zegt. Ik ben het er alleen niet mee eens.
Als ik een one night stand heb gehad die uitmondt in een zwangerschap en ik heb besloten dat ik een abortus zal ondergaan ga ik de "vader" ik kwestie niet inlichten.
Als me hetzelfde overkomt in een relatie zou ik de "vader" wél inlichten, maar als ik reeds besloten heb tot een abortus gaat zijn mening daar niets meer aan veranderen.
Als ik twijfel (alléén binnen een relatie) óf ik besluit dat ik het kind wél wil houden, dan wordt de vader in spé altijd door me ingelicht.
Maar ik zie het wel als mijn beslissing en alléén mijn beslissing, in die zin dat ook de vader in spé me niet zal kunnen dwingen iets te doen wat ik niet wil. Er over praten is prima, en de vader in spé staat het natuurlijk wel vrij om af te haken of mee te doen in welke vorm dan ook.
Dat zei mijn HA ook, maar ik slikte de pil en ging er vanuit dat het voldoende was. Tijdens al mijn relaties waar ik het ook zonder condoom mee deed was dat goed gegaan al JARENLANG en nu ineens ben ik zwanger. Mijn HA zei ook dat ik er eigenlijk niet alleen op had mogen rekenen dat het voldoende was JA, waarvoor slik ik het dan?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:24 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Hier is maar één juist antwoord op: voorbehoedsmiddelen gebruiken, erg makkelijk m.i.
Maar goed het juiste is in ieder geval de man in kwestie vóór een abortus informeren, gewoonweg omdat het ook zijn kind is.
Maar ik vind het wel apart sorry dat ik het zeg maar dat je het "man" zijn wel continue op jezelf betrekt. Bedoel in men vorige post heb ik er neer gezet dat we kennelijk allebei een ander standpunt hebben maar een ander laat je ook niet in zen waarde om een mening uit te spreken...quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:30 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Daar ben ik het niet mee eens, te meer omdat ik het in dat geval ook niet zou willen weten.
En zo komen we weer bij de SOA'squote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:31 schreef zara05 het volgende:
[..]
Dat zei mijn HA ook, maar ik slikte de pil en ging er vanuit dat het voldoende was. Tijdens al mijn relaties waar ik het ook zonder condoom mee deed was dat goed gegaan al JARENLANG en nu ineens ben ik zwanger. Mijn HA zei ook dat ik er eigenlijk niet alleen op had mogen rekenen dat het voldoende was JA, waarvoor slik ik het dan?
Ik ga twijfelen of dit geen troll isquote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:31 schreef zara05 het volgende:
[..]
Dat zei mijn HA ook, maar ik slikte de pil en ging er vanuit dat het voldoende was. Tijdens al mijn relaties waar ik het ook zonder condoom mee deed was dat goed gegaan al JARENLANG en nu ineens ben ik zwanger. Mijn HA zei ook dat ik er eigenlijk niet alleen op had mogen rekenen dat het voldoende was JA, waarvoor slik ik het dan?
1. Ik had jouw vorige post nog helemaal niet gezien tot ik de post die je quote schreefquote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:32 schreef Cliff_Hanger het volgende:
[..]
Maar ik vind het wel apart sorry dat ik het zeg maar dat je het "man" zijn wel continue op jezelf betrekt. Bedoel in men vorige post heb ik er neer gezet dat we kennelijk allebei een ander standpunt hebben maar een ander laat je ook niet in zen waarde om een mening uit te spreken...
Ja sorry ik lieg alles maar aan elkaar omdat ik iets geloof en blijkbaar dom ben. Laat maar.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:34 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ik ga twijfelen of dit geen troll isof ben je écht zo dom?
Dan zou ik hélemaal nog niet beginnen aan het opvoeden van een kind.
Nou... als je je af moet vragen waarom je de pil nog zou gaan slikken, omdat het geen 100%quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:44 schreef zara05 het volgende:
[..]
Ja sorry ik lieg alles maar aan elkaar omdat ik iets geloof en blijkbaar dom ben. Laat maar.
Ja, zonder condoom doen, is idd niet al te snugger. Straks zit je niet alleen met een zwangerschap maar ook nog eens een SOAquote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:46 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nou... als je je af moet vragen waarom je de pil nog zou gaan slikken, omdat het geen 100%
zekerheid biedt maar 99% (áls je hem tenminste wel elke dag slikt!) en bij vage date's zonder
condoom neukt, ja dan ben je best een beetje dom.
2 voor de prijs van 1, zoals het een echte hollander betaamtquote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:48 schreef Miss.X het volgende:
[..]
Ja, zonder condoom doen, is idd niet al te snugger. Straks zit je niet alleen met een zwangerschap maar ook nog eens een SOA
Ja, lijkt mij énig een babytje met Syfilisquote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:48 schreef Miss.X het volgende:
[..]
Ja, zonder condoom doen, is idd niet al te snugger. Straks zit je niet alleen met een zwangerschap maar ook nog eens een SOA
Zolang je alleen het woord verspreidt en je niet gaat vermenigvuldigen...quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:06 schreef n00b13 het volgende:
ik voel me haast een soort jehova in dit soort discussies...
Zachte heelmeesters maken stinkende wonden.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:06 schreef n00b13 het volgende:
ik voel me haast een soort jehova in dit soort discussies...
En als zij het kind wél wil houden en hij niet, wat dan?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:15 schreef Cue_ het volgende:
1. Bedenk eerst zelf wat je wil.. houden of aborteren
2. Als je het wilt houden / twijfelt.. neem dan contact op met de vader. Zodat ook hij zijn zegje erin kan doen. Het is immers ook zijn kind
3. Vind gezamenlijk een oplossing hoe of wat te doen
Als je het niet wilt houden en je spreekt de vader toch niet meer.. dan ook helemaal niet vertellen, want meneer heeft er toch niets aan.
Nouja geen idee hoe dat wettelijk allemaal geregeld is enzo.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:19 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
En als zij het kind wél wil houden en hij niet, wat dan?
Kinderalimentatie?
Dure date...
Een vrouw kan een man dwingen tot alimentatie betalen via een dna test.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:21 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nouja geen idee hoe dat wettelijk allemaal geregeld is enzo.
Maar als dat verplicht is, tja dan had meneer maar voorzichtiger moeten doen.
Ben nu eenmaal van mening dat de vrouw daarover beslist (het kind wel of niet nemen).
Nee niet. Uiteraard beschermt de pil Niet tegen soa's dus wat dat betreft is TS niet slim geweest. Maar zo te lezen beseft ze dat zelf ook.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 22:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En zo komen we weer bij de SOA's
Als ik zou zwanger raken van een kind dat ik niet wil.. waarom zou ik dan iemand raadplegen?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:23 schreef n00b13 het volgende:
Soberso beslist de vrouw. Maar wel even alle stakeholders raadplegen..
Ben het volledig met je eens. Ook dat deel over vader niet inlichten als je toch voor een abortus gaat uit je vorige postquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:21 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nouja geen idee hoe dat wettelijk allemaal geregeld is enzo.
Maar als dat verplicht is, tja dan had meneer maar voorzichtiger moeten doen.
Ben nu eenmaal van mening dat de vrouw daarover beslist (het kind wel of niet nemen).
Het was het antwoord op: "waarom een condoom gebruiken als ik toch aan de pil ben" door TS.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:24 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Nee niet. Uiteraard beschermt de pil Niet tegen soa's dus wat dat betreft is TS niet slim geweest. Maar zo te lezen beseft ze dat zelf ook.
Ik vind dat anders dan de rol van de pil bij zwangerschapspreventie. Het is zeer ongebruikelijk om zwanger te raken onder de pil dus om TS af te kraken omdat ze dacht dat de pil beschermt tegen zwangerschap vind ik echt niet juist.
Er zullen honderden stellen zijn in NL die bijv een relatie hebben, maar absoluut (nog) geen kind willen, gezien de relatie niet bang zijn voor soa's en in hun seksleven puur varen op de pil. Ook allemaal stomme mensen zeker? Ik zie zelfs artsen die dat doen. Het leven is niet zwart-wit. TS komt op mij allerminst dom over en ik kan heel goed begrijpen dat als je als vrouw plots een kind in je buik krijgt geplempt dat je zoiets hebt van: wat had het voor zin om die nutteloze pil te slikken
Wat zij zegt!quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het was het antwoord op: "waarom een condoom gebruiken als ik toch aan de pil ben" door TS.
Nou: als bescherming tegen SOA's dusZeker in dit geval: er was géén relatie, slechts een paar keer seks. DUS: sowieso een condoom gebruiken.
Jawel hoorquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:28 schreef _Lily_ het volgende:
Sowieso zijn soa's totaal niet aan de orde in dit topic. Daar gaat het niet om. We weten allemaal dat pilgebruik kant noch wal slaat bij soapreventie en TS weet dat ook. Ze heeft er niets aan als zij hier advies vraagt tav haar zwangerschap en mensen over soa's beginnen te praten
1. Dat weet ze nietquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:29 schreef Xeanor het volgende:
Ik vind het een doodsimpele beslissing. Neem gewoon absoluut geen kind als je weet dat de vader er niet zal zijn.
hmmm, dat is ook niet helemaal waar, maar goed, in dit geval...quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:29 schreef Xeanor het volgende:
Ik vind het een doodsimpele beslissing. Neem gewoon absoluut geen kind als je weet dat de vader er niet zal zijn.
Ja maar zij stelt die vraag vanuit het oogpunt van haar zwangerschap. Dat begrijp je toch wel? Ze WEET dat pil niet tegen soa's beschermt en heeft dus een bewust risico genomen. Of misschien niet omdat ze wist dat beiden clean waren. Dat weten wij niet en kunnen wij niet beoordelen, weer een reden waarom soa's geen item zouden moeten zijn in dit topic.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het was het antwoord op: "waarom een condoom gebruiken als ik toch aan de pil ben" door TS.
Nou: als bescherming tegen SOA's dusZeker in dit geval: er was géén relatie, slechts een paar keer seks. DUS: sowieso een condoom gebruiken.
Sorry maar dan ben je te dom om een kind op te voeden als je zo denktquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:33 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Ze bedoelt: ik wil niet zwanger raken, ik slik netjes mn pil, waarom dan nog een condoom gebruiken?
1. Omdat ze geen relatie had, maar alleen maar wat aan het neuken was met iemand. Dan gebruik je dus een condoom. Per definitie.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:33 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Ja maar zij stelt die vraag vanuit het oogpunt van haar zwangerschap. Dat begrijp je toch wel? Ze WEET dat pil niet tegen soa's beschermt en heeft dus een bewust risico genomen. Of misschien niet omdat ze wist dat beiden clean waren. Dat weten wij niet en kunnen wij niet beoordelen, weer een reden waarom soa's geen item zouden moeten zijn in dit topic.
Ze bedoelt: ik wil niet zwanger raken, ik slik netjes mn pil, waarom dan nog een condoom gebruiken?
Daarom heb ik mijn hele huwelijk lang 2 pillen per dag geslikt!quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:35 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
2. Omdat iedereen weet dat de pil niet 100% veilig is. Wil je écht het risico op zwangerschap mijden dan gebruik je óók een condoom
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dus zoals ik zeg: wie zonder zonde is werpe de eerste steen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:35 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
2. Omdat iedereen weet dat de pil niet 100% veilig is. Wil je écht het risico op zwangerschap mijden dan gebruik je óók een condoom
quote:
quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:12 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Zachte heelmeesters maken stinkende wonden.
Er is helemaal geen kind!quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:42 schreef Cue_ het volgende:
Dat het genoemd wordt.. ala.. maar de hele discussie eromheen is zinloos voor TS. Het kind is er nu eenmaal al.
Ik weet niet waar je het allemaal vandaan haalt, maar IK heb TS nergens "oerstom" genoemd of zelfs maar flink bekritiseerd..quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:41 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Dus zoals ik zeg: wie zonder zonde is werpe de eerste steen.
Jij maakt zeker nooit een fout? Maakt dat je een oerstom iemand als je het wel doet?
Ik vind het een INVOELBARE fout als iemand denkt dat de pil safe genoeg is om zwangerschap te voorkomen. Daar is dat ding toch ook voor gemaakt? Dat maakt je niet meteen te stom om een kind op te voeden. Ik vind zo'n opmerking ook onnodig hard tegen TS
Ik zie op mijn werk mensen heel wat stommere dingen doen en daardoor in het ziekenhuis belanden en die perfect kinderen opvoeden (ik ben arts)
Amen... hier sluit ik mij bij aan.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:44 schreef Franknfurter het volgende:
Ik zou het zelf waarschijnlijk weg laten halen zonder de vader er iets over te vertellen. Als ik zou twijfelen zou ik wel contact met hem opnemen. Hoe dan ook, het is altijd jouw keuze, en je moet je ook niet laten vertellen door wie dan ook wat je moet doen. Denk er goed over na (je hebt die verplichte nadenk-dagen niet voor niets gekregen) en praat er ook met iemand over die je vertrouwt en waar je van weet dat hij/zij je goed kent.
Tsja maar als arts moet je wel empathie hebben. Ik kan keihard zijn maar dat zullen patienten niet waarderen. Dus in dit geval gaat je spreekwoord *zachte heelmeesters maken stinkende wonden* niet opquote:
Sluit volledig aan bij wat ik eerder heb gezegd, dus: eensquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:44 schreef Franknfurter het volgende:
Ik zou het zelf waarschijnlijk weg laten halen zonder de vader er iets over te vertellen. Als ik zou twijfelen zou ik wel contact met hem opnemen. Hoe dan ook, het is altijd jouw keuze, en je moet je ook niet laten vertellen door wie dan ook wat je moet doen. Denk er goed over na (je hebt die verplichte nadenk-dagen niet voor niets gekregen) en praat er ook met iemand over die je vertrouwt en waar je van weet dat hij/zij je goed kent.
Nou, als arts zou je haar dan op zijn minst de consequenties kunnen vertellen als ze het kind besluitquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:46 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Tsja maar als arts moet je wel empathie hebben. Ik kan keihard zijn maar dat zullen patienten niet waarderen. Dus in dit geval gaat je spreekwoord niet op
Ja ik wilde nog de naam van degene erbij zetten die het zei, dat was jij inderdaad niet. Ik heb jouw post gequoot omdat ik daar als eerst op wilde reageren maar verder moet je mijn post beschouwen als een reactie op vele Posts tezamen in dit topic. Die geluiden zijn namelijk wel gevallenquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je het allemaal vandaan haalt, maar IK heb TS nergens "oerstom" genoemd of zelfs maar flink bekritiseerd..
Enige puntje van kritiek dat ik op haar die ik heb gehad is de wens de vader volledig buiten beeld te willen houden als ze zou besluiten het kind te houden. Dat is namelijk niet fair richting vader én niet fair richting kind.
En heb het vermoeden dat je me verwart met een andere poster hier.
TS zit/zat niet in een relatie.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:48 schreef LalalaHippie het volgende:
pff, volgens mij is iedereen erover eens, inclusief TS, dat de pil niet beschermt tegen SOA's.
Verder is het niet zo relevant. TS is niet handig geweest en dat heeft hele vervelende consequenties. Ik vind dat ze een relevante vraag stelt, waar ik regelmatig discussies over heb gehad in mijn vriendengroep.
En sorry hoor, als ik in een relatie zit en aan de pil ben, gebruik ik geen condoom meer, ondanks dat ik een uitgesproken geen-kinderwens heb. De kans is dermate klein dat je er wat mij betreft ervan uit mag gaan dat dat je niet overkomt, zowel dan heb je gewoon erge pech. En ja ik weet dat TS niet in ee nrelatie zit.
Als je echt geen kinderen wil, heb je geen seks, condooms zijn ook feilbaar!
Het lijkt me dat je eerst moet besluiten wat je zelf wil, TS. wat je dan toch moet doen over een dag of 5. Heb je überhaupt ideeën over hoe je je toekomst had gezien, qua kinderwens?
Voor mij persoonlijk, zou ik het in jouw situatie weg laten halen. Mocht TS er nog zijn wil ik dat nog wel onderbouwen
Je snapt m'n puntquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:43 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Er is helemaal geen kind!![]()
Het is een vruchtje van 6 weken!
Haha ik ben haar arts niet maar als dit in mijn spreekkamer zou gebeuren zou ik zeker de consequenties noemen van het kind houden.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:48 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nou, als arts zou je haar dan op zijn minst de consequenties kunnen vertellen als ze het kind besluit
te houden?
Oké, kan je hier ook doen dan toch?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:51 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Haha ik ben haar arts niet maar als dit in mijn spreekkamer zou gebeuren zou ik zeker de consequenties noemen van het kind houden.
Echter zou ik me ook neutraal opstellen en niet in het voordeel van het houden danwel abortus spreken. Mijn taak is een adviserende en begeleidende rol spelen, dus zou ik van alle opties zo goed mogelijk de voor- en nadelen benoemen
Ik zou zeggen: steek van welquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:51 schreef _Lily_ het volgende:
dus zou ik van alle opties zo goed mogelijk de voor- en nadelen benoemen
quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:48 schreef LalalaHippie het volgende:
pff, volgens mij is iedereen erover eens, inclusief TS, dat de pil niet beschermt tegen SOA's.
Verder is het niet zo relevant. TS is niet handig geweest en dat heeft hele vervelende consequenties. Ik vind dat ze een relevante vraag stelt, waar ik regelmatig discussies over heb gehad in mijn vriendengroep.
En sorry hoor, als ik in een relatie zit en aan de pil ben, gebruik ik geen condoom meer, ondanks dat ik een uitgesproken geen-kinderwens heb. De kans is dermate klein dat je er wat mij betreft ervan uit mag gaan dat dat je niet overkomt, zowel dan heb je gewoon erge pech. En ja ik weet dat TS niet in een relatie zit.
Als je echt geen kinderen wil, heb je geen seks, condooms zijn ook feilbaar!
Het lijkt me dat je eerst moet besluiten wat je zelf wil, TS. wat je dan toch moet doen over een dag of 5. Heb je überhaupt ideeën over hoe je je toekomst had gezien, qua kinderwens?
Voor mij persoonlijk, zou ik het in jouw situatie weg laten halen. Mocht TS er nog zijn wil ik dat nog wel onderbouwen
quote:
Dit is inderdaad exact mijn puntquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:48 schreef LalalaHippie het volgende:
pff, volgens mij is iedereen erover eens, inclusief TS, dat de pil niet beschermt tegen SOA's.
Verder is het niet zo relevant. TS is niet handig geweest en dat heeft hele vervelende consequenties. Ik vind dat ze een relevante vraag stelt, waar ik regelmatig discussies over heb gehad in mijn vriendengroep.
En sorry hoor, als ik in een relatie zit en aan de pil ben, gebruik ik geen condoom meer, ondanks dat ik een uitgesproken geen-kinderwens heb. De kans is dermate klein dat je er wat mij betreft ervan uit mag gaan dat dat je niet overkomt, zowel dan heb je gewoon erge pech. En ja ik weet dat TS niet in ee nrelatie zit.
Als je echt geen kinderen wil, heb je geen seks, condooms zijn ook feilbaar!
Het lijkt me dat je eerst moet besluiten wat je zelf wil, TS. wat je dan toch moet doen over een dag of 5. Heb je überhaupt ideeën over hoe je je toekomst had gezien, qua kinderwens?
Voor mij persoonlijk, zou ik het in jouw situatie weg laten halen. Mocht TS er nog zijn wil ik dat nog wel onderbouwen
Nou... lijkt me ook geen feestje heur...quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:52 schreef wenfer2 het volgende:
Abortus, lekker makkelijk egoïstisch wijf dat je bent!![]()
Nouja de keuze tussen ene feest van 18 jaar.. of een paar dagen met wat katers achteraf (misschien).. tja.. ik weet het welquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:53 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nou... lijkt me ook geen feestje heur...
quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:53 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Oké, kan je hier ook doen dan toch?
Gratis spreekuur!
De dokter heeft het woord!quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:53 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik zou zeggen: steek van wel
R&P is nu ook eenmaal een soort van praktijkkamer
Nee, ik vind dat er te snel voor abortus word gekozen en vanals iemand zwanger raakt een reactie van: 'O, maar ik kan altijd nog een abortus plegen'. Je bent niet de gene die moet kunnen tussen leven en dood. BAH!!quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:53 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nou... lijkt me ook geen feestje heur...
Die hele post van jou heeft (voor mijn gevoel althans) helemaal niets te maken met wat ik ooit heb gepost hier. Eigenlijk alle posts van jou richting mij. Je reageerde in eerste instantie op mijn antwoord op een vraag van TS. Dat antwoord was "En zo komen we weer bij de SOA'squote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:49 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Ja ik wilde nog de naam van degene erbij zetten die het zei, dat was jij inderdaad niet. Ik heb jouw post gequoot omdat ik daar als eerst op wilde reageren maar verder moet je mijn post beschouwen als een reactie op vele Posts tezamen in dit topic. Die geluiden zijn namelijk wel gevallen
Nou je vermoord geen kind ofzo... en ik beslis helemaal niks, TS vroeg meningen en ik heb dde mijn gegeven. Daar opent ze toch een topic voor? Als ze geen meningen wil horen moet ze geen topicquote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:55 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Nee, ik vind dat er te snel voor abortus word gekozen en vanals iemand zwanger raakt een reactie van: 'O, maar ik kan altijd nog een abortus plegen'. Je bent niet de gene die moet kunnen tussen leven en dood. BAH!!
Dat is het ook niet:quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:53 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nou... lijkt me ook geen feestje heur...
quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Klopt, daar zijn we het dus iig over eens.
Maar ik denk dat heel veel mensen (zowel mannen als vrouwen) de emotionele impact van een abortus onderschatten. Ook dat is geen "makkelijke" oplossing. Veel vrouwen komer er na de abortus achter dat die ingreep meer impact op ze had dan ze ervoor dachten.
Voorbeeldjes (maar heeel veel over te vinden op internet):
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)ionele-ingreep.dhtml
http://www.ikon.nl/werelden/afl_gedanezaken2.htm
http://www.jongereninfoli(...)tale-gezondheid.html
Dat wil ik ook best geloven en ik ben oprecht blij dat ik daar nooit over na heb hoeven denkenquote:
Ik heb ook geen abortus gehad hoorquote:Op woensdag 12 juni 2013 00:01 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Dat wil ik ook best geloven en ik ben oprecht blij dat ik daar nooit over na heb hoeven denken
aangezien ik nog nooit zwanger ben geweest.
Wij wonen in zo'n rijk land en dan gaan mensen nog een kind laten adopteren, te achterlijk voor woorden. Leef en laat leven. Mocht je er na omstandigheden niet (financieel) voor kunnen zorgen, wat eventueel zou kunnen voorkomen, kan altijd nog worden besloten om over te gaan op adoptie van het desbetreffende kind. Maar een levend embryo afslachten omdat je er als moeder ' geen zin in hebt' (quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:57 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nou je vermoord geen kind ofzo... en ik beslis helemaal niks, TS vroeg meningen en ik heb dde mijn gegeven. Daar opent ze toch een topic voor? Als ze geen meningen wil horen moet ze geen topic
openen maar met haar moeder gaan praten.
Is mooi gezegd hoor, daar niet van, maar TS woont nog thuis, dus het zou verstanig zijn om eerstquote:Op woensdag 12 juni 2013 00:00 schreef wild-r0se het volgende:
TS, ik heb het idee dat je eigenlijk je keuze al hebt gemaakt en je hiervoor bevestiging zoekt: het kind houden. In dat geval inderdaad vertellen aan de vader.
Het is knap als je het wilt houden, hoe moeilijk de tijd ook gaat worden. He is geen ramp als je een half jaar langer over je studie doet omdat je een kind hebt gekregen. Het is echt bijzonder knap als je er voor kiest en er voor wilt gaan. Als je een stabiele omgeving hebt is echt alles mogeljik! Ik ken zelfs een meisje die diergeneeskunde doet terwijl ze een kind opvoed, en dat is alles behalve een gemakkelijke studie. Hoe jouw situatie is kan ik natuurlijk zo niet beoordelen, maar het lijk wel alsof een aantal hier de keuze voor jou maken en jij deze maar over moet nemen. Doe wat je zelf wilt en waar jij je goed bij voelt.
Een levend embryo afslachten? Uit welk jaar kom jij?quote:Op woensdag 12 juni 2013 00:02 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Wij wonen in zo'n rijk land en dan gaan mensen nog een kind laten adopteren, te achterlijk voor woorden. Leef en laat leven. Mocht je er na omstandigheden niet (financieel) voor kunnen zorgen, wat eventueel zou kunnen voorkomen, kan altijd nog worden besloten om over te gaan op adoptie van het desbetreffende kind. Maar een levend embryo afslachten omdat je er als moeder ' geen zin in hebt' (x 1000) of dat je maar een ' one night stand had' is echt uiterst egoïstisch. Kan dat dus echt totaal niet begrijpen.
Hoe wou je het dan noemen? En jij vindt het normaal van deze tijd om abortus te plegen?quote:Op woensdag 12 juni 2013 00:04 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Een levend embryo afslachten? Uit welk jaar kom jij?
Haha ik wil op dit forum niet de artsenrol spelen. Wel reageren vanuit mijn ervaringen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:55 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
[..]
De dokter heeft het woord!![]()
Koppen dicht!
En ditquote:Op woensdag 12 juni 2013 00:00 schreef wild-r0se het volgende:
TS, ik heb het idee dat je eigenlijk je keuze al hebt gemaakt en je hiervoor bevestiging zoekt: het kind houden. In dat geval inderdaad vertellen aan de vader.
Het is knap als je het wilt houden, hoe moeilijk de tijd ook gaat worden. He is geen ramp als je een half jaar langer over je studie doet omdat je een kind hebt gekregen. Het is echt bijzonder knap als je er voor kiest en er voor wilt gaan. Als je een stabiele omgeving hebt is echt alles mogeljik! Ik ken zelfs een meisje die diergeneeskunde doet terwijl ze een kind opvoed, en dat is alles behalve een gemakkelijke studie. Hoe jouw situatie is kan ik natuurlijk zo niet beoordelen, maar het lijk wel alsof een aantal hier de keuze voor jou maken en jij deze maar over moet nemen. Doe wat je zelf wilt en waar jij je goed bij voelt.
Ik vind het een voorrecht voor de vrouw dat zij kan kiezen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 00:05 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Hoe wou je het dan noemen? En jij vindt het normaal van deze tijd om abortus te plegen?
Dit is goed gezegd.quote:Op woensdag 12 juni 2013 00:05 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Haha ik wil op dit forum niet de artsenrol spelen. Wel reageren vanuit mijn ervaringen.
Ik ken TS niet eens, weet niet hoe oud ze is en hoe haar situatie is. Als ik inschat dat ze een student tussen de 20 en de 25 is en alleenstaand kan ik wel zeggen dat het kind houden impact zal hebben op je leven die je niet moet onderschatten. Je kunt zelfs in een sociaal isolement komen met moeite om je studie af te maken en moeite om van je kind te genieten. Op eventuele medische complicaties van de zwangerschap, bevalling en ziekte van het kind ga ik nu niet eens in (en dat wil ik ook niet, dus niet vragen)
Daarnaast is het wel zo dat het niet onmogelijk is om het kind alleen te krijgen. Ook betekent het absoluut niet dat het niet gelukkig zal zijn. Een kind heeft liefde en stabiliteit nodig en dat kun je ook creëeren als alleenstaande moeder. Het maakt iets los in een vrouw als ze moeder wordt, dat kind verzorgen gaat automatisch. In principe dan hè.
Wat betreft abortus: het is medisch vrij veilig, maar onderschat de psychische impact niet. Als ik de Posts van TS lees zou ik om te beginnen al aanraden om sowieso psychische zorg te regelen als ze kiest voor de abortus. Dat gaat je niet in de koude kleren zitten.
Dit is allemaal vrij algemeen en weten de meesten wel maar meer kan ik op het internet niet doen
Ik geloof zeker dat het in sommige situaties een moeilijke, maar wel de beste optie is.quote:Op woensdag 12 juni 2013 00:05 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Hoe wou je het dan noemen? En jij vindt het normaal van deze tijd om abortus te plegen?
Twee mensen kunnen vooral elkaar ontlasten bij de zorgtaken lijkt mequote:Op woensdag 12 juni 2013 00:23 schreef LalalaHippie het volgende:
[..]
Dit is goed gezegd.
Ik vraag me wel altijd af of het niet beter is, dat er ook een vader in beeld is, voor een kindje. Ik zie toch wel bij alle "beginnende" ouders om mij heen, dat twee mensen een kind toch meer kunnen bieden dan één. Wellicht is dat op te vangen door grootouders, maar daar heeft TS niets over gezegd. Het zegt wel wat, dat ze haar ouders niets verteld heeft, terwijl ze nog thuis woont, maar misschien projecteer ik dan teveel..
Ik mag zeker wel hopen dat dat anders ligt, js.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:42 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Als de dame in kwestie tot abortus zou overgaan zou ik het als man niet willen weten in dit geval (bij zwangerschap binnen een relatie zou dat anders kunnen liggen).
Als ze besluit het kind te krijgen en daarna te houden of te willen laten adopteren zou ik het wel graag willen weten.
Ik heb het daar over de hypothetische situatie dat ik een man zou zijnquote:Op woensdag 12 juni 2013 01:25 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Ik mag zeker wel hopen dat dat anders ligt, js.
Het is geen moeilijke beslissing, er is geen beslissing. Waar haal je de arrogantie vandaan om te beslissen over het leven van je eigen kindje. Welke opties zijn er nog meer als ik vragen mag? Van mij moge ze de moeders die een abortus plegen op de brandstapel gooien.quote:Op woensdag 12 juni 2013 00:29 schreef LalalaHippie het volgende:
[..]
Ik geloof zeker dat het in sommige situaties een moeilijke, maar wel de beste optie is.
Bovendien is dat een keuze van de betrokken individuen, de moeder in de eerste plaats en is het niet aan jou om die beslissing te beoordelen.
Vind je dat hij een stem heeft in de keuze voor abortus? Moet ze dat met hem delen?quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:24 schreef Redbullkid het volgende:
Wauw de reacties die ik hier van de meeste vrouwen lees zijn echt vreselijk. Dat de vrouwen zo weinig respect hebben voor de sitautie van de man in deze situatie.
Zelfs reacties als het kind alleen opvoeden zonder dat de man hier ook maar enige keus in heeft.
Zulke mensen zouden geeneens kinderen mogen krijgen vind ik. Als dat je karakter is, mis je zelf de normen en waarden vind ik.
TS doe je kind en de man in kwestie een plezier en pleeg abortus. Laat ook gelijk ervoor zorgen dat je geen kinderen meer kan krijgen. Denken aan anderen is niet voor jou weggelegd. En met zulke mensen kan ik geen medelijden hebben.
En voor de vrouwen die mij gaan bashen over respect terwijl zij bovenstaande hebben gepost, je krijgt geen respect van mij als vrouw als je als een egoistisch sekreet met mannen en kinderen omgaat.
Doei
Dit dus. Compleet irrelevant.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:33 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Ja maar zij stelt die vraag vanuit het oogpunt van haar zwangerschap. Dat begrijp je toch wel? Ze WEET dat pil niet tegen soa's beschermt en heeft dus een bewust risico genomen. Of misschien niet omdat ze wist dat beiden clean waren. Dat weten wij niet en kunnen wij niet beoordelen, weer een reden waarom soa's geen item zouden moeten zijn in dit topic.
Ze bedoelt: ik wil niet zwanger raken, ik slik netjes mn pil, waarom dan nog een condoom gebruiken? En als iemand dan wijsneuzig roept dat je behoort te weten dat de pil niet 100% safe is, dan zeg ik: wie zonder zonde is werpe de eerste steen.
Massa's (goed opgeleide!) mensen in dit land gebruiken alleen de pil als ze zwangerschap willen voorkomen. Om te beginnen waarschijnlijk een groot deel van de mensen met een relatie zonder kinderwens
quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:33 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Het is geen moeilijke beslissing, er is geen beslissing. Waar haal je de arrogantie vandaan om te beslissen over het leven van je eigen kindje. Welke opties zijn er nog meer als ik vragen mag? Van mij moge ze de moeders die een abortus plegen op de brandstapel gooien.
Ben ik het niet over eens. Zolang er geen leven bestaat tenminste. Beter dat het voor de 3 maanden word weggehaald, dan dat het opgevoed word zonder vader of in een ongelukkige situatie.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:33 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Het is geen moeilijke beslissing, er is geen beslissing. Waar haal je de arrogantie vandaan om te beslissen over het leven van je eigen kindje. Welke opties zijn er nog meer als ik vragen mag? Van mij moge ze de moeders die een abortus plegen op de brandstapel gooien.
En dan opeens je kind in de stad tegenkomen.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:35 schreef Life2.0 het volgende:
ik denk dat ik het als man liever niet eens zou willen weten
Je kan het kind toch ook ter wereld brengen en dan eventueel als het echt financieel niet gaat bij een ander gezin laten plaatsen?quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:36 schreef Seven. het volgende:
[..]![]()
.
Lekker makkelijk om te zeggen vanuit jouw positie, knullie. Jij zult nooit levenslang de gevolgen dragen van een domme fout waar de man altijd nog 50% aandeel in heeft..
De wereld is niet zwart wit. Alsof mannetje/vrouwtje en voldoende tijd om het kind op te voeden garant staat voor een gelukkige jeugd.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:39 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Ben ik het niet over eens. Zolang er geen leven bestaat tenminste. Beter dat het voor de 3 maanden word weggehaald, dan dat het opgevoed word zonder vader of in een ongelukkige situatie.
Elk kind verdiend het om op te groeien met een moeder en een vader in een normale situatie. Het kind heeft er niks aan om het door oma en opa op te laten groeien omdat papa en mama geen tijd hebben voor hun kind.
Mensen die hun kind bij de geboorte al in zo'n fucked up situatie zetten alleen om hun eigen geweten te sussen mogen van mijn part op de brandstapel.
Het gaat niet om de man noch de vrouw, het gaat om het kind. Dat heet verantwoording voor je daden nemen. Iedereen verdiend een eerlijke kans, de wereld is al zwaar genoeg zonder psychische traumas
Teveel zwart-wit denken. Hou ik niet van.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:39 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Ben ik het niet over eens. Zolang er geen leven bestaat tenminste. Beter dat het voor de 3 maanden word weggehaald, dan dat het opgevoed word zonder vader of in een ongelukkige situatie.
Elk kind verdiend het om op te groeien met een moeder en een vader in een normale situatie. Het kind heeft er niks aan om het door oma en opa op te laten groeien omdat papa en mama geen tijd hebben voor hun kind.
Mensen die hun kind bij de geboorte al in zo'n fucked up situatie zetten alleen om hun eigen geweten te sussen mogen van mijn part op de brandstapel.
Het gaat niet om de man noch de vrouw, het gaat om het kind. Dat heet verantwoording voor je daden nemen. Iedereen verdiend een eerlijke kans, de wereld is al zwaar genoeg zonder psychische traumas
Je denkt duidelijk niet 3 keer na want je post rustig dat al die vrouwen (duizenden) op de brandstapel moeten. En je staat niet stil bij het feit dat de meeste moeders zo bol staan van hormonen, dat ze helemaal geen afstand kunnen doen. En dan kom je weer bij mijn stelling dat je als moeder een gelukkig mens moet zijn om je kind een stabiele veilige, gelukkige jeugd te kunnen bieden. Een hormoon dat vrijkomt na de bevalling is geen garantie dat je er een jaar later nog gelukkig mee bent. En dan verziek je dus het leven van een kind.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:40 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Je kan het kind toch ook ter wereld brengen en dan eventueel als het echt financieel niet gaat bij een ander gezin laten plaatsen?Ik denk inderdaad wel 3x na voordat ik wat doe, maar abortus is bij mij echt uitgesloten. Ik denk dat als ik daartoe geforceerd zou worden misschien wel depressief zou raken.
Wij wonen toevallig wel in één van de welvarendste landen ter wereld. En met de vergrijzing gaande is er plek genoeg om hun kroost ergens onder te brengen. Ik vind abortus onmenselijk, beter laat je de mensen wie daartoe instaat zouden zijn onvruchtbaar maken. Zoals van die bijstandsmoeders die niet in staat zijn om 3 kinderen van 4 verschillende vaders kunnen opvoedenquote:Op woensdag 12 juni 2013 01:39 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Ben ik het niet over eens. Zolang er geen leven bestaat tenminste. Beter dat het voor de 3 maanden word weggehaald, dan dat het opgevoed word zonder vader of in een ongelukkige situatie.
Elk kind verdiend het om op te groeien met een moeder en een vader in een normale situatie. Het kind heeft er niks aan om het door oma en opa op te laten groeien omdat papa en mama geen tijd hebben voor hun kind.
Mensen die hun kind bij de geboorte al in zo'n fucked up situatie zetten alleen om hun eigen geweten te sussen mogen van mijn part op de brandstapel.
Het gaat niet om de man noch de vrouw, het gaat om het kind. Dat heet verantwoording voor je daden nemen. Iedereen verdiend een eerlijke kans, de wereld is al zwaar genoeg zonder psychische traumas
Zwart wit... Zo zit de wereld niet in elkaar. Er zijn slechte ouders en goede ouders. En onder de goede ouders zitten genoeg mensen die heel wat op hun kerfstok hebben, waaronder abortus. Maar goed, ik vind dat je een beetje aan het trollen bent.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:44 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Wij wonen toevallig wel in één van de welvarendste landen ter wereld. En met de vergrijzing gaande is er plek genoeg om hun kroost ergens onder te brengen. Ik vind abortus onmenselijk, beter laat je de mensen wie daartoe instaat zouden zijn onvruchtbaar maken. Zoals van die bijstandsmoeders die niet in staat zijn om 3 kinderen van 4 verschillende vaders kunnen opvoeden, Bij meerdere mededelingen bij Jeugdzorg gewoon even sorren aan de eierstokken en dan is iedereen tevreden.
Het probleem ligt dan niet alleen bij die duizenden vrouwen, ook bij de heren in Den haag die dit soort fratsen mede mogelijk maken.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:44 schreef Seven. het volgende:
[..]
Je denkt duidelijk niet 3 keer na want je post rustig dat al die vrouwen (duizenden) op de brandstapel moeten. En je staat niet stil bij het feit dat de meeste moeders zo bol staan van hormonen, dat ze helemaal geen afstand kunnen doen. En dan kom je weer bij mijn stelling dat je als moeder een gelukkig mens moet zijn om je kind een stabiele veilige, gelukkige jeugd te kunnen bieden. Een hormoon dat vrijkomt na de bevalling is geen garantie dat je er een jaar later nog gelukkig mee bent. En dan verziek je dus het leven van een kind.
Hoezo ben ik aan het trollen?quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:47 schreef Seven. het volgende:
[..]
Zwart wit... Zo zit de wereld niet in elkaar. Er zijn slechte ouders en goede ouders. En onder de goede ouders zitten genoeg mensen die heel wat op hun kerfstok hebben, waaronder abortus. Maar goed, ik vind dat je een beetje aan het trollen bent.
Je dwingt hem om onwetend vader te worden, waardoor zijn leven voor altijd ingrijpend zal veranderen?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:57 schreef zara05 het volgende:
[..]
Het voelt ook als mijn kind en niet ons kind. Misschien komt dat omdat hij er ook niks vanaf weet. Als ik het zo bekijk ga ik ook alleen lichamelijk veranderen 9 maanden lang en niet hij. Voor hem is het net zo makkelijk om mij te verlaten en alleen achter te laten met een kind als zeggenschap willen hebben. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou die keuze niet hebben.
En daarom hebben vrouwen in Nederland het recht op abortus. Maar als je dat zo'n ramp vindt, genoeg landen waar abortus nog illegaal is.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:49 schreef wenfer2 het volgende:
dingen lopen altijd anders dan je denkt.
Ja, dat vind ik. Is dat zo vreemd? Mannen hebben ook gevoel hoor.. Het mag dan niet in ons lichaam zitten, maar het is evengoed ons vlees en bloed. Het is van de vrouw en man samen, niet alleen van de vrouw. Voor de vrouw is abortus inderdaad kutter dan voor de man, aangezien dit bij haar lichamelijk moet gebeuren, maar OOK de man raakt in dit geval zijn kind kwijt.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:34 schreef Seven. het volgende:
[..]
Vind je dat hij een stem heeft in de keuze voor abortus? Moet ze dat met hem delen?
Ik vind je gruwelijk ongenuanceerd en vervelend overkomen maar ik snap ook niet dat er geopperd wordt dat ze hem niet in moet lichten als ze het kind alleen opvoedt.
Jij spreekt over brandstapels en je uit je bijzonder ongenuanceerd, dus wat mij betreft ben je een troll. En het is standpuntquote:Op woensdag 12 juni 2013 01:52 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Hoezo ben ik aan het trollen?Ik heb een duidelijke mening met een duidelijke stampunt. Ik waardeer het niet als je dit zo maar even wegwuift. Niemand word geboren als ouder. Ook dat moet je leren. En je kan er altijd voor kiezen om geen kinderen te krijgen door je zelf onvruchtbaar te laten maken. Is maar een kleine aanpassing en daarbij ook nog eens omkeerbaar. Succes.
Abortus is niet zozeer een recht. Het is niet illegaal, hoewel instanties nog altijd kunnen tegenwerken. Net zoals met het recht op zelfbeschikking, is leuk bedacht maar in de praktijk anders. Ik ben trouwens wel erg voor het recht op zelfbeschikking, met je EIGEN leven mag je doen wat je wilt. Beter maak je er medicinaal een einde aan dan dat je voor de trein springt.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:54 schreef Seven. het volgende:
[..]
En daarom hebben vrouwen in Nederland het recht op abortus. Maar als je dat zo'n ramp vindt, genoeg landen waar abortus nog illegaal is.
Waar de man 50% aandeel in heeft en als ik de meerendeel van de vrouwen mag geloven 0% inspraak in heeft. Lekker eerlijk, vind jij het leuk als iemand over jouw lot en jouw kind beslist en jij daar 0% inspraak in hebt? Nee je kent deze situatie niet, want jij bent een vrouw en bent overbeschermd door de wet.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:36 schreef Seven. het volgende:
[..]![]()
.
Lekker makkelijk om te zeggen vanuit jouw positie, knullie. Jij zult nooit levenslang de gevolgen dragen van een domme fout waar de man altijd nog 50% aandeel in heeft..
Beweer ik ergens iets anders?quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:55 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik. Is dat zo vreemd? Mannen hebben ook gevoel hoor.. Het mag dan niet in ons lichaam zitten, maar het is evengoed ons vlees en bloed. Het is van de vrouw en man samen, niet alleen van de vrouw. Voor de vrouw is abortus inderdaad kutter dan voor de man, aangezien dit bij haar lichamelijk moet gebeuren, maar OOK de man raakt in dit geval zijn kind kwijt.
Beweer ik ergens iets anders?quote:Mocht de vrouw het kind houden, terwijl mama en papa beiden in een situatie zitten dat het praktisch onmogelijk is. Dan vind ik dat de man zijn mening ook moet bepalen over het lot van het kind. Of is het 'foutje' enkel de schuld van het mannelijk geslacht? Je maakt SAMEN de fout, dus SAMEN beslis je erover.
Als je even terugleest, dan kun je zien dat ik mijn ex netjes ingelicht heb, maar dat hij er niks mee te maken wilde hebben. Dus toen heb ik de knoop zelf maar doorgehakt.quote:Jij komt op mij over als een egoistisch/feministisch secreet. Die alleen haar eigen belangrijk vind en niet kijkt naar een ander. Je kan de man zijn leven finaal vernietigen hiermee als je besluit het te houden zonder dat hij het wilt. Maar dat is niet zo belangrijk, want het is immers jouw lichaam.
Je hebt een kleine penis? Ga elders janken, dit is veertig jaar geleden (geen grapje!), VEERTIG jaar. Get over it. Dit is een nietig topic op een relatief onbelangrijk forum waar een stuk of 10 vrouwen 'hun eigen plan wel even trekken' en waar hoogstwaarschijnlijk nog geen 10% daadwerkelijk in deze situatie gezeten heeft. Dus die kunnen makkelijk op internet hun mening verkondigen, net als jij.quote:Er word tegen mannen geklaagd dat wij vrouwen niet respecteerden voor de dolle mina's in beeld kwamen. En dat wij o zo slecht waren tegenover hen. Lees nu dit topic eens door, en de reacties van TS en het grootendeel van andere vrouwen. Vind je dit respectvol naar ons toe?
quote:TL;DR
Abortus plegen:quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:00 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Waar de man 50% aandeel in heeft en als ik de meerendeel van de vrouwen mag geloven 0% inspraak in heeft. Lekker eerlijk, vind jij het leuk als iemand over jouw lot en jouw kind beslist en jij daar 0% inspraak in hebt? Nee je kent deze situatie niet, want jij bent een vrouw en bent overbeschermd door de wet.
Voor de vrouwtjes die mij als harteloos bestempelen. Mijn neef heeft een keer een ongelukje gehad, en hij wilde het kind houden. Zij wilde abortus doen, en zei ze hem ook. Hij wilde dit niet, en had uiteindelijk pech. Later bleek dat ze geen abortus durfde te doen en was verhuisd (iedereen was in de veronderstelling dat ze dit gedaan had). Tot hij er 5 jaar later achter kwam dat hij een dochter van 5 had rondlopen en mevrouw het voor zichzelf gehouden had.
Maar het is immer haar kind alleen en haar lichaam, en mannen hebben toch geen gevoel en recht toch? Want het is immers een vrouw haar lichaam, dusja een man moet gewoon zijn bek houden.
Veel vrouwen zijn de meest egoistische wezens die er zijn, en dit topic is daar een mooi voorbeeld van. Gelukkig zijn er (hopelijk) uitzonderingen hierin.
Dude, ik ben opgegroeid tot mijn 5e met 2 ouders. Deze gingen uit elkaar op dat moment. Dit doet heel veel met je. Ik weet wat het voorsteld, en wat het met je doet. Daarom ben ik zelf als de dood dat ik mijn kind hetzelfde aan zou doen, nou ja, dat ik mijn kind het aan MOET doen omdat ik simpelweg geen enkele keuze heb en mijn mening totaal niet relevant is.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:00 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Abortus is niet zozeer een recht. Het is niet illegaal, hoewel instanties nog altijd kunnen tegenwerken. Net zoals met het recht op zelfbeschikking, is leuk bedacht maar in de praktijk anders. Ik ben trouwens wel erg voor het recht op zelfbeschikking, met je EIGEN leven mag je doen wat je wilt. Beter maak je er medicinaal een einde aan dan dat je voor de trein springt.
Alle vrouwen zijn schatjes.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:07 schreef Seven. het volgende:
Hoe dan ook, dit topic is dankzij wenfer en redbullkid verzandt in een 'alle vrouwen zijn kuthoeren' topic. Arme heren toch.. Slaap lekker!
Eigenlijk is het punt dat je hier maakt dat je ouders jou beter in goed overleg hadden kunnen laten aborteren omdat ze toch uit elkaar gingen en hun leven niet aan jou konden gevenquote:Op woensdag 12 juni 2013 02:08 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Dude, ik ben opgegroeid tot mijn 5e met 2 ouders. Deze gingen uit elkaar op dat moment. Dit doet heel veel met je. Ik weet wat het voorsteld, en wat het met je doet. Daarom ben ik zelf als de dood dat ik mijn kind hetzelfde aan zou doen, nou ja, dat ik mijn kind het aan MOET doen omdat ik simpelweg geen enkele keuze heb en mijn mening totaal niet relevant is.
Moet je nagaan als het kind ook nog eens opgevoed word terwijl mama en papa lekker bezig zijn met school/werk en in plaats van hun aandacht te krijgen, bij opa/oma/tante/oom etc gedropt worden omdat ze geen tijd voor je hebben. Weet je hoe fucked up dat is?
Een kind neem je niet voor jezelf. Een kind moet je alleen willen als je zeker weet dat jij je leven kan geven aan je kind. Kan je dat niet, dan moet je geen kind nemen tot je dit wel kan.
De 1e 2 beweer ik iets anders, richt ik niet enkel op jou. Maar naar de vrouwen die dit gepost hebben.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:05 schreef Seven. het volgende:
[..]
Beweer ik ergens iets anders?
[..]
Beweer ik ergens iets anders?
[..]
Als je even terugleest, dan kun je zien dat ik mijn ex netjes ingelicht heb, maar dat hij er niks mee te maken wilde hebben. Dus toen heb ik de knoop zelf maar doorgehakt.
[..]
Je hebt een kleine penis? Ga elders janken, dit is veertig jaar geleden (geen grapje!), VEERTIG jaar. Get over it. Dit is een nietig topic op een relatief onbelangrijk forum waar een stuk of 10 vrouwen 'hun eigen plan wel even trekken' en waar hoogstwaarschijnlijk nog geen 10% daadwerkelijk in deze situatie gezeten heeft. Dus die kunnen makkelijk op internet hun mening verkondigen, net als jij.
[..]
Fixedquote:Op woensdag 12 juni 2013 02:05 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Abortus plegen:
Recht van spreken:
Man: 0%, Vrouw: 100%
Alimentatie betalen:
Man: 100%, Vrouw: 0%
Stelletje part-time feministen.![]()
Enkel pleiten voor regels en wetten als je er zelf voordeel door geniet.
Tijd voor een defeminalisering van de Nederlandsche samenleving.
Als jij denkt dat ik alle vrouwen kuthoeren vind moet je maar goed lezen. Ik leg de schuld bij de wetten, en de vrouwen die daar misbruik van maken door de man zijn rechten denken te mogen ontnemen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:07 schreef Seven. het volgende:
Hoe dan ook, dit topic is dankzij wenfer en redbullkid verzandt in een 'alle vrouwen zijn kuthoeren' topic. Arme heren toch.. Slaap lekker!
Lees hierboven, mannen kunnen een dna-test, bezoekrecht en ouderlijk gezag afdwingen bij de rechter.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:15 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Als jij denkt dat ik alle vrouwen kuthoeren vind moet je maar goed lezen. Ik leg de schuld bij de wetten, en de vrouwen die daar misbruik van maken door de man zijn rechten denken te mogen ontnemen.
Maar ja, de meeste vrouwen zijn inderdaad egoistische kuthoeren ja. Maar dat is mij niet te wijten denk ik.
quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:15 schreef Redbullkid het volgende:
Maar ja, de meeste vrouwen zijn inderdaad egoistische kuthoeren ja. Maar dat is mij niet te wijten denk ik.
Nope mijn ouders is niks te wijten, althans ik ben bewust op de aarde gezet. Beiden hebben destijds gezegd er beiden voor te gaan samen. En 1 is dit niet nagekomen, jij mag raden welke partij dit geweest isquote:Op woensdag 12 juni 2013 02:12 schreef Seven. het volgende:
[..]
Eigenlijk is het punt dat je hier maakt dat je ouders jou beter in goed overleg hadden kunnen laten aborteren omdat ze toch uit elkaar gingen en hun leven niet aan jou konden geven.
Edit: kon het niet laten, sorry.. maar opdat je maar beseft dat deze zaken niet zwart-wit zijn, dat situaties voor ouders veranderen en dat een gelukkige veilige jeugd van veel meer zaken afhangt dan een moeder die de juiste keuzes maakt.
Als de man in kwestie genoeg kapitaal bezit om een goede advocaat in te huren inderdaad. En dan moet je alsnog veel mazzel hebben. Het gaat hier niet om bezoekrecht. Het gaat om de gedachte alleen al de man er buiten te laten. Het kind zijn welzijn onder die van jezelf te plaatsen, dit kan ik niet begrijpen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:18 schreef Mishu het volgende:
[..]
Lees hierboven, mannen kunnen een dna-test, bezoekrecht en ouderlijk gezag afdwingen bij de rechter.
Misschien moeten we in Nederland ook het recht tot abortus instellen tot maximaal achttien jaar na de geboorte, kunnen onzekere vrouwen die het toch niet zo goed bevalt allemaal en meer tijd aan zichzelf willen besteden weer lekker britschen met de dames.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:20 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Nope mijn ouders is niks te wijten, althans ik ben bewust op de aarde gezet. Beiden hebben destijds gezegd er beiden voor te gaan samen. En 1 is dit niet nagekomen, jij mag raden welke partij dit geweest is).
Moet je nagaan als je bewust op de aarde gezet word terwijl je ouders weten dat je in een kutsituatie terrecht komt. Nou ja, dat je moeder je op een klotewereld gezet hebt met een klotestart. Nou ehm,, bedankt ma. Ik zou zelf liever niet geboren worden, dan bewust in een kutsituatie gestopt worden. Een kind heeft recht op liefde van beide ouders. Hoe zou jij je voelen als je wist dat jouw ouder niks van je wilt weten? Ik zou me erg kut voelen
. Maar de meeste vrouwen denken alleen aan hun eigen lichaam, en zadelen liever het kind met het probleem op dan hun zelf.
Als ik moet kiezen tussen zelf een kutleven hebben, of dat ikzelf een kutleven zal hebben en mijn kind ook zou ik het weten. Ik zou zelf die kogel vangen.
Ja, maar niet vergeten. Wij zijn zielig omdat wij vinden dat wij als man ook rechten mogen hebbenquote:
Sommige posters in dit topic moeten met terugwerkende kracht geaborteerd wordenquote:Op woensdag 12 juni 2013 02:23 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Misschien moeten we in Nederland ook het recht tot abortus instellen tot maximaal achttien jaar na de geboorte, kunnen onzekere vrouwen die het toch niet zo goed bevalt allemaal en meer tijd aan zichzelf willen besteden weer lekker britschen met de dames.
Ik ben niet gelovig maar ik hou er zo mijn eigen principes op na. Tienermoeders moeten of lekker gaan zorgen voor het kindje of het kindje afstaan aan derden. Nu heerst er een beetje zo'n akelig 'als ik zwanger raak, kan ik altijd nog abortus plegen'-sfeertje. Gewoon je verantwoordelijkheid nemen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:23 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Ja, maar niet vergeten. Wij zijn zielig omdat wij vinden dat wij als man ook rechten mogen hebben.
Ben jij trouwens gelovig dude? Dat je tegen abortus bent? Sta je er ook zo tegenover als bijvoorbeeld vader en moeder 16 zijn ofzo?
Dat vraag ik me af
Die reactie wel, ik hoop dat je hem niet persoonlijk opvatte.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:24 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Sommige posters in dit topic moeten met terugwerkende kracht geaborteerd worden. Voorderest is het een troll hoop ik toch? xD
Hmm wel een interessante gedachte. Zelf ben ik er ook geen fan van hoor. Zou het kind hoe dan ook willen houden omdat ik alle middelen heb om er zeker voor te zijn dat het kindje gelukkig wordquote:Op woensdag 12 juni 2013 02:27 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Die reactie wel, ik hoop dat je hem niet persoonlijk opvatte.![]()
![]()
Ik ben tegen abortus of het nou voor 3 weken, na weken, voor 3 maanden, na drie maanden of voor 18 jaar gebeurt.
Gelukkig heb ik mij tot nu toe verre van lelijke labiele vrouwen weten te houden. Sowieso ruik ik op kilometers afstand of een vrouw er feministische hobby' op na houd.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:39 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Hmm wel een interessante gedachte. Zelf ben ik er ook geen fan van hoor. Zou het kind hoe dan ook willen houden omdat ik alle middelen heb om er zeker voor te zijn dat het kindje gelukkig word. Maar ik gun hem/haar wel een moeder die aan meer kan denken dan aan zichzelf. Zou me echt eeuwig schuldig voelen als ik een kind verwek bij iemand die zo respectloos met anderen omgaat.
Maarja, zo zijn er ook mannen die er zo mee omgaan. Alleen hebben wij de afgelopen jaren geleerd een vrouw te respecteren, helaas is het andersom zelden het geval. En word er al snel gezegd dat wij als man geen respect voor de vrouw hebben. Terwijl ze zelf helemaal geen normen en waarden lijken te kennen. Gelukkig weet ik dat in R&P veel labiele vrouwen rondhangen die als een kip zonder kop kakelen en hun eigen hypocrisie niet inzien. Zonde. Ook lastig als juist die mensen zeggen dat mannen alleen op uiterlijk afgaan. Terwijl bij deze mensen hun innerlijk zo verrot is als een rotte appel. Dan blijft er vrij weinig over buiten het uiterlijk.
Maar ach, het is in elk geval hun lichaam. En enkel hun leven. Wat weten wij gevoelloze mannen er nou van. Waar we het lef vandaan halen invloed te hebben op ons kind wat direct ook gevolg heeft voor ons leven. Alleen omdat het in haar lichaam zit. Alsof een man een kind van zo'n secreet wilt hebben, of je als kind zo'n moeder wilt hebben.
Ik zou me in elk geval diep schamen als ik zo'n instelling zou hebben en dit zou overdragen aan mijn kind
Onmogelijk. Kan je zelfs vertellen dat als een vrouw de geboorte van een kind verzwijgt voor je en naar het buitenland gaat of whatever. En je komt erachter, dat je een vrouw dan alsnog niet strafrechtelijk kan laten vervolgen. Zo gek is het in dit land. Moet je andersom eens doenquote:Op woensdag 12 juni 2013 02:43 schreef wenfer2 het volgende:
Kan je als man ook gewoon de voogdij opeisen van je kind als de vrouw tracht abortus te zullen plegen. Lijkt mij wel stoer als een man dit juridisch doorzet.
als man een kind verzwijgen van de moeder?... dat lijkt me best apartquote:Op woensdag 12 juni 2013 02:48 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Onmogelijk. Kan je zelfs vertellen dat als een vrouw de geboorte van een kind verzwijgt voor je en naar het buitenland gaat of whatever. En je komt erachter, dat je een vrouw dan alsnog niet strafrechtelijk kan laten vervolgen. Zo gek is het in dit land. Moet je andersom eens doen
Het ontvoeren van een kind.. Want in principe is dat hetzelfde, alleen dan een stapje erger. Ben je echt zo'n mongool? Of wilde je gewoon bijdehand doen?quote:Op
woensdag 12 juni 2013 07:47 schreef Re het volgende:
[..]
als man een kind verzwijgen van de moeder?... dat lijkt me best apart
Ook vraagt TS:quote:Op dinsdag 11 juni 2013 20:20 schreef zara05 het volgende:
Ik ben benieuwd wat anderen vinden of zouden doen. Stel je hebt een paar keer seks gehad met een date, je bent zo dom geweest om het zonder condoom te doen omdat je de pil slikt en ondanks dat je de pil slikt toch zwanger wordt. Hier kom je 4 weken nadat je geen contact meer hebt gehad achter. Een zwangerschapstest laat zien dat je op 6 weken zit.
Heeft de man dan het recht om het te weten of is het beter om te verzwijgen omdat het waarschijnlijk een abortus wordt?
En zou je in zo'n situatie het kind willen houden ondanks dat je geen contact meer hebt met de vader, nog thuis woont en nog studeert? Wat zijn de kansen voor een kind om zo op te groeien zonder een fijn gezin en eventueel vader?
Volgens mij heeft dit voorval je mening enorm gevormd.quote:Op woensdag 12 juni 2013 02:00 schreef Redbullkid het volgende:
Voor de vrouwtjes die mij als harteloos bestempelen. Mijn neef heeft een keer een ongelukje gehad, en hij wilde het kind houden. Zij wilde abortus doen, en zei ze hem ook. Hij wilde dit niet, en had uiteindelijk pech. Later bleek dat ze geen abortus durfde te doen en was verhuisd (iedereen was in de veronderstelling dat ze dit gedaan had). Tot hij er 5 jaar later achter kwam dat hij een dochter van 5 had rondlopen en mevrouw het voor zichzelf gehouden had.
Natuurlijk hebben mannen wel gevoel en het is zijn kind. Maar wat wil je dan? Als zij geen kind wil en hij wel.. wat zou dan de oplossing zijn? HAar 9 maanden dat kind laten dragen + de rest omdat papa zo graag papa wil worden?quote:Waar de man 50% aandeel in heeft en als ik de meerendeel van de vrouwen mag geloven 0% inspraak in heeft. Lekker eerlijk, vind jij het leuk als iemand over jouw lot en jouw kind beslist en jij daar 0% inspraak in hebt? Nee je kent deze situatie niet, want jij bent een vrouw en bent overbeschermd door de wet.
Maar het is immer haar kind alleen en haar lichaam, en mannen hebben toch geen gevoel en recht toch? Want het is immers een vrouw haar lichaam, dusja een man moet gewoon zijn bek houden.
In R&P lees je toch vooral verhalen van mannen die zich ''gestrikt'' voelen als een meisjequote:Op woensdag 12 juni 2013 09:11 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Het ontvoeren van een kind.. Want in principe is dat hetzelfde, alleen dan een stapje erger. Ben je echt zo'n mongool? Of wilde je gewoon bijdehand doen?
Soms vraag ik me af wat ik nog in R&P te zoeken heb met al die feministen en downies hier
Andersom dan? Hem de rest van zijn leven opzadelen met een kind die hij niet wilt of erger waar hij helemaal niet aan toe is? Meningen zijn erover verdeeld. Het is eng in een situatie te zitten waar een ander de rest van jouw leven bepaaldquote:Op woensdag 12 juni 2013 09:16 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Volgens mij heeft dit voorval je mening enorm gevormd.
Begrijpelijk, want het is een kutstreek. Maar je lijkt nu wel redelijk anti-vrouw te zijn geworden
[..]
Natuurlijk hebben mannen wel gevoel en het is zijn kind. Maar wat wil je dan? Als zij geen kind wil en hij wel.. wat zou dan de oplossing zijn? HAar 9 maanden dat kind laten dragen + de rest omdat papa zo graag papa wil worden?
je hebt het over het verzwijgen van een geboorte knurft en ik zou nog een keer proberen mij en de users hier uit te schelden ... dan hoef je je idd geen zorgen meer te maken wat je hier te zoeken hebtquote:Op woensdag 12 juni 2013 09:11 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Het ontvoeren van een kind.. Want in principe is dat hetzelfde, alleen dan een stapje erger. Ben je echt zo'n mongool? Of wilde je gewoon bijdehand doen?
Soms vraag ik me af wat ik nog in R&P te zoeken heb met al die feministen en downies hier
you could have fooled mequote:Op woensdag 12 juni 2013 09:22 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
In elk geval ben ik geen anti-vrouw.
Jij bent de knurft als je niet logisch na kan denken.. Neem aan dat een moderator wijs genoeg is niet zulke stomme vragen te stellen in een R&P forum, dreigen met je 'macht' als moderator is echter heel zwak. Respect heen is respect terug. Als jij mij stomme beidehante vragen gaat stellen, krijg je daar een passend antwoord op. Het is overigens niet uitschelden, het was een vraag aan jou of jij een mongool bent ja of nee.. Jij aan de andere kant noemt mij een knurft, wat wel direct schelden is.. Leuk he als iemand lekker bijdehand gaat zitten doenquote:Op woensdag 12 juni 2013 09:23 schreef Re het volgende:
[..]
je hebt het over het verzwijgen van een geboorte knurft en ik zou nog een keer proberen mij uit te schelden ... dan hoef je je idd geen zorgen meer te maken wat je hier te zoeken hebt
Andersom is het ook kut. Daarom bij wens van behoudt van een kind dat de vader sowieso wordt ingelicht.quote:Op woensdag 12 juni 2013 09:22 schreef Redbullkid het volgende:
Andersom dan? Hem de rest van zijn leven opzadelen met een kind die hij niet wilt of erger waar hij helemaal niet aan toe is? Meningen zijn erover verdeeld. Het is eng in een situatie te zitten waar een ander de rest van jouw leven bepaald.
het is al goed knul... rest kan idd wel in FBquote:Op woensdag 12 juni 2013 09:31 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Jij bent de knurft als je niet logisch na kan denken.. Neem aan dat een moderator wijs genoeg is niet zulke stomme vragen te stellen in een R&P forum, dreigen met je 'macht' als moderator is echter heel zwak. Respect heen is respect terug. Als jij mij stomme beidehante vragen gaat stellen, krijg je daar een passend antwoord op. Het is overigens niet uitschelden, het was een vraag aan jou of jij een mongool bent ja of nee.. Jij aan de andere kant noemt mij een knurft, wat wel direct schelden is.. Leuk he als iemand lekker bijdehand gaat zitten doen.
Mijn mening is dat jij niet erg goed bent in begrijpend lezen, of blijkbaar niet over de kennis beschik verder na te denken als jij iets leest. Het woord vind, duidt op vrijheid van meningsuiting wat in dit vrije land is toegestaan. Je ziet zelf maar of je je macht gaat misbruiken om je gram te halen. Of je het wel of niet doet interesseert me verder niet, ik laat me niet bang maken door een mod die dergelijke beweringen uitlokt.
Wel hoe ik me graag aan de regels en hou ik het dus graag ontopic. Dus je weet mijn DM box te vinden als je mij weer verantwoordelijk wilt houden voor jouw gebrek aan begrijpend lezen.
Veel plezier met het modden verder.
Dat klopt inderdaad, het is ook een moeilijke situatie. Vandaar dat ik het schrikbarend is dat er vrouwen in deze situatie geen enkele vorm van rekening met de man houden. Dat de wet zo geregeld is, is 1 ding, en dit begrijp ik overigens wel.quote:Op woensdag 12 juni 2013 09:33 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Andersom is het ook kut. Daarom bij wens van behoudt van een kind dat de vader sowieso wordt ingelicht.
Maar ik neem aan dat je wel begrijp dat de vrouw wat meer rechten heeft, aangezien in de praktijk het voor de vader tig keer makkelijker is om afstand te doen van het kind dan als moeder zijnde. Alleen al om het feit dat een vrouw 9 maanden dat kind draagt en alle hormonen die meespelen.
Verder eens dat het sowieso eng/klote is dat een ander zoveel kan bepalen.
Je hoeft me niet te geloven hoor, ik heb gewoon een andere denkwijze over bepaalde zaken. Sowieso zou ik nooit iemand anders in een hokje stoppen zonder dat diegene eerst een kans krijgt. Elk mens is anders. Ook al heb ik niet echt bepaald de juiste vrouwen als voorbeeld gehad in mijn leven, weet ik dat dit meer aan mijzelf ligt aangezien ik zelf met hen een relatie begonnen ben. Het is alleen wel schrikbarend als je sommige reacties hier leest, voor zulke vrouwen kan ik geen respect hebben. Dan heb ik het dus aan de vrouwen die enkel zichzelf in de middelpunt stellen, als dit mannen geweest waren was dit overigens hetzelfde geweest. Ik denk dat ik meer anti-mensheid ben dan anti-vrouwquote:Op woensdag 12 juni 2013 09:25 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
you could have fooled me
Daardoor zullen ook veel mensen wat feller reageren dan ze in werkelijkheid zouden doen. Dus ook het standpunt dat sommige innemen (man of vrouw) zal wat strikter/strenger/respectlozer/etc over kunnen komen dan ze irl zouden doen/zeggen.quote:
True, en daarbij ben ik niet erg goed in mijn mening goed uitten in geschrift. Soms kan ik dingen te hard/onduidelijk formuleren waardoor er conclusies getrokken worden, wat niks met mijn intenties te maken had. Ik ben gek op het vrouwelijk geslacht, als ik anti vrouw zou zijn dan is mijn hele leven een leugenquote:Op woensdag 12 juni 2013 09:57 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Daardoor zullen ook veel mensen wat feller reageren dan ze in werkelijkheid zouden doen. Dus ook het standpunt dat sommige innemen (man of vrouw) zal wat strikter/strenger/respectlozer/etc over kunnen komen dan ze irl zouden doen/zeggen.
Nouja andersom dus ook. Dus niet zo hard tegen al die vrouwen die soms disrespectvol overkomen tov de man.quote:Op woensdag 12 juni 2013 10:03 schreef Redbullkid het volgende:
True, en daarbij ben ik niet erg goed in mijn mening goed uitten in geschrift. Soms kan ik dingen te hard/onduidelijk formuleren waardoor er conclusies getrokken worden, wat niks met mijn intenties te maken had. Ik ben gek op het vrouwelijk geslacht, als ik anti vrouw zou zijn dan is mijn hele leven een leugen. Haha.
Er zijn situaties waarbij een kindje dusdanig ziek is dat het zijn hele leven zal lijden.quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:33 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Het is geen moeilijke beslissing, er is geen beslissing. Waar haal je de arrogantie vandaan om te beslissen over het leven van je eigen kindje. Welke opties zijn er nog meer als ik vragen mag? Van mij moge ze de moeders die een abortus plegen op de brandstapel gooien.
Mee eens.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 23:41 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Dus zoals ik zeg: wie zonder zonde is werpe de eerste steen.
Jij maakt zeker nooit een fout? Maakt dat je een oerstom iemand als je het wel doet?
Ik vind het een INVOELBARE fout als iemand denkt dat de pil safe genoeg is om zwangerschap te voorkomen. Daar is dat ding toch ook voor gemaakt? Dat maakt je niet meteen te stom om een kind op te voeden. Ik vind zo'n opmerking onnodig hard tegen TS
Ik zie op mijn werk mensen heel wat stommere dingen doen en daardoor in het ziekenhuis belanden en die perfect kinderen opvoeden (ik ben arts)
Als er grote kans is dat een moeder een kindje ter wereld brengt met een grote kans met een ongeneselijke ziekte of is de moeder verslaafd aan alcohol of drugs of staat deze moeder al met dusdanig veel aantekeningen in het register van bijvoorbeeld Jeugdzorg? Maak deze mensen dan alstublieft onvruchtbaar. Beter voor iedereen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 11:49 schreef LalalaHippie het volgende:
[..]
Er zijn situaties waarbij een kindje dusdanig ziek is dat het zijn hele leven zal lijden.
Er zijn situaties waarbij een moeder, door verslaving een kindje dusdanig beschadigen, dat het de rest van zijn leven in het gunstigste geval klachten zal hebben en in het slechste geval de rest van zijn leven doodziek zal zijn.
Er zijn genetische afwijkingen waardoor vaststaat dat je als ouder een vreselijke ziekte zal doorgeven, neem Huntingtons, waarbij er gegarandeerd een lange lijdensweg zal volgen.
Er zijn situaties waardoor ouders niet voor een kind kunnen zorgen door psychische problemen of stress.
In de keuze voor een abortus moet je niet alleen het belang van een ongeboren kindje in acht nemen, maar ook de kansen en omstandigheden van een kindje na de geboorte de rest van zijn leven overwegen. Je kunt een kind opzadelen met problemen voor de rest van zijn of haar leven.
Bovendien vind ik dat je onderscheidt moet maken tussen een klompje ongedifferentieerde cellen in het begin stadium en een foetus met armen en benen. Als je dat niet doet kun je iedere eicel die verdwijnt met een menstruatie wel moord noemen.
Hoe is de ene 'dommer' dan de ander? Ik snap helemaal niks van jouw vergelijking.quote:Op woensdag 12 juni 2013 12:10 schreef erodome het volgende:
[..]
Mee eens.
Eigenlijk vind ik hem een stuk dommer als haar, zij wist dat ze de pil gebruikte, zij wist of ze die netjes gebruikte of dat er risiko factoren waren die de werking konden verminderen. Hij heeft gewoon vertrouwd op iemand die hij amper kende, zonder zeker te weten hoe het zat.
Ik heb dan ook niet echt medelijden met hem als hij alimentatie moet betalen, alhoewel dat naar mijn mening wel samen gaat met in het leven van dat kind mogen zijn, zelfs gestimuleerd worden deel uit te maken van dat leven.
Dus als het plaatje niet compleet blijkt te zijn, huisje boompje beestje. En de vader met de Noorder zon in vertrokken vindt jij gerechtvaardigd om het kindje te ontdoen van zijn leven?quote:Op woensdag 12 juni 2013 12:25 schreef madeliefff het volgende:
ik heb niet alles gelezen, maar wel de OP:
Als je het kind houd moet je het wel tegen hem zeggen, bij een abortus hoef je het niet perse te vertellen vind ik alhoewel ik het denk ik wel zou doen.
Of je het kind wil houden kun je natuurlijk niet aan anderen gaan vragen , het antwoord zal per persoon verschillend zijn. Het beste is natuurlijk altijd om pas een kind te nemen wanneer je op jezelf woont, een baan hebt en als je het plaatje perfect wilt hebben dat je nog samen bent met de vader van het kind. Maar er zijn genoeg vrouwen die in jouw situatie wel het kind houden. Je moet je iig wel goed realiseren wat de opvoeding van een kind allemaal met zich mee gaat brengen en dat je zonder hulp van je familie wellicht je studie niet kan afmaken. Persoonlijk zou ik het kind niet hebben gehouden omdat je nog studeert en geen of weinig inkomen hebt, je waarschijnlijk jong bent en dus nog alle tijd hebt om aan kinderen te beginnen op een manier dat voor een kind ook fijner is.
De vader bij het kind weg houden.... hierbij denk je niet in het belang van het kind maar denk je alleen aan jezelf. Ook denk ik niet dat je kind het je later in dank zal afnemen als hij of zij hier ooit achter komt, kinderen gaan vaak vroeg of laat op zoek naar hun vader...quote:Op dinsdag 11 juni 2013 21:53 schreef zara05 het volgende:
[..]
Ik zou het hem wel vertellen, dat hij een kind heeft. Maar ik wil het kind alleen opvoeden zonder hem. Misschien in ruil voor geen geld want dat wil ik toch niet hebben,
Waarom de een dommer dan de ander, omdat zij zeker weet dat ze de pil slikt en hoe ze daarmee omgaat, zij neemt dus een berekend risiko. Hij, die met een paar dates er zonder condoom opkruipt neemt geen berekend risiko, maar vertrouwt blind op iemand die hij amper kent.quote:Op woensdag 12 juni 2013 12:30 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Hoe is de ene 'dommer' dan de ander? Ik snap helemaal niks van jouw vergelijking.
En alimentatie betalen vindt je ook maar de normaalste zaak van de wereld, en dat als hij dit doet mag hij eventueel misschien ook wel één dagje in de week het kindje zien. Dé arrogantie!Eigenlijk zeg je dan alimentatie betalen juist heel goed is zodat de jongen 'leert' verantwoording te nemen voor zijn daden.
![]()
![]()
![]()
Andere: Meisje 16, jongen 23. Krijgen een kindje, geen abortus, meisje blijkt te incapabel om voor het kindje te zorgen, jongen neemt de zorg op zich. Waarom zou het meisje in dat jeval geen alimentatie hoeven te betalen en het kindje, bij goed gedrag van de moeder, misschien één keer per week zien.
Omdat het meisje weet dat ze zich beschermt.. die jongen wist misschien niet eens dat het meisje anticonceptie gebruikte, en er dan nog met de blote lul induikt.quote:Op woensdag 12 juni 2013 12:30 schreef wenfer2 het volgende:
Hoe is de ene 'dommer' dan de ander? Ik snap helemaal niks van jouw vergelijking.![]()
Volgens mij geeft ze enkel aan dat als de man alimentatie (moet) betalen, hij ook recht heeft op het bezoeken van z'n kind. Wat voor regeling dit dan is, heeft ze neits over gezegd.quote:En alimentatie betalen vindt je ook maar de normaalste zaak van de wereld, en dat als hij dit doet mag hij eventueel misschien ook wel één dagje in de week het kindje zien. Dé arrogantie!![]()
Ook zie ik nergens staan dat Ero zegt dat het meisje geen alimentatie hoeft te betalen in zo'n geval.quote:Andere: Meisje 16, jongen 23. Krijgen een kindje, geen abortus, meisje blijkt te incapabel om voor het kindje te zorgen, jongen neemt de zorg op zich. Waarom zou het meisje in dat jeval geen alimentatie hoeven te betalen en het kindje, bij goed gedrag van de moeder, misschien één keer per week zien.
nee ik vind het alleen belangrijk dat je wel in staat bent om voor het kind te zorgen daar spelen financiën een grote rol bij , dat de vader is vertrokken maakt niet uit, ik zei alleen maar dat dat het perfecte plaatje was.quote:Op woensdag 12 juni 2013 12:33 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Dus als het plaatje niet compleet blijkt te zijn, huisje boompje beestje. En de vader met de Noorder zon in vertrokken vindt jij gerechtvaardigd om het kindje te ontdoen van zijn leven?
Waarom zegt iedereen dat steeds?quote:Op woensdag 12 juni 2013 12:34 schreef Cue_ het volgende:
Je ziet het volgens mij veels te zwart wit.
Omdat je alleen maar in uitersten denkt misschien?quote:
Dat is natuurlijk ook niet helemaal waar, TS zei juist dat ze het altijd zonder condoom deed óókquote:Op woensdag 12 juni 2013 12:10 schreef erodome het volgende:
[..]
Mee eens.
Eigenlijk vind ik hem een stuk dommer als haar, zij wist dat ze de pil gebruikte, zij wist of ze die netjes gebruikte of dat er risiko factoren waren die de werking konden verminderen. Hij heeft gewoon vertrouwd op iemand die hij amper kende, zonder zeker te weten hoe het zat.
Ik heb dan ook niet echt medelijden met hem als hij alimentatie moet betalen, alhoewel dat naar mijn mening wel samen gaat met in het leven van dat kind mogen zijn, zelfs gestimuleerd worden deel uit te maken van dat leven.
Ik heb een genetisch overdraagbare aandoening (50 % kans dat ik het overdraag), maar ik sta toch echt niet bij de Jeugdzorg geregistreerd,quote:Op woensdag 12 juni 2013 12:24 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Als er grote kans is dat een moeder een kindje ter wereld brengt met een grote kans met een ongeneselijke ziekte of is de moeder verslaafd aan alcohol of drugs of staat deze moeder al met dusdanig veel aantekeningen in het register van bijvoorbeeld Jeugdzorg? Maak deze mensen dan alstublieft onvruchtbaar. Beter voor iedereen.
Ik ben een student van 22 en ik zou mijn verantwoordelijkheid graag nemen, mocht TS me daar toe 'veroordelen'. Wel zou ik graag betrokken worden bij beslissingen die mijn kind aangaan, om te starten bij een mogelijke abortus. Ook als TS het idee heeft dat ze de keuze al gemaakt heeft. Misschien heb ik wel een prachtige oplossing om haar te helpen als vader zijnde...quote:Op woensdag 12 juni 2013 14:21 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk ook niet helemaal waar, TS zei juist dat ze het altijd zonder condoom deed óók
bij haar vorige relaties en ze vroeg zich zelfs af of het wel nut had om de pil te blijven slikken
als deze toch niet 100% safe is, dus nu draai je de zaak eigenlijk een beetje om. Of die knul het altijd
zonder condoom doet dat weten we helemaal niet, we weten alleen dat hij geen condoom heeft gebruikt bij TS, omdat zei waarschijnlijk heeft gezegd dat dat niet hoeft, want ze gebruikt immers de
pil...
Dus wat dat betreft weet ik niet wie er u dommer is geweest, TS of die knul.
Dus het heeft verder helemaal geen zin om te speculeren en te gooien met ''wie zonder zonde is werpe de eerste steen'', daar gaat het ook helemaal niet meer om.
TS is zwanger, om precies te zijn 6 weken van een jongen waar ze een paar keer mee gedated heeft en sex gehad en inmiddels al 4 weken geen contact meer mee heeft.
Ze woont thuis en ze studeert en ze vroeg zich af wat andere vrouwen zouden doen in haar geval.
We weten niet eens hoe oud TS is en we weten ook niet hoe oud die knul is, stel hij studeert ook
en hij is 22 jaar, kinderalimentatie gaat naar draagkracht dacht ik, dus zoveel hoeft ze daar niet
van te verwachten, al zou hij willen. Maar goed, hij weet nog van niks, ik zou niet graag in zijn schoenen
staan als TS besluit de zwangerschap te voldragen, ook niet in de schoenen van TS trouwens, want dat gaat écht niet zo makkelijk worden in haar situatie, of haar ouders moeten haar bij willen en kunnen staan, maar ze heeft nog niets aan haar ouders verteld, dat zal ook wel een reden hebben denk ik dan.
Maar goed iedereen heeft het wel over een kind, maar er is nog helemaal geen kind.
Ze kan dus nog met mensen gaan praten, ouders en dokter bijvoorbeeld.
Voor de rest zou ik er niet te veel met mensen over praten, je ziet zelf hoe ze wordt veroordeeld,
tot de brandstapel aan toe nog wel!
en die oplossing is???quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:07 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ik ben een student van 22 en ik zou mijn verantwoordelijkheid graag nemen, mocht TS me daar toe 'veroordelen'. Wel zou ik graag betrokken worden bij beslissingen die mijn kind aangaan, om te starten bij een mogelijke abortus. Ook als TS het idee heeft dat ze de keuze al gemaakt heeft. Misschien heb ik wel een prachtige oplossing om haar te helpen als vader zijnde...
Ik zou bijvoorbeeld kunnen gaan werken naast mijn studie. Evt. na mijn afstuderen direct een huis huren voor haar en mij en kunnen proberen om samen te gaan wonen. Evt. zou ik een deel van de zorg op me kunnen nemen. (dat kan sowieso altijd natuurlijk)quote:
Dat is mooi, ik heb geen idee of die scharrel van TS dat ook zou willen, ze hebben al 4 weken geenquote:Op woensdag 12 juni 2013 15:15 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ik zou bijvoorbeeld kunnen gaan werken naast mijn studie. Evt. na mijn afstuderen direct een huis huren voor haar en mij. Evt. Zou je zelfs toch kunnen proberen om samen te gaan wonen.
Weet ik veel. Er zijn wel duizend manieren waarop de vader kan bijdragen. Mits hij maar toegewijd genoeg is.
Nee, het probleem van TS is dat ze hem direct afschilderd als onwelwillend. Dat weet ze heul niet.quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:17 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Dat is mooi, ik heb geen idee of die scharrel van TS dat ook zou wille, ze hebben al 4 weken geen
contact gehad namelijk, maar je weet maar nooit...
Dat weet ik ook niet en dat weet niemand hier, eigenlijk weten we helemaal niets van de jongenquote:Op woensdag 12 juni 2013 15:18 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Nee, het probleem van TS is dat ze hem direct afschilderd als onwelwillend. Dat weet ze heul niet.
Er wordt meermalen gezegd "maar hij kan wel gewoon weglopen en mij laten zitten", misschien is hij wel gewoon een verantwoordelijke dude. Weet jij veel.
Kijk, een vrouw zegt het ook.quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:19 schreef motorbloempje het volgende:
Lastig. Neig zelf naar abortus laten plegen, mond houden en doorgaan met 't leven, zeker in een situatie waarin het eigenlijk een korte flirt was en je geen toekomst samen ziet, maar kan me ergens wel verplaatsen in het idee dat de vader van die boon ook wat te zeggen heeft; mannen worden al teveel benadeeld in het hele zwangerschap-abortusproces.
lijkt me dat je als man niets hebt te vertellen over de beslissing van de vrouw die zwanger is. Beetje zoals eisen van je man dat hij zich laat steriliseren omdat jij geen kinderen wilquote:Op woensdag 12 juni 2013 15:19 schreef motorbloempje het volgende:
Lastig. Neig zelf naar abortus laten plegen, mond houden en doorgaan met 't leven, zeker in een situatie waarin het eigenlijk een korte flirt was en je geen toekomst samen ziet, maar kan me ergens wel verplaatsen in het idee dat de vader van die boon ook wat te zeggen heeft; mannen worden al teveel benadeeld in het hele zwangerschap-abortusproces.
Maar consulteren kan toch geen kwaad? Gewoon volwassen-mensen-overleg.quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:22 schreef Re het volgende:
[..]
lijkt me dat je als man niets hebt te vertellen over de beslissing van de vrouw die zwanger is. Beetje zoals eisen van je man dat hij zich laat steriliseren omdat jij geen kinderen wil
In dit geval zou ik als het mij zou zijn overkomen en ik zat in de situatie van TS en ik zou het kindquote:Op woensdag 12 juni 2013 15:19 schreef motorbloempje het volgende:
Lastig. Neig zelf naar abortus laten plegen, mond houden en doorgaan met 't leven, zeker in een situatie waarin het eigenlijk een korte flirt was en je geen toekomst samen ziet, maar kan me ergens wel verplaatsen in het idee dat de vader van die boon ook wat te zeggen heeft; mannen worden al teveel benadeeld in het hele zwangerschap-abortusproces.
Het is nog steeds jouw beslissing, maar ben je dan niet benieuwd wat je ander vind van het kind in je buik?quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:22 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
In dit geval zou ik als het mij zou zijn overkomen en ik zat in de situatie van TS en ik zou het kind
NIET willen toch denken... wat niet weet wat niet deerten mijn mond houden.
Als je in een relatie zit is het natuurlijk een heel ander verhaal...
Oneens. Je bent beide aanwezig bij het hebben van seks en de eventuele gevolgen daarvan. Ja, het is het lichaam van de vrouw, maar dat kind is net zoveel van de biologische vader als van de moeder. Ik zeg niet dat het daarom een makkelijk proces is en de man een veto zou mogen hebben op de situatie, maar ik vind ook niet dat een vrouw de veto (tenzij levensbedreigende omstandigheden) zou mogen hebben; omdat je er beide bij was bij het verwekken van dat wurm zou in de ideale situatie de belissing SAMEN genomen moeten worden, en het geen 'mededeling' zou moeten zijn, van beide kanten niet.quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:22 schreef Re het volgende:
[..]
lijkt me dat je als man niets hebt te vertellen over de beslissing van de vrouw die zwanger is. Beetje zoals eisen van je man dat hij zich laat steriliseren omdat jij geen kinderen wil
Ja, sowieso, daarom ook mijn neigen naar gewoon weg laten halen en doorgaan, maar toch, er wordt te makkelijk gedaan soms over dat zogenaamde veto dat vrouwen menen te hebben over een gezamenlijke vrucht.quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:22 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
In dit geval zou ik als het mij zou zijn overkomen en ik zat in de situatie van TS en ik zou het kind
NIET willen toch denken... wat niet weet wat niet deerten mijn mond houden.
Als je in een relatie zit is het natuurlijk een heel ander verhaal...
In dit geval niet nee.quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:25 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Het is nog steeds jouw beslissing, maar ben je dan niet benieuwd wat je ander vind van het kind in je buik?
linksom of rechtsom wordt er een beslissing gemaakt die de vrouw zelf moet nemenquote:Op woensdag 12 juni 2013 15:22 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Maar consulteren kan toch geen kwaad? Gewoon volwassen-mensen-overleg.
dat er iets mis kan gaan met de anticonceptie betekent niet dat je dan maar moet accepteren dat die kleine foutenmarge je hele leven moet omgooien omdat je nou eenmaal neukt... nahquote:Op woensdag 12 juni 2013 15:25 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Oneens. Je bent beide aanwezig bij het hebben van seks en de eventuele gevolgen daarvan. Ja, het is het lichaam van de vrouw, maar dat kind is net zoveel van de biologische vader als van de moeder. Ik zeg niet dat het daarom een makkelijk proces is en de man een veto zou mogen hebben op de situatie, maar ik vind ook niet dat een vrouw de veto (tenzij levensbedreigende omstandigheden) zou mogen hebben; omdat je er beide bij was bij het verwekken van dat wurm zou in de ideale situatie de belissing SAMEN genomen moeten worden, en het geen 'mededeling' zou moeten zijn, van beide kanten niet.
[..]
Ja, sowieso, daarom ook mijn neigen naar gewoon weg laten halen en doorgaan, maar toch, er wordt te makkelijk gedaan soms over dat zogenaamde veto dat vrouwen menen te hebben over een gezamenlijke vrucht.
Heb het wel eens met mannelijke vrienden erover gehad en je ziet het hier ook terug in het topic.. de ene helft mannen wil het graag weten, de andere groep totaal niet.quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:32 schreef motorbloempje het volgende:
. Maar het zomaar doen zonder medeweten, toch steekt het
Denk dat hier ook meespeelt dat het je vriendin was. En ze misschien gelijk (ook) zoiets had van "wil je geen kinderen met mijquote:Op woensdag 12 juni 2013 15:48 schreef kedge het volgende:
Mijn vriendin was vorig jaar overtijd. Toen ze het mij vertelde reageerde ik net zo ondoordacht als de mensen hier of ze al naar de huisarts was geweest voor onze opties zoals abortus.
Ik denk niet dat er iemand ondoordacht reageerde met huisarts en abortus hoor, TS zegt in de OPquote:Op woensdag 12 juni 2013 15:48 schreef kedge het volgende:
Mijn vriendin was vorig jaar overtijd. Toen ze het mij vertelde reageerde ik net zo ondoordacht als de mensen hier of ze al naar de huisarts was geweest voor onze opties zoals abortus.
Ze was natuurlijk woest en dit komt hard aan voor beide partijen, niet alleen voor de vrouw. Samen heb je heel veel onbegrip. Ook naar elkaar. Achteraf dacht ik totaal niet realistisch na en leek het wel of ik in survivalmode schoot.
Die bezinning valt zwaar en uiteindelijk had ik het geaccepteerd.
En wat bleek later: ze was toch niet zwanger. (toen ik dit hier las, had ze ook nog misschien wel een abortus kunnen laten plegen, maar da ga ik niet vanuit) Terwijl ik eerst niet eens aan het idee van een kind wou denken, was ik toen ontzettend teleurgesteld, echt teleurgesteld. Net alsof je dan ineens iets mist wat er (misschien) niet was.
Mocht het eventueel ook niet werken tussen ons en was ze wel zwanger, dan had ik met liefde hun ondersteund en alimentatie betaald. Terwijl ik daarvoor ook altijd schreeuwde dat nooit te doen.
Dus ja of je het vertelt of niet vertelt is een moeilijke keuze. Vooral omdat jullie geen contact meer hebben.
Dus min of meer had ze voor haar zelf al besloten tot abortus, de vraag was alleen of het danquote:Heeft de man dan het recht om het te weten of is het beter om te verzwijgen omdat het waarschijnlijk een abortus wordt?
Dat was niet zo bedoeld natuurlijk, maar zulke info slaat echt in als een bom.quote:Op woensdag 12 juni 2013 15:49 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Denk dat hier ook meespeelt dat het je vriendin was. En ze misschien gelijk (ook) zoiets had van "wil je geen kinderen met mij" idee zeg maar.
net als ik duizenden andere kinderen tegenkom..quote:Op woensdag 12 juni 2013 01:40 schreef Mishu het volgende:
[..]
En dan opeens je kind in de stad tegenkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |