Wat een hoop geld overigens..quote:Op zaterdag 17 november 2012 09:42 schreef greavy het volgende:
Strukton bouwt zijperron van station Deventer
Gepubliceerd op 16-11-2012 om 12:01
Strukton heeft de opdracht gekregen om een zijperron bij het station in Deventer te bouwen. De opdracht met een aanneemsom van 5,9 miljoen euro is onderdeel van het project Spoorzone Deventer. De werkzaamheden beginnen op 1 januari 2013 en duren tot en met april 2014.
De huidige twee perrons van het station Deventer kunnen het groeiende aantal reizigers niet opvangen. Het derde zijperron dat Strukton Rail en Strukton Bouw zorgt er voor dat er straks wel voldoende capaciteit is voor de reizigers.
Restaureren
Het station in Deventer is een monument. Dat betekent dat een deel van de werkzaamheden uit restaureren bestaat. Strukton heeft ervaring op het gebied van restaureren.
De werkzaamheden bestaan onder andere uit de realisatie van een zijperron met perronkap, tijdelijke voorzieningen, een nieuwe fietsenstalling en een entreegebouw. Daarnaast gaat de aannemer het nieuwe zijperron op de bestaande stationstunnel aansluiten en en diverse specialistische installatiewerkzaamheden uitvoeren. Dit gebeurt in de binnenstad van Deventer waar de beschikbare ruimte beperkt is en de logistiek complex.
Spoorzone Deventer
Dagelijks stappen ruim 18.000 mensen in en uit de trein in Deventer. De verwachting is dat dit aantal de komende jaren met dertig procent gaat toenemen. Onderdeel van project Spoorzone Deventer zijn de aanleg van het derde perron, de verbetering met de aansluiting van de binnenstad en de uitbreiding van de ondergrondse fietsenstalling. Verder wordt het busperron gebruikersvriendelijker en veiliger gemaakt en komen er diverse horecagelegenheden aan het stationsplein.
http://www.spoorpro.nl/sp(...)an-station-deventer/
Oh stom dat ik het niet gezien heb, keek in de reisplanner maar daar stonden de nieuwe tijden nog niet.quote:Op zaterdag 17 november 2012 02:44 schreef James1988 het volgende:
[..]
Die staat op de website van NS Hispeed. Er wordt begonnen met 10 treinen per richting per dag, het is de bedoeling dat dit wordt uitgebouwd tot er uiteindelijk 16 per richting per dag rijden.
De dienstregeling is onder voorbehoud, want het is nog niet zeker dat de Fyra Brussel ook daadwerkelijk rijdt per 9-12...
allemaal mooie marketingtermen, terwijl waar het echt om gaat vergeten wordtquote:Op zaterdag 17 november 2012 01:02 schreef James1988 het volgende:
[..]
Zolang je een commercieel directeur hebt die als een blije gup staat te vertellen over hoe zeer de reizigers "tariefflexibiliteit", "yield management" en "reservering" waarderen, en reizigers beschouwt als self-loading cargo, gaat er niks veranderen.
ben benieuwd. Dan komen de treinen wel een beetje uit patroon te liggen met de treinen in Groningen, maar dat is nog altijd beter te behappen dan de treinen in Leeuwarden uit patroon latten liggenquote:Op zaterdag 17 november 2012 13:22 schreef brandsrus het volgende:
Arriva gaat de dienstregeling voor 2013 toch nog aanpassen na druk van de provincie Friesland en laat Arriva houden aan de afspraken die zijn gemaakt in het aanbestedingsbestek. Betekend dus dat er nog wat aan de dienstregeling geknutseld wordt dus. (bron: LC)
Het is vooral een verhaal waarin een zeer aanwezig sausje negatie in te proeven is. Het is niet dat de reizigers van Thalys dat systeem zo graag willen maar dat Thalys zich dat kan permitteren door de kwaliteit van het product. Die Fyra vervangt niet de Benelux omdat de vraag voor de oude Benelux wegvalt maar omdat de Fyra anders een minder opbrengt. Als je dan een verhaal op gaat hangen dat het "voor de reiziger is" terwijl je aan je water kunt proeven dat er veel meer achter zit en dat de reiziger om redenen niet optimaal bediend wordt dan sta je gewoon je eigen imago de grond in te boren. Helaas.quote:Op zaterdag 17 november 2012 13:41 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
allemaal mooie marketingtermen, terwijl waar het echt om gaat vergeten wordt
Ze hebben een paar verdiepingen in 'De Oost' aan het Stationsplein.quote:Op zaterdag 17 november 2012 09:22 schreef greavy het volgende:
NSH-kantoor zit toch in het station van Amsterdam bij spoor 2 ergens?
De 6 treinen die worden toegevoegd zullen de gaten in de huidige dienstregeling opvullen zodat er een uurdienst Amsterdam - Brussel ontstaat.quote:Op zaterdag 17 november 2012 13:25 schreef Nafi het volgende:
[..]
Hopen dat van die 6 treinen die nog toegevoegd moeten worden er 2 tussen 05:47 en 07:41 (vertrektijd vanuit Amsterdam) geplaatst worden, of zal dit niet gebeuren? Het is neem ik aan wel echt de drukste tijd.
Jemig, echt niet normaal. En dan te bedenken dat ik websites voor heeeeeeeeeel veel minder gemaakt hebt. Hooguit een paar k.quote:Op zaterdag 17 november 2012 11:43 schreef b2py het volgende:
ProRail krijgt een nieuwe website, gezien de aanbesteding.
Die prijzen die ze daarvoor betalen..
http://www.aanbesteden.pr(...)43&PrevForm=INS_OPDR
Ah oké dankjewel! Dan moet ik het er maar voor over hebben om iets eerder mijn bed uit te stappen, lastig als je geen ochtendmens bentquote:De 6 treinen die worden toegevoegd zullen de gaten in de huidige dienstregeling opvullen zodat er een uurdienst Amsterdam - Brussel ontstaat.
Tsja, ik heb de aanbesteding niet gelezen, maar als ze meteen een nieuwe backoffice willen integreren met een nieuwe website kijk ik niet heel erg op van die prijzen.quote:Op zaterdag 17 november 2012 15:33 schreef AverageJoe het volgende:
[..]
Jemig, echt niet normaal. En dan te bedenken dat ik websites voor heeeeeeeeeel veel minder gemaakt hebt. Hooguit een paar k.
Thxquote:Op zaterdag 17 november 2012 13:51 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
oh ja, scan van het artikel: http://fryslan.christenunie.nl/l/library/download/541702
Op basis waarvan? Het verneuken van de overstapknoop?quote:Op zaterdag 17 november 2012 09:42 schreef greavy het volgende:
Strukton bouwt zijperron van station Deventer
Dagelijks stappen ruim 18.000 mensen in en uit de trein in Deventer. De verwachting is dat dit aantal de komende jaren met dertig procent gaat toenemen.
En het weer in gebruik nemen van Zwolle - Enschede?quote:Op zaterdag 17 november 2012 20:58 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Op basis waarvan? Het verneuken van de overstapknoop?
Een derde perron, dus er komt er nog 1 bij.quote:Op zaterdag 17 november 2012 21:14 schreef CrashO het volgende:
Deventer heeft toch al tijden een zijperron? Dat kreng op stijgerpalen? Komt er nu een nieuwe bij of gaan ze deze "echt" maken?
We hebben er al 3quote:Op zaterdag 17 november 2012 21:14 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
En het weer in gebruik nemen van Zwolle - Enschede?
[..]
Een derde perron, dus er komt er nog 1 bij.
Jajaja, maar naast dat postperron ligt geen spoor, dat is vrij essentieel meestal in het gebruikquote:Op zaterdag 17 november 2012 21:27 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
We hebben er al 3het postperron staat er ook nog
Niet belangrijk. Gewoon een "mind the gap" omroepje, klaarquote:Op zaterdag 17 november 2012 21:33 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Jajaja, maar naast dat postperron ligt geen spoor, dat is vrij essentieel meestal in het gebruik
En wat loopplanken neerleggenquote:Op zaterdag 17 november 2012 21:37 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Niet belangrijk. Gewoon een "mind the gap" omroepje, klaar
Heb het zelf wel eens gehad dat ik ergens langs de baan stond en ineens de machinist vol tyfoneert, dan schrik je ook aardig (zeker leuk als je vanuit de losse hand staat te filmen....quote:Op zaterdag 17 november 2012 21:25 schreef Mirgeam het volgende:
vandaag op amersfoort centraal wat mensen een hartaanval bezorgd door per ongeluk op het pedaal van de tyfoon te staan![]()
oeps, sorry![]()
Dat is altijd leuk om te zien natuurlijkquote:van amersfoort naar hengelo zelf gereden, met 500 passagiers ofzo
als er interesse is wil ik wel een keer wat cabinefoto's schieten...
Volgens mij wordt het spoor waar nu het steigerperron overheen staat het definitieve perron. Verder veranderd er wat meer. Er worden seinen verplaatst, iets met wissels gedaan en er komt ATB-vv.quote:Op zaterdag 17 november 2012 21:14 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
En het weer in gebruik nemen van Zwolle - Enschede?
[..]
Een derde perron, dus er komt er nog 1 bij.
Het nieuwe perron komt aan spoor 1 te liggen, spoor 2 wordt weer een perronloos spoor als het goed is.quote:Op zaterdag 17 november 2012 21:58 schreef Mr_Klaasje het volgende:
[..]
Volgens mij wordt het spoor waar nu het steigerperron overheen staat het definitieve perron. Verder veranderd er wat meer. Er worden seinen verplaatst, iets met wissels gedaan en er komt ATB-vv.
Dan zou het alleen een verplaatsing van het tweede perron zijn. Tot nu toe hoor ik echt verhalen over (ook nog) een derde perron erbij, aan de andere kantquote:Op zaterdag 17 november 2012 22:06 schreef dennistd het volgende:
[..]
Het nieuwe perron komt aan spoor 1 te liggen, spoor 2 wordt weer een perronloos spoor als het goed is.
Ik kwam trouwens ook nog een foto van het nieuwe station Nijverdal tegen:
[ afbeelding ]
Ik lees zelfs gezwats over "In de binnenstad". Nou, we gaan het vanzelf wel zienquote:Op zaterdag 17 november 2012 22:08 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Dan zou het alleen een verplaatsing van het tweede perron zijn. Tot nu toe hoor ik echt verhalen over (ook nog) een derde perron erbij, aan de andere kant
Daar hebben ze toch juist een spoor gesaneerd zodat er ruimte voor een perron ontstond?quote:Op zaterdag 17 november 2012 22:08 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Dan zou het alleen een verplaatsing van het tweede perron zijn. Tot nu toe hoor ik echt verhalen over (ook nog) een derde perron erbij, aan de andere kant
Oh wauwquote:Op zaterdag 17 november 2012 23:01 schreef bork het volgende:
in de nieuwe Spoor zit een bon/code in. Voor 9 euro mag je met iemand heen- en terugreizen naar Deventer.
Nee.quote:Op zaterdag 17 november 2012 23:24 schreef iBenny het volgende:
Klein vraagje... Over een kleine maand gaat de Hanzelijn open. Is al bekend of het aantal treinen vanuit Almere naar Amsterdam Centraal hierdoor ook toeneemt?
Jij ook! Zo goed ken ik je ook weer niet, maar je bent een liefhebber van een pilsje op de zaterdag schijnt hetquote:
Ik probeer te minderen jaquote:Op zondag 18 november 2012 01:19 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Jij ook! Zo goed ken ik je ook weer niet, maar je bent een liefhebber van een pilsje op de zaterdag schijnt het
Jij bent zeg maar de opa die het zooitje bij elkaar houdt hierquote:Op zondag 18 november 2012 01:20 schreef Dr_Flash het volgende:
En BTW ik kom hier al wat langerDus je mag mij best eens kennen ondertussen
Oh nou. Stay tuned, we gaan vast wel weer een nieuwjaarsrit houden met wat vaste users uit deze chain. En sinds vorig jaar is het dan gebruikelijk dat ik een excursiebundeltje verzorg met alle nodige alsmede mogelijke informatiequote:Op zondag 18 november 2012 01:21 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Jij bent zeg maar de opa die het zooitje bij elkaar houdt hierDat weet ik wel
Maar qua persoonlijkheid bedoelde ik
Count me in, lijkt me wel lachen.quote:Op zondag 18 november 2012 01:22 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh nou. Stay tuned, we gaan vast wel weer een nieuwjaarsrit houden met wat vaste users uit deze chain. En sinds vorig jaar is het dan gebruikelijk dat ik een excursiebundeltje verzorg met alle nodige alsmede mogelijke informatie
"vast wel"? Niks niet "vast wel", "we gaan"!quote:Op zondag 18 november 2012 01:22 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh nou. Stay tuned, we gaan vast wel weer een nieuwjaarsrit houden met wat vaste users uit deze chain. En sinds vorig jaar is het dan gebruikelijk dat ik een excursiebundeltje verzorg met alle nodige alsmede mogelijke informatie
Ach, krijg toch de vinkentering ookquote:Er is een fout opgetreden
Uw gekozen reisoptie is niet meer beschikbaar.
Ga terug om uw treinselectie of reisdatum te wijzigen
Ben jij nu een van die vijf gelukkigen die ook stage mogen lopen bij de NS?quote:Op zondag 18 november 2012 01:16 schreef Monopoly het volgende:
Ik heb wat foto's geschoten tijdens mijn stage dag gisteren in de DM90. Morgen even uploaden, nu lekker een koud welverdiend biertje.
Nope, helaas niet. Syntus zit ik.quote:Op zondag 18 november 2012 10:06 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Ben jij nu een van die vijf gelukkigen die ook stage mogen lopen bij de NS?
Ze zijn dit weekend alvast aan het oefenen!quote:Op zaterdag 17 november 2012 17:07 schreef dennistd het volgende:
In de nieuwe dienstregeling komt er toch een voortrein: Van Amsterdam naar Amersfoort op maandag t/m vrijdag, vier minuten voor de normale IC uit (vertrek om 16.58u, normale IC om 17.02u). Die normale IC is namelijk de IC Berlijn en blijkbaar is men er achter gekomen dat die toch wat te weinig capaciteit heeft voor dat tijdstip..
Syntus kan ook wel leuk zijn. Standplaats Ah?quote:Op zondag 18 november 2012 13:03 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Nope, helaas niet. Syntus zit ik.
Een beetje vreemde constructie, aangezien Syntus de consessie niet heeft gekregen. We zijn in dienst bij Machinext (uitzendbureau) en we rijden voor Syntus.
Hoe het na 9 December loopt weten we nog niet, dat is afhankelijk van Arriva.
Standplaats Tielquote:Op zondag 18 november 2012 13:16 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Syntus kan ook wel leuk zijn. Standplaats Ah?
Ik loop nu stage bij de NS, al vanaf midden september. Echter mogen we pas vanaf volgende week echt mee gaan rijden omdat er een hoop nog niet geregeld was.
Nouja rijden... meerijden... zelf rijden mogen we pas in het tweede jaar...quote:Op zondag 18 november 2012 13:18 schreef Monopoly het volgende:
Eindelijk rijden dus komende weekVeel plezier. Is echt heel tof. Dan krijg je een goede beeldvorming voor wat je hebt geleerd
Ik had gisteren een dienst en moest 5 keer heen en weerquote:Op zondag 18 november 2012 13:28 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Nouja rijden... meerijden... zelf rijden mogen we pas in het tweede jaar...
Maargoed dat mag de pret niet drukken![]()
Standplaats Tiel? Ik wist niet eens dat dat een standplaats was... je hebt het wel getroffen dus zo te horen
RDP ?quote:Op zondag 18 november 2012 13:46 schreef Mirgeam het volgende:
Wij mogen wel al meteen rijden, de opleiding duurt ook maar een paar maanden
Werken aan je rempunten kan natuurlijk maar al te goed op die stukken stoptraject die Syntus rijdtquote:Op zondag 18 november 2012 13:31 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ik had gisteren een dienst en moest 5 keer heen en weer
Het is wel handig om aan je rempunten te werkenTreinen rijden zelf is niet zo moeilijk, het remmen, dat is pittig.
Dat heb je goed voorelkaar. Randstad selecteert alleen de creme de la creme voor een mogelijkheid om het BLM-traject bij NS te volgen. Ik hoorde daar niet bij, dus moet het via deze route doen.quote:Op zondag 18 november 2012 13:46 schreef Mirgeam het volgende:
Wij mogen wel al meteen rijden, de opleiding duurt ook maar een paar maanden
Dit is nog niet de helftquote:Op zondag 18 november 2012 14:15 schreef Sandrvich het volgende:
Mooie verzameling Fles!Nooit geweten dat Dortmund zo ontzettend veel stations heeft.
Is die formulering om Berlin uit te sluiten van deelname?quote:Op zondag 18 november 2012 14:46 schreef Sandrvich het volgende:
In dat geval; welke stad zou de meeste stations hebben met de stadsnaam in de stationsnaam verwerkt (dus zoals Amsterdam Lelylaan, Amsterdam Sloterdijk, etc. )?
Holendrecht?quote:Op zondag 18 november 2012 14:58 schreef Monopoly het volgende:
Amsterdam wint in Nederland
Rotterdam is CS - Blaak - Zuid - Stadion - Lombardijen - Noord - Alexander
Amsterdam is : CS - Science Park - Duivendrecht - Bijlmer - Bijlmer ArenA - Sloterdijk - Lelylaan - Muiderpoort - Zuid - Amstel - RAI - vergeet ik er nog één ?
Duivendrecht is niet van Amsterdam.quote:Op zondag 18 november 2012 14:58 schreef Monopoly het volgende:
Amsterdam wint in Nederland
Rotterdam is CS - Blaak - Zuid - Stadion - Lombardijen - Noord - Alexander
Amsterdam is : CS - Science Park - Duivendrecht - Bijlmer - Bijlmer ArenA - Sloterdijk - Lelylaan - Muiderpoort - Zuid - Amstel - RAI - vergeet ik er nog één ?
Amstel staat er wel tussenquote:Op zondag 18 november 2012 15:08 schreef b2py het volgende:
[..]
Duivendrecht is niet van Amsterdam.
Bijlmer pak je twee keer.
Je mist Amstel
Effectief 5 nu.quote:Op zondag 18 november 2012 15:12 schreef b2py het volgende:
Utrecht Centraal - Overvecht - Leidsche Rijn - Lunetten - Vaartsche Rijn - Zuilen - Terwijde - Maliebaan
Dat sowiesoquote:Op zondag 18 november 2012 16:40 schreef Dr_Flash het volgende:
mooiste kantoor? Ik denk dat je om te beginnen al jaloers bent op de machinist van die ICE ernaast
Duivendrecht ligt op amsterdams grondgebied.quote:Op zondag 18 november 2012 15:08 schreef b2py het volgende:
[..]
Duivendrecht is niet van Amsterdam.
Bijlmer pak je twee keer.
Je mist Amstel onderste zin gemist.
ik heb nog altijd het mooiste uitzicht op kantoor... Een roze kasteelquote:Op zondag 18 november 2012 16:40 schreef Dr_Flash het volgende:
mooiste kantoor? Ik denk dat je om te beginnen al jaloers bent op de machinist van die ICE ernaast
Nope. Is gemeente Ouder-Amstel.quote:Op zondag 18 november 2012 19:32 schreef Yreal het volgende:
[..]
Duivendrecht ligt op amsterdams grondgebied.
Als Zoetermeerder noem ik dat geen trein meer maar een tramquote:Op zondag 18 november 2012 15:17 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
En Zoetermeer dan? Of telt de stadslijn niet meer mee nu er alleen maar lightrail troep rijdt?
Is Arnhem Berg Opstel (Ahbo)quote:Op zondag 18 november 2012 22:05 schreef Monopoly het volgende:
Er staan er al wel een paar op Arnhem Tractie zag ik vrijdagavond tijdens rangeerdienst.
Netjes dat ze zorgen voor vervangend materieel en niet beginnen met uitval van ritten. Voor Hermes wel vervelend vermoed ik, het zou zo maar eens kunnen dat ze nu een bonus mislopen voor het voorhanden hebben van een volledige nieuwe vloot bussen en treinen bij het ingaan van de concessie. Zo'n bonus kan zo maar eens een miljoen euro zijnquote:Op zondag 18 november 2012 22:04 schreef Peterselieman het volgende:
Breng/Hermes kan vanaf 9 december nog niet over alle negen GTW's voor Doetinchem - Arnhem beschikken. Daarom worden er tijdelijk twee Linten gehuurd om de omlopen rond te kunnen maken. Waarschijnlijk zal Stadler de twee ontbrekende stellen wel voor de kerst gaan leveren.
Bron: https://twitter.com/BrengOV/status/269865257122541568
mja, als het buiten de macht van Hermes ligt dan zou hier misschien een mouw aan gepast kunnen worden.quote:Op zondag 18 november 2012 22:20 schreef Bitlord het volgende:
[..]
Netjes dat ze zorgen voor vervangend materieel en niet beginnen met uitval van ritten. Voor Hermes wel vervelend vermoed ik, het zou zo maar eens kunnen dat ze nu een bonus mislopen voor het voorhanden hebben van een volledige nieuwe vloot bussen en treinen bij het ingaan van de concessie. Zo'n bonus kan zo maar eens een miljoen euro zijn
Spoor was verdomde glad gisteren, de hele ICB ging glijden bij Apeldoorn, daarna maakte de 1730 nog wat extra herrie door de vlakke plaatsen op de wielenquote:Op zondag 18 november 2012 22:15 schreef twiFight het volgende:
De NS oefenen alvast voor de Winterperiode denk ik.
Amersfoort - Zwolle was +10. Best knap voor een traject van een dikke 40 minuten, dat is gewoon 25% vertraging.
Daarna de machinist "ik ga mijn best doen de vertraging in te lopen" waardoor hij uiteindelijk in Heerenveen kwam met nog eens 5 minuten MEER vertraging. Godverdomme.
Nee. Hermes is verantwoordelijk voor het wel of niet voldoen aan het bestek en de voorwaardeen voor bonus/malus.quote:Op zondag 18 november 2012 22:24 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
mja, als het buiten de macht van Hermes ligt dan zou hier misschien een mouw aan gepast kunnen worden.
Dat Stadler moet dokken was me wel duidelijk, want er is al vervangend materieel geregeld. Misschien dat er ook achter de schermen met de regio iets geregeld isquote:Op zondag 18 november 2012 22:27 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Nee. Hermes is verantwoordelijk voor het wel of niet voldoen aan het bestek en de voorwaardeen voor bonus/malus.
Als Hermes een goede overeenkomst met Meneer Treinfabriek heeft, is Meneer Treinfabriek verantwoordelijk voor de schades wegens niet tijdig leveren van rijvaardige treinen.
Nu schat ik in dat de boete wel zal meevallen, maar dat doet niets af aan Hermes' verantwoordelijkheid.
Maar ja... Ik ben gek.
Goed gesprokenquote:Op zondag 18 november 2012 22:24 schreef DriekOplopers het volgende:
And now...
For something completely different...
Ik ben een zwetser, een roeper, de nieuwe Fortuijn, een gek. Dat u dat even weet.
http://www.voorbeterov.nl/121119.php
Kwalijke zaak. Om te beginnen, als er IETS een notoire "zeiken-om-het-zeiken-club" is, is het Rover.quote:Op zondag 18 november 2012 22:24 schreef DriekOplopers het volgende:
And now...
For something completely different...
Ik ben een zwetser, een roeper, de nieuwe Fortuijn, een gek. Dat u dat even weet.
http://www.voorbeterov.nl/121119.php
Mag het hopen ja. Naar de letter van de aanbesteding is de vloot niet compleet nieuw, maar naar de geest erachter kun je vaststellen dat dit wel het doel is geweest van Hermes. Het valt buiten dit topic, maar in Vianen, Nieuwegein en Nijmegen staan inmiddels meer dan 100 gloednieuwe bussen te wachten op de nieuwe concessie.quote:Op zondag 18 november 2012 22:30 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat Stadler moet dokken was me wel duidelijk, want er is al vervangend materieel geregeld. Misschien dat er ook achter de schermen met de regio iets geregeld is
Mijn favoriete mat (naast mat 64)quote:
daar rijden over een maand GTW's van Arrivaquote:Op zondag 18 november 2012 23:06 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Mijn favoriete mat (naast mat 64)zo jammer dat dat spul ook alweer moet wijken voor van die computerkasten op wielen. Ik hoop dat ze tussen Apeldoorn en Zutphen nog een aantal jaren mee kunnen draaien, in de hoop dat ik er zelf misschien nog een keer mee kan rijden...
De enige trajecten waar ze nog een tijdje rijden zijn Zwolle-Kampen en Zwolle-Enschede. Die eerste lijn totdat er een besluit is genomen over eventuele vertramming, en dat tweede traject tot een aanbesteding (die er zo goed als zeker komt binnen een paar jaar). Daarna is het echt over en uit voor een serie van op dit moment pas zo'n 15 jaar oud..quote:Op zondag 18 november 2012 23:06 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Mijn favoriete mat (naast mat 64)zo jammer dat dat spul ook alweer moet wijken voor van die computerkasten op wielen. Ik hoop dat ze tussen Apeldoorn en Zutphen nog een aantal jaren mee kunnen draaien, in de hoop dat ik er zelf misschien nog een keer mee kan rijden...
Das toch andere koekquote:Op zondag 18 november 2012 23:10 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
daar rijden over een maand GTW's van Arriva
klopt, want er gaat daar dieselelektrisch materieel rijden in plaats van dieselhydraulisch nuquote:
Zonde, prachtig materieel.quote:Op zondag 18 november 2012 23:13 schreef dennistd het volgende:
[..]
De enige trajecten waar ze nog een tijdje rijden zijn Zwolle-Kampen en Zwolle-Enschede. Die eerste lijn totdat er een besluit is genomen over eventuele vertramming, en dat tweede traject tot een aanbesteding (die er zo goed als zeker komt binnen een paar jaar). Daarna is het echt over en uit voor een serie van op dit moment pas zo'n 15 jaar oud..
Ja..quote:Op zondag 18 november 2012 23:17 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
klopt, want er gaat daar dieselelektrisch materieel rijden in plaats van dieselhydraulisch nu
quote:Op zondag 18 november 2012 19:32 schreef Yreal het volgende:
[..]
Duivendrecht ligt op amsterdams grondgebied.
comfortabel? :wquote:Op zondag 18 november 2012 23:30 schreef James1988 het volgende:
[..]
Modern comfortabel stil spul met een leuk smoeltje.
geen reizigersmaterieel meer nee. Maar bij de locomotieven nog wel. wat te denken van bijvoorbeeld de MaK G 1206 of de Voith Maximaquote:Op zondag 18 november 2012 23:18 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
Ja..
naast de DM90 is er ook geen ander DH materieel meer op de baan ?
Kut GTW'squote:Op zondag 18 november 2012 23:10 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
daar rijden over een maand GTW's van Arriva
Ja hoor... diverse keren gebruikt op Leeuwarden - Groningen v.v. en op Groningen - Leer, en ik vind het prima spul voor de afstanden die ze rijdenquote:
Nee.quote:Op zondag 18 november 2012 23:30 schreef James1988 het volgende:
[..]
Modern comfortabel stil spul met een leuk smoeltje.
Dat is een beetje hetzelfde als tegen iemand die zich kut voelt "want geen enkele vrouw houdt van me" zeggen "en je moeder dan?quote:Op zondag 18 november 2012 23:32 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
geen reizigersmaterieel meer nee. Maar bij de locomotieven nog wel. wat te denken van bijvoorbeeld de MaK G 1206 of de Voith Maxima
quote:Op zondag 18 november 2012 23:36 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat is een beetje hetzelfde als tegen iemand die zich kut voelt "want geen enkele vrouw houdt van me" zeggen "en je moeder dan?"
die vergelijking slaat als een lul op een drumstel en dat weet je ook welquote:Op zondag 18 november 2012 23:36 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat is een beetje hetzelfde als tegen iemand die zich kut voelt "want geen enkele vrouw houdt van me" zeggen "en je moeder dan?"
Eh, nee. Die vergelijking is behoorlijk raakquote:Op zondag 18 november 2012 23:49 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
die vergelijking slaat als een lul op een drumstel en dat weet je ook wel
Geen idee waar je het over hebt. Vage afkortingen en treinnummers laten we in dit topic graag achterwege om begrijpbaar te zijn...quote:Op zondag 18 november 2012 22:25 schreef Mirgeam het volgende:
[..]
Spoor was verdomde glad gisteren, de hele ICB ging glijden bij Apeldoorn, daarna maakte de 1730 nog wat extra herrie door de vlakke plaatsen op de wielen
quote:Op maandag 19 november 2012 01:28 schreef Peter het volgende:
[..]
Geen idee waar je het over hebt. Vage afkortingen en treinnummers laten we in dit topic graag achterwege om begrijpbaar te zijn...
Ja hoor, maar als ie het de pimpel had genoemd dan was het ineens wel goed geweest. Dat betweterige gedoe...quote:Op maandag 19 november 2012 01:28 schreef Peter het volgende:
[..]
Geen idee waar je het over hebt. Vage afkortingen en treinnummers laten we in dit topic graag achterwege om begrijpbaar te zijn...
Zonde dit.quote:Op zondag 18 november 2012 22:24 schreef DriekOplopers het volgende:
And now...
For something completely different...
Ik ben een zwetser, een roeper, de nieuwe Fortuijn, een gek. Dat u dat even weet.
http://www.voorbeterov.nl/121119.php
quote:Arriën Kruyt; geboren in Utrecht 1946; voorzitter van de gezamenlijke Griekenlandwerkgroepen in België en Nederland 1967-1974; hoofd afdeling Organisatieontwikkeling en juridisch medewerker Nederlands Centrum Buitenlanders 1976-1985; coördinator minderhedenbeleid gemeente Amersfoort 1982-1985; oprichter en eerste directeur Landelijk Bureau Racismebestrijding 1985-1992; vanaf 1992 werkzaam voor W&S Transition en Interimmanagement als interimmanager bij o.a. de Raad voor Rechtsbijstand, het Politie Studie Centrum, het Schadefonds Geweldsmisdrijven en diverse NGO's; namens de PvdA wethouder Sociale Zaken en Werkgelegenheid in de gemeente Amersfoort 2006-2010.
Wat een rat als hij dan zulke opmerkingen maaktquote:Op maandag 19 november 2012 03:50 schreef Duvel het volgende:
Als het trouwens gaat over het leven van gemeenschapsgeld:
Arriën Kruyt; geboren in Utrecht 1946; voorzitter van de gezamenlijke Griekenlandwerkgroepen in België en Nederland 1967-1974; hoofd afdeling Organisatieontwikkeling en juridisch medewerker Nederlands Centrum Buitenlanders 1976-1985; coördinator minderhedenbeleid gemeente Amersfoort 1982-1985; oprichter en eerste directeur Landelijk Bureau Racismebestrijding 1985-1992; vanaf 1992 werkzaam voor W&S Transition en Interimmanagement als interimmanager bij o.a. de Raad voor Rechtsbijstand, het Politie Studie Centrum, het Schadefonds Geweldsmisdrijven en diverse NGO's; namens de PvdA wethouder Sociale Zaken en Werkgelegenheid in de gemeente Amersfoort 2006-2010.
de FLIRT lijkt mij ook fijnerquote:Op zondag 18 november 2012 23:36 schreef James1988 het volgende:
FLIRT is beter dan GTW, maar GTW is niet slecht. Vind ik.
Ik zit liever in een GTW dan in een SLT.
Excuus, ik had het idee dat dat hier gemeengoed wasquote:Op maandag 19 november 2012 01:28 schreef Peter het volgende:
[..]
Geen idee waar je het over hebt. Vage afkortingen en treinnummers laten we in dit topic graag achterwege om begrijpbaar te zijn...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |