Elfletterpiet zit graag te zeurenquote:Beknopte samenvatting van de NWS-FAQ; Sinterklaas-versie
Generalisaties, discriminatie, stokpaardjes en platitudes hebben we hier allemaal al een keer of tweehonderdduizend gelezen.
Daarvoor moet je hier dus niet wezen.
'Moslims-christenen-joden zijn kut' en 'Obama moet dood' hebben in een discussie totaal geen toegevoegde waarde.
Zulke opmerkingen vallen hier niet in goede aarde.
Posts waar je wat meer je best op doet, zijn leuker om te maken en ook om te lezen.
Voor enge dingen als onderbouwingen hoef je echt niet te vrezen.
Kankerturken-Marokkanen-Joden-Amerikanen etc, etc kunnen je een ban opleveren.
Net als volken/groepen mensen als apen betitelen en daarover blijven doorzeveren.
Open je een topic en c/p je tekst van een andere site?
Dan ook een link naar de site waar je het vandaan hebt; dus bronvermelding, right?
GELIEVE 'TROUW' NIET ALS BRON GEBRUIKEN VOOR JE BERICHT!
Users kunnen zo een artikel op waarde schatten en dat is belangrijk.
Ook krijgen we anders veel sneller klachten over plagiaat en gaan mensen over de zeik.
Met alleen een dump van een nieuwsbericht komen topics veel trager en moeilijker op gang.
Dat is voor heel wat NWS-usertjes en modjes nogal zuur en wrang.
Waar wil je naartoe met het topic? Dat kun je best makkelijk sturen.
Het maakt het ook leuker, zodat jouw verblijf in NWS ook langer zal duren.
En zoals de FAQ zegt; schelden en bashen naar je medeuser vinden we niet tof.
Ook niet als je dat denkt te moeten doen in NWS-feedback, subtiel of grof.
De kans dat Yvonne je dan bant, neemt zienderogen toe
Ook krijg je van ons een pak slaag met de roe.
De Modpieten
done dealquote:Daarom doen de users het maar zelf
Ook al is het niet deelbaar door elf:
Zie je een spannende tweet?
Aarzel dan niet
En zoek er een nieuwsberichtje bij
Dan zijn de modjes ook weer blij.
Want op Twitter wordt veel beweerd
Maar wie de waarheid niet eert
Kan beter gaan posten in ONZ
Daar krijgt men van paddy geen frons.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door sp3c op 02-10-2012 23:44:53 ]Laffe huichelaar
jij of ik misschien niet direct. Het forum als geheel is wel meer rechts dan links. Nws misschien iets meer dan pol maar het blijft gemiddeld genomen stevig rechtsquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 19:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ja, jij en ik zijn rechtse rakkers zoals Rutte
En de paus is Ned. Hervormd.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 19:56 schreef 99.999 het volgende:
[..]
jij of ik misschien niet direct. Het forum als geheel is wel meer rechts dan links. Nws misschien iets meer dan pol maar het blijft gemiddeld genomen stevig rechts.
Dat mag. Lijkt me objectief gezien een bijzondere constatering maar voor jouw rekening moet dit kunnenquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 19:57 schreef timmmmm het volgende:
Ik blijf bij mijn al veel eerdere constatering, als rechts het forum links vindt, en links het forum rechts, zal de waarheid wel ergens in het midden liggen
nee ze is onbeschoft en daar word ze regelmatig op 'gepakt' dat anderen dit proberen te versnellen doet weinig af aan het feit dat ze A. onbeschoft is en B. zelden inhoudelijk reageertquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 13:35 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Neuh... ik denk dat je dat graag wilt geloven. Dr.Nikita kan het lekker direct en bot brengen maar ze blijft wel inhoudelijk. Opvallend is dat als ze de wind van voren krijgt met verwensingen er eerst gewacht wordt tot ze hapt, en zij dan daar op gepakt wordt.
Jij bent behoorlijk links, Nikita behoorlijk rechts. Om het maar even voorzichtig te zeggen.
En dat links vs. rechts zit behoorlijk in Fok. Het speelt heel erg mee hoe iedereen elkaar bekijkt. Dat merk je aan alles.
je zit er in mijn geval iig al 180 graden naast, hoe serieus moet ik dat 'fok!' is behoorlijk links van jou dan nemen?quote:En laten we er maar niet omheen draaien: Fok is "behoorlijk" links.
Ik zie users gruwelijk tekeer gaan maar als ze "linksig" zijn wordt de soep veel milder gegeten. Zo worden scheldwoorden als "kankerjood" van linkse users weggepoetst met een edit zonder enige gevolgen... waar (sja, zo is het eenmaal) rechtsen voor minder een streep door hun account krijgen.
Oja, niet geheel onbelangrijk: jij was diegene die dat "kankerjood" wegpoetste. Notabene in een sectie waar je amper komt en geen mod bent
ik heb nog nooit ergens neutraliteit geclaimed, integendeel zelfsquote:Je kunt me van alles wijsmaken hoe neutraal je bent maar de rode draad (en daar ben jij part van naar mijn mening) is wel zichtbaar.
het is een belachelijke postquote:Het is nu wachten tot ze in POL deze post kopiëren en belachelijk maken om aan te tonen dat ik gelijk heb...
Ik ben niet rechts hoor. Midden.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 20:43 schreef De_Guidance het volgende:
Dus sp3c en Tim zijn bij deze uit kast gekomen als rechts, waar zijn de linkse mods dan , hè ?!
Nou goed hoe dan ook, zolang de mods hun best doen in hun modgedrag objectiviteit te betrachten moet het natuurlijk geen rol spelen.
ja niet alleen he verdorre!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
Je zei net toch eerder rechts dan links?quote:
Op sommige punten rechts, op andere punten links. Ik heb ChristenUnie gestemd. Gewoon midden dusquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 20:46 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Je zei net toch eerder rechts dan links?
Al ben je rechterkant binnenstebuiten trouwens, maakt weinig uit
das waarquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 20:46 schreef sp3c het volgende:
en dat gedoe over vulkanen vind ook niemand boeiend
de bedoeling is dat je me dan een vulkaanhater noemtquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 20:48 schreef Frutsel het volgende:
[..]
das waar![]()
daar heb ik gelukkig dan ook al een nieuw forum voor
Dan ga ik gewoon Wilders stemmen. Of kan hij niet alle zwarten naar friesland ofzo verbannen?quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 20:48 schreef sp3c het volgende:
chistenunie
laten we timmmmm gaan pesten voortaan![]()
![]()
kankeruniequote:Op dinsdag 2 oktober 2012 20:48 schreef sp3c het volgende:
chistenunie
laten we timmmmm gaan pesten voortaan![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ja verklap ff waar sinterklaas aan land komt dit jaarquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 20:49 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dan ga ik gewoon Wilders stemmen. Of kan hij niet alle zwarten naar friesland ofzo verbannen?
mietjequote:Op dinsdag 2 oktober 2012 20:49 schreef sp3c het volgende:
[..]
de bedoeling is dat je me dan een vulkaanhater noemt
dan vraag ik 1 post waar dat uit blijkt naast die ene en dan zijn we zo weer een topic verder
Ik had in de vorige een melding van een mogelijk dubbeltopic, maar die collega van je gaat zo hard tekeer, dat het is ondergesneeuwd.quote:
mergeverzoek loopt nog...quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 20:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik had in de vorige een melding van een mogelijk dubbeltopic, maar die collega van je gaat zo hard tekeer, dat het is ondergesneeuwd.
Klopt wel ja, beetje reacties weghalen en SP stemmen.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 13:50 schreef mossad_agent het volgende:
Het forum is echt wel links georiënteerd.... zeker de mods.
Maar in POL heeft iedereen een mening.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:07 schreef Nibb-it het volgende:
Jullie FB is veel gezelliger dan het onze.
het mietje gooit de handdoekquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:48 schreef 3-voud het volgende:
Zooo... ff uitrekken.
Zie dat sp3c op zijn teentjes getapt is en weer lekker door flipt?
Niet boeiend.
Nah, tis al mooi dat je laat zien hoe triest je bent als mod dat je je zo laat gaan.quote:
huilebalkquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:53 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Nah, tis al mooi dat je laat zien hoe triest je bent als mod dat je je zo laat gaan.
Ik hoef er weinig aan toe te voegen dan "bedankt".
I sense a challengequote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:56 schreef De_Guidance het volgende:
sp3c op dit niveau kun je het niet winnen met 3-voud.
Gevalletje don't argue with an idiot he will drag you down to his level and beat you with experience.
Iedereen die hem wat langer kent hier weet dit, maar negeren is de beste optie.
Maakt niet uit. De calimero-kaart moet en zal getrokken worden.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 21:56 schreef sp3c het volgende:
ik heb juist uitgebreid gereageerd op feedback
nog een keer dan voor 3-voudquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 22:02 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Maakt niet uit. De calimero-kaart moet en zal getrokken worden.
Ah dat verklaard de wildgroei aan POL-lers ineensquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 22:02 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Maakt niet uit. De calimero-kaart moet en zal getrokken worden.
Ik vergeet het te zeggen, sp3c is een mietje, maar wel eentje met aparte humorquote:
Ga es elders janken huilebalkquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 22:09 schreef GJonline het volgende:
[..]
Ik vergeet het te zeggen, sp3c is een mietje, maar wel eentje met aparte humor
hij toch niet!!!quote:
Serieuze vraag: zit je vol met medicijnen ofzo?quote:
bier, koffie en drop meestalquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 22:19 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Serieuze vraag: zit je vol met medicijnen ofzo?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.mij mag je nog wel voor rotte vis uitmaken, daar deed ik sowieso nooit moeilijk over want ik ben eindbaas maar gebruik wat variatie want ik leer graag bijOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goede vondst! Ik herken het gevoel in mijn meest gevolgde topic.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 19:57 schreef timmmmm het volgende:
Ik blijf bij mijn al veel eerdere constatering, als rechts het forum links vindt, en links het forum rechts, zal de waarheid wel ergens in het midden liggen
Met zo'n opmerking kun je het wel bagatelliseren maar het blijft een feit dat je niet iemand kunt corrigeren en zelfs mogelijk bestraffen als je eenzelfde gedrag vertoont.... dat noemt men in de volksmond hypocriet.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 11:03 schreef Frutsel het volgende:
Nou fijn... tijd voor FB dan maar weer
Ok! Acceptedquote:Op woensdag 3 oktober 2012 11:08 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Met zo'n opmerking kun je het wel bagatelliseren maar het blijft een feit dat je niet iemand kunt corrigeren en zelfs mogelijk bestraffen als je eenzelfde gedrag vertoont.... dat noemt men in de volksmond hypocriet.
nee man ik deed gewoon recht voor zijn raap en heerlijk direct, daar houden ze vanquote:Op woensdag 3 oktober 2012 11:08 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Met zo'n opmerking kun je het wel bagatelliseren maar het blijft een feit dat je niet iemand kunt corrigeren en zelfs mogelijk bestraffen als je eenzelfde gedrag vertoont.... dat noemt men in de volksmond hypocriet.
Dat advies wil ik ook graag aan jou geven. Het lijkt je allemaal erg dwars te zitten en dat is natuurlijk niet best. Het leven is te kort om je zó druk te maken om mensen op een forum. Gun jezelf meer, werk aan jezelf.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:03 schreef Dr.Nikita het volgende:
Heeft niets meer met recht voor zijn raap te maken. Gewoon ordinair gescheld vanuit een machtspositie.
Het is en blijft een schaamteloze vertoning wat je doet en dat voor een moderator. Nogmaals, zoek hulp
het zit me niet dwars, af en toe reageer ik op dit soort aanteigingen, niet heel vaak, ik note ze niet, vraag er geen bans voor aan en op dat mietje en huilebalk verhaal na heb ik niets gezegd wat ik bij anderen zou modden en bij dat soort kleinigheden kijk ik naar de context want anders zou het idd hypocriet zijnquote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:05 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat advies wil ik ook graag aan jou geven. Het lijkt je allemaal erg dwars te zitten en dat is natuurlijk niet best. Het leven is te kort om je zó druk te maken om mensen op een forum. Gun jezelf meer, werk aan jezelf.
Ik ben niet meer dan een user die voor Fok! centjes genereert, geen enkele macht of wat dan ook. Hoogstens wat woorden om mee te schieten. Als ik als user onverhoopt buiten de policy ga wordt mijn reactie geedit of verwijderd. Dát is de taak van een moderator met eventueel commentaar. Daar heeft hij edit en deleteknopjes voor om te kunnen schieten en vanuit de achtergrond kunnen putten uit het verband gerukte 'notes'. Kan hij of zij het niet alleen meer af kunnen ze de Fok! hulptroepen mobiliseren met wat zwaarder geschut zoals bannen terwijl de user nog steeds met lege 'handen' staat. Dit is allemaal acceptabel tot zover.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 12:05 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat advies wil ik ook graag aan jou geven. Het lijkt je allemaal erg dwars te zitten en dat is natuurlijk niet best. Het leven is te kort om je zó druk te maken om mensen op een forum. Gun jezelf meer, werk aan jezelf.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
Oke. Bij deze een klacht over een mod.quote:
quote:Op zaterdag 15 september 2012 01:07 schreef sp3c het volgende:
ik ben niet de scheidsrechter maar de tegenstander van jullie kutusers!
quote:Op zaterdag 15 september 2012 01:13 schreef sp3c het volgende:
zolang ik er mee weg kom kun je mijn kont kussen
quote:Op zaterdag 15 september 2012 01:17 schreef sp3c het volgende:
mijn reden van bestaan als mod is keihard drinken op crewmeets
quote:
Schandalig. Gezien het ontbreken van smilies: serieusquote:
Eindje verderop werd duidelijk gemaakt niet te posten wat je denkt. Ging om nogal onbenullige posts over apen enzo. Dat verbleekt bij bovenstaande.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:44 schreef Voorschrift het volgende:
Mod Sp3c, zegt wat we allemaal denken.
Ach wat maakt het uit.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:46 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Eindje verderop werd duidelijk gemaakt niet te posten wat je denkt. Ging om nogal onbenullige posts over apen enzo. Dat verbleekt bij bovenstaande.
Echt verschrikkelijk dit.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:43 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Oke. Bij deze een klacht over een mod.
Vanaf hier met de paar posts eronder:
[NWS Slowchat] no 2, met soms wat feedback
Ik zal even wat qouten:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Schandalig. Gezien het ontbreken van smilies: serieus
Maar zelf met smilies is dit ronduit asociaal.
Lijkt me redelijk dit weg te halen en deze mod nogmaals de gedragscode onder de neus te schuiven. De consequenties ervan lijken me ook duidelijk maar dat moet de crew maar uitvechten. Ga ik niet over.
It's all about the konttekstcontext... dat lees ik elders ookquote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:46 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Eindje verderop werd duidelijk gemaakt niet te posten wat je denkt. Ging om nogal onbenullige posts over apen enzo. Dat verbleekt bij bovenstaande.
Toen je nog user was dacht je daar heel anders over. Met name in de tijd dat je in het vizier lag en voor je gevoel bij "goedemorgen" al een ban kreeg.quote:
Inlikkerquote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:53 schreef Voorschrift het volgende:
Ik wil klachten over mods ook wel in behandeling nemen, als gevreesde IZ mod.
Oh, nou bij deze dan.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:51 schreef Frutsel het volgende:
Klagen over mods moet volgens mij bij een FA...3voud
Daar wordt vaak niks mee gedaan. Er zijn een aantal mods die eigenlijk gewoon geen mod horen te zijn, maar klachten over hen worden gewoon niet serieus genomen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 13:51 schreef Frutsel het volgende:
[..]
It's all about the konttekstcontext... dat lees ik elders ook
Maar goed, als er smileys bij moeten![]()
Klagen over mods moet volgens mij bij een FA...3voud
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |