quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 22:09 schreef Seven. het volgende:
Inmiddels zijn we bij deel 3 van dit topic gekomen.
Steeds vaker blijken mannen in Nederland hun heil in het buitenland te zoeken wat vrouwen betreft, ondanks de vele culturen en etniciteiten in Nederland. zelfs de allochtone vrouwen doen tegenwoordig niet meer onder kwa levenstyle en houding ten opzichte van de autotchtone nederlandse vrouwen. Eenmaal opgegroeid of lang in Nederland neemt men de gewoonten over.
deel je meningen en/of ervaringen met je eigen kijk op vrouwen uit Nederland en die in het buitenland.
http://www.adversus.nl/relatie/gemengdeparen.html
Maar even een betrouwbaardere bron over de Nederlandse cultuur (mannen en vrouwen dus), helaas niets over dit fenomeen.
Speelt idd ook mee.quote:Op woensdag 26 september 2012 16:46 schreef Toxinus het volgende:
Ook kennen veel landen rondom ons geen scheefgroei kwa emancipatie zoals wij het hier kennen.
Ik kan me naar mijn ervaringen volledig vinden in je betoogquote:Op woensdag 26 september 2012 16:57 schreef Yi-Long het volgende:
Ik spreek even helemaal alleen voor mezelf, maar ik vind de 'doorsnee' Nederlandse vrouw gewoon niet aantrekkelijk qua persoonlijkheid.
Mannen zijn 'vrouwelijker' geworden, dus die zijn 'geemancipeerd' en nemen nu een actieve rol in het huishouden en de opvoeding etc etc, en dat is prima, maar het lijkt wel of dat voor veel vrouwen een reden is om er dan maar geen reet meer aan te doen. Dus dan heb je vrouwen die niet kunnen/willen koken, nauwelijks opruimen, liever met de vriendinnen naar de 'meidenavond' in de bioscoop gaan, etc etc.
Daarnaast zijn velen nogal doorgeschoten qua 'zelfvertrouwen' en 'assertiviteit'.
In short, veel NLse vrouwen hebben de 'emancipatie' aangegrepen om in luie mannen te veranderen. En ik wil gewoon een lieve leuke normale vrouw, en geen bazige arrogante feeks waar je verder geen fuck aan hebt.
Uiteraard zijn er genoeg uitzonderingen en chargeer ik het nu een beetje, maar ik neem aan dat we allemaal het stereotype NLse vrouw (her)kennen....
Nu is mijn vriendin trouwens gewoon in Nederland geboren, maar gelukkig dus wel gewoon lief, zorgzaam, en vrouwelijk.
Het vetgedrukte zie ik niet als een wezenlijke verklaring voor dit fenomeen. Veel mannen, en ik denk zelfs de meeste mannen, stellen zulke voorwaarden in het geheel niet maar zitten evengoed in hetzelfde schuitje.quote:Op woensdag 26 september 2012 16:50 schreef alors het volgende:
Ik denk dat er gewoon heel veel mannen (op leeftijd) zijn die niet zo gauw aan de bak komen bij de Nederlandse vrouw. Die willen gewoon een ouderwetse vrouw die dankbaar is, het huishouden doet en niet zeurt. En dan kom je snel uit bij (waar het bij deze stijging voornamelijk over gaat) Thaise, Russische en Poolse dames op hun beurt weer een uitvlucht zoeken voor hun armoede. Win-win situatie zou ik zeggen, al blijf ik er ergens toch een naar gevoel over hebben.
Verder gaan mensen meer dan ooit naar het buitenland (werken, studeren) en kunnen daar dus iemand leren kennen.
Nog iets, wat ik zelf denk, dat mannen vaak ouder en rijker zijn en veel makkelijke een partner kunnen laten overkomen. Meisjes en jonge vrouwen gaan denk ik eerder nog in het land van hun partner wonen of blijven hier en reizen heen en weer.
Ik denk dat het vooral met de mentaliteit te maken heeft, aangezien je een autochtone nederlander/se bij lange na niet altijd aan het fysiek herkend.quote:Op woensdag 26 september 2012 17:23 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik zie het eerlijk gezegd om me heen nauwelijks, ken twee mannen met een buitenlandse vrouw en beide hebben geen moeite met het vinden van een nederlandse. De een is mijn vader en die heeft idd. Moeite met de mentaliteit van Nl vrouwen, maar dat ligt aan zijn instelling. Hij wil flirten met wie hij wil, de hele dag door blowen en online pokeren voor geld en de meeste vrouwen gaat. dat op den duur tegenstaan. Vooral dat flirten met andere vrouwen vinden ze niet leuk.
De ander valt gewoon op buitenlandse vrouwen qua uiterlijk.
Dat kan natuurlijk gewoon, niets mis mee. Maar elke keer dat ik iets dergelijks lees, voel ik me onterecht aangevallen en ga ik de vrouwen in mijn omgeving na en vind ik hetzelfde van hen. Dat ze onterecht aangevallen worden.
Op een klein aantal na.
waar reageer je nou precies op on mijn stukje?quote:Op woensdag 26 september 2012 17:34 schreef Toxinus het volgende:
[..]
Ik denk dat het vooral met de mentaliteit te maken heeft, aangezien je een autochtone nederlander/se bij lange na niet altijd aan het fysiek herkend.
Ditquote:Op woensdag 26 september 2012 17:23 schreef JaniesBrownie het volgende:
De ander valt gewoon op buitenlandse vrouwen qua uiterlijk.
hij valt op Aziatische types, al vanaf zn 12e ofzo. Dus nee, daar heeft het niets mee te maken, hij vindt ze gewoon fysiek aantrekkelijker.quote:
Tuurlijk niet!! de term buitenlands is een erg rekbaar begrip, het kan van alles zijn.quote:Op woensdag 26 september 2012 17:43 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
hij valt op Aziatische types, al vanaf zn 12e ofzo. Dus nee, daar heeft het niets mee te maken, hij vindt ze gewoon fysiek aantrekkelijker.
wat een rare aanname ook weer
Dan moet je beter lezen. Dat Nederlandse vrouwen hun mannen in mindere mate uit het buitenland halen hoeft niet alleen aan het feit te liggen dat buitenlandse mannen niet aan hun voeten liggen. Er is nog een optie, namelijk dat veel vrouwen waarschijnlijk niet zoveel behoefte hebben aan dat soort mannen.quote:Op woensdag 26 september 2012 17:24 schreef Toxinus het volgende:
Als je het andersom bekijkt, lees je dat de mannen in het buitenland niet in die mate op de nederlandse meiden/vrouw kicken.
Is de gemiddelde houding van de nederlandse vrouw/meid dan al zo bekend in de omringende landen en daarbuiten?
Beter lezen!! het wat breder bekijken bedoel je? overigens wel gedeeltelijk met je post eens alhoewel er legio mannen zijn die een partner ontmoeten, over laten komen, die gewoon erg hoog opgeleid zijn. dus er is meer.quote:Op woensdag 26 september 2012 17:48 schreef alors het volgende:
[..]
Dan moet je beter lezen. Dat Nederlandse vrouwen hun mannen in mindere mate uit het buitenland halen hoeft niet alleen aan het feit te liggen dat buitenlandse mannen niet aan hun voeten liggen. Er is nog een optie, namelijk dat veel vrouwen waarschijnlijk niet zoveel behoefte hebben aan dat soort mannen.
In grote delen van de wereld hebben vrouwen natuurlijk minder in te brengen dan hier. Hoe zag je het praktisch voor je. Een Nederlandse vrouw haalt een Thaise/Russische/Afrikaanse man hierheen. Hij heeft geen diploma's, spreekt de taal slecht en zit dus thuis en moet gaan poetsen en voor de kinderen zorgen. Zij werkt fulltime om hem te onderhouden. Daar hebben denk ik heel veel mannen ook geen trek in. Nederlandse vrouwen kunnen dat wel inschatten en beginnen er daarom minder snel aan.
Yes master, your wish is my commandquote:Op woensdag 26 september 2012 17:51 schreef zarGon het volgende:
De gebroken links in de OP gefikste en de OP van deel 3 erbij geplaatst. TS, het is niet de bedoeling om je eigen tekst telkens te herhalen. En gun diegene die het topic heeft gesloten met de laatste post even tijd om het nieuwe deel te openen.
quote:Op woensdag 26 september 2012 17:56 schreef Lokasenna het volgende:
Oke, ik wist niet dat de houding van Nederlandse vrouwen zoveel minder vrouwelijk was dan die van buitenlandse
Die van mijzelf is nog een stukje minder vrouwelijk dan van de gemiddelde Nederlandse
wat mij opviel aan die post van je is dat je zegt: nl man wil buitenlandse vrouw, maar buitenlandse man wil niet nl vrouw. Wat natuurlijk een scheve vergelijking is.quote:Op woensdag 26 september 2012 17:50 schreef Toxinus het volgende:
[..]
Beter lezen!! het wat breder bekijken bedoel je? overigens wel gedeeltelijk met je post eens alhoewel er legio mannen zijn die een partner ontmoeten, over laten komen die gewoon erg hoog opgeleid zijn. dus er is meer.
Ik ben echt een zeer onzijdig persoon qua gedrag en innerlijkquote:
ondanks je betoog In de context van dit thema en topic, bedoelde ik de vergelijking als nog.quote:Op woensdag 26 september 2012 18:00 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
wat mij opviel aan die post van je is dat je zegt: nl man wil buitenlandse vrouw, maar buitenlandse man wil niet nl vrouw. Wat natuurlijk een scheve vergelijking is.
'de nl man' wil nl ook niet specifiek een vrouw uit een bepaald land, maar een vrouw die niet uit nl komt.
Als 'de buitenlandse man' dus een vrouw zou willen uit een ander land dan het zijne kun je er vanuit gaan dat dat ook niet specifiek Nederland zal zijn. Wat dus niet wil zeggen dat ze absoluut geen nl vrouw zouden willen.
ik heb om eerlijk te zijn. Nog nooit gehoord dat de nl vrouw negatief bekend staat in t buitenland. Ook niet in Nl trouwensquote:Op woensdag 26 september 2012 18:18 schreef Toxinus het volgende:
[..]
ondanks je betoog In de context van dit thema en topic, bedoelde ik de vergelijking als nog.
Er zijn landen waar de cultuur en vrouwen om bepaalde dingen bekend staan(negatief als positief) (in dit geval vrouwen)neem bijv. Rusland, Venezuela, Oekraïne of Brazilië etc.![]()
Over Nederland hoor je vaak niet veel positiefs als het om de mentaliteit van de Nederlandse dames gaat. Het fysiek is wel redelijk.
Maar veel vrouwen van buitenaf zijn dan weer wel positief of positiever over de (in algemeen genomen) meestal hoogopgeleide lange Nederlandse man.
Met de voorbeelden doel ik op eigen ervaringen en meningen van zowel buitenlandse mannelijke en vrouwelijke collega's.
Dan moet je je zolderkamer af en toe verlatenquote:Op woensdag 26 september 2012 18:24 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ik heb om eerlijk te zijn. Nog nooit gehoord dat de nl vrouw negatief bekend staat in t buitenland. Ook niet in Nl trouwensalleen op fok.
Ik vind de nuchterheid van Nederlandse vrouwen bijvoorbeeld wel een positieve eigenschap. Of zie jij dat als iets negatiefs?quote:Op woensdag 26 september 2012 18:18 schreef Toxinus het volgende:
[..]
ondanks je betoog In de context van dit thema en topic, bedoelde ik de vergelijking als nog.
Er zijn landen waar de cultuur en vrouwen om bepaalde dingen bekend staan(negatief als positief) (in dit geval vrouwen)neem bijv. Rusland, Venezuela, Oekraïne of Brazilië etc.![]()
Over Nederland hoor je vaak niet veel positiefs als het om de mentaliteit van de Nederlandse dames gaat. Het fysiek is wel redelijk.
Maar veel vrouwen van buitenaf zijn dan weer wel positief of positiever over de (in algemeen genomen) meestal hoogopgeleide lange Nederlandse man.
Met de voorbeelden doel ik op eigen ervaringen en meningen van zowel buitenlandse mannelijke en vrouwelijke collega's.
daar ligt het aan idd.quote:Op woensdag 26 september 2012 18:26 schreef Weissman het volgende:
[..]
Dan moet je je zolderkamer af en toe verlaten
Het wil niet zo lukken in de liefde?quote:
Neequote:Op woensdag 26 september 2012 18:44 schreef Fascination het volgende:
[..]
Het wil niet zo lukken in de liefde?
russianbrides.comquote:Op woensdag 26 september 2012 18:49 schreef Weissman het volgende:
[..]
Nee
En aan de tips die hier worden gegeven heb ik ook niet veel![]()
Even melding gedaan van spamquote:Op woensdag 26 september 2012 19:02 schreef alors het volgende:
[..]
russianbrides.com
polishdating.nl
thai-dating.com
Helaas, ik zou willen dat ik die sites beheerde, moet goud geld zijn.quote:
Voor goud moet je hier zijn: http://www.postalgold.nl/quote:Op woensdag 26 september 2012 19:04 schreef alors het volgende:
[..]
Helaas, ik zou willen dat ik die sites beheerde, moet goud geld zijn.
Dat is echt fantastisch!quote:Op woensdag 26 september 2012 19:06 schreef Weissman het volgende:
[..]
Voor goud moet je hier zijn: http://www.postalgold.nl/
Omdat de wanhoop van trieste mannen?quote:Op woensdag 26 september 2012 19:24 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
Het valt me op dat men in Nederland nou nooit wordt verveeld met bagger als sexlijnen en dating met (buitenlandse) mannen.Het gaat altijd over vrouwen, en vaak is het nog scam ook waarbij iemand voor vele duizenden uit de zakken geklopt wordt als je naïef bent, en dan heb je nog niks. Waarom zou al die tegenwoordige shit nodig zijn wanneer er hier in NL niets aan de hand is in de man/vrouw verhouding? Bovendien, deze organisatie's verdienen hier goudgeld aan en vaak nog op criminele wijze ook.
Dat is waar. Maar in dit geval is dat ook een geval van oorzaak en gevolg. Het geldt vanzelfsprekend niet voor iedereen maar waar vrouwen al fors in de minderheid zijn en ze daarbij vaak ook nog veeleisend gedrag vertonen jegens mannen vallen er nu eenmaal veel mannen af en krijgt je dit soort situaties. Met betere man/vrouw verhoudingen zouden er logistiek ook minder wanhopige mannen zijn.quote:Op woensdag 26 september 2012 19:27 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Omdat de wanhoop van trieste mannen?
Die dingen bestaan alleen maar omdat er vraag is vanuit mannen die wel heel erg graag willen, en het teveel gedoe vinden om zoiets op de gewone manier bij een vrouw te zoeken. Niet omdat de verhoudingen zo scheef zijn, want dat is nauwelijks zo.quote:Op woensdag 26 september 2012 19:45 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Dat is waar. Maar in dit geval is dat ook een geval van oorzaak en gevolg. Het geldt vanzelfsprekend niet voor iedereen maar waar vrouwen al fors in de minderheid zijn en ze daarbij vaak ook nog veeleisend gedrag vertonen jegens mannen vallen er nu eenmaal veel mannen af en krijgt je dit soort situaties. Met betere man/vrouw verhoudingen zouden er logistiek ook minder wanhopige mannen zijn.
Het geldt dan niet voor alle mannen en het blijft ook bij een bepaald percentage, maar blijkbaar liggen de verhoudingen toch scheef genoeg om dit verschijnsel te veroorzaken. Daardoor kan het sowieso wat moeilijker liggen voor mannen die wat moeilijker zijn in contacten maken, whatever.quote:Op woensdag 26 september 2012 19:50 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Die dingen bestaan alleen maar omdat er vraag is vanuit mannen die wel heel erg graag willen, en het teveel gedoe vinden om zoiets op de gewone manier bij een vrouw te zoeken. Niet omdat de verhoudingen zo scheef zijn, want dat is nauwelijks zo.
Er klopt ook geen fuck van, veel buitenlandse mannen vinden Nederlandse vrouwen juist geweldig.quote:Op woensdag 26 september 2012 18:24 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ik heb om eerlijk te zijn. Nog nooit gehoord dat de nl vrouw negatief bekend staat in t buitenland. Ook niet in Nl trouwensalleen op fok.
Dat laatste is bij de vrouwen helaas ook hoor alhier in Nederland. Zou zelf niet kunnen voorstellen dat ik ooit met een Nederlander in relatie zal gaan onmogelijk.quote:Op woensdag 26 september 2012 21:04 schreef snakelady het volgende:
[..]
Er klopt ook geen fuck van, veel buitenlandse mannen vinden Nederlandse vrouwen juist geweldig.
Ik heb toevallig nu een buitenlandse vriend, hij komt uit IJsland maar woont in Denemarken.
Maar dat is geen bewuste keuze geweest omdat ik geen Nederlandse man wil.
Het enige wat me tegenstaat bij veel Nederlandse mannen is dat ze te graag zeiken en denken dat ze helemaal geweldig zijn.
Was dat maar zo. Ik heb meer het idee dat veel vrouwen zichzelf zo zien, maar in de praktijk klopt er vaak geen reet van.quote:Op woensdag 26 september 2012 20:51 schreef DenWauwelaar het volgende:
Nederlandse vrouwen zijn veel meer vrijgevochten, adrem, ontwikkeld en zelfstandig als buitenlandse vrouwen. Daar staat wel tegenover dat je qua uiterlijk een hoop in moet leveren. NL vrouwen zijn over het algemeen lang, breed, grof gebouwd, te dik en middelmatig qua gezicht. En natuurlijk heb je ook de Doutzens hier rondlopen. Maar het gemiddelde is niet veel.
Het is maar in hoeverre dat nog belangrijk is als je wat ouder ( en wijzer) bent.
Dat is het gekke aan Nederlanders, er is geen saamhorigheidsgevoel, eigenlijk zijn we maar een egoistisch volkje, inplaats van op te komen voor elkaar zeiken we elkander liever af.quote:Op woensdag 26 september 2012 21:11 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Dat laatste is bij de vrouwen helaas ook hoor alhier in Nederland. Zou zelf niet kunnen voorstellen dat ik ooit met een Nederlander in relatie zal gaan onmogelijk.
Waar mis je dat saamhorigheidsgevoel dan? Waar komen we dan niet voor elkaar op?quote:Op woensdag 26 september 2012 21:17 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dat is het gekke aan Nederlanders, er is geen saamhorigheidsgevoel, eigenlijk zijn we maar een egoistisch volkje, inplaats van op te komen voor elkaar zeiken we elkander liever af.
Erg jammer is dat naar mijn mening en ook best beschamend.
Dat maak ik dagelijks mee het afzeiken al maakt het mij allemaal niet zoveel uit. Ik vind en dit is mijn mening dat Nederlanders zich te veel focussen op het krijgen van de beste carrière het mooiste huis en weet ik wat meer.quote:Op woensdag 26 september 2012 21:17 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dat is het gekke aan Nederlanders, er is geen saamhorigheidsgevoel, eigenlijk zijn we maar een egoistisch volkje, inplaats van op te komen voor elkaar zeiken we elkander liever af.
Erg jammer is dat naar mijn mening en ook best beschamend.
Ik denk niet dat jij nou zo'n uitzondering bent, hoor.quote:Op woensdag 26 september 2012 21:23 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Dat maak ik dagelijks mee het afzeiken al maakt het mij allemaal niet zoveel uit. Ik vind en dit is mijn mening dat Nederlanders zich te veel focussen op het krijgen van de beste carrière het mooiste huis en weet ik wat meer.
Wander iemand om wat voor reden in de weg staat zet je hem/haar aan de kant boort hem/haar de grond in en gaat rustig verder met het behalen van je ''dromen''
En dat word ons van jongs af aan al met de paplepel er ingegoten. Doe je daar niet aan mee is daar in Nederland eigenlijk geen plaats meer voor. Laat ik nu net een persoon welke net niet aan die rat race mee wil doen dus voor mij is het exit![]()
En dat boeit mij helemaal niks...
Genoeg mensen in de leeftijd van 20 tot 35 jaar die zo denken en bezig zijn. Wat wel is en dat merk ik ook hoe ouder hoe minder men kijkt naar alles wat zo'n iemand heeft of bereikt heeft maar meer naar de persoon kijkt hoe hij/zij werkelijk is.quote:Op woensdag 26 september 2012 21:25 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik denk niet dat jij nou zo'n uitzondering bent, hoor.
Precies. Veel beginnen ambitieus, en komen er later achter dat geld en carrière misschien leuk zijn, maar niet altijd gelukkig maken.quote:Op woensdag 26 september 2012 21:27 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Genoeg mensen in de leeftijd van 20 tot 35 jaar die zo denken en bezig zijn. Wat wel is en dat merk ik ook hoe ouder hoe minder men kijkt naar alles wat zo'n iemand heeft of bereikt heeft maar meer naar de persoon kijkt hoe hij/zij werkelijk is.
Dit dus. Nederlandse vrouwen zijn veel minder geemancipeerd dan ik graag zie, ik hou juist van dames die hun eigen ding doen. Voor mij dus Zweeds.quote:Op woensdag 26 september 2012 21:12 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Was dat maar zo. Ik heb meer het idee dat veel vrouwen zichzelf zo zien, maar in de praktijk klopt er vaak geen reet van.
Weetje wat het is wat veel mensen eens zouden moeten leren? Het gras is altijd groener bij de buren. En geluk maak jezelf niet door die carrière geld of spullen om je heen. Dat heb ik jaren gelden al op een vrij aparte manier uitgevondenquote:Op woensdag 26 september 2012 21:41 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Precies. Veel beginnen ambitieus, en komen er later achter dat geld en carrière misschien leuk zijn, maar niet altijd gelukkig maken.
Vrouwen uit Hong Kong daarentegen.quote:Op woensdag 26 september 2012 21:12 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Was dat maar zo. Ik heb meer het idee dat veel vrouwen zichzelf zo zien, maar in de praktijk klopt er vaak geen reet van.
Geen idee hoe die vrouwen zijn.quote:Op woensdag 26 september 2012 22:17 schreef Fascination het volgende:
[..]
Vrouwen uit Hong Kong daarentegen.
De NLse vrouw ziet 'emancipatie' vaak vooral als een excuus om zich als een arrogante bitch te gedragen tegenover mannen.quote:Op woensdag 26 september 2012 23:46 schreef Kostyan het volgende:
Heb zelf ook een buitenlandse en ik denk niet dat ik zo snel op Nederlandse vrouwen zou vallen. Ik vind de Nederlandse vrouw vaak overdreven geëmancipeerd. Daarnaast zie je ook vaak dat de vrouwen hier (niet alleen in Nederland maar eigenlijk in het westen over het algemeen) arrogant zijn en vooral verwend. Ook vind ik ze lang niet zo vrouwelijk als de meeste buitenlandse vrouwen..
Het klinkt misschien erg negatief, maar dit is mijn bescheiden mening over de Nederlandse/westerse vrouw. Als je bijvoorbeeld naar het oosten gaat, dan zie je dat de vrouw veel meer een vrouw is. Niet dat ik nu vind dat vrouwen geen rechten moeten hebben en dat vrouwen maar één recht hebben, het aanrecht. Absoluut niet zelfs. Maar ik vind wel dat er nog steeds bepaalde typische vrouwen en mannen taken zijn, rollen die vanuit de natuur zijn verdeeld over man en vrouw. En deze verschillen hoeven op geen enkele wijze invloed te hebben op de rechten die een vrouw of man als mens zijnde heeft in de huidige maatschappij.
Voor de rest voor mij persoonlijk vind ik de spanning/uitdaging die ik heb met een buitenlandse aantrekkelijker, ik val zelden op Nederlandse vrouwen. Dit betekent overigens niet dat ik ze niet knap kan vinden, maar dit zal minder snel voorkomen.
Geweldig!!! wellicht als vakantieliefde oid, in de sociale omgang en mentaal gezien komen de meeste NL dames op erg veel vlakken tekort. De meeste mannen in het buitenland kijken dan ook wel uit om in zo'n situatie te belandenquote:Op woensdag 26 september 2012 21:04 schreef snakelady het volgende:
[..]
Er klopt ook geen fuck van, veel buitenlandse mannen vinden Nederlandse vrouwen juist geweldig.
Ik heb toevallig nu een buitenlandse vriend, hij komt uit IJsland maar woont in Denemarken.
Maar dat is geen bewuste keuze geweest omdat ik geen Nederlandse man wil.
Het enige wat me tegenstaat bij veel Nederlandse mannen is dat ze te graag zeiken en denken dat ze helemaal geweldig zijn.
Ik wil alleen even reageren op het vetgedrukte deel van je post.quote:Op woensdag 26 september 2012 23:46 schreef Kostyan het volgende:
Heb zelf ook een buitenlandse en ik denk niet dat ik zo snel op Nederlandse vrouwen zou vallen. Ik vind de Nederlandse vrouw vaak overdreven geëmancipeerd. Daarnaast zie je ook vaak dat de vrouwen hier (niet alleen in Nederland maar eigenlijk in het westen over het algemeen) arrogant zijn en vooral verwend. Ook vind ik ze lang niet zo vrouwelijk als de meeste buitenlandse vrouwen..
Het klinkt misschien erg negatief, maar dit is mijn bescheiden mening over de Nederlandse/westerse vrouw. Als je bijvoorbeeld naar het oosten gaat, dan zie je dat de vrouw veel meer een vrouw is. Niet dat ik nu vind dat vrouwen geen rechten moeten hebben en dat vrouwen maar één recht hebben, het aanrecht. Absoluut niet zelfs. Maar ik vind wel dat er nog steeds bepaalde typische vrouwen en mannen taken zijn, rollen die vanuit de natuur zijn verdeeld over man en vrouw. En deze verschillen hoeven op geen enkele wijze invloed te hebben op de rechten die een vrouw of man als mens zijnde heeft in de huidige maatschappij.
Voor de rest voor mij persoonlijk vind ik de spanning/uitdaging die ik heb met een buitenlandse aantrekkelijker, ik val zelden op Nederlandse vrouwen. Dit betekent overigens niet dat ik ze niet knap kan vinden, maar dit zal minder snel voorkomen.
Ach, voel je je aangesproken? Is je ego nu gekwetst?quote:Op donderdag 27 september 2012 01:35 schreef Toxinus het volgende:
[..]
Geweldig!!! wellicht als vakantieliefde oid, in de sociale omgang en mentaal gezien komen de meeste NL dames op erg veel vlakken tekort. De meeste mannen in het buitenland kijken dan ook wel uit om in zo'n situatie te belanden.
Wat dat zeiken betreft spreek voor u zelf, dwaze doos![]()
Waar wel? We klagen toch veel liever over de herrie die de buren maken bij een verbouwing inplaats van ze te helpen zodat ze sneller klaar zijn.quote:Op woensdag 26 september 2012 21:23 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waar mis je dat saamhorigheidsgevoel dan? Waar komen we dan niet voor elkaar op?
Inderdaad, status, dat is belangrijk voor veel Nederlanders, we maken ons veel te druk over wat anderen van ons zouden kunnen vinden en werken ons in de schulden om maar een auto voor de deur te kunnen zetten waar de buren jaloers op kunnen zijn.quote:Op woensdag 26 september 2012 21:23 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Dat maak ik dagelijks mee het afzeiken al maakt het mij allemaal niet zoveel uit. Ik vind en dit is mijn mening dat Nederlanders zich te veel focussen op het krijgen van de beste carrière het mooiste huis en weet ik wat meer.
Wander iemand om wat voor reden in de weg staat zet je hem/haar aan de kant boort hem/haar de grond in en gaat rustig verder met het behalen van je ''dromen''
En dat word ons van jongs af aan al met de paplepel er ingegoten. Doe je daar niet aan mee is daar in Nederland eigenlijk geen plaats meer voor. Laat ik nu net een persoon welke net niet aan die rat race mee wil doen dus voor mij is het exit![]()
En dat boeit mij helemaal niks...
Ik kan niks met dit soort uitspraken als 'de meerderheid wel'. Dat zegt jouw gevoel en dat zegt iets over jouw perceptie. En het is zeker niet mijn perceptie. Dus dat wordt 'welles-nietes' en je schiet er niks mee op.quote:Op donderdag 27 september 2012 08:23 schreef snakelady het volgende:
[..]
Waar wel? We klagen toch veel liever over de herrie die de buren maken bij een verbouwing inplaats van ze te helpen zodat ze sneller klaar zijn.
Ok, niet iedereen is zo, maar de meerderheid toch wel.
Mannen zeiken vrouwen af en vrouwen zeiken mannen af, ik heb die afkeur jegens elkander nooit begrepen.
Gelukkig zie ik het in mijn omgeving ook niet, daar is wel een wederzijds respect voor het andere geslacht.quote:Op donderdag 27 september 2012 08:32 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik kan niks met dit soort uitspraken als 'de meerderheid wel'. Dat zegt jouw gevoel en dat zegt iets over jouw perceptie. En het is zeker niet mijn perceptie. Dus dat wordt 'welles-nietes' en je schiet er niks mee op.
En dat afzeiken van mannen en vrouwen zie ik eigenlijk alleen op FOK! en daar neem ik het niet serieus.
Hoezo weet je dat niet? Dacht dat jij langere tijd in Hong Kong gewoond had of heb ik dat verkeerd begrepen?quote:Op woensdag 26 september 2012 22:35 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Geen idee hoe die vrouwen zijn.
Dat zie je gewoon heel vaak kan zelf gewoon weinig om status geven. En zou ook niet met iemand willen waar het daar omdraait. Alles is tweedehands in mijn peperkoekenhuisje geen auto meer en loop het liefste in oude kleding terwijl ik op mijn dooie gemak oude meubels opknap.quote:Op donderdag 27 september 2012 08:26 schreef snakelady het volgende:
[..]
Inderdaad, status, dat is belangrijk voor veel Nederlanders, we maken ons veel te druk over wat anderen van ons zouden kunnen vinden en werken ons in de schulden om maar een auto voor de deur te kunnen zetten waar de buren jaloers op kunnen zijn.
Nee, ik ben er een paar zomers geweest, iedere keer minstens 5 weken, maar dat betekent niet dat ik daar met HK vrouwen omga... niet met vrouwen van mijn leeftijd in ieder geval.quote:Op donderdag 27 september 2012 08:41 schreef Chai het volgende:
[..]
Hoezo weet je dat niet? Dacht dat jij langere tijd in Hong Kong gewoond had of heb ik dat verkeerd begrepen?
Het is natuurlijk een generalisatie, dat snap je hopelijk ook wel. Ik ken genoeg leuke Nederlandse vrouwen en ik ken genoeg Zweedse krengen. Toch val ik, in het algemeen niet snel op Nederlandse dames. Hoewel ze mij (eindelijk) wel steeds leuker lijken te vinden, zal wel met leeftijd, centjes en wanhoop te maken hebbenquote:Op donderdag 27 september 2012 09:48 schreef Anyanka het volgende:
Mensen die serieus denken dat elke potentiële partner uit het eigen land ongeschikt is, zijn een beetje gestoord. Dan heb je echt geen idee van de diversiteit en moet je eens buiten je eigen sociale kringetje kijken.
Want ze zullen wel niet op je leuke persoonlijkheid vallen?!quote:Op donderdag 27 september 2012 13:08 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Het is natuurlijk een generalisatie, dat snap je hopelijk ook wel. Ik ken genoeg leuke Nederlandse vrouwen en ik ken genoeg Zweedse krengen. Toch val ik, in het algemeen niet snel op Nederlandse dames. Hoewel ze mij (eindelijk) wel steeds leuker lijken te vinden, zal wel met leeftijd, centjes en wanhoop te maken hebben
Ik betwijfel het inderdaad. Nee, was meer iets dat ik de laatste tijd steeds meer opmerk, met name in het uitgaan in Amsterdam. De dames van de leeftijd 30-35 die vrijgezel zijn en hoogopgeleid, lijken iets meer openlijk achter kerels aan te zitten tegenwoordig. Heeft natuurlijk te maken met het overschot van hoogopgeleide vrouwen in Amsterdam, zal elders wellicht omgekeerd zijn.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:10 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Want ze zullen wel niet op je leuke persoonlijkheid vallen?!
En als je jezelf zo als deurmat blijft zien gaat daar gegarandeerd ook geen verandering in komen.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:25 schreef Comp_Lex het volgende:
Ik bevind me gelukkig niet meer in de omgeving waar vrouwen denken dat geëmancipeerd zijn hetzelfde is als de arrogante kreng uithangen. Gisteravond kon ik weer rustig bij een groepje meiden zitten zonder nog een keer "Ieeeuw ga weg lelijkerd!" te horen te krijgen.
Uitgaande van mijn ervaring denk ik nog steeds dat het aantal vrouwen, die mij in hun nabijheid tolereren, nog steeds een (kleine) minderheid vormen binnen de Nederlandse samenleving.
Ik zie mezelf niet als een deurmat.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:31 schreef DonJames het volgende:
[..]
En als je jezelf zo als deurmat blijft zien gaat daar gegarandeerd ook geen verandering in komen.
Je schrijft dat "vrouwen die jou in hun nabijheid tolereren zijn een kleine minderheid". Daaruit blijkt dat jij jezelf ziet als minderwaardig, zelfs (meestal) tot last van die goddelijke schepsels. Deurmatgedrag dus, en er is geen vrouw ter wereld die daar nat van wordt.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:51 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik zie mezelf niet als een deurmat.
Niet dat ik nou heilig geloof in "leagues", maar waarom zou een mooie, lieve, intelligente jonge vrouw met een goeie baan genoegen nemen met obese vuilnisman van 43?quote:Op donderdag 27 september 2012 14:01 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
Men vergeet dat wanneer iemand een vrouw uit het buitenland zou willen halen je daarvoor zult moeten voldoen aan een bepaald inkomen. De Nederlandse overheid is hierin met de jaren alleen maar strenger geworden. Bij wijze van spreken: als het aan de overheid ligt blowen sommigen met een laag zelfbeeld, psychische problemen en daarbij ook nog een laag inkomen (mede veroorzaakt door de huidige mentaliteit) zich te pletter (ook al niet wenselijk) en zoeken het verder maar uit. Onder meer daardoor al ontstaat tegenwoordig veel onrust en criminaliteit in Nederland.Immers, de tendens hier is dat veel aantrekkelijke (jonge) Nederlandse dames vaak al voorzien zijn, of te arrogant om aan te spreken, tot vaak oud en lelijk.
Verslijten niet zelden de ene vriend na de ander te koste van de mannen die dit mogen ondervinden. De keuzevrijheid voor veel goeduitziende dames, tot zelfs minder aantrekkelijke Nederlandse dames, is nu eenmaal gigantisch. Immers, er is hier wel weer een fors overschot aan oudere dames.
Uitzonderingen daargelaten maar succes bij de Nederlandse dames is merendeels weggelegd voor de diegene met een ''grote bek'' (spanning) een fantastisch uiterlijk of carrière.
Zoveel verbindingswoorden, maar inhoudelijk zo weinig samenhang!quote:Op donderdag 27 september 2012 14:01 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
Men vergeet dat wanneer iemand een vrouw uit het buitenland zou willen halen je daarvoor zult moeten voldoen aan een bepaald inkomen. De Nederlandse overheid is hierin met de jaren alleen maar strenger geworden. Bij wijze van spreken: als het aan de overheid ligt blowen sommigen met een laag zelfbeeld, psychische problemen en daarbij ook nog een laag inkomen (mede veroorzaakt door de huidige mentaliteit) zich te pletter (ook al niet wenselijk) en zoeken het verder maar uit. Onder meer daardoor al ontstaat tegenwoordig veel onrust en criminaliteit in Nederland.Immers, de tendens hier is dat veel 9aantrekkelijke jonge) Nederlandse dames vaak al voorzien zijn, of te arrogant om aan te spreken, tot vaak oud en lelijk.
Verslijten niet zelden de ene vriend na de ander te koste van de mannen die dit mogen ondervinden. De keuzevrijheid voor veel goeduitziende dames, tot zelfs minder aantrekkelijke Nederlandse dames, is nu eenmaal gigantisch. Immers, er is hier wel weer een fors overschot aan oudere dames.
Uitzonderingen daargelaten maar succes bij de Nederlandse dames is merendeels weggelegd voor de diegene met een ''grote bek'' (spanning) een fantastisch uiterlijk of carrière.
Ik begrijp wel dat je zo reageert omdat je zelf een vrouw bent en je misschien aangesproken voelt, maar leg dan zelf maar eens uit hoe het wel zit.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:05 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Zoveel verbindingswoorden, maar inhoudelijk zo weinig samenhang!
Je taalgebruik is gewoon genant, je hoeft geen vrouwen te zijn om je daar aan te storen.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:15 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Ik begrijp wel dat je zo reageert omdat je zelf een vrouw bent en je misschien aangesproken voelt, maar leg dan zelf maar eens uit hoe het wel zit.
Hoe wat zit? Het naar Nederland halen van een buitenlandse partner? De criminaliteit in relatie tot het softdrugsbeleid? Het hoerengedrag van Nederlandse vrouwen?quote:Op donderdag 27 september 2012 14:15 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Ik begrijp wel dat je zo reageert omdat je zelf een vrouw bent en je misschien aangesproken voelt, maar leg dan zelf maar eens uit hoe het wel zit.
Uit m'n hoofd is die inkomenseis minimumloon. Niet zo streng toch, als je daar met z'n tweeen van moet leven?quote:Op donderdag 27 september 2012 14:01 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
Men vergeet dat wanneer iemand een vrouw uit het buitenland zou willen halen je daarvoor zult moeten voldoen aan een bepaald inkomen. De Nederlandse overheid is hierin met de jaren alleen maar strenger geworden.
Confronterend zou ik het eerder noemen.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:16 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Je taalgebruik is gewoon genant, je hoeft geen vrouwen te zijn om je daar aan te storen.
Nee, gebrek aan opleiding. Je inhoud stoort me niet, ik kan het alleen nauwelijks lezen omdat je schrijft als een 5-jarige.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:17 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Confronterend zou ik het eerder noemen.
Neuh. Onduidelijk zou ik zeggen, en op sommige punten taaltechnisch gewoon fout.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:17 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Confronterend zou ik het eerder noemen.
Wat is dat toch altijd met "arrogante Nederlandse vrouwen" hier op fok? Ik zie dat zelf helemaal niet zo.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:01 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
Men vergeet dat wanneer iemand een vrouw uit het buitenland zou willen halen je daarvoor zult moeten voldoen aan een bepaald inkomen. De Nederlandse overheid is hierin met de jaren alleen maar strenger geworden. Bij wijze van spreken: als het aan de overheid ligt blowen sommigen met een laag zelfbeeld, psychische problemen en daarbij ook nog een laag inkomen (mede veroorzaakt door de huidige mentaliteit) zich te pletter (ook al niet wenselijk) en zoeken het verder maar uit. Onder meer daardoor al ontstaat tegenwoordig veel onrust en criminaliteit in Nederland.Immers, de tendens hier is dat veel (aantrekkelijke jonge) Nederlandse dames vaak al voorzien zijn, of te arrogant om aan te spreken, tot vaak oud en lelijk.
Verslijten niet zelden de ene vriend na de ander te koste van de mannen die dit mogen ondervinden. De keuzevrijheid voor veel goeduitziende dames, tot zelfs minder aantrekkelijke Nederlandse dames, is nu eenmaal gigantisch. Immers, er is hier wel weer een fors overschot aan oudere dames.
Uitzonderingen daargelaten maar succes bij de Nederlandse dames is merendeels weggelegd voor de diegene met een ''grote bek'' (spanning) een fantastisch uiterlijk of carrière.
Het een hoeft niet direct samen te hangen met het ander maar dat er veel scheef is moge duidelijk zijn. Ik zie toch verbanden met elkaar al blijft het vrij indirect.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:17 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Hoe wat zit? Het naar Nederland halen van een buitenlandse partner? De criminaliteit in relatie tot het softdrugsbeleid? Het hoerengedrag van Nederlandse vrouwen?
Dat ligt dan echt aan jou. Ik blijf bij wat ik gezegd heb, en voel me alleen maar gesterkt door deze reacties op mijn post. Wat betreft opleiding: spreek voor jezelf dude.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:18 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Nee, gebrek aan opleidingen. Je inhoud stoort me niet, ik kan het alleen nauwelijks lezen omdat je schrijft als een 5-jarige.
Oh, je hebt ze hoor! Maar hetzelfde heb je ongetwijfeld ook met mannen.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:27 schreef Fascination het volgende:
[..]
Wat is dat toch altijd met "arrogante Nederlandse vrouwen" hier op fok? Ik zie dat zelf helemaal niet zo.
Dat valt ook allemaal reuze mee, maar als je zelf niet kan scoren is het natuurlijk veel makkelijker om de schuld bij de ander neer te leggen.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:27 schreef Fascination het volgende:
[..]
Wat is dat toch altijd met "arrogante Nederlandse vrouwen" hier op fok? Ik zie dat zelf helemaal niet zo.
Het ligt natuurlijk nooit aan een ander.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:29 schreef DonJames het volgende:
[..]
Dat valt ook allemaal reuze mee, maar als je zelf niet kan scoren is het natuurlijk veel makkelijker om de schuld bij de ander neer te leggen.
quote:Op donderdag 27 september 2012 14:32 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Het ligt natuurlijk nooit aan een ander.
Het kán aan de ander(en) liggen. Maar als je telkens wordt afgewezen is de kans dat het niet aan de anderen ligt, maar aan jezelf toch een heel stuk hoger..quote:Op donderdag 27 september 2012 14:32 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Het ligt natuurlijk nooit aan een ander.
Een paar jaar terug was een vaste aanstelling ook een vereiste, neem aan dat dat nog zo is. En dat is tegenwoordig ook best lastig.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:17 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Uit m'n hoofd is die inkomenseis minimumloon. Niet zo streng toch, als je daar met z'n tweeen van moet leven?
Kun je voorbeelden geven van gebeurtenissen waarin je werd geconfronteerd met de arrogantie van vrouwen?quote:Op donderdag 27 september 2012 14:32 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Het ligt natuurlijk nooit aan een ander.
Hoho, of dit bij mij ook zo is laat ik in het midden dus je hoeft niet voor mij in te gaan vullen. Natuurlijk ligt iets voor een deel bij iemand zelf, dat ontken ik ook niet. Maar een verhaal kent meestal twee kanten: als iemand ook omstandigheden tegen heeft waar hij/zij weinig invloed op heeft, dan ontstaat er toch een situatie van onmacht. Daarom belicht ik die andere kant, en hetgeen wat ik hier zoal aangegeven heb.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:34 schreef DonJames het volgende:
[..]
Het kán aan de ander(en) liggen. Maar als je telkens wordt afgewezen is de kans dat het niet aan de anderen ligt, maar aan jezelf toch een heel stuk hoger..
Nergens voor nodig, het is immers wel duidelijk zo. Als je aan de lopende band vrouwen versiert ga je immers niet lopen klagen dat de meeste vrouwen zo arrogant zijn.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:47 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
Hoho, of dit bij mij ook zo is laat ik in het midden...
Als je echt geen een chick kan regelen kan je wel gaan lopen huilen dat de andere partij daar ook schuldig aan is, maar zinvol is dat niet. En terecht is het ook al niet.quote:...dus je hoeft niet voor mij in te gaan vullen. Natuurlijk ligt iets voor een deel bij iemand zelf, dat ontken ik ook niet. Maar een verhaal kent meestal twee kanten:
..
Wat voor omstandigheden heb je het nu over?quote:als iemand ook omstandigheden tegen heeft waar hij/zij weinig invloed op heeft, dan ontstaat er toch een situatie van onmacht. Daarom belicht ik die andere kant, en hetgeen wat ik hier zoal aangegeven heb.
Nogmaals, wat je zegt schokt me niet. Dat ene volwassen man echter zo'n niveau van schrijven (en blijkbaar lezen) heeft, vind ik dan wel weer schokkend.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:27 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Dat ligt dan echt aan jou. Ik blijf bij wat ik gezegd heb, en voel me alleen maar gesterkt door deze reacties op mijn post. Wat betreft opleiding: spreek voor jezelf dude.
Nee dat blijkt daar helemaal niet uit. Of ik me minderwaardig voel of niet boeit hen totaal niet. Mijn gevoelens hebben exact nul invloed op hun gedrag. Er tegenin gaan helpt ook geen f*ck, want ze zijn toch niet te raken en ze houden toch niet op. In mijn geval is het het beste is om op mezelf te focussen. Ik ga gewoon mijn eigen problemen oplossen en het goede voorbeeld geven.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:58 schreef DonJames het volgende:
[..]
Je schrijft dat "vrouwen die jou in hun nabijheid tolereren zijn een kleine minderheid". Daaruit blijkt dat jij jezelf ziet als minderwaardig, zelfs (meestal) tot last van die goddelijke schepsels. Deurmatgedrag dus, en er is geen vrouw ter wereld die daar nat van wordt.
Het is altijd een goed idee om aan jezelf te blijven werken, ongeacht of het aan de ander ligt of niet.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:34 schreef DonJames het volgende:
[..]
Het kán aan de ander(en) liggen. Maar als je telkens wordt afgewezen is de kans dat het niet aan de anderen ligt, maar aan jezelf toch een heel stuk hoger..
Ik kan je zo een voorbeeld geven, maar ik wacht even op een reactie van Nugter_Neerlands.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:52 schreef DonJames het volgende:
Wat voor omstandigheden heb je het nu over?
In het dagelijks leven in de buurt waar je woont en op plaatsen waar je uitgaat zie en voel je gewoon dat vrouwen in het algemeen een vrij afstandelijke houding hebben. Je merkt gewoon dat veel jongere dames een algemene hekel hebben aan interacties met onbekenden. Het komt misschien ook wel door de vele geile blikken van al die mannen, ik weet niet, maar wanneer ik zonder bedoelingen per ongeluk oogcontact heb merk ik ook, en dat is sowieso al weinig bemoedigend.. In het uitgaansleven merk je ook een bepaalde air van veel dames naar mannen toe in het algemeen.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:39 schreef Fascination het volgende:
[..]
Kun je voorbeelden geven van gebeurtenissen waarin je werd geconfronteerd met de arrogantie van vrouwen?
Met die woordkeuze? Dat dacht ik wel! Ik zou het woord "tolereren" nooit zo gebruiken, puur omdat ik vrouwen niet zie als iets wat beter is dan ik.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:58 schreef Comp_Lex het volgende:
Nee dat blijkt daar helemaal niet uit.
...
Ook daar vergis je je in. Ik ben echt geen pick-up artist die met NLP meisjes m'n bed in hypnotiseert, maar hoe jij je voelt heeft wel degelijk invloed op de partij met wie je communiceert. Je kan de ander echt niet volledig beinvloeden, maar als jij blij bent en je goed voelt over jezelf straal je dat ook uit.quote:Of ik me minderwaardig voel of niet boeit hen totaal niet. Mijn gevoelens hebben exact nul invloed op hun gedrag.
Hangt er helemaal van af hoe je het aanpakt. Als je ze gaat uitschelden gaat dat je niet helpen nee, dat vinden de meeste vrouwen een behoorlijke afknapperquote:Er tegenin gaan helpt ook geen f*ck, want ze zijn toch niet te raken en ze houden toch niet op.
Dat is zeker waar.quote:In mijn geval is het het beste is om op mezelf te focussen. Ik ga gewoon mijn eigen problemen oplossen en het goede voorbeeld geven.
...
Het is altijd een goed idee om aan jezelf te blijven werken, ongeacht of het aan de ander ligt of niet.
Nou, dan is dat toch hartstikke mooi voor je?quote:Op donderdag 27 september 2012 15:08 schreef DonJames het volgende:
[..]
Met die woordkeuze? Dat dacht ik wel! Ik zou het woord "tolereren" nooit zo gebruiken, puur omdat ik vrouwen niet zie als iets wat beter is dan ik.
Ok. Ik vind van niet, maar ik respecteer je mening.quote:Ook daar vergis je je in.
Ik vind arrogantie een afknapper.quote:Hangt er helemaal van af hoe je het aanpakt. Als je ze gaat uitschelden gaat dat je niet helpen nee, dat vinden de meeste vrouwen een behoorlijke afknapper
Dat de man/vrouw verhoudingen in Nederland scheef liggen, en dat dit fenomeen het moeilijker maakt voor iemand die minder makkelijk is in versieren.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:52 schreef DonJames het volgende:
[..]
Nergens voor nodig, het is immers wel duidelijk zo. Als je aan de lopende band vrouwen versiert ga je immers niet lopen klagen dat de meeste vrouwen zo arrogant zijn.
[..]
Als je echt geen een chick kan regelen kan je wel gaan lopen huilen dat de andere partij daar ook schuldig aan is, maar zinvol is dat niet. En terecht is het ook al niet.
[..]
Wat voor omstandigheden heb je het nu over?
Je probeert mij af te leiden door te trollen dus doe dat even lekker ergens anders s.v.p.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:52 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Nogmaals, wat je zegt schokt me niet. Dat ene volwassen man echter zo'n niveau van schrijven (en blijkbaar lezen) heeft, vind ik dan wel weer schokkend.
dat is geen mening hoor, het is een feit dat mensen reageren op hoe een ander zich voelt (en daardoor gedraagt) als ik me goed voel, krijg ik (als vrouw) ook meer aandacht tijdens t stappen dan wanneer ik me rot voel en liever thuis zou zitten oid)quote:Op donderdag 27 september 2012 15:14 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
[..]
Ok. Ik vind van niet, maar ik respecteer je mening.
[..]
Dit is eindelijk een beetje begrijpelijk! Kun je nog wat nader toelichten waarin hem die scheefheid zit?quote:Op donderdag 27 september 2012 15:16 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Dat de man/vrouw verhoudingen in Nederland scheef liggen, en dat dit fenomeen het wat moeilijker maakt voor iemand die minder makkelijk is in het versieren.Lezen!
Op welke manier liggen die scheef?quote:Op donderdag 27 september 2012 15:16 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
Dat de man/vrouw verhoudingen in Nederland scheef liggen, en dat dit fenomeen het moeilijker maakt voor iemand die minder makkelijk is in versieren.
Het was een normale vraag. Reageer je ook zo geprikkeld op vrouwen wanneer ze je een antwoord geven dat niet lijkt op "oh, ja, lekker ding, ik ken je pas 5 seconden maar ik ben nu al helemaal verliefd op je!"?quote:Lezen!
Dat dus. Non-verbale communicatie maakt het grootste deel uit van de totale communicatie, en een behoorlijk deel daarvan heb je zelf maar zeer beperkt invloed op (al valt e.e.a. wel te trainen).quote:Op donderdag 27 september 2012 15:16 schreef JaniesBrownie het volgende:
dat is geen mening hoor, het is een feit dat mensen reageren op hoe een ander zich voelt (en daardoor gedraagt)
...
Ik denk dat hij bedoelt dat vrouwen tegenwoordig veel zelfstandiger zijn.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:21 schreef DonJames het volgende:
Op welke manier liggen die scheef?
Dat wil ik je met genoegen aantonen.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:18 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dit is eindelijk een beetje begrijpelijk! Kun je nog wat nader toelichten waarin hem die scheefheid zit?
Nou, dat mag het probleem niet zijn. Het ontloopt elkaar amper.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:28 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Dat wil ik je met genoegen aantonen.
http://www.cbs.nl/nl-NL/m(...)tra/piramide-fx.html
Vrouwen versus mannenoverschot aanklikken en met het pijltje van onder naar boven. Je zult zien.
Er zit bijna geen verschil in, zo rond de 0,98. En hiermee wil je aantonen dat de verhoudingen scheef liggen en dat als gevolg daarvan de vrouwen arrogant zijn? Omdat er achter elke vrouw (theoretisch) 1,02 man achter haar kont aanloopt?quote:Op donderdag 27 september 2012 15:28 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Dat wil ik je met genoegen aantonen.
http://www.cbs.nl/nl-NL/m(...)tra/piramide-fx.html
Vrouwen versus mannenoverschot aanklikken en met het pijltje van onder naar boven. Je zult zien.
Nou.... vooral onder de 30 jaar zijn er significant minder vrouwen dan mannen. Dit houd in dat er duizenden mannen geen vrouw kunnen krijgen. Niet zo raar dan om ze uit het buitenland te halen toch?quote:Op donderdag 27 september 2012 15:30 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, dat mag het probleem niet zijn. Het ontloopt elkaar amper.
Die gevolgtrekking maak je wel heel gemakkelijk. Je vergeet voor het gemak maar even dat er ook mensen met een andere seksuele voorkeur zijn en dat er een groep is die gewenst zonder relatie is.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:36 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Nou.... vooral onder de 30 jaar zijn er significant minder vrouwen dan mannen. Dit houd in dat er duizenden mannen geen vrouw kunnen krijgen. Niet zo raar dan om ze uit het buitenland te halen toch?
Nou.... aangezien wij een cultuur hebben waarbij we onze partners meestal voor onszelf willen houden betekend dit dat er mannen zijn die geen partner kunnen vinden. Dat is natuurlijk wel een probleem voor die mensen.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:33 schreef DonJames het volgende:
Er zit bijna geen verschil in, zo rond de 0,98. En hiermee wil je aantonen dat de verhoudingen scheef liggen en dat als gevolg daarvan de vrouwen arrogant zijn? Omdat er achter elke vrouw (theoretisch) 1,02 man achter haar kont aanloopt?
Natuurlijk niet, maar het hangt zo enorm af van waar je woont. In Amsterdam is er juist een vrouwen overschot, dus de oplossing voor Nugter zou vrij simpel kunnen zijn...quote:Op donderdag 27 september 2012 15:36 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Nou.... vooral onder de 30 jaar zijn er significant minder vrouwen dan mannen. Dit houd in dat er duizenden mannen geen vrouw kunnen krijgen. Niet zo raar dan om ze uit het buitenland te halen toch?
Homoseksuelen hebben het inderdaad nog een stuk moeilijker t.o.v. heteroseksuelen.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:37 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Die gevolgtrekking maak je wel heel gemakkelijk. Je vergeet voor het gemak maar even dat er ook mensen met een andere seksuele voorkeur zijn en dat er een groep is die gewenst zonder relatie is.
Alleen maar voor de bottom 2% dus.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:38 schreef xenobinol het volgende:
Nou.... aangezien wij een cultuur hebben waarbij we onze partners meestal voor onszelf willen houden betekend dit dat er mannen zijn die geen partner kunnen vinden. Dat is natuurlijk wel een probleem voor die mensen.
Uit evolutionair oogpunt is het dus wel prima dat de bottom 2% zich niet kan voortplanten.quote:En uit evolutionair oogpunt is het kwalijk dat ook de domme en lelijke vrouwen alsnog een partner kunnen vinden en zich voort kunnen planten
Amstersdam en Utrecht moeten vol zitten met vrijgezellen vrouwen als ik de datingsites moet gelovenquote:Op donderdag 27 september 2012 15:38 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, maar het hangt zo enorm af van waar je woont. In Amsterdam is er juist een vrouwen overschot, dus de oplossing voor Nugter zou vrij simpel kunnen zijn...
Punt is dat zelfs de meest lelijke en onnozele vrouwen zich dus wel kunnen voortplanten omdat er altijd wel een minderwaardig mannelijk exemplaar te vinden is die zaad ergens wenst te dumpen.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:41 schreef DonJames het volgende:
Uit evolutionair oogpunt is het dus wel prima dat de bottom 2% zich niet kan voortplanten.
Nog even mijn reactie: dat veel vrouwen zelfstandiger zijn gaat heel goed samen met het feit dat ze het tegenwoordig maar al te gemakkelijk hebben in partnerkeuze en dat ze vaak ook geen man nodig hebben. Dat is natuurlijk hun goedrecht, maar het veroorzaakt gedeeltelijk wel, zij het op subtiele wijze, die geëmancipeerde klotesfeer van tegenwoordig, denk ik.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:26 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ik denk dat hij bedoelt dat vrouwen tegenwoordig veel zelfstandiger zijn.
Dat maakt het voor een vrouw makkelijker om haar eigen keuzes te maken en te bepalen wat ze wel of niet wil (alsof er vrouwen zijn die weten wat ze werkelijk willen).
Dat is niet mijn ervaring. Ongeacht hoe ik mij voelde werd ik (bijna) elke dag "afgewezen". Ze kunnen zich gewoon niet fatsoenlijk gedragen.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:16 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
dat is geen mening hoor, het is een feit dat mensen reageren op hoe een ander zich voelt (en daardoor gedraagt) als ik me goed voel, krijg ik (als vrouw) ook meer aandacht tijdens t stappen dan wanneer ik me rot voel en liever thuis zou zitten oid)
Dat is niet mijn ervaring.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:23 schreef DonJames het volgende:
[..]
Dat dus. Non-verbale communicatie maakt het grootste deel uit van de totale communicatie, en een behoorlijk deel daarvan heb je zelf maar zeer beperkt invloed op (al valt e.e.a. wel te trainen).
Dat is niet hetzelfde als arrogantie. Vrouwen mogen gerust zelfstandig zijn als ze dat willen. Daar heb ik helemaal geen moeite mee. Waar ik meer moeite mee heb is dat veel vrouwen niet eens gewoon vriendschappelijk met een man om willen gaan.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:26 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ik denk dat hij bedoelt dat vrouwen tegenwoordig veel zelfstandiger zijn.
Dat maakt het voor een vrouw makkelijker om haar eigen keuzes te maken en te bepalen wat ze wel of niet wil (alsof er vrouwen zijn die weten wat ze werkelijk willen).
Ze staan anders in hun partnerkeuze omdat ze financieel vaak niet afhankelijk zijn van een man.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:51 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
Nog even mijn reactie: dat veel vrouwen zelfstandiger zijn gaat heel goed samen met het feit dat ze het tegenwoordig maar al te gemakkelijk hebben in partnerkeuze en dat ze vaak ook geen man nodig hebben. Dat is natuurlijk hun goedrecht, maar het veroorzaakt gedeeltelijk wel, zij het op subtiele wijze, die geëmancipeerde klotesfeer van tegenwoordig, denk ik.
Een vrouw die financieel afhankelijk is, vind ik sowieso niet aantrekkelijk.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:03 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ze staan anders in hun partnerkeuze omdat ze financieel vaak niet afhankelijk zijn van een man.
Dat jij dat voelt als een 'geëmancipeerde klotesfeer' is dan wel weer jammer. Je kunt ook een beetje meebewegen met de moderne tijd.
Ik ook niet. Ik houd ook van sterke, zelfstandige vrouwen. Ik wil bijvoorbeeld dat mijn vriendin gewoon in staat is om kritiek te uiten op mijn voorkomen en op mijn doen en laten. Dat vind ik prettig. "An overly attached girlfriend" vind ik maar niks.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:04 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Een vrouw die financieel afhankelijk is, vind ik sowieso niet aantrekkelijk.
Op welke manier gedroegen ze zich niet fatsoenlijk dan?quote:Op donderdag 27 september 2012 15:55 schreef Comp_Lex het volgende:
Dat is niet mijn ervaring. Ongeacht hoe ik mij voelde werd ik (bijna) elke dag "afgewezen". Ze kunnen zich gewoon niet fatsoenlijk gedragen.
Zeg eens eerlijk: wil je vriendschap met zo'n vrouw, of wil je liever met haar naar bed? Met welke intentie benader je haar? Vriendschap veinzen om op die manier proberen in haar broekje te komen vind ik niet echt eerlijk, maar het zou natuurlijk kunnen dat je echt alleen maar op zoek bent naar vriendschap.quote:...
Dat is niet hetzelfde als arrogantie. Vrouwen mogen gerust zelfstandig zijn als ze dat willen. Daar heb ik helemaal geen moeite mee. Waar ik meer moeite mee heb is dat veel vrouwen niet eens gewoon vriendschappelijk met een man om willen gaan.
...
Allesbehalve vriendschappelijk. Dat ze je gewoon echt niet moeten en dat ze er alles aan doen om je plezier te verzieken. Het maakt niet uit of je nou wel of niet iets gedaan hebt.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:23 schreef DonJames het volgende:
[..]
Op welke manier gedroegen ze zich niet fatsoenlijk dan?
Overigens, als je nogal onzeker bent straal je dat uit. Ook als je een dag vrolijk bent.
Met dat soort vrouwen wil ik het eerste. Met normale zelfstandige vrouwen wil ik het laatste.quote:Zeg eens eerlijk: wil je vriendschap met zo'n vrouw, of wil je liever met haar naar bed? Met welke intentie benader je haar? Vriendschap veinzen om op die manier proberen in haar broekje te komen vind ik niet echt eerlijk, maar het zou natuurlijk kunnen dat je echt alleen maar op zoek bent naar vriendschap.
Daar ga je de fout in, je moet met ALLE vrouwen naar bed willen.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:41 schreef Comp_Lex het volgende:
Met dat soort vrouwen wil ik het eerste. Met normale zelfstandige vrouwen wil ik het laatste.
In principe eens, maar je voelt je nu eenmaal op de plaats aangewezen waar je woont. Immers heb je hier je familie en contacten zitten en moet je daar helemaal opnieuw beginnen. Je moet dan ook telkens heen en weer reizen naar je oude woonplaats. In Amsterdan en Utrecht liggen de verhoudingen inderdaad wat beter omdat daar veel jonge vrouwelijke studenten zitten. Alleen heb ik zelf niet echt zo gemerkt dat op de plaatsen waar ik in Amsterdam kom de dames erg toeschietelijk zijn t.o.v. in mijn woonplaats. Dus om daarvoor naar A.dam te verhuizen lijkt me dus weer een tikje te ver gaan maar jouw suggestie blijft uiteraard goed.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:38 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, maar het hangt zo enorm af van waar je woont. In Amsterdam is er juist een vrouwen overschot, dus de oplossing voor Nugter zou vrij simpel kunnen zijn...
Dat ''meebewegen'' is dan weer een probleem dat bij mij ligt. Het is jammer dat het op deze manier vrijwel van een kant komt.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:03 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ze staan anders in hun partnerkeuze omdat ze financieel vaak niet afhankelijk zijn van een man.
Dat jij dat voelt als een 'geëmancipeerde klotesfeer' is dan wel weer jammer. Je kunt ook een beetje meebewegen met de moderne tijd.
dat klinkt mij niet normaal in de oren hoor..quote:Op donderdag 27 september 2012 16:41 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Allesbehalve vriendschappelijk. Dat ze je gewoon echt niet moeten en dat ze er alles aan doen om je plezier te verzieken. Het maakt niet uit of je nou wel of niet iets gedaan hebt.
[..]
quote:Op donderdag 27 september 2012 16:43 schreef Weissman het volgende:
[..]
Daar ga je de fout in, je moet met ALLE vrouwen naar bed willen.
Ik was er natuurlijk niet bij, maar was dat nou echt wel zo of is het slechts perceptie? Ik dacht vroeger ook altijd dat iedereen me nawees op straat, en dat als iemand in m'n buurt lachte dat ze me dan aan het uitlachen waren. Nu weet ik dat dat niet zo is. Verder, hoe is je timing? Als 2 vrouwen druk en serieus met elkaar in gesprek zijn, en je onderbreekt ze op dat moment met een "hoi kom je hier vaker/heb je een vuurtje/etc", dan reageren ze inderdaad meestal niet vriendelijk. En er bestaan natuurlijk ook echte feeksen, maar het zou raar zijn als jij die nou net telkens treft.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:41 schreef Comp_Lex het volgende:
Allesbehalve vriendschappelijk. Dat ze je gewoon echt niet moeten en dat ze er alles aan doen om je plezier te verzieken. Het maakt niet uit of je nou wel of niet iets gedaan hebt.
Met vrouwen die jou als shit behandelen? Waarom zou je dat willen?quote:Met dat soort vrouwen wil ik het eerste.
Goed. Communiceer dat dan ook.quote:Met normale zelfstandige vrouwen wil ik het laatste.
Nee, dank jequote:Op donderdag 27 september 2012 16:43 schreef Weissman het volgende:
Daar ga je de fout in, je moet met ALLE vrouwen naar bed willen.
Dit topic gaat ook over waarom buitenlandse vrouwen meer in trek zijn dan Nederlandse vrouwen. Ik ben er van overtuigd dat veel Nederlandse vrouwen het er ook gewoon naar maken.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:50 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
dat klinkt mij niet normaal in de oren hoor..
Het laatste was bij mij het geval. Ik ben tegenwoordig in goed gezelschap.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:55 schreef DonJames het volgende:
[..]
Ik was er natuurlijk niet bij, maar was dat nou echt wel zo of is het slechts perceptie? Ik dacht vroeger ook altijd dat iedereen me nawees op straat, en dat als iemand in m'n buurt lachte dat ze me dan aan het uitlachen waren. Nu weet ik dat dat niet zo is. Verder, hoe is je timing? Als 2 vrouwen druk en serieus met elkaar in gesprek zijn, en je onderbreekt ze op dat moment met een "hoi kom je hier vaker/heb je een vuurtje/etc", dan reageren ze inderdaad meestal niet vriendelijk. En er bestaan natuurlijk ook echte feeksen, maar het zou raar zijn als jij die nou net telkens treft.
Ik hoef ze niet perse te kennen, maar een vriendelijke behandeling zou wel leuk zijn.quote:Met vrouwen die jou als shit behandelen? Waarom zou je dat willen?
Dat gaat lastig tegenwoordig. De meeste vrouwen van onze generatie zijn al bezet. Het is tegenwoordig zoeken naar een naald in een hooiberg. Ik heb het "laaghangend fruit"-boot gemist.quote:Goed. Communiceer dat dan ook.
Ja, hoor.quote:Op donderdag 27 september 2012 16:41 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Allesbehalve vriendschappelijk. Dat ze je gewoon echt niet moeten en dat ze er alles aan doen om je plezier te verzieken. Het maakt niet uit of je nou wel of niet iets gedaan hebt.
Absurde aantijging, derhalve verworpen.quote:Op donderdag 27 september 2012 17:48 schreef Comp_Lex het volgende:
Dat gaat lastig tegenwoordig. De meeste vrouwen van onze generatie zijn al bezet. Het is tegenwoordig zoeken naar een naald in een hooiberg. Ik heb het "laaghangend fruit"-boot gemist.
Vaak vallen ze af, zeg je. Maar er zijn er vast die wel aan je beeld voldoen. Ik vind ook niet alle Nederlandse mannen yummie of interessant, maar dat boeit me totaal niet. Ik hoef er toch maar één.quote:Op donderdag 27 september 2012 17:43 schreef DenWauwelaar het volgende:
Hmm mijn gebrek aan aantrekkingskracht zit hem grotendeels in de uiterlijke kenmerken van de nederlandse vrouw. Neem alleen al de gemiddelde maten van maat 40, 1.75 en tieten rond een D. En ze hebben geen vrouwelijke manier van kleden. Dat is vrij objectief vast te stellen. Dan ben ik al klaar. Qua innerlijk? Dan zijn Nederlandse vrouwen hartstikke leuk, over het algemeen hoogopgeleid en ontwikkeld, maar ook daar zitten je rotte appels tussen.
Uiterlijk is voor mij gewoon belangrijk en dan vallen NL dames gewoon vaak af. Meer dan dat is het voor mij ook niet echt.
Ik weet niet. Ik ken ook veel buitenlandse vrouwen (hier in Nederland), echt anders zijn ze niet in mijn beleving op Chinezen na, die zijn raarquote:Op donderdag 27 september 2012 17:48 schreef Comp_Lex het volgende:
Dit topic gaat ook over waarom buitenlandse vrouwen meer in trek zijn dan Nederlandse vrouwen. Ik ben er van overtuigd dat veel Nederlandse vrouwen het er ook gewoon naar maken.
Goed zo.quote:Het laatste was bij mij het geval. Ik ben tegenwoordig in goed gezelschap.
Eens, maar sommige personen zijn gewoon niet leuk. Hun probleem, niet het mijne.quote:Ik hoef ze niet perse te kennen, maar een vriendelijke behandeling zou wel leuk zijn.
Hier in Amsterdam zijn er nog genoegquote:Dat gaat lastig tegenwoordig. De meeste vrouwen van onze generatie zijn al bezet. Het is tegenwoordig zoeken naar een naald in een hooiberg. Ik heb het "laaghangend fruit"-boot gemist.
Ik ben van plan om naar de Randstad te verhuizen. Wanneer weet ik nog niet precies, maar ik probeer zeker daar een toekomst op te bouwen. Genoeg over mij maar weer denk ik.quote:Op donderdag 27 september 2012 17:55 schreef DonJames het volgende:
Hier in Amsterdam zijn er nog genoeg
Als je de buitenlandse dames bedoelt van de grote immigranten groepen in NL die hier op zijn gegroeid of bijna hun hele leven zich hier ontwikkeld hebben, dan zit daar inderdaad weinig verschil in op wat culturele verplichtingen na dan.quote:Op donderdag 27 september 2012 17:55 schreef DonJames het volgende:
[..]
Ik weet niet. Ik ken ook veel buitenlandse vrouwen (hier in Nederland), echt anders zijn ze niet in mijn beleving op Chinezen na, die zijn raar
[..]
Goed zo.
ze zijn niet 'meer' in trek. De meeste Nl mannen hebben nog altijd gewoon een Nl vrouw en willen dat ook gewoon/ zijn er blij mee.quote:Op donderdag 27 september 2012 17:48 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Dit topic gaat ook over waarom buitenlandse vrouwen meer in trek zijn dan Nederlandse vrouwen. Ik ben er van overtuigd dat veel Nederlandse vrouwen het er ook gewoon naar maken.
[..]
Het is lastig er een te vinden, niet onmogelijk. Maar de spoeling is heel erg dun. Het makkelijkst heb je het in NL als je op een blondje, net even mollig, grote tieten valt. Dan is Nederland de hemel.quote:Op donderdag 27 september 2012 17:53 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Vaak vallen ze af, zeg je. Maar er zijn er vast die wel aan je beeld voldoen. Ik vind ook niet alle Nederlandse mannen yummie of interessant, maar dat boeit me totaal niet. Ik hoef er toch maar één.
Dan doe je maar een beetje je best. Niet zo zeuren, hoor. Dat brengt de Nederlandse mannen maar weer imagoschade toe.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:30 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Het is lastig er een te vinden, niet onmogelijk. Maar de spoeling is heel erg dun. Het makkelijkst heb je het in NL als je op een blondje, net even mollig, grote tieten valt. Dan is Nederland de hemel.
Nog wel, dat wordt ook met de tijd minder.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:26 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ze zijn niet 'meer' in trek. De meeste Nl mannen hebben nog altijd gewoon een Nl vrouw en willen dat ook gewoon/ zijn er blij mee.
Mooi! Emigratie, immigratie en een leuke smeltkroes. Ik ben helemaal voor!quote:Op donderdag 27 september 2012 19:39 schreef Xingu het volgende:
[..]
Nog wel, dat wordt ook met de tijd minder.
Aan het aantal echtscheidingen te zien de afgelopen decennia, icm met de scheefgroei van emancipatie, de daaruit ontstaande mentaliteit en houding van de doorsnee vrouw hier in NL, is dat 'blije' zoals je het benoemd slechts een wassen neus en begint het meer en meer weg te ebben.
denk dat at wel meevalt.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:39 schreef Xingu het volgende:
[..]
Nog wel, dat wordt ook met de tijd minder.
Aan het aantal echtscheidingen te zien de afgelopen decennia, icm met de scheefgroei van emancipatie, de daaruit ontstaande mentaliteit en houding van de doorsnee vrouw hier in NL, is dat 'blije' zoals je het benoemd slechts een wassen neus en begint het meer en meer weg te ebben.
Met beperkt aanbod zijn dit soort vrouwen teveel in trek. Alles waar te voor staat he...quote:Op donderdag 27 september 2012 19:32 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dan doe je maar een beetje je best. Niet zo zeuren, hoor. Dat brengt de Nederlandse mannen maar weer imagoschade toe.
Volgens mij ligt het niet aan mij, want ik kom nu opeens meiden tegen die wel normaal tegen me doen.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:26 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ze zijn niet 'meer' in trek. De meeste Nl mannen hebben nog altijd gewoon een Nl vrouw en willen dat ook gewoon/ zijn er blij mee.
Verder os het niet normaal/standaard dat vrouwen zo vijandig zijn, Nl vrouwen ook niet. Echt niet, dus dat heeft wellicht iets met jou zelf te maken.
Waarom nu opeens wel, dan?quote:Op donderdag 27 september 2012 19:48 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Volgens mij ligt het niet aan mij, want ik kom nu opeens meiden tegen die wel normaal tegen me doen.
en nu zit je in het buitenland?quote:Op donderdag 27 september 2012 19:48 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Volgens mij ligt het niet aan mij, want ik kom nu opeens meiden tegen die wel normaal tegen me doen.
Ik heb geen flauw idee.quote:
Nee, ik woon in Nederland.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:49 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
en nu zit je in het buitenland?
Misschien ligt het dan wel aan jou, in positieve zin.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:52 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik heb geen flauw idee.
[..]
Nee, ik woon in Nederland.
Voor mijn gevoel behoren ze nog tot een kleine club. Wellicht zullen ze in de toekomst bij een grotere club horen.
Zou het niet toch wat met de verwaande mentaliteit van de NL dames te maken hebben? zo snel zie je de meesten uiteindelijk ook niet meer aan een partner komen achteraf. tenzij de man in kwestie een aardig vermogen heeft.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:44 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
denk dat at wel meevalt.![]()
Overigens praat je erg denigrerend en kan ik me voorstellen dat vrouwen daar niet van gediend zijn. Ja, de meeste Nl mannen die een Nl vrouw hebben, zijn gewoon blij met haar en niet 'blij'
(80% van de scheidingen wordt aangevraagd door de vrouw kennelijkniet dat dat nou goed is, maar om aan te geven dat et meestal niet de man is die genoeg heeft van zijn Nl vrouw)
is er dan niet gewoon iets veranderd in jou? Je houding, je zelfvertrouwen, weet ik t. Het zijn dan iig niet 'de Nederlandse vrouwen' want die doen nu ineens wel aardig tegen jequote:Op donderdag 27 september 2012 19:52 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik heb geen flauw idee.
[..]
Nee, ik woon in Nederland.
Voor mijn gevoel behoren ze nog tot een kleine club. Wellicht zullen ze in de toekomst bij een grotere club horen.
zo valt mij op dat in het Noorden meer mensen met blauwe ogen of rood haar wonen dan in het Zuiden.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:53 schreef DenWauwelaar het volgende:
Overigens valt mij wel altijd op dat de vrouwen in mijn leeftijdscategorie en de stad waar ik woon beduidend minder mooi zijn dan buiten die stad. ( Amsterdam)
Het valt mij ook op dat verder naar het noorden, waar mijn ouders, wonen vrouwen weer erg lang zijn.
maar goed, staven kan ik dat ook niet.
ja, het ligt altijd aan de vrouwenquote:Op donderdag 27 september 2012 19:54 schreef Xingu het volgende:
[..]
Zou het niet toch wat met de verwaande mentaliteit van de NL dames te maken hebben? zo snel zie je de meesten uiteindelijk ook niet meer aan een partner komen achteraf. tenzij de man in kwestie een aardig vermogen heeft.
Wow! meen je dat nou, chapeau.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:48 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Volgens mij ligt het niet aan mij, want ik kom nu opeens meiden tegen die wel normaal tegen me doen.
Niet altijd, vaak wel.quote:Op donderdag 27 september 2012 20:00 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ja, het ligt altijd aan de vrouwen
Percentage echtscheidingen in Nederland is gemiddeld (of zelfs iets lager) vergeleken met de rest van Europa. En geen idee wat je met 'scheefgroei van de emancipatie' bedoeld, maar die is niet bepaald vergevorderd hier. Zou het toch niet allemaal een beetje aan jouw perceptie kunnen liggen in plaats van aan de vrouwen?quote:Op donderdag 27 september 2012 19:39 schreef Xingu het volgende:
[..]
Nog wel, dat wordt ook met de tijd minder.
Aan het aantal echtscheidingen te zien de afgelopen decennia, icm met de scheefgroei van emancipatie, de daaruit ontstaande mentaliteit en houding van de doorsnee vrouw hier in NL, is dat 'blije' zoals je het benoemd slechts een wassen neus en begint het meer en meer weg te ebben.
Apart van dat hij het nodig vindt om op mij te lopen schelden ben ik het wel deels met hem eens. Met scheefgroei van de emancipatie dacht ik dat er zoiets als het volgende bedoeld werd (meen ik gelezen te hebben): Mannen worden meer vrouw, als in ze werken fulltime en helpen daarnaast mee in het huishouden. Vrouwen werken parttime en willen daarnaast lekker lui zijn. (of zoiets)quote:Op vrijdag 28 september 2012 00:14 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Percentage echtscheidingen in Nederland is gemiddeld (of zelfs iets lager) vergeleken met de rest van Europa. En geen idee wat je met 'scheefgroei van de emancipatie' bedoeld, maar die is niet bepaald vergevorderd hier. Zou het toch niet allemaal een beetje aan jouw perceptie kunnen liggen in plaats van aan de vrouwen?
Behalve dat vrouwen in Nederland relatief veel parttime werken, heb je bronnen om te ondersteunen dat mannen hier meer in het huishouden doen dan buitenlandse mannen en Nederlandse vrouwen minder dan buitenlandse vrouwen? Overigens vind ik 'helpen in het huishouden' niet 'meer vrouw worden'. Die stofzuiger breekt echt je testosteron niet af hoor.quote:Op vrijdag 28 september 2012 00:19 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Apart van dat hij het nodig vindt om op mij te lopen schelden ben ik het wel deels met hem eens. Met scheefgroei van de emancipatie dacht ik dat er zoiets als het volgende bedoeld werd (meen ik gelezen te hebben): Mannen worden meer vrouw, als in ze werken fulltime en helpen daarnaast mee in het huishouden. Vrouwen werken parttime en willen daarnaast lekker lui zijn. (of zoiets)
Ik had het ook maar ergens gelezenquote:Op vrijdag 28 september 2012 00:37 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Behalve dat vrouwen in Nederland relatief veel parttime werken, heb je bronnen om te ondersteunen dat mannen hier meer in het huishouden doen dan buitenlandse mannen en Nederlandse vrouwen minder dan buitenlandse vrouwen? Overigens vind ik 'helpen in het huishouden' niet 'meer vrouw worden'. Die stofzuiger breekt echt je testosteron niet af hoor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- Edit van zarGon: Lief zijn. -
[ Bericht 63% gewijzigd door #ANONIEM op 28-09-2012 16:18:54 ]
quote:Op vrijdag 28 september 2012 00:37 schreef Anyanka het volgende:
Die stofzuiger breekt echt je testosteron niet af hoor.
http://www.nu.nl/lifestyl(...)t-in-huishouden.htmlquote:Op vrijdag 28 september 2012 00:37 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Behalve dat vrouwen in Nederland relatief veel parttime werken, heb je bronnen om te ondersteunen dat mannen hier meer in het huishouden doen dan buitenlandse mannen en Nederlandse vrouwen minder dan buitenlandse vrouwen? Overigens vind ik 'helpen in het huishouden' niet 'meer vrouw worden'. Die stofzuiger breekt echt je testosteron niet af hoor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 13% gewijzigd door dawg op 28-09-2012 16:33:44 ]
Ik ga niet offtopic, ik probeer het juist te voorkomen dat comp_lex zijn wanhoop uitstort in dit topic.quote:Op vrijdag 28 september 2012 16:16 schreef zarGon het volgende:
Even doorgenomen.
Xingu en Comp_Lex, niet off-topic gaan door het op jezelf te betrekken. Weissman, lief zijn!\
On-topic weer, vanaf hier!
Veel mannen/jongens worden toch opgevoed met veelal mannelijke dingen.quote:Op vrijdag 28 september 2012 00:37 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Behalve dat vrouwen in Nederland relatief veel parttime werken, heb je bronnen om te ondersteunen dat mannen hier meer in het huishouden doen dan buitenlandse mannen en Nederlandse vrouwen minder dan buitenlandse vrouwen? Overigens vind ik 'helpen in het huishouden' niet 'meer vrouw worden'. Die stofzuiger breekt echt je testosteron niet af hoor.
Als die verschillen zo absoluut en biologisch zijn, waar komen die feministische golven dan überhaupt vandaan? Leuk stuk trouwens over emancipatie en evolutiepsychologie: http://www.trouw.nl/tr/nl(...)uwen-hetzelfde.dhtmlquote:Op vrijdag 28 september 2012 17:28 schreef Xingu het volgende:
[..]
Veel mannen/jongens worden toch opgevoed met veelal mannelijke dingen.
Het begint al met de autootjes, soldaatjes, computer games, vechtfilms, vechtsport, daarnaast zien ze ook de man en vrouw (in het huishouden vaak) de traditionele taken doen.
Het zit er zowel ingebakken als aangeleerd, de kijk op bepaalde dingen.
Door een golf van feminisme in het verleden probeert men de verschillen die biologisch gezien altijd al aanwezig waren tussen de seksen te vervagen,met veel problemen en irritaties tot gevolg.
Vrouwen zullen nooit maar dan ook nooit gelijkwaardig zijn en staan aan de man in bepaalde facetten puur om vanouds biologische redenen.
Vergeleken met racisme is dit niet uit te bannen, aangezien racisme vaak is aangeleerd en verschillen tussen de seksen zo oud als de mensheid is.
Het kwam er ietwat zwart/wit uit, de feministische golven zijn natuurlijk ontstaan doordat de vrouw vaak geeneens de kans kreeg om zich op andere vlakken te begeven als simpelweg huishoudelijke taken en het breien van kleding.quote:Op vrijdag 28 september 2012 19:27 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Als die verschillen zo absoluut en biologisch zijn, waar komen die feministische golven dan überhaupt vandaan? Leuk stuk trouwens over emancipatie en evolutiepsychologie: http://www.trouw.nl/tr/nl(...)uwen-hetzelfde.dhtml
Bovendien heb ik niet het idee dat er tegenwoordig daadwerkelijk meer problemen en irritaties zijn. Ik vind het een beetje hetzelfde als klagen over 'de jeugd van tegenwoordig', dat doet men ook al sinds weet-ik-niet-hoeveel voor Christus.
Maar wat houdt die houding/mentaliteit dan concreet in? Wat heb jij persoonlijk meegemaakt op dit gebied?quote:Op zaterdag 29 september 2012 03:19 schreef Xingu het volgende:
[..]
Het kwam er ietwat zwart/wit uit, de feministische golven zijn natuurlijk ontstaan doordat de vrouw vaak geeneens de kans kreeg om zich op andere vlakken te begeven als simpelweg huishoudelijke taken en het breien van kleding.
Ik ben het er dan wel mee eens dat vrouwen de kans moeten krijgen om een beroep of iets anders te doen waarin ze zichzelf het meest thuis voelen. Dat is geen probleem en ook zeer terecht en humaan.![]()
Hetgeen me dan wel stoort uit ervaring is de veelal voorkomende houding en mentaliteit van de meeste meiden in NL,
Ah, dus vrouwen moeten eeuwig dankbaar zijn voor de kansen die ze van de mannen hebben gekregen?!quote:Men moet wel ten alle tijden beseffen, dat de man hen de mogelijkheden heeft gegeven om zich te kunnen ontplooien op andere gebieden als vanouds.
Wat gaat er nou precies zo krom in Nederland? Vrouwen verdienen nog steeds minder en doen nog steeds veel meer in het huishouden dan mannen. Zoveel is er niet veranderd in de afgelopen decennia.quote:Op de kromme wijze zoals het tegenwoordig in NL al een aantal decennia lang gaat kan nooit de bedoeling zijn geweest.
De vrouw is over het algemeen niet in dezelfde dingen goed als een man, maar sommige vrouwen hebben juist wel mannentalenten en andersom. Generaliseren is dodelijk op dit soort gebieden. De gemiddelde man/vrouw bestaat niet en daarom zijn gelijke kansen zo belangrijk.quote:Op vrijdag 28 september 2012 17:28 schreef Xingu het volgende:
[..]
Veel mannen/jongens worden toch opgevoed met veelal mannelijke dingen.
Het begint al met de autootjes, soldaatjes, computer games, vechtfilms, vechtsport, daarnaast zien ze ook de man en vrouw (in het huishouden vaak) de traditionele taken doen.
Het zit er zowel ingebakken als aangeleerd, de kijk op bepaalde dingen.
Door een golf van feminisme in het verleden probeert men de verschillen die biologisch gezien altijd al aanwezig waren tussen de seksen te vervagen,met veel problemen en irritaties tot gevolg.
Vrouwen zullen nooit maar dan ook nooit gelijkwaardig zijn en staan aan de man in bepaalde facetten puur om vanouds biologische redenen.
Vergeleken met racisme is dit niet uit te bannen, aangezien racisme vaak is aangeleerd en verschillen tussen de seksen zo oud als de mensheid is.
Wijzen veel vrouwen jou af in Nederland?quote:Op zondag 7 oktober 2012 22:09 schreef Toxinus het volgende:
Na een tijd weer eens uit te zijn geweest, vielen me van het weekend de negatieve trekken en kanten weer zeer op bij de meeste dames. Observerend in de club en kroeg, zag ik de ene man/jongen na de ander: sneuvelen door de meest middelmatige of niet bijzonder aantrekkelijke krengen waar ze het op hadden voorzien.
Ik realiseerde me gelijk weer waarom ik oa niet meer uitging in
NL en gelukkigg niet meer doe aan popie jopie dingen als twitter facebook en allerlei andere aandachtsgeile media om meiden te overtuigen of te reageren hoe knap ze wel niet zijn, zoals de rest van de kudde als strontvliegen op zulke meiden reageren.
Voor zulke vrouwen moet je je niet bewijzen of beter voor doen het is vaak tevergeefs en zonde van de tijd, wat betreft het uitgaan, spaar je geld op voor leuke bijzondere dingen elders in een omgeving of land waar de dames het wel waard zijn.
Ik deal er helemaal niet mee.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:34 schreef Seven. het volgende:
Xingu, je vergeet voor het gemak de geschiedenis. Tot de jaren 50 was het doodnormaal dat vrouwen fulltime werkten. De 'huisvrouw' is een relatief nieuw fenomeen dat pas begin jaren '90 weer werd afgebroken omdat het zijn beste tijd wel had gehad. Daarnaast vergeet je vroegere feministische bewegingen: vrouwen die streden om naar basisschool te gaan, vrouwen die streden voor stemrecht, vrouwen die streden om universiteit te kunnen doen. En nu zie je een beweging richting vrouwen die een betekenisvolle carriere willen (betekenisvol in de zin van even belangrijk als die van de man). Deal with it of bouw een tijdsmachine en ga terug naar 1790.
Hoewel ik mijn mening al eerder vermeld heb, moet ik je helaas gelijk geven. De frustratie is hoog in dit topic, jammer.quote:Op maandag 8 oktober 2012 09:06 schreef snakelady het volgende:
Wat ik hier vooral lees zijn mannen die zichzelf een slachtofferrol aanpraten, NL vrouwen zijn zo slecht en ze negeren mij en het is allemaal de vrouwen hun schuld.
En Nederlandse vrouwen zijn golddiggers dus is ga wel een poolse of philipijnse bruid bestellen, die zitten immers niet achter je geld aan.
Maar hoe zie jij dat nou precies voor je? Jij betaalt het etentje, en in ruil daarvoor moet zij een mooie jurk aan en mag geen bier drinken of lompe opmerkingen maken?quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:26 schreef Xingu het volgende:
[..]
Ik deal er helemaal niet mee.
De meeste vrouwen of meiden willen helemáál niet gelijk staan met de man heb ik de indruk.
Zodra het op echte mannelijke dingen aankomt als fysiek geweld, zwaar fysiek werk, en betalen voor bijv een etentje of tijdens uitgaan, dan zijn de dames wél instaat om te zeggen dat het vaak zo hoort bij mannen.
Dat wekt de indruk dat de meeste vrouwen wel hun voordeelspositie eruit willen halen en toch niet zo gelijk willen staan aan de hardere omgang van de mannen in alle facetten.
Nou zou dat redelijk te begrijpen geweest zijn als de meeste dames hier in NL zich nog elegant en vrouwelijk gedroegen.
Door hun mannelijke gedrag en brutaliteit, moet men ook niet raar opkijken als de dame in kwestie steeds vaker even rauw worden behandeld als mannen onderling.
Dat was in ieder geval niet mijn klacht. Ik heb sowieso niks te klagen, ik val gewoon over het algemeen (als ik dus generaliseer) niet op Nederlandse vrouwen. Te weinig echte emancipatie, nog teveel afhankelijk van hun kerel en qua uiterlijk niet stijlvol. Nogmaals, een grove generalisatie en mijn eigen mening. Ga je in Stockholm uit, dan kleden de dames zich beter, zijn ze zelfstandiger en hebben ze meer carriere. Toevallig zaken die ik waardeer, een ander zal het anders zien.quote:Op maandag 8 oktober 2012 12:47 schreef Heremeteit het volgende:
Gaat de klacht uiteindelijk niet vooral over de kapsones, het egoïsme en de hypocrisie van Nederlandse vrouwen? Dat is meer algemene Nederlandse volksaard dan slechts vrouw-eigen. Ik denk wel de mix van die volksaard en het karakter van "de vrouw" hier over het algemeen veel slechter uitkomt wegens een totaal gebrek aan humor en daarmee zelfrelativering.
Echte liefdequote:Op maandag 8 oktober 2012 14:10 schreef snakelady het volgende:
Mijn biologische vader heeft een Philipijnse vrouw en woont ook in de Philippijnen en inderdaad het is echt niet zo dat ze daar helemaal weg zijn van de mentaliteit van de Europese man, maar meisjes wordt wel van jongs af aan aangeleerd dat ze met een Europese man moeten trouwen, die kan namelijk voor jou en je familie zorgen.
Dus daar hebben ze liever dochters dan zonen? In China is het precies andersom... Wellicht komen ze over 10-20 jaar allemaal met Chinese mannen thuis, daar is een overschot!quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:10 schreef snakelady het volgende:
Mijn biologische vader heeft een Philipijnse vrouw en woont ook in de Philippijnen en inderdaad het is echt niet zo dat ze daar helemaal weg zijn van de mentaliteit van de Europese man, maar meisjes wordt wel van jongs af aan aangeleerd dat ze met een Europese man moeten trouwen, die kan namelijk voor jou en je familie zorgen.
Het is ook meer een overeenkomst, en ik denk dat de meeste mannen dat wel weten.quote:
Je vriend klinkt niet echt als de typische Zweed in ieder geval, zit ik heel erg mis als ik eerder vermoed dat hij Deens/Noors is?quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:19 schreef snakelady het volgende:
[..]
Het is ook meer een overeenkomst, en ik denk dat de meeste mannen dat wel weten.
Ik moet ook altijd lachen als een 60 jarige vent met zijn jonge bruidje van amper 25 naast hem staat en roept dat het echte liefde is,
.
Ik denk wel dat het klopt wat Heremeteit schrijft, dat dat geen vrouweneigenschappen zijn maar gewoon eigenschappen van de Nederlandse bevolking.
Mijn vriend is Scandinavisch, hij draagt me op handen, hij weigert het om me zelf iets te laten betalen ook al wil ik dat wel graag en hij is gewoon anders dan de meeste mannen hier, respectvoller.
Als de scandinavische vrouw ook zo is begrijp ik wel waarom mannen dat aantrekkelijk vinden.
Hij komt van oorsprong uit IJsland en woont nu in Denemarken.quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:21 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Je vriend klinkt niet echt als de typische Zweed in ieder geval, zit ik heel erg mis als ik eerder vermoed dat hij Deens/Noors is?
Grappig. Van Denen en Noren geloof ik het wel, Zweedse kerels zijn vooral veel met zichzelf bezig.quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:23 schreef snakelady het volgende:
[..]
Hij komt van oorsprong uit IJsland en woont nu in Denemarken.
Wat ik merk en dan vooral bij IJslanders is dat je veel respect moet hebben voor een vrouw, misschien omdat de vrouw vaak lange tijd alleen thuis is met de kinderen terwijl de mannen met de boot gaan vissen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:25 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Grappig. Van Denen en Noren geloof ik het wel, Zweedse kerels zijn vooral veel met zichzelf bezig.
IJsland heeft een van de allerhoogste concentraties alleenstaande moeders. Wellicht dat die kerels door hebben dat de vrouwen ook prima zonder ze kunnen?quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:28 schreef snakelady het volgende:
[..]
Wat ik merk en dan vooral bij IJslanders is dat je veel respect moet hebben voor een vrouw, misschien omdat de vrouw vaak lange tijd alleen thuis is met de kinderen terwijl de mannen met de boot gaan vissen.
Het zijn harde werkers en enorm trots op hun land en hun vrouwen, daar kunnen Nederlandse mannen nog wel wat van leren.
Zou kunnen inderdaad dat dat ze reden is, dat als je er eentje hebt dat je die moet proberen te houden.quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:31 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
IJsland heeft een van de allerhoogste concentraties alleenstaande moeders. Wellicht dat die kerels door hebben dat de vrouwen ook prima zonder ze kunnen?
Wat dacht je van inhoudelijk ingaan op mijn post, met fatsoenlijke argumenten? Toon een beetje intelligentie, man!quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:26 schreef Xingu het volgende:
[..]
Ik deal er helemaal niet mee.
De meeste vrouwen of meiden willen helemáál niet gelijk staan met de man heb ik de indruk.
Zodra het op echte mannelijke dingen aankomt als fysiek geweld, zwaar fysiek werk, en betalen voor bijv een etentje of tijdens uitgaan, dan zijn de dames wél instaat om te zeggen dat het vaak zo hoort bij mannen.
Dat wekt de indruk dat de meeste vrouwen wel hun voordeelspositie eruit willen halen en toch niet zo gelijk willen staan aan de hardere omgang van de mannen in alle facetten.
Nou zou dat redelijk te begrijpen geweest zijn als de meeste dames hier in NL zich nog elegant en vrouwelijk gedroegen.
Door hun mannelijke gedrag en brutaliteit, moet men ook niet raar opkijken als de dame in kwestie steeds vaker even rauw worden behandeld als mannen onderling.
Een wijf! dat gelukkig nietquote:Op maandag 8 oktober 2012 21:45 schreef Seven. het volgende:
[..]
Wat dacht je van inhoudelijk ingaan op mijn post, met fatsoenlijke argumenten? Toon een beetje intelligentie, man!
Je lijkt wel een wijf met je emo-post.
Ijsland heeft ook zo'n beetje de hoogste concentratie jonge vrouwen, net als meerdere landen in de wereld. ik denk dus niet dat ze de vrouwen proberen te houden omdat ze "schaars"zouden zijn zoals je aangeeft in je post.quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:33 schreef snakelady het volgende:
[..]
Zou kunnen inderdaad dat dat ze reden is, dat als je er eentje hebt dat je die moet proberen te houden.
En veel IJslandse vrouwen zoeken genegenheid bij andere mannen als hun man voor ongeveer 2 maanden op zee is.
Zoals al eerder bewezen is in dit topic is het helemaal niet zo'n scheefgroei als jij denkt dat er is.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 00:23 schreef Xingu het volgende:
[..]
Ijsland heeft ook zo'n beetje de hoogste concentratie jonge vrouwen, net als meerdere landen in de wereld. ik denk dus niet dat ze de vrouwen proberen te houden omdat ze "schaars"zouden zijn zoals je aangeeft in je post.
Dat zal in Nederland eerder het geval zijn, aangezien er hier een scheefgroei gaande is wat betreft jonge vrouwen vs mannen.
Dan laat ik het veel voorkomende mannelijke, arrogante, onbeschofte, verwende en verwaande gedrag van de doorsnee NL meiden er nog buiten
Het type man dat speciaal naar Thailand gaat om een arm vrouwtje op te pikken is dan ook om te gruwelen. Gelukkig blijven de normalere mannen hierquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:52 schreef Chawi het volgende:
Newsflash: De meeste Thaise dames gruwelen (citaat, horror) van de Europese man, maar zijn portemonnee is diep en vrijgevig. Veelal onzeker en daardoor nog beter manipuleerbaar kronkelen de dames erg graag omheen, laten zich trouwen en knijpen alles uit de man wat ze halen kunnen.
Jij bent echt een lulletje rozenwater in het echt, dat kan niet anders.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 00:23 schreef Xingu het volgende:
[..]
Ijsland heeft ook zo'n beetje de hoogste concentratie jonge vrouwen, net als meerdere landen in de wereld. ik denk dus niet dat ze de vrouwen proberen te houden omdat ze "schaars"zouden zijn zoals je aangeeft in je post.
Dat zal in Nederland eerder het geval zijn, aangezien er hier een scheefgroei gaande is wat betreft jonge vrouwen vs mannen.
Dan laat ik het veel voorkomende mannelijke, arrogante, onbeschofte, verwende en verwaande gedrag van de doorsnee NL meiden er nog buiten
Wat doe je hier dan in dit topic?!!quote:Op maandag 8 oktober 2012 15:45 schreef SEMTEX het volgende:
Ik verbaas me erover dat dit topic met contactgestoorde mannen die dit wijten aan Nederlandse vrouwen nog open is
niet iedereen is (net als jou)zo gefascineerd van zichzelfquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:34 schreef Fascination het volgende:
[..]
Jij bent echt een lulletje rozenwater in het echt, dat kan niet anders.
Daar gaat de klacht inderdaad over, je verwoord het goed in je post.quote:Op maandag 8 oktober 2012 12:47 schreef Heremeteit het volgende:
Gaat de klacht uiteindelijk niet vooral over de kapsones, het egoïsme en de hypocrisie van Nederlandse vrouwen? Dat is meer algemene Nederlandse volksaard dan slechts vrouw-eigen. Ik denk wel de mix van die volksaard en het karakter van "de vrouw" hier over het algemeen veel slechter uitkomt wegens een totaal gebrek aan humor en daarmee zelfrelativering.
Mjah, je kunt je afvragen in hoeverre het verschilt met al die NLse vrouwen die zich massaal aanmelden voor Boer zoekt Vrouw, omdat het ze zo leuk lijkt om op een boerderij te leven een rustige omgeving ....quote:
Ik vind het echt kut voor je dat het maar niet wil lukken bij de vrouwen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:11 schreef Xingu het volgende:
[..]
niet iedereen is (net als jou)zo gefascineerd van zichzelf
Ik niet, ik ben tevreden met mijn Salvadoraanse, wat overigens niet wegneemt mijn mening te ventileren over mijn ervaringen wat betreft de NL'se vrouw.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:33 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ik vind het echt kut voor je dat het maar niet wil lukken bij de vrouwen.
Er zit zeer waarschijnlijk ook een kern van waarheid in, mocht het niet zo zijn dan had dit onderwerp bij lange na niet zo ver gekomen + niet zo ontzettend veel bekeken.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:25 schreef dawg het volgende:
dit topic is hetzelfde als de andere delen hiervoor.
mannen geven hun mening over de nederlandse vrouw (of die nu klopt of terecht is of niet doet er niet toe), en de vrouwen voelen zich massaal aangesproken, gaan zich verdedigen enzo, terwijl het een mening betreft geventileerd op fok! niet gespeend van enige nuance whatsoever.
je zou bijna denken dat door de heftige reacties van de vrouwen de mannen toch wel een punt hebben.
Oogcontact bestaat niet meer, eerder Facebook-status-update-likequote:Op donderdag 27 september 2012 15:05 schreef Nugter_Neerlands het volgende:
[..]
In het dagelijks leven in de buurt waar je woont en op plaatsen waar je uitgaat zie en voel je gewoon dat vrouwen in het algemeen een vrij afstandelijke houding hebben. Je merkt gewoon dat veel jongere dames een algemene hekel hebben aan interacties met onbekenden. Het komt misschien ook wel door de vele geile blikken van al die mannen, ik weet niet, maar wanneer ik zonder bedoelingen per ongeluk oogcontact heb merk ik ook, en dat is sowieso al weinig bemoedigend.. In het uitgaansleven merk je ook een bepaalde air van veel dames naar mannen toe in het algemeen.
Zo heftig reageren de vrouwen toch niet? Ik vind de gemiddelde reacties van mannen hier *kuch* Xingu *kuch* een stuk hysterischer.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:25 schreef dawg het volgende:
dit topic is hetzelfde als de andere delen hiervoor.
mannen geven hun mening over de nederlandse vrouw (of die nu klopt of terecht is of niet doet er niet toe), en de vrouwen voelen zich massaal aangesproken, gaan zich verdedigen enzo, terwijl het een mening betreft geventileerd op fok! niet gespeend van enige nuance whatsoever.
je zou bijna denken dat door de heftige reacties van de vrouwen de mannen toch wel een punt hebben.
Over hysterie gesprokenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 20:17 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Zo heftig reageren de vrouwen toch niet? Ik vind de gemiddelde reacties van mannen hier *kuch* Xingu *kuch* een stuk hysterischer.
Als je nou even kijkt naar wat je Nederlandse vrouwen allemaal verwijt:quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:47 schreef Xingu het volgende:
[..]
Over hysterie gesproken, je zelfreflectie is wel ernstig verwaarloosd *kuch dwaze doos*kuch
Op internet is het ook veel makkelijker om je ongezouten mening te geven. Het wordt helemaal leuk als de vrouwen ook nog eens op reageren. Gelukkig merk ik buiten Fok dat het allemaal wel meevalt. Die mannen komen gelukkig niet zo gefrustreerd over.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:25 schreef dawg het volgende:
dit topic is hetzelfde als de andere delen hiervoor.
mannen geven hun mening over de nederlandse vrouw (of die nu klopt of terecht is of niet doet er niet toe), en de vrouwen voelen zich massaal aangesproken, gaan zich verdedigen enzo, terwijl het een mening betreft geventileerd op fok! niet gespeend van enige nuance whatsoever.
je zou bijna denken dat door de heftige reacties van de vrouwen de mannen toch wel een punt hebben.
Met zelfreflectie bedoel ik met name juist de manier hoe je hier reageert alsof je mijn mening en ervaring en die van meerdere users wilt ontkrachten als niet waar zijnde.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 23:02 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Als je nou even kijkt naar wat je Nederlandse vrouwen allemaal verwijt:
- mannelijke gedrag
- brutaliteit
- arrogantie
- onbeschoftheid
- verwendheid
- verwaandheid
- kapsones
- egoïsme
- hypocrisie
Zie je dan niet ergens in dat je waarschijnlijk een heel klein beetje overdrijft?
Dan mag je nu uitleggen wat er met mijn zelfreflectie aan de hand is. Ik heb al eerder op een post van jou gereageerd, maar daar ging je niet op in. Dan lijkt het toch alsof je alleen maar ziet wat je wil zien: een arrogante, onbeschofte Nederlandse vrouw die lullig tegen je doet.
Wat zit je nu op arrogante, onbeschofte toon tegen haar te praten, terwijl zij het netjes houdt.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 23:39 schreef Xingu het volgende:
[..]
Met zelfreflectie bedoel ik met name juist de manier hoe je hier reageert alsof je mijn mening en ervaring en die van meerdere users wilt ontkrachten als niet waar zijnde.
Als een bot viswijf probeer je je mening op te dringen, terwijl ik al in tal van posts wellicht ook in andere topics van dit onderwerp, al diverse malen heb uitgelegd hoe ik er over denk en wat mijn ervaringen zijn.
vele users delen die mening en/of sommige punten daarvan en dan vind jij dat onterecht! alsof jou wil wet is.
Mocht je blijven snateren tegen mij of anderen omdat jou zweefteverige idealen niet matchen, dan raad ik je een ander topic aan.
Dit. Iets met hypocrisie...quote:Op woensdag 10 oktober 2012 00:08 schreef Fascination het volgende:
[..]
Wat zit je nu op arrogante, onbeschofte toon tegen haar te praten, terwijl zij het netjes houdt.
Arrogante en onbeschofte toon!! dat doet ze zelf, ze geeft het nog zelfs toe ook.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 00:08 schreef Fascination het volgende:
[..]
Wat zit je nu op arrogante, onbeschofte toon tegen haar te praten, terwijl zij het netjes houdt.
Over hypocrisie gesproken, zoals de waard zelf is........ zullen we maar zeggen!!quote:
Dat dus inderdaad!quote:Op woensdag 10 oktober 2012 11:26 schreef Baktaart het volgende:
Mannen die in Nederland een vriendin kunnen krijgen, krijgen in het buitenland ook vaak makkelijk een leuke vriendin met goede vooruitzichten en goed karakter. Dit zijn vrouwen die vanwege hun goede eigenschappen ook wat terug verwachten.
Mannen die een hekel aan Nederlandse/Westerse vrouwen hebben, wanen zijn eerst vaak in de hemel in een land waar ze omringd zijn door vrouwen die zich docieler opstellen (opstellen ja, dames die voor dat soort mannen gaan zijn vaak heel wat beter dan wij in het hun zin krijgen). Maar na pakweg een jaar begint het klagen over onduidelijke signalen, nukkigheid of druk om dure handtassen te kopen en/of geld op te sturen naar familieleden, want broertjelief leert zo hard maar heeft geen schoolgeld en ma heeft een operatie nodig.
Dit zijn ook vaak de soort mannen die vallen voor vrouwen die het alleen om een paspoort te doen is, of in het ergste geval er met de inhoud van een gezamenlijke bankrekening ervandoor gaan.
Begrijpend lezen kun je ook al niet.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 03:44 schreef Xingu het volgende:
[..]
Arrogante en onbeschofte toon!! dat doet ze zelf, ze geeft het nog zelfs toe ook.
Prima.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 12:31 schreef Baktaart het volgende:
Sap had zelf op moeten stappen. Haar partij ging van 10 naar 3+1 restzetel onder haar bewind. Ze werd niet lijsttrekker twee weken voor de verkiezingen, maar bijna twee jaar. Zo'n verlies ben je dan wel mede voor verantwoordelijk.
Dat bestuur wist ook niet wat het deed trouwens, maar ze had wel de eer aan haarzelf moeten houden.
Neem aan dat je weer een of andere spicht bent die af zit te geven op de Nederlandse vrouw. Accepteer nou maar dat je gewoon een autistische sul bent, geen enkele normale vrouw jou wil en jij je geluk moet gaan zoeken in Thailand waar de vrouwtjes wel onderdanig en gewillig zijn. Of je neemt een onzekere dikkerd hier. Klaar.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 23:39 schreef Xingu het volgende:
[..]
Met zelfreflectie bedoel ik met name juist de manier hoe je hier reageert alsof je mijn mening en ervaring en die van meerdere users wilt ontkrachten als niet waar zijnde.
Als een bot viswijf probeer je je mening op te dringen, terwijl ik al in tal van posts wellicht ook in andere topics van dit onderwerp, al diverse malen heb uitgelegd hoe ik er over denk en wat mijn ervaringen zijn.
vele users delen die mening en/of sommige punten daarvan en dan vind jij dat onterecht! alsof jou wil wet is.
Mocht je blijven snateren tegen mij of anderen omdat jou zweefteverige idealen niet matchen, dan raad ik je een ander topic aan.
Ik kan hier toch wel hard om lachen jaquote:Op maandag 8 oktober 2012 12:47 schreef Heremeteit het volgende:
Gaat de klacht uiteindelijk niet vooral over de kapsones, het egoïsme en de hypocrisie van Nederlandse vrouwen? Dat is meer algemene Nederlandse volksaard dan slechts vrouw-eigen. Ik denk wel de mix van die volksaard en het karakter van "de vrouw" hier over het algemeen veel slechter uitkomt wegens een totaal gebrek aan humor en daarmee zelfrelativering.
Dus als je valt op uiterlijk van een Thaise ben je een gruwel? Wat een emo postquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:31 schreef Poepje-miauw het volgende:
[..]
Het type man dat speciaal naar Thailand gaat om een arm vrouwtje op te pikken is dan ook om te gruwelen. Gelukkig blijven de normalere mannen hier
Dat komt natuurlijk omdat je geen contact hebt met het overgrote merendeel van mannelijk Nederland en niet heel Nederland zit op Fok.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 12:33 schreef Silenus het volgende:
[..]
Begrijpend lezen kun je ook al niet.![]()
Zo treffend dat die kritiek over zogenaamd arrogante/verwaande vrouwen altijd alleen komt van die halve garen, sissyboys en/of lelijke nerds. Het overgrote merendeel van mannelijk Nederland hoor je nergens over klagen. (Al lijkt het in dit topic heel wat omdat alle left-overs zich hier verenigen natuurlijk)
Dat kan, maar niet iedereen is hier een zolderkamerautist met pleinvrees.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 12:58 schreef Silenus het volgende:
Nouja, ik denk dat ik een stuk meer weet van 'gemiddeld mannelijk Nederland' dan die paar maagdelijke zolderkamerautisten met pleinvrees.
Niet letterlijk, maar de grootste schreeuwerds hier over Nederlandse vrouwen vallen wel in de categorie 'zachtgekookt ei, lelijk, kansloos'.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:00 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Dat kan, maar niet iedereen is hier een zolderkamerautist met pleinvrees.
Welkom op Fok.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:01 schreef Silenus het volgende:
[..]
Niet letterlijk, maar de grootste schreeuwerds hier over Nederlandse vrouwen vallen wel in de categorie 'zachtgekookt ei, lelijk, kansloos'.
Dat mag je hard makenquote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:01 schreef Silenus het volgende:
[..]
Niet letterlijk, maar de grootste schreeuwerds hier over Nederlandse vrouwen vallen wel in de categorie 'zachtgekookt ei, lelijk, kansloos'.
Fok valt nog wel mee.... neem eens een kijkje of GoTquote:
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:05 schreef Sinosappel het volgende:
Heel eerlijk gezegd heb ik zelfs wel een beetje te doen met dat soort mannen. Die er dus daadwerkelijk zo over denken.
Ik vind het wel meevallen, de meerderheid waaronder ik reageren er nogal lacherig op, je kan het immers ook niet serieus nemen.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 12:57 schreef xenobinol het volgende:
Fascinerend zo'n topic waar Nederlandse vrouwen afgebrand worden. Vervolgens komen alle haaibaaien van fok tevoorschijn om de mannen in kwestie aan te vallen op hun vrouwonvriendelijke meningen
Ik had eigenlijk gehoopt op een hoop haat dm'tjesquote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:11 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ik vind het wel meevallen, de meerderheid waaronder ik reageren er nogal lacherig op, je kan het immers ook niet serieus nemen.
Sorry, gaat er niet inzitten ben ik bang.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:14 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk gehoopt op een hoop haat dm'tjes![]()
en pikante foto's die het tegenovergestelde moeten bewijzen![]()
Bummer...
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 20:17 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Zo heftig reageren de vrouwen toch niet? Ik vind de gemiddelde reacties van mannen hier *kuch* Xingu *kuch* een stuk hysterischer.
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 23:34 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Op internet is het ook veel makkelijker om je ongezouten mening te geven. Het wordt helemaal leuk als de vrouwen ook nog eens op reageren. Gelukkig merk ik buiten Fok dat het allemaal wel meevalt. Die mannen komen gelukkig niet zo gefrustreerd over.
Ze had het over arme Thaise vrouwen. Een leuke knul die toevallig op Thaise vrouwen valt, komt doorgaans thuis met een vrouw met wie die gezien kan worden en hem niet voor schut zet. Dat wil zeggen een vrouw met opleiding, net Engels ('go to the bathroom' en niet 'take a piss') wat ze niet in een bar/bordeel heeft opgepikt. Het zijn bijna uitsluitend westerse mannen die moeite met vrouwen thuis hebben die helemaal hoteldebotel raken van een vrouw die het alleen om het geld gaat.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 12:56 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Dus als je valt op uiterlijk van een Thaise ben je een gruwel? Wat een emo post
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:19 schreef Comp_Lex het volgende:
Uiteindelijk draait het toch uit op "doesn't matter, had sex (with a nice lady)".
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:52 schreef Silenus het volgende:
Zozo, met Comp_Lex valt niet te spotten hoor.
Nee maar het zijn wel toevallig vaak gruwelsquote:Op woensdag 10 oktober 2012 12:56 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Dus als je valt op uiterlijk van een Thaise ben je een gruwel? Wat een emo post
Haha ik ben 1 keer op een feestje zo'n gefrustreerde gast tegen gekomen. Probeerde ook de hele tijd van die man-vrouw discussies uit te lokken met de vrouwen die aanwezig waren. Niemand ging er op inquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 23:34 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Op internet is het ook veel makkelijker om je ongezouten mening te geven. Het wordt helemaal leuk als de vrouwen ook nog eens op reageren. Gelukkig merk ik buiten Fok dat het allemaal wel meevalt. Die mannen komen gelukkig niet zo gefrustreerd over.
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 23:13 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Haha ik ben 1 keer op een feestje zo'n gefrustreerde gast tegen gekomen. Probeerde ook de hele tijd van die man-vrouw discussies uit te lokken met de vrouwen die aanwezig waren. Niemand ging er op in
Ook had ie het er de hele tijd over dat "penisgrootte niet uitmaakt, toch?"
Erg genant, wel goed om gelachen achteraf met vriendinnen.
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:44 schreef Poepje-miauw het volgende:
[..]
Nee maar het zijn wel toevallig vaak gruwels, al vind ik veel thaise vrouwen ook triest om mannen zo te gebruiken. En die worden er nooit op aangekeken, want ze zijn zo zielig en arm .....
Ik roep weleens dat alle vrouwen hoeren zijn om wat discussie uit te lokken. Gek genoeg zijn vrouwen het vrijwel altijd met me eens en gaan ze zelf voorbeelden aandragenquote:Op woensdag 10 oktober 2012 23:13 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Haha ik ben 1 keer op een feestje zo'n gefrustreerde gast tegen gekomen. Probeerde ook de hele tijd van die man-vrouw discussies uit te lokken met de vrouwen die aanwezig waren. Niemand ging er op in
Ook had ie het er de hele tijd over dat "penisgrootte niet uitmaakt, toch?"
Erg genant, wel goed om gelachen achteraf met vriendinnen.
Google eens op "Russian Brides"quote:Op donderdag 11 oktober 2012 07:42 schreef DenWauwelaar het volgende:
Wel interessant om nu deze vraag om te draaien en te kijken of de buitenlandse vrouw wel op die Nederlandse man zit te wachten?
Ok. Welke buitenlandse vrouw zit er oprecht op de Nederlandse man te wachten en niet op de Nederlandse euro's?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 07:49 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Google eens op "Russian Brides"![]()
Maar dat is natuurlijk gewoon keiharde business: geld kloppen uit wanhopige rijke Westerlingen.
Russian Bride Review
Er zijn natuurlijk twee groepen. Je hebt genoeg normale relaties tussen Nederlandse mannen en buitenlandse vrouwen. Mijn Zweedse is niet op mijn geld gevallen, ik kwam net uit universiteit en mijn familie heeft weinig centen. Zo heb je er genoeg op KAA rondlopen die gewoon een buitenlandse dame zijn tegen gekomen, zonder "mailorders" of trips naar Thailand/Rusland/Filipijnen, etc...quote:Op donderdag 11 oktober 2012 07:50 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ok. Welke buitenlandse vrouw zit er oprecht op de Nederlandse man te wachten en niet op de Nederlandse euro's?
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:32 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Er zijn natuurlijk twee groepen. Je hebt genoeg normale relaties tussen Nederlandse mannen en buitenlandse vrouwen. Mijn Zweedse is niet op mijn geld gevallen, ik kwam net uit universiteit en mijn familie heeft weinig centen. Zo heb je er genoeg op KAA rondlopen die gewoon een buitenlandse dame zijn tegen gekomen, zonder "mailorders" of trips naar Thailand/Rusland/Filipijnen/Argentinië, etc...
Wat een gekkie ben je toch.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 07:44 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik roep weleens dat alle vrouwen hoeren zijn om wat discussie uit te lokken. Gek genoeg zijn vrouwen het vrijwel altijd met me eens en gaan ze zelf voorbeelden aandragen
Hihi mallerdquote:Op donderdag 11 oktober 2012 07:44 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik roep weleens dat alle vrouwen hoeren zijn om wat discussie uit te lokken. Gek genoeg zijn vrouwen het vrijwel altijd met me eens en gaan ze zelf voorbeelden aandragen
Nederlandse mannen zijn echt 10 x beter dan bv Zuid Europeaanse.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:59 schreef Bajskorv het volgende:
Om trouwens op de vraag van DenWauwelaar te antwoorden: er zijn natuurlijk genoeg dames die op Nederlandse kerels vallen. Elke cultuur heeft (als je generaliseert) zijn eigen kenmerken. Nederlandse kerels zijn erg direct, meestal goed opgeleid, niet echt stijlvol, niet altijd even galant, (in vergelijking met wat ik in het buitenland zie) wel redelijk betrouwbaar en stiekem best zorgzaam.
Over die lijst kan je discussieren, maar mijn punt is dat er altijd goeie en slechte eigenschappen tussen zitten. Bij in sommige landen klikken de goede eigenschappen, en in andere stoten de slechte teveel af. Ik merk in Zweden dat Nederlandse kerels het bijna altijd erg goed doen. Geen idee waarom, maar wellicht zijn we wat minder conservatief dan de lokale variant.
Het komt er gewoon op neer dat Nederlanders gewoon ontiegelijk verwende zeurpieten zijn die nooit tevreden zijn, altijd wel iets te klagen hebben en dat op FOK! de schuld altijd naar de vrouw uitgaat.quote:Op woensdag 26 september 2012 18:00 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
wat mij opviel aan die post van je is dat je zegt: nl man wil buitenlandse vrouw, maar buitenlandse man wil niet nl vrouw. Wat natuurlijk een scheve vergelijking is.
'de nl man' wil nl ook niet specifiek een vrouw uit een bepaald land, maar een vrouw die niet uit nl komt.
Als 'de buitenlandse man' dus een vrouw zou willen uit een ander land dan het zijne kun je er vanuit gaan dat dat ook niet specifiek Nederland zal zijn. Wat dus niet wil zeggen dat ze absoluut geen nl vrouw zouden willen.
Yeah, mannen willen gewoon een normale, leuke, lieve vrouw. Jezus, wat een verwende hufters zijn die NLse mannen toch(!)quote:Op donderdag 11 oktober 2012 18:08 schreef Watergesteente het volgende:
[..]
Het komt er gewoon op neer dat Nederlanders gewoon ontiegelijk verwende zeurpieten zijn die nooit tevreden zijn, altijd wel iets te klagen hebben en dat op FOK! de schuld altijd naar de vrouw uitgaat.
Is dat niet te vinden in NL volgens jou?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 18:12 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Yeah, mannen willen gewoon een normale, leuke, lieve vrouw. Jezus, wat een verwende hufters zijn die NLse mannen toch(!)
Natuurlijk zijn die ook wel te vinden in Nederland, alleen je moet dan waarschijnlijk wat beter zoeken, want zoals eerder opgemerkt heeft de doorsnee Nederlandse vrouw toch iets andere eigenschappen.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 19:20 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Is dat niet te vinden in NL volgens jou?
Jij bent inderdaad wel de uitgelezen persoon om daar over te oordelen.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:37 schreef Comp_Lex het volgende:
Inderdaad. Ik kan uit ervaring vertellen dat je gewoon goed moet zoeken.
Klopt. Het is wel een recente ervaringquote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:00 schreef Fascination het volgende:
[..]
Jij bent inderdaad wel de uitgelezen persoon om daar over te oordelen.
Wat is daar vreemd aan?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:37 schreef Comp_Lex het volgende:
Inderdaad. Ik kan uit ervaring vertellen dat je gewoon goed moet zoeken.
^^ Ook dat! Ga de korte, pittige, vlotte kapsels maar eens tellen...quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:28 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn die ook wel te vinden in Nederland, alleen je moet dan waarschijnlijk wat beter zoeken, want zoals eerder opgemerkt heeft de doorsnee Nederlandse vrouw toch iets andere eigenschappen.
Mooie zwarte haren zie je ook amper bij de Nederlandersquote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:24 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
^^ Ook dat! Ga de korte, pittige, vlotte kapsels maar eens tellen...![]()
Er is daar niets vreemds aan. Het is gewoon een werkende strategie.quote:
Dat klopt.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:27 schreef FAUSTINO het volgende:
[..]
Mooie zwarte haren zie je ook amper bij de Nederlanders
Vrouwen met zwart haar komen van oorsprong onder de autochtone bevolking van NL nauwelijks voor.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 09:12 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Dat klopt.![]()
vrouwen met zwart haar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |