quote:FC Twente is een Nederlandse professionele voetbalvereniging uit Enschede die op 1 juli 1965 werd opgericht. Kernwaarden van FC Twente zijn 'voetbal, ambiance en solidariteit'. Tevens zijn dit de belangrijkste pijlers die de club probeert uit te dragen onder het motto 'meer dan een club'. De traditionele uitrusting van FC Twente bestaat uit een volledig rood tenue. De 'Tukkers' spelen hun thuiswedstrijden in De Grolsch Veste. Tot medio 1998 was Stadion Het Diekman de thuisbasis van de club.
Sinds de oprichting in 1965 speelt de club betaald voetbal. Met uitzondering van het seizoen 1983/84 kwam de club constant uit in de Eredivisie. Op de UEFA ranglijst van de beste voetbalclubs in Europa stond FC Twente voor het seizoen 2011/12 als vierde Nederlandse club op de 49e plaats.[3]. Op de eeuwige ranglijst van de Eredivisie bevond de club zich in 2011 op een vierde plaats. FC Twente werd voor het eerst in haar historie landskampioen in het seizoen 2009/10.
Per seizoen 2011/12 werd Co Adriaanse Manager Technische Zaken. Alfred Schreuder, Boudewijn Pahlplatz en Youri Mulder werden de assistent-trainers van het eerste elftal.
Openingspost is hier terug te vindenquote:Rugnummer Naam Positie
1 Boschker, Sander (NED) Keeper
9 De Jong, Luuk (NED) Aanvaller
11 Bajrami, Emir (ZWE) Middenvelder
7 Landzaat, Denny (NED) Middenvelder
19 Douglas (BRA) Verdediger
5 Bengtsson, Rasmus (ZWE) Verdediger
3 Kuiper, Nicky (NED) Verdediger
4 Wisgerhof, Peter (NED) Verdediger
13 Mihaylov, Nikolay (BUL) Keeper
22 Chadli, Nacer (BEL) Aanvaller
6 Brama, Wout (NED) Middenvelder
15 Rosales, Roberto (VEN) Verdediger
14 Janssen, Willem (NED) Middenvelder
16 Marsman, Nick (NED) Keeper
2 Cornelisse, Tim (NED) Verdediger
8 Fer, Leroy (NED) Middenvelder
Ik ookquote:
het heeft voor twente inderdaad weinig waarde om hem te verkopen omdat dan het grootste deel van het geld naar de zaakwaarnemers gaatquote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:41 schreef debeterebob het volgende:
Klopt het dat Douglas zo hard is opgelicht door zijn zaakwaarnemers, dat het voor Twente niet uit kan hem te verkopen
Dus de zaakwaarnemers doen zichzelf de das omquote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:59 schreef rulerofdeath het volgende:
[..]
het heeft voor twente inderdaad weinig waarde om hem te verkopen omdat dan het grootste deel van het geld naar de zaakwaarnemers gaat
OP updaten bedoel jequote:Op woensdag 4 juli 2012 01:17 schreef The_Groove het volgende:
Tijd om de TT te updaten Drizzt? Faalert Tiendalli is weg
Donequote:
Is Prince Polley niet Van der Gijp zijn groot geschapen vriend?quote:Op woensdag 4 juli 2012 10:52 schreef Enchanter het volgende:
De letters op het shirt van Prince Polley zijn ook kleiner dan op het shirt van Verhoek.
Leuke shop
Ter indicatie hoe een leuke sponsor er op zou staan en wanneer de witte randjes iets kleiner zouden zijn.quote:Op woensdag 4 juli 2012 10:49 schreef Daywalk3r het volgende:
Dat lijkt me nietSnap dat plaatje ook niet helemaal.
Het is wel een verbeteringquote:Op woensdag 4 juli 2012 11:17 schreef Stienn het volgende:
[..]
Ter indicatie hoe een leuke sponsor er op zou staan en wanneer de witte randjes iets kleiner zouden zijn.
Alsof een sponsor als Fly Emirates ooit naar Twente gaat.quote:Op woensdag 4 juli 2012 11:17 schreef Stienn het volgende:
[..]
Ter indicatie hoe een leuke sponsor er op zou staan en wanneer de witte randjes iets kleiner zouden zijn.
Prince Polley? Quincy Promesquote:Op woensdag 4 juli 2012 10:52 schreef Enchanter het volgende:
De letters op het shirt van Prince Polley zijn ook kleiner dan op het shirt van Verhoek.
Leuke shop
Gast, kap nou eens met dat continu de grond instampen van Twentequote:Op woensdag 4 juli 2012 11:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Alsof een sponsor als Fly Emirates ooit naar Twente gaat.Voorlopig mogen jullie het doen met het knipogende TUI logo.
http://voetbalzone.nl/doc.asp?uid=168488quote:Op woensdag 4 juli 2012 16:56 schreef blistah het volgende:
http://www.vi.nl/nieuws/2(...)eg-naar-Gladbach.htm
Komop zeg, zonder die witte boord is het gewoon een effen tshirtquote:Op woensdag 4 juli 2012 10:53 schreef Tarado het volgende:
Natuurlijk is dit niet echt, een mooier shirt (nou ja ietsje) en een betere sponsor, keep on dreaming
quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:53 schreef June. het volgende:
[..]
Komop zeg, zonder die witte boord is het gewoon een effen tshirt
Daarom juist, hoe kan je dat nou zo lelijk vinden aangezien het eigenlijk een doodnormaal shirt is met wat brede witte boorden..quote:
Ik vind die brede banden op de mouwen gewoon niks.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:30 schreef June. het volgende:
[..]
Daarom juist, hoe kan je dat nou zo lelijk vinden aangezien het eigenlijk een doodnormaal shirt is met wat brede witte boorden..
quote:Op woensdag 4 juli 2012 11:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Alsof een sponsor als Fly Emirates ooit naar Twente gaat.Voorlopig mogen jullie het doen met het knipogende TUI logo.
Zou je het verhaal één keer kort kunnen vertellen?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 21:50 schreef ReMcOrE het volgende:
gisteren deel 1 van Sinds 1965 gekeken en net klaar met deel 2, wat ongelooflijk mooi was dat zeg
ik kan niet anders zeggen dan dat ik TROTS ben om supporter van deze club te zijn![]()
en het verhaal van hoe N'Kufo ooit is gekocht kan ik niet vaak genoeg horen
quote:Gladbach in gesprek met Twente over De Jong
HOOFDDORP - Borussia Mönchengladbach lijkt een goede kans te maken op de komst van Luuk de Jong. De Duitse club is met De Jongs werkgever FC Twente in gesprek over een transfer.
Volgens TC Tubantia heeft een delegatie van Gladbach woensdagmiddag onderhandeld met de beleidsbepalers van FC Twente.
Onzeker is nog of Gladbach kan voldoen aan de vraagprijs van minstens vijftien miljoen euro. Het Engelse Newcastle United haakte vanwege dat bedrag voorlopig af.
Ook zaakwaarnemer Louis Laros meldde zich met vader George de Jong bij de Grolsch Veste.
De 21-jarige De Jong, die vorige maand bij de Oranje-selectie zat op het EK, liet recent weten dat hij het tijd vindt om de stap naar een andere club te maken.
Bij Gladbach is ook de Nederlander Roel Brouwers actief. De club werd afgelopen seizoen vierde in de Bundesliga.
http://www.nu.nl/sport/28(...)met-twente-jong.html
http://voetbal.tctubantia(...)bezoek-bij-fc-twente
quote:'Gladbach in Enschede voor Luuk de Jong'
De kans dat Luuk de Jong deze week alsnog naar Borussia Mönchengladbach vertrekt is groot. De spits van FC Twente leek aanvankelijk te duur voor de Duitsers, die zich echter opnieuw in Enschede hebben gemeld.
Gladbach legde onlangs een bod van tien miljoen euro neer bij Twente, dat niet akkoord ging met de geboden transfersom. De Bundesliga-club leek afgehaakt, maar Voetbal International meldt een nieuwe wending.
Een delegatie van Gladbach arriveerde woensdagmiddag even na 15.00 uur bij De Grolsch Veste. Eerder meldden vader George de Jong en zaakwaarnemer Louis Laros zich al in het stadion van FC Twente. De Enschedese club verlangt minimaal vijftien miljoen euro voor De Jong.
In de onderhandelingen die momenteel gaande zijn, wordt Gladback-verdediger Oscar Wendt mogelijk als wisselgeld gebruikt. De 26-jarige linksback staat al geruime tijd op de Twentse radar.
http://www.voetbalprimeur(...)de-voor-luuk-de-jong
Kufo zat bij Hannover te verpieteren op de bank, was de beste speler, werd echter nooit opgesteld en mocht niet weg. Joop en homies zijn een paar keer langsgeweest, vingen elke keer bot, Kufo moest huilen. Joop en homies waren weg maar probeerden het nog één keer. Kufo kwam naar Enschede.quote:Op woensdag 4 juli 2012 20:06 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Zou je het verhaal één keer kort kunnen vertellen?
Het is dat ik Luuk écht niet wil zien vertrekken, maar 15 mil + een goeie linksback... pfoequote:Op woensdag 4 juli 2012 20:13 schreef Buster91 het volgende:
15 miljoen voor Luuk + die linksback lijkt me een goede deal. Neem toch aan dat Twente een goede schaduwlijst paraat heeft..
Topdeal lijkt me. Ze waren al langer geďnteresseerd in Wendt. Kuiper op linksback overtuigd ook niet echt. Als vervanger voor de Jong lijkt Bony me wel wat.. alleen of Vitesse hem laat gaan..quote:Op woensdag 4 juli 2012 20:18 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Het is dat ik Luuk écht niet wil zien vertrekken, maar 15 mil + een goeie linksback... pfoe
Gerrit Wegkamp! Heeft zich al bewezen in de 3e Bundesliga met 4 goals.quote:Op woensdag 4 juli 2012 20:16 schreef Mama_Mia het volgende:
Ik hoop toch dat je een verdomd goede spits gaat presenteren als De Jong weggaat
stond trouwens op twente.net dat de Engelse pers zegt dat Douglas voor 8 miljoen naar Newcastle gaat.
Wat lief!quote:Op woensdag 4 juli 2012 20:18 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Kufo zat bij Hannover te verpieteren op de bank, was de beste speler, werd echter nooit opgesteld en mocht niet weg. Joop en homies zijn een paar keer langsgeweest, vingen elke keer bot, Kufo moest huilen. Joop en homies waren weg maar probeerden het nog één keer. Kufo kwam naar Enschede.
http://www.soccernews.nl/(...)tuna_D%C3%BCsseldorfquote:Op woensdag 4 juli 2012 20:22 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Gerrit Wegkamp! Heeft zich al bewezen in de 3e Bundesliga met 4 goals.
[ afbeelding ]
Dat is een flinke domper, en daarom heeft hij dus een rood shirt aan.quote:Op woensdag 4 juli 2012 20:28 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
http://www.soccernews.nl/(...)tuna_D%C3%BCsseldorf
Dat deden de spelers van Twente ook toen ze een paar jaar geleden voor het eerst tegen Arsenal moesten spelen. En dat hebben ze in San Siro vast ook wel gedaan.quote:Op woensdag 4 juli 2012 20:56 schreef Dos37 het volgende:
Geweldig die tegenstander van Twente foto's maken
Voelt dit nou als compliment of maakt het elke uitslag onder de 0-10 een schande?quote:'We spelen nooit meer tegen zo'n grote tegenstander'
04/07/2012 23:45
FC Twente speelt donderdagavond in de eerste voorronde van de Europa League thuis tegen UE Santa Coloma. De Tukkers zijn de huizenhoge favoriet tegen de Andorrese nummer drie van afgelopen seizoen.
'Spelen tegen FC Twente is het mooiste wat ons kan overkomen', aldus trainer Lluís Miquel Aloy tijdens de persconferentie. 'We gaan het Twente zo lastig mogelijk maken, maar we moeten realistisch zijn. Er moet een wonder gebeuren om te winnen.'
Het verschil tussen de semiprofs uit Andorra en de topclub uit Twente is levensgroot. 'Wij trainen twee keer per week en leven voor ons werk. Dat is niet te vergelijken met de profs van FC Twente. Waarschijnlijk spelen we nooit meer tegen zo'n grote tegenstander.'
De Europese resultaten van Santa Coloma spreken inderdaad niet tot de verbeelding. Vorig seizoen was het Luxemburgse F91 Dudelange in de eerste voorronde van de Champions League nog te sterk door twee keer met 2-0 te winnen. In de drie jaren daarvoor waren de Andorrezen kansloos tegen FC Birkirkara (Malta), FC Basel (Zwitserland) en FBK Kaunas (Litouwen).
Chabab uit....altijd lastigquote:Op donderdag 5 juli 2012 14:25 schreef Frutsel het volgende:
Loting KNBV beker
FC Chabab/RVVH - FC Twente
Kon slechter...zoals Utrecht - Ajax
Wát een skillsquote:
Ik verwacht een intense kutpot die we met moeite met 1-0 winnenquote:
Ik verwacht een intense feestwedstrijd die we makkelijk met 11-0 winnen.quote:Op donderdag 5 juli 2012 16:52 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik verwacht een intense kutpot die we met moeite met 1-0 winnen
Nog even en we weten het. Ik heb er wel zin anquote:Op donderdag 5 juli 2012 18:06 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Ik verwacht een intense feestwedstrijd die we makkelijk met 11-0 winnen.
as usual, ELquote:Op donderdag 5 juli 2012 18:30 schreef 100% Tukker het volgende:
Komt deze topper/thriller/clash of the titans eik op SopCast tv?
quote:
waar zag jij die 80 kansen?quote:
Mwoah. Ze zaten vaak dichtbij. Ik tel niet alleen de doelpogingen. Tegen zo'n club moet alles bij de 16 wel erin kunnen.quote:Op donderdag 5 juli 2012 20:41 schreef dikkedaniel het volgende:
[..]
waar zag jij die 80 kansen?
ik zag 5-6 kansjes waarvan 2 grote voor verhoek die hij paal/over mikte.
Jij hebt ok al-tijd pech, ze moeten ook al-tijd jou hebben.quote:Op donderdag 5 juli 2012 21:06 schreef bambino het volgende:
Echt wtf is dit
Net 30 seconden valt het ff weg, na 20 minuten non stop. Goal._!
Ik weet hetquote:Op donderdag 5 juli 2012 21:07 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Jij hebt ok al-tijd pech, ze moeten ook al-tijd jou hebben.
quote:
Zit Steve niet zo belachelijk te maken.quote:Op donderdag 5 juli 2012 21:53 schreef GGMM het volgende:
Wat een nitwit die ouwe vent die geinterviewt wordt voor de nabeschouwing, komen alleen maar clichés uit die vent.
Ik had het niet over Steve.quote:Op donderdag 5 juli 2012 21:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Zit Steve niet zo belachelijk te maken.
quote:Op donderdag 5 juli 2012 22:17 schreef Mama_Mia het volgende:
Zo, dat was leuk
Plet is volgens mij het type spits wat vooral niet teveel moet nadenken, je zag het gewoon fout gaan af en toe, en hij hield op een gegeven moment ook in en deed maar even niet meer mee (niet dat dat heel veel verschil maakte, maar toch).
Tadic deed het goed, kwam echt meer creativiteit en gevaar in het spel
Schilder deed het ook prima![]()
Brama zit volgens mij lekkerder in z'n vel ook, zou mooi zijn
En wat een goal van John
11u samenvatting bij Overijssel Vandaag op TV Oost btw
jammer joh, dat jij niet kan genieten van dingen die wel goed gaanquote:Op donderdag 5 juli 2012 22:49 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]![]()
![]()
, ze hebben inderdaad uitzonderlijk gepresteerd tegen dit klasse team.
Om Heracles met het financieren van een nieuw stadion te helpen.quote:Op donderdag 5 juli 2012 22:59 schreef The_Groove het volgende:
Zo'n Plet kan toch eigenlijk niet
Hoeveel kansen heeft die gast nodig? Waarom heb je ingodsnaam Janko verkocht om een nog zwakker aanspeelpunt/afmaker ervoor terug te halen.
Als Luukinho vertrekt moeten jullie serieus een goede spits gaan halen want met Plet ga je niet om het kampioenschap meedoen.
Omdat Janko niet functioneerde in het team zoals gehoopt was, en omdat hij zelf graag basisspeler wilde zijn (en geef hem eens ongelijk).quote:Op donderdag 5 juli 2012 22:59 schreef The_Groove het volgende:
Zo'n Plet kan toch eigenlijk niet
Hoeveel kansen heeft die gast nodig? Waarom heb je ingodsnaam Janko verkocht om een nog zwakker aanspeelpunt/afmaker ervoor terug te halen.
Als Luukinho vertrekt moeten jullie serieus een goede spits gaan halen want met Plet ga je niet om het kampioenschap meedoen.
Een speler van 25 voor te toekomstquote:Op donderdag 5 juli 2012 23:02 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Omdat Janko niet functioneerde in het team zoals gehoopt was, en omdat hij zelf graag basisspeler wilde zijn (en geef hem eens ongelijk).
Plet is gekocht voor de toekomst, al moet ik heel eerlijk zeggen dat ik denk dat hij te kort komt voor Twente. Ik zou hem niet als 2e spits willen hebben, laat staan als eerste..
Mja, een speler van 25 heeft nog best een tijdje te gaan hoor, als je dan hoopt dat ie flink verbetert bij Twente zodat ie over een jaar het vertrek van Luuk op kan vangen...quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:05 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Een speler van 25 voor te toekomstNah.
Leuke speler voor Utrecht of Groningen niet voor Twente.
Altijd genoten van Janko want al speelde hij vaak niet heel erg goed, hij scoorde altijd als het er om ging. Tegen Fulham, tegen Ajax in de bekerfinale etc.
Is in Portugal ook hard op weg om een cultheld te worden.
Met Verhoek en Tadic op de flanken had Janko er zeker 25 gemaakt.quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:08 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Mja, een speler van 25 heeft nog best een tijdje te gaan hoor, als je dan hoopt dat ie flink verbetert bij Twente zodat ie over een jaar het vertrek van Luuk op kan vangen...
(vind ik het nog steeds een te slechte speler, maar goed, kennelijk vond Twente het een goed idee)
En ja, Janko is een prima voetballer, hij heeft pech dat Luuk een completere voetballer is en dat de vleugels van Twente snel naar binnen trekken zodat hij minder alleen in de zestien kon blijven. Maar ik vind het nog steeds zonde, het was ook een sympathieke man
Dat denk ik ook. Ben sowieso meer gecharmeerd van vleugels die ook echt de vleugels gebruiken, tot de achterlijn doorgaan als het moet. Ja tuurlijk, leuk als je naar binnen trekt en creatief bent en jezelf tot in de 16 pingelt, maar het gaat ook snel fout en dan wordt het op een gegeven moment ook frustrerend, zeker als je dan niet weer achter de bal aan jaagt om je fout goed te maken (waar vooral Chadli vorig seizoen last van had).quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:09 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Met Verhoek en Tadic op de flanken had Janko er zeker 25 gemaakt.
Could've, should've, would've.
Hopen dat Luuk blijft.
Ik durf de gok wel aan. Met Chadli als alternatief. Kost ook geen knaken. Plet is een chef.quote:Op donderdag 5 juli 2012 22:59 schreef The_Groove het volgende:
Zo'n Plet kan toch eigenlijk niet
Hoeveel kansen heeft die gast nodig? Waarom heb je ingodsnaam Janko verkocht om een nog zwakker aanspeelpunt/afmaker ervoor terug te halen.
Als Luukinho vertrekt moeten jullie serieus een goede spits gaan halen want met Plet ga je niet om het kampioenschap meedoen.
Vergeet ook niet dat Janko flink drukte op de begroting van Twente. Als 1e spits is dat nog te verantwoorden, als 2e niet.quote:Op donderdag 5 juli 2012 23:08 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
En ja, Janko is een prima voetballer, hij heeft pech dat Luuk een completere voetballer is en dat de vleugels van Twente snel naar binnen trekken zodat hij minder alleen in de zestien kon blijven. Maar ik vind het nog steeds zonde, het was ook een sympathieke man
Terecht. Luuk moet blijvenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:52 schreef Plasterk het volgende:
http://www.telegraaf.nl/t(...)_voor_De_Jong__.html
Vraag dan direct 30 miljoenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 15:29 schreef ikbennikon het volgende:
http://www.fctwente.nu/fo(...)-wil-aantrekken.html
Van der Laan: “We hebben een club die de Jong tegen elke prijs wil aantrekken”
Een opmerkelijk bericht in de Duitse media vandaag. In een interview geeft Aldo van der Laan aan dat er een club dermate in Luuk de Jong geďnteresseerd is dat het, ongeacht hoe hoog het bod, minimaal hetzelfde zal bieden of het bod zelfs zal overbieden. Over welke club het gaat doet van der Laan geen uitspraak over.
De overgang van de Jong naar Borussia Mönchengladbach is volgens de commissaris ook ver weg. “Mönchengladbach wil niet verder gaan dan 10 miljoen en wij zitten niet in de situatie dat we de Jong moeten verkopen. We zijn breid met elke club te spreken als het bod gelijk staat aan de kwaliteiten van de Jong en het contract dat nog doorloopt tot 2014.
Mocht het niet tot een tranfer komen dan gaan we ervan uit dat de Jong zich professioneel opstelt want hij heeft zijn huidige contract met het volle verstand ondertekend.”
Over de inbreng van Oscar Wendt zegt van der Laan het volgende; “Onze prioriteiten zijn verlegd. Voor de positie van Wendt hebben we reeds een andere speler aangetrokken.” Hiermee wordt duidelijk aangegeven dat een inbreng van Wendt bij de onderhandelingen niet zal worden aanvaard door FC Twente.
Ik zeg prima nieuws!
Dit, cashen met die hap!quote:
Idd, beter dan vorig jaar bij Ruiz, beste speler ooit loopt op de allerlaatste minuut de deur uit naar een middelmatige club voor een schijntje. Daar heeft Joop van geleerd. Goed beleid.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 17:06 schreef Caland het volgende:
Dan blijft hij, heeft hij volgend jaar nog een 1-jarig contractje en loopt hij alsnog voor 7 ofzo de deur uit. Prima beleid wel.
Ruiz' contract was volgens mij nog maar 1 jaar geldig, dat van De Jong tot 2015.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 17:14 schreef Q. het volgende:
[..]
Idd, beter dan vorig jaar bij Ruiz, beste speler ooit loopt op de allerlaatste minuut de deur uit naar een middelmatige club voor een schijntje. Daar heeft Joop van geleerd. Goed beleid.
Hij zal wel weggaan de Jong, de vraag is nu voor hoeveelquote:Op zaterdag 7 juli 2012 09:01 schreef HuffTheTalbot het volgende:
Joop: "15 miljoen!"
Duitsers: "Is goed."
Joop: "180 miljoen!"
Duitsers: "Wat?"
Die vervanger die ze willen halen... Gerrit Wegkamp. Vraag me af hoe goed hij is.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 09:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij zal wel weggaan de Jong, de vraag is nu voor hoeveel
Bijna net zo goed als jij.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 09:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Die vervanger die ze willen halen... Gerrit Wegkamp. Vraag me af hoe goed hij is.
Dat is wel een aderlating danquote:
Hoezo vreemd? De jong is gewoon goed genoeg voor en betere club. logisch dat ie weg wil. Goed voor zijn carričre. Wat had je dan verwacht? Voor t clubhart maar in de eredivisie blijven?quote:Op zaterdag 7 juli 2012 09:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is wel een aderlating dan, toch vreemd dat iedereen die wat kan opeens weg wil bij Twente, er moet wat meer aan de hand zijn.
4e geworden in de Bundesliga, 5x Bundesliga gewonnen, stadion voor 54.000 man. Ik zeg van wel.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 11:06 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Mja is Gladbach wel een betere ploeg?!
Douglas wil weg, Van Wonderen is weg, ging me niet alleen om De Jongquote:Op zaterdag 7 juli 2012 10:34 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Hoezo vreemd? De jong is gewoon goed genoeg voor en betere club. logisch dat ie weg wil. Goed voor zijn carričre. Wat had je dan verwacht? Voor t clubhart maar in de eredivisie blijven?
Als ze werkelijk bereid zijn 20 miljoen te betalen zou ik hem wel weg doen.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 13:08 schreef d1ce het volgende:
http://www.voetbalcentraa(...)-bod-op-luuk-de-jong
Met een bod van 20 moet je meer dan tevreden zijn (Vergelijk het met de deal rond Verthongen), zou jammer zijn om zo iemand tegen zijn zin vast te houden terwijl je er ook zwaar voor had kunnen cashen.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 13:11 schreef Breekfast het volgende:
Als ze werkelijk bereid zijn 20 miljoen te betalen zou ik hem wel weg doen.
Met dat geld kun je toch nog leuke versterkingen halen voor het sluiten van de transfermarkt.
Douglas geeft al tijden aan dat hij 'sportief verder wil', dat is zijn goed recht maar dan wel op een manier die voor beide gunstig is.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 11:47 schreef Tarado het volgende:
Douglas wil weg, Van Wonderen is weg, ging me niet alleen om De Jong
Van Halst, Adriaanse. Zijn toch vrij veel mensen waar er iets fout mee ging binnen de club.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 13:24 schreef Mdrop het volgende:
[..]
Met een bod van 20 moet je meer dan tevreden zijn (Vergelijk het met de deal rond Verthongen), zou jammer zijn om zo iemand tegen zijn zin vast te houden terwijl je er ook zwaar voor had kunnen cashen.
[..]
Douglas geeft al tijden aan dat hij 'sportief verder wil', dat is zijn goed recht maar dan wel op een manier die voor beide gunstig is.
Van Wonderen is ook gewoon duidelijk, hij zal bij Twente nooit de plek van hoofdtrainer krijgen aangezien ze intern nog altijd sturen op Schreuder die 'ooit' die plek in moet nemen. Wil hij toch ooit ergens hoofdtrainer worden zal hij dus sowieso weg moeten bij Twente.
Als ik die UI van je zie kan ik hier bijna niet serieus op reagerenquote:Op zaterdag 7 juli 2012 13:32 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Van Halst, Adriaanse. Zijn toch vrij veel mensen waar er iets fout mee ging binnen de club.
Valt wel mee hoor, normaal eindigen ze niet eens in de top 10 (laatste keer hiervoor in 1996), ze degraderen zelfs af en toe (2008 nog 2e bundesliga). Groter stadion is natuurlijk geen maatstaf.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 11:24 schreef Q. het volgende:
[..]
4e geworden in de Bundesliga, 5x Bundesliga gewonnen, stadion voor 54.000 man. Ik zeg van wel.
Tja, hij heeft een contract tot 2015 getekend, dan hoort 'ie zich daar aan te houden.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 14:59 schreef TwenteFC het volgende:
De Jong moet gewoon niet zo lopen janken.
Bonyquote:Op zaterdag 7 juli 2012 15:32 schreef d1ce het volgende:
Verwacht dat hij nu ook wel vertrekt, ontevredenheid is zo groot. Wie zien jullie het liefst als vervanger komen? (Stel Luuk levert 15-20 miljoen op)
Dit inderdaad. Maar sowieso ook, als Munsterman in een interview zegt dat hij persé wil vasthouden aan een bepaald bedrag wil het nog niet zeggen dat dat ook zo IS, je gaat als verantwoordelijke daar ook niet doen alsof elk schijntje goed is, harde onderhandelingspositie innemen naar de media is in het club-belang, dan kan je best verder privé praten en kijken wat er mogelijk is, maar je gaat niet in een interview zeggen ja nou eigenlijk zijn we met 10 miljoen ook wel tevreden als er duidelijk meer te halen is, want dat geld is gewoon ook nodig voor een nieuwe spits.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 15:57 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Tja, hij heeft een contract tot 2015 getekend, dan hoort 'ie zich daar aan te houden.
met deze vraag zit ik dus ook een beetje, wie moeten we halen om gelijk de plek van De Jong op hetzelfde niveau in te kunnen vullen?!quote:Op zaterdag 7 juli 2012 15:32 schreef d1ce het volgende:
Verwacht dat hij nu ook wel vertrekt, ontevredenheid is zo groot. Wie zien jullie het liefst als vervanger komen? (Stel Luuk levert 15-20 miljoen op)
Niemand.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:19 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
met deze vraag zit ik dus ook een beetje, wie moeten we halen om gelijk de plek van De Jong op hetzelfde niveau in te kunnen vullen?!
dan vind ik het niet zo gek dat Joop zo 'moeilijk' doet, zonder een waardige vervanger (en nee, Plet reken ik daar dus niet onder) wordt het weer een seizoen van niks gok ik...quote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:19 schreef Typisch het volgende:
[..]
Niemand.Althans, geen die voor Twente wil spelen.
Langzaam weer afglijdend naar waar je hoort als provincieclub, inderdaad.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:21 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
dan vind ik het niet zo gek dat Joop zo 'moeilijk' doet, zonder een waardige vervanger (en nee, Plet reken ik daar dus niet onder) wordt het weer een seizoen van niks gok ik...
quote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:23 schreef Typisch het volgende:
[..]
Langzaam weer afglijdend naar waar je hoort als provincieclub, inderdaad.
ik zeg dat ik vrees dat we zonder De Jong errug veel aan kwaliteit inleveren, ik zeg nergens dat we een provincieclub zijn en zeg ook nergens dat we op een lagere positie horenquote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:25 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik zeg precies het zelfde maar dan in andere (hardere?) woorden als jij.
Je bent een provincie club, fact. Je zegt dat je bang bent voor (weer) een kut seizoen.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:30 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
ik zeg dat ik vrees dat we zonder De Jong errug veel aan kwaliteit inleveren, ik zeg nergens dat we een provincieclub zijn en zeg ook nergens dat we op een lagere positie horen
dat sowiesoquote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:31 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
De Top 3 is bang voor Twente, vandaar dat ze hier continu mekkeren over "terugglijden", "provincieclub" en "weer een subtopper"
wat is jouw definitie van een provincieclub dan?quote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:31 schreef Typisch het volgende:
[..]
Je bent een provincie club, fact. Je zegt dat je bang bent voor (weer) een kut seizoen.
Iedere club is een provincieclub, of ligt Amterdam/Rotterdam/Eindje niet in een provincie?quote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:31 schreef Typisch het volgende:
[..]
Je bent een provincie club, fact. Je zegt dat je bang bent voor (weer) een kut seizoen.
Ja dat vind ik ook altijd zo dom lulln.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:40 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Iedere club is een provincieclub, of ligt Amterdam/Rotterdam/Eindje niet in een provincie?
Een provincieclub heeft geen landelijke uitstraling en geen aanhang door het hele land, die hebben Ajax en Feyenoord wel.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 16:40 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Iedere club is een provincieclub, of ligt Amterdam/Rotterdam/Eindje niet in een provincie?
Wat maakt de zogenaamde ''landelijke'' uitstraling uit als je geen resultaten haalt of als het bestuur met elkaar in de clinch zit? Lieg jezelf maar voor, post elk seizoen maar hetzelfde. Wij, als aanhang, worden daar niet anders van.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 18:13 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Een provincieclub heeft geen landelijke uitstraling en geen aanhang door het hele land, die hebben Ajax en Feyenoord wel.
Twente heeft ook geen landelijke uitstraling. En natuurlijk hebben Ajax en Feyenoord aanhang door het hele land, die bestaan ook al langer en hebben langer succes..quote:Op zaterdag 7 juli 2012 18:13 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Een provincieclub heeft geen landelijke uitstraling en geen aanhang door het hele land, die hebben Ajax en Feyenoord wel.
Grappig dat je nu eigenlijk bevestigd dat juist de aanhang van zulke clubs de successupporters zijn. (mijn mening)quote:Op zaterdag 7 juli 2012 18:13 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Een provincieclub heeft geen landelijke uitstraling en geen aanhang door het hele land, die hebben Ajax en Feyenoord wel.
Ik wou net zeggenquote:Op zaterdag 7 juli 2012 18:41 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Grappig dat je nu eigenlijk bevestigd dat juist de aanhang van zulke clubs de successupporters zijn. (mijn mening)
gmta *boks*quote:
Die clubs bevatten inderdaad de meeste succes-supporters, dat hoef ik ook niet te ontkennen hoor.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 18:41 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Grappig dat je nu eigenlijk bevestigd dat juist de aanhang van zulke clubs de successupporters zijn. (mijn mening)
eerst maar eens een goede trainer aantrekkenquote:Op zaterdag 7 juli 2012 18:58 schreef TwenteFC het volgende:
Verschil in de begrotingen is nog maar 15mil. Twente komt d'r an!
Az gaat dus voor Twente.....quote:Op zaterdag 7 juli 2012 19:04 schreef kastanova het volgende:
Aangezien ik van mezelf simpelweg weet dat ik toch niet objectief ben, heb ik altijd wel een simpele graadmeter om te kijken in hoeverre Twente tot de Nederlandse top beschouwd word.
De teams in het hoofdmenu van Voetbal International:
[ afbeelding ].
En Twente voor Feyenoord en PSVquote:
Dat is volslagen onzin als je daarop de grootte van clubs baseert.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 19:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
En Twente voor Feyenoord en PSV
Vincerusso begintquote:Op zaterdag 7 juli 2012 19:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat is volslagen onzin als je daarop de grootte van clubs baseert.
Ik geloof Luuk wel en ik denk dat Joop - op een niet al te sjieke wijze - probeert het onderste uit de bierkan te halen. Joop is een zakenman. Het lijkt me zaak dat deze transfer zo snel mogelijk afgerond wordt. Spelers vasthouden die niet gemotiveerd zijn heeft geen enkele zin.quote:"Ik viel van mijn stoel toen ik Joop Munsterman hoorde", begint De Jong in De Telegraaf. "Dat bedrag is volledig in tegenspraak met het gesprek dat deze week heeft plaatsgevonden tussen FC Twente en Borussia Mönchengladbach en dat met mijn vader George en zaakwaarnemer Louis Laros."
Zuid-Afrikanen warmhouden, hoe doe je dat?quote:FC Twente verwelkomt Zuid-Afrikaans toptalent
FC Twente opent in augustus de deuren voor Nhlakanipho Ntuli. De zeventienjarige voetballer wordt in Zuid-Afrika gezien als één van de grootste talenten van het land.
Ntuli is afkomstig van de jeugdopleiding van Orlando Pirates. De middenvelder zou volgens Zuid-Afrikaanse media zelfs al akkoord zijn gegaan met een vierjarig contract, maar dat is volgens FC Twente voorbarig. Dat schrijft De Telegraaf zaterdagmorgen.
FC Twentte kan Ntuli pas contracteren als hij zijn achttiende verjaardag heeft gevierd. Tot die tijd zullen de Tukkers het talent warm moeten houden voor een verblijf in Enschede. In augustus werkt de jeugdinternational in elk geval een proefperiode af.
http://www.voetbalprimeur(...)-afrikaans-toptalent
Onder een infraroodlamp, het is hier natuurlijk een stuk kouder dan daar.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 20:22 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Zuid-Afrikanen warmhouden, hoe doe je dat?
Tja, het duo Bengtsson/Douglas..quote:Op zondag 8 juli 2012 13:51 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik lees net dat het 1-0 is voor Nordsjaelland
quote:
En nog geen Gutierrezquote:Tweets
5m FC Twente @fctwente
Opstelling FC Twente: Mihaylov, Rosales, Bengtsson, Douglas, Kuiper, Fer, Schilder, Tadic, Chadli, Plet, Gyasi #twenor
quote:Op zaterdag 7 juli 2012 18:41 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Grappig dat je nu eigenlijk bevestigd dat juist de aanhang van zulke clubs de successupporters zijn. (mijn mening)
Staat gewoon op alfabet gebaseerd gesorteerd hequote:Op zaterdag 7 juli 2012 19:04 schreef kastanova het volgende:
Aangezien ik van mezelf simpelweg weet dat ik toch niet objectief ben, heb ik altijd wel een simpele graadmeter om te kijken in hoeverre Twente tot de Nederlandse top beschouwd word.
De teams in het hoofdmenu van Voetbal International:
[ afbeelding ].
Duurde kennelijk nog wel even voordat je dat begreep hé?quote:Op zondag 8 juli 2012 14:51 schreef Merkie het volgende:
[..]
Staat gewoon op alfabet gebaseerd gesorteerd he. Maar goed, als je het leuk vindt om te vertellen dat Twente bij de top 5 van Nederland hoort, dan begrijp ik je.
Optie tot 2015 dus nog een 2-jarig contract in 2013.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 17:06 schreef Caland het volgende:
Dan blijft hij, heeft hij volgend jaar nog een 1-jarig contractje en loopt hij alsnog voor 7 ofzo de deur uit. Prima beleid wel.
Open huis is 15 juliquote:Op zondag 8 juli 2012 15:04 schreef Daywalk3r het volgende:
Oh er is open huis vandaag of niet? Daarom die wedstrijd?
Ooh.quote:
staan we nog steeds 2-1 achter dan?quote:Op zondag 8 juli 2012 15:19 schreef d1ce het volgende:
[..]
Kampioen van Denemarken en ex-club van Bjelland als ik mij niet vergis
quote:Op zondag 8 juli 2012 15:19 schreef d1ce het volgende:
[..]
Kampioen van Denemarken en ex-club van Bjelland als ik mij niet vergis
quote:Op zondag 8 juli 2012 15:32 schreef d1ce het volgende:
[..]
We stonden 2-1 voor, en we hebben gewonnen
quote:Op zondag 8 juli 2012 15:41 schreef d1ce het volgende:
[..]
Juist, winst van een club wat die komend seizoen CL gaat spelen. Puike prestatie
Guitarist postquote:
*boks*quote:
Heul nie.quote:
Hihiquote:
Vanavond is nu. Chill.quote:Op zondag 8 juli 2012 17:59 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Vanavond de samenvatting op www.fctwente.tv
Geef even een seintje als je beeld hebt, dan gaan we gezellig samen kijken.quote:
Blijft er op staan, net als tegen Coloma en de andere amateursquote:Op zondag 8 juli 2012 18:17 schreef Daywalk3r het volgende:
Blijft ie er gewoon opstaan of is het eenmalig
quote:Op zondag 8 juli 2012 18:43 schreef HuffTheTalbot het volgende:
Ik hebt beeld.
Sommige spelers zijn geblurd om privacyredenen.![]()
Inderdaadquote:Op zondag 8 juli 2012 19:20 schreef Mama_Mia het volgende:
Ik vind die shirts nog steeds niksde nummers zijn ook echt heel lelijk, 5 is net een omgekeerde 2
Lelijke shirts voor een lelijke clubquote:Op zondag 8 juli 2012 19:20 schreef Mama_Mia het volgende:
Ik vind die shirts nog steeds niksde nummers zijn ook echt heel lelijk, 5 is net een omgekeerde 2
Die kopbal ging d'r mooi in ja. Hij kwam vrij hoog.quote:
bronquote:'Bel Luuk maar, Luuk weet alles, hij weet het allemaal'
Zondag, 8 juli 2012 om 22:45
Het gesteggel tussen Luuk de Jong en FC Twente begint steeds meer de vorm van een soap aan te nemen. De 21-jarige aanvaller hekelt de houding van voorzitter Joop Munsterman en de niet nagekomen afspraken, terwijl de hoogste sportbestuurder niet wil reageren op de ontstane frictie. "Bel Luuk maar, Luuk weet alles, hij weet het allemaal", zegt de voorzitter tegen TC Tubantia.
Volgens zaakwaarnemer Louis Laros ging FC Twente in eerste instantie akkoord met een transfersom van veertien miljoen euro, inclusief variabele bonussen. "Wij hadden een afspraak met FC Twente over de vraagprijs en hebben ervoor gezorgd dat Borussia dat bedrag wil betalen. Dan verwacht je dat je eruit bent."
"Maar het bedrag is opeens niet meer voldoende. Luuk moet plotseling miljoenen meer kosten. De afspraken zijn geschonden, FC Twente is opeens geswitcht", zegt Laros. De Jong baalt van de situatie. "De voorzitter roept overal dat spelers een faire kans moeten krijgen om een stap hogerop te maken, maar helaas is de werkelijkheid anders. Ik had van andere spelers al gehoord dat de leiding op deze onfatsoenlijke wijze onderhandelt. Ik kon het niet geloven, want ik dacht bij een fatsoenlijke club te spelen, maar nu ervaar ik het helaas zelf."
Munsterman gaat niet dieper in op de zaak. "Volgens hem zijn er acht clubs in hem geďnteresseerd. Ik ken die clubs niet", reageert de voorzitter tot slot op uitspraken van De Jong van zaterdag: "Munsterman zegt dat hij van alles leest en van niks weet, maar in werkelijkheid hebben zich de afgelopen maanden acht clubs uit vijf landen gemeld, waarvan drie rechtstreeks bij FC Twente. En dat weet hij ook."
bronquote:FC Twente aanvaller Emir Bajrami gaat FC Twente voor minimaal één jaar verlaten. De Zweedse aanvaller maakt op huurbasis de overstap naar de Franse tweede divisionist AS Monaco.
De aanvaller kwam in de zomer van 2010 met grote verwachtingen naar Enschede voor zo’n 3,5 miljoen euro maar wist op een enkel moment na nooit te overtuigen. De aanvaller zat het afgelopen seizoen veelal op de bank en besloot de club te verlaten. Hij mikte op een transfer naar Spanje of Italië maar kiest nu toch verrassend voor de gevallen Franse topclub.
Bajrami was bij FC Twente 2e keus voor de rechtsbuitenpositie. Door het vertrek heeft FC Twente met Verhoek nog maar één echte rechtsbuiten in de gelederen. Daar Bajrami bij FC Twente één van de grootverdieners was word verwacht dat er met het vrijkomende salarisbudget nog een opvolger zal worden aangetrokken.
Bajrami had zich maandag na zijn vakantie moeten melden op de training van de Tukkers, maar zal dit waarschijnlijk alleen doen om afscheid te nemen van zijn medespelers.
Guitarist zei dat er een gerucht ging dat matavz misschien naar fct verhuistquote:Op zondag 8 juli 2012 22:52 schreef d1ce het volgende:
[..]
bron
Nou jongens, wie gaat onze nieuwe nummer 1 spits worden?
quote:'Bel Luuk maar, Luuk weet alles, hij weet het allemaal'
Het gesteggel tussen Luuk de Jong en FC Twente begint steeds meer de vorm van een soap aan te nemen. De 21-jarige aanvaller hekelt de houding van voorzitter Joop Munsterman en de niet nagekomen afspraken, terwijl de hoogste sportbestuurder niet wil reageren op de ontstane frictie. "Bel Luuk maar, Luuk weet alles, hij weet het allemaal", zegt de voorzitter tegen TC Tubantia.
Volgens zaakwaarnemer Louis Laros ging FC Twente in eerste instantie akkoord met een transfersom van veertien miljoen euro, inclusief variabele bonussen. "Wij hadden een afspraak met FC Twente over de vraagprijs en hebben ervoor gezorgd dat Borussia dat bedrag wil betalen. Dan verwacht je dat je eruit bent."
"Maar het bedrag is opeens niet meer voldoende. Luuk moet plotseling miljoenen meer kosten. De afspraken zijn geschonden, FC Twente is opeens geswitcht", zegt Laros. De Jong baalt van de situatie. "De voorzitter roept overal dat spelers een faire kans moeten krijgen om een stap hogerop te maken, maar helaas is de werkelijkheid anders. Ik had van andere spelers al gehoord dat de leiding op deze onfatsoenlijke wijze onderhandelt. Ik kon het niet geloven, want ik dacht bij een fatsoenlijke club te spelen, maar nu ervaar ik het helaas zelf."
Munsterman gaat niet dieper in op de zaak. "Volgens hem zijn er acht clubs in hem geďnteresseerd. Ik ken die clubs niet", reageert de voorzitter tot slot op uitspraken van De Jong van zaterdag: "Munsterman zegt dat hij van alles leest en van niks weet, maar in werkelijkheid hebben zich de afgelopen maanden acht clubs uit vijf landen gemeld, waarvan drie rechtstreeks bij FC Twente. En dat weet hij ook."
Boehoehoeoe, jankert.quote:Op zondag 8 juli 2012 23:49 schreef Doublepain het volgende:
Wat een debiel die Munsterman. Ten eerste je ben geen Feyenoord, Ajax of PSV (topclub)
ten tweede 14 miljoen voor een speler uit de Eredivisie dat is veel en vooral voor zo'n klein clubje (europees gezien) uit Nederland. Hij zit de boel een beetje bij te naaien daar, wat een kwal ook.
Mag het? De speler heeft een contract tot 2015, de club hoeft niks te verkopen. De speler is de beste man op het veld. Geen wonder dat je hem alleen voor een geschift bedrag wil laten gaan.quote:Op zondag 8 juli 2012 23:49 schreef Doublepain het volgende:
Wat een debiel die Munsterman. Ten eerste je ben geen Feyenoord, Ajax of PSV (topclub)
ten tweede 14 miljoen voor een speler uit de Eredivisie dat is veel en vooral voor zo'n klein clubje (europees gezien) uit Nederland. Hij zit de boel een beetje bij te naaien daar, wat een kwal ook.
Tuurlijk mag je veel vragen, jullie doen je best maar. Maar als je niet in wil zien dat 14 miljoen voor de spits van de nummer 6 van de Eredivisie een geweldig bedrag is kijk je toch echt door een Twentebril. Je zit bovendien als het zo doorgaat met een ontevreden speler die misschien wel je beste is. Lekkere situatie en dat voor een onrealistisch hoog transferbedrag.quote:Op maandag 9 juli 2012 00:45 schreef Piet90 het volgende:
Goede redenatie ook dat Twente niet zo veel kan vragen voor een speler omdat het geen topclub is. Noem een betere 21-jarige spits uit Nederland dan? Wat er gevraagd word is inderdaad een hoog bedrag, maar vind ik heel logisch gezien zijn kwaliteiten en de contractduur.
Altijd leuk om te zien dat supporters van andere topclubs uit Nederland verontwaardigd gaan doen als Twente veel voor een speler vraagt. Want dat is natuurlijk alleen maar weggelegd voor een club als Ajax.
Ja leuk, noem ons maar de nummer 6 van Nederland. Intussen even vergeten dat we al 5 jaar lang meedoen in de top en zelfs een keer kampioen zijn geweestquote:Op maandag 9 juli 2012 00:56 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Tuurlijk mag je veel vragen, jullie doen je best maar. Maar als je niet in wil zien dat 14 miljoen voor de spits van de nummer 6 van de Eredivisie een geweldig bedrag is kijk je toch echt door een Twentebril. Je zit bovendien als het zo doorgaat met een ontevreden speler die misschien wel je beste is. Lekkere situatie en dat voor een onrealistisch hoog transferbedrag.
Ik vergeet niks, maar de Eredivisie is geen Premier League en Twente is geen Liverpool. Clubs kijken naar de ranglijst en zijn ook niet gek. En diezelfde clubs zien dat Twente in 2 jaar tijd van kampioen naar de subtop zijn gegaan.quote:Op maandag 9 juli 2012 00:57 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ja leuk, noem ons maar de nummer 6 van Nederland. Intussen even vergeten dat we al 5 jaar lang meedoen in de top en zelfs een keer kampioen zijn geweest
quote:Op maandag 9 juli 2012 01:00 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Ik vergeet niks, maar de Eredivisie is geen Premier League en Twente is geen Liverpool. Clubs kijken naar de ranglijst en zijn ook niet gek. En diezelfde clubs zien dat Twente in 2 jaar tijd van kampioen naar de subtop zijn gegaan.
Twente heeft eigenlijk altijd wel bij de top 8 ofzo gespeeld, op een korte periode begin deze eeuw na misschien. Grijze middenmotor is ook weer overdreven.quote:Op maandag 9 juli 2012 01:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Twente komt uit een diep dal, was jarenlang grijze middenmoter, is dankzij goed beleid nu al een aantal jaar stabiel en goed bezig en eindigt weer eens een keertje 6e. Keken andere clubs in 2010 ook maar naar Feyenoord als "die club die 10e werd"? Nee, dacht het niet, dus hou op.
En ja, Feyenoord heeft een veel rijkere historie, dat weet ik wel.
Ik denk het wel. Feyenoord heeft het geluk dat hun grootste transfers binnenlandse waren. Hier speelt historie een belangrijkere rol omdat we meer met de Nederlandse clubs bezig zijn.quote:Op maandag 9 juli 2012 01:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Twente komt uit een diep dal, was jarenlang grijze middenmoter, is dankzij goed beleid nu al een aantal jaar stabiel en goed bezig en eindigt weer eens een keertje 6e. Keken andere clubs in 2010 ook maar naar Feyenoord als "die club die 10e werd"? Nee, dacht het niet, dus hou op.
En ja, Feyenoord heeft een veel rijkere historie, dat weet ik wel.
De top wordt steeds groter he?quote:Op maandag 9 juli 2012 01:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Twente heeft eigenlijk altijd wel bij de top 8 ofzo gespeeld, op een korte periode begin deze eeuw na misschien. Grijze middenmotor is ook weer overdreven.
Ik mag hopen dat dit niet waar is. Matavz is toch wel een van de meest overschatte spelers van de laatste jaren. Die helpt Twente absoluut niet verder.quote:Op zondag 8 juli 2012 23:21 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Guitarist zei dat er een gerucht ging dat matavz misschien naar fct verhuist
Bij Grunn deed 'ie het leuk, bij PSV kwam 'ie niet uit de verf. Wie weet... jongens als Elia waren ook bagger tot ze bij Twente kwamenquote:Op maandag 9 juli 2012 01:59 schreef Nelded het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat dit niet waar is. Matavz is toch wel een van de meest overschatte spelers van de laatste jaren. Die helpt Twente absoluut niet verder.
Dit dusquote:Op maandag 9 juli 2012 00:32 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Mag het? De speler heeft een contract tot 2015, de club hoeft niks te verkopen. De speler is de beste man op het veld. Geen wonder dat je hem alleen voor een geschift bedrag wil laten gaan.
Janko? Weggegaan voor een schijntje, omdat Luuk moest spelen. Speelt 'ie eindelijk, en goed, wil 'ie meteen (eerder) weg. Dus niet he.
quote:Op maandag 9 juli 2012 02:56 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Dit dus
Iedereen kan wel mooi zeiken dat Twente blij moet zijn met een schijntje, maar Luuk is in potentie de toekomstige spits van het Nederlands elftal. Of hij nou voor 8 ton of voor een kwartje was gekomen maakt natuurlijk geen hol uit, Twente heeft veel in hem geďnvesteerd en het is een speler die dit seizoen veel voor de club zou kunnen betekenen. Het onderste uit de kan halen is heel normaal in het voetbal, maar als Twente het doet is het ineens arrogant, want subtopper. Nee zo word je ook nooit een topclub als iedereen maar voor een mager bedrag weg mag, het is een bedrijf en je zult geld moeten hebben om nieuwe mensen aan te trekken.
Maar goed het is toch damned if you do and damned if you don't, ik vind het wel komisch dat er zoveel mensen de behoefte schijnen te hebben om neerbuigend te doen over Twente, kennelijk zit ons cluppie veel mensen dwarsmaar jaloezie is een teken dat het goed gaat, dus ik hoop dat jullie nog jaaaaaren hier komen posten over hoe stom en nikszeggend Twente wel niet is
quote:Op maandag 9 juli 2012 02:56 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Dit dus
Iedereen kan wel mooi zeiken dat Twente blij moet zijn met een schijntje, maar Luuk is in potentie de toekomstige spits van het Nederlands elftal. Of hij nou voor 8 ton of voor een kwartje was gekomen maakt natuurlijk geen hol uit, Twente heeft veel in hem geďnvesteerd en het is een speler die dit seizoen veel voor de club zou kunnen betekenen. Het onderste uit de kan halen is heel normaal in het voetbal, maar als Twente het doet is het ineens arrogant, want subtopper. Nee zo word je ook nooit een topclub als iedereen maar voor een mager bedrag weg mag, het is een bedrijf en je zult geld moeten hebben om nieuwe mensen aan te trekken.
Maar goed het is toch damned if you do and damned if you don't, ik vind het wel komisch dat er zoveel mensen de behoefte schijnen te hebben om neerbuigend te doen over Twente, kennelijk zit ons cluppie veel mensen dwarsmaar jaloezie is een teken dat het goed gaat, dus ik hoop dat jullie nog jaaaaaren hier komen posten over hoe stom en nikszeggend Twente wel niet is
Amen!quote:Op maandag 9 juli 2012 02:56 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Dit dus
Iedereen kan wel mooi zeiken dat Twente blij moet zijn met een schijntje, maar Luuk is in potentie de toekomstige spits van het Nederlands elftal. Of hij nou voor 8 ton of voor een kwartje was gekomen maakt natuurlijk geen hol uit, Twente heeft veel in hem geďnvesteerd en het is een speler die dit seizoen veel voor de club zou kunnen betekenen. Het onderste uit de kan halen is heel normaal in het voetbal, maar als Twente het doet is het ineens arrogant, want subtopper. Nee zo word je ook nooit een topclub als iedereen maar voor een mager bedrag weg mag, het is een bedrijf en je zult geld moeten hebben om nieuwe mensen aan te trekken.
Maar goed het is toch damned if you do and damned if you don't, ik vind het wel komisch dat er zoveel mensen de behoefte schijnen te hebben om neerbuigend te doen over Twente, kennelijk zit ons cluppie veel mensen dwarsmaar jaloezie is een teken dat het goed gaat, dus ik hoop dat jullie nog jaaaaaren hier komen posten over hoe stom en nikszeggend Twente wel niet is
Zou het ook zijn zaakwaarnemer zijn.quote:Op maandag 9 juli 2012 08:03 schreef The_Groove het volgende:
Luuk de Jong. Topspits in wording. Jammer dat Papa Sjors zo geil is op geld. Die verdient aan de transfer
Lijkt me wel een fijn gevoel, nog een jaar spelen voor een club waar de dictator voorzitter je keihard schoffeert in de media.quote:Op maandag 9 juli 2012 11:38 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
waarom zou je de beste spits van NL laten gaan...Hij heeft een contract tot 2014 en twente heeft nog een eenzijdige optie van een jaar. Dus effectief contract tot 2015. Hoofdprijs vragen en NIET laten gana dit jaar. Hij heeft vorig jaar het contract nog verlengd. Luuk moet niet zeuren.
Nee want er is dan geen speler zo gek dat ie naar Twente gaat. Domme reactie dit.quote:Op maandag 9 juli 2012 11:41 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
Als die gaat zeuren gewoon 3 jaar bij de beloften laten spelen. Exit carriere en spelers flikken het niet nog een keer.
Ja, dat kan Twente zich ook echt veroorloven. Doe niet zo naďef joh.quote:Op maandag 9 juli 2012 11:41 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
Als die gaat zeuren gewoon 3 jaar bij de beloften laten spelen. Exit carriere en spelers flikken het niet nog een keer.
Leg ik die 20mil wel bij.quote:Op maandag 9 juli 2012 11:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, dat kan Twente zich ook echt veroorloven. Doe niet zo naďef joh.
quote:Op maandag 9 juli 2012 11:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Lijkt me wel een fijn gevoel, nog een jaar spelen voor een club waar de dictator voorzitter je keihard schoffeert in de media.
Dat gevoel is geheel wederzijds.quote:Op maandag 9 juli 2012 11:48 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]![]()
![]()
het was al een hele opgave, maar na deze post neem ik je helemaal niet meer serieus
quote:Op maandag 9 juli 2012 11:57 schreef Plasterk het volgende:
AjaxAmsterdam020 0 likes
This guy isnt 16 mil worth. He is very poor as a total football player, iots not a Kluivert, Bergkamp or van Nistelrooy. He can score easily, but he most of the time is is scoring against small Dutch clubs. In the 'top' games he is invincible.
His brother who is playing currently for Ajax is ten times better, only he is an attacking midfielder. But you can compare him with Litmanen. If i had to make a choiche between both, i go blind for Siem the Jong except of Luuk de Jong.
"Oh, het is zo'n nare gemene club want ik heb een contract getekend tot 2014 en ze willen me er ook nog aan houden! Boehoehoe!quote:Op maandag 9 juli 2012 12:05 schreef TwenteFC het volgende:
Wel zielig voor Bjelland, zal natuurlijk heletijd het gehuil van Luuk aan moeten horen tijdens het lopen.
Wel grappig om die reacties nu te lezen van supporters van andere clubs. Volgens mij weet niemand zeker wat er precies gaande is tussen Munsterman en de Jong. Dus wel erg makkelijk om een oordeel te geven hierover en dat Munsterman dus een dictator zou zijn. Krijg het idee dat hij nu goed onderhandeld net als van Geel dat vorig seizoen met onder andere Fer deed, maar dat wordt nu voor het gemak maar even vergeten.quote:Op maandag 9 juli 2012 11:57 schreef Plasterk het volgende:
AjaxAmsterdam020 0 likes
This guy isnt 16 mil worth. He is very poor as a total football player, iots not a Kluivert, Bergkamp or van Nistelrooy. He can score easily, but he most of the time is is scoring against small Dutch clubs. In the 'top' games he is invincible.
His brother who is playing currently for Ajax is ten times better, only he is an attacking midfielder. But you can compare him with Litmanen. If i had to make a choiche between both, i go blind for Siem the Jong except of Luuk de Jong.
Ehm, Luuk en/of zaakwaarnemer komen met allerlei verhalen in de media aanzetten, Joop reageert er alleen op.quote:Op maandag 9 juli 2012 11:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Lijkt me wel een fijn gevoel, nog een jaar spelen voor een club waar de dictator voorzitter je keihard schoffeert in de media.
Ja, Joop reageert er alleen op. Joop is heilig. Ik denk dat Joop een aardig verleden heeft met vieze spelletjes richting zijn spelers/medewerkers en De Jong niet.quote:Op maandag 9 juli 2012 13:43 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ehm, Luuk en/of zaakwaarnemer komen met allerlei verhalen in de media aanzetten, Joop reageert er alleen op.
Lul dan niet over schofferen in de media, ik heb alleen een professionele reactie gelezen. Die Louis Laros zit Luuk gewoon de kop gek te maken om er zelf (financieel) beter van te worden en brult vanalles tegen de Telegraaf. Wat moet Joop doen dan, z'n bek houden?quote:Op maandag 9 juli 2012 13:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, Joop reageert er alleen op. Joop is heilig. Ik denk dat Joop een aardig verleden heeft met vieze spelletjes richting zijn spelers/medewerkers en De Jong niet.
Wat netter gedrag jegens mensen die voor hem werken zou hem wel sieren ja. Al lijkt dat slechts een illusie bij die man.quote:Op maandag 9 juli 2012 13:48 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Lul dan niet over schofferen in de media, ik heb alleen een professionele reactie gelezen. Die Louis Laros zit Luuk gewoon de kop gek te maken om er zelf (financieel) beter van te worden en brult vanalles tegen de Telegraaf. Wat moet Joop doen dan, z'n bek houden?
Wat netter gedrag? Hij wordt zwartgemaakt en moet dan lief, netjes en begripvol reageren?quote:Op maandag 9 juli 2012 13:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Wat netter gedrag jegens mensen die voor hem werken zou hem wel sieren ja. Al lijkt dat slechts een illusie bij die man.
Hij moet niet via de media reageren.quote:Op maandag 9 juli 2012 13:54 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Wat netter gedrag? Hij wordt zwartgemaakt en moet dan lief, netjes en begripvol reageren?
Er zijn heel veel spelers met een goed gevoel gekomen en vertrokken, op 2 of 3 na, en daar wordt Joop op aangekeken. Wat als exact dezelfde gang van zaken nu bezig was onder Cruijff, Van Gaal of De Boer? Dan was het natuurlijk wat anders he, want DE voetbalgod EN ajacied, dan hoort dat.
nee hoor, dan was het precies hetzelfde.quote:Op maandag 9 juli 2012 13:54 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Wat netter gedrag? Hij wordt zwartgemaakt en moet dan lief, netjes en begripvol reageren?
Er zijn heel veel spelers met een goed gevoel gekomen en vertrokken, op 2 of 3 na, en daar wordt Joop op aangekeken. Wat als exact dezelfde gang van zaken nu bezig was onder Cruijff, Van Gaal of De Boer? Dan was het natuurlijk wat anders he, want DE voetbalgod EN ajacied, dan hoort dat.
Speler/zaakwaarnemer speelt het via de media, zou jij geen weerwoord geven?quote:
Tiendalliquote:Op maandag 9 juli 2012 13:55 schreef Littlerabbit het volgende:
Dat iets heel anders...
Ik moet weer lachen om TiendalliKan iemand mij uitleggen waarom zijn contract tot 2x toe is verlengt bij Twente?
Tuurlijk, maar niet als een verongelijkt mannetje zoals hij nu wederom doet. Het schaadt alleen maar het imago van een club als ex-spelers als vuil behandeld worden. Want het is geen incident ofzo, Munsterman die zich als een kleuter gedraagt.quote:Op maandag 9 juli 2012 13:55 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Speler/zaakwaarnemer speelt het via de media, zou jij geen weerwoord geven?
Ik onderbrak de zeer boeiende 'Munsterman is een lul en gaat slecht met zijn werknemers om' discussiequote:Op maandag 9 juli 2012 13:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Tiendalli![]()
In het kampioensjaar was 'ie goed, daarna bagger. Snapte er zelf ook niks van dat hij steeds maar weer een contract kreeg
En wat is trouwens iets heel anders?
Ohquote:Op maandag 9 juli 2012 13:59 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik onderbrak de zeer boeiende 'Munsterman is een lul en gaat slecht met zijn werknemers om' discussie
Bepaal jij dat?quote:Op maandag 9 juli 2012 14:01 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Laten we het erop houden dat iedere club z'n heilige heeft. Bij ons is dat Joop.
En nou afgelopen met deze "discussie".
Hij is wel zwart dat geeft je verhaal in de wijken wel meer kracht in sommige buurten. Een beetje het zelfde verhaal als Davids bij Ajax eigenlijk.quote:Op maandag 9 juli 2012 14:13 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Pletje had bij Heracles moeten blijven, dan hadden wij Gouriye nog gehad. Sowieso een van de vreemdste deals van Twente: goed talent + een smak geld voor een faalhaas
"Jij zit hier alleen omdat je zwart bent"quote:Op maandag 9 juli 2012 14:15 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Hij is wel zwart dat geeft je verhaal in wijken in wel meer kracht in sommige buurten. Een beetje het zelfde verhaal als Davids bij Ajax eigenlijk.
Van wat ik heb gezien nu van Born is het een type Gouriye. Alleen oogt hij wat langer.quote:Op maandag 9 juli 2012 14:13 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Pletje had bij Heracles moeten blijven, dan hadden wij Gouriye nog gehad. Sowieso een van de vreemdste deals van Twente: goed talent + een smak geld voor een faalhaas
Hoe kan je nou langer ogenquote:Op maandag 9 juli 2012 14:50 schreef d1ce het volgende:
[..]
Van wat ik heb gezien nu van Born is het een type Gouriye. Alleen oogt hij wat langer.
Daar vergis je je in, ook woont hij in Hengelo en hij zat bij me op school. Hij was best plofferig.quote:Op maandag 9 juli 2012 14:52 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Hoe kan je nou langer ogen? Gouriye is toch niet zo dik dat het gras onder hem een halve meter inzakt?
Zolang hij niet ook naar NAC, Apeldoorn of Heracles gaatquote:Op maandag 9 juli 2012 14:59 schreef Q. het volgende:
Born maakt idd een goede indruk, daar gaan we nog wel wat van horen de komende jaren.
Of AZ.quote:Op maandag 9 juli 2012 15:01 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Zolang hij niet ook naar NAC, Apeldoorn of Heracles gaat
Mjaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |