Oh, ik wil wel even boos worden op hem, hoorquote:Op maandag 18 juni 2012 23:51 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Nu hoopt hij dat jullie boos worden want dan wordt hij blij
Hij loopt zich nu al te verbijten omdat zijn gejank in FB nergens toe leiddequote:Op maandag 18 juni 2012 23:53 schreef Samzz het volgende:
[..]
Oh, ik wil wel even boos worden op hem, hoor. Maar dan gaat ie natuurlijk janken in FB of zo.
Ja, want dan wordt ie gepest!quote:Op maandag 18 juni 2012 23:53 schreef Samzz het volgende:
[..]
Oh, ik wil wel even boos worden op hem, hoor. Maar dan gaat ie natuurlijk janken in FB of zo.
Nee, dalijk verlies ik ook mijn TT rechten.quote:Op maandag 18 juni 2012 23:54 schreef Barbusse het volgende:
Ik had toch wel gehoopt dat je dan op z'n minst satanshoer in de Op had gezet
Volgens mij valt dat onder gezeur, pesterijen enz.quote:Op maandag 18 juni 2012 23:54 schreef Barbusse het volgende:
Ik had toch wel gehoopt dat je dan op z'n minst satanshoer in de Op had gezet
quote:Op maandag 18 juni 2012 23:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Nee, dalijk verlies ik ook mijn TT rechten.
Nouja, iedere keer als ik iets post dat niet poeslief is jegens de mods, wordt het gegumd.quote:
Watjequote:Op maandag 18 juni 2012 23:57 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Nouja, iedere keer als ik iets post dat niet poeslief is jegens de mods, wordt het gegumd.
Er mag geen gesquat of D66 in de TT, Drommel wordt nauwlettend in de gaten gehouden, Silk mag helemaal niks meer zeggen.
Ik dacht: Ik neem het zekere voor het onzekere.
Het probleem is kennelijk dat er 2 leden zijn die bij iedere scheet gaan lopen janken in de fb en met TR's.quote:Op maandag 18 juni 2012 23:57 schreef Barbusse het volgende:
Volgens mij is er in Singles wel eens een TT geplaatst met iets van lekkende vulva. Leverde alleen maar een hoop smilieposts op. Wat eigenlijk ook niet eens mag. Dus wat is het probleem?
quote:Op maandag 18 juni 2012 23:59 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Jullie komen beiden erg onvolwassen over.
oh mijn excusesquote:Op maandag 18 juni 2012 23:59 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Jullie komen beiden erg onvolwassen over.
De mods hebben ook door dat die paar jankerds alleen maar lopen te janken om het janken. Ze zijn niet dom. En Silk heeft te ver door lopen drammen, dus die krijgt het dan ook te horen. Meer niet. Je bent geen irritante of onfatsoenlijke user hier, so don't worry so much matequote:Op maandag 18 juni 2012 23:58 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Het probleem is kennelijk dat er 2 leden zijn die bij iedere scheet gaan lopen janken in de fb en met TR's.
En de mods grijpen dan in in het topic omdat "sommige users het vervelend vinden". I shit you not.
Waarvan akte.quote:Op maandag 18 juni 2012 23:59 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Jullie komen beiden erg onvolwassen over.
Op mijn leeftijd mag dat! Sociaal gestoord kutkind.quote:Op maandag 18 juni 2012 23:59 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Jullie komen beiden erg onvolwassen over.
Pas op, straks gaat ie weer huilie huilie doen bij de modsquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:02 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Op mijn leeftijd mag dat! Sociaal gestoord kutkind.
Ik betwijfel dat eerste ten zeerste.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:01 schreef Barbusse het volgende:
[..]
De mods hebben ook door dat die paar jankerds alleen maar lopen te janken om het janken. Ze zijn niet dom. En Silk heeft te ver door lopen drammen, dus die krijgt het dan ook te horen. Meer niet. Je bent geen irritante of onfatsoenlijke user hier, so don't worry so much mate
Dat bewijst alleen maar mijn punt. Ik heb mijn geduld gehad met hem.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:02 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Pas op, straks gaat ie weer huilie huilie doen bij de mods
Het is gewoon dom wat ze deed. Fok is nou eenmaal geen democratie, ze wist het, ging door, heeft het aan zichzelf te danken. You can't win em all en zij had maar niet door dat ze nooit kan winnenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:03 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik betwijfel dat eerste ten zeerste.
Daarnaast snap ik Silk wel. Ze krijgt gewoon geen fatsoenlijk antwoord (daarin is ze niet alleen) op haar vragen.
gewoon lachen en ja knikken werkt het bestequote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:03 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat bewijst alleen maar mijn punt. Ik heb mijn geduld gehad met hem.
Iedereen hier is wel zo'n beetje klaar met hem. Het meest trieste is, hij blijft hier maar rondhangen en serveert ons dezelfde shit steeds weer opnieuw. It's getting oldquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:03 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat bewijst alleen maar mijn punt. Ik heb mijn geduld gehad met hem.
Ben altijd van mening dat er wederzijds respect moet zijn, zoals jullie nu hier kibbelen dat zou bij mijn een schaamgevoel te weeg brengen.quote:
Nee, ze was gewoon aan het doordrammen en zeuren. Had gewoon een FA ingeschakeld, klaar is kees.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:03 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik betwijfel dat eerste ten zeerste.
Daarnaast snap ik Silk wel. Ze krijgt gewoon geen fatsoenlijk antwoord (daarin is ze niet alleen) op haar vragen.
Waarvan akte.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:05 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Ben altijd van mening dat er wederzijds respect moet zijn, zoals jullie nu hier kibbelen dat zou bij mijn een schaamgevoel te weeg brengen.
Oo, roddelen? Wie wie wie ?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Iedereen hier is wel zo'n beetje klaar met hem. Het meest trieste is, hij blijft hier maar rondhangen en serveert ons dezelfde shit steeds weer opnieuw. It's getting old
Hij is alleen en heeft aandacht nodig. Daarom blijft hij bij ons rond hangen want wij geven hem aandacht en iets anders heeft ie nietquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:04 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
gewoon lachen en ja knikken werkt het beste
Klopt als een bus man, jezus jij hebt echt altijd gelijk gewoonquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:05 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Ben altijd van mening dat er wederzijds respect moet zijn, zoals jullie nu hier kibbelen dat zou bij mijn een schaamgevoel te weeg brengen.
Ze krijgt geen antwoord omdat het antwoord al heel vaak gegeven is. Als je een beetje oplet weet je dat. Gezeur over TT's, kappen met die TT's. Wordt er toch 1 of 2 geplaatst, en de mods zien het niet, laten ze het gaan. Plaats je erna er nog een, en maak je daarover een remark in het topic, doeg. Zo moelijk is het toch niet?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:03 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik betwijfel dat eerste ten zeerste.
Daarnaast snap ik Silk wel. Ze krijgt gewoon geen fatsoenlijk antwoord (daarin is ze niet alleen) op haar vragen.
Hopelijk kun je er wat mee naar de toekomst, in een relatie of na een date maar toch wel enig respect voor elkaar zijn.quote:
Kijk es aan, weer zo'n troll opmerkingquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:05 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Ben altijd van mening dat er wederzijds respect moet zijn, zoals jullie nu hier kibbelen dat zou bij mijn een schaamgevoel te weeg teweeg brengen.
Toon dat respect dan eens?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:05 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Ben altijd van mening dat er wederzijds respect moet zijn, zoals jullie nu hier kibbelen dat zou bij mijn een schaamgevoel te weeg brengen.
Kan jij niet al je wijsheden opschrijven en uitbrengen in boekvorm want dit is zo fucking boeiend, ga alsjeblieft doorquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:07 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Hopelijk kun je er wat mee naar de toekomst, in een relatie of na een date maar toch wel enig respect voor elkaar zijn.
Waarvan akte.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:07 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Hopelijk kun je er wat mee naar de toekomst, in een relatie of na een date maar toch wel enig respect voor elkaar zijn.
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:07 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Hopelijk kun je er wat mee naar de toekomst, in een relatie of na een date maar toch wel enig respect voor elkaar zijn.
Dit:quote:
quote:Geen gezeur, geen pesterijen, geen TTs van Silk, geen gerefereer naar tiny chat, doe normaal etc...
Het is Tzun Zu.........maar dan zinloosquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:08 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Kan jij niet al je wijsheden opschrijven en uitbrengen in boekvorm want dit is zo fucking boeiend, ga alsjeblieft door
Niet veel, gesprek met psychologe gehad en verder niks. Heb niet eens gekookt, had gewoon een luie dag vandaag.quote:
Ja dat had ik al gemerktquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:10 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Je hebt wat gemist, mijn beste
Nee, ze bleef zeuren bij de mods en hun regels breken.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:11 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja dat had ik al gemerkt![]()
Heeft ze een ban ofzo?
Nah, don't thing so.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:11 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja dat had ik al gemerkt![]()
Heeft ze een ban ofzo?
Prima, maar ik ben wel een verrekte lui varken vandaag.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:11 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Niet veel, gesprek met psychologe gehad en verder niks. Heb niet eens gekookt, had gewoon een luie dag vandaag.
Morgen weer druk.
Hoe was jouw dag verder?
Sorryquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:13 schreef Samzz het volgende:
Mensen die willen dat condooms en andere anticonceptie vergoed wordt. Mafkezen.
Kvind ehm... De pil bijvoorbeeld niet eens zo raar om te vergoeden, of spiraaltjes etc.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:13 schreef Samzz het volgende:
Mensen die willen dat condooms en andere anticonceptie vergoed wordt. Mafkezen.
Waarom moet dat vergoed worden dan? Wij willen toch neuken, dan zorgen we toch ook zelf dat er niks kan gebeuren?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:14 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kvind ehm... De pil bijvoorbeeld niet eens zo raar om te vergoeden, of spiraaltjes etc.
Nou ja....ik wil best met je batsen....en jij wil geen kinderen.....en ik ook niet......en soms, heel soms.....is het best makkelijk dat dit dan vergoedt gaat worden, want het zal een behoorlijk kostenplaatje opleveren andersquote:
Ja als ik ook dat moet gaan betalen hou ik geen geld meer over straks.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:13 schreef Samzz het volgende:
Mensen die willen dat condooms en andere anticonceptie vergoed wordt. Mafkezen.
Nee, hoor. Ik slik gewoon de pil. Kreng kost 12 euro voor een jaarvoorraad.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:16 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nou ja....ik wil best met je batsen....en jij wil geen kinderen.....en ik ook niet......en soms, heel soms.....is het best makkelijk dat dit dan vergoedt gaat worden, want het zal een behoorlijk kostenplaatje opleveren anders
Dan maar niet batsen. Easy peasy.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:16 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
Ja als ik ook dat moet gaan betalen hou ik geen geld meer over straks.
Moet niet...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Waarom moet dat vergoed worden dan? Wij willen toch neuken, dan zorgen we toch ook zelf dat er niks kan gebeuren?
En mocht het wel misgaan, dan zijn er nog MAP'jes en anders nog een abortus als vangnet.
Ah nee, dan is dat prima, 12 euroquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:17 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee, hoor. Ik slik gewoon de pil. Kreng kost 12 euro voor een jaarvoorraad.
12 euro tot 100 euro, ligt er een beetje aan welke pil je hebt... Die wat ik heb, en welke dus ook meteen de meest gangbare is, kost 12 euro voor een heel jaar.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:18 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Moet niet...
Maar ik vind dat niet slecht ofzo.. Hoe duur is de pil dan? Naja helemaal gratis is misschien ook weer zo wat... Maar die structurele veilige dingen die mogen wat mij betrefd wel voor een groot deeltje gesubsidieert worden.
Geloof 't of niet, maar er zijn mensen op dit forum die geen maand zonder seks kunnenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:20 schreef Samzz het volgende:
[..]
12 euro tot 100 euro, ligt er een beetje aan welke pil je hebt... Die wat ik heb, en welke dus ook meteen de meest gangbare is, kost 12 euro voor een heel jaar.
Waarom moet de overheid betalen voor onze lusten? Het moet toch niet gekker worden, zeg. Dan maar niet neuken, hoor.
Een hele maand!?!quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:21 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Geloof 't of niet, maar er zijn mensen op dit forum die geen maand zonder seks kunnen
Ja, ok. Maar zou jij met mij sex hebben met alleen de pil als bescherming? Je weet niet eens wat ik gedaan heb. De pil beschermt tegen zwangerschap, niet tegen SOA'squote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:17 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee, hoor. Ik slik gewoon de pil. Kreng kost 12 euro voor een jaarvoorraad.
Ja ech wel, stel je voor zeg dat je een maandje geen seks kan hebbenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:22 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
Medelijden met die mensen. Ze hebben het zo zwaar.
Als ze de anticonceptie geregeld hebben, is dat prima wat mij betreft.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:21 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Geloof 't of niet, maar er zijn mensen op dit forum die geen maand zonder seks kunnen
Kunnen is met 12 euro in het jaar niet echt aan de orde...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:21 schreef Faxie het volgende:
De mensen die het niet willen/kunnen betalen zijn voor een groot deel nou niet de mensen die leuke kinderen op zullen voeden vermoed ik zomaar....
Waarom?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:22 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
Medelijden met die mensen. Ze hebben het zo zwaar.
We hebben het hier toch over anticonceptie, niet over SOA's? Of mis ik iets?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:22 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ja, ok. Maar zou jij met mij sex hebben met alleen de pil als bescherming? Je weet niet eens wat ik gedaan heb. De pil beschermt tegen zwangerschap, niet tegen SOA's
Je bent liberaal of je bent liberaal...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:20 schreef Samzz het volgende:
[..]
12 euro tot 100 euro, ligt er een beetje aan welke pil je hebt... Die wat ik heb, en welke dus ook meteen de meest gangbare is, kost 12 euro voor een heel jaar.
Waarom moet de overheid betalen voor onze lusten? Het moet toch niet gekker worden, zeg. Dan maar niet neuken, hoor.
Het was sarcasme, al weet ik niet hoe het is om zonder seks te zitten.quote:
Je mist niks hoor. Het telt voor mij alleen wel mee. Bescherming is meer dan alleen maar zorgen dat de vrouw niet zwanger wordt. Of mis ik nu iets?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:23 schreef Samzz het volgende:
[..]
We hebben het hier toch over anticonceptie, niet over SOA's? Of mis ik iets?
Ik ook. Maar mensen hebben ook eigen verantwoordelijkheid. Voorlichting vind ik meer dan prima, condoomautomaten in uitgaansgelegenheden verplichten, prima. Maar anticonceptie vergoeden? Nee, dat hoeft voor mij niet.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:24 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je bent liberaal of je bent liberaal...
Ik vind het erg belangrijk dat er veilig gesekst wordt... Tienerzwangerschappen en ongewenste zwangerschappen vind ik niet fijn... Dus anticonceptie moet gewoon erg beschikbaar zijn...
En mensen doen stomme dingen, dus structurele middelen als de pil en een spiraaltje etc vind ik beter dan een condoom wat dat betreft....
Ook zijn geslachtsziektes een probleem dus ik zou bijvoorbeeld ook willen zien dat uitgaansgelegenheden verplicht een condoom automaat hebben (Bouw het eventueel gewoon in bij een sigaretten automaat?)
Ik ken werkelijk geen kroeg of club hier zonder een condoomautomaat. Gelukkig maar. Er zijn al teveel tienerzwangerschappen hier.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:24 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je bent liberaal of je bent liberaal...
Ik vind het erg belangrijk dat er veilig gesekst wordt... Tienerzwangerschappen en ongewenste zwangerschappen vind ik niet fijn... Dus anticonceptie moet gewoon erg beschikbaar zijn...
En mensen doen stomme dingen, dus structurele middelen als de pil en een spiraaltje etc vind ik beter dan een condoom wat dat betreft....
Ook zijn geslachtsziektes een probleem dus ik zou bijvoorbeeld ook willen zien dat uitgaansgelegenheden verplicht een condoom automaat hebben (Bouw het eventueel gewoon in bij een sigaretten automaat?)
Ik denk dat die pil van 12 euro van jou al voor een groot deel vergoed wordt door de overheid eigenlijk...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:26 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik ook. Maar mensen hebben ook eigen verantwoordelijkheid. Voorlichting vind ik meer dan prima, condoomautomaten in uitgaansgelegenheden verplichten, prima. Maar anticonceptie vergoeden? Nee, dat hoeft voor mij niet.
En al helemaal niet in een tijd van bezuinigingen.
Kunnen is voor sommige mensen toch wel aan de orde hoor, ook 12 euro ja.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:23 schreef Samzz het volgende:
Kunnen is met 12 euro in het jaar niet echt aan de orde...
En mensen die het niet willen betalen nemen het dan sowieso al niet te nauw met anticonceptie denk ik zomaar.
Maar het ging niet over SOA's, maar over anticonceptie. Dus ik snap niet zo goed waarom je over SOA's begint.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:25 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Je mist niks hoor. Het telt voor mij alleen wel mee. Bescherming is meer dan alleen maar zorgen dat de vrouw niet zwanger wordt. Of mis ik nu iets?
Dat weet je best wel, ook al moet je een tijd terugdenkenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:24 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
Het was sarcasme, al weet ik niet hoe het is om zonder seks te zitten.
Dat heb ik nog nooit gezien eigenlijk.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:27 schreef kingtoppie het volgende:
Condooms verkopen in de supermarkt bij de sigaretten afdeling... Vind ik ook een goede.
Ik ook niet, daarom vind ik het een idee dat doorgevoerd zou moeten wordenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:28 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
Dat heb ik nog nooit gezien eigenlijk.
Waarschijnlijk omdat ik ze niet haal.
Dat geloof ik niet, dat is echt massaproductie. Dus de pillen kunnen relatief goedkoop verkocht worden.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:26 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik denk dat die pil van 12 euro van jou al voor een groot deel vergoed wordt door de overheid eigenlijk...
Ja, maar het gaat hier dus niet over SOA's, maar over anticonceptie.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:25 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Je mist niks hoor. Het telt voor mij alleen wel mee. Bescherming is meer dan alleen maar zorgen dat de vrouw niet zwanger wordt. Of mis ik nu iets?
Ja, klopt. Misschien ben ik raar dan, maar voor mij gaat het meer om alle implicaties die een nacht met passie met zich mee kunnen brengen, vooral met ONS. Zwanger worden is er een van, een SOA is er ook een van. Daarom. Niks meer, niks minder. Ben het verder niet oneens met je of zo.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:27 schreef Samzz het volgende:
[..]
Maar het ging niet over SOA's, maar over anticonceptie. Dus ik snap niet zo goed waarom je over SOA's begint.
Oh ik dacht dat ze dat al deden.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:29 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik ook niet, daarom vind ik het een idee dat doorgevoerd zou moeten worden
Maar natuurlijk wel?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:30 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dat geloof ik niet, dat is echt massaproductie. Dus de pillen kunnen relatief goedkoop verkocht worden.
Trouwens, anticonceptie wordt tot het 21e jaar vergoed, dus die tienerzwangerschappen zijn geen argument.
[..]
Ja, maar het gaat hier dus niet over SOA's, maar over anticonceptie.
Ja, dat snap ik. Maar die SOA's hebben verder niks met anticonceptie wel of niet vergoeden te maken, want anticonceptie beschermt daar niet tegen (condoom uitgezonderd en ook nog niet eens altijd).quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:30 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ja, klopt. Misschien ben ik raar dan, maar voor mij gaat het meer om alle implicaties die een nacht met passie met zich mee kunnen brengen, vooral met ONS. Zwanger worden is er een van, een SOA is er ook een van. Daarom. Niks meer, niks minder. Ben het verder niet oneens met je of zo.
Jij brengt tienerzwangerschappen als argument om de anticonceptie weer te vergoeden. Ik zeg dat anticonceptie tot 21 jaar vergoed wordt, dan is dat toch geen argument meer?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:31 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Maar natuurlijk wel?
Blijkbaar al in praktijk gebracht, maargoed.
True. Ik moet er eerlijk gezegd wel even over nadenken hoor. Wat heb ik liever? Een kind of Syfillus?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:31 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik. Maar die SOA's hebben verder niks met anticonceptie wel of niet vergoeden te maken, want anticonceptie beschermt daar niet tegen (condoom uitgezonderd en ook nog niet eens altijd).
Dan had ik een ander onderwerp in mijn hoofd dan denk ik. Ik dacht gewoon ''anticonceptie moet vergoed worden''quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:32 schreef Samzz het volgende:
[..]
Jij brengt tienerzwangerschappen als argument om de anticonceptie weer te vergoeden. Ik zeg dat anticonceptie tot 21 jaar vergoed wordt, dan is dat toch geen argument meer?
Anticonceptie is ook beschikbaar. Loop een Etos binnen en de condooms staan bij de kassa. Huppel de apotheek binnen en je hebt voor een paar tientjes een flinke voorraad pillen.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:35 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dan had ik een ander onderwerp in mijn hoofd dan denk ik. Ik dacht gewoon ''anticonceptie moet vergoed worden''
Losstaand van het huidige beleid daarop.
Maar ik vind dat het gewoon beschikbaar moet zijn.... De pil vind ik een goed middel... Super betrouwbaar... Niet duur.. Dusja... Dan vind ik wel dat je de verkoop van de pil moet stimuleren als overheid eigenlijk.. Gewoon om de stap tot anticonceptie te verkleinen...
Syfillus is te genezen een kind nietquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:35 schreef Barbusse het volgende:
[..]
True. Ik moet er eerlijk gezegd wel even over nadenken hoor. Wat heb ik liever? Een kind of Syfillus?
Sorry, joking![]()
En als je bang bent om uitgelachen te worden dan bestel je ze lekker onlinequote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:36 schreef Samzz het volgende:
[..]
Anticonceptie is ook beschikbaar. Loop een Etos binnen en de condooms staan bij de kassa. Huppel de apotheek binnen en je hebt voor een paar tientjes een flinke voorraad pillen.
Dus zo groot is de stap om anticonceptie te gebruiken niet.
Doe mij maar syfilisquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:35 schreef Barbusse het volgende:
[..]
True. Ik moet er eerlijk gezegd wel even over nadenken hoor. Wat heb ik liever? Een kind of Syfillus?
Sorry, joking![]()
Dat wordt al gestimuleerd. Daarnaast, Nederland is een van de landen met het laagste percentage tienerzwangerschappen. Dus ik denk dat het wel los loopt allemaal.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:35 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dan had ik een ander onderwerp in mijn hoofd dan denk ik. Ik dacht gewoon ''anticonceptie moet vergoed worden''
Losstaand van het huidige beleid daarop.
Maar ik vind dat het gewoon beschikbaar moet zijn.... De pil vind ik een goed middel... Super betrouwbaar... Niet duur.. Dusja... Dan vind ik wel dat je de verkoop van de pil moet stimuleren als overheid eigenlijk.. Gewoon om de stap tot anticonceptie te verkleinen...
Dan is het toch prima verder?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:36 schreef Samzz het volgende:
[..]
Anticonceptie is ook beschikbaar. Loop een Etos binnen en de condooms staan bij de kassa. Huppel de apotheek binnen en je hebt voor een paar tientjes een flinke voorraad pillen.
Dus zo groot is de stap om anticonceptie te gebruiken niet.
Jawel hoor. Gewoon in een juten zak in de sloot gooienquote:
Ik ga mijn toekomstige katten zo noemen. Tenminste, als mijn vriendin het ok vindquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:37 schreef Samzz het volgende:
[..]
Doe mij maar syfilis. Chlamydia ook prima
.
Hadden ze met jouw ook moeten doenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:39 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Jawel hoor. Gewoon in een juten zak in de sloot gooien
[..]
Ik ga mijn toekomstige katten zo noemen. Tenminste, als mijn vriendin het ok vind
Of meegeven aan Sinterklaas.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:39 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Jawel hoor. Gewoon in een juten zak in de sloot gooien
Te laat helaas. En nu?quote:
Alsnog doen?quote:
Ik niet. Ik ben tegen het geboren laten worden van kinderen die niet gewenst zijn en die niet verzorgd kunnen worden.quote:
Het mag best wat humaner, hoorquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:39 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Jawel hoor. Gewoon in een juten zak in de sloot gooien
[..]
Ik ga mijn toekomstige katten zo noemen. Tenminste, als mijn vriendin het ok vind
Meh. Zelfmoord is voor watjes. En ik zie niemand hier op dit forum de ballen hebben naar Malta te komen, mij even te ontvoeren, in een juten zak or whatever te stoppen, en daarna te zoeken naar een sloot om mij in te verdrinken die er niet is op dit eiland.quote:
Te makkelijk. En dan een paar jaar toch weer een kind nemen want tja een kind tijdens je studie is toch wel lastig hoorquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:41 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik niet. Ik ben tegen het geboren laten worden van kinderen die niet gewenst zijn en die niet verzorgd kunnen worden.
Roep dat nou maar niet hard je weet nooit wie meeleestquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:43 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Meh. Zelfmoord is voor watjes. En ik zie niemand hier op dit forum de ballen hebben naar Malta te komen, mij even te ontvoeren, in een juten zak or whatever te stoppen, en daarna te zoeken naar een sloot om mij in te verdrinken die er niet is op dit eiland.
Heeft niks met ballen te makenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:43 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Meh. Zelfmoord is voor watjes. En ik zie niemand hier op dit forum de ballen hebben naar Malta te komen, mij even te ontvoeren, in een juten zak or whatever te stoppen, en daarna te zoeken naar een sloot om mij in te verdrinken die er niet is op dit eiland.
Nu voel ik me betraptquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:44 schreef Hanako het volgende:
[..]
Roep dat nou maar niet hard je weet nooit wie meeleest
Fuck'em.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:44 schreef Hanako het volgende:
[..]
Roep dat nou maar niet hard je weet nooit wie meeleest
Oh ja, ticket is duur en zulksquote:
Deze vrouw begrijptquote:
En dan wat, dat kind laten opgroeien in een gezin wat er niet klaar voor is? Bespaar dat dat kind.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:43 schreef Hanako het volgende:
[..]
Te makkelijk. En dan een paar jaar toch weer een kind nemen want tja een kind tijdens je studie is toch wel lastig hoor
Voor mij is een blikje 3es cola op dit moment zelfs te duurquote:
En als je me niet had gemogen had je het gedaan? Dan heb je hulp nodig kerel, geen vliegticket.quote:
Lijkt mij ook eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:47 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
En dan wat, dat kind laten opgroeien in een gezin wat er niet klaar voor is? Bespaar dat dat kind.
Wat blaat jij dan?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:43 schreef Hanako het volgende:
[..]
Te makkelijk. En dan een paar jaar toch weer een kind nemen want tja een kind tijdens je studie is toch wel lastig hoor
Dat hij graag een gezin wilt.quote:
1) Zodat zelfs tieners met weinig geld, of misschien geen geld voor anticonceptie, wel de pil kunnen kopen. Met andere woorden, om ongewenste zwangerschappen te voorkomen. Lijkt mij geen slechte reden. Je hebt nou eenmaal mensen die niet zo verstandig zijn. En zonder ongewenste zwangerschappen bespaart dat de maatschappij indirect ook weer geld.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Waarom moet dat vergoed worden dan? Wij willen toch neuken, dan zorgen we toch ook zelf dat er niks kan gebeuren?
En mocht het wel misgaan, dan zijn er nog MAP'jes en anders nog een abortus als vangnet.
Daar heb ik zelfs een keer een ONS mee gescored, dus graagquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:49 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik las het, en ik kon het even niet laten.Vind het uitdelen van condooms ook een goed initiatief.
Dan passen de ouders zich maar lekker aan de situatie.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:47 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
En dan wat, dat kind laten opgroeien in een gezin wat er niet klaar voor is? Bespaar dat dat kind.
Heb ik ergens gezegd dat ik je in de sloot zou gooien? Misschien ben ik wel in voor kinky dingen met jouquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:47 schreef Barbusse het volgende:
[..]
En als je me niet had gemogen had je het gedaan? Dan heb je hulp nodig kerel, geen vliegticket.
Wie weet.quote:
Voor mensen tot 21 jaar wordt anticonceptie vergoed.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:49 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
1) Zodat zelfs tieners met weinig geld, of misschien geen geld voor anticonceptie, wel de pil kunnen kopen. Met andere woorden, om ongewenste zwangerschappen te voorkomen. Lijkt mij geen slechte reden. Je hebt nou eenmaal mensen die niet zo verstandig zijn. En zonder ongewenste zwangerschappen bespaart dat de maatschappij indirect ook weer geld.
2) De pil wordt ook gebruikt voor andere dooleinden, zoals regelmatigere menstruatie, tegen acne, tegen pijn bij menstruatie etcetera. Dus vanuit medisch oogpunt valt er ook wat voor te zeggen.
3) Niet te ligt denken over abortus en een MAP.
Ik las het, en ik kon het even niet laten.Vind het uitdelen van condooms ook een goed initiatief.
Niet zo hequote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Voor mensen tot 21 jaar wordt anticonceptie vergoed.
Is lezen lastig voor je?
De beste man mag zijn kind ter alle tijden hier parkeren voor de deurquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:51 schreef QuintonFortune het volgende:
Ik werd van de week lastiggevallen na het werk door een sloeber 53.
Hij was een tijd dakloos had al 13 jaar een relatie en ja hoor hij het voor elkaar gekregen mevrouw is zwanger.
Mevrouw zit aan de coke
Mevrouw zit aan de valium
Mevrouw zit aan de alcohol
Mevrouw rookt vrolijk door
Mevrouw neukt alles wat los en vast zit
Mevrouw komt alleen nog zijn hand ophouden bij die vent
Ik heb liever dat dit soort kinderen gewoon niet ter wereld komen.
Dat kind raakt waarschijnlijk sowieso niet geboren.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:51 schreef QuintonFortune het volgende:
Ik werd van de week lastiggevallen na het werk door een sloeber 53.
Hij was een tijd dakloos had al 13 jaar een relatie en ja hoor hij het voor elkaar gekregen mevrouw is zwanger.
Mevrouw zit aan de coke
Mevrouw zit aan de valium
Mevrouw zit aan de alcohol
Mevrouw rookt vrolijk door
Mevrouw neukt alles wat los en vast zit
Mevrouw komt alleen nog zijn hand ophouden bij die vent
Ik heb liever dat dit soort kinderen gewoon niet ter wereld komen.
Dat gebeurt vaak genoeg niet, eindstand: een totaal verneukt kind met problemen tot aan het graf.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:51 schreef Hanako het volgende:
[..]
Dan passen de ouders zich maar lekker aan de situatie.
Je kan je ook afvragen hoe dat komt. Misschien draagt het er juist aan bij.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:37 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat wordt al gestimuleerd. Daarnaast, Nederland is een van de landen met het laagste percentage tienerzwangerschappen. Dus ik denk dat het wel los loopt allemaal.
Jawel. Als je je wilt mengen in een discussie, zorg dan ook dat.je op de hoogte bent.quote:
Dit kind heeft sowieso een afwijking.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:53 schreef Hanako het volgende:
[..]
De beste man mag zijn kind ter alle tijden hier parkeren voor de deur
Even die vrouw mag hij ergens anders parkeren![]()
Dat gaat niet altijd zo makkelijk he?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:51 schreef Hanako het volgende:
[..]
Dan passen de ouders zich maar lekker aan de situatie.
Kinky?quote:[..]
Heb ik ergens gezegd dat ik je in de sloot zou gooien? Misschien ben ik wel in voor kinky dingen met jou
[..]
Precies, wie weet? Dus oordeel niet zo snel.quote:Wie weet.
Klinkt als mijn casus. Ben er niet slechter van geworden wel een beetje aparter op geworden hoort erbijquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:53 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
Dat gebeurt vaak genoeg niet, eindstand: een totaal verneukt kind met problemen tot aan het graf.
Dan heb je bij deze je eigen argument vernietigd. Ik net de andere. Heel goed.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:53 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je kan je ook afvragen hoe dat komt. Misschien draagt het er juist aan bij.
Overigens wordt het alleen vergoed op recept, dat dan weer wel.
Doe even meteen vijandig of zo.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Voor mensen tot 21 jaar wordt anticonceptie vergoed.
Is lezen lastig voor je?
Kvind het oogpunt waarmee jij ernaar kijkt maar raar....quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:54 schreef Samzz het volgende:
[..]
Jawel. Als je je wilt mengen in een discussie, zorg dan ook dat.je op de hoogte bent.
Volgens mij wel zeker. Maar ik kan er naast zitten.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:53 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je kan je ook afvragen hoe dat komt. Misschien draagt het er juist aan bij.
Overigens wordt het alleen vergoed op recept, dat dan weer wel.
Gelukkig komt het ook soms goed, maar ideaal is het allesbehalve. Liever dat er alleen maar kinderen worden geboren in een goed en stabiel gezin.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:54 schreef Hanako het volgende:
[..]
Klinkt als mijn casus. Ben er niet slechter van geworden wel een beetje aparter op geworden hoort erbij
Lees je eerst even in voor je meteen ongefundeerd gaat blaten.quote:
Als iemand een persoonlijk verwijt maakt is het een zwaktebod om een verwijt terug te maken.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:56 schreef Samzz het volgende:
[..]
Lees je eerst even in voor je meteen ongefundeerd gaat blaten.
Samzz is liefquote:
Ik snap geen reet van deze post.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:55 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kvind het oogpunt waarmee jij ernaar kijkt maar raar....
Mensen bekijken het blanko, wat goed zou zijn en wat slecht zou zijn... Dat de huidige situatie al aangepast is op jongeren tot 21 daargelaten.
Kijk, zo dus. Het gebeurt alleen niet helaas.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:56 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
Gelukkig komt het ook soms goed, maar ideaal is het allesbehalve. Liever dat er alleen maar kinderen worden geboren in een goed en stabiel gezin.
Niet altijd maar het risico is zeer groot mee eens.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:54 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
Dit kind heeft sowieso een afwijking.
Adoptie maar dat is een vies woord tegenwoordig. Hoeven Nederlanders die een kind willen maar niet kunnen krijgen tenminste niet in China de gehandicapte kinderen naar huis te slepen. Wat ons ook bakken met geld kost.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:56 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
Gelukkig komt het ook soms goed, maar ideaal is het allesbehalve. Liever dat er alleen maar kinderen worden geboren in een goed en stabiel gezin.
Is het voor mensen boven de 21 nu ook gratis?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:58 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik snap geen eert van deze post.
De situatie is niet aangepast voor jongeren tot 21, die is gewoon hetzelfde. Wat is aangepast is de vergoeding voor mensen boven de 21.
Slaap zacht jongeman.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:59 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ik ga maar eens plat liggen. Mazzel!
Nee, dat is afgeschaft. Mensen boven de 21 moeten anticonceptie zelf betalen, tenzij op recept.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:59 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Is het voor mensen boven de 21 nu ook gratis?
Hoe weet jij dat nu weerquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:59 schreef QuintonFortune het volgende:
[..]
In het echt is ze nog best aardig. Echt waar.
Jezus, wat een attitude.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:55 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dan heb je bij deze je eigen argument vernietigd. Ik net de andere. Heel goed.
Oke.quote:
is hetzelfde met maagtabletten deze werden vergoed en sinds iets meer dan een jaar niet meer tenzij je 1 jaar chronische gehandicapt bent dan zijn ze gratis.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:01 schreef kingtoppie het volgende:
Naja kvind het wel best, ksnap het verder ook niet meer, maar voglens mij is het gewoon goed geregeld.
Volkomen terecht.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:00 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee, dat is afgeschaft. Mensen boven de 21 moeten anticonceptie zelf betalen, tenzij op recept.
Als me iets is ontgaan kan je dat ook op een normale manier uitdrukken, kleuterschool.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:56 schreef Samzz het volgende:
[..]
Lees je eerst even in voor je meteen ongefundeerd gaat blaten.
Daarom dus lezen.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:01 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Jezus, wat een attitude.Normaal reageren is zeker moeilijk voor je?
Ik zeg enkel dat ik het een goede zaak vindt dat het vergoed wordt, al dan niet op recept, geef daar argumenten voor (die overigens niet 'vernietigd' zijn).En ik dacht dat jij dat niet vond. Maar blijkbaar vind je dat dus wel voor mensen jonger dan 21, en dat heb ik niet mee gekregen nee. Shame on me, heb ik het gedeelte waarin je hebt gezegd het wel een goede zaak te vinden voor mensen jonger dan 21. Nou nou, shame on me.![]()
quote:
Want mensen kopen condooms dan voor de lol en gaan er ballonnen van blazen?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:02 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Volkomen terecht.
Net als condooms en tandpasta -terecht- niet door de al veel te dikbevleesde en daardoor peperdure ziektekostenverzekeringen betaald worden.
Huh, waar heb je het over???quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:03 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Want mensen kopen condooms dan voor de lol en gaan er ballonnen van blazen?
Waar hebben we het eigenlijk over, vergoeding op anticonceptie of over gratis pillen? ...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:03 schreef Samzz het volgende:
[..]
Daarom dus lezen.
Je argumenten zijn trouwens wel weerlegd. Tenminste, je argumenten om vergoeding voor anticonceptie weer in te voeren.
Is wel grappig met perslucht een condoom opblazen tot die ontploft vooral als collega's dit niet in de gaten hebben tot het ding knaltquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:03 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Want mensen kopen condooms dan voor de lol en gaan er ballonnen van blazen?
Oke. Als jij dan ook even wat beter leestquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:03 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Als me iets is ontgaan kan je dat ook op een normale manier uitdrukken, kleuterschool.
Het is de huisneger van FOK! ra ra wie zal dat zijnquote:
Vergoeding op anticonceptie...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:05 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Waar hebben we het eigenlijk over, vergoeding op anticonceptie of over gratis pillen? ...
Omdat die ziektekostenverzekeringen dan zoveel duurder worden zeg je.... Tjah, als je dan niet meer hoeft te dokken voor je condooms dan maakt dat toch geen ruk uit?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:02 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Volkomen terecht.
Net als condooms en tandpasta -terecht- niet door de al veel te dikbevleesde en daardoor peperdure ziektekostenverzekeringen betaald worden.
Oh, ik betaal die verzekering niet meer. Mag ik nu naar de tandarts en haar daarna neuken?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:02 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Volkomen terecht.
Net als condooms en tandpasta -terecht- niet door de al veel te dikbevleesde en daardoor peperdure ziektekostenverzekeringen betaald worden.
Dat meen je nietquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:05 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Het is de huisneger van FOK! ra ra wie zal dat zijn
Mauro?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:05 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Het is de huisneger van FOK! ra ra wie zal dat zijn
Je hebt dat serieus nu pas doorquote:
Die is al opgerot naar Angolaquote:
Jij doet dat nooit? Rare ventquote:
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:07 schreef Sinji het volgende:
Er is maar 1 huisneger hier
Heloef waar ben je, ik weet dat je lurkt
Heb je niet gelezen wat er allemaal gezegd isquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:07 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Okay... dus eigenlijk subsidies op verstrekking van anticonceptie?
Sssssssst!!!! Do not awake the beastquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:07 schreef Sinji het volgende:
Er is maar 1 huisneger hier
Heloef waar ben je, ik weet dat je lurkt
Jij snapt het echt niet he? Waarom zou je via een log en dus duur systeem de meest basale zaken die niet eens met ziek zijn te maken hebben moeten laten regelen?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:06 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Omdat die ziektekostenverzekeringen dan zoveel duurder worden zeg je.... Tjah, als je dan niet meer hoeft te dokken voor je condooms dan maakt dat toch geen ruk uit?
Zit vastquote:
Vraag je hem nu om toestemming om mij te neukenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:06 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Oh, ik betaal die verzekering niet meer. Mag ik nu naar de tandarts en haar daarna neuken?
Alle Japans aandoende usernames zijn fucking wannabe-gajins! Opflikkeren met dat digitale spleetogentuig!quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:07 schreef Hanako het volgende:
[..]
Wat jammer nou![]()
Geen rassenhaat vond het een beetje een aansteller
Ik snap om verschillende redenen niet meer waar het over gaat..quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:08 schreef Samzz het volgende:
[..]
Heb je niet gelezen wat er allemaal gezegd is?
Je weet wat er met de dolfijnen zijn gebeurd of niet?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:09 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Alle Japans aandoende usernames zijn fucking wannabe-gajins! Opflikkeren met dat digitale spleetogentuig!
Nee, dat vraag ik alleen aan jou. Nobody else mattersquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:09 schreef Samzz het volgende:
[..]
Vraag je hem nu om toestemming om mij te neuken?
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:09 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Alle Japans aandoende usernames zijn fucking wannabe-gajins! Opflikkeren met dat digitale spleetogentuig!
Get a room.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:10 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nee, dat vraag ik alleen aan jou. Nobody else matters
Ik reageer niet meer op je denk ik, is beter voor mijn mentale gesteldheid. Bij deze.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:09 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Jij snapt het echt niet he? Waarom zou je via een log en dus duur systeem de meest basale zaken die niet eens met ziek zijn te maken hebben moeten laten regelen?
Jij wil geen kinderen; jij koopt condooms of pillen of breinaalden of whatever.
Of vind jij een kind een ziekte ?
Er is voor mensen boven de 21 geen vergoeding op anticonceptie tenzij op recept. En dat mag van mij zo blijven.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:10 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik snap om verschillende redenen niet meer waar het over gaat..
Een vergoeding op anticonceptie zeg je... Volledige vergoeding? Een deel?
Over wie had je het dan in je postquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:10 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nee, dat vraag ik alleen aan jou. Nobody else matters
Ja. Ook wat er met er met een kernreactor gebeurde. Keep it up! Public opinion will change!quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:10 schreef Hanako het volgende:
[..]
Je weet wat er met de dolfijnen zijn gebeurd of niet?
Teruggelezen. Als je zegt dat je vergoeding van de pil belachelijk vindt, dan is het niet vreemd dat mensen dat dan kunnen opvatten als dat je ook tegen het vergoeden van de pil onder de 21 jaar bent. Vergoeden van de pil in het algemeen, dus.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:05 schreef Samzz het volgende:
[..]
Oke. Als jij dan ook even wat beter leest.
Mooi zo. met je staart tussen je beentjes in de hoek.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:11 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik reageer niet meer op je denk ik, is beter voor mijn mentale gesteldheid. Bij deze.
Ben stiekem een Japanner maar dat weet Barbusse kennelijk niet. Maar TR gemacht op http://www.meldpunt.nl/quote:
Sinds wanneer doen jappen in Russische auto's dan?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:13 schreef Hanako het volgende:
[..]
Ben stiekem een Japanner maar dat weet Barbusse kennelijk niet. Maar TR gemacht op http://www.meldpunt.nl/
Sinds daar geld in te verdienen is.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:13 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Sinds wanneer doen jappen in Russische auto's dan?
Teruginvoering van vergoeding van anticonceptie. Die is er voor mensen onder de 21 niet uit gehaald.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:12 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Teruggelezen. Als je zegt dat je vergoeding van de pil belachelijk vindt, dan is het niet vreemd dat mensen dat dan kunnen opvatten als dat je ook tegen het vergoeden van de pil onder de 21 jaar bent. Vergoeden van de pil in het algemeen, dus.
En in Japanse auto's niet?quote:
Slechts een open vraag over wie nu verantwoordelijk is voor wiens handelen. Ik geloof dat ik nog steeds verantwoordelijk ben voor mijn handelen. 2-layered sarcasm with extra mozarella on itquote:
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:14 schreef stevenmac26 het volgende:
Ik ben schijnbaar raar omdat ik Really High Guy niet ken
Waarom nietquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:15 schreef Hanako het volgende:
[..]
Rijden op kokosolie dat hebben de Russen niet.
Ja is schijnbaar een meme ofzo maar ik volg die shit nietquote:
Of je dat goed of slecht vond...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Teruginvoering van vergoeding van anticonceptie. Die is er voor mensen onder de 21 niet uit gehaald.
Dat had ik duidelijker kunnen aangeven.
Google is je vriend, ik kende het een paar seconden geleden ook niequote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:15 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja is schijnbaar een meme ofzo maar ik volg die shit niet
En ik voor die van mij.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:15 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Slechts een open vraag over wie nu verantwoordelijk is voor wiens handelen. Ik geloof dat ik nog steeds verantwoordelijk ben voor mijn handelen. 2-layered sarcasm with extra mozarella on it![]()
Maar jij![]()
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Teruginvoering van vergoeding van anticonceptie. Die is er voor mensen onder de 21 niet uit gehaald.
Dat had ik duidelijker kunnen aangeven.
Kan je toch ook importerenquote:
Stiekem een Japanner? Really?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:13 schreef Hanako het volgende:
[..]
Ben stiekem een Japanner maar dat weet Barbusse kennelijk niet. Maar TR gemacht op http://www.meldpunt.nl/
Natuurlijk wel. Ik ben leuk.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:16 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Volgens mij vind ik dat niet erg.
Russen zijn sowieso een kut volkquote:
uhuquote:
Alles zo serieus nemenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:17 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Stiekem een Japanner? Really?En als ik je beledigd heb, excuus, of je geeft een rebound. Kusje
Ik importeer ook Russische bruiden naar Nederlandquote:
Leuk manquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:18 schreef Hanako het volgende:
[..]
Alles zo serieus nemen
[..]
Ik importeer ook Russische bruiden naar Nederland
Nommmmquote:
Kunnen ze koken?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:18 schreef Hanako het volgende:
[..]
Alles zo serieus nemen
[..]
Ik importeer ook Russische bruiden naar Nederland
Nee sorry, ik deel die mening niet echtquote:
Fixedquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:17 schreef Samzz het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Ik ben vind mezelf leuk.
Je woonde toch niet in Nederland?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:19 schreef El_Matador het volgende:
Mensen geven met gemak 100 euro per maand uit aan uitgaan, telefoonkosten en "dat leuke topje dat ik echt niet kon laten liggen", maar janken over bijdragen aan je eigen zorg.
Wat mij betreft gaat het eigen zorgrisico naar 1000 euro per jaar.
Mijn eerste indruk is bevestigdquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:19 schreef QuintonFortune het volgende:
Ik weet niet of Samzz leuk is, op meets was ik toch een beetje bang voor haar.
Dat kan ik echt met de beste wil van de wereld niet betalen... En ik geef niet eens belachelijk veel uit en betaal mijn eigen anticonceptie e.d..quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:19 schreef El_Matador het volgende:
Mensen geven met gemak 100 euro per maand uit aan uitgaan, telefoonkosten en "dat leuke topje dat ik echt niet kon laten liggen", maar janken over bijdragen aan je eigen zorg.
Wat mij betreft gaat het eigen zorgrisico naar 1000 euro per jaar.
Doet dat er iets toe?quote:
Ja, volgens sommigen ben ik een sletquote:
Bel DG, die zoekt ze! Gegarandeerde afzetmarkt!quote:[..]
Ik importeer ook Russische bruiden naar Nederland
Waarom?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:19 schreef QuintonFortune het volgende:
Ik weet niet of Samzz leuk is, op meets was ik toch een beetje bang voor haar.
Eigen risico he...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:20 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dat kan ik echt met de beste wil van de wereld niet betalen... En ik geef niet eens belachelijk veel uit en betaal mijn eigen anticonceptie e.d..
Ik zou het eerlijk gezegd niet weten, ik ga de volgende keer met je praten.quote:
Oh ja hoorquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:19 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Nee sorry, ik deel die mening niet echt
Je bent een redelijke wolf in schaapskleren jij
*kijkt naar je schoenencollectie*quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:20 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dat kan ik echt met de beste wil van de wereld niet betalen... En ik geef niet eens belachelijk veel uit en betaal mijn eigen anticonceptie e.d..
Dan ben jij toch een beetje een schaap in wolfskledijquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:19 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Nee sorry, ik deel die mening niet echt
Je bent een redelijke wolf in schaapskleren jij
jaquote:
Dat kan je wel; keuzes maken. En als je het op moment surpreme niet hebt; lenen.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:20 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dat kan ik echt met de beste wil van de wereld niet betalen... En ik geef niet eens belachelijk veel uit en betaal mijn eigen anticonceptie e.d..
Whut?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:21 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Eigen risico he...
Dat is een optelsom met wat je uiteindelijk kost per jaar aan zorgkosten...
Dat zal niet de 1000 euro aanraken... En al helemaal niet structureel.
Dat mag ik toch hopen. Er zijn mensen waarbij dat wel voorkomt...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:21 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Eigen risico he...
Dat is een optelsom met wat je uiteindelijk kost per jaar aan zorgkosten...
Dat zal niet de 1000 euro aanraken... En al helemaal niet structureel.
Ik ben gewoon een mietjequote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:22 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dan ben jij toch een beetje een schaap in wolfskledij
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:20 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ja, volgens sommigen ben ik een slet
[..]
Bel DG, die zoekt ze! Gegarandeerde afzetmarkt!
Alsof je daar altijd invloed op hebtquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:22 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat kan je wel; keuzes maken. En als je het op moment surpreme niet hebt; lenen.
Het is je eigen gezondheid?!
Yeah dude, you're fucked up now broquote:
Ja, en? Meer dan de helft van die schoenen kosten nog geen 20 euro per paar.quote:
Bij de mensen waarbij dat voorkomt... Tjah dat lijkt me raar... Heb je die?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:22 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dat mag ik toch hopen. Er zijn mensen waarbij dat wel voorkomt...
Je trolt me hequote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:22 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat kan je wel; keuzes maken. En als je het op moment surpreme niet hebt; lenen.
Het is je eigen gezondheid?!
Zet het in je sig, weet iedereen waar ze aan toe zijn met jou!quote:
Ja maar morgen kan het anders zijnquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:24 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Zet het in je sig, weet iedereen waar ze aan toe zijn met jou!
Oud worden in een Nederlands ziekenhuis, dat lijkt me pas fucked up...quote:
Chronisch zieken?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:24 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Bij de mensen waarbij dat voorkomt... Tjah dat lijkt me raar... Heb je die?
Dat zou inderdaad niet netjes zijn in ieder geval.. Dus dat zou wel uitgesloten moeten worden.
Als een pedo bij de speeltuin zo blij ben ik nouquote:
Dat sowiesoquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:25 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Oud worden in een Nederlands ziekenhuis, dat lijkt me pas fucked up...
Kvind niet dat chronische ziektes voor rekening van je eigen risico moeten worden gebracht. (Maar dat gebeurt voglens mij ook niet)quote:
Nope. Wat is belangrijker, Louboutin of Ventolin?quote:
Is de liefde over?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:26 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Als een pedo bij de speeltuin zo blij ben ik nou
Dus jij kan zo makkelijk switchen van makkelijk naar moeilijk?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:25 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja maar morgen kan het anders zijn
Natuurlijk wel.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:26 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kvind niet dat chronische ziektes voor rekening van je eigen risico moeten worden gebracht. (Maar dat gebeurt voglens mij ook niet)
Er is niet veel dat ik kan, maar dat lukt mij jaquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:28 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dus jij kan zo makkelijk switchen van makkelijk naar moeilijk?
Aangezien in die laatste niet nodig heb, Louboutin.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:27 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nope. Wat is belangrijker, Louboutin of Ventolin?
Dude.....met alle respect...maar dit is gewoon een beetje zieke hersenkronkel van je.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:26 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Als een pedo bij de speeltuin zo blij ben ik nou
Watquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:30 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dude.....met alle respect...maar dit is gewoon een beetje zieke hersenkronkel van je.
So you're basically a pain in the ass and not to chill with. Good thing we've got that covered.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:28 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Er is niet veel dat ik kan, maar dat lukt mij ja
Kijk dat zijn jouw woordenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:31 schreef Barbusse het volgende:
[..]
So you're basically a pain in the ass and not to chill with. Good thing we've got that covered.
Ach met een krat bier maak je veel goedquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:31 schreef Barbusse het volgende:
[..]
So you're basically a pain in the ass and not to chill with. Good thing we've got that covered.
Waarheidquote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:32 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Kijk dat zijn jouw woorden
Je kent mij niet dus je hoeft ook niet zulke oordelen te vellen, dat kan je pas doen nadat je iemand daadwerkelijk ontmoet heb
slakkenslijm helpt er niet tegen?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 01:34 schreef Samzz het volgende:
De tragus is nog steeds wat gezwollen. Komt wel goed
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |