Bijzijn is meemakenquote:
Voornamelijk buitjes volgens mij, je kunt geluk hebbenquote:Op maandag 7 mei 2012 12:16 schreef Anne het volgende:
[..]
Het wordt kutweer. En dan heb ik geen zin.
Ah, je hebt ook een motorquote:Op maandag 7 mei 2012 12:17 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Bijzijn is meemaken
Nadat mijn motor na de tweede keer naar de garage te zijn geweest voor een lekkende voorband, hoop ik deze week ook weer een eind te kunnen gaan rijden.
Ik ga beginnen met woon-werk, daar heb ik tenminste drie benzinepompen op de route waar ik eventueel wat nieuwe lucht in mijn bandje kan pompen voordat ik mag gaan duwen
Ik zit in Venray te kijken en daar staat toch echt 80% kans op regen.quote:Op maandag 7 mei 2012 12:17 schreef Sounddragon het volgende:
In het westen.. daar wonen we niet![]()
Wordt de hele week wat minder zo te zien, waar blijft de zomer?
Mijn band liep leeg in een dag of 2/3, heeeeel langzaam in ieder geval. Hij is toen naar de dealer geweest en die zag dat zowel mijn band als ventiel niet lekte. Toen bleek mijn ventieldopje beschadigd te zijn, waardoor het pennetje van mijn ventiel enigszins werd ingedrukt en er zo lucht ontsnapte.quote:Op maandag 7 mei 2012 12:20 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ah, je hebt ook een motor![]()
Lekke banden moet je laten maken; op je bek gaan omdat je band leeg of zacht is wel héél erg dommie he, helemaal als je het weet![]()
En doe es effe wat meer info, en pic's enzo? zo makkelijk kom je hier niet binnen natuurlijk
Och, dat is een kwestie van gewoon doorbikkelenquote:Op maandag 7 mei 2012 12:16 schreef Anne het volgende:
[..]
Het wordt kutweer. En dan heb ik geen zin.
Als het moet is het niet erg, maar het moet nietquote:Op maandag 7 mei 2012 12:44 schreef lipjes het volgende:
[..]
Och, dat is een kwestie van gewoon doorbikkelen
Dan is het een ander verhaalquote:Op maandag 7 mei 2012 12:46 schreef Anne het volgende:
[..]
Als het moet is het niet erg, maar het moet niet.
Als hij nog steeds lekt, kun je eventueel nog preventief het ventiel laten vervangen, misschien dat er wat vuil tussen/in gekomen door dat ventieldopjequote:Op maandag 7 mei 2012 12:27 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Mijn band liep leeg in een dag of 2/3, heeeeel langzaam in ieder geval. Hij is toen naar de dealer geweest en die zag dat zowel mijn band als ventiel niet lekte. Toen bleek mijn ventieldopje beschadigd te zijn, waardoor het pennetje van mijn ventiel enigszins werd ingedrukt en er zo lucht ontsnapte.
Alleen toen stond 4 dagen later mijn band weer leeg. Nu ben ik weer teruggeweest en nu claimen ze dat er een beetje oxidatie op mijn velg zat, zodat er langs mijn gehele band wat lucht weglekt.
De velg is nu opnieuw geschuurd en ingevet en sinds donderdag staat hij nu nog op druk. Al heb ik er nog niet op gereden naast het stukje van de dealer naar huis, dus ik blijf nog een beetje huiverig. Vandaar mijn verhaalIk ga echt niet met een zachte band rijden!
Erm meer info:
Ik heb vorig jaar in juli mijn rijbewijs gehaald (in die tijd heb ik meegepost in het les-topic) en heb vlak daarna een helder blauwe Suzuki Bandit S 650 uit 2006 gekocht.
Ik vind het een lekker motortje om mee te beginnen. Niet te zwaar, kan toch pittig rijden, maar is toch niet meteen zo'n buikschuiver.
Bij gebrek aan een foto van mijn model, even een plaatje van internet:
[ afbeelding ]
In het pinksterweekend ga ik voor het eerst op "verre" motortocht met een groep vrienden naar de vogezen en tot die tijd probeer ik wat ritjes in de omgeving mee te pakken. Hopelijk wellicht eens met jullie
Nog meer info nodig?
Als hij nog steeds lekt ga ik er maar een complete nieuwe band op laten leggen, ik dacht namelijk zelf dat hij gewoon poreus geworden was o.i.d. Mijn band was namelijk leeg na de winterstop. Maar oxidatie kan ik me ook wel voorstellen nadat mijn brommer zo'n tijd stilgestaan had.quote:Op maandag 7 mei 2012 13:06 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Als hij nog steeds lekt, kun je eventueel nog preventief het ventiel laten vervangen, misschien dat er wat vuil tussen in gekomen door dat ventieldopje
Thanksquote:Nette brommer
Zolang Sony die krampbevorderende controller niet aanpast zal het nooit gebeuren denk ik, kan daar echt niet mee omgaan. Sinds de PS1 al nietquote:Op maandag 7 mei 2012 12:32 schreef Anne het volgende:
Misschien had je jezelf laten bekeren. Maar goedzo.
quote:Op maandag 7 mei 2012 13:57 schreef lipjes het volgende:
volgens collega's was er trouwens van het weekend in veenendaal iets van een mega-meeting?
iemand daar geweest toevallig?
Hoiquote:
Ik wist dat het zou werkenquote:
Inderdaad, dus nu kom ik jullie hier vervelen.quote:Op maandag 7 mei 2012 14:07 schreef Sounddragon het volgende:
MF ligt al een tijdje plat trouwens; zeker teveel foto uploads
Zijn we daar blij mee?quote:Op maandag 7 mei 2012 14:11 schreef mstx het volgende:
[..]
Inderdaad, dus nu kom ik jullie hier vervelen.
Dat blijkt, anders had je het wel gewetenquote:
Welke dag was dat danquote:Op maandag 7 mei 2012 14:25 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Dat blijkt, anders had je het wel geweten
Oh dan had ik sowieso geen tijd, was gisteren de motor aan het poetsenquote:
Dat zou goed kunnenquote:Op maandag 7 mei 2012 15:19 schreef Humberto-T het volgende:
Rossdale, heb ik jouw naam ook wel eens in het deventer topic voorbij zien komen?
Mooie fiets trouwens.
Toch wel lekker zo in brabant hequote:Op maandag 7 mei 2012 15:28 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Dat zou goed kunnenIk heb zo'n 2,5 jaar in Deventer gewoond en heb toen ook wel actief in dat topic meegepost. Ik woon nu echter alweer ruim 4,5 jaar in Breda
Thanks! Ben er ook wel erg blij mee
Hehe zeker, ik heb vroeger gestudeerd in Eindhoven en ook dat beviel toen ook al goedquote:Op maandag 7 mei 2012 15:29 schreef lipjes het volgende:
[..]
Toch wel lekker zo in brabant he
Trouwens ook maar even op MF geregistreerd.
Ik heb vroeger in de drechtsteden gewoond, nu in regio moerdijk, heerlijk die rustquote:Op maandag 7 mei 2012 15:38 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Hehe zeker, ik heb vroeger gestudeerd in Eindhoven en ook dat beviel toen ook al goed
Dan ben ik nu in de buurtquote:Op maandag 7 mei 2012 15:40 schreef lipjes het volgende:
[..]
Ik heb vroeger in de drechtsteden gewoond, nu in regio moerdijk, heerlijk die rust
Whehe, toch niet op chemie-pak hequote:Op maandag 7 mei 2012 15:41 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Dan ben ik nu in de buurtIk werk namelijk op het industrieterrein Moerdijk, nouja officieel gezien zit ik net in Klundert.
Kan ook nog leuk zijn, met shell daar in de buurtquote:Op maandag 7 mei 2012 15:53 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Haha nee, andere kant van het terrein gelukkig
Zolang jullie maar niet ploffen zit ik nog veiligquote:Op maandag 7 mei 2012 15:57 schreef Rossdale het volgende:
Daar zitten gelukkig nog wel een aantal bedrijven tussen als bufferAl hebben we zelf een stuk gevaarlijkere materialen op het terrein dan die oliederivaten van Shell. Dus ik ben niet zo snel bang
Ik beloof niks, maar ik doe mijn bestquote:Op maandag 7 mei 2012 16:04 schreef lipjes het volgende:
[..]
Zolang jullie maar niet ploffen zit ik nog veilig
Vroem vroemquote:Op maandag 7 mei 2012 16:07 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Ik beloof niks, maar ik doe mijn best
Zullen we het maar weer over brommers, motors en andere scheurijzers hebben?Voordat de twee modjes hier boos worden
Was gezellig drukquote:
Dat zijn een hoop kilometers. Het is inderdaad een toffe fiets. Er zijn me wel een paar dingen opgevallen misschien kunnen jullie meedenken?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:49 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Zo'n Yamaha 1200 in het wit is gewoon keiharde porno man... als ik ooit 1200 zou gaan rijden zou het er zoéén worden, reken maar van yes
Gefeliciteerd met de nieuwe fiets overigens whY, op m'n tripje de afgelopen dagen kwam ik nog 2 Denen tegen waarvan er één op een XJ900 reed. Hij had er gewoon meer dan een anderhalve ton op staan zonder problemen, en was met een maat van 'm (op XJ1200, waar 2 en 'n halve ton op zat) op reis richting Engeland
Dat probleem heb ik andersom: de motoren zijn meestal te groot voor mijquote:Op maandag 7 mei 2012 21:12 schreef Yreal het volgende:
[..]
ik ook, maar die is veel te klein voor mij![]()
Ik nietquote:
Voor in de hoek van de kamer en drie mooi weer ritjes per jaarquote:Op maandag 7 mei 2012 20:59 schreef ArnosL het volgende:
[ afbeelding ]
Voor erbij; mwoah, dan gaat de Twin zwaar in de verbouwing![]()
[quote]Op maandag 7 mei 2012 21:06 schreef Dekatria het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wil
Leuke fiets, kleur is OK, onderste 'vlam' zou ook geel mogen, dat staat hem beterquote:Op maandag 7 mei 2012 23:25 schreef WhiteJoker het volgende:
[..]
Dat probleem heb ik andersom: de motoren zijn meestal te groot voor mij![]()
Ik zal me trouwens even voorstellen. Ik heb een maand geleden m'n rijbewijs gehaald (ja ik weet het een zware newbie). Ik heb toen een Suzuki GSX600f uit 1997 gekocht en daar rijd ik nog steeds (zonder schade *knocks on wood*) met veel plezier op. Onderstaande foto is op MFMM gemaakt. Daaronder een zelfgemaakte foto die de motor met wat meer detail laat zien.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Tsja het zijn er gelijk twee die ik moet vervangen, maar het komt welquote:Op dinsdag 8 mei 2012 00:47 schreef Sounddragon het volgende:
Leuke fiets, kleur is OK, onderste 'vlam' zou ook geel mogen, dat staat hem beter![]()
En rap die stofzuigerpijp de schuur in natuurlijk![]()
Precies dat ja. Maar dat vind ik al genoeg bij dat dingquote:Op dinsdag 8 mei 2012 00:47 schreef Sounddragon het volgende:
Voor in de hoek van de kamer en drie mooi weer ritjes per jaar
Vanochtend de hele weg regen gehadquote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:35 schreef Anne het volgende:
Hier is het mooi weer, dus ik ben toch maar op de motor.
jep, heen en weer naar 't werkquote:
quote:Het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) meldt woensdag dat de verkoop van motoren in 2011 historisch laag was.
Werden er in 2008 nog bijna 17.000 nieuwe motoren verkocht, sindsdien daalde dat aantal gestaag tot bijna 11.000 in 2011. De handelaren zagen in diezelfde periode hun omzet met eenvijfde teruglopen van 1,5 miljard voor 2008 euro naar 1,2 miljard euro het afgelopen jaar, zo becijferde het CBS.
Vooral op mensen van 40 jaar en ouder blijkt de motor grote aantrekkingskracht te hebben. Meer dan de helft van de nieuwe machines die het afgelopen jaar werden verkocht, kreeg een eigenaar van tussen de 40 en 60 jaar. Aan het begin van deze eeuw was dat nog heel anders: in 2000 kwam juist de helft van alle nieuw gekochte motoren in handen van een eigenaar van onder de 30 jaar.
Het CBS signaleert dat de groep motorrijders aan het vergrijzen is. Bijna 60 procent van de motoren is in bezit van veertigers en vijftigers, ruim anderhalf keer zo veel als in 2000. Bijna 12 procent van de motoren was in 2011 eigendom van iemand van 60 jaar of ouder; dat is bijna drie keer zo veel als in 2000.
Is op zich ook niet raar.quote:
"Vroeger"quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:13 schreef lipjes het volgende:
[..]
Is op zich ook niet raar.
Als ik van mijn vader hoor hoe het met zijn rijbewijs ging was dat heel anders als nu.
Plus daarbij dat veel mensen tegenwoordig gewoonweg mietjes zijn geworden in vergelijking met vroeger.
Bang voor een beetje regen of kou, of bang om eventueel te vallen en een schrammetje op te lopen.
Gelukkig gaat mijn vriendin nog wel motorrijden, en de vriendin van mijn broer is ook bezig.
Maar de rest die ik spreek erover vinden het allemaal te koud, bang om nat te worden of wat dan ook.
De gehele bevolking is aan het vergrijzen. Het lijkt me logisch dat dat ook bij de motorrijders zo is, net zoals bij de autorijders, fietsers, wandelaars etcquote:
Met een GSX750F, toch maar achter een kuipje zitten ;-)quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:01 schreef bwt het volgende:
[..]
jep, heen en weer naar 't werk
en met een pool auto met enige regelmaat van werk naar Diemen.
Klopt, maar als je het over de afgelopen jaren bekijkt is de jeugd steeds luier en makkelijker geworden.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:20 schreef Anne het volgende:
[..]
"Vroeger"
We hebben het over het jaar 2000 eh. Dan kan je nog niet echt van vroeger spreken me dunkt.
Ik spreek juist weer genoeg mensen die het wel willen behalen en het motorrijlestopic zegt ook wel genoeg denk ik.
Je komt uit het brabantse maaskantjequote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:39 schreef lipjes het volgende:
[..]
Klopt, maar als je het over de afgelopen jaren bekijkt is de jeugd steeds luier en makkelijker geworden.
Ze zitten het liefst in een golfje met hun smartphone in de hand en keiharde muziek uit de speakers.
Bang voor een beetje regen enzulks
Nu ben ik zelf ook nog jong (22) en ook aardig lui.
Maar denk dat het bij mij ook meezit dat ik ermee ben opgegroeid, en gewoon niet zo een mietje ben
Nee, wel uit brabantquote:
Nou, ik zie het toch wat anders als ik om mij heen kijk, maar goed.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:57 schreef lipjes het volgende:
[..]
Nee, wel uit brabant
Maar over het algemeen is het wel zo, de jongeren van tegenwoordig zijn lieve lui en zitten warmpjes in hun autotje want dat is stoer met die harde muziek.
Vinden hun dan
Ik zou het niet weten, meisjuh, ik ben pas 1x in Woensel geweest.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:59 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Golfje met harde muziek is duidelijk Woensel jonguh
Ligt eraan of het raampje open is. Als het raampje open is komen ze uit Kruiskamp Den Bosch, anders past de "grote bakkes" nietquote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:59 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Golfje met harde muziek is duidelijk Woensel jonguh
Bij kou gaat de lol van het motorrijden er bij mij wel af en woon werk is al helemaal saai. Vroeger vaak zat met de motor woon werk verkeer gedaan maar ik ben blij (behalve bij file) dat ik lekker in de auto met keiharde muziek uit de speakers naar het werk kan.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:39 schreef lipjes het volgende:
[..]
Klopt, maar als je het over de afgelopen jaren bekijkt is de jeugd steeds luier en makkelijker geworden.
Ze zitten het liefst in een golfje met hun smartphone in de hand en keiharde muziek uit de speakers.
Bang voor een beetje regen enzulks
Nu ben ik zelf ook nog jong (22) en ook aardig lui.
Maar denk dat het bij mij ook meezit dat ik ermee ben opgegroeid, en gewoon niet zo een mietje ben
Je onderschriftquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:09 schreef Rib-i het volgende:
[..]
Ligt eraan of het raampje open is. Als het raampje open is komen ze uit Kruiskamp Den Bosch, anders past de "grote bakkes" niet
Ik zie ook steeds meer in mn omgeving dat ze hun motorrijbewijs willen halen, maar dat ze er geen geld voor hebben en dus noodgedwongen wachten tot ze werken.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:50 schreef WhiteJoker het volgende:
Ik zie juist dat veel van mijn opleidingsgenoten (we hebben niet echt klassen meer) hun motorrijbewijs willen halen. Juist een beetje vrijheid ten opzichte van het openbaar vervoer en de auto. Ik was dolblij toen ik langs de file kon rijden nadat ik elke dag in de file voor knooppunt Velperbroek stond.
Ik geef mijn geld ook liever uit aan andere dingen, maar dan kan je blijven wachten en ik zie dat veel vrienden het toch nog voor januari willen halen i.v.m. die nieuwe regeling.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:55 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Ik zie ook steeds meer in mn omgeving dat ze hun motorrijbewijs willen halen, maar dat ze er geen geld voor hebben en dus noodgedwongen wachten tot ze werken.
Was het maar zo'n feestquote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:14 schreef Anne het volgende:
[..]
En? Heb je hem toevallig voor je verjaardag gekregen?
Gefeliciteerd in ieder geval!
Is dat zo'n bok die je onder je motor kan schuiven zodat je wielen vrij hangen ?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:30 schreef Humberto-T het volgende:
Iemand die in omgeving Deventer nog een paddockstand zoekt? Ik heb er nog één liggen die voor nop weg mag.
Kan ook als het regent hoorquote:Op woensdag 9 mei 2012 00:43 schreef theKiD het volgende:
Wanneer gaat het weer zonnig weer worden dat ik mijn maatje eens uit kan laten
Is het dit weekend moederdag?quote:Op woensdag 9 mei 2012 00:06 schreef whY... het volgende:
Nope geen paddock hier. Ook geen goed weer overigens dat moet allemaal nog komen.
Ik lijk geen speling te hebben in de balhoofdlagers. Ik zal het ff aangeven bij die gast hij gaat er toch naar kijken.
Wie gaat er nog wat speciaals doen in het weekend? Met moedertje achterop de bergen in op moederdag?
2e zondag van meiquote:
Moeders is niet zo van het lezenquote:Op woensdag 9 mei 2012 09:27 schreef Danger.Mouse het volgende:
[..]
2e zondag van meiBoekenbon misschien een idee?
Bloemen, sauna-arrangement, iets in die richting?quote:Op woensdag 9 mei 2012 09:36 schreef lipjes het volgende:
[..]
Moeders is niet zo van het lezen
Gaat weer lekker worden, wat gaan we dit jaar bedenken
Bloemen zou kunnen.quote:Op woensdag 9 mei 2012 09:41 schreef Danger.Mouse het volgende:
[..]
Bloemen, sauna-arrangement, iets in die richting?
Ja dat is wel handig jaquote:Op woensdag 9 mei 2012 09:49 schreef Tankiej het volgende:
Mijn moeder wees gisteren een luchtje aan in een folder die ze graag wil, dat is lekker makkelijk
Misschien rijdt zijn moeder ook wel motorquote:Op woensdag 9 mei 2012 10:32 schreef Anne het volgende:
Ik moet ook nog iets verzinnen.
Maar even sereneus; We zitten in het motorclubtopic toch?
Helaas niet meerquote:Op woensdag 9 mei 2012 10:49 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Misschien rijdt zijn moeder ook wel motor![]()
Da's idd kutquote:Op woensdag 9 mei 2012 10:52 schreef lipjes het volgende:
[..]
Helaas niet meer
MS is een kut zenuw-/spierziekte
pa heeft nog wel een zijspan, maar die moeten we nog verbouwen zodat ze daar inkan
De opstap is te hoog en de zitting te laagquote:Op woensdag 9 mei 2012 10:59 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Da's idd kut![]()
Wat moet je eraan verbouwen dan ?
Dan heb je toch niks met CBR/RDW te maken? tis een motor zijspan.. stoel op een verhoginkje maken, gordel eraan en gaan met die bak!quote:Op woensdag 9 mei 2012 11:02 schreef lipjes het volgende:
[..]
De opstap is te hoog en de zitting te laag
Dus we moeten nog even met het CBR/RDW aan de slag om de zitting omhoog & omlaag te kunnen brengen en eventueel kijken of we in de kuip een deur kunnen maken
Klopt, maar hun hebben er al ervaring meequote:Op woensdag 9 mei 2012 11:22 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Dan heb je toch niks met CBR/RDW te maken? tis een motor zijspan.. stoel op een verhoginkje maken, gordel eraan en gaan met die bak!
Deurtje is wel listig, of er moet een soort van chassis onder de bak zitten die de boel draagt.
CBR/RDW hebben ervaringen met het ombouwen van een zijspan?quote:Op woensdag 9 mei 2012 11:32 schreef lipjes het volgende:
[..]
Klopt, maar hun hebben er al ervaring mee
Op de motorbeurs was daar ook een stand van en daar hebben we toen wat informatie gewonnen erover.
Nee niet voor eisen, maar tips hoe je het het beste kan doen enzo.quote:Op woensdag 9 mei 2012 11:35 schreef Tankiej het volgende:
[..]
CBR/RDW hebben ervaringen met het ombouwen van een zijspan?
Ik zie in de technische eisen geen beperkingen voor wat jij zegt, dus het lijkt mij een beetje apart dat je met die twee organisaties een gesprek aan moet gaan hiervoor
Eisen motorfiets en driewielig motorrijtuig: http://mirrer.nl/wp-conte(...)eisen-motorfiets.pdf
Ik zou me ver van die bemoei-instantie weg houden; iets met slapende honden enzoquote:Op woensdag 9 mei 2012 11:39 schreef lipjes het volgende:
[..]
Nee niet voor eisen, maar tips hoe je het het beste kan doen enzo.
Kunnen ze je prima in ondersteunen
Mijn ma moet er ook mee leven. Maar die wilde toch al nooit op een motor.quote:Op woensdag 9 mei 2012 10:52 schreef lipjes het volgende:
[..]
Helaas niet meer
MS is een kutziekte
pa heeft nog wel een zijspan, maar die moeten we nog verbouwen zodat ze daar inkan
Ons moeder heeft jarenlang motor gereden, is ook samen met mijn pa vaak op de motor op vakantie geweestquote:Op woensdag 9 mei 2012 12:13 schreef bwt het volgende:
[..]
Mijn ma moet er ook mee leven. Maar die wilde toch al nooit op een motor.
Het gaat alleen om informeren ja.quote:Op woensdag 9 mei 2012 12:10 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik zou me ver van die bemoei-instantie weg houden; iets met slapende honden enzo![]()
Maargoed, als ze je kunnen informeren is het misschien wat anders; ik heb niet zo'n hoge pet op van die twee instanties
Ik had ook nog geen andere gevonden waar ik op stond, bedankt voor de link. Was zelf alweer vergeten om in dat topic te kijkenquote:Op woensdag 9 mei 2012 12:49 schreef Mirgeam het volgende:
Hier vandaan, enige waar ik ook nog tussen sta
fototopic ja
[aanmelden!] Motorrijders new- & oldbierit! #3quote:Op woensdag 9 mei 2012 13:11 schreef lipjes het volgende:
Misschien ook maar eens een keer met een rit meerijden
Zelf nog geen tourrit gereden
Klopt, maar nadeel is dat het nooit echt in de buurt isquote:Op woensdag 9 mei 2012 13:13 schreef Mirgeam het volgende:
[..]
[aanmelden!] Motorrijders new- & oldbierit! #3
Dat is toch niet erg? Ik heb al verschillende keren 200km gereden om uberhaupt bij het startpunt van een rit te komenquote:Op woensdag 9 mei 2012 13:14 schreef lipjes het volgende:
[..]
Klopt, maar nadeel is dat het nooit echt in de buurt is
Dus dan heb ik al een hele rit erop zitten voor we nog gaan rijden
Regio Bredaquote:Op woensdag 9 mei 2012 13:19 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Dat is toch niet erg? Ik heb al verschillende keren 200km gereden om uberhaupt bij het startpunt van een rit te komen
Welke regio woon je dan eigenlijk?
En die is waarvoor ?quote:Op woensdag 9 mei 2012 13:23 schreef Mirgeam het volgende:
Ha, m'n keychain camera uit china is er, 8 dollarben benieuwd
[ afbeelding ]
Dat valt toch wel mee? Er zijn veel ritjes in midden NL, jij zit met 100km rijden op de Veluwe en met iets minder bij de Utrechtse Heuvelrug. Dat is bijna niksquote:
Ja vind ik prima.quote:Op woensdag 9 mei 2012 13:46 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Voor mij hetzelfde, dan rij je toch met mij mee?
Gecondoleerdquote:Op woensdag 9 mei 2012 13:23 schreef Mirgeam het volgende:
Ha, m'n keychain camera uit china is er, 8 dollarben benieuwd
[ afbeelding ]
Als jij je oordoppies fatsoenlijk in je helm krijgt past ie niet goedquote:Op woensdag 9 mei 2012 14:24 schreef Rossdale het volgende:
Via de google navigatie op mijn htc zal het ook wel lukken. Nog niet geprobeert eigenlijk, maar oordopjes in en nav aan zal vast werken.
Zo doe ik het ook meestal ALS het al nodig isquote:Op woensdag 9 mei 2012 14:22 schreef Rossdale het volgende:
Heb ik ook niet![]()
Nouja is niet zo'n probleem toch? De veluwe is zo ook wel te vinden hoor, vanaf daar af en toe even stoppen om op mijn telefoon te kijken
Of op je koplampquote:
En hoe je dat met rijlessen dan? Een niet-passende helm kopen dus, omdat anders je oordopjes niet passen?quote:Op woensdag 9 mei 2012 14:36 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Als jij je oordoppies fatsoenlijk in je helm krijgt past ie niet goed
Ik had met lessen een heel plat high tech ding wat je óm je oor heen schoof.quote:Op woensdag 9 mei 2012 14:38 schreef Anne het volgende:
[..]
En hoe je dat met rijlessen dan? Een niet-passende helm kopen dus, omdat anders je oordopjes niet passen?
Dat ding wat ik op mijn oor had tijdens rijlessen, schoof je ook over je oor heen (zoiets, maar dan een enkele en van een pauper merk http://www.myigadgets.nl/(...)pad-ipod-500x500.jpg). Die steekt meer uit dan een simpel in-ear oordopje. Daarnaast zit er bij mij, bij mn oren ook wat meer ruimte. Heb ook geen last van de pootjes van m'n bril in de helmquote:Op woensdag 9 mei 2012 14:42 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik had met lessen een heel plat high tech ding wat je óm je oor heen schoof.
Zat nog steeds qudt trouwens
Hoezo niet? Bekleding eruit trekken en de bedrading achter de bekleding door doen. Bij je oren heb je toch uitsparingen? Hoe wil je anders bijvoorbeeld een headset kunnen gebruiken als je al niet eens dopjes in je oren kan krijgen?quote:Op woensdag 9 mei 2012 14:36 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Als jij je oordoppies fatsoenlijk in je helm krijgt past ie niet goed
zat jij er in?quote:Op woensdag 9 mei 2012 15:17 schreef Geerd het volgende:
http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1250673
Sowieso wel mooi bij BodW dat je om de zoveel tijd een motoraflevering hebt. Krijg je als de producent/presentator zelf motor rijdtquote:Op woensdag 9 mei 2012 15:54 schreef Geerd het volgende:
[..]
Gelukkig niet, hele aflevering over motors blijft wel leuk
Ik rij niet als het regent of als er überhaupt dreiging van regen is..quote:
Wut?quote:Op woensdag 9 mei 2012 15:52 schreef lipjes het volgende:
Van het weekend even een algemene controle doen van het racemonster
Maandag hele dag touren vanaf +/- 7 uur in de ochtend, dus hij moet wel tip-top zijn
Algemene versta ik onder: bannenspanning, oliecheckje, ketting ff checken en inspuiten en thats itquote:Op woensdag 9 mei 2012 17:40 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Wut?
Voor 1 dagje doe je al zo'n extreme controle?
Ik ga met Hemelvaart 4 dagen weg en ik heb de olie bijgevuld, de banden gecontroleerd, de ketting gevet en even gekeken of er nog wat op mijn remblokken zat
Daar heb je speciale helmspeakertjes voor.quote:Op woensdag 9 mei 2012 15:01 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Hoezo niet? Bekleding eruit trekken en de bedrading achter de bekleding door doen. Bij je oren heb je toch uitsparingen? Hoe wil je anders bijvoorbeeld een headset kunnen gebruiken als je al niet eens dopjes in je oren kan krijgen?
Behalve als je ermee op je smoel gaatquote:Op woensdag 9 mei 2012 21:50 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Helmcamera's zijn altijd lachen
[ afbeelding ]
Tenzij je die op maat gemaakte dingen hebt, en mooi afgevlakt zijn, ipv dat er een ringetje inzit voor touwtjes..quote:Op woensdag 9 mei 2012 22:40 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Daar heb je speciale helmspeakertjes voor.
Zal wel aan mij liggen als ik het zo lees; ik heb geloof ik nog nooit oordoppies gehad die fatsoenlijk bleven zitten![]()
quote:Op woensdag 9 mei 2012 23:38 schreef stinkie het volgende:
Zaterdag motorrit met werk. Net de route gezien, langste stuk rechtdoor is 2 km. Kut choppernichten
Heb er een gekochtquote:
Rechtdoor is voor homo'squote:Op woensdag 9 mei 2012 23:38 schreef stinkie het volgende:
Zaterdag motorrit met werk. Net de route gezien, langste stuk rechtdoor is 2 km. Kut choppernichten
Naais, gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:50 schreef Mirgeam het volgende:
[..]
Heb er een gekochtvrijdag ophalen
![]()
[ afbeelding ]
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:50 schreef Mirgeam het volgende:
[..]
Heb er een gekochtvrijdag ophalen
![]()
[ afbeelding ]
Deze uitspraken!quote:Op vrijdag 11 mei 2012 16:33 schreef theKiD het volgende:
[..]
Rechtdoor is voor homo's![]()
Bochtenwerk is motorrijden
en nee ik rij geen chopper![]()
Vanmiddag nog even een dijkje gepaktquote:Op vrijdag 11 mei 2012 16:33 schreef theKiD het volgende:
[..]
Rechtdoor is voor homo's![]()
Bochtenwerk is motorrijden
en nee ik rij geen chopper![]()
Doe je liever 6 keer de afsluitdijk dan?quote:Op woensdag 9 mei 2012 23:38 schreef stinkie het volgende:
Zaterdag motorrit met werk. Net de route gezien, langste stuk rechtdoor is 2 km. Kut choppernichten
Dat heet 'de aanpak' die zát er bij mij aan, maar heb ik laten verkleinen zodat het niet meer irritant wasquote:Op woensdag 9 mei 2012 23:44 schreef theKiD het volgende:
[..]
Tenzij je die op maat gemaakte dingen hebt, en mooi afgevlakt zijn, ipv dat er een ringetje inzit voor touwtjes..
Dat dan weer wel natuurlijkquote:Op donderdag 10 mei 2012 06:13 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Dat geldt wel ongeveer met alles zo, is het niet?
Oeh, naais!quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:50 schreef Mirgeam het volgende:
[..]
Heb er een gekochtvrijdag ophalen
![]()
[ afbeelding ]
Hammerite.. morgen de 2e laag.. lees de gebruiksaanwijzing eens?quote:Op vrijdag 11 mei 2012 21:17 schreef lipjes het volgende:
Probleem met de roest op het kapwerk gevonden.
[ afbeelding ]
En van wat dichterbij
[ afbeelding ]
Even schoongemaakt en bijgewerkt met hammerite.
Morgen nog even de 2e laag eroverheen en dan is die weer helemaal gereed :]
ja moet na 4 uur, maar ik ga niet om 11/12 uur nog een laag aanbrengenquote:Op vrijdag 11 mei 2012 21:39 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hammerite.. morgen de 2e laag.. lees de gebruiksaanwijzing eens?
Lui!quote:Op vrijdag 11 mei 2012 21:45 schreef lipjes het volgende:
[..]
ja moet na 4 uur, maar ik ga niet om 11/12 uur nog een laag aanbrengen
Die bitch weegt 250 kilo. Dat is leuk op dijkjes maar veel bochtiger moet het niet worden. N-wegen. Die wil ik zienquote:Op vrijdag 11 mei 2012 16:33 schreef theKiD het volgende:
[..]
Rechtdoor is voor homo's![]()
Bochtenwerk is motorrijden
en nee ik rij geen chopper![]()
Whatever rocks your boat motorquote:Op vrijdag 11 mei 2012 22:29 schreef stinkie het volgende:
[..]
Die bitch weegt 250 kilo. Dat is leuk op dijkjes maar veel bochtiger moet het niet worden. N-wegen. Die wil ik zien
Ongetwijfeld. De mijne ook. Alleen kookt een Goldwing niet over als je 60 rijdquote:Op vrijdag 11 mei 2012 23:37 schreef theKiD het volgende:
[..]
Whatever rocks your boat motorVoor mij is rechtendoor ála N-wegen, leuk voor een half uurtje, en zeker icm stoplichten die er op die wegen staan. Maar dan ga ik toch echt liever die bochten doen
![]()
Trouwens, die Goldwing die hier een tijdje heeft gestaan, deed het lekker in de bochten.
Volgens mij kan het al eerder als na 4 uur, da's de max toch ?quote:Op vrijdag 11 mei 2012 21:45 schreef lipjes het volgende:
[..]
ja moet na 4 uur, maar ik ga niet om 11/12 uur nog een laag aanbrengen
Sissyquote:Op vrijdag 11 mei 2012 22:29 schreef stinkie het volgende:
[..]
Die bitch weegt 250 kilo. Dat is leuk op dijkjes maar veel bochtiger moet het niet worden. N-wegen. Die wil ik zien
Waarvoor dankquote:Op zaterdag 12 mei 2012 12:39 schreef Sounddragon het volgende:
Voor wie er effe anderhalf uur niks te doen heeft;
Die staat nog steeds op m'n hdd te wachten op wat tijd + een half uur extra met stukken die ze eruit geknipt hebbenquote:Op zaterdag 12 mei 2012 12:39 schreef Sounddragon het volgende:
Voor wie er effe anderhalf uur niks te doen heeft;
Voor wie er iets langer niks te doen heeft; wrong way round, on a choppert
Vandaag o.a. dit stuk ook gereden met Tankiej en nog wat andere (ex) GS-rijders. Is een erg leuk stuk jaquote:Op vrijdag 11 mei 2012 19:46 schreef ArnosL het volgende:
Waar is dat?
Ik heb dit stuk dijk vanmiddag maar eens mee gepakt en daarna weer binnendoor naar huis gereden. Toch al met al zo'n 100 km
Sterkte, is over een week waarschijnlijk al niet zo leuk meerquote:Op zaterdag 12 mei 2012 19:07 schreef Sounddragon het volgende:
Ik mag de komende 8 weken 1000+ km per week woon-werk rijden, kan ik mooi effe inhalen voor de afgelopen 2 maanden
Vanmiddag effe schrikken trouwens; ik zag ineens dat er all over the place bruine troep over de zijkanten van mijn blok was uitgewaaierd, net even in de garage gezet en gekeken, maar ik kan niks vinden. Spul was een beetje vettig, moest het er met wasbenzine vanaf halen. Nu alles weer een beetje opgepoetst en schoongemaakt. Even in de peiling houden of het nu schoon blijft, anders heb ik misschien een probleempje ergens
afhankelijk van de route hequote:Op zaterdag 12 mei 2012 19:18 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Sterkte, is over een week waarschijnlijk al niet zo leuk meer
Enigste voordeel is dat het niet meer zo heel koud is
Met 1000+ km per week geloof ik er niks van dat je leuke routes gaat rijdenquote:
heb ook een tijdje 1000+ per week gedaan, alleen de A4+n206 en een beetje door amsterdam toeven. Nadat ik Amsterdam weer uit was vond ik de A4 best leukquote:Op zaterdag 12 mei 2012 23:16 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Met 1000+ km per week geloof ik er niks van dat je leuke routes gaat rijden
Ik doe 800 per week (eigenlijk altijd met de auto), maar dan ga je echt geen andere route nemen dan de snelste naar huis kan ik je wel vertellen
Mja, die lange einden reizen is niet echt ideaal inderdaad. De kilometers en een deel van de uren worden betaald, dus ik zie het gewoon als betaald werk. Ennehh, ik heb het nu 2 keer gereden, en met de auto ben je helemáál niet blij, dat scheelt me minimaal een half uur reistijd, zeker op de terugwegquote:Op zaterdag 12 mei 2012 19:18 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Sterkte, is over een week waarschijnlijk al niet zo leuk meer
Enigste voordeel is dat het niet meer zo heel koud is
Iron butt-rondje rijdenquote:Op zondag 13 mei 2012 00:35 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Mja, die lange einden reizen is niet echt ideaal inderdaad. De kilometers en een deel van de uren worden betaald, dus ik zie het gewoon als betaald werk. Ennehh, ik heb het nu 2 keer gereden, en met de auto ben je helemáál niet blij, dat scheelt me minimaal een half uur reistijd, zeker op de terugweg
Iron-butt rondjes zijn meestal wel wat langer als 200km/dagquote:
Dat scheelt dan wel ja. Als ik vaker in de file zou staan zou ik ook vaker met de motor gaanquote:Op zondag 13 mei 2012 00:35 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Mja, die lange einden reizen is niet echt ideaal inderdaad. De kilometers en een deel van de uren worden betaald, dus ik zie het gewoon als betaald werk. Ennehh, ik heb het nu 2 keer gereden, en met de auto ben je helemáál niet blij, dat scheelt me minimaal een half uur reistijd, zeker op de terugweg
quote:
Fuuuu, net 100 kilometer in de wasmachine geredenquote:Op zondag 13 mei 2012 13:00 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Dat scheelt dan wel ja. Als ik vaker in de file zou staan zou ik ook vaker met de motor gaanMaar is nu gemiddeld 15min file vertraging per 2 a 3 weken ofzo voor mij. De a2 is met de auto al vervelend om daar een beetje een nette snelheid te rijden, met de motor is dat helemaal onmogelijk, en ze staan nogal eens te controleren daar
Is wel héél toevallig dat het 2 keer achter elkaar gebeurt. bijna onzichtbare gaatjes zijn meestal van een priem (vind je door hem gewoon op te pompen), en van een mes is natuurlijk een langwerpig sneetje..quote:Op maandag 14 mei 2012 18:42 schreef kepler het volgende:
Dit is wel het goede topic denk ik zo voor de volgende vraag:
Ik heb een Kawasaki GPZ600, vorig jaar gekocht. Ding heeft 60k op de teller en rijdt in principe prima (bougies en olie moeten wel vervangen worden). Maar goed, dat is het probleem niet
Hij heeft de hele winter binnen gestaan zonder problemen. In het voorjaar weer eruit gehaald en dan staat hij (in Den Haag) op straat, wel onder een hoes. Probleem nu is dat twee weken geleden mn achterband leeg was (niet tijdens het rijden), blijkt een gat aan de zijkant te zitten. Kan gebeuren natuurlijk. Vreemde alleen is dat nu ook mn voorband lek is, ook een gat aan de zijkant.
Dat kan bijna geen toeval zijn natuurlijk, is er een manier om te zien of die gaten er door iemand in gemaakt zijn (bv met een priem oid)? Ik kan eventueel wel een foto maken van het lek.
Nu zit ik dus met twee lekke bandenIk ga wel een afspraak maken met een garage om ze te laten vervangen, maar dat zal me wel kosten
(en de motor was maar 500 euro
)
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 19:13 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Fuuuu, net 100 kilometer in de wasmachine gereden![]()
Motorpakken zijn best waterdicht, maar dit was toch een beetje te gek
Vanmorgen had ik hele lichte motregen, af en toe iets meer gespetter, maar ik droogde harder op als ik nat regende, niks aan het handje dus. Nu hangt ongeveer alles wat ik aan had in de badkamer uit te lekkenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 19:29 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]Ik had ook best medelijden met de motorrijders vanmorgen
voor mij was het andersom... vanmorgen de hele weg (flinke) regen, terugweg alleen maar af en toe een wolk die de zon blokkeerdequote:Op dinsdag 15 mei 2012 19:34 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Vanmorgen had ik hele lichte motregen, af en toe iets meer gespetter, maar ik droogde harder op als ik nat regende, niks aan het handje dus. Nu hangt ongeveer alles wat ik aan had in de badkamer uit te lekken
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 20:36 schreef Humberto-T het volgende:
Ik heb dit jaar nog geen meter geredende accu is dood uit de winterslaap gekomen en ook nog steeds niet vervangen
![]()
![]()
Ga je schamen, hup een accu halen, of een acculader!quote:Op dinsdag 15 mei 2012 20:36 schreef Humberto-T het volgende:
Ik heb dit jaar nog geen meter geredende accu is dood uit de winterslaap gekomen en ook nog steeds niet vervangen
![]()
![]()
ik heb mijn motor 3 weken geleden gekocht ongeveer, zit ook al over de 1000kmquote:Op dinsdag 15 mei 2012 20:40 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Ik heb 3700km gereden sinds ik de motor heb gekocht, 2 maanden geleden
Mwah, ik vind het niet erg hoor; zo vaak gebeurt het nou ook weer niet dat je echt helemaal doorregent, alleen het laatste stukkie werd het een beetje fripsquote:Op dinsdag 15 mei 2012 19:37 schreef whY... het volgende:
Balen man, ach ja nu zul je met goed weer dubbel kunnen genieten Sounddragon.
Sissyquote:Op dinsdag 15 mei 2012 19:41 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
voor mij was het andersom... vanmorgen de hele weg (flinke) regen, terugweg alleen maar af en toe een wolk die de zon blokkeerdeMaar ja, ik zat natuurlijk wel in de auto
Dan ben je geen motorrijder, dan ben je een fakertquote:Op dinsdag 15 mei 2012 20:36 schreef Humberto-T het volgende:
Ik heb dit jaar nog geen meter geredende accu is dood uit de winterslaap gekomen en ook nog steeds niet vervangen
![]()
![]()
Dat ga ik deze maand nog redden denk ikquote:Op dinsdag 15 mei 2012 20:40 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Ik heb 3700km gereden sinds ik de motor heb gekocht, 2 maanden geleden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
Accu is al besteldquote:Op dinsdag 15 mei 2012 20:46 schreef whY... het volgende:
[..]
Ga je schamen, hup een accu halen, of een acculader!![]()
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 20:51 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Mwah, ik vind het niet erg hoor; zo vaak gebeurt het nou ook weer niet dat je echt helemaal doorregent, alleen het laatste stukkie werd het een beetje frips
[..]
Sissy
[..]
Dan ben je geen motorrijder, dan ben je een fakert
[..]
Dat ga ik deze maand nog redden denk ikMaar jij rijdt ook je motor voor woon-werk verkeer, of niet? Dan zit je er snel aanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik rij af en toe naar stage, voornamelijk plezierritjes
Nu 4 keer richting de Veluwe/Utrechtse heuvelrug geweest voor een ritje, dat is gelijk al 500km+ voor mij![]()
Heb m net afgekeken. Krijg stiekem toch weer heimwee naar zoiets.. Tis tenslotte al 2 jaar geleden dat wij een stukje europa hebben rondgereden. Tot aan Bosnië en dan een grote bocht tot aan polen terug, maar toch. Zoiets is wel heul stoer!quote:Op dinsdag 15 mei 2012 20:40 schreef theKiD het volgende:
Die film!Straks thuis eens helemaal bekijken en opslaan
De nieuwe accu ligt nog een paar uurtjes aan de lader voor hij vanavond aan de bak mag.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 20:46 schreef whY... het volgende:
[..]
Ga je schamen, hup een accu halen, of een acculader!![]()
Ook nog in Bosnië geweest? Ben ik erg benieuwd naar, dat landquote:Op woensdag 16 mei 2012 01:52 schreef theKiD het volgende:
[..]
Heb m net afgekeken. Krijg stiekem toch weer heimwee naar zoiets.. Tis tenslotte al 2 jaar geleden dat wij een stukje europa hebben rondgereden. Tot aan Bosnië en dan een grote bocht tot aan polen terug, maar toch. Zoiets is wel heul stoer!
We hebben idd Bosnië gedeeltelijk gehad. Maar omdat onze reis eigenlijk via Montenegro/ Albanie/ Griekenland weer omhoog zou gaan, en mijn papieren niet in orde bleken te zijn. Hebben we geen risico genomen nadat we met gods gratie toch Bosnië in zijn gekomen. En hebben via een versnelde hoek, weer de "terugweg" genomen richting Kroatie naar Hongarije. Mocht ik nl bij Montenegro ook zo een vervelende douanier gehad hebben, EN ik evt weer een moeilijke bij Bosnie zou hebben, zou iktussen 2 landen gestrand zijn, en dat was mij een te groot risico. (Groene kaart stond Bosnie op doorgestreept, mijn vervangende groene kaart had ik wel aangevraagd bij de verzekeringsman, maar die heeft hij vergeten op te sturen, en ik ben vergeten om er nog naar te vragen.quote:Op woensdag 16 mei 2012 17:28 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Ook nog in Bosnië geweest? Ben ik erg benieuwd naar, dat land
Idd, da's alleen woon-werk, extra kilometers zitten daar nog niet bijquote:Op dinsdag 15 mei 2012 21:07 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Maar jij rijdt ook je motor voor woon-werk verkeer, of niet? Dan zit je er snel aan
Ik rij af en toe naar stage, voornamelijk plezierritjes
Nu 4 keer richting de Veluwe/Utrechtse heuvelrug geweest voor een ritje, dat is gelijk al 500km+ voor mij
focked op...quote:Op woensdag 16 mei 2012 20:16 schreef Sounddragon het volgende:
En wederom heeft mijn brommer een serieuze olie-allergie; ik had onderweg naar huis al een beetje het gevoel dat mijn achterrem een beetje lame reageerde, en toen ik na de afrit van de snelweg een haakse bocht maakte, glibberde mijn achterwiel onder mijn kont vandaan, met een hendige slip ten gevolg, gelukkig kon ik hem mooi opvangen en hield ik hem rechtop, maar was wel even schrikken![]()
Effe gestopt aan de kant van de weg en snel gekeken maar ik zag zo snel niks, kon daar ook niet echt blijven stilstaan en afstappen. Daarna maar een paar km doorgereden naar huis, en toen ik mijn jiff uittrapte hier beneden voelde ik al dat die bagger vet was![]()
Wederom heel de teringzooi onder de olie, carterbeschermer lag vol, middenbok droop van de olie, achterbrug, spatbord, band, kentekenplaat, onder- en achterkant van mijn koffer, en uiteraard ook de remschijf![]()
Na in de afgelopen anderhalf jaar tot 2 keer toe een uitgaande aslager (rep. van 900¤ netto) aan vellen te hebben gehad, kreeg ik een beetje een deja-vu gevoel en kreeg ik de onweerstaanbare neiging om mijn Zippo in de carterbeschermer te mikken![]()
![]()
Me maar ingehouden, en boven wat gereedschap gehaald om te checken of het nu wéér zo ver was.
Godzijdank, toen ik het kapje van het voortandwiel eraf had, bleek het daar niet vandaan te komen, kleine beetje schoongemaakt waar ik bij kon, en even laten draaien, bleek ergens bij de aansluiting van de oliekoeler vandaan te komen, daar zitten rubber ringetjes in, die ik bij de laatste keer opbouwen vervangen heb. Nog steeds erg apart dus, maar gelukkig niet wéér een blok operatie.
Morgen en overmorgen ben ik vrij, dus dan de boel maar eens uit elkaar trekken; misschien is één van de boutjes wel los gelopen ofzo.. kon ik zo niet bij, en ik had ook even geen zin om de boel nu meteen uitelkaar te halen, want ik heb hier sowieso geen o-ringetjes, en er zullen ook wel een paar bussen remmenreiniger doorheen gaan ben ik bang, dus dat doe ik overmorgen wel..
schijtzooi
Afkloppen dan, had veel erger kunnen aflopenquote:Op woensdag 16 mei 2012 20:16 schreef Sounddragon het volgende:
En wederom heeft mijn brommer een serieuze olie-allergie; ik had onderweg naar huis al een beetje het gevoel dat mijn achterrem een beetje lame reageerde, en toen ik na de afrit van de snelweg een haakse bocht maakte, glibberde mijn achterwiel onder mijn kont vandaan, met een hendige slip ten gevolg, gelukkig kon ik hem mooi opvangen en hield ik hem rechtop, maar was wel even schrikken![]()
Zakken gevuld, en nu weer iets gaan doen wat hij leuker vindt.. geef hem eens ongelijkquote:Op donderdag 17 mei 2012 18:44 schreef ikookhier het volgende:
Stoner is er klaar meehttp://m.fok.nl/sport/543063
Morgen weet ik meerquote:
Rossi volgend jaar wellicht dan weer bij Honda.quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:44 schreef ikookhier het volgende:
Stoner is er klaar meehttp://m.fok.nl/sport/543063
O ringen zitten er 99 van de 100 keer meteen goed in. Die ene keer isquote:Op woensdag 16 mei 2012 21:31 schreef Sounddragon het volgende:
Komt wel weer goed, redelijk easy fix. Ik was allang blij dat ik niet wéér het lager aan baklappen heb, maar het is wel vaagjes dat hij lekt op een setje nieuwe o-ringen.. ik hoop dat er domweg iets is los getrild.
Dit zijn statische, ik heb ze vervangen toen ik een maandje of wat geleden mijn blok heb laten doen, de oude waren niet meer je-van-het, dus meteen nieuwe in gefrommeld om dit soort gekloot te voorkomen.. nou... dat helpt best goedquote:Op donderdag 17 mei 2012 23:24 schreef stinkie het volgende:
[..]
O ringen zitten er 99 van de 100 keer meteen goed in. Die ene keer is
het prut en ook echt niet meer te doen. Zelfs
mijn duikautomaten laat ik ze liever zitten dan onnodig risico nemen door ze te vervangen. En die krengen staan onder 225 bar
Statische vervang ik sowieso nooit
Gefeliciteerdquote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:13 schreef Mirgeam het volgende:
Heb m'n motor opgehaald, geweldig ding
http://imgur.com/a/fDNFJ
Wat is daar zo link aan? Op straat kan je hem ook gewoon zienquote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:27 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Gefeliciteerdwel oppassen met je kenteken online zetten he
Wat vinden jullie een goede prijs voor een er-5 bij een dealer, uit 1997 en met 40k op de teller, met 3mnd garantie, zonder inruil?quote:
Denk dat ie voor 1750 - 1900 te koop staat? Moet je wel voor max. 1600 mee kunnen krijgen, eventueel zelfs 1500. Of 1600 incl accesoires, bijv. een goed slotquote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:05 schreef thenxero het volgende:
[..]
Wat vinden jullie een goede prijs voor een er-5 bij een dealer, uit 1997 en met 40k op de teller, met 3mnd garantie, zonder inruil?
Hmm oké.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:10 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Denk dat ie voor 1750 - 1900 te koop staat? Moet je wel voor max. 1600 mee kunnen krijgen, eventueel zelfs 1500. Of 1600 incl accesoires, bijv. een goed slot
Ah, staat op 25kw. Ja, dan wordt het wel iets duurder.. Maar dan zou ik gaan voor 1700-1750 incl. 'afleveringskosten' als die verder in goede staat is. Dus niet dat er slijtagedelen binnenkort vervangen moeten worden.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:39 schreef thenxero het volgende:
[..]
Hmm oké.
Hij staat voor ¤1950 te koop (+¤250 afleveringskosten). Hij staat wel al op 25kw, dus daarom mag ie van mij ietsje duurder zijn (anders ben ik er ook ¤200 aan kwijt).
Het leek me ook aan de hoge kant want ik zag een vergelijkbare motor staan voor ¤1750, maar ik weet niet of daar garantie bij zat en of het inclusief afleveringskosten was (en die is nu weg).
Ik ga in ieder geval een proefritje maken om te kijken of ik het uberhaupt wat vind, en dan kijken of ik de afleveringskosten eraf en een helm erbij kan praten.
Ja haha, dat vraag ik me ook afquote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:46 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Ah, staat op 25kw. Ja, dan wordt het wel iets duurder.. Maar dan zou ik gaan voor 1700-1750 incl. 'afleveringskosten' als die verder in goede staat is. Dus niet dat er slijtagedelen binnenkort vervangen moeten worden.
Wat gaan ze voor die 250 euro doen eigenlijk? Kleine beurt? Poetsen?
Repostquote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:13 schreef Mirgeam het volgende:
Heb m'n motor opgehaald, geweldig ding
http://imgur.com/a/fDNFJ
Heb je een upvote gegeven heurquote:Op vrijdag 18 mei 2012 23:45 schreef Mirgeam het volgende:
Betraptdie ene keer forums spammen dan maar meteen goed doen
Goh, hij heeft ineens FOK! weer gevondenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 13:42 schreef Cocktailprikker het volgende:
Volgende week KTM Orange Day, houdt je kinderen binnen want ik stap iig op de Duke 690, maar wsl ook op de SuperDuke en RC8
Wil je erover praten?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 14:07 schreef Cocktailprikker het volgende:
Nehh k heb gewoon even net iets belangrijkere dingen aan men hoofd
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 13:42 schreef Cocktailprikker het volgende:
Volgende week KTM Orange Day, houdt je kinderen binnen want ik stap iig op de Duke 690, maar wsl ook op de SuperDuke en RC8
Ja haha, daar dacht ik net ook aan maar dat is nu te laatquote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:10 schreef Tankiej het volgende:
Gaatje afdekken en luisteren of het er dan nog steeds is?
Nee. Niet nodigquote:
quote:
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:04 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]omdat het kan, ga ze toch nie kopen nie. Als ik helemaal niet meer post hier weet je hoe laat het was.
blijft hij goed zitten als je tegen de 200 komt?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:55 schreef Yreal het volgende:
Net voor 47 euro een kekke tanktas gescoord bij de motoport
Mijn motor kan geen 200quote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:57 schreef densmee het volgende:
[..]
blijft hij goed zitten als je tegen de 200 komt?
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:57 schreef densmee het volgende:
[..]
blijft hij goed zitten als je tegen de 200 komt?
Waarschijnlijk niet die tas van mij klappen de magneten los bij 180quote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:57 schreef densmee het volgende:
[..]
blijft hij goed zitten als je tegen de 200 komt?
Maar bij mij zit de hele tas onder het ruitje. Zal wel los lopen toch?quote:Op zondag 20 mei 2012 16:40 schreef DeKleineBaas het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet die tas van mij klappen de magneten los bij 180
Dan heb je een slechte tas. Die van mij bleef perfect stil met 250+ op een naked.quote:Op zondag 20 mei 2012 16:40 schreef DeKleineBaas het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet die tas van mij klappen de magneten los bij 180
Richa tas Ik krijg die zij flapppen gewoon niet strak aan de tank bij ongeveer 180 komt er lucht onder en klappen ze losquote:Op zondag 20 mei 2012 16:42 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Dan heb je een slechte tas. Die van mij bleef perfect stil met 250+ op een naked.
Ik hoop het niet voor je .quote:Op zondag 20 mei 2012 16:41 schreef Yreal het volgende:
[..]
Maar bij mij zit de hele tas onder het ruitje. Zal wel los lopen toch?
Nope. Op de FZR vloog ie er een keer vanaf door de zijwind. Boven de 200 liet ie los vanachter het ruitje. Busa iets beter, dat ging tot 220 goed.quote:Op zondag 20 mei 2012 17:04 schreef Dekatria het volgende:
Als'ie achter de ruit zit ben je wel safe, lijkt me. Al heb ik geen flauw idee of de mijne blijft zitten bij 180
Als zo'n tanktas met 200 op de klok los raakt denk ik dat je eerst ook nog even je motor mag gaan terugzoeken in de bermquote:Op maandag 21 mei 2012 00:08 schreef whY... het volgende:
Ben je hem dan ook echt kwijt Stinkie? Of kan je hem dan nog snel weer opdrukken? Anders ben je vast al een paar keer aan het zoeken geweest naar je tanktas in de berm![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |