Alsjeblieft geen Enoh. Gaat net zo lekker met Anita, waarom veranderen? Is er trouwens al wat meer nieuws over de geblesseerden? Ik hoop zo dat Derk een helft kan meedoen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 07:54 schreef Sickert het volgende:
Psv komt om een pak slaag!
Is Enoh er weer bij?
Onze Jan op rat Toivonen
En aub Siem niet in de spits
Liever Buly met Siem er achter
Frank gaat dat risico nooit nemen met Derk, nog met Siggy en Gregroir. Enoh heeft alleen een wedstrijd in jong ajax gespeeld, waarin hij het goed deed. Denk niet dat hij in de basis zal starten, bij een voorsprong in de 2e helft kan hij er misschien in komen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 09:49 schreef J2T het volgende:
[..]
Alsjeblieft geen Enoh. Gaat net zo lekker met Anita, waarom veranderen? Is er trouwens al wat meer nieuws over de geblesseerden? Ik hoop zo dat Derk een helft kan meedoen.
Dit dus.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 09:49 schreef J2T het volgende:
Alsjeblieft geen Enoh. Gaat net zo lekker met Anita, waarom veranderen?
Enoh was nog niet echt in vorm. Hij heeft geen geel gepakt gisterquote:Op dinsdag 20 maart 2012 10:21 schreef davihaa het volgende:
[..]
Frank gaat dat risico nooit nemen met Derk, nog met Siggy en Gregroir. Enoh heeft alleen een wedstrijd in jong ajax gespeeld, waarin hij het goed deed. Denk niet dat hij in de basis zal starten, bij een voorsprong in de 2e helft kan hij er misschien in komen.
Als Ebe fit is voor PSV kan Aisatti op de plek van Janssen spelen, vond dat hij het tot nu toe voortreffelijk doet.
Ik niet. Onze verdediging is in vorm.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 12:31 schreef HeatWave het volgende:
Ik vrees echt wel voor Mertens en Toivonen voorin hoor. Die 2 in vorm zijn echt bloedlink.
Sinds 11 februari dus maar 4 tegendoelpunten in 8 wedstrijdenquote:zo 18/3 ADO Den Haag Ajax 0-2 Eredivisie
zo 11/3 Ajax RKC Waalwijk 3-0 Eredivisie
zo 4/3 Ajax Roda JC Kerkrade 4-1 Eredivisie
zo 26/2 Excelsior Ajax 1-4 Eredivisie
do 23/2 Manchester United Ajax 1-2 Europa League
zo 19/2 Ajax NEC 4-1 Eredivisie
do 16/2 Ajax Manchester United 0-2 Europa League
za 11/2 NAC Breda Ajax 0-2
Laat maar komen.quote:Dat Ajax en Deense talenten goed samengaat bleek wel uit vorig seizoen. Christian Eriksen en Nicolai Boilesen braken definitief door in het eerste elftal. Vandaag de dag speelt Viktor Fischer in de A1 van Ajax elke week weer beter waardoor een derde Deen in het eerste elftal niet ondenkbaar is voor het volgende seizoen. Toch blijft het scoutingsapparaat van Ajax op volle toeren draaien. De Amsterdamse ploeg lijkt werk te willen maken van Lucas Andersen (rechts op foto), een 17-jarige speler van Aalborg.
Ronald de Boer en scout John Steen Olsen werden maandagavond in Denemarken gespot bij de wedstrijd HB Køge - Aalborg. Dit was al de tweede keer dat het duo ging kijken naar de talentvolle buitenspeler, die tevens als aanvallende middenvelder uit de voeten kan. Andersen zelf zou niet onwelwillend tegenover een transfer naar Amsterdam staan: ”Een club als Ajax zou het meest ideaal zijn voor me als ze op het juiste moment in mijn carrière interesse zouden tonen”, zei de jeugdinternational een paar weken geleden.
Andersen zou ook de interesse opwekken van Liverpool en Borussia Dortmund, maar Andersen is nog niet benaderd door deze ploegen. Mocht Ajax dit nieuwe Deense talent willen inlijven moet het wel diep in de buidel tasten. Voor de 17-jarige jeugdinternational van Denemarken vraagt de Deense club ongeveer anderhalf miljoen euro.
het gaat redelijk, maar die goals tegen h'veen zaten er wel heel er lekker in moet ik zeggen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 13:12 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Ik niet. Onze verdediging is in vorm.
is ook zo met Eriksen en Fischer gegaan.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 13:52 schreef wieisboos het volgende:
anderhalf miljoen voor een 17-jarige?! ze zijn gek geworden
YES. Dat wordt een heerlijke dag.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 13:54 schreef Afhaalchinees het volgende:
Stadion om 14 uur open voor de A1 Op het scherm
Jij denkt dat Eriksen, Boilesen en Fischer niks hebben gekost?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 13:52 schreef wieisboos het volgende:
anderhalf miljoen voor een 17-jarige?! ze zijn gek geworden
Zelfde bedrag als er voor Fischer is neergelegd hoor.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 13:52 schreef wieisboos het volgende:
anderhalf miljoen voor een 17-jarige?! ze zijn gek geworden
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 13:54 schreef Afhaalchinees het volgende:
Stadion om 14 uur open voor de A1 Op het scherm
Twitter van AFCA, sthcrw, en van NextGen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 15:57 schreef Wessiej het volgende:
Wat is je bron trouwens, zie het nergens staan. Dat de Arena vroeg open gaat.
quote:Clubs die Florian Jozefzoon willen inlijven, kunnen komende zomer hun slag slaan. De 21-jarige aanvaller beschikt over een aflopend contract bij Ajax, dat niet verlengd zal worden. De Telegraaf meldt dinsdag dat Frank de Boer in een gesprek te kennen heeft gegeven dat hij Jozefzoon volgend seizoen niet bij zijn selectie zal halen.
Jozefzoon maakte onder Martin Jol in augustus 2010 zijn debuut voor Ajax, als invaller voor Urby Emanuelson. Nadien speelde hij nog drie competitiewedstrijden en een bekerduel tegen MVV voor de Amsterdammers; in dat duel maakte hij zijn eerste en enige doelpunt. Aan het begin van dit seizoen liet De Boer hem, samen met Roly Bonevacia, op huurbasis naar NAC Breda gaan.
In Brabant speelde Jozefzoon tot op heden zestien wedstrijden, waarvan zes als basisspeler. Een doelpunt maakte hij niet voor NAC. Ruim een week geleden liet De Boer al doorschemeren dat hij ontevreden is over de meeste verhuurde spelers. “De laatste maanden is het niet zo gegaan zoals wij dat graag gezien hadden als technische staf.”
Mooi zo. Al die zogenaamde talenten die er geen pepernoot van bakken, zelfs niet in de basis staan bij middenmoters of nog lager, die kunnen mooi wegblijven. Hopelijk dat er straks weer een paar Van der Vaartjes of Sneijdertjes doorbreken vanuit de A1 of zo.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, its dark, and we're wearing sunglasses. Hit it.
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 18:26 schreef TJV het volgende:
Ajax-Twente op 15 mei floot ie wel goed. Als ie psv niet kan helpen fluit ie prima dus.Volgens mij gaf hij ons toen geen penalty waar Mihailov toch duidelijk een van onze spelers neerhaalde.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I knew all the rules but the rules did not know me
Guaranteed
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 18:46 schreef Gnieperd het volgende:
[..]
Volgens mij gaf hij ons toen geen penalty waar Mihailov toch duidelijk een van onze spelers neerhaalde.
Doe normaal manquote:Op dinsdag 20 maart 2012 18:00 schreef Shreyas het volgende:
Dus Pieter Vink fluit Ajax-PSV zondag. Hoe is het mogelijk dat die man nog fluit in Nederland, laat staan dat hij een topwedstrijd krijgt toegewezen. Dat kan toch gewoon niet, hij heeft ongelofelijk geblunderd in Ajax - FC Twente, op basis daarvan zou hij eigenlijk nooit meer mogen fluiten.
Natuurlijk was het de grensrechter die de 2-0 afkeurde, maar Pietertje was wel verantwoordelijk. Hij gaf zijn fout ook toe, maar consequenties eraan verbinden doet hij niet. Hij had gewoon op moeten stappen.
Twee punten van Ajax gestolen en één punt aan Twente gegeven. En dan nog geeft de KNVB zo een incapabele scheidsrechter nog een topper, belachelijk gewoon.
Half 3quote:Op dinsdag 20 maart 2012 19:03 schreef dimmak het volgende:
Die NextGen wedstrijd begint toch al om half 1?
is dit positief?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 21:23 schreef Self-Catering het volgende:
http://www.fcupdate.nl/vo(...)n-bestuursraad-ajax/
Pieloor is een echte supporter die namens de Supporters delegatie daar zit, prima zaak dus!quote:
De aanstelling van Pieloor mag opvallend worden genoemd: de huidige manager ICT Service Support van KAS Bank maakte in de jaren tachtig deel uit van de harde kern van Ajax.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 21:46 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Pieloor is een echte supporter die namens de Supporters delegatie daar zit, prima zaak dus!
Oldenhof kan ik moeilijker over oordelen. Wat ik hier en daar lees is het een 100% Cruyffiaan.
Zou het zeer sterk vinden als Frank Mounir nog een paar potjes laat mee ballen.quote:Op woensdag 21 maart 2012 00:06 schreef Smoofie het volgende:
Ik zei dat omdat hij goed speelde bij Jong Ajax, toch beter dan een Bulykin.
Soms weet ik zelfs niet of je nou trolled of...quote:Op woensdag 21 maart 2012 00:06 schreef Smoofie het volgende:
Ik zei dat omdat hij goed speelde bij Jong Ajax, toch beter dan een Bulykin.
quote:Op woensdag 21 maart 2012 00:22 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Zou het zeer sterk vinden als Frank Mounir nog een paar potjes laat mee ballen.
win win situatie.
quote:Luis Suárez is alweer meer dan een jaar weg uit Amsterdam, nadat hij Ajax in januari 2011 verruilde voor Liverpool. De Uruguayaanse aanvaller is zijn voormalig werkgever echter nog allerminst vergeten en hoopt dat de Eredivisietopper tegen PSV komende zondag een overwinning oplevert.
Suárez roept zijn ex-ploeggenoten op geen gekke dingen te doen als de nummer drie van de ranglijst uit Eindhoven op bezoek komt. “Wedstrijden tegen Feyenoord en PSV zijn belangrijk. Je moet spelen met je hoofd en je hart, en je moet slim spelen”, vertelt de Uruguayaans international aan Ajax TV. “Het zijn de belangrijkste wedstrijden van het jaar, je wilt altijd winnen van Feyenoord en PSV. Ik hoop dat Ajax wint.”
“Je moet alles geven”, vervolgt Suárez. “Niet honderd procent, maar 110 of 120 procent, dat is belangrijk. En niet alleen jij, álle spelers. Als iedereen dat doet kun je niet verliezen.” De spits verloor in Eindhoven wel een keer; in april 2009 werden de Amsterdammers met 6-2 afgeserveerd in het Philips Stadion. “En daarom moet Ajax winnen met 4-0 of 5-0. Dat zou ik mooi vinden.”
Waarom niet gewoon de tweede helft? Omdat het anders de standaard filmpjes onderbreektquote:Op woensdag 21 maart 2012 16:33 schreef Wessiej het volgende:
In het stadion zal de eerste helft van de finale van Ajax A1 in de NextGen Series op de schermen te zien zijn. Van de tweede helft worden, tijdens de warming up naar de topper tegen PSV, de highlights getoond van de verrichtingen van de A1.
Ze moeten wel duiden dat je niet mag roken! En dat de kidsclub de grootste is, is belangrijk enzo.quote:Op woensdag 21 maart 2012 16:36 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon de tweede helft? Omdat het anders de standaard filmpjes onderbreekt?
1993 belde.quote:Op woensdag 21 maart 2012 16:37 schreef Ivotje het volgende:
Dak zal wel open zijn, kunnen jullie een keer echte sterren zien!
als we het van PSV moeten hebben dan komen we inderdaad bedrogen uitquote:Op woensdag 21 maart 2012 16:37 schreef Ivotje het volgende:
Dak zal wel open zijn, kunnen jullie een keer echte sterren zien!
Heeft het Philips stadion daarom geen dak?quote:Op woensdag 21 maart 2012 16:37 schreef Ivotje het volgende:
Dak zal wel open zijn, kunnen jullie een keer echte sterren zien!
Overwinning in A'dam....checkquote:Op woensdag 21 maart 2012 16:47 schreef Pedroso het volgende:
De FC Subsidie supporters zijn er in ieder geval heilig van overtuigd dat het een vrij eenvoudige overwinning gaat worden in A'dam.
Het schijnt dat ze opeens een wereldelftal hebben. We zullen het zien zondag.
Op PSVquote:Op woensdag 21 maart 2012 16:56 schreef J2T het volgende:
Op wat zijn jullie PSV supporters eigenlijk trots? Jullie hebben geen identiteit, jullie hebben geen jeugd, geen clubhelden en jullie supporters verkleden zich als clowns.
Ambtenarenvereniging he. Worden gesponsord door de Staat.quote:Op woensdag 21 maart 2012 16:56 schreef J2T het volgende:
Op wat zijn jullie PSV supporters eigenlijk trots? Jullie hebben geen identiteit, jullie hebben geen jeugd, geen clubhelden en jullie supporters verkleden zich als clowns.
QFT, ongelofelijk lelijke kutclub dat het is. feyenoord en Ajax hebben tenminste eigen jeugd in het eerste elftal lopen en volle uitvakken.quote:Op woensdag 21 maart 2012 16:56 schreef J2T het volgende:
Op wat zijn jullie PSV supporters eigenlijk trots? Jullie hebben geen identiteit, jullie hebben geen jeugd, geen clubhelden en jullie supporters verkleden zich als clowns.
Arrogantie checkquote:Op woensdag 21 maart 2012 16:52 schreef Ivotje het volgende:
[..]
Overwinning in A'dam....check
Niet opeens een wereldelftal.....check
Hele seizoen al het beste elftal.....check
Zondag 3 punten mee richting het zuiden.....check
Feyenoord ja. Je wilt toch niet serieus beweren dat jullie een hondstrouw publiek hebben? Ik denk serieus dat de Arena gemiddeld per wedstrijd na het Gelredome en het Parkstad-stadion het slechtst gevuld is.quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:22 schreef Syntix het volgende:
[..]
QFT, ongelofelijk lelijke kutclub dat het is. feyenoord en Ajax hebben tenminste eigen jeugd in het eerste elftal lopen en volle uitvakken.
http://www.ajaxclub.nl/ni(...)n_Milan_en_Roma.htmlquote:Op woensdag 21 maart 2012 17:25 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Feyenoord ja. Je wilt toch niet serieus beweren dat jullie een hondstrouw publiek hebben? Ik denk serieus dat de Arena gemiddeld per wedstrijd na het Gelredome en het Parkstad-stadion het slechtst gevuld is.
Was dit het liedje dat jullie moesten zingen in de 19e minuut tegen Twente?quote:Op woensdag 21 maart 2012 16:52 schreef Ivotje het volgende:
[..]
Overwinning in A'dam....check
Niet opeens een wereldelftal.....check
Hele seizoen al het beste elftal.....check
Zondag 3 punten mee richting het zuiden.....check
Eens per jaar wordt PSV kampioen!
Hier in het zuiden in de mooie lampenstad,
Daar spelen ze voetbal, op de groene mat
Eenheid en clubgeest, dat zie je op het veld
Onze supporters, die worden hier geteld
Ja...ja...ja...
Eens per jaar wordt PSV kampioen
Dat gaan we ieder jaar weer over doen
Rood en wit zijn onze voetbalkleuren
Niets kan onze jongens nog gebeuren
Want wij zijn hier met een legioen
PSV wordt dit jaar kampioen
Daar is niks aan te doen
Dat zingt het legioen
PSV de kampioen!
Nee, 4 seizoenen op rij. Komt er geen titelbij.quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:26 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Was dit het liedje dat jullie moesten zingen in de 19e minuut tegen Twente?
Ja dahaaag.quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:26 schreef Adames het volgende:
[..]
http://www.ajaxclub.nl/ni(...)n_Milan_en_Roma.html
Na kopbal nu kopstoot Caland of toch echt een nieuwe gebruiker die dit standaard riedeltje aanhaalt. (Retorische vraag overigens)quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:32 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Ja dahaaag.
Lees je alleen de cijfers of geef je je ogen ook wel eens de kost? Je ziet in vele wedstrijden dit seizoen toch dat de Arena vaak maar voor 2/3 gevuld is? Dat Ajax de verkochte kaarten telt in plaats van het daadwerkelijke aantal toeschouwers is een leuk trucje, meer niet. Tegen NEC zaten er nog geen 25.000 joh, wat geeft Ajax door, 46.000. Als jij er in wilt trappen, prima, ga je gang.
Nee hoor, mij maakt het niet gek veel uit. Kijk als PSV verweten wordt geen trouwe fans te hebben net als Ajax en Feyenoord wil ik wel even aan de rem trekken. Ik als PSV'er beaam graag dat Feyenoord hondstrouw is, zie afgelopen weekend weer tegen Twente. Maar Ajax? Echt niet, net zo min als PSV.quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:34 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Na kopbal nu kopstoot Caland of toch echt een nieuwe gebruiker die dit standaard riedeltje aanhaalt.
Uiteraard geloof je direct.quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:37 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Nee hoor, mij maakt het niet gek veel uit. Kijk als PSV verweten wordt geen trouwe fans te hebben net als Ajax en Feyenoord wil ik wel even aan de rem trekken. Ik als PSV'er beaam graag dat Feyenoord hondstrouw is, zie afgelopen weekend weer tegen Twente. Maar Ajax? Echt niet, net zo min als PSV.
Dat maakt voor de fans die wel gewoon komen toch ook niets uit? Ik zou er alleen niet mee gaan pochen als iets gewoon niet klopt.
Je bedoelt de inmiddels als honderd keer aangekaarte eerdere wedstrijd van vorig jaar?quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:32 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Ja dahaaag.
Lees je alleen de cijfers of geef je je ogen ook wel eens de kost? Je ziet in vele wedstrijden dit seizoen toch dat de Arena vaak maar voor 2/3 gevuld is? Dat Ajax de verkochte kaarten telt in plaats van het daadwerkelijke aantal toeschouwers is een leuk trucje, meer niet. Tegen NEC zaten er nog geen 25.000 joh, wat geeft Ajax door, 46.000. Als jij er in wilt trappen, prima, ga je gang.
16:30 kan ik ervoor nog de jeugd CL finale met Ajax erin kijken.quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:40 schreef DonRaja het volgende:
Is het zondag gewoon een 14.30 wedstrijd?
Aah ok, nog beter (als Fey gewonnen heeft) lekker relaxed kijken wie er punten zullen verspelen.quote:
Ja dat is wel een lekker opwarmertje, tegen wie spelen ze de finale?quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:41 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
16:30 kan ik ervoor nog de jeugd CL finale met Ajax erin kijken.
Wordt vanavond pas gespeeld dacht ik, maar het wordt dus of Inter of Marseille.quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:46 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ja dat is wel een lekker opwarmertje, tegen wie spelen ze de finale?
Zeg ik niet expliciet uitvak? leer ff lezenquote:Op woensdag 21 maart 2012 17:25 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Feyenoord ja. Je wilt toch niet serieus beweren dat jullie een hondstrouw publiek hebben? Ik denk serieus dat de Arena gemiddeld per wedstrijd na het Gelredome en het Parkstad-stadion het slechtst gevuld is.
Je kan wel heel druk achterom blijven kijken maar het is voor Ajax heel simpel. Alles winnen en hopen dat AZ een misstap maakt. Simpel.quote:Op woensdag 21 maart 2012 19:34 schreef duo-penotti het volgende:
Graafschap - Twente
1-1
2e helft begint
Zou mooi zijn als Twente weer punten laat liggen. Maar ik denk dat die superboeren dit niet vol gaan houden
Die keeper.quote:Op woensdag 21 maart 2012 22:02 schreef stoeltafel het volgende:
Net eerste helft PSV gezien, PSV maar matig. Zondag moet lukken
quote:Op woensdag 21 maart 2012 17:25 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Feyenoord ja. Je wilt toch niet serieus beweren dat jullie een hondstrouw publiek hebben? Ik denk serieus dat de Arena gemiddeld per wedstrijd na het Gelredome en het Parkstad-stadion het slechtst gevuld is.
Overwinning op PSV tig keer belangrijker maar dan heb je de titel nog niet, maar leuk als die jochies winnenquote:Op woensdag 21 maart 2012 18:52 schreef dimmak het volgende:
Er worden dus zondag 2 titels veroverd door ons alles Ajax!
Dat was die aardappelzak uit Zweden.quote:Op donderdag 22 maart 2012 07:01 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
hij liet bij NAC - PSV 3 goals door hoor.
neequote:Op donderdag 22 maart 2012 07:12 schreef J2T het volgende:
[..]
Dat was die aardappelzak uit Zweden.
Cocu voert twee logische en makkelijke wisselingen in het elftal door en voila, PSV zit weer in een flow.
Is er trouwens al een waarschijnlijke selectie van zondag te vinden? Derk en Kolbein op de bank?
Oh sorry. Ik dacht serieus dat Isaksson op goal stond. Nou ja, dat geeft de burger weer moed.quote:Op donderdag 22 maart 2012 07:20 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
nee
http://www.vi.nl/Wedstrij(...)906&typeofpage=84140
Gisteren keepte hij goed en liet weliswaar een goaltje door.quote:Op donderdag 22 maart 2012 07:21 schreef J2T het volgende:
[..]
Oh sorry. Ik dacht serieus dat Isaksson op goal stond. Nou ja, dat geeft de burger weer moed.
hopelijk zitten ze niet bij de selectie. Lekker pas 1 april weer inzetten.quote:Op donderdag 22 maart 2012 07:12 schreef J2T het volgende:
[..]
Dat was die aardappelzak uit Zweden.
Cocu voert twee logische en makkelijke wisselingen in het elftal door en voila, PSV zit weer in een flow.
Is er trouwens al een waarschijnlijke selectie van zondag te vinden? Derk en Kolbein op de bank?
Komt dit ook nog ergens op tv? Ik heb geen ELquote:Internazionale is zondag de tegenstander van Ajax A1 in de NextGen Series, de Champions League voor jeugdspelers. De Italianen wonnen gisteravond in de halve finale met 2-0 van Olympique Marseille.
De finale wordt zondag op grote schermen uitgezonden in de Arena, voorafgaand aan Ajax - PSV.
Alleen op Eredivisie live volgens mij.quote:Op donderdag 22 maart 2012 07:38 schreef Karina het volgende:
Is er een apart topic van Next Gen eigenlijk? Kon het niet zo snel vinden. A1 moet tegen Inter in de finale
[..]
Komt dit ook nog ergens op tv? Ik heb geen EL
Wat een onzinquote:Op woensdag 21 maart 2012 16:56 schreef J2T het volgende:
Op wat zijn jullie PSV supporters eigenlijk trots? Jullie hebben geen identiteit, jullie hebben geen jeugd, geen clubhelden en jullie supporters verkleden zich als clowns.
Mwah, niet om te trollen, maar er zit wel iets in. Philips had besloten dat er meer reclame gemaakt moest worden, en toen hebben ze maar een voetbalclub opgericht, puur voor de marketing.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:23 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Wat een onzinik zie supporters van andere clubs dit wel vaker roepen maar het is echt gebaseerd op niks.
99 jaar geleden.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah, niet om te trollen, maar er zit wel iets in. Philips had besloten dat er meer reclame gemaakt moest worden, en toen hebben ze maar een voetbalclub opgericht, puur voor de marketing.
Yep, PSV is net zo een team als Bayer Leverkusen.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah, niet om te trollen, maar er zit wel iets in. Philips had besloten dat er meer reclame gemaakt moest worden, en toen hebben ze maar een voetbalclub opgericht, puur voor de marketing.
Tot relatief niet zo heel lang geleden kreeg je ook een PSV SCC als je werkzaam was bij philips.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah, niet om te trollen, maar er zit wel iets in. Philips had besloten dat er meer reclame gemaakt moest worden, en toen hebben ze maar een voetbalclub opgericht, puur voor de marketing.
... Maar tegelijkertijd ó zo waar.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:23 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Wat een onzinik zie supporters van andere clubs dit wel vaker roepen maar het is echt gebaseerd op niks.
Dus omdat 99 jaar Philips hun naam wilde plakken op een voetbal team zodat ze met hun merk/logo rond zouden lopen (slim toch?) is de club niks, stellen de supporters niks voor, zijn er geen goede spelers/iconen/helden geweest?quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah, niet om te trollen, maar er zit wel iets in. Philips had besloten dat er meer reclame gemaakt moest worden, en toen hebben ze maar een voetbalclub opgericht, puur voor de marketing.
Leg uit waarom dan?quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:37 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
... Maar tegelijkertijd ó zo waar.
Sowieso is PSV het lelijke eendje van de traditionele top 3. Een echte identiteit is er niet echt, zoals eerder aangegeven. En op supportersvlak worden ze zelfs al voorbij gestreefd door opkomende clubs als Twente.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:37 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Dus omdat 99 jaar Philips hun naam wilde plakken op een voetbal team zodat ze met hun merk/logo rond zouden lopen (slim toch?) is de club niks, stellen de supporters niks voor, zijn er geen goede spelers/iconen/helden geweest?
Die trouwens ook ZWAAR gemaakt zijn hoor, die strontboeren uit Duitsland.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Sowieso is PSV het lelijke eendje van de traditionele top 3. Een echte identiteit is er niet echt, zoals eerder aangegeven. En op supportersvlak worden ze zelfs al voorbij gestreefd door opkomende clubs als Twente.
+1. Vooral dat BOERUH geroep na een goal is lachwekkend.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Sowieso is PSV het lelijke eendje van de traditionele top 3. Een echte identiteit is er niet echt, zoals eerder aangegeven. En op supportersvlak worden ze zelfs al voorbij gestreefd door opkomende clubs als Twente.
Beetje het lachertje van nederland.
Ik zeg ook deelsquote:Op donderdag 22 maart 2012 11:37 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Dus omdat 99 jaar Philips hun naam wilde plakken op een voetbal team zodat ze met hun merk/logo rond zouden lopen (slim toch?) is de club niks, stellen de supporters niks voor, zijn er geen goede spelers/iconen/helden geweest?
O je wil een serieuze onderbouwing? Nou, dit was alvast een onderbouwing voor dat 'clowns' element wat genoemd werd.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:39 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Aha.. dit weer. Goed argument kerel, ga nu maar weer ergens anders trollen.
Graag ja, want elke club heeft een groep van die mongooltjes.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:40 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
O je wil een serieuze onderbouwing? Nou, dit was alvast een onderbouwing voor dat 'clowns' element wat genoemd werd.
De rest komt zometeen. Let maar op.
Ja, maar in het PSVtopic dit posten is trollenquote:
Ja inderdaad...quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:41 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, maar in het PSVtopic dit posten is trollen.
Dat is maar gedeeltelijk waar. Philips richtte Philips Sport Vereniging op. Daar had je een zwemclub, tennisvereniging en voetbalclub van. De voetbalclub is tot wat groters uit gegroeid.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah, niet om te trollen, maar er zit wel iets in. Philips had besloten dat er meer reclame gemaakt moest worden, en toen hebben ze maar een voetbalclub opgericht, puur voor de marketing.
Dit vind ik al wat beter, maar dat Philips contacten heeft en scout in zuid amerika maakt opeens de club minder? Volgens mij wilde Ajax Ronaldo ook kopen hoor.. maar PSV was ze net voor? En er zullen genoeg andere spelers zijn uit het buitenland of zuid amerika die bij Ajax/Feyenoord zijn gekomen..quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik zeg ook deels.
PSV heeft het zakelijk gewoon goed gedaan zullen we maar zeggen, veel kopen voornamelijk. Daar zijn idd door goeie contacten in zuid amerika, van Philips, een paar hele grote spelers door gekomen.
Ik zeg niets over de prestaties op het veld, die zijn gewoon uitstekend. Het gaat (voor MIJ) om het feit dat het een bedrijfsspeeltje was, succes wordt gekocht, niet opgeleid etc.
En ja, (sorry) nu weer bakken subsidie krijgen helpt niet mee om dat imago te veranderen.
Nee, 1 team speelt in een ufo.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:47 schreef HeatWave het volgende:
Ik snap dat jij het niet snapt. Hoewel voetbal een simpel spelletje is, zijn gevoelens in het voetbal gewoon niet uit te leggen..
PSV staat gewoon bekend als de zielloze club, feyenoord als "de stadionclub" (ja, de rest speelt in een soepkom?). Ajax als de arrogante club etc etc.
Is allemaal niet 100% correct, maar zo werkt het.
Neuh, afgunst is het zeker nietquote:Op donderdag 22 maart 2012 11:49 schreef Geo4kant het volgende:
Zo werkt het inderdaad.. en volgens mij is het allemaal het zelfde.. gewoon afgunst.
Nee joh, geen afgunst. Er is niks bij PSV dat ik bij Feyenoord zou willen hebben. En ik denk dat dat omgekeerd voor jou net zo voelt. (idem voor Ajax overigens)quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:49 schreef Geo4kant het volgende:
Zo werkt het inderdaad.. en volgens mij is het allemaal het zelfde.. gewoon afgunst.
Nee hoor, ik zie ook dingen die ik bij mijn club zou willen zien.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:51 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Nee joh, geen afgunst. Er is niks bij PSV dat ik bij Feyenoord zou willen hebben. En ik denk dat dat omgekeerd voor jou net zo voelt. (idem voor Ajax overigens)
Afgunst naar PSV?quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:49 schreef Geo4kant het volgende:
Zo werkt het inderdaad.. en volgens mij is het allemaal het zelfde.. gewoon afgunst.
Dat is nou juist het verschil. Bij PSV is het geen afgunst, al willen die boertjes dat maar al te graag geloven. Dat is nou juist het verschil tussen de rivaliteit die er tussen Feyenoord en Ajax is en PSV die eigenlijk geen echte rivaal heeft, maar daar wel altijd naarstig naar op zoek is. Constant die bevestiging zoeken van 'zie je nou wel, ze vinden ons wel belangrijk'quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:49 schreef Geo4kant het volgende:
Zo werkt het inderdaad.. en volgens mij is het allemaal het zelfde.. gewoon afgunst.
Ja inderdaad. Echt gewoon niemand vindt PSV belangrijk. Het leukste is dan dat die gasten zeggen: "zolang wij de prijzen hebben hoeven ze niet jaloers te zijn wat mij betreft uwuwuw" om dan toch een argument te hebben waarop we 'afgunstig' moeten zijn.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is nou juist het verschil. Bij PSV is het geen afgunst, al willen die boertjes dat maar al te graag geloven. Dat is nou juist het verschil tussen de rivaliteit die er tussen Feyenoord en Ajax is en PSV die eigenlijk geen echte rivaal heeft, maar daar wel altijd naarstig naar op zoek is. Constant die bevestiging zoeken van 'zie je nou wel, ze vinden ons wel belangrijk'
Gewoon pure comedy. Zo zou ik PSV willen omschrijven.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:56 schreef Geo4kant het volgende:
Maar wel roepen liever Twente kampioen dan PSV.. oke, zeg jij het maar hoe je het wilt noemen dan?
Das dus het niet gunnen van prijzen aan gekochte teamsquote:Op donderdag 22 maart 2012 11:56 schreef Geo4kant het volgende:
Maar wel roepen liever Twente kampioen dan PSV.. oke, zeg jij het maar hoe je het wilt noemen dan?
Er is geen Feijenoorder die dat roept. Sterker nog, ELKE Feijenoorder wil NIET dat zij kampioen worden wegens Ferrader Fer.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:56 schreef Geo4kant het volgende:
Maar wel roepen liever Twente kampioen dan PSV.. oke, zeg jij het maar hoe je het wilt noemen dan?
Ja inderdaadquote:Op donderdag 22 maart 2012 11:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Gewoon pure comedy. Zo zou ik PSV willen omschrijven.
Inderdaad, jullie hebben namelijk geen enkel argument in te brengen tegen de werkelijkheid die subsidie heet.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:59 schreef Geo4kant het volgende:
Tja, valt weinig te discussiëren als het alleen maar terug komt op die 'subsidie'.
Dit moet ik even tegenspreken.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:57 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Er is geen Feijenoorder die dat roept. Sterker nog, ELKE Feijenoorder wil NIET dat zij kampioen worden wegens Ferrader Fer.
Hetzelfde geldt voor Wijnaldem.
Maar, de ECHTE reden waarom we een bloedhekel aan jullie hebben: de financiële bail-out, niet afgestraft worden voor jarenlang wanbeleid, om dan te gaan lopen 'pochen' tot-en-met. "KAMPIOENUEUHH" roepen als op de balustrade de nieuwe spelers worden aangekocht, terwijl de inkt nog moet drogen op het subsidieakkoord
!
Nee, dat gaat 100% tegen de mentaliteit van Feijenoord in. UIT EIGEN KRACHT VOORTGEBRACHT.
Ach, ik heb nog wel enige sympathie voor die jongens aan de verkeerde kant van de Holterberg.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:56 schreef Geo4kant het volgende:
Maar wel roepen liever Twente kampioen dan PSV.. oke, zeg jij het maar hoe je het wilt noemen dan?
Nou ja, het lege uitvak, de intens suffe liedjes (doelen, doelen, echt WAT DE FUCK?!) helpt ook niet meequote:Op donderdag 22 maart 2012 11:59 schreef Geo4kant het volgende:
Tja, valt weinig te discussiëren als het alleen maar terug komt op die 'subsidie'.
Subsidie komt gewoon erbij in het rijtje ´zielloos, geen clubcultuur, een supportersschare om je dood van te schamen/geen fanatieke aanhang/famous for not travelling/koketteren met 'boeren' in een stad als Eindhoven, geen jeugdopleiding, zogenaamd gemoedelijk ('werkuh voor je kankuhgeld')quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:59 schreef Geo4kant het volgende:
Tja, valt weinig te discussiëren als het alleen maar terug komt op die 'subsidie'.
Maar nog liever heeft hij Heerenveen of Feijenoord.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:00 schreef wolferl het volgende:
[..]
Dit moet ik even tegenspreken.
Een goede vriend van mij, helaas Feyenoorder, heeft liever PSV of Twente kampioen dan Ajax.
En desnoods moet Feyenoord maar een handje helpen, alles om Ajax geen kampioen te laten worden. En het bewijs heb ik, want hij plempt het op Facebook telkens.
Nee, jouw my way or the high way mentaliteit gaat nooit weg. Daarnaast is er maar een argument tegen dat 'subsidie' gedoe en dat is dat het legaal is, dat de KNVB het goed vind, dat het rechtsgeldig etc. Daarnaast hebben andere clubs in de Eredivisie WEL subsidie gehad waar PSV de grond verkocht. (Al is dat natuurlijk een loophole)quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:00 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Inderdaad, jullie hebben namelijk geen enkel argument in te brengen tegen de werkelijkheid die subsidie heet.
Jep.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:02 schreef Caland het volgende:
[..]
Subsidie komt gewoon erbij in het rijtje ´zielloos, geen clubcultuur, een supportersschare om je dood van te schamen/geen fanatieke aanhang/famous for not travelling/koketteren met 'boeren' in een stad als Eindhoven, geen jeugdopleiding, zogenaamd gemoedelijk ('werkuh voor je kankuhgeld')
Jij snapt het.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:03 schreef HeatWave het volgende:
Feyenoorders horen ook niet te willen dat Ajax kampioen wordt, dat is traditie.
Ging mij er meer om dat Helpmefok redeneerde dat Feyenoorders ook Twente en PSV geen kampioen zien willen worden (als Feyenoord het zelf niet word). Want dat is namelijk niet waar.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:03 schreef HeatWave het volgende:
Feyenoorders horen ook niet te willen dat Ajax kampioen wordt, dat is traditie.
Doelen? Geen idee, ik versta sowieso die nummers nietquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:01 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou ja, het lege uitvak, de intens suffe liedjes (doelen, doelen, echt WAT DE FUCK?!) helpt ook niet mee.
Oost is wel fanatiek, jij blijft terug komen met het bus filmpje of die werken voor je kankergeld types.. die heb je bij jou club ook? Bij Ajax ook.. overal, wil jij zeggen dat die billies de hele club vertegenwoordigen?quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:02 schreef Caland het volgende:
[..]
Subsidie komt gewoon erbij in het rijtje ´zielloos, geen clubcultuur, een supportersschare om je dood van te schamen/geen fanatieke aanhang/famous for not travelling/koketteren met 'boeren' in een stad als Eindhoven, geen jeugdopleiding, zogenaamd gemoedelijk ('werkuh voor je kankuhgeld')
Nee hoor, ik ben goed in staat om onderbouwde argumenten te accepteren. "De KNVB vindt het goed en het is rechtsgeldig" zijn voor mij geen argumentenquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:02 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Nee, jouw my way or the high way mentaliteit gaat nooit weg. Daarnaast is er maar een argument tegen dat 'subsidie' gedoe en dat is dat het legaal is, dat de KNVB het goed vind, dat het rechtsgeldig etc. Daarnaast hebben andere clubs in de Eredivisie WEL subsidie gehad waar PSV de grond verkocht. (Al is dat natuurlijk een loophole)
Eriksen was 16, maar het lijkt me sowieso niet wenselijk om Deense jongetjes van 11 te gaan halen.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:06 schreef HeatWave het volgende:
Eriksen misschien niet, maar er zijn spelers in Ajax1 die vanaf hun 7de bij Ajax spelen natuurlijk.
En niet alles is zo zwart/wit de reden waarom "men" PSV zo ziet.
Dat argument van Eriksen is leuk tegen Ajacieden maar niet tegen Caland.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:05 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Doelen? Geen idee, ik versta sowieso die nummers niet
[..]
Oost is wel fanatiek, jij blijft terug komen met het bus filmpje of die werken voor je kankergeld types.. die heb je bij jou club ook? Bij Ajax ook.. overal, wil jij zeggen dat die billies de hele club vertegenwoordigen?
Maar wat is nou een jeugd opleiding.. als je spelers zoals Eriksen wat op hun 17 koopt, 2 jaar in jouw A team stalt en dan naar het eerste gooit.. is het dan 'een speler uit eigen jeugd' ?
Wat is een jeugdopleiding als de helft van de internationals geschiedenis heeft in de Ajax jeugd.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:05 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Doelen? Geen idee, ik versta sowieso die nummers niet
[..]
Oost is wel fanatiek, jij blijft terug komen met het bus filmpje of die werken voor je kankergeld types.. die heb je bij jou club ook? Bij Ajax ook.. overal, wil jij zeggen dat die billies de hele club vertegenwoordigen?
Maar wat is nou een jeugd opleiding.. als je spelers zoals Eriksen wat op hun 17 koopt, 2 jaar in jouw A team stalt en dan naar het eerste gooit.. is het dan 'een speler uit eigen jeugd' ?
Ik blijft terugkomen op de jaarlijkse trip die ik naar Eindhoven maak, waar je 90 minuten lang geen boertje hoort tijdens de wedstrijd en het net een thuiswedstrijd is. Dan kan je wel werkelijk alles proberen te jatten, zoals het werken voor je kankergeld inderdaad of die kansloze corteo'squote:Op donderdag 22 maart 2012 12:05 schreef Geo4kant het volgende:
Oost is wel fanatiek, jij blijft terug komen met het bus filmpje of die werken voor je kankergeld types.. die heb je bij jou club ook? Bij Ajax ook.. overal, wil jij zeggen dat die billies de hele club vertegenwoordigen?
nee.quote:Maar wat is nou een jeugd opleiding.. als je spelers zoals Eriksen wat op hun 17 koopt, 2 jaar in jouw A team stalt en dan naar het eerste gooit.. is het dan 'een speler uit eigen jeugd' ?
Dat is WEL waar, IEMAND moet het worden als wij het niet worden, maar dan willen we liever niet Ajax, Twente of PSV. Pér persoon scheelt een beetje hoe of wat, ik wil liever niet Ajax en PSV, maar ik heb maten die dus gewoon onder geen beding Twente of PSV kampioen willen zien worden.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:05 schreef wolferl het volgende:
[..]
Ging mij er meer om dat Helpmefok redeneerde dat Feyenoorders ook Twente en PSV geen kampioen zien willen worden (als Feyenoord het zelf niet word). Want dat is namelijk niet waar.
Nee inderdaad. Dat één supporter liever PSV of Twente ziet dan Ajax spreekt niet voor de hele massa van 50.000 man. Ja, het overgrote deel ziet Ajax liever geen kampioen worden want 'traditie'. Maar geloof mij nou maar, Feijenoorders hebben een scheithekel aan Twente wegens gemaakte sfeer, gemaakte supporters et cetera.quote:Maar goed het maakt niet uit.
Dat is dan ook een geweldig talentquote:Op donderdag 22 maart 2012 11:56 schreef wolferl het volgende:
http://www.ajaxshowtime.c(...)rfect-bij-ajax-.html
Morton Olsen raad Lucas Andersen aan om naar Ajax te gaan, min of meer.
Ik ben hier wel blij mee.
Ik moet wel zeggen dat ik het een beetje krom vind dat je PSV liever geen kampioen ziet worden omdat dat een zielloze kutclub is, maar AZ is geen probleem.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:09 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Dat is WEL waar, IEMAND moet het worden als wij het niet worden, maar dan willen we liever niet Ajax, Twente of PSV. Pér persoon scheelt een beetje hoe of wat, ik wil liever niet Ajax en PSV, maar ik heb maten die dus gewoon onder geen beding Twente of PSV kampioen willen zien worden.
Kijk dat het Feijenoordpubliek in stadions er bovenuit springt is niets bijzonders, dat gebeurt in vrijwel elk stadion wel (Twente uit anyone?quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:08 schreef Caland het volgende:
Ik blijft terugkomen op de jaarlijkse trip die ik naar Eindhoven maak, waar je 90 minuten lang geen boertje hoort tijdens de wedstrijd en het net een thuiswedstrijd is. Dan kan je wel werkelijk alles proberen te jatten, zoals het werken voor je kankergeld inderdaad of die kansloze corteo's! Maar het helpt niet echt he?
Patrick Olsen is ook een groot talent.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:10 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Dat is dan ook een geweldig talent
quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:10 schreef Adames het volgende:
[..]
Ik moet wel zeggen dat ik het een beetje krom vind dat je PSV liever geen kampioen ziet worden omdat dat een zielloze kutclub is, maar AZ is geen probleem.
Je hebt het al 2500 keer gehoord, dat komt omdat het waar isquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:08 schreef Geo4kant het volgende:
Van mij mag je die mening hebben hoor, ik ben alleen benieuwd waarom. Tot nu toe heb ik weinig zinnige argumenten gehoord, HMF die alleen maar over subsidie en zijn eigen clubje praat, dat verhaal heb ik al 2500x gehoord..
Want dat gebeurt wekelijks bij Feijenoord met honderden supporters?quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:12 schreef Geo4kant het volgende:
Ik zie het al.. Feyenoord is trend zetter? Over 5 jaar gaan meerdere clubs het trainingsveld op en gebouwen slopen? Dat wordt gezellig!
Maar ik ontken het ook niet, ik snap dat dat oneerlijk is en niet zoals het hoort. En PSV gaat ook nog in de problemen komen want ze voeren ook een kutbeleid, ze zeggen van niet maar heel hun financiele functioneren hangt gewoon af van CL.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:12 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je hebt het al 2500 keer gehoord, dat komt omdat het waar is.
Dit is de grootst mogelijke onzin. Ieder beetje bedrijf had in het verleden een eigen team. Zo heb je in Eindhoven ook Brabantia, die komen ook voort uit een bedrijf. Er werd toen nog zonder reclame gespeeld. Het was de bedrijfsfilosofie van Philips. Als men werkte bij philips, woonde men in een huis van philips, kon iedereen op vakantie op een park van philips, de kinderen kregen een studiebeurs van philips, men ging zwemmen in het philipsbad en kon GRATIS sporten bij een amateurclub, de Philips Sport Vereniging.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah, niet om te trollen, maar er zit wel iets in. Philips had besloten dat er meer reclame gemaakt moest worden, en toen hebben ze maar een voetbalclub opgericht, puur voor de marketing.
quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:13 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Want dat gebeurt wekelijks bij Feijenoord met honderden supporters?
Ik houd mijn hart vast wat PSV betreft, als ze dit jaar geen CL halen stort het financieel compleet in. Moet je voorstellen dat die gasten 8e worden, dan flikkeren ze een brandbom op de herdgang.
O nee, wacht, dan heeft PSV ineens nog maar 5000 supporters.
Wat een klets weerquote:Op donderdag 22 maart 2012 11:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah, niet om te trollen, maar er zit wel iets in. Philips had besloten dat er meer reclame gemaakt moest worden, en toen hebben ze maar een voetbalclub opgericht, puur voor de marketing.
Fucking hell, een PSV'er met verstand.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:14 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Maar ik ontken het ook niet, ik snap dat dat oneerlijk is en niet zoals het hoort. En PSV gaat ook nog in de problemen komen want ze voeren ook een kutbeleid, ze zeggen van niet maar heel hun financiele functioneren hangt gewoon af van CL.
quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:14 schreef Geo4kant het volgende:
[..]Dat was blijkbaar al gebeurt, een of andere mongool gooide een stuk vuurwerk op het trainingsveld op de hertgang
Nou, als voetbal supporter heb je ook niet heel veel keus in je begin jaren. Het is net als met geloof, als je ouders je dat mee willen geven wordt dat op je doorgeven dmv dwang/dat hoort zo.. Ook telt de plaats waar je geboren wordt erg mee.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:16 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Fucking hell, een PSV'er met verstand.
Maar jezus, hoe kan je een club als dat dan supporteren? Ik vind dat zo wálgelijk. Laat je dan gelijk uitkopen door een sjeik.
Zo ziet het eruit voor jou, maar voor mij.. was het gewoon het patroon en faal product Rutten zet zich door, je wordt weer derde.. misschien zelfs vijfde of zesde dit jaar. Die man moest gewoon weg, maar door het falen van de directie durfde de dit niet (Misschien omdat Rutten Brands binnen heeft gehaald?).. En liever nu Rutten weg en nog een kans maken.. dan weer 3e worden, want dat was gewoon gebeurd.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:18 schreef Helpmefok het volgende:
[..]![]()
. Omdat ze DERDE staan met 2 punten achterstand t.o.v. de nummer 1?
![]()
.
Mijn god... hoe moet dat als de club 2 jaar achter elkaar geen CL haalt, dan GEEN bail-out krijgt en de supporters een Feijenoordseizoen over zich heen krijgt.
O wacht, jullie hebben altijd nog carnaval.
Gast, hoeveel supporters zaten er ook alweer bij Feyenoord een jaar of 5 geleden, gemiddeld een 30.000? En in seizoen 1988/1989, gemiddeld 6duizend nogwat. Die hele Feyenoord trouwste publiek, ik geloof het allemaal wel hoor. Maar dat je dan altijd roept dat dat bij andere clubs niet zo zou zijn, bewijs het maar. Dat kun je niet want bij andere clubs gaat het niet minder. Groningen draait een kutseizoen en blijft ook vol zitten.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:13 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Want dat gebeurt wekelijks bij Feijenoord met honderden supporters?
Ik houd mijn hart vast wat PSV betreft, als ze dit jaar geen CL halen stort het financieel compleet in. Moet je voorstellen dat die gasten 8e worden, dan flikkeren ze een brandbom op de herdgang.
O nee, wacht, dan heeft PSV ineens nog maar 5000 supporters.
Ja maar stel nou dat Feijenoord uitgekocht wordt door een reike sjeik. Die pompt 2 miljard in een nieuw stadion, koopt voor 100en miljoenen aan spelers, verandert de clubtenues et cetera.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:18 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Nou, als voetbal supporter heb je ook niet heel veel keus in je begin jaren. Het is net als met geloof, als je ouders je dat mee willen geven wordt dat op je doorgeven dmv dwang/dat hoort zo.. Ook telt de plaats waar je geboren wordt erg mee.
Pertinent onwaar. Feijenoord had vorig jaar voor het eerst sinds 2004 terugvallende bezoekersaantallen, dat is dus een stagnering sinds de rampjaren 2005 - 2010!quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:21 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Gast, hoeveel supporters zaten er ook alweer bij Feyenoord een jaar of 5 geleden, gemiddeld een 30.000?
quote:En in seizoen 1988/1989, gemiddeld 6duizend nogwat. Die hele Feyenoord trouwste publiek, ik geloof het allemaal wel hoor.
Ja dan noem je ook PRECIES die éne andere volksclub (naast Ajax maar dat vind ik geen volksclub meer sinds de beursgangquote:Maar dat je dan altijd roept dat dat bij andere clubs niet zo zou zijn, bewijs het maar. Dat kun je niet want bij andere clubs gaat het niet minder. Groningen draait een kutseizoen en blijft ook vol zitten.
Eindhoven loopt COMPLEET leeg als het 2 jaar een Feijenoordseizoen over zich heen krijgt. Calands' argumentatie klopt wederom eens volledigquote:Eindhoven en de regio vullen het stadion wel hoor, ook als ze 6e worden. De toeschouwersaantallen zijn over de hele linie nou eenmaal flink gestegen de afgelopen 2 decennia. Dat vindt zijn oorzaal waarschijnlijk in de toegenomen veiligheid en de luxere stadions.
LOL, je spreekt jezelf tegenquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:25 schreef Kopstoot het volgende:
[ afbeelding ]
Alstu, het hondstrouwe legioen. In uitwedstrijden, ja! Thuis? Neuh hoor.
Vergeet ook niet dat Feyenoord nu zo geweldig met de eigen jeugd bezig is omdat ze jarenlang op te grote voet hebben geleefd en in 2007 nog een stel riant verdienende bejaarden hebben aangetrokken.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:24 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja maar stel nou dat Feijenoord uitgekocht wordt door een reike sjeik. Die pompt 2 miljard in een nieuw stadion, koopt voor 100en miljoenen aan spelers, verandert de clubtenues et cetera.
Sorry hoor... ik zou me dan niet meer met de club kunnen identificeren. Fuck, ik zou het al niet meer kunnen als Rotterdam 50 miljoen toeschuift en even half FC-Utrecht opgekocht wordt in plaats van de ontwikkeling van onze eigen jeugd, het zoeken van spelers die passen bij de clubcultuur et cetera.
Ik zou dan echt supporter-af zijn.
Dat ontken ik niet. Het VERSCHIL is dat wij ZELF leiden voor het mismanagement van die kankermongool Boszquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:29 schreef Monolith het volgende:
[..]
Vergeet ook niet dat Feyenoord nu zo geweldig met de eigen jeugd bezig is omdat ze jarenlang op te grote voet hebben geleefd en in 2007 nog een stel riant verdienende bejaarden hebben aangetrokken.
Lekker weertje in Amsterdam.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:26 schreef wolferl het volgende:
LOL, ik zit in een Ajax topic, en het enige waar men het over heeft hier, is Feyenoord en PSV.
Kunnen we het hebben over Ajax?
Klopt, wordt oud, zat meer rond 2001 te denken. Maargoed, opvallend om te zien dat het legioen in de magere jaren 90 niet heel trouw was. Pas na het winnen van de uefacup kwam men weer massaal. Het idee is duidelijk toch? Dat hondstrouwe legioen is ook enigszins een gemaakt stokpaardje van Feyenoorders. Als je het mij vraagt omdat men nou eenmaal ergens de beste in wil zijn.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:28 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
LOL, je spreekt jezelf tegen. Feijenoord GROEIT sinds de rampjaren 05-06 juist in die tabel
![]()
Slim hoor die PSV'ers
Ik hoop 3-0, ik vrees 0-3, maar ik denk 1-1.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:30 schreef Tyron het volgende:
[..]
Lekker weertje in Amsterdam.
Zondag Ajax 3-0 PSV, heb net even in mijn glazen bol gekeken.
Mijn scriptie moet vandaag af, dus reageer niet al te snel. Niet te hard van stapel lopen.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:31 schreef Helpmefok het volgende:
Nu reageert die kopstoot ineens niet meerPWNT.
Hopen dat het publiek er vol achter gaat staan net zoals tegen Twente. Het is iig lekker weer, dus daar ligt het niet aan.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:32 schreef wolferl het volgende:
[..]
Ik hoop 3-0, ik vrees 0-3, maar ik denk 1-1.
Een saaie 1-1. Twee ploegen die willen, maar ook afwachten. PSV heeft veel zelfvertrouwen getankt. Kan best zijn dat ze gaan counteren in de ArenA, en dan zijn ze gevaarlijk.
PSV kan niet counteren, Ajax trouwens ook niet.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:32 schreef wolferl het volgende:
[..]
Ik hoop 3-0, ik vrees 0-3, maar ik denk 1-1.
Een saaie 1-1. Twee ploegen die willen, maar ook afwachten. PSV heeft veel zelfvertrouwen getankt. Kan best zijn dat ze gaan counteren in de ArenA, en dan zijn ze gevaarlijk.
Ik hoop dat je het substantiele verschil tussen staatssteun en steun van welvarende Feyenoordsupporters snapt?quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:33 schreef Geo4kant het volgende:
Ik moet het eens zien hoor als een club als feyenoord een injectie zou krijgen van tientallen miljoen.. al zijn het maar giften of leningen van vrienden (van feyenoord) hoeveel supporters dan niet meer komen omdat ze zich niet meer kunnen identificeren met de club
Haha ja inderdaad.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:32 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ach, ze spreken wel de waarheid.
PSVKut club.
Dat is onzin, natuurlijk komen ze dan nog. Het blijft hun club lijkt mij. Maar het zegt niets over hun tevredenheid erover.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:33 schreef Geo4kant het volgende:
Ik moet het eens zien hoor als een club als feyenoord een injectie zou krijgen van tientallen miljoen.. al zijn het maar giften of leningen van vrienden (van feyenoord) hoeveel supporters dan niet meer komen omdat ze zich niet meer kunnen identificeren met de club
Oke, dus als wij de grond hadden verkocht aan de Bart Smit dan was het wel prima in orde?quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik hoop dat je het substantiele verschil tussen staatssteun en steun van welvarende Feyenoordsupporters snapt?
Tegen Heerenveen counterde PSV ook. Heerenveen was zo naïef om te gaan aanvallen, omdat ze zogenaamd de beste aanval van Nederland hebben. Maar met die verdediging van Heerenveen is naatje. PSV won niet voor niets met 5-1.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:34 schreef Adames het volgende:
[..]
PSV kan niet counteren, Ajax trouwens ook niet.
Jawel. Daarom zijn er ook vermogende PSV'ers geweest die zo'n 50 miljoen renteloos hebben geleend toen het reddingsplan van de gemeente er door was. Onder andere Swinkels, Van der Leegte etc.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik hoop dat je het substantiele verschil tussen staatssteun en steun van welvarende Feyenoordsupporters snapt?
Jaquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:35 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Oke, dus als wij de grond hadden verkocht aan de Bart Smit dan was het wel prima in orde?
Net als HEEL de eredivisiequote:Op donderdag 22 maart 2012 12:32 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Klopt, wordt oud, zat meer rond 2001 te denken. Maargoed, opvallend om te zien dat het legioen in de magere jaren 90 niet heel trouw was.
Tevens WEER niet waar. Feijenoord ging al groeien na '93 met hier en daar een 'hikje'.quote:Pas na het winnen van de uefacup kwam men weer massaal. Het idee is duidelijk toch? Dat hondstrouwe legioen is ook enigszins een gemaakt stokpaardje van Feyenoorders. Als je het mij vraagt omdat men nou eenmaal ergens de beste in wil zijn.
Geweldig! Helemaal heerlijk dat Feijenoord toen spelers haalde en we een gooi gingen doen naar Champions League. Geweldig verzonnen Bosz, die talentpools waarmee je met één talentpool NAUWELIJKS de salarissen van alle spelers gedurende EEN jaar kon dekkenquote:Overigens. Feyenoord doet nu noodgedwongen wat met de jeugd, meer dan aardig. Hoop dat er een coach bij PSV komt die dat ook aandurft. Maar, Helpmefok, wat vond jij ervan toen Feyenoord een aantal jaar geleden de jeugd deels oversloeg en allerlei corryfeeen haalde, voor veel geld en torenhoge salarissen? Was het toen je club niet meer, kon je het niet aan?
Is Bart Smit een PSV'er dan? Zit er wel een beetje in he in Eindhoven, die voorliefde voor kinderen.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:35 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Oke, dus als wij de grond hadden verkocht aan de Bart Smit dan was het wel prima in orde?
Ik hoop dat hij snapt dat al die centen terugbetaalt moeten wordenquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik hoop dat je het substantiele verschil tussen staatssteun en steun van welvarende Feyenoordsupporters snapt?
Daarom spelen wij altijd goed tegen Ajax, omdat Ajax dan het spel wil maken en aanvallend speelt.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:36 schreef wolferl het volgende:
[..]
Tegen Heerenveen counterde PSV ook. Heerenveen was zo naïef om te gaan aanvallen, omdat ze zogenaamd de beste aanval van Nederland hebben. Maar met die verdediging van Heerenveen is naatje. PSV won niet voor niets met 5-1.
quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
JaAlleen doen die dat dus niet, zonder de gemeente had PSV het nu enorm zwaar gehad.
Ik snap dat je staatssteun niet vind kunnen, maar het wel goedkeuren als het aan ieder ander willekeurig bedrijf verkocht werd is wel goed.. Oftewel je vind het dus prima als er een oliesjeik komt of een Mr. B-balkan editie zoals bij Vitesse?quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Is Bart Smit een PSV'er dan? Zit er wel een beetje in he in Eindhoven, die voorliefde voor kinderen.
quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Is Bart Smit een PSV'er dan? Zit er wel een beetje in he in Eindhoven, die voorliefde voor kinderen.
nee, dan krijg je dus van die intens gehaatte clubs als Man Cityquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:38 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Daarom spelen wij altijd goed tegen Ajax, omdat Ajax dan het spel wil maken en aanvallend speelt.
[..]
[..]
Ik snap dat je staatssteun niet vind kunnen, maar het wel goedkeuren als het aan ieder ander willekeurig bedrijf verkocht werd is wel goed.. Oftewel je vind het dus prima als er een oliesjeik komt of een Mr. B-balkan editie zoals bij Vitesse?
De pedo per gemeente is in brabant/eindhoven hoger? Of wat zwam je?quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Is Bart Smit een PSV'er dan? Zit er wel een beetje in he in Eindhoven, die voorliefde voor kinderen.
nee, want dat zijn geen supporters van de club.Daar waar de vrienden van Feyenoord al van kleins af aan dat wel zijn. Dát verschil, dat snap je toch wel. Toch, toch, toch?quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:38 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Daarom spelen wij altijd goed tegen Ajax, omdat Ajax dan het spel wil maken en aanvallend speelt.
[..]
[..]
Ik snap dat je staatssteun niet vind kunnen, maar het wel goedkeuren als het aan ieder ander willekeurig bedrijf verkocht werd is wel goed.. Oftewel je vind het dus prima als er een oliesjeik komt of een Mr. B-balkan editie zoals bij Vitesse?
Het zou in ieder geval eerlijker zijn dan uit de portemonnee van de hardwerkende Nederlander ja.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:38 schreef Geo4kant het volgende:
Ik snap dat je staatssteun niet vind kunnen, maar het wel goedkeuren als het aan ieder ander willekeurig bedrijf verkocht werd is wel goed.. Oftewel je vind het dus prima als er een oliesjeik komt of een Mr. B-balkan editie zoals bij Vitesse?
Daarom word het een saaie pot zondag. 1-1, daar gok ik op.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:38 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Daarom spelen wij altijd goed tegen Ajax, omdat Ajax dan het spel wil maken en aanvallend speelt.
Dan nóg vind ik dat wel beter dan deze verkapte vorm van staatssteun hoor. Hun probleem dat ze hun ziel verkopen aan een zooitje balkanterroristenquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:39 schreef Caland het volgende:
[..]
nee, want dat zijn geen supporters van de club.Daar waar de vrienden van Feyenoord al van kleins af aan dat wel zijn. Dát verschil, dat snap je toch wel. Toch, toch, toch?
Maar jullie zien het teveel als voetbal club.. maar het zijn gewoon bedrijven.. en als andere bedrijven willen investeren of ze nu wel of niet fan zijn is toch hun keus?quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:39 schreef Caland het volgende:
[..]
nee, want dat zijn geen supporters van de club.Daar waar de vrienden van Feyenoord al van kleins af aan dat wel zijn. Dát verschil, dat snap je toch wel. Toch, toch, toch?
Feijenoord is vééél minder bedrijf dan PSV of Ajax iig.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:41 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Maar jullie zien het teveel als voetbal club.. maar het zijn gewoon bedrijven.. en als andere bedrijven willen investeren of ze nu wel of niet fan zijn is toch hun keus?
Ze hebben net op tijd Rutten eruit gewipt, ze hebben nu meer vertrouwen.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:41 schreef HeatWave het volgende:
Ik schat PSV op dit moment gewoon sterker in dan Ajax ja..
Denk ik ook, iets sterker, maar krijgen nog redelijk veel kansen tegen waar de tegenstander het laat liggen, gister Heerenveen bijv.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:41 schreef HeatWave het volgende:
Ik schat PSV op dit moment gewoon sterker in dan Ajax ja..
Helaas wel ja..quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:42 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Feijenoord is vééél minder bedrijf dan PSV of Ajax iig.
Obsessief je browser verversen om te zien of iemand heeft gereageerdquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:31 schreef Helpmefok het volgende:
Nu reageert die kopstoot ineens niet meerPWNT.
Op Fok! hoef je tegenwoordig niet meer te refreshenquote:Op donderdag 22 maart 2012 12:48 schreef kipmetbiefstuk het volgende:
[..]
Obsessief je browser verversen om te zien of iemand heeft gereageerd
Zou je wel zeggen he, maar wij staan toch met een B team hoger, terwijl er bij PSV geen blessure's zijn en hen veel meer hebben geinvesteerd in de selectie.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:41 schreef HeatWave het volgende:
Ik schat PSV op dit moment gewoon sterker in dan Ajax ja..
Feyenoord - Ajax 4 -2quote:Op donderdag 22 maart 2012 13:18 schreef Tyron het volgende:
[..]
Zou je wel zeggen he, maar wij staan toch met een B team hoger, terwijl er bij PSV geen blessure's zijn en hen veel meer hebben geinvesteerd in de selectie.
Als... koop je niks voor.quote:Op donderdag 22 maart 2012 13:22 schreef J2T het volgende:
Als Derk, Kolbein, Boilesen en Greg niet geblesseerd waren geraakt een paar maanden geleden, stond Ajax met minimaal 10 punten los.
Nee, maar het laat wel zien hoe goed Ajax het doet en ik vind dat de Boer daar ook de complimenten voor mag krijgen.quote:
Ik vind het wel grappig hoe PSV afgekraakt wordt.quote:Op donderdag 22 maart 2012 13:38 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Wat een kuttopic is dit geworden ineens. Ik moest wel lachen om Hugo Borst, die weet zeker dat Ajax gaat winnen dus daar ga ik maar van uit.
Maar het zal wel weer zo'n zielloze 1-1 wedstrijd worden, alhoewel frank natuurlijk niet van zn mattie cocu wil verliezen en andersom
Het is wel sneu, nu worden ze al afgekraakt in hun eigen topic, de slowchat en dit topic. Nog even en die mannen gaan zich verstoppen in R&P ofzo...quote:Op donderdag 22 maart 2012 13:44 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ik vind het wel grappig hoe PSV afgekraakt wordt.
Goed hequote:Op donderdag 22 maart 2012 13:48 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Het is wel sneu, nu worden ze al afgekraakt in hun eigen topic, de slowchat en dit topic. Nog even en die mannen gaan zich verstoppen in R&P ofzo...
Pesten?quote:Op donderdag 22 maart 2012 13:51 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Digitaal pesten "goed he" .. binkie dat je bent.
Inderdaad. Vooral het gemis van Kolbein is te merken. De Jong bakt er geen reet vanquote:Op donderdag 22 maart 2012 13:22 schreef J2T het volgende:
Als Derk, Kolbein, Boilesen en Greg niet geblesseerd waren geraakt een paar maanden geleden, stond Ajax met minimaal 10 punten los.
Waarom is er 2 jaar geen wedstrijd in de kuip gespeeld? Ander stadion?quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:25 schreef Kopstoot het volgende:
[ afbeelding ]
Alstu, het hondstrouwe legioen. In uitwedstrijden, ja! Thuis? Neuh hoor.
Ben je serieus...quote:Op donderdag 22 maart 2012 13:57 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Waarom is er 2 jaar geen wedstrijd in de kuip gespeeld? Ander stadion?
Kneusquote:Op donderdag 22 maart 2012 13:57 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Waarom is er 2 jaar geen wedstrijd in de kuip gespeeld? Ander stadion?
quote:Op donderdag 22 maart 2012 13:57 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Waarom is er 2 jaar geen wedstrijd in de kuip gespeeld? Ander stadion?
quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:06 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ze zijn daar in Rotterdam best makkelijk bij de neus te nemen
Tja, als het om neuzen gaat dan blijven jullie toch wel de kenners...quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:08 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ze zijn daar in Rotterdam best makkelijk bij de neus te nemen
Ja, we willen Cocu bij Ajax hebbenquote:Op donderdag 22 maart 2012 14:10 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Tja, als het om neuzen gaat dan blijven jullie toch wel de kenners...
Ik heb een klein neusje.quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:10 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Tja, als het om neuzen gaat dan blijven jullie toch wel de kenners...
Ik vond het een leuke garp.quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:10 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ja, we willen Cocu bij Ajax hebben
Wat was er dan?quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:28 schreef honkeytonk het volgende:
Ik hoop dat die opmerking over het niet spelen van wedstrijden in de Kuip niet serieus was... Anders ben je namelijk echt nog dommer dan Wesley van W
Jezus de nieuwe generatie neuzen kent het liedje zelfs nietquote:Op donderdag 22 maart 2012 14:09 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
"rotterdam rotterdam in de oorlog lag je (vul zelf maar in)"
Snap je 't nu?
[ afbeelding ]
Sommige 'neuzen' zoals ik, vinden dit liedje een beetje triest. Toch kende ik het wel correct.quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:47 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Jezus de nieuwe generatie neuzen kent het liedje zelfs niet.
Rotterdam kankerstad, in de oorlog lag je plat.
Ik ben Feijenoordert en ik moet een ajacied verbeteren.. Best jammer allemaal.
Yep:quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:53 schreef HeatWave het volgende:
Dat is anno 2012: Rotterdam, niet zo'n hele leuke stad, in de oorlog was je ietswat plat!
Voetbal is meer dan voetbal!
.
Tja als je het toch gaat citeren doe het dan wel gelijk goedquote:Op donderdag 22 maart 2012 14:54 schreef Tyron het volgende:
[..]
Sommige 'neuzen' zoals ik, vinden dit liedje een beetje triest. Toch kende ik het wel correct.
jood jood, knuffel hem dood, tot hij sterren ziet!quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:53 schreef HeatWave het volgende:
Dat is anno 2012: Rotterdam, niet zo'n hele leuke stad, in de oorlog was je ietswat plat!
Voetbal is meer dan voetbal!
.
quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:55 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
jood jood, knuffel hem dood, tot hij sterren ziet!
Wat voor sterren? Melkwegsterren! KnuffelAjacied!
Goede vraag wel.quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:58 schreef honkeytonk het volgende:
[..]
Iemand vroeg net waarom er geen wedstrijden in de Kuip werden gespeeld tijdens 1943 en 1944
Ik gebruik geen kanker meer op fok, laatste keer dat ik dat deed werd ik gebannedquote:Op donderdag 22 maart 2012 14:47 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Jezus de nieuwe generatie neuzen kent het liedje zelfs niet.
Rotterdam kankerstad, in de oorlog lag je plat.
Ik ben Feijenoordert en ik moet een ajacied verbeteren.. Best jammer allemaal.
Ik moest lachenquote:Op donderdag 22 maart 2012 14:55 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Yep:
Hamas Hamas, de joden aan de afwas.
quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:55 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Yep:
Hamas Hamas, de joden aan de afwas.
Mensen die wel 's bij Ajax komen of kwamen weten dat heus wel.quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:47 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Jezus de nieuwe generatie neuzen kent het liedje zelfs niet.
Rotterdam kankerstad, in de oorlog lag je plat.
Ik ben Feijenoordert en ik moet een ajacied verbeteren.. Best jammer allemaal.
Ik denk serieus dat hij kankerstad wilde invullen daar maar dacht kankerstad=Rotterdam en dus 2x Rotterdam invulde ?quote:Op donderdag 22 maart 2012 18:35 schreef 16meter het volgende:
[..]
Mensen die wel 's bij Ajax komen of kwamen weten dat heus wel.
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=161718quote:De Boer: ‘Finaleplaats in de NextGen Series betekent niet zoveel’
Ajax A1, het vlaggenschip van de Ajax-opleiding, wist vorige week de finale van de NextGen Series, de Champions League voor jeugdteams te bereiken, door Liverpool met 0-6 te verslaan. Een indrukwekkende prestatie, zeker gezien het feit dat de ploeg in een eerder stadium afrekende met Barcelona.
Trainer van het eerste elftal Frank de Boer lijkt de prestaties van de talenten echter te willen bagatelliseren. “Het is leuk als de A1 een Europees jeugdtoernooi wint en het is goed voor de uitstraling van Ajax, maar het betekent niet zoveel”, aldus De Boer in gesprek met Het Parool.
Wel ziet de hoofdtrainer van de Amsterdammers veel potentie in de jeugdspelers. Met het oog op het eerste elftal van de club ziet de coach enkele mogelijke versterkingen rondlopen. “Er zitten zeker enkele potentiële eerste elftal-spelers in”, aldus de oefenmeester. De laatste horde richting de titel in het Europese toernooi zal Ajax moeten nemen tegen Internazionale. De Italianen rekenden woensdag af met het Franse Olympique Marseille.
Overmorgen hosanna in Amsterdam. Niet voor de Eindhoofkneuskesquote:Op vrijdag 23 maart 2012 10:15 schreef J2T het volgende:
''Bouma ziet verbeterde defensie onder Cocu''
Deze man neem je toch ook niet meer serieus. Twee wedstrijdjes winnen en het is weer gelijk hosanna.
Jezus man, kijk naar jullie zelf. Jullie winnen ietwat geflatteerd meestal van wat baggerploegjes en gelijk is Ajax nummer 1 van Nederland in jullie idee.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 10:15 schreef J2T het volgende:
''Bouma ziet verbeterde defensie onder Cocu''
Deze man neem je toch ook niet meer serieus. Twee wedstrijdjes winnen en het is weer gelijk hosanna.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |