Gisteren om 04:45 op Schiphol, ingecheckt. Alleen vlucht naar Heathrow had anderhalf uur vertraging. Dat zou precies genoeg zijn om de aansluitende vlucht naar India te halen. Helaas nog meer vertraging en de vlucht dus gemist. Vervolgens ingecheckt voor de eerst volgende vlucht en die zou om 21:25 zijn. Ingecheckt, zitten, om vervolgens vijf uur lang in de stoel te moeten blijven zitten waarna ze naar het Hilton zijn gegaan om te slapen. Daar werd aangegeven dat ze om 11:00 alweer het hotel uit moesten.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:49 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wat? 5 uur lang op de grond? Gatver, wat een begin. Zit ze nog op Heatrow?
Als ie komt ga ik heen, kan rijden.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:53 schreef SP22 het volgende:
Nu de rayonhoofden voor het eerst sinds 1997 weer bijeen komen, ga ik ook ff vast inventariseren..
Álstie komt.. gaan jullie dan heen?
Aangeboden: Slaapplaats in Grunn
Gezocht: Vervoer naar Friesland
Ik meld me vast aan..quote:Op zondag 5 februari 2012 13:55 schreef kanovinnie het volgende:
Lijkt me leuk om heen te gaan, al is het wel echt superdruk daar. Ik heb familie vlakbij Dokkum dus een slaapplek is voor mij zo geregeld. Ze hebben een boerderij, dus ik kan vast nog wel wat meer mensen laten slapen daar.
Ik steel je 100-400. En neem een ladder mee.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:58 schreef SP22 het volgende:
[..]
Ik meld me vast aan..
En op tijd gaan... Staat de drukte achter je..
Jupio schijnt het goed te doen, wordt ook veel door Snonolta gebruikers gebruikt. Zelf kon ik echter voor een tientje meer dan de immitatie nog ergens nieuwe accus op de kop tikken (40 in plaats van de normale 80), dus daar eentje extra van gekocht. 2 In gebruik, 1 op reserve.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:45 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Mensen hier ervaring met batterijen van andere merken? Deze ziet er goed uit en werkt zelfs met de originele oplader...
Ook mensen ervaring met batterij grips van andere merken?
Ik en mijn broer maar denken dat wij de enige waren met dit ideequote:Op zondag 5 februari 2012 15:27 schreef kanovinnie het volgende:
Isdatzo, ben je al met je MTB op het ijs geweest? Ik wel netHoop mensen die raar opkeken toen ik ze inhaalde.
Is niet die van Canon natuurlijk hequote:Op zondag 5 februari 2012 13:52 schreef kanovinnie het volgende:
http://www.digitalwarehou(...)rip-canon-bg-e6.htmlGoedkoopste wat ik zo 1 2 3 zie.
China, 28 euro incl. shipping.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:32 schreef Peter_Aragorn het volgende:
[..]
Is niet die van Canon natuurlijk heEbay gaan imitatie grips voor minder weg nog. $60-$80 ongeveer
Ik heb vorig jaar mijn eerste bruiloft gedaan, van mn neef.. Broer van de bruid liep ook mee.. 2 fotografen is niks, dan krijg je dat degene die trouwen de andere kant op kijken ipv in je lens.. Dat kan je dirigeren maar goed, gebeurd altijd wel..quote:Op zondag 5 februari 2012 11:18 schreef freud het volgende:
[..]
Mja, het lastige is, is dat het niet zomaar even rondhangen is. Het bruidspaar wil dat wellicht niet, en ik zou iemand echt goed moeten kennen wil ik zoiets doen. Mijn deel2 heeft het een keer gedaan, en die was best tijd kwijt aan het ook aansturen van degene die meeliep. Ik weet niet of ik dat zou kunnen (qua geduld)
Ik heb al plek in Sneek mocht de tocht der tochten er komenquote:Op zondag 5 februari 2012 13:53 schreef SP22 het volgende:
Nu de rayonhoofden voor het eerst sinds 1997 weer bijeen komen, ga ik ook ff vast inventariseren..
Álstie komt.. gaan jullie dan heen?
Aangeboden: Slaapplaats in Grunn
Gezocht: Vervoer naar Friesland
Mja, het is meer dat ik diegene niet in een foto wil zien lopen oid. Het zou op zich handig zijn als iemand tas draagt, reflector vasthoudt, 2e cam aangeeft etc, maar toch... Zat nav deze posts even te tellen, maar ik heb alweer 10 bruiloften gedaan!quote:Op zondag 5 februari 2012 18:28 schreef Timmos het volgende:
[..]
Ik heb vorig jaar mijn eerste bruiloft gedaan, van mn neef.. Broer van de bruid liep ook mee.. 2 fotografen is niks, dan krijg je dat degene die trouwen de andere kant op kijken ipv in je lens.. Dat kan je dirigeren maar goed, gebeurd altijd wel..
Augustus dit jaar mn 2e bruiloft, van andere ''neef''.. Twijfelde bij de eerste of ik het wel wat vond, maar ik heb dingen geleerd in de 1e bruiloft die ik nu weer wil verbeteren.. Dus wat dat betreft is het zeker een goede oefening.. 1e bruiloft waren ze heel blij met de foto's, ik wat minder maar ben dan ook heel erg kritisch op mezelf..
[..]
Wel mooie repo iig! Fok in elke plaats aanwezigquote:Ik heb al plek in Sneek mocht de tocht der tochten er komen..
Gister al jungs, gister al!quote:Op zondag 5 februari 2012 15:27 schreef kanovinnie het volgende:
Isdatzo, ben je al met je MTB op het ijs geweest? Ik wel netHoop mensen die raar opkeken toen ik ze inhaalde.
Als 't zo vrijgevig gaat, hopen dat ik een auto mee kan nemen. Is wel een rare route, vanuit NH naar Grun en dan weer naar Friesland, maarja.quote:Op zondag 5 februari 2012 13:53 schreef SP22 het volgende:
Aangeboden: Slaapplaats in Grunn
Gezocht: Vervoer naar Friesland
Link?quote:Op zondag 5 februari 2012 21:11 schreef Pizza_Boom het volgende:
Daar had ik nog een persiflage op gemaakt, namelijk wat er bij sommige gebeurt zodra ze een Sony gebruiker zien. Maar hij is idd geniaal.
Ja zo, ben nog even aan het edittenquote:
Het klokgebouw licht heeft nabewerking nodigquote:Op zondag 5 februari 2012 23:46 schreef freud het volgende:
"je moet editen"?
Ik verwachtte dat zo'n cam geen nabewerking nodig zou hebben![]()
Zeker waarquote:
Zoveel last heb jij er toch niet van? Of gaat het hele zooitje maar 2x/u i.p.v. 4x?quote:
Gisteren in Brussel geweest. De vertragingen vielen zwaar mee, alle treinen reden. Uiteindelijk iets van 10 minuten later thuis dan normaal. De NMBS kan dus wat de NS niet kan.quote:Op maandag 6 februari 2012 10:13 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Zoveel last heb jij er toch niet van? Of gaat het hele zooitje maar 2x/u i.p.v. 4x?
Auto met enige ondersteunende elektronica ftwquote:
Kan ook leuk zijnquote:Op maandag 6 februari 2012 10:45 schreef freud het volgende:
[..]
Auto met enige ondersteunende elektronica ftw. Mijn clio is net een dronken ballerina op een vloer vol kogellagers...
Vrijdag 3.5 uur, van morgen bijna een uur. No offence, maar wat een kankerzooi. Zit er zwaar aan te denken om morgen de 70 km maar op de fiets te doen.quote:Op maandag 6 februari 2012 10:13 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Zoveel last heb jij er toch niet van? Of gaat het hele zooitje maar 2x/u i.p.v. 4x?
Ohw, 70, ik dacht dat je maar tot Amsterdam moest.quote:Op maandag 6 februari 2012 12:26 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Vrijdag 3.5 uur, van morgen bijna een uur. No offence, maar wat een kankerzooi. Zit er zwaar aan te denken om morgen de 70 km maar op de fiets te doen.
Nee. Schipholquote:Op maandag 6 februari 2012 13:34 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Ohw, 70, ik dacht dat je maar tot Amsterdam moest.
Is dat 70? Dacht dat het bij mij vandaan iets van 50 was. En jij woont nog steeds waar je eerst ook woonde?quote:
De ESP is inderdaad wel makkelijk met dit weerquote:Op maandag 6 februari 2012 10:45 schreef freud het volgende:
[..]
Auto met enige ondersteunende elektronica ftw. Mijn clio is net een dronken ballerina op een vloer vol kogellagers...
Ja, via pontje buitenhuizen. En ik werk aan de andere kant van schiphol.quote:Op maandag 6 februari 2012 18:22 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Is dat 70? Dacht dat het bij mij vandaan iets van 50 was. En jij woont nog steeds waar je eerst ook woonde?
Nergens voor nodig.. gaat prima in de corsa met winterbanden. Ook in slechtere omstandigheden dan dit.. Nederlanders zijn gewoon watjes.quote:Op maandag 6 februari 2012 10:45 schreef freud het volgende:
[..]
Auto met enige ondersteunende elektronica ftw. Mijn clio is net een dronken ballerina op een vloer vol kogellagers...
Denk ik normaal ook, maar tijdens het EK en WK, zeker als we in de finale komen, is het oorlog.quote:
Dat ja..quote:Op maandag 6 februari 2012 22:13 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Denk ik normaal ook, maar tijdens het EK en WK, zeker als we in de finale komen, is het oorlog.
Idd, dan moeten alle duitsers DOOD terwijl ik 't normaal een best prima volk vind.quote:Op maandag 6 februari 2012 22:13 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Denk ik normaal ook, maar tijdens het EK en WK, zeker als we in de finale komen, is het oorlog.
't Maakt me echt geen reet uit. Voetbal is overrated. Miljoenen per jaar om een beetje tegen een balletje te trappen.quote:
quote:
Hehe, zie m'n site. Heb ik er even twee op gekieperd. Klik -> Hierr <-quote:Op maandag 6 februari 2012 23:44 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Je vorige serie was trouwens gaaf!
Ze zouden op een gegeven moment toch ook de opvolger van de D700 moeten aankondigen... hopelijk met een D4 sensor zodra ze een D4s gaan uitbrengen.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 09:00 schreef Ener-G het volgende:
Ben ook benieuwd naar de eerste real life tests. Zo op het eerste oog heeft ie niet dezelfde target als de D700 had, aan de andere kant ben ik benieuwd wat 36MP downscalen naar 12MP doet met je ruis.
Voor degenen die hoopten dat ie 1500 eu ging kosten, succesList price is 3000 dollar voor de D800 en 3300 voor de D800E, daar zal ongetwijfeld weer een wonky euro conversie overheen komen hier in Nederland
Mja, ik weet het niet. Ik zie de D700 als de kleine versie van de D3 en de D800 de kleine en ge-update versie van de D3x... Video boeit me niet zo en portretten en landschappen schiet ik niet zo vaak als concerten. FPS valt me nog mee... 4 fps max full-frame tov 5 fps bij de D700 met in het achterhoofd een verdrievoudiging van het aantal pixels.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 09:29 schreef Ener-G het volgende:
Ik denk dat je dan weer minimaal 2 jaar verder bent, als ze dat al gaan doen. Nikon zal zich niet weer zo snel stoten aan dezelfde steen, na het D700/D3 verhaal. De D800 is, alhoewel deze meer op de studio enthousiast lijkt gericht, gewoon de opvolger van de D700.
Of ze moeten nog met een D400 FX/DX gaan komen binnenkort als 'bereikbare enthousiast camera', de D300s is namelijk tegelijk met de D700 van de site gehaald.
Gaat het veel kosten denk je?quote:Op dinsdag 7 februari 2012 15:45 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Vrijdag met de 100-400 naar Rofa.
75,- analysekosten zeker?quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:28 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Durven ze allemaal niet te zeggen.
I know that feel bro.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:29 schreef Doodkapje het volgende:
Hmmm... 6 uur lang dwangneurotisch track & trace checken omdat de status blijft hangen op "Chauffeur is onderweg"
...het zal wel glad zijn op de weg.
Zending afgeleverd bij de buren... great... zucht!quote:
Ja, hij was idd bij de buren geleverd... aan de overkantquote:Op dinsdag 7 februari 2012 17:19 schreef ultra_ivo het volgende:
Ik denk dat je gewoon moet wachten tot de chauffeur weer op de hub is en zijn boordcomputer wordt uitgelezen. Zo rond 17u is dan idd een redelijke tijd om eens te gaan kijken of er nieuws is.
Ballen er niet afgevroren in Riga?quote:
Hey! Leef jij ook nogquote:
lijkt me goed!quote:Op dinsdag 7 februari 2012 19:40 schreef freud het volgende:
[..]
Hey! Leef jij ook nog. Weer een keer afspreken trouwens...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
EASA roept alle A380-toestellen terugquote:Alle toestellen, momenteel in bedrijf bij zeven verschillende luchtvaartmaatschappijen, moeten worden onderzocht op haarscheurtjes in de vleugels.
1 2 3 4 | Vertrek 13:25 Frankfurt (FRA) wo 07.03.2012 Lufthansa Toestel: AIRBUS A380 (Uitgevoerd door: Lufthansa) Aankomst 08:35 Tokio (NRT) +1 dag Reistijd: 11:10 Economy Class |
Oeps.quote:Op woensdag 8 februari 2012 15:27 schreef Doodkapje het volgende:
Ook lekker dit: EASA roept alle A380-toestellen terug
[..]
EASA roept alle A380-toestellen terug
Kijk ik op mijn ticket:
[ code verwijderd ]
Nice
Wat gaan de tandarts nu doen dan?quote:Op woensdag 8 februari 2012 15:33 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Oeps.![]()
Net weer bij de tandarts geweest. Ben nu naar een andere tandarts gegaan, die vorige was 3x niks..
Deze man was wel rustig en begripvol voor mijn situatie en angst. Gelukkig...
Hoop dat 'ie snel wat aan de voortanden kan doen gezien de sollicitaties die ik moet doen.
Pff .. dat is ook weer zoiets ..lol .. ben drukker dan ooit nu ik werkloos ben. Binnen 2 weken al 3 afwijzingen (meer dan 200 reacties). Inmiddels 9 visitekaartjes van uitzendbureaus en 3 sollicitaties nog lopen.
Eerst tandsteen verwijderen en polijsten. Daarna eerst het hoognodige, waarschijnlijk een wortelkanaalbehandeling met noodvulling om een kies te redden voor eventueel een kroon later.quote:Op woensdag 8 februari 2012 15:34 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Wat gaan de tandarts nu doen dan?
geeft mij weer een reminder.... Ik moet ook op zoek naar een andere tandarts (zit zelfde schuitje)quote:Op woensdag 8 februari 2012 15:37 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Eerst tandsteen verwijderen en polijsten. Daarna eerst het hoognodige, waarschijnlijk een wortelkanaalbehandeling met noodvulling om een kies te redden voor eventueel een kroon later.
Vind het verschrikkelijk, maar het moet gewoon. Ik heb bij deze tandarts wel een beter gevoel, ze houden ook meer rekening met het budget. Dat is ook wel fijn.quote:Op woensdag 8 februari 2012 15:38 schreef Merlijn het volgende:
[..]
geeft mij weer een reminder.... Ik moet ook op zoek naar een andere tandarts (zit zelfde schuitje)
Ik heb ook nog een mooie 400 prime liggen.quote:Op woensdag 8 februari 2012 17:07 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ging even vliegtuigen fotograferen (had de 400mm nog liggen) wat een volk loopt daar rond zeg
quote:Op woensdag 8 februari 2012 17:08 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik heb ook nog een mooie 400 prime liggen..
Goed zoquote:Op woensdag 8 februari 2012 17:16 schreef Isdatzo het volgende:
Zei toch dat ik vrijdag ging jongeee.
Als je dat soort geld hebt, dan koop je toch geen Sonyquote:Op woensdag 8 februari 2012 20:21 schreef Pizza_Boom het volgende:
Over tele's gesproken. Sony brengt ook wat leuks uit, een 500 mm F4 G(old). Kosten: 13k. Hmm, "iets" boven budget. Categorie op bestelling gemaakt...
Oja, is vannacht pas bekend gemaakt, klik voor het persbericht op de Sonysite
Nee, dan ga je natuurlijk voor de gisteren aangekondigde Pentax-DA 560mm f/5.6quote:Op woensdag 8 februari 2012 21:43 schreef freud het volgende:
[..]
Als je dat soort geld hebt, dan koop je toch geen Sony
En wat is er nou in vredesnaam mis met Sony? Het hoeft je merk niet te zijn, maar dat gebash word ik aardig zat, zo her en der. Dat je onder de "Ik heb een DSLR met kitlens en nu maak ik goede fotos en ben ik fotograaf, want dure camera" figuren dit soort dingen hebt, a la, maar ik had toch gehoopt op mensen die wat meer boven merken staan onder de serieuze hobbyfotograaf/amateur/pro. Het gaat ten slotte om het plaatje, niet om welk merk. En ja, imho mag je dan best kwijlen bij apparatuur en glaswerk.quote:Op woensdag 8 februari 2012 21:43 schreef freud het volgende:
[..]
Als je dat soort geld hebt, dan koop je toch geen Sony
Oeh goede reis!quote:Op donderdag 9 februari 2012 06:05 schreef kanovinnie het volgende:
Vanavond naar Berlijn. Tot maandag
Was idd ff narren, had andere PI moeten gebruiken. Dat ik geen enkele logica kan ontdekken in Sony DSLR's is wellicht door herhaaldelijke blootstelling aan Canon en Nikon. Heb het ook met Pentaxquote:Op woensdag 8 februari 2012 23:38 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
En wat is er nou in vredesnaam mis met Sony? Het hoeft je merk niet te zijn, maar dat gebash word ik aardig zat, zo her en der. Dat je onder de "Ik heb een DSLR met kitlens en nu maak ik goede fotos en ben ik fotograaf, want dure camera" figuren dit soort dingen hebt, a la, maar ik had toch gehoopt op mensen die wat meer boven merken staan onder de serieuze hobbyfotograaf/amateur/pro. Het gaat ten slotte om het plaatje, niet om welk merk. En ja, imho mag je dan best kwijlen bij apparatuur en glaswerk.
Nee, ze hebben het zeker af en toe niet door neequote:Op donderdag 9 februari 2012 20:20 schreef ultra_ivo het volgende:
Net zoals Pentax-liefhebbers de Canon en Nikon-opzet soms niet begirjpen.
Okee, well..., NP!quote:Op donderdag 9 februari 2012 20:15 schreef freud het volgende:
[..]
Was idd ff narren, had andere PI moeten gebruiken. Dat ik geen enkele logica kan ontdekken in Sony DSLR's is wellicht door herhaaldelijke blootstelling aan Canon en Nikon. Heb het ook met Pentax
Wow ja sterkte!quote:Op vrijdag 10 februari 2012 12:35 schreef SP22 het volgende:
Getver.. Ik moet zo naar een uitvaart en ik zie er zoooo tegenop. Is de eerst uitvaart sinds die van mn moeder en het gaat zeker een emotionele gebeurtenis worden. (broer van 1 van mn beste vriendinnen).
Ik ga uiteraard wel, voor mn vriendin, maar ik ga ergens achter in een hoekje zitten geloof ik.
Ja, logisch. Zal ook wel weer gevoel omhooggooien... Sterkte!quote:Op vrijdag 10 februari 2012 12:35 schreef SP22 het volgende:
Getver.. Ik moet zo naar een uitvaart en ik zie er zoooo tegenop. Is de eerst uitvaart sinds die van mn moeder en het gaat zeker een emotionele gebeurtenis worden. (broer van 1 van mn beste vriendinnen).
Ik ga uiteraard wel, voor mn vriendin, maar ik ga ergens achter in een hoekje zitten geloof ik.
Leuk, Duiven!quote:Op zaterdag 11 februari 2012 16:38 schreef Xetran het volgende:
Ik had een compactcamera gekocht voor ~150 euro. Ik weet van mezelf wel dat je dan niet de meest geweldigste foto's maakt maar ik vind dat ik nu wel erg veel ruis op mijn foto's krijg. Ik had ook al het vorige model bij iemand thuis getest en daar had ik er voor zover ik weet ook niet zo erg last van. Volgensmij helpt de resolutie achteruit brengen wel een beetje, maar dat kan aan mij liggen. verder ben ik best radeloos, mijn telefoon maakt haast nog betere foto's dan dit.![]()
http://dl.dropbox.com/u/22477782/Casio/CIMG0048.JPG
Dit is met wat lagere resolutie, op zich ging het wel ok-ish dus.
http://dl.dropbox.com/u/22477782/Casio/CIMG0023.JPG
Dit ervoor
Vraag me af of ik me nu voor de gek aan het houden ben of dat dit gewoon zo hoort, of wellicht valt het wel mee. Echt geen idee, maar ik ga overmorgen naar Londen dus ik zou wel graag de mooiste foto's kunnen maken, mocht ik iets over het hoofd gezien hebben
edit: filmpjes zijn trouwens wel erg mooi..
Dit heeft meer met de afstand en het weinige licht te maken dan met ruis. Dit is gewoon bewegingsonscherpte in combinatie met een hoog ISOgetal.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 17:46 schreef Xetran het volgende:
Ik bedoelde gewoon dat je dingen redelijk snel onduidelijk en onscherp ziet zoals bij http://dl.dropbox.com/u/22477782/IMG_20120124_023753.jpg (van een andere camera) eigenlijk
Het zal idd wel aan mij liggen, maar ze leken kwalitatief wel heel erg op de foto's die mijn mobiel nog kan maken, op foto's in het donker na dan. Moet ook wel zeggen dat ik nogal kritisch kijk door in te zoomenIk zal hem wel meenemen, en dan zie ik het vanzelf wel. in ieder geval heel erg bedankt voor de hulp.
Indeed, veel sterkte met de voorbereiding ook. Ga je het ook ergens in NL publiceren?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:09 schreef Doodkapje het volgende:
Faaaakkk, dit wordt een heftige trip in Japan. Die vriend van mij gaat proberen een arts te vinden in het tsunamigebied die ik kan interviewen voor mijn cursus journalistiek. Aangezien hij daar zijn co-schappen heeft gelopen kent hij daar veel doktoren. Wel heftig om zo'n interview voor te bereiden
Ja thanks! Ligt er maar net aan. Misschien dat ik m na goedkeuring van de docent ergens aan kan bieden.quote:Op zondag 12 februari 2012 14:51 schreef freud het volgende:
[..]
Indeed, veel sterkte met de voorbereiding ook. Ga je het ook ergens in NL publiceren?
Hoezo toestemming van docent? Ik denk dat er zeker afnemers zijn, ook grote media. Anders zeker Fok fp wel lijkt me.quote:Op zondag 12 februari 2012 21:38 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Ja thanks! Ligt er maar net aan. Misschien dat ik m na goedkeuring van de docent ergens aan kan bieden.
Zonet terug van urbexen... loop je zomaar tegen een koperdief aan
Nee, zo'n hard hoofd heb ik ook weer nietquote:
Nah, goedkeuring in de zin van na suggesties en commentaar. Dan kijk ik wel wat het eindproduct is.quote:Op maandag 13 februari 2012 00:00 schreef freud het volgende:
[..]
Hoezo toestemming van docent? Ik denk dat er zeker afnemers zijn, ook grote media. Anders zeker Fok fp wel lijkt me.
Mja, toch mooi voor je CV straks als je al publicaties hebt. Zou zeker eens een balletje opgooien bij een panorama, krant of online media voor het verhaal. Heb een paar jaar geleden kunnen regelen dat een vriend van me naar Bosnië kon voor zo'n verslag. Is goed verkocht en ontvangen, dus ik vermoed zeker dat er vraag naar is.quote:Op maandag 13 februari 2012 08:24 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Nee, zo'n hard hoofd heb ik ook weer niet
[..]
Nah, goedkeuring in de zin van na suggesties en commentaar. Dan kijk ik wel wat het eindproduct is.
Mja, ik moest een stijl uitkiezen en het wordt een Nat Geo achtige reportage denk ik. De combinatie van achtergrondinformatie en fotografie is daar best ideaal.quote:Op maandag 13 februari 2012 10:52 schreef freud het volgende:
[..]
Mja, toch mooi voor je CV straks als je al publicaties hebt. Zou zeker eens een balletje opgooien bij een panorama, krant of online media voor het verhaal. Heb een paar jaar geleden kunnen regelen dat een vriend van me naar Bosnië kon voor zo'n verslag. Is goed verkocht en ontvangen, dus ik vermoed zeker dat er vraag naar is.
Dan moet je die even mailenquote:Op maandag 13 februari 2012 10:55 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Mja, ik moest een stijl uitkiezen en het wordt een Nat Geo achtige reportage denk ik. De combinatie van achtergrondinformatie en fotografie is daar best ideaal.
Yep! Ik zie mijn docent woensdag als het goed is, dus dan zal ik e.e.a. vragen wat het handigst is.quote:Op maandag 13 februari 2012 11:40 schreef freud het volgende:
[..]
Dan moet je die even mailen.
Serieus, niet te bescheiden. Er zit daar ook nog een redactie om zaken bij te schaven.
Met 't vliegtuig, prima! Alleen jammer van die irritante druk in je oren.quote:
Ja, lekker lopen omdat de metro/bus niet rijdenquote:Op donderdag 9 februari 2012 12:55 schreef Pizza_Boom het volgende:
Moet je eigenlijk gaan als het OV staakt. S Bahn hoort niet bij het stadsvervoer, maar valt onder de spoorwegen, dus die rijden dan wel. Je ziet een hoop meer van de stad zonder metro en bus.
Niet geweest, tip niet gezien. Ben wel in Club weekend en white trash geweest. En een rare kroeg zonder verwarming, dus binnen was het 10/15 graden warmer dan buiten. En het was -10quote:Op donderdag 9 februari 2012 13:01 schreef Doodkapje het volgende:
Vinnie, als je van een goede techno party wil genieten moet je naar Tresor gaan. In een oud fabriekscomplex met verschillende zalen http://maps.google.nl/map(...)17000852869149131811 Een aanrader!
En dan ga je letten op snowboots... dafuq?!quote:Op maandag 13 februari 2012 20:35 schreef kanovinnie het volgende:
En een hoop hoeren. Gelukkig liepen ze allemaal op dezelfde snowboots, dus het was makkelijk om ze te ontwijken
Juist! Vlakbij het hostel. Rare plek met rare mensen.quote:
Het valt op als je om de 15/20 meter word aangesproken door een blond mokkel met een zwarte jas, dikke tetten en (dat viel pas bij de derde op) dezelfde snowboots.quote:Op maandag 13 februari 2012 22:55 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
En dan ga je letten op snowboots... dafuq?!
Bulk-inkoop met korting van de pooier?quote:Op dinsdag 14 februari 2012 06:06 schreef kanovinnie het volgende:
Het valt op als je om de 15/20 meter word aangesproken door een blond mokkel met een zwarte jas, dikke tetten en (dat viel pas bij de derde op) dezelfde snowboots.
Zat er geen logo van het bordeel op die boots?quote:Op dinsdag 14 februari 2012 09:37 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Bulk-inkoop met korting van de pooier?
Kweenie, Zou best kunnen.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 09:37 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Bulk-inkoop met korting van de pooier?
Die motor kan je ook vervangen door fotografiespullenquote:
Cool... concept of bestaat het al? te lui om te Googlenquote:
Mooi die dingen.quote:
Postenquote:Op woensdag 15 februari 2012 20:35 schreef Isdatzo het volgende:
Ik zag er ook 1 over photographers voorbij komen ergens.
variant:quote:Op woensdag 15 februari 2012 20:39 schreef Isdatzo het volgende:
Ok, zo moeilijk was het niet.
[ afbeelding ]
quote:
Kayak = K 1= persoon.quote:
Euuuhhhh, hij is toch niet van Viking he?quote:Op donderdag 16 februari 2012 09:30 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Kayak = K 1= persoon.
Dacht dat je dat wel wist....
Ik ben opgegroeid in die dingen. Me pa deed olympische spelen en is iets van 20+ keer Nederlands kampioen geweest.
Is van vroeger.quote:Op donderdag 16 februari 2012 10:57 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Euuuhhhh, hij is toch niet van Viking he?![]()
Ja,... maar dat is noch AF-S noch AF/D?quote:Op donderdag 16 februari 2012 13:42 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Nog mensen interesse in een Nikon 50mm AF f1.4?
CF 60 MB/sec?quote:Op donderdag 16 februari 2012 12:42 schreef Dark_Angelus het volgende:
Nog mensen die 4GB kaartjes willen overnemen?
Stimmt. Dus voor body's met een interne focusmotor... Diafragma kan ook gewoon op de body zelf...quote:Op donderdag 16 februari 2012 13:49 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Ja,... maar dat is noch AF-S noch AF/D?
CF 30MB/secquote:
Mja,... ik heb een volledig manuele Nikkor 50mm 1.4 van Nikon (ook prachtig stukje glas)... mocht ik m nog willen als AF dan zou ik misschien nog voor de AF-S versie gaan.quote:Op donderdag 16 februari 2012 14:39 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Meh... Oke...
Kijken wat ik ervoor kan vangen op marktplaats
Als we zo gaan doen: Ik heb nog steeds mijn A330 te koop staan.quote:
Elke 10 foto's kaartje wisselen gaat vervelen?quote:Op donderdag 16 februari 2012 12:42 schreef Dark_Angelus het volgende:
Nog mensen die 4GB kaartjes willen overnemen?
Stitchen in PS?quote:Op donderdag 16 februari 2012 17:21 schreef Pizza_Boom het volgende:
Iemand enig idee of er ook programmatjes zijn waarmee je makkelijk meerdere fotos tot panorama kan maken?
[..]
Als we zo gaan doen: Ik heb nog steeds mijn A330 te koop staan.
Als je geen geld over hebt voor photoshop ofzo, is hugin een heel geschikt opensource alternatief. Maakt met standaard settings al prima panorama's meestal, maar als je wil kun je echt alles customizen...quote:Op donderdag 16 februari 2012 17:21 schreef Pizza_Boom het volgende:
Iemand enig idee of er ook programmatjes zijn waarmee je makkelijk meerdere fotos tot panorama kan maken?
Ja, het zit wel een klein beetje verstopt: File->Automate->Photomergequote:Op donderdag 16 februari 2012 22:35 schreef Pizza_Boom het volgende:
Ik draai CS5.5, dus PS is ook aanwezig, maar daar moet het gewoon inzitten?
Beetje welquote:Op donderdag 16 februari 2012 19:17 schreef freud het volgende:
[..]
Elke 10 foto's kaartje wisselen gaat vervelen?
Tsjah primaquote:Op donderdag 16 februari 2012 14:49 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Mja,... ik heb een volledig manuele Nikkor 50mm 1.4 van Nikon (ook prachtig stukje glas)... mocht ik m nog willen als AF dan zou ik misschien nog voor de AF-S versie gaan.
Vraag de helft + 10% van de nieuwprijs.quote:Op donderdag 16 februari 2012 23:00 schreef Peter_Aragorn het volgende:
[..]
Tsjah primaIs ¤150 te hoog voor die lens denk je?!
Ik heb mijzelf voorgenomen om ook nog alleen maar 8 GB of groter te kopen. Nu scheelt het dat ik een duoslot heb, zowel CF als Pro Duo gelijktijdig. En mijn camcorder (ook Sony) lust ook Pro Duo.quote:
Ach m'n andere camera slikt nog wel 4GB kaartjes, dus ze liggen neit in de weg ofzo. Maar wil inderdaad ééntje van 16gb en dan de 8gb ernaast.quote:Op donderdag 16 februari 2012 23:05 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Ik heb mijzelf voorgenomen om ook nog alleen maar 8 GB of groter te kopen. Nu scheelt het dat ik een duoslot heb, zowel CF als Pro Duo gelijktijdig. En mijn camcorder (ook Sony) lust ook Pro Duo.
Op reserve zit er in mijn DSLR dus altijd een Pro Duo 1 GB, genoeg voor een foto of 120 (grootste formaat, RAW+JPEG) en in de tas zit nog een 8 GB PD en een 2GB CF op reserve. Draai altijd op m'n CF 8 GB.
Maar heeft die nog een nieuwprijs?quote:Op donderdag 16 februari 2012 23:00 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Vraag de helft + 10% van de nieuwprijs.
494 incl, kaartje zal 4 tientjes zijn. Dus vraagprijs rond de ¤300 - ¤350.quote:Op donderdag 16 februari 2012 23:11 schreef Peter_Aragorn het volgende:
[..]
Maar heeft die nog een nieuwprijs?
Kennis van me wil misschien mijn D3100 met kitlens en 8gb 45mb/s Sandisk overnemen. Ook hiervoor: helft nieuwprijs +10%?
494 is incl lens.quote:Op donderdag 16 februari 2012 23:15 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Klopt. Vraag ik er ¤300 voor. En voor de lens? Kan hem nieuw niet meer vinden :p
Shady site?
http://www.britain-cameras.com
Poepen.quote:
Ook lekker zo af en toe.quote:
Wat een lelijk dingquote:Op maandag 20 februari 2012 16:49 schreef Isdatzo het volgende:
Zo, daar sta je dan. Ik dacht "ff lekker speulen".
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tot aan de uitlaatbochten in de modder. Ergens wist ik dat het een dom idee was
. Wat een drama om hem eruit te krijgen, we zijn er zeker een uur mee bezig gweest.
. Uiteindelijk wel gelukt, hulde aan waterleidingspaaltjes.
[ afbeelding ]
Pff, te erg. En over 2 weken ook weer lading kittens in huis, dus dan nog meer afleidingquote:
Ja, indeed, mooi dingetje!quote:Op maandag 20 februari 2012 17:28 schreef Xilantof het volgende:
Net m'n X100 weer ingeleverd bij de camerashop, bleek toch last te hebben van 't "sticky aperture" probleem... Hopelijk is ie snel gerepareerd.
Je hebt 'm toch wel uitgelegd wat er schort aan die logica, toch?quote:Op maandag 20 februari 2012 21:09 schreef kanovinnie het volgende:
Aplefanboy: Wist je dat de meeste foto's op Flickr met een iphone 4 gemaakt worden?
Kano: Tsjah. Dat zegt inderdaad wel wat over het aantal mensen die denken dat een iphone mooie foto's maakt.
Applefanboy: Jamaar ze zijn misschien niet zo mooi als een dslr, maar zeker vergelijkbaar.
Kano: Ja, wat is je punt?
Vriend van me die even ging bewijzen dat een iphone een hele, hele goede camera heeft.
Ook op de lens zelf, of kan dat met de body?quote:Op maandag 20 februari 2012 22:55 schreef Isdatzo het volgende:
*meldt*
Lichtmeting werkt gewoon.. diafragma moet je wel handmatig doen natuurlijk.
Is dit er?!quote:
Dat is inderdaad zo, maar het is zeker niet vergelijkbaar met een compact.quote:Op maandag 20 februari 2012 21:17 schreef Ener-G het volgende:
Voor een mobiele telefoon heeft een iphone (4/4s) toch echt geen slechte cameraMaar dan zouden middelmatige gare mobiele telefoons, compactcameraatjes en webcams kwalitatief nog veeeel beter zijn, als je dat afmeet aan de aantallen; Van alles wat er op flickr geupload wordt is dat nog geen fractie van wat er allemaal op facebook gepleurd wordt
Of zo:quote:Op maandag 20 februari 2012 21:09 schreef kanovinnie het volgende:
Aplefanboy: Wist je dat de meeste foto's op Flickr met een iphone 4 gemaakt worden?
Kano: Tsjah. Dat zegt inderdaad wel wat over het aantal mensen die denken dat een iphone mooie foto's maakt.
Applefanboy: Jamaar ze zijn misschien niet zo mooi als een dslr, maar zeker vergelijkbaar.
Kano: Ja, wat is je punt?
Vriend van me die even ging bewijzen dat een iphone een hele, hele goede camera heeft.
Whehe, "ik heb een iPhone en prodent, laat ik eens een peperdure lens erbij doen."quote:
quote:Op woensdag 22 februari 2012 06:06 schreef kanovinnie het volgende:
Ze kijkt erbij alsof ze er nog geen kut van snapt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Huilen dan.
quote:Op woensdag 22 februari 2012 12:45 schreef Isdatzo het volgende:
Pfff, rofa kan m'n 100-400 niet fixen en willen 'm doorsturen naar canon.
Ik zie al welke kant dit opgaat.Zeggen ze ook waarom het niet door hun gefixt kan worden?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt....kan het geen beat schelen...
D700 Nikonian www.schiet7kleuren.nl
Dan wachten ze toch totdat ie terug komt?quote:Op woensdag 22 februari 2012 13:08 schreef Isdatzo het volgende:
Wat ik eruit opmaak is dat de kerel die die lenzen doet er niet is.
Dussssssssssssss.quote:De reparateur die dit hier normaal doet,
heeft zich inmiddels voor langere tijd ziek gemeld.
Dit is zo specialistisch, dat wij het verder niet aandurven.
Vandaar.
Hopelijk valt het allemaal best mee.
Ik laat het weten, zodra er meer bekend is.
quote:Op woensdag 22 februari 2012 13:21 schreef Isdatzo het volgende:
Ja, nou..ben nu met ze aan 't mailen. Dus ff afwachten.
[..]
Dussssssssssssss.
Ergens anders dan Rofa?quote:Op woensdag 22 februari 2012 13:36 schreef Isdatzo het volgende:
Ik weet één ding... en dat is dat canon hun prijzen ook wel weten te vragen.
Kan ik me voorstellen... afwachten dus... sterktequote:Op woensdag 22 februari 2012 17:13 schreef Isdatzo het volgende:
Mja, moet ik weer naar den haag rijden en hem ergens anders heenbrengen. Zit ik ook niet op te wachten.
goed idee idd.quote:Op woensdag 22 februari 2012 21:57 schreef kanovinnie het volgende:
zullen we die disccusie anders ergens anders voortzetten? FOT SC bijvoorbeeld? Komt daar ook weer wat leven in de brouwerij.
Welkom in de SC.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:02 schreef Ladysin het volgende:
Ben benieuwd MrManuel!
Wou dat ik dat kon, maar dat gaat niet zonder rijbewijs (en auto). en met de fiets in mn eentje is ook niet wat XD
[..]
goed idee idd.
Heb je deze pagina al eens bekeken?quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:07 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Welkom in de SC.Je bent hier precies op de plek om het voor 90% over van alles behalve fotografie te hebben
Als je in de buurt woont, kunnen we wel een keer foto's gaan schieten..quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:02 schreef Ladysin het volgende:
Ben benieuwd MrManuel!
Wou dat ik dat kon, maar dat gaat niet zonder rijbewijs (en auto). en met de fiets in mn eentje is ook niet wat XD
EN DIE VAN BART DAN?quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:11 schreef Isdatzo het volgende:
Haha, de enige post die niet over fotodinges gaat is van jou kano. Van JOU.
Op een gegeven moment wil je niet meer weg!quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:11 schreef Ladysin het volgende:
haha thanks. ben al vaker heel even langs geweest maar nooit echt blijven plakken. dunno why
netjes! doet me denken aan een waterval die uitkomt in een rivier maar dan anders, ofzo XD. ennuh, ik woon nooit ergens in de buurt. (alkmaar dus)quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:11 schreef MrManuel het volgende:
[..]
Als je in de buurt woont, kunnen we wel een keer foto's gaan schieten..
Resultaat:
[ afbeelding ]
High in the sky by MBijen
Ha, Alkmaar. Dat ligt bij in de buurt!quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:16 schreef Ladysin het volgende:
[..]
netjes! doet me denken aan een waterval die uitkomt in een rivier maar dan anders, ofzo XD. ennuh, ik woon nooit ergens in de buurt. (alkmaar dus)
we'll see kanotis iig al best gezellig lol
Belachelijk.quote:
Shit. Dus je blijft?quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:13 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Op een gegeven moment wil je niet meer weg!
In de buurt van wat?quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:17 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ha, Alkmaar. Dat ligt bij in de buurt!
[..]
Doet je denken aan wat?!quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:16 schreef Ladysin het volgende:
[..]
netjes! doet me denken aan een waterval die uitkomt in een rivier maar dan anders, ofzo XD. ennuh, ik woon nooit ergens in de buurt. (alkmaar dus)
we'll see kanotis iig al best gezellig lol
4 maart ga ik waarschijnlijk in limburg fietsenquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:19 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Shit. Dus je blijft?
Oh trouwens, 't weekend van 3 maart kom ik Schoorl fietsen.
Mij. Ik begin te trillen te zweten als er nieuwe mensen in de SC zijn. En dan vergeet je nog wel eens wat.quote:
Haha, ja 't zou dus ook 4 maart kunnen wordenquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:20 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
4 maart ga ik waarschijnlijk in limburg fietsen
Anyway. Kom je alleen? Of met matties? Ik ga ff kijken of ik kan fietsen, kijken of ik je eruit kan rijden
XD kalm aan maar, ik ben best lief haha.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:20 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Mij. Ik begin te trillen te zweten als er nieuwe mensen in de SC zijn. En dan vergeet je nog wel eens wat.
Bedoelde t niet geheel serieus maar die balkonnetjes/ramen zien eruit als stromend water cq waterval en dan onderop een zootje golven. but nevermind , ik ben niet helemaal in ordequote:Op woensdag 22 februari 2012 22:20 schreef MrManuel het volgende:
[..]
Doet je denken aan wat?!
Ik snap je gedachtegang even niet..,
Kweenie, een marathon die uit 30, 50 of 80km bestaat. Ik zou met 2 collega's de 50 gaan doen, maar nu haakt er 1 sowieso af en 1tje is een beetje blut op 't moment. En die wil 30 doen omdat 50 is ver. Ik ga voor 30 km niet een overnachting+benzinegeld betalen. Doe ik liever 2 rondjes Schoorl.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:22 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Haha, ja 't zou dus ook 4 maart kunnen worden. Ik kom met een mattie.. moeten nog ff kijken of het zaterdag of zondag wordt nl.
Waar in limbabwe ga je fietsen dan? Beter rijd je een stukje door en ga je Houffalize doen.
Ah, mooi. Ik ga evengoed maar eens te bed.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:24 schreef Ladysin het volgende:
[..]
XD kalm aan maar, ik ben best lief haha.
[..]
Bedoelde t niet geheel serieus maar die balkonnetjes/ramen zien eruit als stromend water cq waterval en dan onderop een zootje golven. but nevermind , ik ben niet helemaal in ordet is een mooie plaat hoe dan ook hehe.
Mwah je denkt.. zolang je dat doet, functioneer je goed genoeg hoorquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:24 schreef Ladysin het volgende:
[..]
XD kalm aan maar, ik ben best lief haha.
[..]
Bedoelde t niet geheel serieus maar die balkonnetjes/ramen zien eruit als stromend water cq waterval en dan onderop een zootje golven. but nevermind , ik ben niet helemaal in ordet is een mooie plaat hoe dan ook hehe.
Truste!!quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:24 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ah, mooi. Ik ga evengoed maar eens te bed.
Oant moan.
Gewoon doorrijden en Houffalize fietsen, is sowieso 1000x beter dan alles wat er in Limburg te vinden isquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:24 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Kweenie, een marathon die uit 30, 50 of 80km bestaat. Ik zou met 2 collega's de 50 gaan doen, maar nu haakt er 1 sowieso af en 1tje is een beetje blut op 't moment. En die wil 30 doen omdat 50 is ver. Ik ga voor 30 km niet een overnachting+benzinegeld betalen. Doe ik liever 2 rondjes Schoorl.
Achter Houffalize begint het pas echt leuk te worden.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:26 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Gewoon doorrijden en Houffalize fietsen, is sowieso 1000x beter dan alles wat er in Limburg te vinden is.
Truequote:Op woensdag 22 februari 2012 22:26 schreef MrManuel het volgende:
[..]
Mwah je denkt.. zolang je dat doet, functioneer je goed genoeg hoor
Thanks anwyays.. haha
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |