Je weet dondersgoed waarom Europa niet in staat is militair in Griekenland in te grijpen, dat heb ik vanmiddag al eens uiteen gezet.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:30 schreef remlof het volgende:
Ik hoop het.
Een staatsgreep zou een nog beter excuus zijn om Europa het roer over te laten nemen in Griekenland.
Oh dat heb ik gemist. Maar ik denk dat zelfs Frankrijk of Duitsland alleen al zo het Griekse leger aan de kant schuift als het nodig is.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:31 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Je weet dondersgoed waarom Europa niet in staat is militair in Griekenland in te grijpen, dat heb ik vanmiddag al eens uiteen gezet.
Onze economie is wel een tikkeltje anders ingericht dan die van de Sovjet-Unie. Of geef je eindelijk toe dat het kapitalisme keihard ballen zuigt?quote:Op woensdag 2 november 2011 16:29 schreef von_Preussen het volgende:
Ja Koos, vervolgens klapt het economisch systeem binnen de euro en op dat moment zat binnenlands verzet in een mate groeien dat we niet alleen diep in de problemen komen, maar dat Europese integratie juist in desintegratie uitmond.
Wij staan nu op hetzelfde punt als de Sovjet-Unie in 1991, we kunnen de economische problemen niet meer te boven komen en dat zal de ondergang van een kunstmatig bijelkaar gehouden systeem vormen.
Jij verkiest een Europese oorlog om een Europa te integreren om oorlog te voorkomen.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:32 schreef remlof het volgende:
[..]
Oh dat heb ik gemist. Maar ik denk dat zelfs Frankrijk of Duitsland alleen al zo het Griekse leger aan de kant schuift als het nodig is.
Het kapitalisme als systeem zuigt niet, het zijn meestal mensen die er een zootje van maken.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Onze economie is wel een tikkeltje anders ingericht dan die van de Sovjet-Unie. Of geef je eindelijk toe dat het kapitalisme keihard ballen zuigt?
Griekenland heeft meer tanks dan Duitsland en Frankrijk bij elkaar.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:32 schreef remlof het volgende:
[..]
Oh dat heb ik gemist. Maar ik denk dat zelfs Frankrijk of Duitsland alleen al zo het Griekse leger aan de kant schuift als het nodig is.
Nee, ik ging dom genoeg in op v_P.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:33 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jij verkiest een Europese oorlog om een Europa te integreren om oorlog te voorkomen.
Afijn.
Kapitalisme zuigt niet keihard ballen, als Griekenland niet geïntegreerd was in een pan-Europese unie dan zouden ze gewoon defaulten en klaar is kees.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Onze economie is wel een tikkeltje anders ingericht dan die van de Sovjet-Unie. Of geef je eindelijk toe dat het kapitalisme keihard ballen zuigt?
Die moeten nog allemaal gereviseerd worden :pquote:Op woensdag 2 november 2011 16:34 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Griekenland heeft meer tanks dan Duitsland en Frankrijk bij elkaar.
Een regime in Griekenland?quote:Op woensdag 2 november 2011 16:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, ik ging dom genoeg in op v_P.
Sancties zullen genoeg zijn om een regime in Griekenland weg te krijgen.
De problematiek is anders hetzelfde, een kunstmatig gecreerde autoritaire statenbond valt uit elkaar vanwege economische problemen, omdat die ervoor zorgen dat de verschillen binnen de statenbond pijnlijk naar voren komen.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Onze economie is wel een tikkeltje anders ingericht dan die van de Sovjet-Unie. Of geef je eindelijk toe dat het kapitalisme keihard ballen zuigt?
Mijn opmerking was dan ook niet serieus bedoeld.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:34 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Het kapitalisme als systeem zuigt niet, het zijn meestal mensen die er een zootje van maken.
Iets dat het bestuur overneemt na een staatsgreep.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:35 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Een regime in Griekenland?
Wat versta je onder een regime die uit de weg moet worden gevaagd, een anti-EU regering?
Ja maar waarom in godsnaam daarover speculeren, de kans daarop is nog minder dan 0 als zoiets al zou bestaan.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:36 schreef remlof het volgende:
[..]
Iets dat het bestuur overneemt na een staatsgreep.
Jij bent toch groot voorstander van bail-outs, oude corporatist?quote:Op woensdag 2 november 2011 16:34 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Kapitalisme zuigt niet keihard ballen, als Griekenland niet geïntegreerd was in een pan-Europese unie dan zouden ze gewoon defaulten en klaar is kees.
De EU heeft niks, maar dan ook niks, uit te staan met het instituut kapitalisme.
Een land in een kunstmatig gecreëerde unie is geen bank.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij bent toch groot voorstander van bail-outs, oude corporatist?
Nu niet liegen, soldatenmans. Jij hoopt juist dat Europa een tweede Joegoslavie wordt.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:35 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
De problematiek is anders hetzelfde, een kunstmatig gecreerde autoritaire statenbond valt uit elkaar vanwege economische problemen, omdat die ervoor zorgen dat de verschillen binnen de statenbond pijnlijk naar voren komen.
Nu maar hopen dat Europa niet een nieuw Joegoeslavië gaat worden.
Er zijn anders een hele sloot moderne Leopard 2A6'en van enkele jaren oud bij, daar is geen technische noodzaak voor om die te reviseren.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:34 schreef Sayex het volgende:
[..]
Die moeten nog allemaal gereviseerd worden :p
Omdat dit wel erg verdacht is: http://www.spitsnieuws.nl(...)e-legertop-vervangenquote:Op woensdag 2 november 2011 16:36 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja maar waarom in godsnaam daarover speculeren, de kans daarop is nog minder dan 0 als zoiets al zou bestaan.
Eigenlijk ben jij een soort van CIA zoals die in het verleden mensen als Pinochet, Videla etc. aan de macht hebben geholpen.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:36 schreef remlof het volgende:
[..]
Iets dat het bestuur overneemt na een staatsgreep.
Is maar net hoe je het bekijkt natuurlijk. Maar goed, dat is een compleet andere discussie. Het gaat om de vraag in hoeverre mijn scenario hout snijdt.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:37 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Een land in een kunstmatig gecreëerde unie is geen bank.
Nee.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:38 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat dit wel erg verdacht is: http://www.spitsnieuws.nl(...)e-legertop-vervangen
Geen.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Is maar net hoe je het bekijkt natuurlijk. Maar goed, dat is een compleet andere discussie. Het gaat om de vraag in hoeverre mijn scenario hout snijdt.
Die kunnen ook kapot. 26 tegen 1!quote:Op woensdag 2 november 2011 16:37 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Er zijn anders een hele sloot moderne Leopard 2A6'en van enkele jaren oud bij, daar is geen technische noodzaak voor om die te reviseren.
[ afbeelding ]
Modernste en beste spul wat er momenteel te krijgen is, ze hebben er enkele honderden van.
Je wou dus zeggen dat ik intelligenter ben dan onze leiders? Ik had het wel gedaan namelijk.quote:
http://www.globalfirepower.com/quote:Op woensdag 2 november 2011 16:34 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Griekenland heeft meer tanks dan Duitsland en Frankrijk bij elkaar.
Dat hebben we gezien in Libië, dat heeft maanden geduurd + dat er een bevolking was die in opstand kwam.quote:
Aluhoedjes idioten zijn niet slim.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je wou dus zeggen dat ik intelligenter ben dan onze leiders? Ik had het wel gedaan namelijk.
Kijk hier:quote:Op woensdag 2 november 2011 16:43 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ga ergens anders trollen, hier graag een serieuze discussie.
quote:
Als we oorlog met Griekenland krijgen is er een duidelijker front. Kun je makkelijker drones inschakelen. Oorlog met Griekenland zou geen guerillaoorlog zijn zoals in Libie.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:44 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Dat hebben we gezien in Libië, dat heeft maanden geduurd + dat er een bevolking was die in opstand kwam.
Als geheel Griekenland zich gaat verzetten dan geen denken aan dat je ze makkelijk op de knieen krijgt.
Een discussie is niet met bronnen om je heen gooien, bronnen zijn er om je argumentatie te ondersteunen.quote:
Juist, en deze haalt jou argumentatie er onderuit.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:45 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Een discussie is niet met bronnen om je heen gooien, bronnen zijn er om je argumentatie te ondersteunen.
En nu oprotten php, ik begin me aan je te ergeren.
Kom je toevallig uit Griekenland? Je schijnt er niet tegen te kunnen dat jou favoriete legertje toch maar op de 33ste plek staat...quote:Op woensdag 2 november 2011 16:45 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Een discussie is niet met bronnen om je heen gooien, bronnen zijn er om je argumentatie te ondersteunen.
En nu oprotten php, ik begin me aan je te ergeren.
Zonder gekheid, dit kun je nauwelijks alu-hoedje-stijl noemen. Ik heb het niet over de NWO of reptillians, maar over politieke spelletjes.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:45 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Aluhoedjes idioten zijn niet slim.
Wie zegt dat het Griekse leger niet tot dat soort methoden ressorteert?quote:Op woensdag 2 november 2011 16:45 schreef Vstark het volgende:
[..]
Als we oorlog met Griekenland krijgen is er een duidelijker front. Kun je makkelijker drones inschakelen. Oorlog met Griekenland zou geen guerillaoorlog zijn zoals in Libie.
Ik zou niet inzien waarom iedere EU leider moedwillig zijn/haar land naar de tering helpt.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:46 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zonder gekheid, dit kun je nauwelijks alu-hoedje-stijl noemen. Ik heb het niet over de NWO of reptillians, maar over politieke spelletjes.
Je bedoelt een stel carriers + heli's & vliegtuigen. Submarines, drones, en tanks? Mankracht is zoo 1945.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:47 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Wie zegt dat het Griekse leger niet tot dat soort methoden ressorteert?
En waar haal jij voldoende troepen vandaan om geheel Griekenland te bezetten? Denk jij echt dat Europa in staat is om uit hun huidige legers eventjes 100.000 ~ 150.000 man te plukken om het complete land te bezetten en onder controle van de EU te brengen?
Onze leiders zijn bij uitstek Eurofielen, ook die goedlachse Mark Rutte van je.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:47 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik zou niet inzien waarom iedere EU leider moedwillig zijn/haar land naar de tering helpt.
Je had het anders wel over mij en mijn kat.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:46 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zonder gekheid, dit kun je nauwelijks alu-hoedje-stijl noemen. Ik heb het niet over de NWO of reptillians, maar over politieke spelletjes.
Ja. Hoe weet je dat Remlof er zo uit ziet?quote:Op woensdag 2 november 2011 16:48 schreef remlof het volgende:
[..]
Je had het anders wel over mij en mijn kat.
Ik zie niet 27 leiders geilen op het idee van het inleveren van alle soevereiniteit.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:48 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Onze leiders zijn bij uitstek Eurofielen, ook die goedlachse Mark Rutte van je.
Macht maakt gek.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:49 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik zie niet 27 leiders geilen op het idee van het inleveren van alle soevereiniteit.
Minder soevereiniteit is minder macht.quote:
Een korte blik op die bron laat zien dat het Griekse leger over meer zware wapens beschikt dan Duitsland en Frankrijk. Het enige verschil is dat Duitsland en Frankrijk veel meer soldaten op de been kunnen brengen, maar dan moeten eerst grote delen van de bevolking een militaire training krijgen.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:46 schreef Sayex het volgende:
[..]
Juist, en deze haalt jou argumentatie er onderuit.
Waarom zou het geen guerilla oorlog kunnen zijn? Als underdog zou ik juist kiezen voor de guerilla oorlog in plaats van een reguliere oorlogvoering. De geschiedenis wijst ook uit dat je als underdog dan veel meer kans maakt.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:45 schreef Vstark het volgende:
[..]
Als we oorlog met Griekenland krijgen is er een duidelijker front. Kun je makkelijker drones inschakelen. Oorlog met Griekenland zou geen guerillaoorlog zijn zoals in Libie.
Nee, een dergelijke oorlog wordt niet in de lucht en op zee uitgevochten, de oorlogen in Irak en Afghanistan hebben laten zien dat Air Power lang niet alles (en die zijn zooo 21e eeuw).quote:Op woensdag 2 november 2011 16:47 schreef Vstark het volgende:
[..]
Je bedoelt een stel carriers + heli's & vliegtuigen. Submarines, drones, en tanks? Mankracht is zoo 1945.
Dan zorgt de KMar er wel voor dat jij het land niet uitkomt.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:52 schreef GSbrder het volgende:
Als er hier oorlog komt, ga ik Koningin Wilhelmina achterna.
Er zijn oorlogen geweest die om minder begonnen.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:53 schreef Stringer het volgende:
Serieus, denken dat er oorlog komt met Griekenland vanwege een monetaire crisis anno 2011
Ik heb zo mijn manieren om daar tussenuit te glippen.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:53 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Dan zorgt de KMar er wel voor dat jij het land niet uitkomt.
Dat dachten een heleboel Engelandvaarders ook, en uiteindelijk werden ze of door de Duitsers gepakt of de regering in Londen stuurde ze per parachute & met een radio retour naar het vaderland.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:55 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik heb zo mijn manieren om daar tussenuit te glippen.
Ik geloof niet dat je met droge ogen kan stellen dat het tot de mogelijkheden behoort.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:55 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Er zijn oorlogen geweest die om minder begonnen.
En een heleboel ook niet.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:56 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Dat dachten een heleboel Engelandvaarders ook, en uiteindelijk werden ze of door de Duitsers gepakt of de regering in Londen stuurde ze per parachute & met een radio retour naar het vaderland.
Selectief gebruik van de bron, In totaliteit heeft Frankrijk en duitsland veel meer wapens... Ze staan niet voor niks op plek 8 en 13 en griekeland pas op 33. Dus je kunt nou wel ligge zanikken dat ik de bron niet lees, maar gebruik de volgende keer alle informatie niet alleen de informatie die jou schikt.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:51 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Een korte blik op die bron laat zien dat het Griekse leger over meer zware wapens beschikt dan Duitsland en Frankrijk. Het enige verschil is dat Duitsland en Frankrijk veel meer soldaten op de been kunnen brengen, maar dan moeten eerst grote delen van de bevolking een militaire training krijgen.
Dus voordat jij dingen over de bron gaat schreeuwen, check hem de volgende keer eerst, anders staat dat zo dom.
Griekenland:
Total Land Weapons: 44,501
Frankrijk:
Total Land Weapons: 10,621
Duitsland:
Total Land Weapons: 4,539
En een oorlog tegen Griekenland wordt altijd nog voor het grootste deel op het land uitgevochten, net als in Irak destijds.
Precies, helemaal vergeten, net als de wonderwapens van Hitler die in 1944 de Duitse overwinning hebben beklonken.......quote:Op woensdag 2 november 2011 16:56 schreef Vstark het volgende:
Ik heb het meer over de duizenden future weapons die Griekenland kapot zullen maken. Meer dan 2000 vliegtuigen en 1000 fregatten zullen de grond doen schudden. De bevolking IS al niet tevreden en zal mogelijk deserteren. Duizenden helicopters... Griekenland zou GEEN SCHIJN van kans hebben.
quote:
Bij elk menselijk conflict is er in potentie de mogelijkheid dat het uitdraait op een oorlog, dus die mogelijkheid moet je nooit voor 100% uitsluiten. Kijk eens naar de Europese geschiedenis, als we ons daar op baseren neemt de kans op een gewapend conflict danig toe. Dat we het 60 jaar rustig hebben kunnen houden wil niet zeggen dat het altijd zo blijft.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:56 schreef Stringer het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat je met droge ogen kan stellen dat het tot de mogelijkheden behoort.
Waarschijnlijk net zoveel draagvlak als voor de EU.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:00 schreef GSbrder het volgende:
Is er dan draagvlak voor een oorlog onder de bevolking en het leger?
Financieel gezien?quote:Op woensdag 2 november 2011 17:00 schreef GSbrder het volgende:
Is er dan draagvlak voor een oorlog onder de bevolking en het leger?
Misschien dat ze een houten paard moeten bouwen, dat werkte tegen de Turken ook.
Jij draagt geen enkel militair tactisch argument aan, dus in zoverre kan jij de discussie beter afkappen, want er is voor jou geen eer te behalen.quote:Op woensdag 2 november 2011 16:59 schreef Vstark het volgende:
Je ziet wat je wilt zien. Ik kap de discussie daarom ook af, je argumentatie is belachelijk. 2 machtige landen tegen het arme, rellende Griekenland...
Duizenden future weapens? 2000 vliegtuigen? 1000 fregatten? Waar zijn die dan? Of moeten we ze eerst nog bouwen? wat trouwens een prima motor zou zijn voor de Europese economiequote:Op woensdag 2 november 2011 16:56 schreef Vstark het volgende:
Land weapons, daar had ik het niet over knul. Irak was ook geen oorlog met totale tegenstelling. Het is lang een guerillaoorlog geweest.
Ik heb het meer over de duizenden future weapons die Griekenland kapot zullen maken. Meer dan 2000 vliegtuigen en 1000 fregatten zullen de grond doen schudden. De bevolking IS al niet tevreden en zal mogelijk deserteren. Duizenden helicopters... Griekenland zou GEEN SCHIJN van kans hebben.
Geneuzel, je moet deze crisis terugbrengen tot normale proporties. Bangmakerij is het en vooral gefantaseer. (Of moet ik zeggen wens is vader van de gedachte?)quote:Op woensdag 2 november 2011 16:59 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Bij elk menselijk conflict is er in potentie de mogelijkheid dat het uitdraait op een oorlog, dus die mogelijkheid moet je nooit voor 100% uitsluiten. Kijk eens naar de Europese geschiedenis, als we ons daar op baseren neemt de kans op een gewapend conflict danig toe. Dat we het 60 jaar rustig hebben kunnen houden wil niet zeggen dat het altijd zo blijft.
Verontrustend.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:00 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Waarschijnlijk net zoveel draagvlak als voor de EU.
Waar zijn die dan? http://www.globalfirepower.com/ optelsom FR + Duitslandquote:Op woensdag 2 november 2011 17:01 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Duizenden future weapens? 2000 vliegtuigen? 1000 fregatten? Waar zijn die dan? Of moeten we ze eerst nog bouwen? wat trouwens een prima motor zou zijn voor de Europese economie.
De grote depressie is ook pas echt opgelost met het beginnen van de tweede wereldoorlog.
Dat zou ook heel erg raar zijn, want als je failliet bent zijn er geen centjes meer om op te halen.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:02 schreef Stringer het volgende:
[..]
Griekenland kan failliet gaat, maar Duitsland of Frankrijk gaan echt niet met wapens hun centjes ophalen.
Dat zou heel erg dom van de Chinezen zijn, want dan stort hun eigen economie ook in elkaar.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:03 schreef Northside het volgende:
Zeg... even tussendoor... als Griekenland valt, vallen Italie en Spanje etc dan ook? Want dan is het misschien een sluwe truc van een buitenlands machtsblok (bijv China) om Europa de afgrond in te duwen.
...?quote:Op woensdag 2 november 2011 17:04 schreef Voorschrift het volgende:
Zucht, wat een tyfus discussie.
Word eens volwassen jullie
Dan krijgen de Turken eindelijk hun zin.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:04 schreef Vstark het volgende:
Overigens denk ik ook zeker niet dat dit tot een oorlog gaat leiden, ik denk alleen dat MOCHT het tot een oorlog leiden, Griekenland geen schijn van kans heeft.
Goudvoorraden?quote:Op woensdag 2 november 2011 17:03 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Dat zou ook heel erg raar zijn, want als je failliet bent zijn er geen centjes meer om op te halen.
Lijkt wel alsof 5 php's hier met elkaar in discussie zijn.quote:
Je stelde dat ik geen argumenten voor mijn stelling heb, namelijk dat Duitsland en Frankrijk Griekenland zouden overrompelen.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:03 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Dat zou heel erg dom van de Chinezen zijn, want dan stort hun eigen economie ook in elkaar.
Als je zelf zo volwassen bent, moet je stoppen met reageren, toch?quote:Op woensdag 2 november 2011 17:06 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Lijkt wel alsof 5 php's hier met elkaar in discussie zijn.
Vermoeiend.
Jij denkt dat ze goudvoorraden inzetten voor het aflossen van waardeloze staatsobligaties?quote:Op woensdag 2 november 2011 17:05 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Als er nog goudvoorraden van betekenis zijn dan zijn ze ook nog niet echt failliet hè.
Kut incorrecte website.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:06 schreef Vstark het volgende:
[..]
Je stelde dat ik geen argumenten voor mijn stelling heb, namelijk dat Duitsland en Frankrijk Griekenland zouden overrompelen.
http://www.globalfirepower.com/
Graag argumenten waarom Griekenland het zou kunnen winnen. Tegen de nummer 8 en 13 uit de lijst, als nummer 33.
Hier heb je wel een goed punt, ze zullen idd een gouden kern bewaren voor de tijd na de val van de euro.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:07 schreef Stringer het volgende:
[..]
Jij denkt dat ze goudvoorraden inzetten voor het aflossen van waardeloze staatsobligaties?
Die site is gewoon up-to-date, want bij de volgende bezuinigingsronde wordt defensie in Nederland compleet opgedoekt.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:08 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Kut incorrecte website.
Nepal, België, maar geen Nederland?
quote:Op woensdag 2 november 2011 17:06 schreef von_Preussen het volgende:
Oja, en ik moet van betyar even zeggen dat ik de langste piemel heb!
Ach je gaat mij niet wijsmaken dat we minder slagkracht hebben dan Nepal.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:09 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Die site is gewoon up-to-date, want bij de volgende bezuinigingsronde wordt defensie in Nederland compleet opgedoekt.
Als je een beter alternatief hebt moet je het zeggen!quote:Op woensdag 2 november 2011 17:08 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Kut incorrecte website.
Nepal, België, maar geen Nederland?
Een deel Amsterdam, een deel in Amerika. Veel goud van landen ligt ook in NY schijnt, hierdoor is het eenvoudig 'schuiven' van goud mogelijk, om zo schulden af te lossen.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:09 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Hier heb je wel een goed punt, ze zullen idd een gouden kern bewaren voor de tijd na de val van de euro.
Waar liggen trouwens onze goudreserve's, bij de DNB in Amsterdam?
DNB heeft tweederde van haar goudvoorraad verkocht en wat er nog over is ligt in New York, Ottawa, London en Amsterdam.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:09 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Hier heb je wel een goed punt, ze zullen idd een gouden kern bewaren voor de tijd na de val van de euro.
Waar liggen trouwens onze goudreserve's, bij de DNB in Amsterdam?
Wil jij een land bezetten, dan heb je soldaten op de grond nodig, dan zijn vliegtuigen en schepen niet doorslaggevend.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:06 schreef Vstark het volgende:
[..]
Je stelde dat ik geen argumenten voor mijn stelling heb, namelijk dat Duitsland en Frankrijk Griekenland zouden overrompelen.
http://www.globalfirepower.com/
Graag argumenten waarom Griekenland het zou kunnen winnen. Tegen de nummer 8 en 13 uit de lijst, als nummer 33.
quote:Op woensdag 2 november 2011 17:11 schreef Stringer het volgende:
[..]
Een deel Amsterdam, een deel in Amerika. Veel goud van landen ligt ook in NY schijnt, hierdoor is het eenvoudig 'schuiven' van goud mogelijk, om zo schulden af te lossen.
Bij de DNB nog een staafje in m'n handen gehad trouwens
Dank voor de info.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:14 schreef remlof het volgende:
[..]
DNB heeft tweederde van haar goudvoorraad verkocht en wat er nog over is ligt in New York, Ottawa, London en Amsterdam.
bron
Denk dat de Chinezen het beste uit een wereldwijde economische crash komen hoor. Nou ja, Rusland, China en misschien het midden-Oosten zouden het minst de lul zijn. Amerika en de EU het meeste.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:03 schreef von_Preussen het volgende:
Dat zou heel erg dom van de Chinezen zijn, want dan stort hun eigen economie ook in elkaar.
Als de VS en Europa als afzetmarkt wegvalt staat hun economie grotendeels stil, dus het lijkt me sterk dat ze er "goed" uitkomen.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:32 schreef Northside het volgende:
[..]
Denk dat de Chinezen het beste uit een wereldwijde economische crash komen hoor. Nou ja, Rusland, China en misschien het midden-Oosten zouden het minst de lul zijn. Amerika en de EU zijn in ieder geval het meeste.
Daarom zeg ik ook 'het minst slecht'. De gemiddelde Chinees heeft niet zoveel te verliezen. De gemiddelde Europeaan of Amerikaan alles. Ook denk ik dat wederopbouw na een crash in China veel sneller zou gaan dan hier.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:34 schreef von_Preussen het volgende:
Als de VS en Europa als afzetmarkt wegvalt staat hun economie grotendeels stil, dus het lijkt me sterk dat ze er "goed" uitkomen.
Duh, in China gaat meteen de zweep eroverheen. In Europa zijn we eerst enkele jaren kwijt aan onderzoekscommissies over wat er fout ging en hoe we dat in de toekomst kunnen verbeteren.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:36 schreef Northside het volgende:
[..]
Daarom zeg ik ook 'het minst slecht'. De gemiddelde Chinees heeft niet zoveel te verliezen. De gemiddelde Europeaan of Amerikaan alles. Ook denk ik dat wederopbouw na een crash in China veel sneller zou gaan dan hier.
Yup. En de partij die het minst slecht uit een conflict komt is 'de winnaar'. Als Griekenland klapt en daarmee een kettingreactie op gang komt heeft China de beste kaarten om als winnaar uit de puinhopen op te staan.quote:Op woensdag 2 november 2011 18:59 schreef Boris_Karloff het volgende:
Duh, in China gaat meteen de zweep eroverheen. In Europa zijn we eerst enkele jaren kwijt aan onderzoekscommissies over wat er fout ging en hoe we dat in de toekomst kunnen verbeteren.
Volgens mij vergeet je een paar dingetjes.quote:Op woensdag 2 november 2011 17:15 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Wil jij een land bezetten, dan heb je soldaten op de grond nodig, dan zijn vliegtuigen en schepen niet doorslaggevend.
1. Griekenland kan zijn complete troepenmacht inzetten om een invasie af te weren, Duitsland en Frankrijk kunnen dat niet. Een gedeelte van de eenheden zit in het buitenland, een ander gedeelte zit als opleidings en ondersteuningseenheid in het thuis en het allerbelangrijkste, men zou de troepen per schip en per vliegtuig naar Griekenland moeten brengen.
2. De Grieken hebben het voordeel vanuit hun thuisland te vechten, daardoor hebben ze erg korte logistieke wegen. De Fransen en Duitsers zouden al hun voorraden en ondersteuning via een lange weg moeten aanvoeren, dat is kwetsbaar en kost veel mankracht.
3. De Grieken hebben het voordeel vanuit een verdedigende positie te vechten, verdedigers zijn altijd al in het voordeel geweest. Nu leent het Griekse landschap zich door de geografische omstandigheden (veel bergen, weinig infrastructuur) uitstekend om met infanterie een vertragende oorlog te voeren. Waarom infanterie? Deze is modern uitgerust en moeilijk vanuit de lucht te bestrijden.
4. Frankrijk en Duitsland hebben dan weliswaar het overwicht in de lucht, maar delven het onderspit als het gaat om conventionele eenheden. Zoals ik boven uiteengezet heb zijn conventionele eenheden juist van groot belang voor het bezetten van een land.
1. Aangezien een grootscheepse aanval vanuit het westen niet onverwacht kan komen, omdat deze veel voorbereiding en troepenverplaatsingen vereist, heeft het Griekse leger genoeg tijd om zich door het land naar het westen te verplaatsen.quote:Op woensdag 2 november 2011 20:29 schreef Bilge het volgende:
[..]
Volgens mij vergeet je een paar dingetjes.
1. De Griekse militaire doctrine concentreert zich volledig op Turkije. Een aanval uit het Westen zou een complete verrassing zijn.
2. De afstand tussen Duitsland/ Frankrijk en Griekenland is juist kort, veilig en goed begaanbaar.
3. In ruil voor wat eilandjes, West-Thracië en Tessaloniki zullen de Turken maar al te graag bereid zijn om een tweede front te openen. Daarnaast hebben ook Macedoniërs een oogje op de Griekse provincie Macedonië.
4. De Griekse infanterie wordt compleet aan gort geschoten door de Duits-Franse luchtmacht, voordat de Duitse/ Franse grondtroepen voet hoeven te zetten aan Griekse bodem. De overgebleven Griekse infanterie zal binnen no-time vluchten/ desserteren. Slechts een klein deel zal een guerilla-oorlog voeren, waarvoor de bergen wel goed van pas komen, maar met helikopters en UAV's zal dat al gauw de kop ingedrukt worden.
5. Nog wat verzwarende omstandigheden: - De Griekse bevolking telt slechts 10 miljoen zielen. Duitsland en Frankrijk tellen er samen 144 miljoen. - Frankrijk en Duitsland hebben een lange traditie in oorlogsvoering. - Frankrijk en Duitsland produceren hun wapens voornamelijk zelf, terwijl Griekenland afhankelijk is van het buitenland. - Griekenland is niet zelfvoorzienend in haar basisbehoeften. - Griekenland is blut.
Precies, ik had mij bewust op de militaire kant geconcentreerd, maar jij voert terecht deze politieke aspecten aan.quote:Op woensdag 2 november 2011 20:42 schreef Yogaflame het volgende:
Jullie vergeten het psychologische aspect. La France en de Deutsche Ädler moeten om te beginnen een eventueel gewapend conflict al verkopen aan de bevolking, iets dat m.i. zeker op weerstand zou stuiten.
Daarbovenop, Griekenland heeft sterke patriotistische trekjes. Een 'militaire interventie' wordt onherroepelijk gezien als een aanval op het thuisland. De Duitse en Franse militairen moeten, kort door de bocht, vechten voor het geld en de bezuinigingen. De Grieken daarentegen zullen met hand en tand vechten voor hun Hellas. Dat, plus de punten die von_Preussen schetst, maken van Griekenland een formidabele tegenstander.
In het uiterste geval kun je false flag-operaties toepassen.quote:Op woensdag 2 november 2011 20:42 schreef Yogaflame het volgende:
Jullie vergeten het psychologische aspect. La France en de Deutsche Ädler moeten om te beginnen een eventueel gewapend conflict al verkopen aan de bevolking, iets dat m.i. zeker op weerstand zou stuiten.
Daarbovenop, Griekenland heeft sterke patriotistische trekjes. Een 'militaire interventie' wordt onherroepelijk gezien als een aanval op het thuisland. De Duitse en Franse militairen moeten, kort door de bocht, vechten voor het geld en de bezuinigingen. De Grieken daarentegen zullen met hand en tand vechten voor hun Hellas. Dat, plus de punten die von_Preussen schetst, maken van Griekenland een formidabele tegenstander.
1. Bij een verrassingsaanval zullen eerst met een dozijn gevechtsvliegtuigen bruggen, hoofdwegen, vliegvelden, havens, HQ's, wapendepots, distributiekanalen, enzovoorts onschadelijk worden gemaakt. Dat duurt hoog uit een paar uur, terwijl de herformering van de Griekse defensiestellingen minstens enkele dagen nodig heeft.quote:Op woensdag 2 november 2011 20:36 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
1. Aangezien een grootscheepse aanval vanuit het westen niet onverwacht kan komen, omdat deze veel voorbereiding en troepenverplaatsingen vereist, heeft het Griekse leger genoeg tijd om zich door het land naar het westen te verplaatsen.
2. Als je het vergelijkt met Irak of Afghanistan is het dichtbij, maar het is geen kwestie van even naar de grens rijden en hop, aanvallen. Om de troepen vanuit Frankrijk en Duitsland naar Griekenland te krijgen, ervan uitgaande dat niet alle Balkanlanden medewerking verlenen, vraagt een enorme logistieke operatie (er is lang niet zoveel scheepsruimte beschikbaar).
3. De Turken heb ik in deze bewust buiten beschouwing gelaten omdat de stelling uitging van een oorlog tussen Frankrijk / Duitsland en Griekenland.
4. Infanterie laat zich niet zo gemakkelijk aan gort schieten omdat ze zich zeer goed kan verstoppen tegen luchtaanvallen, in bosgebieden of in stedelijke gebieden, iets wat bijv. tanks en artillerie minder goed kan, hoewel dat met enig kunst en vliegwerk geen onmogelijkheid is. Met kleine AT-wapens en AA-wapens (Stinger!) kunnen ze op die manier zelfs met alleen infanterie een behoorlijke blokkade opwerpen. Als ze het puur op guerilla-tactieken laten aankomen kunnen ze het jarenlang uitzingen.
5. Met de afhankelijkheid van Griekenland valt het wel mee, een deel van de nieuwe Leopard 2's die ze hebben zijn 2A6HEL, dat staat voor de in licentie gebouwde Leopards in Griekenland. Dus in Griekenland is zeker enige wapenindustrie aanwezig die technologische producten in elkaar kan schroeven. Daarbij zijn de voorraden in Griekenland een stuk groter dan in Duitsland / Frankrijk, Griekenland houdt namelijk nog steeds een groot leger op de been terwijl in West-Europa de militaire machten kapot bezuinigd zijn. Dat kwam in de strijd in Libië naar voren omdat de NAVO met die beperkte oorlog al vrij snel zonder bommen zat.
En de Griekse bevolking ontvangt hun met Europese vlaggetjes in hun handen.quote:Op woensdag 2 november 2011 21:23 schreef Bilge het volgende:
[..]
1. Bij een verrassingsaanval zullen eerst met een dozijn gevechtsvliegtuigen bruggen, hoofdwegen, vliegvelden, havens, HQ's, wapendepots, distributiekanalen, enzovoorts onschadelijk worden gemaakt. Dat duurt hoog uit een paar uur, terwijl de herformering van de Griekse defensiestellingen minstens enkele dagen nodig heeft.
2. Frankrijk en Griekenland zitten allebei aan de Middelandse zee. Maar ook over land verwacht ik geen problemen. Tussen de beide kampen liggen heel veel kleine landjes: als de een geen doorgang verschaft, doet de ander dat wel. Waarschijnlijk zullen de Balkanlandjes, die doorzien dat Griekenland ten dode is opgeschreven, een graantje proberen mee te pikken door uit zichzelf vrije doorgang aan te bieden.
3. Dan wijzigen wij de stelling toch in een realistischere: welke kansen heeft Griekenland als ook Turkije, Cyprus en Macedonië zich mengen?
4. Hoe wilde je je precies verstoppen van een gevechtshelikopter, die dankzij de informatie van enkele tientallen UAV's precissie-aanvallen kan uitvoeren?
5. Eén upgegrade Duitse tank bewijst niet dat Grieken een noemenswaardige defensie-industrie hebben.
1. Leuk dat een verassingsaanval dat allemaal platlegt, maar door strategische doelen te bombarderen heb je het land niet ingenomen. En totdat een Duitse / Franse soldaat voet op Griekse bodem zet kan het land heel wat troepen verplaatsen.quote:Op woensdag 2 november 2011 21:23 schreef Bilge het volgende:
[..]
1. Bij een verrassingsaanval zullen eerst met een dozijn gevechtsvliegtuigen bruggen, hoofdwegen, vliegvelden, havens, HQ's, wapendepots, distributiekanalen, enzovoorts onschadelijk worden gemaakt. Dat duurt hoog uit een paar uur, terwijl de herformering van de Griekse defensiestellingen minstens enkele dagen nodig heeft.
2. Frankrijk en Griekenland zitten allebei aan de Middelandse zee. Maar ook over land verwacht ik geen problemen. Tussen de beide kampen liggen heel veel kleine landjes: als de een geen doorgang verschaft, doet de ander dat wel. Waarschijnlijk zullen de Balkanlandjes, die doorzien dat Griekenland ten dode is opgeschreven, een graantje proberen mee te pikken door uit zichzelf vrije doorgang aan te bieden.
3. Dan wijzigen wij de stelling toch in een realistischere: welke kansen heeft Griekenland als ook Turkije, Cyprus en Macedonië zich mengen?
4. Hoe wilde je je precies verstoppen van een gevechtshelikopter, die dankzij de informatie van enkele tientallen UAV's precissie-aanvallen kan uitvoeren?
5. Eén upgegrade Duitse tank bewijst niet dat Grieken een noemenswaardige defensie-industrie hebben.
De Griekse bevolking heeft 400 jaar lang met Ottomaanse vlaggetjes gezwaaid. Eerst zal buitenlandse overheersing een bittere pil zijn, maar de Griekse bevolking zich langzaamaan schikken naar de nieuwe machtsverhoudingen.quote:Op woensdag 2 november 2011 21:25 schreef revolutionarymen het volgende:
[..]
En de Griekse bevolking ontvangt hun met Europese vlaggetjes in hun handen.
Idd, de Grieken zijn nu al zo goed te spreken op de EU, als ze vervolgens worden aangevallen dan zullen ze helemaal van enthousiasme overlopen.quote:Op woensdag 2 november 2011 21:29 schreef Bilge het volgende:
[..]
De Griekse bevolking heeft 400 jaar lang met Ottomaanse vlaggetjes gezwaaid. Eerst zal buitenlandse overheersing een bittere pil zijn, maar de Griekse bevolking zich langzaamaan schikken naar de nieuwe machtsverhoudingen.
- De oppervlakte van Griekenland is nog geen derde van Irak, Afghanistan is zelfs 5 keer zo groot. Dat maakt verstoppen moeilijker, opsporen makkelijker.quote:Op woensdag 2 november 2011 21:26 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
1. Leuk dat een verassingsaanval dat allemaal platlegt, maar door strategische doelen te bombarderen heb je het land niet ingenomen. En totdat een Duitse / Franse soldaat voet op Griekse bodem zet kan het land heel wat troepen verplaatsen.
2. De verhoudingen liggen te gevoelig, vooral de Serven zijn goede vrienden van de Grieken vanwege de Griekse ondersteuning tijdens de Joego-oorlog. Zou me niet eens verbazen als er Servische vrijwilligers voor de Grieken zouden vechten,
4. Net zoals talloze Irakezen, Afghanen en Libiërs zich maandenlang wisten te verstoppen voor de meest moderne wapensystemen. Alleen daarmee ga jij geen oorlog winnen, dat is in de laatste 10 jaar genoeg bewezen.
5. Die Grieken bouwen die dingen zelf, dat heeft niets met upgraden te maken.
- Infanterie kan zich in Griekenland zowel in de natuur als in de steden gemakkelijk verbergen voor de vijand en ze behoorlijk wat schade toebrengen.quote:Op woensdag 2 november 2011 21:35 schreef Bilge het volgende:
[..]
- De oppervlakte van Griekenland is nog geen derde van Irak, Afghanistan is zelfs 5 keer zo groot. Dat maakt verstoppen moeilijker, opsporen makkelijker.
-Laatstgenoemde landen worden actief gesteund door buurlanden (Iran en Pakistan), terwijl Griekenland juist wordt tegengewerkt door buurlanden.
- Richting Griekenland kun je makkelijk om Servië heen.
- 2A6HEL heeft misschien wat extra armor her en der, maar de kernonderdelen zijn het product van Duitse geestelijke inspanning. Dat noem ik een update.
quote:Op woensdag 2 november 2011 22:08 schreef Bilge het volgende:
Hoe kun je nou volhouden dat de Grieken over een defensie-industrie beschikken? Enkel omdat ze de door Duitsers bedachte tanken in elkaar weten te zetten? Kom op zeg! In dat geval ben ik een verrekt handige timmerman omdat ik onlangs een prachtige Ikea-bureau in elkaar heb gezet.
Een defensie-industrie staat en valt met het ontwerpen, testen en productieklaar maken van modern oorlogsmateriaal. Dat is het lastigste gedeelte, de rest is bijzaak. In de hele wereld zijn er hooguit tien landen die een defensie-industrie hebben, en Griekenland is daar zeker geen één van. Ze hebben wel een aardige (vooral civiele) maritieme industrie, maar al die mooie boten zijn kansloos tegen een superieure luchtmacht.
Ik ontken nergens dat het bezetten van Griekenland veel tijd en offers zal kosten, maar voordat de bezetting aanvangt zal binnen no-time de totale infrastructuur en de strategische doelen platgebombardeerd worden. Pas daarna zullen de bezettende grondtroepen richting Griekenland bewegen. Tegen de tijd dat die er zijn is Griekenland niet meer in staat om een conventionele oorlog te voeren. Terwijl de bezettende troepen landinwaarts marcheren, zal plaatselijk wat verzet aanwezig zijn, maar een vaste verdedigingspositie maakt de Grieken tot kannonnevoer, waardoor ze gauw zullen overschakelen op een guerilla-tactiek.
Voor guerilla-aanvallen zijn Grieken afhankelijk van het buitenland voor hun wapens, logistiek, communicatie en geld, omdat je die dingen niet in bergen aantreft en de oude fabrieken met de grond gelijk zijn gemaakt/ onder controle van de bezetter staan. Servië kan de Grieken niet voorzien van de benodigde guerilla-middelen, omdat de grenzen nergens aansluiten. De Middelandse zee wordt gecontroleerd door Franse eenheden. Albaniërs, Turken en Macedoniërs hebben het niet op Grieken en zullen juist azen op een stuk van de Griekse taart. Dan houd je alleen Bulgarije over als potentiele steunverlener. Ik vermoed dat Bulgaren Griekenland als een concurrent binnen de regionale machtsverhoudingen zien. Daarnaast beschikken Duitsland en Frankrijk over voldoende economische en politieke dwangmiddelen als Bulgarije toch het Griekse verzet zou willen steunen.
Zonder buitenlandse ondersteuning is een guerilla-beweging absoluut kansloos.
Ja hij heeft aangegeven dat hij best wil aftreden. geef hem groot gelijk zou ook geen zin hebben in al dat gezeik, hij kan het toch nooit goed doen. Als hij het een doet haalt hij de bevolking op zijn nek. Doet hij het ander haalt hij de EU op zn nek..quote:Op donderdag 3 november 2011 23:15 schreef Hexagon het volgende:
Hij heeft zn drol alweer ingetrokken
Maar ik heb het idee dat hij nu de verantwoordelijkheid bij de oppositie probeert te leggen
Ja, dat klopt, die regel is ooit ingesteld door de "Griekse Elite''.quote:Op woensdag 2 november 2011 23:46 schreef Truffelvarken het volgende:
Veel mensen klagen over de vele half afgebouwde gebouwen in Griekenland. Dat zou aantonen dat het slecht of slechter met Griekenland gaat.
In hun buurland Bulgarije hoeft over een gebouw dat nog niet geheel af is geen of weinig belasting worden betaald.
Daarom staat in dat land bijna geen volledig afgebouwd nieuwer huis.
Is dat in Griekenland wellicht ook het geval?
Ben benieuwd of ze iemand vinden om het over te nemen, mocht hij aftreden. Denk niet dat de mensen staan te springen voor deze functie.quote:Op vrijdag 4 november 2011 10:43 schreef Sayex het volgende:
Ja hij heeft aangegeven dat hij best wil aftreden. geef hem groot gelijk zou ook geen zin hebben in al dat gezeik, hij kan het toch nooit goed doen. Als hij het een doet haalt hij de bevolking op zijn nek. Doet hij het ander haalt hij de EU op zn nek..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |