ja, mensch, ik ben al aan t breien geslagen! kiek tanquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 19:39 schreef Asyniur het volgende:
Ik weet nog niet wat het is. Cooki heeft een soort wishfull thinking. Die wil gewoon los met meidenspul23 nov hebben we de 20wekenecho. Dan maken we wereldkundig wat ik aan het afbakken ben
dat heet de fokwet geloof ikquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 19:52 schreef kaatjejannie het volgende:
Zei ik gister nog zo leuk dat Sofie nooit wakker is in de nacht?
Vannacht om 1.30 uur een Sofie helemaal overstuur.
Ik probeer haar nu een beetje wakker te houden. Zodat ze wat later naar bed gaat.
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 20:37 schreef Orea het volgende:
Ik zie een Apenheul meet aankomen!!![]()
Leuk!!
Is hier 's morgens ook zo'n drama.. bij het luier verschonen na het opstaan gooi ik de knuffel en speen terug in bed, en dan mag zij mee naar beneden... drá-má!quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 20:40 schreef Reilain het volgende:
Ohh hier ook een weggever... Vooral haar speen en pop worden met iedereen gedeeld.. Maar owee als ik ze weg wil leggen als ze gaat spelen( maar gaat steeds beter! )
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 20:42 schreef Orea het volgende:
[..]
Is hier 's morgens ook zo'n drama.. bij het luier verschonen na het opstaan gooi ik de knuffel en speen terug in bed, en dan mag zij mee naar beneden... drá-má!
+1quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 20:46 schreef Solagratia het volgende:
hier is het luier verschonen al drama. Ze draait zich op haar zij, gaat zitten en staan om alles van het plankje te halen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nu MOET je natuurlijk gaan en dan maken we er gelijk een meet van in 2012quote:[b]
As, die aapjeslaatste keer dat meneer en ik er waren kwamen de aapjes niet zo in de buurt
maar wat leuk!!
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 21:18 schreef As1981 het volgende:
Oh en Cooki, je hoeft echt niet bang te zijn ze doen helemaal niets. Af en toe een beetje brutaal maar dat zijn onze eigen aapjes toch ook.
Ohhh kun je iets scannen?? er staat een stuk in - als het anders gaat - over een gezin dat naar Amerika is verhuist.. mijn ouders zijn enorm amerika-gek en kennen die mensen van het Alles-Amerika forum en waren dus benieuwd naar dat artikelquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 21:24 schreef octopussy het volgende:
Reilain, ik heb denk ik wel de Ouders van Nu van oktober. Wil je hem hebben of wil je er wat uit gescand hebben?
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 21:25 schreef Orea het volgende:
Relain, sluit een abo af! Nu de prijs van 1 kaartje, voor een abonnement voor héél 2012 (van maart t/m oktober)
Oh echt Octo? Aapjesben er gek op!!
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 21:29 schreef Cooki het volgende:
[..]ze doen niets, maar ze komen wel op je hoofd zitten
![]()
en dat doet lucas niet, yaro wel?
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 21:31 schreef As1981 het volgende:
[..]Als ik op de grond ligt, klimt hij altijd op me, mijn hoofd wordt dan ook weleens meegenomen.
Helaas, dat wordt dan weer lastig schieten als ik in die houding lig en hij doet het niet wanneer papa thuis is.quote:
Maar denk je dat je in elk geval 1 keer gaat volgend jaar? Want dan zou ik het doen! Een los kaartje kost namelijk ook 19 euro p.p.. en de aktie nu geeft een abo voor een heel seizoen voor die prijs. En je krijgt met dat abonnement ook veel korting op andere parkenquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 21:43 schreef Reilain het volgende:
Beetje jammer dat de apenheul voor ons niet om de hoek is
Wij zitten nog aan een abo voor ouwehand te denken... (en M vind het een beetje onzin om 2 abo's te hebben haha... Hmmm)
Dat maakt idd ook uit! Ik heb 2 vriendinnen die ook een abo bij Ouwehand hebben (van 1 daarvan is hij alleen nu wel verlopen). Alleen nog best lastig om samen iets te plannenquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 21:54 schreef Reilain het volgende:
Morgen komen er vrienden langs... eens vragen.. die hebben ook amersfoort of ouwehand.. wel leuk om dezelfde te doen....
En apenheul ws ook maarwe gaan vast 1 x!
Hier ook hoorquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 21:56 schreef Orea het volgende:
Verhuizen KJHier in Almere woon je heerlijk centraal tov alles
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 21:58 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Hier ook hoorEn we missen nog buren
In Houten Zuid staat nog heel veel te koop! Ligt er natuurlijk wel aan in welke prijscategorie je zoektquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 21:58 schreef Reilain het volgende:
Oh? meimel?joh?
Wij zouden heeeeel graag die kant op verhuizen..
Ik zou dan juist zeggen dat het goed is!quote:Op zondag 30 oktober 2011 17:59 schreef Spewey het volgende:
Was hier nog geen succes, Leonieke. Maar Zoë is van de grove motoriek en een viezerikje dus niet een goed voorbeeld.
Welkom Bientje
Ga je nou nog mooier worden Leia?
Goed misschien wel, Zoë wil alleen klauteren, klimmen en stoeien met haar broer.quote:Op zondag 30 oktober 2011 18:45 schreef pessie het volgende:
[..]
Ik zou dan juist zeggen dat het goed is!
Ik heb met nichtjes koekjes gebakken volgens mij toen 1 2.5 en 1 1 jaar oud waren, maar het kan ook een half jaartje later zijn geweest. Ik weet heel zeker dat de jongste nog geen 2 was. Die wilde vooral hele dikke koekjes bakken, en snel tv kijken
Toch die Ipad opladen he. Nog gefeliciteerd met je oudste dan. Was het een geslaagd feestje?quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:42 schreef Cooki het volgende:
ik heb jullie wel gemisthele dag niet online, ik heb ook afkickverschijnselen
![]()
Ja, het was heel gezellig en Thomas was echt hyper-jarig!quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:52 schreef As1981 het volgende:
Toch die Ipad opladen he. Nog gefeliciteerd met je oudste dan. Was het een geslaagd feestje?
Asyquote:Op zondag 30 oktober 2011 21:53 schreef Asyniur het volgende:
Harry lag er om 18:15 in, werd om 18:45u wakker en wilde toen niet meer gaan slapen. Uiteindelijk na veel drama en gebrul heb ik hem om 20 uur brullend in zijn bed achtergelaten met de mededeling dat ik niet meer terug kwam (auw mijn moederhart). En na 5 min was de strijd beslecht...
Zucht...
Meimeltje, leuk Slagharen!quote:Op zondag 30 oktober 2011 22:26 schreef Meimeltje het volgende:
We waren pas laat in Slagharen (was nog 1,5 uur rijden), maar de jongens hebben zich vermaakt! Waren vanavond om half 9 pas thuis en helaas werd Dyon toen plotseling ziek. Hij begon te rillen toen we thuiskwamen en 2 slokjes van de fles en hij begon te spugen, daarna kwam ook de koorts. Is alleen maar aan het jammeren, ligt nu met papa op bed en het lijkt iets stiller te worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oeh Dyon, ik hoop dat hij nog wel lekker heeft geslapen, wat sneu als hij zich zo rot voelt
![]()
Hoe is t er nu mee?Reilain, Oona wat een kunstwerk !quote:Op zondag 30 oktober 2011 23:00 schreef Reilain het volgende:
Vanmorgen zei Oona haar eerste 2 woord zinnetje!!en wat knap n 2 woord zinnetje!
![]()
@Troeta, Beterschap voor Mex![]()
* Lucas update: kwart voor 6 wakker ohnee, t was kwart over 5, maar dat heb ik al geblokt....
maar "gelukkig" thomas ookdus die hebben samen
gespeeld met de duplo,
het jarige-tiener-job-feestontbijt vanthomas geplunderd, babytv staat op, nou wat wil je nog meer!
lucas doet hoeraaa met de armpjes omhoog, schattig![]()
en gistermiddag ook een twee woord kreet: "isse op"![]()
![]()
is t al weer bedtijd?
![]()
[ Bericht 1% gewijzigd door -Caroline- op 31-10-2011 08:29:13 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Lucas ligt weer in bed, ik ga ook ff in pauzestand![]()
Ik twijfel ook nog, maar vooral of het niet te druk gaat zijnquote:Op maandag 31 oktober 2011 09:26 schreef Solagratia het volgende:
Hahaha ik dacht even dat je zelf in je blote billen buiten liepik dacht al, stuk zeil why
Ik twijfel nog over de meet van zaterdag. We moeten om twee uur, half drie op een verjaardag zijn. Dus dan moeten we om een uur weer weg. Heeft het nut voor twee uurtjes en zijn jullie er dan al?
quote:Op maandag 31 oktober 2011 09:34 schreef Cooki het volgende:
@Sonnetje: toen ik je foto zag, dacht ik eerst; huh..ik heb toch geen foto van lucas gemaakt in dat pyjamaatje?
leuk menneke!
![]()
@Orea:lekker spelen, ziet er goed uit
![]()
@Solagratia: gheghe.. lekker![]()
![]()
voor alle rode/kapotte billen![]()
@Spewey: t is geen roze nagellak zeker, nah, dan heeft ze toch gelijk?![]()
offtopic: want thomas/10-er[ afbeelding ]Nog van harte gefeliciteerd met je nagellaksnuiver!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Lucas ligt weer in bed, ik ga ook ff in pauzestand
Idd Sola, veel te eerlijk.![]()
Dat dusquote:Op maandag 31 oktober 2011 09:35 schreef Orea het volgende:
[..]
Ik twijfel ook nog, maar vooral of het niet te druk gaat zijnweet niet of ik de muppet daar een plezier mee doe...
Dat kan ook prima Pessiequote:Op maandag 31 oktober 2011 10:03 schreef pessie het volgende:
Ik wil niet praten over slapen vandaag. En ik negeer de klok![]()
![]()
*Iets met mannen die vinden dat dreumessen eind oktober rustig zonder jas buiten kunnen spelen![]()
Thomas heeft dezelfde pyjamaquote:Op maandag 31 oktober 2011 08:46 schreef Sonnetje85 het volgende:
[ afbeelding ]
Hier zit ie er zo bij, nou ja niet helemaal meer. Hij is.nu de oplader van de telefoon aan t slopen
k had m gewoon een flesje nagellakremover kunnen geven als verjaardagcadeau, das pas n bezuininigingstip, *effe opschrijven voor volgend jaar of ms voor sinterklaas*quote:Op maandag 31 oktober 2011 09:39 schreef Spewey het volgende:
[..]Nog van harte gefeliciteerd met je nagellaksnuiver!
ik kom m wel even brengen, ik ben er rond t middaguurquote:
is je man er niet?quote:Want ik kan wel wat van zijn dadendrang hier in huis gebruiken
quote:Zo en nu ga ik even 'genieten' van mijn kabouterloze tijd door op de bank te gaan liggen.
wat, klom ie op je hoofd?quote:Ooh, sinds gisteren doet hij trouwens een aapje na
Aaah, mooi! Kun jij de loodgieter binnenlaten en koffie voor hem zettenquote:Op maandag 31 oktober 2011 11:31 schreef Cooki het volgende:
[..]
ik kom m wel even brengen, ik ben er rond t middaguur
[..]
is je man er niet?
[..]en slapen
[..]
wat, klom ie op je hoofd?
quote:Op maandag 31 oktober 2011 11:35 schreef Shandaly het volgende:
Ik begin te snappen wat "een Cooki doen" is... Heb je die post nou 4 keer gewijzigd in 10 seconden ofzo?
quote:Op maandag 31 oktober 2011 11:36 schreef Cooki het volgende:
[..]![]()
ja, heb je daar n probleem mee?
![]()
![]()
edit #7: t is al heel wat dat ik tegenwoordig edit... vroegah (als in vorige week) deed ik alles per ongeluk quoten ipv editten en dan had je altijd 25 posts van mij onderelkaar![]()
Goed he. Ik genietquote:
S. nam Hannah ook net mee naar de winkel zonder jasquote:Op maandag 31 oktober 2011 10:03 schreef pessie het volgende:
Ik wil niet praten over slapen vandaag. En ik negeer de klok![]()
![]()
*Iets met mannen die vinden dat dreumessen eind oktober rustig zonder jas buiten kunnen spelen![]()
Het is een jurkquote:Op maandag 31 oktober 2011 11:57 schreef Meimeltje het volgende:
Barbabientje, wat een leuke foto's van je mooie meissie!! En wat een leuk shirtje had ze aan!
Jij wil te graag. Maar tis a te vroeg en b mag t niet met mn dieet.quote:Op maandag 31 oktober 2011 12:08 schreef octopussy het volgende:
Oh, Barbabientje, nog gefeliciteerd met de verjaardag van je meis. Heerlijk Hollands welvaren zo te zien![]()
Sonnetje, hoezo neem je geen wijntje dan? Is er iets wat je wil delen?![]()
Het slapen gaat al ruim een week bagger hier. Mevrouw vindt het rond 4-5 uur wel welletjes en wil dan NIET meer naar bed. Op een gegeven moment is dat zelfs met z'n 2en niet meer zo goed op te vangen qua nachtdiensten. Vanochtend om 7.30 uur heb ik Hannah een beetje boos in bed gelegd met het commando slapen. Na 5 minuten brullen was ze ineens stil en heeft ze geslapen tot 9.00 uur![]()
*noteert: boos worden helpt soms.
Mannen...quote:Op maandag 31 oktober 2011 12:00 schreef octopussy het volgende:
[..]
S. nam Hannah ook net mee naar de winkel zonder jasen ze heeft aan haar armen alleen maar een romper met lange mouwen en is al aan het hoesten 's nachts. Blijkbaar mag daar een longontsteking bij ofzo
daarom volg ik het bier dieet.. gewoon kratje per week.quote:Op maandag 31 oktober 2011 12:26 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
Jij wil te graag. Maar tis a te vroeg en b mag t niet met mn dieet.
Hier komt voorlopig nog geen 2e hoor
quote:Op maandag 31 oktober 2011 11:52 schreef Meimeltje het volgende:
Als Cooki post dan probeer ik altijd even te wachten met reageren, want je weet nooit wat er verder allemaal nog komt te staan
thomas heeft ook zo een fase. Thuis wil hij bijna niets meer eten en op een ander eet hij heel goed. Geen idee aan wat het ligt maar heel vervelend. Vroeger at hij zo goed en nu is het steeds drama. Vandaag gingen we hem ophalen en vanaf dat we binnenkwamen was het ook bij de onthaalmoeder gedaan met eten.quote:Op maandag 31 oktober 2011 19:48 schreef pessie het volgende:
"Ohoohh"![]()
Jouw kind eet!
De mijne wilde zelfs de brinta niet die ik speciaal voor hem gekocht en bereid had. Score van vandaag: 2 nijntjekoekjes, 2 biscuitjes, een halve banaan en 3 stukjes pasta
![]()
Ik wil mijn allesverslindende dreumes terug
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bijlezen doe ik straks
[ Bericht 2% gewijzigd door -Caroline- op 01-11-2011 07:33:17 ]
Harry doet dat ook hoor! Behalve dan dat ie heel hard roept 'SDET!' waarbij ik me dan te pletter schrik omdat ik 1. dacht dat hij sliep en 2. ik zelf ben weggedoezeldquote:Op maandag 31 oktober 2011 21:12 schreef Troeta het volgende:
Dat doet Mex ook dat rare neerploffen enzo, gaat ie op m'n buik liggen of op m'n hoofd, of bijna op ons voeteneind en dan denk ik dat ie slaapt zegt ie ineens HEYHEYHEY.
Wat het nou is,overprikkeld of te moe? Ik kan er mijn vinger niet op leggen...
quote:Op dinsdag 1 november 2011 10:39 schreef Ticootje het volgende:
Is er ergens een wintertijd update voor dreumessen? Leyla is gewoon al vanaf ingang om 5 uur klaar wakker..
Voordeel: Ik heb en een lekkere lange dag en ik ben optijd op mn werk.
Oh en de dame loopt!!!!
ja. dat kan ik wel.quote:Op dinsdag 1 november 2011 11:26 schreef DaviniaHR het volgende:
@cooki-edits, kan je niet in Word oid je post voorbereiden met alle quotes en dan in 1 keer posten?
Bij de marskramer Nijntje serviesje (wit, oranje, geel)quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:44 schreef Asyniur het volgende:
voor de goede nachten!
OMG Orea, dat is ook gewoon smerig!
Beterschap voor alle zieke kindertjes.
Leyla loopt! Super!
En wat goed van Amy zeg!
Aviva, lekker pittige dame
Wij waren even bij de overburen spelen. Daar hebben ze een Little People boerderij. Wij hebben die niet. Harry loopt er naar toe, drukt op een 'knopje' en komt mij duidelijk maken dat hij het niet doet. Ik stond even zo vanwant de laatste keer dat hij met zo'n boerderij gespeeld heeft is in juni geweest bij vrienden van ons. Mijn buurvrouw wist niet eens dat er geluiden in zaten. We hebben er even batterijen in gedaan en toen heeft Harry even gedemonstreerd waar alle geluidjes zaten. Echt, ik was stomverbaasd!
weet iemand waar ik een plastic serviesje kan krijgen (bordjes/bestek/etc) voor bij Harry's keukentje dat niet roze is?
Ben benieuwd of je net zo enthousiast gaat zijn.quote:Op dinsdag 1 november 2011 19:32 schreef Reilain het volgende:
Spewey... Tangle teezer is binnen! Morgenvroeg zijn Oona dur krullen aan de beurt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |