Heb het al in FB gevraagd, had nieuw deel geklikt, maar het werkte niet ofzo.quote:Op maandag 8 augustus 2011 23:53 schreef tombolafan het volgende:
FIPO!
Mooie OP
Beetje jammer dat het geen reeks is
Komt wel eens voor iddquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 00:06 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Heb het al in FB gevraagd, had nieuw deel geklikt, maar het werkte niet ofzo.
quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 00:29 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Komt wel eens voor iddIk kan het koppelen maar ik wil geen ruzie met Ml, sorry
We dachten eind augustus, maar dat gaat hem niet meer worden denk ik.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 09:03 schreef Ml-etje het volgende:
Wanneer wilden jullie er in de oorspronkelijke planning nu in?
En dat lijkt wel een beetje bouwvak eigen tenzij je er 1 treft die zich keurig aan de afspraken houdt.
Het is zeker leukquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 13:57 schreef RoaRRR het volgende:
Zo jullie pakken het ook grondig aan!
Lekker hoor, zolang je maar voor ogen houdt wat het kán worden blijft het leuk heb ik gemerkt
Doe mij eens een duplicaatquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 19:52 schreef Loveless85 het volgende:
Vandaag dus toch gevoegd, en wat andere klusjes die al even liepen (deur ophangen in de badkamer, laatste kast in badkamer, wat randjes (opnieuw) kitten) meteen afgerond. Denk dus dat het mailtje wel duidelijk was
Dat moeten we zelf doen, en dat komt ook wel goedquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 21:43 schreef bobenjanneke het volgende:
Is het probleem van de naad tussen de laminaatvloer en drempel opgelost?
Hebben jullie de drempel eruitgehaald, of afgekit, of een plakplint geplaatst?
Fijn dat de aannemer luistert en ook de kleinere dingen afwerkt!
Oh het was niet zo heel spannend hoor. Gewoon op een vriendelijke doch dringende manier even duidelijk maken dat het resultaat goed is, maar de communicatie beter moet omdat het anders wellicht geld gaat kostenquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 21:48 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Doe mij eens een duplicaatkan volgens mij nog wat leren!
Als je het glimmend schoon krijgt ja, wat dus niet gaat lukken. Dus we gaan er mooi overheen tegelenquote:Op zondag 28 augustus 2011 22:07 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Ll is nog de foto van onze mooie granitovloer vergeten, die we WEL gaan houden (na het oppoetsen)
[ afbeelding ]
Dat lukt welquote:Op zondag 28 augustus 2011 22:11 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Als je het glimmend schoon krijgt ja, wat dus niet gaat lukken. Dus we gaan er mooi overheen tegelen
Mehehe nee ik ga niet poetsen, als ik wat met die vloer doe is het tegels er over leggenquote:Op zondag 28 augustus 2011 22:17 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dat lukt wel
[ afbeelding ]
Succes Ll!
Het mocht juist wel, achter de keukenkastjes. Maar dus niet achter een vaatwasser... (Kleine lettertjes)quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:10 schreef Vonkenboer het volgende:
Wel heel lullig van die keuken !, maar dat gaat op menige (nieuw)bouw ook zo vaak mis !![]()
Terwijl het eigenlijk toch wel algemeen bekend moet zijn dat er tegenwoordig geen leidingwerk meer in de keuken over de muur mag lopen![]()
Mits gebeugeld kan het over de muurquote:Op zondag 28 augustus 2011 22:28 schreef sheonlydreams86 het volgende:
[..]
Het mocht juist wel, achter de keukenkastjes. Maar dus niet achter een vaatwasser... (Kleine lettertjes)
Nee, anders had ik het wel gehoudenquote:Op maandag 29 augustus 2011 13:00 schreef bleiblei het volgende:
Leuke verbouwing. Was die tegellambrizering nog origineel? Wel zonde dan....
quote:Op maandag 29 augustus 2011 12:52 schreef ferrari_rood het volgende:
Die vloer is zo mooi. Ik zou hem poetsen hoor.
MI wil vast wel komen helpen
Je mag best komen schilderen hoor, gezellig!quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:54 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
slopen en schilderen ja maar poetsen echnie
Gaafquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 17:26 schreef sheonlydreams86 het volgende:
De keuken staat. Nog geen foto helaas dus nog even geduld!
En nu hopen dat de laatste dingen in de keuken (wandtegels, kraan aansluiten etc) ook snel gebeuren.
Hihi je zou raar opkijken.quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:56 schreef sheonlydreams86 het volgende:
[..]
Je mag best komen schilderen hoor, gezellig!
Wat leuk! Er waren daar volgens mij in een korte tijd 2 huizen verkocht, ben benieuwd welk huis van jullie is en hoe het van binnen isquote:Op woensdag 31 augustus 2011 22:09 schreef Kellstar het volgende:
Hoi!
Onder het googlen naar "Bouwvergunning Delfgauw"kwamen we jullie huisje tegen!
IK denk dat we in dezelfde buurt een huis hebben gekocht! Onze straat ligt haaks op de weg die naar Delftse Hout leidt. Die van jullie ook?
Ik vond het dan ook erg leuk om te zien hoe jullie aan het verbouwen zijn omdat wij het hele traject nu nog ingaan!! We hebben het huisje ook voor een leuke prijs gekocht en hebben een aardig bouwdepot genomen om er ons droomhuisje van te maken. Afgelopen 19 aug. hebben we de sleutel gehad.
Bij ons is er helemaal geen badkamer... er is een mini keukenblok zonder gaspit/kooktoestel of koelkast. Er is geen badkamer!!, Geen C.v., er zijn loden waterleidingen, de dakkapellen en kozijnen zijn rot en we hebben maar 1 groep elektra!! Kortom.. een hoop te doen...!!
Nu waren wij benieuwd hoeveel jullie in het huisje hebben besteed aan tijd en als jullie het niet erg vinden om te vertellen aan geld? We zijn nl. erg benieuwd of we het gaan redden met ons budget en hoelang we nog moeten wachten! Tevens moet er bij ons ook wat sloopwerk gedaan worden (+ een draagbalk in de kamer) en nieuwe muurtjes opgebouwd maar aan jullie fotos te zien is dat zo gebeurt haha!
Jullie verbouwing ziet er in ieder geval mooi uit! Geeft me een goed gevoel over onze a.s. verbouwing.
Ik hoor graag van jullie!!
Groetjes, Kell
Nou ja we zijn zelf ook niet onwijs handig, maar al doende heel wat geleerd dusquote:Op donderdag 1 september 2011 10:36 schreef bijtje84 het volgende:
Ben heel benieuwd hoe de keuken er uit ziet! Vind de rest ook al mooi zeg, erg gaaf zo'n klushuis. Als mijnniet twee linker-klushanden had gehad had ik het liefst ook een oud huis gekocht.
De granito vloer in de hal vind ik ook geweldig. Maar is daar niet een gat in gehakt met die zoektocht naar 1 of andere pijp/buis? Zonde!!Kan dat nog gerepareerd worden?
Haha, nee, we hebben nog een aantal klussen die we sowieso volgend jaar of daarna nog willen uitvoeren (in iedere geval de WC renoveren, tuin opknappen en openslaande deuren plaatsen, misschien vliering wat opleuken), dus we gaan ons zeker niet vervelen.quote:Op donderdag 1 september 2011 13:43 schreef bijtje84 het volgende:
Wauw wel gaaf zeg zo'n lange gang! Hm een trap draaien klinkt wel als een flinke klus ja. Maar wellicht nog iets voor de toekomst. Je moet wat te doen over houden anders gaan jullie je straks maar vervelen
Hallo dan overbuurvrouwquote:Op donderdag 1 september 2011 18:33 schreef Kellstar het volgende:
Dat klopt inderdaad van dat veilinghuis! Wow jullie zijn goed op de hoogte!
IK heb speciaal een account aangemaakt om op jullie forum te kunnen reageren haha!
IK ga even uitvogelen hoe k jullie kan mailen en dan stuur k je zo een berichtje!
Ja we wilden erg graag een natuursteen blad, en dat is dus geluktquote:Op maandag 5 september 2011 09:56 schreef bijtje84 het volgende:
Mooi!! Vind het blad erg mooi. En erg handig inderdaad de extra kastjes en werkruimte tegenover het fornuis.
En wat je zegt is true, je houdt altijd wel wat te doen over in een huis he. Anders word het ook maar zo saai
Of een uitkijkplekje voor katten.quote:Op maandag 5 september 2011 21:44 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja we wilden erg graag een natuursteen blad, en dat is dus gelukt
Denk dat het ook erg lekker gaat zijn zo, met nog net aan die raamzijde een aanrechtje voor je borden, of gewoon een koffieapparaat e.d.
Wat een klets. Krassen in graniet is sowieso bijzonder knap en gepolijst graniet is vrijwel vergelijkbaar met vlek gevoeligheid als composiet. Gezoet graniet vlek wel als de neten. Maar dat hoortquote:Op dinsdag 6 september 2011 12:38 schreef bijtje84 het volgende:
Ik heb wel eens gehoord dat je een volledig natuurstenen blad inderdaad heel speciaal moet onderhouden, met groene zeep ofzo. En dat het snel lelijk word als je er iets op morst en dat het krast enzo. Dus composiet is dan een betere keuze inderdaad.
Kan me voorstellen dat het alsnog wat weegt zo'n stuk! (wij krijgen 8cm dik blad, dus ik ben heel benieuwd naar het gewicht...)
Nee, volgens mij gewoon 60cm, standaard maat. De smalle kant is dan 40cm geloof ik.quote:Op woensdag 14 september 2011 21:54 schreef bobenjanneke het volgende:
Hoe breedt is het blad aan de rechterzijde ( waar het fornuis zit )?
Zo op het oog breder als 60cm?
Ik weet het niet zeker, maar volgens mij heb ik nog een onderhoudsset ( voor graniet ), maar dat moet ik nakijken...
En wij hebben hier gezoet graniet en geen vlek op te bekennen. We hebben het nu in 2 jaar tijd, 2 keer behandeld met het setje wat we erbij kregen, laatste keer meer dan een jaar geleden en doen absoluut niet voorzichtig ofzo met het blad. Dus dat kan ook wel meevallen.quote:Op woensdag 14 september 2011 22:07 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Wat een klets. Krassen in graniet is sowieso bijzonder knap en gepolijst graniet is vrijwel vergelijkbaar met vlek gevoeligheid als composiet. Gezoet graniet vlek wel als de neten. Maar dat hoort.
Van composiet ken ik weer twee verhalen van kennissen waarbij er een hap uit het blad is gestoten toen ze er een glazen fles en whiskyglas er op hebben laten vallen. En als je dat bij graniet voor elkaar wil krijgen heb je goed je best gedaan.
Ja tegels wel laten doen, verder zijn / waren het wat kleine dingetjes nog (plinten weer voor de keuken, bovenkastjes weer ophangen, kraan dus even kwartslag draaien etc.) wat we zelf kunnen doen, doen we zelf. En we proberen uiteraard gewoon voor die gefaalde dingen kosten af te trekken die een vakman zou rekenen. Als hij ineens creatief gaat doen kunnen wij dat ookquote:Op zondag 18 september 2011 22:31 schreef Ingetje79 het volgende:
Ziet er goed uit daar, alleen jammer van die kleine foutjes.
Ik neem aan dat jullie dat zelf gaan herstellen?
Zijn van die kleine dingetjes die een ander niet ziet, maar als je het weet dan irriteert het je mateloos.
Ik vind het trouwens een supergave keuken
Ongetwijfeldquote:Op zondag 18 september 2011 22:36 schreef Ingetje79 het volgende:
Over een paar maanden kun je daar vast om lachen, nu is het gewoon zwaar irritant
En terechtquote:Op maandag 19 september 2011 12:34 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Gezien de totale kosten van de verbouwing zijn het niet eens hele hoge bedragen, maar hij heeft ons genoeg problemen/stress/vertraging opgeleverd, dus dit gaan we niet zo laten...
Dat is wel de bedoelingquote:Op maandag 19 september 2011 22:33 schreef Vonkenboer het volgende:
Laten we maar op houden dat het heel erg typerend is dat hij wel bij een garantiefonds zat; en toch om één of andere redenen plots ook weer niet![]()
Ga je nog een rij tegels plaatsen boven de bestaande ? zodat de rij mooi aansluit op het schakelmateriaal ?
Gezelligquote:Op dinsdag 20 september 2011 10:03 schreef mascara-klodder het volgende:
Mag ik in het eggie komen kijken, ik woon toch zo goed als om de hoek
Ondanks alle tegenslagjes, puik werk wat jullie hebben geleverd!
Ik vond het ook echt zo tof om van user truttebosje haar huisje in het echt te zien na alles op FOK! gevolgd te hebben, haar man bleek een vriend van mijn vriendje te zijn
Nou, het kost allemaal wel wat minder dan in Delft, heb ik het ideequote:Op dinsdag 20 september 2011 10:37 schreef eleusis het volgende:
Delfgauw is de bom inderdaad. Ik keek er altijd een beetje op neer, maar de laatste tijd ben ik er veel geweest, en ik moet zeggen misschien zie ik het wel zitten.Lekker dicht bij de akkers en natuurgebied, en in no time sta je in Delft.
Ik heb op Funda iig mijn zoekquery uitgebreid (al ben ik te kritisch en kost alles te veel en moet het ook nog door de vriendincommissie heen)
Succes met het huisje.
een fantastisch huis waar ik me ook heel erg thuis voelde vanaf de eerste keerquote:Op dinsdag 20 september 2011 11:02 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Ja, al gevonden. Wat een mooi huis zeg! Iets te kleurig voor mijn doen, maar allemaal erg leuke ideeen
Succes dan maarquote:Op maandag 3 oktober 2011 19:24 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Geen fotoupdate, maar wou het toch even melden:
Dit weekend gaan we verhuizen! Nu laatste dingetjes regelen zoals verhuisdozen etc en het huis een beetje opruimen. Helaas zijn de punten zoals plinten en schilderwerk (kozijnen, trap) niet af, dus de komende tijd moeten we nog veel doen!
quote:Op maandag 3 oktober 2011 19:24 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Geen fotoupdate, maar wou het toch even melden:
Dit weekend gaan we verhuizen! Nu laatste dingetjes regelen zoals verhuisdozen etc en het huis een beetje opruimen. Helaas zijn de punten zoals plinten en schilderwerk (kozijnen, trap) niet af, dus de komende tijd moeten we nog veel doen!
Wat goedquote:Op zondag 9 oktober 2011 10:12 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Ennn wij zijn verhuisd!Vannacht dus al hier geslapen, echt heerlijk op een nieuwe boxspring + matras
Nu alleen het oude huis leeg krijgen (spullen verkopen), en de katten verhuizen. Daarna weer verder met afwerken, uitpakken, inrichten, niet perse in die volgorde
Vanavond een paar fototjes denk ik
15 oktober. Vandaag zijn in iedere geval de kledingkast en koelkast opgehaald dus dat scheelt weerquote:Op zondag 9 oktober 2011 11:03 schreef RanTheMan het volgende:
Leuk joh! Foto"s foto's!!per wanneer moet je je oudehuis uit?
TV meubel unit in elkaarzetfoto's!quote:Op zondag 9 oktober 2011 14:59 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Lol, het is niet echt ingericht. We hebben een bed, een kledingkast, en een bank. Dat is wel voldoende inrichting voor nu
Oh ja, en we hebben een TV meubel unit, maar die moet nog in elkaar gezet worden. Ll is weer allerlei loodgietersklusjes aan het doen (lekke leiding ontdekt), dus ik ga kijken of het mij in mijn eentje lukt
Dat. En spreek even af met de verkoper dat je onaangebroken dingen terug mag brengen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 13:37 schreef Ingetje79 het volgende:
Dat verschilt per merk/soort.
Ik zou gewoon ff op de verpakkingen kijken.
Wij hadden flexibele tegellijm die al kant en klaar was (Majolicol oid)
Schijnt voor " natte ruimtes" beter te zijn.
Dat is niet meer van toepassing. Maar er viel mij gewoon op dat er op onze keuken factuur veel meer tegellijm stond (8 zakken van 25 kilo) dan ik zou verwachten, vandaar de vraag.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 13:55 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dat. En spreek even af met de verkoper dat je onaangebroken dingen terug mag brengen.
Maar die moet je dus absoluut nooit op de grond toepassenquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 13:37 schreef Ingetje79 het volgende:
Wij hadden flexibele tegellijm die al kant en klaar was (Majolicol oid)
Schijnt voor " natte ruimtes" beter te zijn.
Ooh dan begreep ik je vraag verkeerdquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 14:00 schreef sheonlydreams86 het volgende:
[..]
Dat is niet meer van toepassing. Maar er viel mij gewoon op dat er op onze keuken factuur veel meer tegellijm stond (8 zakken van 25 kilo) dan ik zou verwachten, vandaar de vraag.
Verder hebben we goed nieuws van de loodgieter gehad, het blijkt toch allemaal mee te vallen, dus we kunnen verder met "normale" klussen ipv het leidingwerk nog aan te moeten pakken
Megapool. Het heet geloof ik een "wasmachineverhoger". Deze was iets duurder, omdat er een draadmand in zit. Bij de Gamma heb je gewoon zo een ding zonder mand voor 45 euro.quote:Op zondag 23 oktober 2011 12:18 schreef Roomsnoes het volgende:
Waar heb je dat onderstel voor de wasmachine vandaan? Ziet er superhandig uit!
Ik vind die mand er wel ideaal uitzien..... wil ik ook!quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:53 schreef sheonlydreams86 het volgende:
[..]
Megapool. Het heet geloof ik een "wasmachineverhoger". Deze was iets duurder, omdat er een draadmand in zit. Bij de Gamma heb je gewoon zo een ding zonder mand voor 45 euro.
Dat ding waar de wasmasjien opstaat... voorkomt dat ook dat je halve huis trilt als dat ding aan het centrifugeren is?quote:Op zondag 23 oktober 2011 11:15 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Kleine update dan maar weer
[ afbeelding ]
De TV meubel is af! Als er een plint achter zit, kunnen de boeken e.d. uitgepakt worden.
[ afbeelding ]
Eethoek met vlinderstoelenDe tafel is toch iets te groot, dus we gaan voor een rechthoekige, houten versie (inmiddels besteld).
[ afbeelding ]
Stukje geverfde kozijn die eerst bruin was
[ afbeelding ]
Bijkeuken nu MET vloerbedekking
Aah, jah. Die van ons staat op zolden = houten vloer. Eens aan de baas vragen wat die er van zegt. En die wasmandquote:Op zondag 23 oktober 2011 20:32 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Bij ons trilt er niks. Ik denk dat het scheelt dat de vloer in de bijkeuken van beton is, en niet direct in verbinding is met de rest van het huis.
De wasmand is gewoon van de IKEA, hier
quote:Op zondag 22 april 2012 23:38 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Thanks![]()
De schouw was nogal irritant :p we gingen voor het eerst in ons leven tegelen, alleen om te ontdekken dat er geen enkele rechte hoek was :p
Klinkt goed. Ik heb vooral zin in het invullenquote:Op maandag 25 februari 2013 12:43 schreef Ingetje79 het volgende:
Ik zou eerst alles eruit halen, schuttingen plaatsen, egaliseren en dan invullen zoals je het hebben wilt
De tegels hebben we nog niet uitgezocht, maar ze moeten niet te klein of te groot zijn. Ergens rond de 30-60cm is goed. Wildverband is mooi, maar denk dat het lastiger leggen is? En waarschijnlijk gewoon beton.quote:
Astublieft niet. Betonklinkertjes zijn het eerste jaar mooi, daarna duidelijk minder kleurrijk en vanaf het derde jaar flets, groen en vaal. Neem a.u.b. gebakken klinkers of tegels, al is het maar de bovenlaag.quote:Op maandag 25 februari 2013 14:00 schreef sheonlydreams86 het volgende:
En waarschijnlijk gewoon beton.
We willen gewoon grijzequote:Op maandag 25 februari 2013 14:31 schreef blomke het volgende:
[..]
Astublieft niet. Betonklinkertjes zijn het eerste jaar mooi, daarna duidelijk minder kleurrijk en vanaf het derde jaar flets, groen en vaal. Neem a.u.b. gebakken klinkers of tegels, al is het maar de bovenlaag.
Adres niet 1-2-3, maar chinese hardsteen is een redelijk betaalbare natuursteen v.a. 20 ¤/m². Echter, behoorlijk zwart en daardoor heet als de zon er op komt te staan.quote:Op maandag 25 februari 2013 14:39 schreef sheonlydreams86 het volgende:
We willen gewoon grijzeMaar ik dacht dat de enige twee opties voor wat grotere tegels beton en natuursteen waren, ik ging er dus vanuit dat gebakken variant alleen voor kleinere stenen/klinkers bestaat. Natuursteen is vrij duur en kan glad zijn, dus vandaar de "keuze". Maar wij kunnen ook gebakken tegels nemen natuurlijk. Heb je een goed adres?
Havero in Bergschenhoek, en bij het Haantje in Delft zitten er een paar, anders de Groenrijk in het Foreparkquote:Op maandag 25 februari 2013 14:39 schreef sheonlydreams86 het volgende:
[..]
We willen gewoon grijzeMaar ik dacht dat de enige twee opties voor wat grotere tegels beton en natuursteen waren, ik ging er dus vanuit dat gebakken variant alleen voor kleinere stenen/klinkers bestaat. Natuursteen is vrij duur en kan glad zijn, dus vandaar de "keuze". Maar wij kunnen ook gebakken tegels nemen natuurlijk. Heb je een goed adres?
Zekerquote:Op donderdag 28 februari 2013 13:42 schreef Ingetje79 het volgende:
Wij hebben het gewoon zelf gedaan; of nou ja, ik legde de stenen voor het grijpen en mijn eigen " vakman" deed de rest.![]()
Ligt toch behoorlijk strak vind ik...
Ll is toch ook wel enigzins handig?
We hebben niet alles zelf gedaan hoor (de haard wel toevalligquote:Op donderdag 28 februari 2013 17:35 schreef Goodbye het volgende:
Mijn vriend heeft het ook zelf gedaan. Als ik zie wat jullie zelf in huis hebben gedaan, schat ik in dat dit ook wel moet lukken!![]()
Oh, en ik wil jullie haard!
We hebben bij Jan Groen alles voor binnen gehaald, top tent! Maar we waren er laatst voor wat plinten en meteen rondgekeken voor buiten, maar alleen vrij dure natuursteen gezien... Toch te vroeg, misschien? Was zo'n 4 weken geleden.quote:Op maandag 1 april 2013 17:58 schreef Gieliovd het volgende:
Beetje spuit elf gevoel krijg ik want ik ken je topic niet, maar je wilt in ZH tegels hebben..
Zelf vind ik Jan Groen in Bleiswijk een hele goede tent. Ik ben in de Outlet geslaagd voor vloertegels en marmer mozaïek, de witte wandtegels voor de badkamer heb ik elders gehaald. Ze hebben ook een fancy showroom en een opruimschuur.
Gat boren paal er in. Heeft de paal een afwijking als de waterpas er tegen zit zijde afschrapen met de paal en kijken. Alles waterpas dan boor je eventueel nog even wat dieper.quote:Op donderdag 2 mei 2013 20:54 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Ja, maar waarom wordt dan die 10cm aangeraden voor 7cm palen terwijl er ook 8 cm grondboren zijn bijvoorbeeldmaar we hebben nu een 10cm gehuurd, zaterdag gaan we het zien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |