Bizar he!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 13:09 schreef Orea het volgende:
Zo liep ik er een jaar geleden bij (ochtend van de bevalling deze foto)... het is soms zó niet meer voor te stellen dat ze erin zattoevallig laatst bij een vriendinnetje die hoogzwanger was en zag haar beeb schuiven onder haar buikvel, en ineens kreeg ik even een flashback van DE kont die alle kanten op ging
![]()
zo wonderlijk!!
[ afbeelding ]
Dat doet muppet ookquote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:58 schreef Mereltje het volgende:
Ze laat het water/rosevicee gewoon langzaam weer naar buiten lopen en lacht dan![]()
x2quote:Op zaterdag 2 juli 2011 20:34 schreef As1981 het volgende:
Ik denk ook niet dat het per se nodig is Orea, maar als het jou een fijner gevoel geeft gewoon doen.
Echt leuk dat je zoiets gekregen hebt!quote:En ik kan niet wachten om te kijken hoe het vestje morgen staat.
Ik heb die neiging ook elke keer als ze verlekkerd naar mijn eetbewegingen kijkt, maar ze is nog zo klein!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 21:33 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb Lena vandaag een hapje van mijn yoghurt gegeven.Ze zat er zo verlekkerd naar te kijken toen ze bij me op schoot zat. Het ging er gretig in. Ineens heb ik het idee dat ze misschien toch gewoon gaat eten over een dikke week!
Zo gek hoe de voortanden niet uit de rand komen maar uit de voorkant van het tandvlees.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 21:40 schreef mrien het volgende:
Schrikken zeg Orea!
En ik zag een tandjesfoto![]()
Ik heb vandaag ook een hele duidelijke kunnen maken (eindelijk na tig pogingen), zal hem zo ff uploaden
[ afbeelding ]
Ja maf is dat he!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 21:47 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Zo gek hoe de voortanden niet uit de rand komen maar uit de voorkant van het tandvlees.
Mijn leeftijd valt wel mee, maar mensen schatten mij vrijwel altijd een paar jaar jonger, dus dan lijk ik wel een jong moedertje.quote:
Ik heb het boek ook maar weer mee naar beneden genomen (lag onder z'n bedpotenquote:Op zaterdag 2 juli 2011 21:49 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb net het voedselintroductieschema er even bijgepakt. Yoghurt, 7 maanden. Oké dan. Even wachten maar.
Mijn dochter kreeg haar eerste tandrandje met bijna 10 mnd, mijn zoon had het eerste randje met 11,5 mnd. En dan was het nog lang geen tand te noemen hoor.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 21:51 schreef Orea het volgende:
Wow Mrien!!!wat een tanden al
! nou is mijn referentiekader ook anders natuurlijk, weet wel dat ik het steeds aanhaal, maar ken niet zoveel andere mensen bij wie hun bijna 12-maander nog geen enkele tand had
![]()
Lena alweer aan eten toe![]()
Sarahgoed joh!
Ik weet het, de paar nachten dat de tanden wat meer onder de oppervlakte zijn komen te liggen waren al niet leukquote:Op zaterdag 2 juli 2011 21:52 schreef Claudia_x het volgende:
Volgens mij was dat bij de kinderen van Stiemie het geval, Orea! Je mist er niks aan, hoor, die tanden.
quote:Op zaterdag 2 juli 2011 22:03 schreef kaatjejannie het volgende:
Sofie laat haar tandjes ook even zien
[ afbeelding ]![]()
Helemaal niks
Kijk nou,quote:Op zaterdag 2 juli 2011 22:26 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
![]()
Die ogen van haar zijn zo gaaf. Ze ziet er heel wijs uit met die lichter kijkers. Is het nou blauw of grijs?
En hoe zoet is dit, mensen?![]()
[ afbeelding ]
De foto was eigenlijk om het haar vast te leggen. Voor het allereerst gel in haar haar.quote:
Ja, ze is ineens best groot! Daarom voelt voedselintroductie ook niet zo raar meer.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 22:32 schreef MamaPurk het volgende:
Wat een geweldige foto Claudia! En wat lijkt Lena daar al groot, ik dacht dat zij ongeveer zo groot als Sarah was maar ze lijkt hier een stuk groter en Ivan echt de grote stoere lieve broer
Hahaha, idd!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 22:35 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ja, ze is ineens best groot! Daarom voelt voedselintroductie ook niet zo raar meer.
Ik moest bij deze foto van Lena meteen denken aan:
[ afbeelding ]
Nee, hij is best voorzichtig met haar. Maar je kunt er ook niet van op aan, hoor. Ik blijf er altijd bij. Ik laat Lena nu wel wat makkelijker op het kleed liggen met Ivan erbij zonder er bovenop te zitten.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 22:43 schreef MamaPurk het volgende:
Claudia, stap Ivan nou niet zomaar uit dat stoeltje als hij geen zin meer heeft, zonder rekening te houden met Lena? (dat zou Jaël namelijk wel doenals Sarah bij haar zit legt ze Sarah ook rustig opzij alsof ze een pop is!)
Jammer.. Wel leuk die interactiequote:Op zaterdag 2 juli 2011 22:47 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nee, hij is best voorzichtig met haar. Maar je kunt er ook niet van op aan, hoor. Ik blijf er altijd bij. Ik laat Lena nu wel wat makkelijker op het kleed liggen met Ivan erbij zonder er bovenop te zitten.
Hiervoor zaten ze met elkaars hand te spelen en elkaar aan te kijken en naar elkaar te lachen. Helaas kwam de foto net te laat.
Ik dacht ook dat O. zonder tanden het tweede jaar in zou gaan en warempel 5 dagen voor z'n verjaardag waren daar deze week toch de eerste 2 tandjes. Zo uit het niets. Het kan dus altijd nogquote:Op zaterdag 2 juli 2011 21:51 schreef Orea het volgende:
Wow Mrien!!!wat een tanden al
! nou is mijn referentiekader ook anders natuurlijk, weet wel dat ik het steeds aanhaal, maar ken niet zoveel andere mensen bij wie hun bijna 12-maander nog geen enkele tand had
![]()
Ik heb veel ervaring met kleine kindjes, mijn advies is, laat je niet gek maken door wat andere kindjes al doen of kunnen.quote:Op zondag 3 juli 2011 12:16 schreef Orea het volgende:
Dank allemaal voor de bemoedigende woorden!!
Weet ook wel dat het allemaal gaat komen, soms denk ik alleen: kom op meis! Ga eens wat doen(kom over een tijdje ongetwijfeld 'klagen' over het feit dat ik alleen maar achter haar aan moet rennen
en dat het 'vroegah' zo lekker relaxed was met kind op 1 plek
![]()
)
Op dit moment is ze de kattentent aan het verbouwende nacht zijn we ook goed doorgekomen, zelfs geen bult of iets op haar hoofd
dus niks aan de hand!
Als ze ergens niet bij kan, probeert ze het 2 keer. Lukt het niet, gaat ze op zoek naar iets waar ze wel bij kanquote:Op zondag 3 juli 2011 15:41 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Ik heb veel ervaring met kleine kindjes, mijn advies is, laat je niet gek maken door wat andere kindjes al doen of kunnen.
Jouw kleine muppet heeft lekkere spekkies, dat is iets minder makkelijk met bewegen. Maar wat vooral ook zo is, denk ik, is dat ze een tevreden en blije meis is. Happy en relaxed, overal wordt voor gezorgd, dus waar zou ze zich druk over maken.![]()
Je zou haar wel kunnen stimuleren, leg het speelgoed maar wat bij haar vandaan zodat ze er niet meteen bij kan, of probeer haar uit te lokken door iets voor te houden waarvoor ze haar best wil doen om het te pakken te krijgen.
Maar ze gaat het waarschijnlijk doen als ze er klaar voor is.
Lilah scheelt 6 weken met haar neef. Die kon je volgens mij tot een jaar of 2 ergens neerzetten op zijn kont dat hij ook gewoon bleef zitten. In tegenstelling tot zijn nicht, die al de hele boel afbrakquote:Op zondag 3 juli 2011 19:04 schreef Orea het volgende:
Overigens denk ik niet zozeer dat het met haar gewicht te maken heeft! Ze is namelijk niet moddervet ofzo, maar gewoon goed in verhoudingze is gewoon niet zo lichamelijk (nog)... (en geestelijk is ze inderdaad wel helemaal bij de tijd, madam heeft al door hoe je samen met een bal speelt, dus gooit hem naar me toe en gaat met open armen zitten wachten tot ik hem terug rol.. best knap voor een beeb van 11 maanden, denk ik!)
Geduld moet ik hebben (en das niet mijn sterkste punt)
Nou, dat praten lijkt me ook helemaal niet laat! We moeten wel reëel blijven, hè?quote:Op zondag 3 juli 2011 21:21 schreef MamaPurk het volgende:
Maar ja die was verder wel een dommie en het praten begon ook pas echt laat, al is daar nu niets meer van te merkenHet trekt dus allemaal uiteindeljk wel weer bij
Nou ze heeft heel lang alleen maar 'mammie' en 'die' gezegd en ja misschien heb ik het vergeleken met supersnelle kindjes en heb ik daardoor een vertekend beeld en is J gewoon redelijk gemiddeldquote:Op zondag 3 juli 2011 21:23 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nou, dat praten lijkt me ook helemaal niet laat! We moeten wel reëel blijven, hè?
Ze ontwikkelt zich op dat gebied volgens mij redelijk gemiddeld, misschien zelf iets aan de snelle kant. Het is heel normaal dat de woordenschatexplosie en eerste tweewoordszin tussen 18 en 24 maanden komen, al is de spreiding vrij groot (wat wil zeggen dat sommige kinderen veel eerder zijn en andere kinderen weer veel later). Maar goed, dit is meer iets voor de dreumesjes!quote:Op zondag 3 juli 2011 21:25 schreef MamaPurk het volgende:
[..]
Nou ze heeft heel lang alleen maar 'mammie' en 'die' gezegd en ja misschien heb ik het vergeleken met supersnelle kindjes en heb ik daardoor een vertekend beeld en is J gewoon redelijk gemiddeld
Ik ken het trucje wel maar heb het nooit zo gedaan hoor!quote:Op zondag 3 juli 2011 21:40 schreef danic het volgende:
Dat zeg je goed MP, een kort jurkje met een heel leuk meisje! Maar ik vind et zo zonde, het jurkje is echt ubercute!
Claudia![]()
Ken je dat trucje niet? Ik dacht dat iedereen dat wel wist. Zo zakt de maillot niet af.
Bedoel het niet rot hè!
Hier hetzelfde! E is een heel tevreden kind, maar ze gaat (bijvoorbeeld) gewoon staan omdat ze dat kan. Ze doet het niet alleen om iets (bijv. speelgoed) te bereiken, maar gewoon om te bereiken dat ze dan staat. Ze kijkt er dan ook heel trots bij.quote:Op zondag 3 juli 2011 21:17 schreef Claudia_x het volgende:
Ik denk dat het ook niets met haar gewicht te maken heeft. En het zou best kunnen dat ze zo tevreden is dat ze geen behoefte voelt om nu nieuwe vaardigheden te ontwikkelen. Ivan was ook altijd tevreden, maar hij ontwikkelde zich wel vrij vlot. Het was alsof hij een innerlijke drang had om te rollen, kruipen, zitten en lopen.
Wat heeft ze een mooie haartjes!quote:Op zondag 3 juli 2011 21:27 schreef danic het volgende:
Irritant hè f_r, die maten. Eva heeft vorige week ook een jurkje gekregen, maat 56. Vond ik al dapper om dat nog te geven aan een kindje van 7 weken, maar ach...
Dus vandaag vierden we allebei onze verjaardag en ik dacht, goh ik trek haar leuk dat jurkje aan.
Nou, ze heeft het aangehad, en het was zo lang: (gewoon ook ff omdat het kan)
[ afbeelding ]
Ok, hm, misschien heb ik dat wat vertekend in mijn hoofd omdat je wel vaak d'r gewicht en woorden als "speklapje" enzo noemt. Ik had het idee dat ze echt stevig was. Maar blijkbaar is ze dan gewoon ook lang.quote:Op zondag 3 juli 2011 19:04 schreef Orea het volgende:
Overigens denk ik niet zozeer dat het met haar gewicht te maken heeft! Ze is namelijk niet moddervet ofzo, maar gewoon goed in verhouding![]()
Das ook gewoon zo As & seilram, jullie hebben daar helemaal gelijk in. Ik maak me ook geen zorgen om haar gezondheid gelukkig. Maar ben om de een of andere reden altijd bang dat ze structureel slecht gaat eten, komt ook omdat het eigenlijk steeds wisselvallig is met haar. En in mijn omgeving zijn er dan mensen die roepen 'ja maar kijk eens naar haar spekrilletjes...', ja natuurlijk doet ze het goed qua groei (daarom heb ik ook geen echte gezondheidszorgen om haar), maar ook met spekkies kan het een keer minder lekker lopenquote:Op maandag 4 juli 2011 13:05 schreef seilram het volgende:
Twentemeisje, over het drinken.. ik weet dat het makkelijk gezegd is, maar ze nemen vaak echt wel wat ze nodig hebben.
Bij Joep heb ik me een hele tijd zorgen gemaakt (ik zat met hetzelfde... wel om 23.00 een volle fles, maar s'ochtends niet willen, dan maar een beetje drinken..). Bleek allemaal onnodig, kind groeide prima.
Wat je zou kunnen proberen, is om s'avonds wat minder te geven, zodat ze om 07.00 een vol "ontbijt" heeft.
quote:Op maandag 4 juli 2011 14:40 schreef MamaPurk het volgende:
Evenvoor mijn Sarah, ze ligt al vanaf 13 uur in haar bedje te slapen! Ik moet zo werken en dan past mijn moeder op, maar heerlijk zeg ik heb gewoon wat in huis kunnen doen zonder om de 10 minuten haar te hoeven troosten en weer in slaap te wiegen!
Puckababy heeft voor ons heel veel goeds gedaan.. we gebruiken hem nu 4 weken (J. is 7 weken vandaag).. en het heeft heel veel gescheeld.. en het lijkt ons lang zo warm niet.quote:Op maandag 4 juli 2011 16:53 schreef The_Tankgirl het volgende:
Zo vandaag voor het eerst naar het consultatieburo geweest.
Madam Larissa is al flink gegroeid, 5,5 kg en dat met 7 weken, en ze is 57cm lang
met haar geboorte was ze 3625 gr.
Heb het gehad over haar slaapritme overdag (ze is elke keer wakker van 8 uur 's ochtends tot 11 uur 's avonds), en het advies gekregen om haar in te bakeren.de verpleegkundige (?) heeft het ook voorgedaan hoe ik dit kan doen. Maandag moeten we weer terugkomen, zodat er besproken kan worden of het slapen zo beter gaat, en dan krijgt ze gelijk haar eerste prik.
zo, nu even alles lezen
Wij hebben veel gehad aan de Pacco inbakerdoek. Heel makkelijk en Saar vond het heerlijk!quote:Op maandag 4 juli 2011 17:05 schreef The_Tankgirl het volgende:
Nou, het is de bedoeling dat we dit met een lakentje gaan doen. Ik ben benieuwd of dit gaat lukken, want mevrouw rukt zich met gemak uit een swaddleme
Bizar hè, dat mensen dan ook gewoon nog verontwaardigd zijn!quote:Op maandag 4 juli 2011 12:27 schreef kaatjejannie het volgende:
Fijn dat je toch even geweest bent mp.
Ik heb hetzelfde hoor Danic, Sofie gaat echt niet van arm tot arm. Soms tot hevige teleurstelling en verontwaardiging van het bezoek.Maar dat is dan mooi hun probleem, Sofie wordt er onrustig van, en dat moeten we niet hebben.
Sola,hopelijk gaat t snel lekkerder. Soms heb je van die dagen...
We zijn net een kwartiertje thuis, beide helemaal kapot. Ik doe straks even verslag van ons rondje kinderarts-kno arts-apotheek-labaratoriumquote:Op maandag 4 juli 2011 16:47 schreef Claudia_x het volgende:
Pff mrien, wat een zware nacht. En je arme knulletje.Laat je weten wat de kinderarts te zeggen had?
Ik heb eventueel wel pacco doeken voor je te leen? Dan kan je kijken of het wat is voor je?quote:Op maandag 4 juli 2011 17:05 schreef The_Tankgirl het volgende:
Nou, het is de bedoeling dat we dit met een lakentje gaan doen. Ik ben benieuwd of dit gaat lukken, want mevrouw rukt zich met gemak uit een swaddleme
Vrij onbeschoft om een kind zomaar uit iemands armen te rukken als specifiek is aangegeven dat dat niet mag, maar waarom mag het niet?quote:Op maandag 4 juli 2011 17:21 schreef danic het volgende:
Blijkt dus dat een nichtje van mijn moeder Eva bij mijn zusje uit haar armen had getrokken (mijn zusje was de enige die haar buiten vriend en mij mocht vasthouden)
wat goedquote:Op maandag 4 juli 2011 19:01 schreef Sonnetje85 het volgende:
Even een mega ego post, maaaar hij loopt los![]()
gewoon echt 6 stapjes achter elkaar
en mn zus heeft t gefilmd
(daar was ie vandaag, samen met zn neef spelensamen de bal overgooien, hij zn neef op de loopauto duwen
)
Ik ben zo trots op mn mannetje
Omdat ik dus niet wilde dat ze van hand tot hand ging. En dan is het makkelijker om te zeggen dat niemand haar vast mag houden, dan de ene wel en de andere niet.quote:Op maandag 4 juli 2011 18:38 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Vrij onbeschoft om een kind zomaar uit iemands armen te rukken als specifiek is aangegeven dat dat niet mag, maar waarom mag het niet?
Superaardig van je, maar ik ga eerst kijken of het misschien met een lakentje wel lukt. Anders PM ik je nog wel als ik hem nodig heb! Bedankt!quote:Op maandag 4 juli 2011 17:48 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
Ik heb eventueel wel pacco doeken voor je te leen? Dan kan je kijken of het wat is voor je?
Wowowow!!quote:Op maandag 4 juli 2011 19:01 schreef Sonnetje85 het volgende:
Even een mega ego post, maaaar hij loopt los![]()
gewoon echt 6 stapjes achter elkaar
en mn zus heeft t gefilmd
(daar was ie vandaag, samen met zn neef spelensamen de bal overgooien, hij zn neef op de loopauto duwen
)
Ik ben zo trots op mn mannetje
Ja ik was vanmiddag ook al aan het zoeken, maar heb hem gevonden:quote:Op maandag 4 juli 2011 20:40 schreef Orea het volgende:
[..]
Wowowow!!wat goed
Mrien, het is ook wat met je mannetjezo sneu... hopelijk knapt hij snel op!
The Tankgirl, er was eens een heel goed instructiefilmpje op Youtube van Vicky over het inbakeren in een laken/hydrofiel! Ik zal even kijken voor je of ik het kan vinden...
jullie halen mijn dreumes nog in joh!!quote:Op maandag 4 juli 2011 20:54 schreef mrien het volgende:
Ow en Orea, volgens mij heeft Jelle Leia ingehaald, precies 10 kg
Tja als ik dat nou toch wist dan had ik het voorkomenquote:Op maandag 4 juli 2011 17:22 schreef danic het volgende:
MP, wat vervelend van de infectie van Sarah. Wat ik me afvroeg, hoe komen kleine kindjes eigenlijk aan een schimmelinfectie?
nee dat had Sarah niet! Dat kan wel verklaren waarom Jaël in het verleden een schimmel infectie heeft gehad! Wist ik helemaal niet.quote:Op maandag 4 juli 2011 22:08 schreef mrien het volgende:
Kan komen door bv antibiotica gebruik, maar volgens mij had Sarah dat toch niet gehad?
Daar werd ik wel voor gewaarschuwd bij de apotheek, 1 van de medicijnen kon als reactie spruw hebben, en anders de antibiotica wel. Even goed in de gaten houden dus..
quote:Op maandag 4 juli 2011 19:18 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
wat goed![]()
Sofie heeft net een stuk bloemkool geslacht. Ze vond het heerlijk.
Beetje jammer alleen dat we hoogpolig tapijt hebben, en de kinderstoel net naast het zeil stond.Gelukkig is het donker tapijt, en is de bloemkool wit. Kunnen we het terugvinden.
ja! ik moest nog aan jouw meisje denken toen ze zo aan t wiebelen en doen was. Ik ben er nog helemaal niet aan toequote:Op dinsdag 5 juli 2011 08:34 schreef Sugarsnap het volgende:
Mignonne, je jongste ook al weer een beetje mobiel! Zo begon het een dikke maand geleden met Eline ook en nu schuift ze de hele kamer door. Ook gaat ze op handen en knieën zitten, schuift haar knietjes vooruit en vergeet haar handjes. Dan stuitert ze weer op haar neus.
We zijn nu de hele dag bezig om haar uit de keuken te plukken of onder de tafel/kast
Thanks BBquote:Op dinsdag 5 juli 2011 07:01 schreef BarbaBientje01 het volgende:
Zijn het niet haar oortjes? Erg lastig tm,
Vervelend! Ik snap dat je, je onzeker voelt. Ze heeft natuurlijk ook reflux, is de med. dosering misschien aan een ophoging nodig? Ik weet het ook niet, sterkte voor jullie beide!
Thanks mignonnequote:Op dinsdag 5 juli 2011 08:11 schreef mignonne het volgende:
Lastig TM, hoewel ik 130 cc niet heel weinig vindt, als ze vier keer op een dag 130 drinkt dan zit ze al aan de minimale hopeveelheid vocht die nodig is toch?
En het is lastig oordelen vanachter mijn computer, ik wil er ook voor waken om zomaar dingen te gaan roepen, maar eea komt me heel bekend voor allemaal. Geven jullie hypo-allergene voeding of standaard?
Bespreek het sowieso op het cb of bij de huisarts! Daar zijn ze voor, voor de adviezen. Ik heb hier gewoon gezegd dat het me nog niet lekker zat, dat ze welliswaar heel opknapte van de medicijnen tegen reflux maar dat we er nog niet waren, er was nog zoveel onrust en huilen, huiduitslag, spugen, neusflubbers en een volle neus en Weigeren met een hoofdletter.
De wvk hier vertelde toen dat ze heel vaak kindjes met reflux ziet die dan ook een allergie blijken te hebben, en dat het een beetje het kip en het ei is wat dat betreft, omdat het opgeven enzo ook best dankzij een allergie kan komen.
Hoe dan ook, je bent geen zeur, je bent een mama, en die hebben moedergevoel, en dat is een bitch want dat gaat onder je huid zitten en laat je niet met rust tot je uitgevogeld hebt waardoor je kindje zich zo rot voelt.
Luister ernaar en doe er iets mee, je gevoel. Als het niets is heb je voor jan *** moeite gedaan, als er wel iets is kun je wat voor je meisje doen.
Dikke knuffel, het wordt beter, echt, en voor nu valt het gewoon even niet mee.
Nee joh, jouw propje is nog hartstikke klein.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 10:36 schreef MamaPurk het volgende:
nog maar!!!! AL!!! Het gaat veul te snel allemaal! Gelukkig is ze zo laat geboren anders was ze nu al dik 4 maanden geweest
Jaquote:Op dinsdag 5 juli 2011 10:37 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nee joh, jouw propje is nog hartstikke klein.
Dat is een gulle lach!quote:Op dinsdag 5 juli 2011 11:20 schreef danic het volgende:
Ja, ik had hetzelfde Claudia. Ze lijkt best wel een beetje op Eva.
Eva lacht al een week of 3. Het staat ook vastgelegd, ik ga eens even kijken of het ook al op de computer staat.....
Ja hoor:
[ afbeelding ]
Psies. Haar poep is trouwens standaard mosterdgeelquote:Op dinsdag 5 juli 2011 11:38 schreef Claudia_x het volgende:
Zoiets zou ik ook doen, TM. En misschien ook de slaapjes en dingen je opvallen, zoals een gekke kleur poep of zo?
goeie datum!quote:Op dinsdag 5 juli 2011 11:13 schreef jubelientje het volgende:
Ik sluit hier graag aan, samen met onze dochter Isa (02-02-2011)
Ik durf dan zelf niet te slapen bang om haar te pletten. En als ik mijn arm weg haal wordt ze wakker. Hoeze een eigen wilquote:Op dinsdag 5 juli 2011 11:52 schreef twentemeisje het volgende:
Wat fijn is dat he, zo'n slapend meisje naast je f_r. Na de ochtendvoeding leg ik haar ook lekker naast me met een voedingskussen er omheen en dan slaapt ze nog even lekker (en ik soms ook)., heerlijk!
Heerlijk, hè? Geniet er nog maar van, want over een tijdje knijpt ze in je neus en trekt ze aan je haar.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 11:52 schreef twentemeisje het volgende:
Wat fijn is dat he, zo'n slapend meisje naast je f_r. Na de ochtendvoeding leg ik haar ook lekker naast me met een voedingskussen er omheen en dan slaapt ze nog even lekker (en ik soms ook)., heerlijk!
Iedereen roept altijd naar me 'je gaat echt niet bovenop haar liggen!' maar ik durf het risico niet te nemenquote:Op dinsdag 5 juli 2011 11:54 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Ik durf dan zelf niet te slapen bang om haar te pletten. En als ik mijn arm weg haal wordt ze wakker. Hoeze een eigen wil
Het lijkt me geweldig Claudiaquote:Op dinsdag 5 juli 2011 11:54 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Heerlijk, hè? Geniet er nog maar van, want over een tijdje knijpt ze in je neus en trekt ze aan je haar.Als Leen klaarwakker is is ze écht wakker.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh verschrikkelijk, dat zinnetje! Ik kreeg het ook bij de huisarts te horen, en ook bij de gyn, nadat ik vertelde dat Larissa zowat vanaf dag 1 niet goed slaapt. Gelukkig begreep de mevrouw bij het CB mij wel.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 09:47 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Wat niet helpt is dat mijn huisarts zelf nu met zwangerschapsverlof is. Haar vervangster (arts in opleiding) en ik liggen elkaar niet heel erg. Ze vind me geloof ik wat te doortastend. Toen ik met mijn vermoeden van verborgen reflux bij d'r kwam hebben we ook een redelijke discussie gevoerd want ze kwam eerst met wat dooddoeners als 'ja dat hoort er bij babietjes ook gewoon een beetje bij hè...'. Kwam daarna wel allemaal goed maar helemaal fijn voel ik me niet bij haar als het om Saar gaat.
Sja, we hadden toentertijd ook al tijdens onze zwangerschap elke keer dezelfde ervaringen, dus waarom niet op elkaar lijkende baby'squote:Op dinsdag 5 juli 2011 11:20 schreef danic het volgende:
Ja, ik had hetzelfde Claudia. Ze lijkt best wel een beetje op Eva.
Eva lacht al een week of 3. Het staat ook vastgelegd, ik ga eens even kijken of het ook al op de computer staat.....
Ja hoor:
[ afbeelding ]
Ik ook ferrari, heel erg bang. Ik moest net aan de telefoon ook huilen toen ik het er met mijn lief over had. Het is echt niet grappig meer, het voelt ook zo dun. Misschien moet ik (ook al kunnen ze er volgens mij niks aan doen omdat het hormonaal gerelateerd is) toch even een afspraak bij de huisarts maken... Ik word er zo onzeker van.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 12:15 schreef ferrari_rood het volgende:
@claudia ze trekt nu al aan mijn haar
@tm dat is idd een bos. Ik liep al bij de dermatoloog ivm haaruitval voor mijn zwangerschap. Ze hebben toen een afschraapsel van mijn hoofduid gemaakt en daaruit bleek dat er een onsteking zat waar de oorzaak niet van bekend was. Tijdens mijn zwangerschap amper last gehad van haaruitval ik kreeg weer een beetje mijn oude haar terug. En nu begint het al weer. Ik ben zo bang kaal te worden
Kaal op je trouwfoto, wel bijzonder op zich.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 13:27 schreef twentemeisje het volgende:
Het is bij mij inderdaad ook ineens heel droog Nienna, ut lijkt wel deaud... Alle b-vitamines en goede shampoo ten spijt. Soms heb ik zin om iets radicaals te doen en het er helemaal af te scheren. Weg met dat stomme haarrrrrrr! Maar iets weerhoudt me daar dan toch wel van
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
haha idd ze heeft ook een heel andere techniek dan Floris hadquote:Op dinsdag 5 juli 2011 20:34 schreef As1981 het volgende:
Jeetje wat gaat ze snel! En zo leuk op te zien dat ze op een totaal andere manier tijgert dan dat Yaro deed.
Dat vraag ik me ook afquote:Op dinsdag 5 juli 2011 11:20 schreef Brighteyes het volgende:
Son! Wat doe je! Je ventje loopt!
Waar is je baby!
En wat is hij mooi blond!
Hij gaat veel te hardquote:Op dinsdag 5 juli 2011 11:53 schreef mignonne het volgende:
Floris wohooooo!wat knap! wat goed
wat wordt ie groot he son?
Hij doet dat ook echt opeens hoor! 5 weken geleden had k t m ook niet zien doen. Toen zei hij niet eens watquote:Op dinsdag 5 juli 2011 20:55 schreef As1981 het volgende:
Oh Sonnetje ik vergeet helemaal te zeggen dat ik het echt zo knap van Floris vind wat hij al kan. Dat los lopen en het zoeken van zijn bal. Hij is "maar" 5 weken ouder dan Yaro, maar dat zie ik hem echt nog niet doen hoor.
Nathan wil niets anders dan mij. Ik had tentamen dus manlief moest em in bed leggen. No way dat dat em is gelukt. Verder kan ik em ook nergens heen brengen, als ik er niet ben gaat hij volledig over de rooie. In de kerk in de creche is echt drama. Ik ga weg, hij speelt lekker, binnen 5 minuten wordt ik opgehaald "hij is volledig van de kaart", en als ik dan bij de deur kom van de gang dan hoor ik em al, terwijl het zeker nog 20 meter lopen is naar de juiste ruimte. We brengen em nu maar niet meer, heeft toch geen zin.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:13 schreef Sonnetje85 het volgende:
(sowieso is ie een beetje plakkerig atm, tis alleen goed als k in de buurt ben/op de grond zit of wat dan ook. ben ik niet zo gewend)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |