FOK!forum / Relaties & Psychologie / Als versieren niet zo makkelijk gaat #174 wat zeggen we nou?
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 14:59
123prep.jpg


Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan van alles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

5. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:
SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

De OP vind je hier
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 15:12
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 14:33 schreef Axel1988 het volgende:
Bummer; vandaag eindelijk verwijzing van de huisarts gekregen voor psychologische hulp; blijkt de wachttijd hier bijna een half jaar te zijn :?... beetje belachelijk aan het worden als je het mij vraagt.
Wat serieus, dat is echt belachelijk.
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 15:16
quote:
7s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:12 schreef Techno het volgende:

[..]

Wat serieus, dat is echt belachelijk.
jep; 9,4 weken wachttijd voor intakegesprek, en daarna 13,9 weken wachttijd voor behandeling. Misschien dat ze daarom zeggen: "Eindhoven de gekste!!!"
minibeerwoensdag 29 juni 2011 @ 15:16
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:16 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

jep; 9,4 weken wachttijd voor intakegesprek, en daarna 13,9 weken wachttijd voor behandeling. Misschien dat ze vandaar zeggen: "Eindhoven de gekste!!!"
:P :')
minibeerwoensdag 29 juni 2011 @ 15:18
Maakt het nog verschil of je zelf een psycholoog regelt of dat je het via de huisarts doet? Ik kan me voorstellen dat je een verwijzing van de ha nodig hebt als je het deels vergoed wil krijgen.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 15:19
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 11:58 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Strikter? Nee, bewuster. [..]
Oh daar lijkt mij ook niet zoveel mis mee, maar het strikt volgen van die PUA regels van firefly lijkt mij enkel geen geweldig idee. 'Gewoon' oefenen en ervaring opdoen lijkt me beter, er zijn zoveel verschillende situaties dat je niet alles in regels kunt vangen.

quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 12:38 schreef benzin het volgende:

[..]

Maar als het voor een boel mensen als vanzelf gaat, dan is dat niet voor iedereen zo. Ik zou zelf ook het liefste gewoon een lineair stappenplan hebben.

Wie weet is het zo dat de mensen voor wie dit als vanzelf gaat onbewust een set regels hebben geleerd en helemaal niet doorhebben dat ze die volgen.

Ik heb zelf ongelofelijk veel verstand van softwareontwikkeling, omdat ik mezelf daar al jaren mee bezig houd tijdens zowel mijn werk als mijn studie. Ik heb dat geleerd door te kijken wat anderen doen, te proberen, regels te leren die door mensen zijn opgesteld. En op die manier heb ik er enorm veel ervaring mee opgedaan.
[..]
Er is geen lineair stappenplan. Je zal moeten gaan oefenen en van de ervaring leren. Natuurlijk zijn er een aantal guidelines, maar het is net als dat software ontwikkelen van jou, je zal er tijd en moeite in moeten steken om het onder de knie te krijgen.

quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 12:50 schreef firefly3 het volgende:

[..]

De minimale fouten moet je altijd voorkomen. Deze fouten heeft zelfs niet alleen met versieren te maken, maar ook met een normale interactie in het dagelijks leven. Leer jezelf aan om bepaalde dingen niet te doen. Na verloop van tijd gaat het automatisch, en kost het geen enkele moeite meer om een goede interactie aan te gaan. Ja ik heb er ook relaties uit gehaald.
Van fouten leer je, zo'n drama zijn ze vaak niet om te maken. Vooral niet als het maar kleine foutjes zijn, die moet je eigenlijk gewoon kunnen maken zonder dat het allemaal meteen in het honderd loopt. Maar meerdere relaties in het afgelopen half jaar? Klinkt niet echt alsof het zo geweldig gaat dan als die maar zo kort zijn geweest.

quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 13:03 schreef Mpj het volgende:

[..]

Ik. Heb ik zondag nog gedaan met een vriendin, mensen bekijken en filosoferen over die mensen. Beetje oordelen enzovoort, vind ik wel leuk.
Het was geen vraag naar jou, maar een terugkaatsing van Lants opmerking over lanterfanten op de bank. Mensen kijken is prima, maar als je perse iemand wil ontmoeten is dat niet de beste methode.
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 15:19
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:18 schreef minibeer het volgende:
Maakt het nog verschil of je zelf een psycholoog regelt of dat je het via de huisarts doet? Ik kan me voorstellen dat je een verwijzing van de ha nodig hebt als je het deels vergoed wil krijgen.
Ligt aan je zorgverzekeraar; bij die van mij is een verwijzing verplicht. Maar je kunt ook altijd zelf direct contact opnemen met een psycholoog, in principe doet een huisarts niets op dit gebied.
Godshandwoensdag 29 juni 2011 @ 15:20
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:18 schreef minibeer het volgende:
Maakt het nog verschil of je zelf een psycholoog regelt of dat je het via de huisarts doet? Ik kan me voorstellen dat je een verwijzing van de ha nodig hebt als je het deels vergoed wil krijgen.
En dan vervalt de vergoeding nog als het aan Mw Schippers ligt, per 2012...
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 15:20
Ik ga trouwens best wel vaak met mensen op een bankje zitten en mensen cijfers geven. _O-
Godshandwoensdag 29 juni 2011 @ 15:21
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:20 schreef heloef het volgende:
Ik ga trouwens best wel vaak met mensen op een bankje zitten en mensen cijfers geven. _O-
Hou je dan ook zo'n bord in de lucht?
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 15:21
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:21 schreef Godshand het volgende:

[..]

Hou je dan ook zo'n bord in de lucht?
Daar overwegen me op over te gaan.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 15:22
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:20 schreef Godshand het volgende:
En dan vervalt de vergoeding nog als het aan Mw Schippers ligt, per 2012...
Ik ben een groot voorstander van het vrije markt principe, maar sommige dingen moet je niet willen privatiseren.
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:26
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:16 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

jep; 9,4 weken wachttijd voor intakegesprek, en daarna 13,9 weken wachttijd voor behandeling. Misschien dat ze daarom zeggen: "Eindhoven de gekste!!!"
Je woont in ehv? Minimeet? :P
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 15:26
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 11:46 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

beter dan "doen alsof je aan het shoppen bent"

ik heb frisse lucht nodig, het is ook voor mijn gezondheid ( 2 uur fietsen)
Even serieus. Op bankjes zitten, is een mogelijkheid die je hebt uitgeprobeerd. Gaan fietsen is beter dan alleen maar thuis zitten. Verder zijn je posten buitengewoon succesvol in het trekken van mannelijke aandacht in de beoogde zin. En aandacht trekken is prima, als je het leuk weet te brengen. Iedereen in het topic is natuurlijk druk bezig volwassen te worden en daarom hebben ze weinig waardering voor je fantasie (wees eens realistisch, ja !!). Toch ben je in het topic de vrouw met meeste humor. Misschien is het allemaal gebakken lucht, vergeleken met je treurige reele situatie. Maar toch. Als we allemaal zo praktisch waren, dat niemand meer muziek maakt, dan is er geen muziek.

Je posten zijn ook heel realistisch en eerlijk. Want tijdens het uitgaan en proberen, blijkt heel veel stomvervelend te zijn. En dat klopt wel (meestal).

Uiteindelijk moet je ook concreet en praktisch iets doen, wat je verder helpt. Daarin ben je wel een twijfelaar, vol mitsen en maren. Een aansteller, met je twee linkerhanden: ik kan niks, durf niks en ben zo moe. Alleen als het gaat om uitgaan en jongens blijkt Laterfanteraar ineens heel gepassioneerd, en zelfs daadkrachtig.

Wat praktischer zou wel eens goed zijn (neem Moneyfornothing als voorbeeld).
Wat meer aandacht voor anderen ook (neem Straw als voorbeeld).

Toch ben ik fan geworden (dat lijkt me voor iedereen wel duidelijk). Dus het valt allemaal best mee. Goed, wat ga je nu voor opleiding doen?

[ Bericht 0% gewijzigd door deelnemer op 29-06-2011 15:45:49 ]
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:27
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:21 schreef heloef het volgende:

[..]

Daar overwegen me op over te gaan.
Dat zou wel echt grappig zijn. Rotdorp -.-
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 15:28
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:26 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Je woont in ehv? Minimeet? :P
Haha, jij ook dan?

Edit: En tennis je toevallig? Ik zoek nog een goede tegenstander.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 15:29
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:26 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Even serieus. Op bankjes zitten, is een mogelijkheid die je hebt uitgeprobeerd. Gaan fietsen is beter dan alleen maar thuis zitten. Verder zijn je posten buitengewoon succesvol in het trekken van mannelijke aandacht in de beoogde zin. En aandacht trekken is prima, als je het leuk weet te brengen. Iedereen in het topic is natuurlijk druk bezig volwassen te worden en daarom hebben ze weinig waardering voor je fantasie (wees eens realistisch, ja !!). Toch ben je in het topic de vrouw met meeste humor. Misschien is het allemaal gebakken lucht, vergeleken met je treurige reele situatie. Maar toch. Als we allemaal zo praktisch waren, dat niemand meer muziek maakt, dan is er geen muziek.

Je posten zijn ook heel realistisch en eerlijk. Want tijdens het uitgaan en proberen, blijkt heel veel stomvervelend te zijn. En dat klopt wel (meestal).

Uiteindelijk moet je ook concreet en praktisch iets doen, wat je verder helpt. Daarin ben je wel een twijfelaar, vol mitsen en maren. Een aansteller, met je twee linkerhanden, ik kan niks en ben zo moe. Alleen als het gaat om uitgaan en jongens blijkt laterfanteraar ineens heel gepassioneerd, en zelfs daadkrachtig.

Wat praktischer zou wel eens goed zijn (neem Moneyfornothing als voorbeeld).
Wat meer aandacht voor anderen ook (neem Straw als voorbeeld).

Toch ben ik fan geworden (dat lijkt me voor iedereen wel duidelijk). Dus het valt allemaal best mee. Goed, wat ga je nu voor opleiding doen?
Echt Lant, deze kerel heeft het beste met je voor. Ik zou eens goed naar hem luisteren en wat gaan ondernemen.
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:29
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:28 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Haha, jij ook dan?
Deurne, komt in de buurt :P
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:30
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:28 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Haha, jij ook dan?

Edit: En tennis je toevallig? Ik zoek nog een goede tegenstander.
Nee ik tennis niet :(
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 15:30
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:29 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Deurne, komt in de buurt :P
Wel eens op stap in Eindhoven? (de Today stikt altijd van de 16-jarige :P).
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:32
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:30 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Wel eens op stap in Eindhoven? (de Today stikt altijd van de 16-jarige :P).
Ben pas 2 weekenden 16, waarschijnlijk ga ik nog wel in de vakantie, als ik niet moet werken dan, jij bent 23 neem ik aan? Je vind 16 jarige meisjes zeker veel te jong :P
Ga je volgend weekend naar Best kermis?
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 15:35
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:32 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Ben pas 2 weekenden 16, waarschijnlijk ga ik nog wel in de vakantie, als ik niet moet werken dan, jij bent 23 neem ik aan? Je vind 16 jarige meisjes zeker veel te jong :P
Meestal val ik op wat oudere meiden ja; het is me wel eens gebeurt dat ik leuk stond te praten met een meid die ik tegen de 20 had geschat, die echt 16 bleek te zijn (was ook in een kroeg waar je normaal niet binnen behoort te komen onder de 18).
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:39
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:35 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Meestal val ik op wat oudere meiden ja; het is me wel eens gebeurt dat ik leuk stond te praten met een meid die ik tegen de 20 had geschat, die echt 16 bleek te zijn (was ook in een kroeg waar je normaal niet binnen behoort te komen onder de 18).
Ja ik denk ik vraag het even, ik ga komend weekend met dat meisje en haar vriendengroep (plus een maat van mij) naar Best kermis.
minibeerwoensdag 29 juni 2011 @ 15:41
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:35 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Meestal val ik op wat oudere meiden ja; het is me wel eens gebeurt dat ik leuk stond te praten met een meid die ik tegen de 20 had geschat, die echt 16 bleek te zijn (was ook in een kroeg waar je normaal niet binnen behoort te komen onder de 18).
Wat heb je gedaan, afgekapt? (ik weet niet hoe oud jij toen was)
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 15:41
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:39 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Ja ik denk ik vraag het even, ik ga komend weekend met dat meisje en haar vriendengroep (plus een maat van mij) naar Best kermis.
Zit redelijk vol in het weekend; ligt eraan wanneer jullie gaan. Die vriendengroep trouwens alleemaal 16-jarige, of ook andere leeftijden?
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 15:42
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:41 schreef minibeer het volgende:

[..]

Wat heb je gedaan, afgekapt? (ik weet niet hoe oud jij toen was)
Dat was een paar weken geleden, toen was ik ook al 23. Nee, ik heb niets afgekapt; met mij gebeurt er toch nooit iets, dus waarom zou ik?
Supersoepwoensdag 29 juni 2011 @ 15:43
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:26 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Even serieus. Op bankjes zitten, is een mogelijkheid die je hebt uitgeprobeerd. Gaan fietsen is beter dan alleen maar thuis zitten. Verder zijn je posten buitengewoon succesvol in het trekken van mannelijke aandacht in de beoogde zin. En aandacht trekken is prima, als je het leuk weet te brengen. Iedereen in het topic is natuurlijk druk bezig volwassen te worden en daarom hebben ze weinig waardering voor je fantasie (wees eens realistisch, ja !!). Toch ben je in het topic de vrouw met meeste humor. Misschien is het allemaal gebakken lucht, vergeleken met je treurige reele situatie. Maar toch. Als we allemaal zo praktisch waren, dat niemand meer muziek maakt, dan is er geen muziek.

Je posten zijn ook heel realistisch en eerlijk. Want tijdens het uitgaan en proberen, blijkt heel veel stomvervelend te zijn. En dat klopt wel (meestal).

Uiteindelijk moet je ook concreet en praktisch iets doen, wat je verder helpt. Daarin ben je wel een twijfelaar, vol mitsen en maren. Een aansteller, met je twee linkerhanden: ik kan niks en ben zo moe. Alleen als het gaat om uitgaan en jongens blijkt Laterfanteraar ineens heel gepassioneerd, en zelfs daadkrachtig.

Wat praktischer zou wel eens goed zijn (neem Moneyfornothing als voorbeeld).
Wat meer aandacht voor anderen ook (neem Straw als voorbeeld).

Toch ben ik fan geworden (dat lijkt me voor iedereen wel duidelijk). Dus het valt allemaal best mee. Goed, wat ga je nu voor opleiding doen?
Het is allemaal een beetje dom.

Dagenlang zeiken dat ze geen antwoord krijgt van "de ene". Smachtend naar antwoord, welk antwoord dan ook. Dan krijg je toch onverwacht antwoord en nog een best neutraal blije ook waar je zelf verder op in kan gaan, en dan maar, na urenlang overleg met allemaal andere mensen, tot het oordeel komen dat er verder niks in zit.

Echt dikke /facepalm. Overanalyseren ten top.
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:44
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:41 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Zit redelijk vol in het weekend; ligt eraan wanneer jullie gaan. Die vriendengroep trouwens alleemaal 16-jarige, of ook andere leeftijden?
Sjaterdagavond sjonnie :P. Maar het zijn idd alleen maar 16 jarigen, ze zijn wel chill hoor.
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 15:47
Wat is er 'mis' met lanterfanteraar dan?
Kom nog maar sinds het vorige topic kijken, maar vond de meeste post van haar wel grappig eigenlijk. En op haar fotoboek ziet ze er niet lelijk uit, voor zover ik kan zien dan he ;))

Alleen een beetje een levendig voorstellingsvermogen hoe het met gevoel en zoenen eens ging :D
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:49
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:47 schreef palawan het volgende:
Wat is er 'mis' met lanterfanteraar dan?
Kom nog maar sinds het vorige topic kijken, maar vond de meeste post van haar wel grappig eigenlijk. En op haar fotoboek ziet ze er niet lelijk uit, voor zover ik kan zien dan he ;))

Alleen een beetje een levendig voorstellingsvermogen hoe het met gevoel en zoenen eens ging :D
Ik snapte ook al niet eerlijk gezegd (niet in haar fobo gekeken doe ik bij niemand op fok!
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 15:49
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:44 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Sjaterdagavond sjonnie :P. Maar het zijn idd alleen maar 16 jarigen, ze zijn wel chill hoor.
Ik heb zaterdagavond een etentje; dus dat hem niet worden. Misschien een andere keer. Tip voor jou; trek die meid die je leuk vindt mee in de booster oid; beetje adrenaline verhogen je kansen ;)
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 15:50
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:49 schreef Newbie114 het volgende:
Ik snapte ook al niet eerlijk gezegd (niet in haar fobo gekeken doe ik bij niemand op fok!
Waarom niet?
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 15:50
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:49 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Ik snapte ook al niet eerlijk gezegd (niet in haar fobo gekeken doe ik bij niemand op fok!
achja... she's something else....
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 15:51
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:47 schreef palawan het volgende:
Wat is er 'mis' met lanterfanteraar dan?
Kom nog maar sinds het vorige topic kijken, maar vond de meeste post van haar wel grappig eigenlijk. En op haar fotoboek ziet ze er niet lelijk uit, voor zover ik kan zien dan he ;))

Alleen een beetje een levendig voorstellingsvermogen hoe het met gevoel en zoenen eens ging :D
Als ze twitter had zou ik haar volgen. Ze heeft een verfrissende kijk op dingen
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 15:53
Ik moet aan de slag bij de GVB denk ik. _O-

Komt er eerst een meid vragen hoe ze het beste bij Centraal kan komen. Komt er een minuut later een blond meisje vragen of de metro naar Amstelveenseweg gaat. _O-

Moet hier geld voor gaan vragen. _O-

Wel een leuk meisje die blonde. Moet er ook nog bijdezelfde halte als haar uit.
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:54
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:53 schreef heloef het volgende:
Ik moet aan de slag bij de GVB denk ik. _O-

Komt er eerst een meid vragen hoe ze het beste bij Centraal kan komen. Komt er een minuut later een blond meisje vragen of de metro naar Amstelveenseweg gaat. _O-

Moet hier geld voor gaan vragen. _O-

Wel een leuk meisje die blonde. Moet er ook nog bijdezelfde halte als haar uit.
Al een praatje gemaakt?
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:55
quote:
7s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:50 schreef Techno het volgende:

[..]

Waarom niet?
Ik fok mobiel, en doe tegelijk andere dingen, dus geen zin, vind het ook niet leuk te weten hoe anderen eruit zien, zelf iets verzinnn vind ik veel chiller.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 15:58
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:54 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Al een praatje gemaakt?
Nee.
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 15:59
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:58 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee.
Doe! :P
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 15:59
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:43 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Het is allemaal een beetje dom.

Dagenlang zeiken dat ze geen antwoord krijgt van "de ene". Smachtend naar antwoord, welk antwoord dan ook. Dan krijg je toch onverwacht antwoord en nog een best neutraal blije ook waar je zelf verder op in kan gaan, en dan maar, na urenlang overleg met allemaal andere mensen, tot het oordeel komen dat er verder niks in zit.

Echt dikke /facepalm. Overanalyseren ten top.
Haar eerste mogelijkheid om een echt vriendje te krijgen. Natuurlijk gaat dat zo.

Dat berichtje was niet erg blij, of naar haar toe geinteresseerd. Reageren kan altijd, onder het mom van: niet geschoten is altijd mis. Als vrouw kun je wel meer laten blijken dat je geinteresserd bent, zonder het risico te lopen dat het je wordt aangerekend. Wij mannen zijn eigenlijk best aardig voor vrouwen.
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 16:00
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:59 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Haar eerste mogelijkheid om een echt vriendje te krijgen. Natuurlijk gaat dat zo.

Dat berichtje was niet erg blij, of naar haar toe geinteresseerd. Reageren kan altijd, onder het mom van: niet geschoten is altijd mis. Als vrouw kun je wel meer laten blijken dat je geinteresserd bent, zonder het risico te lopen dat het je wordt aangerekend. Wij mannen zijn eigenlijk best aardig voor vrouwen.
Ja he, vrouwen kunnen eigenlijk niet zo heel veel fout doen.
Andersom echter.... ;)
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 16:01
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:59 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Doe! :P
Nou ik zal eens kijken maar echt een onderwerp heb ik niet. Dus dan heeft het niet echt nut.
ook_gekwoensdag 29 juni 2011 @ 16:02
Ik ben wel benieuwd hoe mensen er hier uit zien :D
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 16:02
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:01 schreef heloef het volgende:

[..]

Nou ik zal eens kijken maar echt een onderwerp heb ik niet. Dus dan heeft het niet echt nut.
Aangezien ze de weg vroeg: Vraag waar ze naartoe gaat
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:02
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:00 schreef palawan het volgende:

[..]

Ja he, vrouwen kunnen eigenlijk niet zo heel veel fout doen.
Andersom echter.... ;)
Als je als vrouw opzoek bent naar een neukertje (en redelijk/best wel knap bent) hoef je denk ik alleen maar te wachten tot iemand naar je toe komt en dan zeggen: 'neuqen?'
:P
ook_gekwoensdag 29 juni 2011 @ 16:03
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:59 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Haar eerste mogelijkheid om een echt vriendje te krijgen. Natuurlijk gaat dat zo.

Dat berichtje was niet erg blij, of naar haar toe geinteresseerd. Reageren kan altijd, onder het mom van: niet geschoten is altijd mis. Als vrouw kun je wel meer laten blijken dat je geinteresserd bent, zonder het risico te lopen dat het je wordt aangerekend. Wij mannen zijn eigenlijk best aardig voor vrouwen.
Berichtje dat ze kreeg was uit beleefdheid meer niet.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 16:05
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:02 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Als je als vrouw opzoek bent naar een neukertje (en redelijk/best wel knap bent) hoef je denk ik alleen maar te wachten tot iemand naar je toe komt en dan zeggen: 'neuqen?'
:P
Zo direct zijn mannen zelden volgens mij. :P
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:05
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:03 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Berichtje dat ze kreeg was uit beleefdheid meer niet.
Dacht ik ook. Maar goed, als je het graag wilt, kun je nog wat proberen ...
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:07
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:05 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Zo direct zijn mannen zelden volgens mij. :P
Nee, dat is les 1.
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 16:07
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:05 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Zo direct zijn mannen zelden volgens mij. :P
Vrouwen ook ;)
Gaat ook niet werken, denken ze dat je gestoord bent als je dat direct vraagt :p
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:07
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:05 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Zo direct zijn mannen zelden volgens mij. :P
Ik bedoel als iemand op je afloopt, dan zelf vragen ;)
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 16:08
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:02 schreef palawan het volgende:

[..]

Aangezien ze de weg vroeg: Vraag waar ze naartoe gaat
Had geen zin ze moest een andere uitgang hebben.

Zat net weer naast een andere blonde bij de bushalte.

Het is mijn dag vandaag jongens. _O-
ook_gekwoensdag 29 juni 2011 @ 16:09
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:05 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Dacht ik ook. Maar goed, als je het graag wilt, kun je nog wat proberen ...
Als je er kansloos achter aan wilt lopen wel ja...
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:11
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:07 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Ik bedoel als iemand op je afloopt, dan zelf vragen ;)
Is allemaal onderzocht. Als je heel direct bent, als in: "Ik vind je aantrekkelijk. Date?", dan blijkt dat mannen (leuke vrouw, single man), in zeg de helft van de gevallen er toch op ingaan, vrouwen nooit.
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 16:13
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:11 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Is allemaal onderzocht. Als je heel direct bent, als in: "Ik vind je aantrekkelijk. Date?" Het blijkt dat mannen, in zeg de helft van de gevallen er toch op ingaan, vrouwen nooit.
Moet gezegd; wanneer je zo een vrouw aanspreekt, zal er waarschijnlijk geen een zijn die gewoon ja zegt en op date gaat met je; maar het kan soms wel leiden tot interessante tegenvragen of grappige reacties...
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:11 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Is allemaal onderzocht. Als je heel direct bent, als in: "Ik vind je aantrekkelijk. Date?", dan blijkt dat mannen (leuke vrouw, single man), in zeg de helft van de gevallen er toch op ingaan, vrouwen nooit.
Dat dacht ik ook, mannen krijgen vaak zo'n kans niet (moeten op de vrouwen afstappen vaak) en zullen hem daarom eerder grijpen.
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:13 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Moet gezegd; wanneer je zo een vrouw aanspreekt, zal er waarschijnlijk geen een zijn die gewoon ja zegt en op date gaat met je; maar het kan soms wel leiden tot interessante tegenvragen of grappige reacties...
Als grapje kan bijna alles (niet overgeven over haar kleren graag). Maar dat moet je wel goed kunnen brengen.

[ Bericht 0% gewijzigd door deelnemer op 29-06-2011 16:23:00 ]
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 16:15
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:13 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Moet gezegd; wanneer je zo een vrouw aanspreekt, zal er waarschijnlijk geen een zijn die gewoon ja zegt en op date gaat met je; maar het kan soms wel leiden tot interessante tegenvragen of grappige reacties...
Als je uit het niets dat zegt, zonder oogcontact oid eerst...
Dan schrikken ze alleen maar, en vinden je een engerd vermoed ik :p
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:18
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:15 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Als grapje kan bijna alles (niet overgeven over haar kleren). Maar dat moet je wel goed kunnen brengen.
Ik kan heel goed een engerd imiteren (diepe, schorre stem). Zal ik een keer vragen of ze meegaat naar mijn busje :P
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:22
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:18 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Ik kan heel goed een engerd imiteren (diepe, schorre stem). Zal ik een keer vragen of ze meegaat naar mijn busje :P
Die is wel moeilijk, lijkt me. De indruk van 'eng' blijft toch hangen.
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:23
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:22 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Die is wel moeilijk, lijkt me. De indruk van 'eng' blijft toch hangen.
Niet gewoon zomaar, als ik ze wat beter ken enzovoorts, niet als opener.. Bovendien klinkt het ook al heel grappig, volgens de meesten dan :P
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:29
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:23 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Niet gewoon zomaar, als ik ze wat beter ken enzovoorts, niet als opener.. Bovendien klinkt het ook al heel grappig, volgens de meesten dan :P
Je kunt goed scoren met gek doen, als het de indruk maakt van 'lef hebben en spannend zijn'. Maar als je het teveel doet, dan word je weer een grapjas die niemand serieus neemt. De enge man spelen is sowieso geen succesnummer.
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:32
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:29 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Je kunt goed scoren met gek doen, als het de indruk maakt van 'lef hebben en spannend zijn'. Maar als je het teveel doet, dan word je weer een grapjas die niemand serieus neemt. De enge man spelen is sowieso geen succesnummer.
Nee dat snap ik: ook echt een stomme actie: op school hadden een paar meisjes het over zo'n horloge die uit elkaar kon (:')) en ik heel droog: 'ja leuk, een horloge die uit elkaar valt', hun moesten wel lachen, maar zo'n andere die er ook bij zat: *bitchy voice* ja joh grappig'. Dus ik wordt gewoon dwarsgezetn :o
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 16:34
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:32 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Nee dat snap ik: ook echt een stomme actie: op school hadden een paar meisjes het over zo'n horloge die uit elkaar kon (:')) en ik heel droog: 'ja leuk, een horloge die uit elkaar valt', hun moesten wel lachen, maar zo'n andere die er ook bij zat: *bitchy voice* ja joh grappig'. Dus ik wordt gewoon dwarsgezetn :o
Dan zeg je toch... nee oke; lachwekkender dan jou hoofd zullen mijn grappen idd nooit worden.
Of je slaat hem gewoon met een stoel.
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:34 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Dan zeg je toch... nee oke; lachwekkender dan jou hoofd zullen mijn grappen idd nooit worden.
Of je slaat hem gewoon met een stoel.
Het was een meisje.
minibeerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:36
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:36 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Het was een meisje.
Dan sla je haar met een stoel
(helaas is dat iets minder sociaal geaccepteerd)
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:37
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:32 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Nee dat snap ik: ook echt een stomme actie: op school hadden een paar meisjes het over zo'n horloge die uit elkaar kon (:')) en ik heel droog: 'ja leuk, een horloge die uit elkaar valt', hun moesten wel lachen, maar zo'n andere die er ook bij zat: *bitchy voice* ja joh grappig'. Dus ik wordt gewoon dwarsgezetn :o
Nee, je wordt uitgedaagd en dan moet daarop weer snel kunnen antwoorden. Als is het maar met een dooddoener als: "Ja he, ik ben de leukste thuis".
ook_gekwoensdag 29 juni 2011 @ 16:38
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:32 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Nee dat snap ik: ook echt een stomme actie: op school hadden een paar meisjes het over zo'n horloge die uit elkaar kon (:')) en ik heel droog: 'ja leuk, een horloge die uit elkaar valt', hun moesten wel lachen, maar zo'n andere die er ook bij zat: *bitchy voice* ja joh grappig'. Dus ik wordt gewoon dwarsgezetn :o
Ja en dan klap jij vast dicht.

Zo iemand moet je direct over treffen met een reactie, afbluffen.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 16:38
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:34 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Dan zeg je toch... nee oke; lachwekkender dan jou hoofd zullen mijn grappen idd nooit worden.
Of je slaat hem gewoon met een stoel.
Lijkt me niet echt een strak plan, een wat luchtigere reactie werkt beter. Staat zij ook meer te kijk als die bitch, en hij als relaxte gozer die zich niet laat opnaaien.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 29-06-2011 16:38:28 ]
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 16:40
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:36 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Het was een meisje.
Dan aai je haar over de bol, geef je haar een lollie en zeg je dat ze verder haar mond moet houden voordat je haar naar haar kamer stuurt. Al blijft de stoel een optie.
ook_gekwoensdag 29 juni 2011 @ 16:40
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:37 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Nee, je wordt uitgedaagd en dan moet daarop weer snel kunnen antwoorden. Als is het maar met een dooddoener als: "Ja he, ik ben de leukste thuis".
Humor is niet voor iedereen weg gelegt.

Valt je horloge uit ook uit elkaar dat je van slag bent? Je mist opeens een stukje humor


Enz enz enz
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:41
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:38 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Ja en dan klap jij vast dicht.

Zo iemand moet je direct over treffen met een reactie, afbluffen.
Wat had ik moeten zeggen dan?
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 16:42
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:32 schreef Newbie114 het volgende:
Nee dat snap ik: ook echt een stomme actie: op school hadden een paar meisjes het over zo'n horloge die uit elkaar kon (:')) en ik heel droog: 'ja leuk, een horloge die uit elkaar valt', hun moesten wel lachen, maar zo'n andere die er ook bij zat: *bitchy voice* ja joh grappig'. Dus ik wordt gewoon dwarsgezetn :o
"We hebben niet allemaal zo'n zure pruim."
Axel1988woensdag 29 juni 2011 @ 16:43
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:40 schreef ook_gek het volgende:
Humor is niet voor iedereen weg gelegt.
Blijft grappig dat ik dat soort dingen nooit kan, maar wel humor blijk te hebben.
ook_gekwoensdag 29 juni 2011 @ 16:45
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:43 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Blijft grappig dat ik dat soort dingen nooit kan, maar wel humor blijk te hebben.
Oefenen :D

quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:41 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Wat had ik moeten zeggen dan?
Zie me reactie er boven
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:46
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:45 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Oefenen :D

[..]

Zie me reactie er boven
Zag het net :)
Bedankt
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:49
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:40 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Humor is niet voor iedereen weg gelegt.

Valt je horloge uit ook uit elkaar dat je van slag bent? Je mist opeens een stukje humor

Enz enz enz
Ja, het is een gave. Anders deed iedereen het. Je kunt het ook oplossen met lichaamstaal. Een schalks knipoogje, of een buiging maken enzo.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 16:50
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:46 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Zag het net :)
Bedankt
Ik zou niet teveel aandacht (achteraf) aan haar besteden, veel pubermeisjes zijn gemeen.
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:50
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:49 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Ja, het is een gave. Anders deed iedereen het. Je kunt het ook oplossen met lichaamstaal. Een schalks knipoogje, of een buiging maken enzo.
Wat moet ik me voorstellen bij een buiging? Als ze bv iets goed zegt?
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:53
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:50 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Wat moet ik me voorstellen bij een buiging? Als ze bv iets goed zegt?
Zij: *bitchy voice* ja joh grappig'
Jij: Maakt een ostentatieve buiging (alsof je het opvat als een compliment, het opzettelijk niet willen begrijpen).
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 16:56
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:53 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Zij: *bitchy voice* ja joh grappig'
Jij: Maakt een ostentatieve buiging (alsof je het opvat als een compliment, het opzettelijk niet willen begrijpen).
Oh.
Dankjewel (al weet ik niet wat ostentatief is :@)
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 16:59
quote:
1s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:56 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Oh.
Dankjewel (al weet ik niet wat ostentatief is :@)
ostentatief = met uitdrukkelijk vertoon
Chewbalhaarwoensdag 29 juni 2011 @ 16:59
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:47 schreef palawan het volgende:
Wat is er 'mis' met lanterfanteraar dan?
Kom nog maar sinds het vorige topic kijken, maar vond de meeste post van haar wel grappig eigenlijk. En op haar fotoboek ziet ze er niet lelijk uit, voor zover ik kan zien dan he ;))

Alleen een beetje een levendig voorstellingsvermogen hoe het met gevoel en zoenen eens ging :D
Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal :')"

Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd ;)
ook_gekwoensdag 29 juni 2011 @ 17:07
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:50 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ik zou niet teveel aandacht (achteraf) aan haar besteden, veel pubermeisjes zijn gemeen.
Je moet inderdaad wel goed kunnen reageren, want ze zal de strijd met je aan gaan.

quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:49 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Ja, het is een gave. Anders deed iedereen het. Je kunt het ook oplossen met lichaamstaal. Een schalks knipoogje, of een buiging maken enzo.
Het is voor mij iets wat van zelf gaat.

Soms reageer ik zo adrem dat het verkeerd kan vallen :D
Chewbalhaarwoensdag 29 juni 2011 @ 17:09
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal :')"

Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd ;)

Verder is ze overigens niet onaardig hoor.
r8v2woensdag 29 juni 2011 @ 17:09
Ah, een topic waar ik thuishoor ;(.
Chewbalhaarwoensdag 29 juni 2011 @ 17:11
Wat een berg newbies ineens in dit topic. :{

Maar vertel het eens r8v2, wat scheelt er aan...
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 17:21
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal :')"

Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd ;)
De vrouwelijke versie van een al te directe aanpak. Een beginners fout misschien. Maar ze kan het goed spelen (met de nodige flair en stijl) en heeft er veel succes mee gehad (zie fobo views en posten) :D. Verder experimenteert ze irl en leert daarvan (ook allemaal nog uit op direct resultaat).

Waarom irriteert het je?
r8v2woensdag 29 juni 2011 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:11 schreef Chewbalhaar het volgende:
Wat een berg newbies ineens in dit topic. :{

Maar vertel het eens r8v2, wat scheelt er aan...
Ik vind vrouwen aanspreken niet boeiend. Althans, niet in de gelegenheden waar dat zou moeten gebeuren. Als ze eenmaal tot mijn vrienden/kennissenkring behoren kan ik ze pas boeiend vinden. En guess what, welcome to the friendszone :').
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 17:26
quote:
15s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:23 schreef r8v2 het volgende:

[..]

Ik vind vrouwen aanspreken niet boeiend. Althans, niet in de gelegenheden waar dat zou moeten gebeuren. Als ze eenmaal tot mijn vrienden/kennissenkring behoren kan ik ze pas boeiend vinden. En guess what, welcome to the friendszone :').
Je hebt een hekel aan seks?
Mpjwoensdag 29 juni 2011 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal :')"

Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd ;)
Door een oude getrouwde man? Gadver, wat een vieze gedachte van haar.. Maar mensen die haar daadwerkelijk serieus nemen: :') Het is wel zeker dat het meisje achter de computer niet spoort.
r8v2woensdag 29 juni 2011 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:26 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Je hebt een hekel aan seks?
Nee, maar dat kan ik ook niet zonder gevoel te hebben. Wat pas komt als ik ze langer ken = friends zone :P.
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 17:30
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:26 schreef Mpj het volgende:

[..]

Door een oude getrouwde man? Gadver, wat een vieze gedachte van haar.. Maar mensen die haar daadwerkelijk serieus nemen: :') Het is wel zeker dat het meisje achter de computer niet spoort.
Waarom word je niet lid van het CDA? Dat lijkt me wat voor je. Zedenpreken, mensen wijzen op hun maatschappelijke verantwoordelijkheden, en alles dat niet volgens het boekje 'keurig en aangepast' verloopt, afkeuren.
Mpjwoensdag 29 juni 2011 @ 17:34
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:30 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Waarom word je niet lid van het CDA? Dat lijkt me wat voor je. Zedenpreken, mensen wijzen op hun maatschappelijke verantwoordelijkheden, en alles dat niet volgens het boekje 'keurig en aangepast' verloopt, afkeuren.
Omdat ik helemáál niks met geloofsfanaten heb. Daarom. Overigens keur ik niets af wat niet ''normaal'' is (wie is er wel ''normaal''? zijn we allemaal niet een beetje apart? ;)), maar zij spoort simpelweg niet. Echt, ze fantaseert erover om te moorden met Joran v/d Sloot, ze bonkt met haar hoofd tegen de muur, ze denkt dat ze als ze haar benen niet scheert er dan mannen op haar afkomen en zo kan ik wel een a4 volschrijven met dingen die ze (hopelijk) verzint.
ook_gekwoensdag 29 juni 2011 @ 17:37
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:34 schreef Mpj het volgende:

[..]

Omdat ik helemáál niks met geloofsfanaten heb. Daarom. Overigens keur ik niets af wat niet ''normaal'' is (wie is er wel ''normaal''? zijn we allemaal niet een beetje apart? ;)), maar zij spoort simpelweg niet. Echt, ze fantaseert erover om te moorden met Joran v/d Sloot, ze bonkt met haar hoofd tegen de muur, ze denkt dat ze als ze haar benen niet scheert er dan mannen op haar afkomen en zo kan ik wel een a4 volschrijven met dingen die ze (hopelijk) verzint.
Genoeg gesprekstof om met haar over te hebben :D

Ik zal er zo een avondje mee naar de kroeg willen. Ben wel benieuwd :D
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 17:37
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:34 schreef Mpj het volgende:

[..]

Omdat ik helemáál niks met geloofsfanaten heb. Daarom. Overigens keur ik niets af wat niet ''normaal'' is (wie is er wel ''normaal''? zijn we allemaal niet een beetje apart? ;)), maar zij spoort simpelweg niet. Echt, ze fantaseert erover om te moorden met Joran v/d Sloot, ze bonkt met haar hoofd tegen de muur, ze denkt dat ze als ze haar benen niet scheert er dan mannen op haar afkomen en zo kan ik wel een a4 volschrijven met dingen die ze (hopelijk) verzint.
Eens.
Ik moet er altijd wel om lachen.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 17:38
Hoi :)
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 17:39
quote:
3s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:27 schreef r8v2 het volgende:

[..]

Nee, maar dat kan ik ook niet zonder gevoel te hebben. Wat pas komt als ik ze langer ken = friends zone :P.
Dat komt goed uit, want vrouwen redeneren ook zo. Bouw het langzaam op. Tenzij het een verkapte manier is om met je onzekerheid om te gaan en geen initiatief durft te nemen, hoef je niet in de friend-zone te belanden.

Uitgaansgelegenheden die het onmogelijk maken om met elkaar te praten, zijn meer gericht op seksuele aantrekkingkracht. Misschien niet jou ding.
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 17:44
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:34 schreef Mpj het volgende:

[..]

Omdat ik helemáál niks met geloofsfanaten heb. Daarom. Overigens keur ik niets af wat niet ''normaal'' is (wie is er wel ''normaal''? zijn we allemaal niet een beetje apart? ;)), maar zij spoort simpelweg niet. Echt, ze fantaseert erover om te moorden met Joran v/d Sloot, ze bonkt met haar hoofd tegen de muur, ze denkt dat ze als ze haar benen niet scheert er dan mannen op haar afkomen en zo kan ik wel een a4 volschrijven met dingen die ze (hopelijk) verzint.
Ik heb er bij haar geen moeite mee om onderscheidt te maken tussen, wat letterlijk en serieus bedoeld is en wat spel en fantasie is.
ook_gekwoensdag 29 juni 2011 @ 17:44
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:39 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Dat komt goed uit, want vrouwen redeneren ook zo. Bouw het langzaam op. Tenzij het een verkapte manier is om met je onzekerheid om te gaan en geen initiatief durft te nemen, hoef je niet in de friend-zone te belanden.

Uitgaansgelegenheden die het onmogelijk maken om met elkaar te praten, zijn meer gericht op seksuele aantrekkingkracht. Misschien niet jou ding.
Kroegen of rook hol gaan staan :D
Mpjwoensdag 29 juni 2011 @ 17:46
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:44 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Ik heb er bij haar geen moeite mee om onderscheidt te maken tussen, wat letterlijk en serieus bedoeld is en wat spel en fantasie is.
Dat vind ik erg knap van je. :)
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 17:47
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:44 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Ik heb er bij haar geen moeite mee om onderscheidt te maken tussen, wat letterlijk en serieus bedoeld is en wat spel en fantasie is.
Alles lijkt bij haar spel en fantasie. _O-
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 17:49
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:46 schreef Mpj het volgende:

[..]

Dat vind ik erg knap van je. :)
Dat heeft wel enige tijd gekost hoor. Er is een lange "ben jij nu een troll?" periode aan vooraf gegaan :D.
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 17:50
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 17:49 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Dat heeft wel enige tijd gekost hoor. Er is een lange "ben jij nu een troll?" periode aan vooraf gegaan :D.
Dat denk ik nog steeds :D
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 17:51
Ze houdt het iets te lang vol naar mijn mening om echt een troll te zijn en er zijn genoeg mensen die bewijs hebben dat het niet zo is.

Maar vreemd vind ik haar wel.
DenWauwelaarwoensdag 29 juni 2011 @ 18:13
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal :')"

Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd ;)
Dan geeft een vrouw toe dat ze niet meer dan een hoer is. ( Dat zouden er meer moeten doen)

Is het weer niet goed... :{
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 18:17
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal :')"

Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd ;)
Zozo, ik heb aardig wat gemist in de afgelopen 172 topics dan ;)
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 18:20
zo jongelui, ik lig weer op bed foto's van mezelf te maken

vanmiddag heb ik kushandjes gehad van gangsters, "lekkerding", "pinguh" etc

ik was nog op zoek gegaan naar het werkgebouw, maar ik heb het niet kunnen vinden. ik weet eigenlijk niet of ik wel naar zo'n werkgebouw moet, want ik wil vooral graag in een kroeg of uitgaansgebouw "iets doen".

ik ben nog helemaal zelf de bibliotheek binnengestapt. beetje rondgelopen en toen dacht ik "wat doe ik hier, kutboeken". en die beveiligers stonden me weer aan te staren alsof ik heel de bieb aan het leegroven was.
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 18:24
ik denk sinds gisteren wel veel aan mera, dat is een fijne vrouw
ze inspireert me wel
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 18:30
Nou inmiddels al geneukt?
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 18:33
quote:
11s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:30 schreef S95Sedan het volgende:
Nou inmiddels al geneukt?
Wat denk je zelf?
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 18:37
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:33 schreef heloef het volgende:

[..]

Wat denk je zelf?
Ze heeft vast een gangbang gehad met de gangsters
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 18:39
quote:
14s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:37 schreef KeizerKuzco het volgende:

[..]

Ze heeft vast een gangbang gehad met de gangsters
Nee joh zij heeft met ongeschoren beentjes en een kletsnatte kut op een bankje zitten fantaseren over een gangbang met de gangsters.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 18:40
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:33 schreef heloef het volgende:

[..]

Wat denk je zelf?
Niet? hmm.

:+
mytecwoensdag 29 juni 2011 @ 18:41
heeft iemand het boek ; the game van neil strauss gelezen ?http://en.wikipedia.org/w(...)ty_of_Pickup_Artists

schijnt een goed boek te zijn, echt gebeurd, echte tips.
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 18:41
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:39 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee joh zij heeft met ongeschoren beentjes en een kletsnatte kut op een bankje zitten fantaseren over een gangbang met de gangsters.
Dit komt dichterbij denk ik.
Is dit het, lanterfanteraar? Is het zo gegaan?
mytecwoensdag 29 juni 2011 @ 18:44
quote:
11s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:41 schreef KeizerKuzco het volgende:

[..]

Dit komt dichterbij denk ik.
Is dit het, lanterfanteraar? Is het zo gegaan?
krijg me nog steeds geen beeld bij je lantefanteraar die foto in het fotoboek is die nu echt of nep :P?
Mystikvmwoensdag 29 juni 2011 @ 18:45
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:24 schreef lanterfanteraar het volgende:
ik denk sinds gisteren wel veel aan mera, dat is een fijne vrouw
ze inspireert me wel
Lekker dan, nachtmerries over mij, maar zij is dan wel weer inspirerend.
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 18:46
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:44 schreef mytec het volgende:

[..]

krijg me nog steeds geen beeld bij je lantefanteraar die foto in het fotoboek is die nu echt of nep :P?
Geen idee. Sommigen hier schijnen haar al eens gezien te hebben, dus het zal wel echt zijn.
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 18:47
Tijd om met de hond te lopen.
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 18:50
quote:
14s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:37 schreef KeizerKuzco het volgende:

[..]

Ze heeft vast een gangbang gehad met de gangsters
Nee, gangsters zijn te min voor mij.

quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:47 schreef Newbie114 het volgende:
Tijd om met de hond te lopen.
Huh, wat? Haha jij bent grappig :D
Mystikvmwoensdag 29 juni 2011 @ 18:51
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:41 schreef mytec het volgende:
heeft iemand het boek ; the game van neil strauss gelezen ?http://en.wikipedia.org/w(...)ty_of_Pickup_Artists

schijnt een goed boek te zijn, echt gebeurd, echte tips.
Niet gelezen, maar zoals met alle PUA:

Er zit echt wel een kern van waarheid in. Maar als je een boek nodig hebt om vrouwen te leren versieren dan gaat het je niet lukken. Je moet vooral durf hebben, en weinig schaamte. Pas dan voel je je beter over jezelf, en pas dan hebben die tips effect. Maar als je op het punt bent dat je zelfbeeld goed is, je een gezonde dosis schijt aan de wereld hebt en je wel iets durft, dan zal je zien dat je die tips helemaal niet meer nodig hebt. Dan is het logisch dat het zo werkt.

Geef je geld niet aan die onzin uit, je kan het ook zelf ontdekken. Sterker nog, je móet het zelf ontdekken.

Ik heb het al veel vaker gezegd, het is net als met een verkoper. Je verkoopt niks als je niet overtuigd bent van het product wat je verkoopt, ook al kan je alle slechte punten aanwijzen. Je verkoopt het door de goede punten aan te prijzen. Succes met vrouwen heb je alleen als je overtuigd bent van jezelf en je eigen kunnen.
mytecwoensdag 29 juni 2011 @ 19:01
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:51 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Niet gelezen, maar zoals met alle PUA:

Er zit echt wel een kern van waarheid in. Maar als je een boek nodig hebt om vrouwen te leren versieren dan gaat het je niet lukken. Je moet vooral durf hebben, en weinig schaamte. Pas dan voel je je beter over jezelf, en pas dan hebben die tips effect. Maar als je op het punt bent dat je zelfbeeld goed is, je een gezonde dosis schijt aan de wereld hebt en je wel iets durft, dan zal je zien dat je die tips helemaal niet meer nodig hebt. Dan is het logisch dat het zo werkt.

Geef je geld niet aan die onzin uit, je kan het ook zelf ontdekken. Sterker nog, je móet het zelf ontdekken.

Ik heb het al veel vaker gezegd, het is net als met een verkoper. Je verkoopt niks als je niet overtuigd bent van het product wat je verkoopt, ook al kan je alle slechte punten aanwijzen. Je verkoopt het door de goede punten aan te prijzen. Succes met vrouwen heb je alleen als je overtuigd bent van jezelf en je eigen kunnen.
geen schaamte meer, en ik voel me ook goed. maar ik ga dit boek ook lezen als grap en gewoon wat uit proberen wat er staat.
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 19:01
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal :')"

ey mang dit heb ik nooit gezegd :D

hahaha ( heeft Chewbalhaar dus zelf bedacht)
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 19:02
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:01 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

ey mang dit heb ik nooit gezegd :D

hahaha ( heeft Chewbalhaar dus zelf bedacht)
Die oude man was nog niet getrouwd?
Hoe is het wel gebeurd?
mytecwoensdag 29 juni 2011 @ 19:03
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:02 schreef KeizerKuzco het volgende:

[..]

Die oude man was nog niet getrouwd?
Hoe is het wel gebeurd?
hij was al weduwenaar?
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 19:06
Het was een jongeman en vooral extreem geil, geen emotionele verbinding met hem :')

nouja dat was mijn enige keer seks. zo extreem extreem lekker lekker. daar teer ik nu nog op, of zo. dan probeer ik in te beelden hoe het ook al weer voelde.

quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:44 schreef mytec het volgende:

[..]

krijg me nog steeds geen beeld bij je lantefanteraar die foto in het fotoboek is die nu echt of nep :P?
echt
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 19:08
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:24 schreef lanterfanteraar het volgende:
ik denk sinds gisteren wel veel aan mera, dat is een fijne vrouw
ze inspireert me wel
Deze is echt té fout, ik ga hem maar niet inkoppen. :')
mytecwoensdag 29 juni 2011 @ 19:09
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:06 schreef lanterfanteraar het volgende:
Het was een jongeman en vooral extreem geil, geen emotionele verbinding met hem :')

nouja dat was mijn enige keer seks. zo extreem extreem lekker lekker. daar teer ik nu nog op, of zo. dan probeer ik in te beelden hoe het ook al weer voelde.

[..]

echt
aah dan heb je ook geen ander nodig ja ??
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 19:11
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:09 schreef mytec het volgende:

[..]

aah dan heb je ook geen ander nodig ja ??
? nee hij bleek wel bezet te zijn
Newbie114woensdag 29 juni 2011 @ 19:14
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 18:50 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Nee, gangsters zijn te min voor mij.

[..]

Huh, wat? Haha jij bent grappig :D
Ik wou iedereen even laten weten dat ik met de hond ging lopen.
mytecwoensdag 29 juni 2011 @ 19:14
aah zo vandaar dat emotionele. maarja alles kan kapot?
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 19:32
Net alsof het door die jongen kwam :')

Als het je eerste keer was is dat sowieso al apart.
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 19:34
quote:
12s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:32 schreef S95Sedan het volgende:
Net alsof het door die jongen kwam :')

Wat door hem kwam? Het was heel lekker hoor.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 19:36
Het is volgens mij nog een hele kunst om als een leuk uitziende jongedame geen seks te kunnen krijgen.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 19:37
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:34 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Wat door hem kwam? Het was heel lekker hoor.
Dat is sex, dat hoor zo te zijn. Met wat gevoel is het nog lekkerder.

quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:36 schreef moneyfornothing het volgende:
Het is volgens mij nog een hele kunst om als een leuk uitziende jongedame geen seks te kunnen krijgen.
Je hebt het wel over lant he :o
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 19:38
quote:
12s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:37 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Dat is sex, dat hoor zo te zijn. Met wat gevoel is het nog lekkerder.

[..]

Je hebt het wel over lant he :o
Ik had het over Lantje ja, die ziet er juist leuk uit dus ik ben eigenlijk wel benieuwd waar het misgaat tijdens het uitgaan.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 19:40
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:38 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ik had het over Lantje ja, die ziet er juist leuk uit dus ik ben eigenlijk wel benieuwd waar het misgaat tijdens het uitgaan.
Naja, je kan nog zo lekker zijn. Als je dat niet uitstraalt heb je er ook geen bal aan. Zelfde idee als met lelijke mensen die iedereen kunnen krijgen.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 19:41
Daar ben ik weer.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 19:41
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:40 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Naja, je kan nog zo lekker zijn. Als je dat niet uitstraalt heb je er ook geen bal aan. Zelfde idee als met lelijke mensen die iedereen kunnen krijgen.
Ja maar juist met uitgaan liggen die standaarden voor enkel een nachtje nou net erg gunstig voor een blond dingetje met een goede kont die alleen seks wil.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 19:43
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:41 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ja maar juist met uitgaan liggen die standaarden voor enkel een nachtje nou net erg gunstig voor een blond dingetje met een goede kont die alleen seks wil.
Misschien is ze wel heel verlegen als puntje bij paaltje komt? Of is ze toch niet dat leuke blonde dingetje van de foto ;)
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 19:44
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:43 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Misschien is ze wel heel verlegen als puntje bij paaltje komt? Of is ze toch niet dat leuke blonde dingetje van de foto ;)
Of ze is toch té kieskeurig. Als ze echt zo wanhopig was als ze klinkt had ze al lang een gangbang gehad met gangsters
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 19:45
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:43 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Misschien is ze wel heel verlegen als puntje bij paaltje komt? Of is ze toch niet dat leuke blonde dingetje van de foto ;)
Dat vraag ik me dus af wat het dan is, misschien verlegenheid ja.
En wat betreft dat laatste ga ik er dus gewoon vanuit dat zij dat inderdaad is, want juist daarom vraag ik me ook af waar het mis gaat.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 19:45
quote:
14s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:44 schreef KeizerKuzco het volgende:

[..]

Of ze is toch té kieskeurig. Als ze echt zo wanhopig was als ze klinkt had ze al lang een gangbang gehad met gangsters
Dat denk ik haast wel. En begrijp me niet verkeerd, eisen zijn verkeerd maar je kan ook doorslaan.
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 19:50
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 15:19 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Oh daar lijkt mij ook niet zoveel mis mee, maar het strikt volgen van die PUA regels van firefly lijkt mij enkel geen geweldig idee. 'Gewoon' oefenen en ervaring opdoen lijkt me beter, er zijn zoveel verschillende situaties dat je niet alles in regels kunt vangen.
Aan de basis regels moet je je ALTIJD houden, anders schep je onaantrekkelijkheid bij een vrouw. En de basisregels zijn oa dat je goed in je vel zit, en niet emotioneel afhankelijk wordt van wat de vrouw tegen je zegt. Volg je deze regels niet, dan gaat het mis
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 19:50
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:38 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ik had het over Lantje ja, die ziet er juist leuk uit dus ik ben eigenlijk wel benieuwd waar het misgaat tijdens het uitgaan.
Het uitgaan

succesvol:
- wat onbeholpen dansen ( duh, was 1ste keer uitgaan), zuiden des lands, zoenen
- daarna. ik stond alleen ( vriendin weg) en werd benaderd met "hey is ze nou weg opeens" oid. zoenen.
- nog een keer. voelde me niet lekker, zat alleen op een bankje bij te komen. "hey gaat het wel" oid. zoenen.
- buiten alleen, maar die persoon was wel stom. kwam ook vragen of het wel goed ging. niet mijn type, bah.

onsuccesvol:
- in een of ander gebouwtje dansen. ik had het daar erg benauwd, was een beetje erg klein. tja zag ook niet echt leuke jongens

- laatst dus. dansgebouw beviel mijn internetvriendin niet en de muziek vond ik zelf ook maar lastig. daarna dus heel het centrum doorgewandeld. in het tweede gebouw waren de mensen niet echt aan het dansen? beetje stil. wel oogcontact met iemand, maar even later kwam zijn vriendin.

- uitgaan in "het tweede gebouw" ( van hierboven). wel drukker, veel verschillende mensen. ook echt vieze kale oude mannetjes, echt wel variatie zeg maar. wel een paar leuken gezien, maar echt zo "gezien", als in: ze passeerden toevallig richting de uitgang, daarna uit het oog verloren. Toch vond ik het een leuke avond, wel veel gelachen toen met het meisje.
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 19:52
Jaja voordat we dat weer krijgen: NEE ik heb nog nooit eerder zo'n hele analyse gemaakt als hierboven.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 19:52
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:50 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Aan de basis regels moet je je ALTIJD houden, anders schep je onaantrekkelijkheid bij een vrouw. En de basisregels zijn oa dat je goed in je vel zit, en niet emotioneel afhankelijk wordt van wat de vrouw tegen je zegt. Volg je deze regels niet, dan gaat het mis
Basisregels misschien ja, maar jij sprak over de kleinste inconsistenties die al zorgen dat je faalt en dat klonk wel even wat anders dan enkel op zijn minst goed in je vel zitten en emotioneel afhankelijk zijn.
Maar ook mannen hebben wel eens een offday, dat is niet zo'n ramp meteen.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 19:54
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:50 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Het uitgaan

succesvol:
- wat onbeholpen dansen ( duh, was 1ste keer uitgaan), zuiden des lands, zoenen
- daarna. ik stond alleen ( vriendin weg) en werd benaderd met "hey is ze nou weg opeens" oid. zoenen.
- nog een keer. voelde me niet lekker, zat alleen op een bankje bij te komen. "hey gaat het wel" oid. zoenen.
- buiten alleen, maar die persoon was wel stom. kwam ook vragen of het wel goed ging. niet mijn type, bah.

onsuccesvol:
- in een of ander gebouwtje dansen. ik had het daar erg benauwd, was een beetje erg klein. tja zag ook niet echt leuke jongens

- laatst dus. dansgebouw beviel mijn internetvriendin niet en de muziek vond ik zelf ook maar lastig. daarna dus heel het centrum doorgewandeld. in het tweede gebouw waren de mensen niet echt aan het dansen? beetje stil. wel oogcontact met iemand, maar even later kwam zijn vriendin.

- uitgaan in "het tweede gebouw" ( van hierboven). wel drukker, veel verschillende mensen. ook echt vieze kale oude mannetjes, echt wel variatie zeg maar. wel een paar leuken gezien, maar echt zo "gezien", als in: ze passeerden toevallig richting de uitgang, daarna uit het oog verloren. Toch vond ik het een leuke avond, wel veel gelachen toen met het meisje.
In de eerste succesvolle situaties heb je steeds een op een contact met een jongen, in de onsuccesvolle situaties is het erg druk en ook geen contact met jongens op elkaar even aankijken na.
Zorg dus op zijn minst dat je in gesprek raakt met een leuke jongen, de volgende keer.
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 19:54
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:50 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Het uitgaan

succesvol:
- wat onbeholpen dansen ( duh, was 1ste keer uitgaan), zuiden des lands, zoenen
- daarna. ik stond alleen ( vriendin weg) en werd benaderd met "hey is ze nou weg opeens" oid. zoenen.
- nog een keer. voelde me niet lekker, zat alleen op een bankje bij te komen. "hey gaat het wel" oid. zoenen.
- buiten alleen, maar die persoon was wel stom. kwam ook vragen of het wel goed ging. niet mijn type, bah.

onsuccesvol:
- in een of ander gebouwtje dansen. ik had het daar erg benauwd, was een beetje erg klein. tja zag ook niet echt leuke jongens

- laatst dus. dansgebouw beviel mijn internetvriendin niet en de muziek vond ik zelf ook maar lastig. daarna dus heel het centrum doorgewandeld. in het tweede gebouw waren de mensen niet echt aan het dansen? beetje stil. wel oogcontact met iemand, maar even later kwam zijn vriendin.

- uitgaan in "het tweede gebouw" ( van hierboven). wel drukker, veel verschillende mensen. ook echt vieze kale oude mannetjes, echt wel variatie zeg maar. wel een paar leuken gezien, maar echt zo "gezien", als in: ze passeerden toevallig richting de uitgang, daarna uit het oog verloren. Toch vond ik het een leuke avond, wel veel gelachen toen met het meisje.
Maar heb je nu ook een probleem dan, met mannen versieren, of relaties oid?
Ik zie eigenlijk alleen maar rare verhalen die succesvol waren of niet :s Maar dat is normaal lijkt me
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 19:55
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:52 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Basisregels misschien ja, maar jij sprak over de kleinste inconsistenties die al zorgen dat je faalt en dat klonk wel even wat anders dan enkel op zijn minst goed in je vel zitten en emotioneel afhankelijk zijn.
Maar ook mannen hebben wel eens een offday, dat is niet zo'n ramp meteen.
Inderdaad, foutjes maak ik nog steeds en zal ik ook blijven doen, maar wel steeds minder! Want hoe vaker je erop traint, hoe minder je deze fouten maakt. Nu is het bij mij al heel gewoon om niet mezelf te kwalificeren bij mezelf, omdat ik goed de verschillen heb geleerd van "value taker" en "value giver" zijn. Als twee mensen in een gesprek zitten, merk ik het nu meteen al wie er eventueel een value taker is. Een offday kan altijd uiteraard :)
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 19:55
Ga nou eerst eens gewoon uit zonder meteen verwachtingen, komt die jongen vanzelf wel.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 19:55
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:55 schreef S95Sedan het volgende:
Ga nou eerst eens gewoon uit zonder meteen verwachtingen, komt die jongen vanzelf wel.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 19:58
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:55 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Inderdaad, foutjes maak ik nog steeds en zal ik ook blijven doen, maar wel steeds minder! Want hoe vaker je erop traint, hoe minder je deze fouten maakt. Nu is het bij mij al heel gewoon om niet mezelf te kwalificeren bij mezelf, omdat ik goed de verschillen heb geleerd van "value taker" en "value giver" zijn. Als twee mensen in een gesprek zitten, merk ik het nu meteen al wie er eventueel een value taker is. Een offday kan altijd uiteraard :)
Foutjes maken is toch ook juist niet zo erg, daar leer je het snelst van. Ik zou mensen hier ook niet aanpraten niet van de gebaande paden af te wijken, maar juist dat ze veel ervaring moeten op gaan doen. Per keer kunnen ze prima kijken/bespreken wat wel of niet goed ging, maar als je er van tevoren al allerlei theorie bij sleept kan dat nogal verwarrend zijn op het moment suprême als je dat ineens ten uitvoer moet brengen.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 19:59
Oh straks een extreem dikke vent op Ned3 die aan een date wordt geholpen.
Kan ik misschien wat hoop uit putten. _O-
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 19:59
De bitchtest

De bitchtest is een test dat een vrouw uitvoert om te kijken of je in elkaar klapt of dat je onaangetast jouw ding blijft doen. Deze bitchtest doet een vrouw vaak zelfs onbewust, en is een manier om te bepalen of je een alpha man bent.

Daarom is het van belang dat je je innergame op orde hebt, dat je goed in je vel zit, je normen & waarden concreet en consistent begrijpt en naleeft. Hierdoor zal ze geen/minder effect op je innerlijk hebben.

Wanneer je de bitchtest doorstaat, is er zelfs een grote kans dat ze daarna gek op je is. Ze ziet hoe sterk je in je schoenen staat, en gaat zichzelf afvragen wat de reden is dat je niet emotioneel wordt. Ze voelt aan dat je value hebt.
Supersoepwoensdag 29 juni 2011 @ 20:01
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:59 schreef firefly3 het volgende:
De bitchtest

De bitchtest is een test dat een vrouw uitvoert om te kijken of je in elkaar klapt of dat je onaangetast jouw ding blijft doen. Deze bitchtest doet een vrouw vaak zelfs onbewust, en is een manier om te bepalen of je een alpha man bent.

Daarom is het van belang dat je je innergame op orde hebt, dat je goed in je vel zit, je normen & waarden concreet en consistent begrijpt en naleeft. Hierdoor zal ze geen/minder effect op je innerlijk hebben.

Wanneer je de bitchtest doorstaat, is er zelfs een grote kans dat ze daarna gek op je is. Ze ziet hoe sterk je in je schoenen staat, en gaat zichzelf afvragen wat de reden is dat je niet emotioneel wordt. Ze voelt aan dat je value hebt.
Ja jongen. Geef ons nu maar de link naar je boek of referral site. Zijn we daar ook weer vanaf.
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 20:01
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:38 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ik had het over Lantje ja, die ziet er juist leuk uit dus ik ben eigenlijk wel benieuwd waar het misgaat tijdens het uitgaan.
Ze gaat nog weinig uit. Dat is het vooral.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:01
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:59 schreef firefly3 het volgende:
De bitchtest

De bitchtest is een test dat een vrouw uitvoert om te kijken of je in elkaar klapt of dat je onaangetast jouw ding blijft doen. Deze bitchtest doet een vrouw vaak zelfs onbewust, en is een manier om te bepalen of je een alpha man bent.

Daarom is het van belang dat je je innergame op orde hebt, dat je goed in je vel zit, je normen & waarden concreet en consistent begrijpt en naleeft. Hierdoor zal ze geen/minder effect op je innerlijk hebben.

Wanneer je de bitchtest doorstaat, is er zelfs een grote kans dat ze daarna gek op je is. Ze ziet hoe sterk je in je schoenen staat, en gaat zichzelf afvragen wat de reden is dat je niet emotioneel wordt. Ze voelt aan dat je value hebt.
Dus eigenlijk: laat je niet gek maken door die vrouwtjes, zorg dat je zelfverzekerd blijft en lekker in je vel zit.

Oh en dat laatste, ik verwacht juist niet dat een man snel emotioneel wordt, omdat het een man is. Dus als ze dat ook daadwerkelijk niet worden strookt dit enkel met mijn verwachtingen en zal ik dus niet zomaar als een blok voor ze vallen, vrees ik.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:02
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:01 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Ze gaat nog weinig uit. Dat is het vooral.
En niet op date, ja dan schiet het nooit op :N
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:03
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 19:58 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Foutjes maken is toch ook juist niet zo erg, daar leer je het snelst van. Ik zou mensen hier ook niet aanpraten niet van de gebaande paden af te wijken, maar juist dat ze veel ervaring moeten op gaan doen. Per keer kunnen ze prima kijken/bespreken wat wel of niet goed ging, maar als je er van tevoren al allerlei theorie bij sleept kan dat nogal verwarrend zijn op het moment suprême als je dat ineens ten uitvoer moet brengen.
Ervaring op doen is belangrijk en van je fouten kan je inderdaad goed leren, wat ik hier doe, is iedereen een extra "boost" geven. Deze boost heeft er voor mij gezorgd dat ik nu beter ben, dan als ik deze boost niet had gekregen en 20 jaar verder was!! Zonder deze boost komen veel mensen zelfs nooit van hun leven op een hoog niveau. De basis: kwalificatie en innergame is iets waar je bewust aan moet werken. Als je dat niet doet, blijf je jaren lang de rol als value taker aanhouden voordat je enig succes begint te boeken.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:04
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:03 schreef firefly3 het volgende:
Ervaring op doen is belangrijk en van je fouten kan je inderdaad goed leren, wat ik hier doe, is iedereen een extra "boost" geven. Deze boost heeft er voor mij gezorgd dat ik nu beter ben, dan als ik deze boost niet had gekregen en 20 jaar verder was!! Zonder deze boost komen veel mensen zelfs nooit van hun leven op een hoog niveau. De basis: kwalificatie en innergame is iets waar je bewust aan moet werken. Als je dat niet doet, blijf je jaren lang de rol als value taker aanhouden voordat je enig succes begint te boeken.
Unfucking believable. Tieft een eind op met je tel-sell onzin.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:04
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:03 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ervaring op doen is belangrijk en van je fouten kan je inderdaad goed leren, wat ik hier doe, is iedereen een extra "boost" geven. Deze boost heeft er voor mij gezorgd dat ik nu beter ben, dan als ik deze boost niet had gekregen en 20 jaar verder was!! Zonder deze boost komen veel mensen zelfs nooit van hun leven op een hoog niveau. De basis: kwalificatie en innergame is iets waar je bewust aan moet werken. Als je dat niet doet, blijf je jaren lang de rol als value taker aanhouden voordat je enig succes begint te boeken.
Wij roepen hier al vanaf het begin dat mensen van hun luie reet af moeten komen en dingen moeten gaan ondernemen en aan henzelf moeten werken.
Ik denk niet dat jouw praatjes wezenlijk anders zijn, ze zijn enkel verpakt in andere woorden en grootsere zinnetjes.
minibeerwoensdag 29 juni 2011 @ 20:04
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:03 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ervaring op doen is belangrijk en van je fouten kan je inderdaad goed leren, wat ik hier doe, is iedereen een extra "boost" geven. Deze boost heeft er voor mij gezorgd dat ik nu beter ben, dan als ik deze boost niet had gekregen en 20 jaar verder was!! Zonder deze boost komen veel mensen zelfs nooit van hun leven op een hoog niveau. De basis: kwalificatie en innergame is iets waar je bewust aan moet werken. Als je dat niet doet, blijf je jaren lang de rol als value taker aanhouden voordat je enig succes begint te boeken.
The pua-crap aside, wat was jouw boost dan?
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:05
quote:
13s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:04 schreef Techno het volgende:

[..]

Unfucking believable. Tieft een eind op met je tel-sell onzin.
Wie weet moet die zn product kwijt? :o
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:05
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:01 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Dus eigenlijk: laat je niet gek maken door die vrouwtjes, zorg dat je zelfverzekerd blijft en lekker in je vel zit.

Oh en dat laatste, ik verwacht juist niet dat een man snel emotioneel wordt, omdat het een man is. Dus als ze dat ook daadwerkelijk niet worden strookt dit enkel met mijn verwachtingen en zal ik dus niet zomaar als een blok voor ze vallen, vrees ik.
Wat bedoel je met het laatste? Je beweerd volgens jou te vallen op mannen die ineens emotioneel worden? :?
Supersoepwoensdag 29 juni 2011 @ 20:06
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:05 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Wie weet moet die zn product kwijt? :o
Dat is wel duidelijk. Hij hoopt er op dat lurkers hem gaan PMen met meer info en dan zullen ze een website krijgen toegestuurd. :')
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:06
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:05 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Wat bedoel je met het laatste? Je beweerd volgens jou te vallen op mannen die ineens emotioneel worden? :?
Nee juist niet, ik beweer dat ik het normaal vind dat mannen niet meteen beginnen te jammeren als ik een keer wat tegen ze zeg.
Als ze wel zo over emotioneel zouden reageren zou het juist een afknapper zijn, maar dat terzijde.

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 29-06-2011 20:07:57 ]
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:07
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:01 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Dus eigenlijk: laat je niet gek maken door die vrouwtjes, zorg dat je zelfverzekerd blijft en lekker in je vel zit.
Nou een stuk makkelijker gezegd dan die innergame bullshit. :')
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:07
Ik geef gewoon gratis advies weg, vind het leuk om mensen te helpen hiermee. De vrienden waarmee ik op stap ga help ik ook.
Supersoepwoensdag 29 juni 2011 @ 20:07
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:05 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Wat bedoel je met het laatste? Je beweerd volgens jou te vallen op mannen die ineens emotioneel worden? :?
Nee, ze heeft sowieso de verwachting van mannen dat ze niet snel emotioneel worden, net zoals ze de verwachting heeft dat ze een piemel hebben. Als dit dus zo blijkt te zijn, hoeft dat dus niet te betekenen dat ze er sneller op zal vallen. Want dit soort dingen weet je op voorhand al.
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 20:07
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:01 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Ze gaat nog weinig uit. Dat is het vooral.
met wat geluk kan ik eens in de twee weken een meisje regelen die naar mijn stad wil komen om uit te gaan

maarja dat is altijd nog maar onzeker. wat ik niet heb, is een chill vriendengroepje voor "gewoon zo doordeweeks" ook even. en dan kom je weer op datzelfde verhaal van "werken" uit.

oja en die onsuccesvolle uitgaansnachten vind ik ook maar vreemd. ik vind mezelf best wel Lekker en ik ben OF moe OF vrolijk. dat lijkt me allebei wel leuk voor een jongen.

hmm zondag weer zo'n festival. tja daar ga ik waarschijnlijk alleen heen. gewoon in het gras zitten, niets te verliezen.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:08
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef firefly3 het volgende:
Ik geef gewoon gratis advies weg, vind het leuk om mensen te helpen hiermee. De vrienden waarmee ik op stap ga help ik ook.
Heeft iemand gevraagd om jouw advies dan? Nee he?
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:08
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef heloef het volgende:

[..]

Nou een stuk makkelijker gezegd dan die innergame bullshit. :')
De meeste mensen weten niet wat zelfverzekerd zijn is, dus moet het in stapjes uitgelegd worden wat innergame is.

"Wees zelfverzekerd, hup nu scoren!!!"<--- zo gaat dat niet. Je moet eerst echt zelfverzekerd zijn, en geen spelletje spelen ALSOF je zelfverzekerd bent. 90% van de mannen missen deze zelfverzekerdheid.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:08
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef firefly3 het volgende:
Ik geef gewoon gratis advies weg, vind het leuk om mensen te helpen hiermee. De vrienden waarmee ik op stap ga help ik ook.
Je zegt dingen op een hele ingewikkelde manier terwijl als je wat verder kijkt je hetzelfde kan zeggen in een zin. Ga niet zo termen lopen smijten die nergens op slaan.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:08
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef firefly3 het volgende:
Ik geef gewoon gratis advies weg, vind het leuk om mensen te helpen hiermee. De vrienden waarmee ik op stap ga help ik ook.
Ik denk dat je het ook beter bij IRL advies kunt houden, hier past het niet zo goed in de woorden die jij gebruikt.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:09
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:08 schreef firefly3 het volgende:

[..]

De meeste mensen weten niet wat zelfverzekerd zijn is, dus moet het in stapjes uitgelegd worden wat innergame is.

"Wees zelfverzekerd, hup nu scoren!!!"<--- zo gaat dat niet. Je moet eerst echt zelfverzekerd zijn, en geen spelletje spelen ALSOF je zelfverzekerd bent. 90% van de mannen missen deze zelfverzekerdheid.
Ja zelfverzekerdheid dus geen innergame.
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 20:09
Ik ga hardlopen, groetjes Kuzco
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:10
Het lijkt erop alsof een hoop mensen hier het niet willen weten, omdat ze er zelf niet aan willen werken. Maar voor de enkeling die er toch interesse in heeft, geef ik meer en meer details.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:10
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Nee, ze heeft sowieso de verwachting van mannen dat ze niet snel emotioneel worden, net zoals ze de verwachting heeft dat ze een piemel hebben. Als dit dus zo blijkt te zijn, hoeft dat dus niet te betekenen dat ze er sneller op zal vallen. Want dit soort dingen weet je op voorhand al.
Bingo. Ik zou juist raar staan kijken als een kerel ineens in tranen uit barst of iets dergelijks.
Of als hij geen piemel blijkt te hebben inderdaad.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:10
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:10 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt erop alsof een hoop mensen hier het niet willen weten, omdat ze er zelf niet aan willen werken. Maar voor de enkeling die er toch interesse in heeft, geef ik meer en meer details.
Wat je al bent hoef je niet aan te werken toch?
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:11
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:09 schreef heloef het volgende:

[..]

Ja zelfverzekerdheid dus geen innergame.
Zelfverzekerdheid betekend dat je je innergame op orde hebt.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:11
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:10 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt erop alsof een hoop mensen hier het niet willen weten, omdat ze er zelf niet aan willen werken. Maar voor de enkeling die er toch interesse in heeft, geef ik meer en meer details.
Een alpha zal jij nooit worden. Kneus.
lanterfanteraarwoensdag 29 juni 2011 @ 20:11
quote:
7s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:09 schreef KeizerKuzco het volgende:
Ik ga hardlopen, groetjes Kuzco
heb je soms last van overgewicht KeizerKuzco

als je daar problemen van ondervindt m.b.t. het versieren, mag je er altijd over komen praten in dit topic
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:11
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:10 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt erop alsof een hoop mensen hier het niet willen weten, omdat ze er zelf niet aan willen werken. Maar voor de enkeling die er toch interesse in heeft, geef ik meer en meer details.
Ze weten het al, maar dan in normale woorden. Het is hier allemaal al zo vaak gezegd, alleen bij voorkeur niet met PUA termen.
Met MLIG kun je beter gaan PMen ofzo.
Supersoepwoensdag 29 juni 2011 @ 20:11
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:11 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

heb je soms last van overgewicht KeizerKuzco

als je daar problemen van ondervindt m.b.t. het versieren, mag je er altijd over komen praten in dit topic
Wat attent van je, Lanterfanteraar.
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 20:12
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:11 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

heb je soms last van overgewicht KeizerKuzco

als je daar problemen van ondervindt m.b.t. het versieren, mag je er altijd over komen praten in dit topic
Nee, ik werk gewoon graag aan mijn conditie, ik heb geen overgewicht. Een prima lichaam.
Maar inderdaad, erg attent is het wel.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:12
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:11 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Zelfverzekerdheid betekend dat je je innergame op orde hebt.
Laat maar zitten.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:13
Nou tegen mij zegt ze dat nooit. _O-
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:13
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:10 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Wat je al bent hoef je niet aan te werken toch?
Ik blijf aan mezelf werken om steeds maar beter te worden. Vroeger kon ik hoogstens 1 telefoon nummer scoren op 1 avond, nu zit ik op een veel hoger niveau waarbij ik de leukste meid kan uitzoeken en dat ze meteen gek op me is. Nu wil ik nog beter worden. Verder is het belangrijk om in vorm te blijven.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:14
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:13 schreef heloef het volgende:
Nou tegen mij zegt ze dat nooit. _O-
En ook al niet daten, arme wij ;(
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:14
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:13 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik blijf aan mezelf werken om steeds maar beter te worden. Vroeger kon ik hoogstens 1 telefoon nummer scoren op 1 avond, nu zit ik op een veel hoger niveau waarbij ik de leukste meid kan uitzoeken en dat ze meteen gek op me is. Nu wil ik nog beter worden. Verder is het belangrijk om in vorm te blijven.
Dat heet een player, en dat ben ik niet. 1 leuke meid heb ik genoeg aan namelijk.
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 20:15
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:13 schreef heloef het volgende:
Nou tegen mij zegt ze dat nooit. _O-
Ik zal het nog sterker vertellen. Dit is al de tweede keer dat ze zich bezorgd maakt om mij, en dat ik word uitgenodigd om mijn problemen te delen :o
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:16
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:15 schreef KeizerKuzco het volgende:

[..]

Ik zal het nog sterker vertellen. Dit is al de tweede keer dat ze zich bezorgd maakt om mij, en dat ik word uitgenodigd om mijn problemen te delen :o
Ze houdt van je. :o

En als ik zeg dat ik ga hardlopen zeggen zegt ze niks. ;(
RandyMcRandersonwoensdag 29 juni 2011 @ 20:16
quote:
14s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:12 schreef KeizerKuzco het volgende:

[..]

Nee, ik werk gewoon graag aan mijn conditie, ik heb geen overgewicht. Een prima lichaam.
Maar inderdaad, erg attent is het wel.
Ik dacht dat je ging hardlopen. Of bedoelde je Track & Field spelen op de gameboy color.
Supersoepwoensdag 29 juni 2011 @ 20:16
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:13 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik blijf aan mezelf werken om steeds maar beter te worden. Vroeger kon ik hoogstens 1 telefoon nummer scoren op 1 avond, nu zit ik op een veel hoger niveau waarbij ik de leukste meid kan uitzoeken en dat ze meteen gek op me is. Nu wil ik nog beter worden. Verder is het belangrijk om in vorm te blijven.
Wie denk je nu dat je in de maling neemt? :')

Zoals bij je eerste posts hier vandaag. Even een tijdje wat lullen en dan net doen alsof je het druk hebt en snel weer weg moet. Dan kom je over als een succesvol persoon die gewoon een eigen leven heeft. Heel slim allemaal, maar doe dat alsjeblieft bij 15-jarige sletjes op MSN. Hier hoef je die strategie niet toe te passen.

Serieus, je lult uit je nek. Verkoop je boek ergens anders.
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:16
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:11 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ze weten het al, maar dan in normale woorden. Het is hier allemaal al zo vaak gezegd, alleen bij voorkeur niet met PUA termen.
Met MLIG kun je beter gaan PMen ofzo.
Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.

Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:16
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Wie denk je nu dat je in de maling neemt? :')

Zoals bij je eerste posts hier vandaag. Even een tijdje wat lullen en dan net doen alsof je druk bent en snel weer weg moet. Dan kom je over als een succesvol persoon die gewoon een eigen leven heeft. Heel slim allemaal, maar doe dat alsjeblieft bij 15-jarige sletjes op MSN. Hier hoef je die strategie niet toe te passen.
Ik begin Supersoep steeds aardiger te vinden.
KeizerKuzcowoensdag 29 juni 2011 @ 20:17
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef heloef het volgende:

[..]

Ze houdt van je. :o

En als ik zeg dat ik ga hardlopen zeggen zegt ze niks. ;(
Ik word helemaal warm van binnen. O+
Nou, later dames en heren
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:18
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.

Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
Gast, dit hele topic zit vol met dat soort mannen. Natuurlijk weet ik dat die er zijn.
Maar vertel, wat is even kort samengevat het stappenplan om zelfverzekerd te worden? Dat weet jij toch zo goed? Bij voorkeur ook in Jip en Janneke taal graag, die PUA termen zijn zo nietszeggend steeds.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:18
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.

Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
Nee dat wist ik niet. _O-
Daar kampt het halve topic mee man. Zo erg zelfs dat sommige een vrouw niet eens de weg durven te vragen.
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:18
quote:
14s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:14 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Dat heet een player, en dat ben ik niet. 1 leuke meid heb ik genoeg aan namelijk.
Voordat je die ene speciale meid kunt krijgen, moet je goed zijn met alle vrouwen. Je kunt niet ineens een vliegtuig besturen als je er nog nooit in hebt gezeten. Kwalificatie en waarde nemen/geven zijn basisbegrippen die je al moet kunnen, zodra je het niet gaat verpesten bij "de ware".
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:19
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef firefly3 het volgende:
Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.

Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
Wat kom je uitleggen mafkees. Gaat lekker hier verder met je off-topic gezanik.
Het Officiële Pua Topic #3
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 20:19
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

met wat geluk kan ik eens in de twee weken een meisje regelen die naar mijn stad wil komen om uit te gaan

maarja dat is altijd nog maar onzeker. wat ik niet heb, is een chill vriendengroepje voor "gewoon zo doordeweeks" ook even. en dan kom je weer op datzelfde verhaal van "werken" uit.

oja en die onsuccesvolle uitgaansnachten vind ik ook maar vreemd. ik vind mezelf best wel Lekker en ik ben OF moe OF vrolijk. dat lijkt me allebei wel leuk voor een jongen.

hmm zondag weer zo'n festival. tja daar ga ik waarschijnlijk alleen heen. gewoon in het gras zitten, niets te verliezen.
Eens in de twee weken is al mooi. Je bent ook nog maar net bezig. Je begon, niet zo lang geleden, met: "ik ben nog nooit uitgeweest".

Dat vriendenclubje komt nog wel, maar kost meer tijd in terecht te komen en in te groeien. Misschien wordt je zelf wel de stichter van zo'n club als je eerst een uitgaansvriendinetje hebt in je eigen woonplaats en dan geleidelijk aan meer mensen oppikt die mee willen gaan.

Als je keer uitgaat hoef dat niet meteen te leiden tot resultaat. Vaker niet dan wel, lijkt me. Als je vooral moe bent, lijkt me dat minder leuk voor een jongen. Tenzij je een slachtoffertje wilt zijn.
Supersoepwoensdag 29 juni 2011 @ 20:19
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.

Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
We zitten in deel 174. Wat denk je nu zelf? Dat we hier elke dag bespreken hoeveel meiden we geneukt hebben? Al het advies is al voorbij gekomen, in normale taal, zonder dat er een cent aan verdiend is.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:19
Had net wel medelijden met kassameisje net (lekker blond ding trouwens :9), stond met d'r vriend te praten maar saai dat me dat was die 2minuten dat ik ervan hoorde :') _O-
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:19
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:18 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Voordat je die ene speciale meid kunt krijgen, moet je goed zijn met alle vrouwen. Je kunt niet ineens een vliegtuig besturen als je er nog nooit in hebt gezeten. Kwalificatie en waarde nemen/geven zijn basisbegrippen die je al moet kunnen, zodra je het niet gaat verpesten bij "de ware".
Maar om een vliegtuig te kunnen besturen hoef je ook niet eerst met alle andere vliegtuigen gevlogen te hebben.
Die speciale meid wil graag ook speciaal zijn, niet een van de vele en al helemaal niet een van alle vrouwen.
Sowieso kan niemand alle vrouwen krijgen maar vooruit.
Mystikvmwoensdag 29 juni 2011 @ 20:20
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.

Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
Gast, als je niet een beetje spanning voelt als je een vrouw aanspreekt dan ben je gewoon een ordinaire player. Wellicht dat het goed is voor jouw ego als je 12 telefoonnummers scoort op een avond, maar de meeste mensen hier die wél vrouwen aan kunnen spreken gaan vooral uit om het leuk te hebben, en niet om als een idioot telefoonnummers te grinden.

Ik geloof daarnaast geen reet van wat je zegt. Shotgun dat je een matig pubertje bent die zijn e-penis op zit te poetsen door hier grootse verhalen op te hangen.

Overigens, als het zo goed zit met jouw 'inner game' dan was je wel iets sociaal voelender geweest en dan had je allang uit de reacties op kunnen maken dat de onzekeren hier echt geen vrouwenverslindend spermakanon willen zijn, maar zich gewoon op hun gemak willen voelen in sociale situaties en met vrouwen. Zij willen in het grijze gebied zitten tussen sociale outcast en gladde player. Lijkt me ook heel gezond.
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:22
quote:
13s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:19 schreef Techno het volgende:

[..]

Wat kom je uitleggen mafkees. Gaat lekker hier verder met je off-topic gezanik.
Het Officiële Pua Topic #3
Ik sluit mij hier bij aan.
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 20:22
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:11 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Met MLIG kun je beter gaan PMen ofzo.
Liever niet.
minibeerwoensdag 29 juni 2011 @ 20:22
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef heloef het volgende:

[..]

Ze houdt van je. :o

En als ik zeg dat ik ga hardlopen zeggen zegt ze niks. ;(
Je innergame is ook niet op orde, daar komt het door :')
mytecwoensdag 29 juni 2011 @ 20:23
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:20 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Gast, als je niet een beetje spanning voelt als je een vrouw aanspreekt dan ben je gewoon een ordinaire player. Wellicht dat het goed is voor jouw ego als je 12 telefoonnummers scoort op een avond, maar de meeste mensen hier die wél vrouwen aan kunnen spreken gaan vooral uit om het leuk te hebben, en niet om als een idioot telefoonnummers te grinden.

Ik geloof daarnaast geen reet van wat je zegt. Shotgun dat je een matig pubertje bent die zijn e-penis op zit te poetsen door hier grootse verhalen op te hangen.

Overigens, als het zo goed zit met jouw 'inner game' dan was je wel iets sociaal voelender geweest en dan had je allang uit de reacties op kunnen maken dat de onzekeren hier echt geen vrouwenverslindend spermakanon willen zijn, maar zich gewoon op hun gemak willen voelen in sociale situaties en met vrouwen. Zij willen in het grijze gebied zitten tussen sociale outcast en gladde player. Lijkt me ook heel gezond.
IRL Wow? telefoonnummers grinden ga je dan ook een level up als je genoeg xp hebt XD.
Alles heeft met zelf vertrouwen te maken , als ik er nu bij nadenk heb ik wanneeri k het wel probeerde een nummer gekregen. en niet de 538 dump lijn
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:23
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:18 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Voordat je die ene speciale meid kunt krijgen, moet je goed zijn met alle vrouwen. Je kunt niet ineens een vliegtuig besturen als je er nog nooit in hebt gezeten. Kwalificatie en waarde nemen/geven zijn basisbegrippen die je al moet kunnen, zodra je het niet gaat verpesten bij "de ware".
Okee aangezien jij er uitermate veel verstand van hebt. Leg mij maar in Jip en Janneke taal hoe ik een mooie blonde 21 jarige presetatrice voor me kan winnen.

Als iemand het antwoord weet ben jij het.
RandyMcRandersonwoensdag 29 juni 2011 @ 20:23
Ik ga de komende tijd dat concept van "vrouwen als shit behandelen" eens een kans geven.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:24
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:22 schreef minibeer het volgende:

[..]

Je innergame is ook niet op orde, daar komt het door :')
Ah fuck ik ga meteen werken aan mijn waarde.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:24
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:23 schreef heloef het volgende:

[..]

Okee aangezien jij er uitermate veel verstand van hebt. Leg mij maar in Jip en Janneke taal hoe ik een mooie blonde 21 jarige presetatrice voor me kan winnen.

Als iemand het antwoord weet ben jij het.
Berichtje sturen via facebook
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 20:24
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:15 schreef KeizerKuzco het volgende:

[..]

Ik zal het nog sterker vertellen. Dit is al de tweede keer dat ze zich bezorgd maakt om mij, en dat ik word uitgenodigd om mijn problemen te delen :o
En heb je dat al gedaan? Kan Lant eens oefenen op jou (als adviesgever).
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:26
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:23 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Ik ga de komende tijd dat concept van "vrouwen als shit behandelen" eens een kans geven.
Ik geloof er geen zak van dat dat werkt. Maar laat je het resultaat weten?
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:26
Als eerste is het belangrijk om niet in de termen "player" te denken als je een vrouw benaderd. Waarom is het slecht om meerdere vrouwen te benaderen op een avond? Een player is iemand die waarde afpakt van vrouwen. Wat je moet zijn is iemand die waarde geeft aan je omgeving, iemand die meerdere vrouwen kan vermaken en vooral zichzelf. Dus dit heeft niets te maken met "player" zijn. Je moet een gezellig persoon zijn.

Verder MOET je sociale contacten opdoen met meerdere vrouwen om er goed in te zijn. Je moet ervaring hebben voordat je de vrouw van je dromen kunt uitkiezen. Anders is de kans zeer groot dat je het verpest en nooit een vrouw krijgt.
minibeerwoensdag 29 juni 2011 @ 20:26
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:18 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Voordat je die ene speciale meid kunt krijgen, moet je goed zijn met alle vrouwen. Je kunt niet ineens een vliegtuig besturen als je er nog nooit in hebt gezeten. Kwalificatie en waarde nemen/geven zijn basisbegrippen die je al moet kunnen, zodra je het niet gaat verpesten bij "de ware".
Gast, als je mensen wil helpen moet je dat gewoon doen, niet met van die aandachtgeile pua reclamezinnen, daar is geloof ik iedereen hier behalve MLiG allergisch voor. Als jij gewone taal gebruikt en niet iedereen de les leest stelt iedereen dat op prijs, anders moet je inderdaad gewoon in het pua topic gaan posten.
Mystikvmwoensdag 29 juni 2011 @ 20:26
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:23 schreef mytec het volgende:

[..]

IRL Wow? telefoonnummers grinden ga je dan ook een level up als je genoeg xp hebt XD.
Alles heeft met zelf vertrouwen te maken , als ik er nu bij nadenk heb ik wanneeri k het wel probeerde een nummer gekregen. en niet de 538 dump lijn
Heb een tijdje WoW gespeeld. Jaartje of drie. De verhalen over dat WoW-spelers allemaal wazige nerds zijn is natuurlijk niet waar.

Wel een keer met een meisje gebabbeld met wie ik aan het dansen was. Vroeg ik naar haar hobbies, zegt ze 'klarinet spelen, ga heel vaak naar Frankrijk en ben dol op World of Warcraft'. Ik heb geantwoord dat ik wel even wat te drinken ging halen voor ons om rep bij haar te farmen. Toen ik terug kwam antwoordde ze dat ik op z'n minst al Revered met haar was :')
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:27
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:26 schreef firefly3 het volgende:
Als eerste is het belangrijk om niet in de termen "player" te denken als je een vrouw benaderd. Waarom is het slecht om meerdere vrouwen te benaderen op een avond? Een player is iemand die waarde afpakt van vrouwen. Wat je moet zijn is iemand die waarde geeft aan je omgeving, iemand die meerdere vrouwen kan vermaken en vooral zichzelf. Dus dit heeft niets te maken met "player" zijn. Je moet een gezellig persoon zijn.

Verder MOET je sociale contacten opdoen met meerdere vrouwen om er goed in te zijn. Je moet ervaring hebben voordat je de vrouw van je dromen kunt uitkiezen. Anders is de kans zeer groot dat je het verpest en nooit een vrouw krijgt.
In Jip en Janneke taal. No One cares! Optieften dus.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:27
quote:
14s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:24 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Berichtje sturen via facebook
Ik heb liever dat firefly hier op reageert, want hij is de enige met het juiste antwoord.
minibeerwoensdag 29 juni 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:26 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Heb een tijdje WoW gespeeld. Jaartje of drie. De verhalen over dat WoW-spelers allemaal wazige nerds zijn is natuurlijk niet waar.

Wel een keer met een meisje gebabbeld met wie ik aan het dansen was. Vroeg ik naar haar hobbies, zegt ze 'klarinet spelen, ga heel vaak naar Frankrijk en ben dol op World of Warcraft'. Ik heb geantwoord dat ik wel even wat te drinken ging halen voor ons om rep bij haar te farmen. Toen ik terug kwam antwoordde ze dat ik op z'n minst al Revered met haar was :')
OMG :')
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:26 schreef Mystikvm het volgende:
Heb een tijdje WoW gespeeld. Jaartje of drie. De verhalen over dat WoW-spelers allemaal wazige nerds zijn is natuurlijk niet waar.

Wel een keer met een meisje gebabbeld met wie ik aan het dansen was. Vroeg ik naar haar hobbies, zegt ze 'klarinet spelen, ga heel vaak naar Frankrijk en ben dol op World of Warcraft'. Ik heb geantwoord dat ik wel even wat te drinken ging halen voor ons om rep bij haar te farmen. Toen ik terug kwam antwoordde ze dat ik op z'n minst al Revered met haar was :')
Re-wattus? :D
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:29
quote:
11s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:28 schreef Techno het volgende:

[..]

Re-wattus? :D
Mystikvmwoensdag 29 juni 2011 @ 20:29
quote:
11s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:28 schreef Techno het volgende:

[..]

Re-wattus? :D
Vraag Mera maar. Jij hebt Exalted status met haar.
RandyMcRandersonwoensdag 29 juni 2011 @ 20:29
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:26 schreef palawan het volgende:

[..]

Ik geloof er geen zak van dat dat werkt. Maar laat je het resultaat weten?
Dat lijkt me ook vrij onwaarschijnlijk maar enfin met de mister nice guy uithangen ben ik ook nog geen meter opgeschoten.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:30
quote:
12s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:29 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Vraag Mera maar. Jij hebt Exalted status met haar.
Techno has looted Mera :+

quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:27 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik heb liever dat firefly hier op reageert, want hij is de enige met het juiste antwoord.
Pf, ik zal nog eens advies geven :(
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:30
quote:
12s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:29 schreef Mystikvm het volgende:
Vraag Mera maar. Jij hebt Exalted status met haar.
Asking her as we speak. :')
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:30
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:26 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Heb een tijdje WoW gespeeld. Jaartje of drie. De verhalen over dat WoW-spelers allemaal wazige nerds zijn is natuurlijk niet waar.

Wel een keer met een meisje gebabbeld met wie ik aan het dansen was. Vroeg ik naar haar hobbies, zegt ze 'klarinet spelen, ga heel vaak naar Frankrijk en ben dol op World of Warcraft'. Ik heb geantwoord dat ik wel even wat te drinken ging halen voor ons om rep bij haar te farmen. Toen ik terug kwam antwoordde ze dat ik op z'n minst al Revered met haar was :')
Vind ik wel humor van jullie beide :D
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 20:31
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:22 schreef minibeer het volgende:

[..]

Je innergame is ook niet op orde, daar komt het door :')
Er is niks mis met Heloefs inner game. Lant heeft gewoon geen smaak.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:32
Vind het toch een beetje jammer dat de messias firefly mij niet kan vertellen hoe ik Gerrie moet hosselen beetje jammer hoor. _O-
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:33
quote:
13s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:32 schreef heloef het volgende:
Vind het toch een beetje jammer dat de messias firefly mij niet kan vertellen hoe ik Gerrie moet hosselen beetje jammer hoor. _O-
En dat terwijl het een eitje moet zijn bij alle vrouwen. B-)
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:33
quote:
12s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:29 schreef Mystikvm het volgende:
Vraag Mera maar. Jij hebt Exalted status met haar.
Confirmed. :@
MeraViglioSawoensdag 29 juni 2011 @ 20:34
quote:
12s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:29 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Vraag Mera maar. Jij hebt Exalted status met haar.
En ik heb de mount. :9 ~O>
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:34
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:33 schreef Techno het volgende:

[..]

En dat terwijl het een eitje moet zijn bij alle vrouwen. B-)
Precies, ik wil leren hoe ik mijn innergame kan verbeteren zodat ik genoeg waarde aan haar kan geven en ze als een blok voor me valt. :7
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:34
quote:
13s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:32 schreef heloef het volgende:
Vind het toch een beetje jammer dat de messias firefly mij niet kan vertellen hoe ik Gerrie moet hosselen beetje jammer hoor. _O-
Zoals ik al zei, voordat je die ene speciale kunt krijgen, moet je in het algemeen goed zijn met vrouwen.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:34
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:34 schreef MeraViglioSa het volgende:

[..]

En ik heb de mount. :9 ~O>
TMI!
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:35
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:34 schreef MeraViglioSa het volgende:
En ik heb de mount. :9 ~O>
The Pony? :9
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:36
Het lijkt net alsof de meeste mensen hier niet aan hunzelf willen werken, en gewoon slecht willen blijven.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:36
Nou zal ik maar die tips van firefly eens opvolgen?
Dat wordt lachen joh. _O-
MeraViglioSawoensdag 29 juni 2011 @ 20:36
quote:
17s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:35 schreef Techno het volgende:

[..]

The Pony? :9
Beetje jammer dan weer, dit.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:38
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:36 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt net alsof de meeste mensen hier niet aan hunzelf willen werken, en gewoon slecht willen blijven.
Als je dit normale woordgebruik nou eens vol zou kunnen houden snap je onze antwoorden misschien ook eens.
RandyMcRandersonwoensdag 29 juni 2011 @ 20:38
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:36 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt net alsof de meeste mensen hier niet aan hunzelf willen werken, en gewoon slecht willen blijven.
drop dan eens een tip kloothommel. Of moeten we daar je 5 delige dvd set voor aanschaffen.
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:38
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:36 schreef heloef het volgende:
Nou zal ik maar die tips van firefly eens opvolgen?
Dat wordt lachen joh. _O-
Welke tips? :p
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:39
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:36 schreef MeraViglioSa het volgende:
Beetje jammer dan weer, dit.
Ja eh, ik bedoelde wolf, maar dat klinkt zo stom. :@
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:39
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:38 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Als je dit normale woordgebruik nou eens vol zou kunnen houden snap je onze antwoorden misschien ook eens.
Ignorance is a bliss
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:39
quote:
17s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:39 schreef Techno het volgende:

[..]

Ja eh, ik bedoelde wolf, maar dat klinkt zo stom. :@
Pony zat ook in het spel. Vroegah!
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:39
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:38 schreef palawan het volgende:

[..]

Welke tips? :p
Werken aan mijn innergame. _O-
Meneer vertelt heel vaag hoe je moet worden maar het proces daar naar toe ho maar.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:39 schreef S95Sedan het volgende:
Pony zat ook in het spel. Vroegah!
Ja maar da's Alliance. :{w
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:40
Hoeft ie ook niet te vertellen trouwens tenzij in ABN geschreven.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:41
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:40 schreef Techno het volgende:

[..]

Ja maar da's Alliance. :{w
Krijgt hij net toegefluisterd via msn :+
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:41
Trouwens op 3 een achterlijke vent.

Zijn ex gaat met zijn vader en alsnog probeert ie haar terug te te winnen. :')
palawanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:41
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:39 schreef heloef het volgende:

[..]

Werken aan mijn innergame. _O-
Meneer vertelt heel vaag hoe je moet worden maar het proces daar naar toe ho maar.
Precies :D Heb je dus ook geen drol aan.
En je mag ook geen vrouwen versieren, want voordat je daaraan begint, moet je eerst met alle vrouwen overweg kunnen. Maar je mag ook niet in de friendszone belanden.....
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:42
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:41 schreef S95Sedan het volgende:
Krijgt hij net toegefluisterd via msn :+
Ik zit al dik onder de plak he. ;(
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:43
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:42 schreef Techno het volgende:

[..]

Ik zit al dik onder de plak he. ;(
Ah elk weekend moet je al aanhoren welke vette drops ze nu weer heeft gehad met d'r guild :+
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:43
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:42 schreef Techno het volgende:

[..]

Ik zit al dik onder de plak he. ;(
Zat je toch al, met dat Kuifje haar. :+
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:45
Het belangrijkste is dat je veel plezier moet hebben tijdens het uitgaan. Hoe meer plezier je beleeft, hoe meer je opvalt bij de vrouwen.

Daarna is het tijd voor actie! Je gaat niet langzaam dansend richting haar toe. Daardoor schrik je haar af. Je gaat geen lange verhalen vertellen, daar schiet je niets mee op. Verder ga je niet een telefoon nummer vragen, maar zeg je "wat is je nummer?" zodra je haar leuk vind. Deze vraag stel je niet meteen, want je wilt haar beter leren kennen. Jij bent diegene die haar moet kwalificeren.

Wat je wel moet doen:

Direct naar haar toe lopen en 100% jezelf zijn. Hoe sterker je innerlijk met normen & waarden en consistentie, hoe beter je persoonlijkheid. Door niet je mening te veranderen over een bepaald onderwerp omdat ze dat vind, hoe sterker je persoonlijkheid is. Vandaar dat het zo belangrijk is dat je innerlijk op orde is.
deelnemerwoensdag 29 juni 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:36 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt net alsof de meeste mensen hier niet aan hunzelf willen werken, en gewoon slecht willen blijven.
Je probeert jezelf een persoonlijkheid aan te meten om te scoren bij de vrouwen. Een persoonlijkheid omvat iemand hele levensgeschiedenis en natuurlijke gaven. Normen en waarden stellen niets voor al je slechts een karakter wilt zijn. Je noemt het terecht een game.
Supersoepwoensdag 29 juni 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:45 schreef firefly3 het volgende:
Het belangrijkste is dat je veel plezier moet hebben tijdens het uitgaan. Hoe meer plezier je beleeft, hoe meer je opvalt bij de vrouwen.

Daarna is het tijd voor actie! Je gaat niet langzaam dansend richting haar toe. Daardoor schrik je haar af. Je gaat geen lange verhalen vertellen, daar schiet je niets mee op. Verder ga je niet een telefoon nummer vragen, maar zeg je "wat is je nummer?" zodra je haar leuk vind. Deze vraag stel je niet meteen, want je wilt haar beter leren kennen. Jij bent diegene die haar moet kwalificeren.

Wat je wel moet doen:

Direct naar haar toe lopen en 100% jezelf zijn. Hoe sterker je innerlijk met normen & waarden en consistentie, hoe beter je persoonlijkheid. Door niet je mening te veranderen over een bepaald onderwerp omdat ze dat vind, hoe sterker je persoonlijkheid is. Vandaar dat het zo belangrijk is dat je innerlijk op orde is.
Mooi, en nu voor de mensen die uitgaan niks vinden en zichzelf er niet genoeg op hun gemak bij voelen om dus plezier te maken.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:47
quote:
10s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:43 schreef S95Sedan het volgende:
Ah elk weekend moet je al aanhoren welke vette drops ze nu weer heeft gehad met d'r guild :+
Er droppen wel wat dingen maar van haar guild weet ik verder niets. :+
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:43 schreef heloef het volgende:
Zat je toch al, met dat Kuifje haar. :+
Dat zit van nature zo. :')
RandyMcRandersonwoensdag 29 juni 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:45 schreef firefly3 het volgende:
Het belangrijkste is dat je veel plezier moet hebben tijdens het uitgaan. Hoe meer plezier je beleeft, hoe meer je opvalt bij de vrouwen.

Daarna is het tijd voor actie! Je gaat niet langzaam dansend richting haar toe. Daardoor schrik je haar af. Je gaat geen lange verhalen vertellen, daar schiet je niets mee op. Verder ga je niet een telefoon nummer vragen, maar zeg je "wat is je nummer?" zodra je haar leuk vind. Deze vraag stel je niet meteen, want je wilt haar beter leren kennen. Jij bent diegene die haar moet kwalificeren.

Wat je wel moet doen:

Direct naar haar toe lopen en 100% jezelf zijn. Hoe sterker je innerlijk met normen & waarden en consistentie, hoe beter je persoonlijkheid. Door niet je mening te veranderen over een bepaald onderwerp omdat ze dat vind, hoe sterker je persoonlijkheid is. Vandaar dat het zo belangrijk is dat je innerlijk op orde is.
Daar heb ik toch allemaal geen energie voor beste jongen.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:48
quote:
14s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:47 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Mooi, en nu voor de mensen die uitgaan niks vinden en zichzelf er niet genoeg op hun gemak bij voelen om dus plezier te maken.
En ook voor de mensen met een saaie (o.i.d.) persoonlijkheid. Moeten die ook 100% hunzelf blijven waarmee ze dus so far niet bepaald aantrekkelijk zijn geweest voor de vrouwen?
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:48
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:45 schreef firefly3 het volgende:
Het belangrijkste is dat je veel plezier moet hebben tijdens het uitgaan. Hoe meer plezier je beleeft, hoe meer je opvalt bij de vrouwen.

Daarna is het tijd voor actie! Je gaat niet langzaam dansend richting haar toe. Daardoor schrik je haar af. Je gaat geen lange verhalen vertellen, daar schiet je niets mee op. Verder ga je niet een telefoon nummer vragen, maar zeg je "wat is je nummer?" zodra je haar leuk vind. Deze vraag stel je niet meteen, want je wilt haar beter leren kennen. Jij bent diegene die haar moet kwalificeren.

Wat je wel moet doen:

Direct naar haar toe lopen en 100% jezelf zijn. Hoe sterker je innerlijk met normen & waarden en consistentie, hoe beter je persoonlijkheid. Door niet je mening te veranderen over een bepaald onderwerp omdat ze dat vind, hoe sterker je persoonlijkheid is. Vandaar dat het zo belangrijk is dat je innerlijk op orde is.
Niet iedere vrouw zit er op te wachten dat je doodleuk op haar af komt lopen.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:49
O ja en mensen wordt niet zo wanhopig als die vent op Ned3.
mytecwoensdag 29 juni 2011 @ 20:49
nu nog uitkijken dat je niet te veel zuipt, vaak genoeg te dronken om normaal te kunnen praten. heb het wel leuk dan trouwens.
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:50
Het is belangrijk dat jullie je eigen methodes ontwikkelen die bij jouw persoonlijkheid past. Maar de basis hebben we gehad, het belang van je innerlijk. Hoe blijer je bent, hoe meer je kunt escaleren bij een vrouw. Met escaleren bedoel ik dat je veel meer kunt "maken" dan normaal, en zal ze positief reageren. (Voorbeeld: Omdat ik heel blij was, kon ik een meid die ik pas een minuut kende in haar nek kietelen enzo terwijl haar haar helemaal door de war ging. Ik kreeg alleen maar lief gegiechel als antwoord). Als ik ging twijfelen dat ik het kon, zou ik van binnen minder blij worden, en mislukt het. Je moet nooit aarzelen.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:50
En ik zie op 3 trouwens ook dat je best een gesprek kan hebben op een plek waar de muziek keihard aanstaat.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:50
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:49 schreef heloef het volgende:
O ja en mensen wordt niet zo wanhopig als die vent op Ned3.
Die blonde is wel :9
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:51
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:49 schreef heloef het volgende:
O ja en mensen wordt niet zo wanhopig als die vent op Ned3.
Wat is er op 3 dan?
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:51
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:50 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Die blonde is wel :9
Vind ik dan weer niks aan. :P
heggeschaarbarbaarwoensdag 29 juni 2011 @ 20:51
Alsof je tijdens het uitgaan een normaal gesprek kunt voeren... Ik pas ervoor om mensen bijna in hun oren te moeten schreeuwen (of andersom) om enigszins verstaanbaar te zijn.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:51
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:51 schreef heloef het volgende:

[..]

Vind ik dan weer niks aan. :P
Ja, je hebt dan ook smaak of niet he.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:51
quote:
7s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:51 schreef Techno het volgende:

[..]

Wat is er op 3 dan?
Loverboys.
Was een jongen en zijn ex had het met zijn vader gedaan.
En hij ging haar nog terug winnen ook. :')
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:52
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:46 schreef deelnemer het volgende:

[..]

Je probeert jezelf een persoonlijkheid aan te meten om te scoren bij de vrouwen. Een persoonlijkheid omvat iemand hele levensgeschiedenis en natuurlijke gaven. Normen en waarden stellen niets voor al je slechts een karakter wilt zijn. Je noemt het terecht een game.
Je doet het voor jezelf, niet om indruk te maken op een vrouw. Dat is de basis die je nu vergeet. Je gaat eerst aan jezelf werken om beter te worden. Je succes met vrouwen, met werk, met school, met communiceren, en heel je leven gaat hierop vooruit. Zelf verbetering is een goed iets.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:52
quote:
12s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:51 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Ja, je hebt dan ook smaak of niet he.
En ik heb smaak.
Een te goede smaak want ik val op te mooie vrouwen. ;(
mytecwoensdag 29 juni 2011 @ 20:52
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:51 schreef heggeschaarbarbaar het volgende:
Alsof je tijdens het uitgaan een normaal gesprek kunt voeren... Ik pas ervoor om mensen bijna in hun oren te moeten schreeuwen (of andersom) om enigszins verstaanbaar te zijn.
praat dan ook met je mond op haar mond, dat verstaat ze wel in de disco
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:52
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:52 schreef heloef het volgende:

[..]

En ik heb smaak.
Een te goede smaak want ik val op te mooie vrouwen. ;(
Gerrie? :+
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:50 schreef firefly3 het volgende:
Het is belangrijk dat jullie je eigen methodes ontwikkelen die bij jouw persoonlijkheid past. Maar de basis hebben we gehad, het belang van je innerlijk. Hoe blijer je bent, hoe meer je kunt escaleren bij een vrouw. Met escaleren bedoel ik dat je veel meer kunt "maken" dan normaal, en zal ze positief reageren. (Voorbeeld: Omdat ik heel blij was, kon ik een meid die ik pas een minuut kende in haar nek kietelen enzo terwijl haar haar helemaal door de war ging. Ik kreeg alleen maar lief gegiechel als antwoord). Als ik ging twijfelen dat ik het kon, zou ik van binnen minder blij worden, en mislukt het. Je moet nooit aarzelen.
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:52 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Je doet het voor jezelf, niet om indruk te maken op een vrouw. Dat is de basis die je nu vergeet. Je gaat eerst aan jezelf werken om beter te worden. Je succes met vrouwen, met werk, met school, met communiceren, en heel je leven gaat hierop vooruit. Zelf verbetering is een goed iets.
Hij heeft nog best een punt.
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:41 schreef palawan het volgende:

[..]

Precies :D Heb je dus ook geen drol aan.
En je mag ook geen vrouwen versieren, want voordat je daaraan begint, moet je eerst met alle vrouwen overweg kunnen. Maar je mag ook niet in de friendszone belanden.....
Je moet juist wel actief vrouwen versieren, maar hij wilt gelijk een "9" in 1x kunnen versieren. Dat gaat dus niet.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:53 schreef heloef het volgende:

[..]

[..]

Hij heeft nog best een punt.
Hij heeft haast hetzelfde punt als wat hier al tig keer voorbij is gekomen.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:53 schreef firefly3 het volgende:
hij wilt gelijk een "9" in 1x kunnen versieren. Dat gaat dus niet.
Jawel hoor. Maar jij bent geen alpha dus daar weet je niets van.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:53 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Hij heeft haast hetzelfde punt als wat hier al tig keer voorbij is gekomen.
Dat wel, maar hij zegt het zo PUA achtig.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:55
Damn, die dude heeft geen nek :o
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 20:55
Als deze man het kan, kan ik het ook mensen en jullie dus ook.
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:55
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:51 schreef heggeschaarbarbaar het volgende:
Alsof je tijdens het uitgaan een normaal gesprek kunt voeren... Ik pas ervoor om mensen bijna in hun oren te moeten schreeuwen (of andersom) om enigszins verstaanbaar te zijn.
Inderdaad, ik ga zo mijn manier uitleggen die ik de laatste tijd hanteer en steeds meer automatisch gaat. Omdat het automatisch gaat wil ik het nog intenser maken om nog beter te worden en het nog leuker te maken voor mezelf en voor haar :D . Zelf hou ik ook niet van schreeuwen in de discotheek.
firefly3woensdag 29 juni 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:55 schreef heloef het volgende:
Als deze man het kan, kan ik het ook mensen en jullie dus ook.
Inderdaad, iedereen kan het :)
RandyMcRandersonwoensdag 29 juni 2011 @ 20:57
wat is PUA waar jullie het steeds over hebben
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:57 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Inderdaad, iedereen kan het :)
Ik niet, ik kan het echt niet ;(
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:57 schreef RandyMcRanderson het volgende:
wat is PUA waar jullie het steeds over hebben
Het Officiële Pua Topic #3
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:57 schreef RandyMcRanderson het volgende:
wat is PUA waar jullie het steeds over hebben
Pick-Up Artist
benzinwoensdag 29 juni 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:48 schreef moneyfornothing het volgende:

En ook voor de mensen met een saaie (o.i.d.) persoonlijkheid. Moeten die ook 100% hunzelf blijven waarmee ze dus so far niet bepaald aantrekkelijk zijn geweest voor de vrouwen?
Hoe kunnen mensen met een (voor vrouwen) saaie persoonlijkheid interessanter worden voor vrouwen? :)
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:57 schreef firefly3 het volgende:
Inderdaad, iedereen kan het :)
Inderdaad. Stukjes tekst copy/pasten uit e.o.a. pua-boekje kan elke sukkel.
#ANONIEMwoensdag 29 juni 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:58 schreef benzin het volgende:

[..]

Hoe kunnen mensen met een (voor vrouwen) saaie persoonlijkheid interessanter worden voor vrouwen? :)
Leuke dingen gaan meemaken, hobby's krijgen, oefenen, ervaring opdoen.
De_Kardinaalwoensdag 29 juni 2011 @ 21:00
Een pua is een man die op fok! zelden aangetroffen wordt.
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:57 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Ik niet, ik kan het echt niet ;(
Ja zelfs enorme dikke Arvid de lompe trucker moet het lukken.
heggeschaarbarbaarwoensdag 29 juni 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:55 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Inderdaad, ik ga zo mijn manier uitleggen die ik de laatste tijd hanteer en steeds meer automatisch gaat. Omdat het automatisch gaat wil ik het nog intenser maken om nog beter te worden en het nog leuker te maken voor mezelf en voor haar :D . Zelf hou ik ook niet van schreeuwen in de discotheek.
Ik ben benieuwd! In de meeste 'hippe' uitgaansgelegenheden en kroegen draait de muziek te hard voor mij. Als ik al ergens kom, is het alleen voor de drank en een beetje 'dansen' cq ritmisch proberen te bewegen de muziek :P Als iemand een praatje wil maken dan moet dat maar buiten.

Liefst drink ik gewoon een paar pilsjes op de sportclub, maarja daar komt weinig nieuw vleesch binnen...
heloefwoensdag 29 juni 2011 @ 21:01
quote:
11s.gif Op woensdag 29 juni 2011 20:52 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Gerrie? :+
En Daisy ook.
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 21:00 schreef De_Kardinaal het volgende:
Een pua is een man die op fok! zelden aangetroffen wordt.
Alleen autisten op fok toch :+

quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 21:00 schreef heloef het volgende:

[..]

Ja zelfs enorme dikke Arvid de lompe trucker moet het lukken.
Maar ik niet ;(
S95Sedanwoensdag 29 juni 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op woensdag 29 juni 2011 21:01 schreef heloef het volgende:

[..]

En Daisy ook.
Pics dan ;)