SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.
De OP vind je hierC'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
Wat serieus, dat is echt belachelijk.quote:Op woensdag 29 juni 2011 14:33 schreef Axel1988 het volgende:
Bummer; vandaag eindelijk verwijzing van de huisarts gekregen voor psychologische hulp; blijkt de wachttijd hier bijna een half jaar te zijn... beetje belachelijk aan het worden als je het mij vraagt.
jep; 9,4 weken wachttijd voor intakegesprek, en daarna 13,9 weken wachttijd voor behandeling. Misschien dat ze daarom zeggen: "Eindhoven de gekste!!!"quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:12 schreef Techno het volgende:
[..]
Wat serieus, dat is echt belachelijk.
quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:16 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
jep; 9,4 weken wachttijd voor intakegesprek, en daarna 13,9 weken wachttijd voor behandeling. Misschien dat ze vandaar zeggen: "Eindhoven de gekste!!!"
Oh daar lijkt mij ook niet zoveel mis mee, maar het strikt volgen van die PUA regels van firefly lijkt mij enkel geen geweldig idee. 'Gewoon' oefenen en ervaring opdoen lijkt me beter, er zijn zoveel verschillende situaties dat je niet alles in regels kunt vangen.quote:
Er is geen lineair stappenplan. Je zal moeten gaan oefenen en van de ervaring leren. Natuurlijk zijn er een aantal guidelines, maar het is net als dat software ontwikkelen van jou, je zal er tijd en moeite in moeten steken om het onder de knie te krijgen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:38 schreef benzin het volgende:
[..]
Maar als het voor een boel mensen als vanzelf gaat, dan is dat niet voor iedereen zo. Ik zou zelf ook het liefste gewoon een lineair stappenplan hebben.
Wie weet is het zo dat de mensen voor wie dit als vanzelf gaat onbewust een set regels hebben geleerd en helemaal niet doorhebben dat ze die volgen.
Ik heb zelf ongelofelijk veel verstand van softwareontwikkeling, omdat ik mezelf daar al jaren mee bezig houd tijdens zowel mijn werk als mijn studie. Ik heb dat geleerd door te kijken wat anderen doen, te proberen, regels te leren die door mensen zijn opgesteld. En op die manier heb ik er enorm veel ervaring mee opgedaan.
[..]
Van fouten leer je, zo'n drama zijn ze vaak niet om te maken. Vooral niet als het maar kleine foutjes zijn, die moet je eigenlijk gewoon kunnen maken zonder dat het allemaal meteen in het honderd loopt. Maar meerdere relaties in het afgelopen half jaar? Klinkt niet echt alsof het zo geweldig gaat dan als die maar zo kort zijn geweest.quote:Op woensdag 29 juni 2011 12:50 schreef firefly3 het volgende:
[..]
De minimale fouten moet je altijd voorkomen. Deze fouten heeft zelfs niet alleen met versieren te maken, maar ook met een normale interactie in het dagelijks leven. Leer jezelf aan om bepaalde dingen niet te doen. Na verloop van tijd gaat het automatisch, en kost het geen enkele moeite meer om een goede interactie aan te gaan. Ja ik heb er ook relaties uit gehaald.
Het was geen vraag naar jou, maar een terugkaatsing van Lants opmerking over lanterfanten op de bank. Mensen kijken is prima, maar als je perse iemand wil ontmoeten is dat niet de beste methode.quote:Op woensdag 29 juni 2011 13:03 schreef Mpj het volgende:
[..]
Ik. Heb ik zondag nog gedaan met een vriendin, mensen bekijken en filosoferen over die mensen. Beetje oordelen enzovoort, vind ik wel leuk.
Ligt aan je zorgverzekeraar; bij die van mij is een verwijzing verplicht. Maar je kunt ook altijd zelf direct contact opnemen met een psycholoog, in principe doet een huisarts niets op dit gebied.quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:18 schreef minibeer het volgende:
Maakt het nog verschil of je zelf een psycholoog regelt of dat je het via de huisarts doet? Ik kan me voorstellen dat je een verwijzing van de ha nodig hebt als je het deels vergoed wil krijgen.
En dan vervalt de vergoeding nog als het aan Mw Schippers ligt, per 2012...quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:18 schreef minibeer het volgende:
Maakt het nog verschil of je zelf een psycholoog regelt of dat je het via de huisarts doet? Ik kan me voorstellen dat je een verwijzing van de ha nodig hebt als je het deels vergoed wil krijgen.
Hou je dan ook zo'n bord in de lucht?quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:20 schreef heloef het volgende:
Ik ga trouwens best wel vaak met mensen op een bankje zitten en mensen cijfers geven.
Daar overwegen me op over te gaan.quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:21 schreef Godshand het volgende:
[..]
Hou je dan ook zo'n bord in de lucht?
Ik ben een groot voorstander van het vrije markt principe, maar sommige dingen moet je niet willen privatiseren.quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:20 schreef Godshand het volgende:
En dan vervalt de vergoeding nog als het aan Mw Schippers ligt, per 2012...
Je woont in ehv? Minimeet?quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:16 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
jep; 9,4 weken wachttijd voor intakegesprek, en daarna 13,9 weken wachttijd voor behandeling. Misschien dat ze daarom zeggen: "Eindhoven de gekste!!!"
Even serieus. Op bankjes zitten, is een mogelijkheid die je hebt uitgeprobeerd. Gaan fietsen is beter dan alleen maar thuis zitten. Verder zijn je posten buitengewoon succesvol in het trekken van mannelijke aandacht in de beoogde zin. En aandacht trekken is prima, als je het leuk weet te brengen. Iedereen in het topic is natuurlijk druk bezig volwassen te worden en daarom hebben ze weinig waardering voor je fantasie (wees eens realistisch, ja !!). Toch ben je in het topic de vrouw met meeste humor. Misschien is het allemaal gebakken lucht, vergeleken met je treurige reele situatie. Maar toch. Als we allemaal zo praktisch waren, dat niemand meer muziek maakt, dan is er geen muziek.quote:Op woensdag 29 juni 2011 11:46 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
beter dan "doen alsof je aan het shoppen bent"
ik heb frisse lucht nodig, het is ook voor mijn gezondheid ( 2 uur fietsen)
Echt Lant, deze kerel heeft het beste met je voor. Ik zou eens goed naar hem luisteren en wat gaan ondernemen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:26 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Even serieus. Op bankjes zitten, is een mogelijkheid die je hebt uitgeprobeerd. Gaan fietsen is beter dan alleen maar thuis zitten. Verder zijn je posten buitengewoon succesvol in het trekken van mannelijke aandacht in de beoogde zin. En aandacht trekken is prima, als je het leuk weet te brengen. Iedereen in het topic is natuurlijk druk bezig volwassen te worden en daarom hebben ze weinig waardering voor je fantasie (wees eens realistisch, ja !!). Toch ben je in het topic de vrouw met meeste humor. Misschien is het allemaal gebakken lucht, vergeleken met je treurige reele situatie. Maar toch. Als we allemaal zo praktisch waren, dat niemand meer muziek maakt, dan is er geen muziek.
Je posten zijn ook heel realistisch en eerlijk. Want tijdens het uitgaan en proberen, blijkt heel veel stomvervelend te zijn. En dat klopt wel (meestal).
Uiteindelijk moet je ook concreet en praktisch iets doen, wat je verder helpt. Daarin ben je wel een twijfelaar, vol mitsen en maren. Een aansteller, met je twee linkerhanden, ik kan niks en ben zo moe. Alleen als het gaat om uitgaan en jongens blijkt laterfanteraar ineens heel gepassioneerd, en zelfs daadkrachtig.
Wat praktischer zou wel eens goed zijn (neem Moneyfornothing als voorbeeld).
Wat meer aandacht voor anderen ook (neem Straw als voorbeeld).
Toch ben ik fan geworden (dat lijkt me voor iedereen wel duidelijk). Dus het valt allemaal best mee. Goed, wat ga je nu voor opleiding doen?
Nee ik tennis nietquote:Op woensdag 29 juni 2011 15:28 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Haha, jij ook dan?
Edit: En tennis je toevallig? Ik zoek nog een goede tegenstander.
Ben pas 2 weekenden 16, waarschijnlijk ga ik nog wel in de vakantie, als ik niet moet werken dan, jij bent 23 neem ik aan? Je vind 16 jarige meisjes zeker veel te jongquote:Op woensdag 29 juni 2011 15:30 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Wel eens op stap in Eindhoven? (de Today stikt altijd van de 16-jarige).
Meestal val ik op wat oudere meiden ja; het is me wel eens gebeurt dat ik leuk stond te praten met een meid die ik tegen de 20 had geschat, die echt 16 bleek te zijn (was ook in een kroeg waar je normaal niet binnen behoort te komen onder de 18).quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:32 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Ben pas 2 weekenden 16, waarschijnlijk ga ik nog wel in de vakantie, als ik niet moet werken dan, jij bent 23 neem ik aan? Je vind 16 jarige meisjes zeker veel te jong
Ja ik denk ik vraag het even, ik ga komend weekend met dat meisje en haar vriendengroep (plus een maat van mij) naar Best kermis.quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:35 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Meestal val ik op wat oudere meiden ja; het is me wel eens gebeurt dat ik leuk stond te praten met een meid die ik tegen de 20 had geschat, die echt 16 bleek te zijn (was ook in een kroeg waar je normaal niet binnen behoort te komen onder de 18).
Wat heb je gedaan, afgekapt? (ik weet niet hoe oud jij toen was)quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:35 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Meestal val ik op wat oudere meiden ja; het is me wel eens gebeurt dat ik leuk stond te praten met een meid die ik tegen de 20 had geschat, die echt 16 bleek te zijn (was ook in een kroeg waar je normaal niet binnen behoort te komen onder de 18).
Zit redelijk vol in het weekend; ligt eraan wanneer jullie gaan. Die vriendengroep trouwens alleemaal 16-jarige, of ook andere leeftijden?quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:39 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Ja ik denk ik vraag het even, ik ga komend weekend met dat meisje en haar vriendengroep (plus een maat van mij) naar Best kermis.
Dat was een paar weken geleden, toen was ik ook al 23. Nee, ik heb niets afgekapt; met mij gebeurt er toch nooit iets, dus waarom zou ik?quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:41 schreef minibeer het volgende:
[..]
Wat heb je gedaan, afgekapt? (ik weet niet hoe oud jij toen was)
Het is allemaal een beetje dom.quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:26 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Even serieus. Op bankjes zitten, is een mogelijkheid die je hebt uitgeprobeerd. Gaan fietsen is beter dan alleen maar thuis zitten. Verder zijn je posten buitengewoon succesvol in het trekken van mannelijke aandacht in de beoogde zin. En aandacht trekken is prima, als je het leuk weet te brengen. Iedereen in het topic is natuurlijk druk bezig volwassen te worden en daarom hebben ze weinig waardering voor je fantasie (wees eens realistisch, ja !!). Toch ben je in het topic de vrouw met meeste humor. Misschien is het allemaal gebakken lucht, vergeleken met je treurige reele situatie. Maar toch. Als we allemaal zo praktisch waren, dat niemand meer muziek maakt, dan is er geen muziek.
Je posten zijn ook heel realistisch en eerlijk. Want tijdens het uitgaan en proberen, blijkt heel veel stomvervelend te zijn. En dat klopt wel (meestal).
Uiteindelijk moet je ook concreet en praktisch iets doen, wat je verder helpt. Daarin ben je wel een twijfelaar, vol mitsen en maren. Een aansteller, met je twee linkerhanden: ik kan niks en ben zo moe. Alleen als het gaat om uitgaan en jongens blijkt Laterfanteraar ineens heel gepassioneerd, en zelfs daadkrachtig.
Wat praktischer zou wel eens goed zijn (neem Moneyfornothing als voorbeeld).
Wat meer aandacht voor anderen ook (neem Straw als voorbeeld).
Toch ben ik fan geworden (dat lijkt me voor iedereen wel duidelijk). Dus het valt allemaal best mee. Goed, wat ga je nu voor opleiding doen?
Sjaterdagavond sjonniequote:Op woensdag 29 juni 2011 15:41 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Zit redelijk vol in het weekend; ligt eraan wanneer jullie gaan. Die vriendengroep trouwens alleemaal 16-jarige, of ook andere leeftijden?
Ik snapte ook al niet eerlijk gezegd (niet in haar fobo gekeken doe ik bij niemand op fok!quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:47 schreef palawan het volgende:
Wat is er 'mis' met lanterfanteraar dan?
Kom nog maar sinds het vorige topic kijken, maar vond de meeste post van haar wel grappig eigenlijk. En op haar fotoboek ziet ze er niet lelijk uit, voor zover ik kan zien dan he)
Alleen een beetje een levendig voorstellingsvermogen hoe het met gevoel en zoenen eens ging
Ik heb zaterdagavond een etentje; dus dat hem niet worden. Misschien een andere keer. Tip voor jou; trek die meid die je leuk vindt mee in de booster oid; beetje adrenaline verhogen je kansenquote:Op woensdag 29 juni 2011 15:44 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Sjaterdagavond sjonnie. Maar het zijn idd alleen maar 16 jarigen, ze zijn wel chill hoor.
Waarom niet?quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:49 schreef Newbie114 het volgende:
Ik snapte ook al niet eerlijk gezegd (niet in haar fobo gekeken doe ik bij niemand op fok!
achja... she's something else....quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:49 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Ik snapte ook al niet eerlijk gezegd (niet in haar fobo gekeken doe ik bij niemand op fok!
Als ze twitter had zou ik haar volgen. Ze heeft een verfrissende kijk op dingenquote:Op woensdag 29 juni 2011 15:47 schreef palawan het volgende:
Wat is er 'mis' met lanterfanteraar dan?
Kom nog maar sinds het vorige topic kijken, maar vond de meeste post van haar wel grappig eigenlijk. En op haar fotoboek ziet ze er niet lelijk uit, voor zover ik kan zien dan he)
Alleen een beetje een levendig voorstellingsvermogen hoe het met gevoel en zoenen eens ging
Al een praatje gemaakt?quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:53 schreef heloef het volgende:
Ik moet aan de slag bij de GVB denk ik.
Komt er eerst een meid vragen hoe ze het beste bij Centraal kan komen. Komt er een minuut later een blond meisje vragen of de metro naar Amstelveenseweg gaat.
Moet hier geld voor gaan vragen.![]()
Wel een leuk meisje die blonde. Moet er ook nog bijdezelfde halte als haar uit.
Ik fok mobiel, en doe tegelijk andere dingen, dus geen zin, vind het ook niet leuk te weten hoe anderen eruit zien, zelf iets verzinnn vind ik veel chiller.quote:
Nee.quote:
Haar eerste mogelijkheid om een echt vriendje te krijgen. Natuurlijk gaat dat zo.quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:43 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Het is allemaal een beetje dom.
Dagenlang zeiken dat ze geen antwoord krijgt van "de ene". Smachtend naar antwoord, welk antwoord dan ook. Dan krijg je toch onverwacht antwoord en nog een best neutraal blije ook waar je zelf verder op in kan gaan, en dan maar, na urenlang overleg met allemaal andere mensen, tot het oordeel komen dat er verder niks in zit.
Echt dikke /facepalm. Overanalyseren ten top.
Ja he, vrouwen kunnen eigenlijk niet zo heel veel fout doen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:59 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Haar eerste mogelijkheid om een echt vriendje te krijgen. Natuurlijk gaat dat zo.
Dat berichtje was niet erg blij, of naar haar toe geinteresseerd. Reageren kan altijd, onder het mom van: niet geschoten is altijd mis. Als vrouw kun je wel meer laten blijken dat je geinteresserd bent, zonder het risico te lopen dat het je wordt aangerekend. Wij mannen zijn eigenlijk best aardig voor vrouwen.
Nou ik zal eens kijken maar echt een onderwerp heb ik niet. Dus dan heeft het niet echt nut.quote:
Aangezien ze de weg vroeg: Vraag waar ze naartoe gaatquote:Op woensdag 29 juni 2011 16:01 schreef heloef het volgende:
[..]
Nou ik zal eens kijken maar echt een onderwerp heb ik niet. Dus dan heeft het niet echt nut.
Als je als vrouw opzoek bent naar een neukertje (en redelijk/best wel knap bent) hoef je denk ik alleen maar te wachten tot iemand naar je toe komt en dan zeggen: 'neuqen?'quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:00 schreef palawan het volgende:
[..]
Ja he, vrouwen kunnen eigenlijk niet zo heel veel fout doen.
Andersom echter....
Berichtje dat ze kreeg was uit beleefdheid meer niet.quote:Op woensdag 29 juni 2011 15:59 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Haar eerste mogelijkheid om een echt vriendje te krijgen. Natuurlijk gaat dat zo.
Dat berichtje was niet erg blij, of naar haar toe geinteresseerd. Reageren kan altijd, onder het mom van: niet geschoten is altijd mis. Als vrouw kun je wel meer laten blijken dat je geinteresserd bent, zonder het risico te lopen dat het je wordt aangerekend. Wij mannen zijn eigenlijk best aardig voor vrouwen.
Zo direct zijn mannen zelden volgens mij.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:02 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Als je als vrouw opzoek bent naar een neukertje (en redelijk/best wel knap bent) hoef je denk ik alleen maar te wachten tot iemand naar je toe komt en dan zeggen: 'neuqen?'
Dacht ik ook. Maar goed, als je het graag wilt, kun je nog wat proberen ...quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:03 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Berichtje dat ze kreeg was uit beleefdheid meer niet.
Nee, dat is les 1.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:05 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Zo direct zijn mannen zelden volgens mij.
Vrouwen ookquote:Op woensdag 29 juni 2011 16:05 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Zo direct zijn mannen zelden volgens mij.
Ik bedoel als iemand op je afloopt, dan zelf vragenquote:Op woensdag 29 juni 2011 16:05 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Zo direct zijn mannen zelden volgens mij.
Had geen zin ze moest een andere uitgang hebben.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:02 schreef palawan het volgende:
[..]
Aangezien ze de weg vroeg: Vraag waar ze naartoe gaat
Als je er kansloos achter aan wilt lopen wel ja...quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:05 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Dacht ik ook. Maar goed, als je het graag wilt, kun je nog wat proberen ...
Is allemaal onderzocht. Als je heel direct bent, als in: "Ik vind je aantrekkelijk. Date?", dan blijkt dat mannen (leuke vrouw, single man), in zeg de helft van de gevallen er toch op ingaan, vrouwen nooit.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:07 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Ik bedoel als iemand op je afloopt, dan zelf vragen
Moet gezegd; wanneer je zo een vrouw aanspreekt, zal er waarschijnlijk geen een zijn die gewoon ja zegt en op date gaat met je; maar het kan soms wel leiden tot interessante tegenvragen of grappige reacties...quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:11 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Is allemaal onderzocht. Als je heel direct bent, als in: "Ik vind je aantrekkelijk. Date?" Het blijkt dat mannen, in zeg de helft van de gevallen er toch op ingaan, vrouwen nooit.
Dat dacht ik ook, mannen krijgen vaak zo'n kans niet (moeten op de vrouwen afstappen vaak) en zullen hem daarom eerder grijpen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:11 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Is allemaal onderzocht. Als je heel direct bent, als in: "Ik vind je aantrekkelijk. Date?", dan blijkt dat mannen (leuke vrouw, single man), in zeg de helft van de gevallen er toch op ingaan, vrouwen nooit.
Als grapje kan bijna alles (niet overgeven over haar kleren graag). Maar dat moet je wel goed kunnen brengen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:13 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Moet gezegd; wanneer je zo een vrouw aanspreekt, zal er waarschijnlijk geen een zijn die gewoon ja zegt en op date gaat met je; maar het kan soms wel leiden tot interessante tegenvragen of grappige reacties...
Als je uit het niets dat zegt, zonder oogcontact oid eerst...quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:13 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Moet gezegd; wanneer je zo een vrouw aanspreekt, zal er waarschijnlijk geen een zijn die gewoon ja zegt en op date gaat met je; maar het kan soms wel leiden tot interessante tegenvragen of grappige reacties...
Ik kan heel goed een engerd imiteren (diepe, schorre stem). Zal ik een keer vragen of ze meegaat naar mijn busjequote:Op woensdag 29 juni 2011 16:15 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Als grapje kan bijna alles (niet overgeven over haar kleren). Maar dat moet je wel goed kunnen brengen.
Die is wel moeilijk, lijkt me. De indruk van 'eng' blijft toch hangen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:18 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Ik kan heel goed een engerd imiteren (diepe, schorre stem). Zal ik een keer vragen of ze meegaat naar mijn busje
Niet gewoon zomaar, als ik ze wat beter ken enzovoorts, niet als opener.. Bovendien klinkt het ook al heel grappig, volgens de meesten danquote:Op woensdag 29 juni 2011 16:22 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Die is wel moeilijk, lijkt me. De indruk van 'eng' blijft toch hangen.
Je kunt goed scoren met gek doen, als het de indruk maakt van 'lef hebben en spannend zijn'. Maar als je het teveel doet, dan word je weer een grapjas die niemand serieus neemt. De enge man spelen is sowieso geen succesnummer.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:23 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Niet gewoon zomaar, als ik ze wat beter ken enzovoorts, niet als opener.. Bovendien klinkt het ook al heel grappig, volgens de meesten dan
Nee dat snap ik: ook echt een stomme actie: op school hadden een paar meisjes het over zo'n horloge die uit elkaar kon (:')) en ik heel droog: 'ja leuk, een horloge die uit elkaar valt', hun moesten wel lachen, maar zo'n andere die er ook bij zat: *bitchy voice* ja joh grappig'. Dus ik wordt gewoon dwarsgezetnquote:Op woensdag 29 juni 2011 16:29 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Je kunt goed scoren met gek doen, als het de indruk maakt van 'lef hebben en spannend zijn'. Maar als je het teveel doet, dan word je weer een grapjas die niemand serieus neemt. De enge man spelen is sowieso geen succesnummer.
Dan zeg je toch... nee oke; lachwekkender dan jou hoofd zullen mijn grappen idd nooit worden.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:32 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Nee dat snap ik: ook echt een stomme actie: op school hadden een paar meisjes het over zo'n horloge die uit elkaar kon (:')) en ik heel droog: 'ja leuk, een horloge die uit elkaar valt', hun moesten wel lachen, maar zo'n andere die er ook bij zat: *bitchy voice* ja joh grappig'. Dus ik wordt gewoon dwarsgezetn
Het was een meisje.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:34 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Dan zeg je toch... nee oke; lachwekkender dan jou hoofd zullen mijn grappen idd nooit worden.
Of je slaat hem gewoon met een stoel.
Dan sla je haar met een stoelquote:
Nee, je wordt uitgedaagd en dan moet daarop weer snel kunnen antwoorden. Als is het maar met een dooddoener als: "Ja he, ik ben de leukste thuis".quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:32 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Nee dat snap ik: ook echt een stomme actie: op school hadden een paar meisjes het over zo'n horloge die uit elkaar kon (:')) en ik heel droog: 'ja leuk, een horloge die uit elkaar valt', hun moesten wel lachen, maar zo'n andere die er ook bij zat: *bitchy voice* ja joh grappig'. Dus ik wordt gewoon dwarsgezetn
Ja en dan klap jij vast dicht.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:32 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Nee dat snap ik: ook echt een stomme actie: op school hadden een paar meisjes het over zo'n horloge die uit elkaar kon (:')) en ik heel droog: 'ja leuk, een horloge die uit elkaar valt', hun moesten wel lachen, maar zo'n andere die er ook bij zat: *bitchy voice* ja joh grappig'. Dus ik wordt gewoon dwarsgezetn
Lijkt me niet echt een strak plan, een wat luchtigere reactie werkt beter. Staat zij ook meer te kijk als die bitch, en hij als relaxte gozer die zich niet laat opnaaien.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:34 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Dan zeg je toch... nee oke; lachwekkender dan jou hoofd zullen mijn grappen idd nooit worden.
Of je slaat hem gewoon met een stoel.
Dan aai je haar over de bol, geef je haar een lollie en zeg je dat ze verder haar mond moet houden voordat je haar naar haar kamer stuurt. Al blijft de stoel een optie.quote:
Humor is niet voor iedereen weg gelegt.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:37 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Nee, je wordt uitgedaagd en dan moet daarop weer snel kunnen antwoorden. Als is het maar met een dooddoener als: "Ja he, ik ben de leukste thuis".
Wat had ik moeten zeggen dan?quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:38 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ja en dan klap jij vast dicht.
Zo iemand moet je direct over treffen met een reactie, afbluffen.
"We hebben niet allemaal zo'n zure pruim."quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:32 schreef Newbie114 het volgende:
Nee dat snap ik: ook echt een stomme actie: op school hadden een paar meisjes het over zo'n horloge die uit elkaar kon (:')) en ik heel droog: 'ja leuk, een horloge die uit elkaar valt', hun moesten wel lachen, maar zo'n andere die er ook bij zat: *bitchy voice* ja joh grappig'. Dus ik wordt gewoon dwarsgezetn
Oefenenquote:Op woensdag 29 juni 2011 16:43 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Blijft grappig dat ik dat soort dingen nooit kan, maar wel humor blijk te hebben.
Zie me reactie er bovenquote:
Ja, het is een gave. Anders deed iedereen het. Je kunt het ook oplossen met lichaamstaal. Een schalks knipoogje, of een buiging maken enzo.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:40 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Humor is niet voor iedereen weg gelegt.
Valt je horloge uit ook uit elkaar dat je van slag bent? Je mist opeens een stukje humor
Enz enz enz
Wat moet ik me voorstellen bij een buiging? Als ze bv iets goed zegt?quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:49 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ja, het is een gave. Anders deed iedereen het. Je kunt het ook oplossen met lichaamstaal. Een schalks knipoogje, of een buiging maken enzo.
Zij: *bitchy voice* ja joh grappig'quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:50 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Wat moet ik me voorstellen bij een buiging? Als ze bv iets goed zegt?
Oh.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:53 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Zij: *bitchy voice* ja joh grappig'
Jij: Maakt een ostentatieve buiging (alsof je het opvat als een compliment, het opzettelijk niet willen begrijpen).
ostentatief = met uitdrukkelijk vertoonquote:Op woensdag 29 juni 2011 16:56 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Oh.
Dankjewel (al weet ik niet wat ostentatief is)
Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaalquote:Op woensdag 29 juni 2011 15:47 schreef palawan het volgende:
Wat is er 'mis' met lanterfanteraar dan?
Kom nog maar sinds het vorige topic kijken, maar vond de meeste post van haar wel grappig eigenlijk. En op haar fotoboek ziet ze er niet lelijk uit, voor zover ik kan zien dan he)
Alleen een beetje een levendig voorstellingsvermogen hoe het met gevoel en zoenen eens ging
Je moet inderdaad wel goed kunnen reageren, want ze zal de strijd met je aan gaan.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:50 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik zou niet teveel aandacht (achteraf) aan haar besteden, veel pubermeisjes zijn gemeen.
Het is voor mij iets wat van zelf gaat.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:49 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ja, het is een gave. Anders deed iedereen het. Je kunt het ook oplossen met lichaamstaal. Een schalks knipoogje, of een buiging maken enzo.
Verder is ze overigens niet onaardig hoor.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal"
Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd
De vrouwelijke versie van een al te directe aanpak. Een beginners fout misschien. Maar ze kan het goed spelen (met de nodige flair en stijl) en heeft er veel succes mee gehad (zie fobo views en posten)quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal"
Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd
Ik vind vrouwen aanspreken niet boeiend. Althans, niet in de gelegenheden waar dat zou moeten gebeuren. Als ze eenmaal tot mijn vrienden/kennissenkring behoren kan ik ze pas boeiend vinden. En guess what, welcome to the friendszonequote:Op woensdag 29 juni 2011 17:11 schreef Chewbalhaar het volgende:
Wat een berg newbies ineens in dit topic.
Maar vertel het eens r8v2, wat scheelt er aan...
Je hebt een hekel aan seks?quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:23 schreef r8v2 het volgende:
[..]
Ik vind vrouwen aanspreken niet boeiend. Althans, niet in de gelegenheden waar dat zou moeten gebeuren. Als ze eenmaal tot mijn vrienden/kennissenkring behoren kan ik ze pas boeiend vinden. En guess what, welcome to the friendszone.
Door een oude getrouwde man? Gadver, wat een vieze gedachte van haar.. Maar mensen die haar daadwerkelijk serieus nemen:quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal"
Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd
Nee, maar dat kan ik ook niet zonder gevoel te hebben. Wat pas komt als ik ze langer ken = friends zonequote:
Waarom word je niet lid van het CDA? Dat lijkt me wat voor je. Zedenpreken, mensen wijzen op hun maatschappelijke verantwoordelijkheden, en alles dat niet volgens het boekje 'keurig en aangepast' verloopt, afkeuren.quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:26 schreef Mpj het volgende:
[..]
Door een oude getrouwde man? Gadver, wat een vieze gedachte van haar.. Maar mensen die haar daadwerkelijk serieus nemen:Het is wel zeker dat het meisje achter de computer niet spoort.
Omdat ik helemáál niks met geloofsfanaten heb. Daarom. Overigens keur ik niets af wat niet ''normaal'' is (wie is er wel ''normaal''? zijn we allemaal niet een beetje apart?quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:30 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Waarom word je niet lid van het CDA? Dat lijkt me wat voor je. Zedenpreken, mensen wijzen op hun maatschappelijke verantwoordelijkheden, en alles dat niet volgens het boekje 'keurig en aangepast' verloopt, afkeuren.
Genoeg gesprekstof om met haar over te hebbenquote:Op woensdag 29 juni 2011 17:34 schreef Mpj het volgende:
[..]
Omdat ik helemáál niks met geloofsfanaten heb. Daarom. Overigens keur ik niets af wat niet ''normaal'' is (wie is er wel ''normaal''? zijn we allemaal niet een beetje apart?), maar zij spoort simpelweg niet. Echt, ze fantaseert erover om te moorden met Joran v/d Sloot, ze bonkt met haar hoofd tegen de muur, ze denkt dat ze als ze haar benen niet scheert er dan mannen op haar afkomen en zo kan ik wel een a4 volschrijven met dingen die ze (hopelijk) verzint.
Eens.quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:34 schreef Mpj het volgende:
[..]
Omdat ik helemáál niks met geloofsfanaten heb. Daarom. Overigens keur ik niets af wat niet ''normaal'' is (wie is er wel ''normaal''? zijn we allemaal niet een beetje apart?), maar zij spoort simpelweg niet. Echt, ze fantaseert erover om te moorden met Joran v/d Sloot, ze bonkt met haar hoofd tegen de muur, ze denkt dat ze als ze haar benen niet scheert er dan mannen op haar afkomen en zo kan ik wel een a4 volschrijven met dingen die ze (hopelijk) verzint.
Dat komt goed uit, want vrouwen redeneren ook zo. Bouw het langzaam op. Tenzij het een verkapte manier is om met je onzekerheid om te gaan en geen initiatief durft te nemen, hoef je niet in de friend-zone te belanden.quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:27 schreef r8v2 het volgende:
[..]
Nee, maar dat kan ik ook niet zonder gevoel te hebben. Wat pas komt als ik ze langer ken = friends zone.
Ik heb er bij haar geen moeite mee om onderscheidt te maken tussen, wat letterlijk en serieus bedoeld is en wat spel en fantasie is.quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:34 schreef Mpj het volgende:
[..]
Omdat ik helemáál niks met geloofsfanaten heb. Daarom. Overigens keur ik niets af wat niet ''normaal'' is (wie is er wel ''normaal''? zijn we allemaal niet een beetje apart?), maar zij spoort simpelweg niet. Echt, ze fantaseert erover om te moorden met Joran v/d Sloot, ze bonkt met haar hoofd tegen de muur, ze denkt dat ze als ze haar benen niet scheert er dan mannen op haar afkomen en zo kan ik wel een a4 volschrijven met dingen die ze (hopelijk) verzint.
Kroegen of rook hol gaan staanquote:Op woensdag 29 juni 2011 17:39 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Dat komt goed uit, want vrouwen redeneren ook zo. Bouw het langzaam op. Tenzij het een verkapte manier is om met je onzekerheid om te gaan en geen initiatief durft te nemen, hoef je niet in de friend-zone te belanden.
Uitgaansgelegenheden die het onmogelijk maken om met elkaar te praten, zijn meer gericht op seksuele aantrekkingkracht. Misschien niet jou ding.
Dat vind ik erg knap van je.quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:44 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ik heb er bij haar geen moeite mee om onderscheidt te maken tussen, wat letterlijk en serieus bedoeld is en wat spel en fantasie is.
Alles lijkt bij haar spel en fantasie.quote:Op woensdag 29 juni 2011 17:44 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ik heb er bij haar geen moeite mee om onderscheidt te maken tussen, wat letterlijk en serieus bedoeld is en wat spel en fantasie is.
Dat heeft wel enige tijd gekost hoor. Er is een lange "ben jij nu een troll?" periode aan vooraf gegaanquote:
Dat denk ik nog steedsquote:Op woensdag 29 juni 2011 17:49 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Dat heeft wel enige tijd gekost hoor. Er is een lange "ben jij nu een troll?" periode aan vooraf gegaan.
Dan geeft een vrouw toe dat ze niet meer dan een hoer is. ( Dat zouden er meer moeten doen)quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal"
Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd
Zozo, ik heb aardig wat gemist in de afgelopen 172 topics danquote:Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Dat het de grootst mogelijke aandachtshoer is. 90% van haar posts gaat over het verkrijgen van aandacht, bij voorkeur seksueel. Na week in week uit dit topic vool te spammen met 'boehoe ik wil piemels in me' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal"
Daarnaast is ze een beetje erg wereldvreemd, maar dat is in dit topic dan weer niet zo vreemd
Wat denk je zelf?quote:
Ze heeft vast een gangbang gehad met de gangstersquote:
Nee joh zij heeft met ongeschoren beentjes en een kletsnatte kut op een bankje zitten fantaseren over een gangbang met de gangsters.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:37 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Ze heeft vast een gangbang gehad met de gangsters
Dit komt dichterbij denk ik.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:39 schreef heloef het volgende:
[..]
Nee joh zij heeft met ongeschoren beentjes en een kletsnatte kut op een bankje zitten fantaseren over een gangbang met de gangsters.
krijg me nog steeds geen beeld bij je lantefanteraar die foto in het fotoboek is die nu echt of nepquote:Op woensdag 29 juni 2011 18:41 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Dit komt dichterbij denk ik.
Is dit het, lanterfanteraar? Is het zo gegaan?
Lekker dan, nachtmerries over mij, maar zij is dan wel weer inspirerend.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:24 schreef lanterfanteraar het volgende:
ik denk sinds gisteren wel veel aan mera, dat is een fijne vrouw
ze inspireert me wel
Geen idee. Sommigen hier schijnen haar al eens gezien te hebben, dus het zal wel echt zijn.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:44 schreef mytec het volgende:
[..]
krijg me nog steeds geen beeld bij je lantefanteraar die foto in het fotoboek is die nu echt of nep?
Nee, gangsters zijn te min voor mij.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:37 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Ze heeft vast een gangbang gehad met de gangsters
Huh, wat? Haha jij bent grappigquote:
Niet gelezen, maar zoals met alle PUA:quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:41 schreef mytec het volgende:
heeft iemand het boek ; the game van neil strauss gelezen ?http://en.wikipedia.org/w(...)ty_of_Pickup_Artists
schijnt een goed boek te zijn, echt gebeurd, echte tips.
geen schaamte meer, en ik voel me ook goed. maar ik ga dit boek ook lezen als grap en gewoon wat uit proberen wat er staat.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:51 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Niet gelezen, maar zoals met alle PUA:
Er zit echt wel een kern van waarheid in. Maar als je een boek nodig hebt om vrouwen te leren versieren dan gaat het je niet lukken. Je moet vooral durf hebben, en weinig schaamte. Pas dan voel je je beter over jezelf, en pas dan hebben die tips effect. Maar als je op het punt bent dat je zelfbeeld goed is, je een gezonde dosis schijt aan de wereld hebt en je wel iets durft, dan zal je zien dat je die tips helemaal niet meer nodig hebt. Dan is het logisch dat het zo werkt.
Geef je geld niet aan die onzin uit, je kan het ook zelf ontdekken. Sterker nog, je móet het zelf ontdekken.
Ik heb het al veel vaker gezegd, het is net als met een verkoper. Je verkoopt niks als je niet overtuigd bent van het product wat je verkoopt, ook al kan je alle slechte punten aanwijzen. Je verkoopt het door de goede punten aan te prijzen. Succes met vrouwen heb je alleen als je overtuigd bent van jezelf en je eigen kunnen.
ey mang dit heb ik nooit gezegdquote:Op woensdag 29 juni 2011 16:59 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
' heeft ze zich vol laten blaffen door een oude getrouwde vent die ze voor het eerst zag, "en dat was heel speciaal"
Die oude man was nog niet getrouwd?quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:01 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
ey mang dit heb ik nooit gezegd
hahaha ( heeft Chewbalhaar dus zelf bedacht)
hij was al weduwenaar?quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:02 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Die oude man was nog niet getrouwd?
Hoe is het wel gebeurd?
echtquote:Op woensdag 29 juni 2011 18:44 schreef mytec het volgende:
[..]
krijg me nog steeds geen beeld bij je lantefanteraar die foto in het fotoboek is die nu echt of nep?
Deze is echt té fout, ik ga hem maar niet inkoppen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:24 schreef lanterfanteraar het volgende:
ik denk sinds gisteren wel veel aan mera, dat is een fijne vrouw
ze inspireert me wel
aah dan heb je ook geen ander nodig ja ??quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:06 schreef lanterfanteraar het volgende:
Het was een jongeman en vooral extreem geil, geen emotionele verbinding met hem
nouja dat was mijn enige keer seks. zo extreem extreem lekker lekker. daar teer ik nu nog op, of zo. dan probeer ik in te beelden hoe het ook al weer voelde.
[..]
echt
? nee hij bleek wel bezet te zijnquote:Op woensdag 29 juni 2011 19:09 schreef mytec het volgende:
[..]
aah dan heb je ook geen ander nodig ja ??
Ik wou iedereen even laten weten dat ik met de hond ging lopen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:50 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Nee, gangsters zijn te min voor mij.
[..]
Huh, wat? Haha jij bent grappig
Dat is sex, dat hoor zo te zijn. Met wat gevoel is het nog lekkerder.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:34 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Wat door hem kwam? Het was heel lekker hoor.
Je hebt het wel over lant hequote:Op woensdag 29 juni 2011 19:36 schreef moneyfornothing het volgende:
Het is volgens mij nog een hele kunst om als een leuk uitziende jongedame geen seks te kunnen krijgen.
Ik had het over Lantje ja, die ziet er juist leuk uit dus ik ben eigenlijk wel benieuwd waar het misgaat tijdens het uitgaan.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:37 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dat is sex, dat hoor zo te zijn. Met wat gevoel is het nog lekkerder.
[..]
Je hebt het wel over lant he
Naja, je kan nog zo lekker zijn. Als je dat niet uitstraalt heb je er ook geen bal aan. Zelfde idee als met lelijke mensen die iedereen kunnen krijgen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:38 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik had het over Lantje ja, die ziet er juist leuk uit dus ik ben eigenlijk wel benieuwd waar het misgaat tijdens het uitgaan.
Ja maar juist met uitgaan liggen die standaarden voor enkel een nachtje nou net erg gunstig voor een blond dingetje met een goede kont die alleen seks wil.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:40 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Naja, je kan nog zo lekker zijn. Als je dat niet uitstraalt heb je er ook geen bal aan. Zelfde idee als met lelijke mensen die iedereen kunnen krijgen.
Misschien is ze wel heel verlegen als puntje bij paaltje komt? Of is ze toch niet dat leuke blonde dingetje van de fotoquote:Op woensdag 29 juni 2011 19:41 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ja maar juist met uitgaan liggen die standaarden voor enkel een nachtje nou net erg gunstig voor een blond dingetje met een goede kont die alleen seks wil.
Of ze is toch té kieskeurig. Als ze echt zo wanhopig was als ze klinkt had ze al lang een gangbang gehad met gangstersquote:Op woensdag 29 juni 2011 19:43 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Misschien is ze wel heel verlegen als puntje bij paaltje komt? Of is ze toch niet dat leuke blonde dingetje van de foto
Dat vraag ik me dus af wat het dan is, misschien verlegenheid ja.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:43 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Misschien is ze wel heel verlegen als puntje bij paaltje komt? Of is ze toch niet dat leuke blonde dingetje van de foto
Dat denk ik haast wel. En begrijp me niet verkeerd, eisen zijn verkeerd maar je kan ook doorslaan.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:44 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Of ze is toch té kieskeurig. Als ze echt zo wanhopig was als ze klinkt had ze al lang een gangbang gehad met gangsters
Aan de basis regels moet je je ALTIJD houden, anders schep je onaantrekkelijkheid bij een vrouw. En de basisregels zijn oa dat je goed in je vel zit, en niet emotioneel afhankelijk wordt van wat de vrouw tegen je zegt. Volg je deze regels niet, dan gaat het misquote:Op woensdag 29 juni 2011 15:19 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Oh daar lijkt mij ook niet zoveel mis mee, maar het strikt volgen van die PUA regels van firefly lijkt mij enkel geen geweldig idee. 'Gewoon' oefenen en ervaring opdoen lijkt me beter, er zijn zoveel verschillende situaties dat je niet alles in regels kunt vangen.
Het uitgaanquote:Op woensdag 29 juni 2011 19:38 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik had het over Lantje ja, die ziet er juist leuk uit dus ik ben eigenlijk wel benieuwd waar het misgaat tijdens het uitgaan.
Basisregels misschien ja, maar jij sprak over de kleinste inconsistenties die al zorgen dat je faalt en dat klonk wel even wat anders dan enkel op zijn minst goed in je vel zitten en emotioneel afhankelijk zijn.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:50 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Aan de basis regels moet je je ALTIJD houden, anders schep je onaantrekkelijkheid bij een vrouw. En de basisregels zijn oa dat je goed in je vel zit, en niet emotioneel afhankelijk wordt van wat de vrouw tegen je zegt. Volg je deze regels niet, dan gaat het mis
In de eerste succesvolle situaties heb je steeds een op een contact met een jongen, in de onsuccesvolle situaties is het erg druk en ook geen contact met jongens op elkaar even aankijken na.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:50 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Het uitgaan
succesvol:
- wat onbeholpen dansen ( duh, was 1ste keer uitgaan), zuiden des lands, zoenen
- daarna. ik stond alleen ( vriendin weg) en werd benaderd met "hey is ze nou weg opeens" oid. zoenen.
- nog een keer. voelde me niet lekker, zat alleen op een bankje bij te komen. "hey gaat het wel" oid. zoenen.
- buiten alleen, maar die persoon was wel stom. kwam ook vragen of het wel goed ging. niet mijn type, bah.
onsuccesvol:
- in een of ander gebouwtje dansen. ik had het daar erg benauwd, was een beetje erg klein. tja zag ook niet echt leuke jongens
- laatst dus. dansgebouw beviel mijn internetvriendin niet en de muziek vond ik zelf ook maar lastig. daarna dus heel het centrum doorgewandeld. in het tweede gebouw waren de mensen niet echt aan het dansen? beetje stil. wel oogcontact met iemand, maar even later kwam zijn vriendin.
- uitgaan in "het tweede gebouw" ( van hierboven). wel drukker, veel verschillende mensen. ook echt vieze kale oude mannetjes, echt wel variatie zeg maar. wel een paar leuken gezien, maar echt zo "gezien", als in: ze passeerden toevallig richting de uitgang, daarna uit het oog verloren. Toch vond ik het een leuke avond, wel veel gelachen toen met het meisje.
Maar heb je nu ook een probleem dan, met mannen versieren, of relaties oid?quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:50 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
Het uitgaan
succesvol:
- wat onbeholpen dansen ( duh, was 1ste keer uitgaan), zuiden des lands, zoenen
- daarna. ik stond alleen ( vriendin weg) en werd benaderd met "hey is ze nou weg opeens" oid. zoenen.
- nog een keer. voelde me niet lekker, zat alleen op een bankje bij te komen. "hey gaat het wel" oid. zoenen.
- buiten alleen, maar die persoon was wel stom. kwam ook vragen of het wel goed ging. niet mijn type, bah.
onsuccesvol:
- in een of ander gebouwtje dansen. ik had het daar erg benauwd, was een beetje erg klein. tja zag ook niet echt leuke jongens
- laatst dus. dansgebouw beviel mijn internetvriendin niet en de muziek vond ik zelf ook maar lastig. daarna dus heel het centrum doorgewandeld. in het tweede gebouw waren de mensen niet echt aan het dansen? beetje stil. wel oogcontact met iemand, maar even later kwam zijn vriendin.
- uitgaan in "het tweede gebouw" ( van hierboven). wel drukker, veel verschillende mensen. ook echt vieze kale oude mannetjes, echt wel variatie zeg maar. wel een paar leuken gezien, maar echt zo "gezien", als in: ze passeerden toevallig richting de uitgang, daarna uit het oog verloren. Toch vond ik het een leuke avond, wel veel gelachen toen met het meisje.
Inderdaad, foutjes maak ik nog steeds en zal ik ook blijven doen, maar wel steeds minder! Want hoe vaker je erop traint, hoe minder je deze fouten maakt. Nu is het bij mij al heel gewoon om niet mezelf te kwalificeren bij mezelf, omdat ik goed de verschillen heb geleerd van "value taker" en "value giver" zijn. Als twee mensen in een gesprek zitten, merk ik het nu meteen al wie er eventueel een value taker is. Een offday kan altijd uiteraardquote:Op woensdag 29 juni 2011 19:52 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Basisregels misschien ja, maar jij sprak over de kleinste inconsistenties die al zorgen dat je faalt en dat klonk wel even wat anders dan enkel op zijn minst goed in je vel zitten en emotioneel afhankelijk zijn.
Maar ook mannen hebben wel eens een offday, dat is niet zo'n ramp meteen.
quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:55 schreef S95Sedan het volgende:
Ga nou eerst eens gewoon uit zonder meteen verwachtingen, komt die jongen vanzelf wel.
Foutjes maken is toch ook juist niet zo erg, daar leer je het snelst van. Ik zou mensen hier ook niet aanpraten niet van de gebaande paden af te wijken, maar juist dat ze veel ervaring moeten op gaan doen. Per keer kunnen ze prima kijken/bespreken wat wel of niet goed ging, maar als je er van tevoren al allerlei theorie bij sleept kan dat nogal verwarrend zijn op het moment suprême als je dat ineens ten uitvoer moet brengen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:55 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Inderdaad, foutjes maak ik nog steeds en zal ik ook blijven doen, maar wel steeds minder! Want hoe vaker je erop traint, hoe minder je deze fouten maakt. Nu is het bij mij al heel gewoon om niet mezelf te kwalificeren bij mezelf, omdat ik goed de verschillen heb geleerd van "value taker" en "value giver" zijn. Als twee mensen in een gesprek zitten, merk ik het nu meteen al wie er eventueel een value taker is. Een offday kan altijd uiteraard
Ja jongen. Geef ons nu maar de link naar je boek of referral site. Zijn we daar ook weer vanaf.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:59 schreef firefly3 het volgende:
De bitchtest
De bitchtest is een test dat een vrouw uitvoert om te kijken of je in elkaar klapt of dat je onaangetast jouw ding blijft doen. Deze bitchtest doet een vrouw vaak zelfs onbewust, en is een manier om te bepalen of je een alpha man bent.
Daarom is het van belang dat je je innergame op orde hebt, dat je goed in je vel zit, je normen & waarden concreet en consistent begrijpt en naleeft. Hierdoor zal ze geen/minder effect op je innerlijk hebben.
Wanneer je de bitchtest doorstaat, is er zelfs een grote kans dat ze daarna gek op je is. Ze ziet hoe sterk je in je schoenen staat, en gaat zichzelf afvragen wat de reden is dat je niet emotioneel wordt. Ze voelt aan dat je value hebt.
Ze gaat nog weinig uit. Dat is het vooral.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:38 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik had het over Lantje ja, die ziet er juist leuk uit dus ik ben eigenlijk wel benieuwd waar het misgaat tijdens het uitgaan.
Dus eigenlijk: laat je niet gek maken door die vrouwtjes, zorg dat je zelfverzekerd blijft en lekker in je vel zit.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:59 schreef firefly3 het volgende:
De bitchtest
De bitchtest is een test dat een vrouw uitvoert om te kijken of je in elkaar klapt of dat je onaangetast jouw ding blijft doen. Deze bitchtest doet een vrouw vaak zelfs onbewust, en is een manier om te bepalen of je een alpha man bent.
Daarom is het van belang dat je je innergame op orde hebt, dat je goed in je vel zit, je normen & waarden concreet en consistent begrijpt en naleeft. Hierdoor zal ze geen/minder effect op je innerlijk hebben.
Wanneer je de bitchtest doorstaat, is er zelfs een grote kans dat ze daarna gek op je is. Ze ziet hoe sterk je in je schoenen staat, en gaat zichzelf afvragen wat de reden is dat je niet emotioneel wordt. Ze voelt aan dat je value hebt.
En niet op date, ja dan schiet het nooit opquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:01 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ze gaat nog weinig uit. Dat is het vooral.
Ervaring op doen is belangrijk en van je fouten kan je inderdaad goed leren, wat ik hier doe, is iedereen een extra "boost" geven. Deze boost heeft er voor mij gezorgd dat ik nu beter ben, dan als ik deze boost niet had gekregen en 20 jaar verder was!! Zonder deze boost komen veel mensen zelfs nooit van hun leven op een hoog niveau. De basis: kwalificatie en innergame is iets waar je bewust aan moet werken. Als je dat niet doet, blijf je jaren lang de rol als value taker aanhouden voordat je enig succes begint te boeken.quote:Op woensdag 29 juni 2011 19:58 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Foutjes maken is toch ook juist niet zo erg, daar leer je het snelst van. Ik zou mensen hier ook niet aanpraten niet van de gebaande paden af te wijken, maar juist dat ze veel ervaring moeten op gaan doen. Per keer kunnen ze prima kijken/bespreken wat wel of niet goed ging, maar als je er van tevoren al allerlei theorie bij sleept kan dat nogal verwarrend zijn op het moment suprême als je dat ineens ten uitvoer moet brengen.
Unfucking believable. Tieft een eind op met je tel-sell onzin.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:03 schreef firefly3 het volgende:
Ervaring op doen is belangrijk en van je fouten kan je inderdaad goed leren, wat ik hier doe, is iedereen een extra "boost" geven. Deze boost heeft er voor mij gezorgd dat ik nu beter ben, dan als ik deze boost niet had gekregen en 20 jaar verder was!! Zonder deze boost komen veel mensen zelfs nooit van hun leven op een hoog niveau. De basis: kwalificatie en innergame is iets waar je bewust aan moet werken. Als je dat niet doet, blijf je jaren lang de rol als value taker aanhouden voordat je enig succes begint te boeken.
Wij roepen hier al vanaf het begin dat mensen van hun luie reet af moeten komen en dingen moeten gaan ondernemen en aan henzelf moeten werken.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:03 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ervaring op doen is belangrijk en van je fouten kan je inderdaad goed leren, wat ik hier doe, is iedereen een extra "boost" geven. Deze boost heeft er voor mij gezorgd dat ik nu beter ben, dan als ik deze boost niet had gekregen en 20 jaar verder was!! Zonder deze boost komen veel mensen zelfs nooit van hun leven op een hoog niveau. De basis: kwalificatie en innergame is iets waar je bewust aan moet werken. Als je dat niet doet, blijf je jaren lang de rol als value taker aanhouden voordat je enig succes begint te boeken.
The pua-crap aside, wat was jouw boost dan?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:03 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ervaring op doen is belangrijk en van je fouten kan je inderdaad goed leren, wat ik hier doe, is iedereen een extra "boost" geven. Deze boost heeft er voor mij gezorgd dat ik nu beter ben, dan als ik deze boost niet had gekregen en 20 jaar verder was!! Zonder deze boost komen veel mensen zelfs nooit van hun leven op een hoog niveau. De basis: kwalificatie en innergame is iets waar je bewust aan moet werken. Als je dat niet doet, blijf je jaren lang de rol als value taker aanhouden voordat je enig succes begint te boeken.
Wie weet moet die zn product kwijt?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:04 schreef Techno het volgende:
[..]
Unfucking believable. Tieft een eind op met je tel-sell onzin.
Wat bedoel je met het laatste? Je beweerd volgens jou te vallen op mannen die ineens emotioneel worden?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:01 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Dus eigenlijk: laat je niet gek maken door die vrouwtjes, zorg dat je zelfverzekerd blijft en lekker in je vel zit.
Oh en dat laatste, ik verwacht juist niet dat een man snel emotioneel wordt, omdat het een man is. Dus als ze dat ook daadwerkelijk niet worden strookt dit enkel met mijn verwachtingen en zal ik dus niet zomaar als een blok voor ze vallen, vrees ik.
Dat is wel duidelijk. Hij hoopt er op dat lurkers hem gaan PMen met meer info en dan zullen ze een website krijgen toegestuurd.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:05 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Wie weet moet die zn product kwijt?
Nee juist niet, ik beweer dat ik het normaal vind dat mannen niet meteen beginnen te jammeren als ik een keer wat tegen ze zeg.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:05 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Wat bedoel je met het laatste? Je beweerd volgens jou te vallen op mannen die ineens emotioneel worden?
Nou een stuk makkelijker gezegd dan die innergame bullshit.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:01 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Dus eigenlijk: laat je niet gek maken door die vrouwtjes, zorg dat je zelfverzekerd blijft en lekker in je vel zit.
Nee, ze heeft sowieso de verwachting van mannen dat ze niet snel emotioneel worden, net zoals ze de verwachting heeft dat ze een piemel hebben. Als dit dus zo blijkt te zijn, hoeft dat dus niet te betekenen dat ze er sneller op zal vallen. Want dit soort dingen weet je op voorhand al.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:05 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Wat bedoel je met het laatste? Je beweerd volgens jou te vallen op mannen die ineens emotioneel worden?
met wat geluk kan ik eens in de twee weken een meisje regelen die naar mijn stad wil komen om uit te gaanquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:01 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ze gaat nog weinig uit. Dat is het vooral.
Heeft iemand gevraagd om jouw advies dan? Nee he?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef firefly3 het volgende:
Ik geef gewoon gratis advies weg, vind het leuk om mensen te helpen hiermee. De vrienden waarmee ik op stap ga help ik ook.
De meeste mensen weten niet wat zelfverzekerd zijn is, dus moet het in stapjes uitgelegd worden wat innergame is.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef heloef het volgende:
[..]
Nou een stuk makkelijker gezegd dan die innergame bullshit.
Je zegt dingen op een hele ingewikkelde manier terwijl als je wat verder kijkt je hetzelfde kan zeggen in een zin. Ga niet zo termen lopen smijten die nergens op slaan.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef firefly3 het volgende:
Ik geef gewoon gratis advies weg, vind het leuk om mensen te helpen hiermee. De vrienden waarmee ik op stap ga help ik ook.
Ik denk dat je het ook beter bij IRL advies kunt houden, hier past het niet zo goed in de woorden die jij gebruikt.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef firefly3 het volgende:
Ik geef gewoon gratis advies weg, vind het leuk om mensen te helpen hiermee. De vrienden waarmee ik op stap ga help ik ook.
Ja zelfverzekerdheid dus geen innergame.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:08 schreef firefly3 het volgende:
[..]
De meeste mensen weten niet wat zelfverzekerd zijn is, dus moet het in stapjes uitgelegd worden wat innergame is.
"Wees zelfverzekerd, hup nu scoren!!!"<--- zo gaat dat niet. Je moet eerst echt zelfverzekerd zijn, en geen spelletje spelen ALSOF je zelfverzekerd bent. 90% van de mannen missen deze zelfverzekerdheid.
Bingo. Ik zou juist raar staan kijken als een kerel ineens in tranen uit barst of iets dergelijks.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Nee, ze heeft sowieso de verwachting van mannen dat ze niet snel emotioneel worden, net zoals ze de verwachting heeft dat ze een piemel hebben. Als dit dus zo blijkt te zijn, hoeft dat dus niet te betekenen dat ze er sneller op zal vallen. Want dit soort dingen weet je op voorhand al.
Wat je al bent hoef je niet aan te werken toch?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:10 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt erop alsof een hoop mensen hier het niet willen weten, omdat ze er zelf niet aan willen werken. Maar voor de enkeling die er toch interesse in heeft, geef ik meer en meer details.
Zelfverzekerdheid betekend dat je je innergame op orde hebt.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:09 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja zelfverzekerdheid dus geen innergame.
Een alpha zal jij nooit worden. Kneus.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:10 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt erop alsof een hoop mensen hier het niet willen weten, omdat ze er zelf niet aan willen werken. Maar voor de enkeling die er toch interesse in heeft, geef ik meer en meer details.
heb je soms last van overgewicht KeizerKuzcoquote:
Ze weten het al, maar dan in normale woorden. Het is hier allemaal al zo vaak gezegd, alleen bij voorkeur niet met PUA termen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:10 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt erop alsof een hoop mensen hier het niet willen weten, omdat ze er zelf niet aan willen werken. Maar voor de enkeling die er toch interesse in heeft, geef ik meer en meer details.
Wat attent van je, Lanterfanteraar.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:11 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
heb je soms last van overgewicht KeizerKuzco
als je daar problemen van ondervindt m.b.t. het versieren, mag je er altijd over komen praten in dit topic
Nee, ik werk gewoon graag aan mijn conditie, ik heb geen overgewicht. Een prima lichaam.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:11 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
heb je soms last van overgewicht KeizerKuzco
als je daar problemen van ondervindt m.b.t. het versieren, mag je er altijd over komen praten in dit topic
Laat maar zitten.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:11 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Zelfverzekerdheid betekend dat je je innergame op orde hebt.
Ik blijf aan mezelf werken om steeds maar beter te worden. Vroeger kon ik hoogstens 1 telefoon nummer scoren op 1 avond, nu zit ik op een veel hoger niveau waarbij ik de leukste meid kan uitzoeken en dat ze meteen gek op me is. Nu wil ik nog beter worden. Verder is het belangrijk om in vorm te blijven.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:10 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Wat je al bent hoef je niet aan te werken toch?
Dat heet een player, en dat ben ik niet. 1 leuke meid heb ik genoeg aan namelijk.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:13 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik blijf aan mezelf werken om steeds maar beter te worden. Vroeger kon ik hoogstens 1 telefoon nummer scoren op 1 avond, nu zit ik op een veel hoger niveau waarbij ik de leukste meid kan uitzoeken en dat ze meteen gek op me is. Nu wil ik nog beter worden. Verder is het belangrijk om in vorm te blijven.
Ik zal het nog sterker vertellen. Dit is al de tweede keer dat ze zich bezorgd maakt om mij, en dat ik word uitgenodigd om mijn problemen te delenquote:
Ze houdt van je.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:15 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Ik zal het nog sterker vertellen. Dit is al de tweede keer dat ze zich bezorgd maakt om mij, en dat ik word uitgenodigd om mijn problemen te delen
Ik dacht dat je ging hardlopen. Of bedoelde je Track & Field spelen op de gameboy color.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:12 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Nee, ik werk gewoon graag aan mijn conditie, ik heb geen overgewicht. Een prima lichaam.
Maar inderdaad, erg attent is het wel.
Wie denk je nu dat je in de maling neemt?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:13 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik blijf aan mezelf werken om steeds maar beter te worden. Vroeger kon ik hoogstens 1 telefoon nummer scoren op 1 avond, nu zit ik op een veel hoger niveau waarbij ik de leukste meid kan uitzoeken en dat ze meteen gek op me is. Nu wil ik nog beter worden. Verder is het belangrijk om in vorm te blijven.
Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:11 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ze weten het al, maar dan in normale woorden. Het is hier allemaal al zo vaak gezegd, alleen bij voorkeur niet met PUA termen.
Met MLIG kun je beter gaan PMen ofzo.
Ik begin Supersoep steeds aardiger te vinden.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Wie denk je nu dat je in de maling neemt?![]()
Zoals bij je eerste posts hier vandaag. Even een tijdje wat lullen en dan net doen alsof je druk bent en snel weer weg moet. Dan kom je over als een succesvol persoon die gewoon een eigen leven heeft. Heel slim allemaal, maar doe dat alsjeblieft bij 15-jarige sletjes op MSN. Hier hoef je die strategie niet toe te passen.
Ik word helemaal warm van binnen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef heloef het volgende:
[..]
Ze houdt van je.![]()
En als ik zeg dat ik ga hardlopen zeggen zegt ze niks.
Gast, dit hele topic zit vol met dat soort mannen. Natuurlijk weet ik dat die er zijn.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.
Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
Nee dat wist ik niet.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.
Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
Voordat je die ene speciale meid kunt krijgen, moet je goed zijn met alle vrouwen. Je kunt niet ineens een vliegtuig besturen als je er nog nooit in hebt gezeten. Kwalificatie en waarde nemen/geven zijn basisbegrippen die je al moet kunnen, zodra je het niet gaat verpesten bij "de ware".quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:14 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dat heet een player, en dat ben ik niet. 1 leuke meid heb ik genoeg aan namelijk.
Wat kom je uitleggen mafkees. Gaat lekker hier verder met je off-topic gezanik.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef firefly3 het volgende:
Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.
Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
Eens in de twee weken is al mooi. Je bent ook nog maar net bezig. Je begon, niet zo lang geleden, met: "ik ben nog nooit uitgeweest".quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:07 schreef lanterfanteraar het volgende:
[..]
met wat geluk kan ik eens in de twee weken een meisje regelen die naar mijn stad wil komen om uit te gaan
maarja dat is altijd nog maar onzeker. wat ik niet heb, is een chill vriendengroepje voor "gewoon zo doordeweeks" ook even. en dan kom je weer op datzelfde verhaal van "werken" uit.
oja en die onsuccesvolle uitgaansnachten vind ik ook maar vreemd. ik vind mezelf best wel Lekker en ik ben OF moe OF vrolijk. dat lijkt me allebei wel leuk voor een jongen.
hmm zondag weer zo'n festival. tja daar ga ik waarschijnlijk alleen heen. gewoon in het gras zitten, niets te verliezen.
We zitten in deel 174. Wat denk je nu zelf? Dat we hier elke dag bespreken hoeveel meiden we geneukt hebben? Al het advies is al voorbij gekomen, in normale taal, zonder dat er een cent aan verdiend is.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.
Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
Maar om een vliegtuig te kunnen besturen hoef je ook niet eerst met alle andere vliegtuigen gevlogen te hebben.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:18 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Voordat je die ene speciale meid kunt krijgen, moet je goed zijn met alle vrouwen. Je kunt niet ineens een vliegtuig besturen als je er nog nooit in hebt gezeten. Kwalificatie en waarde nemen/geven zijn basisbegrippen die je al moet kunnen, zodra je het niet gaat verpesten bij "de ware".
Gast, als je niet een beetje spanning voelt als je een vrouw aanspreekt dan ben je gewoon een ordinaire player. Wellicht dat het goed is voor jouw ego als je 12 telefoonnummers scoort op een avond, maar de meeste mensen hier die wél vrouwen aan kunnen spreken gaan vooral uit om het leuk te hebben, en niet om als een idioot telefoonnummers te grinden.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik zal het in jip en janneke taal uitleggen. En nee, veel mensen weten nog steeds niet hoe je echt zelfverzekerd kan worden. Als dat zo was, dan bestond dit topic er niet en was iedereen hier al alpha.
Dit weet je misschien niet, maar er zijn een hoop mannen die bang zijn om een vrouw te benaderen. Vandaar dat ik het heb over emoties en dergelijke.
Ik sluit mij hier bij aan.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:19 schreef Techno het volgende:
[..]
Wat kom je uitleggen mafkees. Gaat lekker hier verder met je off-topic gezanik.
Het Officiële Pua Topic #3
Liever niet.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:11 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Met MLIG kun je beter gaan PMen ofzo.
Je innergame is ook niet op orde, daar komt het doorquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:16 schreef heloef het volgende:
[..]
Ze houdt van je.![]()
En als ik zeg dat ik ga hardlopen zeggen zegt ze niks.
IRL Wow? telefoonnummers grinden ga je dan ook een level up als je genoeg xp hebt XD.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:20 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Gast, als je niet een beetje spanning voelt als je een vrouw aanspreekt dan ben je gewoon een ordinaire player. Wellicht dat het goed is voor jouw ego als je 12 telefoonnummers scoort op een avond, maar de meeste mensen hier die wél vrouwen aan kunnen spreken gaan vooral uit om het leuk te hebben, en niet om als een idioot telefoonnummers te grinden.
Ik geloof daarnaast geen reet van wat je zegt. Shotgun dat je een matig pubertje bent die zijn e-penis op zit te poetsen door hier grootse verhalen op te hangen.
Overigens, als het zo goed zit met jouw 'inner game' dan was je wel iets sociaal voelender geweest en dan had je allang uit de reacties op kunnen maken dat de onzekeren hier echt geen vrouwenverslindend spermakanon willen zijn, maar zich gewoon op hun gemak willen voelen in sociale situaties en met vrouwen. Zij willen in het grijze gebied zitten tussen sociale outcast en gladde player. Lijkt me ook heel gezond.
Okee aangezien jij er uitermate veel verstand van hebt. Leg mij maar in Jip en Janneke taal hoe ik een mooie blonde 21 jarige presetatrice voor me kan winnen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:18 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Voordat je die ene speciale meid kunt krijgen, moet je goed zijn met alle vrouwen. Je kunt niet ineens een vliegtuig besturen als je er nog nooit in hebt gezeten. Kwalificatie en waarde nemen/geven zijn basisbegrippen die je al moet kunnen, zodra je het niet gaat verpesten bij "de ware".
Ah fuck ik ga meteen werken aan mijn waarde.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:22 schreef minibeer het volgende:
[..]
Je innergame is ook niet op orde, daar komt het door
Berichtje sturen via facebookquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:23 schreef heloef het volgende:
[..]
Okee aangezien jij er uitermate veel verstand van hebt. Leg mij maar in Jip en Janneke taal hoe ik een mooie blonde 21 jarige presetatrice voor me kan winnen.
Als iemand het antwoord weet ben jij het.
En heb je dat al gedaan? Kan Lant eens oefenen op jou (als adviesgever).quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:15 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Ik zal het nog sterker vertellen. Dit is al de tweede keer dat ze zich bezorgd maakt om mij, en dat ik word uitgenodigd om mijn problemen te delen
Ik geloof er geen zak van dat dat werkt. Maar laat je het resultaat weten?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:23 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Ik ga de komende tijd dat concept van "vrouwen als shit behandelen" eens een kans geven.
Gast, als je mensen wil helpen moet je dat gewoon doen, niet met van die aandachtgeile pua reclamezinnen, daar is geloof ik iedereen hier behalve MLiG allergisch voor. Als jij gewone taal gebruikt en niet iedereen de les leest stelt iedereen dat op prijs, anders moet je inderdaad gewoon in het pua topic gaan posten.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:18 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Voordat je die ene speciale meid kunt krijgen, moet je goed zijn met alle vrouwen. Je kunt niet ineens een vliegtuig besturen als je er nog nooit in hebt gezeten. Kwalificatie en waarde nemen/geven zijn basisbegrippen die je al moet kunnen, zodra je het niet gaat verpesten bij "de ware".
Heb een tijdje WoW gespeeld. Jaartje of drie. De verhalen over dat WoW-spelers allemaal wazige nerds zijn is natuurlijk niet waar.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:23 schreef mytec het volgende:
[..]
IRL Wow? telefoonnummers grinden ga je dan ook een level up als je genoeg xp hebt XD.
Alles heeft met zelf vertrouwen te maken , als ik er nu bij nadenk heb ik wanneeri k het wel probeerde een nummer gekregen. en niet de 538 dump lijn
In Jip en Janneke taal. No One cares! Optieften dus.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:26 schreef firefly3 het volgende:
Als eerste is het belangrijk om niet in de termen "player" te denken als je een vrouw benaderd. Waarom is het slecht om meerdere vrouwen te benaderen op een avond? Een player is iemand die waarde afpakt van vrouwen. Wat je moet zijn is iemand die waarde geeft aan je omgeving, iemand die meerdere vrouwen kan vermaken en vooral zichzelf. Dus dit heeft niets te maken met "player" zijn. Je moet een gezellig persoon zijn.
Verder MOET je sociale contacten opdoen met meerdere vrouwen om er goed in te zijn. Je moet ervaring hebben voordat je de vrouw van je dromen kunt uitkiezen. Anders is de kans zeer groot dat je het verpest en nooit een vrouw krijgt.
Ik heb liever dat firefly hier op reageert, want hij is de enige met het juiste antwoord.quote:
OMGquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:26 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Heb een tijdje WoW gespeeld. Jaartje of drie. De verhalen over dat WoW-spelers allemaal wazige nerds zijn is natuurlijk niet waar.
Wel een keer met een meisje gebabbeld met wie ik aan het dansen was. Vroeg ik naar haar hobbies, zegt ze 'klarinet spelen, ga heel vaak naar Frankrijk en ben dol op World of Warcraft'. Ik heb geantwoord dat ik wel even wat te drinken ging halen voor ons om rep bij haar te farmen. Toen ik terug kwam antwoordde ze dat ik op z'n minst al Revered met haar was
Re-wattus?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:26 schreef Mystikvm het volgende:
Heb een tijdje WoW gespeeld. Jaartje of drie. De verhalen over dat WoW-spelers allemaal wazige nerds zijn is natuurlijk niet waar.
Wel een keer met een meisje gebabbeld met wie ik aan het dansen was. Vroeg ik naar haar hobbies, zegt ze 'klarinet spelen, ga heel vaak naar Frankrijk en ben dol op World of Warcraft'. Ik heb geantwoord dat ik wel even wat te drinken ging halen voor ons om rep bij haar te farmen. Toen ik terug kwam antwoordde ze dat ik op z'n minst al Revered met haar was
quote:
Dat lijkt me ook vrij onwaarschijnlijk maar enfin met de mister nice guy uithangen ben ik ook nog geen meter opgeschoten.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:26 schreef palawan het volgende:
[..]
Ik geloof er geen zak van dat dat werkt. Maar laat je het resultaat weten?
Techno has looted Meraquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:29 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Vraag Mera maar. Jij hebt Exalted status met haar.
Pf, ik zal nog eens advies gevenquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:27 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik heb liever dat firefly hier op reageert, want hij is de enige met het juiste antwoord.
Asking her as we speak.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:29 schreef Mystikvm het volgende:
Vraag Mera maar. Jij hebt Exalted status met haar.
Vind ik wel humor van jullie beidequote:Op woensdag 29 juni 2011 20:26 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Heb een tijdje WoW gespeeld. Jaartje of drie. De verhalen over dat WoW-spelers allemaal wazige nerds zijn is natuurlijk niet waar.
Wel een keer met een meisje gebabbeld met wie ik aan het dansen was. Vroeg ik naar haar hobbies, zegt ze 'klarinet spelen, ga heel vaak naar Frankrijk en ben dol op World of Warcraft'. Ik heb geantwoord dat ik wel even wat te drinken ging halen voor ons om rep bij haar te farmen. Toen ik terug kwam antwoordde ze dat ik op z'n minst al Revered met haar was
Er is niks mis met Heloefs inner game. Lant heeft gewoon geen smaak.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:22 schreef minibeer het volgende:
[..]
Je innergame is ook niet op orde, daar komt het door
En dat terwijl het een eitje moet zijn bij alle vrouwen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:32 schreef heloef het volgende:
Vind het toch een beetje jammer dat de messias firefly mij niet kan vertellen hoe ik Gerrie moet hosselen beetje jammer hoor.
Confirmed.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:29 schreef Mystikvm het volgende:
Vraag Mera maar. Jij hebt Exalted status met haar.
En ik heb de mount.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:29 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Vraag Mera maar. Jij hebt Exalted status met haar.
Precies, ik wil leren hoe ik mijn innergame kan verbeteren zodat ik genoeg waarde aan haar kan geven en ze als een blok voor me valt.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:33 schreef Techno het volgende:
[..]
En dat terwijl het een eitje moet zijn bij alle vrouwen.
Zoals ik al zei, voordat je die ene speciale kunt krijgen, moet je in het algemeen goed zijn met vrouwen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:32 schreef heloef het volgende:
Vind het toch een beetje jammer dat de messias firefly mij niet kan vertellen hoe ik Gerrie moet hosselen beetje jammer hoor.
Als je dit normale woordgebruik nou eens vol zou kunnen houden snap je onze antwoorden misschien ook eens.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:36 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt net alsof de meeste mensen hier niet aan hunzelf willen werken, en gewoon slecht willen blijven.
drop dan eens een tip kloothommel. Of moeten we daar je 5 delige dvd set voor aanschaffen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:36 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt net alsof de meeste mensen hier niet aan hunzelf willen werken, en gewoon slecht willen blijven.
Welke tips? :pquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:36 schreef heloef het volgende:
Nou zal ik maar die tips van firefly eens opvolgen?
Dat wordt lachen joh.
Ignorance is a blissquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:38 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Als je dit normale woordgebruik nou eens vol zou kunnen houden snap je onze antwoorden misschien ook eens.
Pony zat ook in het spel. Vroegah!quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:39 schreef Techno het volgende:
[..]
Ja eh, ik bedoelde wolf, maar dat klinkt zo stom.
Werken aan mijn innergame.quote:
Preciesquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:39 schreef heloef het volgende:
[..]
Werken aan mijn innergame.
Meneer vertelt heel vaag hoe je moet worden maar het proces daar naar toe ho maar.
Zat je toch al, met dat Kuifje haar.quote:
Je probeert jezelf een persoonlijkheid aan te meten om te scoren bij de vrouwen. Een persoonlijkheid omvat iemand hele levensgeschiedenis en natuurlijke gaven. Normen en waarden stellen niets voor al je slechts een karakter wilt zijn. Je noemt het terecht een game.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:36 schreef firefly3 het volgende:
Het lijkt net alsof de meeste mensen hier niet aan hunzelf willen werken, en gewoon slecht willen blijven.
Mooi, en nu voor de mensen die uitgaan niks vinden en zichzelf er niet genoeg op hun gemak bij voelen om dus plezier te maken.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:45 schreef firefly3 het volgende:
Het belangrijkste is dat je veel plezier moet hebben tijdens het uitgaan. Hoe meer plezier je beleeft, hoe meer je opvalt bij de vrouwen.
Daarna is het tijd voor actie! Je gaat niet langzaam dansend richting haar toe. Daardoor schrik je haar af. Je gaat geen lange verhalen vertellen, daar schiet je niets mee op. Verder ga je niet een telefoon nummer vragen, maar zeg je "wat is je nummer?" zodra je haar leuk vind. Deze vraag stel je niet meteen, want je wilt haar beter leren kennen. Jij bent diegene die haar moet kwalificeren.
Wat je wel moet doen:
Direct naar haar toe lopen en 100% jezelf zijn. Hoe sterker je innerlijk met normen & waarden en consistentie, hoe beter je persoonlijkheid. Door niet je mening te veranderen over een bepaald onderwerp omdat ze dat vind, hoe sterker je persoonlijkheid is. Vandaar dat het zo belangrijk is dat je innerlijk op orde is.
Er droppen wel wat dingen maar van haar guild weet ik verder niets.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:43 schreef S95Sedan het volgende:
Ah elk weekend moet je al aanhoren welke vette drops ze nu weer heeft gehad met d'r guild
Dat zit van nature zo.quote:
Daar heb ik toch allemaal geen energie voor beste jongen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:45 schreef firefly3 het volgende:
Het belangrijkste is dat je veel plezier moet hebben tijdens het uitgaan. Hoe meer plezier je beleeft, hoe meer je opvalt bij de vrouwen.
Daarna is het tijd voor actie! Je gaat niet langzaam dansend richting haar toe. Daardoor schrik je haar af. Je gaat geen lange verhalen vertellen, daar schiet je niets mee op. Verder ga je niet een telefoon nummer vragen, maar zeg je "wat is je nummer?" zodra je haar leuk vind. Deze vraag stel je niet meteen, want je wilt haar beter leren kennen. Jij bent diegene die haar moet kwalificeren.
Wat je wel moet doen:
Direct naar haar toe lopen en 100% jezelf zijn. Hoe sterker je innerlijk met normen & waarden en consistentie, hoe beter je persoonlijkheid. Door niet je mening te veranderen over een bepaald onderwerp omdat ze dat vind, hoe sterker je persoonlijkheid is. Vandaar dat het zo belangrijk is dat je innerlijk op orde is.
En ook voor de mensen met een saaie (o.i.d.) persoonlijkheid. Moeten die ook 100% hunzelf blijven waarmee ze dus so far niet bepaald aantrekkelijk zijn geweest voor de vrouwen?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:47 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Mooi, en nu voor de mensen die uitgaan niks vinden en zichzelf er niet genoeg op hun gemak bij voelen om dus plezier te maken.
Niet iedere vrouw zit er op te wachten dat je doodleuk op haar af komt lopen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:45 schreef firefly3 het volgende:
Het belangrijkste is dat je veel plezier moet hebben tijdens het uitgaan. Hoe meer plezier je beleeft, hoe meer je opvalt bij de vrouwen.
Daarna is het tijd voor actie! Je gaat niet langzaam dansend richting haar toe. Daardoor schrik je haar af. Je gaat geen lange verhalen vertellen, daar schiet je niets mee op. Verder ga je niet een telefoon nummer vragen, maar zeg je "wat is je nummer?" zodra je haar leuk vind. Deze vraag stel je niet meteen, want je wilt haar beter leren kennen. Jij bent diegene die haar moet kwalificeren.
Wat je wel moet doen:
Direct naar haar toe lopen en 100% jezelf zijn. Hoe sterker je innerlijk met normen & waarden en consistentie, hoe beter je persoonlijkheid. Door niet je mening te veranderen over een bepaald onderwerp omdat ze dat vind, hoe sterker je persoonlijkheid is. Vandaar dat het zo belangrijk is dat je innerlijk op orde is.
Die blonde is welquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:49 schreef heloef het volgende:
O ja en mensen wordt niet zo wanhopig als die vent op Ned3.
Wat is er op 3 dan?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:49 schreef heloef het volgende:
O ja en mensen wordt niet zo wanhopig als die vent op Ned3.
Vind ik dan weer niks aan.quote:
Loverboys.quote:
Je doet het voor jezelf, niet om indruk te maken op een vrouw. Dat is de basis die je nu vergeet. Je gaat eerst aan jezelf werken om beter te worden. Je succes met vrouwen, met werk, met school, met communiceren, en heel je leven gaat hierop vooruit. Zelf verbetering is een goed iets.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:46 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Je probeert jezelf een persoonlijkheid aan te meten om te scoren bij de vrouwen. Een persoonlijkheid omvat iemand hele levensgeschiedenis en natuurlijke gaven. Normen en waarden stellen niets voor al je slechts een karakter wilt zijn. Je noemt het terecht een game.
En ik heb smaak.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:51 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja, je hebt dan ook smaak of niet he.
praat dan ook met je mond op haar mond, dat verstaat ze wel in de discoquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:51 schreef heggeschaarbarbaar het volgende:
Alsof je tijdens het uitgaan een normaal gesprek kunt voeren... Ik pas ervoor om mensen bijna in hun oren te moeten schreeuwen (of andersom) om enigszins verstaanbaar te zijn.
Gerrie?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:52 schreef heloef het volgende:
[..]
En ik heb smaak.
Een te goede smaak want ik val op te mooie vrouwen.
quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:50 schreef firefly3 het volgende:
Het is belangrijk dat jullie je eigen methodes ontwikkelen die bij jouw persoonlijkheid past. Maar de basis hebben we gehad, het belang van je innerlijk. Hoe blijer je bent, hoe meer je kunt escaleren bij een vrouw. Met escaleren bedoel ik dat je veel meer kunt "maken" dan normaal, en zal ze positief reageren. (Voorbeeld: Omdat ik heel blij was, kon ik een meid die ik pas een minuut kende in haar nek kietelen enzo terwijl haar haar helemaal door de war ging. Ik kreeg alleen maar lief gegiechel als antwoord). Als ik ging twijfelen dat ik het kon, zou ik van binnen minder blij worden, en mislukt het. Je moet nooit aarzelen.
Hij heeft nog best een punt.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:52 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Je doet het voor jezelf, niet om indruk te maken op een vrouw. Dat is de basis die je nu vergeet. Je gaat eerst aan jezelf werken om beter te worden. Je succes met vrouwen, met werk, met school, met communiceren, en heel je leven gaat hierop vooruit. Zelf verbetering is een goed iets.
Je moet juist wel actief vrouwen versieren, maar hij wilt gelijk een "9" in 1x kunnen versieren. Dat gaat dus niet.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:41 schreef palawan het volgende:
[..]
PreciesHeb je dus ook geen drol aan.
En je mag ook geen vrouwen versieren, want voordat je daaraan begint, moet je eerst met alle vrouwen overweg kunnen. Maar je mag ook niet in de friendszone belanden.....
Jawel hoor. Maar jij bent geen alpha dus daar weet je niets van.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:53 schreef firefly3 het volgende:
hij wilt gelijk een "9" in 1x kunnen versieren. Dat gaat dus niet.
Dat wel, maar hij zegt het zo PUA achtig.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:53 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Hij heeft haast hetzelfde punt als wat hier al tig keer voorbij is gekomen.
Inderdaad, ik ga zo mijn manier uitleggen die ik de laatste tijd hanteer en steeds meer automatisch gaat. Omdat het automatisch gaat wil ik het nog intenser maken om nog beter te worden en het nog leuker te maken voor mezelf en voor haarquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:51 schreef heggeschaarbarbaar het volgende:
Alsof je tijdens het uitgaan een normaal gesprek kunt voeren... Ik pas ervoor om mensen bijna in hun oren te moeten schreeuwen (of andersom) om enigszins verstaanbaar te zijn.
Inderdaad, iedereen kan hetquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:55 schreef heloef het volgende:
Als deze man het kan, kan ik het ook mensen en jullie dus ook.
Het Officiële Pua Topic #3quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:57 schreef RandyMcRanderson het volgende:
wat is PUA waar jullie het steeds over hebben
Pick-Up Artistquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:57 schreef RandyMcRanderson het volgende:
wat is PUA waar jullie het steeds over hebben
Hoe kunnen mensen met een (voor vrouwen) saaie persoonlijkheid interessanter worden voor vrouwen?quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:48 schreef moneyfornothing het volgende:
En ook voor de mensen met een saaie (o.i.d.) persoonlijkheid. Moeten die ook 100% hunzelf blijven waarmee ze dus so far niet bepaald aantrekkelijk zijn geweest voor de vrouwen?
Leuke dingen gaan meemaken, hobby's krijgen, oefenen, ervaring opdoen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:58 schreef benzin het volgende:
[..]
Hoe kunnen mensen met een (voor vrouwen) saaie persoonlijkheid interessanter worden voor vrouwen?
Ja zelfs enorme dikke Arvid de lompe trucker moet het lukken.quote:
Ik ben benieuwd! In de meeste 'hippe' uitgaansgelegenheden en kroegen draait de muziek te hard voor mij. Als ik al ergens kom, is het alleen voor de drank en een beetje 'dansen' cq ritmisch proberen te bewegen de muziekquote:Op woensdag 29 juni 2011 20:55 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Inderdaad, ik ga zo mijn manier uitleggen die ik de laatste tijd hanteer en steeds meer automatisch gaat. Omdat het automatisch gaat wil ik het nog intenser maken om nog beter te worden en het nog leuker te maken voor mezelf en voor haar. Zelf hou ik ook niet van schreeuwen in de discotheek.
En Daisy ook.quote:
Alleen autisten op fok tochquote:Op woensdag 29 juni 2011 21:00 schreef De_Kardinaal het volgende:
Een pua is een man die op fok! zelden aangetroffen wordt.
Maar ik nietquote:Op woensdag 29 juni 2011 21:00 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja zelfs enorme dikke Arvid de lompe trucker moet het lukken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |