FOK!forum / Lifestyle / [Gezond Slank]#1502 Met saus van V1Z0r
_Calimero_dinsdag 7 juni 2011 @ 12:26
6-pack-bbq.jpg&w=125

Het vorige deel: [Gezond Slank] 1501 Tell me why I don't like Mondays

De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop:
• O Ontbijt
• T Tussendoortje
• L Lunch
• D Diner
• S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!
forum-img.png

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Bijwerken staat vrij!

Lurktooltje: Lurkers beware! http://www.fok.nl/gm/volgteltool.php

[ Bericht 1% gewijzigd door _Calimero_ op 07-06-2011 12:43:07 ]
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 12:27
hè, lekker..
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 12:28
Oh noes, nickname fout getypt!
V1z0Rdinsdag 7 juni 2011 @ 12:28
Weet echter niet of ik genoeg voor iedereen heb... :') :D
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 12:28
Ja sorry, had niet door dat ik hem dichtgooide :@. En ik was net idd met een soortgelijke TT bezig _O-.
progjedinsdag 7 juni 2011 @ 12:28
zo maar eens ff naar de supermarkt zodat ik vanmiddag weer een salade voor mezelf kan maken :9
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 12:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:28 schreef progje het volgende:
zo maar eens ff naar de supermarkt zodat ik vanmiddag weer een salade voor mezelf kan maken :9
Nog een lekkere dressing nodig? :D.
Tinkepinkdinsdag 7 juni 2011 @ 12:29
En daar ging mijn eetlust
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 12:29
Er klopt van alles niet aan de TT/OP :').
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 12:29
Even een plaatje zoeken!
_Calimero_dinsdag 7 juni 2011 @ 12:29
Vizor: jouw naam is ook echt te moeilijk om te onthouden hoor met al die cijfers/hoofd en kleine letters ;(
_Calimero_dinsdag 7 juni 2011 @ 12:30
En dit is de eerste keer dat ik een nieuw topic open, sinds het veranderd is, wat heb ik four gedaan? Heb wel het nr aangepast *)
progjedinsdag 7 juni 2011 @ 12:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:28 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nog een lekkere dressing nodig? :D.
:') :D
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 12:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:29 schreef _Calimero_ het volgende:
Vizor: jouw naam is ook echt te moeilijk om te onthouden hoor met al die cijfers/hoofd en kleine letters ;(
Peter?
V1z0Rdinsdag 7 juni 2011 @ 12:32
:o gaat m'n anonimiteit... :P

*O* nog voor naamtopic!
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 12:33
6-pack-bbq.jpg
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 12:37
Wil ik weten waar die TT over gaat? *gaat bijlezen*
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 12:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:30 schreef _Calimero_ het volgende:
En dit is de eerste keer dat ik een nieuw topic open, sinds het veranderd is, wat heb ik four gedaan? Heb wel het nr aangepast *)
Nee :'). We zitten in 1502 ofzo, niet 1419.
V1z0Rdinsdag 7 juni 2011 @ 12:38
quote:
11s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:37 schreef Mini. het volgende:
Wil ik weten waar die TT over gaat? *gaat bijlezen*
Vik had last van vieze gedachtes...
Hippe_Studentdinsdag 7 juni 2011 @ 12:38
quote:
11s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:37 schreef Mini. het volgende:
Wil ik weten waar die TT over gaat? *gaat bijlezen*
V1z wil een sausje proberen,
de dames willen zijn sausje proberen geloof ik ;(
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 12:39
quote:
4s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:38 schreef Hippe_Student het volgende:

[..]

V1z wil een sausje proberen,
de dames willen zijn sausje proberen geloof ik ;(
Correctie: sommige dames.
_Calimero_dinsdag 7 juni 2011 @ 12:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:37 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nee :'). We zitten in 1502 ofzo, niet 1419.
Ow.. het nummer dat er stond was 1418, dus ik heb er gewoon een bij op geteld :')
_Calimero_dinsdag 7 juni 2011 @ 12:39
quote:
4s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:38 schreef Hippe_Student het volgende:

[..]

V1z wil een sausje proberen,
de dames willen zijn sausje proberen geloof ik ;(
Ik sla even over!
uniekhoorndinsdag 7 juni 2011 @ 12:40
Okeeeeeeeee :') Wat eem TT :D

Lijstje:
O: 2 boterhammen kaas, beker melk
S: boven en beneden dweilen
T's: appel, peer
S: 2 uur wandelen
L: boterham rookvlees, beschuit appelstroop
S: In de tuin werken
T: blokje choco, radijsjes, schijf ananas, 450 magere kwark
D: Uit wokken
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 12:40
sausjes, bah :')

Inmiddels 5 geïnteresseerden voor het laminaat _O- _O_
V1z0Rdinsdag 7 juni 2011 @ 12:41
Ach, of het nou mijn saus is of die van een willekeurige Afghaan bij de shoarma tent tussen je broodje...
Hippe_Studentdinsdag 7 juni 2011 @ 12:42
broodje-shoarma.bmp

^O^
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 12:42
nu heb ik zin in shoarma ;( wel zonder saus dan..
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 12:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:42 schreef motorbloempje het volgende:
nu heb ik zin in shoarma ;( wel zonder saus dan..
En ik! Ik weet ineens wat ik vanavond ga eten *O*.
_Calimero_dinsdag 7 juni 2011 @ 12:45
Jongens, zo shocking is de titel nou ook weer niet hoor :P
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 12:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:42 schreef motorbloempje het volgende:
nu heb ik zin in shoarma ;( wel zonder saus dan..
Dat ja...
Hmz, ik heb nog pita's en kip die ik eigenlijk vorige week wilde maken!
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 12:48
Ben benieuwd wat sigme vandaag vindt. Ik hoop weinig.
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 12:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:45 schreef Viking84 het volgende:

[..]

En ik! Ik weet ineens wat ik vanavond ga eten *O*.
Morgen maak ik zelf kipshoarma :9 met veel broccoli erbij :9
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 12:50
Shoarma met zelfgemaakte knoflooksaus O+ :9
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 12:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:49 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Morgen maak ik zelf kipshoarma :9 met veel broccoli erbij :9
Meh, zoiets lekkers verpesten met broccoli :'). Ik eet er geen veggies bij. Neem wel worteltjes vanavond!
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 12:52
Ik ben nog aan het bijlezen maar hier moest ik toch even op reageren:
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 11:33 schreef MariaEtcetera het volgende:
2 euro :o Da's goedkoop! :Y

Als mn scriptie af is mag ik weer WoWen van mezelf :7 En ik wil Mass Effect een keer gaan spelen!

En nee, uiteraard moet je wel mee naar binnen, keuren enzo! Thumbs up / thumbs down geven :Y) :+
Jaaa, Mass Effect! O+
Ik ben nu in deel 2, maar ik moet van mezelf ook wachten tot ik verder ben met mijn scriptie.

Verder, eens mbt Foursquare. Wat interesseert het mij nou dat iemand de mayor van de Albert Heijn is. :')
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 12:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:50 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Meh, zoiets lekkers verpesten met broccoli :'). Ik eet er geen veggies bij. Neem wel worteltjes vanavond!
O+ Broccoli O+ kan overal bij..
Ewelinadinsdag 7 juni 2011 @ 12:54
TT ;(
Tinkepinkdinsdag 7 juni 2011 @ 12:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:50 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Meh, zoiets lekkers verpesten met broccoli :'). Ik eet er geen veggies bij. Neem wel worteltjes vanavond!
Dat zou ik ook niet doen nee. Hoogstens wat flintertjes sla, gemengd met de saus en het vlees. En dan 's avonds een volledige groentemaaltijd.
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 12:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:54 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Dat zou ik ook niet doen nee. Hoogstens wat flintertjes sla, gemengd met de saus en het vlees. En dan 's avonds een volledige groentemaaltijd.
Sla doen we nu ook maar niet :+ (al is dat wel lekker erdoorheen).
Muis006dinsdag 7 juni 2011 @ 12:56
Shoarmaschotel met prei en champignons is heel erg lekker :Y
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 12:56
Paprika smaakt toch prima bij shoarma?
Broccoli, not so much. Sorry Mo. :P
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 12:56
ik eet trouwens geen shoarma-shoarma, maar dus gewoon kipfilet, in reepjes gesneden, met wat shoarmakruiden, of gewoon zelf wat bij elkaar pleuren aan paprikapoeder, chilipoeder, etc.
Syrenadinsdag 7 juni 2011 @ 12:58
Mo, wat stom dat de laminaat niet mag blijven liggen. Ik was er al bang voor, in mijn exhuurhuis hebben ze hem ook moeten oprapen, ik als koper had 'm best willen hebben }:| vind het echt enorm stom dat ze het niet eens gevraagd hebben.

Wel fijn dat er al zoveel reacties zijn :D
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 12:59
Oja, en champignons. :9 Ga ik vanavond maken!

Ok, misschien eerst eens ontbijten. :')
Hippe_Studentdinsdag 7 juni 2011 @ 13:01
But he could play a guitar like ringin' a bell.
Goo johnny go go
Goo johnny go go
Johnny B. Goode..
*O*
Tinkepinkdinsdag 7 juni 2011 @ 13:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:59 schreef Mini. het volgende:
Oja, en champignons. :9 Ga ik vanavond maken!

Ok, misschien eerst eens ontbijten. :')
Volgens mij loop jij een beetje te kloten met je eten de laatste paar dagen, klopt dat?
Tinkepinkdinsdag 7 juni 2011 @ 13:05
Mijn lijstje tot nu toe
Ontbijt
Volkoren tarweroggebrood 1 snee (35gr)
Jam 1 voor 1 snee (15gr)
Actimel 1 flesje (100ml)

Lunch
Champignons, gebakken 1 opscheplepel (50gr)
Broccoli, gekookt... 1 opscheplepel (50gr)
Aardappelpuree, bereid... 1 opscheplepel (50gr)

Tussendoor
Spaanse peper, rauw 4 stuks (10gr)
IJs met chocolade Magnum 33 gram/milliliter
Banaan 1 middel (130gr)
Magere kwark 1 schaaltje (150ml)
Grapefruit 1 heel (150gr)
Thee zonder melk en... 6 beker (250ml)
Roomkaas zachte 4 voor 1 toastje (10gr)

Totaal
775

Geen idee wat ik de rest van de dag ga eten. Moet naar een bijeenkomst. Veel bitterballen denk ik.
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 13:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:01 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Volgens mij loop jij een beetje te kloten met je eten de laatste paar dagen, klopt dat?
Yep... Stress. :{
Ewelinadinsdag 7 juni 2011 @ 13:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 12:56 schreef Mini. het volgende:
Paprika smaakt toch prima bij shoarma?
Broccoli, not so much. Sorry Mo. :P
Ui ook. :Y
MarMardinsdag 7 juni 2011 @ 13:07
*knuf* voor Mini, maar dat is juist een reden om goed voor jezelf te zorgen eigenlijk he? :*
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 13:14
Mijn lijstje lijkt op die van gister!

O: kom franse kwark met wat halfvolle vanillekwark
T: appel
L: 3 bth: 2x kaas/appelstroop (2 bth, enkel beleg), 1x pindakaas
T: grapefruit
S: RPM
D: tomaat/spinazie-risotto

S en D kunnen nog omgedraaid worden, afhankelijk van hoeveel trek ik heb als ik thuiskom. Maar meestal eet ik na S, want sport toch minder fijn met een volle buik.
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 13:14
mmm, lekkere lunch in het park met salade met spekjes, feta, appel en cashews...

Straks wacht er nog een koud karbonaadje en 2 stuks knackebrod op me...
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 13:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:14 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mijn lijstje lijkt op die van gister!

O: kom franse kwark met wat halfvolle vanillekwark
T: appel
L: 3 bth: 2x kaas/appelstroop (2 bth, enkel beleg), 1x pindakaas
T: grapefruit
S: RPM
D: tomaat/spinazie-risotto

S en D kunnen nog omgedraaid worden, afhankelijk van hoeveel trek ik heb als ik thuiskom. Maar meestal eet ik na S, want sport toch minder fijn met een volle buik.
Dit is een precieze kopie van gister, toch?
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 13:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:07 schreef MarMar het volgende:
*knuf* voor Mini, maar dat is juist een reden om goed voor jezelf te zorgen eigenlijk he? :*
Ik weet het, ik wil het ook echt maar meer dan dit zit er even niet in. Iets met doorwerken terwijl ik een paar maanden geleden al dat punt bereikt had dat ik alleen nog maar dekens over mijn oren wil trekken en er nooit meer onderuit wil komen. :{
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 13:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:15 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Dit is een precieze kopie van gister, toch?
Nee, toen had ik geen appel&grapefruit en geen RPM, maar 2 biscuitjes en een banaan. Voor de rest hetzelfde idd.
Mixende_matchdinsdag 7 juni 2011 @ 13:19
zooo haha moet maar weer eens bijlezen ;)

Nu jullie het over shoarma hebben, heb van 't weekend mega gezondigd. haha
Zaterdag heb ik shoarma schotel uit de oven gemaakt, met veel paprika en ui en bovenop patat uit de oven.

zondag bij buurties gegeten, turkse pizza met doner.
Gisteren pannekoeken :9 haha.

Vanavond maar even wat gezonder. Ik denk een oven schotel met magere gehakt, groente, aardappelen en kaas erover.

Enn... vandaag zelfs gesport! heb hard gelopen okee.. maar 15 minuten toen was ik al bekaf...maar toch ;)

Probeer het er in te houden, en als ik het een paar weken volhoud om iedere week 1 of 2 keer te rennen, beloon ik mezelf met hardloop schoenen ;) haha
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 13:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:19 schreef Mixende_match het volgende:

Zaterdag heb ik shoarma schotel uit de oven gemaakt, met veel paprika en ui en bovenop patat uit de oven.

sorry, maar, gàtver ;(
V1z0Rdinsdag 7 juni 2011 @ 13:20
Kapsalon FTW!
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 13:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:17 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Nee, toen had ik geen appel&grapefruit en geen RPM, maar 2 biscuitjes en een banaan. Voor de rest hetzelfde idd.
En dus zou je vandaag een beetje meer moeten eten, om de RPM. Die appel en grapefruit voegen niet genoeg toe.
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 13:21
Muizel, receptje van die schotel? :9

Mini :* Ik ken het :') Maar 'bijna' klaar, toch? :* Daarna lekker even luieren!

Ik mik meestal trouwens 1 of twee rode paprika's door de shoarma :9
Mixende_matchdinsdag 7 juni 2011 @ 13:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:20 schreef V1z0R het volgende:
Kapsalon FTW!
juist, alleen wat gezonder haha. Was echt lekker @ moterbloempje, echt lekker! haha
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:21 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

juist, alleen wat gezonder haha. Was echt lekker @ moterbloempje, echt lekker! haha
Gezonder? Srsly? :')
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:20 schreef V1z0R het volgende:
Kapsalon FTW!
Dat eet M elke vrijdag met de collega's :'). En maar klagen dat 'ie dik wordt _O-.
Mixende_matchdinsdag 7 juni 2011 @ 13:22
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:22 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Gezonder? Srsly? :')
ja iets gezonder dat kapsalon. Ik zeg ook iets, niet mega gezonder ofzo.
Quinazolinedinsdag 7 juni 2011 @ 13:23
Ook maar een lijstje van mij:

O: volvezel cruesli met halfvolle yoghurt
T: volkorenboterham met pindakaas
L: 2 volkorenboterhammen met pindakaas, stronk broccoli
T: banaan, misschien een cappuccino
D: geen idee nog? misschien wel shoarma :9
S: half uur hardlopen
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 13:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:22 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

ja iets gezonder dat kapsalon. Ik zeg ook iets, niet mega gezonder ofzo.
Ik geloof niet dat je een shoarmaschotel met friet ooit ook maar als enigszins 'gezond' zou kunnen kwalificeren :').
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 13:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:21 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

En dus zou je vandaag een beetje meer moeten eten, om de RPM. Die appel en grapefruit voegen niet genoeg toe.
Zoals? Ik sport toch ook wel deels om niet aan te komen. Meer eten haalt dat effect dan weer weg. Denk ik dan. :@
MarMardinsdag 7 juni 2011 @ 13:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:24 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik geloof niet dat je een shoarmaschotel met friet ooit ook maar als enigszins 'gezond' zou kunnen kwalificeren :').
Misschien als je er een slablaadje bij legt? :Y)
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 13:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:21 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

juist, alleen wat gezonder haha. Was echt lekker @ moterbloempje, echt lekker! haha
Nee, sorry, daar wil ik niet aan. Bah! En gezond(er)? ;( huuu
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 13:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:25 schreef MarMar het volgende:

[..]

Misschien als je er een slablaadje bij legt? :Y)
Dan is het slablaadje gezond, maar niet die schotel :D.
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 13:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:25 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Dan is het slablaadje gezond, maar niet die schotel :D.
Sla is niet gezond. Heb je de EHEC-bacterie gemist ofzo?
Quinazolinedinsdag 7 juni 2011 @ 13:26
Ik schreef trouwens vorige week over dat promotiefeestje, en toen ik dat zo zag staan heb ik bedacht dat ik niet zo moest zeuren en heb ik het netjes bij 3 biertjes en gewoon 1 keer een bord halen bij het buffet gehouden. En vandaag heb ik geen bitterkoekje en geen chocolate chip cookie gegeten omdat ik mijn lijstje weer wilde posten.

Ow en yay *O* mijn eerste artikel staat online *O* .
MarMardinsdag 7 juni 2011 @ 13:26
Zit die nu weer op sla dan? :')
MarMardinsdag 7 juni 2011 @ 13:27
Way to go quin :)
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 13:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:19 schreef Mixende_match het volgende:
zooo haha moet maar weer eens bijlezen ;)

Nu jullie het over shoarma hebben, heb van 't weekend mega gezondigd. haha
Zaterdag heb ik shoarma schotel uit de oven gemaakt, met veel paprika en ui en bovenop patat uit de oven.

zondag bij buurties gegeten, turkse pizza met doner.
Gisteren pannekoeken :9 haha.

Vanavond maar even wat gezonder. Ik denk een oven schotel met magere gehakt, groente, aardappelen en kaas erover.

Enn... vandaag zelfs gesport! heb hard gelopen okee.. maar 15 minuten toen was ik al bekaf...maar toch ;)

Probeer het er in te houden, en als ik het een paar weken volhoud om iedere week 1 of 2 keer te rennen, beloon ik mezelf met hardloop schoenen ;) haha
Jij probeert een hoop ongezond te compenseren met zo nu en dan wat gezonder. Als je het nou omdraait en probeert de basis gezond te krijgen, dan doe je eens in de zoveel tijd een kapsalonnetje. Valt niemand over.
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 13:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:30 schreef loveli het volgende:

[..]

Jij probeert een hoop ongezond te compenseren met zo nu en dan wat gezonder. Als je het nou omdraait en probeert de basis gezond te krijgen, dan doe je eens in de zoveel tijd een kapsalonnetje. Valt niemand over.
en dat dus.
Muis006dinsdag 7 juni 2011 @ 13:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:21 schreef MariaEtcetera het volgende:
Muizel, receptje van die schotel? :9

Mini :* Ik ken het :') Maar 'bijna' klaar, toch? :* Daarna lekker even luieren!

Ik mik meestal trouwens 1 of twee rode paprika's door de shoarma :9
Die hou je tegoed! Mijn vader maakt dat dus hij moet het een keer dicteren, en ik moet zo naar revalidatie.
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 13:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:21 schreef MariaEtcetera het volgende:
Muizel, receptje van die schotel? :9

Mini :* Ik ken het :') Maar 'bijna' klaar, toch? :* Daarna lekker even luieren!

Ik mik meestal trouwens 1 of twee rode paprika's door de shoarma :9
Als de scriptie klaar is mag ik eerst nog tienduizend andere kleine dingen regelen om af te kunnen studeren (zoals mijn eerste stagebegeleider maar wéér eens mailen of hij misschien eindelijk de hoofdstukken kan nakijken die hij bijna een jaar geleden heeft gekregen) en een kamer zoeken en verhuizen en meh. ;(
Er komt een einde aan, dat weet ik ook wel, maar op dit moment zie ik echt niet hoe ik daar ga komen.
Nouja, genoeg gezeurd... Ik ga maar eens wat damage control doen bij mijn begeleidster.
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 13:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:31 schreef Muis006 het volgende:

[..]

Die hou je tegoed! Mijn vader maakt dat dus hij moet het een keer dicteren, en ik moet zo naar revalidatie.
Okidoki, grazie bella :Y) En succes bij de revalidatiedinges! *O*

Oehhh Quinazoline! Publicaties, nice :9
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 13:32
Sla is water, en ik vind kapsalon eigenlijk best lekker. :@

Wat goed van je artikel Quinazoline!
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 13:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:31 schreef Mini. het volgende:

[..]

Als de scriptie klaar is mag ik eerst nog tienduizend andere kleine dingen regelen om af te kunnen studeren (zoals mijn eerste stagebegeleider maar wéér eens mailen of hij misschien eindelijk de hoofdstukken kan nakijken die hij bijna een jaar geleden heeft gekregen) en een kamer zoeken en verhuizen en meh. ;(
Er komt een einde aan, dat weet ik ook wel, maar op dit moment zie ik echt niet hoe ik daar ga komen.
Nouja, genoeg gezeurd... Ik ga maar eens wat damage control doen bij mijn begeleidster.
Aww :* Maar er liggen ook leuke dingen in het verschiet! O+

En het af hebben van da skripzi zorgt vast voor een hoop rust in je bolletje.
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 13:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:32 schreef Mini. het volgende:
Sla is water, en ik vind kapsalon eigenlijk best lekker. :@
Ik heb het één keer geprobeerd, uit de categorie 'je moet alles een keer geprobeerd hebben', gètverdemme wat vond ik dat triest ;(

quote:
Wat goed van je artikel Quinazoline!
Inderdaad _O_
Quinazolinedinsdag 7 juni 2011 @ 13:40
Het is zo stoer he, zo'n artikel met op alle pagina's bovenaan Quinazoline et al. en achteraan een pasfotootje en korte biografie over mij.

Ik heb trouwens ook die rozemarijncrackers geprobeerd en die zijn veel te lekker :9.

Mini, er komt een eind aan inderdaad. Het lijkt inderdaad alsof er alleen maar steeds meer werk te doen is, maar op een gegeven moment wordt het echt minder en heb je dat papiertje in je handen!
Ewelinadinsdag 7 juni 2011 @ 13:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:15 schreef Mini. het volgende:

[..]

Ik weet het, ik wil het ook echt maar meer dan dit zit er even niet in. Iets met doorwerken terwijl ik een paar maanden geleden al dat punt bereikt had dat ik alleen nog maar dekens over mijn oren wil trekken en er nooit meer onderuit wil komen. :{
Komt goed! :*
#ANONIEMdinsdag 7 juni 2011 @ 13:46
Gister:

O: 2 crackers met kaas
L: 2 volkoren boterhammen met komijnkaas
D: Uit eten bij de griek -> schotel met vlees, rijst en salade
T: niets
D: Thee, Water, 1 kopje koffie, ijsthee
S: Half uur fietsen en veel gelopen

Vandaag:
O: 1 cracker met smeerkaas, liga evergreen
L: Bruin pistolet gezond met kaas, ham, sla en ei
D: Ik denk dat het een maaltijdsalade wordt met sla, kip, appel etc.
T: (nog) niets
D: Thee, water, melk
S: (waarschijnlijk) niet
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 13:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:46 schreef Sharana_LV het volgende:
Gister:

O: 2 crackers met kaas
L: 2 volkoren boterhammen met komijnkaas
D: Uit eten bij de griek -> schotel met vlees, rijst en salade
T: niets
D: Thee, Water, 1 kopje koffie, ijsthee
S: Half uur fietsen en veel gelopen

Vandaag:
O: 1 cracker met smeerkaas, liga evergreen
L: Bruin pistolet gezond met kaas, ham, sla en ei
D: Ik denk dat het een maaltijdsalade wordt met sla, kip, appel etc.
T: (nog) niets
D: Thee, water, melk
S: (waarschijnlijk) niet
Hoe schat je het zelf in?
V1z0Rdinsdag 7 juni 2011 @ 13:54
Sharana, mag nog wel wat meer bij. Het liefst 'echte' groenten. :)
Anders misschien nog wat nootjes of vis voor de goede vetjes.
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 13:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:54 schreef loveli het volgende:

[..]

Hoe schat je het zelf in?
Ik bedoel eigenlijk "mens ga eens wat eten".
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 14:00
Thanks dames. :*
Aan de ene kant weet ik gewoon dat ik al een hele tijd veel hooi op mijn vork aan het nemen ben, maar toch voel ik me zo stom dat ik dit niet aankan. :@
progjedinsdag 7 juni 2011 @ 14:00
O: eiwit shake
L: witlofsalade (veel...) met augurk, amsterdamse uitjes, paprika,tomaat,kaas en dressing van mayo + mosterd + griekse yoghurt + azijn + kruiden . Los daarbij 3 plakjes grillworst (boterhambeleg collega's ;))
T: babybel kaasje
T: ik denk wat griekse yoghurt ga vanavond "pas" rond 20:00 eten
D: uit eten (Zaken diner *zucht*)
progjedinsdag 7 juni 2011 @ 14:02
*zucht* al weer gezeik met Skype
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 14:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:24 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Zoals? Ik sport toch ook wel deels om niet aan te komen. Meer eten haalt dat effect dan weer weg. Denk ik dan. :@
bijvoorbeeld wat muesli door de yoghurt, nog een extra boterham of twee, of zoiets. Ik weet dat je sport om niet aan te komen, maar ik schat dat je met RPM makkelijk 600-700 kcal verbrand, en zo ga je heel erg laag in de kcal zitten en gaat je lijf op spaarstand..
#ANONIEMdinsdag 7 juni 2011 @ 14:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:54 schreef V1z0R het volgende:
Sharana, mag nog wel wat meer bij. Het liefst 'echte' groenten. :)
Anders misschien nog wat nootjes of vis voor de goede vetjes.
Morgen worden het denk ik sperzieboontjes eten :Y Ik moet ook wat meer fruit gaan halen, want dat ontbreekt nog teveel! Vis vind ik meestal niet zo lekker :@ Thanks voor je comment :Y

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:57 schreef loveli het volgende:

[..]

Ik bedoel eigenlijk "mens ga eens wat eten".
Ik krijg niet meer weg, heb mijn hele leven al gehad dat ik niet zoveel eet, ik eet nu al veel meer dan ik vroeger deed.
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 14:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:00 schreef Mini. het volgende:
Thanks dames. :*
Aan de ene kant weet ik gewoon dat ik al een hele tijd veel hooi op mijn vork aan het nemen ben, maar toch voel ik me zo stom dat ik dit niet aankan. :@
Eis niet teveel van jezelf he! Op een gegeven moment moet het maar zoals het wél kan. You can do iiiit!

Weet iemand trouwens in hoeverre je vrijetijdsdingen op je CV moet vermelden? Alleen indien enigszins relevant? Ik weet niet of ik wat ik doe bij fok erop moet zetten, of mijn deel zijn van een blije dansjes demoteam wat al een tijdje niks gedaan heeft :+
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 14:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:03 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Eis niet teveel van jezelf he! Op een gegeven moment moet het maar zoals het wél kan. You can do iiiit!

Weet iemand trouwens in hoeverre je vrijetijdsdingen op je CV moet vermelden? Alleen indien enigszins relevant? Ik weet niet of ik wat ik doe bij fok erop moet zetten, of mijn deel zijn van een blije dansjes demoteam wat al een tijdje niks gedaan heeft :+
Vrijwilligerswerk laat iets zien over je inzet/motivatie. Als blije dansjes relevant zijn zou ik het erbij zetten, anders mag je die weglaten.
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 14:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:03 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Eis niet teveel van jezelf he! Op een gegeven moment moet het maar zoals het wél kan. You can do iiiit!

Weet iemand trouwens in hoeverre je vrijetijdsdingen op je CV moet vermelden? Alleen indien enigszins relevant? Ik weet niet of ik wat ik doe bij fok erop moet zetten, of mijn deel zijn van een blije dansjes demoteam wat al een tijdje niks gedaan heeft :+
Het schrijven voor fok, ja. 'recensies schrijven voor een van de grootste nederlandse online-communities', oid. Fok zou ik wellicht niet vermelden, kun je altijd vertellen in een gesprek.

Dansen zou ik wellicht bij hobbies vermelden, maar misschien ook wel niet.
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 14:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:07 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Het schrijven voor fok, ja. 'recensies schrijven voor een van de grootste nederlandse online-communities', oid. Fok zou ik wellicht niet vermelden, kun je altijd vertellen in een gesprek.

Dansen zou ik wellicht bij hobbies vermelden, maar misschien ook wel niet.
Da's een goeie, thanks!

Ik vind hobbies vermelden sowieso altijd een beetje awkward _O- Maar daar denk ik nog over na.

Blije dansjes zullen voor de meeste functies waar ik op wil solliciteren niet erg relevant zijn denk ik :+
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 14:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:03 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Eis niet teveel van jezelf he! Op een gegeven moment moet het maar zoals het wél kan. You can do iiiit!

Weet iemand trouwens in hoeverre je vrijetijdsdingen op je CV moet vermelden? Alleen indien enigszins relevant? Ik weet niet of ik wat ik doe bij fok erop moet zetten, of mijn deel zijn van een blije dansjes demoteam wat al een tijdje niks gedaan heeft :+
Dat is ook zo. :) Wil mijn scriptiebegeleidster alleen niet teleurstellen aangezien ik daar dus bij ga promoveren, maar het is natuurlijk ook onzin om al te denken dat zij teleurgesteld gaat zijn voor ik haar überhaupt iets gestuurd heb. Ik wéét het allemaal wel, rationeel dan. :P

Ik zet het er alleen op als daar vaardigheden bij horen die voor datgene waar ik voor solliciteer ook belangrijk kunnen zijn, maar dat kan ook al zijn dat je dingen naast je studie gedaan hebt die ook veel tijd kosten dus dat je goed je tijd kunt verdelen en dan toch nog goede resultaten kunt halen (bij mij bijvoorbeeld een tournee organiseren voor koor/orkest).
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 14:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:03 schreef Sharana_LV het volgende:

[..]

Morgen worden het denk ik sperzieboontjes eten :Y Ik moet ook wat meer fruit gaan halen, want dat ontbreekt nog teveel! Vis vind ik meestal niet zo lekker :@ Thanks voor je comment :Y

[..]

Ik krijg niet meer weg, heb mijn hele leven al gehad dat ik niet zoveel eet, ik eet nu al veel meer dan ik vroeger deed.
Dan kun je toch zorgen dat wát je eet ook rijk is aan gezonde dingen? Dus geen crackers en sla waar verder niks nuttigs in zit, maar volle yoghurt, noten, andere groente...
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 14:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:08 schreef Mini. het volgende:

[..]

Dat is ook zo. :) Wil mijn scriptiebegeleidster alleen niet teleurstellen aangezien ik daar dus bij ga promoveren, maar het is natuurlijk ook onzin om al te denken dat zij teleurgesteld gaat zijn voor ik haar überhaupt iets gestuurd heb. Ik wéét het allemaal wel, rationeel dan. :P

Ik zet het er alleen op als daar vaardigheden bij horen die voor datgene waar ik voor solliciteer ook belangrijk kunnen zijn, maar dat kan ook al zijn dat je dingen naast je studie gedaan hebt die ook veel tijd kosten dus dat je goed je tijd kunt verdelen en dan toch nog goede resultaten kunt halen (bij mij bijvoorbeeld een tournee organiseren voor koor/orkest).
waarom zouden ze je dan aangenomen hebben, als ze verwacht teleurgesteld te zijn in je scriptie?

Ik heb op m'n CV bijvoorbeeld bestuursdingen staan, maar ook aanvoerder van een volleybalteam, etc. etc.
Quinazolinedinsdag 7 juni 2011 @ 14:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:08 schreef Mini. het volgende:

[..]

Dat is ook zo. :) Wil mijn scriptiebegeleidster alleen niet teleurstellen aangezien ik daar dus bij ga promoveren, maar het is natuurlijk ook onzin om al te denken dat zij teleurgesteld gaat zijn voor ik haar überhaupt iets gestuurd heb. Ik wéét het allemaal wel, rationeel dan. :P
Ik herken dat wel hoor. Maar mijn ervaring is (nu ook als begeleider van een student) dat men de stukken gewoon als begin ziet. Natuurlijk moet het ergens op slaan, maar als je daar vervolgens commentaar op krijgt en daar op een zinvolle manier iets mee doet, dan vind ik dat veel beter dan wanneer je er nog veel langer mee bezig blijft. Perfect is zoiets de eerste keer toch niet, dus ik probeer tegenwoordig ook om veel eerder mijn teksten naar begeleiders te sturen (nog wel voorzien van veel disclaimers, dat kan ik nog niet laten) om feedback te krijgen. Veel efficienter en ook beter voor je gemoedsrust :).
Probabilitydinsdag 7 juni 2011 @ 14:16
Door die nieuwe poster zit er nu ovenfriet in mijn oven }:|!
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 14:17
Ik had gisteren gesprek met mn begeleider en had hem ook voor tips gevraagd mbt solliciteren enzo. Best deprimerend dat ik zo weinig extra gedaan heb :@ :') Ik heb 1 publicatie op dit moment (in een klein online academisch tijdschrift), en geen conferenties of bestuursactiviteiten oids. Maar goed!
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 14:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:11 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

waarom zouden ze je dan aangenomen hebben, als ze verwacht teleurgesteld te zijn in je scriptie?

Ik heb op m'n CV bijvoorbeeld bestuursdingen staan, maar ook aanvoerder van een volleybalteam, etc. etc.
Dat is natuurlijk ook zo. Ik heb nu al een paar weken niks gestuurd omdat ik veel te hoge eisen stel aan wat er op papier moet komen (juist omdat ik ook bij haar ga werken) en ik gewoon niet meer genoeg overzicht in mijn hoofd krijg om iets te produceren dat aan mijn eigen eisen voldoet. :') Maar Quinazoline heeft natuurlijk gelijk, je kunt beter íets sturen. Heb ik nu ook gedaan.
Zo fijn om het even kwijt te kunnen, dankjewel allemaal. O+
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 14:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:17 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik had gisteren gesprek met mn begeleider en had hem ook voor tips gevraagd mbt solliciteren enzo. Best deprimerend dat ik zo weinig extra gedaan heb :@ :') Ik heb 1 publicatie op dit moment (in een klein online academisch tijdschrift), en geen conferenties of bestuursactiviteiten oids. Maar goed!
Ik kom vaak genoeg vacatures tegen voor anglisten hoor :Y. Zal je wel op de hoogte houden :).
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 14:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:17 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik had gisteren gesprek met mn begeleider en had hem ook voor tips gevraagd mbt solliciteren enzo. Best deprimerend dat ik zo weinig extra gedaan heb :@ :') Ik heb 1 publicatie op dit moment (in een klein online academisch tijdschrift), en geen conferenties of bestuursactiviteiten oids. Maar goed!
Een publicatie is toch niet weinig? De meeste masterstudenten die ik ken hebben er helemaal geen... Ik zelf trouwens ook niet.
Zoek je eigenlijk naar een promotieplek, of ook andere dingen?
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 14:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:19 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik kom vaak genoeg vacatures tegen voor anglisten hoor :Y. Zal je wel op de hoogte houden :).
Ik weet niet of ik echt anglist ben in kader van wat gezocht wordt, maar als je iets hoort zou ik het idd graag willen horen! *O*

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:20 schreef Mini. het volgende:

[..]

Een publicatie is toch niet weinig? De meeste masterstudenten die ik ken hebben er helemaal geen... Ik zelf trouwens ook niet.
Zoek je eigenlijk naar een promotieplek, of ook andere dingen?
Oh kweenie! Veel van mijn medestudenten hebben veel in lokale blaadjes van de UU gedaan enzo. Geloof ik. Sommige ook niet, geloof ik :P
Ik zoek ehh, ja. Ik denk inderdaad promotieplekken of literair onderzoek, maar ik weet niet of ik al m'n hoop daarop moet vestigen, haha :+ En verder gewoon interessante functies, iets wat ik mezelf wel zie doen de komende jaren. Ik weet, erg cryptisch, maar ik vind het wel lastig :@ Misschien wel iets tofs in de non-profit sector ofzo.
Quinazolinedinsdag 7 juni 2011 @ 14:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:17 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik had gisteren gesprek met mn begeleider en had hem ook voor tips gevraagd mbt solliciteren enzo. Best deprimerend dat ik zo weinig extra gedaan heb :@ :') Ik heb 1 publicatie op dit moment (in een klein online academisch tijdschrift), en geen conferenties of bestuursactiviteiten oids. Maar goed!
Ik ben bijna halverwege mijn promotie (als ik het in 4 jaar af maak, that is, en halverwege al :o :o er is nog zoveel te doen!) en ik heb nu mijn 1e artikel. Dus ik vind 1 publicatie ook niet weinig.
Cocotrimoniumdinsdag 7 juni 2011 @ 14:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:08 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Da's een goeie, thanks!

Ik vind hobbies vermelden sowieso altijd een beetje awkward _O- Maar daar denk ik nog over na.

Blije dansjes zullen voor de meeste functies waar ik op wil solliciteren niet erg relevant zijn denk ik :+
Ik vind het ook raar, maar aan de andere kant geeft het toch wel een beetje een beeld over iemand (of althans, dat kan het). Volgens mij heb ik zelfs 'gamen' als hobby op mijn CV gezet bij mijn sollicitatie voor de functie als docent :D :')

I
Cocotrimoniumdinsdag 7 juni 2011 @ 14:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:28 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ik weet niet of ik echt anglist ben in kader van wat gezocht wordt, maar als je iets hoort zou ik het idd graag willen horen! *O*

[..]

Oh kweenie! Veel van mijn medestudenten hebben veel in lokale blaadjes van de UU gedaan enzo. Geloof ik. Sommige ook niet, geloof ik :P
Ik zoek ehh, ja. Ik denk inderdaad promotieplekken of literair onderzoek, maar ik weet niet of ik al m'n hoop daarop moet vestigen, haha :+ En verder gewoon interessante functies, iets wat ik mezelf wel zie doen de komende jaren. Ik weet, erg cryptisch, maar ik vind het wel lastig :@ Misschien wel iets tofs in de non-profit sector ofzo.
Je kunt ook altijd docent worden op het HBO. Da's leuk O+
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 14:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:35 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Je kunt ook altijd docent worden op het HBO. Da's leuk O+
Wie weet! :D
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 14:38
blegh, het is zo warm hier. Het zweet loopt me in straaltjes over de rug, en ik word er erg loom van.

Vanavond ook nog beachvolleyballen, niets aan met deze hitte!
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 14:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:28 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ik weet niet of ik echt anglist ben in kader van wat gezocht wordt, maar als je iets hoort zou ik het idd graag willen horen! *O*

[..]

Oh kweenie! Veel van mijn medestudenten hebben veel in lokale blaadjes van de UU gedaan enzo. Geloof ik. Sommige ook niet, geloof ik :P
Ik zoek ehh, ja. Ik denk inderdaad promotieplekken of literair onderzoek, maar ik weet niet of ik al m'n hoop daarop moet vestigen, haha :+ En verder gewoon interessante functies, iets wat ik mezelf wel zie doen de komende jaren. Ik weet, erg cryptisch, maar ik vind het wel lastig :@ Misschien wel iets tofs in de non-profit sector ofzo.
Dat is ook lastig... Maar je ziet vanzelf wel een keer iets waarvan je denkt "dát zou ik leuk vinden" en dan kun je ook gerichter gaan zoeken naar dingen in dezelfde hoek. :)
En als je echt graag wilt promoveren heb je volgens mij best een goede kans om ertussen te komen. Wat je nog niet kunt kun je leren, als je maar wilt. Volgens mij is motivatie/enthousiasme uiteindelijk nog altijd het belangrijkste, en dat kun jij volgens mij wel overbrengen!
conlechedinsdag 7 juni 2011 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 13:05 schreef Tinkepink het volgende:
Mijn lijstje tot nu toe
Ontbijt
Volkoren tarweroggebrood 1 snee (35gr)
Jam 1 voor 1 snee (15gr)
Actimel 1 flesje (100ml)

Lunch
Champignons, gebakken 1 opscheplepel (50gr)
Broccoli, gekookt... 1 opscheplepel (50gr)
Aardappelpuree, bereid... 1 opscheplepel (50gr)

Tussendoor
Spaanse peper, rauw 4 stuks (10gr)
IJs met chocolade Magnum 33 gram/milliliter
Banaan 1 middel (130gr)
Magere kwark 1 schaaltje (150ml)
Grapefruit 1 heel (150gr)
Thee zonder melk en... 6 beker (250ml)
Roomkaas zachte 4 voor 1 toastje (10gr)

Totaal
775

Geen idee wat ik de rest van de dag ga eten. Moet naar een bijeenkomst. Veel bitterballen denk ik.
Eet jij Spaanse pepers zo op? Damn!
Quinazolinedinsdag 7 juni 2011 @ 14:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:39 schreef Mini. het volgende:

[..]

Dat is ook lastig... Maar je ziet vanzelf wel een keer iets waarvan je denkt "dát zou ik leuk vinden" en dan kun je ook gerichter gaan zoeken naar dingen in dezelfde hoek. :)
En als je echt graag wilt promoveren heb je volgens mij best een goede kans om ertussen te komen. Wat je nog niet kunt kun je leren, als je maar wilt. Volgens mij is motivatie/enthousiasme uiteindelijk nog altijd het belangrijkste, en dat kun jij volgens mij wel overbrengen!
En dan heb je weer vier jaar om na te denken over wat je daarna wil :'). Ik ben er inmiddels achter dat ik niet in het academische onderzoek wil blijven, maar heb eigenlijk geen idee wat ik dan na mijn promotie wil gaan doen. En ik zou toch wel graag iets van een idee hebben eigenlijk..
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 14:41
Sjonge, ik zit dus echt de hele dag aan huis gekluisterd. Wil even een stukje wandelen, maar dat gaat dus niet, want die postbode moet nog komen. Zucht.
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 14:42
Op het werk van M hadden ze laatst een pepper contest. Begonnen deelnemers te zweten en rood uit te slaan enzo :')
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 14:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:41 schreef Quinazoline het volgende:

[..]

En dan heb je weer vier jaar om na te denken over wat je daarna wil :'). Ik ben er inmiddels achter dat ik niet in het academische onderzoek wil blijven, maar heb eigenlijk geen idee wat ik dan na mijn promotie wil gaan doen.
Waarom niet, als ik vragen mag? En is dat iets waar je pas tijdens je promotie achter bent gekomen?
Nouja, je hebt in elk geval nog 2 jaar om rond te kijken wat je nog meer kunt gaan doen. :)
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 14:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:39 schreef Mini. het volgende:

[..]

Dat is ook lastig... Maar je ziet vanzelf wel een keer iets waarvan je denkt "dát zou ik leuk vinden" en dan kun je ook gerichter gaan zoeken naar dingen in dezelfde hoek. :)
En als je echt graag wilt promoveren heb je volgens mij best een goede kans om ertussen te komen. Wat je nog niet kunt kun je leren, als je maar wilt. Volgens mij is motivatie/enthousiasme uiteindelijk nog altijd het belangrijkste, en dat kun jij volgens mij wel overbrengen!
Ik weet niet, ik hoorde van een studiegenootje al van posities waar ruim 3000 mensen op hadden gereageerd enzo :') En die kunnen vast ook wel enthousiast zijn :+
Maar danku voor de motiverende woorden :Y O+
conlechedinsdag 7 juni 2011 @ 14:48
Gisteren:
O: gekookt eitje, plakje ham, 3 plakjes gerookte kipfilet
L: salade van: jonge bladsla, ui, tomaat, 30+ kaas, uitgebakken spekjes en een witte balsamico dressing.
T: volle kwark met citroensap, zoetstof en frambozen
S: hardlopen
T: wodka, gemengde nootjes
D: schouderkarbonade en snijboontjes
T: 2 plakjes droge, harde worst

Vandaag:

O: gekookt eitje. 70 gram gerookte kipfilet
S: stepshape/interval
L: 150 gram snijboontjes met 40 gram verbrokkelde geitenkaas. Dat is dus lekker!
T: volle kwark, citroensap, zoetstof, frambozen
T: wodka, nootjes
D: gewokte wilde spinazie met gegrilde kipfilet, paprika, ui en champignons met een beetje dunne pindasaus en geroosterd sesamzaad.

Probabilitydinsdag 7 juni 2011 @ 14:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:48 schreef conleche het volgende:
Gisteren:
D: schouderkarbonade en snijboontjes
T: 2 plakjes droge, harde worst

[/i]
In combinatie met de TT :D!
Quinazolinedinsdag 7 juni 2011 @ 14:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:43 schreef Mini. het volgende:

[..]

Waarom niet, als ik vragen mag? En is dat iets waar je pas tijdens je promotie achter bent gekomen?
Nouja, je hebt in elk geval nog 2 jaar om rond te kijken wat je nog meer kunt gaan doen. :)
spoiler want offtopic:
SPOILER
Ik heb er het geduld niet voor denk ik. Mijn promotie vind ik al een stuk leuker dan mijn masterthesis eigenlijk, omdat ik nu veel toegepaster bezig ben (voor zover je van toegepast kunt spreken). Heb er absoluut geen spijt van dat ik ben gaan promoveren, maar ik merk dat er zoveel meer dingen zijn die mijn interesse hebben dan 1 project waar je vier jaar lang aan werkt. Ik vind de bij-zaken denk ik leuker dan het onderzoek doen an sich (bijv, conferenties ideeen uitwisselen met collega's, contacten met andere groepen onderhouden, het regelen van een klein symposium of een studiereis voor mijn collega's, ervaren op wat voor manier de 'processen' binnen de groep hier plaatsvinden en daar wat mee doen om projecten efficienter te maken en mensen 'blijer' met hun werk) dus ik wil daarmee niet verder op een universiteit. Misschien dat kleinere concrete projecten binnen een bedrijf wat voor mij zijn.
Ik heb verder een hekel aan mensen zonder veel (werk)ervaring die 'manager' willen worden, dus ik zal ook zeker niet roepen dat ik dat wil doen. Iets met techniek/wetenschap maar dan dus niet het harde onderzoek lijkt me wel erg interessant. Maar wat dat iets dan precies is? Wie het weet mag het zeggen :P.
conlechedinsdag 7 juni 2011 @ 14:59
quote:
11s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:56 schreef Probability het volgende:

[..]

In combinatie met de TT :D!
:')

Bolletje!!!
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 15:04
3000 :o.

Meh, de bieb verdient lekker aan mij. Weer te laat met terugbrengen van een boek. En ik lees het niet eens :').

Droge harde worst met saus van Viz, nom!
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 15:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:04 schreef Viking84 het volgende:
3000 :o.
Inderdaad ja... :o
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:56 schreef Quinazoline het volgende:

[..]

spoiler want offtopic:
SPOILER
Ik heb er het geduld niet voor denk ik. Mijn promotie vind ik al een stuk leuker dan mijn masterthesis eigenlijk, omdat ik nu veel toegepaster bezig ben (voor zover je van toegepast kunt spreken). Heb er absoluut geen spijt van dat ik ben gaan promoveren, maar ik merk dat er zoveel meer dingen zijn die mijn interesse hebben dan 1 project waar je vier jaar lang aan werkt. Ik vind de bij-zaken denk ik leuker dan het onderzoek doen an sich (bijv, conferenties ideeen uitwisselen met collega's, contacten met andere groepen onderhouden, het regelen van een klein symposium of een studiereis voor mijn collega's, ervaren op wat voor manier de 'processen' binnen de groep hier plaatsvinden en daar wat mee doen om projecten efficienter te maken en mensen 'blijer' met hun werk) dus ik wil daarmee niet verder op een universiteit. Misschien dat kleinere concrete projecten binnen een bedrijf wat voor mij zijn.
Ik heb verder een hekel aan mensen zonder veel (werk)ervaring die 'manager' willen worden, dus ik zal ook zeker niet roepen dat ik dat wil doen. Iets met techniek/wetenschap maar dan dus niet het harde onderzoek lijkt me wel erg interessant. Maar wat dat iets dan precies is? Wie het weet mag het zeggen :P.
Ah okee, duidelijk. :) Ik zou ook niet direct weten waar je dat kunt doen, maar je weet in elk geval goed wat je wel en niet wilt, dat is al heel wat.
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 15:09
Watte 3000?
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 15:10
Ooh, als ik straks klaar ben ga ik ook weer naar de bieb. O+ Gewóne boeken lezen, als ontspanning. :o

Maria: @ jouw post!
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 15:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:09 schreef MariaEtcetera het volgende:
Watte 3000?
:').
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 15:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:10 schreef Viking84 het volgende:

[..]

:').
Hey niet zo hè, jij snapt ook weleens iets niet. :P

Okee, nu ga ik echt iets nuttigs doen en als ik nog terugkom mogen jullie me schoppen.
uniekhoorndinsdag 7 juni 2011 @ 15:16
2 uur gewandeld, 2 1/2 uur in de tuin gewroet, 1 uur gedweild en gestoft.
Vind dat ik zo wel een biertje mag :9
Straks komen er nog menschen langs en dan gaan we lekker uit eten met zijn 12' en
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 15:24
Ohzo! Ja internationaal en lokaal he. Ik dácht dat het 3000 was iig :+
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 15:25
quote:
12s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:12 schreef Mini. het volgende:

[..]

Hey niet zo hè, jij snapt ook weleens iets niet. :P

Okee, nu ga ik echt iets nuttigs doen en als ik nog terugkom mogen jullie me schoppen.
Vandaag of áls je überhaupt terugkomt? >:)
Probabilitydinsdag 7 juni 2011 @ 15:26
Weer een lamlendige dag vandaag, zin in mooiweer, zin in morgen.
MarMardinsdag 7 juni 2011 @ 15:32
is het al bijna weekend? *O*

* MarMar heeft zin in komend weekend!
Probabilitydinsdag 7 juni 2011 @ 15:36
Zijn er bloemen die als ik ze nu zaai in de tuin de hele zomer bloeien? Heb er niet echt verstand van :P

Is niet een hele zonnige plek trouwens, eerder schaduwrijk. O en het liefst mooi en goedkoop :')

Eigenlijk wil ik rozen/stokrozen/klaprozen maar die groeien zeker niet zo snel?
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 15:39
Zo, die nieuwe foon is er. Kan alleen de achterkant niet los krijgen en ga natuurlijk niet net zo lang trekken tot of mijn nagels aan gort zijn of die achterkant. Irritant, want nu kan ik hem niet opladen. Foon is van Mark dus, niet van mij ;).
Anyway. Zo maar even shoarma scoren bij de super :9.
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 15:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:24 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ohzo! Ja internationaal en lokaal he. Ik dácht dat het 3000 was iig :+
jullie spreke in geheimtaal voor mij!
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 15:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:48 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

jullie spreke in geheimtaal voor mij!
Ging over een vacature bij een uni waar kennelijk een BOEL reacties op waren gekomen :P Ik begin me nu wel af te vragen of ik het niet verkeerd onthouden heb, overigens :+
Phaidradinsdag 7 juni 2011 @ 15:56
2 berichten onder elkaar op nu.nl:
http://www.nu.nl/gezondhe(...)dan-overgewicht.html
http://www.nu.nl/gezondheid/2533984/toegeven-verleiding-goed.html

Daar gaan we met onze goede bedoelingen ;( .
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 16:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:25 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Vandaag of áls je überhaupt terugkomt? >:)
:6

Goh wat netjes, ik had een klacht gestuurd naar Blokker en ze bellen binnen een half uur al terug. :) Terwijl het niet eens iets ernstigs is, meer een suggestie voor duidelijkere communicatie.
Ik had dus tuinmeubels besteld, nog speciaal gevraagd of ze wel op tijd aan zouden komen omdat we ze binnenkort nodig hebben en het meisje in de winkel zei "waarschijnlijk wel hoor", krijg ik nu iemand van een extern transportbedrijf aan de lijn die zegt "nee hoor, wij werken standaard met een termijn van 10 werkdagen". Fijn dat ze dat in de winkel dan ook weten. :+

Zo, en nu ga ik mijn energie weer besteden aan nuttigere dingen. Ook een geruststellend mailtje gehad van scriptiebegeleidster intussen, dus ik zie het alweer wat meer zitten. :)
Probabilitydinsdag 7 juni 2011 @ 16:08
O ik heb hele leuke huisgenoten!
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 16:08
M is wb de katjes trouwens net als Tink d'r man met de kinderen:'). Hele verhalen over de katjes houden tegen mijn ouders, terwijl ik gewoon weet dat het ze geen donder interesseert _O-.
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 16:09
* Viking84 mini een knetterharde schop onder dr kont geeft :9.

En mezelf ook, want ik ga even naar de AH! Eindelijk kan het :').
V1z0Rdinsdag 7 juni 2011 @ 16:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:56 schreef Phaidra het volgende:
2 berichten onder elkaar op nu.nl:
http://www.nu.nl/gezondhe(...)dan-overgewicht.html
http://www.nu.nl/gezondheid/2533984/toegeven-verleiding-goed.html

Daar gaan we met onze goede bedoelingen ;( .
Joh, vrouwen worden chagrijnig wanneer ze iets wordt onthouden? Nooit verwacht... :')
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 16:12
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 16:06 schreef Mini. het volgende:
Zo, en nu ga ik mijn energie weer besteden aan nuttigere dingen. Ook een geruststellend mailtje gehad van scriptiebegeleidster intussen, dus ik zie het alweer wat meer zitten. :)
O+ *O*

Kijk, da's het betere nieuws!

Ik heb mn CV al wat bijgewerkt en ben op zoek geweest naar vacatures, nu wie ein idiöt aan de skripzi :P *skripziboks met mini*
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 16:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 16:10 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Joh, vrouwen worden chagrijnig wanneer ze iets wordt onthouden? Nooit verwacht... :')
Tip: geen vrouwen afzeiken in een vrouwentopic :P.
Syrenadinsdag 7 juni 2011 @ 16:13
Succes Mini!

Mijn diploma is binnen 8-) Ze kwamen gewoon vandaag weer langs, ondanks dat ik morgen had afgesproken. Maar ik was thuis *O* *O* *O*
M'n puntenlijst van alle jaren zat er ook bij :') zesjes FTW. Maar ik heb Ellis en het verbreinen gelezen inmiddels, dus ik zeg gewoon dat mijn brein nog lang niet klaar was voor de uni toen :+

En daarna ben ik met een rosebiertje in de tuin gaan zitten en halverwege het flesje kreeg ik ineens zin om mijn sollicitatie voor te bereiden, dus daar ben ik mee bezig.

Morgen weer wachten op een pakketje, dan komt m'n externe harde schijf eindelijk. Een blauwe O+ had eerst een groene, maar die was ineens uitverkocht }:|
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 16:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:56 schreef Phaidra het volgende:
2 berichten onder elkaar op nu.nl:
http://www.nu.nl/gezondhe(...)dan-overgewicht.html
http://www.nu.nl/gezondheid/2533984/toegeven-verleiding-goed.html

Daar gaan we met onze goede bedoelingen ;( .
Je kunt ook niet op alle gebieden altijd de teugels strak houden toch, als het niet eten is dan moet je wel ergens anders aan toegeven. Misschien dat het daarom zo vaak over schoenen gaat hier. :P
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 16:09 schreef Viking84 het volgende:
* Viking84 mini een knetterharde schop onder dr kont geeft :9.

En mezelf ook, want ik ga even naar de AH! Eindelijk kan het :').
:9 ~O>
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 16:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 16:12 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

O+ *O*

Kijk, da's het betere nieuws!

Ik heb mn CV al wat bijgewerkt en ben op zoek geweest naar vacatures, nu wie ein idiöt aan de skripzi :P *skripziboks met mini*
*boks*! O+

Ok, nu ga ik echt...
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 16:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:56 schreef Phaidra het volgende:
2 berichten onder elkaar op nu.nl:
http://www.nu.nl/gezondhe(...)dan-overgewicht.html
http://www.nu.nl/gezondheid/2533984/toegeven-verleiding-goed.html

Daar gaan we met onze goede bedoelingen ;( .
Alsof wij onszelf nooit iets toestaan :')
*tweede magnum almond wegtikt*

Bij die jojo-muizen hebben ze vetrijk, vetarm en jojo met elkaar vergeleken. Welk type vet?
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 16:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:16 schreef Probability het volgende:
Door die nieuwe poster mijn beinvloedbaarheid zit er nu ovenfriet in mijn oven }:|!
Sinds Tink drop eet, doe ik dat ook significant vaker :')
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 16:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 16:23 schreef loveli het volgende:

[..]

Sinds Tink drop eet, doe ik dat ook significant vaker :')
mm..drop!
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 16:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:35 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Je kunt ook altijd docent worden op het HBO. Da's leuk O+
Lijkt me ook erg leuk voor de leerlingen, Maria voor de klas.
uniekhoorndinsdag 7 juni 2011 @ 16:34
ff snel, kunnen deze laarzen?
Heb bijna niks anders, zwarte pumps maar die vink niet mooi :')

001-7.jpg
MarMardinsdag 7 juni 2011 @ 16:36
ik vind van wel :)
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 16:37
funny-pictures-history-i-just-want-what-every-normal-girl-wants-i-want-to-levitate-in-paris.jpg
Ewelinadinsdag 7 juni 2011 @ 16:37
Kan prima uniek! Wat een figuurtje O+
MarMardinsdag 7 juni 2011 @ 16:41
En wat Ewelina zegt idd!! O+ beauty!
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 16:43
SPOILER
funny-pictures-history-the-original-cup-was-bigger.jpg
sorry
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 16:43
Uniek, blonde stoot!
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 16:47
Uniek O+ En laarzen kunnen prima vinnik, zeker met dat jurkje!

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 16:33 schreef loveli het volgende:

[..]

Lijkt me ook erg leuk voor de leerlingen, Maria voor de klas.
Daar ben ik een beetje bang voor wel :+ :')
Laurelinedinsdag 7 juni 2011 @ 16:52
Lijstje tnt:
O: grapefruitsap, 2 boterhammen mortadella
T: 3 cappuccino, indische saucijs
L: heel geroosterd stokbrood met darop een berg van stukjes tomaat met veel verse pesto
T: snoepjes en optimel appelkaneelkwark
V1z0Rdinsdag 7 juni 2011 @ 16:54
:o heel stokbrood Lau?
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 16:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 16:54 schreef V1z0R het volgende:
:o heel stokbrood Lau?
Waarom denk je dat de term "Laurelientje" bestaat?
V1z0Rdinsdag 7 juni 2011 @ 17:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 16:58 schreef loveli het volgende:

[..]

Waarom denk je dat de term "Laurelientje" bestaat?
Omdat een half stokbrood niet genoeg was?
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 17:02
Meh, niezen met fijngemalen worteltjes in je mond sucks :').
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 17:07
Uitvergaderd. Pff en gelijk kneitergaar. Even bedenken waar ik ook alweer op wilde reageren..
Muis006dinsdag 7 juni 2011 @ 17:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:02 schreef Viking84 het volgende:
Meh, niezen met fijngemalen worteltjes in je mond sucks :').
He bah _O- mijn moeder's buurjongetje nieste vroeger eens met kauwgom in zijn mond, dat kwam vast te zitten in een holte en ging rotten :') kwamen ze maanden later achter want hij had opeens zo'n slechte adem.
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 17:08
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:07 schreef Muis006 het volgende:

[..]

He bah _O- mijn moeder's buurjongetje nieste vroeger eens met kauwgom in zijn mond, dat kwam vast te zitten in een holte en ging rotten :') kwamen ze maanden later achter want hij had opeens zo'n slechte adem.
En dan noem je mijn post bah.

* Viking84 heeft dadelijk geen trek meer in shoarma ;(.
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 17:08
Ik wist helemaal niet dat kauwgom ook kan rotten trouwens! :o. Weer wat geleerd :P.
Muis006dinsdag 7 juni 2011 @ 17:09
themoreyouknow.jpg
conlechedinsdag 7 juni 2011 @ 17:10
Ik heb een Koekie-vervoer-rugzakje gekocht! Dan kan hij soms mee op trektocht in Frankrijk! *O*

Verder kocht ik een stuk oude kaas bij de kaasboer. Die begon een heel lang en onsamenhangend verhaal, wat maar niet opschoot en ik weet niet of het bij zijn geboorte al mis was, maar het klonk echt alsof hij niet helemaal goed was. Toen hij na 10 minuten het stuk kaas eindelijk had afgesneden en ik al wist dat zijn broer op vakantie was in Turkije, bij de KLM werkte, goed verdiende, ondanks dat hij maar 90% werkte en dat hij het jammer vond dat ze geen personeel meer aannamen, liet hij het stuk kaas vallen. Hij stond ermee op en deed het toch in een papiertje.

Ik was nogal stupéfait, maar was zijn verhalen zo zat en had zoo geen zin in nog 10 minuten fake glimlachen en oh ja, echt? zeggen, dat ik er niks van heb gezegd. :') Goed voor de weerstand!
anna82dinsdag 7 juni 2011 @ 17:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:42 schreef Viking84 het volgende:
Op het werk van M hadden ze laatst een pepper contest. Begonnen deelnemers te zweten en rood uit te slaan enzo :')
Al bijlezend: ik wil werken waar M werkt!

En verder:

SPOILER
Bij de uitvaart kwam ik als een van de eersten de aula binnen en daar zag ik, helemaal alleen in zo'n grote ruimte, een lamgeslagen man met twee verdrietige dochters. Het was zo overduidelijk een incompleet gezin, zo verloren zonder moeder :{ suck.
conlechedinsdag 7 juni 2011 @ 17:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:11 schreef anna82 het volgende:

[..]

Al bijlezend: ik wil werken waar M werkt!

En verder:

SPOILER
Bij de uitvaart kwam ik als een van de eersten de aula binnen en daar zag ik, helemaal alleen in zo'n grote ruimte, een lamgeslagen man met twee verdrietige dochters. Het was zo overduidelijk een incompleet gezin, zo verloren zonder moeder :{ suck.
Oh, dat is inderdaad een hartverscheurend beeld wat je daar schetst. :{
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 17:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:11 schreef anna82 het volgende:

[..]

Al bijlezend: ik wil werken waar M werkt!

En verder:

SPOILER
Bij de uitvaart kwam ik als een van de eersten de aula binnen en daar zag ik, helemaal alleen in zo'n grote ruimte, een lamgeslagen man met twee verdrietige dochters. Het was zo overduidelijk een incompleet gezin, zo verloren zonder moeder :{ suck.
Aww... -O-.
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 17:13
Lol Co, nu weer een andere kaasboer zoeken? :P.
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 17:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:11 schreef anna82 het volgende:

[..]

Al bijlezend: ik wil werken waar M werkt!

En verder:

SPOILER
Bij de uitvaart kwam ik als een van de eersten de aula binnen en daar zag ik, helemaal alleen in zo'n grote ruimte, een lamgeslagen man met twee verdrietige dochters. Het was zo overduidelijk een incompleet gezin, zo verloren zonder moeder :{ suck.
... ;( *slik*

:* voor Anna.
conlechedinsdag 7 juni 2011 @ 17:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:13 schreef Viking84 het volgende:
Lol Co, nu weer een andere kaasboer zoeken? :P.
Gewoon weer bij de Appie voortaan. :+

Ik eet die kaas gewoon op hoor. Ik laat zelf ook weleens wat vallen. :')
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 17:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:15 schreef conleche het volgende:

[..]

Gewoon weer bij de Appie voortaan. :+

Ik eet die kaas gewoon op hoor. Ik laat zelf ook weleens wat vallen. :')
Ja maar bij jou weet je iig wat op de vloer gelegen heeft :+.
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 17:16
Wedden dat ze die kaas nu niet meer opeet? >:)
anna82dinsdag 7 juni 2011 @ 17:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:16 schreef Viking84 het volgende:
Wedden dat ze die kaas nu niet meer opeet? >:)
Van kaas kun je best iets afsnijden, dan is hij weer als nieuw! Tenminste, dat doe ik ook met beschimmelde kaas.
Muis006dinsdag 7 juni 2011 @ 17:17
Viezer dan from-unda cheese :Y

Dat is pas een bedrijfsslogan.

:* voor Anna, hoewel niet echt gepast in deze ranzige post.
conlechedinsdag 7 juni 2011 @ 17:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:16 schreef Viking84 het volgende:
Wedden dat ze die kaas nu niet meer opeet? >:)
Jawel, echt wel! Ik heb al gekeken en je ziet er niks aan. Die hele kaas is rotte melk, dus een bacterie meer of minder kijk ik niet naar. :+
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 17:18
srsly ik kijk hier niet meer tot ik gegeten heb.
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 17:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:18 schreef Viking84 het volgende:
srsly ik kijk hier niet meer tot ik gegeten heb.
fun_in_fungus_shirt-p2357545791022328503ybc_400.jpg
Muis006dinsdag 7 juni 2011 @ 17:21
_O-!
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 17:21
Anna.. -O- ;(
MarMardinsdag 7 juni 2011 @ 17:22
Ahw Anna :* :{
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 17:24
Is dit een goed moment om te melden dat het naar kots ruikt in de trein? *)
conlechedinsdag 7 juni 2011 @ 17:24
quote:
14s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:20 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Oh! Zo'n soort shirtje wil ik in het effen wit. Waar te koop? Overal zit stretch in en dat wil ik niet. Ik wil gewoon katoen en niet strak, maar ook niet heel slobberig, dus zoals dat schimmelshirtje! Maar dan zonder schimmel! En wit!
Mini.dinsdag 7 juni 2011 @ 17:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:12 schreef conleche het volgende:

[..]

Oh, dat is inderdaad een hartverscheurend beeld wat je daar schetst. :{
Inderdaad ja... ;(

En voor iemand me gaat schoppen, ik ben best goed bezig nu!
Even een lijstje nu ik toch post...
O/L: 2 sneetjes brood met avocado (om 2 uur, dus weet niet hoe ik het moet noemen)
T: koffie met melk
T: 1x brood met kipgrillworst
T: yoghurt met cruesli (niet gezond maar wel lekker)
D: pita's met gekruide kip, champignons en andere groente die ik nog heb liggen en zelfgemaakte knoflooksaus, biertje/wijntje
anna82dinsdag 7 juni 2011 @ 17:28
Oh, jullie zijn lief!

Laten we het nu maar weer snel over leukere dingen hebben. Zoals ondergekotste moeders, dito treinen, tenenkaas en andersoortige eetlustbederfende onderwerpen, opdat we allemaal ons streefgewicht behalen!
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 17:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:28 schreef anna82 het volgende:
Oh, jullie zijn lief!

Laten we het nu maar weer snel over leukere dingen hebben. Zoals ondergekotste moeders, dito treinen, tenenkaas en andersoortige eetlustbederfende onderwerpen, opdat we allemaal ons streefgewicht behalen!
:D *;
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 17:33
Anna :*

Ondergekotste treinen laat ik aan XM over. Foto's in spoiler, pleaze.
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 17:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:33 schreef loveli het volgende:
Anna :*

Ondergekotste treinen laat ik aan XM over. Foto's in spoiler, pleaze.
Laat ik zo zeggen dat er een onwelriekende odeur uit het afvalbakje opstijgt ;(.
Probabilitydinsdag 7 juni 2011 @ 17:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:24 schreef conleche het volgende:

[..]

Oh! Zo'n soort shirtje wil ik in het effen wit. Waar te koop? Overal zit stretch in en dat wil ik niet. Ik wil gewoon katoen en niet strak, maar ook niet heel slobberig, dus zoals dat schimmelshirtje! Maar dan zonder schimmel! En wit!
Villa? WE? AA? Monki?
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 17:50
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:07 schreef Muis006 het volgende:

[..]

He bah _O- mijn moeder's buurjongetje nieste vroeger eens met kauwgom in zijn mond, dat kwam vast te zitten in een holte en ging rotten :') kwamen ze maanden later achter want hij had opeens zo'n slechte adem.
Ik moest bij m'n eerste vriendje, voor het mn vriendje was eens zo hard lachen om een (meest waarschijnlijk heel stom) grapje dat hij maakte, terwijl ik net een hap yoghurt met muesli genomen had. Het kwam nog net niet uit m'n oren, maar wel uit m'n neus en mond...

Boh, daar heb ik me zo lang voor geschaamd!
Muis006dinsdag 7 juni 2011 @ 17:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:50 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Ik moest bij m'n eerste vriendje, voor het mn vriendje was eens zo hard lachen om een (meest waarschijnlijk heel stom) grapje dat hij maakte, terwijl ik net een hap yoghurt met muesli genomen had. Het kwam nog net niet uit m'n oren, maar wel uit m'n neus en mond...

Boh, daar heb ik me zo lang voor geschaamd!
Hahaha aww.

Ik vind het verhelderend om te lezen dat iedereen van die verhalen heeft waar hij zich kapot voor schaamt.
Ewelinadinsdag 7 juni 2011 @ 18:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:50 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Ik moest bij m'n eerste vriendje, voor het mn vriendje was eens zo hard lachen om een (meest waarschijnlijk heel stom) grapje dat hij maakte, terwijl ik net een hap yoghurt met muesli genomen had. Het kwam nog net niet uit m'n oren, maar wel uit m'n neus en mond...

Boh, daar heb ik me zo lang voor geschaamd!
Ik heb dat een keer gehad met cola. Niet fijn :X
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 18:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:56 schreef Muis006 het volgende:

[..]

Hahaha aww.

Ik vind het verhelderend om te lezen dat iedereen van die verhalen heeft waar hij zich kapot voor schaamt.
Wel he :D

Arm Jätje!
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 18:24
:W zo teruglezen, eerst lijstje :Y)

O: boterham kaas en boterham biefstukworst
T: nootjes (mix met wat zeezout)
L: Griekse yoghurt met verse perzik
T: nog wat nootjes en een glas cola :@
D: Verse erwtjes (zelf geplukt :+ ) met worteltjes (groentenboer) en een grote hamburger (home made) plus nieuwe aardappeltjes uit de oven :9 en een beetje yogurt mayo (kleine el).
T: rozemarijncrackers
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 18:35
Hoi, eten op! En ik heb gewoon écht niet meer hier gekeken na die smeerpijperij van Muis! :o.
_O_ voor mij!
HenkPietKlaasWimdinsdag 7 juni 2011 @ 18:39
Ik smelt hier! En de outlet gister viel tegen, heb alleen maar babykleding en t-shirts gekocht!
Vandaag gelukkig een herkansing. :p
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 19:13
Lijstje!

O: drie volkorenbeschuiten, 2x kaas, 1x ozzewoz
L: twee sneetjes brood met twee gebakken eieren met wat geraspte kaas
T: glas rode vruchten-sap
T: stukje chorizo
T: twee volkorenbeschuiten met hagelslag
T: blokje kaas @ AH
D: mexican rib met snijbonen en appelmoes

:Y)
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 19:16
Lichte volkorenbeschuiten-verslaving :+ Gaat vanzelf wel weer over :P
MevrouwPuffdinsdag 7 juni 2011 @ 19:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:56 schreef Muis006 het volgende:

[..]

Hahaha aww.

Ik vind het verhelderend om te lezen dat iedereen van die verhalen heeft waar hij zich kapot voor schaamt.
SPOILER
Tweede date met vriendlief. We hadden gezellig ergens gegeten en liepen naar m'n huis.
Hij zei dat ie migraine had en zich niet zo lekker voelde.
In het begin van m'n straat kotste hij recht aan de voordeur van m'n verre buren
Edit: ik had dus gekookt ;(
kwakz0rdinsdag 7 juni 2011 @ 19:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 15:36 schreef Probability het volgende:
Zijn er bloemen die als ik ze nu zaai in de tuin de hele zomer bloeien? Heb er niet echt verstand van :P

Is niet een hele zonnige plek trouwens, eerder schaduwrijk. O en het liefst mooi en goedkoop :')

Eigenlijk wil ik rozen/stokrozen/klaprozen maar die groeien zeker niet zo snel?
stokrozen bloeien pas in het tweede jaar. als je die nu zaait en laat opkomen zijn t alleen groene bladeren, dan sterven ze af, en volgende zomer heb je dan planten met bloemen. daarna komen ze elk jaar op.
bij Hema en t tuincentrum hebben ze wel van die zakkies met "bloemengazon" en "japanse bloementuin" of "witte zomerbloeiers" enzo. kost 1,50. niet moeilijk doen met uitplanten, gewoon zaaien en water geven tot ze opkomen. kan best snel gaan met dit weer :Y

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 16:13 schreef Syrena het volgende:
Succes Mini!

Mijn diploma is binnen 8-) Ze kwamen gewoon vandaag weer langs, ondanks dat ik morgen had afgesproken. Maar ik was thuis *O* *O* *O*
M'n puntenlijst van alle jaren zat er ook bij :') zesjes FTW. Maar ik heb Ellis en het verbreinen gelezen inmiddels, dus ik zeg gewoon dat mijn brein nog lang niet klaar was voor de uni toen :+

En daarna ben ik met een rosebiertje in de tuin gaan zitten en halverwege het flesje kreeg ik ineens zin om mijn sollicitatie voor te bereiden, dus daar ben ik mee bezig.

Morgen weer wachten op een pakketje, dan komt m'n externe harde schijf eindelijk. Een blauwe O+ had eerst een groene, maar die was ineens uitverkocht }:|
toch je diploma? wat tof!

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 17:02 schreef Viking84 het volgende:
Meh, niezen met fijngemalen worteltjes in je mond sucks :').
ja, dat er dan s avonds ineens nog een stuk wortel achteruit je neus komt. met van die gnorkgeluiden.

genante verhalen... eh...
SPOILER
veel verder dan heel erg dronken worden en daarbij vooral veel huilen en uiteindelijk over mn nek gaan midden in een bar/dancing kom ik niet.... dat ik scheten laat is vriendje al een poos van op de hoogte, en dat doet ie zelf ook, dus dat vind ik eigenlijk wel relaxed.
Quinazolinedinsdag 7 juni 2011 @ 19:22
Mijn cappuchino T is veranderd in een raketje en een paar rozemarijn crackers.
D werd verse pasta met een beetje rucola.

Net hardgelopen maar het ging niet lekker. Waarom zijn al die mensen hun honden aan het uitlaten om deze tijd? En waarom zitten de enge honden niet aan de lijn? Ik ga het morgen gewoon nog een keer proberen :).

Nu snel douchen en dan met een vriendin een terrasje pakken :).
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 19:28
Ik ben best tevree met mijn geplande D's van vandaag en morgen! *O* Morgen heb ik Catalaanse worstjes met gegrilde courgette/paprika/ui :7
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 19:34
Vanavond kip'shoarma' ipv nasi, daar had ik ontzetten veel meer trek in :9 eten wel laat :o
Probabilitydinsdag 7 juni 2011 @ 19:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 19:19 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

stokrozen bloeien pas in het tweede jaar. als je die nu zaait en laat opkomen zijn t alleen groene bladeren, dan sterven ze af, en volgende zomer heb je dan planten met bloemen. daarna komen ze elk jaar op.
bij Hema en t tuincentrum hebben ze wel van die zakkies met "bloemengazon" en "japanse bloementuin" of "witte zomerbloeiers" enzo. kost 1,50. niet moeilijk doen met uitplanten, gewoon zaaien en water geven tot ze opkomen. kan best snel gaan met dit weer :Y

Bedankt voor de tips!!
#ANONIEMdinsdag 7 juni 2011 @ 19:47
Nog maar 12 dagen lesgeven *O*. Poeh. Vermoeiende dag. Niet bijgelezen, maar las wel iets over gênante ervaringen.. ik was een keer bij schoonfamilie en zei "ik schud het flesje bessensaus wel even, voor over het ijs". Zat de dop los :{ . Auw.

Lijstje vandaag:
O - yoghurt met twee kiwi's en muesli, thee
T - boterham pindakaas
L - twee boterhammen kaas/komkommer, kop champignonsoep
T - appel, thee
T - dun plakje cake :@ honger en koffie met melk
D - risotto met 99.gif broccoli 99.gif en kip en tomaten en olijven

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-06-2011 19:48:32 ]
#ANONIEMdinsdag 7 juni 2011 @ 19:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 14:11 schreef Mini. het volgende:

[..]

Dan kun je toch zorgen dat wát je eet ook rijk is aan gezonde dingen? Dus geen crackers en sla waar verder niks nuttigs in zit, maar volle yoghurt, noten, andere groente...
oke goede tip, thanks :Y
Perruchedinsdag 7 juni 2011 @ 20:15
Hoi!

Bijgelezen :)

*O* voor Syrena's diploma, ook voor Maria en Mini omdat ze het kunnen gebruiken, rest ben ik vergeten.

Vieze praatjes? Kan er nu niet opkomen maar genoeg :')
Perruchedinsdag 7 juni 2011 @ 20:17
En gaar +1

Lijstje:

O: 4-granen muesli met sojamelk, druiven en aardbeien
T: kwart croissant
L: klein bakje groene groenten, 1 punt quiche courgette/zalm
T: 2 happen taart
T: notenreep
D: aardappels uit de oven, halve stronk broccoli
T: minimagnum

B: hele dag rondlopen, trap op trap af.
MarMardinsdag 7 juni 2011 @ 20:21
Oh genant verhaal heb ik ook nog wel...

SPOILER
Lang geleden, oudjaarsfeestje met vrienden zoals we elk jaar deden in onze studententijd, eerst bij ouders, na 1 uur bij een van ons thuis.. ik had mijn been in het gips en zou daarom maar blijven logeren. Er was een of ander nieuw drankje op de markt wat ik net iets te enthousiast geprobeerd heb en eenmaal in bed kwam het weer omhoog..
Met een gipspoot van je lies tot je voet kom je echter niet zo snel uit bed... :')
_aurum_dinsdag 7 juni 2011 @ 20:32
lijstje vandaag:

O: smoothie+ nootjes
T: zoete aardappel en kalkoenfilet
L: broodje frikandel met mosterd, broodje rookvlees, broodje filet americain
T: havermoutshake
D: aardappeltjes, rode kool en vis.

volgens mij ben ik weer afgevallen, ondanks de troep van de afgelopen dagen :') Wel crappy geslagen vannacht, dus morgen weer de sportschool in.

Anna :* en Syrena *O*
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 20:38
Nou, die vent die langs zou komen voor 't laminaat is er nog niet :')! En ik heb echt veel mails gehad :o
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 20:44
*O* http://www.csmadeiraatlanticresort.com/nl/welcome.html *O*
Geboekt O+
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 20:46
quote:
Ik vind het gebouw niet zo mooi, maar de omgeving en de inrichting.. :9! Nais heur!!
Perruchedinsdag 7 juni 2011 @ 20:46
Ziet er mooi uit MI-tje!
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 20:46 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik vind het gebouw niet zo mooi, maar de omgeving en de inrichting.. :9! Nais heur!!
Ik ook niet ;) maar de fraaie gebouwen waren de recencies niet al te best over :@ en we willen dit jaar echt niks geen gekkigheid.
Ritualsdinsdag 7 juni 2011 @ 20:47
quote:
Topless mediteren!
Blurred86dinsdag 7 juni 2011 @ 20:47
lijstjesdump zonder bij te lezen want dat is me te veel werk :7

O: havermout, banaan, volle melk
B: 35 min lopen
L: dubbele witte boterham kaas, thee met hv melk
T: dubbele witte boterham roomboter/jam
B: 35 min lopen
T: 2 kleine nectarines
D: gebakken groente (ui, aubergine, wortel, champignons), gekookte aardappels in schil, 2 gebakken eieren, ketchup.
T: perzik, koffie met volle melk
T: magere yoghurt half half naturel en aardbei

Brood is wit want dat was het enige dat ze nog hadden gisteravond laat in de winkel. Wel zo'n 'ambachtelijk' bakkersbrood, niet van dat prefab spul. Lekker :9 . Verder ben ik zo na een bijzonder belachelijk weekend best tevreden eigenlijk ^O^ ter illustratie mijn lijstje van gisteren :')

O: havermout, banaan, volle melk
T: cappuccino, scone met boter en jam
T: cappuccino
T: pint stout
T: tomatensoep, 2 sneetjes bruin sodabread
T: pint cidre (wel organic :+)
T: half portie uienringen, half portie friet +mayo en ketchup
T: pint guinness
T: 2 sneeën wit brood met pindakaas en jam
Blurred86dinsdag 7 juni 2011 @ 20:48
nice MI!
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 20:50
da's lekker iets om naar uit te kijken zeg Ml! O+
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 20:51
Scones O+ Hoe gaat alles in Verweggistan, Blurred-mademoiselle? Al leuke mensen leren kennen en goed bezig met de studie?

En woei, MI! *jaloers* :9
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 20:51
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 20:47 schreef Rituals het volgende:

[..]

Topless mediteren!
Ehhh ik heb een foto gemist?
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 20:51
Tijd voor avondeten! Fietsen ging wel lekker! *O*
Perruchedinsdag 7 juni 2011 @ 20:53
Hey Rituals, hoe gaat het nou met je eten enzo?
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 20:57
Zeg, wat zouden jullie doen?

SPOILER
Heb best wat reacties op 't laminaat, die vent is nog niet gekomen, maar er is er bijvoorbeeld één bij die was wel later met reageren, maar vertelt dat ze onlangs waterschade hebben gehad en ze dus erg op zoek zijn naar een nieuwe vloer! Dat vind ik echt vervelend voor die mensen en heb dan wel zoiets van 'ja.. dan gun ik het die wel heel erg...', maar er waren mensen eerder :') wat zouden jullie doen? :o
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 20:59
Jouw vloer, jouw keuze :).
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 20:59
ja, maar ik vroeg wat jullie zouden doen :)
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 21:00
Als die kerel niet komt opdagen, vloer toebedelen aan degene die je het gunt. Ervan uitgaand dat die anderen niet weten of ze 2e, 3e, of 4e waren?
Blurred86dinsdag 7 juni 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 20:51 schreef MariaEtcetera het volgende:
Scones O+ Hoe gaat alles in Verweggistan, Blurred-mademoiselle? Al leuke mensen leren kennen en goed bezig met de studie?

En woei, MI! *jaloers* :9
gooed! al begin ik er ook al wel een beetje naar uit te kijken om weer naar huis te gaan :@ stage gaat goed, ze zijn best tevreden over mijn werk geloof ik *) en ik kan het goed vinden met mijn collega's hier. en de stad is nog steeds tof O+

@Mo, lekker weggeven aan wie je wilt! je bent de anderen die gereageerd hebben toch niets verplicht? behalve als je al tegen een ander hebt gezegd dat als de eerste persoon hem niet wil dat zij hem dan krijgen oid, dan zou ik hem wel aan die persoon geven denk ik.
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 20:57 schreef motorbloempje het volgende:
Zeg, wat zouden jullie doen?

SPOILER
Heb best wat reacties op 't laminaat, die vent is nog niet gekomen, maar er is er bijvoorbeeld één bij die was wel later met reageren, maar vertelt dat ze onlangs waterschade hebben gehad en ze dus erg op zoek zijn naar een nieuwe vloer! Dat vind ik echt vervelend voor die mensen en heb dan wel zoiets van 'ja.. dan gun ik het die wel heel erg...', maar er waren mensen eerder :') wat zouden jullie doen? :o
MP reacties?
MevrouwPuffdinsdag 7 juni 2011 @ 21:01
Heb wel eens een gratis koelkastje op marktplaats beloofd aan degene die het het hardste nodig had :P
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 21:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:00 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

MP reacties?
ja :)
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 21:04
Mo: als die ander een afspraak niet is nagekomen ben je niks verplicht denk ik. Heb je een telefoonnummer ofzo? Misschien even laten weten dat je, nu hij zijn afspraak niet is nagekomen, andere reageerders ook een kans gaat geven oids.

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:00 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

gooed! al begin ik er ook al wel een beetje naar uit te kijken om weer naar huis te gaan :@ stage gaat goed, ze zijn best tevreden over mijn werk geloof ik *) en ik kan het goed vinden met mijn collega's hier. en de stad is nog steeds tof O+

Haha brings back memories :D Klinkt goed gelukkig O+ Ook al is Thuis Best, je kunt de tijd tot je naar huis mag iig comfortabel overbruggen!
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 21:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:04 schreef MariaEtcetera het volgende:
Mo: als die ander een afspraak niet is nagekomen ben je niks verplicht denk ik. Heb je een telefoonnummer ofzo? Misschien even laten weten dat je, nu hij zijn afspraak niet is nagekomen, andere reageerders ook een kans gaat geven oids.

[..]

Haha brings back memories :D Klinkt goed gelukkig O+ Ook al is Thuis Best, je kunt de tijd tot je naar huis mag iig comfortabel overbruggen!
Hij zou hier tussen 7 en half 8 zijn... :X :')!
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 21:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:03 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

ja :)
oh nou dan kies ik toch echt wel zelf.
Ritualsdinsdag 7 juni 2011 @ 21:12
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 20:51 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Ehhh ik heb een foto gemist?
Zie de spa-gallerij :+.
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 21:15
waterschademeneer gemaild. Wacht nog even de avond af, Mr.Mo had blijkbaar gezegd dat we er de hele avond zouden zijn, en dan laat ik 't 'm morgen weten.

Jemig, een run op ons laminaat! :o _O-

Oh, en Vork (je weet wel, van FOK!) koopt ons gasfornuis over! :)
MevrouwPuffdinsdag 7 juni 2011 @ 21:16
Fijn Mo!
Moet je nog veel kwijt?
Ritualsdinsdag 7 juni 2011 @ 21:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 20:53 schreef Perruche het volgende:
Hey Rituals, hoe gaat het nou met je eten enzo?
Lief dat je het vraagt.
SPOILER
quote:
Nog niet goed. Deze maand is het erg druk, maar ik denk er voorzichtig af en toe aan om daarna hulp te zoeken. Maar die stap is nog behoorlijk groot, ik moet nog even wennen aan het idee. Hoop het nog steeds zelf op te lossen [/eigenwijs] :+. Mijn gedachten is/was 'nieuw huisje, nieuwe start wat betreft eten' oO<.
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 21:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:12 schreef Rituals het volgende:

[..]

Zie de spa-gallerij :+.
:D kwijl kwijl!
Kan er alleen geen prijzen van vinden van die spa.
Ritualsdinsdag 7 juni 2011 @ 21:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:17 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

:D kwijl kwijl!
Kan er alleen geen prijzen van vinden van die spa.
:D.
Wanneer gaan jullie? Ik heb ook zin in vakantie O+.
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 21:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:16 schreef MevrouwPuff het volgende:
Fijn Mo!
Moet je nog veel kwijt?
Nog een TV-meubel, fauteuil.. een tv..

De bank wordt vrijdag al opehaald _O- die had ik vandaag op gratisoptehalen.nl gezet (net als de fautueil) en was daarnet al een reactie op. Maar die vent had alleen vrijdag een busje en de gelegenheid dus, maargoed, dat moet dan maar. Zit toch altijd aan de eettafel achter de laptop O-)
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 21:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:15 schreef motorbloempje het volgende:
waterschademeneer gemaild. Wacht nog even de avond af, Mr.Mo had blijkbaar gezegd dat we er de hele avond zouden zijn, en dan laat ik 't 'm morgen weten.

Jemig, een run op ons laminaat! :o _O-

Oh, en Vork (je weet wel, van FOK!) koopt ons gasfornuis over! :)
Hadden wij ook :Y en ze deden nog leuke biedingen ook.
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 21:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:18 schreef Rituals het volgende:

[..]

:D.
Wanneer gaan jullie? Ik heb ook zin in vakantie O+.
September :)
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 21:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:16 schreef Rituals het volgende:

[..]

Lief dat je het vraagt.
SPOILER
[..]

Ik denk dat dat heel verstandig is :).
Goodbyedinsdag 7 juni 2011 @ 21:28
Hallo :W *binnen valt met een lijstje*

O: yoghurt met muesli
T: appel, boterham jam
L: pistoletje filet americain
T: boterham jam
T: bakje naturel chips, appelsap
D: tagliatelle met zalm/courgette, sperziebonen, paar stukje stokbrood met hummus
T: klein puntje taart (verse aardbeien :o :9~ ), verse muntthee

De laatste twee T's en D waren bij schoonmoeders :+
Audreyootdinsdag 7 juni 2011 @ 21:33
Ben nu met Keto dieetje bezig, werkt super :D Ben al 6 kilo kwijt in een week :D

O: 3 eieren, visolie, multivit
T: whey shake (eiwitten)
L: 75g kip of vis met groene salade
T: whey shake en een handje noten (geen pinda's)
D: 75 g zalm met broccoli
Avondsnack: 75g kip met groene salade

En geen hongergevoel ^O^
(het is de bedoeling dat je dus veel eiwit en geen koolhydraten eet voor ongeveer 2 weken, daarna langzaam opbouwen)
uniekhoorndinsdag 7 juni 2011 @ 21:43
Wokdieet:
Heeeeeeeeeel veeeeeeel groente, lekker vlees, veel garnalen, slagroom met aardbeien en ijs en soep en eigengemaakte chocolade en sushi en... en...

vol :D

Dat was de verjaardag van mijn meneer..
Gelukkig kreeg ie ook nog een plant, de twee die we hadden waren dood kwam ik vandaag achter :')
Viking84dinsdag 7 juni 2011 @ 21:54
quote:
17s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:33 schreef Audreyoot het volgende:
Ben nu met Keto dieetje bezig, werkt super :D Ben al 6 kilo kwijt in een week :D

O: 3 eieren, visolie, multivit
T: whey shake (eiwitten)
L: 75g kip of vis met groene salade
T: whey shake en een handje noten (geen pinda's)
D: 75 g zalm met broccoli
Avondsnack: 75g kip met groene salade

En geen hongergevoel ^O^
(het is de bedoeling dat je dus veel eiwit en geen koolhydraten eet voor ongeveer 2 weken, daarna langzaam opbouwen)
Omg 6 kilo in een week. Naja, vertel je het hier over een tijdje ook even als je weer flink bent aangekomen? :).
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 22:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:43 schreef uniekhoorn het volgende:
Wokdieet:
Heeeeeeeeeel veeeeeeel groente, lekker vlees, veel garnalen, slagroom met aardbeien en ijs en soep en eigengemaakte chocolade en sushi en... en...

vol :D

Dat was de verjaardag van mijn meneer..
Gelukkig kreeg ie ook nog een plant, de twee die we hadden waren dood kwam ik vandaag achter :')
Gefeliciteerd met je aanstaande O+ O+ :*

en Wokken kan af en toe zó lekker zijn. Ik neem dan alleen maar heel veel groenten, garnalen en wat witte rijst O+ :P
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 22:04
For Christ sake, zit nu voor de 3e maand op rij iets te corrigeren dat alleen overtikwerk is :|W
Hoe lomp kan iemand zijn, echt :')
:@
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 22:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 22:04 schreef Ml-etje het volgende:
For Christ sake, zit nu voor de 3e maand op rij iets te corrigeren dat alleen overtikwerk is :|W
Hoe lomp kan iemand zijn, echt :')
:@
lomp? Dom bedoel je? :+
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 22:06
Gefelie MrUniek! *O*

Vik: da's wel wat kort door de bocht, ipv 'welkom' en 'hoe wil je weer gaan opbouwen' enzo :P Cootje en GeeBee hebben ook low-carb gedaan toch, met succes geloof ik?
Ml-etjedinsdag 7 juni 2011 @ 22:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 22:05 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

lomp? Dom bedoel je? :+
Oh ik kan er zo nog wel 100 verzinnen }:|
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 22:22
definitief lijstje:

T: banaan
O: vruchtenyoghurt met allbran
T: appel
L: gevulde salade met spekjes, cashews, appel en feta, karbonaadje
T: 1 chocolaatje
T: 1 knackebrod met roomkaas
D: spinazie/erwtensoep, 2 tosti's kaas.
S: 2 uur beachvolleyballen in 27 graden
T: anderhalve liter water, 0.3 liter bier.
Tinkepinkdinsdag 7 juni 2011 @ 22:23
Ik vind 6 kg in een week wel erg veel. Twee kilo lijkt me wel tof (ben ik meteen op gewicht :7 ), 4 ook nog wel (buffertje), maar 6 kg lijkt me niet echt geweldig voor je lichaam.
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 22:24
Het wordt morgen 33 graden bij je Jägar! :D
Blurred86dinsdag 7 juni 2011 @ 22:25
hier 13 graden en onweer :')
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 22:26
quote:
11s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 22:24 schreef XcUZ_Me het volgende:
Het wordt morgen 33 graden bij je Jägar! :D
Je hebt haar verwarming op afstand gesaboteerd? :o
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 22:27
21 °C di wo do vr

Actueel: Onbewolkt
Wind: ZO - 14 km/h
Luchtvochtigheid: 64% 33 °C | 14 °C 24 °C | 13 °C 22 °C | 11 °C 23 °C | 13 °C
Jagärtrutdinsdag 7 juni 2011 @ 22:31
quote:
11s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 22:24 schreef XcUZ_Me het volgende:
Het wordt morgen 33 graden bij je Jägar! :D
ja, getverdemme. Ik heb van 'smorgens 10 tot na de avond de zon vol op m'n kantoor staan, en geen zonnescherm ofzo. In dat kleine hokje van me word het dan wel 35 graden.

Maar, hier voorspellen ze wat anders, en ik vind dat de Noren (www.yr.no) het altijd goed hebben, dus daar reken ik maar op. Morgen regen!

Ben toch van plan morgen thuis te werken...
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 22:38
quote:
15s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 22:23 schreef Tinkepink het volgende:
Ik vind 6 kg in een week wel erg veel. Twee kilo lijkt me wel tof (ben ik meteen op gewicht :7 ), 4 ook nog wel (buffertje), maar 6 kg lijkt me niet echt geweldig voor je lichaam.
Da's wel zo ja. Misschien toch een teken dat je wat meer moet eten, Audrey!

Wat is trouwens het verschil met andere low-carb diëeten? De shakes ofzo?
XcUZ_Medinsdag 7 juni 2011 @ 22:42
bedtime-stories.jpg

truste :W
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 22:44
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 22:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
[ afbeelding ]

truste :W
Eep _O-

Nighty night!
Perruchedinsdag 7 juni 2011 @ 22:46
Hey Rituals, klinkt inderdaad als een goed idee. Als het niet zo goed werkt om naar jezelf te luisteren, werkt het hopelijk wel als iemand je ermee helpt :)

Succes in ieder geval!
Perruchedinsdag 7 juni 2011 @ 22:47
En hier ook slapen :Z

Als T na mijn D nog een Irish Coffee en een chocolademelk genomen :9. Morgen weer naar bodypump na 2 weken niets, ben benieuwd hoe het gaat met de nieuwe release!

Truste :W
Ritualsdinsdag 7 juni 2011 @ 22:47
Dankje! En ergens luister ik misschien juist te goed naar mezelf :P. Het is maar net hoe je het ziet :+.
motorbloempjedinsdag 7 juni 2011 @ 22:56
Zo, en de Expedit is ook uit elkaar gehaald!
De man van het laminaat is nooit meer gekomen, dus ga nu die andere man maar blij maken en dan slapen! :z
Blurred86dinsdag 7 juni 2011 @ 22:58
mijn huisgenote wist niet dat je de grijs/groenbak aan de straat moet zetten als je wilt dat ze hem legen :')
Amseldinsdag 7 juni 2011 @ 23:07
Wat een heerlijke avond O+ Goed eten, goede wijn, goede kaas, goede port, goed gezelschap :9

Heb ik iets gemist ondertussen?
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 23:12
Of je kijkt niet waar je loopt en knalt met je hoofd tegen een deur :') *pleister zoekt*
Amseldinsdag 7 juni 2011 @ 23:16
:* erop!
Chicolatedinsdag 7 juni 2011 @ 23:26
Mijn schouders vervellen opeens. Stom zweten tijdens sport. Dag bruin kleurtje ;( ...

En ik heb wel bijgelezen en leef heel erg mee met veel mensen, maar ga dat hier niet samenvatten.
MariaEtceteradinsdag 7 juni 2011 @ 23:34
Aw loveli! :* Hoofdwondjes kunnen naar bloeden!

Ik ga slapies doen 8-)
conlechedinsdag 7 juni 2011 @ 23:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 22:38 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Da's wel zo ja. Misschien toch een teken dat je wat meer moet eten, Audrey!

Wat is trouwens het verschil met andere low-carb diëeten? De shakes ofzo?
Ja, de shakes en er zit ook geen vet bij zo te zien dus behalve dat het geen KH heeft zit het ook nog eens laag calorietechnisch gezien.

Ik vind 6 kilo in een week ook erg veel, ook al zit er een vrij fors gedeelte aan vochtverlies bij. Maar goed, ieder zijn manier. De koolhydraat-opbouwfase is wel echt belangrijk dat je die goed doet! Anders zitten de verloren kilo's er zo weer bij.
lovelidinsdag 7 juni 2011 @ 23:35
Was dus zo'n deur :')
http://www.novospeedsolutions.com/mod_video/3/34205

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:16 schreef Rituals het volgende:
*iets met verhuizen => nieuwe start*
Ik ken het idee. Er is 1 ding waarmee je trekening moet houden, je verhuist jezelf mee.
M.a.w.: bij mij werkt dat niet.
conlechedinsdag 7 juni 2011 @ 23:37
Ben je nu wel met het lowcarb opgehouden, Rituals? Zoniet dan ben je waarschijnlijk nog best veel afgevallen, of niet?
Probabilitydinsdag 7 juni 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 23:26 schreef Chicolate het volgende:
Mijn schouders vervellen opeens. Stom zweten tijdens sport. Dag bruin kleurtje ;( ...

En ik heb wel bijgelezen en leef heel erg mee met veel mensen, maar ga dat hier niet samenvatten.
Kun je voorkomen door je iedere dag in te smeren met bodylotion..
Probabilitydinsdag 7 juni 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 23:35 schreef loveli het volgende:
Was dus zo'n deur :')
http://www.novospeedsolutions.com/mod_video/3/34205

[..]

Ik ken het idee. Er is 1 ding waarmee je trekening moet houden, je verhuist jezelf mee.
M.a.w.: bij mij werkt dat niet.
Ik heb nog dezelfde stomme rommel als in mijn vorige huis :') Irritant.
Chicolatedinsdag 7 juni 2011 @ 23:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 23:48 schreef Probability het volgende:

[..]

Kun je voorkomen door je iedere dag in te smeren met bodylotion..
Heb ik gedaan. 2-3 keer per dag zelfs. Want ik had geen aftersun en bodylotion zorgt iig voor wat hydratatie.
Audreyootdinsdag 7 juni 2011 @ 23:58
quote:
15s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 21:54 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Omg 6 kilo in een week. Naja, vertel je het hier over een tijdje ook even als je weer flink bent aangekomen? :).
Wat een onzin, het is geen crashdieet maar ketose dieet, deze volg ik onder begeleiding van een dieetist. Als ik niet meer binnen krijg dan ik verbrand is er niks aan de hand. He moet natuurlijk niet na die twee weken weer gewoon gaan bunkeren want dan vraag je erom ja.
Blurred86dinsdag 7 juni 2011 @ 23:58
toch kan het wel verschil maken hoor, verhuizen. frisse nieuwe start and all. voor mij wel iig :Y
Audreyootwoensdag 8 juni 2011 @ 00:04
Eiwitten in combi met veel sporten(doe nu anderhalf uur per dag) en aanvullende supplementen zorgen ervoor dat ook echt alleen vet wordt verbrand ipv spier. Het is niet gezond en wordt afgeraden als je ouder dan 35 bent. Het gaat namelijk best snel en je hebt goede begeleiding nodig :)
Blurred86woensdag 8 juni 2011 @ 00:07
quote:
17s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 23:58 schreef Audreyoot het volgende:

[..]

Wat een onzin, het is geen crashdieet maar ketose dieet, deze volg ik onder begeleiding van een dieetist. Als ik niet meer binnen krijg dan ik verbrand is er niks aan de hand. He moet natuurlijk niet na die twee weken weer gewoon gaan bunkeren want dan vraag je erom ja.
Het een sluit het ander niet uit natuurlijk. een crashdieet kan ketogeen zijn en vice versa. Wmb is de enige goede reden voor het volgen van een ketogeen dieet het hebben van een moeilijk behandelbare vorm van epilepsie waarbij het de enige optie van behandeling is, maar whatever floats your boat. Ik hoop voor je dat je een kundige dietiste hebt.

tijd om te slapen hier, welterusten allen :z
conlechewoensdag 8 juni 2011 @ 00:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juni 2011 23:58 schreef Blurred86 het volgende:
toch kan het wel verschil maken hoor, verhuizen. frisse nieuwe start and all. voor mij wel iig :Y
Ben je nu dan los van je ex? Of bedoelde je dat niet?
Blurred86woensdag 8 juni 2011 @ 00:09
quote:
0s.gif Op woensdag 8 juni 2011 00:07 schreef conleche het volgende:

[..]

Ben je nu dan los van je ex? Of bedoelde je dat niet?
oh nee, dat bedoelde ik niet :P
conlechewoensdag 8 juni 2011 @ 00:10
quote:
0s.gif Op woensdag 8 juni 2011 00:09 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

oh nee, dat bedoelde ik niet :P
Nee ik dacht al. Jullie gaan toch op vakantie?
Blurred86woensdag 8 juni 2011 @ 00:11
quote:
0s.gif Op woensdag 8 juni 2011 00:10 schreef conleche het volgende:

[..]

Nee ik dacht al. Jullie gaan toch op vakantie?
misschien wel ja, nog even zien. nu ga ik echt slapen hoor, welterusten!
Audreyootwoensdag 8 juni 2011 @ 00:13
Ik heb al zoveel dieeten geprobeerd maar ik viel maar niet af. Met dit wel, het kost me geen moeite, het eten vind ik lekker en ik heb geen honger dus ik ben er wel echt blij mee :) maargoed we zullen zien :)
loveliwoensdag 8 juni 2011 @ 00:29
"Onze" insteek: een dieet is niet het antwoord, verandering van levensstijl wel. Gezonder eten, voldoende bewegen en dat de rest van je leven. Een dieet is een korte periode waarin je gewicht kwijt kunt raken, maar wanneer je weer "normaal" gaat eten, komen de verloren kilo's vaak terug.

Als je klaar bent met dit dieet, ga je dan dingen anders aanpakken dan voorheen? Anders eten, meer bewegen?

Ik ben niet tegen jouw dieet (zie wel wat pluspunten: je vetverbranding krijgt een boost, geen stomme carbs die je bloedsuiker, insuline en verzadigingsgevoel van slag brengen). Visolie en een multi juich ik ook toe. Ik hoop alleen dat je het resultaat vast kunt houden.
loveliwoensdag 8 juni 2011 @ 00:53
Voor mensen die wat tijd over hebben:
http://forum.dutchbodybuilding.com/f53/ketogeen-dieet-217517/
loveliwoensdag 8 juni 2011 @ 02:11
retards-bird-owl-funny-retards-demotivational-poster-1220096956.jpg
HenkPietKlaasWimwoensdag 8 juni 2011 @ 05:24
Het wordt morgen 100 graden!
En er stonden net 3 politieauto's voor mn motel!
En ik heb een lunchdate met een advocaat! B-)
Quinazolinewoensdag 8 juni 2011 @ 07:16
Goedemorgen!
Het is maar koud in de trein. Vandaag een dagje vroeg op. Mijn vriendinnetje nam gisteren een stuk taart op het terras en ik heb het lekker niet gedaan.

Lijstje van gisteren is daarmee geworden:

O: halfvolle yoghurt met volvezel cruesli
T: volkoren boterham pindakaas
L 2 volkoren boterhammen pindakaas, broccoli
T: raketje, paar rozemarijn crackers
S: poging tot hardlopen
D: verse pasta met basilicum, pijnboompitten en wat rucola
T: 1 latte machiato, 1 cappuchino, 1 ginger ale

Planning voor vandaag:
O: halfvolle yoghurt met volvezel cruesli
T: boterham pindakaas
L: 3x boterham pindakaas, broccoli
T: banaan, misschien rozemarijn crackers
D: ?
S: hopelijk beter hardlopen dan gisteren