Niet alleen de overgang is heel lastig, ook het in stand houden van het 'systeem' zal heel lastig zijn. Het zal nooit lang duren voor corporaties of samenlevingsvormen gaan ontstaan binnen het libertarische 'systeem' die met elkaar gaan concurreren en zodra dat met woord en geld niet meer lukt daar geweld bij gaan betrekken..quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:01 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Daar heb je wel een punt. Een overgang is dan ook lastig en heb ik geen degelijk antwoord op hoe dat het beste zou kunnen.
Echt dekkende landelijke netten zijn er maar een paar, concreet KPN en de gezamenlijke kabelbedrijven. De rest zit een heel eind van de meterkasten af. Ze worden nu gedwongen lijnen te delen maar dat is snel voorbij als de regels daaromtrent worden afgeschaft.quote:Maar voor kleine bedrijven die de energiemarkt op willen is er natuurlijk een onzettend grote markt in bv. zonne-energie of lokale projecten. Iets wat jij zou moeten toejuichen. Buiten dat zijn er ondertussen ontzettend veel aanbieders van glas, kabel of andere mogelijkheden, dus de vlieger voor telecom gaat niet op.
Alleen zo lang.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:06 schreef eriksd het volgende:
Ik vind Bram van Loon wel de beste nieuwkomer eigenlijk. Uitstekende reacties telkens.
Ik ook wel. Vooral qua onderwijs heeft 'ie het vaak aan het rechte eind.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:06 schreef eriksd het volgende:
Ik vind Bram van Loon wel de beste nieuwkomer eigenlijk. Uitstekende reacties telkens.
Het leert je thans nederig te zijn.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:02 schreef eriksd het volgende:
Veeg dat FB topic eens leeg Du_ke, mijn vingertjes jeuken om daar ook eens wat te gaan zeggen
Nou je bent wel snel overtuigd.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:06 schreef eriksd het volgende:
Ik vind Bram van Loon wel de beste nieuwkomer eigenlijk. Uitstekende reacties telkens.
Erik is inderdaad niet altijd goed wijs.quote:
Hm. Dat zei ik ook weer niet....quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:08 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Erik is inderdaad niet altijd goed wijs.
Och, volg hem al een tijdje in SES en zijn posts over onderwijs getuigen van bijzonder veel kennis. Petje af vaak.quote:
Ik hou het vol tot nu toequote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:09 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Zou je dat kunnen? Zo sterk in je schoenen staan?
Je staat zwaar midden in het leven.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:08 schreef von_Preussen het volgende:
Inmiddels sta ik voor het station Deventer te wachten op een maat. Dat ik jullie hier deelgenoot van maak heeft als reden dat ik mij de pleuris verveel en op deze manier de rijd probeer te doden.
http://www.powned.tv/nieu(...)_om_moord_osama.htmlquote:Aangifte om dood Osama
Twee mannen uit Kaatsheuvel en Waalwijk hebben geprobeerd om in Tilburg aangifte te doen van moord op de gedode terrorist Osama bin Laden. Ze wilden bovendien aangifte doen van de moord op medestanders van Bin Laden. Hij was namelijk niet de enige die omkwam bij de actie afgelopen zondag.
Het betreft een 30-jarige man uit Kaatsheuvel. De man uit Waalwijk is 29 jaar oud. Beiden hebben Nederlandse achternamen en kwamen om één uur, samen met een journalist, naar het politiebureau in Tilburg om aangifte te doen tegen de Verenigde Staten. De politie snapt niet echt wat het tweetal met de aangifte wil bereiken, weet Omroep Brabant.
Toch heeft de politie de zaak aangenomen. Hij wordt echter niet in Tilburg onderzocht. "We hebben een zakelijk gesprek gehad en het geregistreerd. Het is niet zo dat we de zaak niet serieus nemen, maar het is niet iets voor de Tilburgse politie.", aldus een woordvoerder.
Telecom is juist een mooi voorbeeld van verschillende netwerken die met elkaar werken, vrijwillig, dmv. van peering omdat het voor beide partijen winst oplevert. Om een dorp, straat of persoon aan te sluiten op internet heb je dat volledige netwerk niet nodig. Daarbuiten neemt mobiel internet een enorme vlucht waarbij je al die eindkabels naar de huizen niet meer nodig hebt.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:06 schreef du_ke het volgende:
Echt dekkende landelijke netten zijn er maar een paar, concreet KPN en de gezamenlijke kabelbedrijven. De rest zit een heel eind van de meterkasten af. Ze worden nu gedwongen lijnen te delen maar dat is snel voorbij als de regels daaromtrent worden afgeschaft.
Klopt, hij heeft zeker een hoop kennis over het onderwerp. Dit onderwerp boeit mij politiek gezien maar matig dus ik volg de posts niet zo uitgebreid maar wat ik lees lijkt heel redelijk.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:10 schreef eriksd het volgende:
[..]
Och, volg hem al een tijdje in SES en zijn posts over onderwijs getuigen van bijzonder veel kennis. Petje af vaak.
Dat is mooi. Ik zal hem in de gaten houden.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:10 schreef eriksd het volgende:
[..]
Och, volg hem al een tijdje in SES en zijn posts over onderwijs getuigen van bijzonder veel kennis. Petje af vaak.
Nee joh, zonde van mijn toetsenbord. Toch weer wat extra slijtage.quote:
Beloof je dat ook nadat ik daar een nieuwe post lanceer? Die wordt namelijk behoorlijk stevig .quote:
De Titanic is 2 topics terug.quote:
Ik hoop dat hij ook een stevig oordeel heeft als het gaat om RO en planologie.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:11 schreef du_ke het volgende:
[..]
Klopt, hij heeft zeker een hoop kennis over het onderwerp. Dit onderwerp boeit mij politiek gezien maar matig dus ik volg de posts niet zo uitgebreid maar wat ik lees lijkt heel redelijk.
Kijk EG, wij staan gok ik compleet anders in het leven. Laat onverlet dat je volgens mij een bijzonder slim persoon bent, dus ik zou zeggen: ga je gang.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:12 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Beloof je dat ook nadat ik daar een nieuwe post lanceer? Die wordt namelijk behoorlijk stevig .
1 2 3 | <?php *Zoekt Fok! na op Bram van Loon* ?> |
Maar wel de kabels tot aan het de wijksteunpunten en zo'n nieuw (open) netwerk kan je nu, juist vanwege de overheidsregels (telecomwet), heel eenvoudig aanleggen. In jouw hypothetische situatie heb de medewerking van vele partijen nodig en dat maakt het heel erg lastig. Koop als telecombedrijf lapjes grond op strategische posities en je bent spekkoper.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:11 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Telecom is juist een mooi voorbeeld van verschillende netwerken die met elkaar werken, vrijwillig, dmv. van peering omdat het voor beide partijen winst oplevert. Om een dorp, straat of persoon aan te sluiten op internet heb je dat volledige netwerk niet nodig. Daarbuiten neemt mobiel internet een enorme vlucht waarbij je al die eindkabels naar de huizen niet meer nodig hebt.
Daar ben ik het in dezen niet helemaal mee eens. Juist in de telecomsector zit de overheid er vrij dicht op om monopolies te voorkomen en de consumenten te laten profiteren van de innovaties. Want die vrijwillige deling van bijvoorbeeld de buitenlandse netwerken was wel heel goed voor de bedrijven maar voor de consument...quote:Het juist de constante beperkde factor van de overheid die al dat soort innovaties tegenhoudt.
Dank je.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:13 schreef eriksd het volgende:
[..]
Kijk EG, wij staan gok ik compleet anders in het leven. Laat onverlet dat je volgens mij een bijzonder slim persoon bent, dus ik zou zeggen: ga je gang.
Daar snap jij toch niets vanquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:13 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij ook een stevig oordeel heeft als het gaat om RO en planologie.
???quote:
quote:
En toch is er sprake van kartelvorming zodat wij bijvoorbeeld veel en veel teveel betalen als wij willen bellen of internetten in het buitenland.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:16 schreef du_ke het volgende:
[..]
Maar wel de kabels tot aan het de wijksteunpunten en zo'n nieuw (open) netwerk kan je nu, juist vanwege de overheidsregels (telecomwet), heel eenvoudig aanleggen. In jouw hypothetische situatie heb de medewerking van vele partijen nodig en dat maakt het heel erg lastig. Koop als telecombedrijf lapjes grond op strategische posities en je bent spekkoper.
En dan is het belang om de kabel vanaf de wijkcentrale tot aan de meterkast te delen (nu vaak gedwongen) ook een stuk kleiner.
[..]
Daar ben ik het in dezen niet helemaal mee eens. Juist in de telecomsector zit de overheid er vrij dicht op om monopolies te voorkomen en de consumenten te laten profiteren van de innovaties. Want die vrijwillige deling van bijvoorbeeld de buitenlandse netwerken was wel heel goed voor de bedrijven maar voor de consument...
Daar ben ik dan ook trots op.quote:
Tussen ons gezegd en gezwegen: Obama is er mee bezig.quote:Maar hoe staat het met de uitbouw van je buren? Al bijna weg?
Dat klopt maar daar zit men wel redelijk dicht op om er wat aan te doen. Lang niet allemaal goed en netjes natuurlijk maar het is heel lastig om dergelijke monopolies te doorbreken.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:18 schreef remlof het volgende:
[..]
En toch is er sprake van kartelvorming zodat wij bijvoorbeeld veel en veel teveel betalen als wij willen bellen of internetten in het buitenland.
Dan is het goed.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:19 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Daar ben ik dan ook trots op.Ik wil ook niet begrijpen wat planologen bewegen om zoveel mensen op een hoop te stampen.
Die blijft dus vrolijk staanquote:[..]
Tussen ons gezegd en gezwegen: Obama is er mee bezig.
Denk je werkelijk dat hij in staat is antwoord te geven?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:21 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik ga Benedictus maar eens vragen wat ik in vredesnaam met die post aan moet. Soms kom ik er ook niet uit.
Niets, waarschijnlijk.quote:
Ik denk het wel. Maar ik weet het antwoord ergens ook wel weer. Maar ik wil die jongen geen pijn doen. Maar soms moet je in het pastorale werk wel eens duidelijk confronteren. Uit pure liefde voor de medemens.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:22 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Denk je werkelijk dat hij in staat is antwoord te geven?
De kwaliteiten van een Mod zijn blijkbaar op eens niet meer belangrijk als blijkt dat hij/zij een bepaalde politieke voorkeur heeft.quote:
Tja. Ik had liever Bush jr. gebeld.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:23 schreef du_ke het volgende:
[..]
Als peacekeeper tegen boze buurman Echtgaaf?
Kan, maar dat heb ik niet in dat topic naar voren gebracht.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:24 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
De kwaliteiten van een Mod zijn blijkbaar op eens niet meer belangrijk als blijkt dat hij/zij een bepaalde politieke voorkeur heeft.
Droom leef verder zou ik zeggenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:24 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik denk het wel. Maar ik weet het antwoord ergens ook wel weer. Maar ik wil die jongen geen pijn doen. Maar soms moet je in het pastorale werk wel een duidelijk confronteren. Uit pure liefde voor de medemens.
Omdat?quote:
Ik maak dan ook geen persoonlijke aantijgingenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:25 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Kan, maar dat heb ik niet in dat topic naar voren gebracht.
Over welke post hebben we het exact? Moet ik een advocaat gaan zoeken?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:24 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik denk het wel. Maar ik weet het antwoord ergens ook wel weer. Maar ik wil die jongen geen pijn doen. Maar soms moet je in het pastorale werk wel eens duidelijk confronteren. Uit pure liefde voor de medemens.
Dat is een dagelijkse opgave. Verantwoordelijkheid nemen en beseffen dat mensen liever geen gedoe willen.quote:
Beroepsgeheim als het gaat om het pastoraat. (het is echt heel ergquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:26 schreef eriksd het volgende:
[..]
Over welke post hebben we het exact? Moet ik een advocaat gaan zoeken?
Ik merk het welquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:29 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Beroepsgeheim als het gaat om het pastoraat. (het is echt heel erg)
Als het in strijd is met de policy mag je 'm best pm'enquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:29 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Beroepsgeheim als het gaat om het pastoraat. (het is echt heel erg)
Ik geloof dat ik 'm ook mag pm'en als het niet in strijd is met de policy.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:31 schreef remlof het volgende:
[..]
Als het in strijd is met de policy mag je 'm best pm'en
Of een knokploeg.quote:
Dat mag ook, maar dan weet ik niet of we er tegen kunnen optredenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:35 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik 'm ook mag pm'en als het niet in strijd is met de policy.
Jij doet geen vlieg kwaadquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:35 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik ben een vredelievend mens. Zelfs als Du_ke daar anders over denkt.
Mwoah, ik zou hem niet bepaald het bezit van een vuurwapen toevertrouwen.quote:
Nou inderdaadquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:38 schreef Morendo het volgende:
[..]
Mwoah, ik zou hem niet bepaald het bezit van een vuurwapen toevertrouwen.
Of zoals ze naar vrouwen kijkenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:38 schreef phpmystyle het volgende:
Eigenlijk kunnen we ook gewoon tegen de Islamiseirng kijken zoals de SGP 80 jaar geleden naar de Katholieken keken.
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:40 schreef KoosVogels het volgende:
Zo, straks weer het colbertje aan en borrelen netwerken maar.
snobquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:40 schreef KoosVogels het volgende:
Zo, straks weer het colbertje aan en borrelen maar.
Niet per ongeluk een stropdas omdoen hè? Dat knelt de zuurstoftoevoer naar je hersenen af en dan ga je wartaal uitslaanquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:40 schreef KoosVogels het volgende:
Zo, straks weer het colbertje aan en borrelen maar.
Er is geen probleem met de policy. Er hoeft dus uit hoofde van het bevoegd gezag dan ook niet opgetreden worden. En de post is uit volle integriteit en liefdevol gelanceerd.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:35 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat mag ook, maar dan weet ik niet of we er tegen kunnen optreden
Jij vat het zoals gewoonlijk weer eens verkeerd op! De SGP dacht onder pieter zandt ook dat de Katholieken ook veruit in de meerderheid zouden zijn over enkele decennia.quote:
Zo is die goed.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:40 schreef remlof het volgende:
[..]
Niet per ongeluk een das omdoen hè? Dat knelt de zuurstoftoevoer naar je hersenen af en dan ga je wartaal uitslaan
Nee, vriendin van mij opent een nieuw restaurant, dus houd het bij het drinken.quote:
Cijfers liegen niet.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jij vat het zoals gewoonlijk weer eens verkeerd op! De SGP dacht onder pieter zandt ook dat de Katholieken ook veruit in de meerderheid zouden zijn over enkele decennia.
Ik heb 'm al een tijd niet gehoord, dus:quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:42 schreef eriksd het volgende:
Wat is dat Big Time van Peter Gabriel toch een belachelijk goed nummer. Ik ben plaatsvervangend trots op hem.
Dan draagt half FOK! zeker een stropdas?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:40 schreef remlof het volgende:
[..]
Niet per ongeluk een stropdas omdoen hè? Dat knelt de zuurstoftoevoer naar je hersenen af en dan ga je wartaal uitslaan
Mijn ouders hebben mij een ketting omgedaanquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dan draagt half FOK! zeker een stropdas?
Die tekst, briljant. En dan die stem ook nog.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik heb 'm al een tijd niet gehoord, dus:
Paul McCartney - Once Upon A Long Agoquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:42 schreef eriksd het volgende:
Wat is dat Big Time van Peter Gabriel toch een belachelijk goed nummer. Ik ben plaatsvervangend trots op hem.
Sommigen zijn gewoon geboren met een hersenbeschadigingquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dan draagt half FOK! zeker een stropdas?
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Mijn ouders hebben mij een ketting omgedaan
Konden ze die niet wat verder van het toetsenbord vastmaken?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Mijn ouders hebben mij een ketting omgedaan
Ik hoor vrij te zijn!quote:
Ik wist het!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Mijn ouders hebben mij een ketting omgedaan
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:38 schreef Morendo het volgende:
[..]
Mwoah, ik zou hem niet bepaald het bezit van een vuurwapen toevertrouwen.
Ik heet geen Tristan.quote:
quote:
Laptop.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:45 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Konden ze die niet wat verder van het toetsenbord vastmaken?
Geen kledingstuk waar ik een grotere hekel aan heb dan aan de stropdas.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:45 schreef Voorschrift het volgende:
Geen kritiek uiten jullie, op het hoogtepunt der kleding; de das.
Wat hebben stropdassen daarmee te maken?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:47 schreef remlof het volgende:
[..]
Geen kledingstuk waar ik een grotere hekel aan heb dan aan de stropdas.
Ik pleit voor een algeheel dasverbod, in ieder geval binnen overheids- en onderwijsinstellingen.
Het dragen van (strop)dassen is immers een kenmerk van de verderfelijke kapitalistische ideologie
Denk ook niet dat de voornaam bepalend is in deze.quote:
Wat raar dat wij jou soms communist noemenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:47 schreef remlof het volgende:
[..]
Geen kledingstuk waar ik een grotere hekel aan heb dan aan de stropdas.
Ik pleit voor een algeheel dasverbod, in ieder geval binnen overheids- en onderwijsinstellingen.
Het dragen van (strop)dassen is immers een kenmerk van de verderfelijke kapitalistische ideologie
Net zoveel als hoofddoeken met de islam, jeweetog!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:48 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Wat hebben stropdassen daarmee te maken?
Dat heb ik nou met rastafari, hawaii shirts of tuinbroeken.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:47 schreef remlof het volgende:
[..]
Geen kledingstuk waar ik een grotere hekel aan heb dan aan de stropdas.
Ik pleit voor een algeheel dasverbod, in ieder geval binnen overheids- en onderwijsinstellingen.
Het dragen van (strop)dassen is immers een kenmerk van de verderfelijke kapitalistische ideologie
De persoon van Tristan?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:48 schreef du_ke het volgende:
[..]
Denk ook niet dat de voornaam bepalend is in deze.
Als je tegen de kapitalistische ideologie bent, dan ben je per definitie tegen vrijheid.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:47 schreef remlof het volgende:
[..]
Geen kledingstuk waar ik een grotere hekel aan heb dan aan de stropdas.
Ik pleit voor een algeheel dasverbod, in ieder geval binnen overheids- en onderwijsinstellingen.
Het dragen van (strop)dassen is immers een kenmerk van de verderfelijke kapitalistische ideologie
Great minds think alike.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:48 schreef eriksd het volgende:
Pleit ik voor een verbod op gekleurde overhemden met bloemetjes; de standaardoutfit van links.
De outfit van Mike de Boer vind ik ook niks.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:48 schreef eriksd het volgende:
Pleit ik voor een verbod op gekleurde overhemden met bloemetjes; de standaardoutfit van links.
Ik heb korte broekenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat heb ik nou met rastafari, hawaii shirts of tuinbroeken.
Of nog erger; korte broeken en sandalen.![]()
![]()
Brrrrrr.quote:
Die vind jij kenmerkend voor de verderfelijke kapitalistische ideologie?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat heb ik nou met rastafari, hawaii shirts of tuinbroeken.
Of nog erger; korte broeken en sandalen.![]()
![]()
* Betyar weet nu wat hij moet dragen op de POL-meetquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:48 schreef eriksd het volgende:
Pleit ik voor een verbod op gekleurde overhemden met bloemetjes; de standaardoutfit van links.
Nee, verderfelijke aftakeling van de samenleving.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:50 schreef remlof het volgende:
[..]
Die vind jij kenmerkend voor de verderfelijke kapitalistische ideologie?
Gewoon overalletje aan doenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:50 schreef betyar het volgende:
[..]
* Betyarweet nu wat hij moet dragen op de POL-meet
Ik doe meequote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:50 schreef betyar het volgende:
[..]
* Betyar weet nu wat hij moet dragen op de POL-meet
Die man van jouw avatar heeft een poepbruine outfit aan.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:49 schreef phpmystyle het volgende:
Ik pleit voor een verbod op bruine hemden, de standaard outfit van links.
Je hebt bloemetjesshirts?quote:
Ik zie jouw nog wel eens een keer marcheren in een bruin hemd met een armband in de kleuren rood wit en zwart..quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:49 schreef phpmystyle het volgende:
Ik pleit voor een verbod op bruine hemden, de standaard outfit van links.
Hij is dan ook een rechtsmondige linksert.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:51 schreef mlg het volgende:
[..]
Die man van jouw avatar heeft een poepbruine outfit aan.
Je hebt echt een zonnesteek opgelopen hè? Of ben je toch zo geboren?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:49 schreef phpmystyle het volgende:
Ik pleit voor een verbod op bruine hemden, de standaard outfit van links.
quote:
En een zwembroek met bloemmotief. Niet vergeten de sandalen met witte tennissokken opgetrokken tot je knieën.quote:
Ik vrees dat wij familie zijnquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:52 schreef remlof het volgende:
[..]
Je hebt echt een zonnesteek opgelopen hè? Of ben je toch zo geboren?
Het zalquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:51 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik ben een gelovig mens.
"Gij zult niet doodslaan"
Dra-ma.quote:
Is die bril zo groot?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:52 schreef eriksd het volgende:
Het voordeel van mijn nieuwe zonnebril is dat bijna niemand mij herkent
Een mededeling in het kader van kleding en accessoires
Je kan ook een horloge omdoen zo groot dat niemand je herkentquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:52 schreef eriksd het volgende:
Het voordeel van mijn nieuwe zonnebril is dat bijna niemand mij herkent
Een mededeling in het kader van kleding en accessoires
Oeh vertel, welk montuur siert uw gelaat?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:52 schreef eriksd het volgende:
Het voordeel van mijn nieuwe zonnebril is dat bijna niemand mij herkent
Een mededeling in het kader van kleding en accessoires
Dat gaat me dan weer iets te ver voor in de stadquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:52 schreef betyar het volgende:
[..]
En een zwembroek met bloemmotief. Niet vergeten de sandalen met witte tennissokken opgetrokken tot je knieën.
Nee, helemaal niet. Heb een hekel aan van die enorme zonnebrillen. Geen idee wat het is met die nieuwe, maar snap wel waarom agenten in LA confidential hem droegenquote:
Ik kom gewoon in m'n lederen outfit met gaten en riempjes.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat gaat me dan weer iets te ver voor in de stad
Nee hoor. Je kan mij ook gerust 10 wapen toevertrouwen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:53 schreef du_ke het volgende:
[..]
Het zal.
Maar als het je gerust kan stellen van de actieve SC bezoekers vertrouw ik hooguit TitusPollo een wapen toe.
Die van vandaag was wel erg blingy. Iets te.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Je kan ook een horloge omdoen zo groot dat niemand je herkent
Sorry, jij bent toch echt een van de eersten die bij welke selectie dan ook af zal vallen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:54 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Nee hoor. Je kan mij ook gerust 10 wapen toevertrouwen.![]()
Ik zou nooit op levende wezen schieten.
Ik vergat de strohoed nogquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat gaat me dan weer iets te ver voor in de stad
Zonnebrillen met stijl. Ik ben best ijdel. Nogal.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:54 schreef eriksd het volgende:
[..]
Nee, helemaal niet. Heb een hekel aan van die enorme zonnebrillen. Geen idee wat het is met die nieuwe, maar snap wel waarom agenten in LA confidential hem droegen
De selectie doen dan ook anderen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:54 schreef du_ke het volgende:
[..]
Sorry, jij bent toch echt een van de eersten die bij welke selectie dan ook af zal vallen.
quote:
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:55 schreef eriksd het volgende:
[..]
En een fannypack hé, zo'n buidel om je middel.
Nee, je devalueert de waarde van de uitstraling.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:56 schreef phpmystyle het volgende:
Moet ik bij de meet uit etiquette ook sigaren roken of hoeft dat niet perse?
In het blauw met "Tourist" in het roze erop.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:55 schreef eriksd het volgende:
[..]
En een fannypack hé, zo'n buidel om je middel.
Misschien wordt het nu dan tijd voor een mobiele telefoonquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:56 schreef betyar het volgende:
Mijn horloge is kapot.Het bandje laat bijna los aan het klokje zelf en er komt vocht in.
Moet je eens een fatsoenlijke kopen. Dit is wel wat voor je;quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:56 schreef betyar het volgende:
Mijn horloge is kapot.Het bandje laat bijna los aan het klokje zelf en er komt vocht in.
Mensen die hun mobieltje als horloge gebruikenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:57 schreef remlof het volgende:
[..]
Misschien wordt het nu dan tijd voor een mobiele telefoon
Hey, Henk en Ingridquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:56 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
De POL-meet dresscode.
Indeed, indeed.quote:
Tijd om sigaren te halen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee, je devalueert de waarde van de uitstraling.
Mensen die hun pols afklemmen met iets twintigste-eeuws als een horloge terwijl ze op hun mobieltje kunnen zien hoe laat isquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:57 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Mensen die hun mobieltje als horloge gebruiken
Zozo, dat vinden ze op de VEVO vast heel stoerquote:
Te duur voor je.quote:
Ieder zijn ding.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Mensen die hun pols afklemmen met iets twintigste-eeuws als een horloge terwijl ze op hun mobieltje kunnen zien hoe laat is
Henk draagt ook nooit een horloge.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Mensen die hun pols afklemmen met iets twintigste-eeuws als een horloge terwijl ze op hun mobieltje kunnen zien hoe laat is
Mensen met smaakquote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Mensen die hun pols afklemmen met iets twintigste-eeuws als een horloge terwijl ze op hun mobieltje kunnen zien hoe laat is
Nee, ik vind enkel moods lekker.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:59 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Te duur voor je.
Hoewel, de Aldi heeft ze voor 5 euro voor 50 stuks._!
Ik heb eens een Festina gehad, die ligt hoogstwaarschijnlijk onder het huis. Nu heb ik een weet ik het wat voor merk (ligt in de auto) die heb ik in 1997 gekregen van mijn moeder toen opa stierf, als bedankje voor het begrip en geduld.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:57 schreef eriksd het volgende:
[..]
Moet je eens een fatsoenlijke kopen. Dit is wel wat voor je;
[ afbeelding ]
Dat zegt al genoeg.quote:
Geert begint er nog steeds over. Je zou toch denken dat die domme kreet wel uit zijn hoofd gepraat zou zijn.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:59 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat ie nog te dom is om te kunnen klokkijken
Ik heb hier nog een kistje van De Olifant liggenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat zegt al genoeg.
Moods.
Dat zijn geen sigaren man.
Exact.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:01 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik heb hier nog een kistje van De Olifant liggen
Jawel, sigaren doe ik na verloop van tijd telkens per ongelijk over mijn longen inhaleren, na 2 min ben je het dan goed zatquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat zegt al genoeg.
Moods.
Dat zijn geen sigaren man.
True that. Ik stoor me er ook niet aan hoor, alleen voor mij hebben horloges hun praktisch nut verloren en ik ben niet zo van de sieraden.quote:
Moods.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat zegt al genoeg.
Moods.
Dat zijn geen sigaren man.
Dus moet dat het sigaren maken?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:01 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jawel, sigaren doe ik na verloop van tijd telkens per ongelijk over mijn longen inhaleren, na 2 min ben je het dan goed zat
Zijn ook niet zo heel sterk, anders gaat mijn zijden stemmetje eraanquote:
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:02 schreef betyar het volgende:
[..]
Moods.![]()
Kun je beter een pak vanillevla proberen op te steken.
Olifant, Hajenius, Balmoral, La Paz.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:02 schreef eriksd het volgende:
[..]
Zijn ook niet zo heel sterk, anders gaat mijn zijden stemmetje eraan
Ha die heb ik een, en dan een echte zware stem.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:03 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Olifant, Hajenius, Balmoral.
Zwaar hoeft niet per se, hoewel zware stem wel weer sexy is.
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:04 schreef betyar het volgende:
[..]
Ha die heb ik een, en dan een echte zware stem.
La Paz, die werd mij ook aangeraden.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:03 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Olifant, Hajenius, Balmoral, La Paz.
Zwaar hoeft niet per se, hoewel zware stem wel weer sexy is.
Heeft partij-ideoloog Martin Bosma nu al uitgelegd waarom hij in het PVV-partijprogramma heeft geschreven dat we op 4 mei de slachtoffers van het (nationaal)socialisme herdenken?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:00 schreef eriksd het volgende:
[..]
Geert begint er nog steeds over. Je zou toch denken dat die domme kreet wel uit zijn hoofd gepraat zou zijn.
Wat vind je van G de Graaff sigaren?quote:
Nog niet van mogen genieten.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wat vind je van G de Graaff sigaren?
Omdat ie het intellect van een gemiddelde VMBO'er heeft misschien?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Heeft partij-ideoloog Martin Bosma nu al uitgelegd waarom hij in het PVV-partijprogramma heeft geschreven dat we op 4 mei de slachtoffers van het (nationaal)socialisme herdenken?
Denk het niet. Komt op mij over als een brugklasgrapje dat per ongeluk toch in het programma terecht is gekomen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Heeft partij-ideoloog Martin Bosma nu al uitgelegd waarom hij in het PVV-partijprogramma heeft geschreven dat we op 4 mei de slachtoffers van het (nationaal)socialisme herdenken?
Niks beter dan een brute Hongaar a la Atilla de Hun met een donkere mysterieuze zware stem.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:04 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Helaas buiten mijn leeftijdscategorie.
Zeker, goede sigaren, ik haal meestal de cigarillos in plaats van de corona's, die zijn meestal Hajenius, Balmoral of vooral Olifant.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:05 schreef eriksd het volgende:
[..]
La Paz, die werd mij ook aangeraden.
Heeren van Ruysdaal (?) scheen ook wel wat te zijn.
Heeren van Ruysdael, Justus van Maurik niet goed??quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:03 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Olifant, Hajenius, Balmoral, La Paz.
Zwaar hoeft niet per se, hoewel zware stem wel weer sexy is.
Behalve datquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:07 schreef Monolith het volgende:
[..]
Omdat ie het intellect van een gemiddelde VMBO'er heeft misschien?
Dat kan je toch niet maken als serieuze politieke partijquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:07 schreef eriksd het volgende:
[..]
Denk het niet. Komt op mij over als een brugklasgrapje dat per ongeluk toch in het programma terecht is gekomen.
Justus is wel aardig.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Heeren van Ruysdael, Justus van Maurik niet goed??
Jawel, Ruysdael niet gerookt, en van Maurik koop ik niet regelmatig.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Heeren van Ruysdael, Justus van Maurik niet goed??
Geen idee, maar ik denk van niet..quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Heeft partij-ideoloog Martin Bosma nu al uitgelegd waarom hij in het PVV-partijprogramma heeft geschreven dat we op 4 mei de slachtoffers van het (nationaal)socialisme herdenken?
Ik ben het met je eens hoor, vond het ook niet kunnen. Volgens mij had ik het bij het verschijnen van het programma ook al aangekaartquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:08 schreef remlof het volgende:
[..]
Behalve dat
[..]
Dat kan je toch niet maken als serieuze politieke partij
Was die niet al genoemd?? Anders ben ik die vergetenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:07 schreef Morendo het volgende:
Hajenius heren, prima prijs-kwaliteit verhouding.
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:07 schreef Morendo het volgende:
Hajenius heren, prima prijs-kwaliteit verhouding.
Ik heb ook een Festina, maar wil binnenkort wel wat anders. Hoewel het mede gezien mijn budget absoluut geen prioriteit heeft.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:00 schreef betyar het volgende:
[..]
Ik heb eens een Festina gehad, die ligt hoogstwaarschijnlijk onder het huis. Nu heb ik een weet ik het wat voor merk (ligt in de auto) die heb ik in 1997 gekregen van mijn moeder toen opa stierf, als bedankje voor het begrip en geduld.
Ja, ik ook en wel meer her en der op internet, maar de pers pakt het nu pas op na het opiniestuk van Mei Li in het Parool.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:09 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens hoor, vond het ook niet kunnen. Volgens mij had ik het bij het verschijnen van het programma ook al aangekaart
En pijpen?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:09 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Was die niet al genoemd?? Anders ben ik die vergeten![]()
En nee: Ik rook geen sigaren..
Daar lijkt het hele programma opquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:07 schreef eriksd het volgende:
[..]
Denk het niet. Komt op mij over als een brugklasgrapje dat per ongeluk toch in het programma terecht is gekomen.
Doet ze met regelmaatquote:
Kunnen we de seksueel getinte opmerkingen bewaren voor een later tijdstip?quote:
+1 voor scherpquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:10 schreef Morendo het volgende:
[..]
Kunnen we de seksueel getinte opmerkingen bewaren voor een later tijdstip?
Zal kijken of ik ze kan krijgen, rijd meestal naar speciaalzaak dus zal wel te vinden zijn.quote:
Ongelofelijk eigenlijkquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja, ik ook en wel meer her en der op internet, maar de pers pakt het nu pas op na het opiniestuk van Mei Li in het Parool.
Geen idee of ze buiten Den Haag te koop zijnquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:12 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zal kijken of ik ze kan krijgen, rijd meestal naar speciaalzaak dus zal wel te vinden zijn.
Dank voor de tip.
Aantal varianten geproefd, die waren niet mijn ding, niet alle soorten dus. Zullen vast ook goede tussen zitten hoor.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:12 schreef Morendo het volgende:
[..]
Hoe kun je nou een sigarenmerk en bloc afschrijven?
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:15 schreef betyar het volgende:
De jongste zit met de quad in de keuken tegen de keukenkastjes te beuken![]()
![]()
Hm anders maar even keer heenrijden, ik rook toch voor zo'n 30 a 50 euro per week dus dat kan er wel uit. Maar wellicht hebben ze het in deze regionen ook wel.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:14 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Geen idee of ze buiten Den Haag te koop zijn(ooit daar voor mijn vader gekocht, ergens in de Heulstraat, vlak bij Paleis Noordeinde). G de Graaf heeft ook (ongelofelijk dure) chocola voo fijnproevers, minstens een euro of 17,50 per "plak". Dit ff vermeld voor eventuele chocoladeliefhebbers
Zij was kinky in die filmquote:
We zijn weer op dreef geloof ikquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:10 schreef Morendo het volgende:
[..]
Kunnen we de seksueel getinte opmerkingen bewaren voor een later tijdstip?
I'm turning straight!quote:
Hier heeft de sigarenboer ook wel een eigen merk van Van de Graaf maar gezien de prijs zal dat niet top zijnquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:16 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hm anders maar even keer heenrijden, ik rook toch voor zo'n 30 a 50 euro per week dus dat kan er wel uit. Maar wellicht hebben ze het in deze regionen ook wel.
haha kan ik me iets bij voorstellenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:17 schreef betyar het volgende:
Nu huilt ze omdat papa de quad uit heeft gezet.![]()
![]()
Bedtijd voor madam.
Hmm waar gaan ze voor over de toonbank? Niet alle goedkopere merken zijn ook slecht ofzo, tenminste dat vind ik zelf. Meeste wat ik haal zijn zo'n 20e per 10.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:17 schreef du_ke het volgende:
[..]
Hier heeft de sigarenboer ook wel een eigen merk van Van de Graaf maar gezien de prijs zal dat niet top zijn.
G de Graaff goedkoop?? Nou in die winkel in Den Haag niet iigquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:17 schreef du_ke het volgende:
[..]
Hier heeft de sigarenboer ook wel een eigen merk van Van de Graaf maar gezien de prijs zal dat niet top zijn.
Weet het niet zo meer maar ze liggen bij de stapel goedkope bulk doosjesquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:18 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hmm waar gaan ze voor over de toonbank? Niet alle goedkopere merken zijn ook slecht ofzo, tenminste dat vind ik zelf. Meeste wat ik haal zijn zo'n 20e per 10.
Maar Balmoral (rivales) doet het volgens mij wel voor 14 a 15 per 10, of voor de Dominicaanse gaan ze voor 9e voor 5.
De Graaf en Van de Graaf, subtiel verschil, de een is de plaatselijke sigarenboer in Meppelquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
G de Graaff goedkoop?? Nou in die winkel in Den Haag niet iig
Je woont in Meppel?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:23 schreef du_ke het volgende:
[..]
De Graaf en Van de Graaf, subtiel verschil, de een is de plaatselijke sigarenboer in Meppel
Hm dat zal wel niet dan, meestal moet je om die doosjes vragen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:23 schreef du_ke het volgende:
[..]
Weet het niet zo meer maar ze liggen bij de stapel goedkope bulk doosjes.
Balmoral is heel redelijk geprijsd inderdaad.
Het merk van de slechte reclamesquote:
Ook mooiquote:
Je maakt me jaloersquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:37 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ook mooi
Maar mijn huidige favorietenlijst; montblanc, omega, breitling en tudor.
Volgend jaar komt er een Rolex of Cartier bij
Zo één had ik toen ik in groep 6 zat van de basisschoolquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:39 schreef Dutchnative het volgende:
ik heb een Casio(nooit van gehoord) digitaal horloge. Doet het goed.
Ik heb dan ook geen zin in een schuddend stuk metaal om mijn arm.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:40 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Zo één had ik toen ik in groep 6 zat van de basisschool
En een schuddend stuk arm om jouw metaal dan?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:40 schreef Dutchnative het volgende:
[..]
Ik heb dan ook geen zin in een schuddend stuk metaal om mijn arm.
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:41 schreef eriksd het volgende:
[..]
En een schuddend stuk arm om jouw metaal dan?
Kloptquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:24 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je woont in Meppel?
Ha, ik was er donderdag nog.
Oh, dat is het zeker niet, vandaar dequote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:24 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hm dat zal wel niet dan, meestal moet je om die doosjes vragen.
Die goedkope meuk staat inderdaad voor de persoon te graaien, zal wel niet zijn waar Whiskers op doelt.
Er langs de snelweg op naar Heerenveenquote:
Ging je schaatsen?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Er langs de snelweg op naar Heerenveen
Was al bangquote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Er langs de snelweg op naar Heerenveen
Je gaat de Maatschappelijke Dienstverlening Flevoland op maat zagen?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:48 schreef betyar het volgende:
Zo kinderen naar bed nu lekker rust, dadelijk na de koffie even het MDF op maat zagen voor morgen.
De botte zaag erin, nutteloze linkse hobby's.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:49 schreef remlof het volgende:
[..]
Je gaat de Maatschappelijke Dienstverlening Flevoland op maat zagen?
Nah, moest bij het stadion zijn.quote:
Heb geen doodswens vooralsnog.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:47 schreef eriksd het volgende:
Ben je niet even snel bij Du_ke binnengewipt VS?
I like him already.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Duke doet geen vlieg kwaad
Alleen katten
Ongediertequote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Duke doet geen vlieg kwaad
Alleen katten
Stoere jongenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:05 schreef phpmystyle het volgende:
Zo, weer even een rondje door het bos gemountainbiket.
Hoe schrijf je bier, tieten en neuken in het hongaars?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:04 schreef betyar het volgende:
koffie!!!
Nog steeds effe wennen aan het 101 hongaars toetsenbord.
Dat dacht ik.quote:
Daar ga ik niet over. Maar je kan altijd een betere 60x60 (uitsnede van een) foto nemen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:09 schreef phpmystyle het volgende:
@ remlof, Kunnen de maten voor de UI's niet wat verruimen? Heel veel dingen komen niet tot hun recht omdat het net een slagje te klein is.
Sör is voldoende.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:07 schreef remlof het volgende:
[..]
Hoe schrijf je bier, tieten en neuken in het hongaars?
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:37 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ook mooi
Maar mijn huidige favorietenlijst; montblanc, omega, breitling en tudor.
Volgend jaar komt er een Rolex of Cartier bij
Bij willekeurige google foto's is dat toch niet mogelijk?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Daar ga ik niet over. Maar je kan altijd een betere 60x60 (uitsnede van een) foto nemen.
Ah, Glashütte. U heeft smaak.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:12 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Glashütte.
En ben je moe?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:05 schreef phpmystyle het volgende:
Zo, weer even een rondje door het bos gemountainbiket.
Jawel, die kan je lokaal opslaan en bewerken totdat ze er goed uitzien.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:12 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Bij willekeurige google foto's is dat toch niet mogelijk?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |