abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_95128493


quote:
'Cruijff ziet in Stam ideale pion als trainer voor defensieve linie Ajax'
Woensdag, 6 april 2011 om 16:34

In de toekomstplannen van Johan Cruijff voor Ajax is ook een rol weggelegd voor Jaap Stam, zo bericht Voetbal International. De kale oud-verdediger is op dit moment assistent-trainer bij FC Zwolle, maar zou de stap naar Amsterdam kunnen maken indien het lukt om veranderingen door te voeren in de technische staf van Ajax. Stam zei in februari nog dat hij wist dat zowel Ajax als AC Milan 'iets' met hem wilden doen.
“Mooi om te horen. Maar daarin ben ik zelf het belangrijkste. Dus hoe ontwikkel ik mezelf als trainer?”, gaf de Rots van Kampen toen aan. Eerder werd al duidelijk dat Cruijff rollen in gedachten had bij Ajax voor Dennis Bergkamp (spitsentrainer) en Wim Jonk (trainer voor middenvelders): Stam, hun ex-collega bij Oranje, zou het duo moeten vergezellen als hulptrainer voor Frank de Boer.
Hennie Spijkerman zal in de plannen van Cruijf sowieso de assistent-trainer van De Boer blijven. Na dit seizoen zal Danny Blind, de huidige assistent van De Boer, in het plan van Rik van den Boog de nieuwe technisch manager worden. Bij Cruijff komt die rol juist helemaal niet voor. In februari zei Stam nog niet precies te weten, wat hij als trainer denkt toe te voegen aan de voetbalwereld. “Ja, zo veel mogelijk. ‘Ik zie, en hopelijk is dat ook zo, in ieder geval dat de jongens in Zwolle beter worden. Ik zal me als trainer op dezelfde manier presenteren zoals ik dat als speler altijd heb gedaan. Ik zal er niet omheen lullen, zal zeggen wat ik ervan vind.”
pi_95128515
Japie
Noot noot.
pi_95130027
Stamie
★★★
pi_95130300
gaat
pi_95130312
Kunnen ze niet een betere verdediger zoeken? Zo goed was Stam bij Ajax nooit. Laat ze lekker een echt held uit het verleden nemen.
stupidity has become as common as common sense was before
  woensdag 6 april 2011 @ 19:22:28 #6
10881 Gwunnik
TIM the enchanter...
pi_95131968
Wel weer n tikkie zuur voor Blind dat ze nu 'de ideale pion voor de verdediging' buiten de club vinden :')
-- There are some who call me...... ... ... 'Tim' ... (!)
pi_95132237
Frank is toch zelf een specialist op het gebied van verdedigen, waarom er een ander persoon voor halen?
pi_95136140
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2011 19:27 schreef Vjenne12345 het volgende:
Frank is toch zelf een specialist op het gebied van verdedigen, waarom er een ander persoon voor halen?
Frank moet natuurlijk wel rekening houden met de gehele groep en zijn aandacht daarover verdelen. Ik kan er wel inkomen dat ze dan nog een extra specialist voor de defensie erbij zoeken. Wat ik wel vreemd vind is waarom Blind dit niet gewoon zou kunnen uitvoeren.
  woensdag 6 april 2011 @ 21:20:11 #9
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95139188
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2011 20:29 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Frank moet natuurlijk wel rekening houden met de gehele groep en zijn aandacht daarover verdelen. Ik kan er wel inkomen dat ze dan nog een extra specialist voor de defensie erbij zoeken. Wat ik wel vreemd vind is waarom Blind dit niet gewoon zou kunnen uitvoeren.
Omdat in de ene visie blind technisch manager wordt, en in de andere visie ligt hij er uit. :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95142001
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2011 21:20 schreef nubreektmijnklomp het volgende:

[..]

Omdat in de ene visie blind technisch manager wordt, en in de andere visie ligt hij er uit. :P
Klopt, maar dan vraag ik mij af waarom in de ene visie Blind eruit ligt, en Stam wordt gehaald...waarom Blind dan niet gewoon blijft zitten en Stam bij Zwolle blijft.
pi_95157690
quote:
Boilesen blijft bij selectie

Nicolai Boilesen blijft bij de A-selectie. Dat zegt hij in de Deense media.

De kans op speelminuten voor hem is groot aangezien concurrent Daley Blind geblesseerd is.

'Ik mag nu voor het eerst meetrainen met de selectie sinds Frank de Boer de hoofdcoach is geworden. Er zijn andere spelers in de selectie die op de linksbackpositie uit de voeten kunnen, dus ik reken nergens op. Maar dit biedt een kans die ik niet wil laten lopen', zegt Boilesen.
pi_95157865
^O^
★★★
  donderdag 7 april 2011 @ 10:57:49 #13
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_95159564
Dat is de juiste instelling. Benieuwd of de sfeer in de kleedkamer sterk beïnvloed wordt door dit geharrewar, of dat het interesseniveau van die gasten niet zover reikt.
Life is what you make it.
pi_95159949
quote:
Daley Blind betrokken bij auto-ongeluk

De Ajacied botste in Diemen op de kruising van de Daalwijdreef met de Dubbelinkdreef op een tegenligger. De Mercedes van Blind liep maar een paar deukjes op. Het voertuig van de andere automobilist raakte daarentegen wel flink beschadigd. Voor zover bekend bleef iedereen ongedeerd.

Blind heeft ook al genoeg aan zijn hoofd. Zo scheurde hij zondag zijn enkelband, waardoor hij dit seizoen mogelijk niet meer in actie komt. Ook ligt zijn vader Danny Blind nadrukkelijk onder vuur bij Ajax. Danny Blind raakte in 2006 overigens in opspraak toen hij onder invloed van alcohol een ongeluk veroorzaakte op de de Burgemeester Stramanweg in Zuidoost.
Het zit de familie Blind niet mee de laatste tijd
pi_95160912
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 11:09 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Het zit de familie Blind niet mee de laatste tijd
Blind heeft geld zat om 2 nieuwe Mercedessen te kopen.
  donderdag 7 april 2011 @ 11:38:36 #16
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_95161004
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 11:36 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

Blind heeft geld zat om 2 nieuwe Mercedessen te kopen.
De materialistische kant is niet het enige aspect van een ongeluk krijgen. Als je al geblesseerd bent is het niet zo tof om op die manier door elkaar geschud te worden. En dat is nog los van de schrik en de emotionele/mentale nasleep die je ervan hebt.
Life is what you make it.
  donderdag 7 april 2011 @ 12:12:51 #17
10881 Gwunnik
TIM the enchanter...
pi_95162233
Kwam net dit artikel tegen op Goal.com:

quote:
Cruijff: "Wat er is gezegd, was ver onder de gordel"
Van de 'fluwelen revolutie' van Johan Cruijff is weinig terecht gekomen, maar El Salvador panikeert niet. Alle perikelen rondom zijn persoon zijn hem desalniettemin veel te gortig.

Door Ruben Winkels
6 apr. 2011 16:16:00

Onder de gordel

"Ik schrik niet zo gauw ergens van, maar wat er nu allemaal gezegd is, was ver onder de gordel", aldus Cruijff in Voetbal International. "Omdat ik de leiding had met die plannen, vonden ze het zeker nodig om mij aan te pakken. Vanaf nu is het in elk geval makkelijker praten, want alles ligt op straat. Iedereen weet dus waar hij aan toe is."
De Ajax-leiding verwijt Cruijff onder meer diens harde taal in de onderlinge gesprekken over zijn technische plan van aanpak. "Ik loop al 45 jaar mee in de voetballerij en ik heb nog nooit zulke taal gebruikt. Ook in dat opzicht zijn ze heel dom bezig. Dat bedoel ik onder meer met ver onder de gordel. Ik heb bovendien helemaal geen e-mail of een mobiele telefoon, dus die zogenaamde harde taal kan helemaal niet van mij afkomstig zijn."

Niet onbetrouwbaar

"In dat verband wordt mijn zaakwaarnemer Rutger Koopmans steeds genoemd, maar ook hij gebruikt zulke taal nooit. En dat geldt ook voor Dennis Bergkamp, Wim Jonk, Marco van Basten en Frank Rijkaard. Als ze beweren dat het allemaal is opgenomen, dan zal dat wel. Met de moderne technieken kun je tegenwoordig van alles aan elkaar plakken."

Danny Blind zou onbetrouwbaar zijn genoemd door Cruijff. "Ook weer zoiets. Hoe zou ik dat nou kunnen zeggen? Wat zou ik nou tegen Danny moeten hebben? Ik heb al jarenlang niet met hem samengewerkt. Stel dat zeven, acht mensen zoiets beweren, dan is dat een opinie die wordt overgenomen. Wij hebben alleen gesteld dat hij beter in een andere situatie zou kunnen functioneren. Maar als Frank de Boer hem graag bij het eerste elftal wil houden, komt dat misschien weer anders te liggen."

Hoewel ik denk dat Cruyff misschien ook wel over de schreef is gegaan qua taalgebruik... en die Koopmans vetrouw ik ook niet helemaal. Maar wat Johan hier zegt over bijvoorbeeld Blind vind ik veel geloofwaardiger overkomen dan wat er eerder in de media is verschenen. Bovendien denk ik dat als Cruyff hem echt eruit zou willen werken, hij dit niet zou ontkennen als het op de man af gevraagd werd.

Maargoed... deel zoveel in de voortslepende soap die Ajax heet :{
-- There are some who call me...... ... ... 'Tim' ... (!)
pi_95162954
"met de moderne technieken van tegenwoordig kun je van alles aan elkaar plakken" is een beetje een zwak verweer. Blijkbaar is Johan toch bang dat er geluidsopnamen gaan opduiken. :') Niet dat ik zijn revolutie niet toejuich.
pi_95164549
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 12:34 schreef 16meter het volgende:
"met de moderne technieken van tegenwoordig kun je van alles aan elkaar plakken" is een beetje een zwak verweer. Blijkbaar is Johan toch bang dat er geluidsopnamen gaan opduiken. :') Niet dat ik zijn revolutie niet toejuich.
Als je vertrouwelijke gesprekken gaat opnemen om deze vervolgens te lekken aan de media... dan ben je niet goed wijs. Idioten daar bij Ajax.
pi_95166005
''Danny Blind raakte in 2006 overigens in opspraak toen hij onder invloed van alcohol een ongeluk veroorzaakte op de de Burgemeester Stramanweg in Zuidoost.''

Wat een kut mongolen zijn journalisten ook. Waarom moest dit stukje erbij?
  donderdag 7 april 2011 @ 13:52:46 #21
10881 Gwunnik
TIM the enchanter...
pi_95166126
Het incident had op zichzelf niet genoeg sensatiewaarde blijkbaar... weet niet waar het artikel in stond, maar je hebt natuurlijk een aantal media in Nederland die meer en meer met oppervlakkige paparazzi-achtige sensatielust proberen te scoren. :N

Komt de journalistiek niet ten goede :{
-- There are some who call me...... ... ... 'Tim' ... (!)
pi_95166602
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 13:52 schreef Gwunnik het volgende:
Het incident had op zichzelf niet genoeg sensatiewaarde blijkbaar... weet niet waar het artikel in stond, maar je hebt natuurlijk een aantal media in Nederland die meer en meer met oppervlakkige paparazzi-achtige sensatielust proberen te scoren. :N

Komt de journalistiek niet ten goede :{
Dit kwam van de website van AT5
pi_95169749
Oh ja, natuurlijk joh, ook Anita geblesseerd. Dat kon er best nog wel bij :')
stupidity has become as common as common sense was before
  donderdag 7 april 2011 @ 15:25:06 #24
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_95170187
quote:
1s.gif Op woensdag 6 april 2011 22:02 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Klopt, maar dan vraag ik mij af waarom in de ene visie Blind eruit ligt, en Stam wordt gehaald...waarom Blind dan niet gewoon blijft zitten en Stam bij Zwolle blijft.
Gewoon omdat Cruijff hem niet mag. De enige reden dat hij hem niet bij kop en kont er uit jonast is dat het de kans verkleind dat hij compleet aan de macht kan komen, omdat Blind bij veel mensen ook wel op de nodige sympathie kan rekenen.

Voor de mensen die denken van niet, of die beweren dat hij zich niet onmogelijk, onredelijk en agressief heeft opgesteld naar het bestuur:

quote:
Johan Cruijff bezorgt Jan van Beveren een déjà vu

Wat heeft Jan van Beveren met het gekrakeel bij Ajax te maken? En wie kent deze ranke doelman nog, volgens vele vijftigplussers de beste die ooit het doel bewaakte bij het Nederlands elftal? Ook beter dan Edwin van der Sar, de held van de jongere generatie.

Jan van Beveren kon vliegen door het strafschopgebied. Hij speelde maar 32 interlands, miste de WK's van 1974 en 1978 en het EK van 1976. En dat heeft Johan Cruijff hem aangedaan. Een beetje ingewikkeld verhaal, dat een aantal scherpe overeenkomsten vertoont met de machtsstrijd van nu in Amsterdam. In de voorbereiding op het WK van 1974 in West-Duitsland raakte Jan van Beveren indirect in conflict met Cor Coster en Cruijff. Coster was de schoonvader van de toen nog jeugdige nummer veertien. Als geslaagd zakenman hielp hij de man van zijn dochter Danny op weg naar het miljonairsschap.

In 1974 introduceerde Coster voor het eerst een sponsorpot voor de internationals. Iets meer dan twee miljoen gulden stroomde binnen en de 22 spelers van de WK-selectie rekenden op zo'n honderdduizend gulden de man. Veel geld in die tijd, waarin het full-professionalisme langzaam ontwaakte in Nederland. Op een speciale bijeenkomst in Utrecht, waar de verdeling met de spelers zou worden besproken, kwam Van Beveren in verzet tegen de mysterieuze afspraken met enkele teamgenoten. Hij vertegenwoordigde PSV, dat voorzichtig probeerde de dictatuur van Ajax aan te vallen. De doelman protesteerde tegen de extra premies voor Cruijff, Johan Neeskens en Willem van Hanegem, toevallig de paradepaardjes in de stal van Coster.

Het ging om een totaalbedrag van zeker 150.000 gulden, zogenaamd nodig 'om eerdere contracten van het supertrio af te kopen'. Van Beveren had het spel door en verhief als enige zijn stem. Niemand hoorde hem, ook de KNVB niet. De media negeerden hem als een vervelende zeurpiet. Het kostte de hinderlijke bemoeial uiteindelijk zijn plaats in de selectie voor het WK in West-Duitsland. Supervisor Rinus Michels verkoos op aanraden van Cruijff op het laatste moment Jan Jongbloed. Het heette dat de onervaren doelman van DWS als vliegende keep alerter meespeelde in de aanvallend ingestelde ploeg. Van Beveren had immers de reputatie van een lijnkeeper.

Flauwekul, want de PSV'er ging op de training in Eindhoven vaak als een dolle te keer als spits. Er werd simpelweg een excuus verzonnen om hem te weren bij het door Ajax gedomineerde elftal. Waarom begin ik ineens over deze stoffige geschiedenis uit de oude doos, waarvan jongeren niet eens het bestaan weten? Omdat ik net terug ben van een bezoek aan Van Beveren, die in 1980 het Nederlands voetbal gefrustreerd ontvluchtte en zich sindsdien heeft teruggetrokken in Amerika. Het is de bedoeling dat er eindelijk een dikke, uitgebreide biografie verschijnt over hem, met als primeur alle details over de verzwegen controverse tussen Cruijff en hem.

Met bijzondere interesse volgt Van Beveren de actuele crisis bij Ajax. Het komt hem allemaal uiterst bekend voor; het is alsof hij plotseling rondwaart in een déjà vu van 1974 en 1975, toen de aanvoerder van Oranje hem voor Nederland - Polen toebeet: Jij eruit of ik eruit''. Ook híj kon het nooit winnen van Cruijff, die de carrière van deze katachtige doelman inkortte tot een voor dit fenomeen onwaardig aantal interlands. Jan van Beveren verwacht een soortgelijke uitkomst van het geruzie, maar vraagt zich ook af of er toch meer oppositie zal zijn dan tijdens zijn eenzame en kansloze strijd van toen.
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
pi_95170450
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 15:25 schreef Chewbalhaar het volgende:

[..]

Gewoon omdat Cruijff hem niet mag. De enige reden dat hij hem niet bij kop en kont er uit jonast is dat het de kans verkleind dat hij compleet aan de macht kan komen, omdat Blind bij veel mensen ook wel op de nodige sympathie kan rekenen.

Voor de mensen die denken van niet, of die beweren dat hij zich niet onmogelijk, onredelijk en agressief heeft opgesteld naar het bestuur:

[..]

Blind is ook een faalhaas. Als je per se je eigen zoontje in het elftal wil frommelen terwijl hij zuigt, dan ben je niet in het belang van de club bezig.
  donderdag 7 april 2011 @ 15:36:23 #26
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_95170721
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 15:30 schreef Athlon_2o0o het volgende:

[..]

Blind is ook een faalhaas. Als je per se je eigen zoontje in het elftal wil frommelen terwijl hij zuigt, dan ben je niet in het belang van de club bezig.
Dat heeft Cruijff met z'n eigen zoontje EN z'n kleinzoontje geprobeerd ;-)
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
pi_95170934
anita doet ook al niet mee dit weekend. Nu kan de boer toch niet anders dan boilesen een basisplek geven?
pi_95170961
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 15:40 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
anita doet ook al niet mee dit weekend. Nu kan de boer toch niet anders dan boilesen een basisplek geven?
Hij kan zelf nog het veld in.
pi_95171332
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 15:40 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
anita doet ook al niet mee dit weekend. Nu kan de boer toch niet anders dan boilesen een basisplek geven?
Het zal wel moeten.
pi_95172941
quote:
Commissie ledenraad in Barcelona

De ledenraadscommissie die het ontstane spanningsveld na de gebeurtenissen rondom de klankbordgroep technische zaken en de clubleiding onderzoekt heeft donderdag een gesprek met Johan Cruijff in Barcelona gehad. Bij het gesprek was ook erevoorzitter Michael van Praag aanwezig.
Afgelopen zondag benoemde de ledenraad van Ajax een commissie die het ontstane spanningsveld na de gebeurtenissen rondom de klankbordgroep technische zaken en de clubleiding zou gaan onderzoeken.

Hiertoe zou deze commissie, die bestaat uit de ereleden Hennie Henrichs en Arie van Os, ledenraadslid Cees van Oevelen en de voorzitter van de ledenraad, Rob Been jr., informerende gesprekken gaan voeren met de betrokkenen en andere belanghebbenden die Ajax een warm hart toedragen.

Donderdag heeft de commissie met Johan Cruijff in Barcelona gesproken. Bij het gesprek was ook erevoorzitter Michael van Praag aanwezig. Erelid Cruijff laat weten dat de bespreking in een zeer prettige sfeer plaatvond. Rob Been jr. deelt namens de commissie mee dat ze in de openhartige en coöperatieve houding van Cruijff aanknopingspunten zien om uit de gerezen impasse te geraken.

Allen hebben afgesproken geen nadere informatie te verstrekken over de inhoud van deze eerste bespreking.
  donderdag 7 april 2011 @ 18:01:43 #31
71435 King_of_cubes
Infantiele klootzak
pi_95176793
Als het zo doorgaat met geblesseerde verdedigers dan mag Stam van mij zelf ook nog wel invallen. :7
  donderdag 7 april 2011 @ 19:03:28 #32
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_95179391
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 15:40 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
anita doet ook al niet mee dit weekend. Nu kan de boer toch niet anders dan boilesen een basisplek geven?
prima toch
.
pi_95211514
Datum Wedstrijd
10 april FC Twente-Roda JC Kerkrade 3
17 april De Graafschap-FC Twente 3
22 april ADO Den Haag-FC Twente 0
1 mei FC Twente-Willem II 3
15 mei Ajax-FC Twente 0

Datum Wedstrijd
10 april PSV-SC Heerenveen 3
17 april Heracles Almelo-PSV 1
24 april Feyenoord-PSV 1
1 mei PSV-Vitesse 3
15 mei FC Groningen-PSV 0

Datum Wedstrijd
10 april Ajax-FC Groningen 3
17 april NEC-Ajax 3
24 april Ajax-Excelsior 3
1 mei SC Heerenveen-Ajax 3
15 mei Ajax-FC Twente 3

Alvast gefeliciteerd!
pi_95212023
Feliciteren met plek 2 kan nog, maar met het kampioenschap is nog te vroeg :P

Denk dat het over is met PSV, maar we zullen zien.
★★★
  vrijdag 8 april 2011 @ 12:08:12 #35
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_95212054
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 12:07 schreef ajacied4lf het volgende:
Feliciteren met plek 2 kan nog, maar met het kampioenschap is nog te vroeg :P

Denk dat het over is met PSV, maar we zullen zien.
Misschien, maar ik zie Ajax niet opeens uit het niets de sterren van de hemel voetballen helaas. Zeker niet met al deze blessures.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_95212073
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 12:08 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Misschien, maar ik zie Ajax niet opeens uit het niets de sterren van de hemel voetballen helaas. Zeker niet met al deze blessures.
Maar gelukkig zie jij het niet altijd even goed. ^O^
★★★
  vrijdag 8 april 2011 @ 12:09:19 #37
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_95212094
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 12:08 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Maar gelukkig zie jij het niet altijd even goed. ^O^
Ik zie het altijd goed, en dat mag je 10 jaar lang teruglezen hier, succes :).
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_95212130
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 12:09 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Ik zie het altijd goed, en dat mag je 10 jaar lang teruglezen hier, succes :).
Eriksen kan er niks van.
★★★
  vrijdag 8 april 2011 @ 12:14:22 #39
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_95212294
Denken dat we nog kampioen worden :')
#FreeHat
  vrijdag 8 april 2011 @ 12:17:28 #40
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_95212421
quote:
14s.gif Op vrijdag 8 april 2011 12:10 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Eriksen kan er niks van.
Eriksen kan er NOG niets van, technisch zal het op de training allemaal wel, in een fysieke wedstrijd issie zo nuttig als een cornervlag.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  vrijdag 8 april 2011 @ 12:43:37 #41
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95213402
Na gisteren weet ik het zo net nog niet of Ajax geen kans meer heeft. Heb toch het gevoel dat Twente en PSV een beetje instorten nu :@
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95213745
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 12:43 schreef Smoofie het volgende:
Na gisteren weet ik het zo net nog niet of Ajax geen kans meer heeft. Heb toch het gevoel dat Twente en PSV een beetje instorten nu :@
Ja zo speculeert iedereen over elke club elke week, als ze dan weer een brakke eerste helft (zoals tegen heracles) spelen tegen Groningen draait iedereen weer 180 graden..
  vrijdag 8 april 2011 @ 13:10:53 #43
165924 msnk
AliceWonder <3
pi_95214479
Als ik realistisch naar de resterende wedstrijden kijk wordt Twente kampioen (dan ga ik er vanuit dat Twente tegen ADO punten morst = 3 punten en PSV tegen Heracles uit).

Twente heeft verder geluk dat een week voordat ze naar Den Haag gaan, ADO uit tegen AZ moet spelen. Dat gaat om de vierde plek dus kan het schorsingen of blessures opleveren voor ADO.

Ajax moet sowieso alles winnen (duh) anders moet het wel héél raar lopen wil je nog kampioen worden. Tjah: Heerenveen uit en Twente thuis zit daar tussen....


Ben het verder met Smoofie oneens, 5-1 verliezen tegen Villareal is normaal. Dat is een team met spelers van wereldklasse. Benfica niet naar toch veel betere spelers dan PSV. Dat zou dus geen negatieve uitwerking moeten hebben op de spelers. Maar wie weet, spelers redeneren vaak op een hele vreemde manier.

En voor hetzelfde geld loopt het helemaal anders en lach ik me kapot om hoe het heeft gelopen ;)
AFC AJAX
pi_95214658
Groningen is normaal een ingelast gelijkspel, nog maar even rustig aan allemaal.
En ADO presteert heus niet zo goed tegen Twente als tegen Ajax, gewoon omdat het geen Ajax is.
pi_95214711
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 13:10 schreef msnk het volgende:
Als ik realistisch naar de resterende wedstrijden kijk wordt Twente kampioen (dan ga ik er vanuit dat Twente tegen ADO punten morst = 3 punten en PSV tegen Heracles uit).

Twente heeft verder geluk dat een week voordat ze naar Den Haag gaan, ADO uit tegen AZ moet spelen. Dat gaat om de vierde plek dus kan het schorsingen of blessures opleveren voor ADO.

Ajax moet sowieso alles winnen (duh) anders moet het wel héél raar lopen wil je nog kampioen worden. Tjah: Heerenveen uit en Twente thuis zit daar tussen....

Ben het verder met Smoofie oneens, 5-1 verliezen tegen Villareal is normaal. Dat is een team met spelers van wereldklasse. Benfica niet naar toch veel betere spelers dan PSV. Dat zou dus geen negatieve uitwerking moeten hebben op de spelers. Maar wie weet, spelers redeneren vaak op een hele vreemde manier.

En voor hetzelfde geld loopt het helemaal anders en lach ik me kapot om hoe het heeft gelopen ;)
Voor het zelfde geld laat ajax punten liggen tegen Groningen.. het kan allemaal. We zullen zien :) Bij iedereen staat er grote druk op.
  vrijdag 8 april 2011 @ 14:09:54 #46
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95216820
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 13:16 schreef Geo3kant het volgende:

[..]

Voor het zelfde geld laat ajax punten liggen tegen Groningen.. het kan allemaal. We zullen zien :) Bij iedereen staat er grote druk op.
Klopt en momenteel spelen ze allemaal kut. Dat maakt het zo spannend :P

Toch wel sympathiek dat een supporter van utreg ons alvast feliciteerd. :D
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95218231
quote:
AMSTERDAM - Nicolai Boilesen start zondagmiddag als basisspeler aan de thuiswedstrijd van Ajax tegen FC Groningen.

De aanvoerder van het hoogste juniorenelftal van de Amsterdamse club vervangt de geblesseerde Daley Blind.

Hij debuteerde vorige week in de hoofdmacht tijdens de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo.

Boilesen krijgt de voorkeur boven Anita, die trainer Frank de Boer liever op het middenveld ziet spelen. Gregory van der Wiel (bovenbeen) en Lorenzo Ebecilio (hamstring) zijn vermoedelijk ook op tijd fit voor het duel met FC Groningen.

Alderweireld

Voor Toby Alderweireld komt die wedstrijd nog te vroeg. De Belg herstelt echter wel zo voorspoedig van een hamstringblessure dat hij volgende week de training kan hervatten.

Doelman Maarten Stekelenburg (gebroken duim) komt volgens coach De Boer dit seizoen niet meer in actie voor Ajax.
pi_95223874
Was te verwachten. Hopen dat hij tegen Groningen ook zo goed speelt.

Jammer dat de het zo moet aflopen voor Steek bij Ajax. :(
★★★
pi_95226623
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 17:03 schreef ajacied4lf het volgende:
Was te verwachten. Hopen dat hij tegen Groningen ook zo goed speelt.

Jammer dat de het zo moet aflopen voor Steek bij Ajax. :(
Bij suarez ging het ookal op zo`n kut manier.
pi_95230348
even een trucje van eriksen tussendoor

  vrijdag 8 april 2011 @ 20:00:44 #51
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95231778
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 19:34 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
even een trucje van eriksen tussendoor

Ze hebben tenminste plezier:P
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95232516
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 19:34 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
even een trucje van eriksen tussendoor

:D

Toch lullig als je door zo iets geblesseerd zou raken :P
pi_95233565
Ajax verkoopt alleen maar, het koopt niks terug. Logisch dat het elftal zo slecht loopt.
  vrijdag 8 april 2011 @ 21:04:01 #54
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95235178
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 20:35 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Ajax verkoopt alleen maar, het koopt niks terug. Logisch dat het elftal zo slecht loopt.
Ja, daar hebben wij al genoeg kritiek op geleverd. Je loopt altijd een beetje achter op de feiten :P. Dat is ook een van de redenen dat we dit bestuur weg willen.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
  vrijdag 8 april 2011 @ 21:09:15 #55
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_95235485
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 20:35 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Ajax verkoopt alleen maar, het koopt niks terug. Logisch dat het elftal zo slecht loopt.
Nou ja, er is ook redelijk wat gekocht afgelopen jaren hoor. Jammer alleen dat er zo goed als niets succesvols tussen zat.
stupidity has become as common as common sense was before
  vrijdag 8 april 2011 @ 21:19:38 #56
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95236124
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 21:09 schreef marcb1974 het volgende:

[..]

Nou ja, er is ook redelijk wat gekocht afgelopen jaren hoor. Jammer alleen dat er zo goed als niets succesvols tussen zat.
Het valt niet zo op door al die miskopen die je nooit meer terug ziet. :P

En het verkopen zodra ze een beetje goed worden.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95240362
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 20:00 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Ze hebben tenminste plezier:P
Breekt bijna z'n nek, dan is het :W kampioenschap.
★★★
  vrijdag 8 april 2011 @ 23:50:47 #58
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95244693
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 april 2011 22:31 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Breekt bijna z'n nek, dan is het :W kampioenschap.
Nu worden we gelukkig wel kampioen. :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95245863
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 23:50 schreef nubreektmijnklomp het volgende:

[..]

Nu worden we gelukkig wel kampioen. :P
Idd.
★★★
pi_95247594
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2011 21:09 schreef marcb1974 het volgende:

[..]

Nou ja, er is ook redelijk wat gekocht afgelopen jaren hoor. Jammer alleen dat er zo goed als niets succesvols tussen zat.
Wie dan, behalve El Hamdaoui.
  zaterdag 9 april 2011 @ 01:40:25 #61
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95248150
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 01:13 schreef Athlon_2o0o het volgende:

[..]

Wie dan, behalve El Hamdaoui.
Jij volgde het voetbalnieuws niet in 2007/2008?
AFCA
Qui audet adipiscitur
  zaterdag 9 april 2011 @ 05:22:26 #62
165924 msnk
AliceWonder <3
pi_95250202
quote:
Op zaterdag 9 april 2011 01:40 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Jij volgde het voetbalnieuws niet in 2007/2008?
Check voor de lol zijn PH, een en al meuk/onwetendheid :)
AFC AJAX
pi_95250319
quote:
Van den Boog provoceert
AMSTERDAM - Daags na de vredesmissie van een Ajax-delegatie bij Johan Cruijff, heeft uitgerekend algemeen-directeur Rik van den Boog dit proces geprovoceerd. Vrijdagmiddag riep hij op De Toekomst de aanwezige jeugdtrainers bij elkaar en deelde hen mee, in bijzijn van commercieel directeur Henri van de Aat en hoofd-opleidingen Jan Olde Riekerink, dat Dennis Bergkamp, Wim Jonk, Ruben Jongkind en Bryan Roy per 30 juni op non-actief worden gesteld.
Slecht begin van de dag :{
Laat snel de nieuwe rvc gevormd zijn
  zaterdag 9 april 2011 @ 08:43:51 #64
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_95250741
quote:
Op zaterdag 9 april 2011 07:18 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Slecht begin van de dag :{
Laat snel de nieuwe rvc gevormd zijn
Mijn dagelijkse portie WTF!? Is weer binnen. Al zag ik het zo snel niet bevestigd op NuSport.
Life is what you make it.
pi_95250779
Vd Boog moet nu echt gaan oppassen, dit gaan een hoop mensen niet pikken. En helaas voor hem zitten daar een paar debielen tussen.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_95251009
Terecht toch? Hij neemt iedereen mee in zijn val lijkt het. Wat is de gedachten hierachter? Ook raar dat hij iedereen in licht tegen over een groep maar de betrokken het nog niet weten.
pi_95251372
Mja, Van den Boog gooit er zelf wel mensen uit, maar had kritiek op Cruijff omdat hij er mensen uit wou gooien. Dat kan namelijk niet want zo ga je niet met mensen om :')

Ik kan me ook niet voorstellen dat een Frank de Boer het hier mee eens is bijvoorbeeld..
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_95251447
Van den Boog heeft hiermee wel zijn definitieve doodvonnis getekend...
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zaterdag 9 april 2011 @ 09:56:44 #69
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_95251471
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 09:55 schreef TheVulture het volgende:
Van den Boog heeft hiermee wel zijn definitieve doodvonnis getekend...
Inderdaad, hup d'r uit met die dwaas
.
  zaterdag 9 april 2011 @ 10:38:29 #70
48858 Kabuto_Raiger
remember 2011-03-11
pi_95252264
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 09:55 schreef TheVulture het volgende:
Van den Boog heeft hiermee wel zijn definitieve doodvonnis getekend...
lol en ten waren er opeens geen vredeslievende acties meer van de Harde Kern vermoed ik zo. :')
Mja ben meer een buitenstaander maar wat een idioot is die vent tho >.>
pi_95252862
Die van den Boog is levensmoe ?
pi_95253151
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 09:56 schreef Yankee het volgende:

[..]

Inderdaad, hup d'r uit met die dwaas
Dat wil hij juist, krijgt hij lekker een zeer hoge ontslagpremie mee. Dacht je nog dat van de Boog er nog voor Ajax zat dan.
Station Arnhem foto's: http://www.flickr.com/photos/temlin/
  zaterdag 9 april 2011 @ 11:20:29 #73
48858 Kabuto_Raiger
remember 2011-03-11
pi_95253200
quote:
99s.gif Op zaterdag 9 april 2011 11:18 schreef Temlin het volgende:

[..]

Dat wil hij juist, krijgt hij lekker een zeer hoge ontslagpremie mee. Dacht je nog dat van de Boog er nog voor Ajax zat dan.
enige manier voor zover ik het dan nog zie is om hem zelf te laten p stappen dan. En k vrees dat ze bij de Harde Kern best ver voor willen gaan om hem daartoe te laten bewegen denk ik.. Maar wederom ben een buitenstaander en ken de boel verder ook niet in detail.
pi_95253364
Kunnen aandeelhouders er niet een stokje voor steken dat hij een gedeelte van zijn oprot premie moet inleveren ofzo?
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_95253385
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 08:48 schreef marcb1974 het volgende:
Vd Boog moet nu echt gaan oppassen, dit gaan een hoop mensen niet pikken. En helaas voor hem zitten daar een paar debielen tussen.
Helaas? Opknopen aan de hoogste boom die gast :P
pi_95253629
Serieus, als hij nu niet oprot, dan zal ik er persoonlijk voor zorgen dat hij nooit meer te zien is in Amsterdam ..

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
★★★
  zaterdag 9 april 2011 @ 11:40:59 #77
48858 Kabuto_Raiger
remember 2011-03-11
pi_95253773
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 11:36 schreef ajacied4lf het volgende:
Serieus, als hij nu niet oprot, dan zal ik er persoonlijk voor zorgen dat hij nooit meer te zien is in Amsterdam ..

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pssst
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
KopuH :P ?
pi_95253983
Hoe je het ook bekijkt. Van de positieve of negatieve kant. Ik denk dat Van den Boog ook wel door heeft dat hij niet in zijn uppie door Amsterdam moet lopen.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  zaterdag 9 april 2011 @ 11:50:55 #79
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95254045
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 11:40 schreef Kabuto_Raiger het volgende:

[..]

pssst
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
KopuH :P ?
Daar heb je niet veel aan, die gast heeft zo'n grote plaat voor z'n kop daar kom je zelfs met zo'n ding niet door heen. :P

Heb je geen tank of zo?
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95254079
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 11:50 schreef nubreektmijnklomp het volgende:

[..]

Daar heb je niet veel aan, die gast heeft zo'n grote plaat voor z'n kop daar kom je zelfs met zo'n ding niet door heen. :P

Heb je geen tank of zo?
Vanwaar al die agressie?

Was van plan om gewoon een 1 op 1 gesprekje met hem aan te gaan, en hem over te halen om op te stappen. Ben ik heel goed in ..
★★★
  zaterdag 9 april 2011 @ 11:54:44 #81
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95254144
quote:
14s.gif Op zaterdag 9 april 2011 11:52 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Vanwaar al die agressie?

Was van plan om gewoon een 1 op 1 gesprekje met hem aan te gaan, en hem over te halen om op te stappen. Ben ik heel goed in ..
Ah, en hoe was je van plan zo dichtbij hem te komen, zit die niet in zo'n panic room tegenwoordig? :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95254152
Van den Boog gedraagt zich als een dictator :')
  zaterdag 9 april 2011 @ 11:55:36 #83
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95254175
Heb je trouwens die intro foto gezien van cruyff op AFCA.nl? Ik vind m wel mooi :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95254195
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 11:54 schreef nubreektmijnklomp het volgende:

[..]

Ah, en hoe was je van plan zo dichtbij hem te komen, zit die niet in zo'n panic room tegenwoordig? :P
Bedrijgen met een tank..
★★★
  zaterdag 9 april 2011 @ 11:58:12 #85
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95254255
Maar ja, vd boog heeft weer zo'n lulverhaal opgehangen op ajax.nl. Er wordt niemand op non actief gesteld, hun contract word gewoon niet verlengt :')

Wat een achterlijke vent is het ook.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
  zaterdag 9 april 2011 @ 12:00:28 #86
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95254334
Er schijnt nu actie te worden gevoerd op de toekomst, of vandaag nog. Maar dat weet ik niet zeker :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95254652
Maar wat nou als van der Boog achter het faillissement van TEG zit? Zou hij dan ook wegmoeten bij Ajax?
★★★
  zaterdag 9 april 2011 @ 12:24:40 #88
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95255017
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 12:12 schreef ajacied4lf het volgende:
Maar wat nou als van der Boog achter het faillissement van TEG zit? Zou hij dan ook wegmoeten bij Ajax?
Weg bij Ajax moet hij sowieso, maar of hij dan ontslagen kan worden zonder geld mee te krijgen weet ik niet.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
  zaterdag 9 april 2011 @ 12:39:38 #89
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_95255492
De Ajaxsoap :')
#FreeHat
  zaterdag 9 april 2011 @ 13:29:45 #90
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95257237
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 12:39 schreef DuvelDuvel het volgende:
De Ajaxsoap :')
Ach, hetzelfde als bij PSV en Feyenoord, alleen dan met een louche pr bureau er bij die alles in de media gooit. :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
  zaterdag 9 april 2011 @ 13:41:43 #91
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95257685
Wat Van den Boog nu doet wilde cruyff ook doen, contract niet verlengen :')!
AFCA
Qui audet adipiscitur
  zaterdag 9 april 2011 @ 13:52:29 #92
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95258085
Trouwens, soms snap ik AFCA.nl , maar http://www.afca.nl/index_3.htm?x=0&y=0 :') . Wat is er mis met Keje.
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95258129
Wat de fuck :')
  zaterdag 9 april 2011 @ 14:22:39 #94
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95259152
NOS, VI en RTL hebben het ook al opgepakt. Ik snap Rik niet, volgens mij is hij eruit om te worden ontslagen, anders doe je zoiets niet. Dit is gewoon dom :')
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95259630
quote:
Van der Wiel en Ebecilio fit voor Ajax

Gregory van der Wiel en Lorenzo Ebecilio kunnen zondag met Ajax tegen FC Groningen spelen. Beide voetballers slaagden zaterdag voor een laatste test. Van der Wiel had de afgelopen week last van zijn bovenbeen. Ebecilio klaagde over een pijnlijke hamstring.

Trainer Frank der Boer mist nog wel de geblesseerde Maarten Stekelenburg, Toby Alderweireld en Daley Blind. Hij geeft daarom tegen FC Groningen jeugdspeler Nicolae Boilesen een basisplaats.
pi_95260678
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 14:22 schreef Smoofie het volgende:
NOS, VI en RTL hebben het ook al opgepakt. Ik snap Rik niet, volgens mij is hij eruit om te worden ontslagen, anders doe je zoiets niet. Dit is gewoon dom :')
Duhuh!
★★★
pi_95260886
Het 'grappige' is dat Riki waarschijnlijk hierna meerdere aanbiedingen krijgt vanuit het bedrijfsleven en dat hij supersnel weer ergens een top functie bekleed...
  zaterdag 9 april 2011 @ 15:28:07 #98
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_95261249
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 13:52 schreef Smoofie het volgende:
Trouwens, soms snap ik AFCA.nl , maar http://www.afca.nl/index_3.htm?x=0&y=0 :') . Wat is er mis met Keje.
Raar bericht.
#FreeHat
  zaterdag 9 april 2011 @ 16:05:25 #99
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95262938
Hmm, hoe langer dit duurt des te waarschijnlijker is het dat Rikkie aanblijft. Het 'momentum' van het Cruijff-kamp is inmiddels al een beetje over.
Die Lebenslust bringt dich um.
  zaterdag 9 april 2011 @ 16:06:34 #100
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95262991
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 12:12 schreef ajacied4lf het volgende:
Maar wat nou als van der Boog achter het faillissement van TEG zit? Zou hij dan ook wegmoeten bij Ajax?
Staat er opzich los van. Tenzij hij de bak in moet ofzo.
Die Lebenslust bringt dich um.
  zaterdag 9 april 2011 @ 16:06:57 #101
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95263005
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 11:56 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Bedrijgen met een tank..
Of met een Bengaalse teiger.
Die Lebenslust bringt dich um.
  zaterdag 9 april 2011 @ 16:07:47 #102
321891 Kaasknabbeltje
TOETERTJESTOETERTJES!
pi_95263045
quote:
14s.gif Op zaterdag 9 april 2011 16:06 schreef Morendo het volgende:

[..]

Of met een Bengaalse teiger.
'teiger'
Ernstige fout. :')
Op zaterdag 5 maart 2011 23:17 schreef Geo3kant het volgende:
Nee vriendelijke mensen zoals jou.. alles wat andere zeggen afkraken en mongool noemen en noem het maar op.. jij bent een prachtuser ^O^ :')
  zaterdag 9 april 2011 @ 16:11:44 #103
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95263200
quote:
13s.gif Op zaterdag 9 april 2011 16:07 schreef Kaasknabbeltje het volgende:

[..]

'teiger'
Ernstige fout. :')
Het was een grapje, meneer de intellectueel. :{
Die Lebenslust bringt dich um.
  zaterdag 9 april 2011 @ 17:33:33 #104
321891 Kaasknabbeltje
TOETERTJESTOETERTJES!
pi_95266257
quote:
9s.gif Op zaterdag 9 april 2011 16:11 schreef Morendo het volgende:

[..]

Het was een grapje, meneer de intellectueel. :{
Ja tuurlijk. Nog ontkennen ook :')
Op zaterdag 5 maart 2011 23:17 schreef Geo3kant het volgende:
Nee vriendelijke mensen zoals jou.. alles wat andere zeggen afkraken en mongool noemen en noem het maar op.. jij bent een prachtuser ^O^ :')
  zaterdag 9 april 2011 @ 17:41:32 #105
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_95266549
As maandag ben ik jarig en ik wil het volgende verjaardagscadeau:
Twente - Roda 0-1
PSV - Heerenveen 0-1
Ajax - Groningen 6-0

Zou dat teveel gevraagd zijn?
  zaterdag 9 april 2011 @ 17:43:49 #106
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_95266628
quote:
9s.gif Op zaterdag 9 april 2011 16:11 schreef Morendo het volgende:

[..]

Het was een grapje, meneer de intellectueel. :{
Oh en dus mag je zo'n eenfoudig woord verkeerd spellen :(
Ja ja
pi_95267010
quote:
10s.gif Op zaterdag 9 april 2011 17:41 schreef peaceman het volgende:
As maandag ben ik jarig en ik wil het volgende verjaardagscadeau:
Twente - Roda 0-1
PSV - Heerenveen 0-1
Ajax - Groningen 6-0

Zou dat teveel gevraagd zijn?
Doe dan Ajax - Groningen 11-0, dan zijn we PSV al voorbij :')
  zaterdag 9 april 2011 @ 17:54:52 #108
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_95267063
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 17:53 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

Doe dan Ajax - Groningen 11-0, dan zijn we PSV al voorbij :')
Ik wilde het enigszins realistisch houden :P
  zaterdag 9 april 2011 @ 17:56:57 #109
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_95267144
quote:
13s.gif Op zaterdag 9 april 2011 16:07 schreef Kaasknabbeltje het volgende:

[..]

'teiger'
Ernstige fout. :')
Anders snap je ff de grap niet. :')
pi_95268655
quote:
10s.gif Op zaterdag 9 april 2011 17:41 schreef peaceman het volgende:
As maandag ben ik jarig en ik wil het volgende verjaardagscadeau:
Twente - Roda 0-1
PSV - Heerenveen 0-1
Ajax - Groningen 6-0

Zou dat teveel gevraagd zijn?
1-0 is enough
★★★
  zaterdag 9 april 2011 @ 18:34:31 #111
302138 HuffTheTalbot
Checking the Basement for Bugs
pi_95268754
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 13:52 schreef Smoofie het volgende:
Trouwens, soms snap ik AFCA.nl , maar http://www.afca.nl/index_3.htm?x=0&y=0 :') . Wat is er mis met Keje.
Fans... Gewoon klappen na de 3-0 en verder je mond houden. :Y
Look behind you! It's your ass!
  zaterdag 9 april 2011 @ 20:18:25 #112
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95273280
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 18:34 schreef HuffTheTalbot het volgende:

[..]

Fans... Gewoon klappen na de 3-0 en verder je mond houden. :Y
AFCA.nl denkt dat zij de enige fans zijn.
AFCA
Qui audet adipiscitur
  zaterdag 9 april 2011 @ 21:08:55 #113
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95275319
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 17:56 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Anders snap je ff de grap niet. :')
Eindelijk iemand die de post in zijn totaliteit aanschouwde. (8>
Die Lebenslust bringt dich um.
  zaterdag 9 april 2011 @ 21:42:06 #114
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95276788
quote:
14s.gif Op zaterdag 9 april 2011 21:08 schreef Morendo het volgende:

[..]

Eindelijk iemand die de post in zijn totaliteit aanschouwde. (8>
Niemand las de post van a4life I guess.
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95276829
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 21:42 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Niemand las de post van a4life I guess.
Welke post ..
★★★
  zaterdag 9 april 2011 @ 21:46:43 #116
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95276963
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 21:43 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Welke post ..
Je zei Bedrijgen ipv bedreigen. Vandaar dat Morendo teiger zei.
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95277111
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 21:46 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Je zei Bedrijgen ipv bedreigen. Vandaar dat Morendo teiger zei.
Oh, ok :P
★★★
  zaterdag 9 april 2011 @ 21:56:47 #118
165924 msnk
AliceWonder <3
pi_95277405
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 21:42 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Niemand las de post van a4life I guess.
Neuh, niet iedereen is een taalnazi :)
AFC AJAX
pi_95277478
Gelukkig niej.
★★★
  zaterdag 9 april 2011 @ 22:17:44 #120
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95278298
quote:
6s.gif Op zaterdag 9 april 2011 21:56 schreef msnk het volgende:

[..]

Neuh, niet iedereen is een taalnazi :)
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 21:58 schreef ajacied4lf het volgende:
Gelukkig niej.
Bedreigen mag je toch wel kennen lijjkt mij :P
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95278566
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 22:17 schreef Smoofie het volgende:

[..]



[..]

Bedreigen mag je toch wel kennen lijjkt mij :P
Klopt :)
★★★
  zaterdag 9 april 2011 @ 23:23:26 #122
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_95281390


EAT THIS
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
  zaterdag 9 april 2011 @ 23:50:32 #123
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95282693
quote:
99s.gif Op zaterdag 9 april 2011 23:23 schreef Houniet het volgende:
[ afbeelding ]

EAT THIS
:')
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95285247
edit

[ Bericht 99% gewijzigd door ajacied4lf op 10-04-2011 02:11:22 ]
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 02:11:19 #125
321891 Kaasknabbeltje
TOETERTJESTOETERTJES!
pi_95288460
quote:
Op zaterdag 9 april 2011 21:46 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Je zei Bedrijgen ipv bedreigen. Vandaar dat Morendo teiger zei.
niveautje hier.
Op zaterdag 5 maart 2011 23:17 schreef Geo3kant het volgende:
Nee vriendelijke mensen zoals jou.. alles wat andere zeggen afkraken en mongool noemen en noem het maar op.. jij bent een prachtuser ^O^ :')
pi_95288494
Heb net Studio Voetbal van 27 maart gekeken, Sjek voorspelde toen al dat Bergkamp en Jonk op non-actief zouden worden gesteld.

Best goed ^O^
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 02:16:21 #127
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_95288584
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 02:12 schreef ajacied4lf het volgende:
Heb net Studio Voetbal van 27 maart gekeken, Sjek voorspelde toen al dat Bergkamp en Jonk op non-actief zouden worden gesteld.

Best goed ^O^
Die gok was dan ook niet heel moeilijk wetende dat vd Boog er zit ;)
stupidity has become as common as common sense was before
pi_95288633
Ik had het niet verwacht, want dit zorgt er toch echt voor dat iedereen zich tegen hem keert .. We zullen het morgen vast wel merken.
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 02:22:14 #129
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_95288717
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 02:18 schreef ajacied4lf het volgende:
Ik had het niet verwacht, want dit zorgt er toch echt voor dat iedereen zich tegen hem keert .. We zullen het morgen vast wel merken.
Het is, als ik het goed begrijp, ook niet op non-actief gesteld. Er schijnt nu alleen besloten te zijn hun aan het eind van het seizoen aflopende contract (nog) niet te verlengen.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_95288759
Klopt, maar denk dat alle Ajacieden voor Jonk en Bergkamp zijn..
★★★
pi_95294407
quote:
Hij werd gelinkt aan Feyenoord, maar Danijel Pranjic lijkt te gaan kiezen voor rivaal Ajax. De Kroaat zal eerdaags van de nieuwe trainer van Bayern München, Jupp Heynckes, te horen krijgen dat hij overbodig is. Ajax heeft bij de zaakwaarnemer van de oud-speler van sc Heerenveen te kennen gegeven vier miljoen euro te willen betalen. De aanwezigheid van Miralem Sulejmani in Amsterdam helpt ook mee
Wandelgangen, voetbalzone maar toch...
pi_95295914
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 11:59 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

Wandelgangen, voetbalzone maar toch...
Wat moet Ajax met pranjic? En 4 miljoen is teveel en ik zie Sulejmani er ook niet beter door voetballen.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_95296867
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 12:40 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Wat moet Ajax met pranjic? En 4 miljoen is teveel en ik zie Sulejmani er ook niet beter door voetballen.
Linksbuiten, linksback of linkshalf. Is sowieso een versterking.
pi_95297147
Geweldige speler, kan overal staan .. maar het is wel een dwerg.. dus ik weet niet.
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 13:22:20 #135
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_95297238
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 13:19 schreef ajacied4lf het volgende:
Geweldige speler, kan overal staan .. maar het is wel een dwerg.. dus ik weet niet.
Je hoeft toch niet alleen negers van 2 meter te kopen. Voor de Nederlandse competitie is dit zeker een versterking.
#FreeHat
pi_95297366
Klopt, maar het is toch echt wel handig als je een paar lange/sterke spelers hebt.

En kans is groot dat Jantje weggaat, dus dan heb je helemaal geen kracht meer,
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 14:07:48 #137
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95298909
VD boog is weer onzin aan het verkondigen op eredivisie live.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
  zondag 10 april 2011 @ 14:08:31 #138
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_95298937
Godverdomme tering van de Boog op EL. Oprotten.
Zal me niets verbazen dat de spandoeken niet mee naar binnen mochten.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_95299028
Van der Boog net op EL, kutvent. ;(
  zondag 10 april 2011 @ 14:10:43 #140
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_95299034
Patrick _O_.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_95299042
Zit hier gewoon met verhoogde hartslag van de ergernis.
pi_95299082
:r

Das genoeg.
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 14:12:19 #143
324455 S0nic
the Hedgehog
pi_95299087
Özbiliz in de basis :)
Snelle Egel
  zondag 10 april 2011 @ 14:12:43 #144
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_95299103
Pedersen in de spits _O_.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
  zondag 10 april 2011 @ 14:15:08 #145
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95299190
Het is wel grappig dat we net zoveel kans hebben om eerste te worden als om 2e te worden. Sowieso moeten psv en twente allebei een keer verliezen/gelijkspelen. :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
  zondag 10 april 2011 @ 14:15:20 #146
324455 S0nic
the Hedgehog
pi_95299201
Ik hoop dat Frank in de tweede helft Lodeiro voor Hamlap brengt als het weer niet loopt. En dan Siem in de spits.
Snelle Egel
pi_95299426
Wat een baas is die Frank ook, doet precies wat ik wil :P
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 14:34:16 #148
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95299886
Zingen ze nou rikkie moet dood ole ole? :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95299948
Ja volgens mij wel :D
  zondag 10 april 2011 @ 14:36:47 #150
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95299958
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:36 schreef hamburgerjongen het volgende:
Ja volgens mij wel :D
Het is of dat of rik vd boog rik vd boog ole ole. En dat lijkt me niet echt logisch :P vooral niet aangezien ze nu "Johaann, johaan!" zingen.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95300047
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:36 schreef nubreektmijnklomp het volgende:

[..]

Het is of dat of rik vd boog rik vd boog ole ole. En dat lijkt me niet echt logisch :P vooral niet aangezien ze nu "Johaann, johaan!" zingen.
Misschien willen ze bewust geen partij kiezen?
  zondag 10 april 2011 @ 14:41:08 #152
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95300096
quote:
5s.gif Op zondag 10 april 2011 14:39 schreef Toad het volgende:

[..]

Misschien willen ze bewust geen partij kiezen?
Ze hebben al lang partij gekozen.

"ga staan als je voor johan bent"
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95300103
Ja maar dan ga je toch niet beide kampen toezingen, lijkt me
  zondag 10 april 2011 @ 14:41:44 #154
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95300116
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:41 schreef hamburgerjongen het volgende:
Ja maar dan ga je toch niet beide kampen toezingen, lijkt me
Ze zingen trouwens rikkie rot op.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95300144
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:41 schreef nubreektmijnklomp het volgende:

[..]

Ze hebben al lang partij gekozen.

"ga staan als je voor johan bent"
Hm, o ja. Raar. Ik hoorde ook duidelijk in het begin: rickie vd boog ole ole.

Misschien weten de supporters het ook niet meer. :P ;)
  zondag 10 april 2011 @ 14:44:58 #156
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95300220
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:42 schreef Toad het volgende:

[..]

Hm, o ja. Raar. Ik hoorde ook duidelijk in het begin: rickie vd boog ole ole.

Misschien weten de supporters het ook niet meer. :P ;)
Je hoort het niet zo duidelijk op TV. Dat heb je altijd met spreekkoren :P

Commentator hoort het ook niet.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95300341
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:41 schreef nubreektmijnklomp het volgende:

[..]

Ze zingen trouwens rikkie rot op.
Rikkie go home volgens mij.
  zondag 10 april 2011 @ 14:49:53 #158
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95300396
Van Gaal is eruit gevlogen bij Bayern. :o
Die Lebenslust bringt dich um.
  zondag 10 april 2011 @ 14:50:37 #159
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95300430
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 02:11 schreef Kaasknabbeltje het volgende:

[..]

niveautje hier.
Idioot. :')
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95300472
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:49 schreef Morendo het volgende:
Van Gaal is eruit gevlogen bij Bayern. :o
Neuh!
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 14:57:41 #161
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95300692
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:51 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Neuh!
Heul wel!

Ja, niet iedereen staat zondag om 10 uur op. :')
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95300743
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:57 schreef Morendo het volgende:

[..]

Heul wel!

Ja, niet iedereen staat zondag om 10 uur op. :')
Ik wist het gister al.
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 15:07:45 #163
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95301074
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 14:58 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Ik wist het gister al.
Jij hebt een lijntje met Truus?
Die Lebenslust bringt dich um.
  zondag 10 april 2011 @ 15:08:38 #164
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95301111
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 15:07 schreef Morendo het volgende:

[..]

Jij hebt een lijntje met Truus?
Hij heeft wel eens een lijntje gedaan met truus? :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95301265
Ozbiliz doet me echt denken aan Ikedia. Zo'n opgevoerde brommer die continu over het veld sjort met geen rendement.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  zondag 10 april 2011 @ 15:18:57 #166
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95301521
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 15:12 schreef sitting_elfling het volgende:
Ozbiliz doet me echt denken aan Ikedia. Zo'n opgevoerde brommer die continu over het veld sjort met geen rendement.
Dat gevoel had ik meer bij Ebe. Ozbiliz heeft ook wel zijn goede momenten gehad, niet in deze wedstrijd however.
Die Lebenslust bringt dich um.
  zondag 10 april 2011 @ 15:21:16 #167
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95301619
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 15:18 schreef Morendo het volgende:

[..]

Dat gevoel had ik meer bij Ebe. Ozbiliz heeft ook wel zijn goede momenten gehad, niet in deze wedstrijd however.
In deze wedstrijd ook wel. Die ene maradona actie waar hij 4 spelers voorbij liep en daarna de bal goed voor de goal gaf. Dat er daaruit niemand scoorde was niet zijn schuld, het had wel gekund. :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95301630
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 15:07 schreef Morendo het volgende:

[..]

Jij hebt een lijntje met Truus?
Nee, had ik dat maar. :') Ik heb wel eens contact met Beckenbauer
★★★
pi_95301631
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 15:18 schreef Morendo het volgende:

[..]

Dat gevoel had ik meer bij Ebe. Ozbiliz heeft ook wel zijn goede momenten gehad, niet in deze wedstrijd however.
Ach, Ozbilliz. Schaartje hier schaartje daar balletje weer terug op Wiel. Voorzet die niet aankomt passeer beweging om vervolgens dezelfde vent weer tegen te komen. Bijzonder matige flanken speler op dit moment en veelte licht voor Ajax.

Zelfde voor Ebicillio.
pi_95301736
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 15:21 schreef Vjenne12345 het volgende:.

Zelfde voor Ebicillio.
Ebecilio.
pi_95301849
:D
★★★
pi_95301921
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 15:21 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

Ach, Ozbilliz. Schaartje hier schaartje daar balletje weer terug op Wiel. Voorzet die niet aankomt passeer beweging om vervolgens dezelfde vent weer tegen te komen. Bijzonder matige flanken speler op dit moment en veelte licht voor Ajax.

Zelfde voor Ebicillio.
Klopt, hoop dan ook dat Ebe en Ozbi volgend jaar verhuurd worden zodat ze een jaartje kunnen rijpen. Moet er niet aan denken dat 1 van deze 2 of zelfs allebei een basisspeler zijn volgend jaar. En als wisselspeler hebben ze ook niet veel te bieden.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  zondag 10 april 2011 @ 15:49:59 #173
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95302787
Een nieuwe linksbuiten heeft absoluut prioriteit. Hopelijk komen ze niet met Verhoek of Boerrigter aanzetten.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95303389
Ik krijg uiteindelijk gewoon gelijk, WIJ worden KAMPIOEN. :D

Smoofie .. *O*
★★★
pi_95303586
Whaaaa! Twente nu ook nog eens op achterstand :D :D
★★★
pi_95303820
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 16:06 schreef ajacied4lf het volgende:
Whaaaa! Twente nu ook nog eens op achterstand :D :D
Je snapt natuurlijk wel dat twente nog gewoon wint
Nu pennal + rood keeper
Amsterdamse Football Club Ajax - Liverpool F.C.
  zondag 10 april 2011 @ 16:12:16 #177
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95303880
Wat is dat toch met Utrecht....... Kunnen ze het alleen tegen ons ofzo?!
Die Lebenslust bringt dich um.
  zondag 10 april 2011 @ 16:14:09 #178
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95303953
Twente weer lekker twee pingels in een wedstrijd.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95303981
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 16:11 schreef GieJay het volgende:

[..]

Je snapt natuurlijk wel dat twente nog gewoon wint
Nu pennal + rood keeper
Hmm i see. Ach, nu maar hopen dat het 1-1 blijft, en dan maken we ze thuis af.

Twente :r
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 16:24:12 #180
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95304417
Mooi, twee punten ingelopen. _O_
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95304531
v/d Boog: We worden toch geen kampioen!

★★★
  zondag 10 april 2011 @ 16:28:10 #182
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95304593
PSV is nu een grotere concurrent dan Twente.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95304661
Opzich geen slechte wedstrijd, Ozbiliz en Ebecillio die geen pepernoot raakte maar Hamlap die toch goed zijn best deed al had hij 1 individuele actie 2e helft beter kunnen afspelen. Toch ruim voldoende. Boilesen kwam er ook goed door vandaag.

Ik zie PSV alleen echt niet 2 keer punten verspelen! Twente mogen we nu niet meer loslaten.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_95304716
edit
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 16:31:41 #185
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95304770
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 16:29 schreef sitting_elfling het volgende:
Opzich geen slechte wedstrijd, Ozbiliz en Ebecillio die geen pepernoot raakte maar Hamlap die toch goed zijn best deed al had hij 1 individuele actie 2e helft beter kunnen afspelen. Toch ruim voldoende. Boilesen kwam er ook goed door vandaag.

Ik zie PSV alleen echt niet 2 keer punten verspelen! Twente mogen we nu niet meer loslaten.
PSV moet nog uit tegen Heracles, Feyenoord en Groningen, het kan dus wel. Ze zullen echter vier punten moeten verspelen, mits wij alles winnen, vanwege hun superieure doelsaldo.
Die Lebenslust bringt dich um.
  zondag 10 april 2011 @ 16:32:32 #186
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95304803
Wij moeten nog uit tegen NEC en Heerenveen, ook niet erg makkelijk. Bovendien nog thuis tegen Twente natuurlijk.....
Die Lebenslust bringt dich um.
  zondag 10 april 2011 @ 16:35:49 #187
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_95304930
Rikkie rot op olé olé!
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
  zondag 10 april 2011 @ 16:38:17 #188
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_95305030
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 16:24 schreef Morendo het volgende:
Mooi, twee punten ingelopen. _O_
lekker ^O^
.
pi_95305272
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 16:31 schreef Morendo het volgende:

[..]

PSV moet nog uit tegen Heracles, Feyenoord en Groningen, het kan dus wel. Ze zullen echter vier punten moeten verspelen, mits wij alles winnen, vanwege hun superieure doelsaldo.
Mja, en ik zie ze best nog 1 keer verliezen of punten verspelen, een 2e keer echt niet of ze moeten vandaag al punten verspelen.

Ik zie ons wel van twente winnen. ^O^
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_95305782
Ziet er tot nu toe allemaal goed uit bij PSV - Heerenveen.
★★★
pi_95306525
Ik heb de wedstrijd niet kunnen zien. Las wel dat het een mooi doelpunt was van sulejmani. 2 punten ingelopen op twente is ook mooi :) 2e plek heb nu zelf in handen.
pi_95306722
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 17:17 schreef mash_ het volgende:
Ik heb de wedstrijd niet kunnen zien. Las wel dat het een mooi doelpunt was van sulejmani. 2 punten ingelopen op twente is ook mooi :) 2e plek heb nu zelf in handen.
Was gewoon een fout van de keeper die z'n goal uitkwam, Miki tikte de bal over hem heen .. niet zo bijzonder.
★★★
pi_95306763
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 17:21 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Was gewoon een fout van de keeper die z'n goal uitkwam, Miki tikte de bal over hem heen .. niet zo bijzonder.
Oh oke. Zal het vanaaf wel zien. Nu tweede helft psv even kijken.
Edit: ik zie het nu net dat doelpunt. Aardig van de keeper dat hij daar uitkomt :P
pi_95306928
Als PSV vandaag punten gaat verspelen dan ga ik er in geloven. Ze hebben het niet makkelijk tegen Heerenveen, bij gelijkspel nog maar 1 punt achter.
Ook voordelig voor Ajax dat Feyenoord wint van Utrecht, ze hebben nog kans op de 8ste plaats dus die zullen het over 2 weken niet laten lopen tegen PSV.
Ook volgende week zal PSV het niet makkelijk hebben uit tegen Heracles.
Ben alleen nog een beetje bang dat we tegen Heerenveen de kansen gaan vergooien, die hebben 2 leuke vleugelaanvallers waar we het heel lastig mee gaan krijgen.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_95306967
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 16:59 schreef ajacied4lf het volgende:
Ziet er tot nu toe allemaal goed uit bij PSV - Heerenveen.
PSV gaat heus wel winnen vandaag. Maar volgende week in Almelo en de week erop in Rotterdam moet ik het nog zien...
pi_95307021
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 17:28 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

PSV gaat heus wel winnen vandaag. Maar volgende week in Almelo en de week erop in Rotterdam moet ik het nog zien...
Inderdaad, als PSV vandaag punten verspeelt zie ik het nog wel gebeuren dat Ajax kampioen wordt. Maar ik zie vandaag PSV geen punten verspelen :)
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_95307142
Aad vindt dat de enige manier voor PSV om te winnen is als ze Berg inbrengen :') :')
  zondag 10 april 2011 @ 17:34:13 #198
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95307200
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 17:32 schreef Saekerhett het volgende:
Aad vindt dat de enige manier voor PSV om te winnen is als ze Berg inbrengen :') :')
Op de training schijnt hij anders messcherp te zijn.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95308443
dost laat zien dat hij naar ajax wil *O* *O* *O*
  zondag 10 april 2011 @ 18:05:46 #200
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95308604
:D. Mooie dag voor Ajax :). Trouwens, rik ontkent dat hij jonk enz inactief heeft gezet, maar hij heeft het dus wel gewoon persoonlijk gezegd heh tegen alle trainers. ( 100% zeker). En dan dat interview voor de wedstrijd met hem.. :r opkankeren met hem.
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95308820
heerlijk voetbalweekendje zo :D
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
  zondag 10 april 2011 @ 18:11:24 #202
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95308872
We doen weer gewoon helemaal mee. ^O^
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95308910
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:11 schreef Morendo het volgende:
We doen weer gewoon helemaal mee. ^O^
*O* Sowieso 2e plek moet lukken. Eerste heb je niet zelf in de hand.
pi_95308983
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:12 schreef mash_ het volgende:

[..]

*O* Sowieso 2e plek moet lukken. Eerste heb je niet zelf in de hand.
Ik begin er stilletjes aan toch weer vertrouwen in te krijgen dat die 3e ster komt
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
pi_95309009
Die kanker assaidi, waarom speelt ie niet af op Dost :')
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
  zondag 10 april 2011 @ 18:16:48 #206
255848 InGebruik
Als de nood het hoogst is
pi_95309158
Gaat het dan dit jaar toch eindelijk gebeuren! :D
pi_95309319
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:16 schreef InGebruik het volgende:
Gaat het dan dit jaar toch eindelijk gebeuren! :D
Ik denk 2e.
pi_95309384
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:19 schreef mash_ het volgende:

[..]

Ik denk 2e.
Ik hoop 1e
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
  zondag 10 april 2011 @ 18:23:40 #209
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95309506
Toch een 'blessing in disguise' dat je door Spartak bent uitgeschakeld.
Die Lebenslust bringt dich um.
  zondag 10 april 2011 @ 18:26:38 #210
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95309649
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:23 schreef Morendo het volgende:
Toch een 'blessing in disguise' dat je door Spartak bent uitgeschakeld.
Nu rik er nog uit en all is well. Heb ik al gezegd dat Rik moet opkankeren? :D
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95309683
Wat een mooie zondag O+
Noot noot.
  zondag 10 april 2011 @ 18:28:02 #212
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95309707
quote:
19s.gif Op zondag 10 april 2011 18:27 schreef Jojoortje het volgende:
Wat een mooie zondag O+
Gelukkig voor jou hebben ze niet gewonnen I guess :@
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95309732
Heerenveen _O_
Roda JC _O_
Brian van Loo _O_
Op donderdag 8 november 2012 20:51 schreef Dj_Day-V het volgende:
Door PSV spelen jullie nu CL :') !
pi_95309830
Als het 3 punten blijft tot de laatste wedstrijd, dan zou ik met een B-team de bekerfinale gaan spelen :@
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 18:32:30 #215
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95309885
Ik zie Twente ook niet zomaar winnen in Doetinchem en Den Haag. Zeker niet me de verdedigende zorgen van die club.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95309918
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:31 schreef ajacied4lf het volgende:
Als het 3 punten blijft tot de laatste wedstrijd, dan zou ik met een B-team de bekerfinale gaan spelen :@
opkankeren, na jaren ga ik eindelijk weer naar de kuip en ik kom daar niet om Ajax B te zien
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
pi_95309935
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:14 schreef stevenmac26 het volgende:
Die kanker assaidi, waarom speelt ie niet af op Dost :')
Omdat Assaidi denk ik dacht dat Dost buitenspel stond.

Zo niet, is het een hele vieze vuile egoïst.
  zondag 10 april 2011 @ 18:34:05 #218
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95309960
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:31 schreef ajacied4lf het volgende:
Als het 3 punten blijft tot de laatste wedstrijd, dan zou ik met een B-team de bekerfinale gaan spelen :@
QFT. :)
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95309968
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:10 schreef stevenmac26 het volgende:
heerlijk voetbalweekendje zo :D
Zeker!
pi_95309981
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:33 schreef stevenmac26 het volgende:

[..]

opkankeren, na jaren ga ik eindelijk weer naar de kuip en ik kom daar niet om Ajax B te zien
....
★★★
pi_95309985
Ze maken het godverdomme wel weer spannend. Dat wordt net als in 2007 weer aan de beademing :P
Op donderdag 8 november 2012 20:51 schreef Dj_Day-V het volgende:
Door PSV spelen jullie nu CL :') !
pi_95310005
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:33 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

Omdat Assaidi denk ik dacht dat Dost buitenspel stond.

Zo niet, is het een hele vieze vuile egoïst.
Hij stond ook buitenspel volgens mij ..
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 18:35:50 #223
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95310036
Eey jongens, hebben jullie het al gehoord? PSV en FCT hebben punten verspeeld :D :D :D :D
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95310042
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:35 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Hij stond ook buitenspel volgens mij ..
Nee, achteraf in de herhaling kon je zien dat minimaal één van die twee verdedigers die Assaidi uitkapte nog achter Dost stond.
pi_95310082
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:35 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

Nee, achteraf in de herhaling kon je zien dat minimaal één van die twee verdedigers die Assaidi uitkapte nog achter Dost stond.
Hmm, jammer.
★★★
pi_95310121
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:36 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Hmm, jammer.
Ik zag net het moment weer en ze stonden er beide achter en ruim ook :(
pi_95310150
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:37 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

Ik zag net het moment weer en ze stonden er beide achter en ruim ook :(
Zie het nu idd ook .. (stream loopt achter)
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 18:40:31 #228
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95310215
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:38 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Zie het nu idd ook .. (stream loopt achter)
Jij ...gebruikt...streams.... -O- ?
AFCA
Qui audet adipiscitur
  zondag 10 april 2011 @ 18:41:29 #229
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95310262
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 15:49 schreef Morendo het volgende:
Een nieuwe linksbuiten heeft absoluut prioriteit. Hopelijk komen ze niet met Verhoek of Boerrigter aanzetten.
Verhoek is rechtsbuiten. :P
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_95310286
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:40 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Jij ...gebruikt...streams.... -O- ?
ene keer wel, andere keer niet ;)
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 18:42:31 #231
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95310302
Verhoek is geen Ajax speler, Boerrigter ben ik wel voorstander van :@
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95310328
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:33 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

Omdat Assaidi denk ik dacht dat Dost buitenspel stond.

Zo niet, is het een hele vieze vuile egoïst.
Die gast gaat altijd voor zijn eigen kans, wat ik zelfs wel kan begrijpen in deze 1 op 1 situatie. Het is alleen wat jammer dat hij zo hard faalde :')
  zondag 10 april 2011 @ 18:44:38 #233
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_95310391
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:41 schreef nubreektmijnklomp het volgende:

[..]

Verhoek is rechtsbuiten. :P
Overigens kan een rechtsbuiten of linksbuiten allebei. Sulejmani speelt net zo goed aan beide kanten.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
  zondag 10 april 2011 @ 18:46:25 #234
131800 Tarado
capô de fusca
pi_95310462
Jammer dat psv nog gelijk maakte, de stand geeft in ieder geval weer hoop al ben ik niet zo optimistisch als de meesten hier
  Forum Admin zondag 10 april 2011 @ 18:46:58 #235
35723 crew  GGMM
pi_95310481
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:46 schreef Tarado het volgende:
Jammer dat psv nog gelijk maakte,
Maakt qua stand en qua verdere verloop voor ons niks uit.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  zondag 10 april 2011 @ 18:47:34 #236
131800 Tarado
capô de fusca
pi_95310509
quote:
14s.gif Op zondag 10 april 2011 18:46 schreef GGMM het volgende:

[..]

Maakt qua stand en qua verdere verloop voor ons niks uit.
en wie is ons?
  zondag 10 april 2011 @ 18:48:06 #237
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95310530
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:47 schreef Tarado het volgende:

[..]

en wie is ons?
Ajax
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95310538
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:42 schreef Smoofie het volgende:
Verhoek is geen Ajax speler, Boerrigter ben ik wel voorstander van :@
Ach, die kosten nog geen miljoen per speler zo'n risico kun je altijd nemen. Die 2 jonkies wat we nu hebben even een jaar (of 2) uit lenen.

1 van de 2 zou ik gewoon nemen, maakt mij vrij weinig uit wie. Al heeft Boerigter wat meer fysiek.
  zondag 10 april 2011 @ 18:49:12 #239
131800 Tarado
capô de fusca
pi_95310567
quote:
14s.gif Op zondag 10 april 2011 18:46 schreef GGMM het volgende:

[..]

Maakt qua stand en qua verdere verloop voor ons niks uit.
Het maakt altijd uit ook als hebben ze een beter doelsaldo
  zondag 10 april 2011 @ 18:49:26 #240
131800 Tarado
capô de fusca
pi_95310574
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:48 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Ajax
Wilde het even zeker weten
  Forum Admin zondag 10 april 2011 @ 18:49:41 #241
35723 crew  GGMM
pi_95310583
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:49 schreef Tarado het volgende:

[..]

Het maakt altijd uit ook als hebben ze en beter doelsaldo
Nee hoor. :)
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  zondag 10 april 2011 @ 18:50:21 #242
131800 Tarado
capô de fusca
pi_95310608
quote:
14s.gif Op zondag 10 april 2011 18:49 schreef GGMM het volgende:

[..]

Nee hoor. :)
Leg uit :)
  zondag 10 april 2011 @ 18:51:16 #243
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95310651
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:50 schreef Tarado het volgende:

[..]

Leg uit :)
Het maakt alleen uit als psv ipv 1, 2 of 3x punten verspeeld en Ajax ook punten verspeeld.
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95310664
Ik schat de kansen op het kampioenschap als volgt:

Twente: 40%
Ajax: 35%
PSV: 25%
pi_95310712
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:51 schreef Saekerhett het volgende:
Ik schat de kansen op het kampioenschap als volgt:

Twente: 40%
Ajax: 35%
PSV: 25%
40%
40%
20%

Ik ga maar eens kaarten bestellen voor Ajax - Twente.
★★★
pi_95310763
En over gelijkspel vs. verlies:

Stel dat Ajax nog een keer punten verpeelt (gelijkspel) en PSV verspeelt ook punten (verlies), dan zou Ajax nu achter PSV staan op doelsaldo en als PSV vandaag verloren zou hebben, zou Ajax een punt voorstaan.
  Forum Admin zondag 10 april 2011 @ 18:54:41 #247
35723 crew  GGMM
pi_95310786
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:50 schreef Tarado het volgende:

[..]

Leg uit :)
PSV moet sowieso nog punten verspelen voor Ajax, of ze nou 1 punt voorstaan of gelijkstaan en qua doelsaldo 9 doelpunten voorstaan. Het verandert niks.
Als PSV en Ajax nu gelijk hadden gestaan met 9 doelpunten in het voordeel van PSV dan had Ajax dus 4 x met hoge cijfers moeten winnen en PSV 4x met 1-0 moeten winnen, wilde we PSV nog inhalen op doelsaldo. Dat kan gewoon niet meer; PSV moet dus hoe dan ook punten verspelen.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  Forum Admin zondag 10 april 2011 @ 18:55:17 #248
35723 crew  GGMM
pi_95310809
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:54 schreef Saekerhett het volgende:
En over gelijkspel vs. verlies:

Stel dat Ajax nog een keer punten verpeelt (gelijkspel) en PSV verspeelt ook punten (verlies), dan zou Ajax nu achter PSV staan op doelsaldo en als PSV vandaag verloren zou hebben, zou Ajax een punt voorstaan.
Maar als we punten verspelen worden we sowieso geen kampioen meer; want Twente.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_95310824
quote:
7s.gif Op zondag 10 april 2011 18:54 schreef GGMM het volgende:

[..]

PSV moet sowieso nog punten verspelen voor Ajax, of ze nou 1 punt voorstaan of gelijkstaan en qua doelsaldo 9 doelpunten voorstaan. Het verandert niks.
Als PSV en Ajax nu gelijk hadden gestaan met 9 doelpunten in het voordeel van PSV dan had Ajax dus 4 x met hoge cijfers moeten winnen en PSV 4x met 1-0 moeten winnen, wilde we PSV nog inhalen op doelsaldo. Dat kan gewoon niet meer; PSV moet dus hoe dan ook punten verspelen.
Gelijkspel i.p.v. verlies vandaag maakt alleen niks uit als Ajax vanaf nu alles wint, want het doelsaldo ga je echt niet goedmaken.
  zondag 10 april 2011 @ 18:55:50 #250
131800 Tarado
capô de fusca
pi_95310831
quote:
7s.gif Op zondag 10 april 2011 18:54 schreef GGMM het volgende:

[..]

PSV moet sowieso nog punten verspelen voor Ajax, of ze nou 1 punt voorstaan of gelijkstaan en qua doelsaldo 9 doelpunten voorstaan. Het verandert niks.
Als PSV en Ajax nu gelijk hadden gestaan met 9 doelpunten in het voordeel van PSV dan had Ajax dus 4 x met hoge cijfers moeten winnen en PSV 4x met 1-0 moeten winnen, wilde we PSV nog inhalen op doelsaldo. Dat kan gewoon niet meer; PSV moet dus hoe dan ook punten verspelen.
Inderdaad dus was die ene punt meer verlies vandaag mooi meegenomen geweest
pi_95310839
quote:
14s.gif Op zondag 10 april 2011 18:55 schreef GGMM het volgende:

[..]

Maar als we punten verspelen worden we sowieso geen kampioen meer; want Twente.
Ik moet nog maar zien of Twente uit bij ADO wint.
  zondag 10 april 2011 @ 18:56:37 #252
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95310858
Trouwens, Rik :r . Vuile Leugenaar. :r :r :r
AFCA
Qui audet adipiscitur
  Forum Admin zondag 10 april 2011 @ 18:56:49 #253
35723 crew  GGMM
pi_95310870
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:55 schreef Tarado het volgende:

[..]

Inderdaad dus was die ene punt meer verlies vandaag mooi meegenomen geweest
:')
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  zondag 10 april 2011 @ 18:57:42 #254
131800 Tarado
capô de fusca
pi_95310908
quote:
13s.gif Op zondag 10 april 2011 18:56 schreef GGMM het volgende:

[..]

:')
?
pi_95310944

mertens dost Verhoek
De zeeuw de jong sulejmani


achterlinie is lastig te zeggen
pi_95310957
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:58 schreef Ajacied422 het volgende:

mertens dost Verhoek
De zeeuw de jong sulejmani


achterlinie is lastig te zeggen
:') :P
★★★
  Forum Admin zondag 10 april 2011 @ 18:59:01 #257
35723 crew  GGMM
pi_95310959
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:57 schreef Tarado het volgende:

[..]

?
Ik baalde er even van dat ik inhoudelijk inging op iemand zoals jij.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  zondag 10 april 2011 @ 18:59:26 #258
324455 S0nic
the Hedgehog
pi_95310975
Gepost op 10 april 2011 om 18:42:37.

Ik heb je hoog zitten Rio, maar dit slaat nergens op. Smerig of niet, Ola was de enige die besefte hoe belangrijk dit duel was. Ik eindig liever met smerig spel boven Twente en Ajax dan met pure schoonheid derde worden.

Bron: PSV Netwerk.

:r :r :r
Moord en brand schreeuwen als Suarez een schwalbe maakte maar dit kan wel gewoon :')
Snelle Egel
pi_95310979
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:56 schreef Smoofie het volgende:
Trouwens, Rik :r . Vuile Leugenaar. :r :r :r
Echt hé, zegt 'ie: 'We worden toch geen kampioen meer'

Vuile leugenaar :P
★★★
pi_95310994
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:58 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

:') :P
Die voorhoede doet me goed denken. waaraan zat jij te denken dan? :p
  zondag 10 april 2011 @ 19:00:23 #261
131800 Tarado
capô de fusca
pi_95311001
quote:
7s.gif Op zondag 10 april 2011 18:59 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ik baalde er even van dat ik inhoudelijk inging op iemand zoals jij.
Ja als je ergens op in gaat moet je wel met de juiste argumenten komen en niet met jan boeren fluitjes wiskunde
pi_95311004
Jan, dat is een echte baas zeg _O_

4x knallen nu en hopen op het beste
  Forum Admin zondag 10 april 2011 @ 19:01:00 #263
35723 crew  GGMM
pi_95311023
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:00 schreef Tarado het volgende:

[..]

Ja als je ergens op in gaat moet je wel met de juiste argumenten komen en niet met jan boeren fluitjes wiskunde
Je snapt duidelijk niet hoe het werkt, maakt niet uit verder.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  zondag 10 april 2011 @ 19:04:06 #264
131800 Tarado
capô de fusca
pi_95311144
quote:
12s.gif Op zondag 10 april 2011 19:01 schreef GGMM het volgende:

[..]

Je snapt duidelijk niet hoe het werkt, maakt niet uit verder.
Nee laat maar omdat jij het wel snapt
  zondag 10 april 2011 @ 19:10:56 #265
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95311396
quote:
14s.gif Op zondag 10 april 2011 18:59 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Echt hé, zegt 'ie: 'We worden toch geen kampioen meer'

Vuile leugenaar :P
Met het ontkennen van geval Bergkamp en Jonk enz. Hij heeft het echt gewoon gezegd, de trainers bij elkaar geroepen en gezegd dat Berg. en Jonk eruit gaan.
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95311903
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:58 schreef Ajacied422 het volgende:

mertens dost Verhoek
De zeeuw de jong sulejmani


achterlinie is lastig te zeggen
Mertens mag komen, Dost en Verhoek hebben we niet nodig. Sulejmani mag opzich wel weg anders loopt hij gratis de deur uit.

Wat betreft de mogelijkheid tot kampioen. Ik zou het niet erg vinden als we het niet worden na zaad wedstrijden zoals die tegen Ado. Die wedstrijd had je nooit mogen verliezen en met die 3 punten had de stand er heel anders uit gezien. Als Ajax punten verspeelt komt dat vaak door onkunde en geklungel. Bij PSV en Twente is het meer unlucky want de bal vliegt er dan gewoon niet in.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  zondag 10 april 2011 @ 19:32:45 #267
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95312211
We hebben sowieso een centrumspits nodig, Dost of iemand anders.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95312280
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:32 schreef Morendo het volgende:
We hebben sowieso een centrumspits nodig, Dost of iemand anders.
We hebben er eigenlijk wel 2 nodig. Of Hamlap nou weg gaat of niet. Het liefst een veelzijdige spits die ook nog op een andere positie kan spelen.

En ik hoop zooo dat Dost niet komt want ik zie absoluut niet in wat hij Ajax kan brengen het komende seizoen, hij is nog lang niet klaar voor de top en ik zie hem er zeker niet tig ballen in knallen in de CL of EL volgend jaar, welke Ajax dan ook speelt.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  zondag 10 april 2011 @ 19:35:10 #269
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95312304
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:24 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Mertens mag komen, Dost en Verhoek hebben we niet nodig. Sulejmani mag opzich wel weg anders loopt hij gratis de deur uit.

Wat betreft de mogelijkheid tot kampioen. Ik zou het niet erg vinden als we het niet worden na zaad wedstrijden zoals die tegen Ado. Die wedstrijd had je nooit mogen verliezen en met die 3 punten had de stand er heel anders uit gezien. Als Ajax punten verspeelt komt dat vaak door onkunde en geklungel. Bij PSV en Twente is het meer unlucky want de bal vliegt er dan gewoon niet in.
Mertens te duur, niet super goed. Maareh, F. de Boer heeft ook niet gehoord dat ze "rikkie rot op"zeiden ?
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95312468
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:24 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Wat betreft de mogelijkheid tot kampioen. Ik zou het niet erg vinden als we het niet worden na zaad wedstrijden zoals die tegen Ado. Die wedstrijd had je nooit mogen verliezen en met die 3 punten had de stand er heel anders uit gezien. Als Ajax punten verspeelt komt dat vaak door onkunde en geklungel. Bij PSV en Twente is het meer unlucky want de bal vliegt er dan gewoon niet in.
Moet ik je even helpen herinneren dat ADO momenteel 4e staat en dat verliezen van ADO dus nog niet eens zo onoverkomelijk is.
pi_95312523
quote:
10s.gif Op zondag 10 april 2011 19:41 schreef no1uknow het volgende:

[..]

Moet ik je even helpen herinneren dat ADO momenteel 4e staat en dat verliezen van ADO dus nog niet eens zo onoverkomelijk is.
Geen schande inderdaad om twee keer van ADO te verliezen, met hun begroting van 12 miljoen. :')
pi_95313093
Die blonde homo van psv moet gewoon weer een schorsing krijgen, wat vind ik dat een smerig ventje :r
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_95313094
quote:
10s.gif Op zondag 10 april 2011 19:41 schreef no1uknow het volgende:

[..]

Moet ik je even helpen herinneren dat ADO momenteel 4e staat en dat verliezen van ADO dus nog niet eens zo onoverkomelijk is.
Verliezen tegen ADO goed praten :'). Die wedstrijd van laatst hadden we nooit mogen verliezen, enorme blunders aan Ajax zijde, sloeg nergens op.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_95313108
Tuurlijk is het een schande dat we 2x verliezen van zowel ADO als Utrecht maar we staan op 3 punten van Twente en 1 punt van PSV. Die hebben hetzelfde probleem, hebben ook verloren van dat soort clubs.
Zou wel een stunt zijn als je met zoveel verliespunten en verkoop van je sterspeler nu wel kampioen wordt.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_95313136
Gefeliciteerd.. de echte winnaars van dit weekend :o
pi_95313178
Die laaste wedstrijd tegen twente gaat echt te spannend worden.
pi_95313343
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:59 schreef mash_ het volgende:
Die laaste wedstrijd tegen twente gaat echt te spannend worden.
Inderdaad.. als neutrale kijker (of ook voor ons alle) kan het heel spannend worden op de laatste dag net als in 2007/2008..
pi_95313539
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:57 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Verliezen tegen ADO goed praten :'). Die wedstrijd van laatst hadden we nooit mogen verliezen, enorme blunders aan Ajax zijde, sloeg nergens op.
je spreekt hier tegen een Hagenees
pi_95313568
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 18:58 schreef Ajacied422 het volgende:

mertens dost Verhoek
De zeeuw de jong sulejmani


achterlinie is lastig te zeggen
Mertens - Dost - Sulejmani
Eriksen - De Jong
Anita
★★★
  zondag 10 april 2011 @ 20:09:04 #280
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_95313617
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:08 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Mertens - Dost - Sulejmani
Eriksen - De Jong
Anita
Geen mertens.
AFCA
Qui audet adipiscitur
pi_95313673
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:08 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Mertens - Dost - Sulejmani
Eriksen - De Jong
Anita
Wat is zo veel beter aan die opstelling dan de huidige? Ik zie nog honderdmaal liever Hamlap in de spits dan Dost. En als Hamlap niet weg gaat, en Dost komt, zie ik Dost ook niet in de spits staan maar Hamlap.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_95313712
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:08 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Mertens - Dost - Sulejmani
Eriksen - De Jong/Lodeiro
Anita
Het is beter als we andere spelers als Mertens en Dost halen.
Mertens is overpriced, en Dost acht ik niet goed genoeg.
  zondag 10 april 2011 @ 20:10:46 #283
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95313715
Volgende speelronde wordt al een nagelbijter van jewelste:

NEC-Ajax
Heracles-PSV
Graafschap-Twente
Die Lebenslust bringt dich um.
  zondag 10 april 2011 @ 20:11:46 #284
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95313767
Jullie schrijven De Zeeuw allemaal af?
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95313839
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:10 schreef Morendo het volgende:
Volgende speelronde wordt al een nagelbijter van jewelste:

NEC-Ajax
Heracles-PSV
Graafschap-Twente
Yep, denk dat Twente de makkelijkste tegenstander heeft.
De week daarop moet Ajax z'n slag slaan. Zelf thuis tegen Excelsior en PSV en Twente zware uitwedstrijden.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_95313892
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:13 schreef Pedroso het volgende:

[..]

Yep, denk dat Twente de makkelijkste tegenstander heeft.
De week daarop moet Ajax z'n slag slaan. Zelf thuis tegen Excelsior en PSV en Twente zware uitwedstrijden.
Joh :P Twente en psv wel weer een wedstrijd voor de europa league tussendoor. :)
pi_95313905
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:13 schreef Pedroso het volgende:

[..]

Yep, denk dat Twente de makkelijkste tegenstander heeft.
De week daarop moet Ajax z'n slag slaan. Zelf thuis tegen Excelsior en PSV en Twente zware uitwedstrijden.
Ik zie Heracles wel winnen, die zijn echt lekker bezig plus Bouma is geschorst. En PSV kwam niet verder dan een gelijkspel in Doetinchem met Afellay.
pi_95313941
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:11 schreef Morendo het volgende:
Jullie schrijven De Zeeuw allemaal af?
Niet afgeschreven maar moet wel aantonen dat hij weer een basis plek verdient. Hij heeft dit jaar echt jammer genoeg, niet goed gevoetbald. Niet ten positieve voor Ajax jammer genoeg. Uiteraard hopen dat hij het niveau van vorig jaar weer kan behalen.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  zondag 10 april 2011 @ 20:15:05 #289
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95313946
Twente speelt dan wel zonder Douglas, Rosales en volgens mij ook Janssen. Met nog een EL-wedstrijd tussendoor.
Die Lebenslust bringt dich um.
  zondag 10 april 2011 @ 20:15:47 #290
198365 Morendo
The Real Deal
pi_95313984
Tegen NEC spelen in Nijmegen is ook niet makkelijk.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_95313997
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:14 schreef mash_ het volgende:

[..]

Joh :P Twente en psv wel weer een wedstrijd voor de europa league tussendoor. :)
Het zou me niks verbazen als ze met B elftallen die wedstrijden gaan spelen. Het zou ze uiteraard sieren als ze met volle sterkte er aan komen en nog proberen die wedstrijd te pakken :+

quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:15 schreef Morendo het volgende:
Tegen NEC spelen in Nijmegen is ook niet makkelijk.
Patje zal wel tegen vlemincx zeggen dat hij het rustig aan moet doen :+
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_95314030
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:10 schreef koenie95 het volgende:

[..]

Het is beter als we andere spelers als Mertens en Dost halen.
Mertens is overpriced, en Dost acht ik niet goed genoeg.
Mertens overpriced ben ik met je eens, Dost vind ik een goede optie voor volgend seizoen.
Ik heb het liefst een links of rechtsbuiten a la Verhoek of Doedelzak. Iemand die dus meer de zijlijn opzoekt en voorzetten geeft. De centrumspits moet vooral groot en sterk zijn, en goed aan de bal.
Kluivert was immers ook geen goaltjesdief, dankzij hem scoorde Litmanen zoveel (hetzelfde zag je vorig jaar met Pantelic en de Jong)
Op donderdag 8 november 2012 20:51 schreef Dj_Day-V het volgende:
Door PSV spelen jullie nu CL :') !
  zondag 10 april 2011 @ 20:16:42 #293
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_95314034
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 19:57 schreef badboynova het volgende:
Die blonde homo van psv moet gewoon weer een schorsing krijgen, wat vind ik dat een smerig ventje :r
Ik kies zelf altijd voor andere bewoordingen, maar in de strekking ben ik het met je post eens. Dat krijgt ook nog wel een staartje, de aanklager zou daar best een schoppende beweging in kunnen zien.
Life is what you make it.
pi_95314043
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:16 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Het zou me niks verbazen als ze met B elftallen die wedstrijden gaan spelen. Het zou ze uiteraard sieren als ze met volle sterkte er aan komen en nog proberen die wedstrijd te pakken :+
Tsja, die supporters hebben wel gewoon de volle prijs betaald voor die wedstrijd natuurlijk.
pi_95314148
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:15 schreef Morendo het volgende:
Tegen NEC spelen in Nijmegen is ook niet makkelijk.
Nee, zal niet makkelijk worden. Tegen PSV speelden ze met een half B-elftal en hielden het op 2-2. Nu zijn ze wel op volle oorlogsterkte.
Maar als Ajax nog wat wil (kampioen worden) dan moet je deze wedstrijd toch echt winnen.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_95314150
quote:
2s.gif Op zondag 10 april 2011 20:16 schreef Schanulleke het volgende:

[..]

Ik kies zelf altijd voor andere bewoordingen, maar in de strekking ben ik het met je post eens. Dat krijgt ook nog wel een staartje, de aanklager zou daar best een schoppende beweging in kunnen zien.
Had onze grote vriend toiboy niet nog een wedstrijd voorwaardelijk?
  zondag 10 april 2011 @ 20:19:25 #297
271192 Lindgren.
En dat merk je.
pi_95314201
Assaidi en Toivonen. :')!
hallo dus dit noemen ze nou twitter
  zondag 10 april 2011 @ 20:19:34 #298
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_95314214
Mertens, waardeloze voetballer. Dat heeft hij vandaag maar weer eens bewezen.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_95314380
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:08 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Mertens - Dost - Sulejmani
Eriksen - De Jong
Anita
Geen Mertens en Dost. Dost vind ik nog te licht en voor Mertens betaal je te veel. Laat dan lekker Mounir in de spits staan en koop een Verhoek + nog een goede middenvelder.

Zou Assaidi duur zijn?
pi_95314566
quote:
1s.gif Op zondag 10 april 2011 20:22 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

Geen Mertens en Dost. Dost vind ik nog te licht en voor Mertens betaal je te veel. Laat dan lekker Mounir in de spits staan en koop een Verhoek + nog een goede middenvelder.

Zou Assaidi duur zijn?
Waarom moet het allemaal binnenlands zijn? Ik heb hier nog nauwelijks spelers van buitenlandse teams gezien. Waarom moeten wij andere teams spekken? Die zijn niet dom en vragen de hoofdprijs. Heb liever weer wat meer buitenlandse internationals bij Ajax. Zoals een Rommedahl en Pantelic. Hadden we die nog maar dit seizoen ;(
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  zondag 10 april 2011 @ 20:26:17 #301
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_95314588
quote:
7s.gif Op zondag 10 april 2011 20:14 schreef Gramulanion het volgende:

[..]

Ik zie Heracles wel winnen, die zijn echt lekker bezig plus Bouma is geschorst. En PSV kwam niet verder dan een gelijkspel in Doetinchem met Afellay.
PSV hoeft nog maar een keer gelijk te spelen, dan heb je het als Ajax weer geheel in eigen hand. Wordt het dan toch een episch seizoen van heroïsche proporties?
Life is what you make it.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')