Hij is toe aan een nieuwe skin/model -_-quote:Op dinsdag 1 maart 2011 14:44 schreef MeneerBob het volgende:
Altijd leuk hoe mensen opmerkingen maken over je taric of the fifth age skin
Tristana zou ik niet doen, want die kun je gratis krijgen via facebookquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:49 schreef Zolcon het volgende:
Al 6 potjes achter elkaar gewonnen met Sivir! ze is best wel OP...
mid/endgame haal je towers zo down en alle minions gaan ook in 1 seconde dood. Begin kan alleen soms lastig zijn maar dan gewoon geduldig blijven.
Heb nu 1500 IP wat is een goede en leuke champion om te kopen. Ik dacht aan tristiana, iemand een idee?
Dank je ! bespaart me toch IP.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 20:01 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Tristana zou ik niet doen, want die kun je gratis krijgen via facebook(verder is ze sowieso nogal meh). Dat Sivir OP is valt wel mee, ze kan wel erg veel schade doen, maar ze is ook zo dood in teamfights. Lees het vorige topic eens door, daar zijn wel een hele zooi heroes aangeraden
. League of Legends #2
https://eu.leagueoflegends.com/facebook
Maar niet zo handig om mee te beginnen aangezien hij best squishy is en redelijk traag.quote:Op woensdag 2 maart 2011 01:22 schreef Slickk het volgende:
Corki is wel fun om te spelen, wegrennende vijanden maken geen schijn van kans dankzij al die kogels.
Als je proactief bezig bent met blijven bewegen kan je sneller inspelen op eventuele moves of skillshots van je tegenstander. Ik vond dat in het begin bij HoN ook al verdacht maar nadat ik het zelf ben gaan doen merk je toch wel dat het verschil uitmaakt.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:38 schreef Albert86 het volgende:
Waarom klikken die lui in die filmpjes zo belachelijk vaak? Alsof je champion daardoor sneller gaat lopen ofzo
Dat dacht ik eerst ook, toen nam ik een game van mijzelf op en toen ik hem terugkeek bleek dat ikzelf net zoveel klik.. Volgens mij klik je veel meer dan dat je denktquote:Op dinsdag 1 maart 2011 19:38 schreef Albert86 het volgende:
Waarom klikken die lui in die filmpjes zo belachelijk vaak? Alsof je champion daardoor sneller gaat lopen ofzo
Renekton is een beetje half/half, soms is hij goed en soms ook niet. Ik vond hem vooral leuk, omdat hij redelijk vernieuwd is t.o.v. de andere heroes. Maar ik zou op level 12 eerst een paar andere kopen, zeker omdat hij eigenlijk veel te duur is.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:17 schreef Fipotje het volgende:
Is Renekton een beetje leuke champ(of te doen voor een lvl 12) door die IP boost heb ik genoeg ip ervoor bijna, en filmpjes etc spreken me wel aan, maar ijs een beetje duur als het niks is
Ik vind jarvan vet! Speel hem als tank/support. Niet te killen en geweldige cc voor assists.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:32 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Renekton is een beetje half/half, soms is hij goed en soms ook niet. Ik vond hem vooral leuk, omdat hij redelijk vernieuwd is t.o.v. de andere heroes. Maar ik zou op level 12 eerst een paar andere kopen, zeker omdat hij eigenlijk veel te duur is.
Jarvan IV heb ik ook maar gekocht, omdat hij er zo leuk uit zag en ook weer vrij vernieuwd is. Met een DPS build vind ik hem nog niet echt overtuigend, maar als tank vind ik hem wel vet. 6-0-7 en 7-5-18 als tank.
Half half? Renekton is 100% prima sinds de patch, met hem heb ik dan ook mijn hoogste win %. Wanneer zou hij niet goed zijn dan? Je kan hem tanky maken, dps (geen echte carry) of mijn persoonlijke favoriet: Hybrid. Juist door die flexibiliteit past hij in heel veel comps.quote:Op donderdag 3 maart 2011 16:32 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Renekton is een beetje half/half, soms is hij goed en soms ook niet. Ik vond hem vooral leuk, omdat hij redelijk vernieuwd is t.o.v. de andere heroes. Maar ik zou op level 12 eerst een paar andere kopen, zeker omdat hij eigenlijk veel te duur is.
Half/half als in de zin van de helft van de Renektons zijn goed, de andere helft zuigt zwaarquote:Op donderdag 3 maart 2011 16:51 schreef ems. het volgende:
[..]
Half half? Renekton is 100% prima sinds de patch, met hem heb ik dan ook mijn hoogste win %. Wanneer zou hij niet goed zijn dan? Je kan hem tanky maken, dps (geen echte carry) of mijn persoonlijke favoriet: Hybrid. Juist door die flexibiliteit past hij in heel veel comps.
Hij kan makkelijk solo lanen, zelfs 1v2 is niet moeilijk voor hem en als je hem in lane stopt met bijvoorbeeld een lux is de first blood zo binnen!
Veel samen met een vriend gelaned die allistar speelt trouwens. Beste counter tegen jarvan's ult, en die zie je toch in elke game
Ik vrees dat dat een eigenschap is die de meeste champs gemeen hebben.quote:Op donderdag 3 maart 2011 17:00 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Half/half als in de zin van de helft van de Renektons zijn goed, de andere helft zuigt zwaar.
heeft ook te maken met last-hitten denk ik, ikzelf klik ook veel, word steeds erger door het spel heenquote:Op woensdag 2 maart 2011 18:53 schreef Thas het volgende:
[..]
Dat dacht ik eerst ook, toen nam ik een game van mijzelf op en toen ik hem terugkeek bleek dat ikzelf net zoveel klik.. Volgens mij klik je veel meer dan dat je denkt
Mjah de EU servers zijn een stuk minder stabiel dan de US-servers. Staat tegenover dat je bij de US servers een ping van 200+ hebt en dus een beetje lag.quote:Op zondag 6 maart 2011 11:58 schreef Monolith het volgende:
Best nog buggy trouwens, half uur geleden een potje afgerond, eruit geflikkerd en nu zit ik vast in een game in progress die er helemaal niet meer is.
Ik krijg het niet eens voor elkaar om een US account te maken, krijg gewoon geen bevestigings e-mail.quote:Op zondag 6 maart 2011 12:05 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Mjah de EU servers zijn een stuk minder stabiel dan de US-servers. Staat tegenover dat je bij de US servers een ping van 200+ hebt en dus een beetje lag.
edit: net met backgammon een game gestart. Crasht en kom er niet meer in. Zal wel weer een leave worden. Sorry, backgammon. Kutspel af en toe.
Ach ja, ik heb nog wat werk liggen waar ik eigenlijk geen zin in heb..als ik eruit word geknikkerd is dat nog een optie.quote:Op zondag 6 maart 2011 12:24 schreef nyny83 het volgende:
Niet doen! Hij gaat echt waardeloos nu. Je krijgt gegarandeerd een leave of loss forgiven gepaard met een hoop frustratie.
Janna maar even unlocked. Eerst eens rustig wat guides lezen voordat ik die aanraak.quote:
Janna is toch wel mijn favoriete support. Nou speel ik zelf geen support maar om mee in de lane te staan zeg maarquote:Op zondag 6 maart 2011 21:26 schreef Monolith het volgende:
[..]
Janna maar even unlocked. Eerst eens rustig wat guides lezen voordat ik die aanraak.
Zoals Thormodo al zei, Sona. Wat makkelijker om te spelen en moeilijker om mee te falen. Misschien wat leuker als speler om mee te beginnen als support. Zelf heb ik er als ik er mee speel nog steeds veel plezier aan.quote:Op zondag 6 maart 2011 22:10 schreef ems. het volgende:
[..]
Janna is toch wel mijn favoriete support. Nou speel ik zelf geen support maar om mee in de lane te staan zeg maar
Kayle bevalt me iets beter dan Soraka moet ik zeggen. In die newbie potjes kan ik de meeste 1v1s nog wel winnen met Kayle en als ze echt slecht zijn ook nog wel 1vs2 een lane makkelijk houden en kills halen.quote:Op zondag 6 maart 2011 22:10 schreef ems. het volgende:
[..]
Janna is toch wel mijn favoriete support. Nou speel ik zelf geen support maar om mee in de lane te staan zeg maar
Yupquote:Op zondag 6 maart 2011 22:48 schreef Monolith het volgende:
Moet je trouwens voor de US version een andere client downloaden?
Je moet alleen een bepaald bestand aanpassen waarmee je client verbinding maakt met de US-servers.quote:Op zondag 6 maart 2011 22:48 schreef Monolith het volgende:
Moet je trouwens voor de US version een andere client downloaden?
Is inderdaad ook een optie, ik vind het zelf fijn om 2 clients naast elkaar te hebben.quote:Op zondag 6 maart 2011 22:57 schreef Slickk het volgende:
[..]
Je moet alleen een bepaald bestand aanpassen waarmee je client verbinding maakt met de US-servers.
Ja heb de US versie inmiddels bijna binnen. Geen zin om elke keer te gaan lopen editten.quote:Op zondag 6 maart 2011 22:58 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
Is inderdaad ook een optie, ik vind het zelf fijn om 2 clients naast elkaar te hebben.
En je hebt altijd van die mensen die blijven roepen als al je inhib's down zijn, je globaal 4 levels achterloopt en de tegenpartij weer fed is geraakt door je noob ashe en ze nog alle turrets hebben dat je kunt winnenquote:Op maandag 7 maart 2011 00:18 schreef ems. het volgende:
Op level 30 ook nog wel hoor. Hoe realistisch mensen zijn bij het surrenderen heeft meer te maken met je rating, gezien ze daar meestal beter op de hoogte zijn wanneer iets écht verloren is, of dat het wellicht nog te redden valt.
Dan is het in ieder geval nog een kwestie van even snel een teamfightje verliezen en dan is het overquote:Op maandag 7 maart 2011 10:32 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
En je hebt altijd van die mensen die blijven roepen als al je inhib's down zijn, je globaal 4 levels achterloopt en de tegenpartij weer fed is geraakt door je noob ashe en ze nog alle turrets hebben dat je kunt winnen.
Dat vraagt natuurlijk om een /ignorequote:Op maandag 7 maart 2011 13:29 schreef backgammon het volgende:
Er is te veel verschil in spelers in LoL, dat maakt het frustrerend om te spelen.
De ene keer heb je goeie spelers, de andere keer slechte.
Om die reden geef ik ook niets meer om losses of wins in Normal solo-que ik speel gewoon en zie wel.
In ranked, dat is een ander verhaal... daar baal ik wel als ik van die pipo's in mn team heb.
Laatst een AD Sion in 5on5 - heb hem gevraagt om alles te verkopen en AP te nemen, wat hij gek genoeg nog deed ook
Taricquote:Op maandag 7 maart 2011 15:09 schreef KlownJB het volgende:
Vandaag maar eens aan Taric begonnen. Dat leek me echt een lame champ maar ik kan dat tank/support wel waarderen. Manamune met wat AS doet echt wonderen. En van zichzelf al veel armor, ff lekker mee oefenen.
Mwah het valt mee. Je moet proberen niet midden in het gevecht te staan, en als je even hard gefocust wordt activeer je je pool. Vervolgens focust iedereen iemand anders en kun jij weer veilig transfusionen en E-skillen.quote:Op maandag 7 maart 2011 15:44 schreef KlownJB het volgende:
Vlad heb ik laatst in mijn team gehad. We ware nog met 2 tegen 4 (ik amumu). Wij allebij low hp, andere team mid tot low hp. Dus ik denk ik cheese em. Zie ik achter me hem nog 2 killen en er dan uitnaaien, de rest hem volgen. Ik kwam nog ff trug, stun de voorste, hij finished. Toen konden we die laatste nog achterna voor een ace
Maar volgens mij is Vlad wel echt moeilijk te masteren. Succes.
Dat is inderdaad vlad, kernachtig samengevat.quote:Op maandag 7 maart 2011 16:21 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Mwah het valt mee. Je moet proberen niet midden in het gevecht te staan, en als je even hard gefocust wordt activeer je je pool. Vervolgens focust iedereen iemand anders en kun jij weer veilig transfusionen en E-skillen.
Volgens mij geldt dat voor alle aanvallende, richtbare ulti'squote:Op maandag 7 maart 2011 16:55 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat is inderdaad vlad, kernachtig samengevat.
Oh en je ulti plaatsen op zoveel mogelijk enemies, bij voorkeur belangrijke targets
Singedquote:Op maandag 7 maart 2011 22:29 schreef KlownJB het volgende:
net een potje met Alistar, ging me niet zo denderend af. Maar dan zit er natuurlijk 1 iemand bij die iedereen een noob noemt, terwijl hij 1v1 tegen Singed achter hem aan gaat rennen. Als hij doodgaat begint hij weer en waarom niemand kwam helpen enzo. Echt niet te geloven wat voor een bord sommige kids voor hun kop hebben.
Ben er vandaag weer mee aan de slag gegaan. Klote alleen als je de vijand early game niet op fouten kan betrappen (of 2 ranged zijn), want dan krijg je echt geen gold binnen.quote:
Exhaust is fijn als je ghost in cooldown is en iemand met ghost achtervolgt je als je nog weinig health hebt. Zelf vindt ik flash fijn op Singed, maar als niemand ignite pakt, neem ik die dan mee.quote:Op donderdag 10 maart 2011 09:04 schreef nyny83 het volgende:
...
Summoner spells:
- Ghost is een must
- Tweede naar eigen inzicht. Ik hou van Exhaust op Singed maar weet eigenlijk niet zo goed waarom. Zou zelfs clairvoyance kunnen nemen voor je team.
...
Je hebt zat mana om die moves te spammen, ook op minions. Ik fling en pool gewoon regelmatig minions en haal die 1000 meestal wel. Item geeft zelf ook 350 mana, dus dan heb je alweer 337,5 HP te pakken. Daarbij heb je met die tear vrijwel onbeperkt mana waardoor je poison altijd aan kan hebben. De slow van Rylais heb ik meestal niet nodig. Ik heb al een slow move met die pool, ik ren sneller dan bijna iedereen en ik heb een ult waardoor ik ook harder ga rennen. Rylai's is geen slecht item voor singed, maar ik vind dit lekkerder spelen.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 01:03 schreef Necrodeath het volgende:
Wtf?
Tear / Archangels op Singed?
Poison Trail werkt niet om mana te krijgen met die items, en het maxed krijgen met Fling / Mega Adhesive en zijn ult is niet te doen. De AP en de 3% bonus werken wel, maar er zijn betere items, zoals Rylai's.
Waarom geen Rylai's in de build? Rylai's is juist enorm fijn voor Singed, veel hp, en omdat de slow wel werkt met de Poison Trail (15%), en met Fling (35%).
Hoeveel mana heb je dan uiteindelijk? Zelf koop ik geen arch, ga liever eerst voor een veil/RoA.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 09:22 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Je hebt zat mana om die moves te spammen, ook op minions. Ik fling en pool gewoon regelmatig minions en haal die 1000 meestal wel. Item geeft zelf ook 350 mana, dus dan heb je alweer 337,5 HP te pakken. Daarbij heb je met die tear vrijwel onbeperkt mana waardoor je poison altijd aan kan hebben. De slow van Rylais heb ik meestal niet nodig. Ik heb al een slow move met die pool, ik ren sneller dan bijna iedereen en ik heb een ult waardoor ik ook harder ga rennen. Rylai's is geen slecht item voor singed, maar ik vind dit lekkerder spelen.
Amumu vind ik zelf een heerlijke jungler, en je team heeft gelijk een tank.quote:Op maandag 14 maart 2011 14:47 schreef backgammon het volgende:
Geen lanes meer voor mij, ik jungle voortaan alles met WW of Udyr, misschien nog Amumu unlocken en dan is het plaatje compleet mits ik Shaco eens onder de knie krijg.. ik kan maar geen fijne build maken voormezelf, mss maar eens ergens eentje op pikken
Mwah, amumu met een armor en wat pots is niet low hp hoor.quote:Op maandag 14 maart 2011 15:22 schreef nyny83 het volgende:
Vanwaar je afkeer voor de lanes? Slechte laning partners? Of gewoon teveel risico?
Nouja, ik kan aardig junglen met:
- Warwick
- Amumu
- Nunu
Amumu is wel snel, maar ook risicovol in het begin omdat je steeds low health bent.
Misschien ligt het dan aan mijn jungle route. Ik doe het als volgt:quote:Op maandag 14 maart 2011 15:41 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
Mwah, amumu met een armor en wat pots is niet low hp hoor.
Urgot blijft nogsteeds een lekkere op champ
Ik jungle eigenlijk standaard met m'n tankbuild, namelijk yellow armor, blue m.resist en red m.pen. Ik ben eigenlijk continu boven de 75% hp. Zojuist een heerlijke amumugame gehad.quote:Op maandag 14 maart 2011 15:50 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Misschien ligt het dan aan mijn jungle route. Ik doe het als volgt:
- Cloth armor en 5 potions kopen
- Beginnen bij Blue golem. Despair aanzetten, gelijk potion klokken en kapotsmiten <500. Level up naar 2.
- Gelijk potion klokken, want ik heb nu ongeveer 20%HP over. Doorlopen naar wolfjes, despair aan, tantrum 2x en klaar.
- Onderweg naar wraiths potion klokken want ik heb nu ong. 30% HP. Wraiths mollen en op ong. 30% HP eindigen, inclusief level up
- Potion 4 klokken en Rode lizard doen. Despair aan, tantrum iedere keer zodra hij van CD af is en kapot smiten <500. Ik hou dan ong. 10% HP over (low!)
- Vervolgens nog een pot klokken en golems doen. Hou ik nog steeds 10% HP over.
- Level 4 met ~600 gold. Recall en ruby crystal halen om later uit te bouwen naar heart of gold.
Geen enkel moment tijdens het junglen heb ik >50% HP, dus ik voel me meestal vrij kwetsbaar. Als je de eerste route eenmaal hebt gehad valt het wel mee, dan kom ik meestal niet meer onder de 40%.
Heb jij nog tips voor me om het anders/beter te doen?
Wat dacht je dan van 3 sololanes, een jungler en een roamer. Werkt in mijn games perfect, mits de bottomlaner geen retard is.quote:Op maandag 14 maart 2011 18:08 schreef backgammon het volgende:
ik jungle omdat in low elo dat amper word gedaan, het is nog steeds een plus om 2 solo lanes te hebben en een enge ganker
Dat werkt idd heel goed, 2keer meer kans op ganks maar goed, dan moet je wel spelers hebben die het snappen en begrijp... wat vaak niet het geval is in Soloquote:Op maandag 14 maart 2011 18:10 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
Wat dacht je dan van 3 sololanes, een jungler en een roamer. Werkt in mijn games perfect, mits de bottomlaner geen retard is.
Mijn tweede champion ooit die ik kocht. Heb er vroeger ook veel mee gespeeld. Het leuke is dat hij als nuker goed is maar ook als dps.quote:Op woensdag 16 maart 2011 11:58 schreef WvdL het volgende:
hoor nooit eens iemand over blitzcrank, terwijl dat toch mijn favo is.
3 disables, lage cooldowns,
of vind niemand het leuk om een tank/support(/dps) te spelen met een skillshot?
Wat houdt een roamer in?quote:Op maandag 14 maart 2011 18:10 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
Wat dacht je dan van 3 sololanes, een jungler en een roamer. Werkt in mijn games perfect, mits de bottomlaner geen retard is.
Een champion die erg gemakkelijk lanes kan ganken (of helpen te ganken) op low lvl zonder jungle buffs. Denk aan Alistar/Evelyn/Twitch/Maokai)quote:
Nog even korte toelichting: Evelyn en Twitch hebben stealth, waardoor de tegenstander lastig kan inschatten of je nou de lane uit bent of sneaky ergens snel even ganken bent. Alistar en Maokai hebben stuns waardoor je (eventueel in combinatie met summoner spells) makkelijk iemand kan ganken.quote:Op woensdag 16 maart 2011 16:06 schreef Keselo het volgende:
[..]
Een champion die erg gemakkelijk lanes kan ganken (of helpen te ganken) op low lvl zonder jungle buffs. Denk aan Alistar/Evelyn/Twitch/Maokai)
Net eindelijk, na een queue van OVER 9000!!!quote:Op woensdag 16 maart 2011 16:08 schreef Keselo het volgende:
Kan er IEMAND in de EU servers komen trouwens? Bij mij is ie al constant down.
Epischquote:Op woensdag 16 maart 2011 17:21 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Net eindelijk, na een queue van OVER 9000!!!
[ afbeelding ]
Die roaming style werkt volgens mij alleen in premades. Je teammates moeten wel snappen dat ook jij XP en gold nodig hebt en dus af en toe een lane voor je vrij moeten laten zodat jij solo XP kan krijgen.quote:Op woensdag 16 maart 2011 16:56 schreef ems. het volgende:
[..]
Nog even korte toelichting: Evelyn en Twitch hebben stealth, waardoor de tegenstander lastig kan inschatten of je nou de lane uit bent of sneaky ergens snel even ganken bent. Alistar en Maokai hebben stuns waardoor je (eventueel in combinatie met summoner spells) makkelijk iemand kan ganken.
Op level 2 heeft alistar bijvoorbeeld al zijn stun en zijn knockback. Als hij op dat moment al begint met heen en weer lopen tussen verschillende lanes dwing je de tegenstander meer defensive te spelen en wards te kopen. Alistar loopt dan weliswaar XP en gold mis maar dat wordt 'gecompenseerd' omdat jij je team nog een extra solo lane gunt én je tegenstander makkelijk kan ganken en denyen.
Mwa, ik speel niet heel veel Alistar maar als ik het doe roam ik eigenlijk standaard. Ook als ik niet premade speel krijg ik meestal wel genoeg xp en gold binnen door af en toe even wat mee te pikken. Mid game kan je altijd nog compenseren voor je slechte farm en als je dan even vriendelijk vraagt of je top ofzo even mag solo farmen doen ze dat meestal wel. (tenzij je alleen maar hebt gefeed natuurlijk, dan wordt je geflamedquote:Op woensdag 16 maart 2011 17:22 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Die roaming style werkt volgens mij alleen in premades. Je teammates moeten wel snappen dat ook jij XP en gold nodig hebt en dus af en toe een lane voor je vrij moeten laten zodat jij solo XP kan krijgen.
Een roamer kan eigenlijk iedere champion zijn. Het hele idee van roamen is eigenlijk continu ganken en het de jungler van de tegenpartij zo moeilijk mogelijk maken. De ene champion is er beter in dan de andere. Goede voorbeelden bij Nunu, Alistar en een Evelyn inderdaad.quote:
Nouja de over 9000 was wel lollig bedacht. Wel jammer dat er niet zo'n dragonball z plaatje bij zit danquote:Op woensdag 16 maart 2011 18:24 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Niks episch aan. 1h16 minuten nu.
Te lui om het werkelijke aantal weer te geven noem ik datquote:Op donderdag 17 maart 2011 08:43 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Nouja de over 9000 was wel lollig bedacht. Wel jammer dat er niet zo'n dragonball z plaatje bij zit dan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eindelijk weer eens een leuke melee carry erbij (tryn werd ook zo saai). Die mij inderdaad erg nuttig lijkt om bijvoorbeeld Lux' mee af te maken.
De nieuwe patch zitten ook wel wat leuke dingen bij. Sona en Maokai zijn bijvoorbeeld gebuffed: http://eu.leagueoflegends.com/news/release-notes-v100113
quote:Op donderdag 17 maart 2011 12:36 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Te lui om het werkelijke aantal weer te geven noem ik dat.
En Nocturne heb ik ook gekocht. Eerste potje 50-0-0 gespeeld.Hoe kon ik Sona vergetenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eindelijk weer eens een leuke melee carry erbij (tryn werd ook zo saai). Die mij inderdaad erg nuttig lijkt om bijvoorbeeld Lux' mee af te maken.
De nieuwe patch zitten ook wel wat leuke dingen bij. Sona en Maokai zijn bijvoorbeeld gebuffed: http://eu.leagueoflegends.com/news/release-notes-v100113. Mijn nieuwe favoriete champion (voor de 2e keer).
Blitz is een baas, alleen vele spelen hem als full-tank dat vind ik zo jammer. tri-force is zo heerlijk bij hem, boost alles wat hij heeft.quote:Op woensdag 16 maart 2011 11:58 schreef WvdL het volgende:
hoor nooit eens iemand over blitzcrank, terwijl dat toch mijn favo is.
3 disables, lage cooldowns,
of vind niemand het leuk om een tank/support(/dps) te spelen met een skillshot?
Ik speel blitz ook als full tank (2 hearts of gold, glacial shroud en merc threads asap, daarna beetje je items op het team van de tegenstander afstellen. Je ult doet zat dmg zonder enig item en voor de rest ben je alleen in het team voor de pulls en de knock-ups. Hoe meer je er kan gebruiken hoe beter. Die 2 hearts of gold zijn om de slechte early farm goed te maken.quote:Op donderdag 17 maart 2011 17:10 schreef backgammon het volgende:
[..]
Blitz is een baas, alleen vele spelen hem als full-tank dat vind ik zo jammer. tri-force is zo heerlijk bij hem, boost alles wat hij heeft.
Ik speel hem altijd erg veel als hij free-champ is, misschien toch maar eens unlocken
quote:Op donderdag 17 maart 2011 12:36 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Te lui om het werkelijke aantal weer te geven noem ik dat.
En Nocturne heb ik ook gekocht. Eerste potje 50-0-0 gespeeld.Maokai kan nu zowaar nuttig wordenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eindelijk weer eens een leuke melee carry erbij (tryn werd ook zo saai). Die mij inderdaad erg nuttig lijkt om bijvoorbeeld Lux' mee af te maken.
De nieuwe patch zitten ook wel wat leuke dingen bij. Sona en Maokai zijn bijvoorbeeld gebuffed: http://eu.leagueoflegends.com/news/release-notes-v100113Kwam tot dusverre bijna alleen maar feedende Maokai's tegen. En die nieuwe champ is wel erg grappig, vooral zn ult. Heb er nog niet mee gespeeld maar heb hem wel al vaak tegen me gehad en bij me in het team. Een goede speler maakt inderdaad continue squishies af, kun je een heel team mee ontregelen.
Vicariously I live while the whole world dies
laatste keer dat ik dat deed was het eerder 2-20-19quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:21 schreef Keselo het volgende:
Net een rondje als udyr gespeeld. 20-2-19.
Het is dan ook een van de moeilijkste champions om te spelen atm. Hoge leercurve in ieder geval.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:29 schreef nyny83 het volgende:
[..]
laatste keer dat ik dat deed was het eerder 2-20-19
Moeilijk? Gewoon lui zijn en jungelenquote:Op donderdag 17 maart 2011 20:32 schreef Keselo het volgende:
[..]
Het is dan ook een van de moeilijkste champions om te spelen atm. Hoge leercurve in ieder geval.
Trundle is ook een lastige champ om mee te spelen. HEt helpt wel vaak om bij een gank gelijk die slow pillar achter iemand neer te flikkeren en om je teammate van te voren te pingen wie je wil killen, maar dan nog is het zonder verdere CC niet heel makkelijk.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:47 schreef Keselo het volgende:
Oei, Trundle valt aardig tegen, best wel wennen nog. Het junglen gaat prima, maar het ganken toch wel een stuk minder. Vandaag wel een paar leuke games als Teemo gehad (7-0-11 & 4-1-4) als AD/AS hybrid.
Red pots? die heb ik niet eens nodig met Udyr jungle...quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:12 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Moeilijk? Gewoon lui zijn en jungelen. Ik pak daarvoor altijd ghost en smite.
Koop armor + 5 health pots. Begin met R als skill (fire stance). Mini golems (smite)-> wraiths -> wolves -> Blue golem (smite) -> Heal (en koop sword +10atk). Daarna red buff -> mini golems etc. Daarna een keer Latern halen. Vervolgens pak ik meestal merc boots -> randuins omen. En daarna is het een beetje afhankelijk van de tegenstander (vaak banshees iig).
Op level 4 pak ik dan E (stun stance). Verder steeds R eerst en anders W (turtle stance).
Over het algemeen eindig ik dan met dit soort scores:
[ afbeelding ]
Als je een beetje fed bent, ben je dan echt niet meer dood te krijgen. Vooral als je ook nog eens blue buff hebt. Dan kun je namelijk steeds opnieuw bear stance (E) aanzetten en op die manier heb je dan permanent +25% movement speed. En uiteraard heb je dan ook zowat permanent turtle shield.
Schijnt ook een dikke bug te zijn met Noctrurne en Trundle, ghost trail verdwijnt healed trundle als die in de buurt isquote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:47 schreef Keselo het volgende:
Oei, Trundle valt aardig tegen, best wel wennen nog. Het junglen gaat prima, maar het ganken toch wel een stuk minder. Vandaag wel een paar leuke games als Teemo gehad (7-0-11 & 4-1-4) als AD/AS hybrid.
Hebben ze inmiddels gefixt.quote:Schijnt ook een dikke bug te zijn met Noctrurne en Trundle, ghost trail verdwijnt healed trundle als die in de buurt is
Teemo is gewoon vervelend om tegen te spelen dankzij zijn mijnenveld.quote:Op maandag 21 maart 2011 12:42 schreef Albert86 het volgende:
Net een paar potjes gedaan met Teemo. Ook een leuke champHad aan het einde van de laatste game 15/5/16
Mjah zeker als je geen ranged attack hebt, want dan werkt oracle elixyr ook niet om die paddo's kapot te schieten. Met melee attack op die paddo ontploft ie namelijk alsnog.quote:Op maandag 21 maart 2011 13:01 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
Teemo is gewoon vervelend om tegen te spelen dankzij zijn mijnenveld.
Opeten als Nunuquote:Op maandag 21 maart 2011 13:04 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Mjah zeker als je geen ranged attack hebt, want dan werkt oracle elixyr ook niet om die paddo's kapot te schieten. Met melee attack op die paddo ontploft ie namelijk alsnog.
qua gameplay vergelijkbaar inderdaad. Verschil is dat deze game gratis is en je alleen (optioneel) betaalt voor content, zoals skins of om snel nieuwe champions te unlocken.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 07:59 schreef HostiMeister het volgende:
Is dit niet gewoon Heroes of Newerth? (dota?)
Twitch is simpel zolang je jezelf ertegen beschermt met wards. Zonder zijn stealth is twitch niets waard.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 07:49 schreef Albert86 het volgende:
Twitch is trouwens ook fokking irritant om tegen te spelen. Die kan op hoog lvl best snel zijn met goeie poison enzo...Ben je echt snel dood.
Ik zet hem vast aan, kan ik na Voetbal International vast nog wel een potje spelen.quote:
Ik ken het. Je hebt er altijd 2 bijzitten die denken dat we nog wel kunnen winnen. Terwijl de tegenstanders zo hard gefeed zijn dat het in geen 100 jaar gaat lukken.quote:Op maandag 28 maart 2011 23:06 schreef Monolith het volgende:
Ben je er eindelijk in en speel je een 4vs5 die vanaf het begin kansloos is met teammates die niet willen surrenderen.
Dat dus. Vaak zat gehad dat ik samen met iemand anders niet wilde surrenderen omdat we gewoon wisten dat ons team een betere lategame had. Uiteindelijk hebben we die game nog gewonnen ook en was de rest wel blij dat we niet wilden surrenderen. Echter heb ik ook vaak dat gasten dan maar AFK gaan of leaven. Die report ik gewoonquote:Op dinsdag 29 maart 2011 14:23 schreef ems. het volgende:
Mja, dat heb je ook de andere kant op. Soms willen mensen al surrenderen als ze een klein beetje achterstaan terwijl één winnende teamfight gewoon de match kan betekenen.
Ryze is de meest tanky caster hoor. Aangezien zijn 2 beste spells van mana profiteren is de beste build om zoveel mogelijk damage en defensive stats te krijgen:quote:Op donderdag 31 maart 2011 21:35 schreef Monolith het volgende:
Maar eens een beetje met Ryze aan het spelen. Moet nog wel even wennen aan de squishiness.
Daar heb je gelijk in, maar als je Kayle gewend bent, dan is het toch net even anders. Daarbij moet ik nog wat wennen aan skill gebruik & flash / ghost. Haal nu net in twee potjes iets meer dan 1:1:1..moet nog wel een stuk beter kunnen.quote:Op donderdag 31 maart 2011 22:14 schreef Keselo het volgende:
[..]
Ryze is de meest tanky caster hoor. Aangezien zijn 2 beste spells van mana profiteren is de beste build om zoveel mogelijk damage en defensive stats te krijgen:
Mana Crystal -> Tear of the Godess
Sorc boots
Glacial Shroud
Banshees Veil
Rod of Ages
Frozen Heart
Archangel Staff
Will of the Ancients.
Dit geeft je ongeveer 3.5k hp, 150 armor, 100 magic resi en 4.5k mana. Ook al heb je niet gek veel AP (hooguit, 250 met volle build), door je +dmg van je mana op Q (450) en W (225) doe je ongelofelijk veel damage.
Ik vind Kayle juist super squishy, ben dan ook echt slecht als haar.quote:Op donderdag 31 maart 2011 22:32 schreef Monolith het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in, maar als je Kayle gewend bent, dan is het toch net even anders. Daarbij moet ik nog wat wennen aan skill gebruik & flash / ghost. Haal nu net in twee potjes iets meer dan 1:1:1..moet nog wel een stuk beter kunnen.
Vladimir vind ik nou net een van die dudes waarmee je met een noob team tóch kan winnenquote:Op zaterdag 2 april 2011 18:11 schreef d1ce het volgende:
Vladimir speelt ook best leuk.. mits je een redelijk team hebt zonder retards.
Had er net weer eentje..Zwaar gefeedde katarina in mid lane die steeds lekker kon ganken. Potje voorbij.quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:46 schreef Fruitsalade het volgende:
Begin het wel een beetje zat te worden... helft van de potjes leaved er iemand na 5 minuten of feeden ze als idioten. En kan niet altijd een complete premade spelen. Van mijn part maken ze een balancer erin dat als er aan de ene kant iemand leaved, dat er aan de andere kant ook een gekicked wordt ofzo. Of gewoon standaard loss forgiven met leavers.
Ik heb wel gemerkt dat zodra je eenmaal een tijdje lvl 30 bent dat het minder wordt met de leavers. Maar ik kan natuurlijk ook gewoon geluk gehad hebben.quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:46 schreef Fruitsalade het volgende:
Begin het wel een beetje zat te worden... helft van de potjes leaved er iemand na 5 minuten of feeden ze als idioten. En kan niet altijd een complete premade spelen. Van mijn part maken ze een balancer erin dat als er aan de ene kant iemand leaved, dat er aan de andere kant ook een gekicked wordt ofzo. Of gewoon standaard loss forgiven met leavers.
Net nog even een potje en weer een leaver. Het andere team had er 3.quote:Op dinsdag 5 april 2011 20:52 schreef ems. het volgende:
Ik heb wel leavers hier en daar gehad maar nooit opmerkelijk veel. Feeders daarintegen...
haha waarom nu halen? Ze was free2play! Eerst uitproberen en dan pas halen natuurlijkquote:Op woensdag 6 april 2011 12:13 schreef ems. het volgende:
Unlucky
Gister maar eens gek gedaan en nidalee gehaald (en de hele nacht mid geclaimed). Gelukkig lijkt ze een stuk moeilijker te spelen dan ze is. Na 1e potje totaal geoutplayed te zijn op mid even de schouders eronder gedaan en 5x achter elkaar gewonnen met topscores.
Zodra je die rageblade hebt wordt het allemaal wel erg makkelijk met nidalee.
Nouja op livestreams leek vlad mij ook fantastisch, maar ik kan er echt niet mee omgaan. Echt een dure miskoop voor mij (6300 IPquote:Op woensdag 6 april 2011 17:28 schreef ems. het volgende:
Mwa, ik had wat games op die livestream gezien van nerdshotGG waarin hij met nidalee mensen genadeloos billenkoek gaf en ik heb vaak genoeg tegen Nidalees gelaned om te weten dat ik het een leuke class zou vinden. Ik vind hem zelfs nog een stuk leuker dan ik had verwacht.
Trouwens, ik heb al zoveel van die livestream gezien dat ik eigenlijk wel van elke class weet hoe het ongeveer werkt, dus een miskoop zal ik niet snel begaan.
Leuk detail trouwens, Chu, volgens velen (inclusief mijzelf) de beste Heroes of Newerth speler, is overgestapt op LoL.
http://www.nationalesl.com/us/lol/news/155229/
Grappig, want toen ik nog HoN speelde keek ik altijd zíjn livestreams
Ik heb precies hetzelfde met Vladimir. Dat is één van de weinige heroes waar ik mensen monsterscores mee zie halen, maar waar ik gewoon totaal niks mee kanquote:Op donderdag 7 april 2011 10:33 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Nouja op livestreams leek vlad mij ook fantastisch, maar ik kan er echt niet mee omgaan. Echt een dure miskoop voor mij (6300 IP)
Tjah, er zijn zoveel heroes die in essentie heel simpel te spelen, maar waar veel mensen gewoon bagger mee zijnquote:Op donderdag 7 april 2011 12:47 schreef ems. het volgende:
Vlad is niet zo moeilijk. Gewoon de hele tijd Q spammen, regelmatig E, zo nu en dan W als je moet ontkomen en R als ze allemaal bij elkaar staan.
Een van de simpelere chams tbh. Vanaf level 9 is het helemaal een breeze. Zolang je maar geen gekke warmogs armor gaat halen etc.
Nouja dat dusquote:Op donderdag 7 april 2011 13:48 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Tjah, er zijn zoveel heroes die in essentie heel simpel te spelen, maar waar veel mensen gewoon bagger mee zijn. Zoals dat voor mij bij Vlad het geval is.
Ik vind het toch wel meevallen. Ik wil heus niet beweren dat ik pro ben (integendeel) maar het is zo makkelijk om een class te leren door gewoon goed te kijken wat ze tijdens een livestream doen.quote:Op donderdag 7 april 2011 13:48 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Tjah, er zijn zoveel heroes die in essentie heel simpel te spelen, maar waar veel mensen gewoon bagger mee zijn. Zoals dat voor mij bij Vlad het geval is. Maar ik zal hem nog eens een keer proberen als hij (ooit) weer F2P wordt.
Ik kijk regelmatig livestreams maar ik krijg het bij sommige classes toch echt niet voor elkaar. De speelstijl van een poppetje moet je wel een beetje liggen namelijk.quote:Op donderdag 7 april 2011 18:14 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik vind het toch wel meevallen. Ik wil heus niet beweren dat ik pro ben (integendeel) maar het is zo makkelijk om een class te leren door gewoon goed te kijken wat ze tijdens een livestream doen.
Kopieer wat pro's doen > Maak fouten > Leer > Verbeter wat de pro's doen > profit
Als je 1 of 2 matches van een goede vladimir flink onder de loep hebt genomen kan je, zonder vladimir ervaring, makkelijk heerschen op mid.
Daarom kijk je toch ook livestream, om te kijken of de speelstijl van een poppetje je ligt?quote:Op vrijdag 8 april 2011 14:53 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Ik kijk regelmatig livestreams maar ik krijg het bij sommige classes toch echt niet voor elkaar. De speelstijl van een poppetje moet je wel een beetje liggen namelijk.
quote:Op woensdag 13 april 2011 19:40 schreef xminator het volgende:
hmm nog geen enkel hero pwned net zo hard als master yi
Totdat ie madreds bloodrazor haalt. Dan eet ie renekton voor ontbijt.quote:
Als hij geen health maar armor stackt haal je natuurlijk ghostbladequote:Op woensdag 13 april 2011 22:51 schreef ems. het volgende:
Ik denk dat dat bij een renekton die geen health stacked en ulti up heeft best tegenvalt. Een 18 AD yi met full items zal renekton best choppen, alles daarvoor is minder makkelijk.
Renekton kreeg trouwens wel wat (nodige) nerfjes in de patch. Alleen nog niet gespeeld want ik heb het even een beetje te leuk met afwisselen tussen shaco en nidalee!![]()
met hybrid bedoel je health + armor of bedoel je dan defensive + offensive? Want in het laatste geval heeft hij vaak te weinig HP/defense en kan yi hem ook neerhalen met ult + exhaust. Mits Yi wat lifesteal heeft natuurlijk, maar die bouw ik er altijd wel in.quote:Op woensdag 13 april 2011 23:38 schreef ems. het volgende:
En als je nou geen health en geen armor stacked maar zoals een wijze krokodil gewoon hybrid gaat zodat je in teamfights ook wat meer dan je ult bent?
quote:Regarding Recent Server Stability Issues Posted by Leoliolip on Wed, 04/13/2011 - 20:26
As you know, over the course of the past week there have been issues with League of Legends servers that may have had a negative impact on your experience. This is not the quality of service that we strive to maintain, and we would like to apologize for any disruption that this may have caused to your regular gameplay schedule. The stability of the PvP.net platform remains our number one priority, and we are constantly working to reduce service impacting issues such as these.
And so, in compensation for any lost play time you may have experienced, we will be awarding all those players who have logged into our North American or European platforms in the past month 350 Riot Points. We are grateful for your patience, and we hope that this small token of our appreciation helps you along the way to unlocking your next item in League of Legends. Please note that these bonus Riot Points will take up to 72 hours to distribute, so if you dont get yours right away, dont worry. Theyre coming!
We want to thank you all for your understanding and support, and thank you for playing League of Legends!
Jammer alleen dat hij weer 6300 IP kost, aangezien ik nog maar 4800 IP heb op het moment.quote:Op donderdag 14 april 2011 19:59 schreef Keselo het volgende:
Straks gelijk Brand kopenLijkt me echt zo'n vette champion.
Ik ben net helemaal ingemaakt door een brand, ik speelde ryze. Toegegeven, het was op US servers waar ik lvl 16 ben en geen runes en weinig masteries heb terwijl ik allemaal lvl 30s in onze game had, maar toch. Als hij eenmaal lvl 7 a 8 is kan hij best domineren.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:15 schreef Keselo het volgende:
Ok, ik kan hier echt niks van, wat een kutchamp
Eens, ik vind hem helemaal niks. Een soort slechte Irelia eigenlijk.quote:Op vrijdag 15 april 2011 20:12 schreef Albert86 het volgende:
Wat is Lee Sin trouwens kut om te spelen zeg...
yup.. iedereen blijft bij het starten hangen in de launcher die niet verder komt dan Retrieving Version Infromation.quote:Op zaterdag 16 april 2011 16:05 schreef Albert86 het volgende:
Liggen de servers weer eens plat ofzo?
Ik zit erin en heb weinig problemen verder.quote:Op zaterdag 16 april 2011 16:05 schreef Albert86 het volgende:
Liggen de servers weer eens plat ofzo?
Als je erin zit heb je inderdaad geen last. Je komt er alleen niet meer op als je uitlogt, dus ik zou ingelogd blijven.quote:Op zaterdag 16 april 2011 16:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik zit erin en heb weinig problemen verder.
Klopt. Zou nu weer moeten werkenquote:Op zaterdag 16 april 2011 17:04 schreef Albert86 het volgende:
Hij bleef bij mij zelfs zeggen dat er geen verbinding was. Nu wel, maar blijft hij hangen op Retrieving version information.
Inderdaadquote:Op zaterdag 16 april 2011 17:17 schreef Albert86 het volgende:
Kan nu wel weer inloggen, maar er is nu een wachtrij van over 9000!!
[ afbeelding ]
Ja, had hierdoor vanochtend problemen met een game starten, werd blijkbaar op precies dat moment RP gestort, want toen ik weer online kwam had ik plots 2.4k.quote:Op zaterdag 16 april 2011 17:42 schreef d1ce het volgende:
[..]
Inderdaad23 minuten wachten.
Iemand trouwens al die 350RP binnen?
Kun je een skin in de aanbieding voor kopen, of een 10 win IP boostquote:Op zondag 17 april 2011 01:43 schreef Keselo het volgende:
Wat willen jullie dan met die 350 RP?Kun je echt niets mee.
Ik had nog RP over en met die 350 rp kan ik toevallig net die pharaoh nidalee aanschaffen omdat hij dus in de uitverkoop isquote:Op zondag 17 april 2011 01:43 schreef Keselo het volgende:
Wat willen jullie dan met die 350 RP?Kun je echt niets mee.
Een 4 win IP boost of een 10 win XP boostquote:Op zondag 17 april 2011 02:04 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Kun je een skin in de aanbieding voor kopen, of een 10 win IP boost
4 days zou ik niet doen... als je een keer niet zo vaak kan spelen om wat voor reden dan ook is die 10 win XP boost veiliger.quote:Op zondag 17 april 2011 02:40 schreef Necrodeath het volgende:
[..]
Een 4 win IP boost of een 10 win XP boost
dan tieft er wel weer een riot server uitquote:Op zondag 17 april 2011 13:39 schreef ems. het volgende:
ja, maar als je 4 dagen onbeperkt kan spelen is 4 days veiliger
Ik neem toch aan dat die algemene IP boost ook voor losses werkt ?quote:Op zondag 17 april 2011 16:17 schreef nyny83 het volgende:
[..]
dan tieft er wel weer een riot server uit
en wie zegt dat je die 10 wins haalt?
Boosts worden altijd ge-extend als server down gaat.quote:Op zondag 17 april 2011 16:17 schreef nyny83 het volgende:
[..]
dan tieft er wel weer een riot server uit
en wie zegt dat je die 10 wins haalt?
Gemiddeld summoner level vs gemiddeld summonr lvl.quote:Op zaterdag 16 april 2011 18:10 schreef Monolith het volgende:
Hoe werkt de matching qua summoner lvls eigenlijk? Ik kan als lvl 14 niet echt veel beginnen tegen lvl 30s.
Zit die niet in de rotation deze week? Krijg je dat hè.quote:Op maandag 18 april 2011 21:35 schreef backgammon het volgende:
Zoveel matig/slechte Nasus spelers de laatste tijd.. beetje jammer als je zelf Nasus veel speelt en dan zo'n slechte in je team krijgt zzzzzzzz
Echt het toppunt, zat gisteren bij een AP nasus met wat spellvamp, die ervan overtuigd was dat het zo moest. Uiteindelijk wonnen we wel, maar die kerel had 2/11quote:Op maandag 18 april 2011 21:35 schreef backgammon het volgende:
Zoveel matig/slechte Nasus spelers de laatste tijd.. beetje jammer als je zelf Nasus veel speelt en dan zo'n slechte in je team krijgt zzzzzzzz
nouja, je moet wel weten wanneer je een fight ingaat, want je komt er niet meer uit. En als je teammates je niet ondersteunen word je hard geowned.quote:Op dinsdag 19 april 2011 13:13 schreef ems. het volgende:
Ik heb maar één keer nasus gespeeld en dat schandalig hard gewonnen. Gewoon beetje Q farmen en zodra je dan trinity force hebt smelt je gezichten.
Typisch zo'n champ die je nauwelijks kan opfokken
Een zwakheid gedeeld door alle champsquote:Op dinsdag 19 april 2011 14:04 schreef nyny83 het volgende:
[..]
En als je teammates je niet ondersteunen word je hard geowned.
Nouja met veel champs kun je nog wel wegkomen als je een foutje maakt of je teammates niet blijken te volgen. Met Nasus ben je gewoon hard de lul als dat gebeurt.quote:
Shen of Singed atm.quote:
Ik hou van Amumu. Hij kan snel junglen, goed ganken en kan met zijn ult een teamfight in jouw voordeel beslissen. Bovendien ook vrijwel unkillable late game en continue sustained dmg met sunfire cape + despair. Ik vind hem een beetje vergelijkbaar met singed, maar Amumu heeft een betere ult.quote:Op woensdag 20 april 2011 18:52 schreef Keselo het volgende:
[..]
Shen of Singed atm.
Shen omdat hij een AoE taunt/escape tool heeft met een global teleport + shield en een low cooldown zelfshield, enorm zieke tank all in all.
Singed omdat hij vrijwel unkillable is (snel, veel hp) met een hoge damage output , een dikke slow en Fling om gelijk de carry van een team uit te schakelen.
Andere tanks redden het hierbij niet.
Een penta kill heb ik nog nooit gemaakt, verder dan quad ben ik nog niet gekomenquote:
Linkje?quote:
Game in eerste instantie opgenomen met LOLRecorder, een erg licht programma dat gewoon replays van je games bewaart. Daarna het moment via LOLRecorder opgenomen met Fraps.quote:Op zondag 24 april 2011 11:10 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Een penta kill heb ik nog nooit gemaakt, verder dan quad ben ik nog niet gekomen. Maar het blijft een kwestie van geluk en ik ben juist degene die vaak de assists binnensleept.
Welk programma gebruik je voor het capturen? Fraps/Camtasia? Bij Fraps had ik 'vroeger' altijd dat de framerate het nogal begaf en dat lijkt me zeker bij een spel als LoL niet echt bevorderlijk voor de prestaties.
[..]
Linkje?
http://www.lowlandlions.c(...)jor_Series-3637.htmlquote:
mijn lolrecorder crasht als iedereen geload is en de bugreport dingest zegt dat ik LoL moet reinstallen (wat ik niet ga doen). Heb jij zelf al de replay bekeken?quote:
Heb je de nieuwste versie van LOLRecorder?quote:Op zondag 24 april 2011 19:56 schreef ems. het volgende:
[..]
mijn lolrecorder crasht als iedereen geload is en de bugreport dingest zegt dat ik LoL moet reinstallen (wat ik niet ga doen). Heb jij zelf al de replay bekeken?
Ik heb de US client wel volledig up to date, en ook het mapje daarnaartoe ingesteld, maar bij mij speelt hij ook niet af. En ja, ik heb de nieuwste versie van die LOL recorder.quote:
lolrecorderquote:Op zondag 24 april 2011 19:56 schreef ems. het volgende:
[..]
mijn lolrecorder crasht als iedereen geload is en de bugreport dingest zegt dat ik LoL moet reinstallen (wat ik niet ga doen). Heb jij zelf al de replay bekeken?
Hij is best goed tegen squishies omdat ie een aardige burst heeft, maar veel van zijn skills kun je ontwijken. Als je veel 'danst', dus heen en weer loopt, kan hij lastiger voorspellen waar je heen gaat en raakt ie je minder vaak. Verder moet je niet tegen hem spelen met een squishy waarvan de range korter is dan die van brand. Tegen brand spelen met ryze of teemo is bijv. geen goed idee imo, omdat de range van Brand gewoon groter is waardoor je weinig tegen hem kan beginnen.quote:Op woensdag 27 april 2011 11:52 schreef Nollem het volgende:
Hij heeft best een flink bereik, en de damage overtime is best stevig, maar nogmaals het kan ook aan mijn tere champions liggen(of aan mijn crappy noob speel manier
)
Over Brand dan hè
Ja dansen gaat in het begin nogal moeilijk met Tristana, wat mijn primary char zo een beetje is. De grote Gun die ze moet meeslepen, maakt haar niet snelquote:Op woensdag 27 april 2011 13:14 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Hij is best goed tegen squishies omdat ie een aardige burst heeft, maar veel van zijn skills kun je ontwijken. Als je veel 'danst', dus heen en weer loopt, kan hij lastiger voorspellen waar je heen gaat en raakt ie je minder vaak. Verder moet je niet tegen hem spelen met een squishy waarvan de range korter is dan die van brand. Tegen brand spelen met ryze of teemo is bijv. geen goed idee imo, omdat de range van Brand gewoon groter is waardoor je weinig tegen hem kan beginnen.
Eerst Q maxen, dan W en dan pas Equote:Op woensdag 27 april 2011 08:16 schreef Albert86 het volgende:
Gisteren 2 potjes gedaan met Brand. Best een fijne champMoet nog ff wat oefenen, maar hij speelt fijn.
Ik pak juist W (enorme range+goed voor minions farm), E en dan op level 4 1 punt in Q.quote:Op woensdag 27 april 2011 13:52 schreef Keselo het volgende:
[..]
Eerst Q maxen, dan W en dan pas E
Bijna iedereen maxed W eerst, maar Q is veel beter voor early harass. (De cooldown gaat omlaag, de damage omhoog en de mana cost blijft gelijk). Op die manier kun je op papier iedere 4,5 sec iemand stunnen.
Tjah, zowat iedereen is "OP" tegen Tristana. Op level 30 zie je haar dan ook eigenlijk niet meer. En als je haar ziet blijft er meestal niet veel van overquote:Op woensdag 27 april 2011 13:46 schreef Nollem het volgende:
[..]
Ja dansen gaat in het begin nogal moeilijk met Tristana, wat mijn primary char zo een beetje is. De grote Gun die ze moet meeslepen, maakt haar niet snel
Q is een enorm snelle skillshot, makkelijk te raken en je pusht je lane tenminste niet zo. En echte teambattles heb je toch niet voor lvl 13, en dan heb je al lang je W gemaxed.quote:Op woensdag 27 april 2011 14:19 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Ik pak juist W (enorme range+goed voor minions farm), E en dan op level 4 1 punt in Q.
Tegen een speler met een halve hersencel zul je namelijk je Q bijna nooit raken. Daarnaast heb je veel meer aan W en E in teamfights en ganks. Maar ik speel altijd mid met Brand.
Alleen tegen heroes die jou van dichterbij (zoals Zilean met bombs) proberen te harassen is Q echt nuttig.
[..]
Tjah, zowat iedereen is "OP" tegen Tristana. Op level 30 zie je haar dan ook eigenlijk niet meer. En als je haar ziet blijft er meestal niet veel van over.
Over Brand zijn de meningen dan blijkbaar verdeeld. Maar dat Q makkelijk te raken is? Tegen wie? Tegenstanders die zo dom zijn om niet in de buurt van minions te blijven?quote:Op woensdag 27 april 2011 15:54 schreef Keselo het volgende:
[..]
Q is een enorm snelle skillshot, makkelijk te raken en je pusht je lane tenminste niet zo. En echte teambattles heb je toch niet voor lvl 13, en dan heb je al lang je W gemaxed.
Net weer enorm hard gecarried met Maokai als jungler en full tank.
Tevens is Tristana early game een van de beste mid champions (de burst van E + ignite + eventueel nog de ult gaat helemaal nergens over) en lategame de beste carry (enorme range)
Mijn build met Brand is trouwens Rod of Ages (mana crystal koop ik altijd eerst, voor de combi met health crystal), Sorcerer's shoes, Mejai's soulstealer, Will of Ancients, Rabadon's Deathcap & Rylai's Crystal Scepter (niet per se in die volgorde.)quote:For consistency with other chain missiles, Pyroclasm no longer is consumed by spell shields.
Euh where to begin...quote:Op woensdag 27 april 2011 15:54 schreef Keselo het volgende:
[..]
Q is een enorm snelle skillshot, makkelijk te raken en je pusht je lane tenminste niet zo. En echte teambattles heb je toch niet voor lvl 13, en dan heb je al lang je W gemaxed.
Net weer enorm hard gecarried met Maokai als jungler en full tank.
Tevens is Tristana early game een van de beste mid champions (de burst van E + ignite + eventueel nog de ult gaat helemaal nergens over) en lategame de beste carry (enorme range)
Ik harass pas op het moment dat de minion wave van de tegenstander dood is, of wanneer ik een duidelijke health advantage heb en dus voor zijn minion wave kan staan. Het idee van een vroege Q is ook de lasthit potentie die je hebt zonder dat je meteen je hele minion wave pushed. En aangezien je lvl 5 W pas nodig hebt in teambattles, en deze pas zullen starten wanneer jij level 13-16 bent..quote:Op woensdag 27 april 2011 18:41 schreef Thormodo het volgende:
Over Brand zijn de meningen dan blijkbaar verdeeld. Maar dat Q makkelijk te raken is? Tegen wie? Tegenstanders die zo dom zijn om niet in de buurt van minions te blijven?
Omdat Ignite een must is wanneer je tristana speelt.quote:Op woensdag 27 april 2011 18:41 schreef Thormodo het volgende:
En waarom tel je ignite op bij Tristana, aangezien alle heroes die spell kunnen krijgen.
Ze kan early game inderdaad heel makkelijk 3/4 van iemand zijn health wegnemen, maar endgame is ze alleen de moeite waard als ze goed gefarmed/veel kills heeft. Zeker omdat het vooral single fire is.
Dit was omdat een spell shield de gehele missile tegen hield, en deze dan ook niet meer naar andere tegenstanders vloog, gewoon een hotfix die nodig was.quote:Op woensdag 27 april 2011 18:41 schreef Thormodo het volgende:
Overigens is Brand nog min of meer iets 'gebuffed', hoewel dat een bug was. Tegen Nocturne (spellshield) of Vladimir (pool) was dat bijvoorbeeld heel irritant.
quote:Op woensdag 27 april 2011 23:22 schreef Ame_thyst het volgende:
Regel 2 in LoL is farmers kopen eerder goeie gear en zijn dus effectiever. Dat heeft niets met lane pushen te maken, ga altijd eerst voor de spell waar je de meeste creeps mee kan killen. In brands geval dus W.
Het ligt veel aan de speler, maar natuurlijk is de ene champion beter dan de andere. Ze hebben toch allemaal andere skills? Het hangt natuurlijk wel van de situatie af, maar Tristana met haar escape, enorme range, healing debuff, knock back EN atk speed boost is gewoon (samen met corki) de carry die de meeste damage eruit kan knallen.quote:Op woensdag 27 april 2011 23:22 schreef Ame_thyst het volgende:
Verder is een champ "de beste" zulke onzin. Het is de speler die goed of niet goed is, niet een champ.
En dat heeft al helemaal niets te maken met earlygame brand. Als malzahar heb je de luxe om vroeg te pushen, met brand ga je oom en bereik je er alleen maar mee dat je geganked gaat worden door een enigszins competent team.quote:Op woensdag 27 april 2011 23:22 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
Euh where to begin...
Regel 2 in LoL is farmers kopen eerder goeie gear en zijn dus effectiever. Dat heeft niets met lane pushen te maken,,,,
Je hebt deels gelijk. Helaas is de ene champ niet zo goed gebalanced als de andere champ (met dezelfde taak). In noob games merk je daar weinig van en kan je ook met gangplank makkelijk godliken. Als je echter op wat hoger niveau ranked komt dan zal je zien dat er toch wel vaak meer van dezelfde champs worden gekozen. Je weet wel, omdat ze wat effectiever zijn.quote:Verder is een champ "de beste" zulke onzin. Het is de speler die goed of niet goed is, niet een champ.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |