laatste keer dat ik dat deed was het eerder 2-20-19quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:21 schreef Keselo het volgende:
Net een rondje als udyr gespeeld. 20-2-19.
Het is dan ook een van de moeilijkste champions om te spelen atm. Hoge leercurve in ieder geval.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:29 schreef nyny83 het volgende:
[..]
laatste keer dat ik dat deed was het eerder 2-20-19
Moeilijk? Gewoon lui zijn en jungelenquote:Op donderdag 17 maart 2011 20:32 schreef Keselo het volgende:
[..]
Het is dan ook een van de moeilijkste champions om te spelen atm. Hoge leercurve in ieder geval.
Trundle is ook een lastige champ om mee te spelen. HEt helpt wel vaak om bij een gank gelijk die slow pillar achter iemand neer te flikkeren en om je teammate van te voren te pingen wie je wil killen, maar dan nog is het zonder verdere CC niet heel makkelijk.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:47 schreef Keselo het volgende:
Oei, Trundle valt aardig tegen, best wel wennen nog. Het junglen gaat prima, maar het ganken toch wel een stuk minder. Vandaag wel een paar leuke games als Teemo gehad (7-0-11 & 4-1-4) als AD/AS hybrid.
Red pots? die heb ik niet eens nodig met Udyr jungle...quote:Op donderdag 17 maart 2011 21:12 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Moeilijk? Gewoon lui zijn en jungelen. Ik pak daarvoor altijd ghost en smite.
Koop armor + 5 health pots. Begin met R als skill (fire stance). Mini golems (smite)-> wraiths -> wolves -> Blue golem (smite) -> Heal (en koop sword +10atk). Daarna red buff -> mini golems etc. Daarna een keer Latern halen. Vervolgens pak ik meestal merc boots -> randuins omen. En daarna is het een beetje afhankelijk van de tegenstander (vaak banshees iig).
Op level 4 pak ik dan E (stun stance). Verder steeds R eerst en anders W (turtle stance).
Over het algemeen eindig ik dan met dit soort scores:
[ afbeelding ]
Als je een beetje fed bent, ben je dan echt niet meer dood te krijgen. Vooral als je ook nog eens blue buff hebt. Dan kun je namelijk steeds opnieuw bear stance (E) aanzetten en op die manier heb je dan permanent +25% movement speed. En uiteraard heb je dan ook zowat permanent turtle shield.
Schijnt ook een dikke bug te zijn met Noctrurne en Trundle, ghost trail verdwijnt healed trundle als die in de buurt isquote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:47 schreef Keselo het volgende:
Oei, Trundle valt aardig tegen, best wel wennen nog. Het junglen gaat prima, maar het ganken toch wel een stuk minder. Vandaag wel een paar leuke games als Teemo gehad (7-0-11 & 4-1-4) als AD/AS hybrid.
Hebben ze inmiddels gefixt.quote:Schijnt ook een dikke bug te zijn met Noctrurne en Trundle, ghost trail verdwijnt healed trundle als die in de buurt is
Teemo is gewoon vervelend om tegen te spelen dankzij zijn mijnenveld.quote:Op maandag 21 maart 2011 12:42 schreef Albert86 het volgende:
Net een paar potjes gedaan met Teemo. Ook een leuke champHad aan het einde van de laatste game 15/5/16
Mjah zeker als je geen ranged attack hebt, want dan werkt oracle elixyr ook niet om die paddo's kapot te schieten. Met melee attack op die paddo ontploft ie namelijk alsnog.quote:Op maandag 21 maart 2011 13:01 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
Teemo is gewoon vervelend om tegen te spelen dankzij zijn mijnenveld.
Opeten als Nunuquote:Op maandag 21 maart 2011 13:04 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Mjah zeker als je geen ranged attack hebt, want dan werkt oracle elixyr ook niet om die paddo's kapot te schieten. Met melee attack op die paddo ontploft ie namelijk alsnog.
qua gameplay vergelijkbaar inderdaad. Verschil is dat deze game gratis is en je alleen (optioneel) betaalt voor content, zoals skins of om snel nieuwe champions te unlocken.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 07:59 schreef HostiMeister het volgende:
Is dit niet gewoon Heroes of Newerth? (dota?)
Twitch is simpel zolang je jezelf ertegen beschermt met wards. Zonder zijn stealth is twitch niets waard.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 07:49 schreef Albert86 het volgende:
Twitch is trouwens ook fokking irritant om tegen te spelen. Die kan op hoog lvl best snel zijn met goeie poison enzo...Ben je echt snel dood.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |