Je moet alleen een bepaald bestand aanpassen waarmee je client verbinding maakt met de US-servers.quote:Op zondag 6 maart 2011 22:48 schreef Monolith het volgende:
Moet je trouwens voor de US version een andere client downloaden?
Is inderdaad ook een optie, ik vind het zelf fijn om 2 clients naast elkaar te hebben.quote:Op zondag 6 maart 2011 22:57 schreef Slickk het volgende:
[..]
Je moet alleen een bepaald bestand aanpassen waarmee je client verbinding maakt met de US-servers.
Ja heb de US versie inmiddels bijna binnen. Geen zin om elke keer te gaan lopen editten.quote:Op zondag 6 maart 2011 22:58 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
Is inderdaad ook een optie, ik vind het zelf fijn om 2 clients naast elkaar te hebben.
En je hebt altijd van die mensen die blijven roepen als al je inhib's down zijn, je globaal 4 levels achterloopt en de tegenpartij weer fed is geraakt door je noob ashe en ze nog alle turrets hebben dat je kunt winnenquote:Op maandag 7 maart 2011 00:18 schreef ems. het volgende:
Op level 30 ook nog wel hoor. Hoe realistisch mensen zijn bij het surrenderen heeft meer te maken met je rating, gezien ze daar meestal beter op de hoogte zijn wanneer iets écht verloren is, of dat het wellicht nog te redden valt.
Dan is het in ieder geval nog een kwestie van even snel een teamfightje verliezen en dan is het overquote:Op maandag 7 maart 2011 10:32 schreef MeneerBob het volgende:
[..]
En je hebt altijd van die mensen die blijven roepen als al je inhib's down zijn, je globaal 4 levels achterloopt en de tegenpartij weer fed is geraakt door je noob ashe en ze nog alle turrets hebben dat je kunt winnen.
Dat vraagt natuurlijk om een /ignorequote:Op maandag 7 maart 2011 13:29 schreef backgammon het volgende:
Er is te veel verschil in spelers in LoL, dat maakt het frustrerend om te spelen.
De ene keer heb je goeie spelers, de andere keer slechte.
Om die reden geef ik ook niets meer om losses of wins in Normal solo-que ik speel gewoon en zie wel.
In ranked, dat is een ander verhaal... daar baal ik wel als ik van die pipo's in mn team heb.
Laatst een AD Sion in 5on5 - heb hem gevraagt om alles te verkopen en AP te nemen, wat hij gek genoeg nog deed ook
Taricquote:Op maandag 7 maart 2011 15:09 schreef KlownJB het volgende:
Vandaag maar eens aan Taric begonnen. Dat leek me echt een lame champ maar ik kan dat tank/support wel waarderen. Manamune met wat AS doet echt wonderen. En van zichzelf al veel armor, ff lekker mee oefenen.
Mwah het valt mee. Je moet proberen niet midden in het gevecht te staan, en als je even hard gefocust wordt activeer je je pool. Vervolgens focust iedereen iemand anders en kun jij weer veilig transfusionen en E-skillen.quote:Op maandag 7 maart 2011 15:44 schreef KlownJB het volgende:
Vlad heb ik laatst in mijn team gehad. We ware nog met 2 tegen 4 (ik amumu). Wij allebij low hp, andere team mid tot low hp. Dus ik denk ik cheese em. Zie ik achter me hem nog 2 killen en er dan uitnaaien, de rest hem volgen. Ik kwam nog ff trug, stun de voorste, hij finished. Toen konden we die laatste nog achterna voor een ace
Maar volgens mij is Vlad wel echt moeilijk te masteren. Succes.
Dat is inderdaad vlad, kernachtig samengevat.quote:Op maandag 7 maart 2011 16:21 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Mwah het valt mee. Je moet proberen niet midden in het gevecht te staan, en als je even hard gefocust wordt activeer je je pool. Vervolgens focust iedereen iemand anders en kun jij weer veilig transfusionen en E-skillen.
Volgens mij geldt dat voor alle aanvallende, richtbare ulti'squote:Op maandag 7 maart 2011 16:55 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat is inderdaad vlad, kernachtig samengevat.
Oh en je ulti plaatsen op zoveel mogelijk enemies, bij voorkeur belangrijke targets
Singedquote:Op maandag 7 maart 2011 22:29 schreef KlownJB het volgende:
net een potje met Alistar, ging me niet zo denderend af. Maar dan zit er natuurlijk 1 iemand bij die iedereen een noob noemt, terwijl hij 1v1 tegen Singed achter hem aan gaat rennen. Als hij doodgaat begint hij weer en waarom niemand kwam helpen enzo. Echt niet te geloven wat voor een bord sommige kids voor hun kop hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |